LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 212 SiS Latvija 01:47:32 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:20 1000 270 1270
2 Andrejs Jesko 250 Veikals 42km 01:47:32 VL2 2 V2 +00:00 +00:00 01:19 1000 273 1273
3 Gints Lūsis 145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:48:59 VL2 3 V3 +01:27 +01:27 01:13 987 296 1283
4 Andris Ronimoiss 174 VSK Noskrien / Rieksti 01:54:16 VL2 4 V4 +06:44 +06:44 01:15 941 288 1229
5 Raimonds Siliņš 240 01:57:52 VL3 1 V5 +10:20 +00:00 01:37 912 223 1135
6 Uldis Klepers 20 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:00:08 VL2 5 V6 +12:36 +12:36 01:28 895 245 1140
7 Didzis Glušņevs 61 Sk.Biksti 02:00:53 VL2 6 V7 +13:21 +13:21 01:29 890 243 1133
8 Kārlis Vanags 146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:01:03 VL2 7 V8 +13:31 +13:31 01:26 888 251 1139
9 Normunds Bremze 64 izturība 02:01:24 VL3 2 V9 +13:52 +03:32 01:41 886 214 1100
10 Nikolajs Saulītis 6 Limbaži 02:01:36 VL3 3 V10 +14:04 +03:44 01:25 884 254 1138
11 Artis Krievāns 171 Pēdu nav 02:02:13 VL3 4 V11 +14:41 +04:21 01:40 880 216 1096
12 Arvi Anton 262 Seiklushunt 02:02:25 VLJ 1 V12 +14:53 +00:00 01:46 878 204 1082
13 Aigars Salenieks 237 02:03:30 VL3 5 V13 +15:58 +05:38 01:41 871 214 1085
14 Matīss Haritonovs 168 02:04:01 VL2 8 V14 +16:29 +16:29 01:33 867 232 1099
15 Nauris Spalviņš 267 Mailigen 02:05:01 VL2 9 V15 +17:29 +17:29 01:22 860 263 1123
16 Kaspars Adijāns 118 VSK Noskrien 02:05:57 VL2 10 V16 +18:25 +18:25 01:30 854 240 1094
17 Salvis Brasavs 76 02:06:33 VL3 6 V17 +19:01 +08:41 01:31 850 237 1087
18 Andis Gailis 199 Valmieras velo vienība 02:06:42 VL3 7 V18 +19:10 +08:50 01:54 849 189 1038
19 Mārtiņš Dīcis 140 VSK Noskrien 02:06:58 VL2 11 V19 +19:26 +19:26 01:43 847 210 1057
20 Raivis Reinfelds 179 VUGD 02:08:08 VL2 12 V20 +20:36 +20:36 01:22 839 263 1102
21 Robin Johansson 185 Team Nordic Trail 02:08:18 VL2 13 V21 +20:46 +20:46 01:51 838 195 1033
22 Vents Lupkins 139 02:08:19 VLJ 2 V22 +20:47 +05:54 01:25 838 254 1092
23 Edgars Rencis 77 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:08:33 VL2 14 V23 +21:01 +21:01 01:47 837 202 1039
24 Andris Sprūds 112 VSK Noskrien 02:09:27 VL2 15 V24 +21:55 +21:55 01:40 831 216 1047
25 Artis Logins 5089 02:09:40 VLJ 3 V25 +22:08 +07:15 01:28 829 245 1074
26 Ritvars Kalniņš 149 KRONUS 02:09:47 VL3 8 V26 +22:15 +11:55 01:57 829 185 1014
27 Juris Šehtels 82 02:09:55 VL3 9 V27 +22:23 +12:03 01:33 828 232 1060
28 Andis Rumbenieks 132 VVK 02:10:05 VL2 16 V28 +22:33 +22:33 01:53 827 191 1018
29 Viktors Saveļjevs 5123 Gentlemens Clib 02:10:23 VL2 17 V29 +22:51 +22:51 01:19 825 273 1098
30 Valters Kaminskis 258 TRX Cēsis 02:10:40 VL3 10 V30 +23:08 +12:48 01:53 823 191 1014
31 Konstantīns Biktimirovs 95 VSK Noskrien 02:11:10 VLJ 4 V31 +23:38 +08:45 01:39 820 218 1038
32 Arvis Stivriņš 155 Sporta Patriots Tukums 02:13:07 VL2 18 V32 +25:35 +25:35 01:30 808 240 1048
33 Imants Kaldre 5 VSK Noskrien 02:13:09 VL2 19 V33 +25:37 +25:37 01:52 808 193 1001
34 Gusts Fokerots 5086 Vientuļais vilks 02:13:19 VL2 20 V34 +25:47 +25:47 01:42 807 212 1019
