ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Indulis Bikše 13222 PATRIA SPORTLAND 00:35:11 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 02:04 1000 285 1285
2 Endijs Titomers 13198 ind. 00:35:35 VZ2 2 V2 +00:24 +00:24 02:26 989 242 1231
3 Gints Lūsis 3125 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:36:03 VZ3 1 V3 +00:52 +00:00 02:07 976 279 1255
4 Artūrs Pauliņš 3223 Veikals 42km / adidas 00:36:35 VZ3 2 V4 +01:24 +00:32 02:07 962 279 1241
5 Ilmārs Bricis 13206 00:38:03 VZ3 3 V5 +02:52 +02:00 02:43 925 217 1142
6 Matīss Slikšjānis 3645 OK Azimuts 00:38:23 VZ2 3 V6 +03:12 +03:12 02:51 917 207 1124
7 Jānis Mežiels 3222 PATRIA SPORTLAND 00:38:35 VZ3 4 V7 +03:24 +02:32 02:10 912 272 1184
8 Jānis Baunis 3723 Salomon | Taku Skrējējs 00:39:29 VZ2 4 V8 +04:18 +04:18 02:00 891 295 1186
9 Jānis Gailis 3135 Maratons Asics 00:39:38 VZ3 5 V9 +04:27 +03:35 03:05 888 191 1079
10 Valdis Aņikejevs 3676 SK Tērauds 00:40:00 VZ3 6 V10 +04:49 +03:57 02:28 880 239 1119
11 Kristaps Broks 3172 VSK Noskrien Rieksti 00:40:15 VZ3 7 V11 +05:04 +04:12 02:38 874 224 1098
12 Emīls Stiprais 3376 00:41:02 VZ2 5 V12 +05:51 +05:51 02:06 857 281 1138
13 Jānis Vītiņš 3010 VSK Noskrien Rieksti 00:41:14 VZ3 8 V13 +06:03 +05:11 02:35 853 228 1081
14 Pēteris Lazdiņš 3716 KROKUS 00:41:19 VZ2 6 V14 +06:08 +06:08 02:52 852 206 1058
15 Toms Veits 3585 00:41:27 VZ3 9 V15 +06:16 +05:24 03:12 849 184 1033
16 Oskars Laucis 13102 ASK LAUCIS 00:41:41 VZ2 7 V16 +06:30 +06:30 02:55 844 202 1046
17 Edijs Eiduks 3152 SSK Bebra 00:41:47 VZ1 1 V17 +06:36 +00:00 02:53 842 205 1047
18 Kārlis Vanags 3126 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:41:48 VZ3 10 V18 +06:37 +05:45 02:43 842 217 1059
19 Andis Grandāns 3731 KoBalts 00:41:55 VZ3 11 V19 +06:44 +05:52 03:08 839 188 1027
20 Andis Dēze 3330 Maratona Klubs/Dion Sportlab 00:42:03 VZ3 12 V20 +06:52 +06:00 02:46 837 213 1050
21 Juris Gudēvics-Liepiņš 3164 VSK Noskrien 00:42:07 VZ3 13 V21 +06:56 +06:04 02:25 835 244 1079
22 Dāvis Uļģis 3295 Izturība 00:43:00 VZ3 14 V22 +07:49 +06:57 03:07 818 189 1007
23 Niks Zauls 3395 Limbaži 00:43:17 VZ2 8 V23 +08:06 +08:06 02:59 813 198 1011
24 Baiba Bendika 3627 00:43:36 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 03:12 1000 252 1252
25 Gatis Matuko 3162 DeLaval 00:44:09 VZ3 15 V24 +08:58 +08:06 02:47 797 212 1009
26 Viktors Saveļjevs 3188 VSK Noskrien Rieksti 00:44:29 VZ3 16 V25 +09:18 +08:26 02:31 791 234 1025
27 Ināra Lūse 3183 Moller Auto Ventspils 00:44:42 SZ3 2 S2 +01:06 +01:06 03:08 975 257 1232
28 Artis Smerliņš 3628 LaiksCelt 00:44:56 VZ3 17 V26 +09:45 +08:53 02:51 783 207 990
29 Mārtiņš Purenkovs 3053 00:44:59 VZ3 18 V27 +09:48 +08:56 02:50 782 208 990
30 Jorens Kvēle-Kvāls 3373 Saldus Boksa klubs 00:45:00 VZ2 9 V28 +09:49 +09:49 03:14 782 182 964
31 Elvis Veisbergs 13246 Saldus Boksa Klubs 00:45:03 VZ2 10 V29 +09:52 +09:52 03:10 781 186 967
32 Jēkabs Belevičs 3647 00:45:06 VZ2 11 V30 +09:55 +09:55 03:10 780 186 966
33 Edgars Gailums 3566 Madona 00:45:13 VZ3 19 V31 +10:02 +09:10 02:50 778 208 986
34 Ansis Pūce 3195 Saldus Boksa Klubs 00:45:28 VZ3 20 V32 +10:17 +09:25 02:53 774 205 979
35 Māris Bisenieks 3096 OK Purva Bridējs 00:45:49 VZ3 21 V33 +10:38 +09:46 03:12 768 184 952
36 Jānis Ābols 3190 VSK Noskrien 00:45:52 VZ3 22 V34 +10:41 +09:49 03:02 767 195 962
37 Jānis Liepiņš 3657 SPORTLAND 00:46:05 VZ3 23 V35 +10:54 +10:02 03:18 763 179 942
38 Kaspars Vīksne 3546 Mailigen 00:46:14 VZ3 24 V36 +11:03 +10:11 03:25 761 173 934
39 Līga Valdmane 3659 Kocēnu novads 00:46:15 SZ2 1 S3 +02:39 +00:00 03:12 943 252 1195
40 Mārtiņš Biernis 3341 BKP 00:46:28 VZ3 26 V37 +11:17 +10:25 02:55 757 202 959
41 Artūrs Kārkliņš 3513 Liepkalni 00:46:28 VZ3 25 V38 +11:17 +10:25 02:57 757 200 957
42 Patrīcija Eiduka 3118 SSK Bebra 00:46:33 SZ2 2 S4 +02:57 +00:18 03:09 937 256 1193
43 Kristaps Pilskalns 3592 Gentlemen's Club 00:46:49 VZ3 27 V39 +11:38 +10:46 03:15 752 182 934
44 Jānis Neimanis 3252 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:00 VZ3 28 V40 +11:49 +10:57 03:09 749 187 936
45 Mārtiņš Gailis 3099 Rubene 00:47:08 VZ3 29 V41 +11:57 +11:05 03:01 746 196 942
46 Agris Krūmiņš 3604 00:47:18 VZ3 30 V42 +12:07 +11:15 02:51 744 207 951
47 Miks Gabdulļins 3251 Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 00:47:30 VZ2 12 V43 +12:19 +12:19 03:23 741 174 915
48 Viesturs Veits 3477 Siguldas maratona klubs 00:47:35 VZ2 13 V44 +12:24 +12:24 03:30 739 169 908
49 Andris Robalds 3658 Kocēnu novads 00:47:45 VZ2 14 V45 +12:34 +12:34 02:29 737 238 975
50 Juris Iļčenko 3078 VSK Noskrien 00:47:49 VZ3 31 V46 +12:38 +11:46 03:35 736 165 901
51 Normunds Korņejevs 3258 SK Sigulda 00:47:51 VZ3 32 V47 +12:40 +11:48 03:30 735 169 904
52 Ilvars Bergmanis 3020 00:47:52 VZ3 33 V48 +12:41 +11:49 03:13 735 183 918
53 Jānis Zālītis 3542 00:47:55 VZ3 34 V49 +12:44 +11:52 03:26 734 172 906
54 Marita Kiļupa 3430 00:47:57 SZ2 3 S5 +04:21 +01:42 03:33 909 227 1136
55 Māris Bērziņš 3414 Virsotne/Marmot 00:48:03 VZ3 35 V50 +12:52 +12:00 02:57 732 200 932
56 Signe Birkenberga 3671 Saldus Boksa Klubs 00:48:09 SZ3 3 S6 +04:33 +04:33 04:09 906 194 1100
57 Gunārs Ozoliņš 3074 DzSK Lokomotīve 00:48:12 VZ3 36 V51 +13:01 +12:09 03:21 730 176 906
58 Reinis Veckalniņš 3674 00:48:17 VZ3 37 V52 +13:06 +12:14 03:30 729 169 898
59 Artūrs Purviņš 3625 Crossfit Rīdzene 2 00:48:42 VZ3 38 V53 +13:31 +12:39 03:21 722 176 898
60 Andris Bergmanis 3257 SK Sigulda 00:48:45 VZ3 40 V54 +13:34 +12:42 04:00 722 148 870
61 Ansis Gornavs 3132 SK Sigulda 00:48:45 VZ3 39 V55 +13:34 +12:42 04:00 722 148 870
62 Rolands Zauls 3744 Nordea 00:48:53 VZ3 41 V56 +13:42 +12:50 03:23 720 174 894
63 Edgars Apinis 3717 PATRIA SPORTLAND 00:48:55 VZ3 42 V57 +13:44 +12:52 03:00 719 197 916
64 Aivis Ilenāns 3461 00:49:06 VZ3 43 V58 +13:55 +13:03 03:29 717 169 886
65 Didzis Kalniņš 3220 Maratona Klubs 00:49:07 VZ3 44 V59 +13:56 +13:04 03:28 716 170 886
66 Dmitrijs Ruskovs 3057 VSK Noskrien 00:49:19 VZ3 45 V60 +14:08 +13:16 03:01 713 196 909
67 Varis Jakobsons 13154 00:49:20 VZ2 15 V61 +14:09 +14:09 03:05 713 191 904
68 Sandis Zīvarts 3313 Latvijas gaisa satiksme 00:49:37 VZ3 46 V62 +14:26 +13:34 03:16 709 181 890
69 Renārs Galvans 3475 00:49:38 VZ2 16 V63 +14:27 +14:27 03:29 709 169 878
70 Gustavs Lukstiņš 3249 SS Arkādija 00:49:45 VZ1 2 V64 +14:34 +07:58 03:26 707 172 879
71 Dāvis Dambergs 3307 Sportland 00:49:45 VZ1 3 V65 +14:34 +07:58 03:34 707 165 872
72 Anrijs Daile 3474 00:49:45 VZ2 17 V66 +14:34 +14:34 03:21 707 176 883
73 Aksels Bresme 3253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:49:45 VZ2 18 V67 +14:34 +14:34 03:09 707 187 894
74 Elīna Kārkliņa 3221 PATRIA SPORTLAND 00:49:48 SZ3 4 S7 +06:12 +06:12 03:02 876 265 1141
75 Ervīns Veics 3598 00:49:56 VZ3 47 V68 +14:45 +13:53 03:54 705 151 856
76 Olli Kantanen 3539 OK77 00:50:05 VZ3 48 V69 +14:54 +14:02 03:51 702 153 855
77 Daiga Jermaka 3707 Ziemeļkurzeme 00:50:14 SZ3 5 S8 +06:38 +06:38 04:03 868 199 1067
78 Matīss Toms Jurgensons 13238 gjensidige 00:50:14 VZ1 4 V70 +15:03 +08:27 03:31 700 168 868
79 Leons Seškens 3609 SSK Bebra 00:50:22 VZ3 49 V71 +15:11 +14:19 03:39 699 162 861
80 Ritvars Klapars 3088 VSK Noskrien 00:50:37 VZ3 50 V72 +15:26 +14:34 02:44 695 216 911
81 Gianluca Orsi 13122 00:50:46 VZ2 19 V73 +15:35 +15:35 03:27 693 171 864
82 Edžus Cābulis 3157 BKP 00:50:46 VZ3 51 V74 +15:35 +14:43 03:24 693 174 867
83 Karīna Helmane-Soročenkova 3104 VSK Noskrien 00:50:48 SZ3 6 S9 +07:12 +07:12 03:18 858 244 1102
84 Ingus Bāliņš 3506 DeLaval 00:50:49 VZ3 52 V75 +15:38 +14:46 03:31 692 168 860
85 Roberts Viļums 3040 00:50:50 VZ3 53 V76 +15:39 +14:47 03:37 692 163 855
86 Mārtiņš Spalva 3580 Swedbank 00:50:57 VZ3 54 V77 +15:46 +14:54 03:41 691 160 851
87 Nauris Dzenis 13138 00:51:02 VZ3 55 V78 +15:51 +14:59 04:00 689 148 837
88 Oļegs Solovjovs 3254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:51:03 VZ3 56 V79 +15:52 +15:00 03:41 689 160 849
89 Jānis Banders 3508 00:51:09 VZ3 57 V80 +15:58 +15:06 03:42 688 159 847
90 Ieva Pūce 13496 Madonas BJSS 00:51:16 SZ2 4 S10 +07:40 +05:01 03:29 850 231 1081
91 Edgars Ezers 13468 Dabas Dots 00:51:21 VZ3 58 V81 +16:10 +15:18 04:00 685 148 833
92 Beāte Vecvagare 3291 Baldones sieviešu skriešanas komanda 00:51:27 SZ3 7 S11 +07:51 +07:51 04:04 847 198 1045
93 Sandis Sproģis 3724 SIA LATTELECOM 00:51:33 VZ3 59 V82 +16:22 +15:30 03:40 683 161 844
94 Andis Puriņš 3028 Valmiera 00:51:38 VZ3 60 V83 +16:27 +15:35 03:09 681 187 868
