SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4. vidusskola 106
2. Engures vidusskola 76
3. Tukuma 2. vidusskola 42
4. Zemgales vidusskola 34
5. Aizputes vidusskola 27
6. Smārdes pamatskola 27
7. Mežinieku pamatskola 27
8. Nīkrāces pamatskola 23
9. Bauskas sākumskola 19
10. Rīgas 41. vidusskola 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3937
2. Liepājas rajona sporta skola 3858
3. Sporta klubs AŠAIS 3853
4. Maratona klubs / Firma L4 3813
5. AQUATICS 3805
6. SK,,Lejasciems" 3737
7. Mazzalves pamatskola 3474
8. Maratona klubs 3348
9. Mežinieku psk./#AWARDskrien 3295
10. SK SLAMPE / ZEVID 3219
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Dobeles Valsts ģimnāzija 831.8333 (6)
2. Lejasciema vidusskola 831.5000 (12)
3. Priekules vidusskola 776.6667 (9)
4. Laurenču sākumskola 775.0000 (9)
5. Aizputes vidusskola 769.0370 (27)
6. Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 760.1250 (8)
7. Dobeles 1. vidusskola 740.0000 (16)
8. Siguldas pilsētas vidusskola 713.5455 (11)
9. Lazdonas pamatskola 675.4667 (15)
10. Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 659.8333 (6)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. SK SLAMPE / ZEVID 32
2. Mežinieku psk./#AWARDskrien 27
3. Smārde 24
4. Liepājas rajona sporta skola 20
5. Bauskas sākumskola 18
6. AQUATICS 18
7. Sporta klubs "Vēsma" 15
8. Siguldas sporta skola 13
9. SK,,Lejasciems" 12
10. FK Bandava/Priekules novads 9
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 929.8571 (7)
2. Siguldas sporta skola 872.9231 (13)
3. SK,,Lejasciems" 831.5000 (12)
4. AQUATICS 807.1111 (18)
5. FK Bandava/Priekules novads 724.5556 (9)
6. Liepājas rajona sporta skola 723.8500 (20)
7. Smārde 656.2500 (24)
8. Lynxdojo 652.0000 (7)
9. SK SLAMPE / ZEVID 629.1250 (32)
10. Sporta klubs "Vēsma" 610.4667 (15)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1096 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:19:36
2 Artis Rožkalns 1195 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:21:18
3 Rihards Serģis 1196 U20V Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs AŠAIS 00:21:32
4 Roberts Aleksis Glazers 1191 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:22:43
5 Kārlis Dieviņš 1193 U18V Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs AŠAIS 00:23:05
6 Mareks Ņikiforovs 1555 U20V Nīkrāces pamatskola 00:23:16
7 Emīls Kravalis 1617 U18V Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:23:26
8 Valters Klaucāns 1117 U20V Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:23:52
9 Jēkabs Audzevičs 1353 U18V Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:24:04
10 Ričards Briedis 1118 U18V Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:24:09
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Izabella Bogdanova 11037 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:24:46
2 Viktorija Bogdanova 11036 U12S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:24:57
3 Līva Skoreja 1092 U16S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:26:15
4 Estere Volfa 1548 U14S Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:26:43
5 Madara Kļavniece 1052 U14S Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:26:49
6 Beate Jansone 1261 U12S Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:26:53
7 Jolanta Pence 11093 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:13
8 Līna Gaile 1766 U16S Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:27:33
9 Ieva Pūpola 1040 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs 00:27:53
10 Elizabete Galvane 11090 U14S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:57
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Martins Stūrītis 1733 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:27:37 +00:00 1000
2 Leo Bilāns 1739 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:30:33 +02:56 904
3 Dāvis Bartuševics 1403 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:11 +04:34 858
4 Uvis Čilipāns 1162 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:16 +04:39 856
5 Miks Ojārs Zvirbulis 1433 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:33:03 +05:26 836
6 Markuss Beitiņš 1171 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:33:12 +05:35 832
7 Roberts Kanģīzeris 1103 Jaunmārupes pamatskola 00:34:07 +06:30 809
8 Klāvs Dūzis 1258 Dobeles Kristīgā pamatskola/AQUATICS 00:34:44 +07:07 795
9 Miks Toms Janševskis 1562 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:35:58 +08:21 768
10 Aleksis Bogdanovs 11034 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:36:10 +08:33 764
11 Matīss Blūms 1421 Siguldas pilsētas vidusskola/2.S klase 00:36:19 +08:42 761
12 Martins Gulbis 1448 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:36:31 +08:55 756
13 Daniels Lūsis 1277 Rīgas 49. vidusskola/Lūšu ģimene 00:36:37 +09:00 754
14 Edvards Cimermanis 1600 Āgenskalna sākumskola/One4Event 00:36:37 +09:00 754
15 Gustavs Voitenko 1101 Siguldas pilsētas vidusskola 00:37:36 +09:59 735
16 Damirs Nikitins 1755 Rīgas Rīnūžu vidusskola 00:38:12 +10:35 723
17 Ēriks Muško 1016 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:38:33 +10:56 716
18 Justs Liekmanis 1231 Nīkrāces pamatskola 00:38:58 +11:21 709
19 Klāvs Liepiņš 1012 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:59 +11:22 709
20 Kārlis Gedrovičs 1199 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 00:39:00 +11:23 708
21 Daniels Jēčs 1771 Jaunmārupes pamatskola 00:39:17 +11:40 703
22 Gustavs Priedītis 1423 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:39:31 +11:54 699
23 Ēriks Eduards Lazda 11057 Dzimtmisas pamatskola/- 00:40:20 +12:43 685
24 Gustavs Liekmanis 1230 Nīkrāces pamatskola 00:40:24 +12:47 684
25 Jēkabs Gulbis 1412 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:27 +12:50 683
26 Edvards Pajuste 1756 Jaunmārupes pamatskola/Mārupes sporta centrs/Jaunmārupes pamatskola 00:40:31 +12:54 682
27 Klāvs Joja 1445 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:41:12 +13:35 670
28 Ronalds Mellis 1440 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:41:12 +13:36 670
29 Jānis Salcevičs 1167 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:41:17 +13:40 669
30 Ralfs Ivanovs 1456 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:41:18 +13:41 669
31 Toms Viekals - Gasjūns 1004 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:53 +14:17 659
32 Francis Kozlovs 1540 Olaines 1. vidusskola 00:41:55 +14:18 659
33 Normunds Isakovs 11080 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:43:09 +15:32 640
34 Toms Lizbovskis 1741 Rīgas Teikas vidusskola 00:43:24 +15:48 636
35 Dāvis Donaldsons 1442 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:43:45 +16:08 631
36 Gustavs Skavronskis 1430 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:44:13 +16:36 625
37 Kristians Daniels Prūsāns 1172 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:45:20 +17:43 609
38 Edijs Mutors 1286 Lazdonas pamatskola 00:45:31 +17:54 607
39 Gints Buta 1240 Nīkrāces pamatskola 00:46:33 +18:56 593
40 Ralfs Skujāns 1597 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:47:05 +19:28 587
41 Rihards Stūris 11045 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:48:06 +20:29 574
42 Jānis Pavlovs 1566 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:48:13 +20:36 573
43 Patriks Matīss Matīss 1531 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:22 +20:45 571
44 Martins Krūmiņš 11053 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:48:39 +21:02 568
45 Pauls Putnāns 11007 Saldus vidusskola 00:49:21 +21:44 560
46 Toms Saulīte 1416 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:29 +21:52 558
47 Rihards Grāvītis 1173 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:35 +21:59 557
48 Artis Sams 1253 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:42 +22:05 556
49 Reinis Muižnieks 1413 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:46 +22:09 555
50 Andrejs Krūzēns 1554 Nīkrāces pamatskola 00:50:01 +22:24 552
51 Kristers Blumbergs 1037 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:50:24 +22:47 548
52 Emīls Vanags 1607 Privātā vidusskola "Patnis"/ADgett 00:51:15 +23:38 539
53 Kristians Misjuro 1693 Engures vidusskola 00:51:15 +23:39 539
54 Ričards Kleins 1674 Engures vidusskola 00:51:19 +23:42 538
55 Markuss Birners 1453 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:51:45 +24:08 534
56 Ralfs Bērziņš 1099 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:52:00 +24:23 531
57 Kārlis Paikens 1532 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:52:18 +24:41 528
58 Rodrigo Medvedevs 1564 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:27 +24:50 527
59 Roberts Dauksts 1181 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:28 +24:51 526
60 Regnārs Kokins 1228 Augstkalnes vidusskola 00:52:58 +25:21 521
61 Ralfs Kovals 1563 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:53:04 +25:27 521
62 Ruslans Alzouabi 1176 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:11 +26:34 510
63 Krišjānis Ozoliņš 1050 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:55:03 +27:26 502
