LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 189 SiS LAT 1:54:47 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:51 1000 271 1271
2 Gints Lūsis 143 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:01:12 VL2 1 V2 +06:25 +00:00 00:48 947 288 1235
3 Andrejs Jesko 182 Veikals 42km 2:02:56 VL2 2 V3 +08:09 +01:44 01:00 934 230 1164
4 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 2:07:01 VL2 3 V4 +12:14 +05:49 00:57 904 242 1146
5 Jakub Halama 204 KVS Šumperk 2:11:06 VL2 4 V5 +16:19 +09:54 01:13 876 189 1065
6 Didzis Glušņevs 56 Sk.Biksti 2:11:26 VL2 5 V6 +16:39 +10:14 01:00 873 230 1103
7 Gunārs Ķeģis 181 VSK Noskrien 2:12:23 VL3 1 V7 +17:36 +00:00 01:16 867 182 1049
8 Mārtiņš Auziņš 131 Brīvsolis 2:13:28 VL2 6 V8 +18:41 +12:16 01:00 860 230 1090
9 Artis Krievāns 153 Pēdu nav 2:15:03 VL3 2 V9 +20:16 +02:40 01:12 850 192 1042
10 Andis Rumbenieks 132 VVK 2:16:57 VL2 7 V10 +22:10 +15:45 01:27 838 159 997
11 Raivis Reinfelds 142 VUGD 2:19:12 VL2 8 V11 +24:25 +18:00 00:51 825 271 1096
12 Juris Gudēvics-Liepiņš 85 VSK Noskrien 2:19:49 VL2 9 V12 +25:02 +18:37 01:01 821 226 1047
13 Rihards Volfs 69 RajA 2:23:02 VL2 10 V13 +28:15 +21:50 01:01 802 226 1028
14 Oskars Cimermanis 6 Riga Ironman Team 2:23:06 VL2 11 V14 +28:19 +21:54 01:20 802 173 975
15 Andris Sprūds 111 VSK Noskrien 2:23:34 VL2 12 V15 +28:47 +22:22 01:09 800 200 1000
16 Aigars Lūsis 144 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 2:24:19 VL4 1 V16 +29:32 +00:00 01:11 795 194 989
17 Juris Šehtels 5028 Ādaži 2:26:18 VL3 3 V17 +31:31 +13:55 01:11 785 194 979
18 Mārtiņš Dīcis 138 VSK Noskrien 2:27:19 VL2 13 V18 +32:32 +26:07 01:17 779 179 958
19 Mārtiņš Fārenhorsts 145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:28:22 VL2 14 V19 +33:35 +27:10 00:57 774 242 1016
20 Kaspars Stukuls 213 2:28:27 VL2 15 V20 +33:40 +27:15 01:28 773 157 930
21 Kristīne Kuzņecova 148 2:29:26 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:21 1000 219 1219
22 Matīss Haritonovs 176 2:30:07 VL2 16 V21 +35:20 +28:55 01:07 765 206 971
23 Jose Antonio Garcia Ruiz 67 CLUB ATLETISMO ALBOLOTE 2:30:23 VL3 4 V22 +35:36 +18:00 01:13 763 189 952
24 Aigars Bundzinieks 118 2:30:24 VL3 5 V23 +35:37 +18:01 01:15 763 184 947
25 Jānis Vītiņš 39 VSK Noskrien 2:31:03 VL2 17 V24 +36:16 +29:51 01:01 760 226 986
26 Ruslans Šuļga 191 Maratona klubs-Liepāja 2:31:45 VL2 18 V25 +36:58 +30:33 01:20 756 173 929
27 Normunds Bremze 60 izturība 2:32:03 VL3 6 V26 +37:16 +19:40 01:12 755 192 947
28 Mārtiņš Puriņš 141 Siguldas izlase / Isostar 2:32:27 VL2 19 V27 +37:40 +31:15 01:03 753 219 972
29 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis 2:32:28 VL3 7 V28 +37:41 +20:05 01:17 753 179 932
30 Laura Čakle 31 Moller Auto Ventspils/SIS 2:32:36 SL2 2 S2 +03:10 +03:10 01:04 979 277 1256
31 Sergejs Maslobojevs 163 2:34:39 VL2 20 V29 +39:52 +33:27 01:32 742 150 892