35 Toms Kaufmanis 164 Maratona klubs 02:13:32 VLJ 5 V35 +26:00 +11:07 01:54 805 189 994
36 Pēteris Kaļiņins 94 Moller Auto Ventspils/SIS 02:13:55 VL2 21 V36 +26:23 +26:23 01:41 803 214 1017
37 Ainārs Kumpiņš 35 PaBaso.lv 02:13:57 VL2 22 V37 +26:25 +26:25 01:30 803 240 1043
38 Laura Čakle 33 Moller Auto Ventspils/SIS 02:14:04 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:29 1000 300 1300
39 Rihards Volfs 67 RajA 02:14:07 VL2 23 V38 +26:35 +26:35 01:32 802 235 1037
40 Artis Pūcītis 128 02:14:18 VL2 24 V39 +26:46 +26:46 01:33 801 232 1033
41 Hugo Jakobi 259 02:14:29 VL2 25 V40 +26:57 +26:57 01:40 800 216 1016
42 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 02:14:32 VL3 11 V41 +27:00 +16:40 01:36 799 225 1024
43 Tobias Röstlund 186 Sträcklöpet 02:14:36 VL3 12 V42 +27:04 +16:44 01:57 799 185 984
44 Linda Boldāne 206 02:14:49 SLJ 1 S2 +00:45 +00:00 02:04 994 215 1209
45 Kristaps Ziemelis 239 Gemoss 02:15:07 VL2 26 V43 +27:35 +27:35 01:42 796 212 1008
46 Ainārs Gudēvics 113 1188.lv / Lattelecom 02:15:13 VL2 27 V44 +27:41 +27:41 01:40 795 216 1011
47 Voldemārs Lejnieks 57 02:15:42 VL2 28 V45 +28:10 +28:10 01:28 792 245 1037
48 Kaidi Keir Kukk 89 SK Jõulu 02:15:45 SLJ 2 S3 +01:41 +00:56 01:52 988 238 1226
49 Uldis Žimants 251 adidas adventure team 02:15:47 VL2 29 V46 +28:15 +28:15 01:52 792 193 985
50 Juris Redisons 12 Latvijas valsts meži 02:15:56 VL2 30 V47 +28:24 +28:24 01:45 791 206 997
51 Aigars Lūsis 147 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:15:59 VL4 1 V48 +28:27 +00:00 01:55 791 188 979
52 Raivis Ančs 138 Velorīts/Gulbene 02:16:57 VL3 13 V49 +29:25 +19:05 01:46 785 204 989
53 Mārtiņš Niklass 123 TRXCēsis 02:17:06 VL3 14 V50 +29:34 +19:14 01:49 784 198 982
54 Aigars Bundzinieks 117 02:18:38 VL3 15 V51 +31:06 +20:46 01:42 776 212 988
55 Kristīne Kuzņecova 148 02:18:46 SL2 2 S4 +04:42 +04:42 01:55 966 232 1198
56 Edgars Kokorevičs 180 Brenguļi 02:19:04 VL2 31 V52 +31:32 +31:32 01:26 773 251 1024
57 Kristaps Ceriņš 177 02:19:09 VL2 32 V53 +31:37 +31:37 01:28 773 245 1018
58 Aleksandrs Ščedrovs 235 Supercompensation 02:20:29 VL2 33 V54 +32:57 +32:57 01:54 765 189 954
59 Mārcis Bokmanis 133 DNB banka 02:20:53 VL2 34 V55 +33:21 +33:21 01:27 763 248 1011
60 Kaspars Ģērmanis 208 02:20:56 VL2 35 V56 +33:24 +33:24 01:56 763 186 949
61 Aigars Dudelis 96 VSK Noskrien 02:21:01 VL3 16 V57 +33:29 +23:09 01:49 763 198 961
62 Normunds Kuzāks 120 SK Sigulda 02:21:15 VL2 36 V58 +33:43 +33:43 01:40 761 216 977
63 Sergejs Maslobojevs 175 02:21:27 VL2 37 V59 +33:55 +33:55 02:02 760 177 937
64 Jānis Erdmanis 252 02:21:30 VLJ 6 V60 +33:58 +19:05 01:50 760 196 956
65 Guntis Šmaukstelis 71 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:21:49 VL2 38 V61 +34:17 +34:17 01:38 758 220 978
66 Andris Drešmanis 108 DzSK "Lokomotīve" 02:22:25 VL3 17 V62 +34:53 +24:33 01:44 755 208 963
67 Valentīns Ščedrovs 50 Supercompensation 02:22:26 VL2 39 V63 +34:54 +34:54 01:51 755 195 950
68 Edgars Bremze 5084 Izturība 02:22:36 VL3 19 V64 +35:04 +24:44 02:03 754 176 930
