VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 12361 LMD.LV 00:16:54 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Uģis Kronbergs 2314 MRC / isoreflect 00:18:29 V1 2 V2 +01:35 +01:35
3 Nils Kristians Mednis 2273 Saldus Boksa Klubs 00:20:07 V1 3 V3 +03:13 +03:13
4 Eduards Pāķis 2278 Saulkrasti SRT 00:20:15 V1 4 V4 +03:21 +03:21
5 Roberts Šveicers 2031 DzSK Lokomotīve 00:20:49 V1 5 V5 +03:55 +03:55
6 Kaspars Lūsis 2195 Skrāpele.lv 00:21:12 V1 6 V6 +04:18 +04:18
7 Māris Zariņš 2407 00:21:27 V1 7 V7 +04:33 +04:33
8 Artis Ērmanis 2319 00:22:39 V1 8 V8 +05:45 +05:45
9 Igors Gibasovs 12043 ventspils maratona klubs 00:22:51 V1 9 V9 +05:57 +05:57
10 Helmuts Rasa 2053 SPORTLAND 00:23:00 V1 10 V10 +06:06 +06:06
11 Eva Žilde 2175 Swedbank 00:23:00 S1 1 S1 +00:00 +00:00
12 Kristīne Kelerta 2390 00:23:08 S1 2 S2 +00:08 +00:08
13 Elvis Rībens 2333 Venden 00:23:19 V1 11 V11 +06:25 +06:25
14 Agris Jansons 2294 00:23:21 V1 12 V12 +06:27 +06:27
15 Kārlis Cakuls 2310 Cakuli 00:23:25 V1 13 V13 +06:31 +06:31
16 Justs Belevičs 2277 00:23:26 V1 14 V14 +06:32 +06:32
17 Daiga Rove 2291 00:23:30 S1 3 S3 +00:30 +00:30
18 Maija Pūpola 2038 Maratona klubs 00:23:35 S1 4 S4 +00:35 +00:35
19 Gundega Pāķe 2275 Saulkrasti SRT 00:23:52 S1 5 S5 +00:52 +00:52
20 U?is Fogels 2257 Dekšņi Skrien! 00:23:59 V1 15 V15 +07:05 +07:05
21 Andis Pilsētnieks 12115 00:24:15 V1 16 V16 +07:21 +07:21
22 Elīna Goldmane 2052 SPORTLAND 00:24:47 S1 6 S6 +01:47 +01:47
23 Ints Mūrnieks 2279 Mūris&Co 00:24:51 V1 17 V17 +07:57 +07:57
24 Inga Doveika 2311 MRC 00:25:19 S1 7 S7 +02:19 +02:19
25 Ilze Miklaševica 2042 Jelgavas 4.vidusskola 00:25:30 S1 8 S8 +02:30 +02:30
26 Matīss Kalniņš 12079 Raxtu Raxti 00:25:31 V1 18 V18 +08:37 +08:37
27 Jānis Krastiņš 2323 00:25:44 V1 19 V19 +08:50 +08:50
28 Mārtiņš Jansons 12071 teiksma 00:25:47 V1 20 V20 +08:53 +08:53
29 Jānis Krēsliņš 2322 Swedbank 00:25:55 V1 21 V21 +09:01 +09:01
30 Ieva Brūklene 12103 00:26:15 S1 9 S9 +03:15 +03:15
31 Anete Krūmiņa 2087 00:26:16 S1 10 S10 +03:16 +03:16
32 Edijs Laškovs 2088 00:26:24 V1 22 V22 +09:30 +09:30
33 Indra Krēgere 2047 Engures vidusskola 00:26:29 S1 11 S11 +03:29 +03:29
34 Jānis Rove 2297 00:26:32 V1 23 V23 +09:38 +09:38
35 Jānis Ilsteris 2356 00:26:32 V1 24 V24 +09:38 +09:38
36 Janis Nolle 2339 00:26:34 V1 25 V25 +09:40 +09:40
37 Ričards Bisenieks 2015 OK Purva Bridējs 00:26:35 V1 26 V26 +09:41 +09:41
38 Līva Ašmane 2163 VSK Noskrien 00:26:41 S1 12 S12 +03:41 +03:41
39 Ieva Pauniņa 2127 Vivipara 00:26:50 S1 13 S13 +03:50 +03:50
40 Aigars Bērziņš 2315 00:26:51 V1 27 V27 +09:57 +09:57
41 Andis Endziņš 2400 PH Print 00:26:53 V1 28 V28 +09:59 +09:59
42 Agne Sereikaite 2157 00:27:02 S1 14 S14 +04:02 +04:02
43 Dace Vasecka 2262 00:27:08 S1 15 S15 +04:08 +04:08
44 Sanija Bērziņa 2172 Radiņi 00:27:10 S1 16 S16 +04:10 +04:10
45 Ričards Toms Zvilna 2133 Biznesa parks ABAVA 00:27:10 V1 29 V29 +10:16 +10:16
46 Āris Ozoliņš 2389 00:27:14 V1 30 V30 +10:20 +10:20
47 Liene Labsvīra 12139 00:27:16 S1 17 S17 +04:16 +04:16
48 Inga Bombina 2205 Teiksma 00:27:19 S1 18 S18 +04:19 +04:19
49 Ints Popelis 2413 Teiksma 00:27:20 V1 31 V31 +10:26 +10:26
50 Agnis Bahs 2330 00:27:35 V1 32 V32 +10:41 +10:41
51 Sandra Cīrule 2363 00:27:44 S1 19 S19 +04:44 +04:44
52 Raitis Ābelnieks 12059 00:27:50 V1 33 V33 +10:56 +10:56
53 Toms Lučins 2160 00:28:09 V1 34 V34 +11:15 +11:15
54 Evita Ruskova 2004 VSK Noskrien 00:28:19 S1 20 S20 +05:19 +05:19
55 Gunita Vītola 12063 00:28:21 S1 21 S21 +05:21 +05:21
56 Sanita Sparāne 2048 Sportland 00:28:24 S1 22 S22 +05:24 +05:24
