VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Olegs Gulua 2172 LMD.LV 0:20:14 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Eduards Pāķis 2222 Saulkrasti SRT 0:23:49 V1 2 V2 +03:35 +03:35
3 Simona Birkenberga 2086 Saldus boksa klubs 0:24:51 S1 1 S1 +00:00 +00:00
4 Mairis Rāts 2071 Veclaicene 0:24:53 V1 3 V3 +04:39 +04:39
5 Rūdolfs Zicāns 12394 0:25:04 V1 4 V4 +04:50 +04:50
6 Māris Zariņš 12398 0:25:31 V1 5 V5 +05:17 +05:17
7 Eva Žilde 2095 Swedbank 0:26:34 S1 2 S2 +01:43 +01:43
8 Lauris Zālītis 2104 0:27:13 V1 6 V6 +06:59 +06:59
9 Gundega Pāķe 2228 Saulkrasti SRT 0:27:17 S1 3 S3 +02:26 +02:26
10 Kitija Auziņa 2155 LSPA 0:27:22 S1 4 S4 +02:31 +02:31
11 Kārlis Cakuls 2224 Cakuli 0:27:51 V1 7 V7 +07:37 +07:37
12 Aleksejs Bukovskis 12418 0:28:00 V1 8 V8 +07:46 +07:46
13 Kārlis Stonka 2158 VSK Noskrien 0:28:14 V1 9 V9 +08:00 +08:00
14 Raivo Meier 2021 JK Hermes 0:28:17 V1 10 V10 +08:03 +08:03
15 Egons Ansbergs 12446 0:28:18 V1 11 V11 +08:04 +08:04
16 Artūrs Rudzītis 2186 Mysport veikals/SK tērauds 0:28:22 V1 12 V12 +08:08 +08:08
17 Viesturs Salna 2165 Salna nav Melna 0:28:25 V1 13 V13 +08:11 +08:11
18 Gints Berņikovs - Bondars 2108 0:28:41 V1 14 V14 +08:27 +08:27
19 Anete Krūmiņa 2055 0:28:42 S1 5 S5 +03:51 +03:51
20 Dainis Bautris 2179 AMSERV 0:28:50 V1 15 V15 +08:36 +08:36
21 Artūrs Beržinskis 12414 0:28:55 V1 17 V16 +08:41 +08:41
22 Ričards Toms Zvilna 2178 Biznesa parks ABAVA 0:28:55 V1 16 V17 +08:41 +08:41
23 Uģis Fogels 2149 Dekšņi Skrien! 0:29:09 V1 18 V18 +08:55 +08:55
24 Kristers Kalējs 2194 0:29:10 V1 19 V19 +08:56 +08:56
25 Jānis Krēsliņš 2090 Swedbank 0:29:18 V1 20 V20 +09:04 +09:04
26 Oskars Veits 2152 Sigulda 0:29:26 V1 21 V21 +09:12 +09:12
27 Jorens Glods 12330 0:29:33 V1 22 V22 +09:19 +09:19
28 Ingija Cēbere 2026 Saldus Boksa klubs 0:29:35 S1 6 S6 +04:44 +04:44
29 Ieva Pauniņa 2052 Vivipara 0:29:41 S1 7 S7 +04:50 +04:50
30 Aleksandrs Paņihidkins 2260 0:30:26 V1 23 V23 +10:12 +10:12
31 Ieva Marta Gintere 2262 0:30:40 S1 8 S8 +05:49 +05:49
32 Maksim Burcev 12318 0:30:40 V1 24 V24 +10:26 +10:26
33 Pāvels Timofejevs 12422 0:30:54 V1 25 V25 +10:40 +10:40
34 Edijs Laškovs 2057 0:31:17 V1 26 V26 +11:03 +11:03
35 Estere Gaile 12334 0:31:19 S1 9 S9 +06:28 +06:28
36 Irēna Gedroviča 2245 VSK Noskrien 0:31:27 S1 10 S10 +06:36 +06:36
37 Dāvis Dejus 2199 0:31:29 V1 27 V27 +11:15 +11:15
38 Rinalds Klapars 2171 0:31:43 V1 28 V28 +11:29 +11:29
39 Āris Ozoliņš 2169 0:31:56 V1 29 V29 +11:42 +11:42
40 Jānis Ilsteris 2128 0:31:59 V1 30 V30 +11:45 +11:45