69 Valdis Kulpe 5087 Izturība 02:22:36 VL3 18 V65 +35:04 +24:44 01:56 754 186 940
70 Ivo Ielītis 4 Kurpnīca 02:22:42 VL2 40 V66 +35:10 +35:10 01:54 754 189 943
71 Igors Šutovs 236 runningdojo 02:22:54 VL2 41 V67 +35:22 +35:22 02:08 753 169 922
72 Madara Fūrmane 244 Belo cycling project 02:24:09 SLJ 3 S5 +10:05 +09:20 02:05 930 214 1144
73 Mārtiņš Puriņš 143 Siguldas izlase / Isostar 02:24:09 VL2 42 V68 +36:37 +36:37 01:24 746 257 1003
74 Ģirts Bulāns 32 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:24:45 VL2 43 V69 +37:13 +37:13 01:45 743 206 949
75 Aleksandrs Judkins 166 02:25:03 VL2 44 V70 +37:31 +37:31 01:33 741 232 973
76 Uldis Kirtovskis 260 Izturība 02:25:37 VL3 20 V71 +38:05 +27:45 02:03 738 176 914
77 Kārlis Fogelis 5082 02:25:37 VLJ 7 V72 +38:05 +23:12 01:27 738 248 986
78 Ilgvars Āboltiņš 5128 Maratona klubs 02:25:46 VL4 2 V73 +38:14 +09:47 01:49 738 198 936
79 Aivis Putnāns 210 02:25:59 VL2 45 V74 +38:27 +38:27 01:48 737 200 937
80 Jānis Vītiņš 42 VSK Noskrien 02:26:07 VL2 46 V75 +38:35 +38:35 01:33 736 232 968
81 Guna Meistere 19 VSK Noskrien 02:26:07 SL2 3 S6 +12:03 +12:03 01:56 918 230 1148
82 Mārcis Bratka 243 Dunte 96 Pro Racing 02:26:10 VL2 47 V76 +38:38 +38:38 01:58 736 183 919
83 Danila Seluto 46 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:26:40 VL2 48 V77 +39:08 +39:08 02:02 733 177 910
84 Juris Černadjevs 229 02:26:57 VL3 21 V78 +39:25 +29:05 01:53 732 191 923
85 Sandris Lizbovskis 5091 02:27:16 VL3 22 V79 +39:44 +29:24 01:52 730 193 923
86 Vitālijs Muzika 45 VSK Noskrien 02:28:08 VL3 23 V80 +40:36 +30:16 01:57 726 185 911
87 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 02:28:23 VL2 49 V81 +40:51 +40:51 01:38 725 220 945
88 Lauma Briška 176 02:29:04 SL2 4 S7 +15:00 +15:00 01:58 899 226 1125
89 Edgars Bukšs 38 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 02:29:20 VL2 50 V82 +41:48 +41:48 01:29 720 243 963
90 Dzintars Rērihs 25 VSK Noskrien Rieksti 02:29:21 VL2 51 V83 +41:49 +41:49 01:44 720 208 928
91 Dzintars Derkačs 266 Sportlife 02:29:31 VL2 53 V84 +41:59 +41:59 01:59 719 182 901
92 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 78 Siguldas izlase 02:29:31 VL2 52 V85 +41:59 +41:59 01:34 719 230 949
93 Meelis Kukk 5078 SK Jõulu 02:29:57 VL4 3 V86 +42:25 +13:58 01:49 717 198 915
94 Mareks Tumašs 74 Spararats/Galeo Consulting 02:30:19 VL3 24 V87 +42:47 +32:27 01:44 715 208 923
95 Viesturs Zimackis 254 02:30:20 VL2 54 V88 +42:48 +42:48 01:40 715 216 931
96 Aino Gošs 24 Maratona klubs 02:31:24 VL3 25 V89 +43:52 +33:32 01:29 710 243 953
97 Māris Heinols 246 Kocēnu MTB 02:31:27 VL3 26 V90 +43:55 +33:35 02:04 710 174 884
98 Kalvis Jansons 205 SSK Bebra 02:31:35 VLJ 8 V91 +44:03 +29:10 01:49 709 198 907
99 Dzintars Petrovs 5124 LSC 02:31:48 VL3 27 V92 +44:16 +33:56 02:05 708 173 881
100 Arnis Ābelīte 226 Virsotne/Marmot 02:31:49 VL3 28 V93 +44:17 +33:57 01:45 708 206 914
101 Roberts Sļadzevskis 228 02:32:07 VL2 55 V94 +44:35 +44:35 02:05 707 173 880
102 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 02:32:37 SL3 1 S8 +18:33 +00:00 02:07 878 210 1088
