ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Jānis Gailis 7136 Maratons Asics 0:54:36 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Jānis Kūms 7175 SIS Latvija/Asics 0:55:20 VZ3 2 V2 +00:44 +00:44 395
3 Kristaps Broks 2044 VSK Noskrien Rieksti 0:55:56 VZ3 3 V3 +01:20 +01:20 390
4 Jānis Mežiels 2193 0:56:44 VZ3 4 V4 +02:08 +02:08 385
5 Kalvis Alseika 2429 PaBaso.lv 0:57:15 VZ2 1 V5 +02:39 +00:00 381
6 Kārlis Vanags 2143 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:58:52 VZ3 5 V6 +04:16 +04:16 371
7 Oskars Grosmanis 2204 Saldus Boksa klubs 0:59:14 VZ2 2 V7 +04:38 +01:59 369
8 Salvis Gruševs 2479 skriesanasakademija.lv 0:59:32 VZ3 6 V8 +04:56 +04:56 367
9 Kristaps Kļava 7232 0:59:53 VZ2 3 V9 +05:17 +02:38 365
10 Markuss Gedmins 2476 PaBaso.lv 1:01:38 VZ2 4 V10 +07:02 +04:23 354
11 Reinis Tops 2370 Veikals 42km 1:01:39 VZ3 7 V11 +07:03 +07:03 354
12 Ivo Līdaks 7203 1:02:19 VZ2 5 V12 +07:43 +05:04 350
13 Andris Bergmanis 2103 SK Sigulda 1:02:22 VZ3 8 V13 +07:46 +07:46 350
14 Gatis Matuko 2413 1:02:28 VZ3 9 V14 +07:52 +07:52 350
15 Andris Mireckis 2116 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:03:10 VZ3 10 V15 +08:34 +08:34 346
16 Mārcis Gediņš 2328 First Data 1:03:12 VZ3 11 V16 +08:36 +08:36 346
17 Uģis Jocis 2456 1:03:14 VZ2 6 V17 +08:38 +05:59 345
18 Ivars Valtass 2532 METRONS SK 1:03:58 VZ3 12 V18 +09:22 +09:22 341
19 Kārlis Treimanis 2450 MARATONA KLUBS/TNSS 1:04:01 VZ2 7 V19 +09:25 +06:46 341
20 Zane Ermansone 2484 Ermansoni 1:04:16 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
21 Māris Bisenieks 2052 OK "Purva Bridējs" 1:04:32 VZ3 13 V20 +09:56 +09:56 338
22 Andis Pušņakovs 2426 Active AP 1:04:42 VZ3 14 V21 +10:06 +10:06 338
23 Viesturs Veits 2371 OSVeikals.lv 1:05:24 VZ2 8 V22 +10:48 +08:09 334
24 Daumants Putnis 2294 SSK Bebra 1:05:29 VZ3 15 V23 +10:53 +10:53 334
25 Gatis Kveders 2012 VSK Noskrien 1:06:15 VZ3 16 V24 +11:39 +11:39 330
26 Andris Šņoriņš 2464 Talsu novada sporta skola 1:06:30 VZ3 17 V25 +11:54 +11:54 328
27 Ināra Lūse 2166 Moller Auto Ventspils/SIS 1:06:45 SZ3 2 S2 +02:29 +02:29 385
28 Artūrs Ločmelis 2285 Policistu velobiedrība 1:06:58 VZ3 18 V26 +12:22 +12:22 326
29 Roberts Donis 2508 1:07:02 VZ2 9 V27 +12:26 +09:47 326
30 Gvido Bēŗziņš 7176 1:07:07 VZ2 10 V28 +12:31 +09:52 325
31 Normunds Ermansons 2483 Ermansoni 1:07:11 VZ3 19 V29 +12:35 +12:35 325
32 Kristaps Straumēns 7223 Crossfit Ridzene 1:08:56 VZ3 20 V30 +14:20 +14:20 317
33 Valdis Devjatņikovs 2417 One4Event 1:09:13 VZ3 21 V31 +14:37 +14:37 316
34 Niks Zauls 2388 1:09:15 VZ2 11 V32 +14:39 +12:00 315
35 Jānis Liepiņš 2298 DJ 1:09:17 VZ3 22 V33 +14:41 +14:41 315
36 Raimonds Vesers 7210 1:09:19 VZ3 23 V34 +14:43 +14:43 315
37 Rūdolfs Leimanis 2255 Ventspils reiss 1:09:34 VZ3 24 V35 +14:58 +14:58 314
38 Dmitrijs Ruskovs 2029 VSK Noskrien 1:10:13 VZ3 25 V36 +15:37 +15:37 311
39 Elvijs Fjodorovs 7184 1:10:55 VZ3 26 V37 +16:19 +16:19 308
40 Jānis Kozlovskis 2210 1:11:04 VZ3 27 V38 +16:28 +16:28 307
41 Eduards Ginters 2090 1:11:05 VZ3 28 V39 +16:29 +16:29 307
42 Mārtiņš Grundmanis 2004 Bez Desmit Desmit 1:11:19 VZ3 29 V40 +16:43 +16:43 306
43 Elīna Kārkliņa 2471 Mežmalas / Madona 1:11:21 SZ3 3 S3 +07:05 +07:05 360
44 Janeks Rumbergs 2283 1:11:29 VZ2 13 V41 +16:53 +14:14 306
45 Einārs Paass 2434 1:11:30 VZ3 30 V42 +16:54 +16:54 305
46 Ilvars Bergmanis 2016 1:11:42 VZ3 31 V43 +17:06 +17:06 305
47 Deniss Aksjonovs 2411 Clean R 1:11:56 VZ3 32 V44 +17:20 +17:20 304
48 Gatis Neimanis 2395 Talsu pakalnu sporta klubs 1:12:13 VZ3 34 V45 +17:37 +17:37 302
49 Jānis Neimanis 2144 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:12:13 VZ3 33 V46 +17:37 +17:37 302
50 Ilze Urbāne 7166 VSK Noskrien 1:12:27 SZ3 4 S4 +08:11 +08:11 355
51 Mārtiņš Kāns 7236 ZTF Lāsma 1:12:46 VZ3 35 V47 +18:10 +18:10 300
52 Rihards Bendrāts 2407 Salacgrīva 1:12:49 VZ1 1 V48 +18:13 +00:00 300
53 Vilnis Mežeckis 7143 1:12:57 VZ2 14 V49 +18:21 +15:42 299
54 Oļegs Solovjovs 2146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:13:12 VZ3 36 V50 +18:36 +18:36 298
55 Jēkabs Krastiņš 2478 Sportiņš 88 1:13:23 VZ2 15 V51 +18:47 +16:08 298
56 Ervīns Veics 2199 individuāli 1:13:24 VZ3 37 V52 +18:48 +18:48 298
57 Aksels Bresme 2145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:13:26 VZ2 16 V53 +18:50 +16:11 297
58 Olli Kantanen 2445 1:13:27 VZ3 38 V54 +18:51 +18:51 297
59 Kitija Zaula 2387 1:13:28 SZ1 1 S5 +09:12 +00:00 350
60 Evita Ruskova 2084 VSK Noskrien 1:13:31 SZ3 5 S6 +09:15 +09:15 350
61 Haralds Prombergs 2242 CrossFit Rīdzene 1:13:38 VZ3 39 V55 +19:02 +19:02 297
62 Atis Gūtmanis 2222 1:13:40 VZ3 40 V56 +19:04 +19:04 296
63 Andris Sabuckis 2218 DNB banka 1:13:44 VZ3 41 V57 +19:08 +19:08 296
64 Māris Vizulis 2171 DNB banka 1:14:14 VZ3 42 V58 +19:38 +19:38 294
65 Artūrs Jansons 2477 Maratona Klubs 1:14:26 VZ3 43 V59 +19:50 +19:50 293
66 Annija Pušņakova 2488 Active AP 1:14:31 SZ3 6 S7 +10:15 +10:15 345
67 Olafs Rozenvalds 2296 Saldus Boksa klubs 1:14:36 VZ2 17 V60 +20:00 +17:21 293
68 Armands Sudrabs 2401 VSK Noskrien 1:14:47 VZ3 44 V61 +20:11 +20:11 292
69 Uldis Kuplais 2361 VSK Noskrien 1:14:59 VZ3 45 V62 +20:23 +20:23 291
70 Sandis Laizāns 7145 1:15:04 VZ2 18 V63 +20:28 +17:49 291
71 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 2059 Siguldas izlase 1:15:05 VZ3 46 V64 +20:29 +20:29 291
72 Rolands Briņķis 2565 1:15:11 VZ3 47 V65 +20:35 +20:35 290
73 Ralfs Šantars 7196 CrossFit Rīdzene 1:15:14 VZ2 19 V66 +20:38 +17:59 290