57 Aija Meldere 2259 Dekšņi Skrien! 00:28:25 S1 23 S23 +05:25 +05:25
58 Sanita Urmane-Brahmane 2104 Swedbank 00:28:42 S1 24 S24 +05:42 +05:42
59 Linda Kirhnere 2376 00:28:42 S1 25 S25 +05:42 +05:42
60 Kristīne Budigina 2145 00:28:42 S1 26 S26 +05:42 +05:42
61 Egijs Rassa 2108 00:28:43 V1 35 V35 +11:49 +11:49
62 Solvita Troicka 2342 00:28:45 S1 27 S27 +05:45 +05:45
63 Keina Kodola 2071 00:28:46 S1 28 S28 +05:46 +05:46
64 Gunita Ķelpa 2058 00:28:48 S1 29 S29 +05:48 +05:48
65 Anda Fogele 2256 Dekšņi Skrien! 00:28:50 S1 30 S30 +05:50 +05:50
66 Agita Kamala 12087 Lynkdojo 00:28:52 S1 31 S31 +05:52 +05:52
67 Jēkabs Kurzemnieks 2382 OTIS 00:29:00 V1 36 V36 +12:06 +12:06
68 Zigmārs Zvagulis 2189 Kartavkalnu buki 00:29:02 V1 37 V37 +12:08 +12:08
69 Kate Beresņeva 2304 00:29:12 S1 32 S32 +06:12 +06:12
70 Māris Āķītis 2391 PH Print 00:29:12 V1 38 V38 +12:18 +12:18
71 Valdis Vaišļa 2293 Swedbank 00:29:14 V1 39 V39 +12:20 +12:20
72 Lauma Rudzīte 2332 Venden 00:29:16 S1 33 S33 +06:16 +06:16
73 Māris Kalniņš 2255 Dekšņi Skrien! 00:29:19 V1 40 V40 +12:25 +12:25
74 Alla Radžabova-Cinovska 2037 Maratona Klubs 00:29:20 S1 34 S34 +06:20 +06:20
75 Agnese Gedrovica 2184 Jelgava 00:29:21 S1 35 S35 +06:21 +06:21
76 Ģirts Ģīrupnieks 2185 Jelgava 00:29:21 V1 41 V41 +12:27 +12:27
77 Mareks Voļskis 2329 FIZIOCENTRS 00:29:22 V1 42 V42 +12:28 +12:28
78 Marts Kristiāns Kalniņš 2186 Raxtu Raxti 00:29:23 V1 43 V43 +12:29 +12:29
79 Roberts Jačmenkins 2243 00:29:26 V1 44 V44 +12:32 +12:32
80 Liene Ošiņa 2050 SPORTLAND 00:29:26 S1 36 S36 +06:26 +06:26
81 Jānis Ošiņš 2051 SPORTLAND 00:29:26 V1 45 V45 +12:32 +12:32
82 Endija Ozolniece 2228 SAULKRASTI 00:29:27 S1 37 S37 +06:27 +06:27
83 Māris Dambis 2029 INSALVO 00:29:28 V1 46 V46 +12:34 +12:34
84 Dana Puidze 2369 SK 00:29:29 S1 38 S38 +06:29 +06:29
85 Solvita Pļavarāja 2109 Maratona klubs 00:29:33 S1 39 S39 +06:33 +06:33
86 Kaspars Kupavskis 2180 00:29:40 V1 47 V47 +12:46 +12:46
87 Madara Štorha 2169 00:29:40 S1 40 S40 +06:40 +06:40
88 Rihards Deičmanis 2176 Swedbank 00:29:42 V1 48 V48 +12:48 +12:48
89 Maija Putāne 2121 00:29:43 S1 41 S41 +06:43 +06:43
90 Uldis Dzērve 12067 202.lv 00:29:43 V1 49 V49 +12:49 +12:49
91 Gints Freināts 2105 Engures sportam 00:29:49 V1 50 V50 +12:55 +12:55
92 Rita Ivanova 2388 00:29:49 S1 42 S42 +06:49 +06:49
93 Zita Štrausa 2111 Tukuma 2. vidusskola 00:29:51 S1 43 S43 +06:51 +06:51
94 Brigita Bērziņa 2173 Radiņi 00:29:54 S1 44 S44 +06:54 +06:54
95 Krišs Ādolfs Antāns 2137 00:29:55 V1 51 V51 +13:01 +13:01
96 Maija Zara 2090 00:29:59 S1 45 S45 +06:59 +06:59
97 Oskar Kantanen 2235 00:30:01 V1 52 V52 +13:07 +13:07
98 Jurģis Cakuls 2306 Cakuli 00:30:09 V1 53 V53 +13:15 +13:15
99 Zane Visendorfa 12031 Sportlat 00:30:17 S1 46 S46 +07:17 +07:17
100 Zinta Visocka 2258 Dekšņi Skrien! 00:30:19 S1 47 S47 +07:19 +07:19
101 Laila Slaide 2000 Baldones Lauvas 00:30:22 S1 49 S48 +07:22 +07:22
102 Daiga Gavariņa 2084 00:30:22 S1 48 S49 +07:22 +07:22
103 Jānis Jānis 2085 00:30:23 V1 54 V54 +13:29 +13:29
104 Roberts Ziediņš 12493 00:30:27 V1 55 V55 +13:33 +13:33
105 Eva Kalniņa 2254 Dekšņi Skrien! 00:30:32 S1 50 S50 +07:32 +07:32
106 Dainis Kasparāns 2403 Otis Latvia 00:30:36 V1 58 V56 +13:42 +13:42
107 Erasts Liepa 2324 00:30:36 V1 56 V57 +13:42 +13:42
108 Ilona Pētersone 12385 00:30:36 S1 51 S51 +07:36 +07:36
109 Jānis Krištops 12389 00:30:36 V1 57 V58 +13:42 +13:42
110 Inese Dzērve 2016 SK Tērauds 00:30:36 S1 52 S52 +07:36 +07:36
111 Ieva Jordane-Liflande 2227 00:30:45 S1 53 S53 +07:45 +07:45
112 Rainers Vahtelis 2151 00:30:47 V1 59 V59 +13:53 +13:53
