STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6005 SiS Latvija 1:26:06 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:52 750 300 1050
2 Rūdolfs Zērnis 1326 OK Saldus 1:27:46 VBJ 2 V2 +01:40 +01:40 02:28 736 227 963
3 Andrejs Dmitrijevs 6006 SiS Latvija 1:30:26 VB2 1 V3 +04:20 +00:00 02:54 714 193 907
4 Aigars Matisons 1332 Moller Auto Ventspils / SIS 1:31:46 VB3 1 V4 +05:40 +00:00 02:40 704 210 914
5 Andris Jubelis 1197 ISOSTAR LATVIJA 1:34:20 VB2 2 V5 +08:14 +03:54 01:56 685 290 975
6 Jakub Halama 1279 KVS Šumperk 1:35:06 VB2 3 V6 +09:00 +04:40 02:43 679 206 885
7 Guntis Grīnvalds 1091 Moller Auto Ventspils/SIS 1:39:14 VB2 4 V7 +13:08 +08:48 03:03 651 184 835
8 Jānis Šņoriņš 1324 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:39:48 VBJ 3 V8 +13:42 +13:42 02:04 647 271 918
9 Dainis Limanāns 1218 Swedbank 1:41:00 VB2 5 V9 +14:54 +10:34 02:14 639 251 890
10 Kristaps Broks 1061 VSK Noskrien Rieksti 1:41:35 VB2 6 V10 +15:29 +11:09 03:10 636 177 813
11 Kaspars Kārkliņš 1313 Siguldas izlase 1:41:49 VB3 2 V11 +15:43 +10:03 02:34 634 218 852
12 Juris Damškalns 1323 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:43:32 VB2 7 V12 +17:26 +13:06 02:08 624 263 887
13 Arvis Stivriņš 1147 Sporta Patriots 1:45:38 VB2 8 V13 +19:32 +15:12 03:03 611 184 795
14 Marius Dijokas 1152 Capital runners 1:46:28 VB2 9 V14 +20:22 +16:02 03:21 607 167 774
15 Edgars Rencis 1076 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:48:15 VB2 10 V15 +22:09 +17:49 03:10 597 177 774
16 Kaspars Tūbelis 1281 VSK Noskrien 1:50:22 VB3 3 V16 +24:16 +18:36 04:05 585 137 722
17 Zanda Ulanova 1072 1:50:38 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 03:24 750 219 969
18 Oskars Zērnis 1327 Saldus OK 1:50:51 VB3 4 V17 +24:45 +19:05 03:29 583 161 744
19 Kristaps Bresis 1311 1:51:01 VB2 11 V18 +24:55 +20:35 03:11 582 176 758
20 Ivars Kassalis 1201 Riga Ironman Team 1:51:40 VB2 12 V19 +25:34 +21:14 03:33 578 158 736
21 Ansis Mežulis 1134 Jūrmalas skrējēju klubs 1:51:53 VB3 5 V20 +25:47 +20:07 03:44 577 150 727
22 Zigmunds Zauls 1317 1:52:39 VB3 6 V21 +26:33 +20:53 03:24 573 165 738
23 Aivis Kleinbergs 1219 Sporta klubs Katrīna 1:53:13 VB2 13 V22 +27:07 +22:47 02:55 570 192 762
24 Vita Devjatņikova 1226 1:53:36 SB2 2 S2 +02:58 +02:58 03:29 730 214 944
25 Ivo Rudinskis 1170 Saldus Boksa klubs 1:53:48 VB2 14 V23 +27:42 +23:22 03:20 567 168 735
26 Artūrs Blūmiņš 1150 Virsotne/MARMOT 1:54:12 VB2 15 V24 +28:06 +23:46 03:01 565 186 751
27 Einārs Šillers 1224 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 1:54:16 VB3 7 V25 +28:10 +22:30 03:09 565 178 743
28 Raivis Ančs 1131 Velorīts/Gulbene 1:55:42 VB3 8 V26 +29:36 +23:56 03:12 558 175 733
29 Mārtiņš Fārenhorsts 1325 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:55:57 VB2 16 V27 +29:51 +25:31 02:17 557 245 802
30 Ansis Pūce 1171 Saldus Boksa klubs 1:56:35 VB2 17 V28 +30:29 +26:09 02:39 554 211 765
31 Andrejs Stolers 1275 1:58:08 VB2 18 V29 +32:02 +27:42 03:28 547 162 709
32 Kaspars Adijāns 1316 VSK Noskrien 1:58:52 VB2 19 V30 +32:46 +28:26 03:07 543 180 723
33 Aleksandrs Orlovs 1008 1:59:38 VB2 20 V31 +33:32 +29:12 03:23 540 166 706
34 Dace Banga 1064 bangasprivatprakse.lv 2:00:09 SB2 3 S3 +09:31 +09:31 03:21 691 222 913
35 Aldis Bušs 1102 Tērauds 2:00:10 VB2 21 V32 +34:04 +29:44 03:29 537 161 698
36 Salvis Brasavs 1075 2:00:57 VB3 9 V33 +34:51 +29:11 03:29 534 161 695
