STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 1271 SiS LAT / Krustpils novads 1:19:39 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 01:04 750 216 966
2 Andris Jubelis 1269 ISOSTAR LAT 1:22:20 VB2 2 V2 +02:41 +02:41 00:48 726 288 1014
3 Andris Ronimoiss 1167 VSK Noskrien Rieksti 1:23:07 VB2 3 V3 +03:28 +03:28 00:51 719 271 990
4 Jānis Šņoriņš 1139 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:27:30 VBJ 1 V4 +07:51 +00:00 00:46 683 300 983
5 Guntis Grīnvalds 1090 Moller Auto Ventspils/SIS 1:27:50 VB2 4 V5 +08:11 +08:11 01:09 680 200 880
6 Dainis Limanāns 1208 Swedbank 1:28:04 VB2 5 V6 +08:25 +08:25 00:55 678 251 929
7 Egidijus Juzonis 1163 Na, pagauk! 1:29:40 VB2 6 V7 +10:01 +10:01 01:08 666 203 869
8 Kārlis Vīksne 1251 Veikals 42km 1:30:52 VB2 7 V8 +11:13 +11:13 01:27 657 159 816
9 Aigars Matisons 1185 Moller Auto Ventspils / SIS 1:31:03 VB3 1 V9 +11:24 +00:00 01:18 656 177 833
10 Juris Damškalns 1138 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:31:24 VB2 8 V10 +11:45 +11:45 00:52 654 265 919
11 Ilona Marhele 6056 1:31:57 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:04 750 277 1027
12 Voldemārs Lejnieks 1052 1:32:18 VB2 9 V11 +12:39 +12:39 01:28 647 157 804
13 Marius Dijokas 1165 Capital runners 1:32:24 VB2 10 V12 +12:45 +12:45 01:14 647 186 833
14 Kristaps Starts 1151 Brīvsolis 1:32:46 VBJ 2 V13 +13:07 +05:16 01:14 644 186 830
15 Kaspars Kalnbērzs 1184 Patria team 1:33:37 VB2 12 V14 +13:58 +13:58 01:19 638 175 813
16 Viktors Vasiļenko 1261 1:33:37 VB2 11 V15 +13:58 +13:58 01:19 638 175 813
17 Alvis Mats 1252 OSVeikals.lv 1:36:02 VB3 2 V16 +16:23 +04:59 01:21 622 170 792
18 Kaspars Adijāns 1110 VSK Noskrien 1:36:03 VB2 13 V17 +16:24 +16:24 01:02 622 223 845
19 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs 1:36:26 VB2 14 V18 +16:47 +16:47 01:17 619 179 798
20 Sergejs Bogdanovs 1221 Dion Sportlab 1:36:30 VB2 15 V19 +16:51 +16:51 01:39 619 139 758
21 Zanda Ulanova 1077 1:37:05 SB2 2 S2 +05:08 +05:08 01:19 710 224 934
22 Ondrej Fikrle 1020 BKV Holysov 1:39:08 VB3 3 V20 +19:29 +08:05 01:26 603 160 763
23 Aigars Silkalns 1161 colorlib.com 1:39:34 VB2 16 V21 +19:55 +19:55 01:09 600 200 800
24 Aleksandrs Judkins 1253 1:40:03 VB2 17 V22 +20:24 +20:24 01:12 597 192 789
25 Kristaps Bresis 1086 1:40:19 VB2 18 V23 +20:40 +20:40 01:11 595 194 789
26 Deimantas Mitka 1171 Na, pagauk! 1:40:40 VB3 4 V24 +21:01 +09:37 01:29 593 155 748
27 Ivars Kassalis 1212 Riga Ironman Team 1:41:00 VB2 19 V25 +21:21 +21:21 01:39 591 139 730
28 Edgars Rencis 1080 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:41:30 VB2 20 V26 +21:51 +21:51 01:29 589 155 744
29 Zigmunds Zauls 1325 1:41:54 VB3 5 V27 +22:15 +10:51 01:32 586 150 736
30 Arvis Robalds 1299 Talsu Pakalnu Sporta klubs 1:42:29 VB2 21 V28 +22:50 +22:50 00:54 583 256 839
31 Kaspars Vīksne 1273 Mailigen 1:42:30 VB2 22 V29 +22:51 +22:51 01:27 583 159 742
32 Andris Robalds 1298 Talsu NSS / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1:42:38 VBJ 3 V30 +22:59 +15:08 00:54 582 256 838
33 Jakub Špryngl 6067 1:43:23 VB2 23 V31 +23:44 +23:44 01:36 578 144 722
34 Juris Redisons 1010 LATs valsts meži 1:43:49 VB2 24 V32 +24:10 +24:10 01:18 575 177 752
35 Laimonis Skadiņš 6071 1:44:19 VB3 6 V33 +24:40 +13:16 01:31 573 152 725
36 Ivo Rudinskis 1179 Saldus Boksa klubs 1:44:23 VB2 25 V34 +24:44 +24:44 01:09 572 200 772
37 Gatis Pūcītis 1081 1:44:27 VB2 26 V35 +24:48 +24:48 01:13 572 189 761
38 Raivis Ančs 1127 Velorīts/Gulbene 1:44:33 VB3 7 V36 +24:54 +13:30 01:13 571 189 760
39 Māris Pilmanis 1003 www.simosis.lv 1:44:36 VB3 8 V37 +24:57 +13:33 01:22 571 168 739
40 Ansis Pūce 1181 Saldus Boksa klubs 1:44:49 VB2 27 V38 +25:10 +25:10 00:59 570 234 804
