STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5496 PATRIA SPORTLAND 01:32:00 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:08 1000 225 1225
2 Jevgēnijs Turkins 5193 Lūša pēdās 01:34:00 VB2 2 V2 +02:00 +02:00 00:01:21 979 189 1168
3 Dainis Limanāns 5174 RIEKSTI 01:36:51 VB2 3 V3 +04:51 +04:51 00:01:11 950 215 1165
4 Kristaps Magone 5186 Attido/SPB RUN/Asics 01:38:38 VB2 4 V4 +06:38 +06:38 00:01:15 933 204 1137
5 Ģirts Dakša 15046 Motosports.lv/salomon 01:39:40 VB2 5 V5 +07:41 +07:41 00:01:28 923 174 1097
6 Didzis Glušņevs 5062 VSK Noskrien Rieksti 01:39:47 VB2 6 V6 +07:48 +07:48 00:01:16 922 201 1123
7 Jānis Gailis 5416 Izturība 01:42:16 VB3 1 V7 +10:16 +00:00 00:01:24 900 182 1082
8 Oskars Cimermanis 5067 Riga Ironman Team 01:42:29 VB2 7 V8 +10:29 +10:29 00:01:22 898 187 1085
9 Dmitrijs Ničipors 5093 Suntoo/Isostar Latvija 01:44:15 VB2 8 V9 +12:15 +12:15 00:01:12 883 213 1096
10 Kārlis Vanags 5361 Talsu pakalnu sporta klubs 01:46:20 VB2 9 V10 +14:20 +14:20 00:01:09 865 222 1087
11 Juris Damškalns 5363 Talsu pakalnu sporta klubs 01:46:30 VB2 10 V11 +14:30 +14:30 00:00:57 864 268 1132
12 Jakub Halama 5417 KVS Šumperk 01:47:04 VB2 11 V12 +15:04 +15:04 00:01:37 859 158 1017
13 Rinalds Trukšs 15035 RR 01:48:42 VB2 12 V13 +16:43 +16:43 00:01:12 846 213 1059
14 Daniels Buko 5493 BALTAIS 01:49:03 VB3 2 V14 +17:03 +06:47 00:01:30 844 170 1014
15 Guntars Akmans 5471 01:49:26 VB2 13 V15 +17:26 +17:26 00:01:46 841 144 985
16 Ilona Marhele 5294 Grauda Spēks 01:50:14 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:12 1000 283 1283
17 Artūrs Ločmelis 5495 PATRIA SPORTLAND 01:50:31 VB2 14 V16 +18:31 +18:31 00:01:01 832 251 1083
18 Kaspars Adijāns 5023 SPB RUN/Asics 01:51:31 VB2 15 V17 +19:32 +19:32 00:01:03 825 243 1068
19 Voldemārs Lejnieks 5054 SK Dzērvene 01:52:24 VB2 16 V18 +20:24 +20:24 00:01:01 818 251 1069
20 Artūrs Ozoliņš 5365 PH Print 01:52:27 VB2 17 V19 +20:27 +20:27 00:01:28 818 174 992
21 Kaspars Zudrags 5465 Latvijas Finieris 01:53:06 VB3 3 V20 +21:06 +10:50 00:01:26 813 178 991
22 Salvis Brasavs 5017 01:53:07 VB3 4 V21 +21:07 +10:51 00:01:18 813 196 1009
23 Roberts Sukonovs 5418 Gentlemen's Club 01:53:47 VB2 18 V22 +21:48 +21:48 00:01:41 809 151 960
24 Karīna Helmane-Soročenkova 5025 VSK Noskrien 01:54:13 SB2 2 S2 +03:59 +03:59 00:01:38 965 208 1173
25 Edgars Sprūds 5165 Matisons Runner's Club 01:55:20 VB2 19 V23 +23:21 +23:21 00:01:01 798 251 1049
26 Kristaps Palmakovskis 5426 01:55:22 VB2 20 V24 +23:22 +23:22 00:01:49 797 140 937
27 Kitija Valtere 5492 BALTAIS 01:55:29 SB2 3 S3 +05:15 +05:15 00:01:14 955 276 1231
28 Maksims Zagoruiko 5370 IRONLAT 01:55:42 VB3 5 V25 +23:42 +13:26 00:01:51 795 138 933
29 Aldis Bušs 5004 SK Tērauds 01:55:54 VB2 21 V26 +23:54 +23:54 00:01:28 794 174 968
30 Andris Robalds 5404 Kocēnu novads 01:55:55 VBJ 1 V27 +23:55 +00:00 00:01:04 794 239 1033
31 Zanda Ulanova 5459 Moller Auto Ventspils / MRC 01:56:38 SB2 4 S4 +06:24 +06:24 00:01:42 945 200 1145
32 Uldis Raipalis 5241 Gentlemen's Club 01:56:49 VB2 22 V28 +24:49 +24:49 00:01:52 788 137 925
33 Gints Jakovels 5097 Smiling runner 01:58:05 VB2 23 V29 +26:05 +26:05 00:00:59 779 259 1038
34 Imants Kaldre 5132 VSK Noskrien 01:58:21 VB2 24 V30 +26:22 +26:22 00:01:39 777 155 932
35 Ondrej Fikrle 5125 BKV Holysov / RK Svata 01:58:23 VB3 6 V31 +26:24 +16:08 00:01:52 777 137 914
36 Valdis Bogdanovs 5293 Maratona klubs 01:58:32 VBJ 2 V32 +26:32 +02:37 00:01:50 776 139 915
37 Lauris Repša 5208 01:59:03 VB2 25 V33 +27:03 +27:03 00:01:19 773 194 967
38 Raitis Jirgensons 5314 02:00:12 VB2 26 V34 +28:12 +28:12 00:01:22 765 187 952
39 Armands Zvejnieks 5272 Moller Auto Ventspils / MRC 02:00:45 VB2 27 V35 +28:45 +28:45 00:01:42 762 150 912
40 Iveta Pūpola 5060 Maratona klubs 02:01:02 SB3 1 S5 +10:48 +00:00 00:01:33 911 219 1130
41 Dace Banga-Hodžajeva 5269 Moller Auto Ventspils / MRC 02:01:18 SB2 5 S6 +11:04 +11:04 00:01:50 909 185 1094
42 Māris Ozols 5297 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:01:23 VB2 28 V36 +29:23 +29:23 00:01:26 758 178 936
43 Uģis Reveliņš 5390 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:01:23 VB3 7 V37 +29:24 +19:08 00:01:38 758 156 914
44 Ansis Pūce 5216 Saldus Boksa klubs 02:01:35 VB2 29 V38 +29:35 +29:35 00:01:16 757 201 958
45 Anete Švilpe 5176 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:01:45 SB2 6 S7 +11:31 +11:31 00:01:40 905 204 1109
46 Mārtiņš Birums 5021 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:01:55 VB2 30 V39 +29:56 +29:56 00:01:36 755 159 914
47 Rihards Spilva 5276 02:02:03 VB2 31 V40 +30:03 +30:03 00:01:37 754 158 912
48 Kristaps Pilskalns 5472 Gentlemen's Club 02:02:08 VB2 32 V41 +30:08 +30:08 00:01:51 753 138 891
49 Reinis Bērziņš 5099 Virsotne/MARMOT 02:02:19 VB2 33 V42 +30:19 +30:19 00:01:27 752 176 928
50 Ivo Deičmanis 5183 Siguldas Maratona klubs 02:02:49 VB2 34 V43 +30:49 +30:49 00:01:28 749 174 923
51 Gints Krieviņš 5028 Lidosta "Rīga" 02:03:13 VB2 35 V44 +31:14 +31:14 00:01:34 747 163 910
52 Andris Orniņš 5102 02:03:22 VB2 36 V45 +31:22 +31:22 00:01:38 746 156 902
53 Jānis Vītols 5140 VSK Noskrien Seniori 02:03:22 VB4 1 V46 +31:22 +00:00 00:01:47 746 143 889
54 Artūrs Dedzis 5376 PULSAR 02:03:23 VB2 37 V47 +31:23 +31:23 00:01:31 746 168 914
55 Kristaps Heinsbergs 5498 PATRIA SPORTLAND 02:03:25 VB2 38 V48 +31:25 +31:25 00:01:29 745 172 917
56 Rainers Meiers 5288 Maratona klubs/VSK Noskrien 02:03:36 VB4 2 V49 +31:37 +00:15 00:01:42 744 150 894
57 Mārtiņš Krauklis 5153 02:03:43 VB2 39 V50 +31:43 +31:43 00:01:08 744 225 969
58 Artūrs Šits 5391 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:46 VB2 40 V51 +31:46 +31:46 00:01:40 743 153 896
59 Viktors Saveļjevs 5175 RIEKSTI 02:03:48 VB2 41 V52 +31:48 +31:48 00:01:01 743 251 994
60 Māris Sardiko 5387 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:58 VB2 42 V53 +31:59 +31:59 00:01:20 742 191 933