64 Roberts Cēsnieks 1252 Rīgas Ezerkrastu pamatskola 00:55:34 +27:57 497
65 Gusts Limbergs 1501 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:37 +29:00 488
66 Tālis Zāns 1134 Rīgas Kristīgā vidusskola 00:57:00 +29:23 485
67 Renāts Anspoks 1482 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:23 +30:46 473
68 Artūrs Volodkēvičs 1428 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 01:00:06 +32:29 460
69 Adrians Ralfs Krauklis 1769 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:00:33 +32:56 456
70 Ralfs Lucaus 11107 Babītes vidusskola 01:06:10 +38:33 417
71 Enija Kukaine 1551 Jaunmārupes pamatskola 01:07:24 +39:47 410
72 Leonardo Šteins 1561 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:09:06 +41:29 400
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1008 Ulbrokas vidusskola 00:28:59 +00:00 1000
2 Marta Ļaudama 1042 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:49 +03:50 883
3 Veronika Bogdanova 11035 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:32:54 +03:55 881
4 Anastasija Balode 1738 Salacgrīvas vidusskola 00:36:23 +07:25 796
5 Elīza Gustiņa 1272 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:36:41 +07:42 790
6 Melānija Čudare 11051 Jelgavas 4. vidusskola/Upes ceļš 00:37:10 +08:11 780
7 Anete Kaļva 11030 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:37:19 +08:21 777
8 Keita Zviedre 1380 Ikšķiles vidusskola 00:38:35 +09:36 751
9 Ance Daibe 1409 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:45 +09:46 748
10 Aurēlija Zīdere 1507 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:39:55 +10:57 726
11 Anna Brakovska 1407 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:07 +12:08 705
12 Katrīna Gedroviča 1188 Jaunmārupes pamatskola/MSC/ Jaunmārupes pamatskola 00:41:37 +12:39 696
13 Nikola Bogača 11038 Rīgas 93. vidusskola/Sporta iela 00:42:19 +13:20 685
14 Lauma Līva Saklaure 1020 Ādažu vidusskola 00:42:31 +13:32 682
15 Enija Kalniņa 1447 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:42:40 +13:41 679
16 Laura Zariņa 1567 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:43:00 +14:02 674
17 Elza Eihmane 1271 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:43:25 +14:26 668
18 Sofija Sveta Galvanovska 1379 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:43:45 +14:47 662
19 Kate Jukuma 1500 Siguldas pilsētas vidusskola 00:44:06 +15:07 657
20 Evelīna Romanova 1415 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:35 +15:36 650
21 Sindija Līva Limmere 1200 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:44:35 +15:36 650
22 Lelde Skudra 1417 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:19 +16:21 639
23 Alise Stacēviča 1282 Rīgas Juglas vidusskola 00:45:22 +16:23 639
24 Nikola Račkauska 1238 Nīkrāces pamatskola 00:45:53 +16:54 632
25 Jūlija Gorska 1411 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:42 +18:44 608
26 Madara Pāķe 1186 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 00:48:45 +19:46 595
27 Helēna Orlova 1414 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:35 +20:36 585
28 Marta SaviČa 11029 Dobeles sākumskola 00:49:35 +20:37 584
29 Katrīna Krūmiņa 11103 Babītes vidusskola 00:49:38 +20:39 584
30 Emīlija Lucaua 11111 Babītes vidusskola 00:49:39 +20:40 584
31 Anete Zariņa 11060 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:49:55 +20:57 581
32 Adele Griķe 1746 Engures vidusskola 00:51:17 +22:18 565
33 Paula Fukse 1740 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:51:38 +22:39 561
34 Melānija Dolganova 1179 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:46 +22:47 560
35 Nikola Levica 1246 Nīkrāces pamatskola 00:51:48 +22:49 560
36 Annija Horste 1628 Engures vidusskola 00:52:17 +23:18 554
37 Ance Daukste 1182 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:53 +23:54 548
38 Katrīna Ose 1222 Smārdes pamatskola 00:54:38 +25:40 530
39 Flāvija Zeberiņa-zebera 1565 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:54:48 +25:50 529
40 Tīna Meldere 1444 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:54:56 +25:57 528
41 Zane Ozoliņa 1086 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:55:13 +26:15 525
42 Grieta Tuča 1128 Mežciema pamatskola/Ārprāc ar mani 00:57:45 +28:46 502
43 Millija Benta 1015 Rīgas 64. vidusskola 00:57:49 +28:50 501
44 Sanija Araka 1455 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:59:54 +30:55 484
45 Selga Straupe 1048 Rīgas 45. vidusskola 01:04:16 +35:18 451
46 Matilde Broka 1386 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:04:43 +35:44 448
47 Megija Diržine 1410 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:52 +36:53 440
48 Alise Nordena 1284 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:07:25 +38:26 430
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1504 Rīgas 69. vidusskola 00:25:08 +00:00 1000
2 Valters Jonass 1273 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:25:55 +00:47 970
3 Rauls Sakne 1487 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:26:41 +01:33 942
4 Toms-kārlis Auziņš 1066 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:27:03 +01:55 929
5 Kārlis Bartuševics 1402 Jelgavas 4. vidusskola 00:27:17 +02:08 922
6 Arno Pušņins 1061 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:31 +02:23 913
7 Roberts Cercins 1189 Rāmuļu pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:27:41 +02:32 908
8 Alens Vaselis 1333 Jelgavas 4. vidusskola 00:27:43 +02:35 907
9 Bruno Bilāns 1615 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:27:48 +02:40 904
10 Adrians Stepe 11085 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:52 +02:44 902
11 Artis Upītis 1320 Jelgavas 4. vidusskola 00:28:45 +03:36 875
12 Kristiāns Bernāns 1301 Jelgavas 4. vidusskola 00:28:50 +03:42 872
13 Markuss Kaļva 1513 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:29:09 +04:01 862
14 Martins Kristers Celms 11084 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:21 +04:13 857
15 Edgars Brigzne 1560 Rīgas 64. vidusskola/Rīgas 64. vidusskola 00:29:37 +04:29 849
16 Roberts Pētersons 1443 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:29:42 +04:34 846
17 Rūdolfs Raudziņš 1714 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:29:42 +04:34 847
18 Sairuss Alseika 1275 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:42 +04:34 846
19 Sidnijs Liepa 11031 Sākumskola "Taurenītis" 00:30:55 +05:47 813
20 Egons Krišjānis Nastevičs 1309 Jelgavas 4. vidusskola 00:31:07 +05:59 808
21 Rihards Vladimirovs 1088 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta skola 00:31:13 +06:05 805
22 Kristers Zemmers 1461 Ikšķiles vidusskola 00:31:32 +06:24 797
23 Emīls Bērziņš 1662 Engures vidusskola 00:31:38 +06:30 794
24 Jaroslavs Orbidāns 11023 Salgales pamatskola 00:31:51 +06:43 789
25 Reinis Rieksts 1290 Lazdonas pamatskola 00:31:54 +06:46 788
26 Leons Zīders 1508 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:31:58 +06:49 787
27 Māris Buhrots 1069 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:32:03 +06:55 784
28 Roberts Kārlis Karss 1525 Rīgas Hanzas vidusskola 00:32:05 +06:57 784
29 Normunds Krauze 1418 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:32:07 +06:59 783
30 Valters Šakars 1668 Engures vidusskola 00:32:22 +07:14 777
31 Ričards Čudnovs 1169 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:32:30 +07:22 774
32 Toms Vītols 1533 Siguldas pilsētas vidusskola 00:32:37 +07:29 771
33 Kristers Šteinbergs 1161 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:39 +07:31 770
34 Rūdis Bundzēns 1034 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:32:40 +07:32 770
35 Rainers Kims 1326 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:47 +07:39 767
36 Klāvs Kalniņš 1404 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:51 +07:43 765
37 Emīls Gustavs Jazņevičs 2676 /SPORTLAND 00:33:05 +07:56 760
38 Endijs Peksis 1310 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:51 +08:43 743
39 Valters Pūcītis 1557 Ādažu vidusskola 00:33:52 +08:43 742
40 Alberts Druska 11079 Rīgas 6. vidusskola/Lynxdojo 00:33:55 +08:46 741
41 Gustavs Druska 11078 Rīgas 6. vidusskola/Lynxdojo 00:33:55 +08:46 741
42 Ralfs Fišers 1613 Dobeles sākumskola 00:34:06 +08:58 737
43 Daniels Salenieks 1316 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:41 +09:33 725
44 Kristers Voldemārs Lazda 11058 Dzimtmisas pamatskola/- 00:34:55 +09:47 720
45 Markuss Pabērzis 1610 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:10 +10:01 715
46 Raivo Gudrais 1160 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:27 +10:19 709
47 Kārlis Daniels Lazda 11059 Dzimtmisas pamatskola/- 00:35:34 +10:26 707
48 Krists Bērziņš 1202 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:35:44 +10:36 704
49 Daniels Ēriks Markovs 1622 Engures vidusskola 00:36:10 +11:02 695
50 Niks Rukmanis 1558 Lazdonas pamatskola 00:36:19 +11:11 692
51 Ernests Solovjovs 1054 Talsu sākumskola/Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:36:26 +11:18 690
52 Kristaps Osītis 1001 Mežciema pamatskola 00:36:58 +11:50 680
53 Dominiks Čudars 11048 Jelgavas 4. vidusskola/Upes ceļš 00:37:02 +11:54 679
