SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4. vidusskola 101
2. Engures vidusskola 86
3. Bauskas sākumskola 56
4. Zemgales vidusskola 37
5. Tukuma 2. vidusskola 32
6. Smārdes pamatskola 29
7. Aizputes vidusskola 27
8. Ikšķiles vidusskola 26
9. Mežinieku pamatskola 25
10. Nīkrāces pamatskola 25
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. SK,,Lejasciems" 3944
2. Siguldas sporta skola 3937
3. Liepājas rajona sporta skola 3904
4. Maratona klubs / Firma L4 3822
5. Preiļu novada BJSS 3704
6. FK Bandava/Priekules novads 3553
7. Mazzalves pamatskola 3503
8. Bauskas sākumskola 3489
9. Preiļu 1.pamatskola 3465
10. KSMR Fitness 3382
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 848.5455 (11)
2. Lejasciema vidusskola 846.1429 (14)
3. Madonas pilsētas 1. vidusskola 828.4286 (7)
4. Laurenču sākumskola 818.8333 (12)
5. Pastendes pamatskola 807.1667 (6)
6. Aizputes vidusskola 792.5926 (27)
7. Priekules vidusskola 761.0000 (15)
8. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 750.2222 (9)
9. Ādažu vidusskola 735.6667 (6)
10. Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 730.6000 (10)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas sākumskola 53
2. Smārde 27
3. Mežinieku pamatskola 25
4. SK SLAMPE / ZEVID 24
5. Liepājas rajona sporta skola 20
6. Sporta klubs "Vēsma" 19
7. FK Bandava/Priekules novads 18
8. Siguldas sporta skola 16
9. SK,,Lejasciems" 13
10. Sējas MMS 12
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas sporta skola 877.0000 (16)
2. Preiļu novada BJSS 864.8333 (12)
3. SK,,Lejasciems" 856.6923 (13)
4. FK Bandava/Priekules novads 778.2778 (18)
5. Liepājas rajona sporta skola 749.6000 (20)
6. SK SLAMPE / ZEVID 652.0000 (24)
7. Smārde 646.5926 (27)
8. Mežinieku pamatskola 637.1200 (25)
9. Sporta klubs "Vēsma" 600.5789 (19)
10. Bauskas sākumskola 583.0189 (53)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1265 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:21:01
2 Rainers Trubačs 1812 U20V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:23:10
3 Mārcis Adamovičs 1813 U20V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:23:31
4 Jānis Gailītis 1893 U20V Smiltenes vidusskola 00:23:48
5 Niks Zauls 1001 U18V Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:24:06
6 Mareks Ņikiforovs 1344 U20V Nīkrāces pamatskola 00:24:34
7 Valters Klaucāns 1029 U20V Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:25:40
8 Markuss Kurašovs 1820 U16V Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:26:01
9 Gints Zilpuris 1578 U16V Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:26:05
10 Ingus Bogdanovs 1193 U18V Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:09
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Izabella Bogdanova 1192 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:56
2 Viktorija Bogdanova 1191 U12S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:58
3 Jolanta Pence 11057 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:45
4 Līva Skoreja 1268 U16S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:50
5 Ieva Pūpola 1213 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:28:52
6 Līva Šahno 1294 U16S Madonas Valsts ģimnāzija 00:29:18
7 Estere Volfa 1511 U14S Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:29:24
8 Melānija Zālīte 1035 U12S Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:29:40
9 Daido Dagne Brūvere 1055 U18S Priekuļu vidusskola 00:29:41
10 Keita Marcinkeviča 1252 U12S Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:47
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ginters Bērziņš 1073 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:31:35 +00:00 1000
2 Martins Stūrītis 1234 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:31:38 +00:03 998
3 Leo Bilāns 1144 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:32:21 +00:46 976
4 Miks Ojārs Zvirbulis 1783 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:33:35 +02:00 941
5 Dāvis Bartuševics 1421 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:35 +03:00 913
6 Jurģis Cakuls 1686 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola "Rīdze" 00:36:24 +04:49 868
7 Miks Toms Janševskis 1825 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:36:45 +05:10 860
8 Roberts Kangizeris 1153 Jaunmārupes pamatskola 00:36:46 +05:11 859
9 Toms Saulīte 1429 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:48 +05:13 858
10 Ralfs Misjuro 2449 Engures vidusskola 00:37:05 +05:30 852
11 Aleksis Bogdanovs 1189 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:37:10 +05:35 850
12 Gustavs Vilnītis 1657 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:22 +05:47 845
13 Kristians Baumanis 1769 Engures vidusskola 00:37:46 +06:11 836
14 Martins Gulbis 1793 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:38:39 +07:04 817
15 Kārlis Gedrovičs 1184 Jaunmārupes pamatskola 00:38:47 +07:12 814
16 Daniels Lūsis 1115 Rīgas 49. vidusskola/Lūšu ģimene 00:38:58 +07:23 810
17 Lūkass Ķikusts 1729 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Giga Gajejons 00:39:06 +07:31 808
18 Gustavs Voitenko 1131 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:57 +08:22 791
19 Damirs Nikitins 1119 Rīgas Rīnūžu vidusskola 00:40:14 +08:39 785
20 Daniels Jēčs 11085 Jaunmārupes pamatskola 00:40:24 +08:49 782
21 Adrians Dimza 11007 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:40:27 +08:52 781
22 Ralfs Ivanovs 1800 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:41:05 +09:30 769
23 Justs Liekmanis 1327 Nīkrāces pamatskola 00:41:07 +09:32 768
24 Jānis Salcevičs 1106 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:41:10 +09:35 767
25 Matīss Blūms 1172 Siguldas pilsētas vidusskola/2. S klase 00:42:14 +10:39 748
26 Artūrs Baumanis 1537 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:20 +10:45 746
27 Toms Viekals - Gasjūns 1705 Jelgavas 4. sākumskola 00:42:32 +10:57 743
28 Martins Krūmiņš 11062 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:48 +11:13 738
29 Gustavs Skavronskis 1780 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:42:51 +11:16 737
30 Jānis Pavlovs 1829 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:42:51 +11:16 737
31 Juris Šūtelis 1075 Ikšķiles vidusskola 00:43:10 +11:35 732
32 Gustavs Liekmanis 1326 Nīkrāces pamatskola 00:43:11 +11:36 732
33 Artūrs Verveiko 11014 Ogres 1. vidusskola 00:43:15 +11:40 730
34 Francis Kozlovs 1713 Olaines 1. vidusskola 00:43:25 +11:50 728
35 Dominiks Prihodčenko 1263 Baložu vidusskola/BALOŽI 00:43:36 +12:01 725
36 Ēriks Muško 1009 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:43:48 +12:13 721
37 Everts Precinieks 1318 Zaķumuižas pamatskola 00:44:13 +12:38 714
38 Ēriks Eduards Lazda 1160 Dzimtmisas pamatskola 00:44:23 +12:48 712
39 Edijs Mutors 1042 Lazdonas pamatskola 00:44:28 +12:53 710
40 Jurģis Freināts 1760 Engures vidusskola 00:44:50 +13:15 705
41 Juris Kaldovskis 1691 Ikšķiles vidusskola 00:45:14 +13:39 698
42 Kristians Kaušelis 1206 Carnikavas pamatskola 00:45:22 +13:47 696
43 Klāvs Joja 1791 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:45:24 +13:49 696
44 Ritvars Gailis 1103 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:45:32 +13:57 694
45 Gints Buta 1336 Nīkrāces pamatskola 00:45:39 +14:04 692
46 Emīls Vanags 1853 Privātā vidusskola "Patnis" 00:45:40 +14:05 692
47 Jēkabs Gulbis 1426 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:52 +14:17 689
48 Andrejs Krūzēns 1341 Nīkrāces pamatskola 00:46:17 +14:42 683
49 Leo Ivanovs 1198 Rīgas Hanzas vidusskola 00:46:19 +14:44 682
50 Edvards Pajuste 1259 Jaunmārupes pamatskola 00:46:21 +14:46 682
51 Emīls Roberts Brečs 1430 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:46:26 +14:51 680
52 Gvido Ivanovs 1200 Rīgas Hanzas vidusskola 00:46:37 +15:02 678
53 Toms Tramdahs 1761 Engures vidusskola 00:47:37 +16:02 663
54 Matīss Malzubris 1740 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:47:40 +16:05 663
55 Kārlis Junaks 1183 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:47:43 +16:08 662
56 Gustavs Priedītis 1182 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:47:54 +16:19 659
57 Svens Kasparāns 11070 Eiropas Tālmācības vidusskola/Kasparāni 00:47:55 +16:20 659
58 Kristians Misjuro 1491 Engures vidusskola 00:47:58 +16:23 658
59 Renāts Anspoks 1625 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:08 +16:33 656
60 Regnārs Stepens 1122 Jaunpils vidusskola 00:48:26 +16:51 652
61 Kristians Daniels Prūsāns 1058 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:34 +16:59 650
62 Gustavs Vaivods 1317 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 00:48:37 +17:02 650
63 Mārtiņš Plotiņš 1139 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:40 +17:05 649
64 Renārs Ločmelis 1278 Rīgas Franču licejs/Lāča sporta skola 00:48:55 +17:20 646
65 Ričards Kleins 1474 Engures vidusskola 00:51:01 +19:26 619
66 Dāvis Donaldsons 1789 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:51:13 +19:38 617
67 Krišjānis Ozoliņš 1187 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:51:15 +19:40 616
68 Rihards Stūris 1633 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:51:17 +19:42 616
69 Kristers Konušs 2366 Ogres 1. vidusskola 00:52:02 +20:27 607
70 Ruslans Alzouabi 1062 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:11 +20:36 605
71 Timurs Ličkovskis 1069 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:13 +20:38 605
72 Kristiāns Zamurs 11068 Rīgas 84. vidusskola/SLK 00:52:14 +20:39 605
73 Roberts Dauksts 1068 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:23 +20:48 603
74 Ričards Lagzdiņš 1917 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:29 +20:54 602
75 Kārlis Paikens 1128 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:52:52 +21:17 597
76 Rodrigo Medvedevs 1826 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:53:24 +21:49 591
77 Ralfs Bērziņš 1156 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:54:01 +22:26 585
78 Gustavs Stirna 1695 Ikšķiles vidusskola/STIRNA 00:54:12 +22:37 583
79 Adrians Ralfs Krauklis 1690 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:55:30 +23:55 569
80 Artis Sams 1658 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:58 +24:23 564
81 Ronalds Mellis 1788 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:56:05 +24:30 563