103 Sandis Pētersons 231 Swedbank 02:33:19 VL2 56 V95 +45:47 +45:47 01:55 701 188 889
104 Armands Rabovičs 5120 02:33:45 VL2 57 V96 +46:13 +46:13 01:53 699 191 890
105 Anastasija Vasko 36 02:33:54 SL2 5 S9 +19:50 +19:50 02:04 871 215 1086
106 Evita Ruskova 97 VSK Noskrien 02:34:01 SL2 6 S10 +19:57 +19:57 02:07 870 210 1080
107 Edmunds Gržibovskis 29 VSK Noskrien 02:34:07 VL3 29 V97 +46:35 +36:15 02:00 698 180 878
108 Armands Lunts 17 VSK Noskrien 02:34:24 VL3 30 V98 +46:52 +36:32 02:04 696 174 870
109 Uģis Holsts 103 PURVA BRIDĒJS 02:34:53 VL3 31 V99 +47:21 +37:01 01:34 694 230 924
110 Ivo Levāns 30 Engures sportam 02:35:09 VL2 58 V100 +47:37 +47:37 01:51 693 195 888
111 Andris Bāliņš 81 VSK Noskrien 02:35:29 VL2 59 V101 +47:57 +47:57 01:31 692 237 929
112 Viviana Kirilova 18 SiS Latvija 02:35:30 SL3 2 S11 +21:26 +02:53 02:04 862 215 1077
113 Lita Dzelme 73 02:35:30 SL3 3 S12 +21:26 +02:53 02:32 862 176 1038
114 Arūnas Dubinskas 181 Šviesos Kariai 02:35:33 VL3 32 V102 +48:01 +37:41 02:07 691 170 861
115 Aivis Vaļulis 214 VSK Noskrien 02:35:52 VL2 60 V103 +48:20 +48:20 01:35 690 227 917
116 Agita Grizāne 59 VSK Noskrien 02:36:25 SL2 7 S13 +22:21 +22:21 02:26 857 183 1040
117 Ilmārs Pūce 201 IeM VUGD Sigulda 02:36:29 VL2 61 V104 +48:57 +48:57 02:28 687 146 833
118 Linda Beldava 31 VSK Noskrien Vāveres 02:36:33 SL2 8 S14 +22:29 +22:29 01:59 856 224 1080
119 Aigars Vārna 230 Ziemeļkurzeme OK 02:36:48 VL3 33 V105 +49:16 +38:56 02:31 686 143 829
120 Magnus Zalsters 255 02:37:01 VL2 62 V106 +49:29 +49:29 02:27 685 147 832
121 Guna Kudrjavceva 144 DNB banka 02:37:15 SL2 9 S15 +23:11 +23:11 01:43 853 259 1112
122 Ilgvars Šmits 218 VSK Noskrien 02:37:39 VL2 63 V107 +50:07 +50:07 02:05 682 173 855
123 Miks Pētersons 87 Nordi Furniture 02:37:47 VL2 64 V108 +50:15 +50:15 01:59 682 182 864
124 Gints Krastiņš 47 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:37:57 VL2 65 V109 +50:25 +50:25 02:31 681 143 824
125 Juris Rukkalns 204 RAGANA 02:37:57 VL4 4 V110 +50:25 +21:58 02:24 681 150 831
126 Aigars Beks 92 Mammut Latvija 02:38:04 VL3 34 V111 +50:32 +40:12 02:06 680 171 851
127 Andris Jansons 98 VSK Noskrien 02:38:05 VL4 5 V112 +50:33 +22:06 01:59 680 182 862
128 Voldemārs Ārons 188 Jensen Metal 02:38:12 VLJ 9 V113 +50:40 +35:47 02:16 680 159 839
129 Jānis Bogdanovs 187 02:38:15 VL3 35 V114 +50:43 +40:23 02:02 680 177 857
130 Ieva Kalka 154 02:39:58 SL2 10 S16 +25:54 +25:54 02:21 838 189 1027
131 Guntars Siliņš 163 Krokus 02:40:02 VL3 36 V115 +52:30 +42:10 02:04 672 174 846
132 Uģis Inka 84 VSK Noskrien 02:40:10 VL3 37 V116 +52:38 +42:18 01:35 671 227 898
133 Aleksandrs Čužmarjovs 264 Veikals MARATONS 02:40:10 VL2 66 V117 +52:38 +52:38 02:24 671 150 821
134 Haralds Krievs 79 :) 02:40:33 VL3 38 V118 +53:01 +42:41 02:05 670 173 843
135 Māris Videmanis 115 1188.lv / Mežsusuri 02:40:46 VL2 67 V119 +53:14 +53:14 01:52 669 193 862
136 Siegfried Ritter 5093 SPORTident 02:40:58 VL4 6 V120 +53:26 +24:59 02:31 668 143 811
137 Eduards Ginters 110 02:41:10 VL2 68 V121 +53:38 +53:38 02:34 667 140 807
