LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 16116 Kuldīga 02:11:48 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:59 1000 169 1169
2 Andris Ronimoiss 6109 Inov-8 / OSveikals.lv 02:17:13 VL2 2 V2 +05:25 +05:25 01:34 961 214 1175
3 Uldis Kļaviņš 6065 VSK Noskrien Rieksti 02:22:32 VL2 3 V3 +10:44 +10:44 01:55 925 175 1100
4 Kristaps Jaudzems 6190 Saldus OK 02:23:06 VL2 4 V4 +11:18 +11:18 02:00 921 168 1089
5 Uldis Klepers 6043 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:26:54 VL2 5 V5 +15:06 +15:06 03:38 897 92 989
6 Kalvis Alseika 6122 Maratona Klubs 02:28:48 VLJ 1 V6 +17:00 +00:00 01:49 886 184 1070
7 Raivis Reinfelds 6130 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:31:42 VL2 6 V7 +19:54 +19:54 01:28 869 228 1097
8 Jānis Šņoriņš 6131 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:32:46 VLJ 2 V8 +20:58 +03:58 01:30 863 223 1086
9 Konstantīns Biktimirovs 6154 VSK Noskrien 02:34:08 VL2 7 V9 +22:20 +22:20 01:45 855 191 1046
10 Nauris Aukmanis 16140 Patria Sportland 02:35:06 VL2 8 V10 +23:18 +23:18 01:48 850 186 1036
11 Matīss Haritonovs 16108 Salomon | Taku Skrējējs 02:35:34 VL2 9 V11 +23:46 +23:46 01:47 847 188 1035
12 Jevgeņijs Stepanovs 6105 DzSK Lokomotīve 02:36:14 VL2 10 V12 +24:26 +24:26 01:34 844 214 1058
13 Nikolajs Saulītis 6022 Limbaži 02:36:42 VL3 1 V13 +24:54 +00:00 02:04 841 162 1003
14 Artis Krievāns 6148 02:37:50 VL3 2 V14 +26:02 +01:08 02:02 835 165 1000
15 Artūrs Blūmiņš 6104 Virsotne / MARMOT 02:38:28 VL2 11 V15 +26:40 +26:40 01:52 832 179 1011
16 Juris Gudēvics - Liepiņš 6099 VSK Noskrien 02:38:37 VL2 12 V16 +26:49 +26:49 01:30 831 223 1054
17 Valdis Ņilovs 6010 VSK Noskrien 02:39:57 VL3 3 V17 +28:09 +03:15 01:57 824 172 996
18 Igors Šutovs 6044 02:41:45 VL2 13 V18 +29:57 +29:57 02:19 815 145 960
19 Ainārs Kumpiņš 6073 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:43:12 VL2 14 V19 +31:24 +31:24 02:02 808 165 973
20 Nauris Spalviņš 6185 Mailigen 02:43:30 VL2 15 V20 +31:42 +31:42 02:02 806 165 971
21 Edgars Dzenuška 6166 Visma Active 02:43:31 VL2 16 V21 +31:43 +31:43 02:26 806 138 944
22 Linda Boldāne 6146 SPORTLAND 02:43:51 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:38 1000 184 1184
23 Konstantīns Krjačko 6079 Ronakochi 02:43:58 VL2 17 V22 +32:10 +32:10 02:33 804 131 935
24 Sergejs Maslobojevs 6036 02:43:59 VL2 18 V23 +32:11 +32:11 02:50 804 118 922
25 Mārtiņš Dīcis 6029 VSK Noskrien 02:44:34 VL2 19 V24 +32:46 +32:46 02:13 801 151 952
26 Salvis Brasavs 6066 02:45:14 VL3 4 V25 +33:26 +08:32 01:42 798 197 995
27 Agris Rusmanis 6116 Saldus Boksa Klubs 02:46:02 VL2 20 V26 +34:14 +34:14 02:01 794 166 960
