STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 1232 SiS LAT 1:27:59 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:51 750 300 1050
2 Andrejs Dmitrijevs 1233 SiS LAT 1:30:09 VB2 1 V2 +02:10 +00:00 01:30 732 170 902
3 Kristaps Broks 1057 VSK Noskrien Rieksti 1:32:27 VB2 2 V3 +04:28 +02:18 01:08 714 225 939
4 Dainis Limanāns 1146 Swedbank 1:33:19 VB2 3 V4 +05:20 +03:10 01:10 707 219 926
5 Jānis Šņoriņš 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:35:44 VBJ 2 V5 +07:45 +07:45 00:56 689 273 962
6 Kalvis Alseika 1197 PaBaso.lv 1:36:57 VBJ 3 V6 +08:58 +08:58 01:13 681 210 891
7 Juris Damškalns 1118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:39:36 VB2 4 V7 +11:37 +09:27 01:02 663 247 910
8 Kaspars Kārkliņš 1261 Siguldas izlase 1:39:36 VB3 1 V8 +11:37 +00:00 01:13 663 210 873
9 Marius Dijokas 1177 No limits. 1:39:49 VB2 5 V9 +11:50 +09:40 01:38 661 156 817
10 Kārlis Vīksne 1223 Veikals 42km 1:40:24 VB2 6 V10 +12:25 +10:15 01:42 657 150 807
11 Einārs Šillers 1279 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 1:40:49 VB3 2 V11 +12:50 +01:13 01:40 655 153 808
12 Nauris Rūdulis 1200 Tukuma VK 1:40:50 VB3 3 V12 +12:51 +01:14 01:52 654 137 791
13 Voldemārs Lejnieks 1043 1:43:23 VB2 7 V13 +15:24 +13:14 01:12 638 213 851
14 Dāvis Rozītis 1224 Veikals 42km 1:43:57 VB2 8 V14 +15:58 +13:48 01:30 635 170 805
15 Zanda Ulanova 1066 1:45:02 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:02 750 180 930
16 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs 1:45:03 VB2 9 V15 +17:04 +14:54 01:29 628 172 800
17 Artūrs Ozoliņš 1293 1:46:01 VB2 10 V16 +18:02 +15:52 01:46 622 144 766
18 Artis Rudzītis 1154 Tukums 1:46:05 VB2 11 V17 +18:06 +15:56 01:35 622 161 783
19 Juris Redisons 1013 LATs valsts meži 1:46:15 VB2 12 V18 +18:16 +16:06 01:29 621 172 793
20 Artūrs Blūmiņš 1281 Virsotne/MARMOT 1:46:25 VB2 13 V19 +18:26 +16:16 01:23 620 184 804
21 Jevgenijs Dasko 1230 Ironman.lv 1:46:36 VB2 14 V20 +18:37 +16:27 01:36 619 159 778
22 Kaspars Stukuls 1246 1:47:13 VB2 15 V21 +19:14 +17:04 01:44 615 147 762
23 Ivars Kassalis 1283 Riga Ironman Team 1:48:28 VB2 16 V22 +20:29 +18:19 02:00 608 128 736
24 Valts Ulmanis 1156 Auseklis 1:49:08 VBJ 4 V23 +21:09 +21:09 01:43 605 149 754
25 Aigars Silkalns 1133 colorlib.com 1:49:13 VB2 17 V24 +21:14 +19:04 01:31 604 168 772
26 Ondrej Fikrle 1019 BKV Holysov 1:49:38 VB3 4 V25 +21:39 +10:02 01:41 602 151 753
27 Ivo Rudinskis 1163 Saldus Boksa klubs 1:49:52 VB2 18 V26 +21:53 +19:43 01:20 601 191 792
28 Sergejs Bogdanovs 1180 Dion SportLab 1:50:00 VB2 19 V27 +22:01 +19:51 01:29 600 172 772
29 Zigmunds Zauls 1264 1:50:40 VB3 5 V28 +22:41 +11:04 01:48 596 142 738
30 Iveta Pūpola 1286 MARATONA KLUBS 1:51:52 SB3 1 S2 +06:50 +00:00 01:32 704 238 942
31 Jakub Spryngl 1305 1:51:52 VB2 20 V29 +23:53 +21:43 01:50 590 139 729
32 Aino Gošs 1240 Maratona klubs 1:52:23 VB3 6 V30 +24:24 +12:47 01:26 587 178 765
33 Edgars Rencis 1068 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:53:42 VB2 21 V31 +25:43 +23:33 01:40 580 153 733
34 Ansis Pūce 1165 Saldus Boksa klubs 1:54:13 VB2 22 V32 +26:14 +24:04 01:18 578 196 774
35 Edgars Dzenuška 1181 1:54:35 VB2 23 V33 +26:36 +24:26 01:49 576 140 716
36 Kristaps Ziemelis 1225 Gemoss 1:54:56 VB2 24 V34 +26:57 +24:47 01:53 574 135 709
37 Mārtiņš Krauklis 1106 1:55:04 VB2 25 V35 +27:05 +24:55 01:07 573 228 801
