SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
4001 Roberts Paulovskis Z1
4002 Kristiāna Šaripa M2
4003 Rainers Vate Engures Sportam Z1
4004 Klāvs Liepiņš Engures sportam Z1
4005 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures sportam Z2
4006 Rūdolfs Smilga Z1
4009 Marta Ļaudama Aizpute M1
4010 Evelīna Miķelsone Lattelecom M1
4011 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien M1
4012 Gusts Gudēvics VSK Noskrien Z1
4013 Anna Goša Maratona klubs M1
4014 Emīls Smildziņš Z2
4015 Jegors Seļuto Z1
4016 Marija Seļuto M1
4017 Endžija Evelīna Valdmane M2
4018 Betija Beatrise Valdmane M1
4019 Ance Paula Gaidišķe M1
4020 Maikls Niks Balodis Z2
4021 Ralfs Kalējs inspire yourself Z2
4022 Sanija Bērziņa Radiņi M2
4023 Luka Zalsters Z1
4024 Madara Romaško M1
4025 Enija Stangute Baldones vieglatlētikas nodaļa M2
4026 Mārtiņš Cišs Lattelecom Z1
4027 Lote Avota Lynxdojo M1
4028 Rolands Heinrihs Millers Z1
4029 Intars Grigors Z1
4030 Linards Prombergs CrossFit Rīdzene Z1
4032 Kaspars Rūte Carnikava Z1
4033 Kristiāna Rūte Carnikava M1
4034 Kate Balode Talsu novada sporta skola M1
4035 Austris Misāns Z1
4036 Roberts Pazars Swedbank AS Z2
4037 Roberts Spirģis Engures sportam Z1
4038 Alise Spirģe Engures sportam M1
4040 Etienne Miller Z1
4041 Samuel Miller Z2
4042 Ritvars Gailis Z1
4043 Reinis Gailis Z2
4044 Renārs Bents Z1
4045 Millija Benta M1
4048 Andžela Priede M1
4049 Linna Upīte M1
4050 Marta Luīze Erkena Radio SWH M1
4051 Madara Bāriņa M2
4052 Edvards Olte Z1
4053 Emīlija Olte M1
4054 Katrīna Cīrule M1
4055 Mikus Bartuševics Z1
4056 Dāvis Bartuševics Z1
4057 Katrīna Kairova M1
4058 Egija Eislere Radio SWH M1
4059 Elīna Redisone LVM M1
4060 Estere Veidemane Engures sportam M2
4063 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
4064 Valters Amsils Dobeles Dzirnavnieks Z1
4065 Elza Ananiča M1
4066 Matīss Grava Z2
4067 Ralfs Fuksis Z1
4068 Kristofers Kančs Omega Pharma Z1
4069 Ernests Kančs Omega Pharma Z1
4071 Jēkabs Beiers Z1
4073 Ieva Rutkopa Omega Pharma M1
4074 Jānis Rutkops Omega Pharma Z1
4075 Paula Kārkliņa M1
4078 Rihards Zebuliņš Z1
4079 Alberts Kvisviks Z1
4080 Katrīna Kvisvika M1
4081 Edvards Akimovs COK Silva Z1
4082 Gustavs Akimovs COK Silva Z1
4083 Ričards Tomass Veinbergs Z1
4084 Miķelis Rutkis Z1
4085 Gustavs Pastars 30draugi.lv Z1
4086 Niklāvs Dzedons Z1
4087 Anna Dzedone M1
4088 Nikola Bunde veikals MARATONS M2
4089 Ralfs Lucaus Z1
4090 Emīlija Lucaua M1
4091 Ričards Ribuzuls Ģimene Z1
4092 Emīlija Rosicka M1
4093 Marta Frēliha FAVORĪTS M2
4094 Henrijs Hugo Močāns Amber race / Elevation Z1
4095 Sofija Sveta Galvanovska Lucky Me M1
4096 Atis Galvanovskis Lucky Me Z1
4097 Adrians Jaudzems Jaudzemi rullē Z2