74 Dana Mačtama 2074 Moller Auto Ventspils/SIS 1:15:15 SZ3 7 S8 +10:59 +10:59 342
75 Baiba Vekša 2353 Saldus Boksa Klubs 1:15:21 SZ2 1 S9 +11:05 +00:00 341
76 Artūrs Kančs 2347 SSK Bebra 1:15:22 VZ3 48 V67 +20:46 +20:46 290
77 Arturs Šimkjavičs 2202 Saldus Boksa klubs 1:15:31 VZ3 49 V68 +20:55 +20:55 289
78 Toms Bricis 2546 1:15:43 VZ3 50 V69 +21:07 +21:07 288
79 Rihards Vītoliņš 2203 Saldus Boksa klubs 1:15:58 VZ2 20 V70 +21:22 +18:43 287
80 Guna Kudrjavceva 2141 DNB banka 1:16:09 SZ3 8 S10 +11:53 +11:53 338
81 Jānis Liepiņš 2418 Rolling 1:16:16 VZ3 51 V71 +21:40 +21:40 286
82 Lauris Prihodjko 2288 1:16:22 VZ2 21 V72 +21:46 +19:07 286
83 Edgars Valdrājs 2470 1:16:25 VZ3 52 V73 +21:49 +21:49 286
84 Mārtiņš Namnieks 2454 1:16:27 VZ2 22 V74 +21:51 +19:12 286
85 Jānis Rūte 2245 Carnikava 1:16:30 VZ3 53 V75 +21:54 +21:54 285
86 Svajunas Sukackas 2519 1:16:30 VZ3 54 V76 +21:54 +21:54 285
87 Roberts Nazarovs 7158 1:16:30 VZ2 23 V77 +21:54 +19:15 285
88 Kaspars Olte 2111 1:16:58 VZ3 55 V78 +22:22 +22:22 284
89 Dagnis Boltrikovs 2276 1:17:00 VZ3 56 V79 +22:24 +22:24 284
90 Dainis Kreicbergs 2399 UZ PRIEKŠU! 1:17:07 VZ3 57 V80 +22:31 +22:31 283
91 Liene Blumbeka 2563 Virsotne/ Marmot 1:17:12 SZ3 9 S11 +12:56 +12:56 333
92 Jānis Strautiņš 2261 highfive.lv 1:17:23 VZ3 58 V81 +22:47 +22:47 282
93 Sandis Pavļukevičs 2493 1:17:24 VZ3 59 V82 +22:48 +22:48 282
94 Igors Seņko 7150 Liepājas vieglatlētikas klubs 1:17:30 VZ3 60 V83 +22:54 +22:54 282
95 Raivis Bružis 7181 1:17:36 VZ3 61 V84 +23:00 +23:00 281
96 Jānis Upītis 2467 1:17:37 VZ3 62 V85 +23:01 +23:01 281
97 Mārtiņš Klints 2475 1:17:46 VZ3 63 V86 +23:10 +23:10 281
98 Gundars Alksnis 2287 1:17:48 VZ3 64 V87 +23:12 +23:12 281
99 Edgars Sprūds 7154 1:17:57 VZ3 65 V88 +23:21 +23:21 280
100 Normunds Grava 2015 1:18:04 VZ3 66 V89 +23:28 +23:28 280
101 Guntis Pucens 2051 1:18:09 VZ3 67 V90 +23:33 +23:33 279
102 Dace Kovaļevska 2308 SK Ozolnieki 1:18:14 SZ3 10 S12 +13:58 +13:58 329
103 Sintija Grišule 2169 1:18:15 SZ2 2 S13 +13:59 +02:54 329
104 Kaspars Reinfelds 2490 Reinfeldi 1:18:20 VZ3 68 V91 +23:44 +23:44 279
105 Andris Edgars Fecers 2491 1:18:21 VZ2 24 V92 +23:45 +21:06 279
106 Beāte Vecvagare 2213 Timiāns 1:18:24 SZ3 11 S14 +14:08 +14:08 328
107 Ronalds Liepiņš 7213 Metrons 1:18:32 SZ3 12 S15 +14:16 +14:16 327
108 Alīna Rence 2060 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:18:35 SZ3 13 S16 +14:19 +14:19 327
109 Daina Drozdova 2312 1:18:38 SZ3 14 S17 +14:22 +14:22 327
110 Uldis Doniņš 2412 MARATONA KLUBS / CRAMO 1:18:38 VZ3 69 V93 +24:02 +24:02 278
111 Sandris Krūmiņš 7217 Maraton Klubs Ventspils 1:18:38 VZ3 70 V94 +24:02 +24:02 278
112 Juris Iļčenko 2512 Saldus 1:18:49 VZ3 71 V95 +24:13 +24:13 277
113 Andžejs Stepančuks 2337 VSK Noskrien 1:18:55 VZ2 25 V96 +24:19 +21:40 277
114 Ivars Ozoliņš 7209 1:18:56 VZ3 73 V97 +24:20 +24:20 277
115 Maksims Leščinskis 7169 Zoorbagan 1:18:56 VZ3 72 V98 +24:20 +24:20 277
116 Uldis Ozoliņš 2078 1:19:03 VZ3 74 V99 +24:27 +24:27 276
117 Dāvis Ziemelis 2135 Engures vidusskola/Engures sportam 1:19:03 VZ1 2 V100 +24:27 +06:14 276
118 Roberts Viļums 2346 1:19:07 VZ3 75 V101 +24:31 +24:31 276
119 Niks Alpēns 2389 1:19:07 VZ2 26 V102 +24:31 +21:52 276
120 Liene Gulbe 2530 Bībers un draugi 1:19:12 SZ3 15 S18 +14:56 +14:56 325
121 Sindijs Logins 2235 1:19:14 VZ3 76 V103 +24:38 +24:38 276
122 Sabīne Goldberga 2155 1:19:19 SZ2 3 S19 +15:03 +03:58 324
123 Emīls Pureniņš 2408 VIENMĒR 1:19:28 VZ2 27 V104 +24:52 +22:13 275
124 Oskars Kunrads 2089 1:19:43 VZ3 77 V105 +25:07 +25:07 274
125 Intars Červinskis 2326 Smaids-A 1:19:46 VZ3 78 V106 +25:10 +25:10 274
126 Elizabete Blūmentāle 2431 Ozons 1:19:47 SZ2 4 S20 +15:31 +04:26 322
127 Arnolds Vergmanis 7185 1:19:47 VZ3 79 V107 +25:11 +25:11 274
128 Kristaps Pilskalns 2096 Gentlemens Club 1:19:53 VZ3 80 V108 +25:17 +25:17 273
129 Edmunds Garančs 2240 1:19:56 VZ3 81 V109 +25:20 +25:20 273
130 Alise Putraima 2409 Limbaži ACTIVE 1:19:59 SZ2 5 S21 +15:43 +04:38 321
131 Stefans Vronskis 2252 Cherepaxa Team 1:20:00 VZ2 28 V110 +25:24 +22:45 273
132 Ilmars Knipšis 2072 Lejasurgas 1:20:01 VZ3 82 V111 +25:25 +25:25 273
133 Mārtiņš Galvanovskis 2438 Lucky Me 1:20:05 VZ3 84 V112 +25:29 +25:29 273
134 Kārlis Lapiņš 2486 1:20:05 VZ3 83 V113 +25:29 +25:29 273
135 Rolans Povšaks 2560 SPORTA PUNKTS 1:20:09 VZ3 85 V114 +25:33 +25:33 272
136 Mārtiņš Tarando 2509 1:20:11 VZ3 86 V115 +25:35 +25:35 272
137 Jānis Pauliņš 2325 1:20:14 VZ3 87 V116 +25:38 +25:38 272
138 Alīna Sokaļska 2528 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:20:22 SZ3 16 S22 +16:06 +16:06 320
139 Jurģis Meženieks 7231 Positive Energy Agency 1:20:27 VZ2 29 V117 +25:51 +23:12 271
140 Inese Brūklene 2518 Miķeļa alus 1:20:27 SZ3 17 S23 +16:11 +16:11 320
141 Guntis Kanaviņš 2348 SSK Bebra 1:20:30 VZ3 88 V118 +25:54 +25:54 271
142 Pēteris Laursons 7198 1:20:36 VZ2 30 V119 +26:00 +23:21 271
143 Mārtiņš Krauklis 2122 1:20:39 VZ3 89 V120 +26:03 +26:03 271
144 Valters Romaško 2345 1:20:41 VZ1 3 V121 +26:05 +07:52 271
145 Daina Vēzīte 2522 1:20:41 SZ3 18 S24 +16:25 +16:25 319
146 Ivars Krūmiņš 2229 1:20:50 VZ3 90 V122 +26:14 +26:14 270
147 Mārcis Megnis 2375 1:20:55 VZ3 91 V123 +26:19 +26:19 270
148 Zane Pakalniece 2050 Engures sportam 1:21:08 SZ3 19 S25 +16:52 +16:52 317
149 Armands Budreika 2526 1:21:13 VZ2 31 V124 +26:37 +23:58 269
150 Ieva Freidenfelde 7235 1:21:29 SZ2 6 S26 +17:13 +06:08 315