113 Andrejs Movļaiko 2223 00:30:48 V1 60 V60 +13:54 +13:54
114 Zane Saukāne 2404 Otis Latvia 00:30:49 S1 54 S54 +07:49 +07:49
115 Jānis Vaivods 2318 Jūrmalas rūķīši 00:30:52 V1 61 V61 +13:58 +13:58
116 Linda Zeidaka 2119 00:30:53 S1 55 S55 +07:53 +07:53
117 Līva Asere 12135 00:30:55 S1 56 S56 +07:55 +07:55
118 Ieva Valbe 2125 BROLIŠI 00:30:55 S1 57 S57 +07:55 +07:55
119 Ivo Buliņš 2155 Zemgales Ziņas 00:30:58 V1 62 V62 +14:04 +14:04
120 Zane Blūma 2411 Inov8 I OSVeikals.lv 00:30:59 S1 58 S58 +07:59 +07:59
121 Angelika Šedlere 2383 00:31:04 S1 59 S59 +08:04 +08:04
122 Aija Veinberga 2074 DNB banka 00:31:05 S1 60 S60 +08:05 +08:05
123 Gatis Vācietis 2313 00:31:06 V1 63 V63 +14:12 +14:12
124 Valentīna Galaka 2168 00:31:07 S1 61 S61 +08:07 +08:07
125 Viktorija Rudkovska 2260 00:31:09 S1 62 S62 +08:09 +08:09
126 Andris Šakens 2086 00:31:10 V1 64 V64 +14:16 +14:16
127 Elīna Brice-Matisone 12413 00:31:10 S1 63 S63 +08:10 +08:10
128 Aiga Rasa 2161 00:31:11 S1 64 S64 +08:11 +08:11
129 Ojārs Čeksters 2148 00:31:20 V1 65 V65 +14:26 +14:26
130 Linda Zemīte 2144 00:31:20 S1 65 S65 +08:20 +08:20
131 Jana Marta Gavare 2399 PH Print 00:31:23 S1 66 S66 +08:23 +08:23
132 Jānis Sprincis 2069 00:31:26 V1 66 V66 +14:32 +14:32
133 Aleksandrs Paņihidkins 2129 00:31:29 V1 68 V67 +14:35 +14:35
134 Guntars Grava 12035 00:31:29 V1 67 V68 +14:35 +14:35
135 Pēteris Stepiņš 2131 Purva kurmji 00:31:31 V1 69 V69 +14:37 +14:37
136 Baiba Heisele 2368 Rare Team 00:31:34 S1 67 S67 +08:34 +08:34
137 Guna Tīberga 2188 00:31:35 S1 68 S68 +08:35 +08:35
138 Monta Varkale 2043 00:31:39 S1 69 S69 +08:39 +08:39
139 Natālija Jesehina 2159 00:31:40 S1 70 S70 +08:40 +08:40
140 Gustavs Liekniņš 2401 00:31:40 V1 70 V70 +14:46 +14:46
141 Klāvs Jokums 2295 00:31:41 V1 71 V71 +14:47 +14:47
142 Helēna Reinfelde 2110 00:31:45 S1 71 S71 +08:45 +08:45
143 Tīna Kukka 2345 Teiksma 00:31:48 S1 72 S72 +08:48 +08:48
144 Šeilija Maškova 12091 00:31:50 S1 73 S73 +08:50 +08:50
145 Sandra Lūse 2187 Skrienošie Lūši 00:31:51 S1 74 S74 +08:51 +08:51
146 Laura Dīce 2245 Gausā Jūdze 00:31:54 S1 76 S75 +08:54 +08:54
147 Sindija Ozolniece 2229 SAULKRASTI 00:31:54 S1 75 S76 +08:54 +08:54
148 Nataļja Gorškova 2041 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:58 S1 77 S77 +08:58 +08:58
149 Ella Kantanen 2234 00:32:00 S1 78 S78 +09:00 +09:00
150 Ivo Kleins 2353 00:32:00 V1 72 V72 +15:06 +15:06
151 Pēteris Poga 2210 00:32:02 V1 73 V73 +15:08 +15:08
152 Linda Vilsone 2208 00:32:02 S1 79 S79 +09:02 +09:02
153 Aira Šmite 2102 00:32:08 S1 80 S80 +09:08 +09:08
154 Katrīne Ielīte 12409 Kurpnīca 00:32:12 S1 82 S81 +09:12 +09:12
155 Sintija Kristapsone 2272 Kurpnīca 00:32:12 S1 81 S82 +09:12 +09:12
156 Laura Streistermane 2261 00:32:16 S1 83 S83 +09:16 +09:16
157 Jolanta Beleviča 2276 00:32:18 S1 84 S84 +09:18 +09:18
158 Iveta Āboliņa-Ābola 2156 Swedbank 00:32:20 S1 85 S85 +09:20 +09:20
159 Valters Vestmanis 2406 00:32:24 V1 74 V74 +15:30 +15:30
160 Amanda Muceniece 2057 00:32:28 S1 86 S86 +09:28 +09:28
161 Signe Egle 2288 00:32:29 S1 87 S87 +09:29 +09:29
162 Ilze Āboliņa 2370 00:32:35 S1 88 S88 +09:35 +09:35
163 ??????? ??? 12417 00:32:35 S1 89 S89 +09:35 +09:35
164 Līga Švanka 2126 ATKAL JAUNS NAMS 00:32:37 S1 90 S90 +09:37 +09:37
165 Aleksa Skudra 2416 00:32:40 S1 91 S91 +09:40 +09:40
166 Jekaterina Šerska 2213 Swedbank 00:32:50 S1 92 S92 +09:50 +09:50
167 Baiba Brokere 2215 Swedbank 00:32:53 S1 93 S93 +09:53 +09:53
168 Laila Kikuste 2093 00:32:58 S1 94 S94 +09:58 +09:58
169 Linda Medne 2274 Saldus Boksa Klubs 00:33:00 S1 96 S95 +10:00 +10:00