37 Kaspars Vīksne 1253 Mailigen 2:00:57 VB2 22 V34 +34:51 +30:31 03:37 534 155 689
38 Artis Dobulis 6036 Izturība 2:02:29 VB3 10 V35 +36:23 +30:43 03:46 527 149 676
39 Andris Neimanis 1168 TRXCēsis 2:02:40 VBJ 4 V36 +36:34 +36:34 04:00 526 140 666
40 Ilgvars Āboltiņš 1185 Maratona klubs 2:02:41 VB4 1 V37 +36:35 +00:00 03:34 526 157 683
41 Ivo Smiltnieks 1252 2:03:07 VB3 11 V38 +37:01 +31:21 03:43 525 151 676
42 Artis Dūriņš 1169 Saldus Boksa klubs 2:03:49 VB2 23 V39 +37:43 +33:23 02:39 522 211 733
43 Ainārs Veģeris 1108 Siguldas izlase 2:04:41 VB3 12 V40 +38:35 +32:55 03:05 518 182 700
44 Māris Pilmanis 1004 www.simosis.lv 2:05:39 VB3 13 V41 +39:33 +33:53 03:42 514 151 665
45 Vladas Navagrudskas 1220 Na.pagauk! 2:06:05 VB3 14 V42 +39:59 +34:19 04:31 512 124 636
46 Normunds Zauls 1022 Limbaži 2:06:21 VB3 15 V43 +40:15 +34:35 03:31 511 159 670
47 Uldis Raipalis 1154 Gentleman's Club 2:06:59 VB2 24 V44 +40:53 +36:33 03:56 509 142 651
48 Raivis Indrāns 1190 2:07:27 VB2 25 V45 +41:21 +37:01 03:46 507 149 656
49 Anrijs Hodžajevs 1063 STARCO 2:07:29 VB2 26 V46 +41:23 +37:03 03:05 507 182 689
50 Vairis Krauklis 1299 Privātbūve 2:07:31 VB4 2 V47 +41:25 +04:50 03:36 506 156 662
51 Pēteris Russkis 1241 2:07:37 VB2 27 V48 +41:31 +37:11 03:52 506 145 651
52 Elīna Medne 1209 Veikals Maratons/ Maratona klubs 2:07:44 SBJ 1 S4 +17:06 +00:00 03:58 650 188 838
53 Kristaps Kanna 1235 PATRIA 2:07:49 VBJ 5 V49 +41:43 +41:43 03:36 505 156 661
54 Didzis Vīksne 1282 Mailigen 2:08:01 VB2 28 V50 +41:55 +37:35 03:43 504 151 655
55 Andris Robalds 1259 Talsu Pakalnu Sporta klubs 2:08:12 VBJ 6 V51 +42:06 +42:06 02:47 504 201 705
56 Ivo Levāns 1034 Engures sportam 2:08:14 VB2 29 V52 +42:08 +37:48 02:50 504 198 702
57 Aino Gošs 1027 Maratona klubs 2:08:29 VB3 16 V53 +42:23 +36:43 02:37 503 214 717
58 Armands Zvejnieks 1057 Moller Auto Ventspils/SIS 2:08:51 VB2 30 V54 +42:45 +38:25 03:20 501 168 669
59 Kristaps Ziemelis 1198 2:09:02 VB2 31 V55 +42:56 +38:36 02:38 500 213 713
60 Armands Sudrabs 1215 VSK Noskrien 2:09:10 VB2 32 V56 +43:04 +38:44 03:54 500 144 644
61 Kristīne Jansone 1286 Swedbank 2:09:10 SB3 1 S5 +18:32 +00:00 03:28 642 215 857
62 Māris Plūme 1016 Swedbank 2:09:38 VB2 33 V57 +43:32 +39:12 03:34 498 157 655
63 Dace Almane 1033 2:10:49 SB2 4 S6 +20:11 +20:11 02:46 634 269 903
64 Normunds Leiņa 1238 Ozons 2:10:55 VB2 34 V58 +44:49 +40:29 03:34 493 157 650
65 Anete Midrijāne 1164 TOK TAKA 2:11:42 SB2 5 S7 +21:04 +21:04 04:19 630 173 803
66 Arūnas Beržinskas 1160 2:12:23 VB3 17 V59 +46:17 +40:37 03:45 488 149 637
67 Maija Opmane Vēbere 1340 2:12:42 SB2 6 S8 +22:04 +22:04 03:43 625 200 825
68 Aivis Neimanis 1231 Brīvais ērglis 2:12:46 VB3 18 V60 +46:40 +41:00 03:18 486 170 656
69 Oskars Zonne 1273 Acsaabols 2:12:46 VB2 35 V61 +46:40 +42:20 03:43 486 151 637
70 Gints Krieviņš 1110 2:12:51 VB2 36 V62 +46:45 +42:25 03:29 486 161 647
71 Jānis Mūrnieks 1294 2:13:17 VB2 37 V63 +47:11 +42:51 03:11 484 176 660
72 Juris Redisons 1013 Latvijas valsts meži 2:13:36 VB2 38 V64 +47:30 +43:10 04:14 483 132 615
73 Aivis Cepurītis 1210 2:13:49 VB3 19 V65 +47:43 +42:03 04:29 483 125 608
74 Ģirts Pommers 1331 BK JAUNPILS 2:13:57 VB2 39 V66 +47:51 +43:31 04:10 482 134 616
75 Evita Ruskova 1097 VSK Noskrien 2:14:24 SB2 7 S9 +23:46 +23:46 03:35 617 208 825
76 Fadejs Precinieks 1337 2:14:35 VB2 40 V67 +48:29 +44:09 03:35 480 156 636
