LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 127 SiS Latvija / Krustpils novads 02:16:09 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 02:39 1000 223 1223
2 Andrejs Jesko 139 Veikals 42km 02:21:24 VL2 2 V2 +05:15 +05:15 02:19 963 255 1218
3 Uldis Kļaviņš 37 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:21:41 VL2 3 V3 +05:32 +05:32 02:07 961 279 1240
4 Didzis Glušņevs 5052 "VSK Noskrien Rieksti" 02:28:36 VL2 4 V4 +12:27 +12:27 02:30 916 236 1152
5 Kristaps Broks 40 VSK Noskrien Rieksti 02:31:59 VL2 5 V5 +15:50 +15:50 02:27 896 241 1137
6 Uldis Klepers 12 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:32:18 VL2 6 V6 +16:09 +16:09 02:49 894 209 1103
7 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži 02:34:50 VL3 1 V7 +18:41 +00:00 02:13 879 266 1145
8 Mareks Zālītis 131 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:35:04 VL2 7 V8 +18:55 +18:55 02:46 878 213 1091
9 Andis Rumbenieks 87 VVK 02:39:20 VL2 8 V9 +23:11 +23:11 02:54 854 203 1057
10 Matīss Haritonovs 116 02:40:15 VL2 9 V10 +24:06 +24:06 02:32 850 233 1083
11 Normunds Bremze 39 izturība 02:40:30 VL3 2 V11 +24:21 +05:40 03:04 848 192 1040
12 Juris Gudēvics-Liepiņš 143 VSK Noskrien 02:40:51 VL2 10 V12 +24:42 +24:42 02:27 846 241 1087
13 Nauris Spalviņš 144 Mailigen 02:41:38 VL2 11 V13 +25:29 +25:29 02:55 842 202 1044
14 Andris Mireckis 85 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:42:46 VL3 3 V14 +26:37 +07:56 02:47 836 212 1048
15 Kaspars Adijāns 73 VSK Noskrien 02:43:07 VL2 12 V15 +26:58 +26:58 02:42 835 219 1054
16 Laura Čakle 20 Moller Auto Ventspils/SIS 02:43:57 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:45 1000 265 1265
17 Mārtiņš Dīcis 93 VSK Noskrien 02:43:57 VL2 13 V16 +27:48 +27:48 03:22 830 175 1005
18 Salvis Brasavs 47 02:44:50 VL3 4 V17 +28:41 +10:00 02:36 826 227 1053
19 Kaspars Stukuls 141 02:45:02 VL2 14 V18 +28:53 +28:53 03:25 825 173 998
20 Aigars Lūsis 97 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:45:23 VL4 1 V19 +29:14 +00:00 02:55 823 202 1025
21 Juris Šehtels 5049 02:45:23 VL3 5 V20 +29:14 +10:33 02:49 823 209 1032
22 Viktors Saveļjevs 74 Gentlemen`s Club 02:45:42 VL2 15 V21 +29:33 +29:33 02:28 822 239 1061
23 Artis Logins 105 02:49:44 VLJ 1 V22 +33:35 +00:00 04:13 802 140 942
24 Vents Lupkins 92 02:51:07 VLJ 2 V23 +34:58 +01:23 02:30 796 236 1032
25 Konstantīns Biktimirovs 58 VSK Noskrien 02:51:23 VLJ 3 V24 +35:14 +01:39 03:05 794 191 985
