Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Lūša splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 CP 4 CP 5 CP 6 CP 7 Rezultāts
1 Kristaps Bērziņš 18032 Patria Sportland VL1 V1 00:03:30 (2) 00:17:37 (1) 01:13:31 (1) 00:40:12 (1) 01:40:15 (1) 01:57:19 (1) 01:59:07 (1) 02:13:51
2 Anatolijs Macuks 8192 BALTAIS VL2 V2 00:03:30 (1) 00:17:39 (2) 01:15:56 (2) 00:41:07 (2) 01:44:39 (2) 02:02:59 (2) 02:05:10 (2) 02:20:16
3 Kārlis Vīksne 8184 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VL1 V3 00:03:54 (12) 00:19:17 (7) 01:20:32 (6) 00:44:07 (6) 01:49:15 (5) 02:06:03 (4) 02:07:33 (4) 02:20:24
4 Kristaps Magone 8076 SPB RUN/Brooks VL1 V4 00:03:41 (6) 00:18:35 (4) 01:17:54 (3) 00:42:42 (3) 01:46:52 (3) 02:05:22 (3) 02:07:27 (3) 02:23:31
5 Dainis Limanāns 8048 RIEKSTI VL1 V5 00:03:40 (5) 00:18:35 (3) 01:18:07 (4) 00:42:43 (4) 01:48:16 (4) 02:07:19 (5) 02:09:02 (5) 02:24:03
6 Aleksandrs Rascevskis 8189 Daugfavpils Runners VL1 V6 00:04:09 (29) 00:19:55 (13) 01:22:30 (7) 00:46:26 (16) 01:52:54 (7) 02:12:15 (7) 02:14:18 (8) 02:29:39
7 Artis Krievāns 8103 VSK "Burkānciems & Co" VL2 V7 00:04:02 (20) 00:19:55 (12) 01:22:41 (8) 00:45:41 (9) 01:53:02 (8) 02:12:38 (8) 02:14:14 (7) 02:30:38
8 Uldis Klepers 8102 Virsotne/MARMOT VL1 V8 00:03:37 (4) 00:19:07 (6) 01:20:31 (5) 00:43:58 (5) 01:50:07 (6) 02:10:42 (6) 02:12:38 (6) 02:31:21
9 Jānis Šņoriņš 8163 Talsu pakalnu sporta klubs VL1 V9 00:04:05 (24) 00:20:17 (18) 01:23:55 (11) 00:46:08 (13) 01:54:21 (10) 02:13:50 (9) 02:15:32 (9) 02:32:27
10 Matīss Haritonovs 8113 LifeThroughTrails VL1 V10 00:03:51 (9) 00:19:59 (14) 01:24:32 (14) 00:46:17 (15) 01:55:41 (12) 02:14:36 (10) 02:16:52 (10) 02:32:47
11 Konstantīns Biktimirovs 8092 SPB RUN/Brooks VL1 V11 00:03:59 (15) 00:19:19 (8) 01:24:14 (13) 00:44:48 (7) 01:56:27 (13) 02:15:49 (13) 02:17:07 (12) 02:33:34
12 Raivis Reinfelds 8162 Talsu pakalnu sporta klubs VL1 V12 00:03:53 (11) 00:20:12 (16) 01:23:54 (10) 00:46:08 (12) 01:54:21 (9) 02:15:46 (12) 02:17:46 (13) 02:34:04
13 Nikolajs Saulītis 8080 Virsotne/MARMOT VL2 V13 00:03:55 (13) 00:19:48 (11) 01:26:26 (23) 00:46:42 (17) 01:57:27 (19) 02:16:36 (14) 02:18:53 (14) 02:34:06
14 Jevgeņijs Stepanovs 8121 DzSK Lokomotīve VL1 V14 00:04:06 (25) 00:20:19 (20) 01:23:19 (9) 00:46:09 (14) 01:54:57 (11) 02:15:41 (11) 02:16:57 (11) 02:34:11
15 Agris Rusmanis 8073 Saldus Boksa Klubs VL1 V15 00:04:09 (28) 00:21:03 (28) 01:26:20 (22) 00:47:48 (26) 01:57:07 (15) 02:17:15 (16) 02:18:56 (15) 02:35:07
16 Jānis Actiņš 8161 VSK Noskrien VL2 V16 00:04:06 (26) 00:20:34 (22) 01:26:08 (19) 00:46:46 (18) 01:57:05 (14) 02:16:51 (15) 02:19:18 (16) 02:35:42
17 Miķelis Zumbergs 8136 VL1 V17 00:03:52 (10) 00:20:07 (15) 01:25:42 (17) 00:46:52 (19) 01:57:23 (17) 02:17:50 (18) 02:20:01 (18) 02:36:39
18 Sergejs Maslobojevs 8128 NRC Rīga VL1 V18 00:03:41 (7) 00:19:20 (9) 01:24:33 (15) 00:45:41 (10) 01:57:26 (18) 02:18:37 (19) 02:21:31 (21) 02:36:46
19 Andis Zariņš 8005 VL1 V19 00:03:51 (8) 00:20:18 (19) 01:26:11 (20) 00:47:15 (21) 01:57:16 (16) 02:17:29 (17) 02:19:21 (17) 02:36:56
20 Miks Pētersons 8039 Nordi furniture VL1 V20 00:04:13 (33) 00:20:47 (26) 01:25:59 (18) 00:47:31 (23) 01:58:57 (23) 02:19:17 (20) 02:21:09 (19) 02:37:17
21 Andis Geste 8205 VSK Noskrien VL1 V21 00:04:22 (41) 00:21:09 (32) 01:28:17 (27) 00:48:26 (29) 02:00:00 (24) 02:19:25 (21) 02:21:10 (20) 02:38:13
22 Ritvars Kalniņš 8145 Skrienam kopā, Valmiera VL2 V22 00:04:00 (17) 00:19:46 (10) 01:25:17 (16) 00:45:57 (11) 01:58:36 (22) 02:19:36 (22) 02:21:55 (22) 02:39:30
