VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2122 LMD.LV 00:23:15 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Agris Ozols 12250 OK Saldus 00:25:29 V1 2 V2 +02:14 +02:14
3 Kaspars Lūsis 2255 Skrāpele.lv 00:27:22 V1 4 V3 +04:07 +04:07
4 Simona Birkenberga 2201 Saldus boksa kluba 00:27:38 S1 1 S1 +00:00 +00:00
5 Rūdolfs Zicāns 2314 00:28:48 V1 5 V4 +05:33 +05:33
6 Ritvars Gailis 2035 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:28:54 V1 6 V5 +05:39 +05:39
7 Jurģis Kļavpurs 12488 00:30:36 V1 7 V6 +07:21 +07:21
8 Ilze Miklaševica 2052 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:47 S1 2 S2 +03:09 +03:09
9 Anete Krūmiņa 2045 00:31:21 S1 3 S3 +03:43 +03:43
10 Kaspars Irbe 2292 00:31:25 V1 8 V7 +08:10 +08:10
11 Eva Žilde 2102 Swedbank 00:31:29 S1 4 S4 +03:51 +03:51
12 Viesturs Salna 2190 Salna nav Melna 00:31:33 V1 9 V8 +08:18 +08:18
13 Oļesja Ciša 2000 00:31:49 S1 5 S5 +04:11 +04:11
14 Elvijs Akmentiņš 2281 SPORTLAND 00:32:03 V1 10 V9 +08:48 +08:48
15 Aleksandrs Paņihidkins 2203 00:32:12 V1 11 V10 +08:57 +08:57
16 Jānis Krēsliņš 2215 Swedbank 00:32:17 V1 12 V11 +09:02 +09:02
17 Oskars Veits 2195 Sigulda 00:32:27 V1 13 V12 +09:12 +09:12
18 Mārtiņš Vilemsons 2030 VSK Noskrien 00:32:35 V1 14 V13 +09:20 +09:20
19 Elīna Reire 2242 00:32:46 S1 6 S6 +05:08 +05:08
20 Gints Berņikovs-Bondars 2135 00:32:48 V1 15 V14 +09:33 +09:33
21 Kārlis Stonka 2145 00:32:51 V1 16 V15 +09:36 +09:36
22 Mārcis Dzērve 2295 Carnikava 00:32:55 V1 17 V16 +09:40 +09:40
23 Ieva Marta Gintere 12098 ind. 00:33:03 S1 7 S7 +05:25 +05:25
24 Einārs Kozačkovs 2245 Ludza 00:33:13 V1 18 V17 +09:58 +09:58
25 Jānis Roģis 2144 00:33:13 V1 19 V18 +09:58 +09:58
26 Michael Jacobi 2330 00:33:14 V1 20 V19 +09:59 +09:59
27 Marta Skudra 2111 00:33:22 S1 8 S8 +05:44 +05:44
28 Dāgs Lepiksons 2209 VVV 00:33:41 V1 21 V20 +10:26 +10:26
29 Ieva Pauniņa 2046 Vivipara 00:33:45 S1 9 S9 +06:07 +06:07
30 Uģis Fogels 2172 Dekšņi Skrien! 00:33:57 V1 22 V21 +10:42 +10:42
31 Sofija Ļošaja 12476 NEW VILLAGE 00:33:59 S1 10 S10 +06:21 +06:21
32 Rihards Goldovs 2093 00:33:59 V1 23 V22 +10:44 +10:44
33 Ģirts Priecums 2056 00:34:04 V1 24 V23 +10:49 +10:49
34 Lāsma Malta 2123 Viļāni 00:34:07 S1 11 S11 +06:29 +06:29
35 Sanita Sparāne 2070 Sportland 00:34:21 S1 12 S12 +06:43 +06:43
36 Pēteris Poga 2207 00:34:21 V1 25 V24 +11:06 +11:06
37 Peep Ristmägi 2028 JK Hermes 00:34:39 V1 27 V25 +11:24 +11:24
38 Edijs Laškovs 2216 00:34:54 V1 28 V26 +11:39 +11:39
39 Dina Martinsone 2146 Sausās Straumes Kauss 00:34:56 S1 13 S13 +07:18 +07:18
40 Andrejs Zarovņadnijs 2055 Olainfarm 00:34:57 V1 29 V27 +11:42 +11:42
41 Jūlija Maldute 2184 Gjensidige 00:34:59 S1 14 S14 +07:21 +07:21
42 Una Iknere 2081 00:35:01 S1 15 S15 +07:23 +07:23