41 Mārtiņš Liberts 1206 1:45:18 VB2 28 V39 +25:39 +25:39 01:08 567 203 770
42 Aldis Bušs 1095 Tērauds 1:45:49 VB2 29 V40 +26:10 +26:10 01:23 565 166 731
43 Dace Banga 1072 bangasprivatprakse.lv 1:45:53 SB2 3 S3 +13:56 +13:56 01:28 651 201 852
44 Uldis Raipalis 1249 Gentlemens Club 1:46:05 VB2 30 V41 +26:26 +26:26 01:41 563 137 700
45 Ilgvars Āboltiņš 1213 Maratona klubs 1:46:55 VB4 1 V42 +27:16 +00:00 01:25 559 162 721
46 Artūrs Blūmiņš 1303 Virsotne/MARMOT 1:47:32 VB2 31 V43 +27:53 +27:53 01:15 556 184 740
47 Artūrs Soročenkovs 1129 Modelists-Konstruktors 1:47:46 VB2 32 V44 +28:07 +28:07 01:21 554 170 724
48 Rolands Trencis 1055 VSK Noskrien 1:48:08 VB2 33 V45 +28:29 +28:29 01:38 552 141 693
49 Andris Kleperis 6061 Vidzemes Augstskola 1:48:47 VB2 34 V46 +29:08 +29:08 01:20 549 173 722
50 Edgars Dzenuška 1344 1:48:54 VB2 35 V47 +29:15 +29:15 01:26 549 160 709
51 Juris Moisejevs 1264 1:49:01 VB2 36 V48 +29:22 +29:22 01:16 548 182 730
52 Edgars Legzdiņš 1224 1:49:07 VB2 37 V49 +29:28 +29:28 01:22 547 168 715
53 Māris Gūtmanis 1230 1:49:15 VB2 38 V50 +29:36 +29:36 01:44 547 133 680
54 Raimonds Ozoliņš 1075 VSK Noskrien Rieksti 1:49:17 VB2 39 V51 +29:38 +29:38 01:03 547 219 766
55 Dace Almane 1033 1:49:27 SB2 4 S4 +17:30 +17:30 01:29 630 199 829
56 Ronalds Zarīts 1282 Scope 1:49:39 VB2 40 V52 +30:00 +30:00 01:28 545 157 702
57 Linda Boldāne 1334 1:49:43 SBJ 1 S5 +17:46 +00:00 01:42 629 174 803
58 Ģirts Žagars 1223 1:49:46 VB2 41 V53 +30:07 +30:07 01:36 544 144 688
59 Mārtiņš Krontāls 1296 1:49:58 VB2 42 V54 +30:19 +30:19 01:10 543 197 740
60 Oskars Geide 1293 Mana mīļākā komanda 1:50:00 VB2 43 V55 +30:21 +30:21 01:41 543 137 680
61 Didzis Rupainis 1159 1:50:03 VB2 44 V56 +30:24 +30:24 01:34 543 147 690
62 Kristaps Poddubnijs 1214 1:50:06 VB2 45 V57 +30:27 +30:27 01:24 543 164 707
63 Linda Katlapa 6070 Siguldas izlase 1:50:11 SB3 1 S6 +18:14 +00:00 01:29 626 199 825
64 Māris Plūme 1013 Swedbank 1:50:27 VB2 46 V58 +30:48 +30:48 01:39 541 139 680
65 Gints Krieviņš 1105 1:50:27 VB2 47 V59 +30:48 +30:48 01:06 541 209 750
66 Jānis Zariņš 1030 1:51:19 VB2 48 V60 +31:40 +31:40 01:40 537 138 675
67 Kristaps Ziemelis 1217 Gemoss 1:51:29 VB2 49 V61 +31:50 +31:50 01:31 536 152 688
68 Kristīne Jansone 1316 Swedbank 1:52:10 SB3 2 S7 +20:13 +01:59 01:47 615 165 780
69 Aivis Gusts 1148 Squeezy 1:52:46 VB2 50 V62 +33:07 +33:07 01:43 530 134 664
70 Ingus Pērkons 6065 1:53:00 VB2 51 V63 +33:21 +33:21 01:38 529 141 670
71 Anrijs Hodžajevs 1071 STARCO 1:53:11 VB2 52 V64 +33:32 +33:32 01:17 528 179 707
72 Jānis Ausmanis 1327 SK Katrīna 1:53:16 VB3 9 V65 +33:37 +22:13 01:30 527 153 680
73 Laura Lapiņa 1262 Siguldas izlase 1:53:28 SB3 3 S8 +21:31 +03:17 01:53 608 157 765
74 Kristaps Salens 1337 Salomon Latvia 1:53:36 VB2 53 V66 +33:57 +33:57 01:45 526 131 657
75 Kristaps Heinsbergs 1025 MMA Jūrmala 1:53:51 VBJ 4 V67 +34:12 +26:21 01:40 525 138 663
76 Artis Dūriņš 1178 Saldus Boksa klubs 1:54:09 VB2 54 V68 +34:30 +34:30 00:57 523 242 765
77 Mārtiņš Andersons 1284 SeaStone 1:54:13 VB2 55 V69 +34:34 +34:34 01:11 523 194 717
78 Kristers Ginters 1234 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" 1:54:14 VB2 56 V70 +34:35 +34:35 01:31 523 152 675
79 Alvita Mirecka 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:54:31 SB3 4 S9 +22:34 +04:20 01:25 602 208 810
80 Raimonds Ronis 1036 1:54:38 VB2 57 V71 +34:59 +34:59 01:26 521 160 681
81 Matīss Zilgalvis 1209 1:55:14 VB2 58 V72 +35:35 +35:35 01:47 518 129 647
82 Martins Pentjušs 1311 1:55:20 VB2 59 V73 +35:41 +35:41 01:26 518 160 678
83 Gints Krastiņš 1048 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:55:24 VB2 60 V74 +35:45 +35:45 01:45 518 131 649
84 Edgars Peičs 1115 EVOLUTION LATVIA 1:55:48 VB2 61 V75 +36:09 +36:09 01:48 516 128 644