32 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 2:35:08 VL3 8 V30 +40:21 +22:45 01:02 740 223 963
33 Juris Jansons 211 Swedbank 2:36:34 VL3 9 V31 +41:47 +24:11 01:19 733 175 908
34 Pēteris Stepiņš 205 Swedbank 2:36:35 VL2 21 V32 +41:48 +35:23 01:17 733 179 912
35 Irīna Štūla-Pankoka 216 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:36:56 SL2 3 S3 +07:30 +07:30 01:02 952 285 1237
36 Hugo Jakobi 5027 2:37:08 VL2 22 V33 +42:21 +35:56 01:29 730 155 885
37 Artis Pūcītis 127 2:38:25 VL2 23 V34 +43:38 +37:13 01:16 725 182 907
38 Reinis Skorovs 79 VSK Noskrien 2:38:27 VLJ 2 V35 +43:40 +43:40 01:16 724 182 906
39 Salvis Brasavs 78 2:38:31 VL3 10 V36 +43:44 +26:08 01:06 724 209 933
40 Toms Komass 74 Freelanceri 2:38:33 VL2 24 V37 +43:46 +37:21 01:30 724 153 877
41 Viviana Kirilova 15 SiS LAT 2:38:39 SL3 1 S4 +09:13 +00:00 01:26 942 206 1148
42 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien 2:38:51 VLJ 3 V38 +44:04 +44:04 01:14 723 186 909
43 Jānis Actiņš 55 VSK Noskrien/LSC 2:38:55 VL3 11 V39 +44:08 +26:32 01:26 722 160 882
44 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club 2:38:59 VL2 25 V40 +44:12 +37:47 00:52 722 265 987
45 Uldis Kirtovskis 186 Izturība 2:40:37 VL3 12 V41 +45:50 +28:14 01:35 715 145 860
46 Janos Kozma 158 2:40:56 VL2 26 V42 +46:09 +39:44 01:51 713 124 837
47 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils/SIS 2:41:16 VL2 27 V43 +46:29 +40:04 01:19 712 175 887
48 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda 2:41:26 VL2 28 V44 +46:39 +40:14 01:37 711 142 853
49 Jānis Puida 172 SSK Bebra 2:41:52 VL2 29 V45 +47:05 +40:40 00:52 709 265 974
50 Ainārs Gudēvics 114 1188.lv / Lattelecom 2:42:18 VL2 30 V46 +47:31 +41:06 01:13 707 189 896
51 Ainārs Brahmanis 196 SK Katrīna 2:42:20 VL3 13 V47 +47:33 +29:57 01:27 707 159 866
52 Māris Sardiko 58 2:42:40 VL2 31 V48 +47:53 +41:28 01:06 706 209 915
53 Jānis Cīmurs 84 Cīmurēni 2:43:18 VL2 32 V49 +48:31 +42:06 01:08 703 203 906
54 Toms Kaufmanis 150 Maratona klubs 2:44:11 VLJ 4 V50 +49:24 +49:24 01:40 699 138 837
55 Jānis Mūrnieks 207 2:44:44 VL2 33 V51 +49:57 +43:32 01:17 697 179 876
56 Dzintars Rērihs 22 VSK Noskrien Rieksti 2:45:15 VL2 34 V52 +50:28 +44:03 01:09 695 200 895
57 Anete Švilpe 152 VSK Noskrien Vāveres 2:45:21 SLJ 1 S5 +15:55 +00:00 01:24 904 211 1115
58 Guntis Šmaukstelis 73 Līgas draugi 2:45:39 VL2 35 V53 +50:52 +44:27 01:37 693 142 835
59 Mārcis Bratka 194 Dunte 96 Pro Racing 2:46:10 VL2 36 V54 +51:23 +44:58 01:25 691 162 853
60 Edijs Vilnis 5026 VSK Noskrien 2:46:14 VL3 14 V55 +51:27 +33:51 01:38 690 141 831
61 Natālija Rižka 5024 2:48:11 SL2 4 S6 +18:45 +18:45 01:39 889 179 1068
62 Ivars Sedlenieks 5020 TRX Cesis 2:48:34 VL4 2 V56 +53:47 +24:15 01:36 681 144 825
63 Valentīns Ščedrovs 45 Supercompensation 2:49:09 VL2 37 V57 +54:22 +47:57 01:12 679 192 871