77 Sergejs Strogonovs 1225 2:14:39 VB3 20 V68 +48:33 +42:53 04:08 480 135 615
78 Aivars Vilks 1193 2:15:14 VBJ 7 V69 +49:08 +49:08 03:46 478 149 627
79 Ginta Rassa 6011 MARATONA KLUBS 2:16:42 SB3 2 S10 +26:04 +07:32 04:12 607 177 784
80 Ronalds Zarīts 6016 Scope 2:16:47 VB2 41 V70 +50:41 +46:21 03:44 472 150 622
81 Eduards Ginters 1109 2:16:55 VB2 42 V71 +50:49 +46:29 04:04 472 138 610
82 Agris Bizēns 6035 2:17:04 VB2 43 V72 +50:58 +46:38 03:52 471 145 616
83 Aivars Fogelis 6014 2:17:10 VB2 44 V73 +51:04 +46:44 04:10 471 134 605
84 Matīss Zilgalvis 1153 2:17:17 VB2 45 V74 +51:11 +46:51 03:30 470 160 630
85 Kristaps Poddubnijs 1272 2:17:25 VB2 46 V75 +51:19 +46:59 03:19 470 169 639
86 Edgars Rūtiņš 1338 MARATONA KLUBS 2:17:57 VB3 21 V76 +51:51 +46:11 04:37 468 121 589
87 Artūrs Soročenkovs 1133 Modelists-Konstruktors 2:18:09 VB2 47 V77 +52:03 +47:43 03:58 467 141 608
88 Heiki Prants 1126 Võru Suusaklubi 2:18:27 VB3 22 V78 +52:21 +46:41 03:29 466 161 627
89 Ieva Dobule 1184 IZTURĪBA 2:18:36 SB2 8 S11 +27:58 +27:58 03:42 599 201 800
90 Mārcis Smalkais 1053 Mazsalaca 2:19:11 VB2 48 V79 +53:05 +48:45 03:13 464 174 638
91 Vadims Stepanovs 1214 Maratona klubs / Cramo 2:19:34 VB2 49 V80 +53:28 +49:08 03:49 463 147 610
92 Ance Ziediņa 1206 Mammadaba 2:19:36 SB2 9 S12 +28:58 +28:58 04:15 594 175 769
93 Edgars Peičs 1123 EVOLUTION LATVIA 2:19:39 VB2 50 V81 +53:33 +49:13 04:35 462 122 584
94 Alīna Rence 1310 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:19:48 SB2 10 S13 +29:10 +29:10 03:51 594 194 788
95 Agnese Fogele 1120 Agnese un Lauma 2:20:01 SB2 11 S14 +29:23 +29:23 04:28 593 167 760
96 Aivis Gusts 1178 Squeezy 2:20:17 VB2 51 V82 +54:11 +49:51 03:41 460 152 612
97 Nelda Neilande 1260 2:20:38 SBJ 2 S15 +30:00 +12:54 03:52 590 193 783
98 Artis Līcītis 1011 VSK Noskrien 2:21:09 VB2 52 V83 +55:03 +50:43 03:20 457 168 625
99 Gatis Barauskis 6013 2:21:12 VB2 53 V84 +55:06 +50:46 04:13 457 133 590
100 Roberts Rozenbahs 1333 2:21:50 VB2 54 V85 +55:44 +51:24 02:38 455 213 668
101 Agris Veipāns 6009 2:22:01 VB3 23 V86 +55:55 +50:15 04:15 455 132 587
102 Rihards Rušenieks 1200 2:22:13 VB2 55 V87 +56:07 +51:47 03:56 454 142 596
103 Inga Kjakste 1202 2:22:13 SB2 12 S16 +31:35 +31:35 03:53 583 192 775
104 Intars Vēberis 1096 2:22:24 VB2 56 V88 +56:18 +51:58 05:26 453 103 556
105 Liene Štalte 1092 Moller Auto Ventspils/SIS 2:22:49 SB2 13 S17 +32:11 +32:11 03:15 581 229 810
106 Ilze Limanāne 1026 VSK Noskrien Vāveres 2:22:55 SB2 14 S18 +32:17 +32:17 03:22 581 221 802
107 Māris Modriņš 1107 2:22:57 VB2 57 V89 +56:51 +52:31 02:48 452 200 652
108 Imants Bambis 1179 2:23:10 VB2 58 V90 +57:04 +52:44 03:45 451 149 600
109 Rolands Trencis 1056 VSK Noskrien 2:23:13 VB2 59 V91 +57:07 +52:47 03:50 451 146 597
110 Kaspars Aksenoks 6000 2:24:09 VB3 24 V92 +58:03 +52:23 03:48 448 147 595
111 Zelma Preciniece 1336 2:24:31 SB2 15 S19 +33:53 +33:53 04:12 574 177 751
112 Kristaps Heinsbergs 1025 MMA Jūrmala 2:25:10 VBJ 8 V93 +59:04 +59:04 04:53 445 115 560
113 Kaspars Kalniņš 1291 Maratona klubs 2:25:51 VB3 25 V94 +59:45 +54:05 03:51 443 145 588
114 Kārlis Cinis 1080 2:26:04 VB2 60 V95 +59:58 +55:38 04:34 442 123 565
115 Edgars Dobelis 6025 2:27:24 VB2 61 V96 +1:01:18 +56:58 04:20 438 129 567
116 Mārtiņš Eglijs 1290 Mana labākā komanda 2:28:08 VB2 62 V97 +1:02:02 +57:42 04:37 436 121 557
117 Iveta Penkule 1289 2:28:08 SB2 16 S20 +37:30 +37:30 04:37 560 161 721
