LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 6060 VSK Noskrien Rieksti 2:27:55 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:03 1000 271 1271
2 Andrejs Jesko 6078 2:32:25 VL2 2 V2 +04:30 +04:30 01:53 970 151 1121
3 Andris Ronimoiss 6102 Inov-8 / OSveikals.lv 2:35:14 VL2 3 V3 +07:19 +07:19 01:22 953 209 1162
4 Jānis Šņoriņš 6124 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:40:03 VLJ 1 V4 +12:08 +00:00 01:05 924 263 1187
5 Kalvis Alseika 6118 Maratona Klubs 2:42:11 VLJ 2 V5 +14:16 +02:08 01:18 912 219 1131
6 Artis Krievāns 6144 2:49:08 VL3 1 V6 +21:13 +00:00 01:26 875 199 1074
7 Raimonds Siliņš 6186 Baltais 2:51:17 VL3 2 V7 +23:22 +02:09 01:52 864 153 1017
8 Konstantīns Biktimirovs 6134 VSK Noskrien 2:52:45 VL2 4 V8 +24:50 +24:50 01:33 856 184 1040
9 Artis Maksims 6177 Nacionālā aizsardzības akadēmija 2:53:09 VLJ 3 V9 +25:14 +13:06 01:56 854 147 1001
10 Jānis Kūms 6155 Inov-8 I OSveikals.lv 2:53:27 VL2 5 V10 +25:32 +25:32 02:41 853 106 959
11 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži 2:53:34 VL3 3 V11 +25:39 +04:26 01:26 852 199 1051
12 Jevgeņijs Stepanovs 6098 DzSK Lokomotīve 2:56:59 VL2 6 V12 +29:04 +29:04 01:25 836 201 1037
13 Raivis Reinfelds 6123 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:57:15 VL2 7 V13 +29:20 +29:20 01:31 835 188 1023
14 Jānis Puida 6073 SSK Bebra 3:01:03 VL2 8 V14 +33:08 +33:08 01:24 817 204 1021
15 Juris Gudēvics - Liepiņš 6091 VSK Noskrien 3:01:57 VL2 9 V15 +34:02 +34:02 01:14 813 231 1044
16 Matīss Haritonovs 6203 Salomon | Taku Skrējējs 3:03:14 VL2 10 V16 +35:19 +35:19 01:50 807 155 962
17 Artūrs Blūmiņš 6097 Virsotne / MARMOT 3:03:30 VL2 11 V17 +35:35 +35:35 01:59 806 144 950
18 Ainārs Kumpiņš 6068 PaBaso.lv / VSK Noskrien 3:04:13 VL2 12 V18 +36:18 +36:18 01:36 803 178 981
19 Ritvars Kalniņš 6037 Skrienam kopā 3:05:02 VL3 4 V19 +37:07 +15:54 02:11 799 131 930
20 Juris Šehtels 6178 Ādaži 3:05:05 VL3 5 V20 +37:10 +15:57 02:04 799 138 937
21 Aigars Lūsis 6122 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 3:05:05 VL4 1 V21 +37:10 +00:00 02:04 799 138 937
22 Artis Pūcītis 6206 3:06:31 VL2 13 V22 +38:36 +38:36 01:57 793 146 939
23 Igors Šutovs 16056 3:07:03 VL2 14 V23 +39:08 +39:08 01:35 791 180 971
24 Edgars Dzenuška 6160 Visma Active 3:07:18 VL2 15 V24 +39:23 +39:23 01:40 790 171 961
25 Agris Rusmanis 6110 Saldus Boksa Klubs 3:09:00 VL2 16 V25 +41:05 +41:05 01:27 783 197 980
26 Ivo Rudinskis 6109 Saldus Boksa Klubs 3:09:18 VL2 17 V26 +41:23 +41:23 01:42 781 168 949
27 Artis Logins 6113 3:10:44 VLJ 4 V27 +42:49 +30:41 03:02 776 94 870
28 Andris Ludriks 6006 VSK Noskrien Rieksti 3:10:46 VL3 6 V28 +42:51 +21:38 01:28 775 194 969