170 Ilva Tarasova 2158 Saldus boksa klubs 00:33:00 S1 95 S96 +10:00 +10:00
171 Edgars Juhnevičs 2350 Čapeži 00:33:02 V1 76 V75 +16:08 +16:08
172 Uldis Klaperis 2349 Čapeži 00:33:02 V1 75 V76 +16:08 +16:08
173 Kristīne Kabaļina 2270 00:33:03 S1 97 S97 +10:03 +10:03
174 Krista Burģele 2346 Radisson Blu Daugava 00:33:04 S1 98 S98 +10:04 +10:04
175 Ivita Dorofejeva 2231 00:33:07 S1 99 S99 +10:07 +10:07
176 Patrīcija Tropa 2327 Mikši 00:33:08 S1 100 S100 +10:08 +10:08
177 Dace Prince 2167 00:33:09 S1 101 S101 +10:09 +10:09
178 Evelīna Miltiņa 2326 00:33:12 S1 102 S102 +10:12 +10:12
179 Jevgenija Millere 2283 ABC Software 00:33:14 S1 103 S103 +10:14 +10:14
180 Zita Āboltiņa 2049 Sportland 00:33:16 S1 104 S104 +10:16 +10:16
181 Ieva Baltā Pilsētniece 12381 Sprīdīši 00:33:17 S1 105 S105 +10:17 +10:17
182 Guntars Indriksons 2183 00:33:24 V1 77 V77 +16:30 +16:30
183 Mārtiņš Lode 2242 Smārde 00:33:30 V1 78 V78 +16:36 +16:36
184 Dana Trautmane 12401 00:33:30 S1 106 S106 +10:30 +10:30
185 Nauris Punkstiņš 2072 00:33:31 V1 79 V79 +16:37 +16:37
186 Maksims Davidovs 12377 ZEMGALES ZIŅAS 00:33:37 V1 80 V80 +16:43 +16:43
187 Agnese Nolle 12083 00:33:37 S1 107 S107 +10:37 +10:37
188 Dita Blūma 2325 00:33:38 S1 108 S108 +10:38 +10:38
189 Svens Kasparāns 2241 Kasparāni 00:33:40 V1 81 V81 +16:46 +16:46
190 Ingus Kasparāns 2239 Kasparāni 00:33:41 V1 82 V82 +16:47 +16:47
191 Simona Megne 2181 Teku Taku 00:33:57 S1 109 S109 +10:57 +10:57
192 Dace Ansone 2372 00:34:01 S1 110 S110 +11:01 +11:01
193 Inita Bērziņa 2340 Bauerfeind Latvia 00:34:01 S1 111 S111 +11:01 +11:01
194 Juris Āķītis 2395 PH Print 00:34:02 V1 83 V83 +17:08 +17:08
195 Anda Gaidišķe 2290 00:34:05 S1 112 S112 +11:05 +11:05
196 Sanita Cipruse 12107 00:34:08 S1 113 S113 +11:08 +11:08
197 Roberts Vaivods 2317 Jūrmalas rūķīši 00:34:09 V1 84 V84 +17:15 +17:15
198 Solvita Depša 2166 00:34:10 S1 114 S114 +11:10 +11:10
199 Vladimirs Tiščenko 2014 VSK Noskrien 00:34:11 V1 85 V85 +17:17 +17:17
200 Vitālijs Fisenkovs 2147 AVIA Team 00:34:15 V1 86 V86 +17:21 +17:21
201 Alīna Semka 2146 AVIA Team 00:34:15 S1 115 S115 +11:15 +11:15
202 Juris Dāboliņš 12039 GotikaAuto 00:34:17 V1 87 V87 +17:23 +17:23
203 Kate Annika Antāne 2132 00:34:17 S1 116 S116 +11:17 +11:17
204 Mārtiņš Riekstiņš 2068 Riekstiņs&Ko 00:34:18 V1 88 V88 +17:24 +17:24
205 Jānis Rāzna 12353 SSK Bebra 00:34:19 V1 89 V89 +17:25 +17:25
206 Aiga Dombure 2178 Swedbank 00:34:19 S1 117 S117 +11:19 +11:19
207 Sanita Puriņa 2005 Valmiera 00:34:20 S1 118 S118 +11:20 +11:20
208 Zane Lazda 2236 00:34:22 S1 119 S119 +11:22 +11:22
209 Edgars Kaņepe 2409 Kaņepes 00:34:26 V1 90 V90 +17:32 +17:32
210 Aivars Driķis 2174 00:34:28 V1 91 V91 +17:34 +17:34
211 Juris Bērziņš 2177 Engures sportam 00:34:29 V1 92 V92 +17:35 +17:35
212 Vineta Damberga 12127 00:34:32 S1 120 S120 +11:32 +11:32
213 Paula Zaļkalna 2267 BANDANA.LV 00:34:33 S1 121 S121 +11:33 +11:33
214 Ieva Putreniece 2300 00:34:34 S1 122 S122 +11:34 +11:34
215 Digna Biltauere 2348 00:34:37 S1 123 S123 +11:37 +11:37
216 Aija Apsīte 2225 WWW.RUNNING.LV 00:34:38 S1 124 S124 +11:38 +11:38
217 Madara Apsīte 2335 WWW.RUNNING.LV 00:34:38 S1 125 S125 +11:38 +11:38
218 Antra Āboliņa 2036 00:34:42 S1 126 S126 +11:42 +11:42
219 Ruta Saliņa 2100 00:34:43 S1 127 S127 +11:43 +11:43
220 Kaspars Tanenieks 12015 00:34:44 V1 93 V93 +17:50 +17:50
221 Gunta Neija 2017 VSK Noskrien 00:34:47 S1 129 S128 +11:47 +11:47
222 Anna Hiniča 12007 Olainfarm 00:34:47 S1 128 S129 +11:47 +11:47
223 Zane Šmite 2405 00:34:49 S1 130 S130 +11:49 +11:49
