Stirnubuks.lv - Skarbi garais izaicinājums “Vilciņam pēdas dzinu” ir gandrīz noslēdzies

Skarbi garais izaicinājums “Vilciņam pēdas dzinu” ir gandrīz noslēdzies

Teksts: Stirnubuks.lv

Simboliski, bet dažas dienas pirms “Enter Gauja Trail East” distances “Fēnix Lūsis” starta, kas vienlaicīgi ir Latvijas čempionāts ultra garajā taku skriešanas disciplīnā jeb “nieka” ~83km no Cēsu Pils parka līdz Siguldas Jaunās Pils kvartālam,  laureātu noskaidrošanas, esam gatavi BEIDZOT noslēgt arī gana skarbo virtuālo izaicinājumu “Vilciņam pēdas dzinu”!

Bute_640

Virtuālā izaicinājuma spēlē “Vilciņam pēdas dzinu”, tās dalībnieki virtuāli izskrēja abas Gaujmalas posmā Līgatne-Sigulda-Cēsis-Līgatne, spēles pieturvietās jeb atzīmēšanās punktos iepazina izcili ainaviskas Gaujas Nacionālā parka teritorijas mežu takas un lieliskus skatu punktus, kopumā pieveicot 125 kilometru garu apli! Lai nokļūtu no viena skatu punkta līdz nākamajam, dalībnieki vāca punktus, kurus bija iespējams iegūt par visai dažādu uzdevumu veikšanu!


Līdz 12.augusta, šo spēli ir pabeiguši 4 dalībnieki – Aleksei Bute, Aivis Poikāns, Jānis Banders un Natālija Joničenko, sveicam uzvarētājus un aicinām uzrakstīt e-pastu rimants @ stirnubuks . lv, uz kuru no DPD PickUp Jums nosūtīt godam nopelnītās mūsu spēles partneru sarūpētās balvas:: Orthomol Latvija enerģijas pakas – augstas kvalitātes uztura bagātinātājus tiem, kas aktīvi sporto, un Muesli Graci veselīgas un skaistas funkcionālās uztura pakas – mušļi, putras un maltītes – ar dabīgi augstu uzturvērtību.

Vilciņam_712

Papildus izziņojam arī balvu izlozes laureātus::

CP7 līdz 11.6. bija pabeiguši 86 dalībnieki.
Muesli Graci izloze -> 27, 34, 85
Mārtiņš Salnājs, Līga Irbe, Ritvars Klapars

Graci_Stirnubuks_banneri_640X220

Vital-f-640x220px

CP12 Gūtmaņa ala līdz 25.6. bija pabeiguši 59 dalībnieki.
Orthomol izloze 6, 15, 52
Alise Griķe, Jānis Bārda, Linda Meirena

CP17 Skats uz Virtakas iezi līdz 02.07. bija pabeiguši 12 dalībnieki.
Orthomol izloze 9, 11, 12
Jānis Bārda, Kristīne Troņenkova, Evita Ruskova

Arī no šiem izaicinājuma dalībniekiem gaidam e-pastu ar ziņu!


Apsveicam laureātus, ceru, ka izaicinājums patika un tiekamies klātienē jau šo sestdien “Siguldas Stirnu buka” skrējienā!

Šeit vari izlasīt, kā izaicinājumā gāja tā uzvarētājam Aleksei Bute:: Instagram.com

Stirnubuks.lv - Ko redzēt Ogrē?

Ko redzēt Ogrē?

Dabas parks Ogres Zilie kalni. Krasta promenāde gar Ogres upi, Arkveida gājēju tilts un koka laipas. Ogres Vēstures un mākslas muzejs. Piedzīvojumu parks „Milžu taka.” Špakovska dendroloģiskais parks.

Stirnubuks.lv - Stirnu buka dizaineris

Stirnu buka dizaineris

Kreatīvā stirnubuks.lv mājaslapa, pievilcīgie sacensību plakāti, pārskatāmās infografikas, kičīgie numuri, medaļas, stilīgie dalībnieku krekli un aktuālās Es esmu Stirnu buks naģenes. Kas viņus vieno un iedzīvina?

Stirnubuks.lv - MARATHON100.COM TOP 5 taku skrējieni Igaunijā

MARATHON100.COM TOP 5 taku skrējieni Igaunijā

Saku Taku skrējiens, Tartu Taku maratons, Igaunijas Savvaļas maratons, Mispo Taku maratons un Elvas meža skrējieni. Top5 skrējieni MARATHON100.COM autora redzējumā.