38 Dace Banga 1062 bangasprivatprakse.lv 1:55:24 SB2 2 S3 +10:22 +10:22 02:17 683 160 843
39 Aleksandrs Orlovs 1009 1:56:00 VB2 26 V36 +28:01 +25:51 01:41 569 151 720
40 Jānis Zariņš 1027 1:56:20 VB2 27 V37 +28:21 +26:11 02:17 567 112 679
41 Artis Dūriņš 1162 Saldus Boksa klubs 1:56:46 VB2 28 V38 +28:47 +26:37 01:21 565 189 754
42 Mārtiņš Lukstaraups 1170 Līgas draugi, kas neskrien burkā 1:57:05 VB2 29 V39 +29:06 +26:56 02:11 564 117 681
43 Māris Pilmanis 1005 www.simosis.lv 1:57:14 VB3 7 V40 +29:15 +17:38 01:45 563 146 709
44 Kristaps Kanna 1174 PATRIA 1:57:48 VBJ 5 V41 +29:49 +29:49 02:18 560 111 671
45 Guntis Kārkliņš 1216 Saldus 1:57:58 VB2 30 V42 +29:59 +27:49 01:39 559 155 714
46 Sandis Pētersons 1297 Swedbank 1:58:02 VB2 31 V43 +30:03 +27:53 01:57 559 131 690
47 Toms Bricis 1231 1:58:44 VB2 32 V44 +30:45 +28:35 02:04 556 123 679
48 Uldis Raipalis 1172 Gentlemen's Club 1:58:53 VB2 33 V45 +30:54 +28:44 01:45 555 146 701
49 Rolands Trencis 1045 VSK Noskrien 1:59:16 VB2 34 V46 +31:17 +29:07 01:21 553 189 742
50 Zigmārs Kalvāns 6094 1:59:20 VBJ 6 V47 +31:21 +31:21 01:50 553 139 692
51 Ginta Valtere 1292 Līvānu VK 1:59:20 SB2 3 S4 +14:18 +14:18 02:19 660 158 818
52 Ilgvars Šmits 1198 VSK Noskrien 1:59:24 VB2 35 V48 +31:25 +29:15 01:52 553 137 690
53 Kalvis Jansons 1288 SSK Bebra 1:59:39 VBJ 7 V49 +31:40 +31:40 01:08 552 225 777
54 Imants Kaldre 1004 VSK Noskrien 2:00:27 VB2 36 V50 +32:28 +30:18 02:22 548 108 656
55 Didzis Kalniņš 1175 Maratona klubs 2:01:02 VB3 8 V51 +33:03 +21:26 01:58 545 130 675
56 Ronalds Zarīts 1218 Scope 2:01:30 VB2 37 V52 +33:31 +31:21 02:09 543 119 662
57 Gints Krieviņš 1092 2:01:53 VB2 38 V53 +33:54 +31:44 01:29 541 172 713
58 Kristops Heinsbegs 6103 MMA Jūrmala 2:02:07 VBJ 8 V54 +34:08 +34:08 01:18 540 196 736
59 Aivis Gusts 1125 Squeezy 2:02:45 VB2 39 V55 +34:46 +32:36 01:36 538 159 697
60 Kristers Ginters 1167 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" 2:02:56 VB2 40 V56 +34:57 +32:47 01:59 537 129 666
61 Edijs Leveika 1308 Aerodium 2:03:03 VB2 41 V57 +35:04 +32:54 01:06 536 232 768
62 Valerijs Ņikitins 6101 2:03:04 VB2 42 V58 +35:05 +32:55 01:44 536 147 683
63 Didzis Rupainis 1195 2:03:27 VB2 43 V59 +35:28 +33:18 01:54 535 134 669
64 Jevgeņijs Markins 1059 2:03:38 VB2 44 V60 +35:39 +33:29 02:18 534 111 645
65 Intars Vēberis 1252 2:04:00 VB2 45 V61 +36:01 +33:51 01:57 532 131 663
66 Raimonds Ozoliņš 1245 VSK Noskrien Rieksti 2:04:00 VB2 46 V62 +36:01 +33:51 01:17 532 199 731
67 Antanas Anskaitis 1123 2:04:02 VB2 47 V63 +36:03 +33:53 02:00 532 128 660
68 Klāvs Svilpe 1314 SDK 2:04:19 VB2 48 V64 +36:20 +34:10 01:47 531 143 674
69 Mārtiņš Vilemsons 1226 VSK Noskrien 2:04:49 VB2 49 V65 +36:50 +34:40 02:24 529 106 635
70 Iveta Caune 1086 2:04:50 SB2 4 S5 +19:48 +19:48 01:37 631 226 857
71 Juris Perunovs 1206 Zoorbagan 2:04:57 VB3 9 V66 +36:58 +25:21 02:10 528 118 646
72 Roberts Ivzāns 1087 2:04:59 VB3 10 V67 +37:00 +25:23 01:33 528 165 693
73 Uldis Pormeisters 1249 Ātrās ļipas/VSK 2:04:59 VB2 50 V68 +37:00 +34:50 01:19 528 194 722
74 Raimonds Ronis 1242 2:05:10 VB2 51 V69 +37:11 +35:01 01:41 527 151 678
75 Agris Veipāns 1148 2:05:11 VB3 11 V70 +37:12 +25:35 02:10 527 118 645
76 Juris Grodnis 1199 Krokus 2:05:12 VB3 12 V71 +37:13 +25:36 02:11 527 117 644
77 Arvis Spridzāns 1191 SQUEEZY 2:05:20 VB2 52 V72 +37:21 +35:11 02:00 526 128 654