4098 Artis Regnārs Labsvīrs Z2
4099 Eleonora Kristiana Labsvīra M1
4100 Pēteris Vārna Vizbulītes Z2
4101 Eva Dorbe KODO M1
4102 Sāra Dorbe KODO M1
4103 Kristena Mūrniece M1
4104 Alise Lorence Talsu airētāji M1
4105 Raiens Rūja SK Sigulda Z2
4106 Roberts Peičs Z2
4107 Adrians Šņoriņš Talsu novada sporta skola Z2
4108 Annija Šņoriņa Talsu novada sporta skola M1
4109 Paula Zorģe Talsu novada sporta skola M1
4110 Uku Tomingas Z1
4111 Kristjan Tomingas Z1
4112 Madara Diāna Salmane M2
4113 Jasmīne Vanaga Isostar M1
4114 Ksenija Celmiņa M1
4116 Mārcis Auziņš Z1
4117 Gustavs Miezītis Dobeles Dzirnavnieks Z1
4118 Elīza Fokerote M1
4119 Sabīne Klotiņa M1
4120 Emīls Matiass Reinfelds Reinfeldi Z2
4121 Paula Irbe Talsu novada sporta skola M1
4122 Anna Irbe Talsu novada sporta skola M1
4123 Dārta Galiņa M1
4124 Francis Kozlovs franči Z1
4125 Elīna Baško M1
4126 Ernests Solovjovs Talsu pakanu sporta klubs Z2
4127 Elīna Biseniece OK Purva Bridējs M1
4128 Adrians Reiniks Z1
4129 Eduards Mahts Z1
4130 Deivids Kubraks Deivida pasãkums Z2
4131 Svens Strihors Deivida pasãkums Z2
4132 Daniils Sladkovs Deivida pasãkums Z1
4133 Mareks Šimans Deivida pasãkums Z2
4134 Marks Smildziņš Deivida pasākums Z2
4135 Emils Šimans Deivida pasãkums Z1
4136 Rolands Tuviškins Deivida pasãkums Z2
4137 Roberts Zeibots Deivida pasãkums Z2
4138 Evelina Kučere Deivida pasãkums M2
4139 Patricija Tropa Deivida pasãkums M2
4140 Edvards-Andrejs Radionovs Deivida pasãkums Z2
4141 Aleks Tīrums Deivida pasãkums Z2
4142 Rojs Kļaviņš Z1
4145 Keitija Kriškovska M2
4146 Hermanis Valtass METRONS SK Z1
4147 Elīza Kobiņeca M1
4148 Jēkabs Malzubris Zubru trieciens Z1
4149 Estere Vanaga Talsu Pakalnu Sporta Klubs M1
4150 Dāvis Bautris DB Running Z1
4151 Elizabete Andersone M2
4152 Patrīcija Kriškovska M1
4153 Mārtiņš Voino Z1
4154 Dārta Gintere M1
4155 Dženifera Zēberga VSK Noskrien Latvenergo M1
4156 Dairis Damškalns Talsu Pakalnu Sporta Klubs Z2
4157 Pauls Vicinskis Z1
4158 Rikardo Ruņģis Z1
4159 Rainers Runģis Z2
4160 Elīza Sproģe Talsu novada sporta skola M2
4161 Mārtiņš Rūdis Andersons Z1
4162 Sandris Salna Z1
4163 Kristers Salna Z1
4164 Sandis Vīburs Z1
4165 Elza Rudzīte Meža sports M2
4166 Valters Suntažs Z1
4167 Simona Aļehnoviča M1
4170 Kristiāna Paula Sīmane RedFrog M2
4171 Diāna Spruģevica Talsu Novada Sporta Skola M1
4173 Gustavs Tenbergs Engures sportam Z1
4174 Valters Bresme Talsu novada Sporta skola Z2
4175 Olivers Bresme Talsu novada Sporta skola Z2
4176 Martins Lāže Talsu novada Sporta skola Z1
9000 Gabriela Elberga M2
9005 Dāvids Elbergs Z1
9009 Edvards Galijs Maratons Asics Z1
9010 Laura Gudena M1
9020 Markuss Āboliņš Z1
9027 Ance Bērziņa Māsas M2
9031 Annija Gaļinovska RUN 4 SUN M1