85 Baiba Ažušele 1200 1:55:53 SBJ 2 S10 +23:56 +06:10 01:42 595 174 769
86 Oskars Zonne 1276 Acsaabols 1:55:56 VB2 62 V76 +36:17 +36:17 01:42 515 135 650
87 Valdis Prauliņš 1280 Čiekurkalna Road Runners 1:55:59 VB3 10 V77 +36:20 +24:56 01:29 515 155 670
88 Elīna Medne 1263 Veikals Maratons / Ventspils Maratona klubs 1:56:01 SBJ 3 S11 +24:04 +06:18 01:38 594 181 775
89 Konstantīns Vasiļjevs 1150 DION 1:56:05 VB2 63 V78 +36:26 +36:26 01:36 515 144 659
90 Ginta Rassa 1191 MARATONA KLUBS 1:56:39 SB3 5 S12 +24:42 +06:28 01:48 591 164 755
91 Marija Miselyte 1172 LTU Trail Running People 1:56:43 SB2 5 S13 +24:46 +24:46 01:44 591 170 761
92 Vairis Krauklis 6050 Privātbūve 1:56:45 VB4 2 V79 +37:06 +09:50 01:47 512 129 641
93 Kristaps Kanna 1305 PATRIA 1:56:58 VBJ 5 V80 +37:19 +29:28 01:18 511 177 688
94 Kalvis Upītis 1309 1:57:20 VB2 64 V81 +37:41 +37:41 01:28 509 157 666
95 Alma Vītola 1104 Virsotne/ Marmot 1:57:21 SBJ 4 S14 +25:24 +07:38 01:48 588 164 752
96 Guntis Strautiņš 1281 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:57:33 VB2 65 V82 +37:54 +37:54 01:40 508 138 646
97 Andrejs Sladkovs 1122 1:57:49 VB3 11 V83 +38:10 +26:46 01:53 507 122 629
98 Arnis Ābelīte 1246 Virsotne/Marmot 1:57:49 VBJ 6 V84 +38:10 +30:19 01:48 507 128 635
99 Māris Modriņš 1102 1:58:09 VB2 66 V85 +38:30 +38:30 01:31 506 152 658
100 Uvis Braunfelds 1089 Moller Auto Ventspils/SIS 1:58:11 VB3 12 V86 +38:32 +27:08 01:37 505 142 647
101 Guna Meistere 1019 VSK Noskrien 1:58:32 SB2 6 S15 +26:35 +26:35 01:25 582 208 790
102 Uldis Rāts 1270 1:58:39 VB2 67 V87 +39:00 +39:00 01:52 503 123 626
103 Juris Rāts 1283 Scope 1:58:44 VB3 13 V88 +39:05 +27:41 01:31 503 152 655
104 Aleksandrs Jansons 1310 1:58:46 VB2 69 V89 +39:07 +39:07 01:35 503 145 648
105 Jevgeņijs Markins 1070 1:58:46 VB2 68 V90 +39:07 +39:07 01:49 503 127 630
106 Anete Casno 1126 1:59:08 SB2 7 S16 +27:11 +27:11 01:38 579 181 760
107 Andris Orniņš 1007 1:59:18 VB2 70 V91 +39:39 +39:39 01:53 501 122 623
108 Juris Grodnis 1143 Krokus 1:59:32 VB3 14 V92 +39:53 +28:29 01:52 500 123 623
109 Kārlis Cinis 1083 1:59:38 VB2 71 V93 +39:59 +39:59 01:48 499 128 627
110 Jānis Duberis 1229 SSK Bebra 1:59:47 VB3 15 V94 +40:08 +28:44 01:16 499 182 681
111 Andis Puriņš 1323 1:59:49 VB3 16 V95 +40:10 +28:46 01:20 499 173 672
112 Aivars Fogelis 1254 1:59:50 VB2 72 V96 +40:11 +40:11 01:43 499 134 633
113 Aivis Neimanis 1265 Brīvais ērglis 1:59:54 VB3 17 V97 +40:15 +28:51 01:22 498 168 666
114 Liene Štalte 1091 Moller Auto Ventspils/SIS 1:59:57 SB2 8 S17 +28:00 +28:00 01:35 575 186 761
115 Aivis Putnēns 6055 1:59:58 VB2 73 V98 +40:19 +40:19 01:37 498 142 640
116 Didzis Kirstuks 1117 2:00:12 VB2 74 V99 +40:33 +40:33 01:52 497 123 620
117 Māris Berķis 1258 pulsometrs.lv 2:00:20 VB2 75 V100 +40:41 +40:41 01:45 496 131 627
118 Alberts Dambis 1032 VSK Noskrien 2:00:22 VB2 76 V101 +40:43 +40:43 01:17 496 179 675
119 Žanete Leimane 1314 TRXCēsis 2:00:41 SB3 6 S18 +28:44 +10:30 01:27 571 203 774
120 Dainis Bautris 6075 SIS Latvija 2:00:50 VB2 77 V102 +41:11 +41:11 01:49 494 127 621
121 Māris Dazarts 1137 Lattelecom 2:00:59 VB2 78 V103 +41:20 +41:20 01:39 494 139 633
122 Māris Bērziņš 1242 Virsotne/Marmot 2:01:04 VB2 79 V104 +41:25 +41:25 01:18 493 177 670
123 Ainars Ozoliņš 1259 2:01:15 VB4 3 V105 +41:36 +14:20 01:57 493 118 611
124 Kristaps Čeksters 1243 2:01:17 VB2 80 V106 +41:38 +41:38 01:51 493 124 617
125 Edgars Rimarenko 1338 Kurši 2:01:24 VB2 81 V107 +41:45 +41:45 01:44 492 133 625
126 Vadims Stepanovs 1329 Maratona klubs / CRAMO 2:01:28 VB2 82 V108 +41:49 +41:49 01:31 492 152 644
127 Toms Pastars 1260 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:01:31 VB2 83 V109 +41:52 +41:52 01:49 492 127 619
128 Andris Vējiņš 1244 Swedbank 2:01:35 VB2 84 V110 +41:56 +41:56 01:32 491 150 641
