Stirnubuks.lv - Vāvere ir stiprs, Stirnu buki – ar!

Vāvere ir stiprs, Stirnu buki – ar!

Teksts: Stirnubuks.lv

Noslēgusies izaicinājuma “Noķer Vāveri, ja vari!” 1.nedēļa. Izaicinājumā ar vismaz vienu reģistrētu aktivitāti “skrien, nūjo, ej” atzīmējās 484 dalībnieki, no kuriem 153 nedēļas laikā “Vāveri noķēra” jeb savāca tikpat (10) vai vairāk (max 12) punktus, kā izaicinājuma galvenais “medījuma objekts” – Stirnu buka viens no organizatoriem Signis Vāvere! Esat bijuši gana čadīgi, čakli un sportotnocietušies, tas ļoti, ļoti priecē un silda mūsmeža iemītnieku sirdis!

Izaicinājumam vari pievienoties arī no šīs nedēļas, jo punktus katrā nedēļā skaitīsim no jauna, kopvērtējuma ieskaitē gan Tev viena nedēļa ies secen! Vairāk par izaicinājuma noteikumiem un balvu fondu lasi ŠEIT!

Izaicinājuma pirmā nedēļas statistika::

Aktīvie dalībnieki:: 484,

noskrietie km:: 25 917,90 km jeb vid.53,6 km/dalībnieks,

uzkāptie augstummetri:: 218 116 a.m., jeb vid.450,7 a.m/dalībnieks,

aktivitāšu biežums (iekavās – reižu skaits):: [7] => 111, [6] => 90, [5] => 105, [4] => 50, [3] => 51, [2] => 39, [1] => 40 jeb vid.4,9x nedēļā/dalībnieks

Apmeklētie tūrisma objekti:: Serpentīna ceļš, Sigulda – 102, Āžu kalns, Pietukuma meži – 47,  Pārventas parks, Kuldīga – 30, LVM dabas parks Tērvetē – 16, Aglonas Bazilika – 4, neapmeklēja nevienu – 285.

Pirmās nedēļas dalībnieku iespēto skati ŠEIT!Kur skriesim šonedēļ? 

Tava iespēja izaicinājuma otrajā nedēļā (22.-28.3.) nopelnīt 3 ekstra punktus būs, ja savā aktivitātē iekļausi sekojošu tūrisma objektu apmeklējumu:

Izaicinājuma Noteikumu izmaiņas!!! Apmeklējot kādu no šiem tūrisma objektiem Tu nopelnīsi 3 punktus, BET apmeklējot 2 vai vairāk no tiem, saņemsi papildus +1 punktu! Par centību jeb #ŠokoBonus! Iesaka mūsu Mežavecis Gints K., nevarējām neņemt vērā, jo prātīgs ieteikums tiem, kam patīk izkustēties dažādos apvidos!

Noker_vaveri_FB_apbalvo_712

Sveicam šīs nedēļas BALVU IZLOZES veiksminiekus – Daci Ginteri-Dalbiņu (Sportland dāvanu karte – to nosūtīsim Tev epastā!), Zani Ka, Viktoru Saveļjevu, Anci Liepiņu un Mareku Tumašu (visiem četriem – uztura komplekti no Orthomol Latvija un visiem četriem lūdzam, atsūtīt e-pastu: rimants @ stirnubuks.lv, ar ziņu, uz kuru, no Jūsu izvēlētam Pickup punktam, balvu piegādās mūsu partneris DPD Latvija!

Vēl viena labā ziņa – jau šonedēļ pirmie izaicinājuma dalībnieki, sasniedzot 16 punktu (kopvērtējumā) robežu saņems atlaižu kuponus jaunās Salomon kolekcijas iegādei Sportland e-veikalā!

Un, lai visiem mundruma pilnas šīs nedēļas kārtējās aktivitātes! Vāvere nesnauž, sola čakli krāt punktus! Kāds ir Tavs šīs nedēļas noskaņojums?

12 punkti (40)
- 3 punkti
62.1km - 3 punkti 1074a.m. - 3 punkti 6x - 3 punkti
Vieta Skrējējs Punkti W2 Sasniegums nedēļā Kopā

Stirnubuks.lv - Monblāna smaids taku olimpiādē

Monblāna smaids taku olimpiādē

Augusta pēdējā nedēļā kārtējo reizi sekosim līdzi notikumiem 4810 metru augstā Monblāna pakājē, kur aptuveni 10 000 skrējēju dosies piecās dažādās trasēs un 1. septembra pēcpusdienā uzzināsim, kurš pirmais šogad pieveiks 171 kilometru skrējienu ar 10 000 augstummetriem pa trim valstīm, no visām debespusēm aplūkojot sniegiem klāto “Baltā kalna” smaili.

Stirnubuks.lv - Stirnu buka dizaineris

Stirnu buka dizaineris

Kreatīvā stirnubuks.lv mājaslapa, pievilcīgie sacensību plakāti, pārskatāmās infografikas, kičīgie numuri, medaļas, stilīgie dalībnieku krekli un aktuālās Es esmu Stirnu buks naģenes. Kas viņus vieno un iedzīvina?

Stirnubuks.lv - Stirnu buka medaļnieki

Stirnu buka medaļnieki

Katra medaļa ir roku darbs. Katrā medaļā tiek ieguldītas 10-12 darbības līdz tā no materiāliem kļūst par medaļu. Mūsu darbnīca sastāv no vairākām telpām, katrā no tām notiek savs process. Reiz saskaitījām, ka Mārtiņš, pārvietojot medaļas no viena procesa uz otru, dienā nostaigā 25 km