ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Matīss Slikšjānis 2310 SiS Latvija 00:47:58 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Aigars Feteris 2312 SiS Latvija 00:48:07 VZ3 1 V2 +00:09 +00:00 399
3 Edgars Brigmanis 2491 Baldones novads 00:49:25 VZ3 2 V3 +01:27 +01:18 388
4 Kristaps Bruners 2376 Siguldas sporta skola 00:50:53 VZ2 2 V4 +02:55 +02:55 377
5 Gatis Štulbergs 2222 MARATONA KLUBS/VSK Noskrien Rieksti 00:51:08 VZ2 3 V5 +03:10 +03:10 375
6 Andis Dēze 2400 Zante 00:51:21 VZ3 3 V6 +03:23 +03:14 374
7 Niks Zauls 2226 00:52:28 VZ2 4 V7 +04:30 +04:30 366
8 Uģis Karasevs 2014 Kocēnu novads 00:52:29 VZ3 4 V8 +04:31 +04:22 366
9 Kaspars Vīksne 2333 Mailigen 00:53:19 VZ3 5 V9 +05:21 +05:12 360
10 Jānis Gailītis 2393 00:53:57 VZ2 5 V10 +05:59 +05:59 356
11 Gunārs Ozoliņš 2441 NRC 00:54:04 VZ3 6 V11 +06:06 +05:57 355
12 Kaspars Serģis 2508 Alpha Baltic - Maratoni.lv 00:54:22 VZ2 6 V12 +06:24 +06:24 353
13 Andis Pušņakovs 2150 Active AP 00:54:27 VZ3 7 V13 +06:29 +06:20 352
14 Mārcis Ābelīte 2420 00:54:29 VZ3 8 V14 +06:31 +06:22 352
15 Edgars Vanters 2041 VSK Noskrien Rieksti 00:54:37 VZ3 9 V15 +06:39 +06:30 351
16 Zane Ermansone 2519 Ermansoni 00:55:17 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
17 Gints Jakovels 2338 EMPOWERED to WIN 00:55:45 VZ3 10 V16 +07:47 +07:38 344
18 Sandis Āboliņš 2166 00:56:01 VZ2 7 V17 +08:03 +08:03 343
19 Aksels Bresme 2085 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 00:56:08 VZ2 8 V18 +08:10 +08:10 342
20 Ondrej Fikrle 2004 BKV Holysov 00:56:33 VZ3 11 V19 +08:35 +08:26 339
21 Ināra Lūse 2091 Moller Auto Ventspils/SIS 00:56:39 SZ3 2 S2 +01:22 +01:22 390
22 Kaspars Pētersons 2212 VSK Noskrien 00:56:54 VZ3 12 V20 +08:56 +08:47 337
23 Gatis Matuko 2337 00:57:02 VZ3 13 V21 +09:04 +08:55 336
24 Mārtiņš Purenkovs 7455 00:57:09 VZ3 14 V22 +09:11 +09:02 336
25 Deniss Gorba 2306 LSC 00:57:28 VZ3 15 V23 +09:30 +09:21 334
26 Daniels Kārkliņš 2087 Siguldas izlase 00:57:54 VZ2 9 V24 +09:56 +09:56 331
27 Inga Zālīte 2433 Veikals 42km 00:58:16 SZ3 3 S3 +02:59 +02:59 380
28 Kristaps Poddubnijs 2365 00:58:27 VZ3 16 V25 +10:29 +10:20 328
29 Kaspars Sausais 2396 Swedbank 00:59:00 VZ3 17 V26 +11:02 +10:53 325
30 Dmitrijs Ruskovs 2016 VSK Noskrien 00:59:46 VZ3 18 V27 +11:48 +11:39 321
31 Miķelis Zumbergs 2025 VSK Noskrien 00:59:53 VZ3 19 V28 +11:55 +11:46 320
32 Jēkabs Krastiņš 2163 Sportiņš 88 00:59:54 VZ2 10 V29 +11:56 +11:56 320
33 Jānis Ābols 2181 VSK Noskrien 00:59:57 VZ3 20 V30 +11:59 +11:50 320
34 Māris Ivanāns 2221 01:00:03 VZ2 11 V31 +12:05 +12:05 320
35 Annija Pušņakova 2151 Active AP 01:00:04 SZ3 4 S4 +04:47 +04:47 368
36 Edgars Freilibs 7488 01:00:04 VZ3 21 V32 +12:06 +11:57 319
37 Dana Mačtama 2047 Moller Auto Ventspils/SIS 01:00:11 SZ3 5 S5 +04:54 +04:54 367
38 Ervīns Veics 2271 01:00:30 VZ3 22 V33 +12:32 +12:23 317
39 Andris Smirnovs 2509 Alpha Baltic - Maratoni.lv 01:00:48 VZ3 23 V34 +12:50 +12:41 316
40 Ilvars Bergmanis 2012 01:00:52 VZ3 24 V35 +12:54 +12:45 315
41 Ainārs Veģeris 2059 Siguldas izlase 01:01:04 VZ3 25 V36 +13:06 +12:57 314
42 Inārs Utkins 2375 Gentlemen's Club 01:01:14 VZ3 26 V37 +13:16 +13:07 313
43 Juris Iļčenko 2350 VSK Noskrien 01:01:21 VZ3 27 V38 +13:23 +13:14 313
44 Artūrs Kančs 2403 SSK Bebra 01:01:30 VZ3 28 V39 +13:32 +13:23 312
45 Jānis Neimanis 2084 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:01:34 VZ3 29 V40 +13:36 +13:27 312
46 Anrijs Pušņakovs 2149 Active AP 01:01:36 VZ2 12 V41 +13:38 +13:38 311
47 Rihards Saksons 2285 RPO 01:01:44 VZ3 30 V42 +13:46 +13:37 311
48 Raimonds Ozoliņš 2030 VSK Noskrien Rieksti 01:01:45 VZ3 32 V43 +13:47 +13:38 311
49 Mārtiņš Tarando 2397 01:01:45 VZ3 31 V44 +13:47 +13:38 311
50 Toms Miks 7498 01:01:46 VZ3 34 V45 +13:48 +13:39 311
51 Rolands Briņķis 2388 01:01:46 VZ3 33 V46 +13:48 +13:39 311
52 Dace Spalva 2280 Kocēnu novads 01:01:47 SZ3 6 S6 +06:30 +06:30 358
53 Sergejs Savrinovičs 2446 PRO Logistic Services 01:01:58 VZ3 35 V47 +14:00 +13:51 310
54 Haralds Prombergs 2243 CrossFit Rīdzene 01:02:24 VZ3 36 V48 +14:26 +14:17 307
55 Artis Ozoliņš 2230 McCANN Consulting 01:02:32 VZ3 37 V49 +14:34 +14:25 307
56 Arnis Jurgels 2430 01:02:37 VZ3 38 V50 +14:39 +14:30 306
57 Anna Titova 2410 LSC 01:02:44 SZ3 7 S7 +07:27 +07:27 352
58 Kitija Zaula 2225 01:02:50 SZ1 1 S8 +07:33 +00:00 352
59 Elīna Brigmane 2470 BALDONE 01:02:52 SZ3 8 S9 +07:35 +07:35 352
60 Kārlis Lapiņš 7461 01:02:52 VZ3 39 V51 +14:54 +14:45 305
61 Rihards Deičmanis 2399 Swedbank 01:02:59 VZ2 13 V52 +15:01 +15:01 305
62 Mārcis Smalkais 2020 Mazsalaca 01:03:01 VZ3 40 V53 +15:03 +14:54 304
63 Juris Gailis 2111 Rūsiņa komanda 01:03:12 VZ2 14 V54 +15:14 +15:14 304
