STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 1294 SiS Latvija 01:34:38 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:23 750 264 1014
2 Anatolijs Macuks 1293 SiS Latvija/Krustpils novads 01:37:35 VB2 1 V2 +02:57 +00:00 00:02:50 727 222 949
3 Andris Ronimoiss 1179 VSK Noskrien Rieksti 01:39:44 VB2 2 V3 +05:06 +02:09 00:02:30 712 252 964
4 Jakub Halama 1305 KVS Šumperk 01:46:43 VB2 3 V4 +12:05 +09:08 00:03:36 665 175 840
5 Dainis Limanāns 1227 Swedbank 01:46:44 VB2 4 V5 +12:06 +09:09 00:02:56 665 215 880
6 Kaspars Kārkliņš 1131 Siguldas izlase 01:47:41 VB3 1 V6 +13:03 +00:00 00:03:07 659 202 861
7 Mārtiņš Skujenieks 1339 01:48:23 VB2 5 V7 +13:45 +10:48 00:03:44 655 169 824
8 Arvis Stivriņš 1217 Sporta Patriots 01:49:22 VB2 6 V8 +14:44 +11:47 00:03:32 649 178 827
9 Oskars Cimermanis 1008 Riga Ironman Team 01:49:44 VB2 7 V9 +15:06 +12:09 00:03:47 647 167 814
10 Jānis Šņoriņš 1210 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:50:06 VBJ 2 V10 +15:28 +15:28 00:02:11 645 289 934
11 Robertas Zaicevas 1289 ASICS 01:51:12 VB3 2 V11 +16:34 +03:31 00:03:52 638 163 801
12 Edgars Zonne 1377 IK Auseklis 01:51:16 VB2 8 V12 +16:38 +13:41 00:03:23 638 186 824
13 Ģirts Dakša 1228 01:51:16 VB2 9 V13 +16:38 +13:41 00:03:31 638 179 817
14 Kristaps Starts 1344 Brīvsolis 01:52:04 VBJ 3 V14 +17:26 +17:26 00:03:06 633 203 836
15 Aivis Kleinbergs 1163 SK "Katrīna" 01:52:14 VB2 10 V15 +17:36 +14:39 00:03:10 632 199 831
16 Valts Ulmanis 1336 IK Auseklis 01:52:47 VBJ 4 V16 +18:09 +18:09 00:03:29 629 181 810
17 Guntis Grīnvalds 1112 Moller Auto Ventspils 01:53:00 VB2 11 V17 +18:22 +15:25 00:03:19 628 190 818
18 Anatolijs Tarasovs 1365 Būdaskalns 01:53:37 VB2 12 V18 +18:59 +16:02 00:03:38 625 173 798
19 Āris Kundziņš 1142 EsiAktivs.lv / Kundziņi 01:54:17 VB3 3 V19 +19:39 +06:36 00:03:34 621 177 798
20 Einārs Šillers 1329 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:55:19 VB3 4 V20 +20:41 +07:38 00:03:46 615 167 782
21 Juris Damškalns 1209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:55:47 VB2 13 V21 +21:09 +18:12 00:02:32 613 249 862
22 Artūrs Blūmiņš 1232 Virsotne/MARMOT 01:56:11 VB2 14 V22 +21:33 +18:36 00:03:27 611 183 794
23 Laimonis Skadiņš 100 VSK Noskrien / Ņergas 01:56:23 VB3 5 V23 +21:45 +08:42 00:04:04 610 155 765
24 Gatis Pūcītis 1310 Swedbank 01:56:25 VB2 15 V24 +21:47 +18:50 00:03:56 610 160 770
25 Atis Krūmiņš 1388 adidas adventure racing 01:56:43 VB2 16 V25 +22:05 +19:08 00:03:38 608 173 781
26 Kaspars Adijāns 1144 VSK Noskrien 01:57:40 VB2 17 V26 +23:02 +20:05 00:03:15 603 194 797
27 Ansis Mežulis 1198 Jūrmalas skrējēju klubs 01:58:32 VB3 6 V27 +23:54 +10:51 00:03:34 599 177 776
28 Kaspars Stukuls 1094 01:59:14 VB2 18 V28 +24:36 +21:39 00:03:56 595 160 755
29 Gatis Kveders 1029 VSK Noskrien 01:59:28 VB2 19 V29 +24:50 +21:53 00:03:41 594 171 765
30 Uldis Katlaps 1341 Meridiāns OK 01:59:47 VBJ 5 V30 +25:09 +25:09 00:03:44 593 169 762
31 Zanda Ulanova 1093 02:00:10 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:55 750 211 961
32 Ondrej Fikrle 1021 BKV Holysov 02:01:00 VB3 7 V31 +26:22 +13:19 00:03:59 587 158 745
33 Juris Redisons 1382 Latvijas valsts meži 02:01:35 VB2 20 V32 +26:57 +24:00 00:03:51 584 164 748
34 Kārlis Vīksne 1328 Veikals 42km 02:03:07 VB2 21 V33 +28:29 +25:32 00:03:01 576 209 785
35 Mārtiņš Puriņš 1197 Siguldas izlase / Isostar 02:04:03 VB2 22 V34 +29:25 +26:28 00:04:19 572 146 718
36 Zigmunds Zauls 1145 02:04:21 VB3 8 V35 +29:43 +16:40 00:03:37 571 174 745
37 Nauris Spalviņš 1369 Mailigen 02:04:34 VB2 23 V36 +29:56 +26:59 00:02:48 570 225 795
38 Raivis Ančs 1188 Velorīts/Gulbene 02:04:39 VB3 9 V37 +30:01 +16:58 00:03:32 569 178 747
39 Aigars Leiboms 1321 Gjensidige 02:04:42 VB3 10 V38 +30:04 +17:01 00:03:37 569 174 743
40 Aleksandrs Judkins 1266 02:04:44 VB2 24 V39 +30:06 +27:09 00:03:31 569 179 748
41 Edgars Rencis 1099 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:05:16 VB2 25 V40 +30:38 +27:41 00:04:49 567 131 698
42 Ainārs Elksnis 1024 02:06:14 VB2 26 V41 +31:36 +28:39 00:03:59 562 158 720
43 Uldis Žimants 9314 Adidas Adventure Racing 02:06:14 VB2 27 V42 +31:36 +28:39 00:05:02 562 125 687
44 Guna Meistere 1020 VSK Noskrien 02:06:42 SB2 2 S2 +06:32 +06:32 00:04:15 711 194 905
45 Normunds Korņejevs 1117 SK Sigulda 02:06:51 VB3 11 V43 +32:13 +19:10 00:04:06 560 154 714