95 Raivis Kirhners 3037 00:51:46 VZ3 61 V84 +16:35 +15:43 03:40 680 161 841
96 Elvijs Mežaleons 3660 SPORTLAND 00:51:47 VZ2 20 V85 +16:36 +16:36 03:26 679 172 851
97 Laura Lapiņa 3497 Siguldas maratona klubs/ Isostar 00:51:50 SZ3 8 S12 +08:14 +08:14 03:41 841 219 1060
98 Gatis Urbanovičs 3521 00:51:50 VZ3 62 V86 +16:39 +15:47 03:33 679 166 845
99 Mārcis Pliens 3299 JSK "Gālene" 00:51:54 VZ3 63 V87 +16:43 +15:51 03:33 678 166 844
100 Artūrs Kančs 3543 SSK Bebra 00:51:58 VZ3 64 V88 +16:47 +15:55 03:16 677 181 858
101 Jānis Melderis 3611 ELKOR 00:51:59 VZ3 65 V89 +16:48 +15:56 03:40 677 161 838
102 Paula Rozenvalde 3448 00:52:02 SZ3 9 S13 +08:26 +08:26 03:46 838 214 1052
103 Dana Mačtama 3182 Moller Auto Ventspils 00:52:04 SZ3 10 S14 +08:28 +08:28 04:00 837 201 1038
104 Kaspars Eglītis 3562 00:52:04 VZ3 66 V90 +16:53 +16:01 03:44 676 158 834
105 Jānis Šteinbergs 3305 Sportland 00:52:05 VZ3 67 V91 +16:54 +16:02 03:35 676 165 841
106 Kristaps Solovjovs 3082 Talsu pakalnu sporta klubs 00:52:10 VZ2 21 V92 +16:59 +16:59 03:32 674 167 841
107 Eduards Ševics 3621 Murjāņu Sporta Ģimnāzija (Kamaniņas) 00:52:10 VZ2 22 V93 +16:59 +16:59 04:16 674 138 812
108 Mārcis Padoms 3531 00:52:10 VZ3 68 V94 +16:59 +16:07 03:36 674 164 838
109 Mikus Ratelis 3756 Elkor 00:52:13 VZ3 69 V95 +17:02 +16:10 03:37 674 163 837
110 Elvis Bernhards 3370 00:52:18 VZ3 70 V96 +17:07 +16:15 03:30 673 169 842
111 Mārtiņš Tarando 3639 00:52:19 VZ3 71 V97 +17:08 +16:16 03:20 673 177 850
112 Kārlis Kurtišs 3669 SPORTLAND 00:52:21 VZ3 72 V98 +17:10 +16:18 03:40 672 161 833
113 Kaspars Olte 3121 00:52:26 VZ3 73 V99 +17:15 +16:23 03:24 671 174 845
114 Niks Siliņš 3436 Kača liek skriet! 00:52:33 VZ2 24 V100 +17:22 +17:22 03:47 670 156 826
115 Edgars Aleksejevs 3548 00:52:33 VZ2 23 V101 +17:22 +17:22 03:23 670 174 844
116 Gundega Vancāne 3472 SK Tērauds 00:52:37 SZ3 11 S15 +09:01 +09:01 03:06 829 260 1089
117 Anna Freimane 13492 Auseklis IK 00:52:38 SZ2 5 S16 +09:02 +06:23 03:49 828 211 1039
118 Maksims Blokins 3597 ABC Software 00:52:46 VZ2 25 V102 +17:35 +17:35 03:22 667 175 842
119 Roberts Sukonovs 13042 Gentlemen's Club 00:52:46 VZ3 74 V103 +17:35 +16:43 04:05 667 144 811
120 Kitija Zaula 3397 Limbaži 00:52:47 SZ1 1 S17 +09:11 +00:00 04:21 826 185 1011
121 Juris Semjonovs 3502 Zemgales Ziņas 00:52:56 VZ3 75 V104 +17:45 +16:53 03:42 665 159 824
122 Iveta Caune 3269 00:52:57 SZ3 12 S18 +09:21 +09:21 03:27 823 233 1056
123 Roberts Ivzāns 3268 00:52:57 VZ3 76 V105 +17:46 +16:54 03:24 664 174 838
124 Kristaps Salens 3767 Salomon | Taku Skrējējs 00:53:05 VZ3 77 V106 +17:54 +17:02 03:56 663 150 813
125 Monta Ločmele 3209 Moller Auto Ventspils / MRC 00:53:08 SZ3 13 S19 +09:32 +09:32 03:23 821 238 1059
126 Edgars Ošs 3381 00:53:12 VZ3 79 V107 +18:01 +17:09 04:14 661 139 800
127 Raimonds Meija 3095 VSK Noskrien 00:53:12 VZ3 78 V108 +18:01 +17:09 03:40 661 161 822
128 Laura Pētersone 3593 Kocēnu novads/ VSK Noskrien 00:53:13 SZ3 14 S20 +09:37 +09:37 03:41 819 219 1038
129 Sandis Āboliņš 3275 Kocēnu novads 00:53:23 VZ2 26 V109 +18:12 +18:12 03:25 659 173 832
130 Roberts Namnieks 3512 Liepkalni 00:53:24 VZ2 27 V110 +18:13 +18:13 03:49 659 155 814
131 Intars Opolais 3294 Izturība 00:53:37 VZ3 80 V111 +18:26 +17:34 03:24 656 174 830
132 Dāvids Dane 13250 ind. 00:53:38 VZ3 81 V112 +18:27 +17:35 04:36 656 128 784
133 Vadims Indričāns 3701 00:53:39 VZ2 28 V113 +18:28 +18:28 03:47 656 156 812
134 Aleksandrs Ivanovs 3688 ALIV 00:53:39 VZ3 82 V114 +18:28 +17:36 03:42 656 159 815
135 Anna Konovalova 3386 A2 00:53:44 SZ2 6 S21 +10:08 +07:29 04:18 811 187 998
136 Andris Jonelis 3185 Moller Auto Ventspils 00:53:45 VZ3 83 V115 +18:34 +17:42 03:14 655 182 837
137 Jānis Siliņš 3678 CoMedia 00:53:49 VZ3 84 V116 +18:38 +17:46 03:46 654 157 811
138 Sindija Skangale 3540 Swedbank 00:53:54 SZ3 15 S22 +10:18 +10:18 03:35 809 225 1034
139 Sindijs Logins 3011 00:54:05 VZ3 85 V117 +18:54 +18:02 04:33 651 130 781
140 Kristaps Eglīte 3331 BKP 00:54:06 VZ3 86 V118 +18:55 +18:03 04:06 650 144 794
141 Reinis Jansons 13194 ind. 00:54:08 VZ3 87 V119 +18:57 +18:05 04:21 650 136 786
142 Aldis Ciukmacis 3732 Rēzeknes novads 00:54:16 VZ3 89 V120 +19:05 +18:13 03:39 648 162 810
143 Dainis Cišs 3006 00:54:16 VZ3 88 V121 +19:05 +18:13 03:41 648 160 808
144 Ilvars Auseklis 3332 HimmelGarten 00:54:20 VZ3 90 V122 +19:09 +18:17 03:36 648 164 812
145 Artūrs Rimicāns 3696 00:54:21 VZ3 91 V123 +19:10 +18:18 03:18 647 179 826
146 Emīls Pureniņš 13090 Ogres puika 00:54:22 VZ2 29 V124 +19:11 +19:11 04:12 647 140 787
147 Toms Vītoliņš 3400 Mandarīnu klubs / SK Pitoni 00:54:25 VZ3 92 V125 +19:14 +18:22 04:27 647 133 780
148 Guntis Kanaviņš 3153 SSK Bebra 00:54:27 VZ3 93 V126 +19:16 +18:24 03:32 646 167 813
149 Krists Iesalnieks 3710 Sporta iela 00:54:32 VZ1 5 V127 +19:21 +12:45 04:26 645 133 778
150 Gatis Kveders 3002 VSK Noskrien Rieksti 00:54:36 VZ3 94 V128 +19:25 +18:33 04:17 644 138 782
151 Kaspars Briedis 3197 Saldus Boksa Klubs 00:54:41 VZ3 95 V129 +19:30 +18:38 03:05 643 191 834
152 Mareks Lazda 3758 00:54:43 VZ3 96 V130 +19:32 +18:40 04:09 643 142 785
153 Arvis Meldrājs 13034 K41F 00:54:45 VZ3 97 V131 +19:34 +18:42 04:14 643 139 782
154 Madara Elksne 3595 Pazudušais azimuts 00:54:47 SZ3 16 S23 +11:11 +11:11 03:56 796 205 1001
155 Maija Pūpola 3219 Maratona Klubs 00:54:50 SZ3 17 S24 +11:14 +11:14 04:13 795 191 986
156 Igors Ļebedevs 3516 Gjensidige 00:54:50 VZ3 98 V132 +19:39 +18:47 04:25 642 134 776
157 Viktors Malihins 3213 Infinity 00:54:55 VZ3 99 V133 +19:44 +18:52 03:07 641 189 830
158 Aivis Mitenieks 3445 Swedbank 00:55:18 VZ3 100 V134 +20:07 +19:15 04:21 636 136 772
159 Jānis Bulāns 3310 Sportland 00:55:19 VZ3 101 V135 +20:08 +19:16 03:16 636 181 817
160 Aleksandrs Maklagins 3179 DzSK Lokomotīve 00:55:21 VZ3 102 V136 +20:10 +19:18 03:54 636 151 787
161 Edgars Miķelsons 3719 Lynxdojo 00:55:22 VZ2 30 V137 +20:11 +20:11 04:05 635 144 779
162 Gita Lilienšteina 13150 ind. 00:55:24 SZ3 18 S25 +11:48 +11:48 04:09 787 194 981
163 Māris Reiniks 3351 00:55:28 VZ3 103 V138 +20:17 +19:25 03:56 634 150 784
164 Edgars Fecers 3309 Sportland 00:55:39 VZ2 31 V139 +20:28 +20:28 04:26 632 133 765
165 Emīls Žubulis 3759 00:55:47 VZ2 32 V140 +20:36 +20:36 03:21 631 176 807
166 Viesturs Tomels 3435 00:55:51 VZ3 104 V141 +20:40 +19:48 04:21 630 136 766
167 Uldis Doniņš 3218 Moller Auto Ventspils / MRC 00:55:58 VZ3 105 V142 +20:47 +19:55 04:03 629 146 775
168 Andris Dalbiņš 3703 00:56:01 VZ1 6 V143 +20:50 +14:14 04:18 628 137 765
169 Rolands Rozītis 3757 Mailigen 00:56:02 VZ3 106 V144 +20:51 +19:59 04:42 628 126 754
170 Reinis Rozītis 3136 Liepājas Vieglatlētikas klubs 00:56:03 VZ3 107 V145 +20:52 +20:00 03:08 628 188 816
171 Kaspars Aksenoks 3093 00:56:07 VZ3 108 V146 +20:56 +20:04 03:41 627 160 787
172 Jānis Rāzna 3116 SSK Bebra 00:56:12 VZ3 109 V147 +21:01 +20:09 04:00 626 148 774
173 Nauris Krūmiņš 3615 Krūmiņi 00:56:14 VZ3 110 V148 +21:03 +20:11 04:13 626 140 766
174 Intars Červinskis 3280 Smaids A 00:56:17 VZ3 111 V149 +21:06 +20:14 04:10 625 142 767
175 Jānis Leinbergs 3001 Eco Teh Baltia 00:56:18 VZ3 112 V150 +21:07 +20:15 04:08 625 143 768
176 Haralds Jēgers 3515 Liepkalni 00:56:23 VZ2 33 V151 +21:12 +21:12 04:31 624 131 755
177 Raivis Ruskulis 3695 Aizdevums.lv 00:56:27 VZ3 113 V152 +21:16 +20:24 04:22 623 135 758
178 Roberts Šveicers 13456 DzSK Lokomotīve 00:56:33 VZ3 114 V153 +21:22 +20:30 04:05 622 144 766
179 Dārta Otomere 3322 00:56:34 SZ3 19 S26 +12:58 +12:58 04:20 771 186 957
180 Vladimirs Jekimovs 3649 Jekimovi 00:56:35 VZ3 115 V154 +21:24 +20:32 04:03 622 146 768
181 Alvis Tribockis 3012 00:56:36 VZ3 117 V155 +21:25 +20:33 03:59 622 148 770
182 Ivo Pušņins 3056 00:56:36 VZ3 116 V156 +21:25 +20:33 04:39 622 127 749
183 Edgars Krastiņš 3163 00:56:39 VZ3 118 V157 +21:28 +20:36 04:05 621 144 765
184 Marija Vasiļjeva 3594 VSK Noskrien 00:56:40 SZ3 20 S27 +13:04 +13:04 04:20 769 186 955
185 Dace Veipa 3013 VSK Noskrien Vāveres 00:56:49 SZ3 21 S28 +13:13 +13:13 04:04 767 198 965
186 Renārs Reiniks 3468 00:56:50 VZ3 119 V158 +21:39 +20:47 04:21 619 136 755
187 Igors Kozlovs 3044 Franči 00:56:55 VZ3 120 V159 +21:44 +20:52 04:02 618 146 764
188 Artis Sproģis 3262 Mēs nebūsim pirmie! 00:56:56 VZ2 34 V160 +21:45 +21:45 04:16 618 138 756
189 Emīls Fetlers 3760 00:56:57 VZ3 121 V161 +21:46 +20:54 04:04 618 145 763
190 Ansis Kuplis 3489 WWW.RUNNING.LV 00:56:59 VZ3 122 V162 +21:48 +20:56 04:08 617 143 760