129 Jānis Putniņš 1189 DNB banka 2:01:55 VB2 85 V111 +42:16 +42:16 01:39 490 139 629
130 Agnis Mūrnieks 1306 OVI 2:02:09 VB2 86 V112 +42:30 +42:30 01:30 489 153 642
131 Kristaps Zvirgzds 1312 Intervālu Regresori 2:02:10 VBJ 7 V113 +42:31 +34:40 01:27 489 159 648
132 Silvestrs Kluburs 1205 Rolling 2:02:17 VB2 87 V114 +42:38 +42:38 01:38 489 141 630
133 Viesturs Dzirkalis 1257 SeaStone 2:02:42 VB3 18 V115 +43:03 +31:39 01:35 487 145 632
134 Antanas Anskaitis 1144 2:02:54 VB2 88 V116 +43:15 +43:15 01:41 486 137 623
135 Didzis Sprūds 1152 DNB banka 2:03:00 VB2 89 V117 +43:21 +43:21 01:54 486 121 607
136 Mārcis Smalkais 1050 Mazsalaca 2:03:03 VB2 90 V118 +43:24 +43:24 01:32 485 150 635
137 Mārcis Krauze 6059 2:03:09 VB2 91 V119 +43:30 +43:30 01:58 485 117 602
138 Jānis Vērdiņš 1063 Sējas novads/MSĢ 2:03:12 VB2 92 V120 +43:33 +43:33 01:15 485 184 669
139 Līga Irbe 1300 Talsu novada sporta skola 2:03:37 SB2 9 S19 +31:40 +31:40 01:19 558 224 782
140 Kaspars Štromanis 6053 2:03:48 VB2 93 V121 +44:09 +44:09 01:57 483 118 601
141 Kārlis Būmans 1201 VSK Noskrien 2:03:52 VBJ 8 V122 +44:13 +36:22 01:52 482 123 605
142 Oļegs Kopijs 1333 2:04:03 VB2 94 V123 +44:24 +44:24 01:54 482 121 603
143 Ieva Dobule 1339 2:04:12 SB2 10 S20 +32:15 +32:15 01:43 555 172 727
144 Arnis Pokšāns 1324 Abas Kreisās Kājas 2:04:13 VB3 19 V124 +44:34 +33:10 01:39 481 139 620
145 Normunds Zauls 1023 Limbaži 2:04:14 VB3 20 V125 +44:35 +33:11 01:41 481 137 618
146 Ivars Broničs 1194 BEARDMEN 2:04:17 VB2 95 V126 +44:38 +44:38 01:20 481 173 654
147 Edgars Dobelis 6045 2:04:47 VB2 96 V127 +45:08 +45:08 01:55 479 120 599
148 Ģirts Vēsma 1186 2:04:51 VB4 4 V128 +45:12 +17:56 01:42 478 135 613
149 Ainis Kanaviņš 6062 SSK Bebra 2:04:55 VB3 21 V129 +45:16 +33:52 01:20 478 173 651
150 Rolands Rozitis 1113 Mailigen 2:05:14 VB2 97 V130 +45:35 +45:35 01:54 477 121 598
151 Dace Traniņa 1275 Lattelecom 2:05:21 SB2 11 S21 +33:24 +33:24 02:03 550 144 694
152 Elita Zālīte 1313 TRXCēsis 2:05:24 SB3 7 S22 +33:27 +15:13 01:47 550 165 715
153 Arnis Lukašenoks 1272 Elkor 2:06:05 VB2 98 V131 +46:26 +46:26 01:48 474 128 602
154 Andis Auziņš 1278 2:06:09 VB2 99 V132 +46:30 +46:30 01:52 474 123 597
155 Kaspars Pīlādzis 1193 Riga Adventure Team 2:06:13 VB2 100 V133 +46:34 +46:34 01:54 473 121 594
156 Guntars Hartmanis 1183 MOOV treningssenter 2:06:14 VB2 101 V134 +46:35 +46:35 01:55 473 120 593
157 Māris Balceris 1145 2:06:15 VBJ 9 V135 +46:36 +38:45 01:46 473 130 603
158 Krišjānis Almanis 1155 2:06:15 VB2 102 V136 +46:36 +46:36 01:47 473 129 602
159 Lita Dzelme 1343 - 2:06:18 SB3 8 S23 +34:21 +16:07 02:02 546 145 691
160 Lelde Broka 1078 VSK Noskrien Vāveres 2:06:29 SB2 12 S24 +34:32 +34:32 01:30 545 197 742
161 Imants Bambis 1342 2:06:32 VB2 103 V137 +46:53 +46:53 01:54 472 121 593
162 Artūrs Pielēns-Pelēns 1190 Lattelecom 2:06:40 VB2 104 V138 +47:01 +47:01 01:53 472 122 594
163 Artūrs Rozenfelds 1255 Jaunmārupe skrien 2:06:42 VB3 22 V139 +47:03 +35:39 01:55 471 120 591
164 Jānis Gedrovics 1256 2:06:44 VB3 23 V140 +47:05 +35:41 01:53 471 122 593
165 Nelda Neilande 1285 Vichy 2:06:49 SBJ 5 S25 +34:52 +17:06 01:50 544 161 705
166 Nauris Bērziņš 1188 2:06:54 VB2 105 V141 +47:15 +47:15 01:48 471 128 599
167 Arūnas Beržinskas 1168 2:07:06 VB3 24 V142 +47:27 +36:03 01:54 470 121 591
168 Ieva Rogāle 1147 Krokus 2:07:15 SB2 13 S26 +35:18 +35:18 01:58 542 150 692
169 Elīna Petrovska 1192 2:07:21 SB2 14 S27 +35:24 +35:24 01:34 542 188 730
170 Agita Grizāne 1053 VSK Noskrien 2:07:26 SB2 15 S28 +35:29 +35:29 01:57 541 151 692
171 Aija Svikle 1220 SK Tērauds 2:07:27 SB2 16 S29 +35:30 +35:30 01:57 541 151 692
172 Elīna Šmite 6074 VSK Noskrien 2:07:55 SB2 17 S30 +35:58 +35:58 01:53 539 157 696
