VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2301 Tērvete 00:34:01 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Mežiels 2099 Patria Sportland 00:37:24 V1 2 V2 +03:23 +03:23
3 Mairis Pētersons 2262 00:38:22 V1 3 V3 +04:21 +04:21
4 Arturs Nordens 2112 00:39:29 V1 4 V4 +05:28 +05:28
5 Artūrs Āboltiņš 2003 KSMR Fitness 00:39:52 V1 5 V5 +05:51 +05:51
6 Jānis Domburs 2063 00:40:20 V1 6 V6 +06:19 +06:19
7 Guntars Zariņš 2416 SCK Madona 00:40:28 V1 7 V7 +06:27 +06:27
8 Rihards Emuliņš 12427 00:40:32 V1 8 V8 +06:31 +06:31
9 Rolands Puķe 12432 00:41:35 V1 9 V9 +07:34 +07:34
10 Andris Bukovskis 2094 BUKIŅI 00:41:49 V1 10 V10 +07:48 +07:48
11 Andris Ušakovs 2165 00:43:14 V1 11 V11 +09:13 +09:13
12 Jana Jansone 2253 00:43:18 S1 1 S1 +00:00 +00:00
13 Kārlis Stonka 12415 VSK Noskrien 00:43:43 V1 12 V12 +09:42 +09:42
14 Roberts Robalds 2048 OK Arona 00:44:10 V1 13 V13 +10:09 +10:09
15 Edgars Auziņš 2041 ASSA ABLOY 00:44:37 V1 14 V14 +10:36 +10:36
16 Peter Plaucs 12436 00:45:22 V1 15 V15 +11:21 +11:21
17 Nauris Upmalis 2350 VONDARSOUN 00:45:54 V1 16 V16 +11:53 +11:53
18 Renārs Reklaitis 12385 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:08 V1 17 V17 +12:07 +12:07
19 Sergejs Soklakovs 2409 00:46:55 V1 18 V18 +12:54 +12:54
20 Daiva Olberkyte Elstiņa 2348 00:47:11 S1 2 S2 +03:53 +03:53
21 Martins Stepanovics 2379 00:47:17 V1 19 V19 +13:16 +13:16
22 Mārtiņš Terehovics 2437 SPORTLAND 00:47:41 V1 20 V20 +13:40 +13:40
23 Lauris Vītols 2014 Vītoli 00:47:59 V1 21 V21 +13:58 +13:58
24 Oskars Stepiņš 2392 Move 00:48:36 V1 22 V22 +14:35 +14:35
25 Daina Stonka 12414 VSK Noskrien 00:49:07 S1 3 S3 +05:49 +05:49
26 Aivars Rubulis 2291 00:49:10 V1 23 V23 +15:09 +15:09
27 Zigmunds Rībens 2166 00:49:21 V1 24 V24 +15:20 +15:20
28 Edgars Grigorjevs 2391 00:49:34 V1 25 V25 +15:33 +15:33
29 Janis Netenbergs 2430 SPORTLAND 00:49:36 V1 26 V26 +15:35 +15:35
30 Artūrs Levins 2091 00:49:40 V1 27 V27 +15:39 +15:39
31 Nikolajs Vladimirovs 2333 00:49:47 V1 28 V28 +15:46 +15:46
32 Kaspars Uķis 2382 EY 00:49:55 V1 29 V29 +15:54 +15:54
33 Madars Tukris 12433 EY 00:49:55 V1 30 V30 +15:54 +15:54
34 Ralfs Knēža 2434 SPORTLAND 00:51:12 V1 31 V31 +17:11 +17:11
35 Anna Konovalova 3955 ClarityLabs 00:51:17 S1 4 S4 +07:59 +07:59
36 Sid Mccauley 12399 00:51:36 V1 32 V32 +17:35 +17:35
37 Anete Kāpostiņa 12428 00:51:56 S1 5 S5 +08:38 +08:38
38 Stephane Foucher 12398 00:52:36 V1 33 V33 +18:35 +18:35
39 Evija Stallīte 2237 Luminor 00:52:39 S1 6 S6 +09:21 +09:21
40 Jānis Ozoliņš 2342 EY 00:52:40 V1 34 V34 +18:39 +18:39
41 Viktors Baikovs 12380 Galdnieks 00:52:43 V1 35 V35 +18:42 +18:42
42 Indra Supe 2265 Rīgas satiksme 00:53:01 S1 7 S7 +09:43 +09:43
43 Renāts Ņikitins 2064 Rīgas satiksme 00:53:01 V1 36 V36 +19:00 +19:00
44 Kristiāna Tērauda 2161 Rīgas satiksme 00:53:07 S1 8 S8 +09:49 +09:49
45 Travis Burton 12401 Rico's Roughnecks 00:53:34 V1 37 V37 +19:33 +19:33
46 Gints Žumburs 2013 00:54:00 V1 38 V38 +19:59 +19:59
47 Inga Bukovska 12412 00:54:13 S1 9 S9 +10:55 +10:55
48 Jānis Ķīkulis 2289 00:54:18 V1 39 V39 +20:17 +20:17
49 Ramona Romanovska 2017 00:54:20 S1 10 S10 +11:02 +11:02
50 Līga Novokšanova 2252 BALTAIS 00:54:31 S1 11 S11 +11:13 +11:13
51 Svens Spēks 2341 KROKUS 00:54:32 V1 40 V40 +20:31 +20:31
52 Zane Robalde 2049 OK Arona 00:54:43 S1 12 S12 +11:25 +11:25
53 Harijs Meiers 2144 OK Ziemeļkurzeme 00:54:44 V1 41 V41 +20:43 +20:43
54 Āris Ozoliņš 2061 00:54:45 V1 42 V42 +20:44 +20:44
55 Armands Zariņš 12434 00:54:49 V1 43 V43 +20:48 +20:48
56 Aleksandrs Rodčenko 2043 00:54:52 V1 44 V44 +20:51 +20:51
57 Armands Rudņickis 2322 AMSERV TEAM 00:55:02 V1 45 V45 +21:01 +21:01