64 Gintars Bremšmits 5030 Fizkultūras nora 2:49:32 VL2 38 V58 +54:45 +48:20 01:22 677 168 845
65 Viesturs Zimackis 62 2:49:51 VL2 39 V59 +55:04 +48:39 01:43 676 134 810
66 Andris Bāliņš 81 VSK Noskrien 2:50:00 VL2 40 V60 +55:13 +48:48 01:09 675 200 875
67 Andris Leja 168 Ziemeļkurzeme OK 2:51:03 VL3 15 V61 +56:16 +38:40 01:37 671 142 813
68 Vilnis Frišfelds 137 PAIC 2:51:11 VL3 16 V62 +56:24 +38:48 01:38 671 141 812
69 Andris Drešmanis 108 DzSK "Lokomotīve" 2:51:35 VL3 17 V63 +56:48 +39:12 01:41 669 137 806
70 Māris Stumbris 165 2:51:59 VL2 41 V64 +57:12 +50:47 01:47 667 129 796
71 Sergejs Kolosovs 82 2:52:00 VL2 42 V65 +57:13 +50:48 01:21 667 170 837
72 Gusts Fokerots 169 Vientuļais Vilks 2:52:46 VL2 43 V66 +57:59 +51:34 01:25 664 162 826
73 Vladeks Alševskis 160 VSK 2:52:57 VL2 44 V67 +58:10 +51:45 01:39 664 139 803
74 Arūnas Dubinskas 154 Šviesos Kariai 2:53:06 VL3 18 V68 +58:19 +40:43 01:53 663 122 785
75 Ritvars Kalniņš 149 KRONUS 2:53:16 VL3 19 V69 +58:29 +40:53 01:40 662 138 800
76 Dzintars Petrovs 134 Rīgas satiksme 2:53:22 VL3 20 V70 +58:35 +40:59 01:59 662 116 778
77 Danila Seluto 42 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:53:37 VL2 45 V71 +58:50 +52:25 01:22 661 168 829
78 Armands Lunts 14 VSK Noskrien 2:54:05 VL3 21 V72 +59:18 +41:42 01:45 659 131 790
79 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 2:54:10 SL3 2 S7 +24:44 +15:31 01:34 858 188 1046
80 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca 2:54:22 VL2 46 V73 +59:35 +53:10 01:18 658 177 835
81 Vitālijs Muzika 41 VSK Noskrien 2:54:29 VL3 22 V74 +59:42 +42:06 01:29 658 155 813
82 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien 2:54:58 VL3 23 V75 +1:00:11 +42:35 01:37 656 142 798
83 Ģirts Bulāns 30 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:55:03 VL2 47 V76 +1:00:16 +53:51 01:17 656 179 835
84 Miks Pētersons 86 Nordi Furniture 2:55:30 VL2 48 V77 +1:00:43 +54:18 01:51 654 124 778
85 Aivars Vilks 151 2:56:09 VLJ 5 V78 +1:01:22 +1:01:22 01:23 652 166 818
86 Vitālijs Petuhovs 200 SSK Bebra 2:56:17 VL2 49 V79 +1:01:30 +55:05 01:39 651 139 790
87 Armands Rabovičs 59 Liepāja 2:56:23 VL2 50 V80 +1:01:36 +55:11 01:32 651 150 801
88 Agris Rusmanis 202 JFX Sports 2:56:27 VL2 51 V81 +1:01:40 +55:15 01:44 651 133 784
89 Uldis Pormeisters 87 Ātrās ļipas/VSK 2:56:40 VL2 52 V82 +1:01:53 +55:28 01:08 650 203 853
90 Meelis Kukk 215 SK Jõulu 2:56:49 VL4 3 V83 +1:02:02 +32:30 01:25 649 162 811
91 Arvīds Germovs 53 2:56:52 VL3 24 V84 +1:02:05 +44:29 01:38 649 141 790
92 Linda Beldava 29 VSK Noskrien Vāveres 2:58:04 SL2 5 S8 +28:38 +28:38 01:34 839 188 1027
93 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 2:58:25 VL2 53 V85 +1:03:38 +57:13 01:23 643 166 809
94 Mārtiņš Allers 203 2:58:28 VL3 25 V86 +1:03:41 +46:05 01:43 643 134 777
95 Ainārs Kumpiņš 34 PaBaso.lv 2:58:31 VL2 54 V87 +1:03:44 +57:19 01:24 643 164 807
