STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Jubelis 5348 Inov8 I OSVeikals.lv 01:24:51 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:26 1000 277 1277
2 Anatolijs Macuks 5451 Baltais 01:25:54 VB2 2 V2 +01:03 +01:03 00:42 988 171 1159
3 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti 01:28:17 VB2 3 V3 +03:26 +03:26 00:35 961 206 1167
4 Guntis Grīnvalds 5146 Moller Auto Ventspils 01:28:38 VB2 4 V4 +03:47 +03:47 00:51 957 141 1098
5 Dmitrijs Ničipors 5431 Inov8 I OSVeikals.lv 01:29:11 VB2 5 V5 +04:20 +04:20 00:45 951 160 1111
6 Oskars Cimermanis 5092 01:31:39 VB2 6 V6 +06:48 +06:48 00:43 926 167 1093
7 Petras Pranckūnas 5134 Na, pagauk! 01:33:26 VB3 1 V7 +08:35 +00:00 00:44 908 164 1072
8 Valts Ulmanis 5108 IK Auseklis 01:33:38 VBJ 1 V8 +08:47 +00:00 00:46 906 157 1063
9 Juris Damškalns 5117 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:34:35 VB2 7 V9 +09:44 +09:44 00:25 897 288 1185
10 Jānis Baunis 15334 01:35:26 VBJ 2 V10 +10:35 +01:48 00:25 889 288 1177
11 Kaspars Kārkliņš 5463 Siguldas Maratona klubs 01:36:50 VB3 2 V11 +11:59 +03:24 00:38 876 189 1065
12 Einārs Šillers 5191 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:37:11 VB3 3 V12 +12:20 +03:45 00:49 873 147 1020
13 Voldemārs Lejnieks 5027 Voldžiks 01:38:01 VB2 8 V13 +13:10 +13:10 00:31 866 232 1098
14 Normunds Bremze 5067 Rīga 01:38:55 VB3 4 V14 +14:04 +05:29 00:47 858 153 1011
15 Dzintars Skrundenieks 5249 HK Tosmare 01:39:21 VB2 10 V15 +14:30 +14:30 00:37 854 195 1049
16 Aivis Tints 5466 Liepājas sports 01:39:21 VB2 9 V16 +14:30 +14:30 00:51 854 141 995
17 Uģis Inka 5366 VSK Noskrien 01:39:54 VB3 5 V17 +15:03 +06:28 00:39 849 185 1034
18 Kārlis Vanags 5116 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:40:19 VB2 11 V18 +15:28 +15:28 00:29 846 248 1094
19 Valdis Bogdanovs 5426 Maratona klubs 01:40:21 VBJ 3 V19 +15:30 +06:43 01:08 846 106 952
20 Zigmunds Zauls 5137 01:40:23 VB3 6 V20 +15:32 +06:57 01:04 845 113 958
21 Edgars Porciks 5247 VSK Noskrien 01:41:30 VB2 12 V21 +16:39 +16:39 00:39 836 185 1021
22 Pēteris Stepiņš 5419 Swedbank 01:41:33 VB2 13 V22 +16:42 +16:42 00:49 836 147 983
23 Gatis Pūcītis 5407 Swedbank 01:41:34 VB2 14 V23 +16:43 +16:43 00:48 835 150 985
24 Gatis Štulbergs 5167 Maratona Klubs 01:41:50 VB2 15 V24 +16:59 +16:59 00:44 833 164 997
25 Aivis Reinholds 5077 Siguldas Maratona klubs 01:42:38 VB3 8 V25 +17:47 +09:12 00:49 827 147 974
26 Jānis Leimanis 5455 01:42:42 VB2 16 V26 +17:51 +17:51 00:41 826 176 1002
27 Viktors Saveļjevs 5157 VSK Noskrien Rieksti 01:43:03 VB2 17 V27 +18:12 +18:12 00:25 823 288 1111
28 Gints Rudzītis 5362 Valmieras velo vienība 01:43:27 VB2 18 V28 +18:36 +18:36 00:49 820 147 967
29 Inga Zālīte 5410 01:43:30 SB3 1 S1 +00:00 +00:00 00:38 1000 237 1237
30 Irīna Štūla-Pankoka 5166 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:43:56 SB2 1 S2 +00:26 +00:00 00:49 996 184 1180
31 Edgars Sprūds 5220 01:44:08 VB2 19 V29 +19:17 +19:17 00:33 815 218 1033
32 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien 01:44:27 VB2 20 V30 +19:36 +19:36 00:44 812 164 976
33 Klinta Lauska 5375 Siguldas maratona klubs/ Isostar 01:44:29 SB2 2 S3 +00:59 +00:33 00:59 991 153 1144
34 Valdis Tilts 5075 Kocēnu novads 01:44:40 VB4 1 V31 +19:49 +00:00 00:34 811 212 1023
35 Dace Banga-Hodžajeva 5129 corefitness.lv 01:44:44 SB2 3 S4 +01:14 +00:48 00:50 988 180 1168
36 Jānis Liepiņš 5196 SPORTLAND 01:45:09 VB2 21 V32 +20:18 +20:18 01:02 807 116 923
37 Uldis Kondratovičs 5462 01:45:26 VB3 9 V33 +20:35 +12:00 00:54 805 133 938
38 Uldis Raipalis 5150 Gentlemen's Cub 01:45:29 VB2 22 V34 +20:38 +20:38 00:44 804 164 968
39 Armands Zvejnieks 5148 Moller Auto Ventspils 01:45:38 VB2 23 V35 +20:47 +20:47 00:48 803 150 953
40 Vieda Lūsa 5448 SK Tērauds 01:46:41 SB2 4 S5 +03:11 +02:45 00:51 970 176 1146
41 Gints Krieviņš 5022 01:46:49 VB2 24 V36 +21:58 +21:58 00:49 794 147 941
42 Uģis Reveliņš 5381 01:46:53 VB3 10 V37 +22:02 +13:27 00:57 794 126 920
43 Kaspars Vīksne 5280 OK Meridiāns 01:47:01 VB2 25 V38 +22:10 +22:10 00:53 793 136 929
44 Artis Ķemeris 5187 VUGD 01:47:33 VB2 26 V39 +22:42 +22:42 01:02 789 116 905
45 Arnis Kurps 5401 SKRIENAM KOPĀ 01:47:45 VBJ 4 V40 +22:54 +14:07 00:55 787 131 918
46 Iveta Pūpola 5231 Maratona klubs 01:47:58 SB3 2 S6 +04:28 +04:28 00:42 959 214 1173
47 Agneta Balode 5228 01:48:00 SB2 5 S7 +04:30 +04:04 01:13 958 123 1081
48 Dovydas Sankauskas 5096 01:48:27 VB2 27 V41 +23:36 +23:36 00:41 782 176 958
49 Juris Jansons 5320 Swedbank 01:49:09 VB3 11 V42 +24:18 +15:43 00:47 777 153 930
50 Jolanta Krastiņa 5468 VSK Noskrien 01:49:10 SBJ 1 S8 +05:40 +00:00 01:03 948 143 1091
51 Jānis Bleiers 5398 GJENSIDIGE 01:49:10 VB3 12 V43 +24:19 +15:44 01:09 777 104 881
52 Jakub Spryngl 5085 01:49:17 VB2 28 V44 +24:26 +24:26 00:53 776 136 912