28 Aigars Lūsis 6129 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:47:00 VL4 1 V27 +35:12 +00:00 02:27 789 137 926
29 Guntis Šmaukstelis 6037 Čop čop čop 02:47:23 VL2 21 V28 +35:35 +35:35 01:57 787 172 959
30 Andis Gailis 6186 Kocēnu novads 02:47:41 VL3 5 V29 +35:53 +10:59 02:15 786 149 935
31 Sergejs Smelovs 6202 PATRIA SPORTLAND 02:47:54 VL2 22 V30 +36:06 +36:06 01:54 785 176 961
32 Gatis Pūcītis 6184 Swedbank 02:48:34 VL2 23 V31 +36:46 +36:46 02:54 782 116 898
33 Artis Pūcītis 6181 02:49:01 VL2 24 V32 +37:13 +37:13 02:07 780 158 938
34 Juris Šehtels 6192 ĀDAŽI 02:49:02 VL3 6 V33 +37:14 +12:20 02:26 780 138 918
35 Andris Sprūds 6068 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:49:11 VL2 25 V34 +37:23 +37:23 01:51 779 181 960
36 Ivo Rudinskis 6115 Saldus Boksa Klubs 02:49:38 VL2 26 V35 +37:50 +37:50 02:21 777 143 920
37 Ritvars Kalniņš 6198 Skrienam kopā 02:50:45 VL3 7 V36 +38:57 +14:03 02:54 772 116 888
38 Andris Ludriks 6005 VSK Noskrien Rieksti 02:51:08 VL3 8 V37 +39:20 +14:26 02:12 770 152 922
39 Anete Švilpe 6147 VSK Noskrien Vāveres 02:51:18 SLJ 1 S2 +07:27 +00:00 02:22 957 205 1162
40 Žydrūnas Baltrušaitis 6091 Na, pagauk! 02:52:23 VL3 9 V38 +40:35 +15:41 03:26 765 98 863
41 Gusts Fokerots 6023 Vientuļais Vilks 02:52:52 VL2 27 V39 +41:04 +41:04 02:07 762 158 920
42 Mārtiņš Miķelsons 6011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 02:52:55 VL3 10 V40 +41:07 +16:13 02:35 762 130 892
43 Kārlis Svarens 6162 02:53:32 VL3 11 V41 +41:44 +16:50 03:07 760 107 867
44 Maxim Klimov 16132 42195.Kiev.UA 02:56:24 VL2 28 V42 +44:36 +44:36 03:01 747 111 858
45 Jānis Cīmurs 6055 cīmurēni 02:58:19 VL2 29 V43 +46:31 +46:31 01:50 739 183 922
46 Vita Devjatņikova 6143 Moller Auto Ventspils / MRC 02:59:03 SL2 2 S3 +15:12 +15:12 02:28 915 197 1112
47 Agris Samcovs 6126 Nike+ Run Club Riga 03:00:09 VL2 30 V44 +48:21 +48:21 02:56 732 114 846
48 Intars Vēberis 6016 03:01:03 VL2 31 V45 +49:15 +49:15 02:17 728 147 875
49 Kaspars Ģērmanis 6070 03:01:30 VL2 32 V46 +49:42 +49:42 03:12 726 105 831
50 Kaspars Pētersons 6033 VSK Noskrien 03:01:40 VL2 33 V47 +49:52 +49:52 02:52 726 117 843
51 Hugo Jakobi 6179 Tavamsportam.lv 03:01:41 VL2 34 V48 +49:53 +49:53 02:18 725 146 871
52 Aigars Bundzinieks 6062 03:02:16 VL3 12 V49 +50:28 +25:34 02:18 723 146 869
53 Laura Čakle 6084 Moller Auto Ventspils 03:02:24 SL2 3 S4 +18:33 +18:33 01:49 898 267 1165
54 Ģirts Bulāns 6199 03:04:55 VL2 35 V50 +53:07 +53:07 01:59 713 169 882
55 Pavels Baikovs 6159 Kinestape.com 03:04:56 VL2 36 V51 +53:08 +53:08 02:21 713 143 856