58 Kristers Grava 2046 00:55:15 V1 46 V46 +21:14 +21:14
59 Chase Mcdiarmid 12400 Rico's Roughnecks 00:55:30 V1 47 V47 +21:29 +21:29
60 Zita Zariņa 2286 Naktsvijoles zied! 00:55:40 S1 13 S13 +12:22 +12:22
61 Juris Balandis 2062 00:55:41 V1 48 V48 +21:40 +21:40
62 Evita Frančenko 2172 00:55:42 S1 14 S14 +12:24 +12:24
63 Ilze Miklaševica 2419 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:45 S1 15 S15 +12:27 +12:27
64 JĀnis Kukulis 2133 00:56:00 V1 49 V49 +21:59 +21:59
65 Leo Vīksna 2275 00:56:13 V1 50 V50 +22:12 +22:12
66 Ilona Šķudīte 2355 Latvijas Finieris 00:56:13 S1 16 S16 +12:55 +12:55
67 Arnis Pirogs 12403 00:56:16 V1 51 V51 +22:15 +22:15
68 Daniels Rēķis 12409 Rīgas satiksme 00:56:30 V1 52 V52 +22:29 +22:29
69 Kristīne Brēde 2089 Graanul Pellets 00:56:32 S1 17 S17 +13:14 +13:14
70 Maija Pūpola 2016 Maratona klubs 00:56:34 S1 18 S18 +13:16 +13:16
71 Valdis Groza 2272 00:56:37 V1 53 V53 +22:36 +22:36
72 Ilgars Vilcans 2088 Graanul Pellets SIA 00:56:40 V1 54 V54 +22:39 +22:39
73 Rinalds Puķe 3467 SPORTLAND 00:57:01 V1 55 V55 +23:00 +23:00
74 Ļubova Krēmere 2004 Swedbank 00:57:07 S1 19 S19 +13:49 +13:49
75 Elīna Indriksone 2174 Persiku raķetes 00:57:15 S1 20 S20 +13:57 +13:57
76 Jeļena Lāce 2221 ATEA 00:57:20 S1 21 S21 +14:02 +14:02
77 Anete Uljane 2279 00:57:30 S1 22 S22 +14:12 +14:12
78 Ieva Meiere 2070 OK Ziemeļkurzeme 00:57:40 S1 23 S23 +14:22 +14:22
79 Kristīne Gelvere 2420 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:45 S1 24 S24 +14:27 +14:27
80 Zane Beča 12430 00:57:50 S1 25 S25 +14:32 +14:32
81 Lauris Lešinskis 2124 00:57:55 V1 56 V56 +23:54 +23:54
82 Linda Dreimane 2069 00:58:10 S1 26 S26 +14:52 +14:52
83 Raitis DovĀns 2271 00:58:15 V1 57 V57 +24:14 +24:14
84 Mārcis Heniņš 2108 Swedbank 00:58:21 V1 58 V58 +24:20 +24:20
85 Artūrs Zvirbulis 2242 Luminor 00:58:22 V1 59 V59 +24:21 +24:21
86 Kristaps Štelmahers 2122 KALĒJS 00:58:29 V1 60 V60 +24:28 +24:28
87 Tatjana Āboliņa 2309 Maratona Klubs 00:58:36 S1 27 S27 +15:18 +15:18
88 Ģirts Libeks 2303 00:58:44 V1 61 V61 +24:43 +24:43
89 Ināra Nordena 2191 00:58:45 S1 28 S28 +15:27 +15:27
90 Kristīne Karamiševa 2334 Siguldas Maratona klubs 00:58:47 S1 29 S29 +15:29 +15:29
91 Raimonds Zutis 2407 Graanul Invest 00:58:48 V1 62 V62 +24:47 +24:47
92 Valdis Linde 2373 00:58:56 V1 63 V63 +24:55 +24:55
93 Oskars Revics 2126 00:58:59 V1 64 V64 +24:58 +24:58
94 Zanda Kokarēviča 12426 Swedbank 00:59:09 S1 30 S30 +15:51 +15:51
95 Linda Kirhnere 2038 00:59:17 S1 31 S31 +15:59 +15:59
96 Zita Leimane 2380 00:59:23 S1 32 S32 +16:05 +16:05
97 Inita Jankeviča 2189 Swedbank 00:59:28 S1 33 S33 +16:10 +16:10
98 Edijs Laškovs 2295 00:59:28 V1 65 V65 +25:27 +25:27
99 Vineta Veisberga 2065 Saldus boksa klubs 00:59:55 S1 34 S34 +16:37 +16:37
100 Artis Liepa 2093 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:00:01 V1 66 V66 +26:00 +26:00
101 Solvita Kivleniece-Šļivka 2098 01:00:01 S1 35 S35 +16:43 +16:43
102 Edvīns Jaudzems 2228 SPORTLAND 01:00:06 V1 67 V67 +26:05 +26:05
103 Raivo Žēperis 2180 R+ 01:00:07 V1 68 V68 +26:06 +26:06
104 Ilze Liepiņa 2075 Graanul Pellets SIA 01:00:08 S1 36 S36 +16:50 +16:50
105 Santa Ikauniece 2118 01:00:21 S1 37 S37 +17:03 +17:03
106 Inga Dzene 2328 Cemex 01:00:23 S1 38 S38 +17:05 +17:05
107 Edgars Ligeris 2223 01:00:34 V1 69 V69 +26:33 +26:33
108 Deniss Mironovs 2397 01:00:39 V1 70 V70 +26:38 +26:38
109 Maija Katkovska 2324 MJ-Partneri 01:00:46 S1 39 S39 +17:28 +17:28
110 Ieva Zvirbule 2081 01:00:52 S1 40 S40 +17:34 +17:34
111 Solvita Tēta 2106 Draugiem Group 01:00:54 S1 41 S41 +17:36 +17:36