173 Edgars Bērze 1093 2:07:58 VB2 106 V143 +48:19 +48:19 00:58 467 238 705
174 Kārlis Ertmanis 1154 2:08:09 VB2 107 V144 +48:30 +48:30 01:58 466 117 583
175 Viesturs Puriņš 1241 2:08:23 VB3 25 V145 +48:44 +37:20 02:03 465 112 577
176 Dainis Spaliņš 1266 2:08:42 VB4 5 V146 +49:03 +21:47 01:48 464 128 592
177 Kaspars Aksenoks 1028 2:08:42 VB3 26 V147 +49:03 +37:39 01:45 464 131 595
178 Ivars Seiksts 1022 2:09:08 VB2 108 V148 +49:29 +49:29 01:39 463 139 602
179 Egita Uzule 1180 Saldus Boksa klubs 2:09:18 SB3 9 S31 +37:21 +19:07 01:55 533 154 687
180 Vita Grahovska 1038 2:09:44 SB2 18 S32 +37:47 +37:47 01:27 532 203 735
181 Dace Podkalne 1094 VSK Noskrien 2:09:57 SB2 19 S33 +38:00 +38:00 02:03 531 144 675
182 Edgars Lapiņš 1100 2:10:08 VB2 109 V149 +50:29 +50:29 01:57 459 118 577
183 Guntars Būmans 1202 2:10:10 VB3 27 V150 +50:31 +39:07 01:52 459 123 582
184 Ieva Pūce 1079 VSK Noskrien 2:10:10 SB3 10 S34 +38:13 +19:59 01:46 530 167 697
185 Sigita Upeniece 1336 2:11:08 SB3 11 S35 +39:11 +20:57 01:35 526 186 712
186 Andris Rozentālbergs 1274 Lattelecom 2:11:18 VB2 110 V151 +51:39 +51:39 01:50 455 125 580
187 Ilze Baumane 1097 2:11:23 SB2 20 S36 +39:26 +39:26 01:48 525 164 689
188 Jānis Kopmanis 1109 LSC 2:11:30 VB3 28 V152 +51:51 +40:27 01:50 454 125 579
189 Mihail Kislyakov 1219 MINDPV 2:11:42 VB2 111 V153 +52:03 +52:03 01:40 454 138 592
190 Roberts Koleda 6072 Exigen Services 2:11:47 VB3 29 V154 +52:08 +40:44 02:03 453 112 565
191 Baiba Gabrāne 1045 2:12:04 SB2 21 S37 +40:07 +40:07 01:28 522 201 723
192 Anita Čuhnova 1289 DNB banka 2:12:08 SB2 22 S38 +40:11 +40:11 02:18 522 128 650
193 Baiba Močāne 1245 Amber race / Elevation 2:12:12 SB2 23 S39 +40:15 +40:15 02:04 522 143 665
194 Mārcis Fogels 1295 SK Sigulda 2:12:19 VB2 112 V155 +52:40 +52:40 01:36 451 144 595
195 Ingmars Šreibergs 1304 2:12:26 VB2 113 V156 +52:47 +52:47 01:16 451 182 633
196 Andis Krūmiņš 1318 Lattelecom 2:12:39 VB3 30 V157 +53:00 +41:36 01:45 450 131 581
197 Aiva Liepiņa 1058 2:12:45 SB2 25 S40 +40:48 +40:48 01:52 519 158 677
198 Lolita Kauķe 6060 SK Briksnis 2:12:45 SB2 24 S41 +40:48 +40:48 01:53 519 157 676
199 Sergejs Kubraks 1322 Engures sportam 2:12:55 VB3 31 V158 +53:16 +41:52 02:04 449 111 560
200 Voldemārs Surgunts 6052 2:13:01 VB4 6 V159 +53:22 +26:06 01:56 449 119 568
201 Agris Krumbergs 6048 2:13:19 VB3 32 V160 +53:40 +42:16 01:32 448 150 598
202 Kristīne Sekace 1108 Kustību telpa 2:13:22 SB2 26 S42 +41:25 +41:25 01:52 517 158 675
203 Andris Bērziņš 1162 2:13:26 VB2 114 V161 +53:47 +53:47 01:52 448 123 571
204 Andris Rosickis 1268 2:13:28 VB3 33 V162 +53:49 +42:25 01:49 448 127 575
205 Anete Kampare 1207 2:13:30 SB2 27 S43 +41:33 +41:33 02:13 517 133 650
206 Kristaps Treidens 1335 2:13:36 VBJ 10 V163 +53:57 +46:06 01:16 447 182 629
207 Juris Līpacis 1021 2:13:38 VB3 34 V164 +53:59 +42:35 01:47 447 129 576
208 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba 2:14:08 SB2 28 S44 +42:11 +42:11 02:03 514 144 658
209 Alvis Lepiksons 1237 Auseklis IK 2:14:08 VB3 35 V165 +54:29 +43:05 01:34 445 147 592
210 Kaspars Vingris 1096 2:14:23 VB2 115 V166 +54:44 +54:44 01:44 445 133 578
211 Andis Bērziņš 6051 2:14:32 VB3 36 V167 +54:53 +43:29 02:06 444 110 554
212 Agita Gritāne 1267 2:14:35 SB3 12 S45 +42:38 +24:24 02:02 512 145 657
213 Inga Blese 6046 2:14:43 SB3 13 S46 +42:46 +24:32 02:07 512 139 651
214 Ieva Rukšāne 1046 VSK Noskrien 2:14:44 SB2 29 S47 +42:47 +42:47 01:24 512 211 723
215 Valdis Rozentāls 6069 Ziepniekkalns 2:14:56 VB3 37 V168 +55:17 +43:53 02:03 443 112 555
216 Līva Bogdanova 1134 2:14:58 SB2 30 S48 +43:01 +43:01 01:40 511 177 688
217 Aleksandrs Moskaļiks 1173 2:15:44 VB2 116 V169 +56:05 +56:05 01:50 440 125 565
218 Valdis Lepiksons 1232 Auseklis IK 2:15:48 VB3 38 V170 +56:09 +44:45 01:56 440 119 559
