Stirnubuks.lv - Vai tiešām jaunās sezonas iegādātie abonementi metami miskastē?

Vai tiešām jaunās sezonas iegādātie abonementi metami miskastē?

Teksts: Stirnubuks.lv

Lai arī neskaidrība par taku skriešanu sacensību sezonas iespējamo atklāšanu un bažas par īso, auksto un lietaino vasaru ir visnotaļ pamatotas, dažas lietas taku skrējienu seriāla Stirnu buks organizatoru pulciņam tomēr vieš optimismu! Ēdinātāji beidzot ir izcīnījuši savu iespēju atvērt āra terases, priecājamies līdz ar viņiem, lai arī pavasaris joprojām ir vēss, siltākās dienas strauji tuvojas – vīrusam būtu jāatkāpjas!

Ko tas nozīmē mums Stirnu bukiem? Esam saņēmuši satrauktus zvanus, epastus, vai tiešām jaunās 2021.gada sezonas iegādātie abonementi metami miskastē, vai sacensības mums būs jāgaida līdz sirmam vecumam utml.! Cik ilgi mums būs jāgaida, varam tikai minēt, ne mēs Uga, ne mēs – Finks!


Lai Jūs nomierinātu, apstiprinām – nākamā Stirnu buks sezona ilgs visus 7 posmus, tie notiks tik ātri, cik tiem būs iespējams notikt, ceram – 2 gadu garumā šo sezonu pabeigt! Lai kādi būtu jaunie drošības pasākumi, izmaiņas sacensību norises drošības protokolos utml.! Iespējamie posmu norises datumi – skat.zemāk! Iespējamās posmu norises vietas – Ogre, Kandava, Smiltene, Rēzekne, Sigulda, Pļaviņas, Irbene. Secība var un tiks mainīta! Pielāgosimies apstākļiem! Abonementi zudībā neies! 

712x403_SEZONA_2

Kā sevi motivēt regulāram treniņprocesam neskaidros nākotnes apstākļos?

Nav nekas vienkāršāks – piesakies izaicinājumam “Vilciņam pēdas dzinu”! Iedvesmojoties no kupli pārstāvētā izaicinājuma “Noķer Vāveri, ja vari!” dalībnieku iespētā – vairāk, kā 600 dalībnieku mēneša laikā vidēji nedēļā reģistrēja 4.7 aktivitātes ar pieveiktiem 45km+ ik nedēļu! Mūsuprāt, gana labs rādītājs, ja salīdzina ar vidēji statistisko latvieti! Tieši tālab esam gatavi ar jums dauzīties arī turpmāk un jau pavisam drīz dosim startu jaunam virtuālam izacinājumam!


Izaicinājuma laikā dalībnieki virtuāli izskries abas Gaujmalas no Siguldas līdz Cēsīm un atpakaļ, virtuāli iepazīs izcili ainaviskas Gaujas Nacionālā parka teritorijas (provizoriskās distances “Vilks”) mežu takas un lieliskus skatu punktus, kopumā pieveicot 125 kilometru garu apli! Lai nokļūtu no viena skatu punkta līdz nākamajam, dalībnieki vāks punktus, kurus būs iespējams iegūt par visai dažādu uzdevumu veikšanu, katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko!

Vairāk par izaicinājumu:: ŠEIT!

712x403_VILCINAM_PEDAS_2

Izskrien Latvijas robežu ar 1836 Gaismas ceļš dalībniekiem! (16.-20.06.2021.)

Jā, arī šogad līdzpiedalīsimies fonda 1836.lv un Stirnubuks.lv kopīgi rīkotajā Gaismas ceļa stafetes skrējienā!

Visapkārt Gaisma ausa
Vidū Saule ritināja
Visapkārt zelta josta
Vidū mana Tēvu zeme.

712x403_1836_II

Gaismas ceļš ir tautas uguns rituāls. Mēs izdziedāsim ceļu, kā Lielvārdes jostas rakstus, gaišā latviskā gara spēkā.16.jūnijā Kolkā divas gaismu lāpas uzsāks ceļu pretī viena otrai, lai jau 20.jūnija novakarē satiktos Krāslavā.