78 Anrijs Hodžajevs 1061 STARCO 2:05:40 VB2 53 V73 +37:41 +35:31 01:33 525 165 690
79 Kristaps Treidens 1160 2:05:47 VBJ 9 V74 +37:48 +37:48 01:43 525 149 674
80 Gints Krastiņš 1039 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:05:56 VB2 54 V75 +37:57 +35:47 01:28 524 174 698
81 Ģirts Žagars 1274 2:06:26 VB2 55 V76 +38:27 +36:17 01:48 522 142 664
82 Jānis Ausmanis 1215 SK Katrīna 2:06:35 VB3 13 V77 +38:36 +26:59 02:02 521 125 646
83 Andis Puriņš 1241 2:06:39 VB3 14 V78 +38:40 +27:03 01:45 521 146 667
84 Agnis Mūrnieks 1190 OVI 2:06:40 VB2 56 V79 +38:41 +36:31 01:26 521 178 699
85 Jānis Duberis 1186 SSK Bebra 2:07:14 VB3 15 V80 +39:15 +27:38 01:41 519 151 670
86 Toms Pastars 1287 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:07:20 VB2 57 V81 +39:21 +37:11 02:17 518 112 630
87 Kārlis Cinis 1072 2:07:41 VB2 58 V82 +39:42 +37:32 02:09 517 119 636
88 Andrejs Sladkovs 1267 2:07:42 VB3 16 V83 +39:43 +28:06 02:11 517 117 634
89 Romans Triščevs 1295 Mill draw nuts 2:07:53 VB2 59 V84 +39:54 +37:44 01:48 516 142 658
90 Liene Štalte 1082 Moller Auto Ventspils/SIS 2:07:54 SB2 5 S6 +22:52 +22:52 01:38 616 223 839
91 Dagnis Kjahjars 1303 Tallink 2:08:23 VB3 17 V85 +40:24 +28:47 02:16 514 113 627
92 Ivars Frickauss 1222 2:08:40 VBJ 10 V86 +40:41 +40:41 02:01 513 126 639
93 Olegs Kopijs 1187 Saldus Boksa klubs 2:08:50 VB2 60 V87 +40:51 +38:41 01:57 512 131 643
94 Evita Ruskova 1084 VSK Noskrien 2:10:01 SB2 6 S7 +24:59 +24:59 02:23 606 153 759
95 Vairis Krauklis 1238 Privātbūve 2:10:10 VB4 1 V88 +42:11 +00:00 02:26 507 105 612
96 Kristīne Jansone 1296 Swedbank 2:10:20 SB3 2 S8 +25:18 +18:28 02:28 604 148 752
97 Andis Auziņš 6081 2:10:25 VB2 61 V89 +42:26 +40:16 01:34 506 163 669
98 Valdis Prauliņš 1278 Čiekurkalna Road Runners 2:10:35 VB3 18 V90 +42:36 +30:59 01:39 505 155 660
99 Juris Rāts 1219 Scope 2:11:05 VB3 19 V91 +43:06 +31:29 02:02 503 125 628
100 Mārtiņš Deičmanis 1209 ūdenzāles 2:11:06 VB2 62 V92 +43:07 +40:57 02:30 503 102 605
101 Matīss Zilgalvis 1153 2:11:12 VB2 63 V93 +43:13 +41:03 01:50 503 139 642
102 Jolanta Ivanova 6086 2:11:38 SB2 7 S9 +26:36 +26:36 02:06 598 174 772
103 Oskars Kunrads 1259 2:11:41 VB2 64 V94 +43:42 +41:32 02:27 501 104 605
104 Andris Orniņš 1236 2:11:42 VB2 65 V95 +43:43 +41:33 02:21 501 109 610
105 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba 2:12:09 SB2 8 S10 +27:07 +27:07 02:29 596 147 743
106 Alvis Lepiksons 1282 Auseklis IK 2:12:10 VB3 20 V96 +44:11 +32:34 02:13 499 115 614
107 Māris Modriņš 1258 2:12:41 VB2 66 V97 +44:42 +42:32 01:56 497 132 629
108 Didzis Sprūds 1127 DNB banka 2:12:47 VB2 67 V98 +44:48 +42:38 02:05 497 122 619
109 Oskars Martuzāns 1250 2:13:57 VB2 69 V99 +45:58 +43:48 01:24 493 182 675
110 Viesturs Šlosbergs 1124 2:13:57 VB2 68 V100 +45:58 +43:48 01:36 493 159 652
111 Aivars Fogelis 1310 2:14:02 VB2 70 V101 +46:03 +43:53 01:42 492 150 642
112 Jānis Vērdiņš 1053 Sējas novads/MSĢ 2:14:22 VB2 71 V102 +46:23 +44:13 01:22 491 187 678
113 Ģirts Vēsma 1320 2:14:48 VB4 2 V103 +46:49 +04:38 02:09 490 119 609
114 Lolita Linde 6079 2:14:53 SB2 9 S11 +29:51 +29:51 02:38 584 139 723
115 Viesturs Puriņš 1234 2:14:57 VB3 21 V104 +46:58 +35:21 02:09 489 119 608
116 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1248 Siguldas izlase 2:15:03 VB2 72 V105 +47:04 +44:54 01:28 489 174 663