64 Baiba Vekša 2362 Saldus Boksa Klubs 01:03:12 SZ2 1 S10 +07:55 +00:00 350
65 Raivis Heiselis 2177 Rare Team 01:03:32 VZ3 41 V55 +15:34 +15:25 302
66 Andris Sabuckis 2101 DNB banka 01:03:38 VZ3 42 V56 +15:40 +15:31 302
67 Dace Kovaļevska 2247 SK Ozolnieki 01:03:41 SZ3 9 S11 +08:24 +08:24 347
68 Kaspars Olte 2074 01:03:46 VZ3 43 V57 +15:48 +15:39 301
69 Andris Jonelis 2277 Maratona klubs/CRAMO 01:03:54 VZ3 45 V58 +15:56 +15:47 300
70 Ainars Rencis 2274 PaBaso.lv 01:03:54 VZ3 44 V59 +15:56 +15:47 300
71 Alise Putraima 2298 Limbaži ACTIVE 01:04:00 SZ2 2 S12 +08:43 +00:48 346
72 Aigars Kokins 2053 01:04:18 VZ3 46 V60 +16:20 +16:11 298
73 Laura Pētersone 2211 VSK Noskrien 01:04:21 SZ3 10 S13 +09:04 +09:04 344
74 Māris Modriņš 2058 01:04:28 VZ3 47 V61 +16:30 +16:21 298
75 Tomass Fedotovs 2171 ČikČik 01:04:34 VZ3 49 V62 +16:36 +16:27 297
76 Kristofers Rācenājs 2507 Alpha Baltic - Maratoni.lv 01:04:34 VZ3 48 V63 +16:36 +16:27 297
77 Ādolfs Žunna 2136 Valmieras velo vienība 01:04:36 VZ2 15 V64 +16:38 +16:38 297
78 Mārtiņš Birums 2255 STK 01:04:41 VZ3 50 V65 +16:43 +16:34 297
79 Uldis Doniņš 2276 Maratona klubs / CRAMO 01:04:54 VZ3 51 V66 +16:56 +16:47 296
80 Ainars Ozoliņš 2485 01:05:12 VZ3 52 V67 +17:14 +17:05 294
81 Uldis Ozoliņš 2049 01:05:12 VZ3 53 V68 +17:14 +17:05 294
82 Jānis Andrējevs 2273 01:05:26 VZ3 54 V69 +17:28 +17:19 293
83 Edgars Valdrājs 2153 01:05:27 VZ3 55 V70 +17:29 +17:20 293
84 Kristians Riekstiņš 2459 Engures vidusskola / Engures sportam 01:05:34 VZ1 1 V71 +17:36 +00:00 293
85 Nils Nesters 2239 Čiekurkalna Road Runners 01:05:40 VZ2 16 V72 +17:42 +17:42 292
86 Jēkabs Ločmelis 2487 OK Burkānciems 01:05:41 VZ1 2 V73 +17:43 +00:07 292
87 Artis Bisnieks 2499 OK Burkānciems 01:05:41 VZ2 17 V74 +17:43 +17:43 292
88 Ieva Freidenfelde 2364 01:05:44 SZ2 3 S14 +10:27 +02:32 336
89 Armands Sudrabs 2249 VSK Noskrien 01:05:47 VZ3 56 V75 +17:49 +17:40 292
90 Laura Veličko 2175 01:05:54 SZ3 11 S15 +10:37 +10:37 336
91 Edgars Kviatkovskis 2379 01:05:58 VZ2 18 V76 +18:00 +18:00 291
92 Jānis Purniņš 2408 Loppet team 01:06:30 VZ3 57 V77 +18:32 +18:23 289
93 Aiga Paegle 2210 Engures sportam 01:06:41 SZ3 12 S16 +11:24 +11:24 332
94 Niks Siliņš 2253 Kača liek skriet 01:06:44 VZ2 19 V78 +18:46 +18:46 288
95 Beata Grickeviča 7441 Riga Freediving 01:06:52 SZ3 13 S17 +11:35 +11:35 331
96 Normunds Grava 2009 01:07:02 VZ3 58 V79 +19:04 +18:55 286
97 Dāvis Perševics 2506 Alpha Baltic - Maratoni.lv 01:07:05 VZ2 20 V80 +19:07 +19:07 286
98 Dāvis Ziemelis 2462 Engures vidusskola/Engures sportam 01:07:06 VZ1 3 V81 +19:08 +01:32 286
99 Uldis Kondratovičs 2341 01:07:06 VZ3 59 V82 +19:08 +18:59 286
100 Lauma Čerņevska 2308 VSK Noskrien Vāveres 01:07:10 SZ3 14 S18 +11:53 +11:53 329
101 Alberts Dambis 2011 VSK Noskrien 01:07:12 VZ3 60 V83 +19:14 +19:05 286
102 Sindijs Logins 2154 01:07:14 VZ3 61 V84 +19:16 +19:07 285
103 Edgars Blūms 2424 rush b 01:07:15 VZ3 62 V85 +19:17 +19:08 285
104 Daina Vēzīte 2484 Vichy 01:07:25 SZ3 15 S19 +12:08 +12:08 328
105 Kārlis Rācenis 2329 Lāči 01:07:30 VZ3 63 V86 +19:32 +19:23 284
106 Arnis Prieditis 2324 01:07:33 VZ3 64 V87 +19:35 +19:26 284
107 Andris Mikijanskis 2332 01:07:37 VZ3 65 V88 +19:39 +19:30 284
108 Niks Kristaps Šmits 2460 Engures vidusskola / Engures sportam 01:07:42 VZ1 4 V89 +19:44 +02:08 283
109 Mārtiņš Zemturis 2391 Tontoni 01:07:48 VZ3 66 V90 +19:50 +19:41 283
110 Ingus Bāliņš 2272 01:07:50 VZ3 68 V91 +19:52 +19:43 283
111 Varis Vekters 2368 01:07:50 VZ3 67 V92 +19:52 +19:43 283
112 Gints Andžāns 2097 #MG_RUNNING 01:07:56 VZ3 69 V93 +19:58 +19:49 282
113 Olafs Rozenvalds 2215 Saldus Boksa klubs 01:08:06 VZ2 21 V94 +20:08 +20:08 282
114 Kaspars Briedis 2214 Saldus Boksa klubs 01:08:15 VZ3 70 V95 +20:17 +20:08 281
115 Atis Gūtmanis 7481 01:08:17 VZ3 71 V96 +20:19 +20:10 281
116 Baiba Orga 2167 01:08:18 SZ3 16 S20 +13:01 +13:01 324
117 Ieva Užāne 7467 01:08:26 SZ3 17 S21 +13:09 +13:09 323
118 Dace Tetere 2262 Lielie Dibeni 01:08:26 SZ3 18 S22 +13:09 +13:09 323
119 Valts Klucis 2366 01:08:44 VZ3 72 V97 +20:46 +20:37 279
120 Agnese Ulanova 2449 01:08:48 SZ3 19 S23 +13:31 +13:31 321
121 Sandra Gaile 2122 Maratons Asics 01:08:54 SZ3 20 S24 +13:37 +13:37 321
122 Lauris Laumanis 2413 01:09:03 VZ3 73 V98 +21:05 +20:56 278
123 Tomass Reinis Tīss 2217 01:09:03 VZ2 22 V99 +21:05 +21:05 278
124 Jānis Pārums 7450 Projekts Etiopietis 01:09:09 VZ3 74 V100 +21:11 +21:02 277
125 Maija Pūpola 2159 Maratona klubs 01:09:16 SZ3 21 S25 +13:59 +13:59 319
126 Kaspars Mazitāns 2402 01:09:20 VZ3 75 V101 +21:22 +21:13 277
127 Jānis Bokmanis 7476 01:09:27 VZ3 76 V102 +21:29 +21:20 276
128 Olga Radžabova 2032 Individuāli 01:09:28 SZ3 22 S26 +14:11 +14:11 318