41 Dāgs Lepiksons 2183 0:32:01 V1 31 V31 +11:47 +11:47
42 Sanita Čivča 2249 0:32:02 S1 11 S11 +07:11 +07:11
43 Krists Zambergs 2060 Prometal Group 0:32:13 V1 32 V32 +11:59 +11:59
44 Ģirts Priecums 2112 0:32:13 V1 33 V33 +11:59 +11:59
45 Dace Vasecka 12402 Mārdža 0:32:24 S1 12 S12 +07:33 +07:33
46 Ineta Senkāne 2061 Swedbank 0:32:33 S1 13 S13 +07:42 +07:42
47 Renārs Šuhs 12366 0:32:33 V1 34 V34 +12:19 +12:19
48 Una Nākuma 12486 0:32:38 S1 14 S14 +07:47 +07:47
49 Jānis Kudums 2226 0:32:43 V1 35 V35 +12:29 +12:29
50 Baiba Bērziņa 2119 Juglas Baseins 0:32:50 S1 15 S15 +07:59 +07:59
51 Indra Krēgere 2035 Engures vidusskola 0:32:57 S1 16 S16 +08:06 +08:06
52 Dāvids Fuksis 12302 0:33:00 V1 36 V36 +12:46 +12:46
53 Jūlija Kubraka 2264 Engures sportam I Smilšu iela 0:33:03 S1 18 S17 +08:12 +08:12
54 Džeina Riekstiņa 2193 Divratis 0:33:03 S1 17 S18 +08:12 +08:12
55 Rihards Goldovs 2093 0:33:05 V1 37 V37 +12:51 +12:51
56 Edgars Vasiļjevs 2081 Swedbank 0:33:07 V1 38 V38 +12:53 +12:53
57 Anda Fogele 2148 Dekšņi Skrien! 0:33:08 S1 19 S19 +08:17 +08:17
58 Aija Meldere 2151 Dekšņi Skrien! 0:33:09 S1 20 S20 +08:18 +08:18
59 Zigmārs Mazulis 2210 0:33:12 V1 39 V39 +12:58 +12:58
60 Una Iknere 2079 0:33:43 S1 21 S21 +08:52 +08:52
61 Anete Ķikuste 2011 Skaisti un viegli 0:33:46 S1 22 S22 +08:55 +08:55
62 Dina Martinsone 2201 Sausās Straumes Kauss 0:33:47 S1 23 S23 +08:56 +08:56
63 Kristīne Budigina 2099 0:33:47 S1 24 S24 +08:56 +08:56
64 Toms Laimiņš 2268 0:33:48 V1 40 V40 +13:34 +13:34
65 Elza Niklase 2078 TRX Cēsis 0:33:49 S1 25 S25 +08:58 +08:58
66 Raitis Ābelnieks 12450 0:33:51 V1 41 V41 +13:37 +13:37
67 Gunita Miteniece 12378 0:33:52 S1 26 S26 +09:01 +09:01
68 Paula Eihe 12306 0:34:02 S1 27 S27 +09:11 +09:11
69 Solvita Kivleniece-Šļivka 2196 Alūksne-Ape OK 0:34:04 S1 28 S28 +09:13 +09:13
70 Dana Puidze 12390 SK "Lejasciems" 0:34:05 S1 29 S29 +09:14 +09:14
71 Monta Promberga 2100 0:34:07 S1 30 S30 +09:16 +09:16
72 Ģirts Udrass 2209 0:34:14 V1 42 V42 +14:00 +14:00
73 Māris Kalniņš 2147 Dekšņi Skrien! 0:34:14 V1 43 V43 +14:00 +14:00
74 Daniels Jesehins 2080 0:34:20 V1 44 V44 +14:06 +14:06
75 Sanija Bērziņa 2174 Radiņi 0:34:21 S1 31 S31 +09:30 +09:30
76 Sandra Cīrule 2110 0:34:22 S1 32 S32 +09:31 +09:31
77 Zane Tutāne 2102 0:34:43 S1 33 S33 +09:52 +09:52
78 Madara Ozola 2024 Saldus Boksa Klubs 0:34:48 S1 34 S34 +09:57 +09:57
79 Linda Zeidaka 2117 0:34:59 S1 35 S35 +10:08 +10:08
80 Madara Zvirgzdiņa 2111 0:35:01 S1 36 S36 +10:10 +10:10
81 Juris Balandis 2208 0:35:04 V1 45 V45 +14:50 +14:50
