2021.gada Gaismas ceļš iemirdzēsies ar divkāršu spēku, radot gaismas jostu apkārt Latvijai, atspoguļojot mūsu mīlestību un pateicību.

Visapkārt Gaisma ausa
Vidū Saule ritināja
Visapkārt zelta josta
Vidū mana Tēvu zeme.

Gaismas ceļš ir tautas uguns rituāls.
Mēs izdziedāsim celu, kā Lielvārdes jostas rakstus, gaišā latviskā gara spēkā.

Velc, Dieviņ, zelta jostu
Apkārt manu tēvu zemi,
Lai mirdz mana tēvu zeme
Kā actiņa gredzenā.

Veidojot Gaismas un mīlestības celu, mēs izstarosim sirsnīgu pateicību mūsu tautai, mūsu Latvijai, mūsu planētai. Mēs aktīvi aizlūgsim par mieru un veselību pasaulē!

16.jūnijā Kolkā divas gaismu lāpas uzsāks ceļu pretī viena otrai, lai jau 20.jūnija novakarē satiktos Krāslavā.
Tempa turētāju komandas (strikti ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un prasības!) mainīsies aptuveni ik pa 20 km, nododot lāpu viena otrai, nodrošinot 1836 Gaismas ceļš nepārtrauktu ritējumu, vijoties ap Latviju.
Pēc katra etapa veikšanas tiek iedegts ugunskurs, un lāpa tiek nodota nākamajai tempa turētāju komandai, kas turpina ceļu. Kopumā Gaismas ceļā dosies 47 vienības pa Ziemeļu pusi un 41 pa Dienvidu pusi, iededzot 88 ugunskurus, izgaismojot Latviju.
Gaismas ceļš – dod spēku, attīra, vieno un iedvesmo!

Tempa turētāju kapteiņu sastāvs, kuri atbild un garantē, lai Gaismas lāpa no viena stafetes posma nonāk līdz otrai, veidojot nepārtrauktu Gaismas ceļu apkārt Latvijai, un 20.jūnijā noslēgtu apli Krāslavā, ir nokomplektēts!
Tas gan neaizliedz Tev pievienoties 1836 Gaismas ceļā jebkurā no posmiem, kopā būsim stiprāki! Protams, Epidemioloģiskie drošības pasākumi būs jāievēro!

#VisapkārtGaismaAusa
#ApskrienLatviju
#ApceļoApmīļoLatviju

KOMANDA 'ZIEMEĻAUSTRENIS' (877 km)