56 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:05:24 VLJ 3 V52 +53:36 +36:36 01:52 711 179 890
57 Toms Kaufmanis 6120 Maratona klubs / Sportacentrs.com 03:05:42 VLJ 4 V53 +53:54 +36:54 04:00 710 84 794
58 Alberts Dambis 6008 Insalvo 03:05:50 VL2 37 V54 +54:02 +54:02 01:59 709 169 878
59 Raimonds Ronis 6007 03:06:24 VL2 38 V55 +54:36 +54:36 02:15 707 149 856
60 Ivo Ielītis 6205 Kurpnīca 03:06:46 VL2 39 V56 +54:58 +54:58 02:21 706 143 849
61 Dāvis Poliņš 6208 VSK Noskrien 03:06:51 VL2 40 V57 +55:03 +55:03 01:33 705 216 921
62 Ivars Sedlenieks 16160 TRX Cēsis 03:07:16 VL4 2 V58 +55:28 +20:16 02:50 704 118 822
63 Miks Pētersons 6125 Nordi Furniture 03:07:36 VL2 41 V59 +55:48 +55:48 03:33 703 94 797
64 Harijs Heislers 6167 03:08:15 VL2 42 V60 +56:27 +56:27 03:19 700 101 801
65 Meelis Kukk 6114 Pärnu 03:09:33 VL4 3 V61 +57:45 +22:33 02:30 695 134 829
66 Kristaps Ceriņš 6042 03:10:18 VL2 43 V62 +58:30 +58:30 02:00 693 168 861
67 Dana Mačtama 6110 Moller Auto Ventspils 03:10:40 SL2 4 S5 +26:49 +26:49 02:42 859 180 1039
68 Ainārs Gudēvics 6063 VSK Noskrien 03:10:41 VL2 44 V63 +58:53 +58:53 02:16 691 148 839
69 Andrejs Semjonovs 6194 The House 03:10:45 VL2 45 V64 +58:57 +58:57 02:48 691 120 811
70 Andris Drešmanis 6053 DzSK Lokomotīve 03:11:09 VL3 13 V65 +59:21 +34:27 02:45 690 122 812
71 Dainis Saukāns 6004 03:11:09 VL3 14 V66 +59:21 +34:27 03:52 690 87 777
72 Voldemārs Ārons 16104 Jensen Metal 03:11:56 VLJ 5 V67 +1:00:08 +43:08 02:35 687 130 817
73 Kaspars Vingris 6195 Virsotne/Marmot 03:12:44 VL2 46 V68 +1:00:56 +1:00:56 02:16 684 148 832
74 Aldis Bušs 6134 SK Tērauds 03:13:30 VL2 47 V69 +1:01:42 +1:01:42 02:36 681 129 810
75 Kristaps Caune 6014 CaunietisLV 03:13:32 VLJ 6 V70 +1:01:44 +44:44 01:58 681 170 851
76 Danila Seluto 6088 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:13:33 VL2 48 V71 +1:01:45 +1:01:45 03:35 681 93 774
77 Arvīds Germovs 6050 03:13:33 VL3 15 V72 +1:01:45 +36:51 02:41 681 125 806
78 Viviana Kirilova 6107 VSK Noskrien Vāveres 03:13:48 SL3 1 S6 +29:57 +00:00 02:45 845 176 1021
79 Ilgvars Āboltiņš 16144 Maratona Klubs 03:15:08 VL4 4 V73 +1:03:20 +28:08 02:54 675 116 791
80 Armands Lunts 6051 VSK Noskrien 03:16:05 VL3 16 V74 +1:04:17 +39:23 02:55 672 115 787
81 Jolanta Ivanova 6019 VSK Noskrien 03:16:06 SL2 5 S7 +32:15 +32:15 03:11 836 152 988
82 Juris Černadjevs 6049 03:17:29 VL3 17 V75 +1:05:41 +40:47 03:29 667 96 763
83 Mārtiņš Bērziņš 6196 KURMIS OK 03:18:04 VL2 49 V76 +1:06:16 +1:06:16 02:22 665 142 807
84 Māris Heinols 6153 Kocēnu novads 03:18:06 VL3 18 V77 +1:06:18 +41:24 03:07 665 107 772