46 Gerrit Lemkau 1177 LSF Muenster 02:07:00 VB3 12 V44 +32:22 +19:19 00:04:22 559 144 703
47 Ivo Rudinskis 1248 Saldus Boksa klubs 02:07:06 VB2 28 V45 +32:28 +29:31 00:03:42 558 170 728
48 Laura Lapiņa 1284 Siguldas izlase / Veikals MARATONS 02:07:18 SB3 1 S3 +07:08 +00:00 00:04:15 708 194 902
49 Alvita Mirecka 1170 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:07:29 SB3 2 S4 +07:19 +00:11 00:03:36 707 229 936
50 Mārtiņš Andersons 1375 Seastone.eu 02:08:11 VB2 29 V46 +33:33 +30:36 00:03:45 554 168 722
51 Ilgvars Āboltiņš 1220 Maratona klubs 02:08:52 VB4 1 V47 +34:14 +00:00 00:03:39 551 173 724
52 Aivars Rukkalns 1262 RAGANA 02:08:54 VB2 30 V48 +34:16 +31:19 00:04:25 551 143 694
53 Juris Jansons 9372 Swedbank 02:08:54 VB3 13 V49 +34:16 +21:13 00:04:09 551 152 703
54 Aigars Silkalns 1221 colorlib.com 02:09:11 VB2 31 V50 +34:33 +31:36 00:03:33 549 177 726
55 Klinta Lauska 1292 Isostar 02:09:17 SB2 3 S5 +09:07 +09:07 00:04:35 697 180 877
56 Aigars Šics 1226 Enkura turētāji 02:09:52 VB2 32 V51 +35:14 +32:17 00:03:48 547 166 713
57 Aino Gošs 1034 Maratona klubs 02:10:26 VB3 14 V52 +35:48 +22:45 00:03:06 544 203 747
58 Kristaps Pilskalns 1140 Gentlemens Club 02:10:44 VB2 33 V53 +36:06 +33:09 00:03:36 543 175 718
59 Kaspars Vīksne 1368 Mailigen 02:10:49 VB2 34 V54 +36:11 +33:14 00:02:55 543 216 759
60 Mārcis Bratka 1354 Dunte 96 02:10:57 VB2 35 V55 +36:19 +33:22 00:03:55 542 161 703
61 Ansis Pūce 1250 Saldus Boksa klubs 02:11:18 VB2 36 V56 +36:40 +33:43 00:03:52 541 163 704
62 Agris Veipāns 1278 02:11:37 VB3 15 V57 +36:59 +23:56 00:03:54 539 162 701
63 Dace Banga 1086 bangasprivatprakse.lv 02:11:39 SB2 4 S6 +11:29 +11:29 00:04:37 685 179 864
64 Kristaps Kanna 1259 PATRIA 02:11:44 VBJ 6 V58 +37:06 +37:06 00:04:23 539 144 683
65 Artis Dūriņš 1249 Saldus Boksa klubs 02:13:10 VB2 37 V59 +38:32 +35:35 00:03:35 533 176 709
66 Edgars Vanters 1102 VSK Noskrien Rieksti 02:13:34 VB2 38 V60 +38:56 +35:59 00:02:45 531 229 760
67 Arnis Rāts 1342 02:14:40 VB2 39 V61 +40:02 +37:05 00:03:27 527 183 710
68 Marija Miselyte 1309 LTU Trail Running People 02:15:00 SB2 5 S7 +14:50 +14:50 00:03:58 668 208 876
69 Edgars Rūtiņš 1363 MARATONA KLUBS 02:15:32 VB3 16 V62 +40:54 +27:51 00:04:08 524 152 676
70 Agnese Zeltiņa 1318 Tvnet 02:15:39 SB2 6 S8 +15:29 +15:29 00:04:42 664 176 840
71 Andis Skudra 1347 02:15:48 VB2 40 V63 +41:10 +38:13 00:04:07 523 153 676
72 Arnis Ābelitis 1195 02:16:11 VB4 2 V64 +41:33 +07:19 00:03:59 521 158 679
73 Andrejs Stolers 1397 02:16:25 VB2 41 V65 +41:47 +38:50 00:03:50 520 164 684
74 Kristīne Jansone 1356 Swedbank 02:16:30 SB3 3 S9 +16:20 +09:12 00:04:40 660 177 837
75 Gļebs Fiļipovs 1230 Pretīgās cūkas 02:16:53 VB2 42 V66 +42:15 +39:18 00:04:01 519 157 676
76 Fadejs Precinieks 1353 02:17:11 VB2 43 V67 +42:33 +39:36 00:03:58 517 159 676
77 Linda Jākobsone 1394 Taku skrējējs/Murexplorer 02:17:22 SB2 7 S10 +17:12 +17:12 00:04:16 656 193 849
78 Dmitrijs Ruskovs 1053 VSK Noskrien 02:17:55 VB2 44 V68 +43:17 +40:20 00:04:03 515 156 671
79 Gints Peleckis 1245 VC "Baltezers" 02:18:02 VB2 45 V69 +43:24 +40:27 00:02:59 514 211 725
80 Elīna Medne 1295 Veikals Maratons / Maratona klubs 02:18:10 SBJ 1 S11 +18:00 +00:00 00:04:46 652 173 825
81 Intars Vēberis 1372 02:18:24 VB2 46 V70 +43:46 +40:49 00:04:42 513 134 647
82 Ance Rieksta 1283 Brīvsolis 02:18:27 SB2 8 S12 +18:17 +18:17 00:04:18 651 192 843
83 Raimonds Ozoliņš 1090 VSK Noskrien Rieksti 02:18:28 VB2 47 V71 +43:50 +40:53 00:03:13 513 196 709
84 Uldis Kleinbergs 1121 Ko Te Notiek? 02:18:35 VB2 48 V72 +43:57 +41:00 00:03:31 512 179 691
85 Rolands Trencis 1068 VSK Noskrien 02:18:44 VB2 49 V73 +44:06 +41:09 00:04:28 512 141 653
86 Matīss Zilgalvis 1235 02:18:44 VB2 50 V74 +44:06 +41:09 00:04:03 512 156 668
87 Ainārs Veģeris 1130 Siguldas izlase 02:18:54 VB3 17 V75 +44:16 +31:13 00:03:58 511 159 670
88 Edgars Peičs 1158 EVOLUTION LATVIA 02:19:18 VB2 51 V76 +44:40 +41:43 00:05:01 510 126 636
89 Līva Medne 1277 2 koki un citi zvēri 02:20:00 SB2 9 S13 +19:50 +19:50 00:05:04 644 163 807
90 Natale Carlone 1275 Nokia 02:20:03 VB3 18 V77 +45:25 +32:22 00:04:31 507 139 646
91 Aivis Gusts 1281 Squeezy 02:20:45 VB2 52 V78 +46:07 +43:10 00:04:16 504 148 652
92 Andris Vējiņš 1264 Swedbank 02:20:45 VB2 53 V79 +46:07 +43:10 00:03:57 504 159 663