43 Ieva Brūklene 12286 ind. 00:35:03 S1 16 S16 +07:25 +07:25
44 Jānis Ilsteris 2296 00:35:03 V1 30 V28 +11:48 +11:48
45 Sanita Čivča 2313 00:35:08 S1 17 S17 +07:30 +07:30
46 Ģirts Nolle 12022 00:35:10 V1 31 V29 +11:55 +11:55
47 Roberts Jakubovskis 2181 00:35:17 V1 32 V30 +12:02 +12:02
48 Agnese Klints 2002 Rush B 00:35:18 S1 19 S18 +07:40 +07:40
49 Katrīna Gedroviča 12046 00:35:18 S1 18 S19 +07:40 +07:40
50 Irēna Gedroviča 2009 VSK Noskrien 00:35:19 S1 20 S20 +07:41 +07:41
51 Mārtiņš Andersons 2213 Rūgstošo nedrīkst 00:35:21 V1 33 V31 +12:06 +12:06
52 Līga Rutkovska 2288 00:35:25 S1 21 S21 +07:47 +07:47
53 Roberts Jačmenkins 2312 00:35:25 V1 34 V32 +12:10 +12:10
54 Iveta Brīnuma 12432 00:35:33 S1 22 S22 +07:55 +07:55
55 āris Ozoliņš 12094 00:35:40 V1 35 V33 +12:25 +12:25
56 Līva Lāce 12050 ind. 00:35:57 S1 23 S23 +08:19 +08:19
57 Luīze Ruskula 2304 00:35:57 S1 24 S24 +08:19 +08:19
58 Ervīns Ozoliņš 2004 SK CONCOMBRES 00:35:57 V1 36 V34 +12:42 +12:42
59 Kristīne Gelvere 2038 00:36:06 S1 25 S25 +08:28 +08:28
60 Mārtiņš Indriksons 2034 Persiku raķetes 00:36:07 V1 37 V35 +12:52 +12:52
61 Lolita Madžule 2096 Swedbank 00:36:14 S1 26 S26 +08:36 +08:36
62 Māris Salcevičs 2224 00:36:22 V1 38 V36 +13:07 +13:07
63 Gatis Teilis 2277 SPORTLAND 00:36:22 V1 39 V37 +13:07 +13:07
64 Artis Kostomārovs 2108 00:36:23 V1 40 V38 +13:08 +13:08
65 Arvīds Kostomārovs 2107 00:36:23 V1 41 V39 +13:08 +13:08
66 Marta Māra Skrastiņa 2246 00:36:24 S1 27 S27 +08:46 +08:46
67 Rūta Pence 2128 00:36:27 S1 28 S28 +08:49 +08:49
68 Ieva Jordane-Liflande 2079 HK PATRIOTI 00:36:31 S1 29 S29 +08:53 +08:53
69 Aija Meldere 2169 Dekšņi Skrien! 00:36:35 S1 30 S30 +08:57 +08:57
70 Renārs Šuhs 12484 00:36:45 V1 42 V40 +13:30 +13:30
71 Amanda Muceniece 2041 00:36:57 S1 31 S31 +09:19 +09:19
72 Jevgenijs Dudašs 12460 00:37:04 V1 43 V41 +13:49 +13:49
73 Solveiga Tīsa 2175 00:37:06 S1 32 S32 +09:28 +09:28
74 Jānis Lācis 12282 ind. 00:37:06 V1 44 V42 +13:51 +13:51
75 Anna Grāmatniece 2118 00:37:11 S1 33 S33 +09:33 +09:33
76 Jēkabs Kurzemnieks 12086 kobalts 00:37:15 V1 45 V43 +14:00 +14:00
77 Una Nākuma 2044 Sausās Straumes Kauss 00:37:16 S1 34 S34 +09:38 +09:38
78 Edvards Ernests Zirģelis 2109 00:37:19 V1 46 V44 +14:04 +14:04
79 Sandra Cīrule 12456 00:37:22 S1 36 S35 +09:44 +09:44
80 Elīna Indriksone 2033 Persiku raķetes 00:37:22 S1 35 S36 +09:44 +09:44
81 Indra Krēgere 2068 Engures vidusskola 00:37:26 S1 37 S37 +09:48 +09:48
82 Egija Milča 2202 Swedbank 00:37:27 S1 38 S38 +09:49 +09:49
83 Daina Binate 2233 00:37:30 S1 39 S39 +09:52 +09:52
84 Markuss Balodis 2327 Susuri&Baloži 00:37:30 V1 47 V45 +14:15 +14:15
85 Diāna Kaziņa 2283 SPORTLAND 00:37:32 S1 40 S40 +09:54 +09:54
86 Gatis Rebišs 2284 SPORTLAND 00:37:32 V1 48 V46 +14:17 +14:17
87 Evita Zemlīte 2121 Sporta klubs Sigulda 00:37:34 S1 41 S41 +09:56 +09:56