23 Juris Gudēvics - Liepiņš 8108 Kocēnu novads VL1 V23 00:03:58 (14) 00:20:17 (17) 01:26:53 (24) 00:47:00 (20) 02:00:00 (25) 02:20:24 (23) 02:22:03 (23) 02:39:46
24 Kirils Boiko 18035 Temtraining.ru VL1 V24 00:04:48 (62) 00:23:13 (50) 01:30:49 (34) 00:51:13 (41) 02:01:51 (28) 02:21:18 (25) 02:23:33 (25) 02:40:25
25 Arnis Pašķevičs 18031 Patria Sportland VL1 V25 00:03:36 (3) 00:18:59 (5) 01:24:10 (12) 00:44:52 (8) 01:58:28 (21) 02:21:10 (24) 02:22:44 (24) 02:40:26
26 Juris Šehtels 8158 Ādaži VL3 V26 00:04:53 (70) 00:22:57 (47) 01:29:45 (31) 00:51:00 (39) 02:02:05 (29) 02:22:05 (26) 02:24:22 (26) 02:41:42
27 Jurijs Dorofejevs 8210 VL2 V27 00:05:09 (84) 00:24:00 (70) 01:32:14 (39) 00:52:37 (49) 02:04:42 (34) 02:25:21 (33) 02:27:04 (31) 02:44:05
28 Mikus Žagata 8041 Marienburgas Vilki VL1 V28 00:04:12 (31) 00:21:12 (33) 01:26:15 (21) 00:47:44 (25) 01:57:48 (20) 02:25:18 (31) 02:27:02 (30) 02:44:17
29 Ruslans Šuļga 8209 Maratona klubs VL1 V29 00:04:03 (21) 00:21:04 (29) 01:28:47 (28) 00:48:56 (31) 02:03:35 (31) 02:24:25 (27) 02:26:47 (29) 02:44:36
30 Jekaterina Sokunova 8194 BALTAIS SL1 S1 00:04:01 (19) 00:20:31 (21) 01:29:39 (30) 00:48:07 (27) 02:03:43 (32) 02:24:42 (29) 02:27:25 (32) 02:44:42
31 Žydrūnas Baltrušaitis 8084 Na, pagauk! VL2 V30 00:04:12 (32) 00:21:05 (31) 01:28:54 (29) 00:48:49 (30) 02:03:27 (30) 02:24:38 (28) 02:27:49 (33) 02:45:11
32 Edgars Kokorevičs 8133 VSK “Burkānciems & Co” VL1 V31 00:04:04 (23) 00:20:41 (25) 01:28:07 (26) 00:47:43 (24) 02:01:40 (27) 02:25:09 (30) 02:26:39 (27) 02:45:20
33 Vladislavs Ņedaivodins 8198 Marienburgas Vilki VL1 V32 00:04:07 (27) 00:20:40 (24) 01:27:07 (25) 00:47:17 (22) 02:00:36 (26) 02:25:18 (32) 02:26:40 (28) 02:46:47
34 Ramūnas Vilčinskas 8059 Kauno BMK VL1 V33 00:05:20 (102) 00:23:40 (63) 01:35:17 (48) 00:53:00 (57) 02:07:50 (37) 02:28:29 (35) 02:30:28 (35) 02:46:56
35 Aivars Bondars 8193 BALTAIS VL2 V34 00:04:15 (35) 00:21:38 (38) 01:30:35 (33) 00:49:42 (33) 02:03:48 (33) 02:26:12 (34) 02:28:35 (34) 02:47:00
36 Daina Jurķe 8149 Gentlemens Club / Supervaroņi SL1 S2 00:04:01 (18) 00:21:04 (30) 01:31:29 (36) 00:49:38 (32) 02:06:31 (36) 02:28:47 (36) 02:30:48 (36) 02:48:18
37 Edgars Dzenuška 8004 #VismaActive VL2 V35 00:04:44 (55) 00:23:26 (57) 01:34:45 (44) 00:52:54 (55) 02:08:57 (40) 02:30:10 (37) 02:32:39 (37) 02:50:07
38 Edgars Bukšs 18030 IGATE VL1 V36 00:05:14 (94) 00:24:40 (82) 01:36:17 (54) 00:54:25 (67) 02:10:00 (44) 02:31:46 (40) 02:33:21 (38) 02:51:42
39 Gints Krastiņš 8188 Emergn #optimized4running VL1 V37 00:04:51 (64) 00:23:26 (58) 01:34:55 (46) 00:52:47 (52) 02:09:01 (41) 02:30:32 (38) 02:33:31 (40) 02:51:57
40 Intars Veberis 8101 VEGĀŅI VL2 V38 00:04:25 (42) 00:22:07 (43) 01:34:38 (43) 00:51:29 (44) 02:09:29 (43) 02:31:58 (41) 02:34:05 (41) 02:52:10
41 Aigars Lūsis 8157 Talsu pakalnu sporta klubs VL3 V39 00:04:52 (65) 00:23:55 (67) 01:35:32 (49) 00:53:23 (58) 02:09:05 (42) 02:30:33 (39) 02:33:31 (39) 02:52:11
42 Ģirts Bulāns 8141 VL1 V40 00:04:17 (39) 00:21:57 (42) 01:34:35 (42) 00:51:26 (43) 02:10:12 (46) 02:32:34 (42) 02:34:07 (42) 02:53:12
43 Artūrs Loze 8109 RR akadēmija VL1 V41 00:04:04 (22) 00:20:39 (23) 01:31:51 (37) 00:48:22 (28) 02:08:47 (39) 02:32:58 (43) 02:34:44 (43) 02:54:02
44 Kalvis Silgals 8023 Surikati / Eveko poligrāfija VL1 V42 00:04:15 (34) 00:21:29 (36) 01:35:09 (47) 00:51:02 (40) 02:10:25 (48) 02:33:29 (44) 02:35:42 (45) 02:54:26