129 Džanita Freija 2048 Moller Auto Ventspils/SIS 01:09:31 SZ3 23 S27 +14:14 +14:14 318
130 Alīna Rence 2038 PaBaso.lv / VSK Noskrien 01:09:41 SZ3 24 S28 +14:24 +14:24 317
131 Raivis Ragainis 2120 Krokus 01:09:42 VZ3 77 V103 +21:44 +21:35 275
132 Arnis Lazdiņš 2505 Alpha Baltic - Maratoni.lv 01:09:44 VZ2 23 V104 +21:46 +21:46 275
133 Zane Lulle-Ertmane 2428 Swedbank 01:09:48 SZ3 25 S29 +14:31 +14:31 317
134 Mareks Bērziņš 2224 01:09:48 VZ3 78 V105 +21:50 +21:41 275
135 Elmārs Priednieks 2314 300 punktu klubs 01:10:11 VZ3 80 V106 +22:13 +22:04 273
136 Ilvars Gulbis 2313 sviestā krējuma klubs 01:10:11 VZ3 79 V107 +22:13 +22:04 273
137 Jānis Elmeris 7499 01:10:21 VZ3 81 V108 +22:23 +22:14 273
138 Agate Kristapsone 2486 VSK Noskrien 01:10:24 SZ3 26 S30 +15:07 +15:07 314
139 Aleksandrs Sokolovs 7480 Patria 01:10:24 VZ3 82 V109 +22:26 +22:17 273
140 Artis Sproģis 2515 01:10:24 VZ2 24 V110 +22:26 +22:26 273
141 Ritvars Bērziņš 7442 01:10:38 VZ2 25 V111 +22:40 +22:40 272
142 Ina Graudiņa 2035 VSK Noskrien Vāveres 01:10:46 SZ3 27 S31 +15:29 +15:29 312
143 Dairis Bodnieks 2198 01:10:58 VZ3 83 V112 +23:00 +22:51 270
144 Edgars Miķelsons 2455 Lynxdojo 01:11:04 VZ1 5 V113 +23:06 +05:30 270
145 Dairis Zebuliņš 2488 01:11:07 VZ3 84 V114 +23:09 +23:00 270
146 Hermanis Ozols 7494 01:11:10 VZ2 26 V115 +23:12 +23:12 270
147 Guntis Zālītis 2443 LVS 01:11:14 VZ3 85 V116 +23:16 +23:07 269
148 Raimonds Briņķis 2386 01:11:19 VZ3 86 V117 +23:21 +23:12 269
149 Sandis Avans 2042 01:11:22 VZ3 87 V118 +23:24 +23:15 269
150 Toms Vitoliņš 2265 SK Pitoni 01:11:24 VZ3 88 V119 +23:26 +23:17 269
151 Normunds Kronbergs 2347 01:11:33 VZ3 89 V120 +23:35 +23:26 268
152 Emīls Kondratovičs 2325 Virsotne/Marmot 01:11:39 VZ3 90 V121 +23:41 +23:32 268
153 Egnārs Gudriķis 2013 Asics 01:11:45 VZ3 92 V122 +23:47 +23:38 267
154 Igors Kozlovs 7470 Franči 01:11:45 VZ3 91 V123 +23:47 +23:38 267
155 Stanislav Biktimirov 2246 01:11:48 VZ3 93 V124 +23:50 +23:41 267
156 Dainis Muško 2423 Kartavkalnu buki 01:11:49 VZ3 94 V125 +23:51 +23:42 267
157 Ieva Purniņa 2406 LOPPET TEAM 01:11:51 SZ2 4 S32 +16:34 +08:39 308
158 Krišjānis Albergs 2407 Loppet team 01:11:51 VZ3 95 V126 +23:53 +23:44 267
159 Ivo Zemturis 2382 Tontoni 01:11:53 VZ3 96 V127 +23:55 +23:46 267
160 Jānis Tērauds 2471 lidolēti.lv/Engures sportam 01:11:56 VZ3 98 V128 +23:58 +23:49 267
161 Jānis Kļimenkovs 2191 Swedbank 01:11:56 VZ3 97 V129 +23:58 +23:49 267
162 Kristīne Brice 2353 01:11:57 SZ3 28 S33 +16:40 +16:40 307
163 Ieva Rogāle 2125 Krokus 01:12:04 SZ3 29 S34 +16:47 +16:47 307
164 Edmunds Garančs 7500 01:12:07 VZ3 99 V130 +24:09 +24:00 266
165 Fanija Šitca 2064 SK Sigulda 01:12:08 SZ3 30 S35 +16:51 +16:51 307
166 Didzis Galauliņš 2254 Es un es pats 01:12:23 VZ3 100 V131 +24:25 +24:16 265
167 Ilze Stukule 2168 Mammadaba / SK Katrīna 01:12:29 SZ3 31 S36 +17:12 +17:12 305
168 Madara Grava 7491 01:12:34 SZ3 32 S37 +17:17 +17:17 305
169 Signe Birkenberga 7463 Saldus Boksa klubs 01:12:36 SZ3 33 S38 +17:19 +17:19 305
170 Ieva Spruženiece 2336 01:12:39 SZ3 34 S39 +17:22 +17:22 304
171 Normunds Emičs 2130 DzSK Lokomotīve 01:12:40 VZ3 101 V132 +24:42 +24:33 264
172 Ilze Baumane 2057 01:12:46 SZ3 35 S40 +17:29 +17:29 304
173 Ģirts Salmiņš 2438 01:12:47 VZ3 102 V133 +24:49 +24:40 264
174 Krista Ķelpa 2165 01:12:59 SZ2 5 S41 +17:42 +09:47 303
175 Anita Āboltiņa 2093 DNB banka 01:13:19 SZ3 36 S42 +18:02 +18:02 302
176 Konstantīns Burcevs 7444 01:13:20 VZ3 103 V134 +25:22 +25:13 262
177 Rolands Šusts 2385 01:13:28 VZ3 104 V135 +25:30 +25:21 261
178 Aldis Kešāns 2517 KEŠĀNI 01:13:31 VZ2 27 V136 +25:33 +25:33 261
179 Kristīne Gornava 2065 SK Sigulda 01:13:42 SZ3 37 S43 +18:25 +18:25 300
180 Signe Vilcāne 2263 Lielie Dibeni 01:13:46 SZ3 38 S44 +18:29 +18:29 300
181 Ieva Zemarāja 2418 01:13:49 SZ3 39 S45 +18:32 +18:32 300
182 Žanis Bodžs 2187 VILTĪGAIS PELMENIS 01:13:59 VZ3 106 V137 +26:01 +25:52 259
183 Jevgēnijs Dudašs 2477 Planieri 01:13:59 VZ3 105 V138 +26:01 +25:52 259
184 Māris Liepiņš 2316 01:14:03 VZ3 107 V139 +26:05 +25:56 259
185 Liene Mudrova 2183 PROGATE 01:14:04 SZ3 40 S46 +18:47 +18:47 299
186 Mareks Lazda 7478 01:14:12 VZ3 108 V140 +26:14 +26:05 259
187 Sabīne Valtasa 2514 METRONS SK 01:14:13 SZ2 6 S47 +18:56 +11:01 298
188 Klāvs Klapars 2160 KSK 01:14:17 VZ1 6 V141 +26:19 +08:43 258
189 Mairita Bērziņa 2311 One4Event 01:14:19 SZ3 41 S48 +19:02 +19:02 298
190 Mārtiņš Dīķis 2194 Prometal Group 01:14:20 VZ3 109 V142 +26:22 +26:13 258
191 Anda Saliņa 2501 Valmieras novads 01:14:26 SZ3 42 S49 +19:09 +19:09 297
192 Mārtiņš Lauzis 2178 01:14:33 VZ3 110 V143 +26:35 +26:26 257