88 Ivars Kivliņš 12444 SIA TENTE 00:37:41 V1 49 V47 +14:26 +14:26
89 Solvita Skrabe 2183 00:37:44 S1 42 S42 +10:06 +10:06
90 Katy Jacobi 2329 00:37:45 S1 43 S43 +10:07 +10:07
91 Reinis Kalniņš 2270 Kalniņi kalnos 00:37:48 V1 50 V48 +14:33 +14:33
92 Valdis Vaišļa 2106 Swedbank 00:37:51 V1 51 V49 +14:36 +14:36
93 Kristīne Slikšāne 2253 00:37:56 S1 44 S44 +10:18 +10:18
94 Ričards Bisenieks 2020 OK Purva Bridējs 00:37:57 V1 52 V50 +14:42 +14:42
95 Jānis Baltalksnis 12074 00:38:03 V1 53 V51 +14:48 +14:48
96 Dāvids Fuksis 2251 00:38:12 V1 54 V52 +14:57 +14:57
97 Kristīne Sniedze 2042 00:38:16 S1 45 S45 +10:38 +10:38
98 Gustavs Liekniņš 2227 00:38:20 V1 55 V53 +15:05 +15:05
99 Iveta Kaverska 2239 00:38:26 S1 46 S46 +10:48 +10:48
100 Uldis Zirnītis 2060 00:38:31 V1 57 V54 +15:16 +15:16
101 Juris Gailis 2049 00:38:37 V1 58 V55 +15:22 +15:22
102 Monta Promberga 2134 00:38:38 S1 47 S47 +11:00 +11:00
103 Una Undīne Dzērve 2294 Carnikava 00:38:38 S1 48 S48 +11:00 +11:00
104 Artūrs Varižkins 12270 ind. 00:38:40 V1 59 V56 +15:25 +15:25
105 Anete Ķikuste 2013 Skaisti un viegli 00:38:41 S1 49 S49 +11:03 +11:03
106 Laura Lucaua 2217 00:38:42 S1 50 S50 +11:04 +11:04
107 Liene Labsvīra 2018 00:38:44 S1 51 S51 +11:06 +11:06
108 Jānis Labsvīrs 2019 00:38:44 V1 60 V57 +15:29 +15:29
109 Monta Kokorēviča 2151 00:38:45 S1 53 S52 +11:07 +11:07
110 Linda Kirhnere 2173 00:38:45 S1 52 S53 +11:07 +11:07
111 Armands Dambekalns 2152 00:38:45 V1 61 V58 +15:30 +15:30
112 Violeta Žusele 2187 Binitex 00:38:46 S1 54 S54 +11:08 +11:08
113 Aiga Rozenberga 2048 SK Sigulda 00:38:49 S1 55 S55 +11:11 +11:11
114 Zane Turčina 2266 SPORTLAND 00:38:52 S1 56 S56 +11:14 +11:14
115 Zinta Visocka 2170 Dekšņi Skrien! 00:38:59 S1 57 S57 +11:21 +11:21
116 Rocēna Ieva Lācenberga 2057 Tikai smejos! 00:39:00 S1 58 S58 +11:22 +11:22
117 Linda Zeidaka 2114 00:39:01 S1 59 S59 +11:23 +11:23
118 Klāvs Jokums 2260 00:39:01 V1 62 V59 +15:46 +15:46
119 Renārs Knēža 2076 Sportland 00:39:02 V1 63 V60 +15:47 +15:47
120 Ieva Krese 2261 KoBalts 00:39:03 S1 60 S60 +11:25 +11:25
121 Evija Makejeva 2141 00:39:10 S1 61 S61 +11:32 +11:32
122 Nataļja Gorškova 2051 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:12 S1 62 S62 +11:34 +11:34
123 Marika Sprūde 2043 00:39:14 S1 63 S63 +11:36 +11:36
124 Ivars Āboltiņš 2308 Lynxdojo 00:39:16 V1 64 V61 +16:01 +16:01
125 Inga Vilka 2101 00:39:17 S1 64 S64 +11:39 +11:39
126 Līva Asere 2025 00:39:17 S1 65 S65 +11:39 +11:39
127 Ieva Orste 2264 Engures vidusskola 00:39:20 S1 67 S66 +11:42 +11:42
128 Linda Ūdre-Rizga 2274 SPORTLAND 00:39:20 S1 66 S67 +11:42 +11:42
129 Jasmīna-Lauma Bērziņa 2234 ELKOR 00:39:23 S1 68 S68 +11:45 +11:45
130 Sarmīte Mežvēvere 2299 SPORTLAND 00:39:27 S1 69 S69 +11:49 +11:49