82 Kristiāns Gožda 1818 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:56:45 +25:10 557
83 Kirils Fjodorovs 1654 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:01 +25:26 554
84 Ralfs Skujāns 1141 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:58:47 +27:12 537
85 Markuss Birners 1798 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:59:31 +27:56 531
86 Gusts Limbergs 1700 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:46 +29:11 520
87 Intars Grigors 1802 Tukuma 2. vidusskola 01:02:12 +30:37 508
88 Aleksandrs Tjasto 1059 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:05:00 +33:25 486
89 Leonardo Šteins 1878 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 01:08:30 +36:55 461
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1024 Ulbrokas vidusskola 00:31:30 +00:00 1000
2 Keita Zviedre 1611 Ikšķiles vidusskola 00:34:32 +03:02 912
3 Veronika Bogdanova 1190 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:35:00 +03:30 900
4 Marta Ļaudama 1111 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:32 +04:02 887
5 Elīza Ērenfrīde 1107 Rīgas 84. vidusskola 00:35:56 +04:26 877
6 Katrīna Gedroviča 1110 Jaunmārupes pamatskola 00:38:47 +07:17 812
7 Elza Černuho 1653 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:04 +07:34 806
8 Anastasija Balode 1174 Salacgrīvas vidusskola/Salacgrīvas vidusskola 00:39:22 +07:52 800
9 Melānija Čudare 1132 Jelgavas 4. vidusskola/Upes vēji 00:40:21 +08:51 781
10 Anete Kaļva 11060 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:42:28 +10:58 742
11 Nikola Račkauska 1334 Nīkrāces pamatskola 00:42:39 +11:09 739
12 Kerija Krēmere 11018 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:42:54 +11:24 734
13 Elīza Eisaka 1914 Ogres 1. vidusskola 00:43:22 +11:52 727
14 Anna Brakovska 1425 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:09 +13:39 698
15 Laura Zariņa 1828 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:45:09 +13:39 698
16 Lauma Līva Saklaure 1011 Ādažu vidusskola 00:46:16 +14:46 681
17 Sofija Sveta Galvanovska 1627 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:46:49 +15:19 673
18 Keita Karolīna Sirmele 1571 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:46:57 +15:27 671
19 Evelīna Romanova 1428 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:12 +15:42 667
20 Enija Kalniņa 1792 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:47:20 +15:50 666
21 Elīza Ligere 1082 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:47:37 +16:07 662
22 Melānija Dolganova 1067 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:13 +16:43 653
23 Katarina Pikau Kaldeira Rodeia Liepa 1687 Tukuma 2. vidusskola 00:48:43 +17:13 647
24 ElĪza Maurmane 1674 Ikšķiles vidusskola 00:50:33 +19:03 623
25 Katrīna Lase 1525 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:36 +19:06 623
26 Zane Ozoliņa 1186 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:51:26 +19:56 612
27 Emīlija Lucaua 1558 Babītes vidusskola 00:52:24 +20:54 601
28 Laine Viatere 1666 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:12 +22:42 581
29 Katrīna Ose 1515 Smārdes pamatskola/Smārde 00:54:17 +22:46 580
30 Enija Kukaine 1672 Jaunmārupes pamatskola 00:55:20 +23:50 569
31 Adele Griķe 1496 Engures vidusskola 00:55:24 +23:54 569
32 Katrīna Konuša 2365 Ogres 1. vidusskola 00:55:29 +23:59 568
33 Paula Fukse 1739 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:55:32 +24:02 567
34 Annija Horste 1440 Engures vidusskola 00:55:34 +24:04 567
35 Nikola Levica 1342 Nīkrāces pamatskola 00:55:42 +24:12 566
36 Marta Aleksandra Skudra 1568 Tukuma 2. vidusskola 00:56:13 +24:43 560
37 Sofija Anna Strazdiņa 1220 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:57:04 +25:33 552
38 Helēna Orlova 1427 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:07 +25:37 552
39 Ance Daukste 1072 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:27 +26:57 539
40 Katrīna Krūmiņa 1569 Babītes vidusskola 00:59:29 +27:59 530
41 Flāvija Zeberiņa-Zebera 1827 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 01:00:03 +28:33 525
42 Nikola Deina Blaževiča 1764 Ķekavas vidusskola 01:00:07 +28:37 524
43 Aiga Mieze 1323 Aizkraukles novada vidusskola/MIEŽI 01:00:09 +28:39 524
44 Millija Benta 1008 Rīgas 64. vidusskola 01:01:33 +30:03 512
45 Nikola Ķezbere 1756 Engures vidusskola 01:02:23 +30:52 505
46 Matilde Broka 1077 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:04:06 +32:36 491
47 Ralfs Lucaus 1559 Babītes vidusskola 01:04:08 +32:38 491
48 Selga Straupe 1151 Rīgas 45. vidusskola 01:20:32 +49:02 391
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emìls Matiass Reinfelds 11037 Rīgas 69. vidusskola 00:27:33 +-31:-7 1000
2 Rauls Sakne 1720 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:27:53 +-30:-46 988
3 Ralfs Dzosens 1224 Ikšķiles vidusskola 00:28:00 +-30:-39 984
4 Valters Jonass 1295 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:30 +-30:-10 967
5 Arno Pušņins 1022 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:28:44 +-29:-55 958
6 Toms Kārlis Auziņš 1096 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:28:55 +-29:-45 953
7 Kārlis Bartuševics 1420 Jelgavas 4. vidusskola 00:29:19 +-29:-20 939
8 Ričards Čudnovs 1302 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:29:35 +-29:-5 931
9 Bruno Bilāns 1143 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:38 +-29:-1 929
10 Henrijs Bušs 1579 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:30:42 +-27:-57 897
11 Martins Kristers Celms 11052 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:51 +-27:-49 893
12 Alens Vaselis 1371 Jelgavas 4. vidusskola 00:31:02 +-27:-38 888
13 Ņikita Kozlovs 1905 Bauskas 2. vidusskola 00:31:08 +-27:-32 885
14 Roberts Tomass 11035 Jelgavas 4. sākumskola 00:31:21 +-27:-18 879
15 Adrians Stepe 11045 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:22 +-27:-17 878
16 Svens Strihors 1892 Tukuma 2. pamatskola 00:31:59 +-26:-41 861
17 Daniels Gribs 1217 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils 00:32:06 +-26:-34 858
18 Roberts Kārlis Karss 1104 Rīgas Hanzas vidusskola 00:32:06 +-26:-33 858
19 Rūdolfs Raudziņš 11008 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:32:06 +-26:-34 858
20 Markuss Kaļva 11061 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:32:11 +-26:-29 856
21 Rihards Vladimirovs 1146 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta skola 00:32:15 +-26:-24 854
22 Ārons Tiltiņš 1830 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:32:38 +-26:-1 844
23 Kristers Zemmers 1084 Ikšķiles vidusskola 00:33:00 +-25:-39 835
24 Mārcis Vītoliņš 1618 Liepājas Ezerkrasta sākumskola/4a 00:33:26 +-25:-14 824
25 Ernests Treimanis-Freimanis 1754 Engures vidusskola 00:33:33 +-25:-7 821
26 Matīss Leimanis 1080 Ādažu vidusskola 00:33:33 +-25:-7 821
27 Markuss Nikolajs Trofimovs 1595 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:34:08 +-24:-31 807
28 Kristaps Paio 1749 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:34:13 +-24:-27 805
29 Kristiāns Bernāns 1347 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:30 +-24:-10 799
30 Klāvs Kalniņš 1422 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:04 +-23:-36 786
31 Rafaels Lūsis 1116 Rīgas 49. vidusskola/Lūšu ģimene 00:35:19 +-23:-21 780
32 Reinis Rieksts 1046 Lazdonas pamatskola 00:35:25 +-23:-15 778
33 Ernests Krūmiņš 1635 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:28 +-23:-12 777
34 Jaroslavs Orbidāns 1154 Salgales pamatskola/Salgales pamatskola 00:35:34 +-23:-5 774
35 Rainers Kims 1364 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:53 +-22:-46 768
36 Rūdolfs Leščinskis 1911 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:35:56 +-22:-44 767
37 Toms Zinkevičs 1735 Valmieras sākumskola/Team Kažemāka/Train2WinLv 00:36:17 +-22:-23 759
38 Kristers Rudevičs 1586 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:22 +-22:-18 758
39 Sidnijs Liepa 11026 Sākumskola "Taurenītis" 00:36:28 +-22:-11 755
40 Kristers Bitīts 1006 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:36:41 +-21:-58 751
41 Aleksis Āboliņš 1662 Nīkrāces pamatskola 00:36:42 +-21:-58 751
42 Daniels Salenieks 1356 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:43 +-21:-56 750
43 Egons Krišjānis Nastevičs 1352 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:54 +-21:-46 747
44 Normunds Krauze 1284 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:36:54 +-21:-46 747
45 Māris Buhrots 1136 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:36:58 +-21:-41 745
46 Dāvis Pētersons 1574 Valmieras Viestura vidusskola 00:37:00 +-21:-39 744
47 Kristians Bērziņš 1041 Salacgrīvas vidusskola 00:37:08 +-21:-32 742
48 Artis Upītis 1359 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:12 +-21:-27 740
49 Eduards Gauris 1504 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:37:12 +-21:-28 741
50 Toms Kristiāns Vīksna 1636 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:13 +-21:-27 740
51 Kristers Avēksis 1799 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:37:48 +-20:-52 729
52 Maksims Pavlovs 1737 Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola/Baltais 00:37:50 +-20:-50 728
53 Kārlis Daniels Lazda 1159 Dzimtmisas pamatskola 00:38:12 +-20:-28 721
54 Renārs Bents 1007 Rīgas 64. vidusskola 00:38:18 +-20:-21 719
55 Raiens Šnepsts 1019 Augstkalnes vidusskola/nezinu 00:38:39 +-20:-1 713
56 Emīls Bērziņš 1464 Engures vidusskola 00:38:43 +-19:-56 711
57 Kristaps Nīmants 1365 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:45 +-19:-55 711
58 Kārlis Spuriņš 1164 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:38:46 +-19:-54 711
59 Dāvis Ņikitins 1366 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:47 +-19:-53 710
60 Ralfs Kangizeris 1152 Jaunmārupes pamatskola 00:38:50 +-19:-50 709
61 Ralfs Fišers 1147 Dobeles sākumskola 00:39:02 +-19:-38 706
62 Daniels Ēriks Markovs 1436 Engures vidusskola 00:39:05 +-19:-34 705
63 Markuss Pabērzis 1271 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:08 +12:10 689
64 Ernests Solovjovs 1163 Talsu pamatskola/Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:39:45 +-18:-55 693
65 Kristaps Osītis 1097 Mežciema pamatskola 00:39:48 +-18:-52 692
66 Kristers Voldemārs Lazda 1161 Dzimtmisas pamatskola 00:39:52 +-18:-48 691
67 Dominiks Čudars 1032 Jelgavas 4. vidusskola/Upes vēji 00:40:16 +-18:-24 684