224 Maruta Donika 2354 00:34:51 S1 133 S131 +11:51 +11:51
225 Inga Jurkevica 2355 00:34:51 S1 132 S132 +11:51 +11:51
226 Anhela Lūse 2414 Talsu pakalnu sporta klubs 00:34:51 S1 131 S133 +11:51 +11:51
227 Jakovs Ševčenko 2118 00:34:53 V1 94 V94 +17:59 +17:59
228 Deivids Kubraks 2381 Engures Sportam 00:34:54 V1 95 V95 +18:00 +18:00
229 Jānis Āboliņš 2392 PH Print 00:34:56 V1 96 V96 +18:02 +18:02
230 Dace Meiere 2103 VENDEN 00:34:59 S1 134 S134 +11:59 +11:59
231 Madara Kalniņa 2112 00:35:03 S1 135 S135 +12:03 +12:03
232 Baiba Sargune 2116 Swedbank 00:35:07 S1 136 S136 +12:07 +12:07
233 Iveta Dobele 12405 00:35:14 S1 137 S137 +12:14 +12:14
234 Armands Paeglis 12019 00:35:16 V1 97 V97 +18:22 +18:22
235 Agnese šulca 12111 00:35:21 S1 138 S138 +12:21 +12:21
236 Edgars Zēla 2154 00:35:21 V1 98 V98 +18:27 +18:27
237 Agnese Kleina 2351 00:35:31 S1 139 S139 +12:31 +12:31
238 Ilva Veidemane 2077 00:35:31 S1 140 S140 +12:31 +12:31
239 Kristīne Kalēja 2303 Baltais 00:35:38 S1 141 S141 +12:38 +12:38
240 Edgars Vasiļjevs 2075 Swedbank 00:35:39 V1 99 V99 +18:45 +18:45
241 Kamilla Krilova 2232 Swedbank 00:35:39 S1 142 S142 +12:39 +12:39
242 Aija Miķīte 2252 00:35:43 S1 143 S143 +12:43 +12:43
243 Laura Čekstere 2149 00:35:55 S1 144 S144 +12:55 +12:55
244 Tatjana Āboliņa 2113 00:35:56 S1 145 S145 +12:56 +12:56
245 Egita Sprunce 2250 Radisson Blu Daugava 00:35:59 S1 146 S146 +12:59 +12:59
246 Diāna Elksne 2081 SPORTLAND 00:36:00 S1 147 S147 +13:00 +13:00
247 Irina Tomaševiča 2046 DNB banka 00:36:01 S1 148 S148 +13:01 +13:01
248 Liene Kaldovska 12373 00:36:03 S1 149 S149 +13:03 +13:03
249 Juris Ozoliņš 2269 BANDANA.LV 00:36:22 V1 100 V100 +19:28 +19:28
250 Elīza Andra Ozoliņa 2266 BANDANA.LV 00:36:22 S1 150 S150 +13:22 +13:22
251 Katrīna Liepiņa 2019 Kača liek skriet / Sanderu klans 00:36:23 S1 151 S151 +13:23 +13:23
252 Andis Tiļčiks 2026 Smiltene 00:36:24 V1 101 V101 +19:30 +19:30
253 Aiga Tiļčika 2009 00:36:24 S1 152 S152 +13:24 +13:24
254 Gunita Liepa 2080 SPORTLAND 00:36:27 S1 154 S153 +13:27 +13:27
255 Dace Junaka 12011 00:36:27 S1 153 S154 +13:27 +13:27
256 Tīna Pauriņa 2298 00:36:33 S1 155 S155 +13:33 +13:33
257 Viola Podziņa-Ane 2033 00:36:35 S1 156 S156 +13:35 +13:35
258 Vendula Sprynglova 2203 00:36:36 S1 157 S157 +13:36 +13:36
259 Aiga Tenisa 2312 Cakuli 00:36:38 S1 158 S158 +13:38 +13:38
260 Sabīne Goša 2076 Maratona klubs 00:36:38 S1 159 S159 +13:38 +13:38
261 Anita Vahere-Abražune 2007 00:36:39 S1 160 S160 +13:39 +13:39
262 Olga Fedjuhina 2099 DNB Service Centre Riga 00:36:40 S1 161 S161 +13:40 +13:40
263 Annija Egle 2412 00:36:41 S1 162 S162 +13:41 +13:41
264 Marika Ārone 2101 00:36:41 S1 163 S163 +13:41 +13:41
265 Egija Sproģe 2361 saldus boksa klubs 00:36:42 S1 164 S164 +13:42 +13:42
266 Alise Iļjina 2214 Swedbank 00:36:42 S1 165 S165 +13:42 +13:42
267 Anna Irbe 2299 Talsu pauguraines Zaķi 00:36:48 S1 166 S166 +13:48 +13:48
268 Noldis Kanģīzeris 2063 00:36:51 V1 102 V102 +19:57 +19:57
269 Inese Kanģīzere 2054 Latvijas Gaisa Satiksme 00:36:51 S1 167 S167 +13:51 +13:51
270 Krista Ivanovska 2264 00:36:52 S1 168 S168 +13:52 +13:52
271 Maija Stirna 2244 00:36:55 S1 169 S169 +13:55 +13:55
272 Liene Stabulniece 2387 Clean R 00:36:58 S1 170 S170 +13:58 +13:58
273 Anna Āboliņa 2035 00:37:09 S1 171 S171 +14:09 +14:09
274 Adriāna Vēsma 2130 00:37:10 S1 172 S172 +14:10 +14:10
275 Dana Čekstere 2128 Swedbank 00:37:12 S1 173 S173 +14:12 +14:12
276 Alona Kysil 2095 #VismaActive 00:37:15 S1 174 S174 +14:15 +14:15
277 Andra Viļuma 2179 00:37:20 S1 175 S175 +14:20 +14:20
