SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Jelgavas 4.vidusskola 85
2. Engures vidusskola 63
3. Rīgas 49. vidusskola 26
4. Tukuma 2. vidusskola 24
5. Aizputes vidusskola 23
6. Ogresgala pamatskola 22
7. Zemgales vidusskola 15
8. Lejasciema vidusskola 14
9. Madlienas vidusskola 9
10. Ikšķiles vidusskola 8
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1092 U20V Aizputes vidusskola 00:19:42
2 Aivis Siliņš 1282 U20V Rīgas Tehniskā koledža 00:21:14
3 Alfrēds Apinis 2313 U20V Veikals Maratons 00:21:23
4 Artis Rožkalns 1138 U18V Sporta klubs AŠAIS 00:21:46
5 Emīls Smilškalns 1359 U18V Madlienas vidusskola 00:21:59
6 Mārcis Adamovičs 1131 U18V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:00
7 Roberts Aleksis Glazers 1141 U14V Sporta klubs AŠAIS 00:22:09
8 Raivo Liniņš 1136 U16V Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:23
9 Linards Nikolass Ņikiforovs 1088 U20V Aizputes vidusskola 00:22:32
10 Ivo Bambāns 1362 U16V Madlienas vidusskola 00:23:50
Ātrākie skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Karīna Mellace 1399 U14S Mežciema pamatskola 00:26:26
2 Renāte Beļājeva 1144 U14S Sporta klubs AŠAIS 00:26:30
3 Santa Zemture 1140 U20S Aizputes vidusskola 00:26:30
4 Estere Volfa 1048 U14S Cēsu 1.pamatskola 00:26:36
5 Ruta Samsonova 1294 U16S Sporta klubs Ašais 00:26:43
6 Zanda Zariņa 11267 U12S Mazzalves pamatskola 00:27:51
7 Ilze Borbale 1151 U18S Preiļu 1.pamatskola 00:28:08
8 Ieva Pūpola 1093 U14S Aizputes vidusskola 00:28:09
9 Ginta Krūzēna 1091 U18S Aizputes vidusskola 00:28:26
10 Jolanta Pence 1101 U14S Lejasciema vidusskola 00:28:36
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daniels Gribs 1404 Salaspils sporta skola 00:27:35 +00:00 1000
2 Valters Jonass 1257 Aizputes vidusskola 00:28:34 +00:59 966
3 Erlends Strautmanis 1278 Dzimtmisas pamatskola 00:29:04 +01:29 949
4 Rūdolfs Raudziņš 1355 Cēsu pilsētas sporta skola 00:29:09 +01:34 946
5 Kārlis Bartuševics 1223 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:22 +01:47 939
6 Arno Pušņins 1350 Laurenču sākumskola 00:29:25 +01:50 938
7 Daniels Lagzdiņš 1256 Aizputes vidusskola 00:29:35 +02:00 932
8 Dāvis Bautris 1449 Rīga Juglas vidusskola 00:30:33 +02:58 903
9 Artis Upītis 1226 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:32 +04:57 848
10 Dāvis Bartuševics 1240 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:23 +05:48 826
11 Ernests Krūmiņš 1228 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:20 +07:45 781
12 Markuss Ansons 12268 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:35:26 +07:51 778
13 Valters Lūsis 1242 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:54 +08:19 768
14 Adrians Pietkūns 1237 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:47 +09:12 750
15 Kārlis Daniels Lazda 1295 Dzimtmisas pamatskola 00:37:07 +09:32 743
16 Roberts Straubergs 1391 Jaunmārupes pamatskola 00:37:28 +09:53 736
17 Kristofers Zelčāns 11371 Ogres 1.vidusskola 00:37:28 +09:53 736
18 Markuss Zeltagrauds 1258 Aizputes vidusskola 00:37:33 +09:58 735
19 Ričards Kokins 1406 Salaspils sporta skola 00:37:46 +10:11 730
20 Lūkass Ķikusts 1025 Salaspils sporta skola 00:38:04 +10:29 725
21 Kristers Voldemārs Lazda 1296 Dzimtmisas pamatskola 00:38:49 +11:14 711
22 Roberts Kanģīzeris 1012 Jaunmārupes pamatskola 00:38:52 +11:17 710
23 Kristaps Osītis 1311 Mežciema pamatskola 00:39:07 +11:32 705
24 Edijs Mutors 1118 Lazdonas pamatskola 00:39:28 +11:53 699
25 Jēkabs Zvagulis 1023 Jaunpils vidusskola 00:39:46 +12:11 694
26 Edvards Oškalns 1033 DOMDARIS 00:40:53 +13:18 675
27 Kristians Misjuro 11395 Engures vidusskola 00:41:54 +14:19 658
28 Klāvs Zemturs 1218 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:55 +14:20 658
29 Egons Krišjānis Nastevičs 1229 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:55 +14:20 658
30 Ēriks Muško 1024 Jaunpils vidusskola 00:41:59 +14:24 657
31 Rihards Misjuro 11391 Engures vidusskola 00:43:31 +15:56 634
32 Artuss Gasners 1232 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:52 +17:17 615
33 Leo Ivanovs 1089 Rīgas Hanzas vidusskola 00:45:14 +17:39 610
34 Rūdolfs Smilga 1014 DOMDARIS 00:45:39 +18:04 604
35 Mareks Mūrnieks 11335 Engures vidusskola 00:46:06 +18:31 598
36 Emīls Rozītis 1233 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:23 +20:48 570
37 Eduards Gauris 12303 Lynxdojo DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Kuzņecova 12172 Ādažu sporta skola 00:29:23 +00:00 1000
2 Annika Zālīte 1403 Ulbrokas vidusskola 00:29:58 +00:35 981
3 Melānija Zālīte 1003 Ķekavas visusskola 00:30:23 +01:00 967
