Stirnubuks.lv - Vāvere ir stiprs, Stirnu buki – ar!

Vāvere ir stiprs, Stirnu buki – ar!

Teksts: Stirnubuks.lv

Noslēgusies izaicinājuma “Noķer Vāveri, ja vari!” 1.nedēļa. Izaicinājumā ar vismaz vienu reģistrētu aktivitāti “skrien, nūjo, ej” atzīmējās 484 dalībnieki, no kuriem 153 nedēļas laikā “Vāveri noķēra” jeb savāca tikpat (10) vai vairāk (max 12) punktus, kā izaicinājuma galvenais “medījuma objekts” – Stirnu buka viens no organizatoriem Signis Vāvere! Esat bijuši gana čadīgi, čakli un sportotnocietušies, tas ļoti, ļoti priecē un silda mūsmeža iemītnieku sirdis!

Izaicinājumam vari pievienoties arī no šīs nedēļas, jo punktus katrā nedēļā skaitīsim no jauna, kopvērtējuma ieskaitē gan Tev viena nedēļa ies secen! Vairāk par izaicinājuma noteikumiem un balvu fondu lasi ŠEIT!

Izaicinājuma pirmā nedēļas statistika::

Aktīvie dalībnieki:: 484,

noskrietie km:: 25 917,90 km jeb vid.53,6 km/dalībnieks,

uzkāptie augstummetri:: 218 116 a.m., jeb vid.450,7 a.m/dalībnieks,

aktivitāšu biežums (iekavās – reižu skaits):: [7] => 111, [6] => 90, [5] => 105, [4] => 50, [3] => 51, [2] => 39, [1] => 40 jeb vid.4,9x nedēļā/dalībnieks

Apmeklētie tūrisma objekti:: Serpentīna ceļš, Sigulda – 102, Āžu kalns, Pietukuma meži – 47,  Pārventas parks, Kuldīga – 30, LVM dabas parks Tērvetē – 16, Aglonas Bazilika – 4, neapmeklēja nevienu – 285.

Pirmās nedēļas dalībnieku iespēto skati ŠEIT!Kur skriesim šonedēļ? 

Tava iespēja izaicinājuma otrajā nedēļā (22.-28.3.) nopelnīt 3 ekstra punktus būs, ja savā aktivitātē iekļausi sekojošu tūrisma objektu apmeklējumu:

Izaicinājuma Noteikumu izmaiņas!!! Apmeklējot kādu no šiem tūrisma objektiem Tu nopelnīsi 3 punktus, BET apmeklējot 2 vai vairāk no tiem, saņemsi papildus +1 punktu! Par centību jeb #ŠokoBonus! Iesaka mūsu Mežavecis Gints K., nevarējām neņemt vērā, jo prātīgs ieteikums tiem, kam patīk izkustēties dažādos apvidos!

Noker_vaveri_FB_apbalvo_712

Sveicam šīs nedēļas BALVU IZLOZES veiksminiekus – Daci Ginteri-Dalbiņu (Sportland dāvanu karte – to nosūtīsim Tev epastā!), Zani Ka, Viktoru Saveļjevu, Anci Liepiņu un Mareku Tumašu (visiem četriem – uztura komplekti no Orthomol Latvija un visiem četriem lūdzam, atsūtīt e-pastu: rimants @ stirnubuks.lv, ar ziņu, uz kuru, no Jūsu izvēlētam Pickup punktam, balvu piegādās mūsu partneris DPD Latvija!

Vēl viena labā ziņa – jau šonedēļ pirmie izaicinājuma dalībnieki, sasniedzot 16 punktu (kopvērtējumā) robežu saņems atlaižu kuponus jaunās Salomon kolekcijas iegādei Sportland e-veikalā!

Un, lai visiem mundruma pilnas šīs nedēļas kārtējās aktivitātes! Vāvere nesnauž, sola čakli krāt punktus! Kāds ir Tavs šīs nedēļas noskaņojums?

12 punkti (43)
- 3 punkti
62.1km - 3 punkti 1074a.m. - 3 punkti 6x - 3 punkti
Vieta Skrējējs Punkti W2 Sasniegums nedēļā Kopā

Stirnubuks.lv - Biohacking

Biohacking

Pēdējā laikā cilvēkiem kļuvusi aktuāla sevis izzināšana, uzlabošana. Skrien mežā, peld āliņģos, nodarbojas ar jogu, meditē vai darina tautiskas rotas – ko nu kurš sev atradis.

Stirnubuks.lv - Basks Stirnu bukā

Basks Stirnu bukā

Lai arī viņa tēvs saka, ka “skrien vai mūk tikai gļēvuļi,” taku skriešana ir ieņēmusi svarīgu vietu viņa dzīvē.

Stirnubuks.lv - Ašais no Drabešu muižas pils

Ašais no Drabešu muižas pils

Normāls skolotājs māca, labs paskaidro, lielisks skolotājs demonstrē, bet īstais skolotājs iedvesmos. Austris Āboliņš no Drabešiem uz gandrīz katru Stirnu buku atved busiņu ar motivētiem, sportiskiem un uzvarētu gribošiem jaunajiem sportistiem. Ne velti “Sporta klubs AŠAIS” ir viens no stiprākajiem, kas piedalās LVM čempionātā taku skrējienos skolu jauniešiem.