Tempa turētāju komandas (strikti ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un prasības!) mainīsies aptuveni ik pa 20 km, nododot lāpu viena otrai, nodrošinot 1836 Gaismas ceļš nepārtrauktu ritējumu, vijoties ap Latviju. Pēc katra etapa veikšanas tiek iedegts ugunskurs, un lāpa tiek nodota nākamajai tempa turētāju komandai, kas turpina ceļu. Kopumā Gaismas ceļā dosies 47 vienības pa Ziemeļu pusi un 41 pa Dienvidu pusi, iededzot 88 ugunskurus, izgaismojot Latviju.
Gaismas ceļš – dod spēku, attīra, vieno un iedvesmo!

Lai arī lāpu nesēju kapteiņu sastāvs jau ir nokomplektēts, palīgi un uzmundrinājums būs nepieciešami visos etapos, acinām pievienoties Gaismas ceļam pēc sirds patikas! Stafetes maiņas un lāpas nodošanas posmus atradīsiet saitē zemāk! Zinām, ka dažs labs jau ir ieplānojis 100+km kopā ar 1836 Gaismas ceļa dalībniekiem! Lāpu nesīsim uz maiņām un, saprotams, skrienot ievērosim visus noteiktos drošības ierobežojumus!

Vairāk lasi:: ŠEIT!


Izskrien “Enter Gauja Trail West”, 84km, 14.08.2021.!
www:: entergaujatrail.lv
EnterGauja.com:: Ik mirklis Gaujas Nacionālajā parkā ir piesātināts ar dabas klātesamību. Šis nav parasts parks, šis ir parks, kurā, dodoties piedzīvojumos, pētot un izzinot, ikviens mirklis top par unikālu pieredzi. Baltijā lielākais nacionālais parks izveidots pirms vairāk nekā 40 gadiem. Gaujas Nacionālais parks sargā Gaujas senielejas un tās apkārtnes (Gaujas reģiona) bagātības, kā arī apjomīgu augu, putnu un kukaiņu sugu daudzvedību.
Gaujas senielejas pirmsākumi meklējami jau vairāk nekā 350 miljonu gadu senā pagātnē, taču savu tagadējo veidolu tā ieguvusi leduslaikmeta beigās, kad ledāju kušanas ūdeņi izskaloja senās gravas. Pašu parku caurvij Latvijas garākā upe Gauja.
712x403_ENTERGAUJA_II
Visbeidzot šoruden ceram attīstīt jaunu projektu – Latvijas skolu Krosa Līga / Latvijas čempionāts krosā 2021. (septembris – oktobris 2021.).
Plānotas (septembris – oktobris 2021.) 3 reģionālās atlases sacensības un fināls – t.sk.. Latvijas čempionāts krosā. Mērķis – atrast talantīgus un motivētus jauniešus, noteikt Latvijas aktīvāko skolu reitingu! Atlasīt izlases dalībnieku sastāvu Baltijas čempionātam krosā, kas notiks š.g. rudenī Lietuvā!
712x403_KROSS_II

 

Stirnubuks.lv -

"Roe buck" will trail around Smiltene for the first time on July 24th

Yes, this really took some courage, pulling ourselves together, daring and getting out of the “better to do nothing” zone (although, this is not a positive tendency for the nation’s overall spirit and vivacity )! Roe bucks are going to do everything with the upmost precautions available in order to organize something by following the restrictions and guidelines of organizing public events!

Stirnubuks.lv - 24.jūlijā pirmoreiz Stirnu buks lēks šarmantajā Smiltenē

24.jūlijā pirmoreiz Stirnu buks lēks šarmantajā Smiltenē

Jā, šis prasīja zināmu saņemšanos, drosmi, uzdrīkstēšanos un izlīšanu no, nu, jau ierasti tīkamā "labāk nekā nedarīšanas" kokona (šī gan nav laba tendence tautas gara možumam un mundrumam ilgtermiņā, mums šķiet)! Stirnu buki darīs visu prātīgi, ievērojot pulcēšanas un publisku pasākumu rīkošanas ierobežojumus!

Stirnubuks.lv - Brīvprātīgais Laimonis

Brīvprātīgais Laimonis

Laimonis Fuksis ar savu entuziasmu un atbildību ir viens no Stirnu buka galvenajiem brīvprātīgajiem.