85 Uldis Kirtovskis 6032 Izturība 03:18:46 VL4 5 V78 +1:06:58 +31:46 02:54 663 116 779
86 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 03:19:32 VL2 50 V79 +1:07:44 +1:07:44 02:11 661 153 814
87 Andris Jansons 6127 VSK Noskrien 03:19:43 VL4 6 V80 +1:07:55 +32:43 02:41 660 125 785
88 Viesturs Zimackis 6098 03:19:53 VL2 51 V81 +1:08:05 +1:08:05 02:17 659 147 806
89 Edmunds Gržibovskis 6058 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:19:55 VL3 19 V82 +1:08:07 +43:13 02:46 659 121 780
90 Līga Līce 6052 DzSK Lokomotīve 03:20:10 SL3 2 S8 +36:19 +06:22 02:30 819 194 1013
91 Reinis Ozoliņš 6204 Patria Sportland 03:22:17 VL2 52 V83 +1:10:29 +1:10:29 02:07 652 158 810
92 Dzintars Petrovs 6101 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 03:22:21 VL3 20 V84 +1:10:33 +45:39 03:30 651 96 747
93 Antra Dumbrovska 6074 03:22:36 SL2 6 S9 +38:45 +38:45 02:17 809 212 1021
94 Jānis Duberis 6094 SSK Bebra 03:22:41 VL3 21 V85 +1:10:53 +45:59 01:55 650 175 825
95 Juris Zeltiņš 6089 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:22:55 VL2 54 V86 +1:11:07 +1:11:07 02:38 650 127 777
96 Jānis Mūrnieks 16112 03:22:55 VL2 53 V87 +1:11:07 +1:11:07 01:44 650 193 843
97 Valdis Rozentāls 6207 03:23:16 VL3 22 V88 +1:11:28 +46:34 03:17 648 102 750
98 Oskars Geide 6178 Mana mīļākā komanda 03:23:18 VL2 55 V89 +1:11:30 +1:11:30 03:01 648 111 759
99 Mārtiņš Eglijs 6106 Tikko precējušies 03:23:31 VL2 56 V90 +1:11:43 +1:11:43 03:02 648 110 758
100 Ludmila Joce 6111 Moller Auto Ventspils 03:24:25 SL3 3 S10 +40:34 +10:37 02:23 802 203 1005
101 Igors Trofimenko 6081 03:25:29 VL2 57 V91 +1:13:41 +1:13:41 02:55 641 115 756
102 Oskars Dambrovs 6145 03:25:32 VL2 58 V92 +1:13:44 +1:13:44 02:54 641 116 757
103 Arnis Ābelīte 6144 Virsotne/Marmot 03:25:36 VL3 23 V93 +1:13:48 +48:54 02:00 641 168 809
104 Pēteris Kaļiņins 6112 Moller Auto Ventspils 03:25:41 VL3 24 V94 +1:13:53 +48:59 02:42 641 124 765
105 Vadimas Makušinas 6169 03:26:23 VL3 25 V95 +1:14:35 +49:41 03:39 639 92 731
106 Ivo Rubīns 6188 VSK Noskien 03:26:56 VL2 59 V96 +1:15:08 +1:15:08 02:57 637 114 751
107 Artūrs Topecs 6017 SK Dzērvene II 03:27:11 VL2 60 V97 +1:15:23 +1:15:23 02:52 636 117 753
108 Zanda Kārkliņa 6137 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:27:36 SL3 4 S11 +43:45 +13:48 03:12 789 152 941
109 Arūnas Beržinskas 6160 03:27:42 VL3 26 V98 +1:15:54 +51:00 02:16 635 148 783
110 Valdis Kulpe 6140 Izturība 03:27:53 VL3 27 V99 +1:16:05 +51:11 02:23 634 141 775
111 Kristaps Epners 6108 DOMDARIS 03:27:55 VL3 28 V100 +1:16:07 +51:13 03:24 634 99 733
112 Jānis Jurševskis 6191 03:28:46 VL2 61 V101 +1:16:58 +1:16:58 02:27 631 137 768