278 Samanta Plasiņa 2139 00:37:26 S1 176 S176 +14:26 +14:26
279 Daiga Goldova 2138 00:37:26 S1 177 S177 +14:26 +14:26
280 Dana Zetmane 2357 Patria Sportland 00:37:27 S1 178 S178 +14:27 +14:27
281 Ņikita Šikins 2191 00:37:27 V1 103 V103 +20:33 +20:33
282 Daniils Bondovs 2190 00:37:28 V1 104 V104 +20:34 +20:34
283 Edīte Bērziņa 2078 00:37:30 S1 179 S179 +14:30 +14:30
284 Ilze Briņķe 2301 00:37:31 S1 180 S180 +14:31 +14:31
285 Māris Bērziņš 2378 Bajards 00:37:32 V1 105 V105 +20:38 +20:38
286 Kaspars Rutkis 2124 00:37:43 V1 106 V106 +20:49 +20:49
287 Jānis Mežsargs 2280 SANTA 00:37:45 V1 107 V107 +20:51 +20:51
288 Evita Reimane 2152 00:37:50 S1 181 S181 +14:50 +14:50
289 Kristīne Mutore 2056 00:37:52 S1 182 S182 +14:52 +14:52
290 Kristīne Meilerte 2018 Latvijas Finieris Mežs 00:37:56 S1 183 S183 +14:56 +14:56
291 Marta Vildava 2202 Swedbank 00:37:57 S1 184 S184 +14:57 +14:57
292 Reinis Ozoliņš 2402 00:37:58 V1 108 V108 +21:04 +21:04
293 Līga Blumfelde 12147 Engures sportam 00:37:59 S1 185 S185 +14:59 +14:59
294 Silva Skudra 2417 00:38:00 S1 187 S186 +15:00 +15:00
295 Vivita Bunka 2212 00:38:00 S1 186 S187 +15:00 +15:00
296 Dženeta Umalas 2410 00:38:01 S1 189 S188 +15:01 +15:01
297 Agnese Irbīte 2418 VSK Noskrien 00:38:01 S1 188 S189 +15:01 +15:01
298 Zane Riekstiņa 2067 Riekstiņs&Ko 00:38:04 S1 190 S190 +15:04 +15:04
299 Kristaps Indārs 2201 Swedbank 00:38:05 V1 109 V109 +21:11 +21:11
300 Evija Heniņa 2092 SK Katrīna 00:38:10 S1 191 S191 +15:10 +15:10
301 Vizma Klotiņa 2308 00:38:11 S1 192 S192 +15:11 +15:11
302 Tīna Estere Pokšāne 2193 Abas Kreisās Kājas 00:38:15 S1 193 S193 +15:15 +15:15
303 Anda Stelpa 12023 00:38:15 S1 194 S194 +15:15 +15:15
304 Baiba Kanča 2253 SSK Bebra 00:38:16 S1 195 S195 +15:16 +15:16
305 Normunds Gasners 2328 00:38:18 V1 110 V110 +21:24 +21:24
306 Diāna Fukse 12143 00:38:25 S1 196 S196 +15:25 +15:25
307 Inese Vinholca 2284 00:38:34 S1 197 S197 +15:34 +15:34
308 Laura Bērziņa 2380 Bajards 00:38:36 S1 198 S198 +15:36 +15:36
309 Maija Semjonova 2066 SPORTLAND 00:38:40 S1 199 S199 +15:40 +15:40
310 Toms Puķītis 2192 00:38:41 V1 111 V111 +21:47 +21:47
311 Jekaterina Girucka 2230 00:38:42 S1 200 S200 +15:42 +15:42
312 Vēsma Kaņepe 2070 Tukuma 2. vidusskola 00:38:51 S1 201 S201 +15:51 +15:51
313 Astra Zilberte 2073 DNB Service centre Riga 00:38:56 S1 202 S202 +15:56 +15:56
314 Zane Ingevica 2296 00:39:07 S1 203 S203 +16:07 +16:07
315 Nora Ševčenko 2117 00:39:17 S1 204 S204 +16:17 +16:17
316 Ella Bunka 2211 00:39:17 S1 205 S205 +16:17 +16:17
317 Agnese Kasparoviča 2247 DPD Latvija 00:39:22 S1 206 S206 +16:22 +16:22
318 Aiva Skulte 2371 00:39:25 S1 207 S207 +16:25 +16:25
319 Klāvs Klapars 12095 VSK Noskrien 00:39:28 V1 112 V112 +22:34 +22:34
320 Agnese Burbo 2331 Gjensidige 00:39:29 S1 208 S208 +16:29 +16:29
321 Raitis Švāģeris 2336 Gjensidige 00:39:29 V1 113 V113 +22:35 +22:35
322 Ilva Radziņa 2334 00:39:34 S1 209 S209 +16:34 +16:34
323 Indra Poškusa 2281 SANTA 00:39:40 S1 210 S210 +16:40 +16:40
324 Santa Koziorova 2218 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:39:40 S1 212 S211 +16:40 +16:40
325 Baiba Raškovska 2217 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:39:40 S1 211 S212 +16:40 +16:40
326 Anna Fikrlova 2204 RK Svat? 00:39:45 S1 213 S213 +16:45 +16:45
327 Sanita Vecā 2338 00:39:50 S1 214 S214 +16:50 +16:50
328 Maija Purenkova 12047 00:39:51 S1 215 S215 +16:51 +16:51
329 Mārtiņš Bergs 2309 00:39:59 V1 114 V114 +23:05 +23:05
330 Ieva Lācenberga Rocēna 2360 Tikai smejos! 00:40:02 S1 216 S216 +17:02 +17:02
