Stirnubuks.lv - 24.jūlijā pirmoreiz Stirnu buks lēks šarmantajā Smiltenē

24.jūlijā pirmoreiz Stirnu buks lēks šarmantajā Smiltenē

Teksts: Stirnubuks.lv

Jā, šis prasīja zināmu saņemšanos, drosmi, uzdrīkstēšanos un izlīšanu no, nu, jau ierasti tīkamā “labāk nekā nedarīšanas” kokona (šī gan nav laba tendence tautas gara možumam un mundrumam ilgtermiņā, mums šķiet)! Stirnu buki darīs visu prātīgi, cik nu saprātīgi to var, šobrīd ko organizējot, ievērojot pulcēšanas un publisku pasākumu rīkošanas ierobežojumus! 

Vispirms atvainojamies par jūlija posma sacensību norises datuma pārcelšanu, jau 24.jūlijs izklausās pēc klajas avantūras!

  • Tiem abonementu īpašniekiem, kuriem nav iespēju izmantot savu reģistrācijas kodu uz 24.7., no mūsu puses izmainīto datumu, ļausim veikt reģistrāciju kādā no nākamās sezonas mačiem. Kods paliks aktīvs!Svarīgākais īsumā::

1) Sacensību Nolikums un Reģistrācija tām tiks atvērta šo piektdien, 09.07.;

2) Distanču trases tiks publicētas līdz 09.07.;

3) Sacensību trase ved Smiltenes piepilsētas mežos, bet tās starta un finiša zona ir pilnībā norobežota no apmeklētājiem, kuri nav sacensību dalībnieki;

4) Sacensībās vienlaikus drīkst piedalīties 450 dalībnieku (kopā ar organizatoriem šis skaitlis šobrīd nedrīkst pārsniegt 500), tādēļ sacensības tiks organizētas viļņos!

  • Kamēr 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju nepārsniegs 120, sporta sacensību norises vietā ārpus telpām vienlaikus var atrasties 500 personas.

5) Sacensību dalībniekiem NAV nepieciešams ne Covid tests, ne Covid sertifikāts, bet tiem ir jābūt reģistrētiem, ko apliecinās izsniegtais dalībnieka numurs!

6) Sacensībās piedalās dalībnieki, kuri sasnieguši 7 gadu vecumu (skumji, bet “Susura” distance šai sezonā netiks organizēta!) Lai arī skatītājiem un līdzjutējiem ieeja sacensību centrā būs liegta, tomēr Tepera ezera un Smiltenes Vecā parka apkārtne ir publiska zona, kura netiks ierobežota, un atrašanās šeit netiks liegta.

7) Atsevišķi no sacensību centra nodalītā zonā tiks organizēts ierastais Stirnu buka draugu un partneru gadatirgus, t.sk. ēdināšanas pakalpojumi, tomēr ierastā ballīte ar dzīvo mūziku un papildus izklaidēm, ņemot vērā sarežģītos apstākļus, izpaliks! Arī šeit netiks pieprasīts ne Covid tests, ne Covid sertifikāts.

niedraja-ezers-8-712

Distanču kartes:: TraceDeTrail

Sacensību centrs:: Google Map!

Provizoriskā starta plūsmu informācija::

09:30 Sākas sacensību reģistrācija un numuru izņemšana.

11:00 Starts distances “Susurs” (~1km) dalībniekiem.

11:30 Starts distances “Stirnu buks” (~22km) un distances “Lūsis” (~34km) dalībniekiem.
12:00 Starts distances LVM čempionāta taku skriešanā skolu jauniešiem (~6km).
13:00 Starts distances “Zaķis” (~13km) dalībniekiem.
14:00 Starts distances “Vāvere” (~6km) dalībniekiem.
• Visu distanču nūjotāji startē REIZĒ ar skrējējiem, starta koridora izvietojoties zonā aiz tiem!

Jaunā sezona, visticamāk un cerams tiks organizēta 2021.-2022.gadu sezonās, tā noslēgsies, kad spēsim noorganizēt 7 sacensību posmus!

Lai vai kādi laiki – Stirnu buki jaunājā sezonā rotāsies! Lai sajustu senatnes spēku, medaļas radītas pēc Latvju vēsturisko saktu paraugiem, tās mums palīdzēs atgādināt, ka arī grūtos laikos – mēs varam gan rotāties, gan radīt gaismu jeb cerību sevī un sev apkārt! Par stipru Stirnu buku cilti!!


Jā, un mums ir jauns Diždraugs, kas palīdzēs šo sezonu padarīt iespējamu! Turklāt ikviens sacensības dalībnieks, kas vien to vēlēsies, varēs sev noformēt nelaimes gadījumu apdrošināšanu bez maksas! Labāk, lai nenoder, bet reizumis – tas palīdz!

“Mēs, Gjensidige, jau no pašiem pirmsākumiem ir iestājušies par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, tāpēc sadarbība ar Stirnu Buku ir likumsakarīga. Ticam, ka kustība ir kā mūsu veselības apdrošināšana. Mūsu, Gjensidige, misija ir rūpēties par klientu veselību un sirdsmieru. Esam gandarīti un lepni, ka no labiem draugiem esam kļuvuši par lieldraugiem, lai kopā varētu radīt arvien vairāk iespēju cilvēkiem būt aktīviem un pavadīt laiku pie dabas. Mūsu solījums ir parūpēties par skrējēju drošību, lai katrs dalībnieks pilnībā var izbaudīt skrējienu. Ar nepacietību gaidām jauno Gjensidige Stirnu Buks sezonu” ar prieku stāsta Sanita Glovecka, Gjensidige Latvijas filiāles vadītāja.

Paldies, priecāsimies, ja šis Tevi uzrunāja, būsim saprātīgi un savstarpējas cieņas un miera pilni! Atņemot mūsu ciltij iespējas kustēties brīvā dabā un kaut nedaudz socializēties, par labāku nāciju nekļūsim, tas, nu, ir skaidrs pat vecam, sirmam meža bukam…

#stirnubukirotājās

Ar kurām, godam nopelnītām, saktām rotāsies Tu, Stirnu buk?

STB_Rotas_712

Ar sveicieniem – Smiltenes Stirnu buks radošā komanda.

 

StB_Smiltene_712

Stirnubuks.lv - Matīss Vecvagaris

Matīss Vecvagaris

Diezgan likumsakarīgi, ka viņa izaicinājums Rimantam ir devis stimulu radīt Stirnu buku. Pavisam pamatoti, Matīss ir mūsējais.

Stirnubuks.lv - Skarbais itāļu piecinieks

Skarbais itāļu piecinieks

Iepriekšējā numurā apskatījām tuvo kaimiņu igauņu taku skriešanas pasākumus, šoreiz palūkosimies nedaudz tālāk – kas notiek Itālijā?

Stirnubuks.lv - Zvārtes iezis lepojas par iespēju uzņemt Stirnu buka saimi

Zvārtes iezis lepojas par iespēju uzņemt Stirnu buka saimi

Taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2020. sezona tiks atklāta 15.augustā pie majestātiskā Zvārtes ieža ar Amatas posmu, kas sākotnēji bija iecerēts kā 2020.gada centrālais pasākums, ko iesildījuši sezonas pirmie posmi. Taku skrējēju atkalredzēšanās mežā būs ne tikai jaunās distances “Vilks” zīmē, bet arī jauna cikla sākums gaujmaliešu taku projektā "Enter Gauja Trail".