113 Zane Muceniece 6206 Izturība 03:30:09 SL2 7 S12 +46:18 +46:18 02:43 780 179 959
114 Edgars Balunovs 6102 Olainfarm 03:31:17 VL2 62 V102 +1:19:29 +1:19:29 01:57 624 172 796
115 Ģirts Vēsma 6031 03:31:34 VL4 7 V103 +1:19:46 +44:34 02:59 623 112 735
116 Uvis Braunfelds 6113 Moller Auto Ventspils 03:31:46 VL3 29 V104 +1:19:58 +55:04 02:47 622 120 742
117 Martins Ozolins 16152 03:32:38 VL2 63 V105 +1:20:50 +1:20:50 03:44 620 90 710
118 Linda Laurena 6075 03:32:42 SL2 8 S13 +48:51 +48:51 02:31 770 193 963
119 Edgars Bukšs 6093 CBS Igate 03:32:49 VL2 64 V106 +1:21:01 +1:21:01 02:27 619 137 756
120 Jurģis Urtāns 6077 VANAGI 03:33:12 VL2 65 V107 +1:21:24 +1:21:24 02:57 618 114 732
121 Juris Redisons 6013 Tērvetes dabas parks 03:34:47 VL3 30 V108 +1:22:59 +58:05 03:09 614 106 720
122 Vladislavs Aļehnovičs 6056 KROKUS 03:34:48 VL2 66 V109 +1:23:00 +1:23:00 01:42 614 197 811
123 Līga Jurševica 6170 zakitis_bizotajs 03:35:02 SL2 9 S14 +51:11 +51:11 02:22 762 205 967
124 Arūnas Dubinskas 6103 03:35:16 VL3 31 V110 +1:23:28 +58:34 03:17 612 102 714
125 Guntis Rasims 6082 Rēzeknes novads 03:35:48 VL2 67 V111 +1:24:00 +1:24:00 03:10 611 106 717
126 Juris Rukkalns 6157 RAGANA 03:35:51 VL4 8 V112 +1:24:03 +48:51 03:20 611 101 712
127 Mareks Tumašs 6067 Galeo Consulting / Spararats 03:36:46 VL3 32 V113 +1:24:58 +1:00:04 02:39 608 126 734
128 Gints Ošiņš 16136 SK Kenijas Brieži 03:36:51 VL3 33 V114 +1:25:03 +1:00:09 03:59 608 84 692
129 Aigars Beks 6095 03:37:04 VL3 34 V115 +1:25:16 +1:00:22 03:46 607 89 696
130 Agita Grizāne 6025 VSK Noskrien 03:37:16 SL2 10 S15 +53:25 +53:25 03:02 754 160 914
131 Ralfs Jumiķis 6152 03:37:49 VLJ 7 V116 +1:26:01 +1:09:01 02:17 605 147 752
132 Aivis Putnāns 6118 Baltais 03:39:13 VL2 68 V117 +1:27:25 +1:27:25 03:18 601 102 703
133 Zane Dziļuma 6039 03:41:02 SL2 11 S16 +57:11 +57:11 03:31 741 138 879
134 Ieva Biedrīte 6015 Grauda Spēks 03:41:27 SL2 12 S17 +57:36 +57:36 03:27 740 141 881
135 Māra Braslava 6035 Čop čop čop 03:42:02 SL2 13 S18 +58:11 +58:11 03:13 738 151 889
136 Inta Cīmure 6038 Cīmurēni 03:43:12 SL2 14 S19 +59:21 +59:21 02:37 734 185 919
137 Dzintars Dūdiņš 6128 Siguldas Maratona klubs 03:43:23 VL3 35 V118 +1:31:35 +1:06:41 03:28 590 97 687
138 Inese Otomere 6176 03:45:22 SL2 15 S20 +1:01:31 +1:01:31 03:45 727 129 856
139 Andris Rozenbergs 6132 SK Sigulda 03:47:33 VL3 36 V119 +1:35:45 +1:10:51 03:12 579 105 684
140 Elīna Masteiko 6133 SK Sigulda 03:47:34 SL2 16 S21 +1:03:43 +1:03:43 03:11 720 152 872
141 Jānis Marčinkus 6100 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 03:48:57 VL4 9 V120 +1:37:09 +1:01:57 03:42 576 91 667