45 Gitana Akmanaviciute 8197 Bėgimo klubas SL1 S3 00:03:59 (16) 00:20:51 (27) 01:34:51 (45) 00:50:11 (36) 02:12:08 (51) 02:34:31 (48) 02:37:36 (49) 02:54:32
46 Reinis Jasliņš 8082 Jaunmārupe skrien! VL2 V43 00:04:31 (48) 00:21:35 (37) 01:35:48 (52) 00:51:52 (45) 02:11:47 (50) 02:33:54 (46) 02:36:59 (46) 02:55:44
47 Jānis Puida 8196 SSK Bebra VL1 V44 00:04:42 (52) 00:21:48 (39) 01:30:24 (32) 00:50:33 (37) 02:06:28 (35) 02:33:45 (45) 02:35:32 (44) 02:56:07
48 Viviana Kirilova 8013 VSK Noskrien Vāveres SL2 S4 00:04:29 (45) 00:22:31 (44) 01:37:29 (58) 00:52:51 (53) 02:14:27 (55) 02:37:27 (55) 02:39:42 (55) 02:56:53
49 Jānis Kasalis 8054 VL2 V45 00:05:26 (105) 00:24:28 (78) 01:37:07 (57) 00:54:14 (62) 02:12:16 (52) 02:34:39 (49) 02:37:25 (48) 02:57:09
50 Jānis Tenbergs 8123 Engures sportam VL1 V46 00:04:51 (63) 00:23:16 (54) 01:36:25 (55) 00:52:47 (51) 02:11:17 (49) 02:34:17 (47) 02:37:07 (47) 02:57:42
51 Lelde Neimande 8074 Matisons Runner's Club SL1 S5 00:04:17 (38) 00:21:56 (41) 01:36:53 (56) 00:52:46 (50) 02:13:48 (54) 02:36:38 (54) 02:39:35 (54) 02:58:29
52 Gints Bērziņš 8049 AkmensDizains.lv VL1 V47 00:05:35 (116) 00:25:55 (105) 01:41:12 (74) 00:57:05 (87) 02:16:23 (64) 02:38:43 (56) 02:41:07 (56) 02:59:17
53 Linda Boldāne 8170 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv SL1 S6 00:04:16 (37) 00:21:53 (40) 01:40:03 (67) 00:52:03 (47) 02:15:57 (61) 02:39:15 (58) 02:41:53 (57) 03:00:25
54 Normunds Blumbergs 8089 VL2 V48 00:04:29 (46) 00:22:46 (46) 01:35:37 (50) 00:52:19 (48) 02:12:43 (53) 02:35:33 (52) 02:39:23 (53) 03:00:38
55 Armands Zvejnieks 8176 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VL1 V49 00:04:10 (30) 00:21:24 (34) 01:33:53 (41) 00:49:48 (34) 02:10:18 (47) 02:35:44 (53) 02:38:33 (52) 03:00:46
56 Mihails Seļivanovs 8148 LSC VL2 V50 00:04:17 (40) 00:21:28 (35) 01:33:29 (40) 00:49:54 (35) 02:10:11 (45) 02:35:22 (51) 02:38:10 (50) 03:01:23
57 Aivars Šķudītis 8033 Latvijas Finieris VL1 V51 00:04:54 (71) 00:24:12 (74) 01:39:58 (65) 00:54:38 (71) 02:16:20 (63) 02:40:42 (60) 02:43:14 (63) 03:02:03
58 Kaspars Vīksne 8185 VL1 V52 00:05:13 (92) 00:23:23 (55) 01:32:02 (38) 00:51:19 (42) 02:08:13 (38) 02:34:40 (50) 02:38:16 (51) 03:02:05
59 Edgars Goba 18036 Salaspils Zīriņi VL2 V53 00:06:03 (157) 00:26:00 (108) 01:39:59 (66) 00:56:37 (78) 02:15:58 (62) 02:38:53 (57) 02:42:07 (58) 03:02:21
60 Agris Hatko 8069 VSK Noskrien VL1 V54 00:05:41 (124) 00:27:07 (127) 01:44:50 (89) 00:59:53 (110) 02:19:29 (74) 02:41:29 (62) 02:43:03 (61) 03:02:24
61 Vita Devjatņikova 8111 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SL1 S7 00:04:46 (59) 00:23:30 (61) 01:39:06 (60) 00:54:11 (60) 02:17:40 (65) 02:41:49 (66) 02:43:52 (64) 03:02:29
62 Andis Gailis 8135 Kocēnu novads VL2 V55 00:05:11 (89) 00:23:25 (56) 01:35:52 (53) 00:52:00 (46) 02:14:43 (58) 02:41:22 (61) 02:43:10 (62) 03:02:55
63 Liene Allere 8215 Saldus Boksa Klubs SL1 S8 00:04:28 (44) 00:22:45 (45) 01:40:42 (70) 00:53:24 (59) 02:17:51 (68) 02:41:38 (64) 02:44:25 (65) 03:02:58
64 Marijus Pakštas 8001 Kauno BMK VL2 V56 00:05:48 (132) 00:26:45 (120) 01:43:05 (83) 00:58:44 (97) 02:19:28 (72) 02:42:24 (68) 02:45:09 (70) 03:03:04
65 Jānis Teteris 8177 DzSK Lokomotīve VL2 V57 00:04:42 (51) 00:23:14 (51) 01:37:42 (59) 00:52:53 (54) 02:15:02 (59) 02:39:20 (59) 02:42:21 (59) 03:03:22
66 Kaidi Keir Kukk 8119 LifeThroughTrails SL1 S9 00:04:53 (69) 00:23:57 (69) 01:40:27 (69) 00:54:52 (72) 02:17:46 (66) 02:41:36 (63) 02:44:54 (68) 03:03:30