53 Andis Antāns 15310 adidas runners riga 01:49:35 VB2 29 V45 +24:44 +24:44 00:50 774 144 918
54 Gita Karlsone 5204 01:49:51 SB2 6 S9 +06:21 +05:55 00:48 942 188 1130
55 Jēkabs Krastiņš 5437 Sportiņš 88 01:49:54 VBJ 5 V46 +25:03 +16:16 00:52 772 138 910
56 Armands Rabovičs 5400 Liepāja/Salaspils 01:49:56 VB2 30 V47 +25:05 +25:05 00:49 772 147 919
57 Māris Sardiko 5154 VSK Noskrien / Vichy 01:49:57 VB2 31 V48 +25:06 +25:06 00:36 772 200 972
58 Mārtiņš Krauklis 15286 01:49:58 VB2 32 V49 +25:07 +25:07 00:38 772 189 961
59 Ģirts Žagars 5158 01:49:58 VB2 33 V50 +25:07 +25:07 00:52 772 138 910
60 Aiga Paegle 5291 Engures sportam 01:50:16 SB3 3 S10 +06:46 +06:46 00:57 939 158 1097
61 Edijs Vilnis 5415 VSK Noskrien 01:50:45 VB3 13 V51 +25:54 +17:19 00:50 766 144 910
62 Ingars Kasparāns 5112 01:50:50 VB3 14 V52 +25:59 +17:24 00:49 766 147 913
63 Juris Perunovs 5047 Zoorbagan 01:50:54 VB3 15 V53 +26:03 +17:28 00:44 765 164 929
64 Kārlis Mazurs 5225 VSK Noskrien 01:51:02 VB2 34 V54 +26:11 +26:11 00:58 764 124 888
65 Jānis Pugačs 5349 01:51:12 VB2 35 V55 +26:21 +26:21 00:40 763 180 943
66 Māris Rudens 5396 Meža zvēri 01:51:16 VB3 16 V56 +26:25 +17:50 01:04 763 113 876
67 Liene Allere 5326 Kocēnu novads 01:51:24 SB2 7 S11 +07:54 +07:28 00:41 929 220 1149
68 Kaspars Allers 5325 01:51:25 VB2 36 V57 +26:34 +26:34 00:34 762 212 974
69 Roberts Šveicers 5143 DzSK Lokomotīve 01:52:02 VB2 37 V58 +27:11 +27:11 00:50 757 144 901
70 Sandis Kanbergs 5423 Brīvsolis 01:52:28 VB2 38 V59 +27:37 +27:37 00:46 754 157 911
71 Didzis Videmanis 5258 Mežsusuri 01:52:43 VB2 39 V60 +27:52 +27:52 00:39 753 185 938
72 Jānis Sirmais 5192 01:52:44 VBJ 6 V61 +27:53 +19:06 00:50 753 144 897
73 Anrijs Hodžajevs 5128 corefitness.lv 01:52:59 VB2 40 V62 +28:08 +28:08 00:36 751 200 951
74 Aino Gošs 5043 Maratona klubs 01:53:29 VB3 17 V63 +28:38 +20:03 00:50 748 144 892
75 Ivars Krūmiņš 5007 SK Katrīna 01:53:47 VB2 41 V64 +28:56 +28:56 00:58 746 124 870
76 Guntis Strautiņš 5417 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:54:03 VB2 42 V65 +29:12 +29:12 01:06 744 109 853
77 Artūrs Soročenkovs 5103 Modelists - Konstruktors 01:54:19 VB2 44 V66 +29:28 +29:28 00:50 742 144 886
78 Renārs Teters-Teterovskis 5345 01:54:19 VB2 43 V67 +29:28 +29:28 00:42 742 171 913
79 Agris Dreimanis 5327 01:54:27 VB2 45 V68 +29:36 +29:36 00:56 741 129 870
80 Gatis Barauskis 5382 01:54:54 VB2 46 V69 +30:03 +30:03 01:05 738 111 849
81 Artūrs Kančs 5328 SSK Bebra 01:55:11 VB2 47 V70 +30:20 +30:20 00:36 737 200 937
82 Aiga Taulīna 5264 Saldus Boksa Klubs 01:55:12 SB2 8 S12 +11:42 +11:16 00:41 898 220 1118
83 Renarts Andersons 5359 GJENSIDIGE 01:55:28 VB3 18 V71 +30:37 +22:02 01:00 735 120 855
84 Andris Vējiņš 5296 Swedbank 01:56:03 VB2 48 V72 +31:12 +31:12 00:43 731 167 898
85 Guntis Grīnfelds 5399 Matisons runner's club 01:56:07 VB3 19 V73 +31:16 +22:41 00:54 731 133 864
86 Ivars Broničs 5321 01:56:07 VB2 49 V74 +31:16 +31:16 00:37 731 195 926
87 Normunds Grava 5101 01:56:08 VB3 20 V75 +31:17 +22:42 00:52 731 138 869
88 Ainis Kanaviņš 5107 SSK Bebra 01:56:15 VB3 21 V76 +31:24 +22:49 00:38 730 189 919
89 Oskars Apsītis 5333 2 KOKI 01:56:19 VB3 22 V77 +31:28 +22:53 00:47 729 153 882
90 Ilze Meijere 5193 Patria Sportland 01:56:23 SB2 9 S13 +12:53 +12:27 00:59 889 153 1042
91 Jānis Sondors 5181 SPORTLAND 01:56:27 VB2 50 V78 +31:36 +31:36 00:54 729 133 862
92 Roberts Viļums 5054 01:56:45 VB2 51 V79 +31:54 +31:54 00:56 727 129 856
93 Dainis Spaliņš 5316 01:56:51 VB4 2 V80 +32:00 +12:11 00:55 726 131 857
94 Diāna Barkanova 5459 AM Dojo 01:57:15 SBJ 2 S14 +13:45 +08:05 00:57 883 158 1041
95 Aigars Cibuļskis 5227 Legs Misérables 01:57:23 VB2 52 V81 +32:32 +32:32 00:44 723 164 887
96 Juris Čerpinskis 5447 01:57:35 VB2 53 V82 +32:44 +32:44 00:38 722 189 911
97 Aivars Spūlis 5188 Izturība 01:58:21 VB2 54 V83 +33:30 +33:30 00:41 717 176 893
98 Normunds Zauls 5020 Limbaži 01:58:26 VB3 23 V84 +33:35 +25:00 00:55 716 131 847
99 Intars Opolais 5176 Izturība 01:58:28 VB2 55 V85 +33:37 +33:37 00:43 716 167 883
100 Toms Duboviks 5430 SPORTLAND 01:58:29 VB2 56 V86 +33:38 +33:38 00:46 716 157 873
101 Mārtiņš Pujāts 5014 Pūpols 01:58:34 VB2 57 V87 +33:43 +33:43 00:43 716 167 883
102 Iveta Caune 5172 01:58:37 SB2 10 S15 +15:07 +14:41 00:38 873 237 1110
103 Dainis Cišs 5010 01:58:39 VB2 58 V88 +33:48 +33:48 00:54 715 133 848
104 Kitija Valtere 15306 Baltais 01:58:39 SB2 11 S16 +15:09 +14:43 00:34 872 265 1137
105 Aigars Oļševskis 5428 SPORTLAND 01:58:49 VB3 24 V89 +33:58 +25:23 01:33 714 77 791
106 Līga Rusiņa 5422 01:58:57 SB2 12 S17 +15:27 +15:01 01:00 870 150 1020
107 Pauls Jonass 5402 KTM Factory Racing / Red Bull 01:58:59 VBJ 7 V90 +34:08 +25:21 00:47 713 153 866
108 Toms Bricis 5436 Čop čop čop 01:59:05 VB2 59 V91 +34:14 +34:14 00:52 713 138 851
109 Atis Jansons 5315 Swedbank 01:59:20 VB2 60 V92 +34:29 +34:29 00:40 711 180 891