93 Aivars Fogelis 1268 02:20:46 VB2 54 V80 +46:08 +43:11 00:04:12 504 150 654
94 Guntis Rasims 1132 Rēzeknes novads 02:20:52 VB2 55 V81 +46:14 +43:17 00:03:19 504 190 694
95 Gabriel Stefanak 1396 02:20:57 VB2 56 V82 +46:19 +43:22 00:04:40 504 135 639
96 Antanas Anskaitis 1238 02:21:27 VB2 57 V83 +46:49 +43:52 00:04:00 502 158 660
97 Žanete Leimane 1192 TRXCēsis 02:21:39 SB3 4 S14 +21:29 +14:21 00:04:18 636 192 828
98 Raimonds Ronis 1050 02:21:57 VB2 58 V84 +47:19 +44:22 00:04:28 500 141 641
99 Liene Štalte 90 Moller Auto Ventspils 02:22:02 SB2 10 S15 +21:52 +21:52 00:03:59 635 207 842
100 Māris Dazarts 1208 Lattelecom 02:22:07 VB2 59 V85 +47:29 +44:32 00:04:22 499 144 643
101 Viesturs Dzirkalis 1376 Seastone.eu 02:22:10 VB3 19 V86 +47:32 +34:29 00:04:00 499 158 657
102 Vairis Krauklis 1019 Privātbūve 02:22:36 VB4 3 V87 +47:58 +13:44 00:04:11 498 151 649
103 Kristaps Turiščevs 1175 02:22:47 VBJ 7 V88 +48:09 +48:09 00:03:57 497 159 656
104 Uvis Braunfelds 1111 Moller Auto Ventspils 02:22:53 VB3 20 V89 +48:15 +35:12 00:04:23 497 144 641
105 Kristaps Bresis 1105 02:23:03 VB2 60 V90 +48:25 +45:28 00:04:03 496 156 652
106 Dainis Griestiņš 1199 02:23:15 VB2 61 V91 +48:37 +45:40 00:04:35 495 137 632
107 Arvis Jauniņš 1392 Gentlemens Club 02:23:23 VB2 62 V92 +48:45 +45:48 00:03:35 495 176 671
108 Andris Orniņš 1009 02:23:27 VB2 63 V93 +48:49 +45:52 00:04:23 495 144 639
109 Juris Grodnis 1236 Krokus 02:23:41 VB3 21 V94 +49:03 +36:00 00:04:07 494 153 647
110 Aivis Reinholds 1040 02:23:48 VB3 22 V95 +49:10 +36:07 00:04:26 494 142 636
111 Juris Rukkalns 1261 RAGANA 02:24:14 VB4 4 V96 +49:36 +15:22 00:05:11 492 122 614
112 Salvis Brasavs 1097 02:24:15 VB3 23 V97 +49:37 +36:34 00:02:41 492 235 727
113 Anete Midrijāne 9289 Toktaka 02:24:23 SB2 11 S16 +24:13 +24:13 00:04:39 624 177 801
114 Andrejs Macņevs 1254 02:24:24 VB2 64 V98 +49:46 +46:49 00:04:11 492 151 643
115 Māris Modriņš 1129 02:24:26 VB2 65 V99 +49:48 +46:51 00:04:44 491 133 624
116 Mārtiņš Krauklis 1387 02:24:34 VB2 66 V100 +49:56 +46:59 00:03:03 491 207 698
117 Jānis Siliņš 9288 Pēdējā minūte 02:24:51 VB2 67 V101 +50:13 +47:16 00:04:35 490 137 627
118 Ronalds Zarīts 1313 Scope 02:24:52 VB2 68 V102 +50:14 +47:17 00:04:24 490 143 633
119 Leonīds Valdonis 1172 Preiļu kraukļi 02:24:55 VB4 5 V103 +50:17 +16:03 00:04:44 490 133 623
120 Aleksandrs Sokolovs 9337 PATRIA 02:25:01 VB2 69 V104 +50:23 +47:26 00:04:00 489 158 647
121 Andris Prindulis 1162 02:25:13 VB2 70 V105 +50:35 +47:38 00:05:01 489 126 615
122 Anete Casno 1187 02:25:15 SB2 12 S17 +25:05 +25:05 00:04:15 620 194 814
123 Ilze Baumane 1123 02:25:39 SB2 13 S18 +25:29 +25:29 00:04:36 619 179 798
124 Edgars Lešinskis 1319 SK Turaida/SMK 02:25:44 VB3 24 V106 +51:06 +38:03 00:04:59 487 126 613
125 Arnis Pokšāns 1069 Abas Kreisās Kājas 02:25:44 VB3 25 V107 +51:06 +38:03 00:03:56 487 160 647
126 Mārtiņš Pērkons 9389 02:25:52 VB2 71 V108 +51:14 +48:17 00:04:36 487 137 624
127 Alberts Dambis 1042 VSK Noskrien 02:26:21 VB2 72 V109 +51:43 +48:46 00:04:17 485 147 632
128 Mirco Romary 1178 VfL Wolbeck 02:26:25 VB2 73 V110 +51:47 +48:50 00:04:53 485 129 614
129 Jevgeņijs Markins 1084 02:27:06 VB2 74 V111 +52:28 +49:31 00:04:12 482 150 632
130 Eduards Ginters 1133 02:27:06 VB2 75 V112 +52:28 +49:31 00:04:11 482 151 633
131 Kristaps Heinsbergs 1028 MMA Jūrmala 02:27:13 VBJ 8 V113 +52:35 +52:35 00:04:44 482 133 615
132 Romāns Logins 1324 Divratis 02:27:16 VB2 76 V114 +52:38 +49:41 00:03:54 482 162 644
133 Rolands Kašs 1307 Lattelecom 02:27:17 VB2 77 V115 +52:39 +49:42 00:03:59 482 158 640
134 Jānis Jurševskis 1335 02:27:31 VB2 78 V116 +52:53 +49:56 00:03:52 481 163 644
135 Gints Krieviņš 1386 02:27:59 VB2 79 V117 +53:21 +50:24 00:04:13 480 149 629
136 Uldis Rāts 1272 02:27:59 VB2 80 V118 +53:21 +50:24 00:04:27 480 142 622
137 Kārlis Ertmanis 1059 02:28:08 VB2 81 V119 +53:30 +50:33 00:04:14 479 149 628
138 Rūdolfs Birnbaums 1173 02:28:15 VB2 82 V120 +53:37 +50:40 00:03:51 479 164 643
139 Gatis Šīmanis 1202 DNB banka 02:28:19 VB2 83 V121 +53:41 +50:44 00:03:38 479 173 652
140 Vitālijs Petuhovs 9309 SSK Bebra 02:28:20 VB2 84 V122 +53:42 +50:45 00:03:35 478 176 654
141 Jānis Vērdiņš 1077 Sējas novads/MSĢ 02:28:30 VB2 85 V123 +53:52 +50:55 00:03:54 478 162 640