9032 Tīna Bērziņa Ozolnieki M2
9033 Una Bērziņa Ozolnieki M1
9034 Tālis Zāns Z1
9035 Kristiāna Korsunova Talsu sporta skola M1
9036 Dins Semeneņa Z1
9037 Ričards Joničenko Talsu novada sporta skola/Stendenieki Z1
9038 Karlīna Utkina M2
9039 Elizabete Krauze M1
9040 Olivers Krauze Z1
9041 Marats Bogdanovs Z1
9042 Viljams Dērics Z1
9043 Anna Luiza Auziņa Deivida pasākums M2
9044 Fēlikss Paurs Talsu sporta skola hokejs Z1
9045 Evelīna Ozoliņa bandana.lv M2
9046 Eliza Andra Ozolina bandana.lv M1
9047 Paula Zalkalne bandana.lv M2
9048 Tomass Adrians Melzobs Z1
9049 Ernests Liepiņš Lustes Z1
9050 Gustavs Zemitis Z2
9051 Elīza Zemīte M1
9052 Rūdolfs Leščinskis Zoorbagan Z1
9053 Katrīna Povšaka SPORTA PUNKTS M1
9054 Elīza Leščinska Zoorbagan M1
9055 Loreta Žubule M2
9056 Elizabete Patrīcija Stirna M1
9057 Gustavs Stirna Z1
9058 Rūdolfs Brūns Z1
9059 Ernests Brūns Z1
9060 Līva Eglīte M2
9061 Valters Rubenis Z1
9062 Stefānija Plūme Plūmes M1
9063 Emīlija Plūme Plūmes M1
9064 Emīls Zapereckis Z1
9065 Rēzija Brūna M1
9066 Kārlis Brūns M1
9067 Terēze Klepere Valmieras sākumskola M1
9068 Liene Rozenberga SK Sigulda M1
9069 Anna Rozenberga SK Sigulda M1
9070 Kristiāna Kuzņecova M2
9071 Marta Kuzņecova M1
9072 Rūta Mellenberga M2
9073 Elīna Vahere - Abražune M1
9074 Ieva Bērziņa Māsas M1
9075 Karolīna Anna Maķevica M1
9136 Anhela Lūse M1
9138 Martins Lūsis Z1
9139 Evelīna Vahere - Abražune M2
9140 Elizabete Žerdiņa M1
9141 Elza Kugelāne M1
9142 Rainers Krišmanis Z2
9143 Kārlis Pārups Melnsila uzņēmēji Z2
9144 Paula Pārupa Melnsila uzņēmēji M2
9145 Rūta Pārupa Melnsila uzņēmēji M1
9146 Alesandro Barriga Garcia Club Atletismo Albolote Z1
9147 Rūta Mesere Ziemeļkurzeme M1
9148 Edijs Dobelis Z1
9149 Loreta Jakobi M2
9150 Leo Jakobi Z1
9151 Made Freimane M1
9152 Kate Freimane M2
9153 Rachava Millere M1
9154 Jānis Lūsis Z1
9155 Dāvids Lūsis Z2
9156 Roberts Celmiņš Z2
9157 Matīss Dūzens Z1
9158 Everts Baumanis Asics Z1
9159 Rasa Raboviča M1
9160 Alise Andersone M2
9161 Paula Birģele M2
9162 Emīlija Birģele M1
9163 Agneta Zvejniece M1
9164 Bruno Svens Zvejnieks Z1
9165 Alise Samīte M2
9166 Tomass Aliks Talsu novada sporta skola Z2
9167 Grieta Roze VSK Noskrien M2
9168 Rūta Šķiliņa M1
9169 Kristers Kalniņš SK Sigulda Z1
9170 Katrīna Anna Kalniņa SK Sigulda M2
9171 Renārs Vērsis GC Z1
9172 Gerda Klepere DK ZK M2
9173 Darja Petuhova SSK Bebra M1
9174 Pauls Bērziņš Z1
9175 Klāvs Bērziņš Z1
9176 Aleksandrs Tolpigins Latvijas Korejas Sambo federācija Z1
9177 Marta Kobiņeca M1
9178 Linards Bērziņš 2TF Lasm Z1
9179 Līna Bērziņa 2TF Lasm M1
9180 Samanta cukļivska M2
9181 Meldra Rasa M1
9182 Kurts Osis Z1
9184 Marts Rasa Z1
9185 Katrīna Māliņa M1
9186 Helēna Reinfelde
Kopā: 258 dalībnieki.