Stirnubuks.lv - Izaicinājums Salomon kalnu mēnesis ir noslēdzies

Izaicinājums Salomon kalnu mēnesis ir noslēdzies

Teksts: Stirnubuks.lv

Salomon kalnu mēneša izaicinājums” ir noslēdzies! Un mēs tikai gribējām, lai Jūs nedaudz izkustētos, un izlozēt 3 Salomon taku skriešanas apavu pārus…. Izaicinājumam pieteicās 439 dalībnieki, pa visiem kopā februārī pieveicot 640 013, 40 (!!!)  augstummetrus! Kurš teica, ka latvieši neesot kalnu mīļi???
Un te sākas pats dullākais! Mēs zinām, ka Jūs esat lojāli, atraktīvi un lecīgi, bet daži ir vēl lecīgāki par pārējiem! Tikai ar mēmu apbrīnu varējām vērot, kā līderu trijnieks gan vīriešiem, gan sievietēm palielina savu augstummetru bagāžu atkal un atkal iekarojot Baiļu kalna trases, Ziediņkalna, Talsu pauguraines vai Tukuma staciju trepju pakāpienus!
F_Uzvaretaji_712Valmierietis Arturs Kažmers izaicinājuma pēdējā dienā noriņķo 77km (!), pieplusojot 6000+ a.m. savam finiša izrāvienam, pie tam dienu iepriekš pieveicot 50km (+4000a.m.) un par mata tiesu apsteidzot siguldieti Juri Dzeni, kurš februārī Ziediņkalnā skrēja katru dienu, uzskrienot tajā tik reizes, kāds ir attiecīgās dienas datums! #Dulli, lai neteiktu vairāk! Trešais – tukumnieks Sandis Kanbergs, kuram īpaši mīļas ir Tukuma stacijas trepes!
Pēdējā brīdī TOP10 iespraucās arī Latvijas taku skriešanas leģenda un Supervaroņu treneris Andris Ronimoiss, kurš savus 6000+ a.m. savāca īstās sacensībās, veiksmīgi finišējot savā piektajā Transgrancanaria 132km ultra skrējienā! Tas joprojām liek dzīvot arī mūsmeža cerību dzirkstelei, ka reiz varēsim atkal sacensties arī klātienē!
Čaklākās dāmas ir ne mazāku uzslavu vērtas! TOP7 atrodamas 4 (!!!) meitenes! Tatjana Āboliņa, Ilva Kārkliņa un Maija Pūpola – visas februārī spējušas pieplusot savā kontā vairāk kā 12000+ pieveiktu augstuma metru! Desmittūkstošnieku klubiņā iespraukusies arī Lelde Rāviņa! Iespaidīgi!
Uzvarētāju trio tiek apbalvoti ar Sportland dāvanu kartēm, bet visvairāk gaidīta šķiet Salomon Speedcross 5 trīs apavu pāru izloze, kurā saskaņā ar izaicinājuma noteikumiem – piedalās pirmie 50% čaklāko kalnā kāpēju, respektīvi 220 dalībnieku! Random.org izlozes rezultātus Jūs redzat klātpievienotajā attēlā!
F_izlozei_712
Balvas uzvarētājiem nogādāsim droši, ar mūsu ilggadējā partnera – piegādes ekspertu DPD Latvija palīdzību! Tev atliek vien izvēlēties, uz kuru Pickup punktu to nosūtīt un atsūtīt mums ziņu PM!
Izaicinājumā “Februāris – Salomon kalnu mēnesis” piedalījās::

Rank Athlete W3 #3 W4 #4 Elev.Gain

Paldies taku skrējējiem par aktivitāti, paldies partneriem – Sportland, DPD Latvija – par drauga plecu un priecāsimies, ja uzrakstīsi mums, vai šādi izaicinājumi Tevi uzrunā, vai vēlētos līdzīgos piedalīties arī turpmāk, iespējams, Tev ir kāda laba ideja, kā mūsu dzīvi padarīt fiziski aktīvāku un aizraujošāku šai nemiera pilnajā laikā! Gaidīsim! Par fiziski aktīvu, stipru un veselīgu Latviju!!!

Priecāsimies, ja pievienosies Stirnubuks.lv Strava draugu pulciņam!

Stirnubuks.lv - Sacensības ir svētki, finišs - uzvara!

Sacensības ir svētki, finišs - uzvara!

Velciet savu skaistākos tērpus, kedas un kleitas, ņemiet atkal un atkal līdzi priecīgāko garastāvokli, aiciniet ģimeni un draugus līdzi!

Stirnubuks.lv - Olimpiete Bendika atklāj Stirnubuka sezonu Smiltenē

Olimpiete Bendika atklāj Stirnubuka sezonu Smiltenē

24.jūlijā vairāk nekā pusotrs tūkstotis taku skrējēji Smiltenes apkārtnes mežos ņēma dalību sezonas pirmajās Stirnubuka sacensībās. Uz starta līnijas stājās ne tikai olimpiete Baiba Bendika, bet arī viens no orientēšanās izlases līderiem Artūrs Pauliņš un Latvijas visu laiku labākais biatlonists Ilmārs Bricis, kā arī daudzsološās dvīņu māsas Sanita un Sandra Buliņas.

Stirnubuks.lv - Medaļas vērtība

Medaļas vērtība

Skienot es sajūtos brīvs un, ieskrienot smaržīgā pļavā, saplūstu ar kaut kādu pirmatnēju dabas spēku. Susurs manī gan nodomā, ka pietiks ar mazu gabaliņu, te pat gar meža malu. Spēka pilna, pirmo reizi nokļuvusi ārā - takās, meža burvībā, vāvere uzgavilē.