110 Oskars Ozoliņš 5223 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:59:41 VB2 61 V93 +34:50 +34:50 00:50 709 144 853
111 Artis Ločmelis 5118 OK Burkānciems 01:59:45 VB3 25 V94 +34:54 +26:19 00:42 709 171 880
112 Didzis Sprūds 15318 01:59:56 VB2 62 V95 +35:05 +35:05 00:56 707 129 836
113 Ritvars Mūrnieks 5380 02:00:18 VB2 63 V96 +35:27 +35:27 01:03 705 114 819
114 Uģis Verza 5099 02:00:37 VB2 64 V97 +35:46 +35:46 00:54 703 133 836
115 Roberts Ivzāns 5171 02:00:38 VB3 26 V98 +35:47 +27:12 00:57 703 126 829
116 Elīna Brigmane 5175 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:00:54 SB2 13 S18 +17:24 +16:58 01:06 856 136 992
117 Maksims Stepanovs 5469 02:01:03 VB2 65 V99 +36:12 +36:12 01:01 701 118 819
118 Jānis Pauliņš 5106 Eco Teh Baltia 02:01:09 VB2 66 V100 +36:18 +36:18 00:49 700 147 847
119 Dainis Kronbergs 5281 02:01:29 VB3 27 V101 +36:38 +28:03 00:51 698 141 839
120 Ieva Pūce 5358 VSK NOSKRIEN Blonde 02:01:35 SB3 4 S19 +18:05 +18:05 00:53 851 170 1021
121 Jānis Seglickis 5221 Pingvīni 02:01:47 VB2 67 V102 +36:56 +36:56 01:04 697 113 810
122 Agris Kamenders 5313 In Dust We Trust 02:01:48 VB2 68 V103 +36:57 +36:57 01:10 697 103 800
123 Artūrs Ipatenko 5414 02:01:51 VB2 69 V104 +37:00 +37:00 01:07 696 107 803
124 Oskars Martuzāns 5008 AkmensDizains.lv 02:01:59 VB2 70 V105 +37:08 +37:08 00:44 696 164 860
125 Kārlis Freimanis 5270 02:02:00 VB2 71 V106 +37:09 +37:09 01:05 695 111 806
126 Emīls Stallītis 5267 DNB banka 02:02:24 VBJ 8 V107 +37:33 +28:46 00:47 693 153 846
127 Marta Heringa 5184 SPORTLAND 02:02:26 SBJ 3 S20 +18:56 +13:16 00:58 845 155 1000
128 Kristaps Heinsbergs 5179 SPORTLAND 02:02:32 VBJ 9 V108 +37:41 +28:54 01:00 692 120 812
129 Mārtiņš Lukstaraups 5218 02:02:39 VB2 72 V109 +37:48 +37:48 00:46 692 157 849
130 Ilze Sermolīte 5241 Jelgavas sporta servisa centrs 02:02:40 SB3 5 S21 +19:10 +19:10 01:03 844 143 987
131 Ance Rieksta 5219 02:02:55 SB2 14 S22 +19:25 +18:59 01:06 842 136 978
132 Māris Ostelis 5329 VSK Noskrien 02:03:18 VB2 73 V110 +38:27 +38:27 00:45 688 160 848
133 Arnis Mūrnieks 5087 02:03:39 VB3 28 V111 +38:48 +30:13 01:06 686 109 795
134 Zigurds Jureckis 5261 JURECKIS UN KO 02:03:47 VB4 3 V112 +38:56 +19:07 01:27 685 83 768
135 Evija Vate 5200 Engures Sportam 02:03:54 SB2 15 S23 +20:24 +19:58 00:49 835 184 1019
136 Ieva Rogāle 5081 KROKUS 02:04:03 SB2 16 S24 +20:33 +20:07 00:58 834 155 989
137 Edmunds Garančs 5178 SIA LATTELECOM 02:04:38 VB2 74 V113 +39:47 +39:47 01:06 681 109 790
138 Raimonds Ozoliņš 5069 VSK Noskrien Rieksti 02:04:47 VB2 75 V114 +39:56 +39:56 00:30 680 240 920
139 Normunds Kronbergs 5298 02:04:55 VB2 76 V115 +40:04 +40:04 00:44 679 164 843
140 Jānis Zilvers 5274 02:05:01 VB2 77 V116 +40:10 +40:10 00:45 679 160 839
141 Gunta Blūmiņa 5334 Virsotne/Marmot 02:05:08 SB2 17 S25 +21:38 +21:12 00:33 827 273 1100
142 Andris Rosickis 5405 Cukuri 02:05:17 VB3 29 V117 +40:26 +31:51 00:58 677 124 801
143 Egils Lejaskrauklis 5386 02:05:24 VB3 30 V118 +40:33 +31:58 01:00 677 120 797
144 Valdis Lepiksons 5331 Auseklis IK 02:05:26 VB3 31 V119 +40:35 +32:00 00:50 676 144 820
145 Mārtiņš Vilemsons 5149 VSK Noskrien 02:05:33 VB2 78 V120 +40:42 +40:42 01:20 676 90 766
146 Artūrs Junolainens 5290 02:05:50 VB2 79 V121 +40:59 +40:59 00:52 674 138 812
147 Juris Keišs 5427 Maratona klubs 02:06:00 VB3 32 V122 +41:09 +32:34 01:09 673 104 777
148 Uģis Kūliņs 5408 Saulkrasti 02:06:08 VB3 33 V123 +41:17 +32:42 01:13 673 99 772
149 Deniss Priščepovs 5037 Zoorbagan 02:06:11 VB2 80 V124 +41:20 +41:20 00:50 672 144 816
150 Kārlis Ertmanis 5190 Baltais 02:06:17 VB3 34 V125 +41:26 +32:51 00:54 672 133 805
151 Edgars Dobelis 5140 02:06:23 VB2 81 V126 +41:32 +41:32 00:57 671 126 797
152 Māris Lūsis 5135 VSK Noskrien 02:06:23 VB2 82 V127 +41:32 +41:32 00:50 671 144 815
153 Inga Kāpiņa 5094 VSK Noskrien Vāveres 02:06:34 SB3 6 S26 +23:04 +23:04 00:49 818 184 1002
154 Madara Muižniece 5199 adidas Runners | Riga 02:06:36 SB2 18 S27 +23:06 +22:40 00:43 818 209 1027
155 Roberts Koleda 5124 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:06:39 VB3 35 V128 +41:48 +33:13 00:48 670 150 820
156 Natālija Joničenko 5435 Talsu pauguraines Zaķi 02:06:49 SB3 7 S28 +23:19 +23:19 00:59 816 153 969
157 Māris Pankoks 5416 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:06:59 VB3 36 V129 +42:08 +33:33 00:45 668 160 828
158 Marta Kravčenko 5289 02:07:04 SB2 19 S29 +23:34 +23:08 01:05 815 138 953
159 Vadims Stepanovs 5213 Moller Auto Ventspils 02:07:31 VB2 83 V130 +42:40 +42:40 01:09 665 104 769
160 Kristers Ozoliņš 5284 02:07:41 VBJ 10 V131 +42:50 +34:03 01:48 665 67 732
161 Anrijs Daile 5336 02:07:47 VBJ 11 V132 +42:56 +34:09 00:55 664 131 795
162 Aleksandrs Malašenkovs 5217 Maratona klubs 02:07:54 VB2 84 V133 +43:03 +43:03 01:16 663 95 758