68 Deivids Emīls Legzdiņš 1777 Annas Brigaderes pamatskola 00:40:45 +-17:-54 676
69 Rūdis Bundzēns 1092 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:40:53 +-17:-47 674
70 Nils Renārs Cintiņš 1466 Engures vidusskola 00:40:56 +-17:-44 673
71 Gustavs Gronskis 1471 Engures vidusskola 00:40:57 +-17:-43 673
72 Olivers Āboltiņš 1002 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:40:59 +-17:-41 672
73 Ivo Ezeriņš 1772 Engures vidusskola 00:41:01 +-17:-39 672
74 Reinis Gailis 1102 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:11 +-17:-29 669
75 Jēkabs Zvagulis 11025 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:41:13 +-17:-26 668
76 Saimons Dženzs 1038 Krimuldas Mākslas un Mūzikas skola 00:41:39 +-17:-1 661
77 Daniels Pabērzs 1520 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:54 +-16:-46 658
78 Krists Bērziņš 1066 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:56 +-16:-43 657
79 Artis Duklavs 1575 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:59 +-16:-40 656
80 Nils Prihodčenko 1264 Baložu vidusskola/BALOŽI 00:41:59 +-16:-41 656
81 Rodrigo Liniņš 11030 Iļģuciema vidusskola 00:42:00 +-16:-39 656
82 Mikus Pudāns 1526 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:07 +-16:-32 654
83 Roberts Vaivods 1316 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 00:42:13 +-16:-26 652
84 Jēkabs Pelšs 1353 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:37 +-16:-3 646
85 Frederiks Kope 1216 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:42:51 +-15:-49 643
86 Kristaps Joja 1881 Zemgales vidusskola 00:42:51 +-15:-49 643
87 Daniels Ramiņš 1169 Olaines 2. vidusskola/Olaines 2. vidusskola 00:43:03 +-15:-36 640
88 Rūdolfs Smilga 1167 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:43:14 +-15:-26 637
89 Paulis Reinalds 1320 Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola 00:43:21 +-15:-19 636
90 Raivo Gudrais 1521 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:33 +-15:-7 633
91 Bruno Kumpiņš 1087 Rīgas 25. vidusskola 00:43:39 +-15:00 631
92 Adrians Pietkūns 1355 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:51 +-14:-48 628
93 Niks Rukmanis 1054 Lazdonas pamatskola 00:44:05 +-14:-35 625
94 Kristaps Indriksons 1523 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:19 +-14:-21 622
95 Toms Blaus 1585 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:27 +-14:-13 620
96 Rūdolfs Rocēns 1433 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:44:29 +-14:-11 619
97 Roberts Dudočlkins 1542 Rīgas 64. vidusskola 00:44:40 +-14:00 617
98 Rainers Plinte 1031 Ogres 1. vidusskola 00:44:47 +-13:-53 615
99 Markuss Trankalis 1395 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:56 +-13:-43 613
100 Alberts Vanags 1306 Ogres 1. vidusskola/OOO 00:45:24 +-13:-16 607
101 Deivids Kubraks 1731 Tukuma 2. pamatskola/Engures Sportam 00:45:26 +-13:-13 606
102 Hardijs Ãbrams 1732 Tukuma 2. vidusskola/Bajards 00:45:26 +-13:-13 606
103 Olivers Prūsis 1281 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:45:28 +-13:-12 606
104 Sanijs Bužoks 1337 Nīkrāces pamatskola 00:45:38 +-13:-2 604
105 Ralfs Grīnvalds 1495 Engures vidusskola 00:45:45 +-12:-54 602
106 Mārtiņš Veļiks 1372 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:58 +-12:-42 599
107 Emīls Linde 1576 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:35 +-12:-4 591
108 Marks Maro Strazdiņš 1221 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:46:36 +-12:-4 591
109 Mārtiņš Voino 1767 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:47:15 +-11:-25 583
110 Ralfs Bartušauskis 1078 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:47:37 +-11:-2 579
111 Gustavs Stabulnieks 1300 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:47:39 +-11:-1 578
112 Ernests Levkāns 1507 Ikšķiles vidusskola 00:48:16 +-10:-24 571
113 Austris Pakalniņš 1883 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:48:22 +-10:-18 570
114 Patriks Vikmanis 11041 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:23 +-10:-17 569
115 Markuss Zeltagrauds 1273 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:38 +-10:-2 567
116 Rihards Misjuro 1489 Engures vidusskola 00:49:04 +-9:-35 561
117 Gustavs Jānis Bremmers 1099 Iļģuciema vidusskola 00:49:09 +-9:-31 561
118 Toms Vizbulis 1441 Engures vidusskola 00:49:13 +-9:-27 560
119 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1063 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:17 +-9:-23 559
120 Kristers Vītums-Jaunzems 11011 Bauskas sākumskola 00:49:40 +-8:-59 555
121 Rūdolfs Puloks 1588 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:41 +-8:-58 554
122 Igors Šitvjenkins 1368 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:42 +-8:-58 554
123 Marks Sergijevičs 1357 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:00 +-8:-40 551
124 Ralfs Bērziņš 1064 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:50:20 +-8:-19 547
125 Tomass Ļevanovs 1472 Engures vidusskola 00:50:26 +-8:-14 546
126 Rihards Zebuliņš 1093 Rīgas 6. vidusskola 00:50:30 +-8:-10 546
127 Matīss Grava 1424 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:47 +-7:-53 542
128 Raiens Dejus 1162 Rīgas 69. vidusskola 00:50:47 +-7:-53 543
129 Mārcis Tomsons 1301 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 00:50:59 +-7:-41 540
130 Endijs Strēlis 1776 Aizupes pamatskola/Aizupe 00:51:01 +-7:-38 540
131 Toms Sudrabs 1232 Siguldas pilsētas vidusskola/Melnā Kobra 00:51:09 +-7:-31 539
132 Artuss Gasners 1349 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:25 +-7:-14 536
133 Toms Vītols 1202 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:51:53 +-6:-46 531
134 Adrians Marts Grīslis 1134 Tukuma 2. vidusskola 00:52:09 +-6:-30 528
135 Daniels Brikšis 11072 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:54:49 +-3:-50 503
136 Edvards Andrejs Radionovs 1173 Tukuma 2. vidusskola 00:54:50 +-3:-50 502
137 Ervīns Stasjuns 1591 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:09 +-3:-31 500
138 Edijs Veismanis 1771 Engures vidusskola 00:55:11 +-3:-29 499
139 Maikls Kukainis 1673 Jaunmārupes pamatskola 00:55:26 +-3:-14 497
140 Tomass Visockis 1492 Engures vidusskola 00:55:57 +-2:-42 492
141 Renārs Beiers Suitums 1315 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. Vidusskola 00:56:01 +-2:-39 492
142 Gustavs Spriņģis 1176 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:56:41 +-1:-59 486
143 Rūdolfs Čivčišs 1118 Irlavas vidusskola/Engures sportam 00:57:50 +00:-50 476
144 Sandija Rumba 11005 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:58:40 +00:00 470
145 Rodrigo Skujāns 1142 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:58:47 +00:07 469
146 Aleksandrs Grīns 1530 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:10 +00:30 466
147 Raivis Krūmiņš 11078 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/BMMP 00:59:16 +00:37 465
148 Roberts Muižnieks 1386 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:31 +00:52 463
149 Ričards Dumbris 1461 Engures vidusskola 00:59:38 +00:58 462
150 Kaspars Semjonovs 1447 Engures vidusskola 00:59:39 +01:00 462
151 Ādams Keišs 1117 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:01:44 +03:04 446
152 Kristofers Zelčāns 1703 Ogres 1. vidusskola 01:02:59 +04:19 437
153 Reinis Bērziņš 1592 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:59 +08:20 411
154 Ēvalds Savickis 1587 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1191 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:58 +00:00 1000
2 Melānija Zālīte 1035 Ķekavas vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:29:40 +02:42 909
3 Keita Marcinkeviča 1252 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:47 +02:50 905
4 Marta Luize Pētersone 1510 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:30:36 +03:38 881
5 Nikija Mikāle 1852 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:38 +04:40 853
6 Loreta Zālīte 1023 Ulbrokas vidusskola 00:33:17 +06:19 810
7 Inguna Sakne 1721 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:33:36 +06:38 803
8 Adele Balanasa 1238 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:33:42 +06:44 800
9 Anna Nikola Berkolde 11047 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:46 +07:48 776
10 Evelīna Misāne 1015 Ādažu vidusskola 00:35:30 +08:33 759
11 Franciska Liniņa 1819 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:36:39 +09:41 736
12 Kellija Liepa 1329 Nīkrāces pamatskola 00:36:45 +09:47 734
13 Anna Goša 1018 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:37:28 +10:31 720
14 Emīlija Slaide 1236 Rīgas Hanzas vidusskola/Baldones Lauvas 00:38:00 +11:03 710
15 Ilze Jumiķe 1363 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:06 +11:08 708
16 Elīna Ustupa 1697 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:41 +11:43 697
17 Nikola Koridze 1649 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:45 +11:47 696
18 Alise Janvāre 1310 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 00:38:48 +11:51 695
19 Lūcija Epnere 1150 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:38:52 +11:54 694
20 Anna Marija Zaķe 1121 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:38:58 +12:00 692
21 Elīza Evardsone 1438 Engures vidusskola 00:39:05 +12:08 690
22 Alise Gabriela Miteniece 1299 Jēkabpils pamatskola 00:40:54 +13:56 659
23 Klāra Sidoroviča 1158 Ikšķiles vidusskola/Otrā reize 00:40:57 +13:59 659
24 Elizabete Minka 1863 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:34 +14:36 649
25 Mareks Vecels 1650 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:48 +14:50 645
26 Marta Upeniece 1370 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:00 +15:02 642
27 Nikola Trasūne 1577 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:01 +15:03 642
28 Rūta Glužģe 1817 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:42:14 +15:16 639
29 Eleonora Dombrovska 11029 Laurenču sākumskola 00:42:22 +15:24 637
30 Anastasija Grīna 1529 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:26 +15:28 636
31 Alise Reingolde 11017 Smiltenes vidusskola/Privātbūve 00:42:28 +15:30 635
32 Ksenija Līcīte 1452 Engures vidusskola 00:42:34 +15:36 634
33 Marta Liepiņa 1457 Engures vidusskola 00:42:35 +15:37 633
34 Elisa Roga 1717 Jelgavas 3. sākumskola 00:42:48 +15:50 630
35 Līna Grasmane 11001 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:43:06 +16:08 626
