Stirnubuks.lv - No eksperimenta līdz komandai

No eksperimenta līdz komandai

Žurnāls: 03 | Piebalgas Stirnu buks 2018 Jūnijs

Teksts: Signis Vāvere

Jau vairāk kā gadu Grauda Spēku var dēvēt par pirmo beķereju Pasaulē, kas atbalsta atlētus ar pilngraudu produkciju. Grauda Spēks maļ un ražo pilngraudu miltus, tāpēc tā saimniekam Raimondam, kuram Stirnu buks kļuva par skriešanas sezonas ikmēneša gaidītāko notikumu, šķita svarīgi saprast, kuri no viņa produktiem būtu noderīgi sportistiem, īpaši skrējējiem. Dažādos avotos var lasīt par pilngraudu produktu labo ietekmi, tomēr nebija īsti skaidrības, vai, ko un kad no pieejamā klāsta var un vajag lietot.

Tāpēc Grauda Spēks uzsāka sadarbību ar vairākiem atlētiem, un šobrīd ir skaidrs, ko labāk lietot ikdienā, ko pirms starta sacensībās un ko – finišējot. Tas mums palīdz izprast atlētu vajadzības un tādējādi varam piedāvāt pašu labāko saviem klientiem.

Sapnis par pjedestālu un komanda

Straujiem soļiem tuvojās jaunā, 2018. gada Stirnu buka sezona un, apzinot visu mūsu skrējēju sacensību plānus, nolēmām izveidot komandu un startēt zem Grauda Spēka vienotā karoga. Mūsu komandā ir Ilona Marhele, Inga Zālīte, Linda Boldāne, Pēteris Grīviņš, Baiba Vekša, Āris Kundziņš, Ieva Biedrīte, Krists Siņicins, Klinta Lauska un Andrejs Jesko. Sezonas laikā šis saraksts, iespējams, tiks papildināts. Uzdevums bija izskriet Tērveti, un tad jau būtu skaidrība, cik spēcīgi esam, kā izskatāmies uz pārējo fona. Tērvetē un Ogrē mūsu skrējēji kāpa uz goda pjedestāla, un komandu ieskaitē pēc diviem posmiem ierindojāmies 5.vietā. Esam vairāk kā apmierināti par šādu rezultātu, jo mūsu atlētiem Stirnu buks nav galvenie sezonas starti, un uzskrienam, kā saka, komandas un prieka pēc. Mūsu mērķis ir sasniegt iespējami augstāko rezultātu un, protams, būtu patīkami sezonas noslēgumā atrasties starp sešām spēcīgākajām komandām. Vai izdosies? Laiks rādīs, jo sezona vēl pat nav pusē!

55_zanis_jesko_fmt

Neformālais kapteinis

Lai cik dīvaini nešķistu, bet visus Grauda Spēka komandas organizatoriskos jautājumus risina Raimonds Biedrītis, kas ikdienā vada uzņēmu Grauda Spēks, cep maizi un aizvada trīs skriešanas treniņus nedēļā, lai uzturētu sevi formā – cilvēks no tautas.

Pirms sezonas sākuma Grauda Spēka komanda sanāca kopā uz brīnišķīgu fotosesiju, kurā katrs varēja iejusties kādā no lomām – cepot pankūkas, vārot makaronus, mīcot mīklu, cepot maizi vai kaut ko ēdot. Lai arī šis ir bijis pirmais kopīgais pasākums, noteikti tas nebija pēdējais.

Kuriozi

“Sanāca kā parasti” – savlaicīgi pasūtījām komandai krekliņus, bet dienu pirms buka saņēmām ziņu, ka meitenēm XS izmēra vietā ir atsūtīts 126cm bērnu izmērs un citā tonī. Atrisinājām to vienkārši, apdrukājot parastos līdzīga toņa dzeltenus kokvilnas krekliņus. Uz Ogri jau visi bijām smuki – dzelteni kā cālēni.


#esesmustirnubuks Nr.3.
Izdevējs: Biedrība “Engures sportam”
Galvenais redaktors: Signis Vāvere
Redaktori: Linda Beldava, Rimants Liepiņš
Mākslinieks: Aldis Rocēns
Fotogrāfi: Mareks Gaļinovskis, Andris Jermuts, Juris Dzenis, Roberts Ivanāns
Korektore: Kristīne Kārkliņa
Druka: Dardedze Hologrāfija
Pārpublicējot materiālus, nepieciešama biedrības “Engures sportam” atļauja.
Žurnālā izmantoti visit.jaunpiebalga.lv un talsi.lv informatīvie materiāli. Īpašs paldies “Vanagkalns” saimniekam Raimondam Dombrovskim, atsaucīgajiem piebaldzēniem un Artim Ločmelim!
Stirnubuks.lv - Rimants tuksnesī

Rimants tuksnesī

Šis ir devītais #esesmustirnubuks žurnāls. Intervējot stāstu varoņus un klausoties viņu piedzīvojumus, katru reizi pārliecinos, cik ļoti Stirnu buki mīl meža takas, burbuļojušos strautus, plaukstošās pļavas un pat grants ceļa putekļi un saules tveice nepadara viņu sajūsmu par Stirnu buku mazāku.

Stirnubuks.lv - Stirnu buka tēta Rimanta Liepiņa TOP 5

Stirnu buka tēta Rimanta Liepiņa TOP 5

Lai pieminam kaut Pasaules tūrē ietilpstošo Madeira Island Ultra-trail, kam jānotiek nākamā gada 25. aprīlī, uz kuru dalībnieku kvotas visām distancēm (16-115 km) tika izpirktas dažu stundu laikā, pamatīgi “uzkarinot” pasākuma mājas lapu!

Stirnubuks.lv - Rieksti

Rieksti

Taku skriešana ir individuāls sporta veids. Tu, mežs, tava taka un neviens cits it kā nav vajadzīgs. Tai pat laikā tieši komandā ir spēks.