117 Normunds Zauls 1021 Limbaži 2:15:16 VB3 22 V106 +47:17 +35:40 02:04 488 123 611
118 Ainārs Veģeris 1260 Siguldas izlase 2:15:49 VB3 23 V107 +47:50 +36:13 01:48 486 142 628
119 Arvīds Pelēcis 1022 2:16:00 VBJ 11 V108 +48:01 +48:01 02:16 485 113 598
120 Armands Zvejnieks 1048 Moller Auto Ventspils/SIS 2:16:04 VB2 73 V109 +48:05 +45:55 01:57 485 131 616
121 Viesturs Dzirkalis 1217 Seastone.eu 2:16:06 VB3 24 V110 +48:07 +36:30 02:00 485 128 613
122 Sandis Radziņš 1042 2:16:17 VBJ 12 V111 +48:18 +48:18 01:45 484 146 630
123 Ieva Zirne 1003 2:16:21 SB2 10 S12 +31:19 +31:19 02:26 578 150 728
124 Kristaps Skujiņš 6077 Spararats 2:16:26 VB2 74 V112 +48:27 +46:17 01:41 484 151 635
125 Ivo Almanis 1284 2:16:46 VB3 25 V113 +48:47 +37:10 02:24 482 106 588
126 Artūrs Pielēns-Pelēns 1270 Lattelecom 2:17:01 VB2 75 V114 +49:02 +46:52 02:20 482 109 591
127 Juris Līpacis 1239 2:17:16 VB3 26 V115 +49:17 +37:40 02:19 481 110 591
128 Artūrs Rozenfelds 1202 Jaunmārupe skrien 2:17:18 VB3 27 V116 +49:19 +37:42 02:11 481 117 598
129 Reiners Birners 1203 2:17:19 VBJ 13 V117 +49:20 +49:20 02:19 481 110 591
130 Aigars Kokins 1253 2:17:26 VB2 76 V118 +49:27 +47:17 01:50 480 139 619
131 Jānis Zaļais 1210 2:17:34 VB2 77 V119 +49:35 +47:25 02:31 480 101 581
132 Elīna Masteiko 1319 VSK Noskrien 2:17:38 SB2 11 S13 +32:36 +32:36 01:52 572 196 768
133 Jānis Kopmanis 1096 LSC 2:17:46 VB3 28 V120 +49:47 +38:10 02:01 479 126 605
134 Igors Vasiļjevs 1071 2:17:51 VB2 78 V121 +49:52 +47:42 01:15 479 204 683
135 Līga Irbe 1285 2:18:02 SB2 12 S14 +33:00 +33:00 01:41 571 217 788
136 Aleksandrs Moskaļiks 1150 2:18:02 VB2 79 V122 +50:03 +47:53 02:01 478 126 604
137 Niks Alpēns 1166 2:18:16 VBJ 14 V123 +50:17 +50:17 01:57 477 131 608
138 Arūnas Beržinskas 1144 2:18:34 VB3 29 V124 +50:35 +38:58 02:30 476 102 578
139 Sigita Upeniece 1316 2:18:34 SB3 3 S15 +33:32 +26:42 01:42 568 215 783
140 Baiba Gabrāne 1037 2:18:36 SB2 13 S16 +33:34 +33:34 01:46 568 207 775
141 Dainis Briedis 6088 2:18:49 VB3 30 V125 +50:50 +39:13 02:21 475 109 584
142 Rodrigo Treijers 1064 Virsotne/Marmot 2:19:01 VB3 31 V126 +51:02 +39:25 02:16 475 113 588
143 Nauris Auzenbahs 1145 VAS LATs dzelzceļš DNRAI 2:19:02 VB3 32 V127 +51:03 +39:26 01:45 475 146 621
144 Anete Casno 1108 2:19:05 SB2 14 S17 +34:03 +34:03 02:05 566 175 741
145 Dace Traniņa 1271 Lattelecom 2:19:06 SB2 15 S18 +34:04 +34:04 02:31 566 145 711
146 Rinalds Zeltiņš 1024 KMKVP 2:19:10 VB3 33 V128 +51:11 +39:34 01:44 474 147 621
147 Madara Tīģere 6087 2:19:40 SBJ 1 S19 +34:38 +00:00 02:31 564 145 709
148 Ilze Baumane 1256 2:19:42 SB2 16 S20 +34:40 +34:40 02:29 564 147 711
149 Māris Lūsis 6089 2:19:49 VB2 80 V129 +51:50 +49:40 02:00 472 128 600
150 Jānis Rancāns 1307 Beekid 2:19:52 VB3 34 V130 +51:53 +40:16 01:50 472 139 611
151 Valdis Rozentāls 1208 Ziepniekkalns 2:19:52 VB3 35 V131 +51:53 +40:16 01:48 472 142 614
152 Renāte Stūre 1306 Beekid 2:19:52 SB2 17 S21 +34:50 +34:50 01:51 563 197 760
153 Regnārs Valciņš 1130 2:20:39 VB3 36 V132 +52:40 +41:03 01:47 469 143 612
154 Ivars Seiksts 1020 2:21:02 VB2 81 V133 +53:03 +50:53 02:04 468 123 591
155 Aiva Liepiņa 1049 2:21:20 SB2 18 S22 +36:18 +36:18 02:05 557 175 732
156 Arnis Pokšāns 1046 Abas Kreisās Kājas 2:21:20 VB3 37 V134 +53:21 +41:44 02:00 467 128 595
157 Modris Liepiņš 1207 Lielaisciems 2:22:06 VB3 38 V135 +54:07 +42:30 02:54 464 88 552