151 Dmitrijs Ļisicins 2433 Garmin 1:21:31 VZ3 93 V125 +26:55 +26:55 268
152 Antons Trofimovs 2459 Garmin 1:21:31 VZ3 92 V126 +26:55 +26:55 268
153 Laura Vancāne 2164 SK Tērauds 1:21:47 SZ3 20 S27 +17:31 +17:31 314
154 Jānis Elmeris 2092 1:21:49 VZ3 95 V127 +27:13 +27:13 267
155 Gatis Ozoliņš 2507 1:21:49 VZ3 94 V128 +27:13 +27:13 267
156 Renārs Reiniks 2511 1:21:53 VZ3 96 V129 +27:17 +27:17 267
157 Miks Kalējs 2543 1:21:54 VZ3 97 V130 +27:18 +27:18 267
158 Valters Meijers 2117 1:21:58 VZ2 32 V131 +27:22 +24:43 266
159 Arnis Mūrnieks 2492 1:22:02 VZ3 98 V132 +27:26 +27:26 266
160 Edgars Šneps 2534 Miķeļa alus 1:22:07 VZ3 99 V133 +27:31 +27:31 266
161 Nauris Vērsis 7230 GC 1:22:16 VZ3 100 V134 +27:40 +27:40 265
162 Viesturs Tomels 2362 1:22:20 VZ3 101 V135 +27:44 +27:44 265
163 Gita Vilensone 2515 Gentlemen`s Club 1:22:30 SZ3 21 S28 +18:14 +18:14 312
164 Raivis Ragainis 2156 Krokus 1:22:45 VZ3 102 V136 +28:09 +28:09 264
165 Aleksandrs Sokolovs 7202 PATRIA 1:22:46 VZ3 103 V137 +28:10 +28:10 264
166 Agnis Frijārs 2458 1:22:50 VZ3 104 V138 +28:14 +28:14 264
167 Jānis Seglickis 2297 Pingvīni 1:22:55 VZ3 105 V139 +28:19 +28:19 263
168 Normunds Kronbergs 7221 1:22:57 VZ3 106 V140 +28:21 +28:21 263
169 Lolita Linde 2340 1:23:06 SZ3 22 S29 +18:50 +18:50 309
170 Iveta Penkule 2319 Mana labākā komanda 1:23:12 SZ3 23 S30 +18:56 +18:56 309
171 Mārtiņš Eglijs 2320 Mana labākā komanda 1:23:12 VZ3 107 V141 +28:36 +28:36 263
172 Intars Prindulis 7222 1:23:19 VZ3 108 V142 +28:43 +28:43 262
173 Dārta Otomere 2439 1:23:21 SZ3 24 S31 +19:05 +19:05 308
174 Edgars Blūms 2158 1:23:30 VZ3 109 V143 +28:54 +28:54 262
175 Normunds Aišpurs 2329 Anesteziolgi 1:23:32 VZ3 110 V144 +28:56 +28:56 261
176 Ilvija Pukste 2185 1:23:35 SZ3 25 S32 +19:19 +19:19 308
177 Sigita Lapiņa 2151 Siguldas izlase 1:23:39 SZ2 7 S33 +19:23 +08:18 307
178 Baiba Orga 2385 1:23:45 SZ3 26 S34 +19:29 +19:29 307
179 Rinalds Gronskis 2531 Engures sportam 1:23:46 VZ3 111 V145 +29:10 +29:10 261
180 Līga Saulīte 2453 1:23:46 SZ3 27 S35 +19:30 +19:30 307
181 Maksims Soboļevs 7226 Smart - Lynx 1:23:51 VZ3 112 V146 +29:15 +29:15 260
182 Arturs Robalds 2333 1:23:54 VZ3 113 V147 +29:18 +29:18 260
183 Sandis Klotiņš 2487 1:23:58 VZ2 33 V148 +29:22 +26:43 260
184 Lauma Čerņevska 2351 VSK Noskrien Vāveres 1:24:01 SZ3 28 S36 +19:45 +19:45 306
185 Jānis Elcers 2421 Rolling 1:24:08 VZ3 114 V149 +29:32 +29:32 260
186 Anna Freimane 2225 Auseklis 1:24:10 SZ2 8 S37 +19:54 +08:49 305
187 Andris Neibergs 2422 Rolling 1:24:12 VZ3 115 V150 +29:36 +29:36 259
188 Lāsma Zebuliņa 2027 1:24:25 SZ3 29 S38 +20:09 +20:09 305
189 Maija Pūpola 2354 Maratona klubs 1:24:25 SZ3 30 S39 +20:09 +20:09 305
190 Ivars Jēkabsons 2237 Kocēnu sporta klubs 1:24:31 VZ3 116 V151 +29:55 +29:55 258
191 Aija Melezere 2058 1:24:32 SZ3 31 S40 +20:16 +20:16 304
192 Oskars Kubulis 7249 1:24:33 VZ3 117 V152 +29:57 +29:57 258
193 Deniss Priščepovs 2279 ZOORBAGAN 1:24:33 VZ3 118 V153 +29:57 +29:57 258
194 Edmunds Krastiņš 2442 1:24:34 VZ3 119 V154 +29:58 +29:58 258
195 Jānis Bokmanis 2372 Dance Dance Dance 1:24:40 VZ3 120 V155 +30:04 +30:04 258
196 Sanita Čuhnova 2473 1:24:44 SZ3 32 S41 +20:28 +20:28 303
197 Ina Lukaže 2550 Tērvete 1:24:48 SZ3 33 S42 +20:32 +20:32 303
198 Ieva Leone 2140 DNB banka 1:24:50 SZ3 34 S43 +20:34 +20:34 303
199 Anita Āboltiņa 2172 DNB banka 1:24:51 SZ3 35 S44 +20:35 +20:35 303
200 Arguts Keirāns 7197 1:25:08 VZ3 121 V156 +30:32 +30:32 257
201 Andres Serrano 7248 1:25:17 VZ3 122 V157 +30:41 +30:41 256
202 Armands Ločmelis 2220 DNB banka 1:25:39 VZ3 123 V158 +31:03 +31:03 255
203 Aiga Paegle 2243 Engures sportam 1:25:50 SZ3 36 S45 +21:34 +21:34 299
204 Dita Krastiņa 2310 Sparģeļi 1:25:56 SZ3 37 S46 +21:40 +21:40 299
205 Rihards Akimovs 2073 COK Silva 1:25:56 VZ3 124 V159 +31:20 +31:20 254
206 Jurijs Andrejevs 2396 1:26:00 VZ3 125 V160 +31:24 +31:24 254
207 Madara Grava 7215 1:26:08 SZ3 38 S47 +21:52 +21:52 298
208 Evita Rozenfelde 2489 1:26:10 SZ3 39 S48 +21:54 +21:54 298
209 Jevgenijs Šakils 7186 LDS RSSLI 1:26:13 VZ3 126 V161 +31:37 +31:37 253
210 Matīss Švedenbergs 2562 1:26:27 VZ2 34 V162 +31:51 +29:12 253
211 Aigars Zumbergs 2496 Mailigen 1:26:29 VZ3 127 V163 +31:53 +31:53 253
212 Gatis Urbanovičs 2364 1:26:30 VZ3 128 V164 +31:54 +31:54 252
213 Aleksandrs Maklagins 7191 LDZ RSSLi 1:26:33 VZ3 129 V165 +31:57 +31:57 252
214 Jurijs Sarikins 7189 LDz RSSLI 1:26:39 VZ3 130 V166 +32:03 +32:03 252
215 Arnolds Zolotohins 7246 Sparģeļi 1:26:39 VZ3 131 V167 +32:03 +32:03 252
216 Jānis Rullis 7201 MK Stende 1:26:55 VZ3 132 V168 +32:19 +32:19 251
217 Gints Kuzņecovs 7138 1:26:55 VZ3 133 V169 +32:19 +32:19 251
218 Signija Vītola 2440 Vichy 1:27:00 SZ3 40 S49 +22:44 +22:44 295
219 Igors Kozlovs 2498 franči 1:27:00 VZ3 134 V170 +32:24 +32:24 251
220 Jānis Krūmiņš 7161 1:27:07 VZ3 135 V171 +32:31 +32:31 251
221 Rigonda Germova 2037 1:27:24 SZ3 41 S50 +23:08 +23:08 294
222 Edgars Mucenieks 2275 1:27:25 VZ3 136 V172 +32:49 +32:49 250
223 Rihards Fuksis 2003 1:27:33 VZ3 137 V173 +32:57 +32:57 249
224 Iveta Liepiņa 7214 Metraons 1:27:34 SZ3 42 S51 +23:18 +23:18 294
225 Mārtiņš Kalējs 7227 1:27:37 VZ3 138 V174 +33:01 +33:01 249
226 Agnese Kalēja 2180 1:27:39 SZ2 9 S52 +23:23 +12:18 293
227 Juris Gailis 2533 1:27:39 VZ2 35 V175 +33:03 +30:24 249
228 Ieva Heinrihsone 7243 1:27:43 SZ3 43 S53 +23:27 +23:27 293
229 Edgars Kviatkovskis 7239 1:28:00 VZ2 36 V176 +33:24 +30:45 248
230 Monta Ločmele 2244 1:28:03 SZ3 44 S54 +23:47 +23:47 292