36 Lelde Leila Dzirko 1269 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:33 +16:35 619
37 Elma Bremze 1645 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:43:35 +16:37 619
38 Grieta Roze 1240 Āgenskalna sākumskola/3.bjesis 00:43:42 +16:44 617
39 Dagmāra Rudzīte 11016 Rīgas 64. vidusskola 00:43:49 +16:51 615
40 Marta Ozola 1634 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:01 +17:03 613
41 Sannija Greiškāne 1090 Jelgavas 3. sākumskola 00:44:40 +17:42 604
42 Emīlija Paula Ozola 1449 Engures vidusskola 00:44:45 +17:47 603
43 Katrīna Priede 1509 Aizupes pamatskola 00:45:30 +18:32 593
44 Luīze Lazovska 1476 Engures vidusskola 00:46:02 +19:04 586
45 Marta Ancāne 11033 Tukuma 2. pamatskola 00:46:04 +19:06 585
46 Rūta Šķirus 1716 Jelgavas 3. sākumskola 00:46:15 +19:18 583
47 Maija Breča 1872 Zemgales vidusskola 00:46:27 +19:29 581
48 Zane Strazdiņa 1250 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:46:40 +19:42 578
49 Liepa Ludrika 1890 Āgenskalna sākumskola 00:47:50 +20:52 564
50 Kristiāna Anspoka 1624 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:51 +20:53 564
51 TĪna LuĪze Saukāne 1501 Ikšķiles vidusskola 00:48:19 +21:21 558
52 Madara Bāriņa 1179 Ikšķiles vidusskola 00:48:36 +21:38 555
53 Loreta Krūmiņa 11077 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/BMMP 00:48:42 +21:44 554
54 Madara Diāna Salmane 1098 Tukuma 2. pamatskola 00:49:09 +22:11 549
55 Karlīna Utkina 11063 Rīgas Igauņu pamatskola/SS Arkādija 00:49:22 +22:24 546
56 Estere Jungfermane 1351 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:48 +22:50 542
57 Samanta Gukļivska 11006 Pūres pamatskola/Pūre 00:50:20 +23:23 536
58 Beate Bukaldere 1361 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:22 +23:24 535
59 Sofija Vilcāne 1373 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:22 +23:24 536
60 Estere Voitjule 1915 Ogres sākumskola 00:50:28 +23:30 534
61 Līva Viola Trifānova 1773 Engures vidusskola 00:51:00 +24:02 529
62 Kitija Bērziņa 1462 Engures vidusskola 00:51:02 +24:04 528
63 Marta Švāģere 1445 Engures vidusskola 00:51:02 +24:04 529
64 Marta Ķikare 1444 Engures vidusskola 00:51:07 +24:09 528
65 Samanta Valdmane 1766 Engures vidusskola 00:51:18 +24:20 526
66 Dita Gavare 1709 Jēkabpils pamatskola 00:51:27 +24:29 524
67 Paula Vizbule 1350 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:27 +24:29 524
68 Eleonora Kleina 1473 Engures vidusskola 00:51:28 +24:30 524
69 Anna Pētersone 1354 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:29 +24:31 524
70 Līva Gipsle 1435 Engures vidusskola 00:51:33 +24:35 523
71 Rūta Vilciņa 1280 Ogres 1. vidusskola/Buki 00:51:39 +24:41 522
72 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1137 Rīgas 6. vidusskola 00:52:04 +25:06 518
73 Eva Celitāne 1768 Engures vidusskola 00:52:08 +25:10 517
74 Paula Ķempele 1451 Engures vidusskola 00:52:09 +25:11 517
75 Diāna Račkauska 1335 Nīkrāces pamatskola 00:52:18 +25:20 516
76 Gerda Vanaga 11010 Ikšķiles vidusskola/OOO 00:52:21 +25:23 515
77 Linda Freimane 1333 Nīkrāces pamatskola 00:52:21 +25:23 515
78 Elizabete Patrīcija Stirna 1696 Ikšķiles vidusskola/STIRNA 00:52:23 +25:25 515
79 Kate Krūmiņa 1637 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:38 +25:40 512
80 Renāte Budze 1348 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:39 +25:41 512
81 Odeta Smiltniece 1322 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:53:15 +26:17 506
82 Patrīcija Paula Ķikule 1692 Jelgavas 4. sākumskola 00:53:23 +26:25 505
83 Ieva Apsēna 1204 Rīgas 64. vidusskola 00:53:31 +26:33 504
84 Marta Rudzīte 11015 Rīgas 64. vidusskola 00:53:31 +26:33 504
85 Eleonora Kristiana Labsvīra 11022 Siguldas pilsētas vidusskola 00:53:59 +27:01 500
86 Alise Miķelsone 1285 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:22 +27:24 496
87 Liene Didrihsone 1362 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:47 +27:50 492
88 Lana Ozola 1367 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:48 +27:51 492
89 Elizabete Motte 1682 Ogres 1. vidusskola 00:55:23 +28:25 487
90 Vanesa Šmite 1369 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:41 +28:43 484
91 Ance Brūvere 1331 Nīkrāces pamatskola 00:55:46 +28:48 484
92 Enija Buta 1338 Nīkrāces pamatskola 00:55:47 +28:49 483
93 Tīna Fišera Blumberga 1459 Engures vidusskola 00:55:47 +28:49 483
94 Dana Elviga 1258 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:56:08 +29:10 480
95 Katrīna Levkāne 1508 Ikšķiles vidusskola 00:56:26 +29:28 478
96 Alise Kidika 1551 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:56:30 +29:32 477
97 Katrīna Zariņa 1321 Trapenes pamatskola/Trapene 00:57:12 +30:14 471
98 Ulla Januša 1283 Kuldīgas Centra vidusskola 00:58:32 +31:34 461
99 Marija Anete Silava 1358 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:44 +32:46 451
100 Saiva Veneta Pakalne 1596 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:58 +33:00 450
101 Samanta Liepa 1594 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:58 +33:00 450
102 Endija Liepa 1593 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:02 +33:04 449
103 Ance Baltmane 1803 Ķekavas vidusskola/Sporta Klubs Panatta 01:00:05 +33:07 449
104 Elīna Redisone 1010 Annas Brigaderes pamatskola 01:00:56 +33:58 443
105 Paula Nikola Momotkova 1770 Engures vidusskola 01:02:11 +35:13 434
106 Marta Klaucāne 1774 Engures vidusskola 01:02:20 +35:22 433
107 Elizabete Zelčāne 1702 Ogres 1. vidusskola 01:04:03 +37:05 421
108 Alise Brūvere 1660 Nīkrāces pamatskola 01:04:06 +37:08 421
109 Katrīna Pļaviņa 1898 Rīgas 64. vidusskola 01:11:59 +45:01 375
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Gustavs Auziņš 11074 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:26:26 +00:00 1000
2 Artūrs Filips Igaviņš 11051 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:03 +00:37 978
3 Ernests Gūtmanis 2423 Engures vidusskola/Engures sportam 00:27:40 +01:14 956
4 Lukass Pušņins 1021 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:53 +01:26 948
5 Jānis Stūrītis 1233 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:29:17 +02:51 903
6 Rainers Balodis 11040 Talsu 2. vidusskola/Talsu novada sporta skola 00:29:17 +02:50 903
7 Jānis Kravalis 1108 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:29:18 +02:51 903
8 Mārcis Millers 1463 Engures vidusskola 00:29:41 +03:15 891
9 Nikita Bondarevs 11034 /BALTAIS 00:30:20 +03:54 871
10 Kristiāns Ligeris 1081 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:30:55 +04:29 855
11 Kristiāns Kārlsbergs 1765 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:31:33 +05:07 838
12 Aleksis Samcēvičs 11059 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskolas komanda 00:31:34 +05:07 838
13 Rinalds Alksnis 1555 Pastendes pamatskola 00:31:39 +05:13 835
14 Ričards Baumanis 1535 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:24 +05:58 816
15 Matīss Jansons 1175 Penkules pamatskola/Penkules pamatskola 00:33:03 +06:37 800
16 Valters Bresme 1903 Talsu 2. vidusskola 00:33:12 +06:46 796
17 Olivers Bresme 1904 Talsu 2. vidusskola 00:33:21 +06:54 793
18 Ernests Pauls Mednis 11053 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:25 +06:58 791
19 Jānis Saukitens 1404 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:29 +07:03 790
20 Aleksis Rieksts 1043 Lazdonas pamatskola 00:34:04 +07:38 776
21 Kristers Jānis Brečs 1431 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:34:07 +07:40 775
22 Linards Reinis Laizāns 1665 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:07 +07:41 775
23 Krišs Liepiņš 1149 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:13 +07:46 773
24 Raivis Ābele 1450 Engures vidusskola 00:34:18 +07:52 771
25 Renārs Kristofers Arnicāns 1360 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:22 +07:55 769
26 Ilvars Matvejevs 1443 Engures vidusskola 00:34:25 +07:59 768
27 Dainis Jansons 1753 Engures vidusskola 00:34:27 +08:01 767
28 Eduards Egle 1885 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:27 +08:01 768
29 Gustavs Šteinbergs 1886 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:27 +08:01 768
30 Justs Belevičs 1752 Ogres sākumskola 00:34:33 +08:06 765
31 Jānis Marcinkevičs 1741 Laurenču sākumskola 00:34:52 +08:26 758
32 Roberts Orbidāns 1406 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:13 +08:47 751
33 Emīls Freivalds 1223 Cēsu Pilsētas vidusskola/Cēsu Pilsētas vidusskola 00:35:20 +08:54 748
34 Roberts Kudums 1226 Jelgavas 4. sākumskola 00:35:30 +09:04 745
35 Artjoms Sergijevičs 1407 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:49 +09:23 738
36 Gustavs Jefremovs 1874 Zemgales vidusskola 00:35:57 +09:31 735
37 Patriks Pauls Rullis 1694 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:36:11 +09:45 731
38 Nauris Roķis 1623 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:17 +09:51 729
39 Kristers Jasūns 1615 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:21 +09:55 727
40 Anrijs Muravskis 1100 Iļģuciema vidusskola 00:36:26 +10:00 726
41 Ronaldo Negru 1045 Lazdonas pamatskola 00:36:28 +10:02 725
42 Raivis Rampāns 1604 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:31 +10:05 724
43 Matīss Ābeltiņš 1297 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/HS Kurbads 00:36:36 +10:10 722
44 Markuss Liepiņš 1319 Mārupes vidusskola/Rolling 00:36:48 +10:21 719
45 Kaspars Caune 1651 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:05 +10:38 713
46 Raens Marko Rozenbergs 1391 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:06 +10:40 713
47 Ralfs Bite 1458 Engures vidusskola 00:37:06 +10:39 713
48 Artūrs Sams 1393 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:12 +10:45 711
49 Emīls Straupmanis 1261 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:16 +10:50 709
50 Aleks Simsons 1607 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:37:17 +10:51 709
51 Pēteris Rāzna 1727 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:37:18 +10:51 709
52 Rainers Grigors 1801 Tukuma 2. vidusskola 00:37:20 +10:53 708
53 Regnārs Valdmanis 1900 Tukuma 2. vidusskola 00:37:23 +10:57 707
54 Kaspars Bartkus 1831 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:37:36 +11:10 703
55 Marats Nadjaks 1275 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:37 +11:11 703
56 Dions Dorči 1589 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:37:42 +11:16 701