158 Ilze Limanāne 1025 VSK Noskrien Vāveres 2:22:17 SB2 19 S23 +37:15 +37:15 02:04 554 177 731
159 Ieva Biedrīte 1176 Grauda Spēks/BBFactory 2:22:33 SB2 20 S24 +37:31 +37:31 02:27 553 149 702
160 Konstantīns Vasiļjevs 1179 Dion Sportlab 2:22:40 VB2 82 V136 +54:41 +52:31 01:41 463 151 614
161 Edgars Dobelis 1291 2:23:11 VB2 83 V137 +55:12 +53:02 02:46 461 92 553
162 Uģis Bents 1074 2:23:23 VB2 84 V138 +55:24 +53:14 01:42 460 150 610
163 Ilze Smilga 1159 2:23:23 SB3 4 S25 +38:21 +31:31 02:37 549 139 688
164 Reinis Zarāns 1178 Swedbank 2:24:01 VB2 85 V139 +56:02 +53:52 02:05 458 122 580
165 Lelde Broka 1067 VSK Noskrien Vāveres 2:24:23 SB2 21 S26 +39:21 +39:21 01:58 546 186 732
166 Kristīne Sekace 1095 Kustību telpa 2:24:38 SB2 22 S27 +39:36 +39:36 02:33 545 143 688
167 Roberts Koleda 1247 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:24:41 VB3 39 V140 +56:42 +45:05 02:46 456 92 548
168 Imants Bambis 1161 2:24:42 VB2 86 V141 +56:43 +54:33 02:48 456 91 547
169 Elīna Rozīte 1302 Miķeļa Alus 2:24:48 SB2 23 S28 +39:46 +39:46 02:50 544 129 673
170 Aija Melezere 1069 2:25:17 SB2 24 S29 +40:15 +40:15 01:55 542 190 732
171 Evija Melberga 1006 VSK Noskrien 2:25:18 SB2 25 S30 +40:16 +40:16 01:13 542 300 842
172 Sanita Ivanova 1089 2:25:32 SB2 27 S31 +40:30 +40:30 02:29 541 147 688
173 Ieva Rukšāne 1038 VSK Noskrien 2:25:32 SB2 26 S32 +40:30 +40:30 02:12 541 166 707
174 Indrek Haal 1300 2:25:36 VB2 87 V142 +57:37 +55:27 02:38 453 97 550
175 Kaspars Vingris 1255 2:25:45 VB2 88 V143 +57:46 +55:36 01:42 453 150 603
176 Jānis Butkēvičus 1263 2:26:11 VB2 89 V144 +58:12 +56:02 02:33 451 100 551
177 Egita Uzule 1164 Saldus Boksa klubs 2:26:17 SB3 5 S33 +41:15 +34:25 02:09 539 170 709
178 Uģis Zanders 1275 Riga Freediving 2:26:19 VB3 40 V145 +58:20 +46:43 01:59 451 129 580
179 Arnis Lukašenoks 1194 ELKOR 2:26:48 VB2 90 V146 +58:49 +56:39 02:41 450 95 545
180 Liene Roopa 1227 2:26:48 SBJ 2 S34 +41:46 +07:08 02:40 537 137 674
181 Gunta Brazauska 1301 2:26:50 SB2 28 S35 +41:48 +41:48 02:37 536 139 675
182 Arnis Krūmiņš 1193 2:27:03 VB2 91 V147 +59:04 +56:54 02:39 449 96 545
183 Jānis Tenbergs 1298 Engures sportam 2:27:06 VB2 92 V148 +59:07 +56:57 01:37 449 158 607
184 Jurijs Andrejevs 1184 2:27:52 VB2 93 V149 +59:53 +57:43 02:17 446 112 558
185 Alberts Dambis 1030 VSK Noskrien 2:27:53 VB2 94 V150 +59:54 +57:44 01:51 446 138 584
186 Mārtiņš Gūtmanis 1029 Engures sportam / Mamma Daba 2:27:58 VB2 96 V151 +59:59 +57:49 01:51 446 138 584
187 Kristaps Miķelsons 1269 Lattelecom 2:27:58 VB2 95 V152 +59:59 +57:49 02:34 446 99 545
188 Mārīte Kokina 1054 VSK Noskrien 2:28:25 SB2 29 S36 +43:23 +43:23 03:12 531 114 645
189 Mārcis Fogels 1158 SK Sigulda 2:28:40 VB2 97 V153 +1:00:41 +58:31 02:00 444 128 572
190 Matthew Ettl 1309 www.linguafranca.lv 2:29:50 VB2 98 V154 +1:01:51 +59:41 02:46 440 92 532
191 Edgars Bērze 1083 2:29:51 VB2 99 V155 +1:01:52 +59:42 01:09 440 222 662
192 Indars Melzobs 1041 VSK Noskrien 2:30:09 VB2 100 V156 +1:02:10 +1:00:00 01:51 439 138 577
193 Jekaterina Dmitrijeva 1220 VSK Noskrien 2:30:34 SB2 30 S37 +45:32 +45:32 02:17 523 160 683
194 Anete Danelsone 1151 Purva Kurmji 2:30:39 SB2 31 S38 +45:37 +45:37 02:24 523 152 675
195 Ieva Tāle-Stangute 1023 2:30:46 SB2 33 S39 +45:44 +45:44 02:56 522 124 646
196 Simona Ozola-Ozoliņa 1076 2:30:46 SB2 32 S40 +45:44 +45:44 03:11 522 115 637
197 Erlens Grunckis 1034 Valmiera 2:31:10 VB3 41 V157 +1:03:11 +51:34 02:40 437 96 533