54 Emīls Pazžins 11056 Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola 00:37:11 +12:03 676
55 Mikus Čilipāns 1163 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:45 +12:36 666
56 Frederiks Kope 1080 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:37:53 +12:45 664
57 Dāvis Ņikitins 1328 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:56 +12:47 663
58 Mārtiņš Veļiks 1334 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:04 +12:56 660
59 Kārlis Kirilka 1263 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:38:10 +13:02 659
60 Edvards Andrejs Radionovs 1751 Tukuma 2. vidusskola 00:38:14 +13:06 657
61 Eduards Gauris 11076 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:38:22 +13:13 655
62 Alekss Keišs 1606 Ķekavas vidusskola 00:38:42 +13:34 649
63 Gustavs Stabulnieks 1528 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:38:46 +13:38 648
64 Renārs Bents 1014 Rīgas 64. vidusskola 00:38:48 +13:40 648
65 Kristaps Joja 1264 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:38:52 +13:44 647
66 Ralfs Bartušauskis 1387 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:38:56 +13:48 646
67 Olivers Prūsis 1511 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:39:05 +13:57 643
68 Daniels Pabērzs 1151 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:06 +13:58 643
69 Rihards Zebuliņš 1209 Rīgas 6. vidusskola 00:39:29 +14:21 637
70 Kristaps Indriksons 1138 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:31 +14:23 636
71 Roberts Dudočkins 1420 Rīgas 64. vidusskola 00:40:04 +14:55 628
72 Niks Rodrigo Smolkins 1774 Tukuma 2. vidusskola 00:40:15 +15:06 625
73 Kristers Bitīts 1013 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:20 +15:12 623
74 Gustavs Gronskis 1671 Engures vidusskola 00:40:24 +15:16 622
75 Toms Vizbulis 1630 Engures vidusskola 00:40:51 +15:43 615
76 Kārlis Liepiņš 1011 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:07 +15:59 611
77 Kristers Avēksis 1454 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:41:12 +16:03 610
78 Armands Upens 1748 Āgenskalna sākumskola 00:41:13 +16:05 610
79 Edvards Miks Ķikuts 1174 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:23 +16:15 607
80 Kārlis Blumbergs 1593 Milzkalnes sākumskola 00:41:58 +16:50 599
81 Daniels Brikšis 1731 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:04 +16:56 598
82 Oskars Mareks Ragozinskis 1752 Tukuma 2. vidusskola 00:42:04 +16:56 598
83 Ralfs Kanģīzeris 1102 Jaunmārupes pamatskola 00:42:33 +17:25 591
84 Oskars Bajārs 1137 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:05 +17:57 583
85 Markuss Zeltagrauds 1043 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:20 +18:12 580
86 Roberts Markuss Limmers 1201 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:43:22 +18:14 580
87 Ralfs Grīnvalds 1698 Engures vidusskola 00:44:17 +19:09 568
88 Patriks Kiršteins 1703 Rīgas 41. vidusskola 00:44:19 +19:11 567
89 Jēkabs Pelšs 1311 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:05 +19:57 558
90 Elvijs Šnepsts 1064 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:45:18 +20:10 555
91 Kristaps Nīmants 1327 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:20 +20:12 554
92 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1177 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:45:20 +20:11 555
93 Artuss Gasners 1303 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:30 +20:22 553
94 Nils Renārs Cintiņš 1664 Engures vidusskola 00:45:37 +20:29 551
95 Rihards Misjuro 1691 Engures vidusskola 00:45:50 +20:42 548
96 Adrians Marts GrĪslis 12037 Tukuma 2. vidusskola 00:45:59 +20:51 547
97 Pēteris Arājs 1602 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:46:09 +21:01 545
98 Raiens Dejus 1009 Rīgas 69. vidusskola 00:46:29 +21:21 541
99 Kārlis Spuriņš 1026 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:47:08 +22:00 533
100 Mārtiņš Voino 11046 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:47:20 +22:12 531
101 Matīss Grava 1406 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:31 +22:23 529
102 Markuss Vaciks-bumbieris 1304 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:40 +22:32 527
103 Markuss Trankalis 1361 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:49 +22:41 526
104 Adrians Pietkūns 1313 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:12 +23:04 522
105 Kaspars Semjonovs 1638 Engures vidusskola 00:48:29 +23:21 519
106 Tomass Ļevanovs 1672 Engures vidusskola 00:48:35 +23:27 517
107 Marks Sergijevičs 1317 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:38 +23:29 517
108 Ernests Levkāns 11066 Ikšķiles vidusskola 00:48:42 +23:33 516
109 Klāvs Kaņepe 11009 Rīgas Valdorfskola 00:49:09 +24:01 511
110 Tomass Visockis 1694 Engures vidusskola 00:49:09 +24:01 511
111 Artūrs Roberts Riekstiņš 1314 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:15 +24:07 510
112 Bruno Kumpiņš 1467 Rīgas 25. vidusskola 00:49:20 +24:12 510
113 Sanijs Bužoks 1241 Nīkrāces pamatskola 00:49:35 +24:27 507
114 Ričards Grasis 11054 Aizupes pamatskola 00:49:47 +24:39 505
115 Rūdolfs Čivčišs 11052 Irlavas vidusskola/Engures sportam 00:49:58 +24:50 503
116 Rodrigo Skujāns 1598 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:50:22 +25:14 499
117 Rūdolfs Smilga 1075 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:50:26 +25:18 498
118 Marks Maro Strazdiņš 1520 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:51:02 +25:54 493
119 Horens Liekniņš 1197 Rīgas Valdorfskola 00:51:34 +26:25 488
120 Igors Šitvjenkins 1330 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:46 +26:38 486
121 Ričards Dumbris 1658 Engures vidusskola 00:51:46 +26:38 486
122 Emīls Rozītis 1315 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:47 +26:39 485
123 Raitis Novickis 1568 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:51:59 +26:51 484
124 Sendijs Leitāns 1526 Tukuma 2. vidusskola 00:52:53 +27:45 475
125 Austris Pakalniņš 1569 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:58 +27:50 475
126 Raens Mārcis Jaunzems 1307 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:34 +28:26 469
127 Gustavs Kaužēns 1495 Rīgas 47. vidusskola 00:53:50 +28:42 467
128 Artis Kustomarovs 11013 Rīgas Valdorfskola 00:54:45 +29:37 459
129 Toms Ozols 11012 Rīgas Valdorfskola 00:54:55 +29:47 458
130 Renārs Beiers Suitums 1544 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2 vidusskolas 00:55:23 +30:15 454
131 Ādams Keišs 11068 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:01:17 +36:09 410
132 Roberts Muižnieks 1348 Jelgavas 4. vidusskola 01:01:19 +36:11 410
133 Ričards Strods 1319 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:50 +39:42 388
134 Maikls Kukainis 1550 Jaunmārupes pamatskola 01:07:22 +42:14 373
135 Raiens Šnepsts 1059 Augstkalnes vidusskola/nezinu 01:22:02 +56:54 306
136 Reinis Šnepsts 1063 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:24:46 +59:38 297
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 11036 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:24:57 +00:00 1000
2 Beate Jansone 1261 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:26:53 +01:56 928
3 Keita Marcinkeviča 1124 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:28:17 +03:20 882
4 Inguna Sakne 1488 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:28:19 +03:22 881
5 Marta Luize Pētersone 1279 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:28:25 +03:28 878
6 Loreta Zālīte 1007 Ulbrokas vidusskola 00:28:50 +03:53 865
7 Anna Nikola Berkolde 11086 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:41 +05:44 813
8 Nikija Mikāle 1776 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:42 +05:45 813
9 Karolina Bulko 1267 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:32:39 +07:42 764
10 Anna Marija Zaķe 1056 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:33:49 +08:52 738
11 Adele Balanasa 1206 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:34:07 +09:10 732
12 Ilze Jumiķe 1325 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:16 +09:19 728
13 Anna Goša 1047 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:34:37 +09:41 721
14 Evelīna Misāne 1028 Ādažu vidusskola 00:34:46 +09:50 718
15 Emīlija Slaide 1122 Rīgas Hanzas vidusskola/Rīgas Hanzas vidusskola 00:34:50 +09:53 716
16 Marta Upeniece 1332 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:34 +10:37 702
17 Elīna Biseniece 1378 Mežciema pamatskola 00:35:58 +11:01 694
18 Anna Līva Lizbovska 1742 Rīgas 41. vidusskola 00:36:56 +11:59 675
19 Rūta Šķirus 1065 Jelgavas 3. sākumskola/Jelgavas 3.sākumskola 00:37:13 +12:16 670
20 Loreta Rutkovska 1702 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:13 +13:16 653
21 Elīza Evardsone 1625 Engures vidusskola 00:38:18 +13:21 652
22 Emīlija Vahere-Abražune 1057 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:24 +13:27 650
23 Vanesa Šmite 1331 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:45 +13:48 644
24 Ksenija Līcīte 1643 Engures vidusskola 00:40:57 +16:00 609
25 Helēna Reinfelde 12048 Liepājas Centra sākumskola 00:41:20 +16:23 604
