Stirnubuks.lv - Saldus Boksa klubs

Saldus Boksa klubs

Žurnāls: 10 | Kalnsētas Stirnu buks 2019 Jūnijs

Teksts: Ansis Pūce

Biedrība “Saldus Boksa klubs” pavisam drīz atzīmēs savu 5. dzimšanas dienu. No maza entuziastu pulciņa esam kļuvuši par kuplu ģimeni. Zem viena jumta un karoga startē bokseri, no kuriem jau vairāki kļuvuši par Latvijas čempioniem, starptautisku turnīru uzvarētājiem un profesionāliem bokseriem. Tāpat aktīvi darbojas arī vingrotāji un skrējēji, kuri trīs reizes nedēļā attīsta dažādas fiziskās īpašības un tiekas uz kopīgiem skrējieniem. Paši aktīvi organizējam dažādas sporta sacensības, saliedēšanās pasākumus un treniņu nometnes. Saldū netrūkst vietas sportošanai, sākot ar sporta skolas stadionu pilsētas centrā un beidzot ar interesantām meža takām un Kalnsētas parka stāvajām nogāzēm. Kluba mērķis ir dot iespēju visiem – palikt stiprākiem, pašpārliecinātākiem, lietderīgi pavadīt brīvo laiku un uzlabot veselību. Priecē tas, ka vingrot atnākušie bieži vien līdzi pavelk arī savus ģimenes locekļus un draugus.

Esam iemīlējuši skriešanu un taku skriešanas sacensību seriālu “Stirnu buks”, kurā pirmo reizi 5 cilvēku sastāvā startējām 2015. gadā, Zebrus ezera posmā, nenojauzdami kādu lomu šīs sacensības mūsu kluba ikdienā ieņems vēlākos gados. Esam auguši līdz ar Stirnu buku, kas līdzīgi kā mēs, šo gadu laikā savu dalībnieku skaitu ir četrkāršojis. Uz tālākiem posmiem dodamies kopā, ieplānojam brīvdienas, pieturvietas, naktsmītnes, ļaujoties reizē piedzīvojumam un sacensību garam. Piedalāmies jau ceturto gadu, komandas kopvērtējumā trešo, taču šogad pirmo reizi komandā pieteikti ātrākie un izturīgākie kluba sportisti, kuri katrā posmā cīnās par saviem individuālajiem un kopīgajiem komandas mērķiem. Lepojamies ar saviem ātrajiem zaķiem, neatlaidīgajiem stirnu bukiem un izturīgajiem lūšiem.

Ansis Pūce

Atzinīgi novērtēju katru, kurš izvēlas savu brīvo laiku pavadīt sportojot un to darīt arī ikdienā. Nerunājot par visiem veselības ieguvumiem, papildus iegūstam jaunus draugus, iemeslu apceļot teju visu Latviju, skriet un paciemoties tur, kur vēl līdz šim nav sanācis būt. Trenēt augsti motivētus sportistus ir prieks un tas nav grūti. Lielai daļai no komandas dalībniekiem skriešana ir kā papildus nodarbošanās jau esošajam sporta veidam, bet spējam izrādīt vērā ņemamu konkurenci pārējām komandām. Un, kas zina, varbūt pat pacīnīties par Top 6?!

Līga Norkus

Saldus Boksa Kluba treneris Ansis Pūce ir kā motivātors un autoritāte mums visiem. Viņš atrod pareizo pieeju treniņu procesam gan jaunajiem censoņiem, gan senioriem. Attīsta sporta kustību profesionālā līmenī, organizē sacensības. Dod iespēju izkustēties brīvā dabā, sajust sacensību garšu. Treniņi Saldus Boksa Klubā ir daudzveidīgi, daudzpusīgi un interesanti. Saldus Boksa Klubs mums visiem ir kā otrās mājas. Ansis Pūce Saldus Boksa Klubā ieliek visu savu sirdi un dvēseli un ir ļoti spēcīgs paraugs visiem treneriem!


Ivo Rudinskis

SBK ir kā otra ģimene. Viens otru zinām un atbalstām kā neveiksmēs tā panākumos. Ansis Pūce ar savu neizsīkstošo enerģiju ir iedvesmojis mūs visus. Bieži vien liekas, ka viņš zina labāk par mani, uz ko esmu spējīgs. Vairāku gadu laikā no trenera Ansis jau ir kļuvis par labu draugu.

Aiga Taulīna

Man SBK ir vieta, kur satieku sev līdzīgus cilvēkus un kopējiem spēkiem kļūstam spēcīgāki. Par treneri Ansi varu teikt, ka viņš ir mans motivātors un atbalsts, kurš nekad neļauj padoties un liek noticēt saviem spēkiem.

Liene Allere

Man SBK ir vieta, kur es katru reizi sevi varu pārbaudīt un attīstīt. Atslābt nevar! Ansis kontrolē visu, pat, ja liekas, ka neko neredz, viņš visu redz un motivē darīt labāk, vairāk.

Klubā vājie kļūst stiprāki, stiprie – jaudīgāki. Klubā notici neiespējamajam un sasniedz savu labāko ES versiju.

Elvis Veisbergs

Klubs ir kā viena liela, sportiska, čakla ģimene! SBK, jo bokss, un vēlreiz bokss! Ansis, kā treneris, jeb visiem tētis. Daudz ir devis, ļoti apņēmīgs, un vienmēr palīdzēs.

ES ESMU STIRNU BUKS 2019. #3(10)
Izdevējs: Biedrība “Engures sportam”
Galvenais redaktors: Signis Vāvere
Redaktori: Rimants Liepiņš, Anda Sproģe-Vāvere
Mākslinieks: Aldis Rocēns
Fotogrāfi: Mareks Gaļinovskis, Juris Dzenis, Andris Jermuts, Santa Sinka
Druka: Dardedze Hologrāfija
Pārpublicējot materiālus, nepieciešama biedrības “Engures sportam” atļauja.
Īpašs paldies OK Saldus vīriem: Oskaram Zērnim, Emīlam Zērnim, Arvīdam Brucim, Uldim Brucim un Saldus sporta dzīves vadītājai Elgai Grotai!
Stirnubuks.lv - Ar buku uz kājas - labākās distances Eiropā

Ar buku uz kājas - labākās distances Eiropā

Buks uz kājas ir pamanīts. Anete arī. Ne tikai Latvijā, bet arī citos skrējienos visā pasaulē. Viņas skatījums uz interesantiem skrējieniem var kādu pamudināt izmēģināt savu soli arī ārpus Latvijas.

Stirnubuks.lv - Tikšanās ar Lūsi

Tikšanās ar Lūsi

Tērvetē, skrienot Buka distanci sacensībās “Stirnu buks”, bija tik grūti, ka apsvēru domu turpmāk pāriet uz Zaķa distanci. Bet, reģistrējoties uz Ogres Zilajiem kalniem, roka paslīd un nospiež Lūša distanci.

Stirnubuks.lv - Baidīties nozīmē zaudēt

Baidīties nozīmē zaudēt

Īstens Stirnu buks būs gatavs doties distancē, nesatraucoties par to, kas tajā sagaidīs, un pēc skrējiena dalīsies ar citiem iespaidos un emocijās, izceļot šo piedzīvojumu starp citiem pasākumiem.