118 Māris Sardiko 6028 Vichy 2:28:14 VB2 63 V98 +1:02:08 +57:48 03:41 436 152 588
119 Kalvis Upītis 1187 2:28:17 VB2 64 V99 +1:02:11 +57:51 03:46 435 149 584
120 Sanita Ivanova 1104 2:28:18 SB2 17 S21 +37:40 +37:40 03:46 560 198 758
121 Ģirts Bisenieks 1191 2:28:22 VB2 65 V100 +1:02:16 +57:56 04:30 435 124 559
122 Viesturs Puriņš 1262 2:29:03 VB3 26 V101 +1:02:57 +57:17 05:02 433 111 544
123 Vita Grahovska 1302 2:29:25 SB2 18 S22 +38:47 +38:47 03:16 555 228 783
124 Konstantīns Vasiļjevs 1180 DION 2:29:44 VB2 66 V102 +1:03:38 +59:18 03:54 431 144 575
125 Kristīne Jansone 1195 SSK Bebra 2:30:19 SBJ 3 S23 +39:41 +22:35 03:08 552 238 790
126 Jānis Kopmanis 1223 2:30:24 VB3 27 V103 +1:04:18 +58:38 04:42 429 119 548
127 Agnis Bērziņš 1140 DNB banka 2:30:28 VB2 67 V104 +1:04:22 +1:00:02 03:07 429 180 609
128 Evija Melberga 1005 VSK Noskrien 2:30:28 SB2 19 S24 +39:50 +39:50 02:39 551 281 832
129 Džanita Freija 6002 Moller Auto Ventspils/SIS 2:30:42 SB3 3 S25 +40:04 +21:32 03:53 551 192 743
130 Kristīne Bagucka 1159 SK Katrīna 2:30:50 SB2 20 S26 +40:12 +40:12 04:49 550 155 705
131 Māris Lūsis 1186 VSK Noskrien 2:31:06 VB2 68 V105 +1:05:00 +1:00:40 05:01 427 112 539
132 Ivars Broničs 1204 2:31:55 VB2 69 V106 +1:05:49 +1:01:29 05:50 425 96 521
133 Sigita Upeniece 6007 Vientułš skrējējs 2:32:23 SB3 4 S27 +41:45 +23:13 03:37 545 206 751
134 Erlens Grunckis 1048 Valmiera 2:32:34 VB3 28 V107 +1:06:28 +1:00:48 04:30 423 124 547
135 Igors Vasiļjevs 1079 2:32:35 VB2 70 V108 +1:06:29 +1:02:09 02:39 423 211 634
136 Jānis Kopmanis 1118 LSC 2:32:47 VB3 29 V109 +1:06:41 +1:01:01 04:48 423 117 540
137 Juris Zariņš 1263 Ozons 2:32:57 VB4 3 V110 +1:06:51 +30:16 04:46 422 117 539
138 Ieva Tāle-Stangute 1024 2:33:38 SB2 21 S28 +43:00 +43:00 04:15 540 175 715
139 Baiba Gabrāne 1050 2:33:58 SB2 22 S29 +43:20 +43:20 03:50 539 194 733
140 Edgars Markševics 1067 Sporta Patriots 2:34:05 VB2 71 V111 +1:07:59 +1:03:39 04:00 419 140 559
141 Ojārs Rudzītis 1343 2:34:14 VB3 30 V112 +1:08:08 +1:02:28 04:46 419 117 536
142 Raimonds Ronis 1040 2:34:26 VB2 72 V113 +1:08:20 +1:04:00 03:24 418 165 583
143 Kristīne Sekace 1116 Kustību telpa 2:34:45 SB2 23 S30 +44:07 +44:07 04:34 536 163 699
144 Konstantīns Biktimirovs 1093 VSK Noskrien 2:34:54 VBJ 9 V114 +1:08:48 +1:08:48 05:36 417 100 517
145 Līva Bogdanova 1136 2:34:54 SB2 24 S31 +44:16 +44:16 03:58 536 188 724
146 Normunds Korņejevs 6032 SK Sigulda 2:35:00 VB3 31 V115 +1:08:54 +1:03:14 04:00 417 140 557
147 Matīss Rozītis 6023 MR 2:35:15 VB2 73 V116 +1:09:09 +1:04:49 02:16 416 247 663
148 Artūrs Pielēns-Pelēns 6020 Lattelecom 2:35:38 VB2 74 V117 +1:09:32 +1:05:12 05:28 415 102 517
149 Dace Veipa 1058 VSK Noskrien Vāveres 2:35:38 SB2 25 S32 +45:00 +45:00 03:55 533 190 723
150 Alvis Lepiksons 1249 Auseklis IK 2:35:56 VB3 32 V118 +1:09:50 +1:04:10 04:06 414 137 551
151 Ģirts Vēsma 1245 2:36:05 VB4 4 V119 +1:09:59 +33:24 04:26 414 126 540
152 Toms Pastars 1222 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:36:06 VB2 75 V120 +1:10:00 +1:05:40 04:45 414 118 532
153 Einārs Paass 1280 2:36:10 VB2 76 V121 +1:10:04 +1:05:44 04:29 414 125 539
154 Gatis Pūcītis 1078 2:36:34 VB2 77 V122 +1:10:28 +1:06:08 04:04 412 138 550
155 Jānis Deksnis 1296 Swedbank 2:36:48 VB2 78 V123 +1:10:42 +1:06:22 04:49 412 116 528
156 Didzis Sprūds 1182 DNB banka 2:37:00 VB2 79 V124 +1:10:54 +1:06:34 05:17 411 106 517