26 Lelde Leila Dzirko 1097 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:35 +16:39 600
27 Kellija Liepa 1233 Nīkrāces pamatskola 00:41:36 +16:39 600
28 Līna Grasmane 1220 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:41:44 +16:48 598
29 Elisa Roga 1068 Jelgavas 3. sākumskola 00:41:52 +16:55 596
30 Lorete Jēkabsone 11014 Ikšķiles vidusskola 00:42:10 +17:14 592
31 Evelīna Rumba 11005 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:42:19 +17:22 590
32 Aleksandra Loskutova 1594 Rīgas 49. vidusskola 00:43:07 +18:10 579
33 Elza Anna Klavniece 1053 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:43:07 +18:10 579
34 Valērija Jakubovska 1542 Tukuma 2. vidusskola/Bajards 00:43:09 +18:12 578
35 Rūta Glužģe 11073 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/individuāli 00:43:28 +18:31 574
36 Alise Janvāre 1046 Annas Brigaderes pamatskola 00:43:30 +18:33 574
37 Eleonora Dombrovska 11011 Laurenču sākumskola 00:43:31 +18:34 573
38 Kate Gornava 11072 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:42 +18:45 571
39 Tīna Luīze Saukāne 1210 Ikšķiles vidusskola 00:44:06 +19:09 566
40 Beate Bukaldere 1322 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:10 +19:13 565
41 Sofija Vilcāne 1335 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:10 +19:13 565
42 Liene Didrihsone 1323 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:17 +19:20 564
43 Madara Bāriņa 1000 Ikšķiles vidusskola 00:44:43 +19:46 558
44 Katrīna Priede 1278 Aizupes pamatskola 00:44:59 +20:03 555
45 Evelīna Allere 11049 Jaunmārupes pamatskola 00:45:14 +20:17 552
46 Emīlija Paula Ozola 1640 Engures vidusskola 00:45:40 +20:43 546
47 EmĪlija Zvirbule 11074 Ādažu vidusskola/MAZAIS ZVIRBULĒNS 00:46:09 +21:12 541
48 Beatrise Cimermane 1599 Āgenskalna sākumskola/One4Event 00:46:28 +21:32 537
49 Evita Iesalniece 1605 Jēkabpils pamatskola/Sporta iela 00:46:45 +21:48 534
50 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1758 Rīgas 6. vidusskola 00:46:45 +21:48 534
51 Estere Jungfermane 1308 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:55 +21:58 532
52 Sandija Rumba 11004 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:47:01 +22:04 531
53 Kristiāna Anspoka 1481 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:03 +22:06 530
54 Samanta Gukļivska 1699 Pūres pamatskola/Pūre 00:47:08 +22:11 529
55 Luīze Lazovska 1676 Engures vidusskola 00:47:22 +22:25 527
56 Patrīcija Paula Ķikule 1085 Jelgavas 4. sākumskola 00:47:24 +22:27 527
57 Marta Ķikare 1635 Engures vidusskola 00:47:33 +22:37 525
58 Marta Švāģere 1636 Engures vidusskola 00:47:34 +22:37 525
59 Linda Freimane 1237 Nīkrāces pamatskola 00:47:39 +22:42 524
60 Dana Elviga 1750 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:48:27 +23:30 515
61 Sofija Mironova 1071 Tukuma 2. vidusskola 00:48:27 +23:30 515
62 Lana Ozola 1329 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:35 +23:38 514
63 Odeta Smiltniece 1215 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:48:40 +23:43 513
64 Līva Krūmiņa 11041 Dobeles 1. vidusskola 00:49:01 +24:04 509
65 Eleonora Kleina 1673 Engures vidusskola 00:49:07 +24:10 508
66 Marta Liepiņa 1653 Engures vidusskola 00:49:13 +24:17 507
67 Katrīna Levkāne 11063 Ikšķiles vidusskola 00:49:38 +24:41 503
68 Anna Pētersone 1312 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:47 +24:50 501
69 Paula Vizbule 1305 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:06 +25:09 498
70 Diāna Račkauska 1239 Nīkrāces pamatskola 00:50:16 +25:19 496
71 Elīna Redisone 1017 Annas Brigaderes pamatskola 00:50:28 +25:31 494
72 Zane Apsīte 1493 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:50:34 +25:37 493
73 Monta Liparte 1492 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:50:36 +25:39 493
74 Enija Buta 1242 Nīkrāces pamatskola 00:50:45 +25:48 492
75 Ance Baltmane 11016 Ķekavas vidusskola/Sporta klubs Panatta 00:50:52 +25:55 491
76 Linda Saviča 11015 Ķekavas vidusskola/Sporta klubs Panatta 00:50:52 +25:55 491
77 Eleonora Kristiana Labsvīra 1133 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 00:51:46 +26:49 482
78 Līva Gipsle 1620 Engures vidusskola 00:52:16 +27:19 477
79 Keita Vītoliņa 1634 Engures vidusskola 00:53:23 +28:26 467
80 Paula Ķempele 1642 Engures vidusskola 00:53:24 +28:27 467
81 Ance Brūvere 1235 Nīkrāces pamatskola 00:53:56 +28:59 463
82 Sofija Padskociute 1018 /5 kalnai 00:54:29 +29:32 458
83 Ulla Januša 1175 Kuldīgas Centra vidusskola/Kuldīgas Centra vidusskola 00:54:36 +29:39 457
84 Tīna Fišera Blumberga 1655 Engures vidusskola 00:59:39 +34:42 418
85 Kitija Bērziņa 1659 Engures vidusskola 00:59:40 +34:43 418
86 Renāte Budze 1302 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:16 +37:19 401
87 Katrīna Pļaviņa 1281 Rīgas 64. vidusskola 01:03:42 +38:45 392
88 Gunta Ilgaža 1306 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:58 +40:01 384
89 Marija Anete Silava 1318 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:59 +40:02 384
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Kravalis 1616 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:24:25 +00:00 1000
2 Artūrs Filips Igaviņš 11089 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:25:16 +00:51 967
3 Jānis Stūrītis 1734 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:25:51 +01:26 945
4 Lukass Pušņins 1060 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:26:34 +02:09 919
5 Toms Kroičs 1757 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola 00:27:16 +02:51 896
6 Nikita Bondarevs 1618 Līvānu 2. vidusskola/BALTAIS 00:27:28 +03:03 889
7 Elvins Freijs 1269 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:27:38 +03:13 884
8 Kristiāns Kārlsbergs 11024 Pastendes pamatskola/Hop Hop Pastende 00:28:05 +03:39 870
9 Ričards Dāvis Špacs 1190 Amatas pamatskola/Sporta klubs AŠAIS 00:29:09 +04:44 838
10 Kārlis Cakuls 1204 Pamatskola "Rīdze" 00:29:18 +04:52 834
11 Patriks Pauls Rullis 1545 Aizupes pamatskola 00:29:21 +04:56 832
12 Miks Jānis Opolais 1553 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:29:37 +05:12 825
13 Matīss Jansons 1082 Penkules pamatskola/Penkules pamatskolas komanda 00:30:01 +05:36 814
14 Aleksis Rieksts 1287 Lazdonas pamatskola 00:30:12 +05:47 809
15 Niks Aksels Janovičs 1270 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:30:37 +06:12 798
16 Ralfs Vistiņš 1265 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:30:48 +06:23 793
17 Ričards Bisenieks 1377 Mežciema pamatskola 00:30:53 +06:28 791
18 Ernests Gūtmanis 1647 Engures vidusskola 00:31:06 +06:41 785
19 Kristers Jānis Brečs 1425 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:31:15 +06:50 781
20 Jānis Marcinkevičs 1125 Laurenču sākumskola 00:31:18 +06:53 780
21 Ilvars Matvejevs 1633 Engures vidusskola 00:31:29 +07:04 776
22 Roberts Orbidāns 1373 Jelgavas 4. vidusskola 00:31:29 +07:04 776
23 Kaspars Besikirskis 11070 Tukuma 2. vidusskola 00:32:09 +07:44 760
24 Raivis Ābele 1641 Engures vidusskola 00:32:11 +07:46 759
25 Regnārs Valdmanis 1100 Tukuma 2. vidusskola 00:32:12 +07:47 758
26 Kristiāns Brahmanis 1459 Auces vidusskola 00:32:16 +07:51 757
27 Ernests Limbergs 1470 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:32:26 +08:01 753
28 Rihards Pirogs 1354 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:39 +08:14 748
29 Rainers Kugrēns 1019 Ķemeru pamatskola 00:32:41 +08:16 747
30 Aleksandrs Paņihidkins 1184 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:32:51 +08:26 744
31 Emīls Straupmanis 1157 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:12 +08:47 736
32 Ronaldo Negru 1289 Lazdonas pamatskola 00:33:20 +08:55 733
33 Kristers Jasūns 1469 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:25 +09:00 731
34 Ralfs Bite 1654 Engures vidusskola 00:33:46 +09:21 723
35 Artjoms Sergijevičs 1374 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:53 +09:28 721
36 Renārs Kristofers Arnicāns 1321 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:57 +09:32 719
37 Andrians Bulko 1266 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:34:03 +09:38 717
38 Jānis Saukitens 1370 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:11 +09:46 714
39 Eduards Elsiņš 11050 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:17 +09:52 712
40 Ralfs Zunde 1446 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:34:34 +10:09 706
41 Aleksandrs Vosels 1294 Lazdonas pamatskola 00:34:36 +10:11 706
42 Ģirts Binavs-Binaus 1486 Tukuma 2. pamatskola/7.B. 00:34:45 +10:20 703
43 Emīls Smildziņš 1216 Majoru vidusskola 00:34:58 +10:33 699
44 Nauris Punkstiņš 1120 Jūrmalas sākumskola "Atvase" 00:34:59 +10:34 698
45 Matīss Ābeltiņš 11001 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/HS Kurbads 00:35:04 +10:38 697
46 Alekss Lastovskis 1365 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:14 +10:49 693
47 Pēteris Mùrnieks 11021 Lielvārdes pamatskola 00:35:16 +10:51 692
48 Pēteris Benhens 11110 Babītes vidusskola 00:35:29 +11:04 688
49 Rainers Grigors 11008 Tukuma 2. vidusskola 00:35:31 +11:06 688
50 Patriks Subris 12090 Zemgales vidusskola 00:35:32 +11:07 687
