g Stirnu buka čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem 2019 | Stirnubuks.lv
 

A4_LVM_cemp

PAPILDUS JAUTĀJUMI?
Raksti:: rimants[at]stirnubuks.lv
Zvani:: +371 29 558 557

Sacensību NOLIKUMS 2019.gada sezonai:: ŠEIT!

Latvijas čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem 2018
KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI
U10V U10S
1 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola
2 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
3 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 3 Veronika Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4
U12V U12S
1 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69.vidusskola 1 Viktorija Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4
2 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 2 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa
3 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola 3 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola
U14V U14S
1 Jānis Kravalis Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 1 Izabella Bogdanova Aizputes vidusskola / Maratona klubs / Firma L4
2 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 2 Estere Volfa Cēsu 1.pamatskola / Cēsis
3 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola / SK “Lejasciems” 3 Keita Upeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola
U16V U16S
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs AŠAIS 1 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK “Lejasciems”
2 Lauris Kaparkalējs Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 2 Līva Skoreja Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola
3 Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola / SK “Lejasciems” 3 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs AŠAIS
U18V U18S
1 Niks Zauls Limbažu novada ģimnāzija / Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 1 Daido Dagne Brūvere Preiļu 1.pamatskola
2 Gustavs Kļavis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 2 Ilze Borbale Preiļu Valsts ģimnāzija / Preiļu novada BJSS
3 Emīls Kravalis Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 3 Megija Vīnberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
U20V U20S
1 Artūrs Niklāvs Medveds Aizputes vidusskola 1 Eva Bērziņa Lejasciema vidusskola / SK “Lejasciems”
2 Artis Rožkalns Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola / Sporta klubs AŠAIS 2 Santa Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola
3 Rainers Trubačs Preiļu Valsts ģimnāzija / Preiļu novada BJSS 3 Mērija Agnese Meiberga Rīgas Valsts 3. ģimnāzija

VISSVAIRĀK PĀRSTĀVĒTĀS SKOLAS::

1 Jelgavas 4.vidusskola 579
2 Engures vidusskola 547
3 Bauskas sākumskola 282
4 Aizputes vidusskola 204
5 Tukuma 2. vidusskola 145
6 Nīkrāces pamatskola 141
7 Smārdes pamatskola 131
8 Rīgas 41. vidusskola 119
9 Zemgales vidusskola 108
10 Lejasciema vidusskola 89

VISSTIPRĀKĀS KOMANDAS (4 dalībnieku augstvērtīgāko rezultātu punktu summa)::

1 Siguldas sporta skola 27534
2 SK “Lejasciems” 26805
3 Liepājas rajona sporta skola 26554
4 Maratona klubs / Firma L4 26526
5 FK Bandava/Priekules novads 21593
6 Bauskas sākumskola 20580
7 Engures sportam 20530
8 Mazzalves pamatskola 19729
9 Sporta klubs “Vēsma” 19484
10 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 19056

Visi 2018.gada sezonas kopvērtējuma rezultāti – skatīt ŠEIT!

2017.gada laureātu saraksts – skatīt ŠEIT!

SB2019_platais