67 Viesturs Eglītis 8180 SSK Bebra VL1 V58 00:04:46 (60) 00:23:35 (62) 01:39:15 (61) 00:54:24 (66) 02:14:27 (56) 02:41:38 (65) 02:42:45 (60) 03:03:31
68 Sigita Vāce 8131 KSMR Fitness SL2 S10 00:05:01 (77) 00:24:22 (76) 01:43:45 (86) 00:56:45 (79) 02:20:28 (83) 02:42:43 (70) 02:45:01 (69) 03:03:57
69 Matīss Vecvagaris 8191 ultrataka.lv VL1 V59 00:05:14 (93) 00:25:35 (89) 01:45:35 (92) 00:56:46 (80) 02:20:18 (82) 02:43:17 (73) 02:44:48 (67) 03:04:01
70 Ieva Biedrīte 8206 Pulsometrs.lv SL1 S11 00:05:05 (79) 00:24:39 (80) 01:43:17 (85) 00:56:57 (85) 02:20:15 (81) 02:43:15 (71) 02:45:51 (72) 03:04:39
71 Sandis Pētersons 8150 SWEDBANK VL1 V60 00:05:05 (80) 00:24:39 (81) 01:43:15 (84) 00:56:56 (84) 02:20:13 (80) 02:43:15 (72) 02:45:19 (71) 03:04:40
72 Vitālijs Petuhovs 8066 SSK Bebra 2 VL1 V61 00:04:54 (72) 00:23:54 (66) 01:39:25 (63) 00:54:24 (65) 02:17:47 (67) 02:42:06 (67) 02:44:28 (66) 03:06:06
73 Juris Čerņadjevs 8151 VL3 V62 00:04:47 (61) 00:24:05 (71) 01:40:50 (71) 00:55:55 (75) 02:18:59 (70) 02:43:47 (75) 02:46:49 (74) 03:06:37
74 Dainis Saukāns 8043 VL2 V63 00:05:49 (134) 00:25:55 (104) 01:44:31 (87) 00:57:56 (93) 02:21:39 (87) 02:45:04 (80) 02:47:39 (79) 03:06:46
75 Kārlis Būmans 8034 Emergn #optimized4running VL1 V64 00:04:31 (47) 00:23:15 (52) 01:41:11 (73) 00:54:29 (68) 02:20:07 (79) 02:45:29 (82) 02:47:06 (76) 03:07:41
76 Žans Verdens 8201 VL2 V65 00:05:08 (82) 00:25:10 (86) 01:41:49 (77) 00:56:48 (81) 02:19:50 (76) 02:43:38 (74) 02:46:58 (75) 03:07:48
77 Vilius Jonaitis 8009 Penki kalnai VL2 V66 00:05:47 (129) 00:25:59 (106) 01:42:04 (79) 00:57:23 (91) 02:20:01 (78) 02:43:58 (77) 02:47:29 (77) 03:07:48
78 Dzintars Petrovs 8063 Maratona klubs VL2 V67 00:04:53 (67) 00:23:52 (64) 01:39:54 (64) 00:54:15 (63) 02:19:10 (71) 02:44:10 (78) 02:48:02 (81) 03:07:51
79 Mauro Gianluigi Motta 8099 Riga Runners VL1 V68 00:04:45 (57) 00:23:53 (65) 01:39:17 (62) 00:54:12 (61) 02:19:47 (75) 02:45:19 (81) 02:47:50 (80) 03:08:19
80 Darius Jonaitis 8012 Penki kalnai VL2 V69 00:05:22 (103) 00:25:52 (100) 01:42:06 (80) 00:57:22 (90) 02:19:56 (77) 02:43:57 (76) 02:47:29 (78) 03:08:20
81 Ilze Limanāne 8028 VSK Noskrien Vāveres SL2 S12 00:04:43 (54) 00:24:10 (73) 01:43:04 (82) 00:55:41 (74) 02:21:30 (86) 02:45:36 (83) 02:48:12 (82) 03:09:01
82 Edgars Bremze 8167 Izturība VL2 V70 00:05:50 (138) 00:28:09 (153) 01:51:10 (125) 01:03:23 (149) 02:27:27 (99) 02:48:45 (87) 02:50:46 (87) 03:09:22
83 Kaspars Stukuls 8090 VL2 V71 00:06:01 (151) 00:27:28 (134) 01:47:08 (102) 01:00:33 (122) 02:23:20 (91) 02:46:25 (85) 02:49:36 (85) 03:09:28
84 Andris Limanāns 18037 SK Biksti VL1 V72 00:04:40 (50) 00:23:29 (59) 01:35:41 (51) 00:52:55 (56) 02:15:04 (60) 02:42:39 (69) 02:46:02 (73) 03:10:32
85 Dana Mačtama 8091 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SL1 S13 00:04:53 (68) 00:24:25 (77) 01:45:18 (91) 00:57:16 (88) 02:24:27 (92) 02:49:22 (90) 02:51:29 (89) 03:10:33
86 Andris Bāliņš 8020 VSK Noskrien/SK Dzērvene VL1 V73 00:04:16 (36) 00:22:59 (48) 01:41:02 (72) 00:54:23 (64) 02:21:10 (84) 02:47:44 (86) 02:50:19 (86) 03:11:15
87 Jānis Jurševskis 8208 VL1 V74 00:06:08 (160) 00:27:19 (129) 01:45:58 (94) 00:59:56 (111) 02:23:10 (89) 02:46:20 (84) 02:49:17 (84) 03:11:46
88 Ivo Zemturis 8137 VL1 V75 00:05:04 (78) 00:24:51 (83) 01:44:39 (88) 00:57:01 (86) 02:26:17 (96) 02:51:08 (95) 02:53:55 (95) 03:13:06
89 Līga Rusiņa 8199 SL1 S14 00:04:27 (43) 00:23:07 (49) 01:41:53 (78) 00:54:31 (70) 02:21:28 (85) 02:48:52 (89) 02:50:58 (88) 03:13:45