331 Antra Balode Vasiļevska 2394 Susurs, Balodis un Patriki 00:40:03 S1 217 S217 +17:03 +17:03
332 Madara Dumbre 88888 Susurs, Balodis un Patriki 00:40:03 S1 218 S218 +17:03 +17:03
333 Katrīna Alute 2171 00:40:05 S1 219 S219 +17:05 +17:05
334 Ilva Ilstere 2083 00:40:05 S1 220 S220 +17:05 +17:05
335 Ramona Ciša 2114 00:40:08 S1 221 S221 +17:08 +17:08
336 Marta Ancane 2237 00:40:09 S1 222 S222 +17:09 +17:09
337 Ksenija Jegorova 12099 00:40:13 S1 223 S223 +17:13 +17:13
338 Pauls Putnāns 2343 00:40:15 V1 115 V115 +23:21 +23:21
339 Ernests Apsītis 2226 WWW.RUNNING.LV 00:40:36 V1 116 V116 +23:42 +23:42
340 Linda Puķīte 2122 00:40:36 S1 224 S224 +17:36 +17:36
341 Gvido Leiburgs 2341 Zemgales Ziņas 00:40:38 V1 117 V117 +23:44 +23:44
342 Denis Blosenko 2268 00:40:55 V1 118 V118 +24:01 +24:01
343 Frančesko Blošenko 12365 00:40:56 V1 119 V119 +24:02 +24:02
344 Rita Vāciete 2316 00:40:58 S1 225 S225 +17:58 +17:58
345 Ilze Leite 2362 ATEA Global Services 00:41:08 S1 226 S226 +18:08 +18:08
346 Juris Brencis 2164 00:41:13 V1 120 V120 +24:19 +24:19
347 Lina Bērziņa 2379 Bajards 00:41:22 S1 227 S227 +18:22 +18:22
348 Aija Krieva 2364 Dog Sport Carnikava 00:41:24 S1 228 S228 +18:24 +18:24
349 Daina Levane 2249 00:41:25 S1 229 S229 +18:25 +18:25
350 Raivo Meier 2030 JK Hermes 00:41:27 V1 121 V121 +24:33 +24:33
351 Mārcis Gulbis 12119 00:41:27 V1 122 V122 +24:33 +24:33
352 Eduards Mahts 2377 00:41:28 V1 123 V123 +24:34 +24:34
353 Juris Ceika 2359 00:41:28 V1 124 V124 +24:34 +24:34
354 Evija Mugina 12123 00:41:33 S1 230 S230 +18:33 +18:33
355 Margrieta Azanda 2282 SANTA 00:41:38 S1 231 S231 +18:38 +18:38
356 Madara Diāna Salmane 2094 00:41:40 S1 232 S232 +18:40 +18:40
357 Gustavs Jānis Bremmers 2098 00:41:41 V1 125 V125 +24:47 +24:47
358 Jānis Rudzītis 2097 00:41:44 V1 126 V126 +24:50 +24:50
359 Laura Strazdiņa 2238 Ezerkauliņi 00:41:44 S1 233 S233 +18:44 +18:44
360 Sandra Gritāne 2162 00:41:53 S1 234 S234 +18:53 +18:53
361 Natālija Putnāne 2344 VENDEN 00:41:54 S1 235 S235 +18:54 +18:54
362 Antra Krievāne 2089 00:41:57 S1 236 S236 +18:57 +18:57
363 Inese Brence 2165 00:42:06 S1 237 S237 +19:06 +19:06
364 Gvido Ivanovs 2219 00:42:30 V1 127 V127 +25:36 +25:36
365 Gunta Šlosberga 2220 00:42:30 S1 238 S238 +19:30 +19:30
366 Ralfs Bērziņš 2366 00:42:32 V1 128 V128 +25:38 +25:38
367 Antra Voino 12397 00:42:33 S1 239 S239 +19:33 +19:33
368 Santa Bērziņa 2367 00:42:37 S1 240 S240 +19:37 +19:37
369 Elza Grīnšteine 2302 Talsu pauguraines Zaķi 00:42:47 S1 241 S241 +19:47 +19:47
370 Ruta Vanaga 2374 DOMDARIS 00:43:01 S1 242 S242 +20:01 +20:01
371 Inga Melne 2365 00:43:08 S1 243 S243 +20:08 +20:08
372 Kaspars Kārkliņš 12075 00:43:13 V1 129 V129 +26:19 +26:19
373 Agrita Junkere 2397 PH Print 00:43:34 S1 244 S244 +20:34 +20:34
374 Amanda Šteina 12027 00:43:37 S1 245 S245 +20:37 +20:37
375 Dana Gaile 2065 Engures vidusskola 00:43:52 S1 246 S246 +20:52 +20:52
376 Arnita Freināte 2106 Engures sportam 00:43:55 S1 247 S247 +20:55 +20:55
377 Laura Paulovska 2003 BROCĒNI 00:43:58 S1 248 S248 +20:58 +20:58
378 Mārtiņš Gūtmanis 2010 Engures sportam / LVM 00:44:06 V1 130 V130 +27:12 +27:12
379 Santa Gūtmane 2107 Engures sportam 00:44:07 S1 250 S249 +21:07 +21:07
380 Ada Jermacāne 12131 00:44:07 S1 249 S250 +21:07 +21:07
381 Alda Sperga 2209 00:44:10 S1 251 S251 +21:10 +21:10
382 Ramona Endziņa 2398 PH Print 00:44:11 S1 252 S252 +21:11 +21:11
383 Uldis Pļaviņš 12357 00:44:21 V1 131 V131 +27:27 +27:27
384 Iveta Zvīdriņa 2140 00:44:24 S1 253 S253 +21:24 +21:24
385 Arnis Kauķis 2142 00:44:24 V1 132 V132 +27:30 +27:30