198 Aija Freiberga 6082 2:31:33 SB2 34 S41 +46:31 +46:31 02:46 520 132 652
199 Rigonda Germova 1044 2:31:45 SB3 6 S42 +46:43 +39:53 02:50 519 129 648
200 Agnese Paulsone 1182 2:31:50 SB2 35 S43 +46:48 +46:48 02:23 519 153 672
201 Ildze Straume 1077 VSK Noskrien 2:32:33 SB3 7 S44 +47:31 +40:41 02:11 516 167 683
202 Voldemārs Surgunts 6090 2:32:36 VB4 3 V158 +1:04:37 +22:26 02:16 432 113 545
203 Dace Slotiņa 1201 2:32:38 SB3 8 S45 +47:36 +40:46 02:57 516 124 640
204 Dainis Driņķis 1277 2:32:44 VB3 42 V159 +1:04:45 +53:08 02:52 432 89 521
205 Ligita Leitlande 1137 2:32:52 SB3 9 S46 +47:50 +41:00 02:07 515 172 687
206 Ivars Austers 1088 Turbo 2:32:58 VB3 43 V160 +1:04:59 +53:22 02:50 431 90 521
207 Zane Bulāne 1028 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:33:22 SB2 36 S47 +48:20 +48:20 02:13 514 165 679
208 Aivis Štemmers 1104 SK Pūre 2:33:29 VB2 101 V161 +1:05:30 +1:03:20 01:10 430 219 649
209 Jēkabs Bricis 1131 Bez Kompasa 2:33:49 VB2 102 V162 +1:05:50 +1:03:40 02:40 429 96 525
210 Guntis Šīmanis 1050 Z/s "Modras" 2:33:54 VB2 103 V163 +1:05:55 +1:03:45 02:50 429 90 519
211 Inese Neilande 1313 2:34:08 SB3 10 S48 +49:06 +42:16 02:58 511 123 634
212 Ģirts Ostrovskis 1289 2:34:16 VB2 104 V164 +1:06:17 +1:04:07 02:31 428 101 529
213 Iveta Lazdiņa 1055 PEINTBOLA PARKS 2xL 2:34:18 SB2 37 S49 +49:16 +49:16 02:54 511 126 637
214 Elīza Veipāne 1147 2:34:51 SB2 38 S50 +49:49 +49:49 03:05 509 118 627
215 Anna Proskurina 1035 2:34:52 SB2 39 S51 +49:50 +49:50 02:18 509 159 668
216 Ieva Zilberte 1129 2:34:55 SB2 40 S52 +49:53 +49:53 02:48 508 130 638
217 Kristaps Zvirgzds 1294 Intervālu Regresori 2:35:00 VBJ 15 V165 +1:07:01 +1:07:01 01:46 426 144 570
218 Mikus Voss 1051 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:35:22 VB2 105 V166 +1:07:23 +1:05:13 02:51 425 89 514
219 Zane Dziļuma 1188 2:35:26 SB2 41 S53 +50:24 +50:24 02:40 507 137 644
220 Natalija Zeņina 1173 ELKOR 2:35:32 SB3 11 S54 +50:30 +43:40 02:35 506 141 647
221 Emīls Gūtmanis 1120 Engures vidusskola / Engures sportam 2:35:38 VBJ 17 V167 +1:07:39 +1:07:39 03:12 424 80 504
222 Dāvis Ziemelis 1114 Engures vidusskola/Engures sportam 2:35:38 VBJ 16 V168 +1:07:39 +1:07:39 03:11 424 80 504
223 Normunds Davidčuks 1136 Stāmučnieki 2:35:40 VB2 106 V169 +1:07:41 +1:05:31 02:45 424 93 517
224 Jānis Pērkons 1040 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:35:47 VB3 44 V170 +1:07:48 +56:11 02:07 424 120 544
225 Uģis Inka 1073 VSK Noskrien 2:36:30 VB3 45 V171 +1:08:31 +56:54 01:40 422 153 575
226 Gints Ošiņš 6098 SK "Kenijas Brieži" 2:36:37 VB3 46 V172 +1:08:38 +57:01 03:00 421 85 506
227 Endija Kaunese 1304 2:36:39 SB2 42 S55 +51:37 +51:37 02:58 503 123 626
228 Agnija Zizlāne 1085 2:36:41 SB2 43 S56 +51:39 +51:39 02:54 503 126 629
229 Raimonds Bērze 6093 2:36:46 VBJ 18 V173 +1:08:47 +1:08:47 01:46 421 144 565
230 Danny Doucette 1204 2:37:16 VB2 107 V174 +1:09:17 +1:07:07 02:31 420 101 521
231 Aivars Veiss 1011 VSK Noskrien 2:37:19 VB4 4 V175 +1:09:20 +27:09 02:44 419 93 512
232 Ieva Ozoliņa 1080 2:38:10 SB2 44 S57 +53:08 +53:08 01:59 498 184 682
233 Elīna Petrovska 1140 2:38:11 SB2 45 S58 +53:09 +53:09 02:27 498 149 647
234 Mārcis Janušs 1056 SELLA AM 2:38:17 VB3 47 V176 +1:10:18 +58:41 03:17 417 78 495
235 Ivars Kore 1168 2:38:26 VB3 48 V177 +1:10:27 +58:50 02:58 417 86 503