51 Jēkabs Prūsis 1183 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:35:37 +11:12 686
52 Marks Oborskis 11077 Privātā sākumskola "Namiņš"/Lynxdojo 00:36:16 +11:50 674
53 Āris Tims 1244 Nīkrāces pamatskola 00:36:24 +11:59 671
54 Ernests Pauls Mednis 11087 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:26 +12:01 670
55 Edijs Markuss Gelbe 1574 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:36:32 +12:07 668
56 Arvis Daniēls Štalts 1538 Slokas pamatskola/MRC 00:36:33 +12:08 668
57 Roberts Kudums 1127 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:34 +12:09 668
58 Dāvis Kārkliņš 1745 Jaunmārupes pamatskola 00:37:04 +12:39 659
59 Artūrs Sams 1359 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:20 +12:55 654
60 Mikus Stupenko 1576 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:34 +13:09 650
61 Ernests Giniborgs 1536 Rīgas Igauņu pamatskola 00:37:40 +13:15 648
62 Pēteris Rāzna 11104 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:37:41 +13:16 648
63 Anrijs Muravskis 11083 Iļģuciema vidusskola 00:37:46 +13:21 647
64 Markuss Liepiņš 11109 Mārupes vidusskola 00:37:55 +13:29 644
65 Krišjānis Bombins 1608 Babītes vidusskola 00:37:57 +13:32 644
66 Emīls Salzemnieks 1035 Tukuma 2. vidusskola 00:38:01 +13:36 642
67 Kristers Jurčs 1131 Tukuma 2. vidusskola/5.a klase 00:38:02 +13:37 642
68 Daniels Lucs 1367 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:15 +13:50 638
69 Reinis Salcevičs 1166 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:38:22 +13:56 637
70 Rihards Allens 11062 Privātā vidusskola "Klasika"/Labs starts 00:38:26 +14:01 635
71 Krišs Riekstiņš 1462 Babītes vidusskola 00:38:28 +14:03 635
72 Gabriels Picao Caldeira Rodeia Liepa 11032 Tukuma 2. vidusskola/- 00:38:40 +14:15 632
73 Rainers Zariņš 1434 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:38:50 +14:25 629
74 Mārcis Millers 1660 Engures vidusskola 00:38:51 +14:26 629
75 Renārs Pakalniņš 1573 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:38:51 +14:26 629
76 Markuss Gaļinovskis 1767 Rīgas Angļu ģimnāzija/Run 4 Sun 00:38:53 +14:28 628
77 Edvards Paegle 1027 Milzkalnes sākumskola/Engures sportam 00:38:54 +14:29 628
78 Gunārs Stankus 1360 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:07 +14:42 624
79 Miķelis Kristiāns Zeiferts 1062 Tukuma 2. vidusskola 00:39:46 +15:21 614
80 Ronalds Fomičevs 1460 Dobeles 1. vidusskola 00:39:52 +15:26 613
81 Gustavs Liekniņš 1198 Rīgas Valdorfskola 00:39:56 +15:31 612
82 Māris Maksimovs 1139 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:09 +15:44 608
83 Kristiāns Dāniels Laupacis 1213 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:40:21 +15:56 605
84 Mareks Vizbulis 1675 Engures vidusskola 00:40:26 +16:01 604
85 Raiens Bullītis 1339 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:03 +16:38 595
86 Ivars Mediņš 1479 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:47 +18:22 571
87 Emīls Niks Donovs 1341 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:54 +18:29 569
88 Emīls Krūmiņš 1146 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:07 +18:42 566
89 Artis Bērznieks 1637 Engures vidusskola 00:43:20 +18:55 564
90 Martins Jermacāns 1114 Āgenskalna sākumskola/6c 00:43:24 +18:59 563
91 Oskars Lorencs 1033 Āgenskalna sākumskola 00:43:24 +18:59 563
92 Samuēls Rozenštrauhs 1358 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:24 +18:59 563
93 Mareks Reins 1369 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:29 +19:04 562
94 Kristaps Lellis 1366 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:30 +19:05 561
95 Ādams Stepanovs-gavrilovs 1371 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:47 +19:22 558
96 Deivids Lucs 1368 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:53 +19:28 557
97 Rolands Kozlovs 1364 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:18 +19:53 551
98 Ralfs Delle 1295 Lazdonas pamatskola 00:44:19 +19:54 551
99 Rihards Brūveris 1234 Nīkrāces pamatskola 00:44:24 +19:59 550
100 Artis Zaneribs 1247 Nīkrāces pamatskola 00:44:45 +20:19 546
101 Oskars Isakovs 11081 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:44:50 +20:25 545
102 Kristers Jankausks 1480 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:51 +20:26 545
103 Kristers Dervins 1471 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:16 +20:51 539
104 Renārs Cimermanis 1472 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:17 +20:52 539
105 Artis Puškarevs 1243 Nīkrāces pamatskola 00:45:18 +20:53 539
106 Mārtiņš Zanders 1627 Engures vidusskola 00:45:28 +21:03 537
107 Raiens Rūja 1207 Siguldas 1. pamatskola/SK Sigulda 00:45:29 +21:04 537
108 Miks Jānis Šterns 1091 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:33 +21:08 536
109 Ralfs Kalniņš 1772 Sējas Mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:45:35 +21:09 536
110 Hardijs Sauliņš 1217 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:56 +21:31 532
111 Markuss Tamdaks 1372 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:12 +22:47 517
112 Marks Cimmermanis 1375 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:14 +22:49 517
113 Ņikita Kotovs 1345 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:47 +23:22 511
114 Ivars Artis Baburs 1208 Rīgas 25. vidusskola 00:48:04 +23:38 508
115 Nikolass Deičmans 1340 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:10 +24:45 497
116 Kaspars Bartkus 1571 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:49:18 +24:53 495
117 Sandis Burģelis 1214 Penkules pamatskola 00:49:34 +25:09 493
118 Artis Regnārs Labsvīrs 1132 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 00:51:35 +27:10 474
119 Kurts Krēsliņš 1575 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:23 +27:58 466
120 Artūrs Regnārs Trusovs 1104 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:52:27 +28:02 466
121 Kurts Filips Kalniņš 1081 Tukuma 2. vidusskola 00:52:28 +28:03 466
122 Roberts Raubens 1356 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:31 +34:06 417
123 Ģirts Laudāns 1346 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:34 +34:09 417
124 Mārtiņš Savičus 1473 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:11:46 +47:21 340
125 Matīss Ošāns 1350 Jelgavas 4. vidusskola 01:57:51 +1:33:26 207
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 11037 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:24:46 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1548 Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:26:43 +01:57 927
3 Madara Kļavniece 1052 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:26:49 +02:03 923
4 Ieva Pūpola 1040 Aizputes vidusskola/Maratona klubs 00:27:53 +03:07 888
5 Elizabete Galvane 11090 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:57 +03:12 886
6 Zanda Zariņa 1490 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:28:20 +03:34 874
7 Karīna Mellace 11108 Mežciema pamatskola 00:28:41 +03:56 863
8 Selīna Balakāne 1474 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:29:33 +04:47 838
9 Madara Pūpola 1041 Aizputes vidusskola/Maratona klubs 00:30:09 +05:23 822
10 Frederika Anna Grende 1225 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:30:54 +06:09 801
11 Gerda Asnāte Berkolde 11088 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:28 +06:43 787
12 Nora Veismane 1489 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:31:53 +07:08 777
13 Karīna Reuta 11020 Ikšķiles vidusskola 00:32:06 +07:20 772
14 Monta Zauriņa 11091 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:13 +07:27 769
15 Laila Slaide 1121 Rīgas Hanzas vidusskola/Rīgas Hanzas vidusskola 00:32:43 +07:57 757
16 Emīlija Dūda-Čača 1070 Limbažu 3. vidusskola/individuāli 00:33:03 +08:17 749
17 Beāte Bula 1257 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:33:55 +09:09 730
18 Līva Dzepuka 1385 Jelgavas 4. sākumskola 00:34:07 +09:22 726
19 Enija Stangute 1224 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:16 +09:30 723
20 Paula Gelvere 1343 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:17 +09:31 722
21 Amanda Griķe 1591 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:34:34 +09:48 716
22 Lauma Vīgane 11040 Madonas pilsētas 1. vidusskola/- 00:34:38 +09:52 715
23 Linda Kaparkalēja 11044 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:34:38 +09:52 715
24 Jasmīne Ļisova 1136 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:04 +10:18 706
25 Vanesa Aimone 1212 Rīgas 6. vidusskola/- 00:35:35 +10:49 696
26 Anna Bāriņa 1351 Ikšķiles vidusskola 00:35:45 +10:59 693
27 Daniela Miļūna 1347 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:55 +11:09 690
28 Viktorija Laura Vītola 1397 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:00 +11:15 688
29 Marta Roģe 1517 Dzērves pamatskola 00:36:06 +11:20 686
30 Nadīna Keita Ķemere 1512 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:20 +11:34 682
31 Marta Balanasa 1205 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:36:23 +11:37 681
32 Anete Ance Auziņa 1537 Tīnūžu pamatskola/Sporta klubs "Briedīši" 00:36:35 +11:50 677