231 Inese Janpaule 2452 Ziemeļkurzeme OK 1:28:07 SZ3 45 S55 +23:51 +23:51 292
232 Mairita Bērziņa 2414 One4Event 1:28:17 SZ3 46 S56 +24:01 +24:01 291
233 Māris Muča 7135 Silva 1:28:20 VZ3 139 V177 +33:44 +33:44 247
234 Laura Veļičko 2382 1:28:24 SZ3 47 S57 +24:08 +24:08 291
235 Ilgvars Bebrišs 2521 SK Katrīna 1:28:28 VZ3 140 V178 +33:52 +33:52 247
236 Anda Ozoliņa 2086 1:28:41 SZ3 48 S58 +24:25 +24:25 290
237 Ģirts Gudrīts 7177 1:28:53 VZ3 141 V179 +34:17 +34:17 246
238 Oto Kļaviņš 2523 1:29:03 VZ2 37 V180 +34:27 +31:48 245
239 Rinalts Ignašs 2524 1:29:03 VZ2 38 V181 +34:27 +31:48 245
240 Marcis Drulle 2269 1:29:06 VZ3 142 V182 +34:30 +34:30 245
241 Sandis Dorbe 2106 SK Ozolnieki 1:29:16 VZ3 143 V183 +34:40 +34:40 245
242 Edīte Komasa - Dorbe 2107 SK Ozolnieki 1:29:26 SZ3 49 S59 +25:10 +25:10 287
243 Kristaps Miķelsons 7238 Lattelecom 1:29:28 VZ3 144 V184 +34:52 +34:52 244
244 Guna Grosa 2499 1:29:44 SZ3 50 S60 +25:28 +25:28 286
245 Marika Pazare 2260 Swedbank 1:29:48 SZ3 51 S61 +25:32 +25:32 286
246 Gatis Kalējs 2205 inspire yourself 1:29:50 VZ3 145 V185 +35:14 +35:14 243
247 Elīna Rozīte 7183 1:30:00 SZ3 52 S62 +25:44 +25:44 286
248 Guntis Doļģis 2356 Pūči 1:30:04 VZ3 146 V186 +35:28 +35:28 242
249 Laura Telle-Freimane 2386 1:30:04 SZ3 53 S63 +25:48 +25:48 285
250 Sandis Avans 2066 1:30:12 VZ3 147 V187 +35:36 +35:36 242
251 Andrejs Meiers 2447 Engures sportam 1:30:14 VZ1 4 V188 +35:38 +17:25 242
252 Didzis Kalējs 2542 1:30:22 VZ3 148 V189 +35:46 +35:46 242
253 Raivita Birkentāla 2557 RAIMAKS 1:30:24 SZ3 54 S64 +26:08 +26:08 284
254 Dainis Kārkliņš 2249 1:30:29 VZ2 39 V190 +35:53 +33:14 241
255 Lelde Blaua-Kriškovska 2535 1:30:32 SZ3 55 S65 +26:16 +26:16 284
256 Juris Kārkliņš 2336 Dobeles Dzirnavnieks 1:30:35 VZ3 149 V191 +35:59 +35:59 241
257 Marta Grūbe 2485 1:30:39 SZ3 56 S66 +26:23 +26:23 284
258 Mareks Strihors 2119 Smārdes Buks 1:30:40 VZ3 150 V192 +36:04 +36:04 241
259 Aleksandrs Tolpigins 2139 DNB banka 1:30:41 VZ3 151 V193 +36:05 +36:05 241
260 Raimonds Briņķis 2393 1:30:42 VZ3 152 V194 +36:06 +36:06 241
261 Aivars Zemītis 7147 1:30:43 VZ3 153 V195 +36:07 +36:07 241
262 Sandra Kudiņa 7171 1:30:45 SZ2 10 S67 +26:29 +15:24 283
263 Ritvars Mūrnieks 2446 1:30:46 VZ3 154 V196 +36:10 +36:10 241
264 Zane Dziļuma 2494 1:30:53 SZ3 57 S68 +26:37 +26:37 283
265 Andris Macevskis 2299 1:30:57 VZ3 155 V197 +36:21 +36:21 240
266 Ieva Meiere 7148 Ziemeļkurzeme OK 1:31:04 SZ3 58 S69 +26:48 +26:48 282
267 Olga Radžabova 2054 Individuāli 1:31:06 SZ3 59 S70 +26:50 +26:50 282
268 Linda Fedotova 2201 CHUBCHIK 1:31:08 SZ3 60 S71 +26:52 +26:52 282
269 Raitis Liepa 2219 DNB banka 1:31:10 VZ3 156 V198 +36:34 +36:34 240
270 Rūdolfs Abiļevs 2330 New Village Workout 1:31:17 VZ3 157 V199 +36:41 +36:41 239
271 Elmārs Blūms 7180 Patria 1:31:28 VZ3 158 V200 +36:52 +36:52 239
272 Māris Penkulis 2374 1:31:30 VZ3 159 V201 +36:54 +36:54 239
273 Ilgvars Ļubka 2162 Moller Auto Lidosta 1:31:30 VZ3 160 V202 +36:54 +36:54 239
274 Aigars Kājiņš 2033 AK 1:31:37 VZ3 161 V203 +37:01 +37:01 238
275 Mārtiņš Zemītis 7151 1:31:40 VZ2 40 V204 +37:04 +34:25 238
276 Ilze Olte 7218 1:31:45 SZ3 61 S72 +27:29 +27:29 280
277 Ieva Raboviča 7149 1:31:47 SZ3 63 S73 +27:31 +27:31 280
278 Agnese Ozoliņa 2432 1:31:47 SZ3 62 S74 +27:31 +27:31 280
279 Renāte Bāliņa 7216 1:31:49 SZ3 64 S75 +27:33 +27:33 280
280 Santa Torstere 7234 1:31:49 SZ3 65 S76 +27:33 +27:33 280
281 Dace Šēle 2566 SK Katrīna 1:31:50 SZ3 66 S77 +27:34 +27:34 280
282 Klāvs Svilpe 2567 SK Katrīna 1:31:51 VZ3 162 V205 +37:15 +37:15 238
283 Raitis Davidčuks 2369 1:31:51 VZ2 41 V206 +37:15 +34:36 238
284 Juris Misters 2317 1:31:58 VZ3 163 V207 +37:22 +37:22 237
285 Atis Ščeglovs 2558 AQUALAR pH9+ 1:32:03 VZ3 164 V208 +37:27 +37:27 237
286 Kristers Komarovs 2554 Salomon Latvia 1:32:06 VZ2 42 V209 +37:30 +34:51 237
287 Andris Karsums 2444 1:32:07 VZ3 165 V210 +37:31 +37:31 237
288 Ilze Smilga 2270 1:32:08 SZ3 67 S78 +27:52 +27:52 279
289 Māris Sauka 7240 1:32:09 VZ3 166 V211 +37:33 +37:33 237
290 Mārtiņš Umlejs 2238 Umlej marathon team 1:32:15 VZ3 167 V212 +37:39 +37:39 237
291 Denisa Preimane 2079 Swedbank 1:32:31 SZ3 68 S79 +28:15 +28:15 278
292 Agnese Matisone 2212 No laukiem 1:32:50 SZ3 69 S80 +28:34 +28:34 277
293 Elīna Apsīte 7205 Patria 1:32:55 SZ3 70 S81 +28:39 +28:39 277
294 Egita Benefelde 7225 1:33:00 SZ3 71 S82 +28:44 +28:44 276
295 Gints Krastiņš 2339 1:33:05 VZ3 168 V213 +38:29 +38:29 235
296 Gints Lejasmeiers 2520 VSK Noskrien 1:33:08 VZ3 169 V214 +38:32 +38:32 235
297 Līga Briža 2170 DNB banka 1:33:08 SZ3 72 S83 +28:52 +28:52 276
298 Edvards Tomass Šneps 2548 Miķeļa alus 1:33:13 VZ2 43 V215 +38:37 +35:58 234
299 Valdis Sirsniņš 2123 1:33:17 VZ3 170 V216 +38:41 +38:41 234
300 Jānis Spirģis 2264 Engures sportam 1:33:20 VZ3 171 V217 +38:44 +38:44 234
301 Agnese Ginovska 2420 Rolling 1:33:38 SZ3 73 S84 +29:22 +29:22 275
302 Rūdolfs Mahts 7153 1:33:41 VZ2 44 V218 +39:05 +36:26 233
303 Rolands Millers 2230 1:33:47 VZ3 172 V219 +39:11 +39:11 233
304 Dāvis Pankoks 2110 FK Kurši 1:33:51 VZ1 5 V220 +39:15 +21:02 233
305 Toms Ķikusts 2495 Noķert ugunsplēsēju 1:33:52 VZ3 173 V221 +39:16 +39:16 233
306 Ilze Stukule 2196 mammadaba 1:33:56 SZ3 74 S85 +29:40 +29:40 274
307 Jānis Večens 2469 1:33:58 VZ3 174 V222 +39:22 +39:22 232
308 Liene Mudrova 2233 PROGATE 1:33:58 SZ3 75 S86 +29:42 +29:42 274
309 Gvido Lauva 2423 Rolling 1:34:01 VZ3 175 V223 +39:25 +39:25 232