163 Artis Līcītis 5015 VSK Noskrien 02:08:08 VB2 85 V134 +43:17 +43:17 00:55 662 131 793
164 Linda Beldava 5026 VSK Noskrien Vāveres 02:08:09 SB2 20 S30 +24:39 +24:13 00:52 808 173 981
165 Kaspars Kalniņš 5214 Moller Auto Ventspils 02:08:12 VB3 37 V135 +43:21 +34:46 01:24 662 86 748
166 Lolita Linde 5443 02:08:15 SB2 21 S31 +24:45 +24:19 01:14 807 122 929
167 Egnārs Gudriķis 5016 ASICS 02:08:19 VB3 38 V136 +43:28 +34:53 01:17 661 94 755
168 Kristaps Dvēselītis 5297 02:08:25 VBJ 12 V137 +43:34 +34:47 00:51 661 141 802
169 Sergejs Smirnovs 5002 02:08:27 VB2 86 V138 +43:36 +43:36 00:37 661 195 856
170 Evija Melberga 5005 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:08:48 SB2 22 S32 +25:18 +24:52 00:33 804 273 1077
171 Agris Krumbergs 5205 Līkā kalna rambātāji 02:08:48 VB3 39 V139 +43:57 +35:22 00:48 659 150 809
172 Aigars Vitkovskis 5305 02:08:52 VB3 40 V140 +44:01 +35:26 01:07 658 107 765
173 Kārlis Kostjukovs 5273 Purva Kurmji 02:08:55 VB2 87 V141 +44:04 +44:04 00:46 658 157 815
174 Mārtiņš Seiksts 5394 02:08:59 VB2 88 V142 +44:08 +44:08 01:08 658 106 764
175 Iveta Eglija 5440 Tikko precējušies 02:08:59 SB2 23 S33 +25:29 +25:03 01:13 802 123 925
176 Margarita Peteļina 5283 02:09:04 SB3 8 S34 +25:34 +25:34 01:06 802 136 938
177 Reinis Ozoliņš 5206 Patria Sportland 02:09:12 VB2 89 V143 +44:21 +44:21 00:32 657 225 882
178 Vilnis Vitkovskis 5233 02:09:36 VB3 41 V144 +44:45 +36:10 01:18 655 92 747
179 Raivis Kirhners 5053 02:09:37 VB2 91 V145 +44:46 +44:46 01:03 655 114 769
180 Nauris Pļaviņš 5082 AkmensDizains.lv 02:09:37 VB2 90 V146 +44:46 +44:46 00:52 655 138 793
181 Egita Uzule 5160 Saldus Boksa Klubs 02:09:42 SB3 9 S35 +26:12 +26:12 01:04 798 141 939
182 Mārtiņš Mazlazdiņš 5351 02:10:00 VB2 92 V147 +45:09 +45:09 00:32 653 225 878
183 Alise Putraima 5378 Salomon Taku Skrējējs 02:10:08 SB2 24 S36 +26:38 +26:12 00:59 795 153 948
184 Saulis Skabeiķis 5425 ASICS 02:10:12 VB2 93 V148 +45:21 +45:21 01:20 652 90 742
185 Konstantīns Vasiļjevs 5453 Dion SportLab 02:10:16 VB2 94 V149 +45:25 +45:25 01:05 651 111 762
186 Rigonda Germova 5074 02:10:34 SB3 10 S37 +27:04 +27:04 00:50 793 180 973
187 Dzintra Skārda 15290 Olainfarm / VSK Noskrien 02:10:35 SB2 25 S38 +27:05 +26:39 00:55 793 164 957
188 Lelde Broka 5024 VSK Noskrien Vāveres 02:10:43 SB2 26 S39 +27:13 +26:47 00:51 792 176 968
189 Harijs Meiers 15302 OK ZIEMEĻKURZEME 02:10:55 VB3 42 V150 +46:04 +37:29 01:25 648 85 733
190 Laura Veličko 5036 KMKVP 02:10:56 SB2 27 S40 +27:26 +27:00 01:01 790 148 938
191 Mārtiņš Rāzna 5109 SSK Bebra 02:11:06 VB3 43 V151 +46:15 +37:40 01:08 647 106 753
192 Artis Ivanovs 5363 02:11:08 VB2 95 V152 +46:17 +46:17 00:54 647 133 780
193 Armands Andersons 5318 02:11:08 VB2 96 V153 +46:17 +46:17 01:01 647 118 765
194 Jānis Ozols 5195 SPORTLAND 02:11:10 VB2 97 V154 +46:19 +46:19 01:22 647 88 735
195 Agris Meilerts 5113 Latvijas Finieris Mežs 02:11:17 VB3 44 V155 +46:26 +37:51 01:07 646 107 753
196 Ivars Eglītis 5323 Kocēnu novads 02:11:19 VB3 45 V156 +46:28 +37:53 00:57 646 126 772
197 Lāsma Zebuliņa 5063 02:11:32 SB3 11 S41 +28:02 +28:02 00:49 787 184 971
198 Edgars Fecers 5183 SPORTLAND 02:11:37 VBJ 13 V157 +46:46 +37:59 00:43 645 167 812
199 Raivis Marcinkēvičs 5212 Kandava Rūmene 02:11:40 VB2 98 V158 +46:49 +46:49 01:15 644 96 740
200 Toms Bobrovskis 5343 02:11:41 VB2 99 V159 +46:50 +46:50 01:31 644 79 723
201 Ivo Zemturis 5288 Tontoni 02:11:54 VB2 100 V160 +47:03 +47:03 00:43 643 167 810
202 Viesturs Grīnbergs 15342 Finn Crisp / Sanctimony 02:11:55 VB3 46 V161 +47:04 +38:29 01:20 643 90 733
203 Krišjānis Hartmanis 5292 KIČE 02:12:22 VB2 101 V162 +47:31 +47:31 01:14 641 97 738
204 Agnis Bērziņš 5467 DNB Service Centre Riga 02:12:24 VB2 102 V163 +47:33 +47:33 00:50 641 144 785
205 Lauris Laumanis 5404 02:12:41 VB2 103 V164 +47:50 +47:50 01:06 639 109 748
206 Aleksis Orlovs 5438 02:12:44 VB3 47 V165 +47:53 +39:18 00:49 639 147 786
207 Andrejs Pētersons 5324 02:12:44 VB2 104 V166 +47:53 +47:53 01:00 639 120 759
208 Jānis Petersons 5367 02:12:47 VB2 105 V167 +47:56 +47:56 01:32 639 78 717
209 Simona Ozola-Ozoliņa 5095 02:12:51 SB2 28 S42 +29:21 +28:55 01:16 779 118 897
210 Dainis Driņķis 15322 DzSK Lokomotīve 02:12:52 VB3 48 V168 +48:01 +39:26 01:03 639 114 753
211 Agate Kristapsone 5186 Patria Sportland 02:13:04 SB2 29 S43 +29:34 +29:08 00:57 778 158 936
212 Ruslans Mamedovs 5004 Binitex 02:13:10 VB2 106 V169 +48:19 +48:19 00:49 637 147 784
213 Mihails Kisļakovs 5090 Mindpv 02:13:15 VB2 107 V170 +48:24 +48:24 00:48 637 150 787
214 Jānis Kopmanis 5045 LSC 02:13:19 VB4 4 V171 +48:28 +28:39 00:52 636 138 774
215 Artūrs Vrubļevskis 5387 02:13:34 VB2 108 V172 +48:43 +48:43 00:44 635 164 799
216 Kaspars Aksenoks 5091 02:13:36 VB3 49 V173 +48:45 +40:10 01:09 635 104 739
217 Guntis Pucens 5033 02:13:48 VB3 50 V174 +48:57 +40:22 00:43 634 167 801