90 Intars Jesers 8015 Nav VL1 V76 00:04:56 (73) 00:23:16 (53) 01:31:22 (35) 00:50:56 (38) 02:14:30 (57) 02:44:47 (79) 02:48:24 (83) 03:13:54
91 Jānis Rozītis 8130 VL1 V77 00:05:47 (131) 00:25:46 (97) 01:45:00 (90) 00:57:35 (92) 02:23:16 (90) 02:48:50 (88) 02:51:45 (90) 03:14:16
92 Jonas Dzervus 8000 GetDirty VL1 V78 00:06:24 (175) 00:28:24 (154) 01:47:58 (109) 01:00:51 (126) 02:26:12 (95) 02:50:32 (93) 02:53:35 (94) 03:14:19
93 Ruslans Mamedovs 8035 Daugavpils Runners VL1 V79 00:06:11 (162) 00:27:53 (148) 01:51:25 (128) 01:02:04 (138) 02:29:56 (111) 02:53:58 (104) 02:56:11 (101) 03:15:57
94 Viktors Saveļjevs 8212 RIEKSTI VL1 V80 00:04:43 (53) 00:24:10 (72) 01:41:16 (75) 00:55:39 (73) 02:18:29 (69) 02:50:24 (92) 02:51:52 (91) 03:16:03
95 Dainis Muško 8112 Kartavkalnu buki VL2 V81 00:05:15 (95) 00:24:29 (79) 01:42:50 (81) 00:55:57 (76) 02:25:24 (93) 02:51:39 (96) 02:54:34 (96) 03:16:17
96 Ralfs Jumiķis 8179 Luminor VL1 V82 00:06:16 (167) 00:29:06 (159) 01:49:50 (119) 01:02:54 (145) 02:28:45 (104) 02:53:03 (99) 02:55:16 (99) 03:16:30
97 Mārtiņš Jansons 8081 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis VL1 V83 00:05:11 (88) 00:25:37 (92) 01:41:37 (76) 00:56:49 (82) 02:22:35 (88) 02:50:32 (94) 02:53:04 (92) 03:16:44
98 Uldis Pormeisters 8105 Ātrās ļipas VL1 V84 00:05:37 (118) 00:26:23 (116) 01:46:07 (95) 00:59:22 (104) 02:25:44 (94) 02:53:26 (100) 02:54:54 (98) 03:16:48
99 Linda Laurena 8096 VEGĀŅI SL1 S15 00:04:56 (74) 00:25:34 (88) 01:49:39 (117) 00:59:45 (107) 02:29:16 (106) 02:54:31 (106) 02:57:17 (104) 03:16:53
100 Pēteris Spuriņš 8071 DOMDARIS VL1 V85 00:05:12 (91) 00:25:14 (87) 01:46:55 (101) 00:58:20 (96) 02:27:28 (100) 02:53:02 (98) 02:55:44 (100) 03:17:23
101 Aigars Ozolkāja 8114 ASK Patria VL1 V86 00:06:05 (158) 00:27:30 (136) 01:47:27 (104) 01:00:14 (118) 02:27:59 (101) 02:53:27 (101) 02:56:26 (102) 03:17:59
102 Dennis Eggert 8011 VL1 V87 00:05:32 (113) 00:26:01 (109) 01:45:47 (93) 00:59:00 (98) 02:27:14 (98) 02:54:00 (105) 02:56:47 (103) 03:18:13
103 Atis Kļavis 8042 Jaunmārupe skrien! VL2 V88 00:05:17 (97) 00:25:37 (91) 01:46:34 (97) 00:58:12 (95) 02:27:02 (97) 02:52:51 (97) 02:54:48 (97) 03:18:25
104 Kaspars Salmiņš 8087 VL1 V89 00:04:40 (49) 00:23:30 (60) 01:40:17 (68) 00:54:30 (69) 02:19:28 (73) 02:49:56 (91) 02:53:22 (93) 03:18:38
105 Aleksandr Judkins 8053 VL1 V90 00:05:07 (81) 00:26:21 (115) 01:46:50 (99) 01:00:10 (117) 02:31:40 (116) 02:57:18 (109) 03:00:00 (108) 03:19:22
106 Igors Trofimenko 8142 VL1 V91 00:05:49 (135) 00:27:25 (130) 01:47:37 (106) 01:00:31 (120) 02:28:12 (102) 02:53:52 (102) 02:57:19 (105) 03:20:48
107 Juris Trofimenko 8143 VL2 V92 00:05:49 (136) 00:27:26 (131) 01:47:46 (107) 01:00:32 (121) 02:28:22 (103) 02:53:57 (103) 02:57:22 (106) 03:20:48
108 Ieva Upmace-Grīviņa 8057 Surikati SL1 S16 00:05:30 (111) 00:25:59 (107) 01:49:43 (118) 00:59:15 (102) 02:29:52 (109) 02:56:09 (107) 02:59:30 (107) 03:21:24
109 Jānis Ozols 8098 Fellas VL1 V93 00:05:57 (148) 00:27:37 (140) 01:48:30 (113) 01:01:15 (133) 02:29:55 (110) 02:56:55 (108) 03:00:32 (109) 03:21:54
110 Dzintars Dūdiņš 8134 Siguldas maratona klubs VL2 V94 00:05:40 (122) 00:27:09 (128) 01:51:04 (124) 01:00:41 (125) 02:31:52 (117) 02:57:33 (110) 03:01:08 (110) 03:22:00
111 Edgars Lešinskis 8061 Siguldas Maratona klubs VL2 V95 00:05:52 (143) 00:27:51 (146) 01:53:29 (140) 01:04:05 (153) 02:34:02 (125) 03:00:52 (119) 03:03:42 (120) 03:24:26