142 Haralds Krievs 6045 :) 03:49:32 VL3 37 V121 +1:37:44 +1:12:50 03:09 574 106 680
143 Arnis Pokšāns 6060 Abas Kreisās Kājas 03:49:34 VL3 38 V122 +1:37:46 +1:12:52 02:59 574 112 686
144 Krišjānis Neijs 6072 VSK Noskrien 03:49:35 VL2 69 V123 +1:37:47 +1:37:47 02:28 574 136 710
145 Denis Aļeksejevs 6173 Rush B! 03:49:41 VL2 70 V124 +1:37:53 +1:37:53 03:15 574 103 677
146 Līga Linuža 6187 03:50:01 SLJ 2 S22 +1:06:10 +58:43 03:26 712 141 853
147 Artūrs Jermolovs 6177 VSK Noskrien 03:50:42 VL2 71 V125 +1:38:54 +1:38:54 03:28 571 97 668
148 Didzis Raits 6083 Mana mīļākā komanda 03:51:14 VL2 72 V126 +1:39:26 +1:39:26 01:21 570 248 818
149 Nellija Baliko 6183 03:51:17 SL2 17 S23 +1:07:26 +1:07:26 03:17 708 148 856
150 Mārtiņš Malzubris 6047 Zubru trieciens 03:51:55 VL2 73 V127 +1:40:07 +1:40:07 03:19 568 101 669
151 Vineta Pētersone 6097 VSK Noskrien / FamilyFun 03:52:21 SL3 5 S24 +1:08:30 +38:33 03:05 705 157 862
152 Zane Vanaga 6009 VSK Noskrien 03:53:48 SL2 18 S25 +1:09:57 +1:09:57 03:29 701 139 840
153 Dāvis Plotnieks 6203 GoPro Team 03:53:48 VL2 74 V128 +1:42:00 +1:42:00 01:42 564 197 761
154 Didzis Šapkus 6189 03:54:59 VL2 75 V129 +1:43:11 +1:43:11 03:32 561 95 656
155 Inga Ziediņa 6059 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:59:40 SL3 6 S26 +1:15:49 +45:52 02:50 684 171 855
156 Egils Betmanis 6028 Eco Teh Baltia 04:00:26 VL2 76 V130 +1:48:38 +1:48:38 02:20 548 144 692
157 Guntars Siliņš 6057 KROKUS 04:01:35 VL3 39 V131 +1:49:47 +1:24:53 03:19 546 101 647
158 Edgars Rūtiņš 6123 Maratona Klubs 04:02:59 VL3 40 V132 +1:51:11 +1:26:17 04:48 542 70 612
159 Aivars Fogelis 6174 04:05:04 VL2 77 V133 +1:53:16 +1:53:16 02:44 538 123 661
160 Renāte Šmite 6087 Lielvārdes zaķenes 04:05:34 SLJ 3 S27 +1:21:43 +1:14:16 04:19 667 112 779
161 Dace Ancāne 6158 Baltais 04:06:19 SL2 19 S28 +1:22:28 +1:22:28 03:37 665 134 799
162 Daiga Vilkaste 6046 04:08:20 SL3 7 S29 +1:24:29 +54:32 03:54 660 124 784
163 Kristaps Šteinbergs 6150 Legs Misérables 04:08:21 VL2 78 V134 +1:56:33 +1:56:33 03:37 531 93 624
164 Ervīns Ozoliņš 6026 SK CONCOMBRES 04:09:02 VL3 41 V135 +1:57:14 +1:32:20 03:05 529 109 638
165 Aiga Dombrovska 6200 04:12:28 SL2 20 S30 +1:28:37 +1:28:37 04:22 649 111 760
166 Ilze Smilga 6080 DOMDARIS 04:13:34 SL3 8 S31 +1:29:43 +59:46 02:24 646 202 848
167 Pēteris Tamužs 6161 Strutainā pēda 04:15:22 VL2 79 V136 +2:03:34 +2:03:34 04:08 516 81 597
168 Iveta Niedre 6071 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 04:15:41 SL3 9 S32 +1:31:50 +1:01:53 03:12 641 152 793