218 Ilze Stukule 5257 SK Katrīna/mammadaba 02:14:22 SB3 12 S44 +30:52 +30:52 01:11 770 127 897
219 Mārtiņš Pakulis 5098 VSK Noskrien 02:14:26 VB2 109 V175 +49:35 +49:35 00:42 631 171 802
220 Aivars Lapa 5139 Autostarts.lv 02:14:34 VB3 51 V176 +49:43 +41:08 01:00 631 120 751
221 Rūdolfs Krūklis 5198 K41F 02:14:50 VB2 110 V177 +49:59 +49:59 00:57 629 126 755
222 Kristīne Krista Lejniece 5306 Zemgales Ziņas 02:14:56 SBJ 4 S45 +31:26 +25:46 00:50 767 180 947
223 Nauris Hofmanis 5299 REMOSS 02:15:08 VBJ 14 V178 +50:17 +41:30 00:37 628 195 823
224 Laila Ceika 5059 02:15:26 SB4 1 S46 +31:56 +00:00 01:05 764 138 902
225 Solvita Pujāte 5234 02:15:38 SB2 30 S47 +32:08 +31:42 01:05 763 138 901
226 Uldis Galdiņš 5263 LabaDaba 02:15:40 VB3 52 V179 +50:49 +42:14 01:17 625 94 719
227 Edgars Kuģenieks 5122 VSK Noskrien Rieksti 02:16:13 VB2 111 V180 +51:22 +51:22 00:33 623 218 841
228 Aldis Rocēns 5017 Stirnubuks.lv 02:16:13 VB3 53 V181 +51:22 +42:47 00:39 623 185 808
229 Juris Grodnis 5072 KROKUS 02:16:15 VB4 5 V182 +51:24 +31:35 00:53 623 136 759
230 Marika Zālīte 5080 VSK Noskrien 02:16:24 SB2 31 S48 +32:54 +32:28 00:49 759 184 943
231 Kristīne Sekace 5307 Kustību telpa 02:16:33 SB2 32 S49 +33:03 +32:37 01:00 758 150 908
232 Ina Balgalve 5042 02:16:57 SB3 13 S50 +33:27 +33:27 00:48 756 188 944
233 Mikus Milgrāvis 5420 02:17:08 VB2 112 V183 +52:17 +52:17 01:12 619 100 719
234 Ina Graudiņa 5025 VSK Noskrien Vāveres 02:17:17 SB2 33 S51 +33:47 +33:21 00:43 754 209 963
235 Gints Lejasmeiers 5383 VSK Noskrien 02:17:17 VB3 54 V184 +52:26 +43:51 00:45 618 160 778
236 Jānis Kopmanis 5049 02:17:41 VB3 55 V185 +52:50 +44:15 00:39 616 185 801
237 Ieva Jaudzeme 5374 02:17:48 SB3 14 S52 +34:18 +34:18 01:20 751 113 864
238 Nauris Zariņš 5368 Īstā komanda 02:17:51 VB2 113 V186 +53:00 +53:00 00:42 616 171 787
239 Māris Strautnieks 5295 ROMATFOREST 02:18:05 VB2 114 V187 +53:14 +53:14 01:32 614 78 692
240 Didzis Krīgers 5061 02:18:21 VB4 6 V188 +53:30 +33:41 01:21 613 89 702
241 Māris Mihaļskis 5418 02:18:22 VB2 115 V189 +53:31 +53:31 00:44 613 164 777
242 Vents Zuševics 15314 02:18:24 VB2 116 V190 +53:33 +53:33 00:48 613 150 763
243 Anete Marhele 5433 02:18:29 SB2 34 S53 +34:59 +34:33 00:55 747 164 911
244 Santa Žukovska 5269 02:18:45 SB2 35 S54 +35:15 +34:49 01:01 746 148 894
245 Uldis Eidins 5346 VP Fitness and beauty 02:18:59 VB2 117 V191 +54:08 +54:08 01:00 611 120 731
246 Vija Olte 5125 02:19:00 SB2 36 S55 +35:30 +35:04 00:58 745 155 900
247 Edgars Karklis 5357 02:19:01 VB2 118 V192 +54:10 +54:10 01:14 610 97 707
248 Gatis Pranks 5262 USK \Attekas sala\"" 02:19:25 VB2 119 V193 +54:34 +54:34 00:42 609 171 780
249 Laura Freimane 5303 VSK Noskrien 02:19:37 SB2 37 S56 +36:07 +35:41 01:04 741 141 882
250 Ieva Zemarāja 5445 02:20:11 SB2 38 S57 +36:41 +36:15 01:06 738 136 874
251 Nauris Enkuzens 5340 Swedbank 02:20:53 VB2 120 V194 +56:02 +56:02 01:00 602 120 722
252 Līga Putniņa 15346 PP 02:21:01 SB2 39 S58 +37:31 +37:05 01:39 734 91 825
253 Karīna Agafonova 5293 TRXCēsis 02:21:04 SB2 40 S59 +37:34 +37:08 01:29 734 101 835
254 Baiba Frišenbrūdere 5173 Engures sportam 02:21:19 SB3 15 S60 +37:49 +37:49 01:44 732 87 819
255 Deniss Čebanovs 5224 Maratona klubs 02:21:52 VB3 56 V195 +57:01 +48:26 01:13 598 99 697
256 Māra Pucena 5032 02:21:58 SB2 41 S61 +38:28 +38:02 00:49 729 184 913
257 Sabīne Eglīte 5050 Eglīši 02:21:58 SB2 42 S62 +38:28 +38:02 01:00 729 150 879
258 Gunta Reinicāne 5068 02:22:13 SB2 43 S63 +38:43 +38:17 01:09 728 130 858
259 Mārtiņš Liekniņš 5409 02:22:23 VB3 57 V196 +57:32 +48:57 00:37 596 195 791
260 Ieva Ozoliņa 5034 AkmensDizains.lv 02:22:24 SB2 44 S64 +38:54 +38:28 00:55 727 164 891
261 Alvis Lepiksons 5330 Auseklis IK 02:22:27 VB3 58 V197 +57:36 +49:01 01:08 596 106 702
262 Ance Ziediņa 5302 Ziemeļkurzeme OK 02:22:27 SB2 45 S65 +38:57 +38:31 01:00 727 150 877
263 Juris Šimanskis 5439 Draņķa Pāķi! 02:22:30 VB2 121 V198 +57:39 +57:39 00:40 595 180 775
264 Aleksejs Cekmarjovs 5444 02:23:08 VB2 122 V199 +58:17 +58:17 01:12 593 100 693
265 Mārcis Janušs 5255 02:23:30 VB3 59 V200 +58:39 +50:04 01:15 591 96 687
266 Valters Andersons 5185 ATEA Global Services 02:23:34 VBJ 15 V201 +58:43 +49:56 01:17 591 94 685
267 Elizabete Ločmele 5442 OK Burkānciems 02:23:47 SBJ 5 S66 +40:17 +34:37 00:42 720 214 934
268 Rūdolfs Karss 5208 DNB banka 02:23:51 VB2 123 V202 +59:00 +59:00 00:49 590 147 737
269 Kristīne Karsa 5189 02:23:51 SB2 46 S67 +40:21 +39:55 01:10 719 129 848
270 Aigars Bergs 5360 02:23:56 VB2 124 V203 +59:05 +59:05 01:14 590 97 687
271 Marita Lapa 5138 Autostarts.lv 02:24:01 SB3 16 S68 +40:31 +40:31 01:00 719 150 869
272 Ieva Meiere 5456 OK Ziemeļkurzeme 02:24:16 SB3 17 S69 +40:46 +40:46 01:24 717 107 824
273 Jurģis Rācenis 15294 02:24:17 VB2 125 V204 +59:26 +59:26 01:07 588 107 695
274 Jānis Gora 5057 02:24:24 VB2 126 V205 +59:33 +59:33 01:15 588 96 684