82 Zane Kauliņa 12346 0:35:07 S1 37 S37 +10:16 +10:16
83 Līga Tomsone 2225 Alūksnes BJSS 0:35:10 S1 38 S38 +10:19 +10:19
84 Juris Ozoliņš 2161 bandana.lv 0:35:10 V1 46 V46 +14:56 +14:56
85 Elīza Andra Ozoliņa 2163 bandana.lv 0:35:11 S1 39 S39 +10:20 +10:20
86 Linda Kirhnere 2195 0:35:20 S1 40 S40 +10:29 +10:29
87 Iveta Āboliņa-Ābola 2091 Swedbank 0:35:22 S1 41 S41 +10:31 +10:31
88 Iveta Veļķere 2127 Alūksne 0:35:28 S1 42 S42 +10:37 +10:37
89 Ģirts Freimanis 12498 Sanderu klans 0:35:28 V1 47 V47 +15:14 +15:14
90 Ritvars Gailis 2025 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 0:35:37 V1 48 V48 +15:23 +15:23
91 Kristīne Kuduma 2227 0:35:38 S1 43 S43 +10:47 +10:47
92 Egija Milča 2181 Swedbank 0:35:45 S1 44 S44 +10:54 +10:54
93 Inga Vilka 2136 0:35:53 S1 45 S45 +11:02 +11:02
94 Teo Švanks 12362 0:35:56 V1 49 V49 +15:42 +15:42
95 Tomass Volts 2185 0:35:57 V1 50 V50 +15:43 +15:43
96 Anda Zomerfelde 2121 Juglas Baseins 0:35:58 S1 47 S46 +11:07 +11:07
97 Tamāra Robežniece 2120 Juglas Baseins 0:35:58 S1 46 S47 +11:07 +11:07
98 Valdis Vaišļa 2089 Swedbank 0:35:59 V1 51 V51 +15:45 +15:45
99 Jānis Puze 2156 0:36:12 V1 52 V52 +15:58 +15:58
100 Sarmīte Mežvēvere 2077 SPORTLAND 0:36:15 S1 48 S48 +11:24 +11:24
101 Aivars Mežvēvers 2076 SPORTLAND 0:36:15 V1 53 V53 +16:01 +16:01
102 Egijs Rassa 12386 0:36:16 V1 54 V54 +16:02 +16:02
103 Aija Rozenfelde 2116 Jaunmārupe skrien 0:36:17 S1 49 S49 +11:26 +11:26
104 Maija Mole 2009 0:36:27 S1 50 S50 +11:36 +11:36
105 Zinta Visocka 2150 Dekšņi Skrien! 0:36:28 S1 51 S51 +11:37 +11:37
106 Zane Turčina 2074 SPORTLAND 0:36:31 S1 52 S52 +11:40 +11:40
107 Sanita Sparāne 2038 Sportland 0:36:32 S1 53 S53 +11:41 +11:41
108 Juris Gailis 2048 0:36:37 V1 55 V55 +16:23 +16:23
109 Anita Vahere-Abražune 2008 0:36:37 S1 54 S54 +11:46 +11:46
110 Zita Āboltiņa 2041 Sportland 0:36:42 S1 55 S55 +11:51 +11:51
111 Intars Abražuns 2118 0:36:44 V1 56 V56 +16:30 +16:30
112 Ivo Buliņš 12314 Zemgales Ziņas 0:37:11 V1 57 V57 +16:57 +16:57
113 Māra Mežvēvere 2107 0:37:11 S1 56 S56 +12:20 +12:20
114 Amanda Muceniece 2029 0:37:12 S1 57 S57 +12:21 +12:21
115 Ģirts Dejus 2005 VSK Noskrien 0:37:13 V1 58 V58 +16:59 +16:59
116 Ilona Pētersone 16089 0:37:15 S1 58 S58 +12:24 +12:24
117 Jānis Krištops 12430 0:37:15 V1 59 V59 +17:01 +17:01
118 Evita Pauriņa 12478 0:37:17 S1 59 S59 +12:26 +12:26
119 Laija Silauniece 2221 0:37:22 S1 60 S60 +12:31 +12:31
120 Ilze Āboliņa 2252 0:37:27 S1 61 S61 +12:36 +12:36
121 Liene Ošiņa 2042 Sportland 0:37:32 S1 62 S62 +12:41 +12:41