157 Dmitrijs Ļisicins 6010 Garmin 2:37:28 VB2 80 V125 +1:11:22 +1:07:02 04:54 410 114 524
158 Andres Serrano 1188 Kick Ass 2:37:33 VB3 33 V126 +1:11:27 +1:05:47 05:18 410 106 516
159 Voldemārs Surgunts 6027 2:38:40 VB4 5 V127 +1:12:34 +35:59 04:37 407 121 528
160 Atis Rektiņš 1254 VSK Noskrien 2:39:05 VB2 81 V128 +1:12:59 +1:08:39 05:02 406 111 517
161 Valdis Lepiksons 1250 Auseklis IK 2:39:14 VB3 34 V129 +1:13:08 +1:07:28 04:06 406 137 543
162 Guntis Pucens 1069 2:39:23 VB3 35 V130 +1:13:17 +1:07:37 04:08 405 135 540
163 Māra Pucena 1070 2:39:24 SB2 26 S33 +48:46 +48:46 04:54 521 152 673
164 Valdis Prauliņš 1228 Ciekurkalna Road Runners 2:39:37 VB3 36 V131 +1:13:31 +1:07:51 05:24 405 104 509
165 Reinis Auziņš 1162 2:39:41 VB2 82 V132 +1:13:35 +1:09:15 04:21 404 129 533
166 Alla Radžabova-Cinovska 1071 Maratona klubs 2:39:48 SB3 5 S34 +49:10 +30:38 04:55 519 152 671
167 Didzis Gasiņš 1029 Salaspils Zīriņi 2:40:08 VB3 37 V133 +1:14:02 +1:08:22 03:45 403 149 552
168 Jānis Vērdiņš 1059 Sējas novads/MSĢ 2:40:55 VB2 83 V134 +1:14:49 +1:10:29 03:33 401 158 559
169 Mārtiņš Kuikulītis 1237 2:41:18 VB2 84 V135 +1:15:12 +1:10:52 05:50 400 96 496
170 Andrejs Macņevs 1285 2:41:26 VB2 85 V136 +1:15:20 +1:11:00 05:49 400 96 496
171 Aleksandrs Moskaļiks 1255 2:42:01 VB2 86 V137 +1:15:55 +1:11:35 05:49 399 96 495
172 Ģirts Bulāns 6019 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:42:34 VB2 87 V138 +1:16:28 +1:12:08 02:29 397 226 623
173 Zane Bulāne 1031 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:42:34 SB2 27 S35 +51:56 +51:56 04:45 510 157 667
174 Māris Dazarts 1142 Lattelecom 2:42:56 VB2 88 V139 +1:16:50 +1:12:30 04:33 396 123 519
175 Raits Valters 1342 mežabrāļi 2:43:41 VB4 6 V140 +1:17:35 +41:00 04:19 395 130 525
176 Vija Olte 1065 2:43:41 SB2 28 S36 +53:03 +53:03 05:17 507 141 648
177 Juris Līpacis 1019 2:43:49 VB3 38 V141 +1:17:43 +1:12:03 05:00 394 112 506
178 Uģis Bents 1083 2:44:45 VB2 89 V142 +1:18:39 +1:14:19 03:34 392 157 549
179 Aiva Liepiņa 1304 2:45:13 SB2 29 S37 +54:35 +54:35 06:14 502 120 622
180 Simona Ozola-Ozoliņa 1086 2:45:14 SB2 30 S38 +54:36 +54:36 04:59 502 149 651
181 Inga Blese 1277 2:45:15 SB3 6 S39 +54:37 +36:05 05:25 502 138 640
182 Marita Lapa 1232 Autostarts.lv 2:45:30 SB3 7 S40 +54:52 +36:20 05:32 501 135 636
183 Aivars Lapa 1233 Autostarts.lv 2:45:30 VB3 39 V143 +1:19:24 +1:13:44 05:23 390 104 494
184 Māris Penkulis 1288 2:45:32 VB4 7 V144 +1:19:26 +42:51 05:09 390 109 499
185 Ieva Pūce 1309 VSK Noskrien 2:45:46 SB3 8 S41 +55:08 +36:36 04:57 501 151 652
186 Toms Kalniņš 1175 2:45:52 VB2 90 V145 +1:19:46 +1:15:26 04:59 389 112 501
187 Andris Rosickis 1203 2:46:16 VB3 40 V146 +1:20:10 +1:14:30 06:06 388 92 480
188 Ingars Šakalis 1130 2:46:27 VB2 91 V147 +1:20:21 +1:16:01 05:05 388 110 498
189 Jānis Tenbergs 1227 Engures sportam 2:46:33 VB2 92 V148 +1:20:27 +1:16:07 03:48 388 147 535
190 Mārtiņš Gūtmanis 1032 Engures sportam / Mamma Daba 2:46:34 VB2 93 V149 +1:20:28 +1:16:08 03:52 388 145 533
191 Uģis Gauja 1292 SK Katrīna 2:46:37 VB3 41 V150 +1:20:31 +1:14:51 06:20 388 88 476
192 Craig Rose 1217 2:46:43 VB2 94 V151 +1:20:37 +1:16:17 04:32 387 124 511
193 Ilze Putniņa 1199 Swedbank 2:47:12 SB2 31 S42 +56:34 +56:34 04:17 496 174 670
194 Madara Šneidere 1112 Kuldīga 2:47:14 SBJ 4 S43 +56:36 +39:30 04:07 496 181 677
195 Edgars Timofejevs 1157 2:47:24 VB2 95 V152 +1:21:18 +1:16:58 04:39 386 120 506