96 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien 2:59:33 SL3 3 S9 +30:07 +20:54 01:31 832 195 1027
97 Edmunds Gržibovskis 26 VSK Noskrien 2:59:47 VL3 26 V88 +1:05:00 +47:24 01:35 638 145 783
98 Uģis Holsts 103 PURVA BRIDĒJS 2:59:49 VL3 27 V89 +1:05:02 +47:26 01:09 638 200 838
99 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien 3:00:15 VL4 4 V90 +1:05:28 +35:56 01:27 637 159 796
100 Mārtiņš Vilemsons 164 VSK Noskrien 3:00:40 VL2 55 V91 +1:05:53 +59:28 01:53 635 122 757
101 Andris Jonelis 221 Maratona klubs / CRAMO 3:01:08 VL2 56 V92 +1:06:21 +59:56 01:24 634 164 798
102 Magnus Zalsters 80 3:02:04 VL2 57 V93 +1:07:17 +1:00:52 01:49 630 127 757
103 Kristaps Kudlāns 174 3:02:05 VL2 59 V94 +1:07:18 +1:00:53 01:47 630 129 759
104 Kaspars Jurāns 175 3:02:05 VL2 58 V95 +1:07:18 +1:00:53 01:48 630 128 758
105 Jānis Pugačs 188 Vēl pa aliņam? 3:02:14 VL2 60 V96 +1:07:27 +1:01:02 01:29 630 155 785
106 Marta Zumberga 140 Siguldas izlase / Isostar 3:02:17 SL2 6 S10 +32:51 +32:51 01:09 820 257 1077
107 Andris Limanāns 65 SK Biksti 3:02:19 VL2 61 V97 +1:07:32 +1:01:07 01:13 630 189 819
108 Evija Vate 97 Engures Sportam 3:02:34 SL2 7 S11 +33:08 +33:08 01:13 819 242 1061
109 Aivis Reinholds 27 3:03:23 VL3 28 V98 +1:08:36 +51:00 01:44 626 133 759
110 Rasa Grāvīte 36 3:03:25 SLJ 2 S12 +33:59 +18:04 01:57 815 151 966
111 Madara Apsalone 220 3:03:28 SL2 8 S13 +34:02 +34:02 01:35 814 186 1000
112 Edgars Ezers 106 3:04:05 VL2 62 V99 +1:09:18 +1:02:53 01:11 624 194 818
113 Aigars Beks 90 Mammut LAT 3:04:10 VL3 29 V100 +1:09:23 +51:47 01:40 623 138 761
114 Jānis Bogdanovs 185 Valmiera 3:04:43 VL3 30 V101 +1:09:56 +52:20 01:35 621 145 766
115 Sandis Rudzītis 5025 3:04:51 VL3 31 V102 +1:10:04 +52:28 01:39 621 139 760
116 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils/SIS 3:05:00 SL3 4 S14 +35:34 +26:21 01:36 808 184 992
117 Oskars Martuzāns 88 3:05:20 VL2 63 V103 +1:10:33 +1:04:08 01:53 619 122 741
118 Ainārs Grīnvalds 92 Mammadaba 3:05:27 VL3 32 V104 +1:10:40 +53:04 01:54 619 121 740
119 Denis Aļeksejevs 157 "Vellapēda" 3:06:35 VL2 64 V105 +1:11:48 +1:05:23 01:33 615 148 763
120 Māris Veliks 195 TRX CĒSIS 3:06:45 VL3 33 V106 +1:11:58 +54:22 01:55 615 120 735
121 Jānis Butkēvičus 112 3:07:50 VL2 65 V107 +1:13:03 +1:06:38 01:44 611 133 744
122 Rodrigo Treijers 70 Virsotne/Marmot 3:08:58 VL3 34 V108 +1:14:11 +56:35 01:24 607 164 771
123 Mareks Tumašs 76 Spararats/Galeo Consulting 3:09:23 VL3 35 V109 +1:14:36 +57:00 01:29 606 155 761
124 Mārcis Bokmanis 133 DNB banka 3:09:34 VL2 66 V110 +1:14:47 +1:08:22 01:07 606 206 812
125 Andris Jansons 96 VSK Noskrien 3:10:11 VL4 5 V111 +1:15:24 +45:52 01:30 604 153 757
126 Sintija Arbidāne 193 3:10:52 SL2 9 S15 +41:26 +41:26 02:10 783 136 919
127 Aino Gošs 21 Maratona klubs 3:11:00 VL3 36 V112 +1:16:13 +58:37 01:09 601 200 801