191 Linda Bērziņa 13464 Saldus Boksa Klubs 00:57:06 SZ3 22 S29 +13:30 +13:30 04:20 764 186 950
192 Ieva Siugale 13234 ind. 00:57:09 SZ3 23 S30 +13:33 +13:33 04:18 763 187 950
193 Madara Ozola 3196 Saldus Boksa Klubs 00:57:13 SZ3 24 S31 +13:37 +13:37 04:14 762 190 952
194 Ernests Grietens 3115 00:57:17 VZ2 35 V163 +22:06 +22:06 04:35 614 129 743
195 Pēteris Rozītis 3552 Liepājas Vieglatlētikas klubs 00:57:19 VZ3 123 V164 +22:08 +21:16 03:47 614 156 770
196 Sanita Kolna 3709 00:57:20 SZ3 25 S32 +13:44 +13:44 04:09 760 194 954
197 Mārtiņš Rāzna 3117 SSK Bebra 00:57:21 VZ3 124 V165 +22:10 +21:18 04:33 613 130 743
198 Aiga Grandāne 13066 KoBalts 00:57:23 SZ3 26 S33 +13:47 +13:47 04:06 760 196 956
199 Ivars Krūmiņš 3003 SK Katrīna 00:57:26 VZ3 125 V166 +22:15 +21:23 03:50 613 154 767
200 Dace Jukuma 3259 SK Sigulda 00:57:28 SZ3 27 S34 +13:52 +13:52 04:43 759 171 930
201 Tomass Tankelsons 3748 00:57:29 VZ3 126 V167 +22:18 +21:26 04:13 612 140 752
202 Endijs Zariņš 3274 Zemgales Ziņas 00:57:31 VZ3 127 V168 +22:20 +21:28 04:11 612 141 753
203 Sabīne Eglīte 3035 Eglīši 00:57:33 SZ3 28 S35 +13:57 +13:57 04:29 758 180 938
204 Dzintra Kārkliņa 3352 00:57:39 SZ3 29 S36 +14:03 +14:03 04:10 756 193 949
205 Ivars Timko 3570 00:57:40 VZ3 128 V169 +22:29 +21:37 04:08 610 143 753
206 Vladimirs Varezkins 3752 00:57:41 VZ3 129 V170 +22:30 +21:38 04:02 610 146 756
207 Ieva Freidenfelde 3535 00:57:45 SZ3 30 S37 +14:09 +14:09 04:35 755 176 931
208 Igors Zinkevičs 3187 00:57:48 VZ3 130 V171 +22:37 +21:45 04:15 609 139 748
209 Megija Stalberga 3578 Valmieras bērnu sporta skola 00:57:56 SZ2 7 S38 +14:20 +11:41 03:28 753 232 985
210 Kārlis Bērziņš 3415 Virsotne/Marmot 00:57:57 VZ1 7 V172 +22:46 +16:10 03:25 607 173 780
211 Sandra Gaile 3278 00:58:00 SZ3 31 S39 +14:24 +14:24 03:59 752 202 954
212 Artūrs Dedzis 3300 PULSAR 00:58:10 VZ3 131 V173 +22:59 +22:07 05:08 605 115 720
213 Agnese Zīmele 3434 SK Tērauds 00:58:11 SZ2 8 S40 +14:35 +11:56 04:00 749 201 950
214 Intars Zilgalvis 3547 00:58:12 VZ3 132 V174 +23:01 +22:09 04:12 605 140 745
215 Andris Mednis 3640 00:58:22 VZ3 133 V175 +23:11 +22:19 04:29 603 132 735
216 Mārtiņš Braslavs 3729 00:58:23 VZ3 134 V176 +23:12 +22:20 03:54 603 151 754
217 Oļegs Kopijs 13448 Saldus Boksa Klubs 00:58:27 VZ3 135 V177 +23:16 +22:24 04:08 602 143 745
218 Sintija Arbidāne 3417 VENDEN 00:58:29 SZ3 32 S41 +14:53 +14:53 03:49 746 211 957
219 Kristīne Gržibovska 3000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 00:58:32 SZ3 33 S42 +14:56 +14:56 04:09 745 194 939
220 Ina Kalugina 3620 SMILE&Run 00:58:35 SZ3 34 S43 +14:59 +14:59 05:00 744 161 905
221 Līga Glāzere-Spalviņa 3754 00:58:43 SZ3 35 S44 +15:07 +15:07 04:33 743 177 920
222 Dainis Kārkliņš 13484 3Culture 00:58:43 VZ2 36 V178 +23:32 +23:32 04:51 599 122 721
223 Raivis Ragainis 3090 KROKUS 00:58:43 VZ3 136 V179 +23:32 +22:40 04:42 599 126 725
224 Niklāvs Jānis Avotiņš 3488 00:58:46 VZ2 37 V180 +23:35 +23:35 04:43 599 125 724
225 Juris Misters 3517 00:58:50 VZ3 137 V181 +23:39 +22:47 04:35 598 129 727
226 Igors Mihaļevs 3561 Jēkabpils LAT 00:58:50 VZ3 138 V182 +23:39 +22:47 04:00 598 148 746
227 Juris Kārkliņš 3476 Dobeles Dzirnavnieks 00:58:53 VZ3 139 V183 +23:42 +22:50 04:08 598 143 741
228 Dainis Muško 3039 Kartavkalnu buki 00:58:54 VZ3 140 V184 +23:43 +22:51 04:26 597 133 730
229 Indra Simsone 3319 Īvāni 00:58:56 SZ3 36 S45 +15:20 +15:20 04:20 740 186 926
230 Guna Sprūde 3283 VSK Noskrien 00:58:58 SZ3 37 S46 +15:22 +15:22 04:11 739 192 931
231 Klāvs Vasilis 3498 00:58:58 VZ3 141 V185 +23:47 +22:55 04:15 597 139 736
232 Gita Vilensone 3208 VSK Noskrien Vāveres 00:58:59 SZ3 38 S47 +15:23 +15:23 04:07 739 196 935
233 Saulis Skabeiķis 3527 Mārupe 00:58:59 VZ3 142 V186 +23:48 +22:56 04:30 596 131 727
234 Egnārs Gudriķis 3008 ASICS 00:58:59 VZ3 143 V187 +23:48 +22:56 04:28 596 132 728
235 Klinta Gritāne 3211 00:59:01 SZ2 9 S48 +15:25 +12:46 04:38 739 174 913
236 Dace Hartmane 3575 00:59:03 SZ3 39 S49 +15:27 +15:27 04:23 738 184 922
237 Ansis Emīls Zīvers 3737 00:59:03 VZ2 38 V188 +23:52 +23:52 04:19 596 137 733
238 Jānis Sondors 3302 Sportland 00:59:04 VZ3 144 V189 +23:53 +23:01 04:29 596 132 728
239 Raivis Cakuls 3107 Cakuli 00:59:05 VZ3 145 V190 +23:54 +23:02 04:34 595 129 724
240 Edgars Blūms 3018 Rush B 00:59:06 VZ3 147 V191 +23:55 +23:03 05:01 595 118 713
241 Miķelis Vindavs 13170 00:59:06 VZ3 146 V192 +23:55 +23:03 04:29 595 132 727
242 Zane Cera 3240 00:59:07 SZ2 10 S50 +15:31 +12:52 03:55 738 206 944
243 Mārtiņš Straume 3694 00:59:14 VZ3 148 V193 +24:03 +23:11 04:15 594 139 733
244 Imants Kaldre 13444 VSK Noskrien 00:59:15 VZ3 149 V194 +24:04 +23:12 03:48 594 155 749
245 Marta Heringa 3311 Sportland 00:59:18 SZ2 11 S51 +15:42 +13:03 04:29 735 180 915
246 Agita Gritāne 3202 Biznesa parks ABAVA 00:59:20 SZ3 40 S52 +15:44 +15:44 04:44 735 170 905
247 Ilze Zavicka 3465 Siguldas Maratona klubs 00:59:20 SZ3 41 S53 +15:44 +15:44 04:46 735 169 904
248 Tomass Reinis Tīss 3484 00:59:20 VZ2 39 V195 +24:09 +24:09 04:02 593 146 739
249 Arturs Robalds 3169 MEXXIN 00:59:22 VZ3 150 V196 +24:11 +23:19 04:46 593 124 717
250 Džanita Freija 3184 Moller Auto Ventspils 00:59:24 SZ3 42 S54 +15:48 +15:48 04:08 734 195 929
251 Evita Ruskova 3027 VSK Noskrien 00:59:24 SZ3 43 S55 +15:48 +15:48 03:58 734 203 937
252 Artūrs Rudzītis 3544 My Sport veikals / SK Tērauds 00:59:26 VZ3 151 V197 +24:15 +23:23 04:35 592 129 721
253 Santa Torstere 3441 00:59:27 SZ3 44 S56 +15:51 +15:51 04:35 733 176 909
254 Natālija Joničenko 13114 00:59:30 SZ3 45 S57 +15:54 +15:54 04:14 733 190 923
255 Haralds Pūce 3746 Krodziņš Šlāgeris 00:59:30 VZ3 152 V198 +24:19 +23:27 04:39 591 127 718
256 Kristīne Mergina 3063 00:59:33 SZ3 46 S58 +15:57 +15:57 04:25 732 182 914
257 Agnese Dzērve 3682 Carnikava 00:59:34 SZ3 47 S59 +15:58 +15:58 04:31 732 178 910
258 Rolands Gritāns 3201 Biznesa parks ABAVA 00:59:35 VZ3 153 V199 +24:24 +23:32 04:45 590 124 714
259 Didzis Galauliņš 3365 Es un es pats 00:59:38 VZ3 154 V200 +24:27 +23:35 04:23 590 135 725
260 Jānis Pinka 13182 00:59:39 VZ3 155 V201 +24:28 +23:36 04:51 590 122 712
261 Normunds Rūja 3642 00:59:44 VZ3 156 V202 +24:33 +23:41 04:35 589 129 718
262 Aiga Dombrovska 3128 00:59:50 SZ3 48 S60 +16:14 +16:14 04:44 729 170 899
263 Andis Ruskulis 3629 A&D 00:59:55 VZ3 157 V203 +24:44 +23:52 04:41 587 126 713
264 Madara Grava 13278 00:59:56 SZ3 49 S61 +16:20 +16:20 04:25 727 182 909
265 Aleksandra Fjodorova 3070 Čop čop čop 01:00:00 SZ3 50 S62 +16:24 +16:24 04:42 727 171 898
266 Jevgeņijs Šakels 13178 DzSk lokomatīve 01:00:00 VZ3 158 V204 +24:49 +23:57 04:19 586 137 723
267 Uldis Glāzers 3288 DNB banka 01:00:02 VZ3 159 V205 +24:51 +23:59 04:43 586 125 711
268 Mārtiņš Kuikulītis 3733 01:00:04 VZ3 160 V206 +24:53 +24:01 04:29 586 132 718
269 Ligita Leitlande 3401 01:00:05 SZ3 51 S63 +16:29 +16:29 04:37 726 174 900
270 Juris Brēdiķis 3526 MARATONA KLUBS 01:00:05 VZ3 161 V207 +24:54 +24:02 04:00 586 148 734
271 Mareks Brokāns 3451 01:00:05 VZ3 162 V208 +24:54 +24:02 04:14 586 139 725
272 Diāna Lauska 3691 01:00:08 SZ3 52 S64 +16:32 +16:32 04:36 725 175 900
273 Kārlis Vancovičs 3390 HK Patrioti 01:00:17 VZ2 40 V209 +25:06 +25:06 05:01 584 118 702
274 Jorens Zemītis-Kaltenieks 3579 01:00:20 VZ3 163 V210 +25:09 +24:17 04:16 583 138 721
275 Armands Andersons 3530 01:00:21 VZ3 164 V211 +25:10 +24:18 04:32 583 130 713
276 Dace Šķirus 3557 01:00:22 SZ3 53 S65 +16:46 +16:46 04:54 722 164 886
277 Jurijs Sarikins 3180 DzSK Lokomotīve 01:00:24 VZ3 166 V212 +25:13 +24:21 04:30 583 131 714
278 Jānis Zemītis 3690 01:00:24 VZ3 165 V213 +25:13 +24:21 04:05 583 144 727
279 Ieva Zemarāja 3393 01:00:29 SZ3 54 S66 +16:53 +16:53 03:59 721 202 923
280 Vita Duļbinska 3501 LSPA 01:00:30 SZ3 55 S67 +16:54 +16:54 05:07 721 157 878
281 Nauris Enkuzens 3524 Swedbank 01:00:31 VZ3 167 V214 +25:20 +24:28 04:03 581 146 727
282 Aleksis Orlovs 3119 01:00:33 VZ3 168 V215 +25:22 +24:30 04:30 581 131 712
283 Raitis Urbēns 3466 Powerwash.lv 01:00:37 VZ3 169 V216 +25:26 +24:34 04:18 580 137 717
284 Lauma Kugrēna 3740 EUGESTA un Partneri 01:00:40 SZ3 56 S68 +17:04 +17:04 05:04 719 159 878
285 Edgars Maļinovskis 3702 01:00:41 VZ3 170 V217 +25:30 +24:38 03:33 580 166 746
286 Kristaps Kozlovskis 3747 ATEA Global Services 01:00:41 VZ3 171 V218 +25:30 +24:38 04:40 580 126 706
287 Uldis Jurgensons 13058 Gjensidige 01:00:44 VZ3 172 V219 +25:33 +24:41 05:01 579 118 697
288 Līga Liniņa 3751 01:00:45 SZ3 59 S69 +17:09 +17:09 04:21 718 185 903