196 Mārtiņš Puriņš 1017 2:47:25 VB2 96 V153 +1:21:19 +1:16:59 05:14 386 107 493
197 Kaspars Vingris 1312 2:47:32 VB2 97 V154 +1:21:26 +1:17:06 04:43 385 119 504
198 Zane Timma 1242 2:47:54 SB2 32 S44 +57:16 +57:16 04:58 494 150 644
199 Jurģis Stukuls 1243 2:47:54 VB2 98 V155 +1:21:48 +1:17:28 02:33 385 220 605
200 Gatis Šīmanis 1138 DNB banka 2:48:27 VB2 99 V156 +1:22:21 +1:18:01 05:24 383 104 487
201 Ģirts Goško 6034 Piedzīvojumu meklētāji 2:48:45 VB2 100 V157 +1:22:39 +1:18:19 05:29 383 102 485
202 Iveta Kudrjavceva 1044 2:48:45 SB4 1 S45 +58:07 +00:00 05:22 492 139 631
203 Guntis Šīmanis 1306 Z/s "Modras" 2:48:56 VB2 101 V158 +1:22:50 +1:18:30 04:41 382 120 502
204 Kaspars Verdens 1208 skriesanasakademija.lv 2:48:59 VB2 102 V159 +1:22:53 +1:18:33 04:39 382 120 502
205 Raisa Marčinkus 1196 S/K Ozolnieki 2:49:01 SB4 2 S46 +58:23 +00:16 06:23 491 117 608
206 Andris Segliņš 1094 Segliņa Sporta Skola 2:49:06 VB2 103 V160 +1:23:00 +1:18:40 05:09 382 109 491
207 Matīss Kūla 1344 2:50:07 VB2 104 V161 +1:24:01 +1:19:41 05:28 380 102 482
208 Arvīds Pelēcis 1023 2:50:07 VBJ 10 V162 +1:24:01 +1:24:01 04:57 380 113 493
209 Anna Katkeviča 1271 2:50:09 SB2 33 S47 +59:31 +59:31 05:16 488 141 629
210 Anete Danelsone 1167 Purva Kurmji 2:51:26 SB2 34 S48 +1:00:48 +1:00:48 05:10 484 144 628
211 Inese Bērziņa 1176 2:51:27 SB3 9 S49 +1:00:49 +42:17 04:55 484 152 636
212 Marta Lapiņa 1111 2:51:36 SB2 35 S50 +1:00:58 +1:00:58 04:56 484 151 635
213 Santa Birģele 1151 2:51:36 SBJ 5 S51 +1:00:58 +43:52 04:54 484 152 636
214 Agnija Zizlāne 1103 2:51:45 SB2 36 S52 +1:01:07 +1:01:07 05:27 483 137 620
215 Deena Thompson 6024 2:51:51 SB2 37 S53 +1:01:13 +1:01:13 06:00 483 124 607
216 Daniel Doucette 6033 2:51:52 VB2 105 V163 +1:25:46 +1:21:26 05:59 376 94 470
217 Ieva Rukšāne 1051 VSK Noskrien 2:51:53 SB2 38 S54 +1:01:15 +1:01:15 03:19 483 225 708
218 Egita Uzule 1172 Saldus Boksa klubs 2:51:54 SB3 10 S55 +1:01:16 +42:44 05:20 483 140 623
219 Dāvis Poliņš 1270 2:51:58 VB2 106 V164 +1:25:52 +1:21:32 04:44 376 118 494
220 Andis Abele 1341 Ābeles 2:52:24 VB2 107 V165 +1:26:18 +1:21:58 04:56 375 114 489
221 Jānis Eimuss 1141 Lattelecom 2:52:42 VB3 42 V166 +1:26:36 +1:20:56 05:44 374 98 472
222 Artūrs Naudiņš 1139 DNB banka 2:52:51 VB2 108 V167 +1:26:45 +1:22:25 05:39 374 99 473
223 Uģis Inka 1081 VSK Noskrien 2:53:33 VB3 43 V168 +1:27:27 +1:21:47 04:55 372 114 486
224 Kristīne Liepiņa 1066 2:53:33 SB2 39 S56 +1:02:55 +1:02:55 04:35 478 163 641
225 Kārlis Igals 1100 memais.com 2:53:41 VB2 109 V169 +1:27:35 +1:23:15 05:10 372 108 480
226 Uldis ZĪle 1015 VSK Noskrien 2:53:47 VB3 44 V170 +1:27:41 +1:22:01 04:02 372 139 511
227 Andis Bērziņš 1278 2:54:00 VB3 45 V171 +1:27:54 +1:22:14 05:53 371 95 466
228 Indra Kļaviņa 1166 2:54:05 SB2 40 S57 +1:03:27 +1:03:27 04:51 477 154 631
229 Daiga Greiškāne 1060 VSK Noskrien 2:54:33 SB3 11 S58 +1:03:55 +45:23 05:38 475 132 607
230 Aivis Štemmers 1129 SK Pūre 2:54:38 VB2 110 V172 +1:28:32 +1:24:12 03:28 370 162 532
231 Inese Gulbe 1101 DNB banka 2:55:12 SB2 41 S59 +1:04:34 +1:04:34 04:58 474 150 624
232 Evija Līviņa 1266 DNB banka 2:55:32 SB2 42 S60 +1:04:54 +1:04:54 05:28 473 136 609
233 Andris Rozenbergs 6017 SK Sigulda 2:56:07 VB2 111 V173 +1:30:01 +1:25:41 05:19 367 105 472
234 Gunda Kleinberga-Karsa 1339 Mammadaba 2:56:10 SB3 12 S61 +1:05:32 +47:00 05:24 471 138 609