26 Mārtiņš Fārenhorsts 98 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:51:30 VL2 16 V25 +35:21 +35:21 02:27 794 241 1035
27 Kristīne Kuzņecova 99 02:51:35 SL2 2 S2 +07:38 +07:38 03:00 956 243 1199
28 Ritvars Kalniņš 100 KRONUS 02:53:32 VL3 6 V26 +37:23 +18:42 03:12 785 184 969
29 Artis Pūcītis 82 02:54:42 VL2 17 V27 +38:33 +38:33 03:15 779 182 961
30 Ainārs Kumpiņš 21 PaBaso.lv 02:54:48 VL2 18 V28 +38:39 +38:39 02:27 779 241 1020
31 Sergejs Maslobojevs 104 02:55:11 VL2 19 V29 +39:02 +39:02 03:03 777 193 970
32 Kaidi Keir Kukk 56 SK Jõulu 02:55:16 SLJ 1 S3 +11:19 +00:00 03:06 935 235 1170
33 Aigars Dudelis 59 VSK Noskrien 02:55:49 VL3 7 V30 +39:40 +20:59 03:27 774 171 945
34 Ainārs Gudēvics 70 1188.lv / Lattelecom 02:56:12 VL2 20 V31 +40:03 +40:03 02:41 773 220 993
35 Vitālijs Muzika 25 VSK Noskrien 02:57:18 VL3 8 V32 +41:09 +22:28 03:44 768 158 926
36 Andris Drešmanis 67 DzSK "Lokomotīve" 02:58:16 VL3 9 V33 +42:07 +23:26 03:52 764 153 917
37 Guntis Šmaukstelis 45 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:58:40 VL2 21 V34 +42:31 +42:31 02:42 762 219 981
38 Toms Kaufmanis 103 Maratona klubs 03:00:56 VLJ 4 V35 +44:47 +11:12 03:11 752 185 937
39 Gintars Bremšmits 49 Fizkultūras nora 03:00:59 VL2 22 V36 +44:50 +44:50 02:54 752 203 955
40 Mārtiņš Niklass 79 TRXCēsis 03:03:51 VL3 10 V37 +47:42 +29:01 03:13 741 183 924
41 Ģirts Bulāns 19 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 03:05:03 VL2 23 V38 +48:54 +48:54 02:49 736 209 945
42 Daumants Putnis 130 SSK Bebra 03:08:23 VL3 11 V39 +52:14 +33:33 02:34 723 230 953
43 Vladislavs Aļehnovičs 68 DzSK "Lokomotīve" 03:08:42 VL2 24 V40 +52:33 +52:33 02:51 722 207 929
44 Edmunds Gržibovskis 17 VSK Noskrien 03:08:49 VL3 12 V41 +52:40 +33:59 03:52 721 153 874
45 Danila Seluto 26 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:08:58 VL2 25 V42 +52:49 +52:49 04:32 720 130 850
46 Guna Meistere 11 VSK Noskrien 03:10:53 SL2 3 S4 +26:56 +26:56 03:43 859 196 1055
47 Laura Lapiņa 126 Siguldas izlase 03:11:36 SL3 1 S5 +27:39 +00:00 04:16 856 171 1027
48 Sergejs Kolosovs 142 03:13:17 VL2 26 V43 +57:08 +57:08 04:53 704 121 825
49 Mārcis Bokmanis 88 DNB banka 03:13:28 VL2 27 V44 +57:19 +57:19 02:19 704 255 959
50 Jānis Erdmanis 140 03:13:29 VLJ 5 V45 +57:20 +23:45 03:28 704 170 874
51 Arūnas Dubinskas 117 Šviesos Kariai 03:14:08 VL3 13 V46 +57:59 +39:18 03:42 701 159 860
52 Evita Ruskova 60 VSK Noskrien 03:15:31 SL2 4 S6 +31:34 +31:34 03:36 839 203 1042
53 Valentīns Ščedrovs 28 Supercompensation 03:15:41 VL2 28 V47 +59:32 +59:32 03:19 696 178 874