289 Zane Pakalniece 3129 Es, Džastins un Liene 01:00:45 SZ3 58 S70 +17:09 +17:09 04:09 718 194 912
290 Ieva Klintsone 13134 01:00:45 SZ3 57 S71 +17:09 +17:09 04:09 718 194 912
291 Oskars Jakušenoks 3708 Resnie putni 01:00:46 VZ3 173 V220 +25:35 +24:43 04:38 579 127 706
292 Guntars Priede 3394 01:00:46 VZ3 174 V221 +25:35 +24:43 04:11 579 141 720
293 Karīna Agafonova 3385 TRXCēsis 01:00:55 SZ3 60 S72 +17:19 +17:19 04:53 716 165 881
294 Jana Puze 3467 01:01:01 SZ3 61 S73 +17:25 +17:25 04:50 715 167 882
295 Normunds Davidčuks 3388 Stāmučnieki 01:01:01 VZ3 175 V222 +25:50 +24:58 04:44 577 125 702
296 Dzintars Zonenbergs 3439 01:01:10 VZ3 176 V223 +25:59 +25:07 04:41 575 126 701
297 Dins Jakuška 3605 Bauerfeind 01:01:15 VZ3 178 V224 +26:04 +25:12 04:12 574 140 714
298 Edgars Zariņš 3469 01:01:15 VZ3 177 V225 +26:04 +25:12 04:28 574 132 706
299 Rudolfs Kugrens 3697 01:01:18 VZ3 179 V226 +26:07 +25:15 04:44 574 125 699
300 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3320 VSK noskrien 01:01:19 SZ3 62 S74 +17:43 +17:43 04:28 711 180 891
301 Māris Berķis 3739 pulsometrs.lv 01:01:20 VZ3 180 V227 +26:09 +25:17 03:12 574 184 758
302 Rūta Puida 3750 SSK BEBRA 01:01:21 SZ3 63 S75 +17:45 +17:45 04:48 711 168 879
303 Edgars Zaķis 3413 01:01:28 VZ3 181 V228 +26:17 +25:25 04:21 572 136 708
304 Māra Kāle 3159 DOMDARIS 01:01:31 SZ3 64 S76 +17:55 +17:55 04:21 709 185 894
305 Aldis Glāzers 13010 01:01:34 VZ3 182 V229 +26:23 +25:31 04:53 571 121 692
306 Baiba Broka 13146 01:01:35 SZ3 65 S77 +17:59 +17:59 04:42 708 171 879
307 Olga Radžabova 13500 Arkan Workout 01:01:38 SZ3 66 S78 +18:02 +18:02 04:44 707 170 877
308 Ilze Baumane 3586 01:01:38 SZ3 67 S79 +18:02 +18:02 04:40 707 173 880
309 Aigars Eglājs 3031 Pa Vienam 01:01:43 VZ3 183 V230 +26:32 +25:40 04:56 570 120 690
310 Kristaps Anškens 3426 JSK Gālene 01:01:44 VZ3 184 V231 +26:33 +25:41 03:59 570 148 718
311 Evija Abiļeva 3471 Swedbank 01:01:49 SZ3 68 S80 +18:13 +18:13 03:47 705 213 918
312 Dace Pauriņa 3456 01:01:54 SZ3 69 S81 +18:18 +18:18 04:36 704 175 879
313 Arnolds Princis 3538 01:01:55 VZ3 185 V232 +26:44 +25:52 04:45 568 124 692
314 Juris Gaidelis 13186 Maratona Klubs 01:02:04 VZ3 186 V233 +26:53 +26:01 04:22 567 135 702
315 Toms Ķikusts 3060 01:02:05 VZ3 187 V234 +26:54 +26:02 03:55 567 151 718
316 Jana Kaļagina 3237 01:02:09 SZ3 70 S82 +18:33 +18:33 05:16 702 153 855
317 Ilgvars Ribušs 3768 IRAnete 01:02:10 VZ3 188 V235 +26:59 +26:07 04:37 566 128 694
318 Igors Vasiljevs 3713 01:02:21 VZ3 189 V236 +27:10 +26:18 03:12 564 184 748
319 Iveta Lazdiņa 3600 Peintbola parks 2xL 01:02:28 SZ3 71 S83 +18:52 +18:52 05:20 698 151 849
320 Veronika Buhalova 3246 01:02:28 SZ3 72 S84 +18:52 +18:52 05:20 698 151 849
321 Mārtiņš Kaķītis 3148 KoBalts 01:02:32 VZ3 190 V237 +27:21 +26:29 04:18 563 137 700
322 Daina Stonka 3234 01:02:33 SZ2 12 S85 +18:57 +16:18 05:01 697 160 857
323 Valdis Pūķis 3243 PŪĶI 01:02:44 VZ3 191 V238 +27:33 +26:41 05:00 561 118 679
324 Raitis Lapsiņš 3479 Sk Pitoni 01:02:44 VZ3 192 V239 +27:33 +26:41 04:54 561 120 681
325 Baiba Bērziņa 3734 01:02:47 SZ3 73 S86 +19:11 +19:11 04:28 694 180 874
326 Jānis Bokmanis 13070 Dance Dance Dance 01:02:48 VZ3 193 V240 +27:37 +26:45 05:34 560 106 666
327 Olesja Baikova 3652 Kinestape.com 01:02:49 SZ3 74 S87 +19:13 +19:13 04:12 694 192 886
328 Līva Rudzīte 3399 01:02:49 SZ3 75 S88 +19:13 +19:13 05:01 694 160 854
329 Atis Šēnbergs 13210 01:02:49 VZ3 194 V241 +27:38 +26:46 04:58 560 119 679
330 Edgars Kviatkovskis 3102 Eco Teh Baltia 01:02:52 VZ2 41 V242 +27:41 +27:41 04:17 560 138 698
331 Gundega Careva 3505 01:02:55 SZ3 76 S89 +19:19 +19:19 05:11 693 155 848
332 Katrīna Stivriņa 13262 01:02:56 SZ3 78 S90 +19:20 +19:20 05:25 693 149 842
333 Laima Vosa 3059 Čop čop čop 01:02:56 SZ3 77 S91 +19:20 +19:20 04:09 693 194 887
334 Krišjānis Krūmiņš 3584 01:02:56 VZ3 195 V243 +27:45 +26:53 04:23 559 135 694
335 Miks Kondratovičs 3383 01:02:56 VZ3 196 V244 +27:45 +26:53 04:19 559 137 696
336 Ernests Fuksis 3447 01:02:56 VZ3 197 V245 +27:45 +26:53 04:49 559 122 681
337 Guntis Zvilna 3200 Biznesa parks ABAVA 01:03:01 VZ3 198 V246 +27:50 +26:58 04:59 558 118 676
338 Ivars Lapše 3076 DzSK Lokomotīve 01:03:07 VZ3 199 V247 +27:56 +27:04 04:48 557 123 680
339 Denisa Preimane 3194 Swedbank 01:03:16 SZ3 79 S92 +19:40 +19:40 05:08 689 157 846
340 Andris Lanka 3577 TRX Cēsis 01:03:16 VZ3 200 V248 +28:05 +27:13 04:15 556 139 695
341 Haralds Iesalnieks 3574 01:03:17 VZ2 42 V249 +28:06 +28:06 05:28 556 108 664
342 Maira Ķikure 3189 01:03:18 SZ3 80 S93 +19:42 +19:42 05:04 689 159 848
343 Agnese Kuzmina 3166 Overly 01:03:18 SZ3 81 S94 +19:42 +19:42 04:24 689 183 872
344 Agris Tomaševičs 3284 VSK Noskrien 01:03:18 VZ3 201 V250 +28:07 +27:15 04:47 556 123 679
345 Maija Olšteina 3460 01:03:19 SZ2 13 S95 +19:43 +17:04 04:20 689 186 875
346 Zane Galdiņa 3233 01:03:20 SZ3 82 S96 +19:44 +19:44 04:52 688 165 853
347 Jurģis Baumeisters 3411 01:03:29 VZ3 202 V251 +28:18 +27:26 04:26 554 133 687
348 Krists Zambergs 3266 Prometal Group 01:03:34 VZ3 203 V252 +28:23 +27:31 05:07 553 115 668
349 Juris Platgalvis-Bancāns 3421 01:03:41 VZ3 204 V253 +28:30 +27:38 05:18 552 111 663
350 Māris Sauka 3762 01:03:42 VZ3 205 V254 +28:31 +27:39 04:53 552 121 673
351 Reinis Elksnis 3603 RZ team 01:03:42 VZ3 206 V255 +28:31 +27:39 03:10 552 186 738
352 Normunds Ermičs 13452 DzSK Lokomotīve 01:03:48 VZ3 207 V256 +28:37 +27:45 04:49 551 122 673
353 Madara Kraukle 13050 01:03:49 SZ3 83 S97 +20:13 +20:13 04:59 683 162 845
354 Kristaps Straume 3665 SPORTLAND 01:03:52 VZ3 208 V257 +28:41 +27:49 04:55 551 120 671
355 Gatis Caunītis 3282 01:03:53 VZ3 209 V258 +28:42 +27:50 04:34 551 129 680
356 Toms Točs 3276 01:03:54 VZ2 43 V259 +28:43 +28:43 05:30 551 107 658
357 Stanislav Shabalin 3143 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:03:54 VZ3 210 V260 +28:43 +27:51 04:39 551 127 678
358 Kaspars Vilcāns 3366 01:03:56 VZ3 211 V261 +28:45 +27:53 04:52 550 121 671
359 Oskars Gailītis 3704 Koka Centrs 01:03:57 VZ3 212 V262 +28:46 +27:54 04:45 550 124 674
360 Ilze Olte 3327 01:04:01 SZ3 84 S98 +20:25 +20:25 04:37 681 174 855
361 Maksims Birjuļins 3289 DNB banka 01:04:02 VZ3 213 V263 +28:51 +27:59 05:10 549 114 663
362 Aigars Olavs 3429 01:04:02 VZ3 214 V264 +28:51 +27:59 03:47 549 156 705
363 Ģirts PelĪte 3496 PELĪTES 01:04:03 VZ3 215 V265 +28:52 +28:00 04:46 549 124 673
364 Viktors Griņevičs 3596 ABC Software 01:04:04 VZ3 216 V266 +28:53 +28:01 05:03 549 117 666
365 Līva Šteinberga 3097 Galeo Consulting 01:04:07 SZ3 85 S99 +20:31 +20:31 05:03 680 159 839
366 Ieva Leitlande 13018 Eži 01:04:10 SZ3 86 S100 +20:34 +20:34 04:53 679 165 844
367 Valdis Sirsniņš 3108 Jaunmārupe 01:04:12 VZ3 217 V267 +29:01 +28:09 04:47 548 123 671
368 Krista Kupča 3736 01:04:14 SZ2 14 S101 +20:38 +17:59 05:03 679 159 838
369 Artūrs Bricis 3662 SPORTLAND 01:04:14 VZ3 218 V268 +29:03 +28:11 04:33 548 130 678
370 Eleonora Pērkone 3343 KNAUF 01:04:21 SZ3 87 S102 +20:45 +20:45 04:55 678 164 842
371 Kristaps Zaļkalns 3127 KoBalts 01:04:21 VZ3 219 V269 +29:10 +28:18 03:34 547 165 712
372 Signe Seškena 3049 SSK Bebra 01:04:24 SZ3 88 S103 +20:48 +20:48 05:22 677 150 827
373 Klāvs Klapars 3114 VSK Noskrien 01:04:26 VZ1 8 V270 +29:15 +22:39 04:45 546 124 670
374 Ieva Sproģe 3263 Mēs nebūsim pirmie! 01:04:31 SZ2 15 S104 +20:55 +18:16 05:19 676 151 827
375 Dzintars Boldāns 3075 DzSK Lokomotīve 01:04:34 VZ3 220 V271 +29:23 +28:31 04:56 545 120 665
376 Dace Mačevska 3656 VSK Noskrien 01:04:41 SZ3 90 S105 +21:05 +21:05 05:12 674 155 829
377 Viktorija Maksimova 3324 01:04:41 SZ3 89 S106 +21:05 +21:05 04:27 674 181 855
378 Samanta Sonora Kalniņa 3560 KROKUS 01:04:48 SZ1 2 S107 +21:12 +12:01 04:53 673 165 838
379 Andris Dzenuška 3217 01:04:53 VZ3 221 V272 +29:42 +28:50 04:53 542 121 663
380 Anete Skraustiņa 3408 Swedbank 01:04:56 SZ3 91 S108 +21:20 +21:20 03:45 671 215 886
381 Kristaps Draudiņš 3664 SPORTLAND 01:05:00 VZ3 222 V273 +29:49 +28:57 05:35 541 106 647
382 Ringolds Jaunzems 3459 GEMOSS 01:05:05 VZ3 223 V274 +29:54 +29:02 05:40 541 104 645
383 Lauma Čerņevska 3205 VSK Noskrien Vāveres 01:05:05 SZ3 92 S109 +21:29 +21:29 05:50 670 138 808
384 Reinis Sparāns 13254 Sparānu klans 01:05:11 VZ3 224 V275 +30:00 +29:08 04:45 540 124 664
385 Alise Zarāne 3634 01:05:13 SZ3 93 S110 +21:37 +21:37 05:17 669 152 821
386 Imants Tiesnieks 3610 01:05:13 VZ3 225 V276 +30:02 +29:10 04:51 539 122 661