235 Dainis Driņķis 1146 2:56:27 VB3 46 V174 +1:30:21 +1:24:41 05:16 366 106 472
236 Antons Trofimovs 6012 Garmin 2:56:48 VB2 112 V175 +1:30:42 +1:26:22 05:03 365 111 476
237 Evija Šveca 1256 2:57:07 SB3 13 S62 +1:06:29 +47:57 05:40 468 131 599
238 Līga Pakalna 1047 Krokus / VSK Noskrien 2:57:21 SBJ 6 S63 +1:06:43 +49:37 05:38 468 132 600
239 Aiga Vīdmane 1244 2:57:40 SB3 14 S64 +1:07:02 +48:30 04:52 467 153 620
240 Āris Peičs 6030 Evolution Gaming 2:58:53 VB2 113 V176 +1:32:47 +1:28:27 05:03 361 111 472
241 Gunita Kodoliņa 1156 2:59:08 SB2 43 S65 +1:08:30 +1:08:30 05:11 463 144 607
242 Aija Kandele 6022 Swedbank 2:59:22 SB2 44 S66 +1:08:44 +1:08:44 05:30 463 135 598
243 Dana Zandersone 1315 Swedbank 2:59:23 SB2 45 S67 +1:08:45 +1:08:45 05:35 463 133 596
244 Dace Podkalne 1099 VSK Noskrien 2:59:38 SB2 46 S68 +1:09:00 +1:09:00 04:59 462 149 611
245 Juris Brēdiķis 1295 Maratona Klubs 3:00:04 VB3 47 V177 +1:33:58 +1:28:18 05:39 359 99 458
246 Indars Melzobs 1303 VSK Noskrien 3:00:06 VB2 114 V178 +1:34:00 +1:29:40 06:07 359 92 451
247 Juris Rāts 6015 Scope 3:00:13 VB3 48 V179 +1:34:07 +1:28:27 02:43 358 206 564
248 Urzula Spickus 1122 RigaPlaza 3:00:17 SB3 15 S69 +1:09:39 +51:07 04:10 460 179 639
249 Kārlis Garokalns 6031 3:00:18 VB2 115 V180 +1:34:12 +1:29:52 05:50 358 96 454
250 Andis Rinkevics 6026 Mārdža 3:00:21 VB2 116 V181 +1:34:15 +1:29:55 05:03 358 111 469
251 Artūrs Miksons 6008 3:00:21 VB2 117 V182 +1:34:15 +1:29:55 05:33 358 101 459
252 Silvija Penkule 1287 3:00:47 SB4 3 S70 +1:10:09 +12:02 05:33 459 134 593
253 Oksana Juvčenko 1251 3:02:02 SB2 47 S71 +1:11:24 +1:11:24 04:58 456 150 606
254 Māris Vīlips 1012 Vīle 3:03:02 VB3 49 V183 +1:36:56 +1:31:16 04:01 353 139 492
255 Katrīna Idoux 1330 3:03:04 SB2 48 S72 +1:12:26 +1:12:26 05:55 453 126 579
256 Laura Lasmane 6021 3:03:23 SB2 49 S73 +1:12:45 +1:12:45 05:06 452 146 598
257 Jānis Pērkons 1052 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:03:25 VB3 50 V184 +1:37:19 +1:31:39 05:43 352 98 450
258 Inga Vate 1298 Individuāli 3:04:02 SB3 16 S74 +1:13:24 +54:52 05:29 451 136 587
259 Marts Kalniņš 1221 Vidzemes Būvserviss 3:04:07 VB3 51 V185 +1:38:01 +1:32:21 05:35 351 100 451
260 Sandris Kuzmickis 1248 Kuldīga 3:04:57 VB2 118 V186 +1:38:51 +1:34:31 05:37 349 100 449
261 Laura Balandiņa 1192 SK Katrīna 3:05:35 SBJ 7 S75 +1:14:57 +57:51 06:24 447 116 563
262 Uldis Benhens 1036 Engures sportam / Lyngson 3:06:24 VB3 52 V187 +1:40:18 +1:34:38 05:40 346 99 445
263 Zinta Elksne 1158 3:06:38 SB2 50 S76 +1:16:00 +1:16:00 06:13 445 120 565
264 Helmuts Eriņš 1114 Swedbank 3:08:06 VB2 119 V188 +1:42:00 +1:37:40 04:53 343 115 458
265 Linda Vildava 1106 3:08:49 SBJ 8 S77 +1:18:11 +1:01:05 05:41 439 131 570
266 Jānis Laganovskis 1028 VSK Noskrien 3:08:53 VB2 120 V189 +1:42:47 +1:38:27 04:29 342 125 467
267 Jānis Dille 1174 3:08:55 VB2 121 V190 +1:42:49 +1:38:29 05:54 342 95 437
268 Sandra Rocēna 1320 Skrienu priekam! 3:09:14 SB3 17 S78 +1:18:36 +1:00:04 05:14 438 142 580
269 Juris Rocēns 1321 VSK Noskrien 3:09:14 VB3 53 V191 +1:43:08 +1:37:28 05:01 341 112 453
270 Līga Zariņa 1264 Ozons 3:09:36 SB4 4 S79 +1:18:58 +20:51 07:09 438 104 542
271 Mārtiņš Dimiters 1257 SK ASI 3:11:20 VB4 8 V192 +1:45:14 +1:08:39 06:12 338 90 428
272 Jolanta Romanova 1085 VSK Noskrien 3:12:40 SB3 18 S80 +1:22:02 +1:03:30 06:35 431 113 544
273 Lelde Broka 1074 VSK Noskrien Vāveres 3:13:09 SB2 51 S81 +1:22:31 +1:22:31 04:57 430 151 581