54 Linda Beldava 18 VSK Noskrien Vāveres 03:15:47 SL2 5 S7 +31:50 +31:50 03:23 837 216 1053
55 Armands Lunts 10 VSK Noskrien 03:15:52 VL3 14 V48 +59:43 +41:02 04:15 695 139 834
56 Jānis Cīmurs 54 Cīmurēni 03:16:11 VL2 29 V49 +1:00:02 +1:00:02 02:58 694 199 893
57 Līga Līce 66 DzSK "Lokomotīve" 03:16:13 SL3 2 S8 +32:16 +04:37 03:17 836 222 1058
58 Meelis Kukk 57 SK Jõulu 03:17:27 VL4 2 V50 +1:01:18 +32:04 03:26 690 172 862
59 Ainis Kanaviņš 129 SSK BEBRA 03:17:42 VL3 15 V51 +1:01:33 +42:52 03:09 689 187 876
60 Dzintars Petrovs 89 Rīgas satiksme 03:18:48 VL3 16 V52 +1:02:39 +43:58 03:48 685 155 840
61 Andris Bāliņš 52 VSK Noskrien 03:19:40 VL2 30 V53 +1:03:31 +1:03:31 03:11 682 185 867
62 Sandis Kanbergs 90 Brīvsolis 03:19:51 VL2 31 V54 +1:03:42 +1:03:42 03:53 681 152 833
63 Magnus Zalsters 50 03:19:58 VL2 32 V55 +1:03:49 +1:03:49 04:40 681 126 807
64 Agita Grizāne 34 VSK Noskrien 03:20:01 SL2 6 S9 +36:04 +36:04 04:11 820 175 995
65 Didzis Videmanis 5075 Mežsusuri 03:20:15 VL2 33 V56 +1:04:06 +1:04:06 02:48 680 211 891
66 Alvita Mirecka 84 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 03:20:23 SL3 3 S10 +36:26 +08:47 03:58 818 184 1002
67 Didzis Rupainis 110 03:20:23 VL2 34 V57 +1:04:14 +1:04:14 04:10 679 142 821
68 Uldis Pormeisters 55 Ātrās ļipas/VSK 03:21:03 VL2 35 V58 +1:04:54 +1:04:54 02:45 677 215 892
69 Jānis Vītols 13 VSK Noskrien 03:23:21 VL4 3 V59 +1:07:12 +37:58 03:59 670 148 818
70 Haralds Krievs 51 :) 03:23:36 VL3 17 V60 +1:07:27 +48:46 03:33 669 166 835
71 Andris Jonelis 119 MARATONA KLUBS/CRAMO 03:23:56 VL3 18 V61 +1:07:47 +49:06 03:07 668 189 857
72 Māris Videmanis 71 1188.lv / Mežsusuri 03:24:57 VL2 36 V62 +1:08:48 +1:08:48 03:52 664 153 817
73 Mārtiņš Puriņš 96 Siguldas izlase / Isostar 03:25:37 VL2 37 V63 +1:09:28 +1:09:28 04:26 662 133 795
74 Raimonds Ozoliņš 41 VSK Noskrien Rieksti 03:25:55 VL2 38 V64 +1:09:46 +1:09:46 02:53 661 205 866
75 Ludmila Joce 61 Moller Auto Ventspils/SIS 03:25:56 SL3 4 S11 +41:59 +14:20 03:36 796 203 999
76 Mareks Tumašs 46 Spararats/Galeo Consulting 03:25:56 VL3 19 V65 +1:09:47 +51:06 03:09 661 187 848
77 Mārtiņš Bērziņš 78 OK Kurmis 03:27:36 VL2 39 V66 +1:11:27 +1:11:27 03:34 656 165 821
78 Agris Liepa 94 03:29:59 VL2 40 V67 +1:13:50 +1:13:50 02:48 648 211 859
79 Alma Vītola 69 Virsotne/ Marmot 03:30:13 SLJ 2 S12 +46:16 +34:57 04:13 780 173 953
80 Aivis Vaļulis 102 VSK Noskrien 03:30:28 VL2 41 V68 +1:14:19 +1:14:19 03:13 647 183 830
81 Guntars Siliņš 112 Krokus 03:32:29 VL3 20 V69 +1:16:20 +57:39 03:33 641 166 807