33 Adelīne Bergmane 11113 Rīgas Teikas vidusskola 00:36:40 +11:55 675
34 Alise Zemture 1093 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:47 +12:01 673
35 Neonella Māra Meiberga 1506 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:36:57 +12:11 670
36 Līna Osīte 1211 Mežciema pamatskola 00:36:58 +12:12 670
37 Lenija Slivjuka 1395 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:10 +12:24 666
38 Felīsija Oknere 1708 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:16 +12:30 665
39 Sabīne Kātiņa 1709 Priekules vidusskola/FK Bandava 00:37:16 +12:31 664
40 Anna Sīpola 12046 Džūkstes pamatskola 00:37:34 +12:48 659
41 Katrīna Skrodele 1394 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:34 +12:48 659
42 Anna Marija Trankale 1396 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:40 +12:54 658
43 Paula Ekerte 1389 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:41 +12:55 657
44 Sindija Ozolniece 1524 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:37:41 +12:56 657
45 Laura Ozoliņa 1168 Tukuma 2. vidusskola 00:37:43 +12:57 657
46 Amanda Bankova 12044 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:38:35 +13:49 642
47 Linda Auziņa 1067 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:38:45 +13:59 639
48 Rebeka Krekšina 1713 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:53 +14:08 637
49 Helēna Cīrule 1661 Engures vidusskola 00:39:12 +14:27 632
50 Signe Bērziņa 1141 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:20 +14:34 630
51 Elīza Puriņa 1516 Friča Brīvzemnieka pamatskola 00:39:40 +14:54 624
52 Elza Niklase 1031 Cēsu 2. pamatskola/Cēsu 2. pamatskola 00:40:07 +15:22 617
53 Elza Subre 11065 Džūkstes pamatskola 00:40:21 +15:36 614
54 Alise Rozenberga 11047 Aizupes pamatskola 00:40:23 +15:37 613
55 Sanita Brazdovska 1572 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:40:36 +15:50 610
56 Elīna Krista Vīksna 1735 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:41:08 +16:23 602
57 Alise Šalājeva 1393 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:11 +16:25 601
58 Evelīna Gulbe 1391 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:12 +16:26 601
59 Rebeka Gorbunova 1390 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:13 +16:27 601
60 Viktorija Smirnova 1744 Valmieras 5. vidusskola 00:41:23 +16:37 599
61 Beatrise Broka 3881 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 00:41:44 +16:59 593
62 Megija Nordena 1283 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:42:20 +17:34 585
63 Veronika Kotova 1344 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:56 +18:10 577
64 Monika Dīriņa 1156 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:05 +18:20 575
65 Adriana Zeltiņa 1463 Pumpuru vidusskola 00:43:09 +18:24 574
66 Andželika Semjonova 1363 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:19 +18:34 572
67 Justīne Semjonova 1485 Umurgas pamatskola 00:43:25 +18:39 570
68 Patrīcija Buša 11010 Laurenču sākumskola 00:43:31 +18:45 569
69 Emīlija Lāce 12043 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:44 +18:58 566
70 Samanta Šteina 1142 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:53 +19:08 564
71 Sintija Strautmane 1158 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:55 +19:10 564
72 Tīna Pauriņa 1203 Ikšķiles vidusskola 00:43:56 +19:10 564
73 Katrīna Višovana 1478 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:58 +19:13 563
74 Annija Bramane 11064 Baldones Mūzikas pamatskola 00:44:01 +19:15 563
75 Laine Bartuševica 1337 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:36 +19:50 555
76 Elizabete Sofija Kleinhofa 1135 Tukuma 2. vidusskola 00:44:37 +19:52 555
77 Ance Kerēvica 1297 Lazdonas pamatskola 00:44:51 +20:05 552
78 Tīna Elizabete Rone 1706 Juglas vidusskola/DPD Latvija 00:44:59 +20:13 551
79 Samanta Plasiņa 1130 Tukuma 2. pamatskola 00:45:09 +20:24 548
80 Daniela Cielava 1759 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:45:30 +20:44 544
81 Kitija Elcere 1140 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:43 +20:58 542
82 Madlēna Rozīte 11018 Rubenes pamatskola 00:46:46 +22:00 530
83 Petra Krumulda 1194 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/5.c 00:47:11 +22:26 525
84 Anastasija Kuzmina 1055 Ulbrokas vidusskola 00:47:13 +22:27 525
85 Estere Blumberga 1592 Milzkalnes sākumskola 00:47:15 +22:29 524
86 Annija Purcena 1123 Tukuma 2. vidusskola 00:47:20 +22:35 523
87 Anna Ramiņa-Oliveira 1547 Rīgas 64. vidusskola 00:47:25 +22:39 522
88 Evelīna Vahere-Abražune 1058 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:47:25 +22:39 522
89 Līva Rebeka Ivanovska 1768 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:47:37 +22:51 520
90 Madara Matisone 1129 Tukuma 2. vidusskola 00:47:48 +23:03 518
91 Ketija Stankus 1677 Engures vidusskola 00:48:38 +23:52 509
92 Dagmāra Grīsle 11042 Mārupes vidusskola/Grīsles 00:48:52 +24:06 507
93 Lindsija Galdiņa 1730 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:48:53 +24:07 507
94 Paula Sipoviča 1483 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:46 +25:00 498
95 Roberta Baļčūne 1477 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:46 +25:01 498
96 Amanda Pīlēna 1236 Nīkrāces pamatskola 00:50:08 +25:22 494
97 Elizabete Beāte Ruža 1256 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:51:03 +26:17 485
98 Diāna Žarska 1578 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:51:40 +26:54 479
99 Nikola Daniela Damkova 1388 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:43 +26:57 479
100 Amanda Birnere 1449 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:51:51 +27:05 478
101 Elizabete Pļaviņa 11028 Pastendes pamatskola/- 00:52:17 +27:31 474
102 Estere Vasiļkova 1170 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:28 +27:42 472
103 Melisa Miglāne 11055 Jelgavas 3. sākumskola 00:52:32 +27:46 471
104 Tīna Annija Gedrovica 1342 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:13 +28:27 465
105 Amanda Budze 1338 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:15 +28:29 465
106 Agrita Paula Rafaele 1355 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:27 +28:41 463
107 Annika Barkāne 1336 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:28 +28:42 463
108 Anete Arāja 1603 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:54:22 +29:36 456
109 Laura Tebpnberga 12035 Engures vidusskola 00:54:35 +29:49 454
110 Eimija Misjuro 1646 Engures vidusskola 00:54:36 +29:51 454
111 Aleksa Aleksandra Ziemele 1476 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:57:46 +33:00 429
112 Sofija Osipova 1349 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:33 +33:47 423
113 Adriana Ūvena 1362 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:35 +33:49 423
114 Annija Blūma 1619 Engures vidusskola 00:59:40 +34:54 415
115 Elizabete Šulce 1475 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:11:47 +47:01 345
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1191 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:22:43 +00:00 1000
2 Kristaps Dūzis 1259 Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:24:22 +01:38 933
3 Lauris Kaparkalējs 11043 Madonas Valsts ģimnāzija/- 00:24:50 +02:06 915
4 Gustavs Galvans 11096 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:25:09 +02:25 904
5 Gustavs Māliņš 1582 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:25:28 +02:44 893
6 Nils Jurkovskis 1705 Priekules vidusskola/FK Bandava 00:25:50 +03:07 879
7 Kristers Kalašņikovs 11025 Pastendes pamatskola/ Hop Hop Pastende 00:26:51 +04:08 846
8 Ralfs Roga 1764 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matisons Runner's club 00:27:26 +04:43 828
9 Raivo Liekmanis 1229 Nīkrāces pamatskola 00:27:34 +04:50 825
10 Rūdis Liepiņš 1611 Aizupes pamatskola/Grauda Spēks 00:27:46 +05:03 818
11 Artūrs Brants 1288 Lazdonas pamatskola 00:27:57 +05:13 813
12 Erasts Bobrovs 11026 Pastendes pamatskola 00:28:41 +05:58 792
13 Ralfs Rinalds Spēks 1704 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:51 +06:07 788
14 Jēkabs Prančs 1498 Tukuma 2. pamatskola 00:28:53 +06:10 787
15 Linards Mariuss Vizbulis 1108 Tukuma 2. vidusskola 00:29:13 +06:30 778
16 Niks Balgalvis 11017 Rubenes pamatskola 00:29:14 +06:31 777
17 Kristers Cinis 1109 Tukuma 2. vidusskola 00:29:19 +06:35 775
18 Ralfs Sirmelis 12063 Ķekavas vidusskola 00:29:27 +06:44 772
19 Elvis Kmetjuks 1586 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:29:30 +06:46 771
20 Bruno Spūlis 1754 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:29:32 +06:49 769
21 Ralfs Jansons 1707 Priekules vidusskola/FK Bandava 00:29:40 +06:57 766
22 Leonīds Kostjajevs 1719 Virgas pamatskola/FK Bandava 00:29:41 +06:57 766
23 Mareks Frišmanis 1715 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:58 +07:15 758
24 Emīls TĒrauds 1726 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:30:39 +07:56 741
25 Markuss Krāvs 1426 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:31:06 +08:23 731
26 Arvis Kirhners 1732 Kandavas internātvidusskola 00:31:41 +08:57 717
27 Kaspars Kronbergs 1681 Engures vidusskola 00:31:51 +09:08 714