142 Elita Zālīte 1191 TRXCēsis 02:28:35 SB3 5 S19 +28:25 +21:17 00:04:27 607 185 792
143 Natālija Treulande 1091 02:28:38 SB2 14 S20 +28:28 +28:28 00:04:18 606 192 798
144 Ilze Limanāne 1031 VSK Noskrien Vāveres 02:29:02 SB2 15 S21 +28:52 +28:52 00:04:31 605 183 788
145 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien 02:29:04 SB3 6 S22 +28:54 +21:46 00:04:23 605 188 793
146 Guntis Vijgriezis 1338 Door Solutions 02:29:22 VB3 26 V124 +54:44 +41:41 00:03:48 475 166 641
147 Zanda Kārkliņa 1330 02:29:23 SB3 7 S23 +29:13 +22:05 00:04:52 603 170 773
148 Vadims Stepanovs 1378 Maratona klubs / Cramo 02:29:32 VB2 86 V125 +54:54 +51:57 00:04:00 475 158 633
149 Eduards Mozulis 1302 Engures sportam 02:30:07 VBJ 9 V126 +55:29 +55:29 00:04:23 473 144 617
150 Vita Grahovska 1054 02:30:10 SB2 16 S24 +30:00 +30:00 00:04:05 600 202 802
151 Kristīne Jansone 1222 SSK Bebra 02:30:30 SBJ 2 S25 +30:20 +12:20 00:03:51 599 214 813
152 Ieva Dobule 1379 Izturība 02:30:43 SB2 17 S26 +30:33 +30:33 00:04:57 598 167 765
153 Anastasija Vasko 1051 02:30:44 SB2 18 S27 +30:34 +30:34 00:04:39 598 177 775
154 Jānis Zaļais 1215 nav 02:30:45 VB2 87 V127 +56:07 +53:10 00:04:27 471 142 613
155 Normunds Līdums 1391 Stoller 02:31:00 VB3 27 V128 +56:22 +43:19 00:04:35 470 137 607
156 Janeks Bauers 1351 OK KO 02:31:00 VB3 28 V129 +56:22 +43:19 00:04:17 470 147 617
157 Rasa Grāvīte 1383 02:31:01 SBJ 3 S28 +30:51 +12:51 00:04:35 597 180 777
158 Natālija Rižka 9313 Evolution 02:31:08 SB2 19 S29 +30:58 +30:58 00:04:32 596 182 778
159 Alisher Yakupov 9306 02:31:08 VB2 88 V130 +56:30 +53:33 00:04:58 470 127 597
160 Normunds Paško 1325 Mauciens 02:31:23 VB3 29 V131 +56:45 +43:42 00:03:59 469 158 627
161 Arūnas Beržinskas 1148 02:31:31 VB3 30 V132 +56:53 +43:50 00:04:22 468 144 612
162 Erlens Grunckis 9321 Valmiera 02:31:48 VB3 31 V133 +57:10 +44:07 00:04:24 468 143 611
163 Kristaps Poddubnijs 1225 02:32:07 VB2 89 V134 +57:29 +54:32 00:04:34 467 138 605
164 Heiki Prants 1164 Võru Suusaklubi 02:32:15 VB3 32 V135 +57:37 +44:34 00:04:35 466 137 603
165 Krišjānis Kucins 1269 02:32:15 VBJ 10 V136 +57:37 +57:37 00:03:32 466 178 644
166 Māris Tašmans 1398 Smartlynx 02:32:17 VB2 90 V137 +57:39 +54:42 00:04:17 466 147 613
167 Raivis Kirhners 1267 02:32:21 VB2 91 V138 +57:43 +54:46 00:04:37 466 136 602
168 Ance Ziediņa 1290 mammadaba 02:32:24 SB2 20 S30 +32:14 +32:14 00:04:36 591 179 770
169 Aivars Mozulis 1301 Engures sportam 02:32:24 VB3 33 V139 +57:46 +44:43 00:04:16 466 148 614
170 Jānis Kopmanis 1143 LSC 02:32:33 VB3 34 V140 +57:55 +44:52 00:04:17 465 147 612
171 Ivars Seiksts 1023 02:32:48 VB2 92 V141 +58:10 +55:13 00:04:12 464 150 614
172 Ilmars Knipšis 1110 Lejasurgas 02:33:08 VB3 35 V142 +58:30 +45:27 00:04:08 463 152 615
173 Edgars Būmanis 1395 Pa Vienam 02:33:09 VB2 93 V143 +58:31 +55:34 00:04:14 463 149 612
174 Andris Bērziņš 1146 02:33:14 VB2 94 V144 +58:36 +55:39 00:04:29 463 141 604
175 Jānis Duberis 1357 SSK "Bebra" 02:33:25 VB3 36 V145 +58:47 +45:44 00:03:44 463 169 632
176 Aiva Liepiņa 1073 02:33:32 SB2 21 S31 +33:22 +33:22 00:05:03 587 163 750
177 Nelda Neilande 1326 02:33:42 SBJ 4 S32 +33:32 +15:32 00:04:52 586 170 756
178 Džanita Freija 1113 Moller Auto Ventspils 02:33:43 SB3 8 S33 +33:33 +26:25 00:04:16 586 193 779
179 Kaspars Aksenoks 1035 02:33:53 VB3 37 V146 +59:15 +46:12 00:04:12 461 150 611
180 Pēteris Vaišļa 9311 Moller Auto Latvia (Lidosta) 02:34:01 VB2 95 V147 +59:23 +56:26 00:03:44 461 169 630
181 Juris Līpacis 1022 02:34:47 VB3 38 V148 +1:00:09 +47:06 00:04:52 459 129 588
182 Justīne Savitska 1214 02:34:50 SB2 22 S34 +34:40 +34:40 00:05:00 582 165 747
183 Marta Lapiņa 1135 02:34:52 SB2 23 S35 +34:42 +34:42 00:04:38 582 178 760
184 Sanita Ivanova 1125 02:34:55 SB2 24 S36 +34:45 +34:45 00:04:47 582 172 754
185 Ģirts Vēsma 1322 02:34:56 VB4 6 V149 +1:00:18 +26:04 00:04:51 458 130 588
186 Daina Drozdova 9310 02:34:59 SB2 25 S37 +34:49 +34:49 00:04:01 582 205 787
187 Konstantīns Vasiļjevs 1304 DION 02:35:03 VB2 96 V150 +1:00:25 +57:28 00:04:22 458 144 602
188 Dmitrijs Lisicins 1315 Garmin 02:35:06 VB2 97 V151 +1:00:28 +57:31 00:04:27 458 142 600
189 Krišjānis Almanis 1273 02:35:11 VB2 98 V152 +1:00:33 +57:36 00:04:25 457 143 600
190 Gunārs Grundštoks 1241 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:35:33 VB2 99 V153 +1:00:55 +57:58 00:04:46 456 132 588