386 Liene Āķīte 2396 PH Print 00:44:25 S1 254 S254 +21:25 +21:25
387 Maija Lontona 2020 Sanderu klans 00:44:33 S1 255 S255 +21:33 +21:33
388 Emīls Vanags 2197 00:44:53 V1 133 V133 +27:59 +27:59
389 Dzintra Rafaela Mačevska 2206 00:45:26 S1 256 S256 +22:26 +22:26
390 Dace Štamgūte 2265 00:46:05 S1 257 S257 +23:05 +23:05
391 Zanda Glušņeva 2263 00:46:06 S1 258 S258 +23:06 +23:06
392 Angelika Bērziņa 2028 Tukums 00:46:07 S1 259 S259 +23:07 +23:07
393 Aldis Bērziņš 2027 Tukums 00:46:08 V1 134 V134 +29:14 +29:14
394 Paula Vildava 2200 Swedbank 00:46:11 S1 260 S260 +23:11 +23:11
395 Linda Vildava 2196 Swedbank 00:46:12 S1 261 S261 +23:12 +23:12
396 Anita Vildava 2198 Swedbank 00:46:14 S1 262 S262 +23:14 +23:14
397 Ģirts Vildavs 2199 Swedbank 00:46:14 V1 135 V135 +29:20 +29:20
398 Ilona Ozoliņa 2021 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:15 S1 263 S263 +23:15 +23:15
399 Loreta Akaševa 2307 00:46:44 S1 265 S264 +23:44 +23:44
400 Līga Mālniece 2305 00:46:44 S1 264 S265 +23:44 +23:44
401 Darja Mlokita 2420 iloverunning 00:46:49 S1 266 S266 +23:49 +23:49
402 Lita Barone 2032 00:47:06 S1 267 S267 +24:06 +24:06
403 Kristīne Bagucka 2011 00:47:16 S1 269 S268 +24:16 +24:16
404 Katrīna Āķīte 2385 PH Print 00:47:16 S1 268 S269 +24:16 +24:16
405 Dina Vernava 2034 Saldus Boksa Klubs 00:47:40 S1 270 S270 +24:40 +24:40
406 Anda Duge 2320 00:48:08 S1 271 S271 +25:08 +25:08
407 Agris Skulte 2006 00:48:11 V1 136 V136 +31:17 +31:17
408 Eva Bērziņa 2064 Kartavkalnu buki 00:48:24 S1 272 S272 +25:24 +25:24
409 Ilze Zorika 2233 Kartavkalnu buki 00:48:25 S1 273 S273 +25:25 +25:25
410 Ieva Garanča 2008 Nujo priekam 00:48:34 S1 274 S274 +25:34 +25:34
411 Velga Krīpere 2079 SPORTLAND 00:48:55 S1 275 S275 +25:55 +25:55
412 Aleksandra Kartuzova 2224 00:49:02 S1 276 S276 +26:02 +26:02
413 Dāvids Ramlavs 2292 00:49:44 V1 137 V137 +32:50 +32:50
414 Ilze Arāja 2216 00:49:51 S1 277 S277 +26:51 +26:51
415 Kerija Skalberga 2347 2 KOKI 00:49:52 S1 278 S278 +26:52 +26:52
416 Māra Pokšāne 2025 Abas kreisās kājas 00:50:11 S1 279 S279 +27:11 +27:11
417 Anastasija Jakovleva 12369 00:50:23 S1 280 S280 +27:23 +27:23
418 Katrīna Kvisvika 2135 00:50:46 S1 281 S281 +27:46 +27:46
419 Andris Segliņš 2012 Segliņa Sporta Skola 00:51:04 V1 138 V138 +34:10 +34:10
420 Līga Zvīdriņa 2141 00:51:59 S1 282 S282 +28:59 +28:59
421 Liene Kauķe 2143 00:52:00 S1 283 S283 +29:00 +29:00
422 Jānis Stepiņš 2286 Purva Kurmji 00:53:46 V1 139 V139 +36:52 +36:52
423 Māra Zukure 2287 Purva Kurmji 00:53:54 S1 284 S284 +30:54 +30:54
424 Karīna Ķeire 2321 00:54:39 S1 285 S285 +31:39 +31:39
425 Linda Fedotova 2285 Purva Kurmji 00:54:41 S1 286 S286 +31:41 +31:41
426 Liene Lorence 2062 Pavasari 00:55:10 S1 287 S287 +32:10 +32:10
427 Vēsma Zaķe 2120 00:56:14 S1 288 S288 +33:14 +33:14
428 Maija Lepiksone 2352 00:56:16 S1 289 S289 +33:16 +33:16
429 Ginta Strazdiņa 2393 PH Print 00:56:34 S1 291 S290 +33:34 +33:34
430 Zane Āķīte 2384 PH Print 00:56:34 S1 290 S291 +33:34 +33:34
431 Olga Romanovska 2251 01:00:26 S1 292 S292 +37:26 +37:26
432 Alberts Kvisviks 2136 01:01:13 V1 140 V140 +44:19 +44:19
433 Knut Kvisvik 2134 01:01:31 V1 141 V141 +44:37 +44:37
434 Annija Romanovska 2123 Zemgales Ziņas 01:01:50 S1 293 S293 +38:50 +38:50
435 Viola Bundzēna 2182 01:09:20 S1 294 S294 +46:20 +46:20
436 Jūlija Maldute 2221 Gjensidige 01:31:07 S1 295 S295 +1:08:07 +1:08:07
437 Igors Ļebedevs 2222 Gjensidige 01:31:07 V1 142 V142 +1:14:13 +1:14:13
438 Mareks Vaišļa 12233 SSK Bebra DNF
439 Antra Kanušniece 2024 DNF
440 Liene Piķe 2170 DNF
441 Intars Abražuns 12393 DNF