138 Jānis Vītols 21 VSK Noskrien 02:41:19 VL4 7 V122 +53:47 +25:20 02:11 667 165 832
139 Arvīds Germovs 58 02:41:44 VL3 39 V123 +54:12 +43:52 02:13 665 162 827
140 Heiki Prants 129 Võru Suusaklubi 02:42:30 VL3 40 V124 +54:58 +44:38 01:37 662 223 885
141 Uldis Pormeisters 88 Ātrās ļipas/VSK 02:43:01 VL2 69 V125 +55:29 +55:29 01:37 660 223 883
142 Marta Zumberga 142 Siguldas izlase / Isostar 02:43:02 SL2 11 S17 +28:58 +28:58 01:40 822 267 1089
143 Regnārs Valciņš 151 02:43:08 VL3 41 V126 +55:36 +45:16 01:55 659 188 847
144 Edgars Ezers 106 02:43:24 VL2 70 V127 +55:52 +55:52 01:55 658 188 846
145 Uldis Velps 159 VSK Noskrien 02:43:48 VL3 42 V128 +56:16 +45:56 02:27 656 147 803
146 Vita Grahovska 39 02:44:04 SL2 12 S18 +30:00 +30:00 02:02 817 219 1036
147 Kaspars Purmalietis 26 Autolevi - auto nomas tīkls 02:44:11 VL2 71 V129 +56:39 +56:39 02:02 655 177 832
148 Edgars Goba 238 02:44:14 VL3 43 V130 +56:42 +46:22 02:40 655 135 790
149 Aldis Rocēns 5092 Tikai smejos! 02:44:18 VL3 44 V131 +56:46 +46:26 01:48 654 200 854
150 Ildze Straume 86 VSK Noskrien 02:44:29 SL3 4 S19 +30:25 +11:52 02:05 815 214 1029
151 Ludmila Joce 99 Moller Auto Ventspils/SIS 02:44:32 SL3 5 S20 +30:28 +11:55 01:49 815 245 1060
152 Igors Trofimenko 227 02:44:35 VL2 72 V132 +57:03 +57:03 02:40 653 135 788
153 Nauris Pļaviņš 124 02:44:40 VL2 73 V133 +57:08 +57:08 02:25 653 149 802
154 Guntars Kosts 5083 02:44:52 VL2 74 V134 +57:20 +57:20 01:44 652 208 860
155 Alberts Stulbergs 153 VSK Noskrien 02:45:06 VL2 75 V135 +57:34 +57:34 02:09 651 167 818
156 Artūrs Topecs 192 02:45:15 VL2 76 V136 +57:43 +57:43 02:04 651 174 825
157 Mārtiņš Pakulis 213 VSK Noskrien 02:45:33 VL2 77 V137 +58:01 +58:01 02:28 650 146 796
158 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 02:45:51 VL2 78 V138 +58:19 +58:19 02:09 648 167 815
159 Artūrs Pielēns-Pelēns 152 Lattelecom 02:46:01 VL2 79 V139 +58:29 +58:29 02:08 648 169 817
160 Inga Kāpiņa 16 VSK Noskrien 02:46:05 SL3 6 S21 +32:01 +13:28 02:06 807 212 1019
161 Anrijs Požarskis 5121 Es un noskrien 02:46:10 VL3 45 V140 +58:38 +48:18 02:31 647 143 790
162 Andris Baranovskis 158 02:46:44 VL2 80 V141 +59:12 +59:12 02:00 645 180 825
163 Gunārs Grundštoks 261 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:46:53 VL2 81 V142 +59:21 +59:21 02:29 644 145 789
164 Dace Podkalne 257 VSK Noskrien 02:47:15 SL2 13 S22 +33:11 +33:11 02:18 802 193 995
165 Sandis Kanbergs 135 Brīvsolis 02:47:39 VL2 82 V143 +1:00:07 +1:00:07 02:08 641 169 810
166 Kristīne Gržibovska 11 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:47:43 SL2 14 S23 +33:39 +33:39 01:50 799 243 1042
167 Denis Aļeksejevs 198 "Vellapēda" 02:47:50 VL2 83 V144 +1:00:18 +1:00:18 01:51 641 195 836
168 Uvis Braunfelds 93 Moller Auto Ventspils/SIS 02:48:12 VL3 46 V145 +1:00:40 +50:20 02:20 639 154 793
169 Lante Barrow 5127 The Rock 02:48:12 VLJ 10 V146 +1:00:40 +45:47 02:16 639 159 798
170 Gints Berziņš 196 02:48:29 VL2 84 V147 +1:00:57 +1:00:57 02:00 638 180 818
171 Arnis Kuzmanis 220 ELKOR 02:48:30 VL2 85 V148 +1:00:58 +1:00:58 02:09 638 167 805