29 Kristaps Ceriņš 6038 3:12:27 VL2 18 V29 +44:32 +44:32 01:24 769 204 973
30 Salvis Brasavs 6061 3:13:18 VL3 7 V30 +45:23 +24:10 01:27 765 197 962
31 Jānis Šnepste 6169 VSK Noskrien 3:13:23 VL3 8 V31 +45:28 +24:15 02:24 765 119 884
32 Jānis Teteris 6141 A2 3:14:17 VL3 9 V32 +46:22 +25:09 02:32 761 113 874
33 Linda Boldāne 6157 SPORTLAND 3:14:21 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:24 1000 165 1165
34 Andis Gailis 6174 3:14:55 VL3 10 V33 +47:00 +25:47 01:34 759 182 941
35 Laura Čakle 6079 Moller Auto Ventspils 3:16:28 SL2 2 S2 +02:07 +02:07 01:28 989 269 1258
36 Kristaps Pilskalns 6171 Gentlemens Club - Vichy 3:17:23 VL2 19 V34 +49:28 +49:28 01:48 749 158 907
37 Konstantīns Krjačko 6074 Ronakochi 3:17:52 VL2 20 V35 +49:57 +49:57 02:25 748 118 866
38 Rihards Volfs 6051 RajA 3:18:48 VL2 21 V36 +50:53 +50:53 01:46 744 161 905
39 Anete Švilpe 6143 VSK Noskrien Vāveres 3:19:48 SLJ 1 S3 +05:27 +00:00 01:44 973 228 1201
40 Reinis Skorovs 6108 VSK Noskrien 3:19:59 VLJ 5 V37 +52:04 +39:56 01:45 740 163 903
41 Daumants Putnis 6054 SSK Bebra 3:20:17 VL3 11 V38 +52:22 +31:09 01:44 739 164 903
42 Nauris Spalviņš 6184 Mailigen 3:21:15 VL2 22 V39 +53:20 +53:20 01:56 735 147 882
43 Pēteris Cābulis 16068 VSK Noskrien 3:21:16 VL3 12 V40 +53:21 +32:08 02:09 735 133 868
44 Aldis Bušs 6128 SK Tērauds 3:21:51 VL2 23 V41 +53:56 +53:56 01:56 733 147 880
45 Aleksandrs Judkins 6165 3:22:23 VL2 24 V42 +54:28 +54:28 01:54 731 150 881
46 Miks Pētersons 6120 Nordi Furniture 3:22:41 VL2 25 V43 +54:46 +54:46 01:58 730 145 875
47 Toms Kaufmanis 6115 Maratona klubs / Sportacentrs.com 3:22:44 VLJ 6 V44 +54:49 +42:41 02:53 730 99 829
48 Mārtiņš Dīcis 6028 VSK Noskrien 3:23:54 VL2 26 V45 +55:59 +55:59 01:37 725 176 901
49 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks 3:24:24 VL2 27 V46 +56:29 +56:29 01:49 724 157 881
50 Kaspars Ģērmanis 6066 3:24:38 VL2 28 V47 +56:43 +56:43 02:54 723 98 821
51 Vita Devjatņikova 6138 Moller Auto Ventspils / MRC 3:24:43 SL2 3 S4 +10:22 +10:22 02:16 949 174 1123
52 Mārtiņš Niklass 6116 TRX Cēsis 3:25:26 VL3 13 V48 +57:31 +36:18 01:57 720 146 866
53 Intars Vēberis 6018 3:25:32 VL2 29 V49 +57:37 +57:37 01:47 720 160 880
54 Edgars Misiņš 6207 PATRIA SPORTLAND 3:25:41 VLJ 7 V50 +57:46 +45:38 02:06 719 136 855
55 Sergejs Maslobojevs 6032 3:26:18 VL2 30 V51 +58:23 +58:23 02:24 717 119 836
56 Magnus Zalsters 6041 3:29:33 VL2 31 V52 +1:01:38 +1:01:38 02:28 706 116 822
57 Jānis Jurševskis 6199 3:29:36 VL2 32 V53 +1:01:41 +1:01:41 01:49 706 157 863
58 Edijs Vilnis 6192 VSK Noskrien 3:30:49 VL3 14 V54 +1:02:54 +41:41 02:05 702 137 839
59 Oskars Bartuševics 6185 Ventilators 3:31:48 VL2 33 V55 +1:03:53 +1:03:53 02:05 698 137 835