122 Maija Putāne 2258 0:37:33 S1 64 S63 +12:42 +12:42
123 Jānis Ošiņš 2043 Sportland 0:37:33 V1 60 V60 +17:19 +17:19
124 Amanda Ošiņa 2044 Sportland 0:37:33 S1 63 S64 +12:42 +12:42
125 Uldis Dīcis 2002 Gausā Jūdze 0:37:36 V1 61 V61 +17:22 +17:22
126 Andris Šakens 2064 0:37:36 V1 62 V62 +17:22 +17:22
127 Laura Dīce 2157 Gausā Jūdze 0:37:36 S1 65 S65 +12:45 +12:45
128 Anna Hiniča 2065 Olainfarm 0:37:39 S1 66 S66 +12:48 +12:48
129 Intars Pilāns 2139 0:37:42 V1 63 V63 +17:28 +17:28
130 Arita Virka 2140 0:37:43 S1 67 S67 +12:52 +12:52
131 Ivita Dorofejeva 2144 0:37:46 S1 68 S68 +12:55 +12:55
132 Brigita Bērziņa 2173 Radiņi 0:37:48 S1 69 S69 +12:57 +12:57
133 Gustavs Liekniņš 2131 0:37:56 V1 64 V64 +17:42 +17:42
134 Ieva Tolmane 2213 Apes draugu grupa 0:37:58 S1 70 S70 +13:07 +13:07
135 Līva Rudzīte 2003 0:37:59 S1 71 S71 +13:08 +13:08
136 Gita Dubrova 2059 Prometal Group 0:38:07 S1 72 S72 +13:16 +13:16
137 Ilva Veidemane 2063 0:38:09 S1 73 S73 +13:18 +13:18
138 Elīna Akmentiņa 1191 Alūksnes BJSS 0:38:10 S1 74 S74 +13:19 +13:19
139 Inita Bērziņa 2175 Bauerfeind Latvia 0:38:12 S1 75 S75 +13:21 +13:21
140 Mihails Strelcovs 2259 0:38:16 V1 65 V65 +18:02 +18:02
141 Ieva Lācenberga Rocēna 2247 Tikai smejos! 0:38:24 S1 76 S76 +13:33 +13:33
142 Luīze Ruskula 2134 0:38:27 S1 77 S77 +13:36 +13:36
143 Aleksandrs Zaprivoda 2109 0:38:30 V1 66 V66 +18:16 +18:16
144 Linda Vilsone 2211 0:38:31 S1 78 S78 +13:40 +13:40
145 Dace Rozenberga 2125 0:38:38 S1 79 S79 +13:47 +13:47
146 Deniss Lobans 12342 0:38:49 V1 67 V67 +18:35 +18:35
147 Elēna Deina Viļuma 2176 HZT 0:38:50 S1 80 S80 +13:59 +13:59
148 Mārtiņš Kaķītis 2246 KoBalts 0:38:53 V1 68 V68 +18:39 +18:39
149 Gunita Liepa 2241 SPORTLAND 0:38:54 S1 81 S81 +14:03 +14:03
150 Baiba Heisele 2141 Rare Team 0:38:56 S1 82 S82 +14:05 +14:05
151 Arita Līva 2254 Apes draugu grupa 0:38:57 S1 83 S83 +14:06 +14:06
152 Lennijs Galdiņš 2114 0:38:58 V1 69 V69 +18:44 +18:44
153 Sandra Lūse 2087 0:38:59 S1 84 S84 +14:08 +14:08
154 Artis Liepiņš 2223 0:39:06 V1 70 V70 +18:52 +18:52
155 Laura Purmale 2023 0:39:18 S1 85 S85 +14:27 +14:27
156 Mārtiņš Riekstiņš 2084 Riekstiņs&Ko 0:39:21 V1 71 V71 +19:07 +19:07
157 Liene Piķe 2096 0:39:22 S1 86 S86 +14:31 +14:31
158 Gerda Paula Kalniņa 2184 0:39:23 S1 87 S87 +14:32 +14:32
159 Kristīna Massaļska 2243 SPORTLAND 0:39:30 S1 88 S88 +14:39 +14:39
160 Madara Jakobsone 2261 Apes draugu grupa 0:39:35 S1 89 S89 +14:44 +14:44
161 Diāna Elksne 2242 SPORTLAND 0:39:35 S1 90 S90 +14:44 +14:44