169 Madara Tīģere 6069 04:15:47 SLJ 4 S33 +1:31:56 +1:24:29 04:20 641 112 753
170 Andis Rinkevics 6041 Mārdža 04:16:03 VL2 80 V137 +2:04:15 +2:04:15 04:32 515 74 589
171 Sergejs Bednostins 6193 04:16:27 VL3 42 V138 +2:04:39 +1:39:45 03:28 514 97 611
172 Jekaterina Dmitrijeva 6156 VSK Noskrien Blonde 04:17:29 SL2 21 S34 +1:33:38 +1:33:38 03:03 636 159 795
173 Ērika Urtāne 6078 VANAGI 04:17:47 SL2 23 S35 +1:33:56 +1:33:56 04:16 636 114 750
174 Inese Macuka 6182 Es un Ērika 04:17:47 SL2 22 S36 +1:33:56 +1:33:56 04:16 636 114 750
175 Edijs Ramiņš 16156 LEC 04:17:48 VL3 43 V139 +2:06:00 +1:41:06 03:46 511 89 600
176 Jana Romanovska 6164 Zemgales Ziņas 04:19:00 SL2 24 S37 +1:35:09 +1:35:09 03:04 633 158 791
177 Aija Valtmane 6168 04:22:33 SL2 25 S38 +1:38:42 +1:38:42 04:06 624 118 742
178 Ēriks Dovnarovičs 6121 VSK Noskrien 04:25:18 VL2 81 V140 +2:13:30 +2:13:30 02:57 497 114 611
179 Vitālijs Muzika 6027 VSK Noskrien 04:27:55 VL3 44 V141 +2:16:07 +1:51:13 05:52 492 57 549
180 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 04:29:00 VL2 82 V142 +2:17:12 +2:17:12 03:33 490 94 584
181 Inta Zīriuse 16120 VSK Noskrien / Divplākšņi 04:30:19 SL2 26 S39 +1:46:28 +1:46:28 03:21 606 145 751
182 Andris Melnis 6201 Olainfarm 04:30:20 VL2 83 V143 +2:18:32 +2:18:32 03:03 488 110 598
183 Evita Ozola 6085 VSK Noskrien 04:31:44 SL2 27 S40 +1:47:53 +1:47:53 03:32 603 137 740
184 Antons Kranga 16148 04:34:05 VL2 84 V144 +2:22:17 +2:22:17 03:44 481 90 571
185 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 04:35:04 VL2 85 V145 +2:23:16 +2:23:16 04:50 479 69 548
186 Randa Misāne 6086 04:35:41 SL2 28 S41 +1:51:50 +1:51:50 04:31 594 107 701
187 Ieva Tāle-Stangute 6138 Baldones sieviešu skriešanas komanda 04:43:08 SL2 29 S42 +1:59:17 +1:59:17 03:50 579 127 706
188 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien 04:45:14 VL2 86 V146 +2:33:26 +2:33:26 03:40 462 91 553
189 Imants Ločmelis 6076 Nūjo ar vēju 04:49:02 VL4 10 V147 +2:37:14 +2:02:02 03:19 456 101 557
190 Māris Avotiņš 6180 04:55:44 VL3 45 V148 +2:43:56 +2:19:02 04:47 446 70 516
191 Antra Lukševica 6090 VSK Noskrien / Divplākšņi 05:02:58 SL2 30 S43 +2:19:07 +2:19:07 05:21 541 91 632
192 Māris Vīlips 6006 05:11:45 VL3 46 V149 +2:59:57 +2:35:03 04:08 423 81 504
193 Dace Kerna 6209 KIČE 05:11:45 SL2 31 S44 +2:27:54 +2:27:54 04:19 526 112 638
194 Helmuts Rasa 6142 SPORTLAND DNF
195 Artūrs Pielēns-Pelēns 6136 Lattelecom DNF
196 Jānis Butkēvičus 6155 VSK Seniori DNF
197 Žanis Cibuļskis 6163 Babīte !!Aiziet!! DNF
198 Jānis Actiņš 6061 VSK Noskrien / LSC DNF
199 Raivis Širmelis 6064 DNF
200 Iveta Radiņa-Liepkaula 6024 DNF