112 Erasts Liepa 2398 01:00:55 V1 71 V71 +26:54 +26:54
113 Agnese Kalniņa 2325 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:56 S1 42 S42 +17:38 +17:38
114 Ieva Liepiņa 2236 SPORTLAND 01:01:18 S1 43 S43 +18:00 +18:00
115 Indra Krēgere 2418 Engures vidusskola 01:01:21 S1 44 S44 +18:03 +18:03
116 Laila Žarovska 2276 01:01:25 S1 45 S45 +18:07 +18:07
117 Ira Misāne 2011 01:01:36 S1 46 S46 +18:18 +18:18
118 Justin Fliesser 2219 ATEA 01:01:39 V1 72 V72 +27:38 +27:38
119 Gita Briņķe 2277 Valle 01:01:40 S1 47 S47 +18:22 +18:22
120 Valdis Vaišļa 2085 Swedbank 01:01:44 V1 73 V73 +27:43 +27:43
121 Pēteris Spuriņš 2243 DOMDARIS 01:01:47 V1 74 V74 +27:46 +27:46
122 Lāsma Morozova 2232 SPORTLAND 01:01:51 S1 48 S48 +18:33 +18:33
123 Santa Marhele 2129 01:01:58 S1 49 S49 +18:40 +18:40
124 Žanete Beča 12413 Preiļi 01:02:00 S1 50 S50 +18:42 +18:42
125 Rainers Kugrēns 2234 SPORTLAND 01:02:00 V1 75 V75 +27:59 +27:59
126 John Aage Andersen 2222 ATEA 01:02:03 V1 76 V76 +28:02 +28:02
127 Zanda Ruskule 2367 Gjensidige 01:02:03 S1 51 S51 +18:45 +18:45
128 Mārtiņš Zilgalvis 12384 01:02:06 V1 77 V77 +28:05 +28:05
129 Irēna Dimza 2346 Dimza 01:02:17 S1 52 S52 +18:59 +18:59
130 Anete Priede 2190 MADONA 01:02:25 S1 53 S53 +19:07 +19:07
131 Jelena Prants 12397 Võru Suusaklubi 01:02:27 S1 54 S54 +19:09 +19:09
132 Vadims Zvicevičs 2388 COBALT 01:02:44 V1 78 V78 +28:43 +28:43
133 Inguna Ērenfrīde 2020 01:02:47 S1 55 S55 +19:29 +19:29
134 Marats Bogdanovs 2055 01:02:47 V1 79 V79 +28:46 +28:46
135 Līva Bogdanova 2054 01:02:47 S1 56 S56 +19:29 +19:29
136 Evija Makejeva 2175 01:03:01 S1 57 S57 +19:43 +19:43
137 Juris Ozoliņš 2370 AIRSTREAM COFFE 01:03:01 V1 80 V80 +29:00 +29:00
138 Evija Upmale 2351 VONDARSOUN 01:03:02 S1 58 S58 +19:44 +19:44
139 Evelina Ozoliņa 2368 AIRSTREAM COFFE 01:03:03 S1 59 S59 +19:45 +19:45
140 Inese Vigule 2160 Rīgas satiksme 01:03:07 S1 60 S60 +19:49 +19:49
141 Ieva Kiseļeva 2227 Luminor 01:03:14 S1 61 S61 +19:56 +19:56
142 Ģirts Ginters 12424 01:03:15 V1 81 V81 +29:14 +29:14
143 Kintija Košinska 2090 01:03:20 S1 62 S62 +20:02 +20:02
144 Krišjānis Krūmiņš 2313 01:03:22 V1 82 V82 +29:21 +29:21
145 Normunds šērs 2290 ENGURES KORSĀRI 01:03:33 V1 83 V83 +29:32 +29:32
146 Beatrise Broka 12420 VSK Noskrien 01:03:45 S1 63 S63 +20:27 +20:27
147 Zane Vītiņa 2264 Klinšu ērģļi 01:03:53 S1 64 S64 +20:35 +20:35
148 Kristiāna Kirša 2176 01:04:03 S1 65 S65 +20:45 +20:45
149 Liene Meldere 2107 01:04:08 S1 66 S66 +20:50 +20:50
150 Arita Virka 2077 Graanul Pellets SIA 01:04:11 S1 67 S67 +20:53 +20:53
151 Artis Drava 2201 01:04:12 V1 84 V84 +30:11 +30:11
152 Linda Mamedova 2134 SIA Joker Ltd 01:04:14 S1 68 S68 +20:56 +20:56
153 Artūrs Pitrāns 2421 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:18 V1 85 V85 +30:17 +30:17
154 Aira Šmite 2023 01:04:22 S1 69 S69 +21:04 +21:04
155 Kristaps Ieleja 2179 01:04:26 V1 86 V86 +30:25 +30:25
156 Ilva Līgotne 2215 ATEA 01:04:26 S1 70 S70 +21:08 +21:08
157 Olesja Ņukša 2138 SIA Joker Ltd 01:04:31 S1 71 S71 +21:13 +21:13
158 Jānis Zelčs 2332 01:04:35 V1 87 V87 +30:34 +30:34
159 Laura Kerija 2360 Latvijas Finieris 01:04:36 S1 72 S72 +21:18 +21:18
160 Rita Vigule 2158 Rīgas satiksme 01:04:39 S1 73 S73 +21:21 +21:21
161 Sintija Krastiņa 2076 01:04:42 S1 74 S74 +21:24 +21:24
162 Liene Augustāne 2193 Swedbank 01:04:42 S1 75 S75 +21:24 +21:24
163 Kaspars Pudists 2356 Latvijas Finieris 01:04:43 V1 88 V88 +30:42 +30:42
164 Aivars Driķis 2383 01:04:47 V1 89 V89 +30:46 +30:46
165 Daiga Vabule 2044 01:04:51 S1 76 S76 +21:33 +21:33
166 Pēteris Stepiņš 2162 Purva kurmji 01:04:52 V1 90 V90 +30:51 +30:51