387 Baiba Damberga 3308 Sportland 01:05:14 SZ3 94 S111 +21:38 +21:38 05:29 668 147 815
388 Ilze Goša 3046 Maratona klubs 01:05:15 SZ3 95 S112 +21:39 +21:39 05:11 668 155 823
389 Māris Krūmiņš 3725 ATEA Global Services 01:05:17 VZ3 226 V277 +30:06 +29:14 05:09 539 115 654
390 Svetlana Šanceva 13002 NRC 01:05:26 SZ3 96 S113 +21:50 +21:50 04:51 666 166 832
391 Elīna Frīzendorfa 13006 NRC 01:05:26 SZ3 97 S114 +21:50 +21:50 04:52 666 165 831
392 Nora Zvirbule 13118 01:05:28 SZ3 98 S115 +21:52 +21:52 05:03 666 159 825
393 Egita Neško 3296 01:05:28 SZ3 99 S116 +21:52 +21:52 04:42 666 171 837
394 Dāvis Freibergs 3698 01:05:29 VZ3 227 V278 +30:18 +29:26 05:14 537 113 650
395 Kristiāna Kuzņecova 13110 01:05:32 SZ1 3 S117 +21:56 +12:45 04:48 665 168 833
396 Ilona Bēmere 3292 Baldones sieviešu skriešanas komanda 01:05:38 SZ3 100 S118 +22:02 +22:02 05:30 664 146 810
397 Sniga Promberga 3098 CrossFit Rīdzene 1 01:05:45 SZ3 101 S119 +22:09 +22:09 05:21 663 150 813
398 Arvis Krūmiņš 3581 01:05:48 VZ3 228 V279 +30:37 +29:45 04:37 535 128 663
399 Anna Brokāne 3086 Solis Dabā 01:05:50 SZ3 102 S120 +22:14 +22:14 04:14 662 190 852
400 Līga Briža 3285 DNB banka 01:05:51 SZ3 103 S121 +22:15 +22:15 04:57 662 163 825
401 Inese Orlova 13014 Alūksne 01:05:54 SZ3 104 S122 +22:18 +22:18 05:01 662 160 822
402 Ginta Bogdanova 3286 BKP 01:05:56 SZ2 16 S123 +22:20 +19:41 04:54 661 164 825
403 Andžejs Čerņavskis 3384 01:05:56 VZ3 229 V280 +30:45 +29:53 04:44 534 125 659
404 Kristīne Rūja 3255 SK Sigulda 01:05:59 SZ3 105 S124 +22:23 +22:23 05:24 661 149 810
405 Zane Vīle-Bērziņa 3661 01:06:00 SZ3 106 S125 +22:24 +22:24 05:12 661 155 816
406 Māris Graudiņš 3242 01:06:16 VZ3 230 V281 +31:05 +30:13 05:34 531 106 637
407 Sanita Kalniņa 3416 01:06:19 SZ3 108 S126 +22:43 +22:43 04:25 657 182 839
408 Dace Skrastiņa 3367 01:06:19 SZ3 107 S127 +22:43 +22:43 05:24 657 149 806
409 Zane Dille 3175 01:06:20 SZ3 109 S128 +22:44 +22:44 05:13 657 154 811
410 Aigars Kājiņš 3033 AK 01:06:20 VZ3 231 V282 +31:09 +30:17 05:00 530 118 648
411 Lorita Inita Priede 3281 01:06:21 SZ2 17 S129 +22:45 +20:06 04:56 657 163 820
412 Linda Lūse 3493 01:06:24 SZ3 110 S130 +22:48 +22:48 05:01 657 160 817
413 Rūdolfs Abiļevs 3470 New Village Workout 01:06:24 VZ3 233 V283 +31:13 +30:21 04:18 530 137 667
414 Edgars Kirhners 3492 01:06:24 VZ3 232 V284 +31:13 +30:21 04:25 530 134 664
415 Daiga Vilkaste 3061 01:06:26 SZ3 111 S131 +22:50 +22:50 05:10 656 156 812
416 Ēriks Liflands 3232 HK Patrioti 01:06:27 VZ3 234 V285 +31:16 +30:24 05:09 529 115 644
417 Zane Ivanāne 3072 VSK Noskrien Blonde 01:06:28 SZ3 112 S132 +22:52 +22:52 05:52 656 137 793
418 Valerija Ivanova 3687 ALIV 01:06:33 SZ2 18 S133 +22:57 +20:18 05:02 655 160 815
419 Kristaps Janovičs 13158 01:06:33 VZ2 44 V286 +31:22 +31:22 05:02 529 117 646
420 Lana Lindermane 3372 01:06:34 SZ3 113 S134 +22:58 +22:58 05:14 655 154 809
421 Lita Juberte-Krūmiņa 3614 Krūmiņi 01:06:35 SZ3 114 S135 +22:59 +22:59 06:13 655 129 784
422 Tore Thun 3551 Latnorwaly 01:06:46 VZ3 235 V287 +31:35 +30:43 05:03 527 117 644
423 Andris Mačevskis 3101 01:06:53 VZ3 236 V288 +31:42 +30:50 05:24 526 109 635
424 Laura Cepurite 3655 01:06:55 SZ3 115 S136 +23:19 +23:19 05:15 652 153 805
425 Edgars Cirvelis 13230 01:06:55 VZ3 237 V289 +31:44 +30:52 05:14 526 113 639
426 Ritvars Bušs 13472 01:06:56 VZ2 45 V290 +31:45 +31:45 05:00 526 118 644
427 Atis Barausks 13166 4culture 01:06:57 VZ2 46 V291 +31:46 +31:46 04:57 526 119 645
428 Laila Rozīte 3248 01:06:59 SZ3 116 S137 +23:23 +23:23 05:29 651 147 798
429 Ainārs Jermacāns 3085 AkmensDizains.lv 01:06:59 VZ3 238 V292 +31:48 +30:56 04:58 525 119 644
430 Anda Grantiņa 3607 01:07:00 SZ3 117 S138 +23:24 +23:24 05:08 651 157 808
431 Edgars Lelis 3491 01:07:00 VZ3 239 V293 +31:49 +30:57 04:16 525 138 663
432 Renāte Krūze 3588 01:07:02 SZ3 118 S139 +23:26 +23:26 05:22 650 150 800
433 Varis Putniņš 3651 01:07:02 VZ3 240 V294 +31:51 +30:59 04:59 525 118 643
434 Antra Spundiņa 3139 VSK Noskrien 01:07:06 SZ3 119 S140 +23:30 +23:30 05:46 650 140 790
435 Ansis Šenne 3507 KoBalts 01:07:08 VZ3 241 V295 +31:57 +31:05 05:14 524 113 637
436 Ina Graudiņa 3014 VSK Noskrien Vāveres 01:07:12 SZ3 120 S141 +23:36 +23:36 04:57 649 163 812
437 Liene Mudrova 3149 01:07:13 SZ3 121 S142 +23:37 +23:37 05:27 649 148 797
438 Gints Fjodorovs 3404 Amserv 01:07:17 VZ3 242 V296 +32:06 +31:14 05:00 523 118 641
439 Aiga Vīdmane 3045 01:07:19 SZ3 122 S143 +23:43 +23:43 04:53 648 165 813
440 Gatis Bērziņš 3338 01:07:20 VZ3 243 V297 +32:09 +31:17 04:49 523 122 645
441 Artis Ivanovs 3534 01:07:21 VZ3 244 V298 +32:10 +31:18 05:48 522 102 624
442 Guna Grosa 3541 01:07:27 SZ3 123 S144 +23:51 +23:51 05:05 646 158 804
443 Māris Veckalniņš 13078 Madona 01:07:30 VZ3 245 V299 +32:19 +31:27 05:27 521 108 629
444 Lelde Vancoviča 3389 Nūjo vesels 01:07:31 SZ3 124 S145 +23:55 +23:55 05:10 646 156 802
445 Sandis Dzērve 3599 01:07:32 VZ3 246 V300 +32:21 +31:29 05:26 521 109 630
446 Ieva Tabore 3239 01:07:33 SZ3 125 S146 +23:57 +23:57 05:15 645 153 798
447 Agnese Lorence 3405 01:07:34 SZ3 126 S147 +23:58 +23:58 05:46 645 140 785
448 Austris Uljāns 3123 01:07:35 VZ3 247 V301 +32:24 +31:32 05:34 521 106 627
449 Andis Tiļčiks 3161 Smiltene 01:07:37 VZ3 248 V302 +32:26 +31:34 05:08 520 115 635
450 Roberts Prūsis 3738 01:07:39 VZ3 249 V303 +32:28 +31:36 04:42 520 126 646
451 Mārcis Kārkliņš 3511 Liepkalni 01:07:41 VZ3 250 V304 +32:30 +31:38 04:40 520 126 646
452 Pēteris Blumbergs 13480 Mežmalas 01:07:43 VZ3 251 V305 +32:32 +31:40 05:10 520 114 634
453 Agnese Ginovska 13074 VSK Noskrien 01:07:53 SZ3 127 S148 +24:17 +24:17 05:37 642 143 785
454 Kristīne Meija 13202 01:07:54 SZ3 128 S149 +24:18 +24:18 05:17 642 152 794
455 Dainis Viļums 3653 01:07:54 VZ3 252 V306 +32:43 +31:51 05:29 518 108 626
456 Elīna Zālīte 3715 01:07:59 SZ3 129 S150 +24:23 +24:23 04:53 641 165 806
457 Kaspars Zaķis 3444 01:08:06 VZ3 253 V307 +32:55 +32:03 05:48 517 102 619
458 Līga Muižniece 3606 01:08:08 SZ2 19 S151 +24:32 +21:53 05:00 640 161 801
459 Vita Helmane 3464 Amserv 01:08:10 SZ3 130 S152 +24:34 +24:34 05:07 640 157 797
460 Edvīns Helmanis 3462 Amserv 01:08:10 VZ3 254 V308 +32:59 +32:07 04:40 516 126 642
461 Anita Galašina 3673 SPORTLAND 01:08:16 SZ2 20 S153 +24:40 +22:01 05:42 639 141 780
462 Gvido Lieknis 3337 SUBARU AD REM Auto 01:08:18 VZ3 255 V309 +33:07 +32:15 05:47 515 102 617
463 Zane Lukstiņa 3138 01:08:19 SZ3 131 S154 +24:43 +24:43 05:58 638 135 773
464 Elīna Jubele 3500 Mežmalas / Isostar 01:08:20 SZ3 132 S155 +24:44 +24:44 05:20 638 151 789
465 Toms Grīslis 3346 01:08:24 VZ3 256 V310 +33:13 +32:21 04:59 514 118 632
466 Madara Grandāne 3742 KoBalts 01:08:26 SZ3 133 S156 +24:50 +24:50 04:57 637 163 800
467 Ieva Lorence 3379 01:08:27 SZ3 134 S157 +24:51 +24:51 05:19 637 151 788
468 Elīna Mitičkina 3567 01:08:28 SZ3 135 S158 +24:52 +24:52 05:00 637 161 798
469 Juris Līpacis 3030 01:08:30 VZ3 257 V311 +33:19 +32:27 05:19 514 111 625
470 Sanita Roģe 3433 01:08:32 SZ3 136 S159 +24:56 +24:56 05:12 636 155 791
471 Aija Briede 3034 Mellene 01:08:34 SZ3 137 S160 +24:58 +24:58 05:52 636 137 773
472 Linda Dzirniece 3761 PH Print 01:08:35 SZ3 138 S161 +24:59 +24:59 05:09 636 156 792
473 Liene Bērziņa 3193 01:08:36 SZ3 139 S162 +25:00 +25:00 05:45 636 140 776
474 Mārtiņš Ruttulis 3192 01:08:36 VZ3 258 V312 +33:25 +32:33 05:46 513 102 615
475 Daina Rusule 3377 01:08:39 SZ3 140 S163 +25:03 +25:03 05:30 635 146 781
476 Raimonds Zīle 3549 01:08:40 VZ3 259 V313 +33:29 +32:37 04:47 512 123 635
477 Madara Štorha 3601 01:08:43 SZ3 141 S164 +25:07 +25:07 05:32 634 145 779
478 Lauma Zilgalve 3062 01:08:47 SZ3 142 S165 +25:11 +25:11 05:32 634 145 779
479 Aija Melezere 3047 SK Dzērvene 01:08:51 SZ3 143 S166 +25:15 +25:15 05:16 633 153 786
480 Pavels Kirilovskis 3638 Zoorbagan 01:08:51 VZ3 260 V314 +33:40 +32:48 05:12 511 113 624
481 Ieva Nagle 3619 01:08:53 SZ3 144 S167 +25:17 +25:17 05:28 633 147 780
482 Alise Trukšāne 3705 TeamBoriss 01:08:56 SZ3 145 S168 +25:20 +25:20 05:20 632 151 783
483 Toms Šimis 3525 01:09:02 VZ3 261 V315 +33:51 +32:59 04:56 510 120 630
484 Laura Barauska 3668 01:09:03 SZ2 21 S169 +25:27 +22:48 05:23 631 150 781
485 Marta Prauliņa 3382 Čiekurkalna Road Runner 01:09:05 SZ2 22 S170 +25:29 +22:50 05:11 631 155 786
486 Jānis Krumulds 3270 01:09:05 VZ3 262 V316 +33:54 +33:02 05:03 509 117 626
487 Normunds Vilūns 3643 01:09:06 VZ3 263 V317 +33:55 +33:03 05:34 509 106 615
488 Ieva Leikarte 3523 01:09:14 SZ3 146 S171 +25:38 +25:38 05:07 630 157 787