Datums Starts Posms Km Komanda Kapteinis Palīgi
16.06.2021. 10:00 KOLKA - MELNSILS 13km Vietējie Dārta Otomere Gatis Otomers, Mariuss Dālderis
16.06.2021. 11:39 MELNSILS - ĢIPKA 10km Talsu pauguraines Zaķi Līga Irbe Raivita Birkentāla, Andris Leja, Aigars Vārna, Jānis Pauliņš, Ģirts Žagars
16.06.2021. 12:59 ĢIPKA - KALTENE 21km Engurnieces Baiba Dorne Inese Tohva, Zane Insberga
16.06.2021. 15:31 KALTENE - MĒRSRAGS 21km Legs Miserables Andis Meirēns Aigars Cibuļskis, Toms Biders, Linda Meirēna un pārējā komanda
16.06.2021. 18:02 MĒRSRAGS - ENGURE 21km Latvijas Orientēšanās federācija Aigars Vārna Ildze Straume
16.06.2021. 20:34 ENGURE - PLIEŅCIEMS 11km Neapturamie apšuciemnieki Katrīna Erne Kristīne Erne
16.06.2021. 22:00 PLIEŅCIEMS - LAPMEŽCIEMS 20km Kartavkalnu buki Dainis Muško Ģirts Fišers,Rūdolfs Fišers
17.06.2021. 00:25 LAPMEŽCIEMS - BULDURI 21km Marienburgas vilki Mikus Žagata Artis Maksims, Vladislavs Nedaivodins
17.06.2021. 02:57 BULDURI - BRĪVĪBAS PIEMINEKLIS 21km Brīvsolis Pēteris Nalivaiko Sandis Čilipāns, Gunta Nalivaiko, Katrīna Lagzdiņa
17.06.2021. 05:28 BRĪVĪBAS PIEMINEKLIS - VECĀĶI 18km Gentlemens Club Viktors Saveļjevs Roberts Sukonovs Kristaps Pilskalns Normunds Vējiņš
17.06.2021. 07:40 VECĀĶI - CARNIKAVA 14km Maruta un Ieva Maruta Ieva, Elena Fomenko
17.06.2021. 09:26 CARNIKAVA - SAULKRASTI 19km Tērauda meitenes Santa Suta-Zute Sanita Laicāne, Ilze Rēdere
17.06.2021. 11:45 SAULKRASTI - LAUČI 14km Bernhardu ģimene Madara Tīģere-Bernharde Emma Anna Bernharde; Kristiāns Bernhards
17.06.2021. 13:31 LAUČI - VECZEMJU KLINTIS 24km Ādaži Ivars Grobiņš Artūrs Grobiņš
17.06.2021. 16:22 VECZEMJU KLINTIS - SALACGRĪVA 22km Ogre Roberts Ivzāns Jānis Gailis Sandra Gaile
17.06.2021. 19:00 SALACGRĪVA - AINAŽI 17km Taku Skrējējs Juris Dzenis Jānis Viškers
17.06.2021. 21:05 AINAŽI - MĒRNIEKI 11km Marienburgas vilki Anita Daugaviete-Žagata Mikus Žagata
17.06.2021. 22:32 MĒRNIEKI - STAICELE 19km Amber Race Baiba Močāne Māris Bergšteins
18.06.2021. 00:50 STAICELE - MAZSALACA 25km Surikati Kalvis Silgals -
18.06.2021. 03:48 MAZSALACA - RAMATA 13km SimoonskiTV Simona Rutkovska sekos....
18.06.2021. 05:27 RAMATA - IPIĶI 18km ZS. 2.VBab/Kocēnu novads Kaspars Pētersons Marta Luize Pētersone,Laura Pētersone
18.06.2021. 07:39 IPIĶI - ĶOŅU DZIRNAVAS 18km Kocēnu sporta skola Jānis Dainis Sanija Ābeltiņa, Niks Balgalvis, Dāvis Bergs, Zeltīte Larinova
18.06.2021. 09:51 ĶOŅU DZIRNAVAS - PIKSĀRI 26km Kocēnu novads Uģis Karasevs Jānis Gailis, Jānis Bagāts, Dace Liepiņa, Mārtiņš Gailis, Aigars Šuvcāns, Jānis Kaibe,