172 Deniss Priščepovs 224 Zoorbagan 02:49:03 VL2 86 V149 +1:01:31 +1:01:31 02:32 636 142 778
173 Ieva Biedrīte 211 02:51:09 SL2 15 S24 +37:05 +37:05 02:31 783 177 960
174 Mārtiņš Bērziņš 122 OK Kurmis 02:51:51 VL2 87 V150 +1:04:19 +1:04:19 01:43 626 210 836
175 Didzis Rupainis 160 02:51:52 VL2 88 V151 +1:04:20 +1:04:20 01:51 626 195 821
176 Alma Vītola 111 Virsotne/ Marmot 02:52:00 SLJ 4 S25 +37:56 +37:11 02:44 779 163 942
177 Edgars Lapiņš 105 02:52:12 VL2 89 V152 +1:04:40 +1:04:40 02:26 624 148 772
178 Dainis Pīlācis 5081 02:52:53 VL2 90 V153 +1:05:21 +1:05:21 02:16 622 159 781
179 Mārcis Jēgers 44 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 02:53:04 VL2 91 V154 +1:05:32 +1:05:32 02:24 621 150 771
180 Gunta Neija 51 VSK Noskrien 02:53:34 SL2 16 S26 +39:30 +39:30 02:21 772 189 961
181 Krišjānis Neijs 52 VSK Noskrien 02:53:41 VL2 92 V155 +1:06:09 +1:06:09 01:58 619 183 802
182 Raitis Bērziņš 189 02:54:17 VL2 93 V156 +1:06:45 +1:06:45 01:56 617 186 803
183 Vineta Pētersone 13 VSK Noskrien 02:54:51 SL2 17 S27 +40:47 +40:47 02:05 767 214 981
184 Raitis Maurāns 141 Ieķērušies 02:55:19 VL2 94 V157 +1:07:47 +1:07:47 01:52 613 193 806
185 Oļegs Umanskis 241 Zoorbagan 02:56:15 VL2 95 V158 +1:08:43 +1:08:43 02:32 610 142 752
186 Viktors Malihins 209 02:56:32 VL2 96 V159 +1:09:00 +1:09:00 02:11 609 165 774
187 Arnis Mālbergs 200 VSK Noskrien 02:56:45 VL2 97 V160 +1:09:13 +1:09:13 02:44 608 132 740
188 Jānis Sedlenieks 193 VSK Noskrien 02:57:28 VL2 98 V161 +1:09:56 +1:09:56 02:24 606 150 756
189 Austris Lepiksons 178 Jumaras iela 02:57:49 VL3 47 V162 +1:10:17 +59:57 02:27 605 147 752
190 Ilze Smilga 202 02:58:02 SL3 7 S28 +43:58 +25:25 02:28 753 180 933
191 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:58:09 VLJ 11 V163 +1:10:37 +55:44 01:29 604 243 847
192 Justīne Savitska 203 02:58:18 SL2 18 S29 +44:14 +44:14 02:10 752 205 957
193 Andris Bērziņš 161 02:58:46 VL2 99 V164 +1:11:14 +1:11:14 02:38 602 137 739
194 Ilze Vaivode 247 02:58:56 SL2 19 S30 +44:52 +44:52 02:40 749 167 916
195 Christopher Mallard 265 Team Rock 02:59:38 VL2 100 V165 +1:12:06 +1:12:06 02:23 599 151 750
196 Raitis Puriņš 125 VSK Noskrien 02:59:54 VL4 8 V166 +1:12:22 +43:55 02:16 598 159 757
197 Travis Gerbatsch 263 Team Rock 03:00:39 VL2 101 V167 +1:13:07 +1:13:07 02:34 595 140 735
198 Līga Rukšāne 127 Mana mīļākā komanda 03:00:59 SL2 20 S31 +46:55 +46:55 02:48 741 159 900
199 Aigars Kājiņš 43 AK 03:01:30 VL3 48 V168 +1:13:58 +1:03:38 02:28 592 146 738
200 Dzintars Dūdiņš 83 Siguldas izlase 03:01:52 VL3 49 V169 +1:14:20 +1:04:00 01:56 591 186 777
201 Anete Erta 183 Stirna un zaķis 03:02:39 SLJ 5 S32 +48:35 +47:50 02:57 734 151 885
202 Arturs Kāpiņš 15 VSK Noskrien 03:03:10 VL3 50 V170 +1:15:38 +1:05:18 02:17 587 158 745
203 Aija Rogāle 162 Krokus 03:03:14 SL3 8 S33 +49:10 +30:37 02:34 732 173 905
204 Armands Klotiņš 182 03:04:01 VL3 51 V171 +1:16:29 +1:06:09 01:55 584 188 772
205 Mārtiņš Galvanovskis 215 Lucky Me 03:04:17 VL2 102 V172 +1:16:45 +1:16:45 03:03 584 118 702
206 Edgars Dobelis 234 03:04:31 VL2 103 V173 +1:16:59 +1:16:59 02:18 583 157 740