167 Agnis Rozenbergs 2164 01:04:54 V1 91 V91 +30:53 +30:53
168 Jūlija Lūsiņa 2131 01:04:58 S1 77 S77 +21:40 +21:40
169 Juris Šneiders 2239 SPORTLAND 01:05:02 V1 92 V92 +31:01 +31:01
170 Sintija Macijauska 12411 01:05:03 S1 78 S78 +21:45 +21:45
171 Ilze Biģele 2288 01:05:04 S1 79 S79 +21:46 +21:46
172 Dace Jāne 2084 01:05:07 S1 80 S80 +21:49 +21:49
173 Raivis Zariņš 2393 01:05:12 V1 93 V93 +31:11 +31:11
174 Artūrs Suharževskis 2097 01:05:25 V1 94 V94 +31:24 +31:24
175 Daina Grundšteina 12382 Baltais 01:05:26 S1 81 S81 +22:08 +22:08
176 Lauma Balode 2274 - 01:05:31 S1 82 S82 +22:13 +22:13
177 Gunārs Circenis 2270 01:05:32 V1 95 V95 +31:31 +31:31
178 Iveta Bunce 2024 Maratona klubs / Firma L4 01:05:39 S1 83 S83 +22:21 +22:21
179 Atis Skrastiņš 2006 01:05:39 V1 96 V96 +31:38 +31:38
180 Agnese Broka 2395 Bauskas sākumskola 01:05:42 S1 84 S84 +22:24 +22:24
181 Sandis Siliņš 2292 01:05:45 V1 97 V97 +31:44 +31:44
182 Kristīne Leja 2060 01:05:56 S1 85 S85 +22:38 +22:38
183 Lelde Drīle 2315 01:06:05 S1 86 S86 +22:47 +22:47
184 Agnese Kleina 12402 01:06:09 S1 87 S87 +22:51 +22:51
185 Zanda Sermule 2389 COBALT 01:06:19 S1 88 S88 +23:01 +23:01
186 Lauma Sargune 2102 01:06:20 S1 89 S89 +23:02 +23:02
187 Ieva Ozoliņa 2300 AkmensDizains.lv 01:06:29 S1 90 S90 +23:11 +23:11
188 Inga Mežavilka 2433 SPORTLAND 01:06:31 S1 91 S91 +23:13 +23:13
189 Ingmārs Inbergs 12396 01:06:32 V1 98 V98 +32:31 +32:31
190 Dagnija Frijare 2268 01:06:32 S1 92 S92 +23:14 +23:14
191 Kristīne Salnāja 2051 01:06:48 S1 93 S93 +23:30 +23:30
192 Juris Bērziņš 2314 Engures sportam 01:06:53 V1 99 V99 +32:52 +32:52
193 Ieva Strazdiņa 2153 01:06:55 S1 94 S94 +23:37 +23:37
194 Jānis Āns 2352 VONDARSOUN 01:07:19 V1 100 V100 +33:18 +33:18
195 Edīte Sorokina 12419 01:07:19 S1 95 S95 +24:01 +24:01
196 Anete Grandāne 2057 JOE LATVIJA 01:07:20 S1 96 S96 +24:02 +24:02
197 Marta Saklaure 2028 01:07:22 S1 97 S97 +24:04 +24:04
198 Vita Razgale 2401 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:07:35 S1 98 S98 +24:17 +24:17
199 Aiva Drunka 2128 01:07:36 S1 99 S99 +24:18 +24:18
200 Maira Krievāne 2127 01:07:48 S1 100 S100 +24:30 +24:30
201 Linda Zeidaka 2261 01:07:55 S1 101 S101 +24:37 +24:37
202 Kārlis Šķudītis 2359 Latvijas Finieris 01:07:57 V1 101 V101 +33:56 +33:56
203 Juris Rocēns 2299 Izturība 01:07:57 V1 102 V102 +33:56 +33:56
204 Reinis Polačenko 12435 HAVI Logistics 01:07:57 V1 103 V103 +33:56 +33:56
205 Laila Šķudīte 2357 Latvijas Finieris 01:07:58 S1 102 S102 +24:40 +24:40
206 Daniela Karkle 2187 01:07:58 S1 103 S103 +24:40 +24:40
207 Ilga Asmane 2428 SPORTLAND 01:07:59 S1 104 S104 +24:41 +24:41
208 Līga Asmane 2429 SPORTLAND 01:08:00 S1 105 S105 +24:42 +24:42
209 Iveta Pole 2185 01:08:06 S1 106 S106 +24:48 +24:48
210 Patrīcija Kepule 12395 01:08:07 S1 107 S107 +24:49 +24:49
211 Indra Stūriška 12429 01:08:10 S1 108 S108 +24:52 +24:52
212 Inese Jaševa 2137 SIA Joker Ltd 01:08:10 S1 109 S109 +24:52 +24:52
213 Indra Upeniece 2141 SIA Joker Ltd 01:08:11 S1 110 S110 +24:53 +24:53
214 Anna Hiņiča 2087 Olainfarm 01:08:14 S1 111 S111 +24:56 +24:56
215 Eduards Aleksējevs 12405 01:08:14 V1 104 V104 +34:13 +34:13
216 Andris Šakens 2250 01:08:17 V1 105 V105 +34:16 +34:16
217 Normunds Bulis 2439 Swedbank 01:08:22 V1 106 V106 +34:21 +34:21
218 Anete Zīlīte 2340 EY 01:08:27 S1 112 S112 +25:09 +25:09
219 Sabīne Cimdiņa 2110 #Sporteres 01:08:28 S1 113 S113 +25:10 +25:10
220 Ieva Zīlīte 2241 Luminor 01:08:28 S1 114 S114 +25:10 +25:10
221 Aleksandra Brombaha 2155 01:08:37 S1 115 S115 +25:19 +25:19
222 Tristans Rozentāls 2399 01:08:41 V1 107 V107 +34:40 +34:40