489 Arnis Leikarts 3207 01:09:14 VZ3 264 V318 +34:03 +33:11 05:12 508 113 621
490 Sabīne Prikule 3224 Pingvīni 01:09:15 SZ3 147 S172 +25:39 +25:39 06:01 630 134 764
491 Renārs Avotiņš 3686 01:09:19 VZ3 265 V319 +34:08 +33:16 05:33 508 106 614
492 Ilona Viļumsone 3084 AkmensDizains.lv 01:09:20 SZ3 148 S173 +25:44 +25:44 05:29 629 147 776
493 Anete Kampare 3145 01:09:26 SZ3 149 S174 +25:50 +25:50 05:14 628 154 782
494 Kirils Makarevičs 3573 Medumi 01:09:30 VZ3 266 V320 +34:19 +33:27 05:41 506 104 610
495 Niklāvs Kadiķis 3641 01:09:31 VZ2 47 V321 +34:20 +34:20 06:04 506 97 603
496 Daina Ruka 13226 01:09:32 SZ3 150 S175 +25:56 +25:56 05:18 627 152 779
497 Rainers Grigors 3229 01:09:33 VZ1 9 V322 +34:22 +27:46 04:34 506 129 635
498 Maruta Eriņa 3700 01:09:35 SZ3 151 S176 +25:59 +25:59 05:10 627 156 783
499 Marta Dedze 3301 PULSAR 01:09:37 SZ3 152 S177 +26:01 +26:01 06:06 626 132 758
500 Zanda Stūra 3550 Latnorwaly 01:09:37 SZ3 153 S178 +26:01 +26:01 05:07 626 157 783
501 Dace Mačuļska 3440 01:09:39 SZ3 155 S179 +26:03 +26:03 05:54 626 136 762
502 Daiga Brasliņa 13218 01:09:39 SZ3 154 S180 +26:03 +26:03 05:46 626 140 766
503 Inga Putraima 3356 01:09:41 SZ3 156 S181 +26:05 +26:05 06:05 626 132 758
504 Dāvis Danga 3298 01:09:45 VZ3 267 V323 +34:34 +33:42 05:28 504 108 612
505 Anete Kampuse 3689 Tree Group / STK 01:09:47 SZ3 157 S182 +26:11 +26:11 05:06 625 158 783
506 Anna Pauliņa 3347 01:09:51 SZ3 158 S183 +26:15 +26:15 04:48 624 168 792
507 Santija Treija 3728 01:09:51 SZ3 159 S184 +26:15 +26:15 05:59 624 135 759
508 Mārtiņš Lucaus 3158 Royal Canin 01:09:53 VZ3 268 V324 +34:42 +33:50 04:47 503 123 626
509 Ieva Krastiņa 3749 01:09:54 SZ3 160 S185 +26:18 +26:18 05:16 624 153 777
510 Guntars Balodis 3755 01:09:55 VZ3 269 V325 +34:44 +33:52 05:45 503 103 606
511 Baiba Beitika 3473 Siguldas Maratona klubs 01:09:56 SZ3 161 S186 +26:20 +26:20 05:26 623 148 771
512 Juris Belevičs 3648 01:09:56 VZ3 270 V326 +34:45 +33:53 05:20 503 111 614
513 Paula Pūķe 3245 PŪĶI 01:09:57 SZ2 23 S187 +26:21 +23:42 05:49 623 138 761
514 Janeks Briedis 3363 01:10:03 VZ3 271 V327 +34:52 +34:00 04:47 502 123 625
515 Mārtiņš Gūtmanis 3065 Engures sportam / LVM 01:10:13 VZ3 272 V328 +35:02 +34:10 04:41 501 126 627
516 Uldis Benhens 13282 01:10:13 VZ3 273 V329 +35:02 +34:10 04:44 501 125 626
517 Normunds Rozītis 3672 01:10:18 VZ3 274 V330 +35:07 +34:15 05:58 500 99 599
518 Viesturs Misiņš 3120 01:10:19 VZ3 275 V331 +35:08 +34:16 05:17 500 112 612
519 Jānis Malcenieks 3559 01:10:24 VZ3 276 V332 +35:13 +34:21 05:05 500 116 616
520 Guna Gavare 3528 01:10:26 SZ3 162 S188 +26:50 +26:50 05:34 619 145 764
521 Linda Zemzare 3371 01:10:29 SZ3 163 S189 +26:53 +26:53 05:41 619 142 761
522 Andris Segliņš 3080 Segliņa Sporta Skola 01:10:40 VZ3 277 V333 +35:29 +34:37 05:17 498 112 610
523 Agita Lāma 3699 KoBalts 01:10:44 SZ3 164 S190 +27:08 +27:08 04:58 616 162 778
524 Darja Tretjakova 3670 Binitex 01:10:47 SZ2 24 S191 +27:11 +24:32 05:40 616 142 758
525 Kristīne Gromova 3623 01:10:49 SZ3 165 S192 +27:13 +27:13 05:03 616 159 775
526 Ieva Goba 3487 VSK Noskrien 01:10:49 SZ3 166 S193 +27:13 +27:13 05:31 616 146 762
527 Kristaps Aksenoks 3094 01:10:57 VZ2 48 V334 +35:46 +35:46 05:36 496 105 601
528 Lelde Sirmā 3613 Fifas 2017 01:10:58 SZ2 25 S194 +27:22 +24:43 05:44 614 140 754
529 Elza Žumbure 3378 Legs miserables 01:10:59 SZ3 167 S195 +27:23 +27:23 05:19 614 151 765
530 Kaspars Ādams 13460 Environment development and assessment 01:11:04 VZ3 278 V335 +35:53 +35:01 05:28 495 108 603
531 Dmitrijs Kižla 3409 Binitex 01:11:07 VZ3 279 V336 +35:56 +35:04 05:32 495 107 602
532 Liene Palkavniece 3518 Swedbank 01:11:10 SZ3 168 S196 +27:34 +27:34 05:41 613 142 755
533 Mārtiņš Freibergs 3151 VSK Noskrien 01:11:10 VZ3 280 V337 +35:59 +35:07 04:25 494 134 628
534 Jeļena Loiteršteine 3522 01:11:11 SZ3 169 S197 +27:35 +27:35 05:44 613 140 753
535 Elīna Zvilna 3589 Virsotne/Marmot 01:11:14 SZ2 26 S198 +27:38 +24:59 05:55 612 136 748
536 Rūta Šneidere 3024 01:11:14 SZ3 172 S199 +27:38 +27:38 05:34 612 145 757
537 Marta Rikša 3510 01:11:14 SZ3 171 S200 +27:38 +27:38 05:29 612 147 759
538 Diāna Ivanova 3293 01:11:14 SZ3 170 S201 +27:38 +27:38 05:17 612 152 764
539 Ieva Ozoliņa 3087 01:11:16 SZ3 173 S202 +27:40 +27:40 04:59 612 162 774
540 Frančeska Pranča 3048 VSK Noskrien 01:11:17 SZ2 27 S203 +27:41 +25:02 05:07 612 157 769
541 Dace Kļava 3304 Sportland 01:11:19 SZ3 174 S204 +27:43 +27:43 05:42 611 141 752
542 Ilze Saukāne 3453 Kinetics skrien 01:11:28 SZ3 175 S205 +27:52 +27:52 05:06 610 158 768
543 Liena Hačatrjana 3683 Madona 01:11:30 SZ3 176 S206 +27:54 +27:54 06:04 610 133 743
544 Anita Bukovska 3354 01:11:35 SZ3 177 S207 +27:59 +27:59 05:53 609 137 746
545 Rasa Piļipāviča 3454 Kinetics skrien 01:11:41 SZ3 178 S208 +28:05 +28:05 05:17 608 152 760
546 Terēza Kazimirjonoka 3425 01:11:41 SZ3 179 S209 +28:05 +28:05 05:23 608 150 758
547 Markuss Gaļinovskis 13098 STIRNUBUKS/RUN4SUN 01:11:42 VZ1 10 V338 +36:31 +29:55 04:48 491 123 614
548 Alda Ozola 3727 01:11:43 SZ3 180 S210 +28:07 +28:07 05:05 608 158 766
549 Katrīna Levāne 3536 Engures Sportam 01:11:45 SZ2 28 S211 +28:09 +25:30 05:45 608 140 748
550 Ivo Levāns 3537 Engures Sportam 01:11:45 VZ3 281 V339 +36:34 +35:42 05:45 490 103 593
551 Māris Dambis 3176 INSALVO 01:11:49 VZ3 282 V340 +36:38 +35:46 04:59 490 118 608
552 Anete Bruževica 3407 01:11:56 SZ3 181 S212 +28:20 +28:20 05:22 606 150 756
553 Līga Šteinberga 3418 01:11:57 SZ3 182 S213 +28:21 +28:21 05:30 606 146 752
554 Lauma Muceniece 3391 01:11:58 SZ3 183 S214 +28:22 +28:22 06:03 606 133 739
555 Dace Vilgerte 3693 01:12:00 SZ3 184 S215 +28:24 +28:24 05:18 606 152 758
556 Intars Ieviņš 13190 boksa klubs priekuļi 01:12:04 VZ3 283 V341 +36:53 +36:01 05:37 488 105 593
557 Zanda Kokarēviča 3490 Swedbank 01:12:05 SZ3 185 S216 +28:29 +28:29 05:43 605 141 746
558 Artūrs Levins 3679 ALLE HOP 01:12:06 VZ3 284 V342 +36:55 +36:03 03:41 488 160 648
559 Kristīne Apsēna 3392 REMOSS 01:12:14 SZ2 29 S217 +28:38 +25:59 04:55 604 164 768
560 Laura Hofmane 3438 REMOSS 01:12:14 SZ2 30 S218 +28:38 +25:59 04:55 604 164 768
561 Jana Pūķe 3244 PŪĶI 01:12:15 SZ3 186 S219 +28:39 +28:39 05:37 603 143 746
562 Kristīne Kampare 3174 01:12:16 SZ3 187 S220 +28:40 +28:40 05:53 603 137 740
563 Inga Vaļska 3214 TRXCēsis 01:12:16 SZ3 188 S221 +28:40 +28:40 05:11 603 155 758
564 Signe Krastiņa 3186 z/s Eži 01:12:21 SZ2 31 S222 +28:45 +26:06 05:26 603 148 751
565 Nauris Kalniņš 3054 01:12:22 VZ3 285 V343 +37:11 +36:19 05:16 486 112 598
566 Gunta Neija 3109 VSK Noskrien 01:12:26 SZ3 189 S223 +28:50 +28:50 04:47 602 168 770
567 Ieviņa Renāte 3743 01:12:27 SZ3 190 S224 +28:51 +28:51 05:49 602 138 740
568 Gita Gintere-Kikuste 3212 01:12:36 SZ3 191 S225 +29:00 +29:00 05:52 601 137 738
569 Guna Ķirse 13142 ind. 01:12:37 SZ3 192 S226 +29:01 +29:01 05:33 600 145 745
570 Jelena Prants 3412 Võru Suusaklubi 01:12:40 SZ3 193 S227 +29:04 +29:04 06:01 600 134 734
571 Linda Vildava 3428 Swedbank 01:12:42 SZ2 32 S228 +29:06 +26:27 05:52 600 137 737
572 Zane Mirdza Paikena 3443 01:12:44 SZ3 194 S229 +29:08 +29:08 05:18 599 152 751
573 Inga Nartiša 3431 MAILIGEN 01:12:45 SZ3 195 S230 +29:09 +29:09 06:05 599 132 731
574 Mārtiņš Ozollapiņš 3316 01:12:45 VZ3 286 V344 +37:34 +36:42 06:06 484 97 581
575 Inese Vectirāne 3712 01:12:47 SZ3 196 S231 +29:11 +29:11 05:32 599 145 744
576 Elīza Astra Vectirāne 3711 01:12:48 SZ2 33 S232 +29:12 +26:33 05:34 599 145 744
577 Sanita Mazure 3380 01:12:48 SZ3 197 S233 +29:12 +29:12 05:40 599 142 741
578 Inga Vītuma-Jaunzeme 3509 ALLE HOP 01:12:50 SZ3 198 S234 +29:14 +29:14 05:43 599 141 740
579 Inga Vīksna 3273 Kocēnu novads 01:12:52 SZ3 199 S235 +29:16 +29:16 05:16 598 153 751
580 Lauma Vilumsone 3250 01:12:53 SZ3 200 S236 +29:17 +29:17 05:21 598 150 748
581 Uldis Reinicāns 3478 01:12:54 VZ3 287 V345 +37:43 +36:51 04:52 483 121 604
582 Inese Zepa 3155 Ašās kājas ZID 01:12:56 SZ3 201 S237 +29:20 +29:20 05:29 598 147 745
583 Dāniels Ziemelis 3156 Ašās kājas ZID 01:12:56 VZ1 11 V346 +37:45 +31:09 05:30 482 107 589
584 Inese Bāriņa 3481 01:12:58 SZ3 202 S238 +29:22 +29:22 05:29 598 147 745
585 Dainis Mors 3007 01:13:01 VZ3 288 V347 +37:50 +36:58 05:51 482 101 583
586 Antra Kanušniece 3146 01:13:03 SZ2 34 S239 +29:27 +26:48 05:38 597 143 740
587 Raitis Glāznieks 3173 01:13:16 VZ3 289 V348 +38:05 +37:13 05:50 480 101 581
588 Liena Gūtmane 3226 01:13:21 SZ2 35 S240 +29:45 +27:06 05:41 594 142 736