310 Agnese Kalniņa 2138 Siguldas izlase / VSK Noskrien 1:34:04 SZ3 76 S87 +29:48 +29:48 273
311 Liene Labsvīra 2443 1:34:10 SZ3 77 S88 +29:54 +29:54 273
312 Sandis Dzērve 2035 1:34:11 VZ3 176 V224 +39:35 +39:35 232
313 Guntra Laugale 2403 1:34:13 SZ2 11 S89 +29:57 +18:52 273
314 Dace Didrihsone 2291 1:34:22 SZ3 78 S90 +30:06 +30:06 272
315 Edgars Būmanis 2006 Pa Vienam 1:34:29 VZ3 177 V225 +39:53 +39:53 231
316 Dace Tenberga 2564 Engures sportam 1:34:32 SZ3 79 S91 +30:16 +30:16 272
317 Aija Freiberga 7194 1:34:34 SZ3 80 S92 +30:18 +30:18 272
318 Ieva Bērziņa 2321 1:34:36 SZ3 81 S93 +30:20 +30:20 272
319 Aleksandrs Šemets 7174 1:34:40 VZ3 178 V226 +40:04 +40:04 231
320 Patriks Purviņš 2248 1:35:07 VZ2 45 V227 +40:31 +37:52 230
321 Iveta Lazdiņa 2043 PEINTBOLA PARKS 2xL 1:35:14 SZ3 82 S94 +30:58 +30:58 270
322 Annija Anna Zaļaiskalna 2529 SSE RIGA 1:35:26 SZ2 12 S95 +31:10 +20:05 269
323 Valdis Pūķis 2313 PŪĶI 1:35:26 VZ3 179 V228 +40:50 +40:50 229
324 Sintija Bite 2363 1:35:30 SZ3 83 S96 +31:14 +31:14 269
325 Inga Heidemane 2159 SK Katrīna 1:35:32 SZ3 84 S97 +31:16 +31:16 269
326 Tomass Reinis Tīss 2383 1:35:34 VZ2 46 V229 +40:58 +38:19 229
327 Danute Fībiga - Daukšte 2181 1:35:35 SZ3 85 S98 +31:19 +31:19 269
328 Agnese Kundziņa 2355 1:35:40 SZ3 86 S99 +31:24 +31:24 269
329 Guntis Zvilna 7192 Biznesa parks Abava 1:35:41 VZ3 180 V230 +41:05 +41:05 228
330 Romans Cvetkovs 2392 1:35:45 VZ3 181 V231 +41:09 +41:09 228
331 Dace Hartmane 2318 1:35:47 SZ3 87 S100 +31:31 +31:31 268
332 Egils Purviņš 7152 1:35:52 VZ3 182 V232 +41:16 +41:16 228
333 Toms Bokta 2165 Birzītes 1:35:52 VZ3 183 V233 +41:16 +41:16 228
334 Elīna Drēziņa 2552 OneDanone 1:35:55 SZ2 13 S101 +31:39 +20:34 268
335 Gita Pavlova 2232 1:35:58 SZ3 88 S102 +31:42 +31:42 268
336 Edgars Cirvelis 7195 1:36:09 VZ3 184 V234 +41:33 +41:33 227
337 Aija Višņevska 2041 1:36:10 SZ2 14 S103 +31:54 +20:49 267
338 Madara Ontužāne 7170 1:36:14 SZ3 89 S104 +31:58 +31:58 267
339 Valērija Fedotova 2083 1:36:14 SZ3 90 S105 +31:58 +31:58 267
340 Līga Kronberga 2449 1:36:20 SZ3 91 S106 +32:04 +32:04 267
341 Guna Sprūde 2013 VSK Noskrien 1:36:27 SZ3 92 S107 +32:11 +32:11 267
342 Kristīne Zara 2281 1:36:28 SZ3 93 S108 +32:12 +32:12 266
343 Elīna Fārenhorste 2168 Umlej marathon team 1:36:36 SZ3 94 S109 +32:20 +32:20 266
344 Kristaps Kalvāns 2286 1:36:39 VZ3 185 V235 +42:03 +42:03 226
345 Emīls Žubulis 7168 1:36:39 VZ2 47 V236 +42:03 +39:24 226
346 Sabīne Prikule 2295 Pingvīni 1:36:44 SZ3 95 S110 +32:28 +32:28 266
347 Kristīne Meija 2063 Resnie/VSK Noskrien 1:36:49 SZ3 97 S111 +32:33 +32:33 266
348 Ilze Ozola 2267 Maratona kubs / Ventspils 1:36:49 SZ3 96 S112 +32:33 +32:33 266
349 Ilze Zēberga 2224 DK Kurzeme 1:36:56 SZ3 98 S113 +32:40 +32:40 265
350 Ilze Goša 2184 Maratona klubs 1:36:59 SZ3 99 S114 +32:43 +32:43 265
351 Ina Graudiņa 2055 VSK Noskrien Vāveres 1:37:05 SZ3 100 S115 +32:49 +32:49 265
352 Konstantins Kvasovs 7207 Suicide Squad 1:37:07 VZ3 186 V237 +42:31 +42:31 225
353 Ieva Lorence 2468 1:37:08 SZ3 101 S116 +32:52 +32:52 265
354 Toms Janušs 2390 Sella AM 1:37:09 VZ1 6 V238 +42:33 +24:20 225
355 Raimonds Meija 2077 Resnie/VSK Noskrien 1:37:10 VZ3 187 V239 +42:34 +42:34 225
356 Kristīne Grava 2373 1:37:11 SZ3 102 S117 +32:55 +32:55 265
357 Ansis Emīls Zīvers 2551 1:37:12 VZ1 7 V240 +42:36 +24:23 225
358 Edīte Jansone 2214 1:37:14 SZ3 103 S118 +32:58 +32:58 264
359 Inga Nartiša 2349 Mailigen 1:37:19 SZ3 104 S119 +33:03 +33:03 264
360 Rihards Upītis 2425 1:37:22 VZ1 8 V241 +42:46 +24:33 224
361 Santa Žukovska 2481 Mailigen 1:37:25 SZ3 105 S120 +33:09 +33:09 264
362 Daiga Oļševska 2002 1:37:29 SZ3 106 S121 +33:13 +33:13 264
363 Ilga Melne 2540 VSK Noskrien 1:37:31 SZ2 15 S122 +33:15 +22:10 264
364 Normunds Ermics 7182 LDZRSSU 1:37:35 VZ3 188 V242 +42:59 +42:59 224
365 Aija Bartuševica 2045 Āpsis 1:37:37 SZ3 107 S123 +33:21 +33:21 263
366 Evija Taurene 2335 VSK Noskrien 1:37:39 SZ2 16 S124 +33:23 +22:18 263
367 Diāna Mazjāne 7139 1:37:40 SZ3 108 S125 +33:24 +33:24 263
368 Erlands Krivāns 2359 1:37:43 VZ3 189 V243 +43:07 +43:07 224
369 Laura Manuša 7193 1:37:50 SZ3 109 S126 +33:34 +33:34 263
370 Lelde Strautiņa 2424 1:37:51 SZ2 17 S127 +33:35 +22:30 263
371 Linda Loce 2081 Lynxdojo 1:37:54 SZ3 110 S128 +33:38 +33:38 263
372 Anete Tauniņa 2332 1:38:04 SZ3 111 S129 +33:48 +33:48 262
373 Ieva Rassa 7199 1:38:07 SZ3 112 S130 +33:51 +33:51 262
374 Gatis Kronbergs 2448 1:38:17 VZ3 190 V244 +43:41 +43:41 222
375 Sintija Melne 2480 Mailigen 1:38:19 SZ2 18 S131 +34:03 +22:58 261
376 Ilze Eglīte 7137 1:38:21 SZ3 113 S132 +34:05 +34:05 261
377 Laila Rozīte 2410 1:38:23 SZ3 114 S133 +34:07 +34:07 261
378 Santa Galviņa 2223 Lattelecom 1:38:26 SZ3 115 S134 +34:10 +34:10 261
379 Maruta Krūmiņa 2465 1:38:32 SZ3 116 S135 +34:16 +34:16 261
380 Mārtiņš Upens 2036 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:38:35 VZ3 191 V245 +43:59 +43:59 222
381 Edgars Maļinovskis 2568 1:38:38 VZ3 192 V246 +44:02 +44:02 221
382 Laura Cepurīte 7160 1:38:41 SZ3 117 S136 +34:25 +34:25 260
383 Inga Pļaviņa 2541 1:38:56 SZ3 118 S137 +34:40 +34:40 260
384 Liene Palkavniece 2327 Swedbank 1:38:58 SZ3 119 S138 +34:42 +34:42 260
385 Anrijs Požarskis 2271 1:38:59 VZ3 193 V247 +44:23 +44:23 221
386 Krišjānis Nesenbergs 2338 1:39:09 VZ3 194 V248 +44:33 +44:33 220
387 Marina Bulkima 2305 - 1:39:11 SZ3 120 S139 +34:55 +34:55 259
388 Inga Lāce 2040 1:39:16 SZ3 121 S140 +35:00 +35:00 259