57 Knuts Sidorovičs 1157 Ikšķiles vidusskola/Otrā reize 00:37:43 +11:16 701
58 Rendijs Berķis 1861 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:44 +11:18 701
59 Valters Kalnietis 1875 Zemgales vidusskola 00:37:52 +11:25 698
60 Roberts Volkevičs 1887 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:53 +11:26 698
61 Emīls Arnis Vjakse 1644 Tukuma 2. vidusskola 00:38:12 +11:46 692
62 Āris Tims 1340 Nīkrāces pamatskola 00:38:13 +11:46 692
63 Artjoms Orlovs 1628 Tukuma 2. vidusskola 00:38:17 +11:50 691
64 Emīls Salzemnieks 1244 Tukuma 2. vidusskola 00:38:18 +11:51 691
65 Kristians Erbe 1884 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:23 +11:56 689
66 Pēteris Mūrnieks 1679 Lielvārdes pamatskola 00:38:30 +12:04 687
67 Renārs Pakalniņš 1882 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:38:44 +12:17 683
68 Otto Kubliņš 1655 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:45 +12:19 682
69 Nauris Punkstiņš 11079 Jūrmalas sākumskola "Atvase" 00:38:55 +12:29 679
70 Rihards Pirogs 1388 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:20 +12:54 672
71 Reinis Salcevičs 1105 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:39:26 +13:00 671
72 Rainers Zariņš 1784 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:39:56 +13:30 662
73 Roberts Miezītis 1601 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:22 +13:56 655
74 Artis Zaneribs 1343 Nīkrāces pamatskola 00:40:32 +14:06 652
75 Klāvs Krūmiņš 1706 Jelgavas 4. sākumskola 00:40:32 +14:06 652
76 Ivars Mediņš 1616 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:40 +14:13 650
77 Ādams Stepanovs-Gavrilovs 1405 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:42 +14:16 650
78 Alekss Lastovskis 1399 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:42 +14:15 650
79 Oskars Lorencs 1091 Āgenskalna sākumskola 00:40:53 +14:26 647
80 Mareks Vizbulis 1475 Engures vidusskola 00:40:55 +14:29 646
81 Marks Oborskis 1505 Privātā sākumskola "Namiņš"/Lynxdojo 00:41:00 +14:33 645
82 Endijs Šnepsts 1020 Augstkalnes vidusskola 00:41:02 +14:36 644
83 Aleksandrs Paņihidkins 1070 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:11 +14:44 642
84 Jēkabs Prūsis 1214 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:12 +14:45 642
85 Gunārs Stankus 1394 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:39 +15:13 635
86 Rihards Brūveris 1330 Nīkrāces pamatskola 00:41:56 +15:30 631
87 Matīss Dzērve 1516 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:58 +15:31 630
88 Ernests Limbergs 1699 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:08 +15:41 628
89 Pēteris Benhens 1497 Babītes vidusskola 00:42:10 +15:43 627
90 Edijs Markuss Gelbe 1834 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:42:22 +15:55 624
91 Kristers Ozols 1590 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:23 +15:57 624
92 Kristiāns Dāniels Laupacis 1057 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:30 +16:04 622
93 Gabriels Pikau Kaldeira Rodeia Liepa 1688 Tukuma 2. vidusskola 00:42:38 +16:12 620
94 Daniels Lucs 1401 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:50 +16:23 617
95 Adrians Vizbulis 11038 Kocēnu pamatskola 00:43:03 +16:37 614
96 Ģirts Binavs - Binaus 1177 Tukuma 2. pamatskola/Jenoti 00:43:08 +16:42 613
97 Ernests Giniborgs 1750 Rīgas Igauņu pamatskola 00:43:13 +16:47 612
98 Deivids Lucs 1402 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:17 +16:51 611
99 Mārtiņš Ķereksis 1140 Ogres sākumskola/5b 00:43:18 +16:52 611
100 Viktorija Smirnova 1197 Valmieras 5. vidusskola 00:43:19 +16:53 610
101 Aleksandrs Vosels 1049 Lazdonas pamatskola 00:43:31 +17:05 608
102 Sandris Vosels 1219 Lazdonas pamatskola 00:43:32 +17:05 607
103 Kristers Dervins 1619 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:34 +17:07 607
104 Valdis Valters Vanags 1612 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:34 +17:08 607
105 Artūrs Rūdulis 1135 Tukuma 2. vidusskola 00:43:45 +17:18 605
106 Gustavs Ersts 11081 Tukuma 2. pamatskola 00:43:51 +17:24 603
107 Māris Maksimovs 1512 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:02 +17:36 600
108 Rodrigo Kramiņš 1583 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:06 +17:39 600
109 Sandris Ernests Rudzroga 1582 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:08 +17:41 599
110 Edvards Paegle 1085 Milzkalnes sākumskola/Engures sportam 00:44:24 +17:58 596
111 Artis Naglis 1040 Ogres 1. vidusskola 00:44:40 +18:13 592
112 Emīls Niks Donovs 1379 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:55 +18:29 589
113 Ņikita Kotovs 1383 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:58 +18:31 588
114 Kevins Turāns 1608 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:00 +18:33 588
115 Artis Puškarevs 1339 Nīkrāces pamatskola 00:45:08 +18:42 586
116 Magnuss Kaušelis 1207 Carnikavas pamatskola 00:45:21 +18:54 583
117 Artūrs Bērziņš 1309 Jaunjelgavas vidusskola 00:46:23 +19:57 570
118 Artis Bērznieks 1446 Engures vidusskola 00:47:11 +20:45 560
119 Rihards Fortiņš 11065 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:47:27 +21:01 557
120 Oskars Isakovs 1503 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:47:34 +21:08 556
121 Marks Cimmermanis 1408 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:58 +21:31 551
122 Raiens Rūja 1305 Siguldas 1. pamatskola/SK Sigulda 00:48:07 +21:41 550
123 Dāvis Trubačs 1833 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:48:20 +21:53 547
124 Lūkass Kleins 1534 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:37 +22:11 544
125 Martins Jermacāns 1026 Āgenskalna sākumskola/6c 00:48:42 +22:16 543
126 Māris Brečs 1865 Zemgales vidusskola 00:48:58 +22:31 540
127 Valters Liberts 11036 Rīgas Igauņu pamatskola 00:49:27 +23:01 535
128 Arturs Regnars Trusovs 1746 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:49:40 +23:14 532
129 Toms Krastiņš 11013 Ogres 1. vidusskola 00:50:59 +24:33 519
130 Rolands Kozlovs 1398 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:15 +24:48 516
131 Jēkabs Riža 1733 Valmieras sākumskola 00:51:47 +25:21 511
132 Leo Hofmanis 11071 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/VSK Noskrien 00:52:18 +25:52 506
133 Intars Kuncītis 1548 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:53:38 +27:11 493
134 Ralfs Kalniņš 1286 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:07 +27:40 489
135 Raiens Bullītis 1377 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:20 +28:53 478
136 Jānis Riža 1642 Valmieras sākumskola 00:56:47 +30:20 466
137 Samuēls Rozenštrauhs 1392 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:00 +30:34 464
138 Samuels Dženzs 1039 Krimuldas Mākslas un Mūzikas skola 00:57:22 +30:56 461
139 Mārtiņš Vecels 1652 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:40 +31:14 459
140 Mareks Reins 1403 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:42 +31:16 458
141 Artis Regnārs Labsvīrs 11021 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsetas vidusskola 00:58:01 +31:34 456
142 Dzintars Bērziņš 1089 Ogres sākumskola 00:58:08 +31:42 455
143 Kristers Mihailovs 1876 Zemgales vidusskola 00:58:14 +31:47 454
144 Edgars Saltais 1605 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:51 +32:25 449
145 Ralfs Liepa 1600 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:14 +32:48 446
146 Emīls Pelsis 1602 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:16 +32:49 446
147 Roberts Raubens 1390 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:33 +33:07 444
148 Sandis Burģelis 11066 Penkules pamatskola/Penkules pamatskola 01:00:00 +33:34 441
149 Rolands Dinstmanis 1614 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:01 +34:35 433
150 Valters Bērziņš 1314 Jaunjelgavas vidusskola 01:03:59 +37:32 413
151 Nikolass Deičmans 1378 Jelgavas 4. vidusskola 01:13:57 +47:30 358
152 Ģirts Laudāns 1384 Jelgavas 4. vidusskola 01:14:00 +47:34 357
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1192 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:56 +00:00 1000
2 Ieva Pūpola 1213 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:28:52 +01:56 933
3 Estere Volfa 1511 Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:29:24 +02:28 916
4 Indra Mackeviča 1036 Ikšķiles vidusskola/Ogres NSC 00:30:15 +03:20 890
5 Zanda Zariņa 1714 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:30:20 +03:25 888
6 Elizabete Galvane 11049 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:36 +03:40 880
7 Keita Upeniece 1896 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:44 +03:48 877
8 Linda Auziņa 1095 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:32:15 +05:19 835
9 Nora Veismane 1723 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:32:41 +05:45 824
10 Zaiga Paegle 1663 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:28 +06:32 805
11 Marta Pelša 1664 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:29 +06:33 804
12 Madara Pūpola 1212 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:33:32 +06:36 803
13 Signe Malnača 1124 Rīgas 94. vidusskola 00:33:47 +06:51 797
14 Selīna Balakāne 1621 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:34:11 +07:15 788
15 Enija Stangute 1033 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:17 +07:21 786
16 Lauma Vīgante 1640 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:34:36 +07:41 778
17 Linda Kaparkalēja 1312 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:34:38 +07:42 778
18 Marta Balanasa 1237 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:35:35 +08:40 757
19 Līga Bahanova 1873 Zemgales vidusskola 00:35:42 +08:47 754
20 Emīlija Dūda-Čača 1291 Limbažu 3. vidusskola 00:36:24 +09:28 740
21 Adelīna Alise Bergmane 1804 Rīgas Teikas vidusskola 00:36:41 +09:45 734
22 Paula Gelvere 1381 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:28 +10:32 719
23 Daniela Miļūna 1385 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:46 +10:50 713
24 Gerda Asnāte Berkolde 11050 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:59 +11:03 709
25 Sonora Ksenija Zaksa 1307 Siguldas pilsētas vidusskola/ind. 00:38:06 +11:10 707
26 Lenija Slivjuka 1417 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:13 +11:17 705
27 Neonella Māra Meiberga 1246 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:38:19 +11:23 703