275 Toms Vāvere 5350 02:24:32 VB2 127 V206 +59:41 +59:41 01:22 587 88 675
276 Jānis Vērdiņš 5310 Workland/BPT 02:25:04 VB2 128 V207 +1:00:13 +1:00:13 01:01 585 118 703
277 Indars Melzobs 5152 VSK Noskrien 02:25:30 VB2 129 V208 +1:00:39 +1:00:39 00:56 583 129 712
278 Kristaps Zvirgzds 5088 02:25:32 VBJ 16 V209 +1:00:41 +51:54 00:32 583 225 808
279 Evija Šveca 5287 Eko O 02:25:46 SB3 18 S70 +42:16 +42:16 00:56 710 161 871
280 Anete Danelsone 5207 VSK Noskrien Blonde 02:25:49 SB2 47 S71 +42:19 +41:53 00:52 710 173 883
281 Armīns Meisters 5347 02:25:51 VB3 60 V210 +1:01:00 +52:25 01:09 582 104 686
282 Arvīds Martinsons 5279 Straupe 02:25:55 VB2 130 V211 +1:01:04 +1:01:04 00:33 581 218 799
283 Gaidis Brikmanis 5465 02:25:56 VB3 61 V212 +1:01:05 +52:30 01:08 581 106 687
284 Anita Dīce 5285 0 02:25:57 SB2 48 S72 +42:27 +42:01 01:24 709 107 816
285 Dmitrijs Lisenko 5395 02:26:17 VB2 131 V213 +1:01:26 +1:01:26 01:00 580 120 700
286 Gunārs Slaide 5013 Baldones Lauvas 02:26:30 VB3 62 V214 +1:01:39 +53:04 01:16 579 95 674
287 Agnese Ozoliņa 5421 02:26:53 SB2 49 S73 +43:23 +42:57 00:53 705 170 875
288 Zigmunds Vītiņš 5031 02:26:58 VB3 63 V215 +1:02:07 +53:32 01:22 577 88 665
289 Zane Bulāne 5076 VSK Noskrien 02:27:03 SB2 50 S74 +43:33 +43:07 00:43 704 209 913
290 Dace Podkalne 5119 VSK Noskrien 02:27:11 SB2 51 S75 +43:41 +43:15 01:22 703 110 813
291 Inese Midrijāne 5243 Mamma Daba 02:27:20 SB3 19 S76 +43:50 +43:50 01:26 702 105 807
292 Aigars Tohters 5019 02:27:32 VB2 132 V216 +1:02:41 +1:02:41 00:47 575 153 728
293 Armands Alksnis 5458 LIGNUM LATVIJA 02:27:58 VB3 64 V217 +1:03:07 +54:32 01:06 573 109 682
294 Deivids Grinevicus 5356 Busniki-Tosmare 02:28:13 VBJ 17 V218 +1:03:22 +54:35 01:04 572 113 685
295 Reinis Liepiņš 5060 02:28:27 VB2 133 V219 +1:03:36 +1:03:36 00:35 572 206 778
296 Ilze Maderniece 5411 02:29:05 SB2 52 S77 +45:35 +45:09 01:12 694 125 819
297 Madara Kukaine 5446 02:29:19 SB2 53 S78 +45:49 +45:23 01:02 693 145 838
298 Juris Dzērve 5301 02:29:19 VB2 134 V220 +1:04:28 +1:04:28 00:56 568 129 697
299 Sanita Rāviņa 5230 #art #smart #love 02:29:22 SB2 54 S79 +45:52 +45:26 01:09 693 130 823
300 Ilze Baumane 15298 02:29:25 SB3 20 S80 +45:55 +45:55 01:14 693 122 815
301 Līva Šteinberga 5093 Galeo Consulting 02:29:33 SB2 55 S81 +46:03 +45:37 01:26 692 105 797
302 Maksims Birjuļins 5174 DNB banka 02:29:35 VB3 65 V221 +1:04:44 +56:09 01:03 567 114 681
303 Daniels Golubeckis 5268 02:29:36 VBJ 18 V222 +1:04:45 +55:58 01:20 567 90 657
304 Aivars Veiss 5035 VSK Noskrien 02:30:05 VB4 7 V223 +1:05:14 +45:25 01:41 565 71 636
305 Gundars Bēms 5373 02:30:12 VB2 135 V224 +1:05:21 +1:05:21 00:44 565 164 729
306 Evita Riekstiņa 5271 02:30:19 SB2 56 S82 +46:49 +46:23 01:23 689 108 797
307 Līga Ganiņa 5145 02:30:20 SB2 57 S83 +46:50 +46:24 01:09 688 130 818
308 Raivis Rāviņš 5066 02:30:21 VB2 136 V225 +1:05:30 +1:05:30 01:15 564 96 660
309 Oksana Kirilova 5260 02:30:22 SB2 58 S84 +46:52 +46:26 01:10 688 129 817
310 Linda Bērziņa 5314 02:30:37 SB2 59 S85 +47:07 +46:41 01:12 687 125 812
311 Antra Spundiņa 5123 VSK Noskrien 02:30:39 SB2 60 S86 +47:09 +46:43 00:46 687 196 883
312 Inga Vate 5079 02:30:54 SB3 21 S87 +47:24 +47:24 01:15 686 120 806
313 Thomas Chambers 5308 02:30:59 VB2 137 V226 +1:06:08 +1:06:08 01:35 562 76 638
314 Mareks Celmiņš 5161 Biznesa parks ABAVA 02:31:18 VB2 138 V227 +1:06:27 +1:06:27 01:07 561 107 668
315 Aivars Grasis 5379 02:31:59 VB3 66 V228 +1:07:08 +58:33 01:30 558 80 638
316 Daiga Greiškāne 5131 VSK Noskrien 02:32:03 SB3 22 S88 +48:33 +48:33 01:01 681 148 829
317 Laura Kalniņa 5215 Moller Auto Ventspils 02:32:06 SB3 23 S89 +48:36 +48:36 01:29 680 101 781
318 Agnese Kundziņa 5294 02:32:13 SB2 61 S90 +48:43 +48:17 01:15 680 120 800
319 Ruta Mālniece 5083 AkmensDizains.lv 02:32:15 SB2 62 S91 +48:45 +48:19 01:14 680 122 802
320 Ieviņa Gaiziņa 5450 VSK Noskrien 02:32:23 SB3 24 S92 +48:53 +48:53 01:29 679 101 780
321 Antra Lukševica 5126 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:32:28 SB2 63 S93 +48:58 +48:32 01:01 679 148 827
322 Romans Cvetkovs 5065 02:32:37 VB2 139 V229 +1:07:46 +1:07:46 01:03 556 114 670
323 Miķelis Zondaks 5102 02:32:45 VB2 140 V230 +1:07:54 +1:07:54 01:03 555 114 669
324 Patricia Heidemann 5265 02:32:46 SBJ 6 S94 +49:16 +43:36 01:02 678 145 823
325 Rolands Šusts 5009 02:32:50 VB2 141 V231 +1:07:59 +1:07:59 01:17 555 94 649
326 Ieva Meijere 5278 02:32:56 SB2 64 S95 +49:26 +49:00 01:31 677 99 776
327 Sandis Radziņš 15354 02:33:06 VBJ 19 V232 +1:08:15 +59:28 00:48 554 150 704
328 Rūta Šneidere 5041 02:33:12 SB2 65 S96 +49:42 +49:16 01:31 676 99 775
329 Inese Astaševska 5238 SK KATRĪNA 02:33:21 SB2 67 S97 +49:51 +49:25 01:19 675 114 789
330 Anete Astaševska 5254 SK Katrīna 02:33:21 SB2 66 S98 +49:51 +49:25 01:20 675 113 788