128 Ģirts Kaļķis 5021 Vecā Milicija 3:11:08 VL3 37 V113 +1:16:21 +58:45 02:01 601 114 715
129 Mārtiņš Ozoliņš 159 Riga Adventure Team 3:11:08 VL2 67 V114 +1:16:21 +1:09:56 01:55 601 120 721
130 Anastasija Vasko 35 3:11:56 SL2 10 S16 +42:30 +42:30 01:42 779 174 953
131 Aļģirts Valužis 161 Priekules veloklubs 3:11:58 VL3 38 V115 +1:17:11 +59:35 01:50 598 125 723
132 Didzis Videmanis 115 1188.lv / Mežsusuri 3:12:08 VL2 68 V116 +1:17:21 +1:10:56 01:40 597 138 735
133 Māris Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri 3:12:29 VL2 69 V117 +1:17:42 +1:11:17 01:34 596 147 743
134 Aija Linē 187 VSK Noskrien 3:12:46 SL3 5 S17 +43:20 +34:07 01:55 775 154 929
135 Artis Līcītis 9 VSK Noskrien 3:12:57 VL2 70 V118 +1:18:10 +1:11:45 01:48 595 128 723
136 Sanita Ivanova 105 3:13:40 SL2 11 S18 +44:14 +44:14 01:44 772 170 942
137 Ēriks Dovnarovičs 102 VSK Noskrien / Divplākšņi 3:13:52 VL2 71 V119 +1:19:05 +1:12:40 01:33 592 148 740
138 Laura Stūrīte 136 Brīvsolis 3:14:15 SL2 12 S19 +44:49 +44:49 01:35 769 186 955
139 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:14:23 VL2 72 V120 +1:19:36 +1:13:11 01:58 590 117 707
140 Agris Buzēns 206 3:14:40 VL2 73 V121 +1:19:53 +1:13:28 01:09 590 200 790
141 Harijs Meiers 199 OKZK 3:15:23 VL3 39 V122 +1:20:36 +1:03:00 01:52 587 123 710
142 Juris Černadjevs 173 3:15:25 VL3 40 V123 +1:20:38 +1:03:02 01:34 587 147 734
143 Inta Cīmure 61 cīmurēni 3:16:33 SL2 13 S20 +47:07 +47:07 01:28 760 201 961
144 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien 3:16:36 SL2 14 S21 +47:10 +47:10 01:33 760 190 950
145 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis 3:16:48 VL2 74 V124 +1:22:01 +1:15:36 01:40 583 138 721
146 Gunta Neija 46 VSK Noskrien 3:16:55 SL2 15 S22 +47:29 +47:29 01:37 759 182 941
147 Jānis Marčinkus 104 S/K Ozolnieki 3:17:36 VL4 6 V125 +1:22:49 +53:17 02:12 581 105 686
148 Oskars Andersons 179 3:17:36 VL3 41 V126 +1:22:49 +1:05:13 01:52 581 123 704
149 Māris Pankoks 217 Liepājas Vieglatlētikas klubs 3:17:58 VL3 42 V127 +1:23:11 +1:05:35 01:23 580 166 746
150 Austris Vasiļevskis 43 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:18:13 VL2 75 V128 +1:23:26 +1:17:01 01:57 579 118 697
151 Natālija Treulande 66 3:19:03 SL2 16 S23 +49:37 +49:37 01:55 751 154 905
152 Aigars Kokins 95 3:19:10 VL2 76 V129 +1:24:23 +1:17:58 01:23 576 166 742
153 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:19:50 SL2 17 S24 +50:24 +50:24 01:30 748 197 945
154 Krišjānis Neijs 47 VSK Noskrien 3:20:16 VL2 77 V130 +1:25:29 +1:19:04 01:39 573 139 712
155 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda 3:20:22 VL2 78 V131 +1:25:35 +1:19:10 00:52 573 265 838
156 Guntars Siliņš 147 Krokus 3:21:20 VL3 43 V132 +1:26:33 +1:08:57 01:29 570 155 725
157 Artūrs Bernovskis 28 Mailigen 3:22:04 VL2 79 V133 +1:27:17 +1:20:52 01:54 568 121 689