131 Aivars Mežvēvers 2297 SPORTLAND 00:39:27 V1 65 V62 +16:12 +16:12
132 Jautrīte Stūraine 2250 00:39:37 S1 70 S70 +11:59 +11:59
133 Roberts Zonenbergs 2147 00:39:37 V1 66 V63 +16:22 +16:22
134 Inga Mežavilka 2075 Sportland 00:39:44 S1 71 S71 +12:06 +12:06
135 Kristaps Viļums 2269 00:39:46 V1 67 V64 +16:31 +16:31
136 Ivo Buliņš 2328 Zemgales Ziņas 00:39:49 V1 68 V65 +16:34 +16:34
137 Jānis Bonāts 2200 airBaltic 00:39:58 V1 69 V66 +16:43 +16:43
138 Aija Freiberga 2023 00:40:02 S1 72 S72 +12:24 +12:24
139 Agnese Caune 2289 00:40:05 S1 73 S73 +12:27 +12:27
140 Maija Guda 12298 ind. 00:40:07 S1 74 S74 +12:29 +12:29
141 Aleksandrs Voino 12030 00:40:09 V1 70 V67 +16:54 +16:54
142 Kristīne Kuduma 2139 00:40:12 S1 75 S75 +12:34 +12:34
143 Zane Eniņa 2098 00:40:13 S1 76 S76 +12:35 +12:35
144 Andra Romule 2275 SPORTLAND 00:40:15 S1 77 S77 +12:37 +12:37
145 Dace Kalteniece 2214 00:40:20 S1 78 S78 +12:42 +12:42
146 Ieva Kiseļeva 2104 00:40:25 S1 80 S79 +12:47 +12:47
147 Katrīna Kuļbanska 2156 Kinetics skrien 00:40:25 S1 79 S80 +12:47 +12:47
148 Egija Biete 2324 BALTAIS 00:40:28 S1 81 S81 +12:50 +12:50
149 Reinhards Grīnbergs 2279 00:40:30 V1 71 V68 +17:15 +17:15
150 Sintija Oškalne 2305 Domdaris 00:40:37 S1 82 S82 +12:59 +12:59
151 Raimonds Oškalns 2306 Domdaris 00:40:37 V1 72 V69 +17:22 +17:22
152 Elza Niklasa 12042 TRX cēsis 00:40:38 S1 83 S83 +13:00 +13:00
153 Kristers Lukševics 2205 00:40:39 V1 73 V70 +17:24 +17:24
154 Ivo Zauls 12006 00:40:42 V1 74 V71 +17:27 +17:27
155 Liene Zute 2210 00:40:43 S1 84 S84 +13:05 +13:05
156 Anna Hiniča 2054 Olainfarm 00:40:44 S1 85 S85 +13:06 +13:06
157 Adriāna Vēsma 2204 00:40:46 S1 86 S86 +13:08 +13:08
158 Klāvs Liepiņš 12290 Engures Sportam 00:40:50 V1 75 V72 +17:35 +17:35
159 Zane Tiltiņa 2069 00:40:52 S1 87 S87 +13:14 +13:14
160 Sanda Pogule 2290 00:40:56 S1 88 S88 +13:18 +13:18
161 Vents Ikaunieks 2280 SPORTLAND 00:40:56 V1 77 V73 +17:41 +17:41
162 Raitis Bratka 2291 00:40:56 V1 78 V74 +17:41 +17:41
163 Laura Rusule 2138 00:40:59 S1 89 S89 +13:21 +13:21
164 Liene Piķe 2193 00:41:00 S1 90 S90 +13:22 +13:22
165 Kristīne Mutore 2082 00:41:02 S1 91 S91 +13:24 +13:24
166 Līga Blumfelde 12294 Engures Sportam 00:41:12 S1 92 S92 +13:34 +13:34
167 Lennijs Galdiņš 2090 00:41:19 V1 79 V75 +18:04 +18:04
168 Baiba Brokere 2197 Swedbank 00:41:21 S1 93 S93 +13:43 +13:43
169 Elīza Andra Ozoliņa 2211 BANDANA.LV 00:41:23 S1 94 S94 +13:45 +13:45
170 Juris Ozoliņš 2212 BANDANA.LV 00:41:23 V1 80 V76 +18:08 +18:08
171 Daniela Vībāne 2142 00:41:25 S1 96 S95 +13:47 +13:47
172 Elēna Deina Viļuma 2267 00:41:25 S1 95 S96 +13:47 +13:47
173 Ilona Tropa 2088 BJK "Gauja" 00:41:27 S1 97 S97 +13:49 +13:49
174 Alise Iļjina 2254 Swedbank 00:41:28 S1 98 S98 +13:50 +13:50
175 Maija Semjonova 2285 SPORTLAND 00:41:30 S1 99 S99 +13:52 +13:52