60 Vieda Lūsa 6193 SK Tērauds 3:32:36 SL2 4 S5 +18:15 +18:15 01:53 914 210 1124
61 Zane Muceniece 16080 Izturība 3:33:05 SL2 5 S6 +18:44 +18:44 01:53 912 210 1122
62 Valdis Kulpe 6133 Izturība 3:33:23 VL3 15 V56 +1:05:28 +44:15 02:26 693 117 810
63 Dainis Saukāns 6005 3:33:24 VL3 16 V57 +1:05:29 +44:16 02:55 693 98 791
64 Jānis Važņevičs 6187 Līvānu VK 3:34:00 VL4 2 V58 +1:06:05 +28:55 02:12 691 130 821
65 Jānis Cīmurs 6049 cīmurēni 3:34:26 VL2 34 V59 +1:06:31 +1:06:31 01:19 690 216 906
66 Ģirts Bulāns 6045 3:35:19 VL2 35 V60 +1:07:24 +1:07:24 01:27 687 197 884
67 Ilgvars Āboltiņš 6130 Maratona klubs 3:35:27 VL4 3 V61 +1:07:32 +30:22 02:45 687 104 791
68 Danila Seluto 6084 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:35:33 VL2 36 V62 +1:07:38 +1:07:38 02:45 686 104 790
69 Armands Lunts 6046 VSK Noskrien 3:35:33 VL3 17 V63 +1:07:38 +46:25 02:22 686 120 806
70 Viesturs Zimackis 16088 3:35:44 VL2 37 V64 +1:07:49 +1:07:49 02:10 686 132 818
71 Jānis Vītols 6017 3:36:07 VL4 4 V65 +1:08:12 +31:02 02:41 684 106 790
72 Andris Drešmanis 6048 DzSK Lokomotīve 3:36:14 VL3 18 V66 +1:08:19 +47:06 01:50 684 155 839
73 Aijens Trušins 6191 Laimes balodītis 3:36:15 VLJ 8 V67 +1:08:20 +56:12 02:07 684 135 819
74 Ieva Zirne 6010 3:36:24 SL2 6 S7 +22:03 +22:03 02:08 898 185 1083
75 Alberts Dambis 6009 Insalvo 3:36:32 VL2 38 V68 +1:08:37 +1:08:37 01:34 683 182 865
76 Viviana Kirilova 6101 VSK Noskrien Vāveres 3:36:53 SL3 1 S8 +22:32 +00:00 01:57 896 203 1099
77 Gusts Linkevičs 6200 3:37:12 VL2 39 V69 +1:09:17 +1:09:17 02:11 681 131 812
78 Edgars Bukšs 6088 CBS Igate 3:38:22 VL2 40 V70 +1:10:27 +1:10:27 01:41 677 169 846
79 Raimonds Ronis 6008 3:38:24 VL2 41 V71 +1:10:29 +1:10:29 01:38 677 174 851
80 Arvīds Germovs 6044 3:39:55 VL3 19 V72 +1:12:00 +50:47 02:11 673 131 804
81 Arnis Ābelīte 6146 Virsotne/Marmot 3:40:15 VL3 20 V73 +1:12:20 +51:07 01:33 672 184 856
82 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:40:21 VLJ 9 V74 +1:12:26 +1:00:18 01:36 671 178 849
83 Dāvis Poliņš 6190 VSK Noskrien 3:40:44 VL2 42 V75 +1:12:49 +1:12:49 01:19 670 216 886
84 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 3:40:59 VL2 43 V76 +1:13:04 +1:13:04 01:57 669 146 815
85 Kristaps Kanna 6137 Patria Sportland 3:41:02 VL2 44 V77 +1:13:07 +1:13:07 03:28 669 82 751
86 Kristaps Caune 6015 CaunietisLV 3:41:03 VLJ 10 V78 +1:13:08 +1:01:00 01:55 669 149 818
87 Līga Līce 6047 DzSK Lokomotīve 3:42:07 SL3 2 S9 +27:46 +05:14 02:16 875 174 1049
88 Meelis Kukk 6107 Pärnu 3:42:18 VL4 5 V79 +1:14:23 +37:13 02:00 665 143 808
89 Juris Redisons 6014 Tērvetes dabas parks 3:42:57 VL3 21 V80 +1:15:02 +53:49 02:52 663 99 762
90 Harijs Heislers 6173 3:43:14 VL2 45 V81 +1:15:19 +1:15:19 02:28 663 116 779