4 Franciska Liniņa 1316 Preiļu 1.pamatskola 00:32:04 +02:41 916
5 Keita Zelle 1220 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:08 +07:45 791
6 Sintija Gaile 1221 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:09 +07:46 791
7 Elīna Dmitrijeva 1241 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:20 +08:57 767
8 Keita Majore 1219 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:45 +09:22 758
9 Elizabete Zelučāne 11375 Ogres 1.vidusskola 00:38:50 +09:27 757
10 Marta Ļaudama 1142 Aizputes vidusskola 00:39:05 +09:42 752
11 Anna Goša 1083 Ventspils 4.vidusskola / Maratona klubs 00:40:48 +11:25 720
12 Laura Vētra 1222 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:49 +11:26 720
13 Liene Rozenberga 1396 Siguldas pilsētas vidusskola 00:44:11 +14:48 665
14 Kate Krūmiņa 1238 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:51 +15:28 655
15 Amanda Degaine 1409 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:03 +15:40 652
16 Elma Bremze 1029 Ikšķiles vidusskola 00:45:33 +16:10 645
17 Amēlija Zaķe 1393 Cēsu pilsētas sporta skola 00:46:16 +16:53 635
18 Alise Stacēviča 1286 Rīgas Juglas vidusskola 00:46:31 +17:08 632
19 Anna Pētersone 1236 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:17 +18:54 609
20 Elīna Šeimane 1224 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:18 +18:55 608
21 Veronika Šeimane 1225 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:24 +19:01 607
22 Estere Jungfermane 1227 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:26 +19:03 607
23 Renāte Budze 1231 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:16 +19:53 596
24 Marija Anete Silava 1235 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:02 +20:39 587
25 Beatrise Fokrota 1096 Rīgas Juglas vidusskola 00:55:13 +25:50 532
26 Stefānija Ločmele 1354 Pamatskola Rīdze 00:57:24 +28:01 512
27 Katīna Pļaviņa 1284 Rīgas 64.vidusskola 00:58:58 +29:35 498
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1104 Lejasciema vidusskola 00:25:35 +00:00 1000
2 Emīls Matiass Reinfelds 11279 Rīgas 69.vidusskola 00:25:55 +00:20 987
3 Rauls Sakne 11263 Mazzalves pamatskola 00:26:06 +00:31 980
4 Lukass Pušņins 1351 Laurenču sākumskola 00:26:48 +01:13 955
5 Pēteris Lukstiņš 1020 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:27:43 +02:08 923
6 Markuss Kaļva 1436 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:27:54 +02:19 917
7 Kristers Strautmanis 1280 Dzimtmisas pamatskola 00:28:45 +03:10 890
8 Toms Ulass 1440 Ikšķiles Brīvā skola 00:28:52 +03:17 886
9 Justs Liepiņš 1365 Madlienas vidusskola 00:29:44 +04:09 860
10 Ralfs Dzosens 1445 Ikšķiles vidusskola 00:29:56 +04:21 855
11 Martins Kristers Celms 1128 Lejasciema vidusskola 00:30:29 +04:54 839
12 Rihards Pirogs 1204 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:45 +05:10 832
13 Raens Marko Rozenbergs 1207 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:45 +05:10 832
14 Dāvids Dīvs Vītols 1330 Engures vidusskola 00:31:24 +05:49 815
15 Adrians Stepe 1108 Lejasciema vidusskola 00:31:34 +05:59 810
16 Roberts Cercins 1271 Rāmuļu pamatskola 00:32:29 +06:54 788
17 Rainers Kims 1213 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:31 +06:56 787
18 Mārtiņš Griķis 11251 Gulbenes vsk. 00:32:45 +07:10 781
19 Emīls Freivalds 1357 Cēsu pilsētas sporta skola 00:32:55 +07:20 777
20 Patriks Subris 1303 Zemgales vidusskola 00:33:31 +07:56 763
21 Elvis Dišereits 1447 Madlienas vidusskola 00:33:56 +08:21 754
22 Ernests Pauls Mednis 1106 Lejasciema vidusskola 00:34:03 +08:28 751
23 Gunārs Stankus 1209 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:09 +08:34 749
24 Henrijs Helmanis 11275 00:34:10 +08:35 749
25 Reinis Salcevičs 1370 Natālijas Draudziņas vidusskola 00:34:40 +09:05 738
26 Kaspars Caune 1191 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:40 +09:05 738
27 Emīls Niks Donovs 1192 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:46 +09:11 736
28 Raivis Ābele 1322 Engures vidusskola 00:34:49 +09:14 735
29 Kārlis Liepiņš 1006 Engures vidusskola 00:35:11 +09:36 727
30 Artūrs Sams 1208 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:55 +10:20 712
31 Kristers Zekunde 1073 Tukuma 2. vidusskola 00:36:17 +10:42 705
32 Roberts Pēks 1063 Tukuma 2. vidusskola 00:36:23 +10:48 703
33 Emīls Arnis Vjakse 1072 Tukuma 2. vidusskola 00:36:45 +11:10 696
34 Knuts Sidorovičs 1371 Ikšķiles brīvā skola 00:37:06 +11:31 690
35 Krišjānis Bērziņš 1373 DOMDARIS 00:37:12 +11:37 688
36 Emīls Bērziņš 1334 Engures vidusskola 00:37:17 +11:42 686
37 Markuss Trankalis 1210 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:58 +12:23 674