193 Evgenijs Šakels 2131 DzSK Lokomotīve 01:14:37 VZ3 111 V144 +26:39 +26:30 257
194 Viesturs Tomels 2164 01:14:39 VZ3 112 V145 +26:41 +26:32 257
195 Toms Straume 2343 Dzilnuciems 01:14:39 VZ2 28 V146 +26:41 +26:41 257
196 Maira Ķikure 2220 01:14:43 SZ3 43 S50 +19:26 +19:26 296
197 Maksims Blokins 2330 ABC Software 01:14:48 VZ2 29 V147 +26:50 +26:50 257
198 Mikus Salcēvičs 2003 01:14:49 VZ3 113 V148 +26:51 +26:42 256
199 Veronika Buhalova 2238 01:14:52 SZ3 44 S51 +19:35 +19:35 295
200 Raimonds Biedrītis 2305 01:14:54 VZ3 114 V149 +26:56 +26:47 256
201 Mārīte Kokina 2297 VSK Noskrien 01:15:01 SZ3 45 S52 +19:44 +19:44 295
202 Gatis Liepiņš 2500 Valmieras novads 01:15:05 VZ3 115 V150 +27:07 +26:58 256
203 Jānis Nīlenders 7469 Turbo Gliemji 01:15:11 VZ3 116 V151 +27:13 +27:04 255
204 Mārtiņš Apinis 2345 Vidzemes Mērnieks 01:15:11 VZ3 117 V152 +27:13 +27:04 255
205 Inta Cīmure 2026 cīmurēni 01:15:12 SZ3 46 S53 +19:55 +19:55 294
206 Zane Lukstiņa 2417 01:15:15 SZ3 47 S54 +19:58 +19:58 294
207 Karl Jõumees 2044 01:15:18 VZ2 30 V153 +27:20 +27:20 255
208 Sabīne Prikule 2250 Pingvīni 01:15:19 SZ3 48 S55 +20:02 +20:02 294
209 Oliver Kask 2447 01:15:21 VZ2 31 V154 +27:23 +27:23 255
210 Baiba Frišenbrūdere 2088 Engures sportam / Tukums 01:15:22 SZ3 49 S56 +20:05 +20:05 293
211 Kristiāna Aksenoka 2258 01:15:30 SZ2 7 S57 +20:13 +12:18 293
212 Dans Patriks Dukurs 2440 Vidzemes Olimpiskais centrs 01:15:36 VZ1 7 V155 +27:38 +10:02 254
213 Andris Mačevskis 2302 01:15:38 VZ3 118 V156 +27:40 +27:31 254
214 Alvis Tribockis 2348 01:15:42 VZ3 119 V157 +27:44 +27:35 253
215 Kristīne Dakša 2161 Bultas 01:15:42 SZ3 50 S58 +20:25 +20:25 292
216 Jolanta Dukure 2342 Vidzemes Olimpiskais centrs 01:15:46 SZ3 51 S59 +20:29 +20:29 292
217 Armands Beitiks 2140 01:15:49 VZ3 120 V158 +27:51 +27:42 253
218 Artūrs Kristlībs 7485 01:15:50 VZ3 121 V159 +27:52 +27:43 253
219 Sandra Hāna-Valtasa 2473 METRONS SK 01:15:51 SZ3 52 S60 +20:34 +20:34 292
220 Zane Galdiņa 2236 01:15:52 SZ3 53 S61 +20:35 +20:35 291
221 Aldis Putniņš 2309 Maratona klubs/Ventspils 01:15:56 VZ3 122 V160 +27:58 +27:49 253
222 Roberts Šveicers 2129 DzSK Lokomotīve 01:16:05 VZ3 123 V161 +28:07 +27:58 252
223 Jurijs Sarikins 2133 DzSK Lokomotīve 01:16:05 VZ3 124 V162 +28:07 +27:58 252
224 Marta Grūbe 2401 01:16:09 SZ3 54 S62 +20:52 +20:52 290
225 Jānis Zemturis 2392 Tontoni 01:16:11 VZ3 125 V163 +28:13 +28:04 252
226 Juris Misters 2315 01:16:21 VZ3 126 V164 +28:23 +28:14 251
227 Sandra Tiltiņa 7471 01:16:23 SZ3 55 S63 +21:06 +21:06 290
228 Guntis Zvilna 2232 BP ABAVA 01:16:28 VZ3 127 V165 +28:30 +28:21 251
229 Ivars Eglītis 2283 01:16:32 VZ3 128 V166 +28:34 +28:25 251
230 Edvīns Znotiņš 7438 Royal Canin 01:16:40 VZ3 129 V167 +28:42 +28:33 250
231 Edgars Elbergs 7493 01:16:52 VZ3 130 V168 +28:54 +28:45 250
232 Krists Zambergs 2186 Prometal Group 01:16:59 VZ3 131 V169 +29:01 +28:52 249
233 Mārtiņš Leja 7448 01:17:00 VZ3 132 V170 +29:02 +28:53 249
234 Ilze Ozola 2278 Maratona klubs/CRAMO 01:17:04 SZ3 56 S64 +21:47 +21:47 287
235 Denisa Preimane 2050 Swedbank 01:17:08 SZ3 57 S65 +21:51 +21:51 287
236 Sindija Skangale 2389 Swedbank 01:17:08 SZ3 58 S66 +21:51 +21:51 287
237 Valdis Pūķis 2188 Pūķi 01:17:09 VZ3 133 V171 +29:11 +29:02 249
238 Viktors Griņevičs 2328 ABC Software 01:17:09 VZ3 134 V172 +29:11 +29:02 249
239 Edgars Mucenieks 7451 01:17:11 VZ3 135 V173 +29:13 +29:04 249
240 Inga Putraima 2411 Limbaži Active 01:17:14 SZ3 59 S67 +21:57 +21:57 286
241 Sindija Zaula 2227 01:17:21 SZ2 8 S68 +22:04 +14:09 286
242 Jekaterina Černobrovaja 2490 Lattelecom / 1188.lv 01:17:31 SZ3 60 S69 +22:14 +22:14 285
243 Natālija Treulande 2031 01:17:42 SZ3 61 S70 +22:25 +22:25 285
244 Andris Strēlis 2209 01:17:48 VZ3 137 V174 +29:50 +29:41 247
245 Gatis Bērziņš 2248 Individuāli 01:17:48 VZ3 136 V175 +29:50 +29:41 247
246 Santa Jirgensone 2231 McCANN Consulting 01:17:54 SZ3 62 S71 +22:37 +22:37 284
247 Mārcis Megnis 2381 7 01:18:07 VZ3 138 V176 +30:09 +30:00 246
248 Elīna Stauža 2334 Mailigen 01:18:13 SZ3 63 S72 +22:56 +22:56 283
249 Ivars Spalis 2288 01:18:19 VZ3 139 V177 +30:21 +30:12 245
250 Dace Hartmane 2425 01:18:34 SZ3 64 S73 +23:17 +23:17 281
251 Ernests Fuksis 2480 01:18:38 VZ3 140 V178 +30:40 +30:31 244
252 Ainārs Aizpurietis 2015 ABLV Bank 01:18:39 VZ3 141 V179 +30:41 +30:32 244
253 Dita Freija 2286 CrossFit Rīdzene 01:18:39 SZ3 65 S74 +23:22 +23:22 281
254 Egīls Kaužēns 2127 01:18:41 VZ3 142 V180 +30:43 +30:34 244
255 Mārtiņš Bankovskis 2244 01:18:48 VZ3 143 V181 +30:50 +30:41 243
256 Ieva Raboviča 2387 Salaspils 01:18:54 SZ3 66 S75 +23:37 +23:37 280
257 Santa Gaile 2520 01:18:54 SZ2 9 S76 +23:37 +15:42 280
258 Indra Svīķe 2412 01:18:57 SZ3 67 S77 +23:40 +23:40 280