28 Kristers Horens Kūla 1107 Tukuma 2. vidusskola 00:32:06 +09:23 708
29 Jānis Puriņš 1679 Engures vidusskola 00:32:14 +09:31 705
30 Roberts Zeiburliņš 1716 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:20 +09:37 703
31 Martins Grasis 1436 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:32:24 +09:41 701
32 Dāvids Gulbis 1725 Rīgas 49. vidusskola 00:32:35 +09:52 697
33 Jānis Brundzāts 1710 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:42 +09:58 695
34 Artūrs Siliņš 1712 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:44 +10:01 694
35 Pauls Audzēvičs 11002 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:33:14 +10:30 684
36 Mārtiņš Muzikants 12068 Zemgales vidusskola 00:33:18 +10:35 682
37 Henrijs Helmanis 1596 Tukuma 2. pamatskola 00:33:30 +10:47 678
38 Kārlis Zeiburliņš 1718 Virgas pamatskola/Priekules novads 00:33:49 +11:06 672
39 Ralfs Konovs 1503 Staļģenes vidusskola 00:34:44 +12:01 654
40 Matīss Kalupnieks 1298 Lazdonas pamatskola 00:34:57 +12:14 650
41 Mareks Lukjanskis 1686 Engures vidusskola 00:35:17 +12:34 644
42 Klāvs Straupmanis 1152 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:59 +13:16 632
43 Deniss Krievāns 1024 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:36:05 +13:22 630
44 Ričards Tomass Blumbergs 1036 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:08 +13:24 629
45 Mārtiņš Eikens 1427 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:36:12 +13:29 628
46 Juris Roga 11067 Penkules pamatskola/- 00:36:16 +13:33 627
47 Reinis Ose 1006 Smārdes pamatskola 00:36:35 +13:51 621
48 Ričards Helmanis 1762 Tukuma 2. vidusskola 00:36:39 +13:56 620
49 Stefans Leonards Grašs 1770 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:37:35 +14:51 605
50 Rihards Fogelis 1747 Tukuma 2. vidusskola 00:37:39 +14:56 604
51 Mikus Semeneņa 1688 Engures vidusskola 00:37:41 +14:57 603
52 Roberts Muško 1022 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:38:19 +15:36 593
53 Markuss Ķīsis 1682 Engures vidusskola 00:38:44 +16:01 587
54 Emīls Bents 1232 Nīkrāces pamatskola 00:38:47 +16:03 586
55 Mareks Bergmanis 1717 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:09 +16:26 581
56 Rafaels Rodeia Liepa 11033 Tukuma 2. vidusskola/- 00:39:24 +16:40 577
57 Markuss Balodis 1765 Mežciema pamatskola/Susurs, Baloži un V 00:39:29 +16:46 576
58 Kristaps Ķīsis 1626 Engures vidusskola 00:39:36 +16:53 574
59 Ingus Ābeltiņš 1030 Krustpils pamatskola 00:40:31 +17:48 561
60 Rihards Trofimovs 1106 Tukuma 2. vidusskola 00:40:38 +17:54 559
61 Rihards Helmanis 1763 Tukuma 2. vidusskola 00:41:49 +19:06 543
62 Sandis Ignāts 1683 Engures vidusskola 00:42:06 +19:22 540
63 Markuss Niks Suščenko 1291 Lazdonas pamatskola 00:42:31 +19:47 535
64 Edvīns Lorencs 1753 Tukuma 2. vidusskola 00:43:00 +20:17 529
65 Ralfs Andersons 1105 Tukuma 2. vidusskola 00:43:11 +20:27 526
66 Aleksis Lielnors 1700 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:43:42 +20:58 520
67 Daniels Arnolds Kokins 1227 Augstkalnes vidusskola 00:44:08 +21:25 515
68 Rolands Šapirovs 11019 Rubenes pamatskola 00:46:35 +23:52 488
69 Lauris Kovaļevskis 1722 Tukuma 2. vidusskola 00:47:43 +25:00 476
70 Daniēls Kancāns 1585 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:49:02 +26:19 464
71 Silvestrs Kumpiņš 1466 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:49:20 +26:36 461
72 Kristians Dalbiņš 1458 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:51:53 +29:09 438
73 Aleksis Vedļa 1112 Tukuma 2. vidusskola 00:52:31 +29:48 433
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Skoreja 1092 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:26:15 +00:00 1000
2 Jolanta Pence 11093 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:13 +00:59 964
3 Līna Gaile 1766 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:27:33 +01:19 952
4 Renāte Beļājeva 1192 Stalbes vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:28:08 +01:53 933
5 Rēzija Grēta Štrausa 1736 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Matisons Runner's Club 00:28:30 +02:15 921
6 Reičela Rone 1090 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:34 +03:19 888
7 Līva Ašmane 1521 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:29:35 +03:20 887
8 Emīlija Upmale 1254 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:29:49 +03:34 880
9 Ņikita Jakubovskis 1543 Tukuma 2. vidusskola/Bajards 00:31:31 +05:16 833
10 Linda Eihmane 1262 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:31:50 +05:35 825
11 Loreta Ķikuste 1529 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Man tagad ir aifons 00:33:05 +06:51 793
12 Loreta Matvejeva 1639 Engures vidusskola 00:34:03 +07:48 771
13 Vanesa Akšanova 1376 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:49 +08:34 754
14 Kristīne Pence 11092 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:32 +09:17 739
15 Kintija Puikevica 1737 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:35:43 +09:28 735
16 Elīza Viekale - Gasjūne 1005 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:36:12 +09:57 725
17 Amanda Ignāte 1021 Ādažu vidusskola 00:36:13 +09:58 725
18 Ērika Jermacāne 11095 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:26 +10:11 720
19 Renāte Ausmane 1095 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:34 +10:20 718
20 Gabriela Lūse 1276 Rīgas 49. vidusskola/Lūšu ģimene 00:36:37 +10:22 717
21 Endija Ozolniece 1523 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:36:58 +10:43 710
22 Anna Žilinska 1775 Sējas Mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:37:03 +10:48 708
23 Marta Matisone 11006 Piltenes vidusskola 00:37:16 +11:01 704
24 Diāna Apsīte 1029 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:37:38 +11:24 697
25 Līva Poļaka 1218 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:37:59 +11:45 691
26 Mairita Čerpinska 1293 Lazdonas pamatskola 00:38:18 +12:04 685
27 Dinija Pinkule 11106 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:38:28 +12:13 682
28 Paula Luīze Vilka 1685 Engures vidusskola 00:38:51 +12:36 676
29 Diāna Logina 1296 Lazdonas pamatskola 00:38:53 +12:38 675
30 Dinija Putniņa 11105 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:30 +13:15 664
31 Laima Kuduma 1126 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:39:51 +13:36 659
32 Ance Turka 1155 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:52 +13:37 658
33 Liene Rozenberga 1154 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:53 +13:38 658
34 Elza Anmane 1437 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:39:56 +13:42 657
35 Jana Lamberte 1164 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:53 +14:39 642
36 Laura Giniborga 1534 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:41:08 +14:54 638
37 Karīna Nigolasa 11027 Pastendes pamatskola/- 00:41:48 +15:34 628
38 Linda Strihora 1226 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:42:05 +15:50 624
39 Elīza Kanča 1509 Varakļānu vidusskola 00:42:35 +16:21 616
40 Jana Dzene 1579 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:42:36 +16:21 616
41 Samanta Annija Lauriņa 1465 Liepājas 8. vidusskola 00:42:37 +16:23 616
42 Evelīna Pabērza 1150 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:41 +16:26 615
43 Una Kuzmane 1149 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:41 +16:26 615
44 Liene Veidmane 1439 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:43:23 +17:08 605
45 Patrīcija Rocēna 1255 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:43:25 +17:11 604
46 Amanta Meceniece 1431 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:43:30 +17:15 603
47 Anna Pļaviņa 1667 Engures vidusskola 00:44:20 +18:05 592
48 Katrīna Zvirbule 1432 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:45:08 +18:54 582
49 Marta Skavronska 1429 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:45:17 +19:02 580
50 Krista Kristīne Miķelsone 11119 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:45:28 +19:14 577
51 Marta Jakobsone 11082 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:46:14 +20:00 568
52 Egija Pētersone 1401 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:54 +20:39 560
53 Nellija Gurkle 1399 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:46 +21:31 550
54 Santa Samanta Kučere 1051 Kandavas internātvidusskola 00:47:46 +21:31 550
55 Sigita Skrodele 1398 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:46 +21:31 550
56 Gunta Kopmane 1280 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:49:10 +22:55 534
57 Enia Stūre 1690 Engures vidusskola 00:49:12 +22:57 533
58 Anete Zemīte 1773 Sējas Mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:50:14 +23:59 523
59 Katrīna Ivanova 1583 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:51:40 +25:25 508
60 Krista Skavronska 1452 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:52:05 +25:50 504
61 Elizabete Lastovska 1580 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:26 +26:11 501
62 Monta Brūvere 1250 Nīkrāces pamatskola 00:53:04 +26:50 495
63 Monta Ancāne 11003 Ogres Valsts ģimnāzija 00:53:20 +27:06 492