389 Edgars Priede 2366 1:39:20 VZ3 195 V249 +44:44 +44:44 220
390 Sniga Promberga 2241 CrossFit Rīdzene 1:39:31 SZ3 122 S141 +35:15 +35:15 258
391 Kristīne Gornava 2100 SK Sigulda 1:39:33 SZ3 123 S142 +35:17 +35:17 258
392 Paula Pūķe 2315 PŪĶI 1:39:35 SZ2 19 S143 +35:19 +24:14 258
393 Egils Betmanis 7155 1:39:36 VZ3 196 V250 +45:00 +45:00 219
394 Inese Midrijāne 2195 mammadaba 1:39:45 SZ3 124 S144 +35:29 +35:29 258
395 Linda Līce 2101 SK Sigulda 1:39:50 SZ3 125 S145 +35:34 +35:34 257
396 Ivars Brauns 2127 Lynxdojo 1:40:05 VZ3 197 V251 +45:29 +45:29 218
397 Kaspars Kronbergs 2133 Engures vidusskola / Engures sportam 1:40:11 VZ1 9 V252 +45:35 +27:22 218
398 Loreta Matvejeva 2163 Engures vidusskola / Engures sportam 1:40:11 SZ1 2 S146 +35:55 +26:43 257
399 Evija Šveca 2341 1:40:14 SZ3 126 S147 +35:58 +35:58 256
400 Madara Ozola 2293 Saldus Boksa klubs 1:40:19 SZ3 127 S148 +36:03 +36:03 256
401 Ivars Liepiņš 7229 Lustes 1:40:20 VZ3 198 V253 +45:44 +45:44 218
402 Mikus Salcēvičs 2009 1:40:27 VZ3 200 V254 +45:51 +45:51 217
403 Māris Melderis 2289 1:40:27 VZ3 199 V255 +45:51 +45:51 217
404 Alvis Tribockis 2400 1:40:27 VZ3 201 V256 +45:51 +45:51 217
405 Ilze Šarna 2173 DNB banka 1:40:32 SZ3 128 S149 +36:16 +36:16 256
406 Lelde Spriņģe 2038 1:40:35 SZ3 129 S150 +36:19 +36:19 256
407 Ainārs Aizpurietis 2028 ABLV Bank 1:40:36 VZ3 202 V257 +46:00 +46:00 217
408 Kaspars Zemļickis 7245 1:40:37 VZ3 203 V258 +46:01 +46:01 217
409 Ilze Kārkliņa 2334 Dobeles Dzirnavnieks 1:40:45 SZ3 130 S151 +36:29 +36:29 255
410 Kristīne Krūmiņa 2175 Miķeļa alus 1:40:48 SZ3 131 S152 +36:32 +36:32 255
411 Ines Prants 2113 Võru Suusaklubi 1:40:52 SZ2 20 S153 +36:36 +25:31 255
412 Kristiāna Viļuma 7241 1:40:56 SZ2 21 S154 +36:40 +25:35 255
413 Lelde Vēbere 2186 1:41:17 SZ3 132 S155 +37:01 +37:01 254
414 Daiga Piebalga 2008 VSK Noskrien 1:41:42 SZ3 133 S156 +37:26 +37:26 253
415 Liena Puise-Puiše 2191 1:41:57 SZ3 134 S157 +37:41 +37:41 252
416 Deniels Macijevskis 2253 Cherepaxa Team 1:41:59 VZ2 48 V259 +47:23 +44:44 214
417 Dana Durkee 2301 1:42:10 SZ3 135 S158 +37:54 +37:54 252
418 Liene Katarina 2177 1:42:11 SZ3 136 S159 +37:55 +37:55 252
419 Aija Mālniece 2263 1:42:29 SZ3 137 S160 +38:13 +38:13 251
420 Gerds Sīmanis 2561 Red Frog 1:42:40 VZ3 204 V260 +48:04 +48:04 213
421 Mikus Semeneņa 2132 Engures vidusskola / Engures sportam 1:42:49 VZ1 10 V261 +48:13 +30:00 212
422 Laura Liepa 7144 LaiksCelt.lv 1:43:15 SZ3 139 S161 +38:59 +38:59 249
423 Zane Bernāte 2258 TRXCĒSIS 1:43:15 SZ3 138 S162 +38:59 +38:59 249
424 Inga Miezīte 2300 TRX Cēsis 1:43:17 SZ3 140 S163 +39:01 +39:01 249
425 Liene Barone 2190 1:43:20 SZ3 141 S164 +39:04 +39:04 249
426 Gints Buraks 2115 1:43:20 VZ3 205 V262 +48:44 +48:44 211
427 Sergejs Smirnovs 2278 ZOORBAGAN 1:43:22 VZ3 206 V263 +48:46 +48:46 211
428 Alexander Prudnikov 2277 ZOORBAGAN 1:43:22 VZ3 207 V264 +48:46 +48:46 211
429 Renāte Šmite 2259 1:43:32 SZ2 22 S165 +39:16 +28:11 248
430 Sanita Netlaua 2292 1:43:34 SZ3 142 S166 +39:18 +39:18 248
431 Līva Šteinberga 2056 Galeo Consulting 1:43:42 SZ3 143 S167 +39:26 +39:26 248
432 Jānis Bokta 2150 Birzītes 1:43:49 VZ3 208 V265 +49:13 +49:13 210
433 Ivars Krūmiņš 2174 Miķeļa alus 1:43:58 VZ3 209 V266 +49:22 +49:22 210
434 Didzis Dāle 7219 1:44:09 VZ3 210 V267 +49:33 +49:33 210
435 Ilze Tālmane 7156 Maratona klubs 1:44:10 SZ3 144 S168 +39:54 +39:54 247
436 Eviss Bertrands 2406 First Data 1:44:11 VZ3 211 V268 +49:35 +49:35 210
437 Santa Japeniņa 2030 1:44:13 SZ2 23 S169 +39:57 +28:52 247
438 Viesturs Misiņš 2415 1:44:13 VZ3 212 V269 +49:37 +49:37 210
439 Mārtiņš Dombrovskis 7220 1:44:16 VZ3 213 V270 +49:40 +49:40 209
440 Mārtiņš Lorencs 2134 Engures vidusskola / Engures sportam 1:44:21 VZ2 49 V271 +49:45 +47:06 209
441 Inese Tīģere 7187 1:44:29 SZ3 145 S170 +40:13 +40:13 246
442 Brigita Bērziņa 2206 Radiņi 1:44:40 SZ3 146 S171 +40:24 +40:24 246
443 Aigars Bergs 2200 Radiņi 1:44:40 VZ3 214 V272 +50:04 +50:04 209
444 Emīls Tērauds 7211 Engures Sportam 1:44:47 VZ1 11 V273 +50:11 +31:58 208
445 Krišjānis Stepiņš 2236 Purva Kurmji 1:44:47 VZ3 215 V274 +50:11 +50:11 208
446 Kristīne Kampare 2254 1:44:56 SZ3 147 S172 +40:40 +40:40 245
447 Sanita Bērziņa 2256 Swedbank 1:44:58 SZ3 148 S173 +40:42 +40:42 245
448 Juris Bērziņš 2257 1:44:59 VZ3 216 V275 +50:23 +50:23 208
449 Krišs Liepiņš 2124 Engures sportam 1:45:05 VZ1 12 V276 +50:29 +32:16 208
450 Laura Vēze 2024 1:45:12 SZ3 149 S174 +40:56 +40:56 244
451 Līga Krūziņa 2053 1:45:18 SZ3 150 S175 +41:02 +41:02 244
452 Roberts Raubisko 7200 1:45:25 VZ3 217 V277 +50:49 +50:49 207
453 Sandra Spudiņa 2207 1:45:41 SZ3 151 S176 +41:25 +41:25 243
454 Līga Rube 2391 1:45:48 SZ3 153 S177 +41:32 +41:32 243
455 Dace Dūklava-Kokina 2085 1:45:48 SZ3 152 S178 +41:32 +41:32 243
456 Gints Fjodorovs 2544 Engures sportam / Tukums 1:45:54 VZ3 218 V278 +51:18 +51:18 206
457 Marta Mistere 2322 1:45:56 SZ3 154 S179 +41:40 +41:40 243
458 Jolanta Romanova 2068 VSK Noskrien 1:45:57 SZ3 155 S180 +41:41 +41:41 243
459 Agita Zariņa 2357 1:46:01 SZ3 156 S181 +41:45 +41:45 242
460 Anna Greitāne 2126 Lynxdojo 1:46:07 SZ1 3 S182 +41:51 +32:39 242
461 Gatis Starcevs 7228 Laikscelt.lv 1:46:09 VZ3 219 V279 +51:33 +51:33 206
462 Normunds Kalniņš 2105 SK Sigulda 1:46:17 VZ3 220 V280 +51:41 +51:41 205
463 Gita Gintere-Kikuste 2049 1:46:17 SZ3 157 S183 +42:01 +42:01 242
464 Līga Liepa 2070 SK Ozolnieki 1:46:29 SZ3 158 S184 +42:13 +42:13 241
465 Ivo Levāns 2017 Engures sportam 1:46:48 VZ3 221 V281 +52:12 +52:12 204