112 Mārtiņš Sapats 8160 VL1 V96 00:06:34 (185) 00:28:34 (155) 01:47:53 (108) 01:01:20 (134) 02:30:29 (114) 02:57:34 (111) 03:01:18 (111) 03:24:26
113 Zane Tilta-Kūma 18029 Kocēnu novads SL1 S17 00:05:37 (119) 00:26:48 (122) 01:51:42 (131) 01:01:14 (131) 02:32:58 (121) 02:59:46 (115) 03:02:33 (116) 03:24:28
114 Arūnas Beržinskas 8018 SLK Kurtuva/Vilmers VL2 V97 00:05:52 (141) 00:27:46 (142) 01:49:35 (116) 01:01:02 (128) 02:31:36 (115) 02:59:02 (114) 03:02:23 (115) 03:24:58
115 Evita Ruskova 8166 Noskrien.lv SL1 S18 00:05:55 (147) 00:28:07 (150) 01:52:08 (134) 01:02:51 (144) 02:32:50 (120) 02:59:50 (117) 03:03:01 (117) 03:24:59
116 Aija Rogāle 8024 KROKUS SL2 S19 00:05:00 (76) 00:25:38 (93) 01:48:06 (110) 00:59:46 (108) 02:29:33 (108) 02:58:35 (113) 03:01:47 (113) 03:25:57
117 Vladislavs Aļehnovičs 8171 KROKUS VL1 V98 00:05:11 (90) 00:25:43 (94) 01:48:15 (112) 00:59:25 (105) 02:30:05 (113) 03:01:41 (121) 03:03:30 (119) 03:25:57
118 Antra Dumbrovska 8031 SL1 S20 00:06:03 (154) 00:27:46 (143) 01:50:18 (121) 01:01:14 (129) 02:32:08 (119) 03:01:30 (120) 03:04:19 (121) 03:26:06
119 Zigmunds Vītiņš 8021 VL2 V99 00:05:30 (109) 00:25:50 (99) 01:46:52 (100) 00:59:04 (100) 02:29:14 (105) 02:59:48 (116) 03:02:20 (114) 03:27:34
120 Edgars Jaškulis 18033 VL2 V100 00:06:19 (171) 00:29:22 (164) 01:53:27 (139) 01:04:25 (157) 02:36:27 (136) 03:02:39 (123) 03:06:22 (125) 03:28:28
121 Uvis Braunfelds 8187 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VL2 V101 00:05:19 (101) 00:26:57 (124) 01:54:46 (144) 01:02:11 (142) 02:38:37 (141) 03:05:41 (138) 03:07:58 (134) 03:29:10
122 Artūrs Topecs 8181 SK Dzērvene VL1 V102 00:06:23 (174) 00:27:41 (141) 01:46:22 (96) 01:01:14 (130) 02:29:56 (112) 03:00:04 (118) 03:03:03 (118) 03:29:27
123 Igors Miezis 18034 Rujienas saldējums VL2 V103 00:06:03 (156) 00:29:22 (165) 01:53:21 (137) 01:04:24 (156) 02:36:28 (137) 03:03:33 (128) 03:06:49 (128) 03:29:30
124 Salihs Aleksandrs Budilovičs 8065 Maratona klubs VL2 V104 00:05:27 (107) 00:25:48 (98) 01:50:27 (123) 01:00:05 (115) 02:34:00 (124) 03:01:50 (122) 03:05:49 (124) 03:29:39
125 Uldis Kirtovskis 8107 Izturība VL3 V105 00:05:50 (137) 00:28:09 (152) 01:53:25 (138) 01:03:23 (148) 02:35:50 (135) 03:03:08 (124) 03:06:37 (127) 03:29:52
126 Zane Muceniece 8093 SL1 S21 00:05:43 (125) 00:26:48 (121) 01:52:01 (133) 01:00:17 (119) 02:34:32 (127) 03:03:29 (126) 03:06:58 (129) 03:30:02
127 Sandis Apenītis 8037 AkmensDizains.lv VL1 V106 00:05:09 (85) 00:25:36 (90) 01:51:52 (132) 01:00:05 (114) 02:35:17 (132) 03:04:06 (132) 03:05:43 (123) 03:30:12
128 Olga Maloletnikova 8075 Riga Runners I SL1 S22 00:05:36 (117) 00:26:11 (113) 01:50:23 (122) 01:00:06 (116) 02:34:33 (129) 03:05:04 (135) 03:07:28 (132) 03:30:25
129 Žanis Lulle 8165 BALTAIS VL1 V107 00:06:03 (155) 00:26:24 (117) 01:51:40 (130) 01:00:40 (123) 02:34:32 (128) 03:03:29 (127) 03:05:04 (122) 03:30:28
130 Elīna Aģe 8126 STK RwA SL1 S23 00:05:38 (120) 00:27:29 (135) 01:54:26 (143) 01:02:05 (140) 02:38:21 (140) 03:05:33 (136) 03:08:45 (135) 03:31:09
131 Gintas Slaustas 8044 Penki kalnai VL2 V108 00:05:47 (130) 00:26:52 (123) 01:51:31 (129) 01:00:41 (124) 02:35:16 (131) 03:04:45 (133) 03:08:50 (137) 03:33:20
132 Antra Spundiņa 8032 VSK Noskrien SL1 S24 00:05:19 (99) 00:27:04 (126) 01:57:22 (149) 01:02:05 (139) 02:43:06 (148) 03:09:35 (142) 03:11:45 (140) 03:33:25
133 Ingars Bumburs 8078 Lizums_BB Team VL1 V109 00:06:06 (159) 00:28:08 (151) 01:54:24 (142) 01:02:07 (141) 02:37:53 (139) 03:05:38 (137) 03:09:16 (138) 03:33:56