61 Raivo Liepa 5304 02:03:58 VBJ 3 V54 +31:58 +08:03 00:01:39 742 155 897
62 Kalvis Upītis 5215 Knowledgeprice.com 02:04:03 VB2 43 V55 +32:03 +32:03 00:01:53 742 135 877
63 Kaspars Ušpelis 5009 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:04:09 VB2 44 V56 +32:09 +32:09 00:02:19 741 110 851
64 Daumants Putnis 5203 SSK Bebra 02:04:11 VB3 8 V57 +32:11 +21:55 00:01:21 741 189 930
65 Irina Štūla Pankoka 5270 Moller Auto Ventspils / MRC 02:04:39 SB2 7 S8 +14:25 +14:25 00:01:18 884 262 1146
66 Helmuts Knopkens 5230 02:04:53 VB3 9 V58 +32:54 +22:38 00:01:30 737 170 907
67 Raimonds Ronis 5401 LMT / Pats Sev Čempions 02:05:14 VB2 45 V59 +33:14 +33:14 00:01:24 735 182 917
68 Niklāvs Emīls Eglītis 5434 Jāņkalni 02:05:52 VBJ 4 V60 +33:53 +09:58 00:01:31 731 168 899
69 Ritvars Mūrnieks 5239 02:05:54 VB2 46 V61 +33:55 +33:55 00:01:47 731 143 874
70 Reinis Jasliņš 5357 Burusports 02:06:05 VB3 10 V62 +34:05 +23:49 00:01:51 730 138 868
71 Raimonds Meija 5052 VSK Noskrien 02:06:25 VB2 47 V63 +34:26 +34:26 00:01:26 728 178 906
72 Jānis Neimanis 5364 Talsu pakalnu sporta klubs 02:06:34 VB4 3 V64 +34:35 +03:13 00:01:56 727 132 859
73 Artūrs Soročenkovs 5030 02:06:44 VB2 48 V65 +34:44 +34:44 00:01:55 726 133 859
74 Kaspars Allers 5206 02:07:08 VB2 49 V66 +35:08 +35:08 00:01:21 724 189 913
75 Aldis Kešāns 5503 02:07:36 VB2 50 V67 +35:36 +35:36 00:01:50 721 139 860
76 Uģis Inka 5327 VSK Noskrien / Vecās kedas 02:07:44 VB3 11 V68 +35:44 +25:28 00:01:19 720 194 914
77 Artūrs Rimicans 5347 Patria Sportland 02:08:10 VB2 51 V69 +36:10 +36:10 00:01:23 718 184 902
78 Jānis Sondors 5481 SPORTLAND 02:08:35 VB2 53 V70 +36:35 +36:35 00:01:34 716 163 879
79 Kristaps Bruss 5513 02:08:35 VB2 52 V71 +36:35 +36:35 00:01:59 716 129 845
80 Jānis Sirmais 5238 02:08:46 VB2 54 V72 +36:46 +36:46 00:01:33 714 165 879
81 Konstantins Cursins 5246 Maritime Sport Community 02:08:53 VB2 55 V73 +36:53 +36:53 00:02:17 714 112 826
82 Mārtiņš Liberts 5063 SMILE&Run 02:09:08 VB2 56 V74 +37:08 +37:08 00:01:22 712 187 899
83 Arnis Šūlmeisters 5324 02:09:39 VB3 12 V75 +37:40 +27:24 00:02:11 710 117 827
84 Zigmunds Zauls 5202 Limbaži 02:09:48 VB3 13 V76 +37:48 +27:32 00:02:06 709 121 830
85 Mārtiņš Vilemsons 5007 VSK Noskrien Seniori 02:09:53 VB3 14 V77 +37:53 +27:37 00:02:11 708 117 825
86 Gita Karlsone 5248 Matisons Runner's Club 02:10:04 SB2 8 S9 +19:50 +19:50 00:02:08 848 159 1007
87 Aivis Reinholds 5005 Siguldas Maratona klubs 02:10:33 VB3 15 V78 +38:33 +28:17 00:01:32 705 166 871
88 Fadejs Precinieks 5437 02:10:39 VB2 57 V79 +38:39 +38:39 00:01:57 704 131 835
89 Agris Dreimanis 5138 02:10:46 VB2 58 V80 +38:46 +38:46 00:01:41 704 151 855
90 Arnis Rāts 5507 02:10:47 VB2 59 V81 +38:47 +38:47 00:01:32 703 166 869
91 Andris Eihmanis 15042 02:11:07 VB2 60 V82 +39:07 +39:07 00:01:51 702 138 840
92 Toms Pastars 5441 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien 02:11:11 VB2 61 V83 +39:11 +39:11 00:01:51 701 138 839
93 Didzis Videmanis 5148 Mežsusuri 02:11:56 VB2 62 V84 +39:56 +39:56 00:01:32 697 166 863
94 Valdis Tilts 5308 Kocēnu novads 02:12:12 VB4 4 V85 +40:12 +08:51 00:02:22 696 108 804
95 Ilvars Bergmanis 5081 02:12:17 VB2 63 V86 +40:17 +40:17 00:01:44 695 147 842
96 Jānis Duberis 5101 SSK Bebra 02:12:36 VB3 16 V87 +40:37 +30:21 00:01:19 694 194 888
97 Aleksandrs Judkins 5463 02:12:42 VB2 64 V88 +40:42 +40:42 00:01:31 693 168 861
98 Raivis Tauriņš 5445 Eži 02:12:51 VB2 65 V89 +40:51 +40:51 00:01:36 693 159 852
99 Klinta Lauska 5295 Grauda Spēks 02:12:57 SB2 9 S10 +22:43 +22:43 00:02:29 829 137 966
100 Ģirts Žagars 5076 02:12:59 VB2 66 V90 +40:59 +40:59 00:01:55 692 133 825
101 Andis Komarovs 5003 02:13:10 VB2 67 V91 +41:10 +41:10 00:01:51 691 138 829
102 Pēteris Spuriņš 5013 DOMDARIS 02:13:19 VB2 68 V92 +41:19 +41:19 00:01:57 690 131 821
103 Anrijs Hodžajevs 5156 Full Court 02:13:26 VB2 69 V93 +41:27 +41:27 00:01:28 689 174 863
104 Dainis Bautris 5406 AMSERV TEAM 02:13:29 VB2 70 V94 +41:29 +41:29 00:01:40 689 153 842
105 Genry Dobelis 5245 Zoorbagan 02:13:31 VB3 17 V95 +41:31 +31:15 00:01:44 689 147 836
106 Mārtiņš Ozoliņš 5431 Individuāli 02:13:50 VB2 71 V96 +41:50 +41:50 00:02:01 687 126 813
107 Guntis Strautiņš 5292 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:13:51 VB2 72 V97 +41:51 +41:51 00:02:26 687 105 792
108 Svajunas Sukackas 5257 Neringa Trail 02:13:52 VB3 18 V98 +41:53 +31:37 00:01:58 687 130 817
109 Laura Pētersone 5168 VSK Noskrien / MRC 02:13:58 SB2 10 S11 +23:44 +23:44 00:01:31 823 224 1047
110 Artūrs Junolainens 5436 Zaļie 02:14:09 VB2 73 V99 +42:09 +42:09 00:01:29 686 172 858
111 Kārlis Ielejs 5187 VSK Noskrien Divplākšņi 02:14:20 VB3 19 V100 +42:20 +32:04 00:01:53 685 135 820
112 Iveta Caune 5353 02:14:21 SB3 2 S12 +24:07 +13:19 00:01:49 820 187 1007
113 Roberts Ivzāns 5163 Ogre 02:14:22 VB3 20 V101 +42:22 +32:06 00:01:59 685 129 814
114 Dairis Jakubovskis 5268 teamSALA 02:14:45 VBJ 5 V102 +42:45 +18:50 00:01:58 683 130 813
115 Margarita Petelina 5111 02:14:50 SB3 3 S13 +24:36 +13:48 00:02:12 818 155 973
116 Raimonds Ozoliņš 5177 RIEKSTI 02:14:55 VB2 74 V103 +42:55 +42:55 00:01:10 682 219 901
117 Edgars Balunovs 5455 Olainfarm 02:15:09 VB2 75 V104 +43:09 +43:09 00:01:27 681 176 857
118 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5170 02:15:09 SB2 11 S14 +24:55 +24:55 00:01:45 816 194 1010
119 Aleksandrs Antonovs 5395 &A 02:15:15 VB3 21 V105 +43:15 +32:59 00:01:38 680 156 836
120 Ginta Rassa 5271 Moller Auto Ventspils / MRC 02:15:36 SB3 4 S15 +25:22 +14:34 00:02:05 813 163 976
121 Artūrs Andžs 5290 Maratona klubs 02:16:11 VB2 76 V106 +44:11 +44:11 00:02:16 676 113 789
122 Mārcis Padoms 5432 02:16:28 VB2 77 V107 +44:28 +44:28 00:01:52 674 137 811
123 Iļja Beļajevs 5306 ZOORBAGAN 02:16:34 VB3 22 V108 +44:34 +34:18 00:01:53 674 135 809
124 Eduards Ginters 5285 Zoorbagan 02:16:35 VB2 78 V109 +44:35 +44:35 00:01:42 674 150 824