223 Kristaps Dambinieks 2321 Latvijas Finieris 01:08:58 V1 108 V108 +34:57 +34:57
224 Madara Zviedre 2050 01:09:00 S1 116 S116 +25:42 +25:42
225 Kristīne Mutore 2384 Lazdonas pamatskola 01:09:03 S1 117 S117 +25:45 +25:45
226 Sanita Junele 2173 Selga 01:09:05 S1 118 S118 +25:47 +25:47
227 Agnese Krieva 2344 Guddžobs Guddans 01:09:07 S1 119 S119 +25:49 +25:49
228 Zita Auziņa Gora 2181 01:09:10 S1 120 S120 +25:52 +25:52
229 Sanita Buša 2284 Bauskas sākumskola 01:09:14 S1 121 S121 +25:56 +25:56
230 Baiba Meļke 2312 Nīkrāces pamatskola 01:09:18 S1 122 S122 +26:00 +26:00
231 Kristīne Grava 2146 01:09:24 S1 123 S123 +26:06 +26:06
232 Sintija Ozoliņa 2400 Jaunmārupes skrējēji 01:09:26 S1 124 S124 +26:08 +26:08
233 Evija Gangnuse 2330 01:09:29 S1 125 S125 +26:11 +26:11
234 Raimonds Siņavskis 2151 Ray Running Club 01:09:30 V1 109 V109 +35:29 +35:29
235 Kristīne Celkarte 2417 Engures vidusskola 01:09:34 S1 126 S126 +26:16 +26:16
236 Jekaterina Loginova 2256 01:09:37 S1 127 S127 +26:19 +26:19
237 Nataļja Gorškova 2422 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:39 S1 128 S128 +26:21 +26:21
238 Linda Smalkā 2316 DNB Service Center 01:09:52 S1 129 S129 +26:34 +26:34
239 Aija Krastiņa 2019 01:09:55 S1 130 S130 +26:37 +26:37
240 Sanita Puriņa 2207 01:10:07 S1 131 S131 +26:49 +26:49
241 Kristīne Klints 2353 Latvijas Finieris 01:10:21 S1 132 S132 +27:03 +27:03
242 Santa Bērziņa 2022 4B 01:10:25 S1 133 S133 +27:07 +27:07
243 Kristiāns Rināss 2042 Madona 01:10:34 V1 110 V110 +36:33 +36:33
244 Tīna Estere Pokšāne 2259 Abas Kreisās Kājas 01:10:36 S1 134 S134 +27:18 +27:18
245 Marta Ancāne 2311 VENDEN 01:10:37 S1 135 S135 +27:19 +27:19
246 Gita Vaičule 12383 01:10:38 S1 136 S136 +27:20 +27:20
247 Māra Pokšāne 2245 Abas kreisās kājas 01:10:38 S1 137 S137 +27:20 +27:20
248 Pauls Putnāns 2310 VENDEN 01:10:48 V1 111 V111 +36:47 +36:47
249 Gunta Biteniece 2354 Latvijas Finieris 01:11:00 S1 138 S138 +27:42 +27:42
250 Ieva Ščucka 12423 01:11:01 S1 139 S139 +27:43 +27:43
251 Signe Eislere 2338 01:11:08 S1 140 S140 +27:50 +27:50
252 Ingus Eislers 2339 01:11:09 V1 112 V112 +37:08 +37:08
253 Liene Binde 2238 SPORTLAND 01:11:12 S1 141 S141 +27:54 +27:54
254 Māris Romanovskis 2021 Aizspogulija 01:11:13 V1 113 V113 +37:12 +37:12
255 Inese Rozentāle 2119 01:11:15 S1 142 S142 +27:57 +27:57
256 Leons Peļņa 2209 30draugi.lv 01:11:22 V1 114 V114 +37:21 +37:21
257 Ilze Kārkliņa 2260 Dobeles Dzirnavnieks 01:11:26 S1 143 S143 +28:08 +28:08
258 Māra Kaupmane 12387 01:11:29 S1 144 S144 +28:11 +28:11
259 Lelde Libeka 2142 SIA Joker Ltd 01:11:29 S1 145 S145 +28:11 +28:11
260 Dace Duļbinska 2425 SPORTLAND 01:11:33 S1 146 S146 +28:15 +28:15
261 Aija Zaharova 2198 01:11:37 S1 147 S147 +28:19 +28:19
262 Indra Pauliņa 2033 01:11:44 S1 148 S148 +28:26 +28:26
263 Karīna Cvigune 2135 SIA Joker Ltd 01:11:48 S1 149 S149 +28:30 +28:30
264 Ēriks Ūdris 2168 01:11:52 V1 115 V115 +37:51 +37:51
265 Zane Bumbiere 2092 01:12:06 S1 150 S150 +28:48 +28:48
266 Viktorija Bumbiere 2361 Latvijas Finieris 01:12:08 S1 151 S151 +28:50 +28:50
267 Anna Zvejniece 2363 Sējas MMS 01:12:19 S1 152 S152 +29:01 +29:01
268 Aiva Kramiņa 2394 Bauskas sākumskola 01:12:25 S1 153 S153 +29:07 +29:07
269 Edgars Pētersons 2410 01:12:36 V1 116 V116 +38:35 +38:35
270 Liene Liukiša 2374 01:12:43 S1 154 S154 +29:25 +29:25
271 Olga Bule 2139 SIA Joker Ltd 01:12:44 S1 155 S155 +29:26 +29:26
272 Sabīne Goša 2037 Maratona klubs 01:13:02 S1 156 S156 +29:44 +29:44
273 Agnese Rūdule 2269 Rūdulīši :-) 01:13:02 S1 157 S157 +29:44 +29:44
274 Una Audže 2371 01:13:10 S1 158 S158 +29:52 +29:52
275 Dace Skele 2317 01:13:14 S1 159 S159 +29:56 +29:56