28 Taiga Tugarinova 1298 Rīgas Imantas vidusskola 00:38:19 +11:23 703
29 Anete Ance Auziņa 1646 Tīnūžu pamatskola/Sporta klubs "Briedīši" 00:38:20 +11:24 703
30 Felīsija Oknere 1858 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:22 +11:27 702
31 Sabīne Kātiņa 1859 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:22 +11:26 702
32 Monta Zauriņa 11048 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:23 +11:28 702
33 Elizabete Elīze Kaže 1667 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:32 +11:36 699
34 Alise Šalājeva 1415 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:36 +11:41 698
35 Evelīna Gulbe 1413 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:05 +12:09 689
36 Loreta Neusa-luca 1684 Jelgavas 3. sākumskola 00:39:06 +12:10 689
37 Alise Zemture 11000 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:17 +12:21 686
38 Emīlija Grīnberga 11039 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:39:18 +12:23 685
39 Viktorija Laura Vītola 1419 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:28 +12:32 683
40 Signe Bērziņa 1536 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:46 +12:50 677
41 Līna Osīte 11023 Mežciema pamatskola/Mežciema pamatskola 00:39:49 +12:53 677
42 Katrīna Skrodele 1416 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:57 +13:01 674
43 Laura Ozoliņa 1899 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:40:00 +13:04 673
44 Elīna Krista Vīksna 1639 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:35 +13:40 664
45 Elizabete Šulce 1617 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:43 +13:47 662
46 Alise Rudzīte 1065 Biedrības "Tautskola 99 Baltie zirgi" pamatskola/Ikšķiles Brīvā skola 00:41:18 +14:22 652
47 Elīza Puriņa 1683 Friča Brīvzemnieka pamatskola 00:41:41 +14:45 646
48 Elizabete Pļaviņa 1744 Pastendes pamatskola/Hopo hop Pastende 00:41:49 +14:53 644
49 Amanda Griķe 1101 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:42:01 +15:05 641
50 Līva Limanāne 1901 Dobeles 1. vidusskola/Limanāni 00:42:02 +15:06 641
51 Nadīna Keita Ķemere 1313 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:02 +15:07 641
52 Alise Grīnberga 1129 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:03 +15:07 641
53 Alise Otaņķe 1296 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:03 +15:07 641
54 Patrīcija Buša 1889 Laurenču sākumskola 00:42:04 +15:08 640
55 Agate Barone 1632 Ādažu vidusskola/Baroni 00:42:06 +15:10 640
56 Anna Bāriņa 1178 Ikšķiles vidusskola 00:42:14 +15:19 638
57 Paula Ekerte 1411 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:14 +15:18 638
58 Rasa Pērkona 1906 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Uzači 00:42:15 +15:19 637
59 Alise Rozenberga 1293 Aizupes pamatskola 00:42:24 +15:28 635
60 Sintija Strautmane 1517 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:27 +15:31 635
61 Anna Sīpola 1715 Džūkstes pamatskola/Džūkstes pamatskola 00:42:36 +15:40 632
62 Rūta Matisova 1257 Piltenes vidusskola/MRC 00:42:42 +15:46 631
63 Sintija Krīgere 1620 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:45 +15:50 630
64 Anna Ramiņa-Oliveira 1170 Rīgas 85. vidusskola/Rīgas 85. vidusskola 00:43:08 +16:12 624
65 Ance Kerēvica 1778 Lazdonas pamatskola 00:44:08 +17:12 610
66 Klinta Burgevica 1581 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:16 +17:21 608
67 Samanta Karaša 1580 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:17 +17:21 608
68 Elīza Muzika 1239 Jumpravas vidusskola/Jumprava 00:44:29 +17:33 605
69 Marta Cinovska 1127 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:31 +17:35 605
70 Evita Roķe 1622 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:54 +17:58 600
71 Anastasija Kuzmina 1194 Ulbrokas vidusskola 00:44:55 +17:59 600
72 Ailita Volkova 1728 Ulbrokas vidusskola 00:44:56 +18:00 599
73 Laine Bartuševica 1375 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:02 +18:06 598
74 Sanita Brazdovska 1832 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:45:02 +18:06 598
75 Elza Niklase 1016 Cēsu 2. pamatskola/Cēsu 2. pamatskola 00:45:07 +18:11 597
76 Helēna Grīna 1528 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:26 +18:30 593
77 Monika Dīriņa 1513 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:26 +18:30 593
78 Annija Purcena 1218 Tukuma 2. vidusskola 00:45:37 +18:41 590
79 Madara Matisone 1126 Tukuma 2. vidusskola 00:45:51 +18:55 588
80 Ketija Stankus 1477 Engures vidusskola 00:46:05 +19:09 585
81 Rebeka Krekšina 1748 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:08 +19:13 584
82 Anna Marija Trankale 1418 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:09 +19:13 584
83 Samanta Plasiņa 1079 Tukuma 2. pamatskola 00:46:09 +19:13 584
84 Tīna Pauriņa 1215 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:46:14 +19:18 583
85 Inese Kaminska 1775 Engures vidusskola 00:46:35 +19:40 578
86 Karolīna Terela 1166 Rīgas Imantas vidusskola 00:46:40 +19:44 577
87 Liene Širmele 1034 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:46:45 +19:49 576
88 Daniela Andersone 1546 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:47:16 +20:20 570
89 Paula Birģele 1641 Jelgavas 3. sākumskola 00:47:17 +20:21 570
90 Adele Čavare 11067 Ikšķiles vidusskola 00:47:46 +20:50 564
91 Odrija Jevsejeva 11064 Ikšķiles vidusskola 00:47:48 +20:52 563
92 Gerda Trenko 1556 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:47:53 +20:58 562
93 Rebeka Gorbunova 1412 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:57 +21:02 562
94 Amanda Pīlēna 1332 Nīkrāces pamatskola 00:47:58 +21:03 561
95 Monta Šulte 1913 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:06 +21:11 560
96 Leina Simanoviča 1606 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:13 +21:17 559
97 Evelīna Brante 1550 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:48:15 +21:20 558
98 Kitija Elcere 1518 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:28 +21:32 556
99 Amanda Lazda 1584 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:47 +21:51 552
100 Annija Bramane 1243 Baldones Mūzikas pamatskola 00:48:50 +21:54 552
101 Samanta Marika Kalniņa 1879 Zemgales vidusskola 00:48:51 +21:55 551
102 Elza Subre 11027 00:48:52 +21:56 551
103 Alise Barone 11024 Ikšķiles vidusskola/Ikšķiles vidusskola 00:48:55 +22:00 551
104 Madara Kļavniece 1185 Carnikavas pamatskola/carnikava 00:48:58 +22:03 550
105 Estere Vasiļkova 1056 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:01 +22:06 549
106 Sintija Čebikina 1228 Tukuma 3. pamatskola 00:49:31 +22:35 544
107 Andželika Semjonova 1397 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:32 +22:36 544
108 Daniela Cielava 1290 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:50:22 +23:27 535
109 Megija Lipure 1231 Penkules pamatskola 00:50:50 +23:54 530
110 Rasa Linda Puriņa 1242 Pamatskola "Brīvā Māras skola" 00:51:03 +24:07 528
111 Līva Rebeka Ivanovska 1203 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:51:35 +24:39 522
112 Paula Sipoviča 11002 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:57 +25:01 518
113 Emīlija Blumfelde 1531 Smārdes pamatskola/Smārde 00:52:23 +25:27 514
114 Diāna Žarska 1835 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:53:20 +26:24 505
115 Diāna Grantiņa 1597 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:52 +27:56 491
116 Elizabete Evelīna Putniņa 1603 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:03 +28:08 489
117 Eimija Misjuro 1454 Engures vidusskola 00:55:35 +28:39 485
118 Kima Ķezbere 1755 Engures vidusskola 00:55:35 +28:39 485
119 Emīlija Strazdiņa 1251 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:56:31 +29:36 477
120 Agrita Paula Rafaele 1389 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:54 +29:58 473
121 Tīna Annija Gedrovica 1380 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:55 +29:59 473
122 Amanda Budze 1376 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:56 +30:00 473
123 Nikola Daniela Damkova 1410 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:45 +30:49 466
124 Sofija Miķilpa 1414 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:46 +30:50 466
125 Elīna Sprigule 1303 Tukuma 2. vidusskola/5 a 00:57:52 +30:56 465
126 Sanija Auniņa 1629 Tukuma 2. vidusskola/5a klase 00:58:11 +31:15 463
127 Patrīcija Zemture 1613 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:12 +31:17 463
128 Estere Valtere 1610 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:15 +31:20 462
129 Amanda Birnere 1794 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:59:36 +32:40 452
130 Arīna Kuzņecova 1599 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:03 +34:07 441
131 Ance Ūdre 1609 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:05 +34:09 441
132 Laura Tenberga 1762 Engures vidusskola 01:07:09 +40:14 401
133 Annija Blūma 1434 Engures vidusskola 01:07:10 +40:14 401
134 Kristija Majauska 1719 Engures vidusskola 01:07:10 +40:14 401
135 Lindsija Galdiņa 1707 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:08:54 +41:58 391
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Markuss Kurašovs 1820 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:26:01 +00:00 1000
2 Gints Zilpuris 1578 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:26:05 +00:04 997
3 Lauris Kaparkalējs 1311 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:26:31 +00:30 981
4 Gustavs Galvans 11054 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:56 +00:55 966
5 Nils Jurkovskis 1856 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:29 +01:28 947
6 Raivo Liekmanis 1325 Nīkrāces pamatskola 00:28:10 +02:09 924
7 Rūdis Liepiņš 1718 Aizupes pamatskola/Grauda Spēks 00:28:25 +02:24 916
8 Kristers Kalašņikovs 1743 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:28:37 +02:36 909
9 Ralfs Sirmelis 1570 Ķekavas vidusskola 00:29:05 +03:04 895
10 Niks Balgalvis 1894 Rubenes pamatskola 00:29:22 +03:21 886
11 Artūrs Brants 1044 Lazdonas pamatskola 00:29:24 +03:23 885
12 Bruno Spūlis 1711 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:29:25 +03:24 884
13 Leonīds Kostjajevs 1849 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:52 +03:51 871
14 Mareks Frišmanis 1847 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:10 +04:09 862
15 Ralfs Jansons 1857 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:13 +04:12 861