589 Kamilla Krilova 3563 Swedbank 01:13:29 SZ3 203 S241 +29:53 +29:53 05:42 593 141 734
590 Jūlija Kuzņecova 3553 01:13:30 SZ3 204 S242 +29:54 +29:54 05:44 593 140 733
591 Baiba Bolgzda 3624 Nūjo vesels 01:13:38 SZ3 205 S243 +30:02 +30:02 04:54 592 164 756
592 Solvita Gaile 3261 01:13:49 SZ3 206 S244 +30:13 +30:13 05:51 591 138 729
593 Kristīne Ķēniņa 3622 VSK Noskrien 01:13:51 SZ3 207 S245 +30:15 +30:15 05:39 590 142 732
594 Kārlis Krīgalis 3231 01:13:54 VZ3 290 V349 +38:43 +37:51 06:01 476 98 574
595 Agnese Briede 3427 01:14:06 SZ2 36 S246 +30:30 +27:51 05:57 588 135 723
596 Dace Ruskule 3630 A&D 01:14:10 SZ3 208 S247 +30:34 +30:34 06:02 588 133 721
597 Laine Rupeika-Ruža 3335 01:14:11 SZ3 209 S248 +30:35 +30:35 05:56 588 136 724
598 Marina Varezkina 3753 01:14:17 SZ3 210 S249 +30:41 +30:41 05:24 587 149 736
599 Gundega Ķikuste 3666 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 211 S250 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
600 Elīna Krama 3663 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 212 S251 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
601 Kristīne Ketova 3667 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 213 S252 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
602 Evita Zāle 3590 Madona 01:14:36 SZ3 214 S253 +31:00 +31:00 05:59 584 135 719
603 Līva Lapiņa 3637 01:14:38 SZ3 215 S254 +31:02 +31:02 05:51 584 138 722
604 Aivars Ābols 3654 ENGURES SPORTAM 01:14:41 VZ3 291 V350 +39:30 +38:38 05:10 471 114 585
605 Oļģerts Jēgers 3514 Liepkalni 01:14:45 VZ2 49 V351 +39:34 +39:34 05:50 471 101 572
606 Nelli Skadiņa 3504 01:14:52 SZ3 216 S255 +31:16 +31:16 06:14 582 129 711
607 Leons Pelņa 3714 30draugi.lv 01:15:02 VZ3 292 V352 +39:51 +38:59 06:17 469 94 563
608 Kristiana Lepse 3735 01:15:03 SZ3 217 S256 +31:27 +31:27 06:01 581 134 715
609 Simona Skalberga 3499 01:15:03 SZ3 218 S257 +31:27 +31:27 05:59 581 135 716
610 Dāvis Veckalniņš 3617 Madona 01:15:06 VZ3 293 V353 +39:55 +39:03 04:57 468 119 587
611 Jānis Birģelis 3264 01:15:10 VZ3 294 V354 +39:59 +39:07 05:58 468 99 567
612 Kristīna Rutkauska 3591 01:15:20 SZ3 219 S258 +31:44 +31:44 05:59 579 135 714
613 Sabīne Narkeviča 3485 01:15:23 SZ3 220 S259 +31:47 +31:47 05:12 578 155 733
614 Natālija Jesehina 3334 01:15:25 SZ3 221 S260 +31:49 +31:49 05:31 578 146 724
615 Ieva Taranda 13026 01:15:29 SZ3 222 S261 +31:53 +31:53 05:35 578 144 722
616 Gita Dubrova 3265 Prometal Group 01:15:37 SZ3 223 S262 +32:01 +32:01 06:04 577 133 710
617 Artūrs Greidāns 3437 Binitex 01:15:40 VZ2 50 V355 +40:29 +40:29 05:04 465 116 581
618 Vineta Rūsiņa 3608 01:15:42 SZ3 224 S263 +32:06 +32:06 05:51 576 138 714
619 Zane Degro 13086 Nūjo vesels 01:15:46 SZ3 225 S264 +32:10 +32:10 05:15 575 153 728
620 Signija Elva Lapa 3633 Autostarts.lv 01:15:47 SZ2 37 S265 +32:11 +29:32 05:58 575 135 710
621 Ilze Talmane 13174 Maratona Klubs 01:15:49 SZ3 226 S266 +32:13 +32:13 05:08 575 157 732
622 Madara Ontužāne 13046 01:15:52 SZ3 227 S267 +32:16 +32:16 05:54 575 136 711
623 Kristīne Reinholde 3069 Siguldas maratona klubs 01:15:53 SZ3 229 S268 +32:17 +32:17 04:57 575 163 738
624 Rasma Pušpure 3203 01:15:53 SZ3 228 S269 +32:17 +32:17 05:06 575 158 733
625 Jānis Vēveris 3204 01:15:53 VZ3 295 V356 +40:42 +39:50 04:01 464 147 611
626 Olga Kvasņina 3312 Maratona klubs 01:16:02 SZ3 230 S270 +32:26 +32:26 06:10 573 131 704
627 Kristīne Kadaša 3103 01:16:03 SZ3 231 S271 +32:27 +32:27 05:18 573 152 725
628 Vita Razgale 3144 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:16:03 SZ3 232 S272 +32:27 +32:27 05:46 573 140 713
629 Daiga Šilkova 3216 01:16:05 SZ3 233 S273 +32:29 +32:29 05:17 573 152 725
630 Didzis Dobelis 3419 01:16:11 VZ3 296 V357 +41:00 +40:08 06:06 462 97 559
631 Kitija Brizga 3726 Patria Sportland 01:16:12 SZ2 38 S274 +32:36 +29:57 05:59 572 135 707
632 Egita Āriņa 3215 01:16:13 SZ2 39 S275 +32:37 +29:58 05:27 572 148 720
633 Santa Burmistre 3358 01:16:15 SZ3 234 S276 +32:39 +32:39 05:53 572 137 709
634 Mārtiņš Zālītis 13258 01:16:29 VZ3 297 V358 +41:18 +40:26 06:23 460 92 552
635 Santa Japeniņa 3009 01:16:52 SZ3 235 S277 +33:16 +33:16 05:15 567 153 720
636 Juliette Krop 3741 01:16:54 SZ2 40 S278 +33:18 +30:39 04:48 567 168 735
637 Veronika Semjonova 3706 01:17:00 SZ3 236 S279 +33:24 +33:24 06:28 566 124 690
638 Ginta Koržakova 3587 01:17:11 SZ3 237 S280 +33:35 +33:35 06:25 565 125 690
639 Agnese Leiburga 3336 Zemgales Ziņas 01:17:24 SZ3 238 S281 +33:48 +33:48 05:39 563 142 705
640 Liene Grosberga 3442 01:17:25 SZ3 239 S282 +33:49 +33:49 06:28 563 124 687
641 Dita Reihenova 3287 DNB banka 01:17:43 SZ3 240 S283 +34:07 +34:07 06:28 561 124 685
642 Laura Hofmane 3236 VSK Noskrien Blonde 01:17:48 SZ3 241 S284 +34:12 +34:12 04:24 560 183 743
643 Olga Mikulova 3227 VSK Noskrien 01:17:54 SZ3 242 S285 +34:18 +34:18 06:02 560 133 693
644 Gints Ronis 3133 Salacgrīvas Buki 01:17:55 VZ3 298 V359 +42:44 +41:52 06:19 452 93 545
645 Maruta Krūmiņa 3277 01:17:56 SZ3 243 S286 +34:20 +34:20 06:04 559 133 692
646 Sandra Kapče 3345 01:18:04 SZ2 41 S287 +34:28 +31:49 06:08 558 131 689
647 Manuša Laura 13286 EKO O 01:18:19 SZ3 244 S288 +34:43 +34:43 06:01 557 134 691
648 Zaiga Pavlovska 13270 01:18:22 SZ3 245 S289 +34:46 +34:46 05:44 556 140 696
649 Gunta Treimane 3602 Lauku Gurķi 01:18:24 SZ3 246 S290 +34:48 +34:48 06:04 556 133 689
650 Sandra Ūdre 3058 01:18:28 SZ3 247 S291 +34:52 +34:52 05:56 556 136 692
651 Ilze Stranga 3154 01:18:28 SZ3 248 S292 +34:52 +34:52 05:56 556 136 692
652 Kristīne Groma 3340 01:18:33 SZ2 42 S293 +34:57 +32:18 06:18 555 128 683
653 Gundega Groma 3339 01:18:35 SZ3 249 S294 +34:59 +34:59 06:12 555 130 685
654 Ginta Vītola 3486 01:18:37 SZ3 250 S295 +35:01 +35:01 07:49 555 103 658
655 Justīne Semjonova 3680 01:18:46 SZ1 4 S296 +35:10 +25:59 05:15 554 153 707
656 Aira Semjonova 3112 01:18:46 SZ3 251 S297 +35:10 +35:10 05:16 554 153 707
657 Valters Semjonovs 3111 01:18:46 VZ2 51 V360 +43:35 +43:35 05:16 447 112 559
658 Vita Biltauere 3463 01:18:47 SZ3 252 S298 +35:11 +35:11 06:06 553 132 685
659 Aivita Lasmane 3745 01:19:00 SZ2 43 S299 +35:24 +32:45 05:44 552 140 692
660 Zane Kaļva 3730 RZ Team 01:19:02 SZ3 253 S300 +35:26 +35:26 04:55 552 164 716
661 Inese Vanaga 3495 01:19:11 SZ3 254 S301 +35:35 +35:35 06:06 551 132 683
662 Pēteris Leja 3626 01:19:16 VZ3 299 V361 +44:05 +43:13 06:37 444 89 533
663 Ulvis Siliņš 3131 Kača liek skriet! 01:19:26 VZ3 300 V362 +44:15 +43:23 06:30 443 91 534
664 Kaspars Jasinkevičs 3178 Jaunogre 01:19:29 VZ3 301 V363 +44:18 +43:26 06:10 443 96 539
665 Aneka Kļaviņa 3055 01:19:37 SZ3 255 S302 +36:01 +36:01 06:02 548 133 681
666 Vladimirs Tiščenko 3083 VSK Noskrien 01:19:39 VZ3 302 V364 +44:28 +43:36 06:02 442 98 540
667 Kristine Kinda 3644 VSK Noskrien 01:19:46 SZ3 256 S303 +36:10 +36:10 06:39 547 121 668
668 Sintija Laugale 3685 01:20:05 SZ3 257 S304 +36:29 +36:29 06:29 544 124 668
669 Gita Biezuma 3279 01:20:08 SZ3 258 S305 +36:32 +36:32 06:44 544 120 664
670 Linda Rancāne 13274 01:20:14 SZ2 44 S306 +36:38 +33:59 06:48 543 118 661
671 Rita Ragozina 13130 01:20:15 SZ2 45 S307 +36:39 +34:00 06:14 543 129 672
672 Dace Dūka 3564 GJENSIDIGE 01:20:16 SZ3 259 S308 +36:40 +36:40 06:11 543 130 673
673 Lauma Ose 3077 Vīngliemezis 01:20:23 SZ3 260 S309 +36:47 +36:47 06:40 542 121 663
674 Ļuba Tihomirova 3036 VSK Noskrien 01:20:32 SZ3 261 S310 +36:56 +36:56 05:48 541 139 680
675 Dāvis Sosārs 3321 Neiro/Radiologi 01:20:47 VZ3 303 V365 +45:36 +44:44 05:42 436 104 540
676 Elīza Muzika 3457 01:20:50 SZ1 5 S311 +37:14 +28:03 05:45 539 140 679
677 Agnese Šimanska 3565 GJENSIDIGE 01:20:52 SZ3 262 S312 +37:16 +37:16 06:14 539 129 668
678 Sintija Gulbinska 3357 01:20:58 SZ3 263 S313 +37:22 +37:22 06:06 538 132 670
679 Elīna Lanka 3576 TRX Cēsis 01:20:59 SZ2 46 S314 +37:23 +34:44 06:08 538 131 669
680 Sanita Ločmele 3545 Wunder Latvia 01:21:24 SZ3 264 S315 +37:48 +37:48 06:06 536 132 668
681 Karīna Voitkeviča 3410 01:21:25 SZ3 265 S316 +37:49 +37:49 04:28 536 180 716
682 Solvita Bērziša 3142 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:21:29 SZ3 266 S317 +37:53 +37:53 06:28 535 124 659
683 Diāna Ceika 3068 01:21:33 SZ3 267 S318 +37:57 +37:57 06:29 535 124 659
684 Artis Liepiņš 13062 Environment development and assessment 01:21:39 VZ3 304 V366 +46:28 +45:36 05:46 431 102 533
685 Līga Prancāne 3256 SK Sigulda 01:21:46 SZ3 268 S319 +38:10 +38:10 06:39 533 121 654