191 Kaspars Verdens 1308 skriesanasakademija.lv 02:36:13 VB2 100 V154 +1:01:35 +58:38 00:03:55 454 161 615
192 Matīss Rozītis 1296 MR 02:36:14 VB2 101 V155 +1:01:36 +58:39 00:02:57 454 214 668
193 Jānis Tenbergs 1280 Engures sportam 02:36:14 VB2 102 V156 +1:01:36 +58:39 00:03:43 454 170 624
194 Mārtiņš Gūtmanis 1041 Engures sportam / Mamma Daba 02:36:14 VB2 103 V157 +1:01:36 +58:39 00:03:21 454 188 642
195 Jūlija Kuzņecova 1136 Dr. Klauns 02:36:16 SB3 9 S38 +36:06 +28:58 00:05:10 577 160 737
196 Anita Āboltiņa 1366 DNB banka 02:36:27 SB3 10 S39 +36:17 +29:09 00:04:49 576 171 747
197 Elvis Dibaņins 1393 02:37:01 VB2 104 V158 +1:02:23 +59:26 00:04:23 452 144 596
198 Andrejs Zinovjevs 1389 02:37:11 VB2 105 V159 +1:02:33 +59:36 00:04:52 452 129 581
199 Agris Noviks 1242 Vichy 02:37:19 VBJ 11 V160 +1:02:41 +1:02:41 00:04:32 451 139 590
200 Iveta Belousova 1167 02:37:44 SB3 11 S40 +37:34 +30:26 00:04:28 571 185 756
201 Juris Zariņš 1297 Ozons 02:37:58 VB4 7 V161 +1:03:20 +29:06 00:03:52 449 163 612
202 Ieva Tāle-Stangute 1026 02:38:03 SB2 26 S41 +37:53 +37:53 00:04:41 570 176 746
203 Mārcis Janušs 1083 SELLA AM 02:38:08 VB3 39 V162 +1:03:30 +50:27 00:04:58 449 127 576
204 Vija Olte 1087 02:38:23 SB2 27 S42 +38:13 +38:13 00:05:01 569 164 733
205 Viesturs Puriņš 1343 02:38:28 VB3 40 V163 +1:03:50 +50:47 00:05:08 448 123 571
206 Kristīne Sekace 1141 Kustību telpa 02:38:35 SB2 28 S43 +38:25 +38:25 00:05:17 568 156 724
207 Māra Eižvērtiņa 1194 Ieķērušies 02:38:43 SB2 29 S44 +38:33 +38:33 00:04:09 568 199 767
208 Agris Meilerts 1063 Latvijas Finieris Mežs 02:39:19 VB3 41 V164 +1:04:41 +51:38 00:04:45 445 133 578
209 Antons Trofimovs 1317 Garmin 02:39:27 VB2 106 V165 +1:04:49 +1:01:52 00:04:30 445 140 585
210 Gints Ošiņš 1048 SK "Kenijas brieži" 02:39:29 VB3 42 V166 +1:04:51 +51:48 00:04:24 445 143 588
211 Jurģis Urtāns 1106 VANAGI 02:39:30 VB2 107 V167 +1:04:52 +1:01:55 00:04:53 445 129 574
212 Kaspars Mazitāns 1331 02:39:30 VB3 43 V168 +1:04:52 +51:49 00:05:02 445 125 570
213 Jānis Sīmanis 1104 02:39:42 VB2 108 V169 +1:05:04 +1:02:07 00:03:58 444 159 603
214 Nauris Pļaviņš 1152 02:39:45 VB2 109 V170 +1:05:07 +1:02:10 00:05:19 444 118 562
215 Dace Veipa 1074 VSK Noskrien Vāveres 02:40:06 SB2 30 S45 +39:56 +39:56 00:05:08 563 161 724
216 Baiba Močāne 177 Gjensidige 02:40:06 SB2 31 S46 +39:56 +39:56 00:05:49 563 142 705
217 Agris Spalviņš 1370 Mailigen 02:40:07 VB3 44 V171 +1:05:29 +52:26 00:04:57 443 127 570
218 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien 02:40:12 SB2 32 S47 +40:02 +40:02 00:03:21 563 246 809
219 Agnis Bērziņš 9376 DNB 02:40:12 VB2 110 V172 +1:05:34 +1:02:37 00:02:58 443 212 655
220 Egita Uzule 1251 Saldus Boksa klubs 02:40:13 SB3 12 S48 +40:03 +32:55 00:04:46 563 173 736
221 Normunds Grava 1039 02:40:14 VB3 45 V173 +1:05:36 +52:33 00:04:16 443 148 591
222 Gunārs Rumpēters 1327 02:40:33 VB2 111 V174 +1:05:55 +1:02:58 00:04:44 442 133 575
223 Ivans Mihailovs 1371 02:40:44 VB2 112 V175 +1:06:06 +1:03:09 00:05:10 442 122 564
224 Alvis Lepiksons 1349 Auseklis IK 02:40:50 VB3 46 V176 +1:06:12 +53:09 00:04:35 441 137 578
225 Zelma Preciniece 1352 02:40:56 SB2 33 S49 +40:46 +40:46 00:04:26 560 186 746
226 Roberts Koleda 1098 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:40:57 VB3 47 V177 +1:06:19 +53:16 00:05:02 441 125 566
227 Ivo Rasa 1258 RasaVilla 02:41:12 VB2 113 V178 +1:06:34 +1:03:37 00:03:37 440 174 614
228 Gatis Osis 1257 Ošu Team 02:41:12 VB2 114 V179 +1:06:34 +1:03:37 00:03:37 440 174 614
229 Aivis Štemmers 1174 SK Pūre 02:41:21 VB2 115 V180 +1:06:43 +1:03:46 00:03:01 440 209 649
230 Artūrs Pielēns-Pelēns 1207 Lattelecom 02:41:29 VB2 116 V181 +1:06:51 +1:03:54 00:04:44 440 133 573
231 Uģis Kūliņš 1362 02:42:06 VB3 48 V182 +1:07:28 +54:25 00:05:03 438 125 563
232 Dace Podkalne 1120 VSK Noskrien 02:42:54 SB2 34 S50 +42:44 +42:44 00:04:51 553 170 723
233 Ģirts Goško 1072 Piedzīvojumu meklētāji 02:42:58 VB2 117 V183 +1:08:20 +1:05:23 00:05:30 436 115 551
234 Jānis Deksnis 1361 Swedbank 02:43:02 VB2 118 V184 +1:08:24 +1:05:27 00:04:32 435 139 574
235 Elīna Līce 1237 homo ecos 02:43:28 SB2 35 S51 +43:18 +43:18 00:04:46 551 173 724
236 Didzis Kirstuks 1161 02:43:43 VB2 119 V185 +1:09:05 +1:06:08 00:05:12 434 121 555