125 Pavels Mazurs 5154 02:16:35 VB3 23 V110 +44:35 +34:19 00:02:06 674 121 795
126 Lauris Šapals 5259 VSK Noskrien 02:16:36 VB2 79 V111 +44:36 +44:36 00:02:19 674 110 784
127 Didzis Kalniņš 5128 Maratona klubs 02:16:42 VB3 24 V112 +44:43 +34:27 00:02:13 673 115 788
128 Liene Allere 5143 02:16:43 SB2 12 S16 +26:30 +26:30 00:01:29 806 229 1035
129 Armands Rabovičs 5251 02:16:52 VB2 81 V113 +44:52 +44:52 00:01:55 672 133 805
130 Māris Mauriņš 5429 02:16:52 VB2 80 V114 +44:52 +44:52 00:02:11 672 117 789
131 Ieva Pūce 5403 VSK Noskrien Blonde 02:16:58 SB3 5 S17 +26:45 +15:57 00:01:48 805 189 994
132 Artūrs Kančs 5359 SSK Bebra 02:17:28 VB3 25 V115 +45:28 +35:13 00:01:38 669 156 825
133 Vitālijs Petuhovs 5318 SSK Bebra 02:17:28 VB2 82 V116 +45:28 +45:28 00:01:34 669 163 832
134 Einārs Jansons 15040 - 02:17:32 VB2 83 V117 +45:32 +45:32 00:01:20 669 191 860
135 Gints Krastiņš 5452 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:17:34 VB2 84 V118 +45:34 +45:34 00:01:52 669 137 806
136 Gundars Kokarevics 5400 02:17:53 VB2 85 V119 +45:53 +45:53 00:01:23 667 184 851
137 Arvīds Pelēcis 5213 02:17:56 VBJ 6 V120 +45:57 +22:02 00:01:53 667 135 802
138 Atis Bērziņš 5302 02:17:57 VB3 26 V121 +45:58 +35:42 00:02:06 667 121 788
139 Agnese Sperga 5369 02:17:58 SB2 13 S18 +27:44 +27:44 00:01:53 799 181 980
140 Haralds Puriņš 5358 VENDEN 02:18:01 VB2 86 V122 +46:01 +46:01 00:01:24 667 182 849
141 Aivars Krjukovs 5298 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:18:03 VB2 87 V123 +46:03 +46:03 00:01:40 666 153 819
142 Ivars Ikstens 15025 02:18:24 VB2 88 V124 +46:24 +46:24 00:01:36 665 159 824
143 Jānis Ozols 5486 SPORTLAND 02:18:47 VB2 89 V125 +46:47 +46:47 00:02:27 663 104 767
144 Oskars Dambrovs 5250 02:18:47 VB2 90 V126 +46:47 +46:47 00:01:29 663 172 835
145 Intars Opolais 5340 Izturība 02:18:48 VB2 91 V127 +46:48 +46:48 00:01:33 663 165 828
146 Jānis Ausmanis 5317 SK Katrīna 02:18:59 VB3 27 V128 +46:59 +36:43 00:01:55 662 133 795
147 Juris Poļakovs 5483 SPORTLAND 02:19:24 VB3 28 V129 +47:25 +37:09 00:01:30 660 170 830
148 Uldis Vaicis 15003 02:19:40 VB2 92 V130 +47:40 +47:40 00:01:27 659 176 835
149 Dāvis Fricbergs 15024 02:19:41 VBJ 7 V131 +47:41 +23:46 00:01:31 659 168 827
150 Viesturs Puriņš 5321 02:19:43 VB3 29 V132 +47:44 +37:28 00:01:53 658 135 793
151 Rūdolfs Jaks 5264 02:19:45 VB2 93 V133 +47:45 +47:45 00:01:36 658 159 817
152 Māris Plūme 15032 02:19:57 VB2 94 V134 +47:57 +47:57 00:01:56 657 132 789
153 Ričards Kļaviņš 5396 02:20:11 VBJ 8 V135 +48:11 +24:16 00:02:06 656 121 777
154 Jānis Bleiers 5427 Saldus Boksa klubs 02:20:14 VB3 30 V136 +48:15 +37:59 00:02:04 656 123 779
155 Andis Antāns 5266 Adidas runners | RIGA 02:20:17 VB2 95 V137 +48:17 +48:17 00:01:21 656 189 845
156 Mārtiņš Mazlazdiņš 5071 02:20:29 VB2 96 V138 +48:29 +48:29 00:01:36 655 159 814
157 Aiga Taulīna 5217 Saldus Boksa klubs 02:20:40 SB2 14 S19 +30:27 +30:27 00:01:51 784 184 968
158 Edgars Kārklis 5473 02:20:40 VB2 97 V139 +48:40 +48:40 00:02:11 654 117 771
159 Emīls Kvālis 5000 Mārupes Dunkani 02:20:41 VBJ 9 V140 +48:41 +24:46 00:01:35 654 161 815
160 Gunta Blūmiņa 5200 Virsotne/MARMOT 02:20:43 SB2 15 S20 +30:29 +30:29 00:01:08 783 300 1083
161 Ainārs Kravalis 5228 Siguldas Maratona klubs 02:20:48 VB3 31 V141 +48:48 +38:32 00:02:32 653 101 754
162 Andis Ruskulis 5488 SPORTLAND 02:20:49 VB2 98 V142 +48:49 +48:49 00:01:41 653 151 804
163 Miķelis Vietnieks 5083 02:20:51 VB2 99 V143 +48:51 +48:51 00:02:10 653 118 771
164 Armands Auziņš 5043 adidas Runners I Riga 02:21:04 VB3 32 V144 +49:04 +38:48 00:01:55 652 133 785
165 Pāvels Saveljevs 15019 02:21:09 VB2 100 V145 +49:09 +49:09 00:01:53 652 135 787
166 Aigars Cibuļskis 5046 02:21:20 VB2 101 V146 +49:20 +49:20 00:01:24 651 182 833
167 Kristaps Bresis 5141 Team Weimaraner 02:21:28 VB2 102 V147 +49:29 +49:29 00:02:09 650 119 769
168 Aiga Paegle 5273 Engures sportam 02:21:31 SB3 6 S21 +31:17 +20:29 00:02:03 779 166 945
169 Marta Lapiņa 5100 KVISVIKI 02:21:34 SB2 16 S22 +31:21 +31:21 00:02:35 779 132 911
170 Edgars Elbergs 5464 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:21:35 VB2 103 V148 +49:36 +49:36 00:01:52 650 137 787
171 Normunds Zauls 5201 Limbaži 02:22:16 VB3 33 V149 +50:16 +40:00 00:02:07 647 120 767
172 Edgars Lešinskis 5151 Siguldas Maratona klubs 02:22:34 VB3 34 V150 +50:34 +40:18 00:02:02 645 125 770
173 Juris Čerpinskis 5367 02:22:34 VB2 104 V151 +50:34 +50:34 00:01:35 645 161 806
174 Arvīds Ozoliņš 5466 Latvijas Finieris 02:22:41 VB3 35 V152 +50:41 +40:25 00:02:17 645 112 757
175 Juris Trofimenko 5517 02:23:17 VB3 36 V153 +51:17 +41:01 00:02:00 642 128 770
176 Gatis Miķelsons 5332 02:23:22 VB2 105 V154 +51:22 +51:22 00:01:37 642 158 800
177 Kristaps Dvēselītis 5277 02:23:23 VBJ 10 V155 +51:23 +27:28 00:01:37 642 158 800
178 Zanda Kārkliņa 5478 Baldones skriešanas komanda 02:23:38 SB3 7 S23 +33:25 +22:36 00:02:15 767 151 918
179 Renārs Seiksts 5214 Rīgas satiksme 02:24:05 VB2 106 V156 +52:05 +52:05 00:01:32 639 166 805
180 Oskars Zonne 5444 Acsaabols 02:24:19 VB2 107 V157 +52:20 +52:20 00:02:11 637 117 754
181 Aivars Spūlis 5196 Izturība 02:24:21 VB2 108 V158 +52:21 +52:21 00:01:12 637 213 850
182 Jānis Šliseris 5135 02:24:27 VB2 109 V159 +52:27 +52:27 00:02:06 637 121 758
183 Igors Kozlovs 5133 02:24:34 VB3 37 V160 +52:34 +42:18 00:01:52 636 137 773
184 Nauris Bērziņš 5134 02:24:41 VB2 110 V161 +52:41 +52:41 00:02:23 636 107 743
185 Oskars Pugačs 5499 SPORTLAND 02:24:41 VB2 111 V162 +52:41 +52:41 00:02:21 636 109 745
186 Ilze Sermolīte 5368 Zemgales Ziņas 02:24:44 SB3 8 S24 +34:30 +23:42 00:02:04 762 165 927
187 Vitālijs Ribakovs 5438 SPB RUN/Asics 02:24:57 VB2 112 V163 +52:57 +52:57 00:01:25 635 180 815
188 Normunds Grava 5070 02:25:00 VB3 38 V164 +53:00 +42:44 00:01:34 635 163 798
189 Sintija Gertāne 5462 DNB Service Center 02:25:03 SB2 17 S25 +34:49 +34:49 00:02:12 760 155 915