236 Alla Radžabova-Cinovska 1065 Maratona klubs 2:38:57 SB3 12 S59 +53:55 +47:05 03:04 496 119 615
237 Marta Lapiņa 1093 2:38:59 SB2 46 S60 +53:57 +53:57 02:49 495 130 625
238 Santa Birģele 1141 2:38:59 SBJ 3 S61 +53:57 +19:19 02:47 495 131 626
239 Ingars Šakalis 1107 2:39:24 VB2 108 V178 +1:11:25 +1:09:15 01:34 414 163 577
240 Ainārs Kļaviņš 1243 Overly 2:39:46 VB2 109 V179 +1:11:47 +1:09:37 02:31 413 101 514
241 Evita Rudzīte 6084 Sporta Patriots 2:40:38 SBJ 4 S62 +55:36 +20:58 03:07 490 117 607
242 Evija Šveca 1228 2:40:56 SB3 13 S63 +55:54 +49:04 02:40 489 137 626
243 Jānis Zemturis 1149 2:41:20 VB4 5 V180 +1:13:21 +31:10 02:53 409 88 497
244 Ivo Vaicis 1318 2:41:44 VB2 110 V181 +1:13:45 +1:11:35 02:51 408 89 497
245 Sabīne Bunere 1016 2:41:47 SBJ 5 S64 +56:45 +22:07 03:10 487 115 602
246 Uldis ZĪle 1014 VSK Noskrien 2:41:51 VB3 49 V182 +1:13:52 +1:02:15 02:09 408 119 527
247 Laila Ceika 1060 2:41:56 SB4 1 S65 +56:54 +00:00 03:05 486 118 604
248 Guntis Strautiņš 1280 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:41:59 VB2 111 V183 +1:14:00 +1:11:50 02:52 407 89 496
249 Anete Erta 6102 Stirna un Zaķis 2:42:23 SBJ 6 S66 +57:21 +22:43 03:15 485 112 597
250 Aigars Eglājs 1235 Pa Vienam 2:42:51 VB2 112 V184 +1:14:52 +1:12:42 02:45 405 93 498
251 Niklāvs Marauskis 1311 SK Katrīna 2:43:05 VBJ 19 V185 +1:15:06 +1:15:06 02:34 405 99 504
252 Urzula Spickus 1099 RigaPlaza 2:43:09 SB3 14 S67 +58:07 +51:17 02:21 483 155 638
253 Anastasija Panonpex 6100 2:43:11 SBJ 7 S68 +58:09 +23:31 03:01 483 121 604
254 Jānis Laganovskis 1026 VSK Noskrien 2:43:16 VB2 113 V186 +1:15:17 +1:13:07 02:13 404 115 519
255 Laura Lasmane 6078 2:43:24 SB2 47 S69 +58:22 +58:22 02:04 482 177 659
256 Lita Marauska 1312 SK Katrīna 2:43:35 SB3 15 S70 +58:33 +51:43 02:42 482 135 617
257 Inga Heidemane 1321 SK Katrīna 2:45:18 SB3 16 S71 +1:00:16 +53:26 03:01 477 121 598
258 Iveta Kudrjavceva 1032 2:46:01 SB4 2 S72 +1:00:59 +04:05 03:07 475 117 592
259 Mareks Strihors 1105 Smārdes Buks 2:46:26 VB3 50 V187 +1:18:27 +1:06:50 02:54 396 88 484
260 Edgars Timofejevs 1142 2:47:15 VB2 114 V188 +1:19:16 +1:17:06 02:51 395 89 484
261 Ilona Sedleniece 1157 DNB banka 2:47:38 SB3 17 S73 +1:02:36 +55:46 02:55 470 125 595
262 Daiga Piebalga 6076 VSK Noskrien 2:48:26 SB3 18 S74 +1:03:24 +56:34 03:02 468 120 588
263 Aiga Vīdmane 1229 2:48:28 SB3 19 S75 +1:03:26 +56:36 02:56 468 124 592
264 Monta Kiršteina 1036 2:49:12 SB2 48 S76 +1:04:10 +1:04:10 02:15 466 162 628
265 Krišjānis Svilpe 6097 2:49:52 VBJ 20 V189 +1:21:53 +1:21:53 02:09 388 119 507
266 Sintija Saldābola 1183 2:50:56 SB2 49 S77 +1:05:54 +1:05:54 03:11 461 115 576
267 Dana Zandersone 1094 Swedbank 2:51:51 SB2 50 S78 +1:06:49 +1:06:49 02:37 458 139 597
268 Edijs Orols 6099 2:52:40 VB2 115 V190 +1:24:41 +1:22:31 02:50 382 90 472
269 Mārtiņš Puriņš 1015 2:52:41 VB2 116 V191 +1:24:42 +1:22:32 01:54 382 134 516
270 Jānis Tolpežņikovs 1135 2:53:44 VB2 117 V192 +1:25:45 +1:23:35 03:02 380 84 464
271 Artūrs Miksons 1276 2:53:47 VB2 118 V193 +1:25:48 +1:23:38 01:55 380 133 513
272 Inga Vate 1017 Individuāli 2:54:39 SB3 20 S79 +1:09:37 +1:02:47 02:33 451 143 594
273 Artūrs Naudiņš 1115 DNB banka 2:56:07 VB2 119 V194 +1:28:08 +1:25:58 03:26 375 74 449
274 Andris Žuravļovs 6085 Warrior Workout 2:56:17 VB2 120 V195 +1:28:18 +1:26:08 02:09 374 119 493