176 Andris Ulass 2331 00:41:35 V1 81 V77 +18:20 +18:20
177 Maija Mole 2010 00:41:47 S1 100 S100 +14:09 +14:09
178 8638655 11785 00:41:48 S1 101 S101 +14:10 +14:10
179 Natālija Mitrofanova 2222 00:41:52 S1 103 S102 +14:14 +14:14
180 Dace Prince 2298 00:41:52 S1 102 S103 +14:14 +14:14
181 Toms Vītols 2231 00:41:52 V1 82 V78 +18:37 +18:37
182 Kate Jukuma 2178 00:41:56 S1 104 S104 +14:18 +14:18
183 Viola Podziņa-Ane 2032 00:42:01 S1 105 S105 +14:23 +14:23
184 Rinalds Klapars 2053 00:42:05 V1 83 V79 +18:50 +18:50
185 Zanda Kristovica 2180 00:42:08 S1 106 S106 +14:30 +14:30
186 Anita Vahere-Abražune 2008 00:42:14 S1 107 S107 +14:36 +14:36
187 Linda Vilsone 2196 00:42:16 S1 108 S108 +14:38 +14:38
188 Gatis Graikstis 2100 00:42:29 V1 84 V80 +19:14 +19:14
189 Aija Fedorova 2083 00:42:33 S1 109 S109 +14:55 +14:55
190 Māris Kalniņš 2168 Dekšņi Skrien! 00:42:36 V1 85 V81 +19:21 +19:21
191 Krists Vitols 2268 00:42:39 V1 86 V82 +19:24 +19:24
192 Līva Nereta 12274 00:42:46 S1 110 S110 +15:08 +15:08
193 Una Zelmene 2161 00:42:49 S1 113 S111 +15:11 +15:11
194 Sintija Zepa 2103 00:42:49 S1 112 S112 +15:11 +15:11
195 Santa Bērziņa 2097 00:42:50 S1 114 S113 +15:12 +15:12
196 Nadīna Lauriņa 2148 00:42:50 S1 115 S114 +15:12 +15:12
197 Elīza Krievāne 2119 00:42:53 S1 116 S115 +15:15 +15:15
198 Sandra Lūse 2206 00:43:00 S1 117 S116 +15:22 +15:22
199 Ilona Pētersone 12082 ind. 00:43:04 S1 118 S117 +15:26 +15:26
200 Jānis Krištops 12078 ind. 00:43:04 V1 87 V83 +19:49 +19:49
201 Gustavs Dejus 2257 00:43:07 V1 88 V84 +19:52 +19:52
202 Anna Fikrlova 2315 BKV Holysov 00:43:08 S1 119 S118 +15:30 +15:30
203 Zane Lazda 2164 00:43:09 S1 120 S119 +15:31 +15:31
204 Sandra Stonkus 2137 00:43:10 S1 121 S120 +15:32 +15:32
205 Toms Stonkus 2136 00:43:10 V1 89 V85 +19:55 +19:55
206 Liene Zirnīte 2059 00:43:14 S1 122 S121 +15:36 +15:36
207 Ina Eigenfelde 2158 Amserv 00:43:16 S1 123 S122 +15:38 +15:38
208 Ģirts Dejus 2005 VSK Noskrien 00:43:16 V1 90 V86 +20:01 +20:01
209 Zanda Eihe 2105 Swedbank 00:43:25 S1 124 S123 +15:47 +15:47
210 Māris Treimanis 2228 Lauku Gurķi 00:43:27 V1 91 V87 +20:12 +20:12
211 Inta Prauliņa 2116 Čiekurkalna Road Runner 00:43:34 S1 125 S124 +15:56 +15:56
212 Evija Zandberga 2160 Amserv 00:43:40 S1 126 S125 +16:02 +16:02
213 Lelde Stupena 2229 00:43:41 S1 127 S126 +16:03 +16:03
214 Evelīna Šlesere 2150 00:43:42 S1 128 S127 +16:04 +16:04
215 Linda Putniņa 2309 SIA LATTELECOM 00:43:43 S1 129 S128 +16:05 +16:05
216 Jānis Putniņš 2310 SIA LATTELECOM 00:43:43 V1 92 V88 +20:28 +20:28
217 Kirils Staruhins 2223 Swedbank 00:43:47 V1 93 V89 +20:32 +20:32
218 Ivita Dorofejeva 2219 00:43:50 S1 130 S129 +16:12 +16:12
219 Gunta Kopmane 12010 00:43:52 S1 131 S130 +16:14 +16:14
220 Elvijs Sala 12278 00:43:53 V1 94 V90 +20:38 +20:38