219 Igors Vasiļjevs 1082 2:15:49 VB2 117 V171 +56:10 +56:10 01:04 440 216 656
220 Antra Lukševica 1065 VSK Noskrien 2:15:50 SB2 32 S49 +43:53 +43:53 01:45 508 169 677
221 Agnese Zārdiņa 1111 ST Brekti 2:15:50 SB2 31 S50 +43:53 +43:53 01:58 508 150 658
222 Zelma Preciniece 1308 2:15:56 SB2 33 S51 +43:59 +43:59 02:04 507 143 650
223 Dzintra Pence 1156 2:16:09 SB3 14 S52 +44:12 +25:58 02:00 507 148 655
224 Sergejs Sjomkins 1218 MINDPV 2:16:11 VB2 118 V172 +56:32 +56:32 02:13 439 104 543
225 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien 2:16:17 SB2 34 S53 +44:20 +44:20 00:59 506 300 806
226 Dace Veipa 1059 VSK Noskrien Vāveres 2:16:19 SB2 35 S54 +44:22 +44:22 01:42 506 174 680
227 Ieva Tāle-Stangute 1024 2:16:45 SB2 36 S55 +44:48 +44:48 02:02 504 145 649
228 Uģis Inka 1084 VSK Noskrien 2:16:55 VB3 39 V173 +57:16 +45:52 01:18 436 177 613
229 Raimonds Osikovskis 6058 2:17:13 VB2 119 V174 +57:34 +57:34 01:56 435 119 554
230 Marta Lapiņa 1106 2:17:25 SB2 37 S56 +45:28 +45:28 02:00 502 148 650
231 Valdis Bergs 6054 2:17:30 VB2 120 V175 +57:51 +57:51 01:58 434 117 551
232 Ivars Kore 1142 2:17:31 VB3 40 V176 +57:52 +46:28 02:01 434 114 548
233 Ingars Šakalis 1123 2:17:37 VB2 121 V177 +57:58 +57:58 01:20 434 173 607
234 Andis Rinkevics 1037 Mārdža 2:17:41 VB2 122 V178 +58:02 +58:02 02:10 434 106 540
235 Ieva Biedrīte 6049 2:17:49 SB2 38 S57 +45:52 +45:52 01:53 500 157 657
236 Ilze Putniņa 1204 Swedbank 2:18:00 SB2 39 S58 +46:03 +46:03 01:53 500 157 657
237 Gints Ošiņš 1035 SK "Kenijas brieži" 2:18:09 VB3 41 V179 +58:30 +47:06 01:44 432 133 565
238 Māris Lūsis 1236 VSK Noskrien 2:19:02 VB2 123 V180 +59:23 +59:23 01:26 430 160 590
239 Uģis Zanders 1175 Riga Freediving 2:19:14 VB3 42 V181 +59:35 +48:11 01:43 429 134 563
240 Māra Eižvērtiņa 1130 Ieķērušies 2:19:17 SB2 40 S59 +47:20 +47:20 01:35 495 186 681
241 Anete Danelsone 1302 Purva Kurmji 2:19:25 SB2 41 S60 +47:28 +47:28 02:04 495 143 638
242 Mārcis Janušs 1067 SELLA AM 2:19:57 VB3 43 V182 +1:00:18 +48:54 02:17 427 101 528
243 Jānis Zaļais 1225 2:20:05 VB2 124 V183 +1:00:26 +1:00:26 01:34 426 147 573
244 Agris Meilerts 1047 LATs Finieris Mežs 2:20:22 VB3 44 V184 +1:00:43 +49:19 02:20 426 99 525
245 Alla Radžabova-Cinovska 1076 Maratona klubs 2:20:26 SB3 15 S61 +48:29 +30:15 02:10 491 136 627
246 Didzis Šapkus 1166 2:20:46 VB2 125 V185 +1:01:07 +1:01:07 02:02 424 113 537
247 Indars Melzobs 1051 VSK Noskrien 2:20:50 VB2 126 V186 +1:01:11 +1:01:11 01:45 424 131 555
248 Ivo Rasa 1216 RasaVilla 2:21:05 VB2 128 V187 +1:01:26 +1:01:26 01:28 423 157 580
249 Gatis Osis 1215 Ošu Team 2:21:05 VB2 127 V188 +1:01:26 +1:01:26 01:42 423 135 558
250 Ivars Timko 1231 2:21:14 VB2 129 V189 +1:01:35 +1:01:35 01:32 423 150 573
251 Andris Segliņš 1092 Segliņa Sporta Skola 2:21:33 VB2 130 V190 +1:01:54 +1:01:54 01:45 422 131 553
252 Nellija Baliko 1291 Isostar 2:21:51 SB2 42 S62 +49:54 +49:54 02:04 486 143 629
253 Inese Bērziņa 1197 2:22:00 SB3 16 S63 +50:03 +31:49 01:44 486 170 656
254 Anna Proskurina 1044 2:22:04 SB2 43 S64 +50:07 +50:07 01:45 485 169 654
255 Āris Peičs 1326 EVOLUTION LATVIA 2:22:05 VB2 131 V191 +1:02:26 +1:02:26 02:20 420 99 519
256 Dainis Driņķis 1319 DzSK "Lokomotīve" 2:22:57 VB3 45 V192 +1:03:18 +51:54 02:14 418 103 521
257 Zane Bulāne 1031 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:23:03 SB2 44 S65 +51:06 +51:06 01:49 482 162 644
258 Mikus Voss 1061 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:23:12 VB2 132 V193 +1:03:33 +1:03:33 02:07 417 109 526
259 Sabīne Bunere 1016 2:23:27 SBJ 6 S66 +51:30 +33:44 02:20 481 126 607
260 Uldis ZĪle 1012 VSK Noskrien 2:23:44 VB3 46 V194 +1:04:05 +52:41 01:38 416 141 557