466 Katrīna Levāne 2215 Engures Sportam 1:46:48 SZ2 24 S185 +42:32 +31:27 241
467 Džineta Dimante 7162 TRX Cesis 1:46:54 SZ3 159 S186 +42:38 +42:38 240
468 Sandra Lindenberga 2378 MARATONA KLUBS 1:46:55 SZ3 160 S187 +42:39 +42:39 240
469 Nadežda Dzjuba 2367 1:47:02 SZ3 161 S188 +42:46 +42:46 240
470 Kartna Boreiko 7212 1:47:05 SZ3 162 S189 +42:49 +42:49 240
471 Kristīne Čukure 2497 1:47:13 SZ3 163 S190 +42:57 +42:57 240
472 Dace Skrastiņa 2514 1:47:14 SZ3 164 S191 +42:58 +42:58 240
473 Inese Rūsa 2091 Honda Training Crew 1:47:21 SZ3 165 S192 +43:05 +43:05 239
474 Inga Novika 2031 VSK Noskrien 1:47:26 SZ3 166 S193 +43:10 +43:10 239
475 Viktorija Silicka 7233 Smartlynx 1:47:39 SZ3 167 S194 +43:23 +43:23 239
476 Laura Lapiņa 2500 1:47:55 SZ3 168 S195 +43:39 +43:39 238
477 Lorenz Hilfiker 2501 1:47:55 VZ3 222 V282 +53:19 +53:19 202
478 Oskars Derings 7140 1:47:56 VZ3 223 V283 +53:20 +53:20 202
479 Lauma Muceniece 2194 1:47:56 SZ3 169 S196 +43:40 +43:40 238
480 Aleksandrs Orlovs 2527 1:47:59 VZ3 224 V284 +53:23 +53:23 202
481 Līva Rika 7208 1:48:00 SZ3 170 S197 +43:44 +43:44 238
482 Zane Dille 2149 1:48:05 SZ3 171 S198 +43:49 +43:49 238
483 Anda Ozoliņa 2457 1:48:12 SZ3 172 S199 +43:56 +43:56 238
484 Christian Stolzenberger 2466 1:48:17 VZ3 225 V285 +53:41 +53:41 202
485 Baiba Gedrovica 2437 1:48:44 SZ2 26 S200 +44:28 +33:23 236
486 Evelīna Pudzēna 2419 Rolling 1:48:44 SZ2 25 S201 +44:28 +33:23 236
487 Jānis Zālītis 2234 1:48:47 VZ3 226 V286 +54:11 +54:11 201
488 Lāsma Āboliņa 2034 VSK Noskrien 1:48:50 SZ3 173 S202 +44:34 +44:34 236
489 Līva Kauķe 2189 1:49:06 SZ3 174 S203 +44:50 +44:50 236
490 Aivars Ābols 2380 Engures sportam / Tukums 1:49:25 VZ3 227 V287 +54:49 +54:49 200
491 Jana Pūķe 2314 PŪĶI 1:49:39 SZ3 175 S204 +45:23 +45:23 234
492 Aivita Osīte 2460 1:49:44 SZ2 27 S205 +45:28 +34:23 234
493 Martins Lucaus 2088 Royal Canin 1:49:52 VZ3 228 V288 +55:16 +55:16 199
494 Jelena Prants 2112 Võru Suusaklubi 1:50:03 SZ3 176 S206 +45:47 +45:47 234
495 Olga Mikulova 2042 VSK Noskrien 1:50:17 SZ3 177 S207 +46:01 +46:01 233
496 Dāvis Sosārs 2266 Neiro-radiologi 1:50:23 VZ3 229 V289 +55:47 +55:47 198
497 Anda Lūciņa 7250 SK Profesionālis 1:50:33 SZ3 178 S208 +46:17 +46:17 233
498 Ieva Poga 2462 Ražots Latvijā 1:50:40 SZ3 179 S209 +46:24 +46:24 232
499 Matīss Baranovskis 2435 Garmin 1:50:44 VZ3 230 V290 +56:08 +56:08 197
500 Olga Kvasņina 2280 Maratona klubs Ventspils 1:50:45 SZ3 180 S210 +46:29 +46:29 232
501 Jānis Sīlis 2504 VSK Noskrien / Energo optimus 1:50:52 VZ3 231 V291 +56:16 +56:16 197
502 Eva Matīsa 2071 Ātrās ļipas/VSK 1:51:16 SZ3 181 S211 +47:00 +47:00 231
503 Laila Brikaine 2197 Nūjo vesels 1:51:29 SZ3 182 S212 +47:13 +47:13 231
504 Lauma Ose 2455 Vīngliemezis 1:52:09 SZ3 183 S213 +47:53 +47:53 229
505 Niks Kristaps Šmits 2131 Engures vidusskola / Engures sportam 1:52:37 VZ1 13 V292 +58:01 +39:48 194
506 Evita Kalniņa 2461 1:52:38 SZ3 184 S214 +48:22 +48:22 228
507 Gints Ronis 2087 Salacgrīvas Buki 1:52:57 VZ3 232 V293 +58:21 +58:21 193
508 Ivars Šleiners 2069 Ziemeļkurzemes OK 1:53:05 VZ3 234 V294 +58:29 +58:29 193
509 Ansis Gornavs 2097 SK Sigulda 1:53:05 VZ3 233 V295 +58:29 +58:29 193
510 Līga Eglīte 2208 1:53:38 SZ3 185 S215 +49:22 +49:22 226
511 Laila Ceika 2048 1:53:40 SZ3 186 S216 +49:24 +49:24 226
512 Kristīna Kuzika 7178 1:53:56 SZ2 28 S217 +49:40 +38:35 226
513 Sanita Sināte 7253 1:54:00 SZ3 187 S218 +49:44 +49:44 225
514 Iveta Siņicina 2178 1:54:00 SZ3 188 S219 +49:44 +49:44 225
515 Jūlija Kuzņecova 2080 1:54:04 SZ3 189 S220 +49:48 +49:48 225
516 Anda Birģele 2265 1:54:17 SZ2 29 S221 +50:01 +38:56 225
517 Mārtiņš Kaķītis 2183 2 susuriņi 1:54:37 VZ3 235 V296 +1:00:01 +1:00:01 191
518 Laura Videjusa 2182 2 susuriņi 1:54:37 SZ3 190 S222 +50:21 +50:21 224
519 Kristaps Zaļkalns 2020 Engures sportam / Milzkalne 1:54:39 VZ3 236 V297 +1:00:03 +1:00:03 190
520 Elīna Borovkova 2019 Engures sportam / Milzkalne 1:54:39 SZ3 191 S223 +50:23 +50:23 224
521 Elīza Muzika 2525 1:54:57 SZ1 4 S224 +50:41 +41:29 224
522 Linda Kubiloviča 2368 NŪJO AR VĒJU 1:55:08 SZ3 192 S225 +50:52 +50:52 223
523 Līga Prancāne 2102 SK Sigulda 1:55:16 SZ3 193 S226 +51:00 +51:00 223
524 Arnolds Ābelīte 2360 1:55:49 VZ2 50 V298 +1:01:13 +58:34 189
525 Laura Skrastiņa 2365 1:55:50 SZ3 194 S227 +51:34 +51:34 222
526 Rūta Šneidere 2284 1:55:53 SZ3 195 S228 +51:37 +51:37 222
527 Vladimirs Tiščenko 2545 VSK Noskrien 1:55:53 VZ3 237 V299 +1:01:17 +1:01:17 188
528 Inese Bāriņa 2304 1:56:00 SZ3 196 S229 +51:44 +51:44 222
529 Sandra Lūse 7179 1:56:16 SZ3 197 S230 +52:00 +52:00 221
530 Līga Barovska 2384 Ražots Latvijā 1:57:06 SZ3 198 S231 +52:50 +52:50 220
531 Zane Armane 2538 Ražots Latvijā 1:57:06 SZ3 199 S232 +52:50 +52:50 220
532 Vita Zīle 2517 Maratona klubs 1:57:27 SZ3 200 S233 +53:11 +53:11 219
533 Linda Strihora 7157 1:57:59 SZ1 5 S234 +53:43 +44:31 218
534 Sigita Spale 2247 1:58:02 SZ3 201 S235 +53:46 +53:46 218
535 Iveta Dobele 7142 1:58:04 SZ3 202 S236 +53:48 +53:48 218
536 Anta Bojane 2209 1:58:49 SZ3 203 S237 +54:33 +54:33 216
537 Dace Tītmane 2010 1:59:37 SZ3 204 S238 +55:21 +55:21 215
538 Markuss Gaļinovskis 7163 1:59:47 VZ1 14 V300 +1:05:11 +46:58 182
539 Fanija Šitca 2099 SK Sigulda 1:59:55 SZ3 205 S239 +55:39 +55:39 214
540 Agnese Irbīte 2179 VSK Noskrien 1:59:58 SZ3 206 S240 +55:42 +55:42 214
541 Kārlis Liepiņš 2128 Engures sportam 2:00:11 VZ1 15 V301 +1:05:35 +47:22 182