221 Santa Samanta Kučere 2131 00:44:05 S1 132 S131 +16:27 +16:27
222 Katrīna Lagzdiņa 12246 00:44:05 S1 133 S132 +16:27 +16:27
223 Dzintra Apine 12472 00:44:08 S1 134 S133 +16:30 +16:30
224 Annija Egle 2333 00:44:11 S1 135 S134 +16:33 +16:33
225 Egija Aizpuriete 2236 SK Concombres 00:44:13 S1 136 S135 +16:35 +16:35
226 Tīna Pīrāga 2237 SK Concombres 00:44:13 S1 137 S136 +16:35 +16:35
227 Ints Pīrāgs 2238 SK Concombres 00:44:13 V1 95 V91 +20:58 +20:58
228 Ilva Radziņa 2117 00:44:16 S1 138 S137 +16:38 +16:38
229 Digna Biltauere 2159 00:44:20 S1 139 S138 +16:42 +16:42
230 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2149 VENDEN 00:44:37 S1 140 S139 +16:59 +16:59
231 Vents Strautmanis 2140 00:44:40 V1 96 V92 +21:25 +21:25
232 Edīte Barkovska 2199 airBaltic 00:44:44 S1 142 S140 +17:06 +17:06
233 Līga Lapinska 2198 airBaltic 00:44:44 S1 141 S141 +17:06 +17:06
234 Sigita Līviņa 2258 00:44:45 S1 143 S142 +17:07 +17:07
235 Inese Brēdiķe 2174 VSK noskrien 00:44:48 S1 144 S143 +17:10 +17:10
236 Sabīne Grīnberga 2317 00:45:00 S1 145 S144 +17:22 +17:22
237 Ieva Grīnberga 2316 00:45:00 S1 146 S145 +17:22 +17:22
238 Nadīna Pole 2323 ATEA Global Services 00:45:04 S1 147 S146 +17:26 +17:26
239 Aiga Dombure 2091 Swedbank 00:45:12 S1 148 S147 +17:34 +17:34
240 Ernests Timurs Jegorovs 12496 Jaunie roņi 00:45:17 V1 97 V93 +22:02 +22:02
241 Daiga Goldova 2092 00:45:38 S1 149 S148 +18:00 +18:00
242 Kristīne Kaleja 12090 Baltais 00:45:42 S1 150 S149 +18:04 +18:04
243 Aiga Tiļčika 2012 00:45:44 S1 151 S150 +18:06 +18:06
244 Tina Estere Pokšāne 2165 Abas Kreisās Kājas 00:45:45 S1 152 S151 +18:07 +18:07
245 Mieze Santa Dreimane 2320 Latvieši 00:45:46 S1 153 S152 +18:08 +18:08
246 Anda Fogele 2171 Dekšņi Skrien! 00:45:48 S1 154 S153 +18:10 +18:10
247 Aira Šmite 2132 00:45:48 S1 155 S154 +18:10 +18:10
248 Elīna Konstantinova 12500 Jaunroņi 00:45:52 S1 156 S155 +18:14 +18:14
249 Laura Čekstere 12468 00:46:00 S1 157 S156 +18:22 +18:22
250 Ilze Sadovska 2154 Kinetics skrien 00:46:02 S1 158 S157 +18:24 +18:24
251 Eva Kalniņa 2167 Dekšņi Skrien! 00:46:07 S1 159 S158 +18:29 +18:29
252 Jānis Pinkulis 2273 Sportland 00:46:14 V1 98 V94 +22:59 +22:59
253 Linda Viša 2130 00:46:31 S1 160 S159 +18:53 +18:53
254 Ilva Ilstere 2050 00:46:37 S1 161 S160 +18:59 +18:59
255 Linda Glāzere 2192 Individuāli 00:46:38 S1 162 S161 +19:00 +19:00
256 Irīna Puško 2282 Wunder Latvia 00:46:43 S1 163 S162 +19:05 +19:05
257 Sintija Lungeviča 2276 SPORTLAND 00:46:53 S1 164 S163 +19:15 +19:15
258 Rainers Alekss 2163 00:46:56 V1 99 V95 +23:41 +23:41
259 Francis Kozlovs 12038 ind. 00:46:58 V1 100 V96 +23:43 +23:43
260 Zane Riekstiņa 2084 Riekstiņs&Ko 00:47:01 S1 165 S164 +19:23 +19:23
261 Mārtiņš Riekstiņš 2085 Riekstiņs&Ko 00:47:01 V1 101 V97 +23:46 +23:46