16 Roberts Zeiburliņš 1848 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:14 +04:13 861
17 Kaspars Kronbergs 1481 Engures vidusskola 00:30:58 +04:57 840
18 Rainers Paeglis 1643 Allažu pamatskola 00:31:02 +05:01 838
19 Andis Briška 1809 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:31:03 +05:02 838
20 Kārlis Ernests Janovskis 1866 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madona 00:31:07 +05:06 836
21 Klāvs Laķis 11012 Tukuma 2. vidusskola 00:31:08 +05:07 836
22 Markuss Krāvs 1432 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:31:42 +05:41 821
23 Lauris Pastars 1811 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:31:56 +05:55 815
24 Ričards Didriksons 11055 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:17 +06:16 806
25 Miks Kāpiņš 1862 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:05 +07:04 786
26 Rolands Šapirovs 11043 Rubenes pamatskola/Kocénu novads 00:33:22 +07:21 780
27 Erasts Bobrovs 1557 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:33:25 +07:24 779
28 Alekss Retigs 1262 Ādažu vidusskola 00:33:27 +07:26 778
29 Matīss Kalupnieks 1052 Lazdonas pamatskola 00:34:09 +08:08 762
30 Jānis Puriņš 1479 Engures vidusskola 00:34:23 +08:22 757
31 Daniels Žukovskis 11073 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/Sigulda 00:34:42 +08:41 750
32 Elvis Kmetjuks 1841 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:35:30 +09:29 733
33 Mārcis Sudrabs 11028 Rīgas Teikas vidusskola/KVB 00:35:33 +09:32 732
34 Mareks Lukjanskis 1485 Engures vidusskola 00:35:35 +09:34 731
35 Reinis Ose 1094 Smārdes pamatskola 00:35:36 +09:35 731
36 Ralfs Konovs 1567 Staļģenes vidusskola 00:36:00 +09:59 723
37 Markuss Balodis 1572 Mežciema pamatskola/Susurs, Baloži un V 00:36:24 +10:23 715
38 Aleksejs Laidinens 11032 Rīgas 22. vidusskola 00:37:00 +10:59 703
39 Mikus Semeneņa 1487 Engures vidusskola 00:37:03 +11:02 702
40 Kaspars Dāvidsons 1519 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:15 +11:14 699
41 Ralfs Siliņš 1736 Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola/Baltais 00:37:53 +11:52 687
42 Markuss Niks Suščenko 1047 Lazdonas pamatskola 00:38:35 +12:34 674
43 Ingus Ābeltiņš 1671 Krustpils pamatskola 00:38:37 +12:36 674
44 Deniss Krievāns 1199 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:39:10 +13:09 664
45 Raimonds Reuts 11083 Ikšķiles vidusskola 00:40:15 +14:14 646
46 Roberts Muško 1013 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:40:22 +14:21 645
47 Kristaps Ķīsis 1439 Engures vidusskola 00:40:50 +14:49 637
48 Markuss Ķīsis 1482 Engures vidusskola 00:40:50 +14:49 637
49 Arvis Kirhners 1277 Kandavas internātvidusskola 00:41:10 +15:09 632
50 Emīls Bents 1328 Nīkrāces pamatskola 00:41:17 +15:16 630
51 Martins Grasis 1785 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:43:46 +17:45 595
52 Mārtiņš Muzikants 1867 Zemgales vidusskola 00:43:50 +17:49 594
53 Krišs Ludriks 1891 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:44:07 +18:06 590
54 Rafaels Rodeija-Liepa 1689 Tukuma 2. vidusskola 00:46:41 +20:40 557
55 Rihards Trofimovs 1902 Tukuma 2. vidusskola 00:48:20 +22:19 538
56 Lauris Kovaļevskis 1289 Tukuma 2. vidusskola 00:48:21 +22:20 538
57 Emīls Tērauds 1304 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:48:24 +22:23 538
58 Jānis Dzerkals 1564 Ķekavas vidusskola 00:49:35 +23:34 525
59 Aleksis Lielnors 1209 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:50:22 +24:21 517
60 Silvestrs Kumpiņš 1086 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:52:00 +25:59 500
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jolanta Pence 11057 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:45 +00:00 1000
2 Līva Skoreja 1268 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:50 +00:06 997
3 Līva Šahno 1294 Madonas Valsts ģimnāzija 00:29:18 +00:33 981
4 Līna Gaile 1253 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:29:51 +01:06 963
5 Una Kraupša 1808 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:30:50 +02:06 932
6 Emīlija Upmale 1133 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:22 +02:37 916
7 Līva Ašmane 11076 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/VSK Noskrien 00:31:27 +02:42 914
8 Katrīna Bērziņa 1074 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:31:48 +03:04 904
9 Marta Matisova 1256 Piltenes vidusskola/MRC 00:32:32 +03:48 883
10 Rēzija Grēta Štrausa 1742 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Matisons Runner's Club 00:32:39 +03:54 881
11 Viktorija Ziediņa 1685 Ulbrokas vidusskola 00:35:28 +06:43 811
12 Loreta Ķikuste 1730 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils 00:35:29 +06:44 810
13 Loreta Matvejeva 1448 Engures vidusskola 00:35:42 +06:58 805
14 Elīza Viekale - Gasjūne 1704 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:36:30 +07:46 787
15 Santa Bahannova 1868 Zemgales vidusskola 00:36:49 +08:05 781
16 Vanesa Akšanova 1409 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:35 +08:50 765
17 Renāte Ausmane 1267 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:54 +09:09 759
18 Kristīne Pence 11046 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:55 +09:11 758
19 Anna Žilinska 1553 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:38:29 +09:45 747
20 Dita Beiere 1552 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:38:29 +09:44 747
21 Amanda Ignāte 1012 Ādažu vidusskola 00:39:06 +10:21 735
22 Gabriela Lūse 1114 Rīgas 49. vidusskola/Lūšu ģimene 00:39:42 +10:58 724
23 Amanda Kundziņa 1308 Rīgas Kristīgā vidusskola/EsiAktivs.lv 00:39:43 +10:58 724
24 Diāna Apsīte 1670 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:39:56 +11:11 720
25 Evita Jermacāne 11058 Lejasciema vidusskola/Spotra klubs "Lejasciems" 00:40:33 +11:48 709
26 Paula Luīze Vilka 1484 Engures vidusskola 00:41:13 +12:29 697
27 Paula Biteniece 1274 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:48 +13:03 688
28 Daniela Savina 1907 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Uzači 00:42:17 +13:32 680
29 Elza Anmane 1786 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:42:22 +13:38 678
30 Samanta Annija Lauriņa 1908 Liepājas 8. vidusskola 00:43:21 +14:37 663
31 Mairita Čerpinska 1048 Lazdonas pamatskola 00:44:15 +15:31 650
32 Liene Rozenberga 1522 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:34 +15:50 645
33 Elizabete Silava 1648 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:16 +16:32 635
34 Laura Giniborga 1751 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:45:29 +16:45 632
35 Dārta Lauzne 1563 Jūrmalas Alternatīvā skola/Adventuros 00:45:39 +16:55 630
36 Kintija Puikevica 11080 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:46:15 +17:31 621
37 Jana Dzene 1836 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:46:25 +17:40 619
38 Elīna Elizabete Daugule 1659 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:37 +17:52 617
39 Milana Pētersone 1208 Valmieras 5. vidusskola 00:47:18 +18:34 608
40 Gunta Kopmane 1235 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:48:15 +19:30 596
41 Evelīna Pabērza 1527 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:26 +19:41 594
42 Aelita Ulmane 1287 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:48:47 +20:03 589
43 Amanta Meceniece 1781 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:48:50 +20:05 589
44 Ieva Lūse 1545 Smārdes pamatskola 00:50:19 +21:34 571
45 Laima Kuduma 1225 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:50:52 +22:08 565
46 Anete Zemīte 1554 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:51:42 +22:57 556
47 Erīna Līna Āboliņa 1661 Nīkrāces pamatskola 00:51:54 +23:09 554
48 Santa Samanta Kučere 1201 Kandavas internātvidusskola 00:51:56 +23:11 554
49 Kristiāna Lagzdiņa 1130 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:30 +23:45 548
50 Krista Skavronska 1797 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:52:51 +24:06 544
51 Klinta Almane 1460 Engures vidusskola 00:53:18 +24:33 539
52 Elizabete Lastovska 1837 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:53:22 +24:38 539
53 Katrīna Zvirbule 1782 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:53:39 +24:55 536
54 Patrīcija Rocēna 1210 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:53:41 +24:56 536
55 Diāna Logina 1051 Lazdonas pamatskola 00:53:42 +24:57 535
56 Marta Skavronska 1779 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:53:42 +24:57 535
57 Līna Zvejniece 1547 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:28 +25:43 528
58 Ennija Pētersone 1698 Rīgas 64. vidusskola/HUS.LV Eco Houses 00:55:25 +26:40 519
59 Sofija Marija Volkova 1490 Engures vidusskola 00:55:49 +27:05 515
60 Natālija Lastovska 1838 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:58:38 +29:53 490
61 Monta Brūvere 1346 Nīkrāces pamatskola 01:03:36 +34:52 452
62 Monta Vancāne 1506 Ogres Valsts ģimnāzija/Lynxdojo 01:04:50 +36:05 443
63 Loreta Knospiņa 1498 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:07:49 +39:05 424
64 Ērika Kalniņa 1499 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:07:50 +39:05 424
65 Katrīna Ivanova 1840 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 01:08:33 +39:49 419
66 Luīze Beķere 1839 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 01:08:33 +39:48 419
67 Saiva Straupe 1229 Rīgas 45. vidusskola 01:20:32 +51:47 357
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1001 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:24:06 +00:00 1000
2 Ingus Bogdanovs 1193 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:26:09 +02:03 922
3 Emīls Kravalis 1109 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:17 +02:11 917
4 Dāniels Eglītis 1112 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:26:22 +02:16 914
5 Edijs Valainis 11003 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:26:23 +02:17 914
6 Ričards Briedis 1030 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:26:36 +02:30 906
7 Edgars Pastors 1815 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:26:42 +02:35 903
8 Markus Dzintars 1851 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:37 +03:31 873
9 Artūrs Jānis Karss 11069 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:27:39 +03:32 872
10 Edijs Vaivods 1822 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:27:52 +03:45 865