276 Ērika Pauliņa 2318 01:13:20 S1 160 S160 +30:02 +30:02
277 Ilze Burtniece 2306 01:13:28 S1 161 S161 +30:10 +30:10
278 Elīna Lanka 2115 TRX Cēsis 01:13:34 S1 162 S162 +30:16 +30:16
279 Solvita Depša 2018 01:13:45 S1 163 S163 +30:27 +30:27
280 Sandra Krumberga 2029 Līkā kalna rambātāji 01:13:53 S1 164 S164 +30:35 +30:35
281 Raima Anna Strazdiņa 2132 01:13:59 S1 165 S165 +30:41 +30:41
282 Solvita Skrabe 2159 01:14:10 S1 166 S166 +30:52 +30:52
283 Līga Švanka 2244 ATKAL JAUNS NAMS 01:14:12 S1 167 S167 +30:54 +30:54
284 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2109 VSK Noskrien 01:14:19 V1 117 V117 +40:18 +40:18
285 Zane Poča 2206 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:14:23 S1 168 S168 +31:05 +31:05
286 Iluta Kurzemniece 2034 01:14:27 S1 169 S169 +31:09 +31:09
287 Gustavs Kuplis 2319 WWW.RUNNING.LV 01:14:27 V1 118 V118 +40:26 +40:26
288 Inese Bāriņa 2402 01:14:29 S1 170 S170 +31:11 +31:11
289 Krista Džeriņa 12416 01:14:31 S1 171 S171 +31:13 +31:13
290 Elīna Jagža 2213 01:14:41 S1 172 S172 +31:23 +31:23
291 Laura Grīnbauma 2194 Susurzvēri 01:14:44 S1 173 S173 +31:26 +31:26
292 Gunārs Rumpēters 2195 Susurzvēri 01:14:44 V1 119 V119 +40:43 +40:43
293 Dace Spalviņa 2026 Rauna 01:14:51 S1 174 S174 +31:33 +31:33
294 Sannija Bērziņa 2071 Sporta klubs "Vēsma" 01:15:02 S1 175 S175 +31:44 +31:44
295 Zane Riekstiņa 2007 Riekstiņš & Co 01:15:14 S1 176 S176 +31:56 +31:56
296 Māra Puriņa 12421 01:15:15 S1 177 S177 +31:57 +31:57
297 Kristaps Zeps 12422 01:15:16 V1 120 V120 +41:15 +41:15
298 Madara Kļaviņa 2039 VARAKĻĀNI 01:15:23 S1 178 S178 +32:05 +32:05
299 Gints Laizāns 2412 01:15:49 V1 121 V121 +41:48 +41:48
300 Ilze Laizāne 2411 01:15:50 S1 179 S179 +32:32 +32:32
301 Linda Sproģe 2045 01:16:24 S1 180 S180 +33:06 +33:06
302 Ieva Lapšāne 2345 Sējas Mūzikas un mākslas skola 01:16:32 S1 181 S181 +33:14 +33:14
303 Kristīne Kalēja 2308 Baltais 01:16:34 S1 182 S182 +33:16 +33:16
304 Lelde Pieta 2113 01:16:41 S1 183 S183 +33:23 +33:23
305 Ivars Rutkops 2103 01:16:58 V1 122 V122 +42:57 +42:57
306 Atis Miķelsons 2105 SK Vēsma 01:17:00 V1 123 V123 +42:59 +42:59
307 Elīza Andra Ozoliņa 2369 AIRSTREAM COFFE 01:17:05 S1 184 S184 +33:47 +33:47
308 Dmitrijs Čursins 2067 ChursinTeam 01:17:06 V1 124 V124 +43:05 +43:05
309 Annija Egle 12407 01:17:12 S1 185 S185 +33:54 +33:54
310 Ilze Catlakše 2387 EY 01:17:20 S1 186 S186 +34:02 +34:02
311 Žanete Vingre 2009 MADONA 01:17:25 S1 187 S187 +34:07 +34:07
312 Liene Priede 2120 01:17:25 S1 188 S188 +34:07 +34:07
313 Inga Lagzdiņa 2282 01:17:30 S1 189 S189 +34:12 +34:12
314 Anete Vilāne 2186 TEVA 01:17:43 S1 190 S190 +34:25 +34:25
315 Natalija Čursina 2068 ChursinTeam 01:17:45 S1 191 S191 +34:27 +34:27
316 Mārīte Kanča 2123 01:17:46 S1 192 S192 +34:28 +34:28
317 Laura Briede 2218 ATEA 01:17:54 S1 193 S193 +34:36 +34:36
318 Eduards Mozulis 12408 Engures sportam 01:18:01 V1 125 V125 +44:00 +44:00
319 Monika Hermane 2217 ATEA 01:18:01 S1 194 S194 +34:43 +34:43
320 Inese Viškinte-Poiša 2170 DNB Service Center 01:18:12 S1 195 S195 +34:54 +34:54
321 Mārtiņš Aleksejevs 12404 Veču lauks 01:18:15 V1 126 V126 +44:14 +44:14
322 Līvija Muša 2329 01:18:16 S1 196 S196 +34:58 +34:58
323 Anastasija Zabello 2297 01:18:32 S1 197 S197 +35:14 +35:14
324 Vjačeslavs Pantepajevs 2298 01:18:32 V1 127 V127 +44:31 +44:31
325 Vilma Meirāne 2121 Rīgas satiksme 01:18:52 S1 198 S198 +35:34 +35:34
326 Gustavs Šķudītis 2358 Latvijas Finieris 01:19:07 V1 128 V128 +45:06 +45:06
327 Kristaps Deksnis 2406 01:19:10 V1 129 V129 +45:09 +45:09
328 Aivars Mozulis 12406 Engures sportam 01:19:21 V1 130 V130 +45:20 +45:20