259 Linda Stupena 2205 01:19:01 SZ3 68 S78 +23:44 +23:44 280
260 Rūta Bērziņa 2349 01:19:02 SZ3 69 S79 +23:45 +23:45 280
261 Jana Romanovska 2266 Zemgales Ziņas 01:19:13 SZ3 70 S80 +23:56 +23:56 279
262 Santa Žukovska 2335 Mailigen 01:19:15 SZ3 71 S81 +23:58 +23:58 279
263 Lauris Madžuls 7445 Baltic Events 01:19:18 VZ2 32 V182 +31:20 +31:20 242
264 Andris Vanadziņš 2218 01:19:23 VZ3 144 V183 +31:25 +31:16 242
265 Linda Loce 2051 Lynxdojo 01:19:26 SZ3 72 S82 +24:09 +24:09 278
266 Austra Dobrovoļska 2119 01:19:30 SZ3 73 S83 +24:13 +24:13 278
267 Valdis Sirsniņš 2079 01:19:32 VZ3 145 V184 +31:34 +31:25 241
268 Gita Dubrova 2193 Prometal Group 01:19:32 SZ3 74 S84 +24:15 +24:15 278
269 Daiga Bazule 2240 01:19:34 SZ3 75 S85 +24:17 +24:17 278
270 Signe Strujevica 2357 DNB banka 01:19:44 SZ3 76 S86 +24:27 +24:27 277
271 Inga Novika 2017 VSK Noskrien 01:19:47 SZ3 77 S87 +24:30 +24:30 277
272 Nikola Djubina 2245 Preiļu BJSS 01:19:48 SZ1 2 S88 +24:31 +16:58 277
273 Dairis Kļaviņš 2208 01:19:53 VZ2 33 V185 +31:55 +31:55 240
274 Linda Fedotova 2414 CHUBCHIK 01:19:55 SZ3 78 S89 +24:38 +24:38 277
275 Inga Pļaviņa 2483 01:20:04 SZ3 79 S90 +24:47 +24:47 276
276 Dace Vainio 7456 01:20:08 SZ3 80 S91 +24:51 +24:51 276
277 Edgars Maļinovskis 7458 01:20:15 VZ3 146 V186 +32:17 +32:08 239
278 Raitis Urbēns 7484 Powerwash.lv 01:20:23 VZ3 147 V187 +32:25 +32:16 239
279 Nora Baranovska 2281 Vidzemnieces 01:20:32 SZ3 82 S92 +25:15 +25:15 275
280 Marta Golubova 2282 Vidzemnieces 01:20:32 SZ3 81 S93 +25:15 +25:15 275
281 Guna Grosa 7447 01:20:34 SZ3 83 S94 +25:17 +25:17 274
282 Dainis Viļums 2294 01:20:44 VZ3 149 V188 +32:46 +32:37 238
283 Mārcis Sparāns 7497 Rare 01:20:44 VZ3 148 V189 +32:46 +32:37 238
284 Zane Bernāte 7449 TRXCesis 01:20:46 SZ3 84 S95 +25:29 +25:29 274
285 Laine Kuzmane 2134 01:20:49 SZ3 86 S96 +25:32 +25:32 274
286 Simona Ozola-Ozoliņa 2043 01:20:49 SZ3 85 S97 +25:32 +25:32 274
287 Anta Boļšija 2185 01:20:55 SZ3 88 S98 +25:38 +25:38 273
288 Sandra Ročāne 2176 01:20:55 SZ3 87 S99 +25:38 +25:38 273
289 Linda Līce 2066 SK Sigulda 01:21:00 SZ3 89 S100 +25:43 +25:43 273
290 Gatis Pūcītis 2448 01:21:05 VZ3 150 V190 +33:07 +32:58 237
291 Laura Stūrīte 2452 Brīvsolis 01:21:10 SZ3 90 S101 +25:53 +25:53 272
292 Edīte Jansone 2268 01:21:16 SZ3 91 S102 +25:59 +25:59 272
293 Evelīna Pudzēna 2197 01:21:18 SZ2 10 S103 +26:01 +18:06 272
294 Ilona Viļumsone 2323 01:21:23 SZ3 92 S104 +26:06 +26:06 272
295 Andris Bergmanis 2068 SK Sigulda 01:21:26 VZ3 151 V191 +33:28 +33:19 236
296 Sandis Dzērve 2019 01:21:29 VZ3 152 V192 +33:31 +33:22 235
297 Ilze Zēberga 2202 Maratona klubs 01:21:30 SZ3 93 S105 +26:13 +26:13 271
298 Ieva Ozoliņa 2206 01:21:33 SZ2 11 S106 +26:16 +18:21 271
299 Martins Lucaus 2056 Royal Canin 01:21:35 VZ3 153 V193 +33:37 +33:28 235
300 Santija Treija 2148 01:21:39 SZ3 94 S107 +26:22 +26:22 271
301 Dace Rozenberga 2290 01:21:47 SZ3 95 S108 +26:30 +26:30 270
302 Iveta Čopa 2289 01:21:47 SZ3 96 S109 +26:30 +26:30 270
303 Dace Veigure 2489 Beāte 01:21:51 SZ3 97 S110 +26:34 +26:34 270
304 Lauma Muceniece 2115 01:21:53 SZ3 98 S111 +26:36 +26:36 270
305 Amanda Valtasa 2513 METRONS SK 01:21:57 SZ1 3 S112 +26:40 +19:07 270
306 Ilze Goša 2124 MARATONA KLUBS 01:22:05 SZ3 99 S113 +26:48 +26:48 269
307 Madara Ozola 2216 Saldus Boksa klubs 01:22:07 SZ3 100 S114 +26:50 +26:50 269
308 Roberts Nils Dzirlanks 2467 Engures vidusskola / Engures sportam 01:22:10 VZ1 8 V194 +34:12 +16:36 234
309 Ansis Gornavs 2063 SK Sigulda 01:22:14 VZ3 154 V195 +34:16 +34:07 233
310 Renāte Šmite 2169 01:22:15 SZ2 12 S115 +26:58 +19:03 269
311 Endijs Zariņš 2267 Zemgales Ziņas 01:22:17 VZ3 155 V196 +34:19 +34:10 233
312 Kārlis Krīgalis 2195 01:22:18 VZ3 156 V197 +34:20 +34:11 233
313 Paula Pūķe 2190 Pūķi 01:22:19 SZ2 13 S116 +27:02 +19:07 269
314 Kerli Gabriloviča 7462 Lattelecom 01:22:20 SZ3 101 S117 +27:03 +27:03 269
315 Anda Ozoliņa 2054 01:22:25 SZ3 102 S118 +27:08 +27:08 268
316 Egita Neško 2431 01:22:30 SZ3 103 S119 +27:13 +27:13 268
317 Ričards Toms Zvilna 2233 BP ABAVA 01:22:45 VZ2 34 V198 +34:47 +34:47 232
318 Mikus Semeneņa 2461 Engures vidusskola / Engures sportam 01:22:46 VZ1 9 V199 +34:48 +17:12 232
319 Romans Cvetkovs 2498 01:22:57 VZ3 157 V200 +34:59 +34:50 231
320 Madara Ontužāne 2479 01:23:07 SZ3 104 S120 +27:50 +27:50 266
321 Lelde Blaua-Kriškovska 7474 01:23:14 SZ3 105 S121 +27:57 +27:57 266
322 Gints Buraks 2077 01:23:23 VZ3 158 V201 +35:25 +35:16 230
323 Dace Skrastiņa 2373 01:23:24 SZ3 106 S122 +28:07 +28:07 265
324 Dzintars Breške 2296 01:23:25 VZ3 159 V202 +35:27 +35:18 230
325 Valdis Indrikovs 2361 01:23:31 VZ3 160 V203 +35:33 +35:24 230