275 Jolanta Romanova 1075 VSK Noskrien 2:57:16 SB3 21 S80 +1:12:14 +1:05:24 03:11 444 115 559
276 Matt Thompson 1211 2:57:40 VB2 121 V196 +1:29:41 +1:27:31 03:12 371 80 451
277 Deena Thompson 1212 2:57:40 SB2 51 S81 +1:12:38 +1:12:38 03:09 443 116 559
278 Kaspars Klētnieks 6096 2:58:40 VB3 51 V197 +1:30:41 +1:19:04 02:47 369 92 461
279 Zanda Taupmana 1079 VSK Noskrien 2:59:44 SB3 22 S82 +1:14:42 +1:07:52 02:46 438 132 570
280 Annija Anna Zaļaiskalna 1251 SSE RIGA 2:59:59 SBJ 8 S83 +1:14:57 +40:19 03:21 438 109 547
281 Ulvis Rudzišs 1008 3:00:00 VB2 122 V198 +1:32:01 +1:29:51 03:17 367 78 445
282 Velga Zaļaiskalna 6080 Mona OK 3:00:27 SB3 23 S84 +1:15:25 +1:08:35 03:01 437 121 558
283 Guna Ķirse 1031 3:00:56 SB2 52 S85 +1:15:54 +1:15:54 03:11 435 115 550
284 Māris Vīlips 1012 Vīle 3:01:07 VB3 52 V199 +1:33:08 +1:21:31 01:22 364 187 551
285 Alise Pokšāne 1213 Abas Kreisās Kājas 3:02:05 SBJ 9 S86 +1:17:03 +42:25 03:22 433 108 541
286 Vivita Ruņģe 1266 Nūjo ar vēju 3:02:30 SB3 24 S87 +1:17:28 +1:10:38 02:54 432 126 558
287 Tamāra Bičkova 1138 3:02:32 SB2 53 S88 +1:17:30 +1:17:30 02:52 432 127 559
288 Ilze Fogele 1272 SK Sigulda 3:03:22 SB2 54 S89 +1:18:20 +1:18:20 01:50 430 199 629
289 Kristīna Ceika 1058 Nūjo ar vēju 3:04:02 SB2 55 S90 +1:19:00 +1:19:00 02:30 428 146 574
290 Regīna Kulinska 1196 Nūjo ar vēju 3:04:37 SB4 3 S91 +1:19:35 +22:41 02:51 427 128 555
291 Ilze Tālmane 6095 Maratona Klubs 3:05:03 SB2 56 S92 +1:20:01 +1:20:01 02:33 426 143 569
292 Linda Vildava 1090 3:06:04 SBJ 10 S93 +1:21:02 +46:24 03:44 423 98 521
293 Inguna Folberga 1237 Troļļi 3:09:09 SB3 25 S94 +1:24:07 +1:17:17 02:59 416 122 538
294 Konstantīns Kvasovs 6083 Suicide Squad 3:11:05 VB2 123 V200 +1:43:06 +1:40:56 02:03 345 124 469
295 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team 3:11:14 VB3 53 V201 +1:43:15 +1:31:38 02:10 345 118 463
296 Dace Janeka 1171 Nūjo ar vēju 3:11:17 SB3 26 S95 +1:26:15 +1:19:25 02:39 412 138 550
297 Agnese Meikšāne 1007 Mana mīļākā komanda 3:13:58 SB2 57 S96 +1:28:56 +1:28:56 02:56 406 124 530
298 Santa Cine 1078 Swedbank 3:14:25 SB2 58 S97 +1:29:23 +1:29:23 03:24 405 107 512
299 Katrīna Kūkuma 1070 Lidoleti.lv 3:18:22 SB2 59 S98 +1:33:20 +1:33:20 03:17 397 111 508
300 Inta Amoliņa 1052 VSK Noskrien 3:19:47 SB4 4 S99 +1:34:45 +37:51 03:14 394 113 507
301 Rasa Vilnite 1299 Nūjo ar vēju 3:23:25 SB2 60 S100 +1:38:23 +1:38:23 02:22 387 154 541
302 Luize Raga 1273 3:23:54 SB2 61 S101 +1:38:52 +1:38:52 03:14 386 113 499
303 Rimvydas Lukšta 1214 Nūjo ar vėju 3:24:40 VB2 124 V202 +1:56:41 +1:54:31 02:55 322 87 409
304 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes 3:25:52 VB4 6 V203 +1:57:53 +1:15:42 02:58 321 86 407
305 Ilze Pelēce 1063 VSK Noskrien 3:25:52 SB3 27 S102 +1:40:50 +1:34:00 02:24 383 152 535
306 Sanita Puriņa 1155 3:29:08 SB3 28 S103 +1:44:06 +1:37:16 03:01 377 121 498
307 Inga Zāle 1097 Nūjo ar vēju 3:30:05 SB4 5 S104 +1:45:03 +48:09 02:54 375 126 501
308 Daiga Holma 1268 3:43:10 SB4 6 S105 +1:58:08 +1:01:14 03:27 353 106 459
309 Inga Kairiene 6091 3:47:58 SB2 62 S106 +2:02:56 +2:02:56 03:26 346 106 452
310 Zita Dargiene 6092 3:47:58 SB2 63 S107 +2:02:56 +2:02:56 03:01 346 121 467
311 Inguna Skujiņa 1192 Nūjo vesels 3:50:39 SB4 7 S108 +2:05:37 +1:08:43 03:14 342 113 455
312 Aija Orniņa 1010 4:05:05 SB3 29 S109 +2:20:03 +2:13:13 03:30 321 104 425
313 Krišjānis Stepiņš 1152 Purva Kurmji DNF