331 Ginta Ivanovska 5449 SK Katrīna 02:33:21 SB2 68 S99 +49:51 +49:25 01:17 675 117 792
332 Mārcis Fogels 5169 SK Sigulda 02:34:11 VB2 142 V233 +1:09:20 +1:09:20 01:14 550 97 647
333 Aivars Bergmanis 5235 VSK Noskrien 02:34:26 VB3 67 V234 +1:09:35 +1:01:00 01:23 549 87 636
334 Gints Fjodorovs 5339 Amserv 02:34:35 VB3 68 V235 +1:09:44 +1:01:09 01:23 549 87 636
335 Ingus Ķirsis 5388 teamcherry 02:34:41 VB2 143 V236 +1:09:50 +1:09:50 01:34 549 77 626
336 Linda Duge 5078 02:35:30 SB2 69 S100 +52:00 +51:34 00:49 666 184 850
337 Laila Rozīte 5332 VSK Noskrien 02:35:31 SB2 70 S101 +52:01 +51:35 01:32 666 98 764
338 Vita Vecvanaga 5457 02:36:14 SB2 71 S102 +52:44 +52:18 01:24 662 107 769
339 Aiga Vīdmane 5058 02:36:15 SB3 25 S103 +52:45 +52:45 01:05 662 138 800
340 Laima Vosa 15282 Čop čop čop 02:36:36 SB2 72 S104 +53:06 +52:40 00:57 661 158 819
341 Sergejs Bižāns 15362 02:36:57 VB2 144 V237 +1:12:06 +1:12:06 01:29 541 81 622
342 Kristīne Vilcāne 5276 02:37:04 SB2 73 S105 +53:34 +53:08 01:45 659 86 745
343 Jānis Birģelis 5229 02:37:41 VB3 69 V238 +1:12:50 +1:04:15 00:53 538 136 674
344 Daiga Poriņa 15338 02:38:11 SB2 74 S106 +54:41 +54:15 01:00 654 150 804
345 Arno Strods 5471 VENDEN 02:39:06 VB2 145 V239 +1:14:15 +1:14:15 01:40 533 72 605
346 Ieva Tabore 5244 02:39:53 SB3 26 S107 +56:23 +56:23 00:59 647 153 800
347 Līga Pakalna 5084 KROKUS 02:40:06 SB2 75 S108 +56:36 +56:10 01:10 646 129 775
348 Anna Proskurina 5070 02:40:22 SB2 76 S109 +56:52 +56:26 00:57 645 158 803
349 Edijs Ramiņš 5372 02:40:26 VB3 70 V240 +1:15:35 +1:07:00 01:08 529 106 635
350 Ilze Smilga 5110 DOMDARIS 02:40:26 SB3 27 S110 +56:56 +56:56 00:39 645 231 876
351 Ieva Rukšāne 5159 Čop čop čop 02:40:41 SB2 77 S111 +57:11 +56:45 00:58 644 155 799
352 Ģirts Gudrīts 15370 Legs Misserables 02:40:50 VB2 146 V241 +1:15:59 +1:15:59 01:29 528 81 609
353 Frančeska Pranča 5062 VSK Noskrien 02:41:50 SBJ 7 S112 +58:20 +52:40 01:03 640 143 783
354 Kristīne Kampare 5141 02:42:00 SB3 28 S113 +58:30 +58:30 01:24 639 107 746
355 Artūrs Sņegovičs 5097 02:42:27 VB2 147 V242 +1:17:36 +1:17:36 01:16 522 95 617
356 Gunita Butāne 5319 Zemgales Ziņas 02:42:45 SB3 29 S114 +59:15 +59:15 01:16 636 118 754
357 Dace Kļava 5182 SPORTLAND 02:42:51 SB2 78 S115 +59:21 +58:55 01:21 636 111 747
358 Agnija Zizlāne 5086 0 02:43:23 SB2 79 S116 +59:53 +59:27 01:30 633 100 733
359 Ilze Talmane 5232 Maratona klubs 02:43:39 SB3 30 S117 +1:00:09 +1:00:09 01:03 632 143 775
360 Sanita Sparāne 5180 Sportland 02:44:20 SB2 80 S118 +1:00:50 +1:00:24 00:46 630 196 826
361 Irbe Tene 5210 SPORTLAND 02:44:21 SBJ 8 S119 +1:00:51 +55:11 00:47 630 191 821
362 Lauris Meiers 5275 VENDEN 02:44:29 VB3 71 V243 +1:19:38 +1:11:03 01:27 516 83 599
363 Jānis Eimuss 5216 SIA LATTELECOM 02:44:51 VB3 72 V244 +1:20:00 +1:11:25 01:30 515 80 595
364 Zane Brokāne 5341 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:45:10 SB2 81 S120 +1:01:40 +1:01:14 01:40 627 90 717
365 Ainārs Fabriciuss 5259 02:45:14 VB2 148 V245 +1:20:23 +1:20:23 01:20 514 90 604
366 Raimonds Eglītis 15358 02:45:39 VB2 149 V246 +1:20:48 +1:20:48 01:38 512 73 585
367 Miks Vilsons 5044 VSK Noskrien 02:45:40 VB3 73 V247 +1:20:49 +1:12:14 01:20 512 90 602
368 Daina Drozdova 15366 sk dzērvene 02:45:40 SB2 82 S121 +1:02:10 +1:01:44 01:20 625 113 738
369 Andra Strautiņa 5389 02:45:54 SB2 83 S122 +1:02:24 +1:01:58 01:04 624 141 765
370 Jānis Strautiņš 5390 02:45:55 VB2 150 V248 +1:21:04 +1:21:04 00:51 511 141 652
371 Māra Laube 5266 SK Katrīna 02:46:20 SB2 84 S123 +1:02:50 +1:02:24 01:15 622 120 742
372 Linda Loce 5040 Lynxdojo 02:47:06 SB2 85 S124 +1:03:36 +1:03:10 00:58 619 155 774
373 Iveta Nagle 5352 02:48:23 SB2 86 S125 +1:04:53 +1:04:27 01:32 615 98 713
374 Zane Dālberga 5355 DPD 02:49:34 SB2 87 S126 +1:06:04 +1:05:38 01:30 610 100 710
375 Agnis Svažš 5242 AE Partner 02:49:47 VB2 151 V249 +1:24:56 +1:24:56 00:48 500 150 650
376 Inga Heidemane 5114 SK Katrīna 02:49:49 SB3 31 S127 +1:06:19 +1:06:19 01:01 609 148 757
377 Dace Šēle 5317 SK Katrīna 02:49:49 SB2 88 S128 +1:06:19 +1:05:53 01:01 609 148 757
378 Inese Eglīte 5322 Kocēnu novads 02:50:20 SB2 89 S129 +1:06:50 +1:06:24 01:13 608 123 731
379 Elza Žumbure 5201 SPORTLAND 02:50:26 SB2 90 S130 +1:06:56 +1:06:30 00:48 607 188 795
380 Anete Vilne 5121 Sapiera brokastis 02:51:58 SBJ 9 S131 +1:08:28 +1:02:48 00:53 602 170 772
381 Sandis Krutovs 5100 cedric.lv 02:52:27 VB2 152 V250 +1:27:36 +1:27:36 01:15 492 96 588
382 Inese Nudiena 5250 VFK Staldzene 02:52:29 SB2 91 S132 +1:08:59 +1:08:33 00:53 600 170 770
383 Elvita Alksne 5377 ZVOC-VBSS 02:53:18 SBJ 10 S133 +1:09:48 +1:04:08 00:42 597 214 811
384 Ivars Bunka 5252 JURECKIS UN KO 02:53:24 VB3 74 V251 +1:28:33 +1:19:58 01:29 489 81 570
385 Andis Matrevics 5248 02:53:56 VB3 75 V252 +1:29:05 +1:20:30 01:27 488 83 571