11 Raivis Žihars 1821 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:27:53 +03:47 864
12 Raitis Vilcāns 1814 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:27:55 +03:48 864
13 Rūdolfs Fišers 1148 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:28:05 +03:59 858
14 Armands Karčevskis 1816 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:28:11 +04:05 855
15 Ivo Bombāns 11019 Ķeipenes pamatskola 00:29:07 +05:00 828
16 Sandis Rudzāts 1810 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:29:08 +05:01 828
17 Ernests Davidčuks 1241 Limbažu 3. vidusskola 00:29:13 +05:07 825
18 Kalvis Kilups 1909 Rīgas Igauņu pamatskola/SS Arkādija 00:29:31 +05:25 817
19 Markuss Tērauds 1514 Smārdes pamatskola/Smārde 00:29:56 +05:50 805
20 Deniss Olands 1249 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:22 +06:16 794
21 Dāvis Ziemelis 1437 Engures vidusskola 00:30:57 +06:50 779
22 Dāvis Spēks 1855 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:08 +07:02 774
23 Rainers Neuss-lucs 1680 Kalnciema vidusskola 00:31:30 +07:23 766
24 Kristers Krūzmanis 1279 Tukuma 2. vidusskola 00:31:38 +07:32 762
25 Ivars Mackevičs 1037 Ikšķiles vidusskola/Ogres NSC 00:31:55 +07:49 755
26 Krišs Pavlovs 1843 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:31:56 +07:50 755
27 Kristiāns Podnieks 1626 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:32:08 +08:02 750
28 Emīls Indriksons 1524 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:12 +08:06 749
29 Adrians Brediks 1869 Zemgales vidusskola 00:32:30 +08:24 742
30 Emīls Vīttols 11044 Jaunburtnieku pamatskola/Kocēnu novads 00:32:36 +08:29 740
31 Viljams Leo Lastovskis 1480 Engures vidusskola 00:33:51 +09:44 712
32 Elvijs Semjonovs 1543 Ozolnieku vidusskola/Zemgales Ziņas 00:33:53 +09:46 712
33 Gustavs Riekstiņš 1083 Iecavas vidusskola 00:34:19 +10:13 702
34 Rainers Kristians Silkalns 1823 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles valsts ģimnāzija 00:34:35 +10:29 697
35 Eduards Šveimrauss 1276 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:35:32 +11:26 678
36 Silvestrs Pētersons 1502 Vecpiebalgas vidusskola 00:35:40 +11:33 676
37 Daniels Blumbahs 1630 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:57 +12:51 652
38 Kristaps Aksenoks 1000 /Rīgas Hanzas vidusskola 00:36:59 +12:53 652
39 Ģirts Mārcis Mehaņikovs 1860 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:25 +13:18 644
40 Emīls Libergs 11009 Tukuma 2. vidusskola 00:37:33 +13:27 642
41 Kaspars Latvers 1844 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:37:45 +13:38 639
42 Artūrs Grīnbergs 1053 Lazdonas pamatskola 00:38:09 +14:02 632
43 Erasts Liepa 11075 Olaines 1. vidusskola 00:38:38 +14:32 624
44 Rihards Balceris 1795 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:39:18 +15:11 614
45 Andis Indriķis Preiss 11031 Līgatnes novada vidusskola 00:39:19 +15:13 613
46 Krists Stūrmanis 1675 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:39:26 +15:19 611
47 Kristers Artejevs 11020 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:40:15 +16:09 599
48 Elvins Seņko 1345 Nīkrāces pamatskola 00:41:57 +17:50 575
49 Sandis Konovs 1566 Jelgavas Tehnikums 00:42:44 +18:37 564
50 Rihards Goldovs 1025 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:43:09 +19:03 559
51 Laimonis Strautiņš 1796 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:44:45 +20:39 539
52 Dāvis Noviks 1442 Engures vidusskola 00:46:41 +22:35 516
53 Ģirts Saukāns 1745 Ikšķiles vidusskola 00:52:20 +28:14 461
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daido Dagne Brūvere 1055 Priekuļu vidusskola 00:29:41 +00:00 1000
2 Ilze Borbale 1806 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:30:53 +01:12 961
3 Kristiāna Liene Penka 1565 Tukuma 2. vidusskola 00:33:10 +03:29 895
4 Renāte Medvedeva 1842 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:33:53 +04:12 876
5 Laura Dzepuka 1544 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:35:25 +05:44 838
6 Santa Smirnova 1196 Rubenes pamatskola 00:35:53 +06:12 827
7 Anda Gribonika 1807 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:37:06 +07:25 800
8 Marta Paula Rāzna 1725 Rīgas 49. vidusskola 00:37:19 +07:38 796
9 Līga Balode 11042 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:38:40 +08:59 768
10 Adriāna Vēsma 1071 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:42 +09:01 767
11 Una Undīne Ungere 1272 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:00 +09:19 761
12 Elizabete Ertmane 1180 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:39:02 +09:21 761
13 Nellija Spūle 1712 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:40:04 +10:23 741
14 Laura Dumbre 1456 Engures vidusskola 00:40:06 +10:25 740
15 Katrīna Allena 1710 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:40:53 +11:12 726
16 Daniela Lotocka 1757 Engures vidusskola 00:41:21 +11:40 718
17 Dārta Momotkova 1483 Engures vidusskola 00:41:40 +11:59 713
18 AlĪsija StŪrĪte 1678 Krimuldas vidusskola 00:41:44 +12:03 711
19 Paula Amanda Zagorska 1864 Zemgales vidusskola 00:41:48 +12:07 710
20 Elizabete Muzikante 1324 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:41:53 +12:12 709
21 Elīza Grīnvalde 1488 Engures vidusskola 00:42:33 +12:52 698
22 Simona Helmane 1631 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:43:04 +13:23 689
23 Aleksandra Mātere 1676 Rīgas 6. vidusskola 00:44:42 +15:01 664
24 Katrīna Evelīna Šakina 1468 Engures vidusskola 00:44:47 +15:06 663
25 Violeta Jusene 1282 Olaines 2. vidusskola/Olaines 2. vidusskola 00:44:59 +15:18 660
26 Ance Emīlija Krūmiņa 1638 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:54 +16:13 647
27 Lote Freināte 1759 Engures vidusskola 00:46:24 +16:43 640
28 Liene Franciska Danele 1486 Engures vidusskola 00:47:04 +17:23 631
29 Madara Darģe 1205 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:47:14 +17:33 629
30 Ieva Cimiņa 1470 Engures vidusskola 00:47:54 +18:13 620
31 Kitija Balode 1871 Engures vidusskola 00:47:55 +18:14 619
32 Krista Gabriela Lielnora 1211 Rīgas 28. vidusskola 00:50:22 +20:41 589
33 Sabīne Liene Rostoka 1230 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:50:39 +20:58 586
34 Katrīna Alute 1260 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:50:40 +20:59 586
35 Samanta Kožurova 1787 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:52:50 +23:09 562
36 Krista Undīne Skutele 1669 Ikšķiles vidusskola/kriunsku 00:53:41 +24:00 553
37 Endžija Niedra 1708 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:54:55 +25:14 541
38 Renāte Smilga 1168 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:56:05 +26:24 529
39 Karolīna Motina 1722 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:56:45 +27:04 523
40 Laura Stankus 1494 Engures vidusskola 01:02:55 +33:14 472
41 Nadīna Berga 1500 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 01:07:49 +38:08 438
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1265 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:21:01 +00:00 1000
2 Rainers Trubačs 1812 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:23:10 +02:09 908
3 Mārcis Adamovičs 1813 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:23:31 +02:29 894
4 Jānis Gailītis 1893 Smiltenes vidusskola 00:23:48 +02:47 883
5 Mareks Ņikiforovs 1344 Nīkrāces pamatskola 00:24:34 +03:32 856
6 Valters Klaucāns 1029 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:25:40 +04:39 819
7 Kalvis Kristers Krīgers 1747 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:27:20 +06:18 769
8 Mārcis Bogdānovs 1188 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 00:27:54 +06:52 754
9 Mārtiņš Matvejevs 1027 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:28:18 +07:17 743
10 Tomass Neuss-lucs 1681 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:28:25 +07:23 740
11 Dāvis Janitēns 1724 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija/Līgatne Var 00:29:36 +08:34 710
12 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1845 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:29:58 +08:57 702
13 Madars Pūpols 1266 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:18 +10:17 672
14 Kristers Grava 1423 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:59 +13:58 601
15 Mārtiņš Muižnieks 1877 Zemgales vidusskola 00:36:10 +15:09 581
16 Mārtiņš Lorencs 1478 Engures vidusskola 00:36:59 +15:58 569
17 Daniels Lepers 1493 Engures vidusskola 00:37:24 +16:23 562
18 Ričards Trestjans 1222 Jelgavas Tehnikums 00:37:33 +16:32 560
19 Linards Lazdiņš 1227 Tumes vidusskola 00:37:47 +16:45 557
20 Brendons Graumanis 1465 Engures vidusskola 00:44:47 +23:46 469
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 11056 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:38 +00:00 1000
2 Santa Zemture 1270 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:35 +01:57 940
3 Mērija Agnese Meiberga 1245 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:33:05 +02:28 926
4 Sindija Zaula 1003 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:34:25 +03:47 890
5 Samanta Ratniece 1467 Engures vidusskola 00:37:20 +06:43 820
6 Amanda Bizauska 1880 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:38:42 +08:05 791
7 Līga Klibā 1805 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:39:17 +08:39 780
8 Krista Lukjanska 1910 Engures vidusskola 00:39:43 +09:05 771
9 Alise Evardsone 1453 Engures vidusskola 00:41:12 +10:34 744
10 Katrīna Prāne 1247 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:41:34 +10:56 737
11 Viviāna Stūrīte 1677 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:42:03 +11:25 728
12 Anete Voronova 1562 Tukuma 2. vidusskola 00:42:48 +12:10 716
13 Jana Semjonova 1125 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:42 +13:05 701
14 Darta Plaude 1763 Rīgas 49. vidusskola 00:44:00 +13:23 696
15 Amanda Germova 1541 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:36 +13:59 687
16 Paula Patrīcija Niklase 1017 Cēsu Valsts ģimnāzija/Cēsu Valsts ģimnāzija 00:45:07 +14:29 679
17 Betija Elizabete Vīksniņa 1897 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:45:20 +14:42 676
18 Zanda Didrihsone 1561 Tukuma 2. vidusskola 00:45:39 +15:01 671
19 Elizabete Skricka 1726 Rīgas Teikas vidusskola 00:46:16 +15:38 662
20 Betija Līcīte 1455 Engures vidusskola 00:46:38 +16:01 657