91 Antra Dumbrovska 6069 3:43:34 SL2 7 S10 +29:13 +29:13 01:36 869 247 1116
92 Arūnas Dubinskas 6096 3:43:45 VL3 22 V82 +1:15:50 +54:37 02:36 661 110 771
93 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres 3:43:45 SL2 8 S11 +29:24 +29:24 01:56 869 204 1073
94 Toms Biders 6147 Legs Misérables 3:44:09 VL2 46 V83 +1:16:14 +1:16:14 01:38 660 174 834
95 Edmunds Gržibovskis 6055 VSK noskrien / SK Dzērvene 3:44:46 VL3 23 V84 +1:16:51 +55:38 02:31 658 113 771
96 Arūnas Beržinskas 6148 Gemega 3:44:49 VL3 24 V85 +1:16:54 +55:41 02:31 658 113 771
97 Taavi Tammik 6196 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 3:45:03 VLJ 11 V86 +1:17:08 +1:05:00 01:45 657 163 820
98 Kaidi Keir Kukk 6204 Salomon | Taku Skrējējs 3:45:06 SLJ 2 S12 +30:45 +25:18 02:19 863 171 1034
99 Aleksandrs Ščedrovs 6050 Supercompensation 3:45:30 VL2 47 V87 +1:17:35 +1:17:35 01:49 656 157 813
100 Ivo Rubīns 16064 VSK Noskrien 3:45:34 VL2 48 V88 +1:17:39 +1:17:39 02:38 656 108 764
101 Jolanta Ivanova 6021 VSK Noskrien 3:46:25 SL2 9 S13 +32:04 +32:04 02:50 858 139 997
102 Valentīns Ščedrovs 6052 Supercompensation 3:47:06 VL3 25 V89 +1:19:11 +57:58 02:24 651 119 770
103 Igors Trofimenko 6076 3:47:57 VL2 49 V90 +1:20:02 +1:20:02 02:30 649 114 763
104 Ronalds Zarīts 6182 Scope Sports 3:49:07 VL2 50 V91 +1:21:12 +1:21:12 02:29 646 115 761
105 Kaspars Purmalietis 6036 3:49:36 VL2 51 V92 +1:21:41 +1:21:41 02:48 644 102 746
106 Ainārs Gudēvics 6058 VSK Noskrien 3:49:48 VL2 52 V93 +1:21:53 +1:21:53 01:46 644 161 805
107 Mareks Tumašs 6062 Galeo Consulting / Spararats 3:49:49 VL3 26 V94 +1:21:54 +1:00:41 02:03 644 139 783
108 Helmuts Rasa 6135 Sportland 3:50:30 VL2 53 V95 +1:22:35 +1:22:35 01:48 642 158 800
109 Artūrs Pielēns-Pelēns 6131 Lattelecom 3:52:29 VL2 54 V96 +1:24:34 +1:24:34 02:49 636 101 737
110 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II 3:53:22 VL2 55 V97 +1:25:27 +1:25:27 03:27 634 83 717
111 Ludmila Joce 6103 Moller Auto Ventspils 3:53:26 SL3 3 S14 +39:05 +16:33 02:12 833 180 1013
112 Agita Grizāne 6026 VSK Noskrien 3:54:20 SL2 10 S15 +39:59 +39:59 02:16 829 174 1003
113 Kinyu Tang 6172 Crazymonkey 3:54:29 VLJ 12 V98 +1:26:34 +1:14:26 01:56 631 147 778
114 Edgars Goba 6022 Salaspils Zīriņi 3:55:14 VL3 27 V99 +1:27:19 +1:06:06 02:21 629 121 750
115 Voldemārs Ārons 6013 Jensen Metal 3:55:25 VLJ 13 V100 +1:27:30 +1:15:22 01:26 628 199 827
116 Māris Heinols 6164 Kocēnu novads 3:56:27 VL3 28 V101 +1:28:32 +1:07:19 02:35 626 110 736
117 Žanis Cibuļskis 6140 Babīte & Mārupe 3:56:53 VL2 56 V102 +1:28:58 +1:28:58 02:25 624 118 742
118 Uģis Verza 6064 3:57:13 VL2 57 V103 +1:29:18 +1:29:18 02:38 624 108 732