261 Agnija Zizlāne 1098 2:23:56 SB2 45 S67 +51:59 +51:59 01:58 479 150 629
262 Ivars Austers 6057 Turbo 2:24:27 VB3 47 V195 +1:04:48 +53:24 02:15 414 102 516
263 Daiga Vilkaste 1176 2:24:53 SB3 17 S68 +52:56 +34:42 02:21 476 126 602
264 Kārlis Garokalns 6066 2:24:56 VB2 133 V196 +1:05:17 +1:05:17 02:20 412 99 511
265 Vija Olte 1073 2:25:06 SB2 46 S69 +53:09 +53:09 02:16 475 130 605
266 Santa Roze 1064 VSK Noskrien / Divplākšņi 2:25:07 SB3 18 S70 +53:10 +34:56 02:02 475 145 620
267 Aivis Štemmers 1121 SK Pūre 2:25:42 VB2 134 V197 +1:06:03 +1:06:03 00:58 410 238 648
268 Guntis Šīmanis 1060 Z/s "Modras" 2:26:05 VB2 135 V198 +1:06:26 +1:06:26 01:56 409 119 528
269 Edgars Timofejevs 1164 2:26:19 VB2 136 V199 +1:06:40 +1:06:40 01:51 408 124 532
270 Ieva Micpapa 1301 2:26:20 SB3 19 S71 +54:23 +36:09 02:14 471 132 603
271 Kristīne Liepiņa 1074 2:26:48 SB2 47 S72 +54:51 +54:51 02:27 470 120 590
272 Mairis Levans 1341 YUASA - APE Motors 2:27:01 VB3 48 V200 +1:07:22 +55:58 02:16 406 101 507
273 Armands Zvejnieks 1057 Moller Auto Ventspils/SIS 2:27:03 VB2 137 V201 +1:07:24 +1:07:24 01:29 406 155 561
274 Iveta Kudrjavceva 1039 2:27:40 SB4 1 S73 +55:43 +00:00 02:05 467 142 609
275 Jānis Pērkons 1049 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:27:41 VB3 49 V202 +1:08:02 +56:38 01:50 404 125 529
276 Oļģerts Gūtmanis 1195 LSC 2:28:02 VB4 7 V203 +1:08:23 +41:07 02:07 404 109 513
277 Jānis Straukmanis 1056 VSK Noskrien 2:28:04 VB2 138 V204 +1:08:25 +1:08:25 01:25 403 162 565
278 Līva Jumeja 6047 2:29:29 SBJ 7 S74 +57:32 +39:46 02:10 461 136 597
279 Līga Ganiņa 1199 2:29:44 SB2 48 S75 +57:47 +57:47 02:25 461 122 583
280 Uģis Bents 1085 2:29:56 VB2 139 V205 +1:10:17 +1:10:17 01:26 398 160 558
281 Linda Vildava 1101 2:30:04 SBJ 8 S76 +58:07 +40:21 02:20 460 126 586
282 Ilona Balode 1099 Salacgrīvas Buki 2:30:08 SB3 20 S77 +58:11 +39:57 02:18 459 128 587
283 Līga Pakalna 1041 Krokus / VSK Noskrien 2:30:11 SBJ 9 S78 +58:14 +40:28 02:15 459 131 590
284 Viktorija Niklase 1170 TRX Cēsis 2:30:23 SB3 21 S79 +58:26 +40:12 02:10 459 136 595
285 Antra Spundiņa 1157 VSK Noskrien 2:30:46 SB2 49 S80 +58:49 +58:49 02:17 457 129 586
286 Natalija Zeņina 1222 ELKOR 2:30:53 SB3 22 S81 +58:56 +40:42 02:28 457 120 577
287 Ainars Zēbergs 1331 VSK Noskrien Latvenergo 2:31:55 VB3 50 V206 +1:12:16 +1:00:52 01:45 393 131 524
288 Iveta Gasiņa 1250 Salaspils Zīriņi 2:32:01 SB3 23 S82 +1:00:04 +41:50 02:22 454 125 579
289 Indra Štalte 1120 2:32:12 SB4 2 S83 +1:00:15 +04:32 02:03 453 144 597
290 Juris Rocēns 1125 VSK Noskrien 2:33:04 VB3 51 V207 +1:13:25 +1:02:01 01:43 390 134 524
291 Linda Rone 1287 2:33:15 SB2 50 S84 +1:01:18 +1:01:18 02:46 450 107 557
292 Sandra Rocēna 1124 Skrienu priekam! 2:33:15 SB3 24 S85 +1:01:18 +43:04 02:12 450 134 584
293 Agnese Meikšāne 1321 Mana mīļākā komanda 2:33:34 SB2 51 S86 +1:01:37 +1:01:37 01:56 449 153 602
294 Sergejs Spivaks 1132 2:34:30 VB2 140 V208 +1:14:51 +1:14:51 02:33 387 90 477
295 Agnese Paulsone 6068 2:34:47 SB2 52 S87 +1:02:50 +1:02:50 02:22 446 125 571
296 Marts Kalniņš 1196 Vidzemes Būvserviss 2:35:20 VB3 52 V209 +1:15:41 +1:04:17 02:17 385 101 486
297 Santa Cine 1087 Swedbank 2:36:01 SB2 53 S88 +1:04:04 +1:04:04 02:33 442 116 558
298 Anita Januša 1066 SELLA AM 2:36:05 SB3 25 S89 +1:04:08 +45:54 02:53 442 102 544
299 Mareks Celmiņš 1277 Biznesa parks ABAVA 2:36:17 VB2 141 V210 +1:16:38 +1:16:38 02:08 382 108 490
300 Ilona Sedleniece 1290 DNB banka 2:37:10 SB3 26 S90 +1:05:13 +46:59 02:39 439 111 550
301 Hardija Oša 1182 2:37:25 SB3 27 S91 +1:05:28 +47:14 02:26 438 121 559
302 Dana Zandersone 1107 Swedbank 2:37:44 SB2 54 S92 +1:05:47 +1:05:47 02:12 437 134 571
303 Ilze Fogele 1317 SK Sigulda 2:38:38 SB2 55 S93 +1:06:41 +1:06:41 01:59 435 149 584