686 Elīna Lunte 3071 01:21:47 SZ2 47 S320 +38:11 +35:32 05:56 533 136 669
687 Sanita Birzniece 3019 01:21:47 SZ3 270 S321 +38:11 +38:11 06:35 533 122 655
688 Laura Graudiņa 3260 SK Sigulda 01:21:47 SZ3 269 S322 +38:11 +38:11 06:38 533 121 654
689 Sintija Ozoliņa 3026 01:21:49 SZ3 271 S323 +38:13 +38:13 06:12 533 130 663
690 Katrīna Liepiņa 3130 Kača liek skriet / Sanderu klans 01:21:50 SZ3 272 S324 +38:14 +38:14 05:40 533 142 675
691 Juris Rocēns 3171 VSK Noskrien 01:21:55 VZ3 305 V367 +46:44 +45:52 04:10 430 142 572
692 Eva Onzule 3348 01:21:58 SZ3 273 S325 +38:22 +38:22 06:21 532 127 659
693 Zane Auziņa 3582 01:22:10 SZ3 274 S326 +38:34 +38:34 06:00 531 134 665
694 Laija Silauniece 13054 Environment development and assessment 01:22:16 SZ3 275 S327 +38:40 +38:40 05:55 530 136 666
695 Janis Nolle 3206 01:22:17 VZ3 306 V368 +47:06 +46:14 05:43 428 103 531
696 Agita Meščerska 3353 Fifas2017 01:22:24 SZ3 276 S328 +38:48 +38:48 06:06 529 132 661
697 Sendija Galdiņa 3329 01:22:31 SZ3 277 S329 +38:55 +38:55 06:22 528 126 654
698 Elīna Spalva 13126 ind. 01:22:45 SZ3 278 S330 +39:09 +39:09 06:43 527 120 647
699 Renda Forstmane 3369 Rūgstošo nedrīkst 01:23:05 SZ2 48 S331 +39:29 +36:50 06:56 525 116 641
700 Ilze Aperāne 3556 01:23:25 SZ3 279 S332 +39:49 +39:49 06:20 523 127 650
701 Sandra Rocēna 3170 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 01:23:32 SZ3 280 S333 +39:56 +39:56 05:26 522 148 670
702 Uldis Dīcis 3016 Gausā Jūdze 01:23:39 VZ3 307 V369 +48:28 +47:36 05:51 421 101 522
703 Ruta Dīce 3017 Gausā Jūdze 01:23:40 SZ3 281 S334 +40:04 +40:04 05:48 521 139 660
704 Elīza Ozoliņa 13022 01:23:42 SZ3 282 S335 +40:06 +40:06 06:08 521 131 652
705 Līga Barovska 3403 Ražots Latvijā 01:23:46 SZ3 284 S336 +40:10 +40:10 06:11 520 130 650
706 Zane Armane 3519 Ražots Latvijā 01:23:46 SZ3 283 S337 +40:10 +40:10 06:11 520 130 650
707 Ieva Poga 3355 Ražots Latvijā 01:23:47 SZ3 285 S338 +40:11 +40:11 06:12 520 130 650
708 Anita Langmane 3572 GJENSIDIGE 01:23:53 SZ3 286 S339 +40:17 +40:17 06:32 520 123 643
709 Inese Rūsa 3147 VSK Noskrien 01:23:53 SZ3 287 S340 +40:17 +40:17 06:29 520 124 644
710 Daiga Bome 3571 Swedbank 01:23:57 SZ3 288 S341 +40:21 +40:21 06:31 519 124 643
711 Gunta Kalniņa 3533 01:24:07 SZ3 289 S342 +40:31 +40:31 05:15 518 153 671
712 Sanita Puriņa 3029 Valmiera 01:24:22 SZ3 290 S343 +40:46 +40:46 05:51 517 138 655
713 Ingūna Semjonova 3494 Zemgales Ziņas 01:24:35 SZ3 291 S344 +40:59 +40:59 05:35 515 144 659
714 Ringolds Špāks 3225 01:24:37 VZ3 308 V370 +49:26 +48:34 05:37 416 105 521
715 Linda Liepiņa 3191 Swedbank 01:24:45 SZ3 292 S345 +41:09 +41:09 06:39 514 121 635
716 Dmitrijs Smagars 3432 01:25:25 VZ3 309 V371 +50:14 +49:22 07:02 412 84 496
717 Zaiga Zalecka 3023 01:25:37 SZ3 293 S346 +42:01 +42:01 06:49 509 118 627
718 Sanda Sirmā 3612 Fifas 2017 01:25:42 SZ2 49 S347 +42:06 +39:27 06:22 509 126 635
719 Danute Ābelīte 3375 01:25:55 SZ3 294 S348 +42:19 +42:19 05:46 507 140 647
720 Olīvija Spēlmane 3297 Njauvas 01:26:27 SZ3 295 S349 +42:51 +42:51 07:03 504 114 618
721 Sandra Grišina 3066 Siguldas Maratona klubs 01:26:27 SZ3 296 S350 +42:51 +42:51 07:03 504 114 618
722 Liene Avotiņa 3333 01:28:09 SZ3 297 S351 +44:33 +44:33 06:30 495 124 619
723 Anita Bāriņa 3480 01:28:17 SZ3 298 S352 +44:41 +44:41 06:03 494 133 627
724 Uldis Mauriņš 3675 Latvian Power 01:28:17 VZ3 310 V372 +53:06 +52:14 07:18 399 81 480
725 Silvia Calvete-Rivas 3677 Latvian Power 01:28:18 SZ3 299 S353 +44:42 +44:42 07:51 494 103 597
726 Kristians Grinbergs 3043 Lynxdojo 01:28:19 VZ2 52 V373 +53:08 +53:08 05:37 398 105 503
727 Ieva Buhrote 3455 Kinetics skrien 01:28:27 SZ3 300 S354 +44:51 +44:51 07:03 493 114 607
728 Rudīte Bērziņa 3271 Olainfarm 01:28:29 SZ3 301 S355 +44:53 +44:53 06:24 493 126 619
729 Gustavs Daniels Ozols 3764 Lynxdojo 01:28:45 VZ1 12 V374 +53:34 +46:58 05:49 396 101 497
730 Krista Opmane 3168 Olainfarm 01:28:52 SZ3 302 S356 +45:16 +45:16 05:55 491 136 627
731 Aiga Turčina 3303 Sportland 01:28:52 SZ2 53 S357 +53:41 +53:41 05:56 396 99 495
732 Elīna Borovkova 3134 KoBalts 01:28:54 SZ3 303 S358 +45:18 +45:18 05:09 490 156 646
733 Līga Laganovska 3091 01:29:46 SZ3 304 S359 +46:10 +46:10 05:12 486 155 641
734 Diāna Davidova 3458 Zemgales Ziņas 01:30:03 SZ3 305 S360 +46:27 +46:27 05:39 484 142 626
735 Raimonda Kalniņa 3483 Vientuļais vilks 01:30:12 SZ3 306 S361 +46:36 +46:36 05:58 483 135 618
736 Gunta Ozoliņa 3482 01:30:14 SZ3 307 S362 +46:38 +46:38 05:13 483 154 637
737 Jolanta Āboltiņa 3721 Lynxdojo 01:30:15 SZ3 308 S363 +46:39 +46:39 05:09 483 156 639
738 Iveta Zizlāne 3092 01:31:13 SZ3 309 S364 +47:37 +47:37 06:34 478 123 601
739 Agate Robežniece 13038 01:31:38 SZ3 310 S365 +48:02 +48:02 08:46 476 92 568
740 Agnese Egle 13030 01:32:06 SZ3 311 S366 +48:30 +48:30 08:45 473 92 565
741 Brigita Pētersone 3558 01:33:24 SZ3 312 S367 +49:48 +49:48 06:09 467 131 598
742 Dina Vernava 3198 Saldus Boksa Klubs 01:33:55 SZ3 313 S368 +50:19 +50:19 06:37 464 122 586
743 Liene Zālmane 3568 01:34:58 SZ3 314 S369 +51:22 +51:22 05:59 459 135 594
744 Raivo Meier 3177 JK Hermes 01:35:02 VZ3 311 V375 +59:51 +58:59 07:21 370 80 450
745 Agnese Lielmane 3632 Lielmaņi 01:35:10 SZ3 316 S370 +51:34 +51:34 06:10 458 131 589
746 Ilze Eglīte 3635 Lielmaņi 01:35:10 SZ3 315 S371 +51:34 +51:34 06:11 458 130 588
747 Ināra Dāboliņa 13488 Nūjovesels 01:35:18 SZ3 317 S372 +51:42 +51:42 07:30 458 107 565
748 Sabīne Bunere 3073 01:35:20 SZ3 318 S373 +51:44 +51:44 05:39 457 142 599
749 Santa Klagiša 3349 01:35:22 SZ3 320 S374 +51:46 +51:46 05:55 457 136 593
750 Jolanta Pugača 3328 01:35:22 SZ3 319 S375 +51:46 +51:46 05:53 457 137 594
751 Olga Dadeika 3364 Swedbank 01:35:24 SZ3 321 S376 +51:48 +51:48 06:40 457 121 578
752 Madara Zemarāja 13242 01:35:28 SZ3 322 S377 +51:52 +51:52 06:40 457 121 578
753 Aivis Žukovs 3503 01:35:36 VZ3 312 V376 +1:00:25 +59:33 05:58 368 99 467
754 Ilze Madara Platniece 3387 01:36:32 SZ2 50 S378 +52:56 +50:17 06:42 452 120 572
755 Laila Malzubre 3064 Zubru trieciens 01:36:56 SZ3 324 S379 +53:20 +53:20 06:17 450 128 578
756 Ilze Lukstiņa 3079 Segliņa Sporta Skola 01:36:56 SZ3 323 S380 +53:20 +53:20 06:53 450 117 567
757 Iveta Krieva 3105 :) 01:38:16 SZ3 325 S381 +54:40 +54:40 07:09 444 113 557
758 Astra Breikša 3583 Nūjo priekam 01:38:27 SZ3 326 S382 +54:51 +54:51 06:24 443 126 569
759 Laila Brikaine 13476 Nūjo vesels 01:38:35 SZ3 327 S383 +54:59 +54:59 06:02 442 133 575
760 Maija Naumenko 3402 01:38:44 SZ3 328 S384 +55:08 +55:08 07:19 442 110 552
761 Sarmīte Loce 3722 Lynxdojo 01:38:58 SZ3 329 S385 +55:22 +55:22 05:53 441 137 578
762 Andris Skapsts 3765 Lynxdojo 01:38:59 VZ3 313 V377 +1:03:48 +1:02:56 05:52 355 101 456
763 Ilze Padoma 3529 01:39:13 SZ3 330 S386 +55:37 +55:37 06:31 439 124 563
764 Inese Grīnberga 3646 Nujo vesels 01:39:42 SZ3 331 S387 +56:06 +56:06 06:45 437 119 556
765 Santa Dzenīte 3005 01:39:46 SZ3 333 S388 +56:10 +56:10 07:37 437 106 543
766 Aija Orniņa 3004 01:39:46 SZ3 332 S389 +56:10 +56:10 07:37 437 106 543
767 Ligija Rāzna 3631 SSK Bebra 01:40:40 SZ3 334 S390 +57:04 +57:04 06:36 433 122 555
768 Kristīne Krave 3681 Crossfit Rīdzene 1 01:40:47 SZ3 335 S391 +57:11 +57:11 06:21 433 127 560
769 Juris Ceika 3052 01:40:49 VZ3 314 V378 +1:05:38 +1:04:46 05:42 349 104 453
770 Kristīne Meilerte 3124 Latvijas Finieris Mežs 01:41:32 SZ3 336 S392 +57:56 +57:56 07:02 429 114 543
771 Marita Ozoliņa 13106 Nūjo Priekam 01:42:09 SZ3 337 S393 +58:33 +58:33 06:40 427 121 548
772 Sandra Broka 3247 VSK Noskrien 01:42:12 SZ3 338 S394 +58:36 +58:36 06:59 427 115 542
773 Ilze Grigore 3230 01:43:51 SZ3 339 S395 +1:00:15 +1:00:15 06:51 420 118 538
774 Māra Miķelsone 3720 Lynxdojo 01:44:22 SZ3 340 S396 +1:00:46 +1:00:46 06:16 418 128 546
775 Kate Katrīna Vildiņa 3317 Nūjo ar smaidu 01:48:15 SZ2 51 S397 +1:04:39 +1:02:00 04:34 403 176 579
776 Dace Bērziņa 3318 Nūjo ar smaidu 01:48:16 SZ3 341 S398 +1:04:40 +1:04:40 06:46 403 119 522
777 Sanda Erbsa 3569 LSC 01:48:39 SZ3 342 S399 +1:05:03 +1:05:03 07:28 401 108 509
778 Māra Dīriņa 3452 Nūjo priekam 01:51:29 SZ3 343 S400 +1:07:53 +1:07:53 08:23 391 96 487
779 Lita Barone 3181 01:53:43 SZ3 344 S401 +1:10:07 +1:10:07 07:22 383 109 492
780 Ieva Garanča 3051 Nujo priekam 02:00:34 SZ3 345 S402 +1:16:58 +1:16:58 09:22 362 86 448
781 Sindija Zaula 3396 Limbaži DNF
782 Laura Vilka 3520 DNF
783 Irīna Kļaviņa 3067 Nūjo vesels DNF
784 Kārlis Vancāns 3766 Lynxdojo DNF
785 Valters Bruss 3137 VSK Noskrien DNF
786 Māris Zudrags 13214 DNF