134 Kaspars Dzintars 8002 FK BANDAVAA VL2 V110 00:05:51 (139) 00:27:28 (133) 01:54:17 (141) 01:01:41 (137) 02:39:21 (142) 03:07:45 (139) 03:10:46 (139) 03:34:17
135 Edgars Aleksejevs 8147 Veču Lauks VL1 V111 00:05:40 (123) 00:29:24 (167) 01:53:09 (136) 01:04:30 (158) 02:35:48 (134) 03:03:24 (125) 03:07:12 (130) 03:34:36
136 Māris Lūsis 8045 Skrienošie Lūši VL2 V112 00:05:51 (140) 00:27:50 (145) 01:57:04 (148) 01:02:47 (143) 02:41:38 (145) 03:12:29 (148) 03:15:04 (147) 03:34:57
137 Ivars Upenieks 8117 Rēzeknes novads VL2 V113 00:05:48 (133) 00:27:02 (125) 01:51:12 (126) 01:00:53 (127) 02:33:54 (123) 03:03:45 (129) 03:07:46 (133) 03:35:17
138 Regimantas Šnipaitis 8027 VL2 V114 00:05:30 (110) 00:25:55 (103) 01:47:29 (105) 00:59:01 (99) 02:32:06 (118) 03:04:03 (131) 03:07:22 (131) 03:35:22
139 Toms Kaufmanis 8025 Maratona Klubs VL1 V115 00:04:53 (66) 00:24:21 (75) 01:47:09 (103) 00:56:50 (83) 02:34:08 (126) 03:05:02 (134) 03:08:47 (136) 03:35:48
140 Aivars Spūlis 8138 Izturība VL2 V116 00:05:18 (98) 00:26:05 (111) 01:49:23 (115) 00:59:12 (101) 02:33:27 (122) 03:03:48 (130) 03:06:26 (126) 03:35:58
141 Armands Auziņš 8216 Riga Runners SB VL2 V117 00:05:28 (108) 00:26:12 (114) 01:48:59 (114) 01:00:00 (113) 02:35:43 (133) 03:09:31 (141) 03:12:13 (141) 03:36:17
142 Edgars Balunovs 8211 Olainfarm VL1 V118 00:05:40 (121) 00:25:45 (95) 01:57:28 (150) 01:01:15 (132) 02:44:35 (151) 03:12:23 (147) 03:14:43 (146) 03:37:31
143 Guntars Siliņš 8046 KROKUS VL2 V119 00:05:11 (87) 00:25:54 (102) 01:48:08 (111) 00:59:52 (109) 02:29:24 (107) 02:58:07 (112) 03:01:46 (112) 03:39:26
144 Dace Hartmane 8155 Talsu pauguraines Zaķi SL2 S25 00:06:09 (161) 00:29:41 (172) 02:00:27 (157) 01:06:57 (166) 02:46:55 (154) 03:16:10 (151) 03:18:40 (149) 03:39:43
145 Guntis Balodis 8186 VL1 V120 00:06:48 (194) 00:29:57 (174) 01:58:22 (153) 01:05:43 (162) 02:42:24 (147) 03:10:46 (144) 03:14:08 (143) 03:39:59
146 Ludmila Joce 8173 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SL3 S26 00:05:22 (104) 00:27:27 (132) 01:58:38 (154) 01:03:17 (147) 02:46:49 (152) 03:16:33 (152) 03:19:10 (151) 03:40:12
147 Kristaps Dvēselītis 8213 VL1 V121 00:06:28 (178) 00:29:12 (160) 01:57:38 (151) 01:04:18 (155) 02:41:40 (146) 03:11:00 (145) 03:14:12 (144) 03:40:31
148 Māris Dazarts 8115 marisraksta.com VL1 V122 00:05:10 (86) 00:25:07 (85) 01:51:22 (127) 00:58:06 (94) 02:36:55 (138) 03:07:52 (140) 03:12:53 (142) 03:40:53
149 Andis Ozoliņš 8203 ISK Ņiprie ikri VL1 V123 00:05:16 (96) 00:25:06 (84) 01:46:39 (98) 00:57:20 (89) 02:34:36 (130) 03:10:21 (143) 03:14:30 (145) 03:42:14
150 Arnis Mūrnieks 8175 VL2 V124 00:05:52 (144) 00:27:56 (149) 02:00:54 (159) 01:03:31 (152) 02:48:13 (156) 03:16:35 (153) 03:19:25 (152) 03:43:37
151 Artūrs Rundzāns 8152 Selonija VL1 V125 00:05:30 (112) 00:25:53 (101) 01:52:37 (135) 00:59:26 (106) 02:40:15 (143) 03:11:33 (146) 03:16:13 (148) 03:44:04
152 Aleksandrs Antonovs 8047 &A VL2 V126 00:05:54 (145) 00:27:33 (139) 01:54:48 (145) 01:01:22 (135) 02:46:52 (153) 03:18:17 (154) 03:22:01 (154) 03:46:11
153 Jana Romanovska 8050 Zemgales Ziņas SL1 S27 00:06:11 (163) 00:29:26 (168) 02:05:44 (168) 01:06:42 (163) 02:55:50 (163) 03:24:25 (159) 03:26:59 (159) 03:48:27
154 Ligita Leitlande 8068 Zemgales Ziņas SL2 S28 00:06:11 (164) 00:29:26 (169) 02:05:43 (167) 01:06:42 (164) 02:55:54 (164) 03:24:25 (160) 03:26:59 (160) 03:48:28
155 Ivars Broničs 8200 Guddžobs Guddans VL1 V127 00:04:45 (56) 00:23:56 (68) 01:55:15 (147) 00:56:31 (77) 02:43:56 (149) 03:15:31 (149) 03:19:10 (150) 03:48:58