119 Dzintars Petrovs 6093 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 3:57:42 VL3 29 V104 +1:29:47 +1:08:34 03:07 622 91 713
120 Artūrs Jermolovs 6195 VSK Noskrien 3:57:52 VL2 58 V105 +1:29:57 +1:29:57 03:50 622 74 696
121 Ieva Biedrīte 6016 Grauda Spēks 3:58:29 SL2 11 S16 +44:08 +44:08 03:08 815 126 941
122 Hanno Aaste 6167 3:58:37 VL2 59 V106 +1:30:42 +1:30:42 02:18 620 124 744
123 Zanda Kārkliņa 6132 Baldones sieviešu skriešanas komanda 3:59:31 SL3 4 S17 +45:10 +22:38 02:45 811 144 955
124 Haralds Krievs 6040 :) 4:00:01 VL3 30 V107 +1:32:06 +1:10:53 02:32 616 113 729
125 Linda Laurena 6070 4:00:10 SL2 12 S18 +45:49 +45:49 02:15 809 176 985
126 Vladislavs Aļehnovičs 6053 KROKUS 4:03:53 VL2 60 V108 +1:35:58 +1:35:58 01:37 607 176 783
127 Einārs Paass 6170 4:04:31 VL2 61 V109 +1:36:36 +1:36:36 02:12 605 130 735
128 Dzintars Dūdiņš 6121 Siguldas Maratona klubs 4:05:02 VL3 31 V110 +1:37:07 +1:15:54 02:30 604 114 718
129 Andris Strēlis 6020 VSK Noskrien 4:05:07 VL2 62 V111 +1:37:12 +1:37:12 02:45 603 104 707
130 Uģis Šivars 6197 Warrior Workout 4:05:58 VL2 63 V112 +1:38:03 +1:38:03 02:40 601 107 708
131 Normunds Kuzāks 6125 SK Sigulda 4:06:08 VL2 64 V113 +1:38:13 +1:38:13 02:42 601 106 707
132 Elīna Masteiko 6127 SK Sigulda 4:06:08 SL2 13 S19 +51:47 +51:47 02:42 790 146 936
133 Uvis Braunfelds 6105 Moller Auto Ventspils 4:06:10 VL3 32 V114 +1:38:15 +1:17:02 02:24 601 119 720
134 Raitis Puriņš 6034 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 4:06:35 VL4 6 V115 +1:38:40 +1:01:30 02:05 600 137 737
135 Žanete Leimane 16076 TRX Cēsis 4:06:45 SL3 5 S20 +52:24 +29:52 02:16 788 174 962
136 Ilva Kārkliņa 6152 4:07:31 SL3 6 S21 +53:10 +30:38 02:44 785 145 930
137 Māra Braslava 6031 Čop čop čop 4:07:38 SL2 14 S22 +53:17 +53:17 02:36 785 152 937
138 Juris Zeltiņš 6085 Exigen Services Latvia #optimized4running 4:07:49 VL2 65 V116 +1:39:54 +1:39:54 02:19 597 123 720
139 Raivis Širmelis 6059 4:09:03 VL3 33 V117 +1:41:08 +1:19:55 02:59 594 96 690
140 Edgars Balunovs 6095 Olainfarm 4:10:20 VL2 66 V118 +1:42:25 +1:42:25 01:56 591 147 738
141 Jurģis Urtāns 6072 VANAGI 4:12:51 VL2 67 V119 +1:44:56 +1:44:56 02:13 585 129 714
142 Mārtiņš Malzuris 16084 Zubru trieciens 4:14:58 VL2 68 V120 +1:47:03 +1:47:03 02:39 580 108 688
143 Edgars Rūtiņš 6119 Maratona Klubs 4:15:39 VL3 34 V121 +1:47:44 +1:26:31 03:53 579 73 652
144 Iveta Eglija 6100 Tikko precējušies 4:15:43 SL2 15 S23 +1:01:22 +1:01:22 03:16 760 121 881
145 Mārtiņš Eglijs 6099 Tikko precējušies 4:15:43 VL2 69 V122 +1:47:48 +1:47:48 03:16 578 87 665
146 Uldis Velps 6142 VSK Noskrien 4:15:51 VL3 35 V123 +1:47:56 +1:26:43 03:00 578 95 673
147 Igors Seņko 6183 Liepājas Vieglatlētikas klubs 4:16:04 VL2 70 V124 +1:48:09 +1:48:09 01:55 578 149 727