329 Annija Jaudzeme 2231 SPORTLAND 01:19:26 S1 199 S199 +36:08 +36:08
330 Madara Tīģere-Bernharde 2169 01:19:28 S1 200 S200 +36:10 +36:10
331 Anita Bāriņa 2287 01:19:34 S1 201 S201 +36:16 +36:16
332 Liega Skricka 2366 Lynxdojo 01:19:38 S1 202 S202 +36:20 +36:20
333 Asnate Grēve 2254 Sējas MMS 01:19:56 S1 203 S203 +36:38 +36:38
334 Dace Brizga 2147 SIA Joker Ltd 01:20:07 S1 204 S204 +36:49 +36:49
335 Ilze Ozoliņa 2130 01:20:07 S1 205 S205 +36:49 +36:49
336 Andra Viļuma 2117 01:20:13 S1 206 S206 +36:55 +36:55
337 Māra Rināsa 2031 01:20:28 S1 207 S207 +37:10 +37:10
338 Egita Liepiņa 2305 Baltais 01:20:37 S1 208 S208 +37:19 +37:19
339 Roberts Martinovs 2336 Clean R 01:20:40 V1 131 V131 +46:39 +46:39
340 Karolīna Motina 2212 01:20:42 S1 209 S209 +37:24 +37:24
341 Veronika Semjonova 2184 01:20:46 S1 210 S210 +37:28 +37:28
342 Svetlana Kločko 2140 SIA Joker Ltd 01:20:50 S1 211 S211 +37:32 +37:32
343 Ervins Kotello 2390 Rīgas satiksme 01:20:53 V1 132 V132 +46:52 +46:52
344 Inese Kanģīzere 2101 Latvijas Gaisa Satiksme 01:21:13 S1 212 S212 +37:55 +37:55
345 Keita Knopa 12417 01:21:15 S1 213 S213 +37:57 +37:57
346 Evita Rudzīte 12418 01:21:16 S1 214 S214 +37:58 +37:58
347 Anatolijs Kelberers 2177 Mailigen 01:21:17 V1 133 V133 +47:16 +47:16
348 Ināra Dāboliņa 2424 Nūjo vesels 01:21:26 S1 215 S215 +38:08 +38:08
349 Paula Fjodorova 2323 AMSERV TEAM 01:21:41 S1 216 S216 +38:23 +38:23
350 Antra Krievāne 2293 01:21:47 S1 217 S217 +38:29 +38:29
351 Rūta Skavronska-Krūziņa 2385 01:22:02 S1 218 S218 +38:44 +38:44
352 Eva Krūmiņa 2386 01:22:03 S1 219 S219 +38:45 +38:45
353 Olga Elste 2408 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:22:10 S1 220 S220 +38:52 +38:52
354 Līga Ančeva 2052 01:22:16 S1 221 S221 +38:58 +38:58
355 Armands Leitlands 2257 01:22:26 V1 134 V134 +48:25 +48:25
356 Alise Lapiņa 2216 ATEA 01:22:29 S1 222 S222 +39:11 +39:11
357 Aigars Dauksts 2073 Sporta klubs "Vēsma" 01:23:00 V1 135 V135 +48:59 +48:59
358 Aiva ŠĒra 2294 ENGURES KORSĀRI 01:23:29 S1 223 S223 +40:11 +40:11
359 Solvita Temicka 2150 SIA Joker Ltd 01:23:48 S1 224 S224 +40:30 +40:30
360 Vizma Kuzmane 2040 01:24:23 S1 225 S225 +41:05 +41:05
361 Ilga Šaboha 2362 01:24:28 S1 226 S226 +41:10 +41:10
362 Leonarda Liepiņa 2196 01:24:29 S1 227 S227 +41:11 +41:11
363 Santa Nākmane 2285 Bauskas sākumskola 01:24:44 S1 228 S228 +41:26 +41:26
364 Eva Savicka - Turka 2405 Bauskas sākumskola 01:24:46 S1 229 S229 +41:28 +41:28
365 Kristīne Meldere-Drāzniece 2251 01:24:51 S1 230 S230 +41:33 +41:33
366 Lāsma Klagiša 2302 Ātrie ķenguri 01:25:05 S1 231 S231 +41:47 +41:47
367 Ilona Cerednikova 2214 ATEA 01:25:06 S1 232 S232 +41:48 +41:48
368 Nadina Pole 2220 ATEA 01:25:10 S1 233 S233 +41:52 +41:52
369 Baiba Birstiņa 2145 SIA Joker Ltd 01:25:35 S1 234 S234 +42:17 +42:17
370 Zinta Uskale 2114 Rozā vilciena labdarības fonds 01:25:47 S1 235 S235 +42:29 +42:29
371 Vita Bērziņa 2143 SIA Joker Ltd 01:25:54 S1 236 S236 +42:36 +42:36
372 Ieva Buldere 2148 SIA Joker Ltd 01:25:56 V1 136 V136 +51:55 +51:55
373 Laura Leiduma 2149 SIA Joker Ltd 01:25:56 S1 237 S237 +42:38 +42:38
374 Alda Sperga 2116 01:25:59 S1 238 S238 +42:41 +42:41
375 Iveta Krieva 2372 :) 01:26:08 S1 239 S239 +42:50 +42:50
376 Adelīna Aleksejeva 2167 01:26:14 S1 240 S240 +42:56 +42:56
377 Jurijs Tolokoncevs 2058 01:26:38 V1 137 V137 +52:37 +52:37
378 Iveta Kukule 2125 Algol invest 01:26:59 S1 241 S241 +43:41 +43:41
379 Ginta Prūse 2197 01:27:03 S1 242 S242 +43:45 +43:45
380 Irēna Pudule 2012 SUSLIKI 01:27:11 S1 243 S243 +43:53 +43:53
381 Sandra Gritāne 2156 01:27:16 S1 244 S244 +43:58 +43:58