326 Agnese Ozoliņa 7486 01:23:35 SZ3 107 S123 +28:18 +28:18 265
327 Inese Midrijāne 2123 mammadaba 01:23:37 SZ3 108 S124 +28:20 +28:20 264
328 Juris Bērziņš 2241 J.B. Projekti 01:23:39 VZ3 161 V204 +35:41 +35:32 229
329 Kristaps Kalvāns 2474 01:23:39 VZ3 162 V205 +35:41 +35:32 229
330 Valērija Fedotova 2052 01:23:40 SZ3 109 S125 +28:23 +28:23 264
331 Daiga Oļševska 2001 01:23:44 SZ3 110 S126 +28:27 +28:27 264
332 Inga Vaļska 2116 TRXCēsis 01:23:51 SZ3 111 S127 +28:34 +28:34 264
333 Laura Barauska 2207 01:23:52 SZ2 14 S128 +28:35 +20:40 264
334 Dainis Kronbergs 2252 01:24:06 VZ3 163 V206 +36:08 +35:59 228
335 Žanna Kuzmina 2199 01:24:06 SZ3 112 S129 +28:49 +28:49 263
336 Elza Melbārde 2442 Eži 01:24:07 SZ2 15 S130 +28:50 +20:55 263
337 Kristīne Čukure 2355 01:24:09 SZ3 113 S131 +28:52 +28:52 263
338 Liene Palkavniece 2219 Swedbank 01:24:10 SZ3 114 S132 +28:53 +28:53 263
339 Laura Cepurite 2279 Minkīsiji 01:24:14 SZ3 115 S133 +28:57 +28:57 263
340 Karīna Boreiko 2512 01:24:16 SZ3 116 S134 +28:59 +28:59 262
341 Kārlis Igals 7437 memais.com 01:24:28 VZ3 164 V207 +36:30 +36:21 227
342 Egita Benefelde 7453 01:24:33 SZ3 117 S135 +29:16 +29:16 262
343 Agnese Klints 7482 Ziķeri 01:24:36 SZ3 118 S136 +29:19 +29:19 261
344 Julija Filippovich 2352 Anna's Team 01:24:41 SZ3 119 S137 +29:24 +29:24 261
345 Kristaps Ceriņš 7489 01:24:47 VZ3 165 V208 +36:49 +36:40 226
346 Agnese Kundziņa 2182 01:24:52 SZ3 120 S138 +29:35 +29:35 261
347 Aurimas Namajuška 7483 01:24:56 VZ3 166 V209 +36:58 +36:49 226
348 Agnese Fogele 2071 Agnese un Lauma 01:24:57 SZ3 121 S139 +29:40 +29:40 260
349 Kristīne Romane 2421 01:25:04 SZ3 122 S140 +29:47 +29:47 260
350 Inga Lāce 2023 01:25:06 SZ3 123 S141 +29:49 +29:49 260
351 Agnese Ozoliņa 2292 01:25:13 SZ3 124 S142 +29:56 +29:56 259
352 Jānis Miezītis 2427 Swedbank 01:25:18 VZ3 168 V210 +37:20 +37:11 225
353 Andris Dimze 2429 Swedbank 01:25:18 VZ3 167 V211 +37:20 +37:11 225
354 Ainars Jermacāns 2228 AkmensDizains.lv 01:25:20 VZ3 169 V212 +37:22 +37:13 225
355 Ilga Žeibe 2251 VSK Noskrien 01:25:25 SZ3 125 S143 +30:08 +30:08 259
356 Normunds Kalniņš 2070 SK Sigulda 01:25:27 VZ3 170 V213 +37:29 +37:20 225
357 Sniga Promberga 2242 CrossFit Rīdzene 01:25:42 SZ3 126 S144 +30:25 +30:25 258
358 Austra Kroģere 2370 01:25:47 SZ2 16 S145 +30:30 +22:35 258
359 Jānis Puriņš 2463 Engures vidusskola / Engures sportam 01:26:12 VZ1 10 V214 +38:14 +20:38 223
360 Roberts Jakubāns 2109 01:26:14 VZ3 171 V215 +38:16 +38:07 222
361 Aira Semjonova 2201 01:26:18 SZ3 127 S146 +31:01 +31:01 256
362 Jelena Prants 2075 Võru Suusaklubi 01:26:20 SZ3 128 S147 +31:03 +31:03 256
363 Miķelis Zaļais 2018 Wunderkraut 01:26:23 VZ3 172 V216 +38:25 +38:16 222
364 Eleonora Pērkone 2371 KNAUF 01:26:32 SZ3 129 S148 +31:15 +31:15 256
365 Anete Kampare 2339 01:26:46 SZ3 130 S149 +31:29 +31:29 255
366 Kristīne Kampare 2340 01:26:46 SZ3 131 S150 +31:29 +31:29 255
367 Paula Luīze Vilka 2465 Engures vidusskola / Engures sportam 01:26:48 SZ1 5 S151 +31:31 +23:58 255
368 Loreta Matvejeva 2466 Engures vidusskola / Engures sportam 01:26:48 SZ1 4 S152 +31:31 +23:58 255
369 Anna Brokāne 2142 Solis Dabā 01:26:54 SZ3 132 S153 +31:37 +31:37 254
370 Vladimirs Tiščenko 2112 VSK Noskrien 01:27:01 VZ3 173 V217 +39:03 +38:54 220
371 Renārs Gailis 7477 01:27:08 VZ3 174 V218 +39:10 +39:01 220
372 Gunta Reinicāne 2128 01:27:13 SZ3 133 S154 +31:56 +31:56 254
373 Sandra Ābele 2158 01:27:19 SZ3 134 S155 +32:02 +32:02 253
374 Anete Pažusa 2234 01:27:25 SZ2 17 S156 +32:08 +24:13 253
375 Ilze Tālmane 2300 Maratona klubs 01:27:42 SZ3 135 S157 +32:25 +32:25 252
376 Līga Prancāne 2067 SK Sigulda 01:27:59 SZ3 136 S158 +32:42 +32:42 251
377 Sandijs Madrēvičs 2415 JamJam Teams 01:28:02 VZ3 175 V219 +40:04 +39:55 218
378 Līvija Muša 2037 Jūrmala 01:28:02 SZ3 137 S159 +32:45 +32:45 251
379 Inese Zepa 2476 Ašās kājas ZID 01:28:20 SZ3 138 S160 +33:03 +33:03 250
380 Dāniels Ziemelis 2475 Ašās kājas ZID 01:28:21 VZ1 11 V220 +40:23 +22:47 217
381 Zane Freimane 2303 Ašās Čības 01:28:22 SZ1 6 S161 +33:05 +25:32 250
382 Loreta Ķikuste 2304 Ašās Čības 01:28:23 SZ1 7 S162 +33:06 +25:33 250
383 Irīna Puško 2143 Wunder Latvia 01:28:34 SZ2 18 S163 +33:17 +25:22 250
384 Ansis Šenne 7460 KoBalts 01:28:37 VZ3 176 V221 +40:39 +40:30 217
385 Ilze Komasa 2028 Freelanceri 01:28:38 SZ3 139 S164 +33:21 +33:21 249
386 Zane Dille 2106 01:29:01 SZ3 140 S165 +33:44 +33:44 248
387 Līga Rube 2497 01:29:15 SZ3 141 S166 +33:58 +33:58 248
388 Ieva Ozoliņa 2327 01:29:17 SZ3 142 S167 +34:00 +34:00 248
389 Jānis Pauliņš 2118 PATRIOTI 01:29:26 VZ3 177 V222 +41:28 +41:19 215
390 Jurģis Jurkāns 7440 01:29:30 VZ3 178 V223 +41:32 +41:23 214