38 Ralfs Kanģīzeris 1011 Jaunmārupes pamatskola 00:38:05 +12:30 672
39 Linards Reinis Laizāns 1197 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +12:41 669
40 Ņikita Kotovs 1196 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +12:41 669
41 Reinis Roberts Vāravs 1217 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:20 +12:45 667
42 Roberts Muižnieks 1200 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:22 +12:47 667
43 Zigurds Ulass 1441 Ikšķiles Brīvā skola 00:38:28 +12:53 665
44 Artis Naglis 1285 Ogresgala pamatskola 00:38:44 +13:09 660
45 Rainers Plinte 1262 Ogres 1.vidusskola 00:38:44 +13:09 660
46 Erdžans Deniss Broks 11219 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:39:28 +13:53 648
47 Markuss Zunde 1082 Rīgas 49. vidusskola 00:39:33 +13:58 647
48 Kristiāns Bernāns 1230 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +14:49 633
49 Gustavs Gronskis 1323 Engures vidusskola 00:40:28 +14:53 632
50 Ralfs Bite 1337 Engures vidusskola 00:40:28 +14:53 632
51 Marks Sergijevičs 1234 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:02 +15:27 623
52 Raiens Rūja 1133 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:41:17 +15:42 620
53 Pauls Olafs Straume 1293 Salas sākumskola 00:41:25 +15:50 618
54 Ralfs Fišers 1079 Dobeles sākumskola 00:41:31 +15:56 616
55 Raiens Bullītis 1190 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:56 +16:21 610
56 Reinis Gailis 1009 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:42:14 +16:39 606
57 Pēteris Benhens 1392 Babītes vidusskola 00:42:22 +16:47 604
58 Ernests Levkāns 1016 Ikšķiles vidusskola 00:42:49 +17:14 598
59 Rūdolfs Rocēns 1245 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:58 +17:23 595
60 Kurts Filips Kalniņš 1058 Tukuma 2. vidusskola 00:45:12 +19:37 566
61 Oskars Isakovs 12298 Lynxdojo 00:45:40 +20:05 560
62 Ilvars Ozoliņš 1202 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:10 +20:35 554
63 Markuss Kristians Krievs 1264 Ādažu vidusskola 00:46:25 +20:50 551
64 Eduards Brasliņš 1075 Rīgas 49. vidusskola 00:46:29 +20:54 550
65 Gustavs Daniels Ozols 12307 Lynxdojo 00:46:56 +21:21 545
66 Igors Šitvjenkins 1216 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:26 +21:51 539
67 Matīss Grava 1239 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:28 +21:53 539
68 Renārs Gaidukevičs 1053 Tukuma 2. vidusskola 00:47:41 +22:06 537
69 Artūrs Rūdulis 1066 Tukuma 2. vidusskola 00:48:08 +22:33 532
70 Artis Bērznieks 1325 Engures vidusskola 00:48:23 +22:48 529
71 Tomass Visockis 11287 Engures vidusskola 00:48:24 +22:49 529
72 Kristers Jurčs 1057 Tukuma 2. vidusskola 00:48:32 +22:57 527
73 Emīls Salzemnieks 1067 Tukuma 2. vidusskola 00:49:09 +23:34 521
74 Artūrs Regnārs Trusovs 1071 Tukuma 2. vidusskola 00:49:11 +23:36 520
75 Gabriels Mednis 1215 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:38 +24:03 515
76 Gabriēls Bandēns 99991 Lynxdojo 00:59:27 +33:52 430
77 Olivers Āboltiņš 12302 Lynxdojo DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Zanda Zariņa 11267 Mazzalves pamatskola 00:27:51 +00:00 1000
2 Keita Upeniece 1259 Aizputes vidusskola 00:29:13 +01:22 953
3 Loreta Zālīte 1402 Ulbrokas vidusskola 00:29:36 +01:45 941
4 Arta Reinholde 1065 Tukuma 2. vidusskola 00:31:22 +03:31 888
5 Zaiga Paegle 1203 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:22 +04:31 860
6 Marta Luize Pētersone 1044 Valmieras Pārgaujas sākumskola / VSK Noskrien 00:32:47 +04:56 850
7 Kristiāna Kuzņecova 12176 Ādažu sporta skola 00:32:58 +05:07 845
8 Gerda Berkolde 1105 Lejasciema vidusskola 00:33:49 +05:58 824
9 Daniela Miļūna 1199 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:14 +06:23 814
10 Maija Terēze Strazdiņa 11235 Ikšķiles Brīvā skola 00:34:59 +07:08 796
11 Agnese Vabele 1412 Ogresgala pamatskola 00:35:02 +07:11 795
12 Anna Nikola Berkolde 1107 Lejasciema vidusskola 00:36:04 +08:13 772
13 Paula Gelvere 1194 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:43 +08:52 759
14 Katrīna Domkova 1052 Tukuma 2. vidusskola 00:37:20 +09:29 746
15 Beatrise Broka 1123 Mežciema pamatskola 00:37:44 +09:53 738
16 Justīne Mūrniece 1367 Madlienas vidusskola 00:37:47 +09:56 737
17 Laura Ozoliņa 1062 Tukuma 2. vidusskola 00:38:15 +10:24 728
18 Iveta Ivanova 1413 Ogresgala pamatskola 00:38:17 +10:26 727
19 Līna Osīte 1148 Mežciema pamatskola 00:38:19 +10:28 727
20 Emīlija Vahere-Abražune 1046 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:19 +10:28 727
21 Kristiāna Fogele 1069 Tukuma 2. vidusskola 00:38:25 +10:34 725
22 Elizabete Paula Erkena 1401 Ķekavas sākumskola 00:38:27 +10:36 724