190 Dzintars Ernsons 5242 mammadaba 02:25:09 VB3 39 V165 +53:10 +42:54 00:01:53 634 135 769
191 Matīss Lakovics 15036 02:25:11 VB2 113 V166 +53:12 +53:12 00:02:31 634 101 735
192 Jānis Kudums 5305 02:25:23 VB2 114 V167 +53:23 +53:23 00:01:47 633 143 776
193 Jurģis Urtāns 5192 Lūša pēdās 02:25:39 VB2 115 V168 +53:39 +53:39 00:01:48 632 142 774
194 Matīss Zilgalvis 5475 02:25:39 VB2 116 V169 +53:40 +53:40 00:02:28 632 103 735
195 Linda Beldava 5180 VSK Noskrien Vāveres 02:25:43 SB2 18 S26 +35:29 +35:29 00:02:04 756 165 921
196 Jurģis Baumeisters 5460 02:25:45 VB2 117 V170 +53:45 +53:45 00:02:14 631 114 745
197 Guntis Dude 5267 mammadaba 02:25:53 VB4 5 V171 +53:53 +22:31 00:02:11 631 117 748
198 Liene Gulbe 5502 02:26:00 SB3 9 S27 +35:46 +24:58 00:02:17 755 149 904
199 Jānis Rukmanis 5386 3D Running 02:26:09 VB2 118 V172 +54:09 +54:09 00:01:43 630 149 779
200 Kristaps Zabarovskis 5261 Saldus boksa klubs 02:26:32 VB2 119 V173 +54:32 +54:32 00:02:19 628 110 738
201 Uldis Kondratovičs 5179 Virsotne/MARMOT 02:26:39 VB4 6 V174 +54:40 +23:18 00:01:44 627 147 774
202 Edijs Veide 5220 DC VECSALACAS UNITED 02:26:44 VB2 120 V175 +54:44 +54:44 00:01:44 627 147 774
203 Kaspars Vaivods 5451 KKDE 02:26:55 VB2 121 V176 +54:56 +54:56 00:02:55 626 87 713
204 Edgars Dobelis 5006 02:26:58 VB2 122 V177 +54:59 +54:59 00:01:46 626 144 770
205 Didzis Sprūds 5182 02:27:18 VB2 123 V178 +55:18 +55:18 00:02:02 625 125 750
206 Jānis Kļimenkovs 5383 Swedbank 02:27:20 VB2 124 V179 +55:21 +55:21 00:02:14 624 114 738
207 Lauris Zilveris 5315 Pīļtēviņa pārgājiens 02:27:28 VB2 125 V180 +55:28 +55:28 00:02:12 624 116 740
208 Agita Gritāne 5131 Biznesa parks ABAVA 02:27:31 SB3 10 S28 +37:17 +26:29 00:02:14 747 152 899
209 Albīns Ramiņš 15037 02:27:46 VB2 126 V181 +55:46 +55:46 00:02:21 623 109 732
210 Armands Andersons 5091 02:28:02 VB2 127 V182 +56:02 +56:02 00:02:00 622 128 750
211 Sandra Vesere 5211 02:28:06 SB2 19 S29 +37:52 +37:52 00:02:36 744 131 875
212 Kristers Ozoliņš 5008 02:28:24 VBJ 11 V183 +56:24 +32:29 00:01:47 620 143 763
213 Juris Rukkalns 5161 Ragana 02:28:25 VB4 7 V184 +56:25 +25:04 00:02:19 620 110 730
214 Andžejs Stepančuks 5382 Noskrien Cēsis 02:28:32 VB2 128 V185 +56:32 +56:32 00:01:54 619 134 753
215 Jānis Seglickis 5231 Pingvīni 02:28:32 VB2 129 V186 +56:33 +56:33 00:01:13 619 210 829
216 Gunārs Ruciņš 5286 Fizkultūras nora 02:28:34 VB2 130 V187 +56:34 +56:34 00:01:18 619 196 815
217 Jēkabs Vinciuns 5199 02:28:40 VB2 131 V188 +56:40 +56:40 00:02:18 619 111 730
218 Guntis Erbs 15048 02:29:11 VB3 40 V189 +57:11 +46:55 00:02:24 617 106 723
219 Jānis Vērdiņš 5443 Pillar Re Services 02:29:11 VB2 132 V190 +57:11 +57:11 00:01:24 617 182 799
220 Krista Hartmane 5184 Siguldas Maratona klubs 02:29:11 SB2 20 S30 +38:57 +38:57 00:02:15 739 151 890
221 Aija Rogāle 5098 KROKUS 02:29:44 SB3 11 S31 +39:30 +28:42 00:02:26 736 140 876
222 Panagiotis Dimas 5158 Accenture > High Performance 02:29:51 VB2 133 V191 +57:51 +57:51 00:02:19 614 110 724
223 Kaspars Aksenoks 5121 CSDD 02:29:53 VB3 41 V192 +57:53 +47:37 00:02:05 614 122 736
224 Anastasija Rjabuha 5384 02:29:57 SB2 21 S32 +39:43 +39:43 00:02:41 735 127 862
225 Nauris Hofmanis 5090 REMOSS 02:29:58 VBJ 12 V193 +57:58 +34:03 00:01:35 614 161 775
226 Valdis Prauliņš 5237 Čiekurkalna Road Runners 02:30:01 VB3 42 V194 +58:01 +47:45 00:02:23 613 107 720
227 Mārtiņš Sapats 5256 02:30:04 VB2 134 V195 +58:04 +58:04 00:02:19 613 110 723
228 Viktors Saulītis 5419 Luminor 02:30:14 VB2 135 V196 +58:15 +58:15 00:01:51 612 138 750
229 Jānis Rozenbergs 5336 02:30:17 VB2 136 V197 +58:17 +58:17 00:02:16 612 113 725
230 Zane Ivanāne 5041 VSK Noskrien Blonde 02:30:25 SB2 22 S33 +40:12 +40:12 00:02:17 733 149 882
231 Ivita Šale 5204 SSK Bebra 02:30:30 SB2 23 S34 +40:16 +40:16 00:02:04 732 165 897
232 Viesturs Grīnbergs 5458 Sanctimony 02:30:35 VB3 43 V198 +58:35 +48:20 00:02:35 611 99 710
233 Jānis Kopmanis 5124 LSC 02:30:42 VB4 8 V199 +58:42 +27:20 00:02:13 611 115 726
234 Konstantīns Vasiļjevs 5380 Dion SportLab 02:30:42 VB2 137 V200 +58:42 +58:42 00:02:10 610 118 728
235 Māris Pilmanis 5212 w.simosis.lv 02:30:48 VB3 44 V201 +58:48 +48:32 00:02:20 610 109 719
236 Harijs Meiers 5377 OK Ziemeļkurzeme 02:30:58 VB3 45 V202 +58:59 +48:43 00:02:18 609 111 720
237 Laura Davidauska 5296 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:30:59 SBJ 1 S35 +40:46 +00:00 00:02:05 730 163 893
238 Artis Ločmelis 5164 OK Burkānciems 02:31:14 VB3 46 V203 +59:14 +48:58 00:01:45 608 146 754
239 Artis Petrovskis 5399 02:31:19 VB3 47 V204 +59:19 +49:03 00:02:18 608 111 719
240 Aldis Sjucillo 5467 Latvijas Finieris 02:31:20 VB3 48 V205 +59:20 +49:04 00:01:58 608 130 738
241 Aigars Tohters 5299 02:31:26 VB2 138 V206 +59:26 +59:26 00:01:32 608 166 774
242 Reinis Liepiņš 5066 02:31:27 VB2 139 V207 +59:27 +59:27 00:01:14 607 207 814
243 Didzis Kirstuks 5152 02:31:29 VB3 49 V208 +59:30 +49:14 00:01:29 607 172 779
244 Andris Jansons 5120 VSK Noskrien 02:31:30 VB4 9 V209 +59:30 +28:08 00:01:52 607 137 744
245 Elita Zālīte 5335 TRX Cēsis 02:31:36 SB3 12 S36 +41:23 +30:35 00:02:05 727 163 890
246 Sandis Ziediņš 5049 Maratona klubs 02:31:36 VBJ 13 V210 +59:36 +35:42 00:01:30 607 170 777
247 Zane Fricberga 5388 02:31:39 SB2 24 S37 +41:26 +41:26 00:02:40 727 128 855
248 Aigars Teivāns 15044 02:31:58 VB2 140 V211 +59:58 +59:58 00:02:10 605 118 723
249 Ēriks Ajausks 5209 3D Running 02:31:59 VB2 141 V212 +1:00:00 +1:00:00 00:02:02 605 125 730
250 Lāsma Zebuliņa 5059 VSK Noskrien Blonde 02:32:01 SB3 13 S38 +41:48 +31:00 00:01:43 725 198 923
251 Māris Strautnieks 5319 ROMATFOREST 02:32:03 VB2 142 V213 +1:00:03 +1:00:03 00:02:09 605 119 724
252 Iveta Leja 5109 VSK Noskrien 02:32:08 SB3 14 S39 +41:55 +31:07 00:02:06 725 162 887
253 Alise Putraima 5205 LIMBAŽI SKRIEN 02:32:12 SB2 25 S40 +41:58 +41:58 00:01:48 724 189 913
254 Guntis Pucens 5039 SK Katrīna 02:32:16 VB4 10 V214 +1:00:17 +28:55 00:01:37 604 158 762