262 Jolanta Umbraško 2112 00:47:26 S1 166 S165 +19:48 +19:48
263 Jolanta Mieze 2318 Latvieši 00:47:31 S1 167 S166 +19:53 +19:53
264 Edīte Krūmiņa 2110 00:47:31 S1 168 S167 +19:53 +19:53
265 Baiba Kanča 2265 SSK Bebra 00:47:39 S1 169 S168 +20:01 +20:01
266 Guna Janoviča 2113 Solis dabā 00:47:42 S1 170 S169 +20:04 +20:04
267 Zane Ingevica 2259 00:47:44 S1 171 S170 +20:06 +20:06
268 Ojārs Čeksters 12464 00:47:52 V1 102 V98 +24:37 +24:37
269 Līvija Muša 2016 Jūrmala 00:47:53 S1 172 S171 +20:15 +20:15
270 Zlata Kallase 2252 00:47:53 S1 173 S172 +20:15 +20:15
271 Diāna Balode 2293 Rūsiņa komanda 00:47:54 S1 174 S173 +20:16 +20:16
272 Undīne Bērziņa 2029 00:47:57 S1 175 S174 +20:19 +20:19
273 Kristīne Prince 2064 MARATONA KLUBS 00:48:06 S1 176 S175 +20:28 +20:28
274 Lindsija Galdiņa 2089 00:48:07 S1 177 S176 +20:29 +20:29
275 Ilona Ozoliņa 2022 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:48:12 S1 178 S177 +20:34 +20:34
276 Kaspars Rutkis 2086 Grant Thornton 00:48:17 V1 103 V99 +25:02 +25:02
277 Edīte Bērziņa 2063 00:48:24 S1 179 S178 +20:46 +20:46
278 Kristina Žusele 2185 Binitex 00:48:29 S1 180 S179 +20:51 +20:51
279 Ilze Kalniņa 12428 SIA TENTE 00:48:40 S1 181 S180 +21:02 +21:02
280 Inga Romanovska 12026 00:48:40 S1 182 S181 +21:02 +21:02
281 Inta Alekse 2162 00:48:41 S1 183 S182 +21:03 +21:03
282 Annija Gaļinovska 12242 Stirnubuks.lv/Run4Sun 00:48:41 S1 184 S183 +21:03 +21:03
283 Anda Heidemane 12154 00:48:42 S1 185 S184 +21:04 +21:04
284 Leo Hofmanis 12480 Hofmanis-Podkalns 00:48:44 V1 104 V100 +25:29 +25:29
285 Ilze Rozīte 2300 00:48:47 S1 187 S185 +21:09 +21:09
286 Alise Rozīte 2301 00:48:47 S1 186 S186 +21:09 +21:09
287 Kristīne Beitika 12448 00:49:08 S1 188 S187 +21:30 +21:30
288 Dainis Podkalns 12492 Podkalns-Hofmanis 00:49:17 V1 105 V101 +26:02 +26:02
289 Elīna Bulāne 2271 Sportland 00:49:34 S1 189 S188 +21:56 +21:56
290 Spodra Roģe 2143 00:50:12 S1 190 S189 +22:34 +22:34
291 Dana Gaile 2262 Engures vidusskola 00:50:16 S1 193 S190 +22:38 +22:38
292 Inga Dreimane 2263 Engures vidusskola 00:50:16 S1 192 S191 +22:38 +22:38
293 Sanita Vecā 2177 00:50:16 S1 191 S192 +22:38 +22:38
294 Agnese Kasparoviča 2302 00:50:55 S1 195 S193 +23:17 +23:17
295 Līva Mora 2001 00:50:55 S1 194 S194 +23:17 +23:17
296 Poļina Muzika-Zinkeviča 2248 00:51:30 S1 196 S195 +23:52 +23:52
297 Igors Zinkevičs 2249 00:51:30 V1 106 V102 +28:15 +28:15
298 Guntars Šmits 2133 00:51:40 V1 107 V103 +28:25 +28:25
299 Irina Tomaševiča 2067 DNB banka 00:51:43 S1 197 S196 +24:05 +24:05
300 Maksims Tomaševičs 12452 00:51:43 V1 108 V104 +28:28 +28:28
301 Ligita Stonka 2256 00:52:12 S1 198 S197 +24:34 +24:34
302 Renāte Rulle 2078 Latvijas gaisa satiksme 00:52:24 S1 199 S198 +24:46 +24:46