23 Dana Ādmine 1050 Tukuma 2. vidusskola 00:38:43 +10:52 719
24 Amanda Budze 1189 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:46 +10:55 718
25 Paula Brauna - Rozenštama 1051 Tukuma 2. vidusskola 00:39:25 +11:34 707
26 Nikola Koridze 1214 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +11:44 704
27 Madara Matisone 1061 Tukuma 2. vidusskola 00:39:39 +11:48 702
28 Annika Barkāne 1187 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +12:44 686
29 Elīza Evardsone 11363 Engures vidusskola 00:40:48 +12:57 683
30 Elizabete Sofija Kleinhofa 1060 Tukuma 2. vidusskola 00:41:27 +13:36 672
31 Roberts Pētersons 1300 Zemgales vidusskola 00:42:10 +14:19 660
32 Anna Lizbovska 12024 Rīgas 41.vidusskola 00:42:11 +14:20 660
33 Alise Janvāre 1277 Annas Brigaderes pamatskola 00:42:46 +14:55 651
34 Evelīna Vahere-Abražune 1045 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:43:19 +15:28 643
35 PatrĪcija Paula Ķikule 1356 JELGAVAS 4. SĀKUMSKOLA 00:43:31 +15:40 640
36 Elizabete Jukna 1056 Tukuma 2. vidusskola 00:43:37 +15:46 639
37 Nikija Jaunbrāle 1055 Tukuma 2. vidusskola 00:44:17 +16:26 629
38 Emīlija Paula Ozola 11355 Engures vidusskola 00:44:29 +16:38 626
39 Karlīna Rābe 1398 Ogres sākumskola 00:44:35 +16:44 625
40 Estere Voitjule 1397 Ogres sākumskola 00:45:14 +17:23 616
41 Marta Vēze 1374 Rīgas 64.vidusskola 00:45:29 +17:38 612
42 Liene Širmele 1395 Baldones mūzikas pamatskola 00:45:35 +17:44 611
43 Ance Vēze 1375 Rīgas 64.vidusskola 00:45:54 +18:03 607
44 Veronika Kotova 1195 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:03 +18:12 605
45 Agrita Paula Rafaele 1205 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:04 +18:13 605
46 Marta Švāģere 1347 Engures vidusskola 00:46:18 +18:27 602
47 Marta Ķikare 11367 Engures vidusskola 00:46:19 +18:28 601
48 Anemarija Plotniece 1312 Ādažu vidusskola 00:46:45 +18:54 596
49 Eleonora Kleina 11343 Engures vidusskola 00:47:35 +19:44 585
50 Elizabete Beāte Ruža 1080 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:48:54 +21:03 570
51 Annija Blūma 1324 Engures vidusskola 00:49:16 +21:25 565
52 Tīna Annija Gedrovica 1193 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:48 +21:57 559
53 Liene Didrihsone 1408 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:49 +21:58 559
54 Adriana Ūvena 1211 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:50 +21:59 559
55 Danija Tiliba 1070 Tukuma 2. vidusskola 00:49:55 +22:04 558
56 Santa Kaņepe 1059 Tukuma 2. vidusskola 00:49:58 +22:07 557
57 Sofija Osipova 1201 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:16 +22:25 554
58 Beāte Bukaldere 1212 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:19 +22:28 553
59 Sanija Auniņa 1049 Tukuma 2. vidusskola 00:50:36 +22:45 550
60 Elīna Sprigule 1068 Tukuma 2. vidusskola 00:50:36 +22:45 550
61 Alise Gedjuna 1054 Tukuma 2. vidusskola 00:50:59 +23:08 546
62 Laine Bartuševica 1188 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:00 +24:09 536
63 Agnese Eniņa 1326 Engures vidusskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1141 Sporta klubs AŠAIS 00:22:09 +00:00 1000
2 Artūrs Brants 1120 Lazdonas pamatskola 00:25:25 +03:16 871
3 Kaspars Kronbergs 1335 Engures vidusskola 00:26:11 +04:02 846
4 Markuss Kurašovs 1314 Preiļu 1.pamatskola 00:27:22 +05:13 809
5 Valters Pūdžs 1315 Preiļu 1.pamatskola 00:27:33 +05:24 804
6 Daniels Strautmanis 1279 Dzimtmisas pamatskola 00:27:34 +05:25 804
7 Krišs Liepiņš 1005 Engures vidusskola 00:27:54 +05:45 794
8 Elvis Laškovs 1010 Naukšēnu novada vidusskola 00:28:12 +06:03 785
9 Ernests Gūtmanis 12316 Engures vidusskola 00:28:20 +06:11 782
10 Ivars Svārpstons 1289 Rīgas 49. vidusskola 00:29:01 +06:52 763
11 Dāvis Ende 11255 Gulbenes vsk. 00:30:50 +08:41 718
12 Roberts Bukalders 1163 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:13 +09:04 710
13 Toms Kroičs 1353 Kokneses vidusskola 00:31:21 +09:12 707
14 Jānis Puriņš 11283 Engures vidusskola 00:31:26 +09:17 705
15 Aleksis Rieksts 1119 Lazdonas pamatskola 00:32:22 +10:13 684
16 Dāvis Mazais 1443 ĀBVS 00:32:51 +10:42 674
17 Ernests Ločmelis 1352 Pamatskola Rīdze 00:32:56 +10:47 673
18 Markuss Mernics 1423 Ogresgala pamatskola 00:33:12 +11:03 667
19 Artūrs Brasavs 1457 Jelgavas 3.sākumskola 00:33:12 +11:03 667
20 Ričards Birznieks 11399 Engures vidusskola 00:33:26 +11:17 663
21 Alekss Lastovskis 1172 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:46 +11:37 656
22 Ilvars Matvejevs 11351 Engures vidusskola 00:34:07 +11:58 649
23 Jānis Saukitens 1177 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +13:02 630