382 Velga Krasovska 2136 SIA Joker Ltd 01:27:21 S1 245 S245 +44:03 +44:03
383 Diāna Elksne 2224 SPORTLAND 01:27:29 S1 246 S246 +44:11 +44:11
384 Sanita Gožda 2211 01:27:29 S1 247 S247 +44:11 +44:11
385 Rasa Biškrēsliņa 12425 01:27:31 S1 248 S248 +44:13 +44:13
386 Andris Bruņenieks 2278 01:27:37 V1 138 V138 +53:36 +53:36
387 Uldis Pļaviņš 2171 AkmensDizains.lv 01:27:53 V1 139 V139 +53:52 +53:52
388 Gustavs Radels 2280 01:28:29 V1 140 V140 +54:28 +54:28
389 Eva Bērziņa 2267 Kartavkalnu buki 01:28:35 S1 249 S249 +45:17 +45:17
390 Līga Zvīdriņa 2163 01:28:54 S1 250 S250 +45:36 +45:36
391 RudĪte Jaksta 2347 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:28:58 S1 251 S251 +45:40 +45:40
392 Sanita Baškevica 2427 SPORTLAND 01:29:13 S1 252 S252 +45:55 +45:55
393 Agnese Orlova 2331 01:29:19 S1 253 S253 +46:01 +46:01
394 Inese Rūsa 2154 Vsk noskrien 01:29:24 S1 254 S254 +46:06 +46:06
395 Kristīne Prāmniece 2082 01:29:44 S1 255 S255 +46:26 +46:26
396 Zaiga Zabarovska 2413 01:29:53 S1 256 S256 +46:35 +46:35
397 Ieva Skirusa 2104 SK Vēsma 01:29:54 S1 257 S257 +46:36 +46:36
398 Zane Rone 2414 01:29:55 S1 258 S258 +46:37 +46:37
399 Ineta Elksne 2025 Pazudušais azimuts 01:29:56 S1 259 S259 +46:38 +46:38
400 Sanita Ozoliņa 2404 Bauskas sākumskola 01:30:20 S1 260 S260 +47:02 +47:02
401 Ilze Sauleskalna 2157 01:31:02 S1 261 S261 +47:44 +47:44
402 Sarmīte Ņikiforova 2426 SPORTLAND 01:32:17 S1 262 S262 +48:59 +48:59
403 Mārtiņš Puriņš 2258 01:32:28 V1 141 V141 +58:27 +58:27
404 Diāna Ceika 2111 01:33:35 S1 263 S263 +50:17 +50:17
405 Everita Šimkevica 2183 Zemgales ziņas 01:33:50 S1 264 S264 +50:32 +50:32
406 Līga Rumba 2307 01:34:36 S1 265 S265 +51:18 +51:18
407 Aiva Skulte 2364 01:34:50 S1 266 S266 +51:32 +51:32
408 Dace Kraukle 2047 01:35:10 S1 267 S267 +51:52 +51:52
409 Vendula Sprynglova 2327 01:36:03 S1 268 S268 +52:45 +52:45
410 Rasma Homatova 2083 01:36:22 S1 269 S269 +53:04 +53:04
411 Angelika Bērziņa 2225 Tukums 01:37:19 S1 270 S270 +54:01 +54:01
412 Saira Riekstiņa 12386 - 01:38:41 S1 271 S271 +55:23 +55:23
413 Madara Krauze 2376 Maratona klubs 01:39:38 S1 272 S272 +56:20 +56:20
414 Lauma Vilumsone 2036 Maratona klubs 01:39:43 S1 273 S273 +56:25 +56:25
415 Sanita Anspoka 2283 Bauskas sākumskola 01:40:03 S1 274 S274 +56:45 +56:45
416 Vija Cerusa 2281 Bauskas sākumskola 01:40:14 S1 275 S275 +56:56 +56:56
417 Zane Ose 2208 Baltais 01:41:01 S1 276 S276 +57:43 +57:43
418 Jolanta Galakrodziniece 12431 KoBalts 01:41:36 S1 277 S277 +58:18 +58:18
419 Liene Grosa 2152 01:41:39 S1 278 S278 +58:21 +58:21
420 Mihails Kovaļovs 12392 Pokaiņu mežs 01:43:02 V1 142 V142 +1:09:01 +1:09:01
421 Līga Zaļkalne 2343 01:43:48 S1 279 S279 +1:00:30 +1:00:30
422 Linda Šivare 2335 Clean R 01:43:56 S1 280 S280 +1:00:38 +1:00:38
423 Laura Elza Martinova 2337 Clean R 01:43:57 S1 281 S281 +1:00:39 +1:00:39
424 Sarmīte Eglīte 2035 01:46:08 S1 282 S282 +1:02:50 +1:02:50
425 Vineta Dzirlanka 2255 Engures vidusskola 01:46:41 S1 283 S283 +1:03:23 +1:03:23
426 Alberts Kvisviks 2199 KVISVIKI 01:47:42 V1 143 V143 +1:13:41 +1:13:41
427 Katrīna Kvisvika 2200 KVISVIKI 01:48:17 S1 284 S284 +1:04:59 +1:04:59
428 Daniela Vāvere 2095 01:51:05 S1 285 S285 +1:07:47 +1:07:47
429 Toms Henšelis 2096 01:51:05 V1 144 V144 +1:17:04 +1:17:04
430 Ingūna Maļinovska 2320 01:59:43 S1 286 S286 +1:16:25 +1:16:25
431 Arnis Kauķis 2080 02:05:38 V1 145 V145 +1:31:37 +1:31:37
432 Liene Kauķe 2079 02:09:14 S1 287 S287 +1:25:56 +1:25:56
433 Iveta Zvīdriņa 2078 02:09:17 S1 288 S288 +1:25:59 +1:25:59
434 Egita Vīnakmene 2432 SPORTLAND DSQ
435 Elīna Ozola 2204 DSQ
436 Amanda Elizabete Ozola 2203 DSQ