255 Ilze Meijere 5346 Patria Sportland 02:32:26 SB2 26 S41 +42:13 +42:13 00:02:01 723 169 892
256 Jānis Jekševics 15039 VSK Noskrien 02:32:49 VB2 143 V215 +1:00:49 +1:00:49 00:02:48 602 91 693
257 Juris Misters 5381 02:32:50 VB2 144 V216 +1:00:50 +1:00:50 00:02:27 602 104 706
258 Agris Meilerts 5194 Latvijas Finieris 02:33:03 VB3 50 V217 +1:01:03 +50:47 00:02:17 601 112 713
259 Ance Ziediņa 5221 Ziemeļkurzeme OK 02:33:03 SB2 27 S42 +42:49 +42:49 00:02:25 720 141 861
260 Igors Zinkevičs 5389 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:33:10 VB2 145 V218 +1:01:11 +1:01:11 00:02:34 601 99 700
261 Didzis Raits 5068 Mana mīļākā komanda! 02:33:11 VB2 146 V219 +1:01:12 +1:01:12 00:01:56 601 132 733
262 Agris Spalviņš 5334 02:33:13 VB4 11 V220 +1:01:13 +29:51 00:02:11 600 117 717
263 Gatis Valdheims 15030 - 02:33:23 VB2 147 V221 +1:01:24 +1:01:24 00:02:31 600 101 701
264 Mārtiņš Krams 5074 02:33:40 VB2 148 V222 +1:01:40 +1:01:40 00:01:20 599 191 790
265 Aivars Dobris 5489 SPORTLAND 02:33:42 VBJ 14 V223 +1:01:43 +37:48 00:01:57 599 131 730
266 Gints Lejasmeiers 5352 Matisons Runner`s Club 02:33:45 VB3 51 V224 +1:01:46 +51:30 00:02:01 598 126 724
267 Edgars Liepiņš 15000 AKMM 02:33:47 VB3 52 V225 +1:01:47 +51:32 00:02:30 598 102 700
268 Mārtiņš Korulis 5490 02:33:51 VB2 149 V226 +1:01:52 +1:01:52 00:01:48 598 142 740
269 Guna Sprūde 5015 VSK Noskrien 02:33:52 SB2 28 S43 +43:38 +43:38 00:02:09 716 158 874
270 Natalija Zeņina 5325 02:34:17 SB3 15 S44 +44:03 +33:15 00:02:08 714 159 873
271 Sergejs Smirnovs 5016 02:34:17 VB2 150 V227 +1:02:18 +1:02:18 00:01:35 596 161 757
272 Ina Graudiņa 5001 VSK Noskrien Vāveres 02:34:25 SB2 29 S45 +44:12 +44:12 00:02:00 714 170 884
273 Alvis Lepiksons 5402 Auseklis IK 02:34:28 VB3 53 V228 +1:02:28 +52:12 00:02:15 596 113 709
274 Normunds Kronbergs 5240 TUKUMS 02:34:37 VB2 151 V229 +1:02:37 +1:02:37 00:01:49 595 140 735
275 Dainis Driņķis 5162 DzSK Lokomotīve 02:34:48 VB3 54 V230 +1:02:48 +52:32 00:02:32 594 101 695
276 Edgars Rūtiņš 5291 Maratona klubs 02:34:51 VB3 55 V231 +1:02:51 +52:35 00:01:47 594 143 737
277 Artūrs Ipatenko 5442 02:34:54 VB2 152 V232 +1:02:55 +1:02:55 00:02:07 594 120 714
278 Māris Lūsis 5144 Skrienošie Lūši 02:35:04 VB2 153 V233 +1:03:05 +1:03:05 00:02:18 593 111 704
279 Aļģirts Valužis 6205 Priekules veloklubs 02:35:13 VB3 56 V234 +1:03:13 +52:57 00:02:18 593 111 704
280 Ina Balgalve 5079 02:35:24 SB3 16 S46 +45:10 +34:22 00:02:01 709 169 878
281 Santa Žukovska 5323 02:35:27 SB2 30 S47 +45:13 +45:13 00:01:58 709 173 882
282 Mārtiņš Eglijs 5137 02:35:32 VB2 154 V235 +1:03:32 +1:03:32 00:02:09 592 119 711
283 Iveta Eglija 5398 02:35:33 SB2 31 S48 +45:20 +45:20 00:02:31 709 135 844
284 Emīls Stallītis 5422 Luminor 02:35:37 VB2 155 V236 +1:03:37 +1:03:37 00:01:30 591 170 761
285 Roberts Koleda 5453 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:35:46 VB3 57 V237 +1:03:46 +53:30 00:02:08 591 120 711
286 Māra Pucena 5037 02:36:03 SB2 32 S49 +45:49 +45:49 00:02:02 706 167 873
287 Kārlis Ertmanis 5435 BALTAIS 02:36:10 VB3 58 V238 +1:04:10 +53:54 00:02:06 589 121 710
288 Armands Alksnis 5476 LIGNUM LATVIJA 02:36:19 VB3 59 V239 +1:04:19 +54:03 00:02:05 589 122 711
289 Gatis Čirka 5106 02:36:19 VB3 60 V240 +1:04:19 +54:03 00:01:57 589 131 720
290 Janis Bebris 5253 Skrienošais Bebris 02:36:26 VB2 156 V241 +1:04:26 +1:04:26 00:02:22 588 108 696
291 Kristiāns Košinskis 5430 Lattelecom 02:36:33 VBJ 15 V242 +1:04:33 +40:38 00:01:18 588 196 784
292 Agris Krumbergs 5080 Līkā kalna rambātāji 02:36:36 VB3 61 V243 +1:04:36 +54:20 00:01:59 588 129 717
293 Armands Broks 15018 02:36:37 VB2 157 V244 +1:04:37 +1:04:37 00:02:31 587 101 688
294 Dina Alksne 5287 02:36:38 SB3 17 S50 +46:25 +35:36 00:02:20 704 146 850
295 Krišjānis Hartmanis 5055 KIČE 02:36:38 VB2 158 V245 +1:04:38 +1:04:38 00:01:46 587 144 731
296 Jānis Kolužs 5094 Daugavpils Runners 02:36:42 VB2 159 V246 +1:04:42 +1:04:42 00:01:33 587 165 752
297 Reinis Sietiņš 5385 3D Running 02:36:57 VB2 160 V247 +1:04:57 +1:04:57 00:02:18 586 111 697
298 Dace Hartmane 5312 Talsu pauguraines Zaķi 02:37:03 SB3 18 S51 +46:49 +36:01 00:02:22 702 144 846
299 Gunta Reinicāne 5136 02:37:11 SB2 33 S52 +46:57 +46:57 00:02:06 701 162 863
300 Aivars Šķudītis 5195 Latvijas Finieris 02:37:15 VB2 161 V248 +1:05:15 +1:05:15 00:02:07 585 120 705
301 Aivars Veiss 5061 02:37:23 VB4 12 V249 +1:05:24 +34:02 00:02:04 585 123 708
302 Dainis Kronbergs 5227 TUKUMS 02:37:37 VB3 62 V250 +1:05:37 +55:21 00:01:56 584 132 716
303 Santa Birģele 5024 02:37:37 SB2 34 S53 +47:23 +47:23 00:02:29 699 137 836
304 Jānis Kopmanis 5118 02:37:55 VB3 63 V251 +1:05:55 +55:39 00:01:43 583 149 732
305 Vitālijs Žuselis 5020 Daugavpils Runners 02:38:11 VB2 162 V252 +1:06:11 +1:06:11 00:01:55 582 133 715
306 Aiva Liepiņa 5349 02:38:33 SB2 35 S54 +48:19 +48:19 00:02:16 695 150 845
307 Jānis Pugačs 5278 Alusvēders 02:38:39 VB2 163 V253 +1:06:40 +1:06:40 00:02:07 580 120 700
308 Zane Bulāne 5344 SK "Dzērvene" 02:39:00 SB2 36 S55 +48:46 +48:46 00:01:57 693 174 867
309 Egnārs Gudriķis 5088 ASICS 02:39:03 VB3 64 V254 +1:07:04 +56:48 00:02:16 578 113 691
310 Jānis Zemītis 5514 KALNGALE 02:39:13 VB2 164 V255 +1:07:13 +1:07:13 00:01:50 578 139 717
311 Laila Rozīte 5255 VSK Noskrien 02:39:31 SB2 37 S56 +49:18 +49:18 00:02:13 691 153 844
312 Nauris Enkuzens 5045 Swedbank 02:39:32 VB2 165 V256 +1:07:32 +1:07:32 00:02:15 577 113 690
313 Aleksandrs Ļisickis 5366 02:39:33 VB2 166 V257 +1:07:33 +1:07:33 00:02:24 577 106 683
314 Aļona Dobele 5244 Zoorbagan 02:39:33 SB2 38 S57 +49:20 +49:20 00:02:23 691 143 834
315 Sergejs Kolomicevs 15029 02:39:34 VB2 167 V258 +1:07:34 +1:07:34 00:01:24 577 182 759
316 Evgenii Karpov 5508 02:39:35 VB2 168 V259 +1:07:36 +1:07:36 00:02:09 576 119 695
317 Mārtiņš Tarando 5450 02:39:36 VB2 169 V260 +1:07:36 +1:07:36 00:02:04 576 123 699
