Stirnubuks.lv - Noķer Vāveri, ja vari!

Noķer Vāveri, ja vari!

Teksts: Stirnubuks.lv

Šķiet, pēc kārtīgi atstrādātā “Salomon – kalnu mēneša” izaicinājuma esam atpūtušies, laiks jaunam izaicinājumam “Noķer Vāveri, ja vari!”. Kas tas pie joda, jautāsi? Šajās, nākamajās 4 nedēļās centīsimies, lai aktīvs dzīvesveids kļūst par mūsu pamatrutīnu, veltot uzmanību gan aktivitāšu regularitātei (cik reizes nedēļā veltu tam laiku?), gan dažādībai (kustēsimies ne tikai horiontāli, bet neaizmirsīsim arī par taku skrējējiem tik būtiskajiem augstummetriem!), kā arī apvienosim skaisto ar praktisko – izskriesim Latvijas skaistākās vietas! Un pats galvenais, lai pretendētu uz dalību izaicinājuma balvu fonda izlozē, būs jāspēj būt vismaz tikpat aktīvam, kā Vāverei! Vai varēsi?

Kāpēc Vāvere? Signis Vāvere nav ne īpaši žigls, ne smuks, ne uzcītīgs (regulārs) taku skrējējs, toties mēdz būt visai spītīgs un neatlaidīgs, kad jāsaņemas un jāpierāda! Šis izaicinājums motivēs gan viņu pašu neiegrimt ikdienas darbos un atcerēties par fiziskajām aktivitātēm, kas darāmas regulāri, līdz kļūst par ikdienišķu ieradumu, gan arī mūs – noķert šo Vāveri aiz astes! Iespējams, esi viņu pamanījis ar norūpējušos vaigu kādā no Stirnu buka mačiem rezultātu ņēmēju komandas teltī, bet tiem, kas nezin – Signis ir ne tikai Stirnu buka laika ņēmēju komandas priekšnieks un sistēmas uzturētājs, bet arī ilgmūžīgs Stirnu buka IT daļas (mājas lapa, žurnāls  u.c.virtuālie knibuļi) nodrošinātājs,  visu iepriekšējo un nākamo Stirnu buka izaicinājumu tehniskais izstrādātājs un līdzautors. Kuram tad negribas būt vismaz tikpat spēcīgam, kā Vāvere???Kas tev ir jādara, lai piedalītos “Noķer Vāveri, ja vari!” izaicinājumā?
1. Ieej savā Stirnubuks.lv dalībnieka Profillapā!
2. Savienojies ar Strava aplikāciju, ja vien neesi to izdarījis jau iepriekšējā izaicinājumā, tad spied pogu “Piedalīties izaicinājumā!”
Lai piedalītos šai izaicinājumā, bez Strava aplikācijas neiztiksim! Tavu nedēļas veikumu uzskaite (skrienot, ejot, nūjojot / Run, Walk, Hike) uzskaite sāksies no pirmdienas, 15.marta, ja nākamās nedēļas laikā savienosi Strava aplikāciju ar savu Profillapu. Strava aplikāciju vari lejuplādēt:: GooglePlay I AppStore.
Ja Tev nav savas Stirnubuks.lv dalībnieka Profillapas (neesi piedalījies nevienā no Stirnu buka taku skrējieniem), reģistrējies ŠEIT!
3. Katru nedēļu izaicinājuma dalībniekam būs iespējas nopelnīt 12 (pirmajā) un 13 (visās nākamajās) punktus. Skat.klātpievienoto tabulu zemāk!
Noker_vaveri_FB_003_712

Punkti tiek piešķirti gan par veikto attālumu – ejot, skrienot, nūjojot (km), gan pieveiktajiem augstummetriem, gan par regularitāti – cik dienas nedēļā esmu bijis fiziski aktīvs. Papildus 3 punktu iegūsi, apmeklējot kādu no 5 mūsu izvēlētām īpaši skaistām Latvijas vietām ik nedēļu! Šos datus automātiski reģistrē Strava aplikācija, bet savai rezultātu izaugsmei varēsi sekot šajā izaicinājuma lapā! Rezultātus skati zemāk!

Ja pie sava vārda, uzvārda atrodi vāveres ikonu, tad zini, esi starp tiem, kuri piedalīsies mūsu partneru Sportland un Orthomol Latvija balvu izlozē!

Noker_vaveri_FB_012_712

4. Balvu izloze.

Nedēļas balva = Salomon ekipējums pēc uzvarētāja izvēles 50 eur vērtībā (Noteiktā summa ir ņemot vērā preču sākotnējo cenu bez atlaides. Dāvanu kartes, akcijas kuponi un citas atlaides šajā gadījumā netiek ņemtas vērā);

Nedēļas balva = Orthomol Sport uztura komplekti (4 gab.), tavs enerģijas donors 10 dienām. (Komplektā ietilpst Orthomol sport flakoni x10, Prepare batoniņi x2, blendera jeb šeikera pudele 700 ml x1).

