Stirnubuks.lv - Drīzumā jauns izaicinājums “Vilciņam pēdas dzinu”

Drīzumā jauns izaicinājums “Vilciņam pēdas dzinu”

Teksts: Stirnubuks.lv

Iedvesmojoties no kupli pārstāvētā izaicinājuma “Noķer Vāveri, ja vari!” dalībnieku iespētā – vairāk, kā 600 dalībnieku mēneša laikā vidēji nedēļā reģistrēja 4.7 aktivitātes ar pieveiktiem 45km+ ik nedēļu! Mūsuprāt, gana labs rādītājs, ja salīdzina ar vidēji statistisko latvieti! Tieši tālab esam gatavi ar jums dauzīties arī turpmāk un jau pavisam drīz dosim startu jaunam virtuālam izacinājumam “Vilciņam pēdas dzinu”!

Izaicinājuma laikā dalībnieki virtuāli izskries abas Gaujmalas no Siguldas līdz Cēsīm un atpakaļ, virtuāli iepazīs izcili ainaviskas Gaujas Nacionālā parka teritorijas (provizoriskās distances “Vilks”) mežu takas un lieliskus skatu punktus, kopumā pieveicot 125 kilometru garu apli! Lai nokļūtu no viena skatu punkta līdz nākamajam, dalībnieki vāks punktus, kurus būs iespējams iegūt par visai dažādu uzdevumu veikšanu, katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko!


Stirnubuks.lv distanču priekšnieks Artis Ločmelis atzīst: “Nu, ir Gaujai sava maģija, ir! Distance kā upes raksturs. Brīžiem strauja, brīžiem mierīga. Gan gravu noslēpumainība, gan skaisti iežu atsegumi. Pļavas, meži, takas, stigas un cilvēki.”

Jāatgādina, ka pērn 15.augustā notika pirmais no “Enter Gauja Trail” taku skriešanas sērijas trīs gadu cikla pirmajiem trim posmiem, pasākuma “Zvārtes ieža Stirnu buks” ietvaros 190 dalībnieki klātienē pieveica 71km garo distances “Enter Gauja Trail West / Gaujmaliešu Taka Rietumi” jeb distances “Vilks” posmu, Latvijas čempionu titulu taku skriešanā izcīnot Artūram Vadzim un Anetei Švilpei. Šogad Latvijas čempionāta statuss piešķirts skrējienam 84km “Enter Gauja Trail East / Gaujmaliešu Taka Austrumi” skrējienam, kas notiks (ļoti ceram, ka notiks!) skrējiena “Siguldas Stirnu buks 2021″ ietvaros 14.augustā. Dalībnieki skries virzienā no Cēsīm līdz Siguldai. Vēl pēc gada ieplānota “Enter Gauja Trail Classic / Gaujmaliešu Taka Klasika” pašiem, pašiem rūdītākajiem taku skrējējiem! Bet virtuālā izaicinājuma dalībnieki šīs trases skici var mēģināt pieveikt jau šobrīd un turklāt – labā ziņa, tas nebūs jādara vienas dienas laikā!

Lai nenokavētu izaicinājuma starta “šāvienu”, savu dalību pasākumam vari reģistrēt, kā ierasts – savienojot savu Stirnubuks.lv Profillapu ar Strava aplikāciju (spied pogu “Piedalīties izaicinājumā!”, katram izaicinājumas tas jādara no jauna!!)! Ja Tev nav sava Stirnubuks.lv dalībnieka Profillapa, reģistrējies ŠEIT!


Un, kur tad pazudis Vāverkungs? Jā, taisnība ir nedaudz saguris no lielās pagājušā mēneša astes sargāšanas skrējiena, tai pašā laikā ir arī dikti aizņemts, rakstot jaunā izaicinājuma virtuālo kodu! Sola, ka nebūšot viegli uzdevumi pat īpaši neatlaidīgajiem punktu krājējiem…

Vāverīte danci veda
Zem kadiķīša Gaujmalā;
Kā tai bija nedancot,
Vilku simti garām joza.

Ja neesi vēl paspējis, aicinām pievienoties Stirnu buka meža zvēru Strava klubiņam!

Stirnubuks.lv - Medaļas vērtība

Medaļas vērtība

Skienot es sajūtos brīvs un, ieskrienot smaržīgā pļavā, saplūstu ar kaut kādu pirmatnēju dabas spēku. Susurs manī gan nodomā, ka pietiks ar mazu gabaliņu, te pat gar meža malu. Spēka pilna, pirmo reizi nokļuvusi ārā - takās, meža burvībā, vāvere uzgavilē.

Stirnubuks.lv - Biohacking

Biohacking

Pēdējā laikā cilvēkiem kļuvusi aktuāla sevis izzināšana, uzlabošana. Skrien mežā, peld āliņģos, nodarbojas ar jogu, meditē vai darina tautiskas rotas – ko nu kurš sev atradis.

Stirnubuks.lv -

"Roe buck" will trail around Smiltene for the first time on July 24th

Yes, this really took some courage, pulling ourselves together, daring and getting out of the “better to do nothing” zone (although, this is not a positive tendency for the nation’s overall spirit and vivacity )! Roe bucks are going to do everything with the upmost precautions available in order to organize something by following the restrictions and guidelines of organizing public events!