162 Aija Krastiņa 2053 0:39:50 S1 92 S91 +14:59 +14:59
163 Dace Rudzusieka 2040 Sportland 0:39:50 S1 91 S92 +14:59 +14:59
164 Evija Zandberga 2180 AMSERV 0:39:52 S1 93 S93 +15:01 +15:01
165 Kristīne Mutore 2051 0:39:52 S1 94 S94 +15:01 +15:01
166 Sigita Līviņa 2198 0:39:56 S1 96 S95 +15:05 +15:05
167 Daiga Goldova 2092 0:39:56 S1 97 S96 +15:05 +15:05
168 Inta Prauliņa 2263 Čiekurkalna Road Runners 0:39:56 S1 95 S97 +15:05 +15:05
169 Ingus Kasparāns 12438 0:40:01 V1 72 V72 +19:47 +19:47
170 Lelde Krancmane 2256 0:40:03 S1 98 S98 +15:12 +15:12
171 Kaspars Krancmanis 2257 0:40:03 V1 73 V73 +19:49 +19:49
172 Zane Šmite 12370 0:40:06 S1 99 S99 +15:15 +15:15
173 Guntis Kaldovskis 12494 0:40:08 V1 74 V74 +19:54 +19:54
174 Inga Ivanova 12326 0:40:23 S1 100 S100 +15:32 +15:32
175 Aiga Dombure 2106 Swedbank 0:40:27 S1 101 S101 +15:36 +15:36
176 Dace Meiere 2160 VENDEN 0:40:30 S1 102 S102 +15:39 +15:39
177 Eva Kalniņa 2146 Dekšņi Skrien! 0:40:35 S1 103 S103 +15:44 +15:44
178 Dace Puriņa-Širmele 2216 0:40:38 S1 104 S104 +15:47 +15:47
179 Marta Ancāne 2135 0:40:40 S1 105 S105 +15:49 +15:49
180 Kate Antāne 12482 0:40:43 S1 107 S106 +15:52 +15:52
181 Māra Buša 2189 BALTAIS 0:40:43 S1 106 S107 +15:52 +15:52
182 Anete Rateniece 2229 0:40:44 S1 108 S108 +15:53 +15:53
183 Elza Buša 2190 BALTAIS 0:40:47 S1 109 S109 +15:56 +15:56
184 Aira Semjonova 2015 0:40:48 S1 110 S110 +15:57 +15:57
185 Ilze Rozīte 2192 BALTAIS 0:40:48 S1 111 S111 +15:57 +15:57
186 Madara Diāna Salmane 2124 0:40:51 S1 112 S112 +16:00 +16:00
187 Sanita Pehlaka 2188 BALTAIS 0:40:54 S1 113 S113 +16:03 +16:03
188 Zane Lazda 2162 0:40:55 S1 114 S114 +16:04 +16:04
189 Roberts Zonenbergs 2097 0:41:09 V1 75 V75 +20:55 +20:55
190 Ivanda Liepiņa 2191 BALTAIS 0:41:11 S1 115 S115 +16:20 +16:20
191 Elīza Krievāne 2085 0:41:16 S1 116 S116 +16:25 +16:25
192 Sanita Puriņa 2006 Valmiera 0:41:18 S1 117 S117 +16:27 +16:27
193 Paula Zariņa 2265 0:41:20 S1 118 S118 +16:29 +16:29
194 Ilva Radziņa 2062 0:41:26 S1 119 S119 +16:35 +16:35
195 Aira Šmite 2142 0:41:31 S1 120 S120 +16:40 +16:40
196 Annija Egle 12310 0:41:37 S1 121 S121 +16:46 +16:46
197 Edīte Bērziņa 2031 0:41:42 S1 122 S122 +16:51 +16:51
198 Francis Kozlovs 2143 franči 0:41:44 V1 76 V76 +21:30 +21:30
199 Aira Urtāne 2001 0:41:47 S1 123 S123 +16:56 +16:56
200 Liene Labsvīra 2013 0:41:48 S1 124 S124 +16:57 +16:57
201 Inese Čibala 2271 0:41:50 S1 125 S125 +16:59 +16:59
202 Sabīne Goša 2231 Maratona klubs 0:41:53 S1 126 S126 +17:02 +17:02
203 Dace Grauda 2255 APES DRAUGU GRUPA 0:41:55 S1 127 S127 +17:04 +17:04