148 Jānis Marčinkus 6092 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 4:17:21 VL4 7 V125 +1:49:26 +1:12:16 02:47 575 102 677
149 Einārs Mednis 6149 4:17:39 VL3 36 V126 +1:49:44 +1:28:31 03:15 574 88 662
150 Ralfs Jumiķis 6153 4:18:10 VLJ 14 V127 +1:50:15 +1:38:07 01:36 573 178 751
151 Inga Ziediņa 6057 Maratona klubs/ VSK Noskrien 4:19:05 SL3 7 S24 +1:04:44 +42:12 02:32 750 156 906
152 Pāvels Janovičs 6168 LSC / VSK Noskrien 4:19:17 VL2 71 V128 +1:51:22 +1:51:22 02:26 570 117 687
153 Elīna Rozīte 6159 ROMAT FOREST 4:23:24 SL2 16 S25 +1:09:03 +1:09:03 03:13 738 123 861
154 Didzis Raits 6077 Mana mīļākā komanda 4:23:27 VL2 72 V129 +1:55:32 +1:55:32 01:07 561 255 816
155 Vineta Pētersone 6090 VSK Noskrien / FamilyFun 4:23:30 SL3 8 S26 +1:09:09 +46:37 02:24 738 165 903
156 Dace Ancāne 6176 4:23:46 SL2 17 S27 +1:09:25 +1:09:25 02:56 737 135 872
157 Madara Tīģere 6065 4:24:41 SLJ 3 S28 +1:10:20 +1:04:53 03:02 734 130 864
158 Austris Lepiksons 6150 Alusala 4:26:27 VL3 37 V130 +1:58:32 +1:37:19 02:51 555 100 655
159 Didzis Brauns 6208 4:26:59 VL2 73 V131 +1:59:04 +1:59:04 02:25 554 118 672
160 Kristaps Šteinbergs 6145 Legs Misérables 4:28:24 VL2 74 V132 +2:00:29 +2:00:29 01:55 551 149 700
161 Juris Opeņhovskis 6056 4:29:04 VL2 75 V133 +2:01:09 +2:01:09 02:45 550 104 654
162 Aija Rogāle 6043 KROKUS 4:29:45 SL3 9 S29 +1:15:24 +52:52 03:11 720 124 844
163 Ainārs Cīrulis 6179 Belimo 4:29:51 VL4 8 V134 +2:01:56 +1:24:46 03:04 548 93 641
164 Madara Apsalone 6136 4:30:20 SL2 18 S30 +1:15:59 +1:15:59 02:50 719 139 858
165 Laura Igaviņa 6188 SK Lejasciems 4:30:48 SLJ 4 S31 +1:16:27 +1:11:00 03:11 718 124 842
166 Guntis Vijgriezis 6114 Door Solutions Team 4:30:54 VL3 38 V135 +2:02:59 +1:41:46 03:20 546 86 632
167 Iveta Niedre 6067 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 4:33:07 SL3 10 S32 +1:18:46 +56:14 02:46 712 143 855
168 Egils Betmanis 6027 Eco Teh Baltia 4:34:02 VL2 76 V136 +2:06:07 +2:06:07 02:46 540 103 643
169 Andris Rozenbergs 6126 SK Sigulda 4:34:20 VL3 39 V137 +2:06:25 +1:45:12 03:11 539 90 629
170 Ilze Smilga 6075 DOMDARIS 4:35:42 SL3 11 S33 +1:21:21 +58:49 02:18 705 172 877
171 Heiki Prants 6089 Võru Suusaklubi 4:36:46 VL3 40 V138 +2:08:51 +1:47:38 01:55 534 149 683
172 Inta Cīmure 6033 Cīmurēni 4:37:34 SL2 19 S34 +1:23:13 +1:23:13 02:11 700 181 881
173 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 4:40:28 SL2 20 S35 +1:26:07 +1:26:07 02:20 693 169 862
174 Ieva Tāle-Stangute 6205 Baldones sieviešu skriešanas komanda 4:41:29 SL2 21 S36 +1:27:08 +1:27:08 02:44 690 145 835
175 Gvido Borovskis 6083 Gotika Auto I VSK Noskrien 4:42:00 VL2 77 V139 +2:14:05 +2:14:05 02:17 525 125 650