237 Māra Braslava 1243 02:43:52 SBJ 5 S52 +43:42 +25:42 00:05:12 550 159 709
238 Āris Peičs 1159 EVOLUTION LATVIA 02:44:25 VB2 120 V186 +1:09:47 +1:06:50 00:04:23 432 144 576
239 Raivis Vilūns 1314 02:44:29 VB2 121 V187 +1:09:51 +1:06:54 00:04:48 432 131 563
240 Svetlana Puce 1092 02:44:38 SB3 13 S53 +44:28 +37:20 00:04:48 547 172 719
241 Inta Cīmure 1080 cīmurēni 02:45:28 SB2 36 S54 +45:18 +45:18 00:04:30 545 183 728
242 Miks Vilsons 1229 VSK Noskrien 02:45:33 VB3 49 V188 +1:10:55 +57:52 00:05:34 429 113 542
243 Kārlis Igals 1385 memais.com 02:45:48 VB2 122 V189 +1:11:10 +1:08:13 00:04:17 428 147 575
244 Anna Proskurina 1058 02:45:55 SB2 37 S55 +45:45 +45:45 00:04:44 543 174 717
245 Arnolds Timma 1239 02:46:29 VBJ 12 V190 +1:11:51 +1:11:51 00:04:06 426 154 580
246 Voldemārs Surgunts 9335 02:46:37 VB4 8 V191 +1:11:59 +37:45 00:04:40 426 135 561
247 Valdis Prauliņš 1300 Chieris Road Runners 02:46:40 VB3 50 V192 +1:12:02 +58:59 00:04:10 426 151 577
248 Aleksandrs Dorogušs 1137 02:47:12 VB2 123 V193 +1:12:34 +1:09:37 00:04:53 424 129 553
249 Ingars Šakalis 1181 02:48:57 VB2 124 V194 +1:14:19 +1:11:22 00:04:47 420 132 552
250 Mārtiņš Pilmanis 1253 VSK Noskrien 02:49:07 VB2 125 V195 +1:14:29 +1:11:32 00:03:41 420 171 591
251 Kristaps Miķelsons 1303 Lattelecom 02:49:33 VB2 126 V196 +1:14:55 +1:11:58 00:04:58 419 127 546
252 Indars Melzobs 1064 VSK Noskrien 02:49:52 VB2 127 V197 +1:15:14 +1:12:17 00:04:37 418 136 554
253 Didzis Gasiņš 1037 Salaspils Zīriņi 02:49:56 VB3 51 V198 +1:15:18 +1:02:15 00:04:57 418 127 545
254 Žanna Vanaga 1244 VSK Noskrien 02:50:07 SB3 14 S56 +49:57 +42:49 00:05:19 530 155 685
255 Mārtiņš Kaparšmits 1320 Radio SWH 02:50:19 VB2 128 V199 +1:15:41 +1:12:44 00:04:27 417 142 559
256 Mārtiņš Pujāts 1233 Pūpols 02:50:20 VB2 129 V200 +1:15:42 +1:12:45 00:04:54 417 129 546
257 Alvis Cimža 1078 02:50:26 VBJ 13 V201 +1:15:48 +1:15:48 00:04:38 416 136 552
258 Uldis Benhens 1044 Engures sportam / Lyngson 02:50:39 VB3 52 V202 +1:16:01 +1:02:58 00:04:46 416 132 548
259 Santa Birģele 1134 02:50:50 SBJ 6 S57 +50:40 +32:40 00:05:55 528 139 667
260 Inese Bērziņa 1374 02:51:09 SB3 15 S58 +50:59 +43:51 00:04:51 527 170 697
261 Inguna Eglīte 1193 TRXCēsis 02:51:24 SB3 16 S59 +51:14 +44:06 00:05:31 526 150 676
262 Guna Sprūde 1033 VSK Noskrien 02:52:26 SB2 38 S60 +52:16 +52:16 00:04:52 523 170 693
263 Zane Bulāne 1038 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:52:26 SB2 39 S61 +52:16 +52:16 00:05:19 523 155 678
264 Mārtiņš Puriņš 1016 02:53:03 VB2 130 V203 +1:18:25 +1:15:28 00:05:04 410 124 534
265 Andris Melnis 1065 VSK Noskrien 02:53:31 VB2 131 V204 +1:18:53 +1:15:56 00:04:44 409 133 542
266 Valters Bruss 1056 VSK Noskrien Tērvete 02:53:34 VB3 53 V205 +1:18:56 +1:05:53 00:04:46 409 132 541
267 Dainis Driņķis 1153 02:53:38 VB3 54 V206 +1:19:00 +1:05:57 00:05:42 409 111 520
268 Andis Ābele 1360 Ābeles 02:53:40 VB2 132 V207 +1:19:02 +1:16:05 00:04:37 409 136 545
269 Alise Pokšāne 1282 ABAS KREISĀS KĀJAS 02:53:48 SBJ 7 S62 +53:38 +35:38 00:05:08 519 161 680
270 Jānis Tērauds 1390 lidolēti.lv / Engures sportam 02:54:03 VB3 55 V208 +1:19:25 +1:06:22 00:03:36 408 175 583
271 Līva Bogdanova 1200 02:54:09 SB2 40 S63 +53:59 +53:59 00:06:01 518 137 655
272 Kārlis Liepa 1186 SIEMENS 02:54:16 VB2 133 V209 +1:19:38 +1:16:41 00:05:17 407 119 526
273 Madara Muižniece 1180 02:54:40 SB2 41 S64 +54:30 +54:30 00:05:43 516 144 660
274 Sandis Krutovs 1045 PaBaso.lv 02:54:48 VB2 134 V210 +1:20:10 +1:17:13 00:06:25 406 98 504
275 Ilona Balode 1126 Salacgrīvas Buki 02:54:52 SB3 17 S65 +54:42 +47:34 00:05:32 515 149 664
276 Kristaps Eškins 1171 BE44 02:55:04 VB2 135 V211 +1:20:26 +1:17:29 00:05:00 405 126 531
277 Uģis Zanders 1380 02:55:12 VB3 56 V212 +1:20:34 +1:07:31 00:05:19 405 118 523
278 Jānis Eimuss 1206 Lattelecom 02:55:31 VB3 57 V213 +1:20:53 +1:07:50 00:04:48 404 131 535
279 Normunds Vilūns 1260 VSK Noskrien 02:56:30 VB3 58 V214 +1:21:52 +1:08:49 00:05:13 402 121 523
280 Iveta Lazdiņa 1081 PEINTBOLA PARKS 2xL 02:56:31 SB2 42 S66 +56:21 +56:21 00:05:12 511 159 670
281 Laura Treimane 1032 Race4Fan 02:56:38 SB2 43 S67 +56:28 +56:28 00:05:41 510 145 655
282 Agnese Zārdiņa 1147 ST Brekti 02:56:46 SB2 44 S68 +56:36 +56:36 00:05:48 510 142 652
283 Igors Vasiļjevs 1101 02:57:13 VB2 136 V215 +1:22:35 +1:19:38 00:02:59 400 211 611