204 Līga Langmane 2232 GJENSIDIGE 0:41:56 S1 128 S128 +17:05 +17:05
205 Zane Auziņa 2269 0:42:08 S1 129 S129 +17:17 +17:17
206 Liene Kaldovska 12490 0:42:44 S1 131 S130 +17:53 +17:53
207 Ligita Mieze 12350 Miežu ģimene 0:42:44 S1 130 S131 +17:53 +17:53
208 Kate Jukuma 2138 0:42:45 S1 132 S132 +17:54 +17:54
209 Aiga Rozenberga 2030 SK Sigulda 0:42:45 S1 133 S133 +17:54 +17:54
210 Arnolds Kumpiņš 2101 VSK Noskrien 0:42:49 V1 77 V77 +22:35 +22:35
211 Vendula Sprynglova 2197 0:42:52 S1 134 S134 +18:01 +18:01
212 Ilva Ilstere 2129 0:42:54 S1 135 S135 +18:03 +18:03
213 Aiga Tiļčika 2010 0:43:00 S1 136 S136 +18:09 +18:09
214 Baiba Kanča 2168 SSK Bebra 0:43:02 S1 137 S137 +18:11 +18:11
215 Solvita Depša 2103 0:43:14 S1 138 S138 +18:23 +18:23
216 Alise Iļjina 2235 Swedbank 0:43:22 S1 139 S139 +18:31 +18:31
217 Emīls Vanags 12470 0:43:37 V1 78 V78 +23:23 +23:23
218 Daina Levane 2238 Apes draugu grupa 0:43:40 S1 140 S140 +18:49 +18:49
219 Daiga Bikše 2253 Apes draugu grupa 0:43:42 S1 141 S141 +18:51 +18:51
220 Inese Vanaga 12474 0:43:47 S1 142 S142 +18:56 +18:56
221 Elvijs Sala 2220 0:43:51 V1 79 V79 +23:37 +23:37
222 Dace Tribocka 12406 CoMedia 0:43:54 S1 143 S143 +19:03 +19:03
223 Laura Paulovska 2244 BROCĒNI 0:43:56 S1 144 S144 +19:05 +19:05
224 Tīna Estere Pokšāne 2126 Abas kreisās kājas 0:43:56 S1 145 S145 +19:05 +19:05
225 Kristiāns Ronis 12462 Pa sirmā roņa pēdām 0:44:12 V1 80 V80 +23:58 +23:58
226 Jolanta Mieze 12354 Miežu ģimene 0:44:24 S1 146 S146 +19:33 +19:33
227 Maija Stirna 2251 0:44:29 S1 147 S147 +19:38 +19:38
228 Gita Pavlova 2154 0:44:32 S1 148 S148 +19:41 +19:41
229 Anna Lakstiņa-Lakstīgala 2137 0:44:34 S1 149 S149 +19:43 +19:43
230 Anna Kravale 2004 0:44:42 S1 150 S150 +19:51 +19:51
231 Katrīna Justoviča 12322 0:44:54 S1 152 S151 +20:03 +20:03
232 Renāte Rulle 2047 Latvijas gaisa satiksme 0:44:54 S1 151 S152 +20:03 +20:03
233 Gunta Šlosberga 2133 0:44:59 S1 153 S153 +20:08 +20:08
234 Gvido Ivanovs 2132 0:44:59 V1 81 V81 +24:45 +24:45
235 Ieva Lūse 2088 0:45:06 S1 154 S154 +20:15 +20:15
236 Jānis Labsvīrs 2014 0:45:11 V1 82 V82 +24:57 +24:57
237 Laura Strazdina 2207 0:45:39 S1 155 S155 +20:48 +20:48
238 Lindsija Galdiņa 2115 0:46:02 S1 156 S156 +21:11 +21:11
239 Elīna Bulāne 2075 Sportland 0:46:36 S1 157 S157 +21:45 +21:45
240 Inga Lagzdiņa 2007 0:46:41 S1 158 S158 +21:50 +21:50
241 Laima Dreimane Zvilna 2177 Biznesa parks ABAVA 0:46:41 S1 159 S159 +21:50 +21:50
242 Aiva Skulte 2105 0:46:42 S1 160 S160 +21:51 +21:51