386 Sintija Berga-Grinfelde 5239 Nūjo vesels 02:54:39 SB2 92 S134 +1:11:09 +1:10:43 01:01 593 148 741
387 Dace Tītmane 5023 02:55:45 SB3 32 S135 +1:12:15 +1:12:15 01:28 589 102 691
388 Jānis Laganovskis 5003 VSK Noskrien 02:56:19 VB2 153 V253 +1:31:28 +1:31:28 00:36 481 200 681
389 Dace Vegnere 5144 02:56:31 SB3 33 S136 +1:13:01 +1:13:01 01:21 586 111 697
390 Ainārs Zizlāns 5089 02:57:10 VB3 76 V254 +1:32:19 +1:23:44 01:13 479 99 578
391 Antra Kanušniece 5127 02:57:38 SBJ 11 S137 +1:14:08 +1:08:28 01:18 583 115 698
392 Baiba Sīmane 5156 RedFrog 02:58:58 SB2 93 S138 +1:15:28 +1:15:02 01:23 578 108 686
393 Zane Mihailova 5211 ATEA Global Services 02:59:03 SBJ 12 S139 +1:15:33 +1:09:53 01:07 578 134 712
394 Ingūna Sevostjanova 5240 Nūjo vesels 02:59:42 SB3 34 S140 +1:16:12 +1:16:12 01:15 576 120 696
395 Dana Zandersone 5194 Swedbank 03:00:03 SB2 94 S141 +1:16:33 +1:16:07 00:45 575 200 775
396 Kamilla Krilova 5369 Swedbank 03:00:19 SB2 95 S142 +1:16:49 +1:16:23 01:11 574 127 701
397 Edgars Vasiļjevs 5370 Swedbank 03:00:19 VB2 154 V255 +1:35:28 +1:35:28 01:04 471 113 584
398 Aija Dzeņkovska 5001 Nūjo vesels 03:00:54 SB3 35 S143 +1:17:24 +1:17:24 01:23 572 108 680
399 Arta Kudlāne 5464 Čop čop čop 03:01:36 SB2 96 S144 +1:18:06 +1:17:40 01:32 570 98 668
400 Gaida Ķerve 5364 Nūjo ar vēju 03:01:44 SB4 2 S145 +1:18:14 +46:18 01:10 570 129 699
401 Normunds Vilūns 5300 VSK Noskrien 03:02:27 VB3 77 V256 +1:37:36 +1:29:01 01:51 465 65 530
402 Ēriks Dovnarovičs 15326 VSK Noskrien 03:02:35 VB2 155 V257 +1:37:44 +1:37:44 00:43 465 167 632
403 Kaspars Klētnieks 5000 Nūjo vesels 03:03:04 VB3 78 V258 +1:38:13 +1:29:38 01:05 463 111 574
404 Dace Janeka 5246 Nūjo ar vēju 03:03:50 SB3 36 S146 +1:20:20 +1:20:20 01:04 563 141 704
405 Māra Lākute 5245 Nūjo ar vēju 03:03:50 SB2 97 S147 +1:20:20 +1:19:54 00:59 563 153 716
406 Juris Rāts 5392 kamparmazi 03:04:31 VB4 8 V259 +1:39:40 +1:19:51 01:17 460 94 554
407 Laura Vēze 5130 Čop čop čop 03:04:50 SB2 98 S148 +1:21:20 +1:20:54 01:32 560 98 658
408 Gerds Simanis 5155 RedFrog 03:06:26 VB3 79 V260 +1:41:35 +1:33:00 01:39 455 73 528
409 Jana Smiltiņa 5354 DPD 03:06:27 SB2 99 S149 +1:22:57 +1:22:31 01:13 555 123 678
410 Viesturs Misiņš 5111 03:06:48 VB2 156 V261 +1:41:57 +1:41:57 00:46 454 157 611
411 Santa Japeniņa 5018 03:06:48 SB2 100 S150 +1:23:18 +1:22:52 01:00 554 150 704
412 Ilze Fogele 5170 SK Sigulda 03:08:07 SB2 101 S151 +1:24:37 +1:24:11 01:01 550 148 698
413 Luize Raga 5073 Strutainā Pēda 03:08:36 SB2 102 S152 +1:25:06 +1:24:40 01:56 549 78 627
414 Kristīna Ceika 5251 Nūjo ar vēju 03:09:17 SB2 103 S153 +1:25:47 +1:25:21 01:15 547 120 667
415 Liene Beihmane-Veitmane 5344 Nūjo ar vēju 03:09:19 SB2 104 S154 +1:25:49 +1:25:23 01:16 547 118 665
416 Aleksandrs Naumenko 5286 03:11:34 VB4 9 V262 +1:46:43 +1:26:54 01:03 443 114 557
417 Inese Bajāre 5277 03:12:35 SB3 37 S155 +1:29:05 +1:29:05 01:23 537 108 645
418 Kristīna Novikova 5337 Swedbank 03:13:04 SB2 105 S156 +1:29:34 +1:29:08 00:48 536 188 724
419 Diāna Luščika 5342 Swedbank 03:13:20 SB2 106 S157 +1:29:50 +1:29:24 01:34 535 96 631
420 Vija Seiksta 5393 03:17:06 SB2 107 S158 +1:33:36 +1:33:10 01:24 525 107 632
421 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 SK Tērauds 03:21:41 SB3 38 S159 +1:38:11 +1:38:11 01:33 513 97 610
422 Rimvydas Lukšta 5406 Nūjo ar vėju 03:22:51 VB2 157 V263 +1:58:00 +1:58:00 01:25 418 85 503
423 Stase Abelkyte 15350 03:22:51 SB4 3 S160 +1:39:21 +1:07:25 01:26 510 105 615
424 Dace Bērtule 5384 03:23:36 SB3 39 S161 +1:40:06 +1:40:06 01:32 508 98 606
425 Līva Bērtule 5385 03:23:36 SBJ 13 S162 +1:40:06 +1:34:26 01:31 508 99 607
426 Uldis Dīcis 5028 Gausā Jūdze 03:29:04 VB4 10 V264 +2:04:13 +1:44:24 01:32 406 78 484
427 Ruta Dīce 5029 Gausā Jūdze 03:29:04 SB4 4 S163 +1:45:34 +1:13:38 01:36 495 94 589
428 Marita Šalta 5048 03:30:36 SB3 40 S164 +1:47:06 +1:47:06 01:05 491 138 629
429 Inguna Skujiņa 5071 Nūjo vesels 03:33:56 SB4 5 S165 +1:50:26 +1:18:30 01:32 484 98 582
430 Gunta Ozoliņa 5304 03:36:45 SB3 41 S166 +1:53:15 +1:53:15 01:30 478 100 578
431 Iveta Krieva 5104 :) 03:41:24 SB3 42 S167 +1:57:54 +1:57:54 02:18 467 65 532
432 Daiga Holma 5452 Saulainais ekspresis 03:41:56 SB4 6 S168 +1:58:26 +1:26:30 01:49 466 83 549
433 Madara Roziņa 5226 03:43:09 SB2 108 S169 +1:59:39 +1:59:13 01:54 464 79 543
434 Marita Ozoliņa 5055 Nūjo priekam 03:45:19 SB2 109 S170 +2:01:49 +2:01:23 01:35 459 95 554
435 Normunds Šibeiks 5064 Nūjo priekam 03:48:47 VB3 80 V265 +2:23:56 +2:15:21 01:45 371 69 440
436 Kristīne Kronberga 15330 03:49:41 SB3 43 S171 +2:06:11 +2:06:11 01:52 451 80 531
437 Ondrej Fikrle 5120 BKV Holysov 1:42:04 VB3 7 V266 +17:13 +08:38 00:44 831 164 995
438 Zanda Ulanova 5147 Moller Auto Ventspils DNF
439 Gints Lūsis 5115 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs DNF
440 Alvis Reinbergs 5361 Skumbrija DNF