176 Ēriks Dovnarovičs 6117 VSK Noskrien 4:42:18 VL2 78 V140 +2:14:23 +2:14:23 02:28 524 116 640
177 Jana Romanovska 6163 Zemgales Ziņas 4:42:46 SL2 22 S37 +1:28:25 +1:28:25 02:38 687 150 837
178 Inga Kjakste 6156 4:43:17 SL2 23 S38 +1:28:56 +1:28:56 10:18 686 38 724
179 Rihards Rušenieks 6154 4:43:17 VL2 79 V141 +2:15:22 +2:15:22 02:44 522 104 626
180 Ervīns Ozoliņš 6202 SK CONCOMBRES 4:47:51 VL3 41 V142 +2:19:56 +1:58:43 02:29 514 115 629
181 Evija Vate 6161 Engures Sportam 4:48:11 SL2 24 S39 +1:33:50 +1:33:50 01:59 674 199 873
182 Inese Otomere 6175 4:48:18 SL2 25 S40 +1:33:57 +1:33:57 02:35 674 153 827
183 Inta Zīriuse 16060 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:51:16 SL2 26 S41 +1:36:55 +1:36:55 02:39 667 149 816
184 Zane Karpenko 6180 Swedbank 4:51:27 SL2 27 S42 +1:37:06 +1:37:06 02:07 667 187 854
185 Daiga Vilkaste 6042 4:51:32 SL3 12 S43 +1:37:11 +1:14:39 03:15 667 122 789
186 Evita Ozola 6080 VSK Noskrien 4:54:58 SL2 28 S44 +1:40:37 +1:40:37 02:44 659 145 804
187 Andris Melnis 6094 Olainfarm 4:55:03 VL2 80 V143 +2:27:08 +2:27:08 02:20 501 122 623
188 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 4:59:05 VL2 81 V144 +2:31:10 +2:31:10 03:11 495 90 585
189 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 5:02:09 VL2 82 V145 +2:34:14 +2:34:14 03:21 490 85 575
190 Andulis Šmidlers 6194 VSK Noskrien / LSC 5:04:34 VL3 42 V146 +2:36:39 +2:15:26 02:22 486 120 606
191 Imants Ločmelis 6071 Nūjo ar vēju 5:05:16 VL4 9 V147 +2:37:21 +2:00:11 02:30 485 114 599
192 Heleen Maibak 6166 5:05:40 SL2 29 S45 +1:51:19 +1:51:19 02:54 636 136 772
193 Aija Melezere 6039 SK Dzērvene 5:07:34 SL2 30 S46 +1:53:13 +1:53:13 02:30 632 158 790
194 Armands Klotiņš 6189 5:07:53 VL3 43 V148 +2:39:58 +2:18:45 02:28 480 116 596
195 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 5:08:49 VL2 83 V149 +2:40:54 +2:40:54 02:41 479 106 585
196 Māris Vīlips 6007 5:09:30 VL3 44 V150 +2:41:35 +2:20:22 02:52 478 99 577
197 Solveiga Tīsa 16072 5:10:17 SL2 31 S47 +1:55:56 +1:55:56 03:49 626 103 729
198 Jānis Dille 6029 5:17:02 VL2 84 V151 +2:49:07 +2:49:07 03:58 467 72 539
199 Māris Avotiņš 6198 5:31:43 VL3 45 V152 +3:03:48 +2:42:35 03:07 446 91 537
200 Līva Liepkalne 6162 5:36:29 SLJ 5 S48 +2:22:08 +2:16:41 02:57 578 134 712
201 Jānis Butkēvičus 6112 VSK Noskrien Seniori 5:54:19 VL2 85 V153 +3:26:24 +3:26:24 03:44 417 76 493
202 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien DNF
203 Pēteris Kaļiņins 6104 Moller Auto Ventspils DNF
204 Gita Arāja 6081 DNF
205 Liāna Aldiņa 6087 Kocēnu novads DNF
206 8632034 35:36:58 16090 DNF
207 8650001 34:33:13 16091 DNF
208 Andris Sprūds 6063 Divplākšņi / VSK Noskrien DNF
209 Mārtiņš Vilemsons 6106 VSK Noskrien DNF