243 Diāna Fukse 12466 0:47:21 S1 161 S161 +22:30 +22:30
244 Katarīna Jaundžeikare 2020 0:47:22 S1 162 S162 +22:31 +22:31
245 Inese Vinholca 2202 0:47:31 S1 163 S163 +22:40 +22:40
246 Ilze Briņķe 2214 0:47:45 S1 164 S164 +22:54 +22:54
247 Antra Krievāne 2058 0:48:41 S1 165 S165 +23:50 +23:50
248 Agris Samcovs 2028 Nike+ Run Club Riga 0:49:04 V1 83 V83 +28:50 +28:50
249 Guntars Ozols 12442 Nūjo priekam 0:49:04 V1 84 V84 +28:50 +28:50
250 Kate Katkeviča 2206 Liepājas Vieglatlētikas Klubs 0:51:09 S1 166 S166 +26:18 +26:18
251 Ivars Katkevičs 2204 Liepājas Vieglatlētikas Klubs 0:51:09 V1 85 V85 +30:55 +30:55
252 Kristīne Prince 2032 Maratona klubs 0:51:11 S1 167 S167 +26:20 +26:20
253 Alda Sperga 2027 0:51:34 S1 168 S168 +26:43 +26:43
254 Laura Lucaua 2153 0:51:47 S1 169 S169 +26:56 +26:56
255 Ilze Arāja 2066 0:52:19 S1 170 S170 +27:28 +27:28
256 Sandra Gritāne 2123 0:52:53 S1 171 S171 +28:02 +28:02
257 Ina Mole 2170 Māsas Lapsas 0:52:56 S1 172 S172 +28:05 +28:05
258 Aiga Mieze 12382 Miežu ģimene 0:53:07 S1 173 S173 +28:16 +28:16
259 Marina Mieze 12338 Miežu ģimene 0:53:14 S1 174 S174 +28:23 +28:23
260 Diāna Ceika 2012 0:53:54 S1 175 S175 +29:03 +29:03
261 Ineta Plasiņa 2094 0:53:59 S1 176 S176 +29:08 +29:08
262 Anna Loča 2200 Kača liek skriet 0:54:00 S1 177 S177 +29:09 +29:09
263 Dana Gaile 2073 Engures vidusskola 0:55:28 S1 178 S178 +30:37 +30:37
264 Maija Lepiksone 2182 0:55:56 S1 179 S179 +31:05 +31:05
265 Eva Bērziņa 2072 Kartavkalnu buki 0:56:04 S1 180 S180 +31:13 +31:13
266 Iveta Pucena 2234 1:00:19 S1 181 S181 +35:28 +35:28
267 Sarmīte Galiņa 2270 1:00:39 S1 182 S182 +35:48 +35:48
268 Māra Pokšāne 2018 Abas kreisās kājas 1:00:47 S1 183 S183 +35:56 +35:56
269 Alberts Kvisviks 2218 1:02:36 V1 86 V86 +42:22 +42:22
270 Katrīna Kvisvika 2217 1:02:43 S1 184 S184 +37:52 +37:52
271 Uldis Pļaviņš 2145 1:04:19 V1 87 V87 +44:05 +44:05
272 Elizabete Eglīte 2159 1:05:33 S1 185 S185 +40:42 +40:42
273 Knut Kvisvik 2219 1:08:07 V1 88 V88 +47:53 +47:53
274 Ārija Indare 2215 individuāli 1:16:30 S1 186 S186 +51:39 +51:39
275 Baiba Liepiņa 2266 Sparāns liek skriet! I RARE Team 1:16:31 S1 187 S187 +51:40 +51:40
276 Solveiga Kristīne Selga 2267 1:16:31 S1 188 S188 +51:40 +51:40
277 Mārcis Sparāns 2019 RARE Team 1:16:35 V1 89 V89 +56:21 +56:21
278 Astra Zilberte 2164 DNB Service centre Riga 1:25:51 S1 189 S189 +1:01:00 +1:01:00
279 Edgars Erštiķis 2230 DNB Service centre Riga 1:25:51 V1 90 V90 +1:05:37 +1:05:37
280 Karīna Mičule 2233 SIA LATTELECOM DNF
281 Alise Rozīte 2187 BALTAIS DNF