158 Dzintars Dūdiņš 83 Siguldas izlase 3:22:47 VL3 44 V134 +1:28:00 +1:10:24 01:20 566 173 739
159 Dainis Kauliņš 5018 LSC 3:23:04 VL4 7 V135 +1:28:17 +58:45 01:56 565 119 684
160 Nauris Pļaviņš 125 3:24:59 VL2 80 V136 +1:30:12 +1:23:47 02:00 560 115 675
161 Sandis Radziņš 52 3:25:57 VLJ 6 V137 +1:31:10 +1:31:10 01:55 557 120 677
162 Aija Rogāle 146 Krokus 3:26:31 SL3 6 S25 +57:05 +47:52 02:11 724 135 859
163 Mārtiņš Malzubris 5032 Zubru trieciens 3:26:35 VL2 81 V138 +1:31:48 +1:25:23 01:55 556 120 676
164 Līga Vībure 37 3:27:02 SL2 18 S26 +57:36 +57:36 01:39 722 179 901
165 Aivars Lapa 155 Autostarts.lv 3:27:47 VL3 45 V139 +1:33:00 +1:15:24 02:02 552 113 665
166 Marita Lapa 156 Autostarts.lv 3:28:05 SL3 7 S27 +58:39 +49:26 01:45 718 169 887
167 Kaspars Purmalietis 23 Autolevi - auto nomas tīkls 3:28:21 VL2 82 V140 +1:33:34 +1:27:09 02:02 551 113 664
168 Ģirts Goško 54 Piedzīvojumu meklētāji 3:28:51 VL2 83 V141 +1:34:04 +1:27:39 02:08 550 108 658
169 Artūrs Ketlers 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:29:17 VLJ 7 V142 +1:34:30 +1:34:30 01:03 548 219 767
170 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien 3:30:30 VL3 46 V143 +1:35:43 +1:18:07 01:44 545 133 678
171 Gunda Plūmane 72 Pēdu nav 3:30:42 SL3 8 S28 +1:01:16 +52:03 02:09 709 137 846
172 Dāvis Poliņš 5019 VSK Noskrien 3:30:42 VL2 84 V144 +1:35:55 +1:29:30 01:16 545 182 727
173 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda 3:30:52 SL2 19 S29 +1:01:26 +1:01:26 01:39 709 179 888
174 Armands Klotiņš 201 3:31:29 VL3 47 V145 +1:36:42 +1:19:06 01:27 543 159 702
175 Didzis Gasiņš 24 Salaspils Zīriņi 3:31:37 VL3 48 V146 +1:36:50 +1:19:14 01:34 542 147 689
176 Heiki Prants 129 Võru Suusaklubi 3:32:03 VL3 49 V147 +1:37:16 +1:19:40 01:46 541 130 671
177 Raitis Maurāns 139 Ieķērušies 3:32:25 VL2 85 V148 +1:37:38 +1:31:13 01:16 540 182 722
178 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda 3:33:43 SL2 20 S30 +1:04:17 +1:04:17 02:13 699 133 832
179 Aivars Veiss 8 VSK Noskrien 3:34:29 VL4 8 V149 +1:39:42 +1:10:10 02:13 535 104 639
180 Līga Linuža 113 3:35:19 SLJ 3 S31 +1:05:53 +49:58 01:40 694 177 871
181 Rinalds Zeltiņš 5031 KMKVP 3:35:43 VL3 50 V150 +1:40:56 +1:23:20 01:54 532 121 653
182 Andris Melnis 49 VSK Noskrien 3:35:52 VL2 86 V151 +1:41:05 +1:34:40 01:47 532 129 661
183 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda 3:35:54 VL2 87 V152 +1:41:07 +1:34:42 02:21 532 98 630
184 Andulis Šmidlers 208 VSK Noskrien / LSC 3:37:14 VL3 51 V153 +1:42:27 +1:24:51 02:01 528 114 642
185 Edgars Markševics 63 Sporta Patriots 3:39:42 VL2 88 V154 +1:44:55 +1:38:30 01:58 522 117 639
186 Mārcis Jēgers 40 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 3:41:08 VL2 89 V155 +1:46:21 +1:39:56 02:17 519 101 620
187 Inese Gulbe 101 DNB banka 3:41:20 SL2 21 S32 +1:11:54 +1:11:54 01:56 675 153 828