64 Dinija Gurkle 1400 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:29 +27:14 491
65 Sofija Marija Volkova 1692 Engures vidusskola 00:54:11 +27:57 484
66 Klinta Almane 1657 Engures vidusskola 00:54:12 +27:57 484
67 Līna Zvejniece 11098 Sējas Mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:19 +28:05 483
68 Ieva Lūse 1552 Smārdes pamatskola/6. klase (Skrienošie Lūši) 00:56:45 +30:31 462
69 Ērika Kalniņa 11115 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:03:56 +37:42 411
70 Loreta Knospiņa 11117 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:03:56 +37:42 411
71 Saiva Straupe 1049 Rīgas 45. vidusskola 01:04:19 +38:04 408
72 Luīze Beķere 1584 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:09:05 +42:51 380
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kārlis Dieviņš 1193 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs AŠAIS 00:23:05 +00:00 1000
2 Emīls Kravalis 1617 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:23:26 +00:22 985
3 Jēkabs Audzevičs 1353 Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:24:04 +00:59 959
4 Ričards Briedis 1118 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:24:09 +01:04 956
5 Markuss Ubavičs 1352 Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:24:20 +01:15 948
6 Ingus Bogdanovs 11039 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:24:46 +01:41 932
7 Rūdolfs Fišers 1614 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Maratona klubs 00:25:11 +02:06 917
8 Edijs Valainis 1514 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:25:45 +02:40 897
9 Markus Dzintars 1549 Priekules vidusskola/FK Bandava/Prikeules novads 00:25:45 +02:40 896
10 Adrians Tomass 1711 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:01 +04:56 824
11 Markuss Tērauds 1143 Smārdes pamatskola/Smārde 00:28:33 +05:29 808
12 Eduards Šveimrauss 1612 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:29:14 +06:10 789
13 Artūrs Grīnbergs 11099 Lazdonas pamatskola 00:29:16 +06:11 789
14 Kaspars Latvers 1587 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:29:17 +06:12 788
15 Kristers Krūzmanis 1601 Tukuma 2. vidusskola 00:29:27 +06:22 784
16 Daniels Kundziņš 1696 Engures vidusskola 00:30:31 +07:26 757
17 Rojs Suveizda 1457 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:31:05 +08:00 743
18 Dāvis Ziemelis 1623 Engures vidusskola 00:31:46 +08:41 727
19 Elvijs Semjonovs 1383 Ozolnieku vidusskola 00:31:52 +08:47 724
20 Emīls Indriksons 1145 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:04 +08:59 720
21 Rūdolfs Sirmais 1187 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:32:07 +09:02 719
22 Krišs Pavlovs 1589 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:32:43 +09:39 705
23 Daniels Blumbahs 1044 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:02 +09:57 699
24 Deniss Olands 1144 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:26 +10:22 690
25 Silvestrs Pētersons 1546 Vecpiebalgas vidusskola 00:34:15 +11:10 674
26 Ernests Davidčuks 1098 Limbažu 3. vidusskola 00:34:31 +11:27 669
27 Roberts Upenieks 12053 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:05 +13:01 640
28 Elans Krūzēns 1556 Nīkrāces pamatskola 00:37:07 +14:02 622
29 Sandis Konovs 1502 Jelgavas Tehnikums 00:37:36 +14:31 614
30 Rainers Kristians Silkalns 1045 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles Valsts ģimnāzija 00:37:59 +14:54 608
31 Kristaps Aksenoks 1002 /Rīgas Hanzas vidusskola 00:38:01 +14:56 607
32 Laimonis Strautiņš 1451 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:39:54 +16:49 579
33 Rihards Goldovs 1089 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:40:12 +17:07 574
34 Viljams Leo Lastovskis 1680 Engures vidusskola 00:40:12 +17:07 574
35 Nils Blumfelds 12024 Dobeles 1. vidusskola/Mazrūķīši 00:42:01 +18:56 550
36 Toms Jansons 1292 Lazdonas pamatskola 00:42:12 +19:07 547
37 Rihards Balceris 1450 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:42:15 +19:10 546
38 Elvins Seņko 1249 Nīkrāces pamatskola 00:43:56 +20:51 525
39 Dāvis Noviks 1631 Engures vidusskola 00:50:27 +27:22 458
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Laura Kazāka 1519 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:28:26 +00:00 1000
2 Linda Siliņa 1268 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:29:28 +01:02 965
3 Laura Dzepuka 1384 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:32:58 +04:32 863
4 Renāte Medvedeva 1588 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:33:43 +05:17 843
5 Undīne Una Ungere 1491 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:04 +06:38 811
6 Marta Paula Rāzna 1541 Rīgas 49. vidusskola 00:37:42 +09:16 754
7 Elizabete Ertmane 1165 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:38:30 +10:04 739
8 Elizabete Muzikante 1535 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:38:48 +10:23 733
9 Katrīna Allena 11061 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:39:33 +11:07 719
10 Elīza Grīnvalde 1689 Engures vidusskola 00:39:50 +11:24 714
11 Simona Helmane 1595 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:41:37 +13:12 683
12 Krista Gabriela Lielnora 1701 Rīgas 28. vidusskola 00:42:00 +13:34 677
13 Daniela Cīrule 1656 Engures vidusskola 00:42:11 +13:45 674
14 Elīza Pačkājeva 1723 Tukuma 2. vidusskola 00:43:22 +14:56 656
15 Kitija Pone 1724 Tukuma 2. vidusskola 00:43:26 +15:00 655
16 Keitija Bite 1761 Tukuma 2. vidusskola 00:43:27 +15:01 654
17 Samanta Kožurova 1438 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:44:13 +15:47 643
18 Dārta Momotkova 1684 Engures vidusskola 00:44:18 +15:52 642
19 Adriāna Vēsma 1185 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:44:19 +15:53 642
20 Liene Franciska Danele 1687 Engures vidusskola 00:46:43 +18:17 609
21 Laura Dumbre 1649 Engures vidusskola 00:47:23 +18:57 600
22 Sofija Gaile 1651 Engures vidusskola 00:47:27 +19:01 599
23 Katrīna Šakina 1666 Engures vidusskola 00:47:28 +19:02 599
24 Līga Graudiņa 1760 Tukuma 2. vidusskola 00:49:00 +20:35 580
25 Anete Brēdiķe 1527 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:49:24 +20:58 576
26 Renāte Smilga 1079 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:50:27 +22:01 564
27 Nadīna Berga 11118 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 00:51:53 +23:27 548
28 Laura Stankus 1697 Engures vidusskola 00:57:04 +28:38 498
29 Ance Emīlija Krūmiņa 1518 Jelgavas 4. vidusskola/Sporta halle 01:00:48 +32:22 468
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1096 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:19:36 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1195 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:21:18 +01:42 920
3 Rihards Serģis 1196 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs AŠAIS 00:21:32 +01:56 910
4 Mareks Ņikiforovs 1555 Nīkrāces pamatskola 00:23:16 +03:40 843
5 Valters Klaucāns 1117 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:23:52 +04:16 821
6 Mārtiņš Matvejevs 1115 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:24:41 +05:05 794
7 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1590 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:26:51 +07:16 730
8 Viesturs Dūzis 1260 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums/AQUATICS 00:27:03 +07:27 725
9 Madars Pūpols 1094 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:27:22 +07:46 716
10 Arnis Kurps 11112 Cēsu 1. pamatskola/Skrienam kopā 00:27:56 +08:21 701
11 Dāvis Janitēns 11000 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 00:28:00 +08:24 700
12 Ričards Trestjans 1559 Jelgavas tehnikums 00:29:08 +09:32 673
13 Krists Grava 1405 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:25 +12:49 605
14 Mārtiņš Lorencs 1678 Engures vidusskola 00:37:01 +17:25 530
15 Linards Lazdiņš 1074 Tumes vidusskola 00:37:02 +17:26 529
16 Mairis Kančs 1510 Varakļānu vidusskola 00:38:26 +18:51 510
17 Daniels Lepers 1695 Engures vidusskola 00:40:18 +20:42 486
18 Brendons Graumanis 1663 Engures vidusskola 00:41:56 +22:21 467
19 Emīls Bernāns 11071 Rīgas Teikas vidusskola 00:58:00 +38:25 338
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Mērija Agnese Meiberga 1505 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:32:28 +00:00 1000
2 Amanda Zandersone 12054 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:37:47 +05:19 859
3 Alise Evardsone 1645 Engures vidusskola 00:38:19 +05:51 847
4 Samanta Ratniece 1665 Engures vidusskola 00:38:51 +06:23 836
5 Laura Birzniece 1621 Engures vidusskola 00:39:02 +06:34 832
6 Sintija Aleidzāne 1484 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:05 +07:37 810
7 Tīna Altena 12047 Liepājas Centra sākumskola 00:41:46 +09:18 777
8 Jana Semjonova 1728 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:42:40 +10:13 761
9 Betija Līcīte 1648 Engures vidusskola 00:44:22 +11:55 732
10 Paula Patrīcija Niklase 1032 Cēsu Valsts ģimnāzija/Cēsu Valsts ģimnāzija 00:45:16 +12:48 717
11 Paula Fjodorova 1422 Tukuma Raiņa ģimnāzija/AMSERV TEAM 00:47:15 +14:48 687
12 Nadīna Lauriņa 1119 Rīgas 93. vidusskola 00:47:44 +15:16 680