 • Kopā 3 Salomon ekipējuma + 12 Orthomol Sport uztura komplekti tiek izlozēti no 1. līdz 3. izaicinājuma nedēļai:
  • Katrā nedēļā izlozē piedalās tie dalībnieki, kuri attiecīgās nedēļas laikā sakrājuši tikpat vai vairāk punktus, kā Vāvere! (Vāveres ikona pie dalībnieka vārda, uzvārda).

Kopvērtējuma balva = Salomon ekipējuma komplekti (3 gab.) pēc uzvarētāja izvēles 150 eur vērtībā (Noteiktā summa ir ņemot vērā preču sākotnējo cenu bez atlaides. Dāvanu kartes, akcijas kuponi un citas atlaides šajā gadījumā netiek ņemtas vērā);

Kopvērtējuma balva = Orthomol Sport uztura komplekti (12 gab.), tavs enerģijas donors 10 dienām. (Komplektā ietilpst Orthomol sport flakoni x10, Prepare batoniņi x2, blendera jeb šeikera pudele 700 ml x1).

  • Kopvērtējumā izlozē piedalās tie dalībnieki, kuri izaicinājuma laikā sakrājuši tikpat vai vairāk punktus, kā Vāvere! (Vāveres ikona pie dalībnieka vārda, uzvārda).
  • Kopā 3 Salomon ekipējuma + 12 Orthomol Sport uztura komplekti tiek izlozēti, noslēdzoties izaicinājumam.

Balvu piegādi līdz uzvarētāju izvēlētam Pickup punktam nodrošina mūsu partneri DPD Latvija.


5. Papildu motivācijai.
Krājot aktivitāšu punktus, katrs izaicinājuma dalībnieks nopelna atbilstošu atlaidi jaunās Salomon kolekcijas iegādei Sportland e-veikalā!

    • Ja izaicinājuma mēneša ietvaros sakrāsi:
     • 16-23 punktus = Atlaides kupons: Visai SALOMON precei -25% atlaide;
     • 24-31 punkti = Atlaides kupons: Visai SALOMON precei -30% atlaide;
     • 32-39 punkti = Atlaides kupons: Visai SALOMON precei -35% atlaide;
     • 40-48 punkti = Atlaides kupons: Visai SALOMON precei -40% atlaide.

6. Karte jeb mēs palīdzēsim saplānot Tavas brīvdienas :)

Izaicinājuma pirmajā nedēļā (15.-21.3.) iespēja nopelnīt 3 ekstra punktus būs, ja savā aktivitātē iekļausi sekojošu tūrisma objektu apmeklējumu:

Izaicinājuma otrajā nedēļā (22.-28.3.) iespēja nopelnīt 3 ekstra punktus būs, ja savā aktivitātē iekļausi sekojošu tūrisma objektu apmeklējumu:

Sākot no izaicinājuma 2.nedēļas papildus (+1) punktu saņemsi, apmeklējot 2 un vairāk tūrisma objektus vienā nedēļā! (#ŠokoBonus!)

Pirmās nedēļas dalībnieku iespēto skati ŠEIT!

Dalībnieku rezultāti “Noķer Vāveri, ja vari!” 2.nedēļā::

12 punkti (43)
- 3 punkti
62.1km - 3 punkti 1074a.m. - 3 punkti 6x - 3 punkti
Vieta Skrējējs Punkti W2 Sasniegums nedēļā Kopā

Cita starpā – aicinām pievienoties Stirnu buka Strava klubiņam, kopā jautrāk!

Stirnubuks.lv - Tālavas taurētājs

Tālavas taurētājs

Ja tu trasē pamani kādu, kurš ļoti pūš un elš, tad zini – tas nebūs pūšamo instrumentu orķestra dalībnieks. Viņi prot pareizi elpot. Uldis Kļaviņš ir viens no ātrākajiem Stirnu buka skrējējiem un, domājams, ka ātrākais mežraga spēlētājs valstī un iespējams pat pasaulē. Savienot mežragu ar skriešanu ir Ulda talants.

Stirnubuks.lv - Dabas parks “Piejūra”

Dabas parks “Piejūra”

Dabas parks ir īpaši aizsargājama dabas teritorija, kas pārstāv noteikta apvidus dabas un kultūrvēsturiskās vērtības un kas ir piemērota sabiedrības atpūtai, izglītošanai un audzināšanai.

Stirnubuks.lv - Paveiciet vairāk, darot mazāk jeb darbs ar elpu

Paveiciet vairāk, darot mazāk jeb darbs ar elpu

Bez ēdiena mēs varam izdzīvot vairākas nedēļas, bez ūdens — vairākas dienas, bet bez gaisa — tikai dažus īsus mirkļus.