318 Veronika Buhalova 5056 02:40:17 SB2 39 S58 +50:03 +50:03 00:02:32 688 134 822
319 Rigonda Germova 5113 02:40:24 SB3 19 S59 +50:10 +39:22 00:02:00 687 170 857
320 Pāvels Janovičs 15023 - 02:40:53 VB2 170 V261 +1:08:53 +1:08:53 00:01:56 572 132 704
321 Andris Šumskihs 5207 Lynxdojo 02:40:57 VB2 171 V262 +1:08:57 +1:08:57 00:02:21 572 109 681
322 Anita Fišere 5254 02:41:13 SB2 40 S60 +50:59 +50:59 00:02:20 684 146 830
323 Ilze Bergmane 5171 02:41:25 SB2 41 S61 +51:11 +51:11 00:02:13 683 153 836
324 Kaspars Vārpiņš 5155 02:41:31 VB2 172 V263 +1:09:31 +1:09:31 00:02:29 570 103 673
325 Juris Brēdiķis 5279 Maratona klubs 02:41:32 VB3 65 V264 +1:09:32 +59:17 00:02:36 570 98 668
326 Anete Astaševska 5461 SK Katrīna 02:41:56 SB2 42 S62 +51:42 +51:42 00:02:44 681 124 805
327 Alīda Ābola 5394 02:42:14 SB4 1 S63 +52:00 +00:00 00:02:45 679 124 803
328 Austris Vasiļevskis 5190 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:42:15 VB3 66 V265 +1:10:16 +1:00:00 00:02:16 567 113 680
329 Karīna Voitkeviča 5411 02:42:17 SB2 43 S64 +52:03 +52:03 00:02:06 679 162 841
330 Andis Rinkevics 5342 Ne-abonents 02:42:28 VB2 173 V266 +1:10:28 +1:10:28 00:02:13 566 115 681
331 Rolands Gritāns 5130 Biznesa parks ABAVA 02:42:29 VB3 67 V267 +1:10:29 +1:00:13 00:02:18 566 111 677
332 Armands Upīte 15020 02:42:41 VB3 68 V268 +1:10:42 +1:00:26 00:02:26 566 105 671
333 Ērika Urtāne 5191 Lūša pēdās 02:43:17 SB2 44 S65 +53:04 +53:04 00:02:23 675 143 818
334 Saulis Skabeiķis 5089 Asics 02:43:38 VB2 174 V269 +1:11:38 +1:11:38 00:02:53 562 88 650
335 Toms Bobrovskis 15026 02:43:43 VB2 175 V270 +1:11:43 +1:11:43 00:02:24 562 106 668
336 Vladimirs Klavnieks 5260 02:43:48 VB4 13 V271 +1:11:48 +40:26 00:03:00 562 85 647
337 Erlens Grunckis 15034 Valmiera 02:44:14 VB3 69 V272 +1:12:14 +1:01:59 00:02:22 560 108 668
338 Aivis Štemmers 5064 SK Pūre 02:44:22 VB2 176 V273 +1:12:22 +1:12:22 00:01:06 560 232 792
339 Ritvars Osis 5350 Sonora RW 02:44:23 VB2 177 V274 +1:12:23 +1:12:23 00:02:22 560 108 668
340 Zigmunds Vītiņš 5104 DEAC 02:44:30 VB3 70 V275 +1:12:30 +1:02:14 00:02:20 559 109 668
341 Iveta Niedre 5280 Maratona klubs 02:44:32 SB3 20 S66 +54:18 +43:30 00:02:37 670 130 800
342 Madara Tīģere-Bernharde 5123 02:44:47 SB2 45 S67 +54:34 +54:34 00:02:19 669 147 816
343 Agnese Kundziņa 5405 02:44:51 SB2 46 S68 +54:38 +54:38 00:02:29 669 137 806
344 Zane Lukstiņa 5313 02:44:54 SB2 47 S69 +54:40 +54:40 00:02:52 668 119 787
345 Nauris Pļaviņš 5169 AkmensDizains.lv 02:44:57 VB2 178 V276 +1:12:58 +1:12:58 00:01:54 558 134 692
346 Ieva Tāle-Stangute 5479 Baldones skriešanas komanda 02:44:59 SB2 48 S70 +54:46 +54:46 00:02:33 668 133 801
347 Ģirts Gudrīts 5504 Legs Miserables 02:45:08 VB2 179 V277 +1:13:08 +1:13:08 00:02:24 557 106 663
348 Simona Ozola Ozoliņa 5044 02:45:16 SB2 49 S71 +55:03 +55:03 00:02:52 667 119 786
349 Andris Rosickis 5329 Cukuri 02:45:27 VB3 71 V278 +1:13:27 +1:03:11 00:02:32 556 101 657
350 Rinalds Zeltiņš 5303 KMKVP 02:45:43 VB3 72 V279 +1:13:43 +1:03:27 00:02:22 555 108 663
351 Marika Pazare 5505 Swedbank 02:45:45 SB2 50 S72 +55:31 +55:31 00:02:42 665 126 791
352 Matīss Zvaigzne 15002 02:45:46 VB2 180 V280 +1:13:46 +1:13:46 00:02:06 555 121 676
353 Anita Galašina 5480 SPORTLAND 02:45:50 SB2 51 S73 +55:36 +55:36 00:02:33 665 133 798
354 Aldis Rocēns 5415 BUKDESIGNER 02:45:54 VB3 73 V281 +1:13:54 +1:03:38 00:01:44 555 147 702
355 Guntis Jēkabsons 5224 02:45:56 VB2 181 V282 +1:13:56 +1:13:56 00:02:47 554 92 646
356 Laine Kuzmane 5014 02:45:59 SB2 52 S74 +55:45 +55:45 00:02:36 664 131 795
357 Līga Putniņa 5119 PP 02:46:01 SB2 53 S75 +55:47 +55:47 00:02:51 664 119 783
358 Jānis Knēts 5160 Accenture > High Performance 02:46:07 VB2 182 V283 +1:14:07 +1:14:07 00:01:44 554 147 701
359 Edgars Fabrīcius 5185 02:46:08 VB2 183 V284 +1:14:09 +1:14:09 00:02:02 554 125 679
360 Jānis Zemturis 5331 02:46:17 VB4 14 V285 +1:14:18 +42:56 00:02:25 553 106 659
361 Ilvars Jēčs 5515 02:46:18 VB3 74 V286 +1:14:18 +1:04:02 00:02:30 553 102 655
362 Gunārs Grundštoks 5454 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:46:42 VB2 184 V287 +1:14:43 +1:14:43 00:03:12 552 80 632
363 Uldis Galdiņš 5229 LabaDaba 02:46:50 VB3 75 V288 +1:14:50 +1:04:34 00:02:25 551 106 657
364 Sergejs Kubraks 5409 Engures Sportam 02:47:02 VB3 76 V289 +1:15:02 +1:04:46 00:02:55 551 87 638
365 Roberts Onkelis 5393 UBF 02:47:10 VB2 185 V290 +1:15:10 +1:15:10 00:01:35 550 161 711
366 Inga Ziediņa 5289 Maratona klubs 02:47:52 SB3 21 S76 +57:38 +46:50 00:01:59 657 171 828
367 Andrejs Pētersons 15038 02:47:54 VB2 186 V291 +1:15:54 +1:15:54 00:02:16 548 113 661
368 Evita Riekstiņa 5002 02:47:58 SB2 54 S77 +57:44 +57:44 00:02:43 656 125 781
369 Inese Romānova 5424 Luminor 02:48:09 SB3 22 S78 +57:56 +47:08 00:02:47 656 122 778
370 Georgijs Volodins 5210 02:48:34 VBJ 16 V292 +1:16:34 +52:39 00:02:45 546 93 639
371 Andris Grafs 5506 02:48:39 VB2 187 V293 +1:16:39 +1:16:39 00:03:33 546 72 618
372 Ilva Sinkēviča 5374 02:49:09 SB3 23 S79 +58:55 +48:07 00:03:11 652 107 759
373 Ieva Jurēvica 15022 02:49:11 SBJ 2 S80 +58:57 +18:11 00:01:51 652 184 836
374 Rūdolfs Karss 5425 Luminor 02:49:20 VB2 188 V294 +1:17:20 +1:17:20 00:02:07 543 120 663
375 Egija Biete 5439 BALTAIS II 02:49:32 SB2 55 S81 +59:18 +59:18 00:02:49 650 121 771
376 Dace Skrastiņa 5351 Talsu pauguraines Zaķi 02:49:37 SB3 24 S82 +59:24 +48:36 00:02:49 650 121 771
377 Uldis Eidins 5281 02:49:43 VB2 189 V295 +1:17:43 +1:17:43 00:01:56 542 132 674
378 Ilze Baumane 5449 02:50:30 SB3 25 S83 +1:00:16 +49:28 00:02:36 647 131 778
379 Edgars Kuģenieks 5181 RIEKSTI 02:50:45 VB2 190 V296 +1:18:45 +1:18:45 00:01:18 539 196 735
380 Anna Pakalniņa 5428 Interesantais Kaspars 02:50:51 SB2 56 S84 +1:00:37 +1:00:37 00:02:06 645 162 807
381 Jekabs Kalnajs 5412 Interesantais Kaspars 02:50:51 VB2 191 V297 +1:18:51 +1:18:51 00:02:14 539 114 653