18.06.2021. 12:55 PIKSĀRI - ĒRĢEME 15km Skrienam kopā Liene Kalniņa Ritvars Kalniņš, Kristaps Brēža
18.06.2021. 14:48 ĒRĢEME - VALKA 18km Valkas SIENA Normunds Aumeisters Ivita Aumeistere, Sarmīte Ježaka, Edgars Meijers
18.06.2021. 17:00 VALKA - CIRGAĻI 27km Noskrien Cēsis Žanna Vanaga Nauris Spalviņš, Mārcis Pētzāle, Vineta Skrastiņa
18.06.2021. 20:10 CIRGAĻI - GAUJIENA 20km Komanda Jānis Kūms Vēlāk precizēšu
18.06.2021. 22:35 GAUJIENA - APE 24km Atbilde ir vīns! Kristaps Caune Vēlāk precizēšu
19.06.2021. 01:26 APE - KORNETI 17km Marienburgas Vilki Ģirts Udrass Juris Balandis, Zigmārs Mazulis
19.06.2021. 03:32 KORNETI - MĀRKALNE 29km Marienburgas Vilki Renārs TETERS-TETEROVSKIS Ansis ŠTEINERS, Vita RENCE
19.06.2021. 06:55 MĀRKALNE - PEDEDZE 20km Marienburgas Vilki Sandra Buliņa Sanita Buliņa
19.06.2021. 09:20 PEDEDZE - LIEPNA 17km Kalnieši Kārlis Stonka Daina Stonka, Edgars Tiltanovs
19.06.2021. 11:26 LIEPNA - VIĻAKA 30km Trejritenis Egija Gulbinska Lelde Spriņģe un Linda Vāgnere
19.06.2021. 14:56 VIĻAKA - ŠĶILBĒNU MUIŽA 18km Selga Santa Birģele Guntars Logins, Jānis Birģelis, Ligita Leitlande, Baiba Kurme
19.06.2021. 17:08 ŠĶILBĒNU MUIŽA - UPĪTES 7km Kallasu ģimene Zlata Kallase Gabriella Kallase,Kaspars Kallass,Vladimirs Kallass,Laura Kallase,Pēteris Kallass.
19.06.2021. 18:08 UPĪTES - BALTINAVA 13km SimoonskiTV Simona Rutkovska sekos....
19.06.2021. 19:48 BALTINAVA - KĀRSAVA 20km Sprinteris Dace Bukša Edgars Pundurs
19.06.2021. 22:13 KĀRSAVA - MĒRDZENE 13km Pamazām Dainis Bautris Jolanta Bautre, Dāvis Bautris
19.06.2021. 23:52 MĒRDZENE - CIBLA 20km Komanda Nr.2 Rubens Šulcs Austris, Uvis, Anda, Agnese, Marta, Kristers
20.06.2021. 02:17 CIBLA - BRIĢI 22km Pirts skrējēji Māris Lūsis Edgars Koncevojs, Aigars Bērziņš, Ilze Andrijauska, Edgars Laķis
20.06.2021. 04:55 BRIĢI - PASIENE 20km Stirnubuki Māris Zirnis Aija Freiberga & co (tiks precizēts)
20.06.2021. 07:20 PASIENE - ŠĶAUNE 22km Ventiņi Mārtiņš Salnājs Jānis Bārda
20.06.2021. 09:58 ŠĶAUNE - POREČJE 10km Brīvsolis Sandis Čilipāns Pēteris Nalivaiko, Gunta Nalivaiko
20.06.2021. 11:18 POREČJE - ASŪNE 21km BelOzo Linda Beldava Jānis Ozoliņš
20.06.2021. 13:50 ASŪNE - INDRA 22km Rīga Adventure Team Jānis Ķemers Mārtiņš Ozoliņš, Valdis Čunka
20.06.2021. 16:28 INDRA - SLOBODA 18km Ropaži skrien Inese Rēriha Dzintars Rērihs
20.06.2021. 18:40 SLOBODA - KRĀSLAVA 17km Marienburgas Vilki Ģirts Udrass Renārs Teters-Teterovskis