24 Daniels Lucs 1174 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:20 +13:11 627
25 Markuss Auniņš 1299 Zemgales vidusskola 00:36:05 +13:56 614
26 Artjoms Kisļakovs 1243 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:36:05 +13:56 614
27 Markuss Uzuls 1348 Engures vidusskola 00:37:17 +15:08 594
28 Maksims Timohins 1439 Ogresgala pamatskola 00:37:48 +15:39 586
29 Valters Alksnis 1422 Ogresgala pamatskola 00:37:48 +15:39 586
30 Edvards Kristaps Vilaus 1184 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:06 +15:57 581
31 Daniels Salenieks 1287 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:09 +16:00 581
32 Rolands Kozlovs 1171 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:45 +16:36 572
33 Jānis Ziobrovskis 1113 Aizputes vidusskola 00:38:46 +16:37 571
34 Deivids Lucs 1175 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:49 +16:40 571
35 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1180 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:49 +16:40 571
36 Markuss Ķīsis 1319 Engures vidusskola 00:39:59 +17:50 554
37 Kristaps Lellis 1173 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:06 +17:57 552
38 Helvijs Kārkliņš 11243 Siguldas pilsētas vidusskola 00:41:13 +19:04 537
39 Mareks Aumalis 1346 Engures vidusskola 00:41:32 +19:23 533
40 Marks Cimermanis 1164 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:07 +19:58 526
41 Mārtiņš Vecels 1183 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:49 +20:40 517
42 Edvards Jermacāns 1250 Bērzaunes pamatskola 00:43:24 +21:15 510
43 Artūrs Adamovičs 1416 Ogresgala pamatskola 00:43:45 +21:36 506
44 Dāvids Lūsis 1450 Rīgas 5.internātpamatskolas attīstības centrs 00:44:45 +22:36 495
45 Jānis Lizbovskis 12020 Rīgas 41.vidusskola 00:44:59 +22:50 492
46 Aigars Rutks 1414 Ogresgala pamatskola 00:45:12 +23:03 490
47 Leo Kozlovs 1097 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola "Mežaparks" 00:45:16 +23:07 489
48 Kristaps Ķīsis 11295 Engures vidusskola 00:46:01 +23:52 481
49 Toms Krastiņš 11247 Ogres 1.vidusskola 00:46:47 +24:38 473
50 Arvis Daniēls Štalts 1146 Slokas pamatskola 00:46:48 +24:39 473
51 Miks Rieksts Hofmanis 11291 Engures vidusskola 00:48:12 +26:03 460
52 Rendijs Ludvigsons 1452 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:49:15 +27:06 450
53 Ģirts Laudāns 1198 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:28 +33:19 399
54 Roberts Raubens 1206 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:43 +33:34 398
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Karīna Mellace 1399 Mežciema pamatskola 00:26:26 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1144 Sporta klubs AŠAIS 00:26:30 +00:04 997
3 Estere Volfa 1048 Cēsu 1.pamatskola 00:26:36 +00:10 994
4 Ieva Pūpola 1093 Aizputes vidusskola 00:28:09 +01:43 939
5 Jolanta Pence 1101 Lejasciema vidusskola 00:28:36 +02:10 924
6 Markuss Krāvs 1298 Zemgales vidusskola 00:29:26 +03:00 898
7 Elizabete Galvane 1102 Lejasciema vidusskola 00:29:36 +03:10 893
8 Monta Zauriņa 1103 Lejasciema vidusskola 00:29:46 +03:20 888
9 Madara Pūpola 1094 Aizputes vidusskola 00:30:15 +03:49 874
10 Reičela Rone 1027 Aizputes vidusskola 00:31:29 +05:03 840
11 Katrīna Skrodele 1178 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:31 +05:05 839
12 Indra Mackeviča 1031 Ikšķiles vidusskola 00:32:43 +06:17 808
13 Elizabete Elīze Kaže 1170 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:44 +06:18 808
14 Gita Vītola 11223 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:33:27 +07:01 790
15 Vanesa Akšanova 1162 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:33 +07:07 788
16 Viktorija Ziediņa 1021 Ulbrokas vidusskola 00:33:39 +07:13 786
17 Laura Sproģe 1442 Rāmuļu pamatskola 00:34:14 +07:48 772
18 Marta Upmale 1358 Cēsu pilsētas sporta skola 00:35:32 +09:06 744
19 Viktorija Anna Morozova 11411 Engures vidusskola 00:37:17 +10:51 709
20 Elīna Bērziņa 11339 Engures vidusskola 00:37:17 +10:51 709
21 Signe Svārpstone 1288 Rīgas 49. vidusskola 00:37:33 +11:07 704
22 Estere Karolīna Šmite 1145 Aizputes vidusskola 00:37:43 +11:17 701
23 Elīza Muzika 1086 Jumpravas vidusskola 00:37:44 +11:18 701
24 Luīze Barkāne 1121 Lazdonas pamatskola 00:37:55 +11:29 697
25 Agate Barone 1000 Ādažu vidusskola 00:37:55 +11:29 697
26 Anna Marija Trankale 1182 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:00 +11:34 696
27 Elīze Bremze 1028 Ikšķiles vidusskola 00:38:15 +11:49 691
28 Viktorija Laura Vītola 1185 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +11:50 691
29 Aleksa Ārmane 1425 Ogresgala pamatskola 00:38:16 +11:50 691