382 Niks Bērziņš 15031 Interesantais Kaspars 02:50:52 VB2 192 V298 +1:18:52 +1:18:52 00:02:11 538 117 655
383 Agnija Zizlāne 5072 02:51:44 SB2 57 S85 +1:01:30 +1:01:30 00:02:26 642 140 782
384 Jānis Bārda 5219 02:51:53 VB3 77 V299 +1:19:53 +1:09:37 00:02:36 535 98 633
385 Didzis Krīgers 5095 02:51:57 VB4 15 V300 +1:19:57 +48:35 00:02:47 535 92 627
386 Daiga Greiškāne 5300 VSK Noskrien 02:52:21 SB3 26 S86 +1:02:07 +51:19 00:02:24 640 142 782
387 Ģirts Bisenieks 5189 02:52:24 VB2 193 V301 +1:20:24 +1:20:24 00:02:49 534 91 625
388 Sandra Rocēna 5042 Izturība 02:52:37 SB3 27 S87 +1:02:23 +51:35 00:02:33 639 133 772
389 Lauma Muceniece 5139 02:53:01 SB2 58 S88 +1:02:48 +1:02:48 00:02:30 637 136 773
390 Diāna Ivanova 5275 02:53:08 SB3 28 S89 +1:02:54 +52:06 00:02:52 637 119 756
391 Ilona Balode 5301 Salacgrīvas Roņi 02:53:23 SB3 29 S90 +1:03:10 +52:22 00:02:49 636 121 757
392 Vilnis Brakovskis 5069 Wood ART.LV 02:53:25 VB3 78 V302 +1:21:25 +1:11:09 00:02:54 531 88 619
393 Ivars Brauns 5082 Lynxdojo 02:53:26 VB3 79 V303 +1:21:27 +1:11:11 00:02:46 530 92 622
394 Janis Pizics 5484 BWCA 02:53:58 VB2 194 V304 +1:21:58 +1:21:58 00:02:29 529 103 632
395 Aivars Lapa 5087 Autostarts.lv 02:54:00 VB3 80 V305 +1:22:00 +1:11:44 00:02:03 529 124 653
396 Oskars Bormanis 5356 02:54:08 VB2 195 V306 +1:22:09 +1:22:09 00:01:19 528 194 722
397 Helēna Ločmele 5355 02:54:10 SB2 59 S91 +1:03:56 +1:03:56 00:01:55 633 177 810
398 Jānis Deksnis 5474 Swedbank 02:54:13 VB2 196 V307 +1:22:13 +1:22:13 00:02:40 528 96 624
399 Laila Ceika 5084 02:54:14 SB4 2 S92 +1:04:00 +12:00 00:02:54 633 117 750
400 Marita Lapa 5086 Autostarts.lv 02:54:21 SB3 30 S93 +1:04:07 +53:19 00:02:26 632 140 772
401 Sabīne Eglīte 5105 Jāņkalni 02:54:53 SB2 60 S94 +1:04:40 +1:04:40 00:02:58 630 115 745
402 Inga Heidemane 5322 SK KATRĪNA 02:54:58 SB3 31 S95 +1:04:44 +53:56 00:02:44 630 124 754
403 Lita Marauska 5077 SK Katrīna 02:54:58 SB3 32 S96 +1:04:45 +53:57 00:02:47 630 122 752
404 Jurģis Stukuls 5053 SK Katrīna 02:55:25 VB2 197 V308 +1:23:25 +1:23:25 00:01:03 524 243 767
405 Zane Timma 5050 SK Katrīna 02:55:25 SB2 61 S97 +1:05:12 +1:05:12 00:02:32 628 134 762
406 Raimonda Kalniņa 5341 02:55:30 SB2 62 S98 +1:05:16 +1:05:16 00:02:20 628 146 774
407 Oksana Kirilova 5420 Luminor 02:55:45 SB2 63 S99 +1:05:32 +1:05:32 00:02:51 627 119 746
408 Anna Proskurina 5263 02:55:52 SB2 64 S100 +1:05:38 +1:05:38 00:02:13 627 153 780
409 Māris Strazdiņš 5433 STRAZDIŅI 02:55:55 VB3 81 V309 +1:23:55 +1:13:39 00:02:35 523 99 622
410 Mareks Celmiņš 5129 Biznesa parks ABAVA 02:56:23 VB3 82 V310 +1:24:23 +1:14:07 00:02:37 522 97 619
411 Juris Aigars Āboliņš 5516 02:57:47 VB3 83 V311 +1:25:47 +1:15:31 00:03:14 517 79 596
412 Zemgus Eglītis 5372 02:58:07 VB2 198 V312 +1:26:07 +1:26:07 00:02:47 517 92 609
413 Ieva Rukšāne 5447 02:58:14 SB2 65 S101 +1:08:00 +1:08:00 00:01:56 618 176 794
414 Ivo Vaicis 5440 02:58:17 VB2 199 V313 +1:26:17 +1:26:17 00:02:34 516 99 615
415 Rūta Šneidere 5038 02:58:40 SB2 66 S102 +1:08:26 +1:08:26 00:02:56 617 116 733
416 Elīna Pajuste 5222 02:58:44 SB2 67 S103 +1:08:30 +1:08:30 00:02:52 617 119 736
417 Vladimirs Hohrjakovs 5373 02:58:46 VB3 84 V314 +1:26:46 +1:16:31 00:02:40 515 96 611
418 Mārcis Janušs 5147 02:59:06 VB3 85 V315 +1:27:06 +1:16:50 00:02:53 514 88 602
419 Antra Spundiņa 5110 VSK Noskrien 02:59:19 SB2 68 S104 +1:09:05 +1:09:05 00:02:12 615 155 770
420 Svetoslav Siurin 15043 03:00:00 VB2 200 V316 +1:28:00 +1:28:00 00:02:55 511 87 598
421 Marta Lapekina 5284 03:00:07 SBJ 3 S105 +1:09:53 +29:08 00:02:41 612 127 739
422 Edijs Ramiņš 5470 03:00:47 VB3 86 V317 +1:28:47 +1:18:31 00:02:26 509 105 614
423 Ilze Štila 5469 03:00:48 SB3 33 S106 +1:10:34 +59:46 00:02:00 610 170 780
424 Raisa Marčinkus 5233 SK Ozolnieki 03:00:49 SB4 3 S107 +1:10:35 +18:36 00:03:09 610 108 718
425 Kristaps Zvirgzds 5040 03:01:11 VBJ 17 V318 +1:29:11 +1:05:16 00:01:19 508 194 702
426 Linda Loce 5018 Lynxdojo 03:01:24 SB2 69 S108 +1:11:10 +1:11:10 00:02:23 608 143 751
427 Zanda Taupmana 5338 Matisons Runner`s Club/VSK Noskrien 03:01:34 SB3 34 S109 +1:11:20 +1:00:32 00:03:12 607 106 713
428 Andris Bērziņš 5243 03:01:37 VB3 87 V319 +1:29:37 +1:19:21 00:02:49 507 91 598
429 Līga Ganiņa 5446 03:01:47 SB2 70 S110 +1:11:33 +1:11:33 00:02:28 606 138 744
430 Zinta Simanoviča 5085 03:02:00 SB2 71 S111 +1:11:46 +1:11:46 00:02:39 606 128 734
431 Dace Vegnere 5149 03:02:33 SB4 4 S112 +1:12:19 +20:19 00:02:57 604 115 719
432 Inga Dreimanr 15033 03:03:22 SB2 72 S113 +1:13:09 +1:13:09 00:02:36 601 131 732
433 Varis Ceriņš 5397 Aglona biatlons 84 03:03:32 VB3 88 V320 +1:31:32 +1:21:16 00:02:57 501 86 587
434 Anastasija Čekriževa 5337 03:04:01 SB2 73 S114 +1:13:47 +1:13:47 00:02:43 599 125 724
435 Jūlija Kuzņecova 5326 03:04:02 SB3 35 S115 +1:13:48 +1:03:00 00:02:39 599 128 727
436 Sergejs Artemjevs 5127 03:04:07 VB2 201 V321 +1:32:08 +1:32:08 00:02:18 500 111 611
437 Līga Pakalna 5107 KROKUS 03:04:38 SB2 74 S116 +1:14:24 +1:14:24 00:02:28 597 138 735
438 Kristīne Ķēniņa 5252 VSK Noskrien 03:04:43 SB2 75 S117 +1:14:29 +1:14:29 00:02:40 597 128 725
439 Ieva Bogustova 15021 03:04:46 SB2 76 S118 +1:14:32 +1:14:32 00:03:40 597 93 690
440 Vita Vecvanaga 15047 Clean R 03:05:38 SB3 36 S119 +1:15:24 +1:04:36 00:02:51 594 119 713
441 Kristīne Karsa 5150 03:05:41 SB2 77 S120 +1:15:27 +1:15:27 00:03:07 594 109 703
442 Līga Alksne 5482 SPORTLAND 03:06:24 SB2 78 S121 +1:16:10 +1:16:10 00:02:35 591 132 723
443 Jānis Birģelis 5058 03:06:28 VB3 89 V322 +1:34:28 +1:24:12 00:02:44 493 93 586
444 Ieva Leitlande 15049 VSK "Burkānciems & Co" 03:06:51 SB3 37 S122 +1:16:37 +1:05:49 00:02:49 590 121 711
445 Dace Tītmane 5142 03:08:08 SB3 38 S123 +1:17:55 +1:07:06 00:02:59 586 114 700
446 Anna Brokāne 5032 Solis Dabā 03:08:15 SB2 79 S124 +1:18:02 +1:18:02 00:02:39 586 128 714
447 Mairis Levans 5414 MTB maratons 03:09:16 VB3 90 V323 +1:37:16 +1:27:00 00:03:03 486 84 570