391 Rūta Šneidere 2135 01:29:40 SZ3 143 S168 +34:23 +34:23 247
392 Maruta Krūmiņa 2204 01:29:47 SZ3 144 S169 +34:30 +34:30 246
393 Anna Greitāne 2457 Lynxdojo 01:30:06 SZ1 8 S170 +34:49 +27:16 245
394 Armands Šaraks 2367 01:30:13 VZ3 179 V224 +42:15 +42:06 213
395 Rihards Murāns 2380 01:30:19 VZ2 35 V225 +42:21 +42:21 212
396 Vita Zīle 2203 Maratona klubs 01:30:22 SZ3 145 S171 +35:05 +35:05 245
397 Jānis Večens 2152 01:30:24 VZ3 180 V226 +42:26 +42:17 212
398 Malvīne Mennika 2237 malvine.lv 01:30:30 SZ3 146 S172 +35:13 +35:13 244
399 Līga Linuža 2060 01:30:53 SZ2 19 S173 +35:36 +27:41 243
400 Jānis Nolle 2299 01:31:12 VZ3 181 V227 +43:14 +43:05 210
401 Ieva Rozenberga 7490 01:31:20 SZ3 147 S174 +36:03 +36:03 242
402 Jānis Sīlis 2416 VSK Noskrien / Energo optimus 01:31:32 VZ3 182 V228 +43:34 +43:25 210
403 Inga Vīksniņa 2061 1188.lv / Lattelecom 01:31:33 SZ3 148 S175 +36:16 +36:16 242
404 Gints Ronis 2450 Salacgrīvas Buki 01:31:38 VZ3 183 V229 +43:40 +43:31 209
405 Toms Komass 2034 Freelanceri 01:31:39 VZ3 184 V230 +43:41 +43:32 209
406 Anna Ducena 2511 01:31:45 SZ3 149 S176 +36:28 +36:28 241
407 Edgars Cirvelis 2351 01:31:52 VZ3 185 V231 +43:54 +43:45 209
408 Signe Krastiņa 2451 z/s "Eži" 01:31:58 SZ2 20 S177 +36:41 +28:46 240
409 Emīls Tērauds 2472 lidolēti.lv/Engures sportam 01:32:27 VZ1 12 V232 +44:29 +26:53 208
410 Krišs Liepiņš 2453 Engures vidusskola / Engures sportam 01:32:40 VZ1 13 V233 +44:42 +27:06 207
411 Reinis Konošonoks 7487 Engures sportam 01:32:40 VZ2 36 V234 +44:42 +44:42 207
412 Dace Kešāne 2518 KEŠĀNI 01:32:43 SZ2 21 S178 +37:26 +29:31 239
413 Inese Bāriņa 2360 01:32:48 SZ3 150 S179 +37:31 +37:31 238
414 Selva Ločmele 2094 01:32:51 SZ3 151 S180 +37:34 +37:34 238
415 Olga Kvasņina 2200 Maratona klubs 01:33:07 SZ3 152 S181 +37:50 +37:50 237
416 Aija Višņevska 2024 01:33:14 SZ2 22 S182 +37:57 +30:02 237
417 Dace Šmite 2170 01:33:31 SZ3 153 S183 +38:14 +38:14 236
418 Jānis Birģelis 2223 01:33:41 VZ3 186 V235 +45:43 +45:34 205
419 Jana Pūķe 2189 Pūķi 01:33:48 SZ3 154 S184 +38:31 +38:31 236
420 Lauma Uzija 2072 Agnese un Lauma 01:33:53 SZ3 155 S185 +38:36 +38:36 236
421 Sintija Ozoliņa 2434 01:33:59 SZ3 156 S186 +38:42 +38:42 235
422 Eva Matīsa 2045 Ātrās ļipas/VSK 01:34:01 SZ3 157 S187 +38:44 +38:44 235
423 Daiga Šilkova 2145 01:34:23 SZ3 158 S188 +39:06 +39:06 234
424 Egita Āriņa 2144 01:34:24 SZ3 159 S189 +39:07 +39:07 234
425 Regīna Demčuka 2284 Vellapēda 01:34:52 SZ2 23 S190 +39:35 +31:40 233
426 Inga Vīksna 2162 Kocēnu MTB 01:34:53 SZ3 160 S191 +39:36 +39:36 233
427 Katrīna Liepiņa 2444 Sanderu klans 01:34:53 SZ3 161 S192 +39:36 +39:36 233
428 Ulvis Siliņš 2445 Kača liek skriet! 01:34:54 VZ3 187 V236 +46:56 +46:47 202
429 Iveta Siņicina 2095 01:34:56 SZ3 162 S193 +39:39 +39:39 233
430 Sanita Sināte 2103 01:34:56 SZ3 163 S194 +39:39 +39:39 233
431 Kalvis Melderis 2179 01:35:14 VZ2 37 V237 +47:16 +47:16 201
432 Aija Zaharova 2372 01:35:20 SZ3 164 S195 +40:03 +40:03 232
433 Liena Gūtmane 2398 01:35:25 SZ2 24 S196 +40:08 +32:13 232
434 Edgars Ārgals 2184 01:35:25 VZ2 38 V238 +47:27 +47:27 201
435 Elizabete Brauna 2456 Lynxdojo 01:35:32 SZ1 9 S197 +40:15 +32:42 231
436 Diāna Ceika 2155 01:35:44 SZ3 165 S198 +40:27 +40:27 231
437 Markuss Uzuls 2494 Engures vidusskola / Engures sportam 01:35:49 VZ1 14 V239 +47:51 +30:15 200
438 Kristīne Goldmane 2172 01:35:50 SZ3 166 S199 +40:33 +40:33 231
439 Līga Saleniece 7464 Kača liek skriet 01:35:51 SZ3 167 S200 +40:34 +40:34 231
440 Inga Priede 2173 01:35:52 SZ3 168 S201 +40:35 +40:35 231
441 Ieva Zlaugotne 2481 01:36:20 SZ3 169 S202 +41:03 +41:03 230
442 Elīna Borovkova 7496 Kobalts 01:36:21 SZ3 170 S203 +41:04 +41:04 230
443 Kristaps Zaļkalns 7495 Kobalts 01:36:21 VZ3 188 V240 +48:23 +48:14 199
444 Liene Barone 2114 01:36:31 SZ3 171 S204 +41:14 +41:14 229
445 Agnese Irbīte 2146 VSK Noskrien 01:36:43 SZ3 172 S205 +41:26 +41:26 229
446 Elēna Deina Viļuma 2291 01:37:03 SZ1 10 S206 +41:46 +34:13 228
447 Pēteris Oliņš 2419 01:37:09 VZ3 189 V241 +49:11 +49:02 197
448 Ilze Pelēce 2029 VSK Noskrien 01:37:12 SZ3 173 S207 +41:55 +41:55 228
449 Elita Staune 2502 Valmieras novads 01:37:58 SZ3 174 S208 +42:41 +42:41 226
450 Anta Bojane 2295 Limbaži ACTIVE 01:38:04 SZ3 175 S209 +42:47 +42:47 225
451 Sanita Birzniece 2322 01:38:31 SZ3 176 S210 +43:14 +43:14 224
452 Dace Kapture 2196 01:39:03 SZ3 177 S211 +43:46 +43:46 223
453 Kristaps Viļums 2293 01:39:07 VZ1 15 V242 +51:09 +33:33 194
454 Sandra Spudiņa 2104 01:39:31 SZ3 178 S212 +44:14 +44:14 222
455 Nora Dravante 2235 Swedbank 01:39:47 SZ3 179 S213 +44:30 +44:30 222
456 Elizabete paula Erkena 2436 Radio SWH 01:40:03 SZ1 11 S214 +44:46 +37:13 221