30 Sigita Skrodele 1186 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:22 +11:56 689
31 Gabriela Lūse 1270 Rīgas 49. vidusskola 00:38:39 +12:13 684
32 Alise Šalājeva 1181 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:41 +12:15 683
33 Lenija Slivjuka 1179 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:01 +12:35 677
34 Anastasija Kuzmina 1081 Ulbrokas vidusskola 00:39:35 +13:09 668
35 Anna Bāriņa 1034 Ikšķiles vidusskola 00:39:51 +13:25 663
36 Elizabete Matule 1263 Pamatskola Rīdze 00:40:01 +13:35 661
37 Paula Matvējeva 1418 Ogresgala pamatskola 00:40:19 +13:53 656
38 Paula Ekerte 1166 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +14:09 651
39 Evelīna Gulbe 1168 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +14:09 651
40 Ella Aleksandra Gurejeva 1169 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:43 +14:17 649
41 Eimija Misjuro 1331 Engures vidusskola 00:41:50 +15:24 632
42 Justīne Semjonova 1001 Umurgas pamatskola 00:41:55 +15:29 631
43 Beāte Bogustova 1149 Rīgas 49. vidusskola 00:42:31 +16:05 622
44 Melita Freiberga 1159 Rīgas 49. vidusskola 00:42:31 +16:05 622
45 Jana Vasile 1111 Aizputes vidusskola 00:43:21 +16:55 610
46 Betija Bigača 1047 Aizputes vidusskola 00:44:41 +18:15 592
47 Viktorija Vika Kurinoja 11359 Engures vidusskola 00:44:49 +18:23 590
48 Sofija Miķilpa 1176 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:03 +18:37 587
49 Annija Bramane 1437 Baldones mūzikas pamatskola 00:45:50 +19:24 577
50 Elza Vēja 1013 Rīgas 49. vidusskola 00:46:02 +19:36 574
51 Andīna Zandere 1332 Engures vidusskola 00:46:12 +19:46 572
52 Laima Brasliņa 1076 Rīgas 49. vidusskola 00:46:39 +20:13 567
53 Līva Ance Actiņa 1318 NMV Rīgas Doma kora skola 00:47:46 +21:20 553
54 Sofija Jermakoviča 1424 Ogresgala pamatskola 00:49:09 +22:43 538
55 Laura Gaigalniece 1420 Ogresgala pamatskola 00:49:25 +22:59 535
56 Keita Avena 1417 Ogresgala pamatskola 00:50:54 +24:28 519
57 Samanta Girucka 1421 Ogresgala pamatskola 00:50:54 +24:28 519
58 Rūta Līdaka 1419 Ogresgala pamatskola 00:50:55 +24:29 519
59 Alise Driviniece 1451 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:51:49 +25:23 510
60 Līva Rebeka Ivanovska 11227 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:51:49 +25:23 510
61 Veronika Prusakova 1456 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:52:31 +26:05 503
62 Ērika Kalniņa 1453 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:52:48 +26:22 501
63 Nikola Daniela Damkova 1165 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:27 +29:01 477
64 Rebeka Gorbunova 1167 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:28 +29:02 477
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Raivo Liniņš 1136 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:23 +00:00 1000
2 Ivo Bambāns 1362 Madlienas vidusskola 00:23:50 +01:27 939
3 Salvis Mežāns 1255 Kalsnavas pamatskola 00:23:59 +01:36 933
4 Raivis Žihars 1152 Preiļu 1.pamatskola 00:25:01 +02:38 895
5 Tomass Aizstrauts 1251 Bērzaunes pamatskola 00:25:44 +03:21 870
6 Artūrs Tinuss 1018 Cēsu pilsētas sporta skola 00:26:05 +03:42 858
7 Gustavs Galvans 1098 Lejasciema vidusskola 00:26:29 +04:06 845
8 Brendons Blūms Saimnieks 1260 Aizputes vidusskola 00:27:04 +04:41 827
9 Aleksejs Pekarskis 1017 Rīgas 49. vidusskola 00:27:29 +05:06 814
10 Jēkabs Hohfelds 1429 Ogresgala pamatskola 00:27:39 +05:16 810
11 Ivars Mackevičs 1032 Ikšķiles vidusskola 00:27:45 +05:22 807
12 Rūdolfs Fišers 1078 Spīdolas ģimnāzija 00:28:08 +05:45 796
13 Emīls Tērauds 1007 Pūres pamatskola 00:28:09 +05:46 795
14 Rojs Suveizda 1411 Zemgales vidusskola 00:29:33 +07:10 757
15 Ričards Didriksons 1100 Lejasciema vidusskola 00:29:36 +07:13 756
16 Dāvis Ziemelis 11311 Engures vidusskola 00:29:40 +07:17 754
17 Rūdis Liepiņš 1085 Aizupes pamaskola 00:29:43 +07:20 753
18 Niks Kristaps Šmits 1327 Engures vidusskola 00:30:02 +07:39 745
19 Ginters Ķelps 1030 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 00:30:45 +08:22 728
20 Ernests Davidčuks 1459 Limbažu 3. vidusskola 00:31:18 +08:55 715
21 Gusts Roģis 1115 Aizputes vidusskola 00:31:34 +09:11 709
22 Ričards Pūpols 1430 Ogresgala pamatskola 00:31:35 +09:12 709
23 Mareks Lukjanskis 1328 Engures vidusskola 00:31:58 +09:35 700
24 Sandris Kalējs 1329 Engures vidusskola 00:32:05 +09:42 698
25 Nikolajs Platacis 1432 Ogresgala pamatskola 00:33:29 +11:06 668
26 Mikus Semeneņa 1333 Engures vidusskola 00:34:04 +11:41 657
27 Viljams Lastovskis 1336 Engures vidusskola 00:34:15 +11:52 654
28 Daniels Meržvinskis 1248 Bērzaunes pamatskola 00:35:29 +13:06 631
29 Toms Orlovs 1253 Kalsnavas pamatskola 00:36:08 +13:45 619