188 Maija Sulojeva 177 3:41:33 SL3 9 S33 +1:12:07 +1:02:54 01:55 674 154 828
189 Alīna Jakovicka 178 3:41:33 SL2 22 S34 +1:12:07 +1:12:07 01:36 674 184 858
190 Svetlana Puce 71 3:41:54 SL3 10 S35 +1:12:28 +1:03:15 02:04 673 143 816
191 Agnese Bahmane 117 VSK Noskrien 3:42:49 SL2 23 S36 +1:13:23 +1:13:23 01:31 671 195 866
192 Aivars Mozulis 219 Engures sportam 3:42:50 VL3 52 V156 +1:48:03 +1:30:27 01:33 515 148 663
193 Karīna Gončarenko 209 3:43:02 SLJ 4 S37 +1:13:36 +57:41 01:57 670 151 821
194 Oksana Juvčenko 210 3:44:16 SL2 24 S38 +1:14:50 +1:14:50 01:59 666 149 815
195 Sandis Krutovs 32 PaBaso.lv 3:45:25 VL2 90 V157 +1:50:38 +1:44:13 02:03 509 112 621
196 Zane Vanaga 33 VSK Noskrien 3:47:08 SL2 25 S39 +1:17:42 +1:17:42 02:16 658 130 788
197 Māra Braslava 170 3:48:08 SLJ 5 S40 +1:18:42 +1:02:47 02:14 655 132 787
198 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju 3:49:18 SL2 26 S41 +1:19:52 +1:19:52 01:51 652 159 811
199 Jānis Laursons 77 Fizkultūras nora 3:49:46 VL2 91 V158 +1:54:59 +1:48:34 01:58 500 117 617
200 Evita Ozola 38 VSK Noskrien 3:49:50 SL2 27 S42 +1:20:24 +1:20:24 01:59 650 149 799
201 Juris Batars 48 VSK Noskrien 3:49:55 VL4 9 V159 +1:55:08 +1:25:36 02:33 499 90 589
202 Ieva Ozoliņa 89 3:49:56 SL2 28 S43 +1:20:30 +1:20:30 02:22 650 125 775
203 Raimonds Auziņš 197 Nūjo ar vēju 3:51:11 VL3 53 V160 +1:56:24 +1:38:48 01:56 497 119 616
204 Haralds Krievs 214 :) 3:51:27 VL3 54 V161 +1:56:40 +1:39:04 01:24 496 164 660
205 Agris Puriņš 184 3:55:21 VLJ 8 V162 +2:00:34 +2:00:34 01:53 488 122 610
206 Evita Baltiņa 25 4:06:11 SL2 29 S44 +1:36:45 +1:36:45 01:27 607 203 810
207 Māris Avotiņš 5029 4:07:09 VL3 55 V163 +2:12:22 +1:54:46 02:41 464 86 550
208 Sintija Berga-Grinfelde 180 Nūjo vesels 4:07:31 SL2 30 S45 +1:38:05 +1:38:05 02:28 604 120 724
209 Ingūna Sevostjanova 190 Nūjo vesels 4:07:36 SL3 11 S46 +1:38:10 +1:28:57 02:17 604 129 733
210 Benita Ločmele 51 Nūjo ar vēju 4:10:07 SL4 1 S47 +1:40:41 +00:00 02:21 597 126 723
211 Gaida Ķerve 75 Nūjo ar vēju 4:15:32 SL4 2 S48 +1:46:06 +05:25 02:24 585 123 708
212 Imants Ločmelis 50 Nūjo ar vēju 4:18:00 VL4 10 V164 +2:23:13 +1:53:41 01:55 445 120 565
213 Inese Sirmā 183 4:23:43 SL3 12 S49 +1:54:17 +1:45:04 01:58 567 150 717
214 Eva Burvāne 44 4:25:54 SL3 13 S50 +1:56:28 +1:47:15 02:36 562 113 675
215 Regīna Kulinska 198 Nūjo ar vēju 4:31:58 SL4 3 S51 +2:02:32 +21:51 02:37 549 113 662
216 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv 4:35:25 VL2 92 V165 +2:40:38 +2:34:13 02:53 417 80 497
217 Randa Misāne 162 4:36:04 SL2 31 S52 +2:06:38 +2:06:38 02:42 541 109 650
218 Aigars Žodziņš 5022 4:36:10 VL3 56 V166 +2:41:23 +2:23:47 02:38 416 87 503
219 Inta Zīriuse 218 VSK Noskrien 4:48:54 SL2 32 S53 +2:19:28 +2:19:28 03:27 517 86 603
220 Gunta Broka 192 Nūjo vesels DNF
221 Ivans Mihailovs 212 DNF
222 8626566 13:48:11 7252 DNF
223 Vivita Ruņģe 130 Nūjo ar vēju DNF