542 Jānis Bloks 2376 2:00:15 VZ3 238 V302 +1:05:39 +1:05:39 182
543 Ilze Kvedere-Bloka 2377 2:00:15 SZ2 30 S241 +55:59 +44:54 214
544 Reinis Baško 2503 2:00:23 VZ3 239 V303 +1:05:47 +1:05:47 181
545 Gunta Reinicāne 2344 2:01:13 SZ3 207 S242 +56:57 +56:57 212
546 Sanita Birzniece 2273 2:01:20 SZ3 208 S243 +57:04 +57:04 212
547 Kristīne Rudzīte 7244 2:01:21 SZ3 209 S244 +57:05 +57:05 212
548 Zane Degro 7206 2:01:39 VZ3 240 V304 +1:07:03 +1:07:03 180
549 Oskars Olavs 2246 2:01:57 VZ3 241 V305 +1:07:21 +1:07:21 179
550 Aldis Dzintars 2231 Nūjo ar vēju 2:01:59 VZ3 242 V306 +1:07:23 +1:07:23 179
551 Rita Saulīte 2228 Riga Adventure Team 2:02:06 SZ3 210 S245 +57:50 +57:50 211
552 Aigars Olavs 2306 2:02:09 VZ3 243 V307 +1:07:33 +1:07:33 179
553 Sandra Grišina 7159 2:02:14 SZ3 211 S246 +57:58 +57:58 210
554 Kristīne Reinholde 2436 2:02:14 SZ3 212 S247 +57:58 +57:58 210
555 Katrīna Baško 2502 2:02:16 SZ1 6 S248 +58:00 +48:48 210
556 Guna Kaļķe 2118 2:02:21 SZ3 213 S249 +58:05 +58:05 210
557 Dina Ķuze 2316 GEMOSS 2:02:25 SZ3 214 S250 +58:09 +58:09 210
558 Lauma Vilumsone 7190 Gemoss 2:02:31 SZ3 215 S251 +58:15 +58:15 210
559 Ilze Komasa 2047 Freelanceri 2:02:42 SZ3 216 S252 +58:26 +58:26 210
560 Katrīna Kūkuma 2064 Lidoleti.lv 2:03:22 SZ3 217 S253 +59:06 +59:06 208
561 Elīna Lunte 2039 2:03:41 SZ2 31 S254 +59:25 +48:20 208
562 Dāniels Ziemelis 2098 Ašās kājas ZID 2:04:03 VZ1 16 V308 +1:09:27 +51:14 176
563 Inese Zepa 2153 Ašās kājas ZID 2:04:03 SZ3 218 S255 +59:47 +59:47 207
564 Normunds Šibeiks 2404 Nūjo priekam 2:04:45 VZ3 244 V309 +1:10:09 +1:10:09 175
565 Inguna Folberga 7237 Troļļi 2:05:00 SZ3 219 S256 +1:00:44 +1:00:44 206
566 Līvija Muša 2057 Jūrmala 2:05:04 SZ3 220 S257 +1:00:48 +1:00:48 206
567 Iveta Jase 2428 Nūjo ar vēju 2:05:10 SZ3 221 S258 +1:00:54 +1:00:54 205
568 Elīna Budava 2430 Swedbank 2:05:30 SZ3 222 S259 +1:01:14 +1:01:14 205
569 Uldis Dīcis 2323 Gausā Jūdze 2:05:39 VZ3 245 V310 +1:11:03 +1:11:03 174
570 Ruta Dīce 2324 Gausā Jūdze 2:05:39 SZ3 223 S260 +1:01:23 +1:01:23 205
571 Diāna Polgina 2358 2:06:47 SZ2 32 S261 +1:02:31 +51:26 203
572 Vēsma Kaņepe 2282 2:06:54 SZ3 224 S262 +1:02:38 +1:02:38 203
573 Linda Andronova 2274 2:06:56 SZ3 225 S263 +1:02:40 +1:02:40 203
574 Helmuts Eriņš 2095 Swedbank 2:07:06 VZ3 246 V311 +1:12:30 +1:12:30 172
575 Linda Liepiņa 2094 Swedbank 2:07:06 SZ3 226 S264 +1:02:50 +1:02:50 202
576 Laura Lucaua 2402 2:07:24 SZ3 227 S265 +1:03:08 +1:03:08 202
577 Lauma Beikmane 2506 2:07:30 SZ2 33 S266 +1:03:14 +52:09 202
578 Maija Stirna 7146 2:07:30 SZ3 228 S267 +1:03:14 +1:03:14 202
579 Santa Dzenīte 7242 2:07:31 SZ3 229 S268 +1:03:15 +1:03:15 202
580 Irēna Kiršteine 2167 2:09:13 SZ3 230 S269 +1:04:57 +1:04:57 199
581 Ilze Lukstiņa 2076 Segliņa Sporta Skola 2:09:14 SZ3 231 S270 +1:04:58 +1:04:58 199
582 Līga Aistere 2416 One4Event 2:09:22 SZ3 232 S271 +1:05:06 +1:05:06 199
583 Iveta Radiņa-Liepkaula 2342 2:09:50 SZ3 233 S272 +1:05:34 +1:05:34 198
584 Anita Bāriņa 2303 2:11:36 SZ3 234 S273 +1:07:20 +1:07:20 195
585 Iveta Zizlāne 7164 2:12:06 SZ3 235 S274 +1:07:50 +1:07:50 195
586 Līga Laganovska 2032 AD Fitness 2:12:41 SZ3 236 S275 +1:08:25 +1:08:25 194
587 Laila Malzubre 7167 Zubru Trieciens 2:14:38 SZ3 237 S276 +1:10:22 +1:10:22 191
588 Madara Zemarāja 7247 2:14:44 SZ3 238 S277 +1:10:28 +1:10:28 191
589 Aleksandrs Voino 2005 2:14:46 VZ3 247 V312 +1:20:10 +1:20:10 162
590 Agita Kalniņa 2104 SK Sigulda 2:14:55 SZ3 239 S278 +1:10:39 +1:10:39 191
591 Mudra Tormi 2505 NŪJO AR VĒJU 2:14:56 SZ3 240 S279 +1:10:40 +1:10:40 191
592 Vita Rudzīte 2549 Meža sports 2:15:25 SZ3 241 S280 +1:11:09 +1:11:09 190
593 Aivis Žukovs 2217 2:16:36 VZ3 248 V313 +1:22:00 +1:22:00 160
594 Kristīne Valdovska 2161 Moller Auto Lidosta 2:16:41 SZ3 242 S281 +1:12:25 +1:12:25 188
595 Jolanta Pugaca 2216 2:16:43 SZ3 243 S282 +1:12:27 +1:12:27 188
596 Inese Grīnberga 2472 Nūjo vesels 2:17:09 SZ3 244 S283 +1:12:53 +1:12:53 187
597 Ingrīda Svoka 2198 2:18:14 SZ3 245 S284 +1:13:58 +1:13:58 186
598 Māra Dīrīņa 2553 Nūjo priekam 2:20:42 SZ3 246 S285 +1:16:26 +1:16:26 183
599 Valters Ivars Zemītis 7251 2:20:54 VZ2 51 V314 +1:26:18 +1:23:39 155
600 Līga Grase 2379 ResearchSlam 2:20:54 SZ3 247 S286 +1:16:38 +1:16:38 182
601 Iveta Verdena 7204 2:21:24 SZ3 248 S287 +1:17:08 +1:17:08 182
602 Iveta Krieva 2061 :) 2:22:50 SZ3 249 S288 +1:18:34 +1:18:34 180
603 Kaylana Miller 2268 2:28:14 SZ3 250 S289 +1:23:58 +1:23:58 173
604 Terēza Strauta 2537 Kuldīgas dome 2:30:36 SZ3 252 S290 +1:26:20 +1:26:20 171
605 Inga Bērziņa 2559 Kuldīga 2:30:36 SZ3 251 S291 +1:26:20 +1:26:20 171
606 Dace Kārkliņa 2536 GrST Team 2:32:30 SZ3 253 S292 +1:28:14 +1:28:14 169
607 Irēna Šibeika 2405 Nūjo priekam 2:33:10 SZ3 254 S293 +1:28:54 +1:28:54 168
608 Anita Barbane 2114 Nūjo priekam 2:37:21 SZ3 255 S294 +1:33:05 +1:33:05 163
609 Ieva Garanča 2026 2:45:49 SZ3 256 S295 +1:41:33 +1:41:33 155
610 Irina Salova 2307 2:48:23 SZ3 257 S296 +1:44:07 +1:44:07 153
611 Ināra Dāboliņa 2482 Nūjo vesels 2:48:44 SZ3 259 S297 +1:44:28 +1:44:28 152
612 Larisa Jansone 2513 NŪJO VESELS 2:48:44 SZ3 258 S298 +1:44:28 +1:44:28 152
613 Evita Ernestsone 2474 DNF
614 Edgars Cimermanis 2516 Riga Ironman Team DNF
615 Kristīne Vitkovska 2148 DNF
616 Andris Saldons 2441 Jūrmalas sporta skola DNF
617 Inguna Skujiņa 2451 Nūjo vesels DNF
618 Anete Freiberga 2262 DNF
619 Zane Lulle-Ertmane 2187 Swedbank DNF
620 Linda Brumele 2121 DNB banka DNF
621 Daiga Ļubka 7188 Moller Auto Lidosta DNF