207 Ainārs Skrubis 217 Ziemeļkurzeme OK 03:04:47 VL3 52 V174 +1:17:15 +1:06:55 02:32 582 142 724
208 Jānis Marčinkus 104 S/K Ozolnieki 03:05:03 VL4 9 V175 +1:17:31 +49:04 02:58 581 121 702
209 Agnese Bahmane 116 VSK Noskrien 03:05:03 SL2 21 S34 +50:59 +50:59 02:43 724 164 888
210 Zane Dziļuma 169 03:05:10 SL2 22 S35 +51:06 +51:06 02:39 724 168 892
211 Normunds Rozītis 191 03:06:22 VL2 104 V176 +1:18:50 +1:18:50 02:59 577 121 698
212 Gunda Plūmane 69 Pēdu nav 03:06:32 SL3 9 S36 +52:28 +33:55 02:25 719 184 903
213 Andris Melnis 54 VSK Noskrien 03:06:40 VL2 105 V177 +1:19:08 +1:19:08 02:14 576 161 737
214 Ieva Ozoliņa 91 03:06:42 SL2 23 S37 +52:38 +52:38 03:05 718 144 862
215 Selina Denise Trapp 222 03:06:53 SLJ 6 S38 +52:49 +52:04 02:25 717 184 901
216 Zane Vanaga 34 VSK Noskrien 03:08:14 SL2 24 S39 +54:10 +54:10 02:37 712 170 882
217 Kristīne Bagucka 173 SK Katrīna 03:08:36 SL2 25 S40 +54:32 +54:32 03:10 711 141 852
218 Elīna Jokuma 245 03:08:38 SL2 26 S41 +54:34 +54:34 02:45 711 162 873
219 Ivars Eškins 167 BE 44 03:09:13 VL3 53 V178 +1:21:41 +1:11:21 02:48 568 129 697
220 Didzis Gasiņš 28 Salaspils Zīriņi 03:09:42 VL3 54 V179 +1:22:10 +1:11:50 02:00 567 180 747
221 Ritvars Mūrnieks 216 03:09:43 VL2 106 V180 +1:22:11 +1:22:11 02:01 567 179 746
222 Evita Baltiņa 253 03:11:07 SL2 27 S42 +57:03 +57:03 02:14 701 199 900
223 Inta Zīriuse 5080 VSK Noskrien 03:11:38 SL2 28 S43 +57:34 +57:34 02:08 700 209 909
224 Mikus Voss 62 Līgas draugi, kas neskrien burkā 03:12:03 VL2 107 V181 +1:24:31 +1:24:31 02:23 560 151 711
225 Vitālijs Jakovļevs 23 www.endo.lv 03:12:50 VL2 108 V182 +1:25:18 +1:25:18 02:29 558 145 703
226 Didzis Raits 7 Mana mīļākā komanda 03:13:03 VL2 109 V183 +1:25:31 +1:25:31 01:22 557 263 820
227 Alla Radžabova-Cinovska 70 Maratona klubs 03:13:09 SL3 10 S44 +59:05 +40:32 02:39 694 168 862
228 Jānis Straukmanis 60 VSK Noskrien 03:13:12 VL2 110 V184 +1:25:40 +1:25:40 02:20 557 154 711
229 Sabīne Bunere 14 03:13:37 SLJ 7 S45 +59:33 +58:48 03:19 692 134 826
230 Kaspars Vingris 5079 03:14:01 VL2 111 V185 +1:26:29 +1:26:29 02:10 554 166 720
231 Cody Marthaler 5125 The Rock 03:15:23 VL2 112 V186 +1:27:51 +1:27:51 02:38 550 137 687
232 Alvis Cimža 65 03:17:39 VLJ 12 V187 +1:30:07 +1:15:14 02:18 544 157 701
233 Aija Freiberga 5085 03:17:44 SL2 29 S46 +1:03:40 +1:03:40 02:40 678 167 845
234 Andre Davis 5126 The Rock 03:19:04 VL2 113 V188 +1:31:32 +1:31:32 02:46 540 130 670
235 Daiga Vilkaste 225 03:19:19 SL3 11 S47 +1:05:15 +46:42 03:04 673 145 818
236 Laura Lasmane 5088 03:21:21 SL2 30 S48 +1:07:17 +1:07:17 03:07 666 143 809
237 Jānis Laganovskis 27 VSK Noskrien 03:21:22 VL2 114 V189 +1:33:50 +1:33:50 02:07 534 170 704
238 Svetlana Puce 68 03:22:45 SL3 12 S49 +1:08:41 +50:08 02:50 661 157 818
239 Ginta Viļuma 207 03:22:58 SL2 31 S50 +1:08:54 +1:08:54 03:01 661 148 809
240 Ēriks Dovnarovičs 102 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:23:14 VL2 115 V190 +1:35:42 +1:35:42 01:55 529 188 717
241 Jānis Vidovskis 194 Miks 03:23:18 VL3 55 V191 +1:35:46 +1:25:26 03:02 529 119 648