KOMANDA 'DIENVIDRIETENIS' (840 km)

Datums Starts Posms Km Komanda Kapteinis Palīgi
16.06.2021. 10:00 KOLKA - MAZIRBE 20km PB Ieva Biedrīte Sandis Pētersons, Juris Kalniņš #respect, Edgars Bukšs
16.06.2021. 12:30 MAZIRBE - MIĶEĻTORNIS 26km Divplaksni Karlis Ielejs Agra Ieleja
16.06.2021. 15:39 MIĶEĻTORNIS - LIEPENE 27km Burkānciems&co Mārtiņš Birums Rolands Rudītis, Artis Ločmelis, Artūrs Kažmers, Gints Trēziņš
16.06.2021. 18:54 LIEPENE - VENTSPILS 17km Matisons Runner’s Club Uvis Braunfelds Armands Zvejnieks Laura Čakle
16.06.2021. 21:05 VENTSPILS - UŽAVA 23km Matisons Runner’s Club Aigars Matisons Andris Vārpiņš , Ginta Rassa , Dailis Grīnbergs
16.06.2021. 23:54 UŽAVA - JŪRKALNE 22km Pavasara Dubļu Pasākums Andis Geste Jānis Jekševics, Uldis Liepa- Liepiņš, Māris Ostelis, Armands Damanis, Gaidis Ruļuks, Kaspars Kovkajevs
17.06.2021. 02:37 JŪRKALNE - PĀVILOSTA 19km Jūras Vilki Ivars Brauns Linda Loce, Anna Greitāne, Edgars Miķelsons, Inese Otomere,
17.06.2021. 05:01 PĀVILOSTA - ZIEMUPE 23km Traumatotorpēdas Ilze Vindele Laura Andersone, Līva Andersone, Igors Terjajevs, Ēriks Ozols
17.06.2021. 07:50 ZIEMUPE - LIEPĀJA 29km Skrienam Luepājā Rolands Štrehers Būs
17.06.2021. 11:19 LIEPĀJA - BERNĀTI 15km Skrienam Liepāja Raitis Kalnenieks -
17.06.2021. 13:16 BERNĀTI - PAPE 27km Par brīvu Latviju! Olafs Smiltnieks Mārtiņš Allers, Ivars Lukaševičš,Alma Vītola
17.06.2021. 16:32 PAPE - RUCAVA 22km Būs jautri, viņa teica! Ina Eigenfelde Santa Bērziņa
17.06.2021. 19:15 RUCAVA - BĀRTA 32km Skrienam Liepājā Edgars Sprūds
17.06.2021. 23:03 BĀRTA - GRAMZDA 19km Vijolīšu grava Māra Pucena Ilze Stukule, Klāvs Svilpe, Guntis Pucens
18.06.2021. 01:26 GRAMZDA - VAIŅODE 23km Ultrataka Matīss Vecvagaris Sigita Vāce
18.06.2021. 04:16 VAIŅODE - NĪGRANDE 21km Ultrataka Irina Štūla-Pankoka Matīss Vecvagaris, Edgars Porciks, Sigita Vāce
18.06.2021. 06:52 NĪGRANDE - EZERE 21km Ultrataka Sigita Vāce Matīss Vecvagaris Agris Dundurs, Dāvis Jurģis Dundurs
18.06.2021. 09:29 EZERE - VADAKSTE 27km New willage workout Artis Šauriņš Arnis Pokšāns
18.06.2021. 12:44 VADAKSTE - VĪTIŅI 15km Mežaparka Republika Lita Dzelme Baiba Bolgzda, Ieva Livčāne, Jānis Ozols
18.06.2021. 14:42 VĪTIŅI - UKRI 17km Tērvete Juris Redisons Elīna Ikvilde, Evita Riekstina, Jolanta Ivanova, Upmaļu ģimene...
18.06.2021. 16:52 UKRI - AUGSTKALNE 22km Riga trail team Ilze Limanāne Riga trail team
18.06.2021. 19:35 AUGSTKALNE - ELEJA 29km Jelgavas buki Salvis Brasavs Artjoms Seņins
18.06.2021. 23:04 ELEJA - SVITENE 21km Juno Runners Raivis Blūms Dace Blūma, Ivo Zemturis
19.06.2021. 01:40 SVITENE - KAUCMINDE 19km Rundāles meitenes Gita Muceniece Evita Ozola, Skaidrīte Šnitka, Māra Ļevčenko
19.06.2021. 04:04 KAUCMINDE - BANGAS 14km Bauska skrien Aiva Kramiņa Vēl top
19.06.2021. 05:55 BANGAS - JAUNSAULE 15km Folkmaņi Armīns Gasjūns Ilze Sniega, Sandra Viekale - Gasjūne, Toms Viekals - Gasjūns, Elīza Viekale - Gasjūne
19.06.2021. 07:52 JAUNSAULE - SKAISTKALNE 14km Jelgava Aija Freiberga Pēteris Nikolajevs
19.06.2021. 09:43 SKAISTKALNE - KURMENE 14km Jaunmārupe skrien! Inga Kronberga Artūrs, Evija, Zane
19.06.2021. 11:34 KURMENE - ĒRBERĢE 20km Jaunmārupe skrien! Atis Kļavis Mārtiņš, Vladimirs, Kristīne
19.06.2021. 14:04 ĒRBERĢE - PILSKALNE 27km Jaunmārupe skrien! Uģis Kronbergs Reinis, Uģis, Mārtiņš
19.06.2021. 17:20 PILSKALNE - NERETA 14km Skrien Jēkabpils! Roms Žilinsks Jānis Jerofejevs, Ineta Jerofejeva, Renārs Vasiļjevs, Evelīna Vasiļjeva
19.06.2021. 19:11 NERETA - CĪRUĻI 10km Stirnu buka mammas Anda Sproģe-Vāvere Lelde Ronimoisa, Ina Graudiņa
19.06.2021. 20:36 CĪRUĻI - GĀRSENE 25km Supervaroņu treniņi Kristaps Broks Andris Ronimoiss
19.06.2021. 23:38 GĀRSENE - SUBATE 15km Lāpa vajg Edgars Dobelis Ivo, Lukass, Arno Pušņini
20.06.2021. 01:36 SUBATE - ILŪKSTE 27km KROKUS Guntars Siļiņš Aija Rogāle Juris Grodnis
20.06.2021. 04:51 ILŪKSTE - RAUDAS SKOLA 21km Krokuss Raimonds Spēks Svens ar Krokusiem
20.06.2021. 07:28 RAUDAS SKOLA - ĒĢIPTE 16km Prīmā puikas Didzis Dejus Andris Lejnieks, Mārtiņš Brencis
20.06.2021. 09:32 ĒĢIPTE - DEMENE 20km Tērvete Juris Redisons Elīna Ikvilde, Evita Riekstina, Upmaļu ģimene
20.06.2021. 12:02 DEMENE - SILENE 18km Griķu ģimene Jānis Griķis Alise Griķe un Amanda Griķe
20.06.2021. 14:19 SILENE - LIELBORNE 19km Running / drinking group Evija Vate Aivis Putnāns, Aiga Paegle, Dina Zūdiņa, Iveta Kalēja, Viesturs Tohvs, Dace Ancāne
20.06.2021. 16:42 LIELBORNE - KRĀSLAVA 15km Supervaroņi Andris Ronimoiss Anete Švilpe