30 Deniss Krievāns 1369 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:36:13 +13:50 618
31 Gatis Majauskis 11319 Engures vidusskola 00:37:17 +14:54 600
32 Kristofers Vāvere 1124 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:46 +15:23 593
33 Valters Neļķe 12116 Rīgas Juglas vidusskola 00:38:51 +16:28 576
34 Visvaldis Lācis 11387 Engures vidusskola 00:39:15 +16:52 570
35 Kārlis Aleksandrs Studāns 1095 Rīgas Juglas vidusskola 00:39:22 +16:59 569
36 Kristaps Pinka 1252 Kalsnavas pamatskola 00:39:48 +17:25 562
37 Dāvis Noviks 11315 Engures vidusskola 00:40:00 +17:37 560
38 Rainers Kristians Silkalns 1077 Doveles valsts ģimnāzija 00:41:35 +19:12 538
39 Roberts Muško 1022 Jaunpils vidusskola 00:42:00 +19:37 533
40 Kristiāns Kamšs 1390 Ikšķiles vidusskola 00:42:32 +20:09 526
41 Rolands Širmelis 1394 Baldones mūzikas pamatskola 00:43:01 +20:38 520
42 Silvestrs Kumpiņš 1405 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:46:11 +23:48 485
43 Kristers Artejevs 1455 Rubenes pamatskola 00:48:59 +26:36 457
44 Kristiāns Gustavs Šneps 1446 Hanzas vidusskola 00:51:33 +29:10 434
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ruta Samsonova 1294 Sporta klubs Ašais 00:26:43 +00:00 1000
2 Līva Skoreja 1143 Aizputes vidusskola 00:28:49 +02:06 927
3 Monta Antanoviča 1363 Madlienas vidusskola 00:30:58 +04:15 863
4 Ērika Jermacāne 1099 Lejasciema vidusskola 00:33:00 +06:17 810
5 Renāte Ausmane 1116 Aizputes vidusskola 00:33:42 +06:59 793
6 Loreta Ķikuste 1026 Salaspils sporta skola 00:34:01 +07:18 785
7 Linda Šica 1037 Rīgas 49. vidusskola 00:36:01 +09:18 742
8 Alise Mankus 1036 Rīgas 49. vidusskola 00:36:33 +09:50 731
9 Daniela Fogele 11299 Engures vidusskola 00:36:46 +10:03 727
10 Kristiāna Elizabete Millere 1002 Rīgas valsts 2.ģimnāzija 00:37:03 +10:20 721
11 Lote Freināte 11307 Engures vidusskola 00:39:52 +13:09 670
12 Krista Kuba 1438 Rīgas 49. vidusskola 00:40:38 +13:55 658
13 Loreta Matvejeva 11347 Engures vidusskola 00:41:32 +14:49 643
14 Paula Luīze Vilka 1320 Engures vidusskola 00:41:32 +14:49 643
15 Sandija Sergejeva 1246 Bērzaunes pamatskola 00:41:39 +14:56 641
16 Meldra Meiere 1247 Bērzaunes pamatskola 00:41:39 +14:56 641
17 Patrīcija Rocēna 1265 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:41:55 +15:12 637
18 Laura Pavlovska 11303 Engures vidusskola 00:42:23 +15:40 630
19 Simona Helmane 11271 00:44:07 +17:24 606
20 Liene Franciska Danele 1321 Engures vidusskola 00:45:32 +18:49 587
21 Renāte Smilga 1015 DOMDARIS 00:45:41 +18:58 585
22 Annija Meļakova 1126 Ogresgala pamatskola 00:45:45 +19:02 584
23 Paula Luīze Rocēna 1244 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:45:59 +19:16 581
24 Solveiga Kristiāna Smirnova 1434 Rīgas 45. vidusskola 00:46:48 +20:05 571
25 Katrīna Ducena 1349 Rīgas 49. vidusskola 00:47:24 +20:41 564
26 Sofija Marija Volkova 11403 Engures vidusskola 00:48:40 +21:57 549
27 Loreta Knospiņa 1454 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:49:15 +22:32 542
28 Anastasija Ličakova 1431 Ogresgala pamatskola 00:52:49 +26:06 506
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1138 Sporta klubs AŠAIS 00:21:46 +00:00 1000
2 Emīls Smilškalns 1359 Madlienas vidusskola 00:21:59 +00:13 990
3 Mārcis Adamovičs 1131 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:00 +00:14 989
4 Ivars Dehtevičs 1360 Madlienas vidusskola 00:24:01 +02:15 906
5 Kristaps Jaunzems 1297 Zemgales vidusskola 00:24:32 +02:46 887
6 Reinis Burtnieks 1156 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:09 +03:23 865
7 Oto Laiva 1158 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:33 +03:47 852
8 Mareks Pencis 1130 Lejasciema vidusskola 00:26:20 +04:34 827
9 Ričards Briedis 1261 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:26:44 +04:58 814
10 Emīls Gūtmanis 1004 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:27:24 +05:38 794
11 Ričards Robins Skuja 1160 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:28:41 +06:55 759
12 Oskars evalds Gailītis 1249 Bērzaunes pamatskola 00:28:44 +06:58 758
13 Edijs Valainis 1313 Preiļu 1.pamatskola 00:29:20 +07:34 742
14 Artis Vasiļevs 1310 Zemgales vidusskola 00:30:37 +08:51 711
15 Matīss Fogelis 1344 Engures vidusskola 00:31:18 +09:32 695
16 Deivis Deivids Ozoliņš 1345 Engures vidusskola 00:31:18 +09:32 695
17 Dāvis Bramanis 1254 Kalsnavas pamatskola 00:32:04 +10:18 679
18 Niks Meščerskis 1122 Lazdonas pamatskola 00:33:41 +11:55 646
19 Maikls Zaļkalns 1281 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:34:10 +12:24 637
20 Reinis Konošonoks 1008 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:34:11 +12:25 637