448 Elīna Tolokonceva 5117 VSK Noskrien 03:09:45 SB2 80 S125 +1:19:31 +1:19:31 00:02:23 581 143 724
449 Gunita Butāne 5320 Zemgales Ziņas 03:09:56 SB3 39 S126 +1:19:43 +1:08:54 00:03:36 580 94 674
450 Pāvels Nikolajevs 5410 03:10:29 VB2 202 V324 +1:38:29 +1:38:29 00:03:19 483 77 560
451 Olesja Baikova 5026 Be More Alive 03:10:53 SB2 81 S127 +1:20:39 +1:20:39 00:02:02 577 167 744
452 Dace Bērtue 5311 03:11:09 SB3 40 S128 +1:20:56 +1:10:07 00:03:10 577 107 684
453 Inese Vectirāne 5012 03:11:16 SB3 41 S129 +1:21:02 +1:10:14 00:03:00 576 113 689
454 Lauris Meiers 5223 VENDEN 03:11:18 VB3 91 V325 +1:39:19 +1:29:03 00:03:30 481 73 554
455 Gunārs Slaide 5197 Baldones Lauvas 03:11:55 VB3 92 V326 +1:39:56 +1:29:40 00:02:24 479 106 585
456 Toms Ķikusts 5198 Ziemeļu ļaudis 03:12:06 VB2 203 V327 +1:40:06 +1:40:06 00:02:12 479 116 595
457 Dzintars Kriķis 15041 03:13:02 VB3 93 V328 +1:41:03 +1:30:47 00:03:08 477 81 558
458 Guntars Priede 5051 03:13:28 VB2 204 V329 +1:41:29 +1:41:29 00:02:39 476 96 572
459 Agnese Meikšāne 5031 Mana mīļākā komanda 03:13:41 SB2 82 S130 +1:23:27 +1:23:27 00:03:12 569 106 675
460 Dace Šmite 5126 03:13:41 SB3 42 S131 +1:23:27 +1:12:39 00:03:11 569 107 676
461 Ivars Muiznieks 5510 03:13:56 VB2 205 V330 +1:41:56 +1:41:56 00:03:10 474 81 555
462 Mārtiņš Puriņš 5010 03:14:20 VB2 206 V331 +1:42:20 +1:42:20 00:02:22 473 108 581
463 Karina Trence 5371 03:15:09 SB2 83 S132 +1:24:55 +1:24:55 00:03:03 565 111 676
464 Inga Vate 5115 03:15:56 SB3 43 S133 +1:25:42 +1:14:54 00:02:52 563 119 682
465 Raimonds Eglītis 15045 03:16:02 VB2 207 V332 +1:44:03 +1:44:03 00:02:16 469 113 582
466 Mārtiņš Dimiters 5019 SK ASI 03:16:03 VB4 16 V333 +1:44:03 +1:12:41 00:03:17 469 78 547
467 Linda Kubiloviča 5108 Nūjo ar vēju 03:16:51 SB3 44 S134 +1:26:37 +1:15:49 00:02:37 560 130 690
468 Jurgita Pliuškytė 5274 Trail Kuršių Nerija, Lithuania 03:17:28 SB2 84 S135 +1:27:14 +1:27:14 00:03:10 558 107 665
469 Solveiga Urnikyte 5282 03:17:48 SB3 45 S136 +1:27:34 +1:16:46 00:03:02 557 112 669
470 Dace Janeka 5057 Nūjo ar vēju 03:21:25 SB3 46 S137 +1:31:11 +1:20:23 00:03:00 547 113 660
471 Aivars Dūka 5339 Nūjo vesels 03:22:08 VB4 17 V334 +1:50:08 +1:18:46 00:02:35 455 99 554
472 Andris Zībergs 5065 Cepu cepu 03:23:01 VB3 94 V335 +1:51:01 +1:40:45 00:03:47 453 67 520
473 Anita Krūmiņa 5379 03:23:30 SB2 85 S138 +1:33:16 +1:33:16 00:03:22 542 101 643
474 Miks Užulis 5392 abavaslaivas.lv 03:23:34 VB2 208 V336 +1:51:34 +1:51:34 00:03:17 452 78 530
475 Inta Amoliņa 5114 VSK Noskrien Divplākšņi 03:25:39 SB4 5 S139 +1:35:25 +43:25 00:03:21 536 101 637
476 Selva Ločmele 5122 03:25:42 SB2 86 S140 +1:35:28 +1:35:28 00:03:23 536 100 636
477 Iveta Čunčule 15001 03:27:08 SB2 87 S141 +1:36:55 +1:36:55 00:03:20 532 102 634
478 Zane Šmite 5494 PaNūjo 03:28:21 SB2 88 S142 +1:38:07 +1:38:07 00:02:27 529 139 668
479 Ilze Tālmane 5348 Matisons runners club 03:28:46 SB3 47 S143 +1:38:32 +1:27:44 00:03:08 528 109 637
480 Iveta Nagle 5029 03:29:02 SB2 89 S144 +1:38:49 +1:38:49 00:02:51 527 119 646
481 Matīss Priedīts 5421 Luminor 03:29:02 VB2 209 V337 +1:57:03 +1:57:03 00:01:36 440 159 599
482 Līva Bērtule 5310 03:29:48 SBJ 4 S145 +1:39:35 +58:49 00:02:39 525 128 653
483 Kārlis Dzenis 5375 03:30:47 VB2 210 V338 +1:58:47 +1:58:47 00:03:57 436 65 501
484 Gaida Ķerve 5413 Nūjo ar vēju 03:31:16 SB4 6 S146 +1:41:02 +49:02 00:03:02 522 112 634
485 Andis Matrevics 5258 MATRIX 03:31:37 VB3 95 V339 +1:59:38 +1:49:22 00:02:36 435 98 533
486 Inga Vaļska 5265 TRX Cēsis 03:31:47 SB3 48 S147 +1:41:34 +1:30:45 00:03:01 520 113 633
487 Andis Ozoliņš 5509 Nūjo priekam 03:35:20 VB4 18 V340 +2:03:20 +1:31:58 00:02:57 427 86 513
488 Santa Līce-Krūze 5232 Draugiem Group 03:36:18 SB3 49 S148 +1:46:04 +1:35:16 00:03:10 510 107 617
489 Zane Dālberga 5500 DPD Latvija 03:41:20 SB2 90 S149 +1:51:06 +1:51:06 00:03:07 498 109 607
490 Jolanta Romanova 5188 VSK Noskrien Divplākšņi 03:42:38 SB3 50 S150 +1:52:24 +1:41:36 00:03:33 495 96 591
491 Inga Zāle 5036 Nūjo ar vēju 03:42:39 SB4 7 S151 +1:52:25 +1:00:25 00:02:59 495 114 609
492 Aleksandrs Naumenko 5166 03:47:52 VB4 19 V341 +2:15:52 +1:44:30 00:02:54 404 88 492
493 Jana Smiltiņa 5501 DPD Latvija 03:48:54 SB2 91 S152 +1:58:40 +1:58:40 00:03:16 482 104 586
494 Aija Orniņa 5103 03:49:54 SB3 51 S153 +1:59:40 +1:48:52 00:03:32 480 96 576
495 Sandis Krutovs 5035 cedric.lv 03:55:20 VB2 211 V342 +2:23:20 +2:23:20 00:03:49 391 67 458
496 Inguna Skujiņa 5116 Nūjo vesels 03:59:40 SB4 8 S154 +2:09:26 +1:17:26 00:03:09 460 108 568
497 Ainārs Zizlāns 5078 04:01:55 VB3 96 V343 +2:29:56 +2:19:40 00:03:24 380 75 455
498 Marita Ozoliņa 5034 Nūjo priekam 04:03:01 SB2 92 S155 +2:12:48 +2:12:48 00:03:24 454 100 554
499 Normunds Šibeiks 5234 Nūjo priekam 04:03:02 VB4 20 V344 +2:31:02 +1:59:40 00:03:09 379 81 460
500 Iveta Krieva 5075 :) 04:03:19 SB3 52 S156 +2:13:05 +2:02:17 00:04:39 453 73 526
501 Mudra Tormi 5491 Nūjo ar vēju 04:04:01 SB4 9 S157 +2:13:47 +1:21:47 00:03:48 452 89 541
502 Kristina Ceika 5448 Nūjo ar vēju 04:04:03 SB2 93 S158 +2:13:49 +2:13:49 00:03:22 452 101 553
503 Ruta Dīce 5172 Gausā Jūdze 04:05:51 SB4 10 S159 +2:15:37 +1:23:37 00:03:21 448 101 549
504 Uldis Dīcis 5173 Gausā Jūdze 04:05:52 VB4 21 V345 +2:33:52 +2:02:31 00:03:26 374 74 448
505 Līga Laganovska 5236 Lēdmane 04:06:01 SB3 53 S160 +2:15:48 +2:05:00 00:03:37 448 94 542
506 Guntars Ozols 5145 Nūjo priekam 04:11:04 VB4 22 V346 +2:39:05 +2:07:43 00:04:23 366 58 424
507 Irēna Šibeika 5235 Nūjo priekam 04:23:23 SB4 11 S161 +2:33:09 +1:41:09 00:03:39 419 93 512
508 Agate Kristapsone 5457 PATRIA SPORTLAND DNF
509 Evija Mežale 5354 DNF
510 Gints Lūsis 5362 Talsu pakalnu sporta klubs DNF
511 Ilga Melne 5218 Olainfarm DNF
512 Inese Ozola 5047 Inbank DNF
513 Kristaps Poddubnijs 5345 Patria Sportland DNF
514 Lauma Čerņevska 5178 VSK Noskrien Vāveres DNF
515 Zane Galdiņa 5096 Smiling runner DNF