284 Jānis Straukmanis 1070 VSK Noskrien 02:57:34 VB2 137 V216 +1:22:56 +1:19:59 00:04:29 400 141 541
285 Inārs Siņicins 1333 02:57:51 VB4 9 V217 +1:23:13 +48:59 00:04:55 399 128 527
286 Māris Lūsis 1224 02:57:59 VB2 138 V218 +1:23:21 +1:20:24 00:04:40 399 135 534
287 Andis Rinkevics 1052 Mārdža 02:58:10 VB2 139 V219 +1:23:32 +1:20:35 00:05:27 398 116 514
288 Zane Ārmane 1306 TVNET 02:58:13 SB2 45 S69 +58:03 +58:03 00:05:34 506 148 654
289 Gundega Sebre 9316 02:58:18 SBJ 8 S70 +58:08 +40:08 00:05:54 505 140 645
290 Kristīne Liepiņa 1088 02:58:41 SB2 46 S71 +58:31 +58:31 00:05:34 504 148 652
291 Ingmars Šreibergs 1323 ---------- 02:58:43 VB2 140 V220 +1:24:05 +1:21:08 00:03:27 397 183 580
292 Iveta Kudrjavceva 1055 02:58:56 SB4 1 S72 +58:46 +00:00 00:05:39 504 146 650
293 Natalija Zeņina 1265 ELKOR 02:59:10 SB3 18 S73 +59:00 +51:52 00:05:06 503 162 665
294 Liena Puise-Puiše 1184 02:59:13 SB2 47 S74 +59:03 +59:03 00:05:55 503 139 642
295 Uģis Bents 1103 02:59:19 VB2 141 V221 +1:24:41 +1:21:44 00:03:57 396 159 555
296 Pēteris Dūka 1279 03:00:10 VB2 142 V222 +1:25:32 +1:22:35 00:03:56 394 160 554
297 Māra Vēliņa 1203 DNB banka 03:00:42 SB2 48 S75 +1:00:32 +1:00:32 00:05:11 499 159 658
298 Līga Pakalna 1057 VSK Noskrien 03:01:04 SBJ 9 S76 +1:00:54 +42:54 00:05:27 498 151 649
299 Edgars Timofejevs 1274 03:01:14 VB2 143 V223 +1:26:36 +1:23:39 00:04:40 392 135 527
300 Zane Alilujeva 9383 Nūjo ar Vēju 03:01:15 SB2 49 S77 +1:01:05 +1:01:05 00:05:01 497 164 661
301 Dana Zandersone 1139 Swedbank 03:01:20 SB2 50 S78 +1:01:10 +1:01:10 00:05:57 497 139 636
302 Linda Vildava 1128 03:01:30 SBJ 10 S79 +1:01:20 +43:20 00:06:04 497 136 633
303 Agnija Zizlāne 1124 03:01:35 SB2 51 S80 +1:01:25 +1:01:25 00:05:46 496 143 639
304 Dace Rezevska 1286 Engures sportam 03:01:36 SB3 19 S81 +1:01:26 +54:18 00:05:36 496 147 643
305 Līga Zariņa 1298 Ozons 03:01:53 SB4 2 S82 +1:01:43 +02:57 00:05:24 496 153 649
306 Normunds Zauls 1025 Limbaži 03:01:56 VB3 59 V224 +1:27:18 +1:14:15 00:04:34 390 138 528
307 Normunds Miļūns 1185 SIEMENS 03:01:59 VB2 144 V225 +1:27:21 +1:24:24 00:05:09 390 122 512
308 Vjačeslavs Ņebogatihs 1316 Garmin 03:02:04 VB2 145 V226 +1:27:26 +1:24:29 00:05:31 390 114 504
309 Anita Januša 1082 SELLA AM 03:02:28 SB3 20 S83 +1:02:18 +55:10 00:06:09 494 134 628
310 Guntis Šīmanis 1075 Z/s "Modras" 03:02:44 VB2 146 V227 +1:28:06 +1:25:09 00:05:00 388 126 514
311 Oskars Andersons 1287 03:02:57 VB3 60 V228 +1:28:19 +1:15:16 00:05:30 388 115 503
312 Zane Vanaga 1049 VSK Noskrien 03:03:13 SB2 52 S84 +1:03:03 +1:03:03 00:05:41 492 145 637
313 Daiga Greiškāne 1079 VSK Noskrien 03:03:44 SB3 21 S85 +1:03:34 +56:26 00:05:39 491 146 637
314 Edgars Baltiņš 1263 03:03:44 VB3 61 V229 +1:29:06 +1:16:03 00:05:37 386 112 498
315 Sabīne Bunere 1017 03:03:48 SBJ 11 S86 +1:03:38 +45:38 00:06:50 490 121 611
316 Karīna Boreiko 1156 Cīņa ar sevi 03:04:32 SB2 53 S87 +1:04:22 +1:04:22 00:05:26 488 152 640
317 Alla Radžabova-Cinovska 1384 Maratona klubs 03:04:42 SB3 22 S88 +1:04:32 +57:24 00:06:18 488 131 619
318 Monta Kiršteina 1060 03:05:12 SB2 54 S89 +1:05:02 +1:05:02 00:06:09 487 134 621
319 Aija Kandele 1350 Swedbank 03:05:46 SB2 55 S90 +1:05:36 +1:05:36 00:04:44 485 174 659
320 Elita Ozoliņa 1381 03:05:47 SB3 23 S91 +1:05:37 +58:29 00:05:48 485 142 627
321 Antons Kozlovs 1359 03:05:54 VBJ 14 V230 +1:31:16 +1:31:16 00:05:37 382 112 494
322 Inese Neilande 1246 03:08:41 SB3 24 S92 +1:08:31 +1:01:23 00:05:33 478 149 627
323 Ieva Ozoliņa 1109 03:08:59 SB2 56 S93 +1:08:49 +1:08:49 00:05:31 477 150 627
324 Ervīns Ozoliņš 1337 SK Concombres 03:09:54 VB3 62 V231 +1:35:16 +1:22:13 00:06:00 374 105 479
325 Agris Puriņš 191 03:10:18 VBJ 15 V232 +1:35:40 +1:35:40 00:03:49 373 165 538
326 Daiga Piebalga 1011 VSK Noskrien 03:10:42 SB3 25 S94 +1:10:32 +1:03:24 00:05:54 473 140 613
327 Jānis Laganovskis 1036 VSK Noskrien 03:14:55 VB2 147 V233 +1:40:17 +1:37:20 00:05:08 364 123 487
328 Inga Vate 1018 Individuāli 03:16:04 SB3 26 S95 +1:15:54 +1:08:46 00:05:58 460 138 598
329 Viktorija Niklase 1190 TRXCēsis 03:16:28 SB3 27 S96 +1:16:18 +1:09:10 00:04:42 459 176 635
330 Jānis Dille 1127 03:17:56 VB2 148 V234 +1:43:18 +1:40:21 00:06:22 359 99 458
331 Mārtiņš Dimiters 1299 SK ASI 03:18:14 VB4 10 V235 +1:43:36 +1:09:22 00:05:43 358 110 468