457 Baiba Mieze 2435 Radio SWH 01:40:04 SZ3 180 S215 +44:47 +44:47 221
458 Līga Barovska 2264 Ražots Latvijā 01:40:27 SZ3 183 S216 +45:10 +45:10 220
459 Zane Armane 2394 Ražots Latvijā 01:40:27 SZ3 182 S217 +45:10 +45:10 220
460 Ieva Poga 2354 Ražots Latvijā 01:40:27 SZ3 181 S218 +45:10 +45:10 220
461 Sandra Kapče 2259 01:40:55 SZ2 25 S219 +45:38 +37:43 219
462 Eva Puriņa 2395 01:42:19 SZ3 184 S220 +47:02 +47:02 216
463 Gunta Šlosberga 2098 01:42:24 SZ3 185 S221 +47:07 +47:07 216
464 Olga Binklere-Blate 7492 01:43:15 SZ3 186 S222 +47:58 +47:58 214
465 Dace Tītmane 2005 01:43:59 SZ3 187 S223 +48:42 +48:42 213
466 Laura Zemļicka 7473 01:44:03 SZ3 188 S224 +48:46 +48:46 213
467 Lauma Vilumsone 7468 01:44:30 SZ3 189 S225 +49:13 +49:13 212
468 Dina Ķuze 2320 GEMOSS 01:44:37 SZ3 190 S226 +49:20 +49:20 211
469 Santa Šakarne 2260 Swedbank 01:44:39 SZ3 191 S227 +49:22 +49:22 211
470 Iveta Dobele 2369 01:44:53 SZ3 192 S228 +49:36 +49:36 211
471 Inta Vingre 7479 01:44:54 SZ3 193 S229 +49:37 +49:37 211
472 Kristīne Reinholde 2261 01:44:59 SZ3 194 S230 +49:42 +49:42 211
473 Madara Petrovska 7459 01:45:02 SZ3 195 S231 +49:45 +49:45 211
474 Līga Vilks 7446 Baltic Events 01:45:05 SZ3 196 S232 +49:48 +49:48 210
475 Kristians Grīnbergs 2454 Lynxdojo 01:46:05 VZ2 39 V243 +58:07 +58:07 181
476 Maija Stirna 7465 01:46:18 SZ3 197 S233 +51:01 +51:01 208
477 Laura Lucaua 2492 01:46:18 SZ3 198 S234 +51:01 +51:01 208
478 Artūrs Jodkāvis 2363 01:47:01 VZ3 190 V244 +59:03 +58:54 179
479 Liene Mališeva 2156 01:47:27 SZ3 199 S235 +52:10 +52:10 206
480 Arta Butkus 2157 01:47:28 SZ3 200 S236 +52:11 +52:11 206
481 Līga Priedīte 2374 01:48:09 SZ3 201 S237 +52:52 +52:52 204
482 Enia Stūre 2496 Engures vidusskola / Engures sportam 01:48:33 SZ1 12 S238 +53:16 +45:43 204
483 Madara Zemarāja 7439 KAP ZEĶES 01:48:37 SZ3 202 S239 +53:20 +53:20 204
484 Aleksandrs Voino 2002 01:48:45 VZ3 191 V245 +1:00:47 +1:00:38 176
485 Aleksandra Mrozinska 2478 01:50:31 SZ3 203 S240 +55:14 +55:14 200
486 Ināra Dāboliņa 2344 Nujovesels 01:51:20 SZ3 204 S241 +56:03 +56:03 199
487 Sandra Šimkus 7452 Stradiņi, skrienam veseli 01:52:26 SZ3 205 S242 +57:09 +57:09 197
488 Māra Prindule 2384 01:52:53 SZ3 206 S243 +57:36 +57:36 196
489 Iveta Zizlāne 7472 01:53:22 SZ3 207 S244 +58:05 +58:05 195
490 Olga Dadeika 2192 Swedbank 01:53:33 SZ3 208 S245 +58:16 +58:16 195
491 Ilze Lukstiņa 7475 Segliņa sporta skola 01:53:57 SZ3 209 S246 +58:40 +58:40 194
492 Jolanta Pugača 2257 01:55:03 SZ3 210 S247 +59:46 +59:46 192
493 Aivis Žukovs 2256 01:56:00 VZ3 192 V246 +1:08:02 +1:07:53 165
494 Elīna Lunte 2022 01:56:28 SZ2 26 S248 +1:01:11 +53:16 190
495 Vita Rudzīte 2275 Meža sports 01:57:40 SZ3 211 S249 +1:02:23 +1:02:23 188
496 Daiga Vēze 2346 Nūjo vesels 01:58:06 SZ3 212 S250 +1:02:49 +1:02:49 187
497 Elza Ratniece 2405 Cukurčiki 01:58:47 SZ1 13 S251 +1:03:30 +55:57 186
498 Raimonda Kalniņa 7454 Vientuļais vilks 02:00:03 SZ3 213 S252 +1:04:46 +1:04:46 184
499 Jānis Lizbovskis 7466 02:00:10 VZ1 16 V247 +1:12:12 +54:36 160
500 Agita Kalniņa 2069 SK Sigulda 02:00:27 SZ3 214 S253 +1:05:10 +1:05:10 184
501 Edgars Dreimanis 2126 02:00:28 VZ3 193 V248 +1:12:30 +1:12:21 159
502 Jolanta Švābe 2113 02:00:28 SZ3 215 S254 +1:05:11 +1:05:11 184
503 Velga Ratniece 2404 Cukurčiki 02:00:30 SZ3 216 S255 +1:05:13 +1:05:13 184
504 Līga Janīte 2147 02:00:54 SZ3 217 S256 +1:05:37 +1:05:37 183
505 Inese Grīnberga 2390 Nujo vesels 02:01:01 SZ3 218 S257 +1:05:44 +1:05:44 183
506 Irēna Šibeika 2331 Nūjo priekam 02:04:45 SZ3 219 S258 +1:09:28 +1:09:28 177
507 Larisa Jansone 7457 Nūjo vesels 02:04:52 SZ3 220 S259 +1:09:35 +1:09:35 177
508 Maija Lontona 2055 Sanderu klans 02:07:04 SZ3 221 S260 +1:11:47 +1:11:47 174
509 Iveta Krieva 2039 :) 02:12:44 SZ3 222 S261 +1:17:27 +1:17:27 167
510 Astra Breikša 2383 Nūjo priekam 02:13:19 SZ3 223 S262 +1:18:02 +1:18:02 166
511 Kristīne Bērtiņa 2469 Nūjo priekam 02:13:19 SZ3 224 S263 +1:18:02 +1:18:02 166
512 Māra Miķelsone 2458 Lynxdojo 02:13:38 SZ3 225 S264 +1:18:21 +1:18:21 165
513 Laura Brandte 2269 DNF
514 Aija Bartuševica 2027 Āpsis DNF
515 Baiba Rieksta-Riekstiņa 2358 Gemoss DNF
516 Lauris Špillers 2510 Alpha Baltic - Maratoni.lv DNF
517 Vitālijs Korņilovs 2504 Alpha Baltic - Maratoni.lv DNF
518 Andis Brigmanis-Briģis 2464 Sanderu klans DNF
519 Elīna Balode 2356 DNB banka DNF
520 Ansis Brēmanis 2503 Alpha Baltic - Maratoni.lv DNF
521 Gints Zvirbulis 2318 DNF
522 Liene Zvirbule 2317 DNF
523 Monika Lemese 2307 LSC DNF
524 Juta Muravska 7443 DNF
525 Agnese Kalēja 2107 VSK Noskrien DNF
526 Ines Prants 2076 Võru Suusaklubi DNF
527 Andris Mireckis 2078 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV DNF