21 Brendons Graumanis 11379 Engures vidusskola 00:36:45 +14:59 592
22 Roberts Rozenbergs 1342 Engures vidusskola 00:37:25 +15:39 582
23 Rihards Grīviņš 11331 Engures vidusskola 00:37:31 +15:45 580
24 Gints Golubs 1368 Rigas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:43:25 +21:39 501
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ilze Borbale 1151 Preiļu 1.pamatskola 00:28:08 +00:00 1000
2 Ginta Krūzēna 1091 Aizputes vidusskola 00:28:26 +00:18 989
3 Līga Klibā 1135 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:29:04 +00:56 968
4 Eva Bērziņa 1129 Lejasciema vidusskola 00:29:25 +01:17 956
5 Madara Alecka 1139 Aizputes vidusskola 00:29:41 +01:33 948
6 Annija Tamane 1035 Vecumnieku vidusskola 00:33:27 +05:19 841
7 Sandra Kārkliņa 1364 Madlienas vidusskola 00:33:30 +05:22 840
8 Diāna Beņķe 1155 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:33:42 +05:34 835
9 Elīna Vosveniece 1433 Madlienas vidusskola 00:35:13 +07:05 799
10 Sanita Broka 1154 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:36:49 +08:41 764
11 Elizabete Muzikante 1435 Zemgales vidusskola 00:37:01 +08:53 760
12 Marija Ance Reča 1084 Rīgas 49. vidusskola 00:37:20 +09:12 754
13 Marta Bādere 1087 Aizputes vidusskola 00:37:27 +09:19 751
14 Sabīne Olšteina 1308 Zemgales vidusskola 00:37:55 +09:47 742
15 Ance Frīdenberga 1090 Rīgas 49. vidusskola 00:39:03 +10:55 720
16 Arnita Muciniece 1444 Zemgales vidusskola 00:39:32 +11:24 712
17 Paulīne Amanda Aniņa 1306 Zemgales vidusskola 00:40:07 +11:59 701
18 Samanta Spunde 1304 Zemgales vidusskola 00:40:30 +12:22 695
19 Kaija Zariņa 1161 Rīgas 49. vidusskola 00:40:38 +12:30 692
20 Krista Lukjanska 11323 Engures vidusskola 00:40:41 +12:33 692
21 Alise Evardsone 11327 Engures vidusskola 00:41:38 +13:30 676
22 Erlanda Atvare 1109 Rīgas 49. vidusskola 00:41:58 +13:50 670
23 Dagmāra Grīnberga 1039 Rīgas 49. vidusskola 00:43:34 +15:26 646
24 Elza Eglīte 1040 Rīgas 49. vidusskola 00:43:35 +15:27 646
25 Rebeka Ašmane 1127 Ogresgala pamatskola 00:44:05 +15:57 638
26 Egija Žindule 1125 Ogresgala pamatskola 00:44:36 +16:28 631
27 Paula Fjodorova 1291 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:44:40 +16:32 630
28 Marta Linda Tilnere 1157 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:46:42 +18:34 602
29 Beāte Marta Circene 1153 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:46:42 +18:34 602
30 Gundega Kalpiņa 1042 Rīgas 49. vidusskola 00:48:13 +20:05 583
31 Lelde Buķele 1110 Rīgas 49. vidusskola 00:48:13 +20:05 583
32 Elena Kazuša 1038 Rīgas 49. vidusskola 00:48:14 +20:06 583
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1092 Aizputes vidusskola 00:19:42 +00:00 1000
2 Aivis Siliņš 1282 Rīgas Tehniskā koledža 00:21:14 +01:32 928
3 Alfrēds Apinis 2313 Veikals Maratons 00:21:23 +01:41 921
4 Linards Nikolass Ņikiforovs 1088 Aizputes vidusskola 00:22:32 +02:50 874
5 Andrejs Bānis 1407 Salaspils sporta skola 00:24:14 +04:32 813
6 Valters Klaucāns 1274 Rīgas Tehniskā koledža 00:24:17 +04:35 811
7 Artūrs Āboltiņš 1275 Rīgas Tehniskā koledža 00:25:33 +05:51 771
8 Rainers Subris 1309 Zemgales vidusskola 00:26:46 +07:04 736
9 Toms Straume 1292 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:28:46 +09:04 685
10 Reiners Birners 1410 Zemgales vidusskola 00:30:05 +10:23 655
11 Raitis Davidčuks 1458 Saldus Tehnikums 00:31:18 +11:36 629
12 Kristaps Aizups 1338 Engures vidusskola 00:31:55 +12:13 617
13 Kristers Grava 1019 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:33 +12:51 605
14 Sandis Ozoliņš 11407 Engures vidusskola 00:32:59 +13:17 597
15 Tomass Matīss Eplers 1343 Engures vidusskola 00:33:56 +14:14 581
16 Madars Pūpols 1117 Aizputes vidusskola 00:37:34 +17:52 524
17 Kevins Karzubovs 1276 Rīgas Tehniskā koledža 00:40:54 +21:12 482
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Santa Zemture 1140 Aizputes vidusskola 00:26:30 +00:00 1000
2 Samanta Muča 1339 Engures vidusskola 00:31:55 +05:25 830
3 Gita Suškova 1301 Zemgales vidusskola 00:34:43 +08:13 763
4 Dana Veismane 11259 Rīgas 49.vsk 00:34:49 +08:19 761
5 Anete Balode 1341 Engures vidusskola 00:37:17 +10:47 711
6 Betija Līcīte 11383 Engures vidusskola 00:40:09 +13:39 660
7 Katrīna Silva Mierkalne 1340 Engures vidusskola 00:41:27 +14:57 639
8 Ketija Birzule 1267 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53 611
9 Līva Apšeniece 1266 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53 611
10 Beāte Konrade 1268 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53 611
11 Daniela Vāvere 1269 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:45:55 +19:25 577