242 Māris Avotiņš 242 03:24:57 VL3 56 V192 +1:37:25 +1:27:05 02:50 525 127 652
243 Evita Ozola 40 VSK Noskrien 03:25:00 SL2 32 S51 +1:10:56 +1:10:56 02:35 654 172 826
244 Edgars Ozols 269 Salomon Latvia 03:25:10 VLJ 13 V193 +1:37:38 +1:22:45 02:58 524 121 645
245 Žanna Vanaga 190 VSK noskrien 03:25:18 SL3 13 S52 +1:11:14 +52:41 03:09 653 141 794
246 Māris Lūsis 197 VSK Noskrien 03:26:40 VL2 116 V194 +1:39:08 +1:39:08 02:07 520 170 690
247 Aiga Rozenberga 119 SK Sigulda 03:29:44 SL2 33 S53 +1:15:40 +1:15:40 03:12 639 139 778
248 Andris Rozenbergs 121 SK Sigulda 03:29:44 VL2 117 V195 +1:42:12 +1:42:12 03:11 513 113 626
249 Vilnis Brakovskis 5090 WOOD ART.LV 03:30:29 VL3 57 V196 +1:42:57 +1:32:37 03:17 511 110 621
250 Andis Rinkevics 37 Mārdža 03:30:29 VL2 118 V197 +1:42:57 +1:42:57 03:02 511 119 630
251 Konstantīns Kvasovs 232 Suicide Squad 03:31:51 VL2 119 V198 +1:44:19 +1:44:19 02:17 508 158 666
252 Sandra Rocēna 136 Skrienu priekam! 03:32:39 SL3 14 S54 +1:18:35 +1:00:02 02:40 630 167 797
253 Imants Ločmelis 55 Nūjo ar vēju 03:34:44 VL4 10 V199 +1:47:12 +1:18:45 02:37 501 138 639
254 Juris Rocēns 137 VSK Noskrien 03:36:35 VL3 58 V200 +1:49:03 +1:38:43 02:41 496 134 630
255 Jānis Dille 156 03:36:52 VL2 120 V201 +1:49:20 +1:49:20 03:12 496 113 609
256 Līva Asere 170 03:38:15 SL2 34 S55 +1:24:11 +1:24:11 02:41 614 166 780
257 Aivars Mozulis 150 Engures sportam 03:43:23 VL3 59 V202 +1:55:51 +1:45:31 02:17 481 158 639
258 Ilze Rata 48 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:43:57 SL4 1 S56 +1:29:53 +00:00 03:07 599 143 742
259 Māra Lākute 22 Nūjo ar vēju 03:44:33 SL2 35 S57 +1:30:29 +1:30:29 02:45 597 162 759
260 Benita Ločmele 56 Nūjo ar vēju 03:45:13 SL4 2 S58 +1:31:09 +01:16 03:10 595 141 736
261 Liene Beihmane-Veitmane 195 Nūjo ar vēju 03:51:39 SL2 36 S59 +1:37:35 +1:37:35 02:57 579 151 730
262 Māris Vīlips 10 Vīle 03:51:42 VL3 60 V203 +2:04:10 +1:53:50 03:06 464 116 580
263 Vivita Ruņģe 130 Nūjo ar vēju 03:56:04 SL3 16 S60 +1:42:00 +1:23:27 03:17 568 136 704
264 Kristīne Kuka 9 AD FITNESS Lēdmane 03:56:04 SL3 15 S61 +1:42:00 +1:23:27 03:21 568 133 701
265 Gaida Ķerve 72 Nūjo ar vēju 03:56:04 SL4 3 S62 +1:42:00 +12:07 02:52 568 155 723
266 Dzintars Laganovskis 41 AD Fitness 03:56:04 VL3 61 V204 +2:08:32 +1:58:12 03:18 456 109 565
267 Eva Burvāne 49 04:07:30 SL3 17 S63 +1:53:26 +1:34:53 03:39 542 122 664
268 Andis Ozoliņš 233 Nūjo priekam 04:10:15 VL4 11 V205 +2:22:43 +1:54:16 03:14 430 111 541
269 Māris Tjarve 248 Clean R 04:17:53 VL3 62 V206 +2:30:21 +2:20:01 02:31 417 143 560
270 Dace Zvīdriņa 249 04:20:24 SL2 37 S64 +2:06:20 +2:06:20 03:19 515 134 649
271 Līva Liepkalne 172 04:20:24 SLJ 8 S65 +2:06:20 +2:05:35 03:19 515 134 649
272 Linda Andrusa 5122 Nūjo priekam 04:28:23 SL3 18 S66 +2:14:19 +1:55:46 03:44 500 119 619
273 Iveta Radiņa-Liepkaula 219 04:34:21 SL3 19 S67 +2:20:17 +2:01:44 03:32 489 126 615
274 Agnija Freisa 223 04:57:24 SL2 38 S68 +2:43:20 +2:43:20 03:55 451 114 565
275 Igors Vasiļjevs 80 DNF
276 Juris Gudēvics-Liepiņš 256 VSK Noskrien DNF
277 Jānis Cīmurs 85 Cīmurēni DNF