303 Inese Kanģīzere 2077 Latvijas gaisa satiksme 00:52:25 S1 201 S199 +24:47 +24:47
304 Estere Mezīte 2189 00:52:25 S1 200 S200 +24:47 +24:47
305 Emīls Mezītis 2188 00:52:28 V1 109 V105 +29:13 +29:13
306 Gunita Vītola 12266 00:52:29 S1 202 S201 +24:51 +24:51
307 Gunta Šlosberga 2240 00:52:35 S1 203 S202 +24:57 +24:57
308 Gvido Ivanovs 2241 00:52:36 V1 110 V106 +29:21 +29:21
309 Laura Kristlība 2014 00:52:44 S1 204 S203 +25:06 +25:06
310 Dāvis Megnis 2303 00:53:55 V1 111 V107 +30:40 +30:40
311 Matilde Broka 2047 VSK Noskrien 00:54:26 S1 205 S204 +26:48 +26:48
312 Signis Vāvere 2003 VSK Noskrien 00:54:26 V1 112 V108 +31:11 +31:11
313 Helēna Anna Zvilna 2037 00:54:30 S1 206 S205 +26:52 +26:52
314 Inga Lagzdiņa 2006 00:54:30 S1 207 S206 +26:52 +26:52
315 Laima Dreimane-Zvilna 2036 00:54:30 S1 208 S207 +26:52 +26:52
316 Inga Zemīte 2322 00:54:39 S1 209 S208 +27:01 +27:01
317 Anna Žusele 2186 Binitex 00:54:49 S1 210 S209 +27:11 +27:11
318 Ineta Elksne 2225 Pazudušais azimuts 00:55:21 S1 211 S210 +27:43 +27:43
319 Jurģis Jurkāns 2017 AkmensDizains.lv 00:55:55 V1 113 V109 +32:40 +32:40
320 Angelika Bērziņa 2027 Tukums 00:56:17 S1 212 S211 +28:39 +28:39
321 Aldis Bērziņš 2026 Tukums 00:56:17 V1 114 V110 +33:02 +33:02
322 Agris Skulte 2007 00:56:57 V1 115 V111 +33:42 +33:42
323 Ada Jermacāne 2311 00:57:01 S1 213 S212 +29:23 +29:23
324 Ina Mole 2179 MĀSAS LAPSAS 00:57:28 S1 214 S213 +29:50 +29:50
325 Eva Bērziņa 2230 Kartavkalnu buki 00:57:55 S1 215 S214 +30:17 +30:17
326 Maija Lepiksone 2226 00:57:59 S1 216 S215 +30:21 +30:21
327 Una Kazaine 2040 Stirniņas 00:58:10 S1 217 S216 +30:32 +30:32
328 Līna Balode 2039 Stirniņas 00:58:10 S1 218 S217 +30:32 +30:32
329 Iveta Pucena 2232 00:58:37 S1 219 S218 +30:59 +30:59
330 Aiga Mieze 2321 Latvieši 00:58:52 S1 221 S219 +31:14 +31:14
331 Marina Mieze 2319 Latvieši 00:59:16 S1 222 S220 +31:38 +31:38
332 Jevgenija Ulase 2332 01:00:27 S1 223 S221 +32:49 +32:49
333 Māra Pokšāne 2024 Abas kreisās kājas 01:01:18 S1 224 S222 +33:40 +33:40
334 Kristīne Bagucka 2015 01:03:07 S1 225 S223 +35:29 +35:29
335 Sarmīte Galiņa 2220 01:06:07 S1 226 S224 +38:29 +38:29
336 Lelde Veipāne 2208 01:07:33 S1 227 S225 +39:55 +39:55
337 Augusts Kārlis Kristlībs 12034 01:07:33 V1 116 V112 +44:18 +44:18
338 Zane Krieva 2153 Kinetics skrien 01:09:49 S1 228 S226 +42:11 +42:11
339 Jūlija Čuiko 2155 Kinetics skrien 01:09:51 S1 229 S227 +42:13 +42:13
340 Inga Ābola 12014 01:12:12 S1 230 S228 +44:34 +44:34
341 Ilva Māgure-Levāne 2194 Engures Sportam / Tukums 01:12:12 S1 231 S229 +44:34 +44:34
342 Sanda Aukmane 2221 01:23:29 S1 232 S230 +55:51 +55:51
343 Daina Kalniņa 2272 Kalniņi kalnos DNF
344 Melānija Semjonova 2287 SPORTLAND DNF
345 Alīne Semjonova 2286 SPORTLAND DNF
346 Arnis Rāts 12262 ind. DNF
347 Bruno Ivanovs 2243 DNF