Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
Stirnubuks.lv - Trīsdesmitais posms

Trīsdesmitais posms

Žurnāls: 10 | Kalnsētas Stirnu buks 2019 Jūnijs

Teksts: Signis Vāvere, žurnāla galvenais redaktors

Heis, heis, Mākoņkalns, Riekstukalns, Kamparkalns,

katra mēneša vienu sestdienu es mēdzu dzīvot zaļi!

Gaiziņkalns, Beverīnas pilskalns, Āžu kalns, Zilo kalns,

ja man apkārt kalnu daudz, “značit” Stirnu buks!

Man Stirnu buks sākās ar kodu un VSK Noskrien. Rimants apmeklēja kursus par mājas lapas veidošanu, kur gan neko daudz neiemācījās, tāpēc pirmā posma dalībnieku reģistrēšanos bija jātaisa skolotājam, kurš savam skolniekam neko nebija iemācījis. Liela daļa dalībnieku nāca no VSK Noskrien skrējēju komūnas, kuru uzmundrināšanai pirms starta tiktu nolīgts arī kā DJ. Pēc šī posma man tika parādīta trase un Āžu kalna sprinta posms – tā man sākās Stirnu buks.

Kalnsētas Stirnu buks būs trīsdesmitais posms, kuru lecam. Mēs esam lēkuši visos Latvijas novados. Stirnu buks ir noticis jūras krastā, Kurzemes un Vidzemes upju senlejās, starts ir bijis pilsētu centros un ziedošu pļavu vidū. Mēs esam bijuši mistiskos mežos, skaistos silos, senos pilskalnos un pat Karostā.

Pagājušās sezonas sākumā rakstījām par tiem skrējējiem, kuri ir ar mums lēkuši divdesmit reizes. Saldū trīsdesmito Stirnu buka finišu var sasniegt pieci vareni skrējēji. Artūram Ketleram kaklā tiks kārta trīsdesmitā lūša medaļa, Normundam un Zigmundam Zauliem, Mārim Vīlipam arī šis būs trīsdesmitais finišs. Un vienīgā daiļā dzimuma pārstāve un vairākkārtēja Stirnu buka čempione Laura Čakle, neskatoties uz drīzumā gaidāmo priecīgo notikumu, būs visas trīsdesmit reizes sasniegusi Stirnu buka finiša līniju.

Šis nav tikai jubilejas posms skrējienam, bet arī mūsu trakajām idejām, kā viena no tām – šis žurnāls, kurš pie jums nonāk jau desmito reizi.

Un tas viss nozīmē, ka šī ir desmitā sleja, ko jums rakstu un desmitais žurnāls, kuru jums lasīt. #esesmustirnubuks

ES ESMU STIRNU BUKS 2019. #3(10)
Izdevējs: Biedrība “Engures sportam”
Galvenais redaktors: Signis Vāvere
Redaktori: Rimants Liepiņš, Anda Sproģe-Vāvere
Mākslinieks: Aldis Rocēns
Fotogrāfi: Mareks Gaļinovskis, Juris Dzenis, Andris Jermuts, Santa Sinka
Druka: Dardedze Hologrāfija
Pārpublicējot materiālus, nepieciešama biedrības “Engures sportam” atļauja.
Īpašs paldies OK Saldus vīriem: Oskaram Zērnim, Emīlam Zērnim, Arvīdam Brucim, Uldim Brucim un Saldus sporta dzīves vadītājai Elgai Grotai!
Stirnubuks.lv - Iecavnieks piedalās elpu aizraujošā skrējienā Šveices Alpos

Iecavnieks piedalās elpu aizraujošā skrējienā Šveices Alpos

Ja apnīk skriet pa Latvijas līdzenumiem, var izvēlēties ko ekstremālāku, kā to darīja iecavnieks Andis Ozoliņš, – Šveicē Alpu kalnu skrējiena distancē kāpums bijis divi kilometri.

Stirnubuks.lv - Vāverkunga Vilkaču meža IZAICINĀJUMS!

Vāverkunga Vilkaču meža IZAICINĀJUMS!

Lai finišētu Vilkaču maratonā, katrs no trīspadsmit apļiem ir jāspēj pieveik druksu vairāk kā pusstundā. Dodies uz Vilkaču mežu jau tagad un pārbaudi vai to vari!

Stirnubuks.lv - MARATHON100.COM TOP 5 taku skrējieni Igaunijā

MARATHON100.COM TOP 5 taku skrējieni Igaunijā

Saku Taku skrējiens, Tartu Taku maratons, Igaunijas Savvaļas maratons, Mispo Taku maratons un Elvas meža skrējieni. Top5 skrējieni MARATHON100.COM autora redzējumā.