304 Urzula Spickus 1114 RigaPlaza 2:39:16 SB3 28 S94 +1:07:19 +49:05 02:02 433 145 578
305 Jānis Laganovskis 1029 VSK Noskrien 2:39:22 VB2 142 V211 +1:19:43 +1:19:43 01:37 375 142 517
306 Inga Vate 1017 Individuāli 2:39:25 SB3 29 S95 +1:07:28 +49:14 02:19 433 127 560
307 Ivars Borisovs 1235 VSK Noskrien 2:40:46 VB2 143 V212 +1:21:07 +1:21:07 01:32 372 150 522
308 Māris Tjarve 1203 Clean R 2:41:15 VB3 53 V213 +1:21:36 +1:10:12 01:57 370 118 488
309 Guna Ķirse 1034 2:41:34 SB2 56 S96 +1:09:37 +1:09:37 02:12 427 134 561
310 Artūrs Naudiņš 1135 DNB banka 2:41:45 VB2 144 V214 +1:22:06 +1:22:06 02:24 369 96 465
311 Mārtiņš Maķevics 1330 2:43:20 VB2 145 V215 +1:23:41 +1:23:41 02:04 366 111 477
312 Jānis Dille 1146 2:44:59 VB2 146 V216 +1:25:20 +1:25:20 02:25 362 95 457
313 Zanda Taupmana 1088 VSK Noskrien 2:45:17 SB3 30 S97 +1:13:20 +55:06 02:36 417 113 530
314 Māris Vīlips 1009 Vīle 2:47:03 VB3 54 V217 +1:27:24 +1:16:00 01:06 358 209 567
315 Sandra Segliņa 1042 2:47:26 SB2 57 S98 +1:15:29 +1:15:29 02:34 412 115 527
316 Kristīna Ceika 1069 Nūjo ar vēju 2:48:10 SB2 58 S99 +1:16:13 +1:16:13 02:07 410 139 549
317 Liene Beihmane-Veitmane 1227 Nūjo ar vēju 2:49:49 SB2 59 S100 +1:17:52 +1:17:52 02:17 406 129 535
318 Baiba Lorence 1340 Talsu airētāji 2:52:02 SB2 61 S101 +1:20:05 +1:20:05 03:01 401 98 499
319 Saiva Rodiņa 1315 TNSS / Talsu airētāji 2:52:02 SB2 60 S102 +1:20:05 +1:20:05 02:06 401 140 541
320 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team 2:52:48 VB3 55 V218 +1:33:09 +1:21:45 01:58 346 117 463
321 Zane Karpenko 1068 VSK Noskrien 2:53:22 SB2 62 S103 +1:21:25 +1:21:25 03:21 398 88 486
322 Inta Amoliņa 1062 VSK Noskrien 2:54:13 SB4 3 S104 +1:22:16 +26:33 02:39 396 111 507
323 Dace Janeka 1228 Nūjo ar vēju 2:54:59 SB3 31 S105 +1:23:02 +1:04:48 02:20 394 126 520
324 Aija Dzeņkovska 1011 2:54:59 SB3 32 S106 +1:23:02 +1:04:48 02:19 394 127 521
325 Kitija Brizga 6063 Patria Team 2:57:03 SBJ 10 S107 +1:25:06 +1:07:20 02:52 390 103 493
326 Rasa Vilnīte 1240 Nūjo ar vēju Liepājā 2:57:04 SB2 63 S108 +1:25:07 +1:25:07 02:02 389 145 534
327 Andis Beitiks 1332 OSC 2:57:45 VB3 56 V219 +1:38:06 +1:26:42 02:27 336 94 430
328 Andis Ozoliņš 1177 Nūjo priekam 2:59:39 VB4 8 V220 +1:40:00 +1:12:44 02:21 333 98 431
329 Dzintars Laganovskis 1040 AD Fitness 3:01:26 VB3 57 V221 +1:41:47 +1:30:23 02:40 329 86 415
330 Kristīne Kuka 1006 AD FITNESS Lēdmane 3:01:26 SB3 33 S109 +1:29:29 +1:11:15 02:40 380 111 491
331 Inga Zāle 1112 Nūjo ar vēju 3:02:01 SB4 4 S110 +1:30:04 +34:21 02:30 379 118 497
332 Ainārs Zizlāns 1116 3:02:07 VB3 58 V222 +1:42:28 +1:31:04 02:16 328 101 429
333 Olga Samsonova 1288 Nūjo ar vēju 3:06:01 SB3 34 S111 +1:34:04 +1:15:50 02:38 371 112 483
334 Jānis Gūtmanis 1160 Ziemeļkurzeme OK 3:06:42 VB2 147 V223 +1:47:03 +1:47:03 03:02 320 76 396
335 Luize Raga 1198 3:08:36 SB2 64 S112 +1:36:39 +1:36:39 03:17 366 90 456
336 Ilze Palmbaha 6064 3:11:43 SB3 35 S113 +1:39:46 +1:21:32 02:37 360 113 473
337 Daiga Holma 1128 3:11:45 SB4 5 S114 +1:39:48 +44:05 02:49 360 105 465
338 Baiba Dombrovska 1239 Nujo priekam 3:25:48 SB4 6 S115 +1:53:51 +58:08 02:44 335 108 443
339 Marita Ozoliņa 1248 Nūjo priekam 3:28:31 SB2 65 S116 +1:56:34 +1:56:34 02:52 331 103 434
340 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes 3:29:55 VB4 9 V224 +2:10:16 +1:43:00 02:28 285 93 378
341 Guntars Ozols 1238 Nujo priekam 3:31:56 VB4 10 V225 +2:12:17 +1:45:01 02:56 282 78 360
342 Aija Orniņa 1008 3:39:18 SB3 36 S117 +2:07:21 +1:49:07 03:17 314 90 404
343 Zinta Zīverte 1279 Nūjo vesels 3:42:56 SB3 37 S118 +2:10:59 +1:52:45 02:46 309 107 416
344 Marita Šalta 1307 3:45:39 SB3 38 S119 +2:13:42 +1:55:28 03:02 306 97 403
345 Albīna Kalenda 1297 Nūjo vesels 3:50:24 SB4 7 S120 +2:18:27 +1:22:44 03:20 299 89 388