274 Guna Ķirse 1038 3:13:23 SB2 52 S82 +1:22:45 +1:22:45 05:44 429 130 559
275 Eva Puriņa 1284 3:16:21 SB2 53 S83 +1:25:43 +1:25:43 06:17 423 119 542
276 Daiga Piebalga 1010 VSK Noskrien 3:16:39 SB3 19 S84 +1:26:01 +1:07:29 06:21 422 117 539
277 Uģis Joksts 1183 LTV 3:17:11 VB3 54 V193 +1:51:05 +1:45:25 06:13 327 90 417
278 Ainārs Zizlāns 1124 3:17:55 VB3 55 V194 +1:51:49 +1:46:09 06:24 326 88 414
279 Santa Japeniņa 1043 3:18:35 SBJ 9 S85 +1:27:57 +1:10:51 05:15 418 142 560
280 Agnese Meikšāne 1006 Mana mīļākā komanda 3:18:39 SB2 54 S86 +1:28:01 +1:28:01 05:16 418 141 559
281 Laura Vēze 1041 3:18:53 SB2 55 S87 +1:28:15 +1:28:15 06:56 417 107 524
282 Iveta Gasiņa 1261 Salaspils Zīriņi 3:19:22 SB3 20 S88 +1:28:44 +1:10:12 06:29 416 115 531
283 Luize Raga 1194 3:19:30 SB2 56 S89 +1:28:52 +1:28:52 06:54 416 108 524
284 Ilze Pelēce 1308 VSK Noskrien 3:19:51 SB3 21 S90 +1:29:13 +1:10:41 06:26 415 116 531
285 Indra Štalte 1128 3:21:04 SB4 5 S91 +1:30:26 +32:19 07:00 413 106 519
286 Zane Bernāte 1216 TRXCēsis 3:21:06 SB2 57 S92 +1:30:28 +1:30:28 05:57 413 125 538
287 Edgars Bērze 1095 3:21:12 VB2 122 V195 +1:55:06 +1:50:46 02:29 321 226 547
288 Aija Dzeņkovska 1014 3:21:44 SB3 22 S93 +1:31:06 +1:12:34 05:49 411 128 539
289 Kitija Brizga 1314 Patria team 3:21:55 SBJ 10 S94 +1:31:17 +1:14:11 05:43 411 130 541
290 Inta Amoliņa 1307 VSK Noskrien 3:24:20 SB4 6 S95 +1:33:42 +35:35 06:06 406 122 528
291 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team 3:26:48 VB3 56 V196 +2:00:42 +1:55:02 05:53 312 95 407
292 Inga Zāle 6003 Nūjo ar vēju 3:29:05 SB4 7 S96 +1:38:27 +40:20 06:13 397 120 517
293 Regnārs Valciņš 1189 3:29:37 VB3 57 V197 +2:03:31 +1:57:51 05:42 308 98 406
294 Rimvydas Lukšta 1258 Nūjo ar vėju 3:35:14 VB2 123 V198 +2:09:08 +2:04:48 06:31 300 86 386
295 Santa Cine 1087 Swedbank 3:40:17 SB2 58 S97 +1:49:39 +1:49:39 06:25 377 116 493
296 Daiga Kļaviņa 1293 Nūjo vesels 3:45:55 SB3 23 S98 +1:55:17 +1:36:45 05:37 367 133 500
297 Aija Orniņa 1009 3:45:59 SB3 24 S99 +1:55:21 +1:36:49 05:49 367 128 495
298 Ilze Palmbaha 6029 3:46:21 SB3 25 S100 +1:55:43 +1:37:11 06:07 367 122 489
299 Aira Loite 1283 3:48:21 SB3 26 S101 +1:57:43 +1:39:11 07:10 363 104 467
300 Marita Ozoliņa 1148 Nūjo priekam 3:48:53 SB2 59 S102 +1:58:15 +1:58:15 06:32 363 114 477
301 Daiga Holma 1132 3:50:35 SB4 8 S103 +1:59:57 +1:01:50 07:08 360 104 464
302 Marta Bērze 6018 3:50:36 SB2 60 S104 +1:59:58 +1:59:58 06:05 360 122 482
303 Līga Laganovska 1045 AD Fitness 3:52:00 SB3 27 S105 +2:01:22 +1:42:50 06:39 358 112 470
304 Anita Barbane 1127 Nūjo priekam 4:00:16 SB3 28 S106 +2:09:38 +1:51:06 05:36 345 133 478
305 Zinta Zīverte 1269 Nūjo vesels 4:14:27 SB3 29 S107 +2:23:49 +2:05:17 07:59 326 93 419
306 Albīna Kalenda 1334 nūjo vesels 4:17:27 SB4 9 S108 +2:26:49 +1:28:42 08:09 322 91 413
307 Regina Kulinska 1213 Nūjo ar vēju Liepājā DNF
308 Larisa Jansone 1276 Nūjo vesels DNF
309 Baiba Balcere 1229 Balceru komanda DNF
310 Zane Alilujeva 6004 Nūjo ar vēju DNF
311 Dace Janeka 1212 Nūjo ar vēju DNF
312 Kristaps Pilskalns 1115 Gentlemens Club DNF
313 Āris Kundziņš 1117 EsiAktivs.lv / Kundziņi DNF
314 Sergejs Kubraks 1301 Engures sportam DNF
315 Vilnis Krāsons 1113 DNF
316 Mārtiņš Andersons 1234 Seastone.eu DNF
317 May-Lisbeth Solheim Hansen 1054 Tjøme løpeklubb, NORWAY DNF
318 Jānis Balcers 1230 Balceru komanda DNF