82 Raitis Puriņš 80 VSK Noskrien 03:32:52 VL4 4 V70 +1:16:43 +47:29 04:21 640 136 776
83 Artūrs Jermolovs 115 VSK Noskrien 03:33:39 VL2 42 V71 +1:17:30 +1:17:30 04:58 637 119 756
84 Roberts Černovs 121 03:34:13 VLJ 6 V72 +1:18:04 +44:29 03:25 636 173 809
85 Mārtiņš Vilemsons 133 VSK Noskrien 03:35:03 VL2 43 V73 +1:18:54 +1:18:54 04:20 633 136 769
86 Artūrs Pielēns-Pelēns 5077 Lattelecom 03:36:43 VL2 44 V74 +1:20:34 +1:20:34 05:17 628 112 740
87 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 03:39:12 VL2 45 V75 +1:23:03 +1:23:03 04:10 621 142 763
88 Heiki Prants 83 Võru Suusaklubi 03:39:27 VL3 21 V76 +1:23:18 +1:04:37 03:38 620 162 782
89 Kristīne Gržibovska 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:43:50 SL2 7 S13 +59:53 +59:53 03:13 732 227 959
90 Aivars Mozulis 101 Engures sportam 03:45:10 VL3 22 V77 +1:29:01 +1:10:20 03:23 605 174 779
91 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien 03:45:10 SL3 5 S14 +1:01:13 +33:34 04:00 728 183 911
92 Aija Rogāle 111 Krokus 03:45:42 SL3 6 S15 +1:01:45 +34:06 04:38 726 158 884
93 Artūrs Ketlers 5 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:47:36 VLJ 7 V78 +1:31:27 +57:52 03:02 598 195 793
94 Jānis Laursons 5076 Fizkultūras Nora 03:47:44 VL2 46 V79 +1:31:35 +1:31:35 03:04 598 192 790
95 Arturs Kāpiņš 8 VSK Noskrien 03:48:05 VL3 23 V80 +1:31:56 +1:13:15 04:03 597 146 743
96 Līga Rukšāne 81 Mana mīļākā komanda 03:48:23 SL2 8 S16 +1:04:26 +1:04:26 05:31 718 132 850
97 Ieva Zirne 2 03:51:00 SL2 9 S17 +1:07:03 +1:07:03 03:59 710 183 893
98 Jānis Marčinkus 65 S/K Ozolnieki 03:52:01 VL4 5 V81 +1:35:52 +1:06:38 05:10 587 114 701
99 Mārtiņš Malzubris 23 Zubru Trieciens 03:52:08 VL2 47 V82 +1:35:59 +1:35:59 05:48 587 102 689
100 Māra Braslava 124 03:52:14 SLJ 3 S18 +1:08:17 +56:58 04:02 706 181 887
101 Vineta Pētersone 7 VSK Noskrien 03:52:53 SL2 10 S19 +1:08:56 +1:08:56 03:29 704 210 914
102 Mārīte Kokina 118 VSK Noskrien 03:53:55 SL2 11 S20 +1:09:58 +1:09:58 06:23 701 114 815
103 Raivis Širmelis 132 Pumptechnique 03:57:07 VL2 48 V83 +1:40:58 +1:40:58 04:09 574 142 716
104 Gunta Neija 29 VSK Noskrien 03:57:34 SL2 12 S21 +1:13:37 +1:13:37 03:56 690 186 876
105 Kaspars Purmalietis 15 Autolevi - auto nomas tīkls 03:59:19 VL2 49 V84 +1:43:10 +1:43:10 05:40 569 104 673
106 Krišjānis Neijs 30 VSK Noskrien 03:59:30 VL2 50 V85 +1:43:21 +1:43:21 04:37 568 128 696
107 Svetlana Puce 44 04:00:16 SL3 7 S22 +1:16:19 +48:40 04:30 682 162 844