332 Ģirts Bisenieks 1218 03:18:28 VB2 149 V236 +1:43:50 +1:40:53 00:05:56 358 106 464
333 Natālija Pagasta 1183 Virsotne/Marmot 03:18:35 SB2 57 S97 +1:18:25 +1:18:25 00:05:32 454 149 603
334 Māris Zudrags 1399 03:18:38 VB3 63 V237 +1:44:00 +1:30:57 00:05:28 357 115 472
335 Agnese Meikšāne 1006 Mana mīļākā komanda 03:18:49 SB2 58 S98 +1:18:39 +1:18:39 00:05:47 453 143 596
336 Valērijs Arbuzovs 1196 03:19:27 VB3 64 V238 +1:44:49 +1:31:46 00:05:10 356 122 478
337 Kitija Brizga 1138 Patria team 03:20:00 SBJ 12 S99 +1:19:50 +1:01:50 00:05:59 451 138 589
338 Uldis Zīle 1014 VSK Noskrien 03:22:11 VB3 65 V239 +1:47:33 +1:34:30 351 0 351
339 Kristīna Markeviča 1255 03:22:17 SB2 59 S100 +1:22:07 +1:22:07 00:06:02 446 137 583
340 Māris Vīlips 1012 Vīle 03:22:33 VB3 66 V240 +1:47:55 +1:34:52 00:03:08 350 201 551
341 Armands Klotins 1312 03:23:14 VB3 67 V241 +1:48:36 +1:35:33 00:04:51 349 130 479
342 Anna Krista Eškina 1166 BE 44 03:23:17 SBJ 13 S101 +1:23:07 +1:05:07 00:05:14 443 158 601
343 Ivars Eškins 1165 BE 44 03:23:17 VB3 68 V242 +1:48:39 +1:35:36 00:05:15 349 120 469
344 Jānis Nīlenders 1100 Turbo gliemji 03:26:01 VB2 150 V243 +1:51:23 +1:48:26 00:05:10 345 122 467
345 Ilze Zvīdriņa 1346 03:26:24 SB2 60 S102 +1:26:14 +1:26:14 00:06:44 437 123 560
346 Ieva Sveķe 1234 Pūpols 03:26:45 SB2 61 S103 +1:26:35 +1:26:35 00:05:16 436 157 593
347 Raimonds Miltiņš 9320 03:26:47 VB3 69 V244 +1:52:09 +1:39:06 00:04:42 343 134 477
348 Uldis Mauriņš 1046 03:27:12 VB2 151 V245 +1:52:34 +1:49:37 00:05:13 343 121 464
349 Urzula Spickus 1157 RigaPlaza 03:27:13 SB3 28 S104 +1:27:03 +1:19:55 00:05:34 435 148 583
350 Luize Raga 1231 03:27:25 SB2 62 S105 +1:27:15 +1:27:15 00:06:37 435 125 560
351 Aija Dzeņkovska 1013 03:27:28 SB3 29 S106 +1:27:18 +1:20:10 00:05:16 434 157 591
352 Benita Ločmele 1066 Nūjo ar vēju 03:27:42 SB4 3 S107 +1:27:32 +28:46 00:05:25 434 152 586
353 Gaida Ķerve 1095 Nūjo ar vēju 03:27:52 SB4 4 S108 +1:27:42 +28:56 00:05:11 434 159 593
354 Zanda Taupmana 1108 VSK Noskrien 03:28:31 SB3 30 S109 +1:28:21 +1:21:13 00:05:56 432 139 571
355 Santa Cine 1107 Swedbank 03:29:26 SB2 63 S110 +1:29:16 +1:29:16 00:07:24 430 111 541
356 Nina Kondel 1364 COSMOPOLITA 03:29:41 SBJ 14 S111 +1:29:31 +1:11:31 00:06:01 430 137 567
357 Guna Ķirse 1047 03:30:12 SB2 64 S112 +1:30:02 +1:30:02 00:06:50 429 121 550
358 Elina Sebre-Cunska 1271 03:31:22 SB2 65 S113 +1:31:12 +1:31:12 00:06:13 426 133 559
359 Anita Zagorska 1240 03:33:15 SB2 66 S114 +1:33:05 +1:33:05 00:05:38 423 146 569
360 Ieva Sebre 1291 03:37:48 SB2 67 S115 +1:37:38 +1:37:38 00:07:51 414 105 519
361 Inta Amoliņa 1076 VSK Noskrien 03:39:57 SB4 5 S116 +1:39:47 +41:01 00:08:19 410 99 509
362 Jānis Paeglis 9384 03:40:47 VB2 152 V246 +2:06:09 +2:03:12 00:04:23 321 144 465
363 Marts Kalniņš 1219 Vidzemes Būvserviss 03:52:40 VB3 70 V247 +2:18:02 +2:04:59 00:05:27 305 116 421
364 Ilze Lukstiņa 1114 Segliņa Sporta Skola 03:54:52 SB2 68 S117 +1:54:42 +1:54:42 00:07:20 384 113 497
365 Andris Segliņš 1115 Segliņa Sporta Skola 03:54:52 VB2 153 V248 +2:20:14 +2:17:17 00:07:06 302 89 391
366 Rimvydas Lukšta 1311 Nūjo ar vėju 03:55:02 VB2 154 V249 +2:20:24 +2:17:27 00:05:17 302 119 421
367 Inga Zāle 1155 Nūjo ar vēju 03:55:59 SB4 6 S118 +1:55:49 +57:03 00:05:56 382 139 521
368 Ilze Pelēce 1089 VSK Noskrien 04:01:01 SB3 31 S119 +2:00:51 +1:53:43 00:06:56 374 119 493
369 Daiga Holma 1189 04:03:13 SB4 7 S120 +2:03:03 +1:04:17 00:06:08 371 135 506
370 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo Priekam 04:07:24 SB2 69 S121 +2:07:14 +2:07:14 00:06:37 364 125 489
371 Liene Bērze 1348 04:07:24 SB2 70 S122 +2:07:14 +2:07:14 00:06:26 364 128 492
372 Anita Barbane 1168 Nūjo priekam 04:07:59 SB3 32 S123 +2:07:49 +2:00:41 00:06:40 363 124 487
373 Baiba Dombrovska 1211 BSK 04:13:22 SB4 8 S124 +2:13:12 +1:14:26 00:07:06 356 116 472
374 Aija Orniņa 1010 04:32:04 SB3 33 S125 +2:31:54 +2:24:46 00:07:32 331 110 441
375 Uldis Soste 9340 04:32:04 VB3 71 V250 +2:57:26 +2:44:23 00:05:59 261 105 366
376 Lolita Soste 9368 04:32:05 SB3 34 S126 +2:31:55 +2:24:47 00:06:54 331 120 451
377 Kristaps Kaimiņš 1212 Sport.Event.Print DNF
378 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team DNF
379 Ainārs Zizlāns 1160 DNF
380 Dzintars Lūsis 1340 Dinamo DNF