108 Krišjānis Hartmanis 122 kiče 04:02:05 VL2 51 V86 +1:45:56 +1:45:56 04:05 562 144 706
109 Viktors Malihins 5051 Rēzeknes novads 04:02:07 VL2 52 V87 +1:45:58 +1:45:58 04:11 562 141 703
110 Aija Melezere 48 04:02:58 SL2 13 S23 +1:19:01 +1:19:01 04:04 675 180 855
111 Andris Rozenbergs 77 SK Sigulda 04:04:37 VL2 53 V88 +1:48:28 +1:48:28 04:57 557 119 676
112 Aiga Rozenberga 75 SK Sigulda 04:04:37 SL2 14 S24 +1:20:40 +1:20:40 04:58 670 147 817
113 Mihail Kislyakov 108 MINDPV 04:05:07 VL2 54 V89 +1:48:58 +1:48:58 04:36 555 128 683
114 Lauma Bite 135 VSK Noskrien 04:08:02 SL2 15 S25 +1:24:05 +1:24:05 04:43 661 155 816
115 Jānis Kopmanis 72 LSC 04:08:04 VL3 24 V90 +1:51:55 +1:33:14 04:01 549 147 696
116 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda 04:08:55 VL2 55 V91 +1:52:46 +1:52:46 02:18 547 257 804
117 Jānis Sņepsts 5053 04:09:15 VL2 56 V92 +1:53:06 +1:53:06 05:56 546 99 645
118 Evita Baltiņa 16 04:13:55 SL2 16 S26 +1:29:58 +1:29:58 04:05 646 179 825
119 Māris Avotiņš 136 04:16:17 VL3 25 V93 +2:00:08 +1:41:27 04:55 531 120 651
120 Kaspars Boriss 107 Ziperis 04:17:42 VL2 57 V94 +2:01:33 +2:01:33 05:46 528 102 630
121 Viktorija Gucu 106 04:17:42 SL2 17 S27 +1:33:45 +1:33:45 05:47 636 126 762
122 Valters Gajevskis 120 04:18:33 VLJ 8 V95 +2:02:24 +1:28:49 05:20 527 111 638
123 Vitālijs Jakovļevs 14 www.endo.lv 04:20:35 VL2 58 V96 +2:04:26 +2:04:26 03:49 522 155 677
124 Mārcis Jēgers 24 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 04:23:31 VL2 59 V97 +2:07:22 +2:07:22 05:39 517 104 621
125 Evita Ozola 22 VSK Noskrien 04:25:20 SL2 18 S28 +1:41:23 +1:41:23 04:22 618 167 785
126 Karīna Lindava 134 Swedbank 04:25:48 SL2 19 S29 +1:41:51 +1:41:51 05:51 617 125 742
127 Ēriks Dovnarovičs 64 VSK Noskrien / Divplākšņi 04:27:27 VL2 60 V98 +2:11:18 +2:11:18 06:07 509 96 605
128 Imants Ločmelis 33 Nūjo ar vēju 04:42:13 VL4 6 V99 +2:26:04 +1:56:50 04:01 482 147 629
129 Inta Zīriuse 5050 VSK Noskrien 04:43:46 SL2 20 S30 +1:59:49 +1:59:49 04:56 578 148 726
130 Vizbulīte Celmiņa 113 VSK Noskrien 04:43:47 SL3 8 S31 +1:59:50 +1:32:11 05:18 578 138 716
131 Andris Melnis 32 VSK Noskrien 04:43:47 VL2 61 V100 +2:27:38 +2:27:38 05:17 480 112 592
132 Ilze Zvīdriņa 125 04:54:19 SL2 21 S32 +2:10:22 +2:10:22 05:54 557 124 681
133 Ilze Rata 5048 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:57:03 SL4 1 S33 +2:13:06 +00:00 04:59 552 146 698
134 Dace Zvīdriņa 137 05:22:22 SL2 22 S34 +2:38:25 +2:38:25 05:36 509 130 639
135 Flavio Nunes 128 SiS Latvija DNF
136 Dzintars Dūdiņš 53 Siguldas izlase DNF