156 Edmunds Gržibovskis 8095 SK Dzērvene VL3 V128 00:05:19 (100) 00:25:46 (96) 01:50:09 (120) 00:59:19 (103) 02:41:18 (144) 03:15:43 (150) 03:20:08 (153) 03:49:00
157 Gints Grīnbergs 8120 VL1 V129 00:06:29 (179) 00:30:44 (183) 02:09:02 (170) 01:08:51 (170) 02:57:59 (167) 03:23:40 (158) 03:25:49 (157) 03:49:47
158 Pauls Vītols 8214 Sportiskie B31 VL1 V130 00:05:44 (126) 00:30:03 (176) 02:00:42 (158) 01:08:58 (174) 02:47:41 (155) 03:19:30 (155) 03:23:12 (155) 03:51:13
159 Christian Alvarez 8207 Baltais VL2 V131 00:06:38 (187) 00:29:29 (170) 02:02:22 (160) 01:05:19 (161) 02:51:35 (159) 03:23:01 (157) 03:26:54 (158) 03:52:01
160 Vitalijs Žuselis 8067 Daugavpils runners VL2 V132 00:06:47 (192) 00:31:42 (190) 02:09:04 (171) 01:11:37 (186) 02:57:18 (166) 03:28:57 (164) 03:31:32 (164) 03:53:54
161 Aivis Poikāns 8022 VL2 V133 00:06:21 (172) 00:29:45 (173) 02:02:49 (161) 01:07:07 (168) 02:52:18 (160) 03:24:49 (161) 03:28:48 (162) 03:55:25
162 Mareks Tumašs 8094 Sapiens VL2 V134 00:06:47 (193) 00:30:33 (180) 02:05:26 (166) 01:08:52 (172) 02:55:39 (162) 03:25:48 (162) 03:28:13 (161) 03:56:57
163 Mārcis Kārkliņš 8030 Sasodīti labs Grāmatvedis! VL1 V135 00:05:34 (115) 00:26:36 (119) 01:59:02 (155) 01:01:38 (136) 02:51:11 (157) 03:31:53 (169) 03:34:08 (167) 03:57:42
164 Daiga Vilkaste 8127 SL2 S29 00:06:33 (183) 00:30:34 (181) 02:09:55 (176) 01:09:49 (177) 03:00:44 (173) 03:31:29 (166) 03:34:49 (170) 03:59:02
165 Jānis Kauliņš 8132 EY Forensic & Integrity Services VL1 V136 00:05:46 (128) 00:28:44 (156) 01:59:26 (156) 01:04:36 (159) 02:55:17 (161) 03:29:14 (165) 03:31:40 (165) 03:59:18
166 Daniel Lopes Martins 8026 VL1 V137 00:04:46 (58) 00:26:02 (110) 02:09:32 (175) 01:03:30 (151) 03:01:05 (175) 03:31:55 (171) 03:35:16 (171) 03:59:21
167 Didzis Raits 8116 Mana mīļākā komanda VL1 V138 00:06:31 (181) 00:30:24 (178) 02:09:23 (174) 01:08:54 (173) 02:59:16 (169) 03:31:38 (167) 03:33:04 (166) 03:59:21
168 Vitālijs Muzika 8097 VSK Noskrien. VL2 V139 00:06:02 (153) 00:27:51 (147) 01:55:00 (146) 01:03:02 (146) 02:44:14 (150) 03:20:49 (156) 03:24:30 (156) 04:01:23
169 Inese Bērziņa 8058 Kocēnu novads 1 SL2 S30 00:06:16 (166) 00:30:27 (179) 02:09:08 (173) 01:10:29 (181) 02:58:13 (168) 03:31:54 (170) 03:34:46 (169) 04:02:05
170 Ina Balgalve 8040 SL2 S31 00:05:52 (142) 00:29:19 (162) 02:05:04 (164) 01:06:57 (165) 03:00:12 (172) 03:31:57 (172) 03:35:26 (172) 04:02:52
171 Līna Lazdiņa 8008 Sportiskie B31 SL1 S32 00:05:44 (127) 00:30:02 (175) 02:11:55 (181) 01:10:36 (182) 03:02:09 (176) 03:32:28 (173) 03:36:25 (173) 04:03:12
172 Ervīns Ozoliņš 8202 Jaunmārupe skrien VL2 V140 00:06:01 (150) 00:29:20 (163) 02:04:13 (163) 01:07:06 (167) 02:56:34 (165) 03:31:39 (168) 03:34:32 (168) 04:03:24
173 Artūrs Ketlers 8019 SK Dzērvene VL1 V141 00:06:27 (177) 00:29:12 (161) 01:57:48 (152) 01:04:41 (160) 02:51:27 (158) 03:26:31 (163) 03:28:57 (163) 04:05:09
174 Alvis Bitenieks 8029 Latvijas Finieris VL1 V142 00:05:08 (83) 00:27:32 (138) 02:11:20 (178) 01:11:10 (185) 03:00:55 (174) 03:35:06 (175) 03:38:26 (174) 04:05:18
175 Anete Kampare 8085 Veču lauks SL1 S33 00:05:59 (149) 00:29:24 (166) 02:10:00 (177) 01:09:15 (175) 03:02:36 (177) 03:34:31 (174) 03:39:43 (176) 04:05:30
176 Gunta Lebedoka 8062 OK Kurmis SL3 S34 00:06:58 (195) 00:33:16 (196) 02:16:39 (186) 01:15:13 (192) 03:06:50 (180) 03:42:17 (181) 03:44:54 (180) 04:07:12
177 Jānis Marčinkus 8056 sk Ozolnieki VL3 V143 00:05:33 (114) 00:27:49 (144) 02:03:58 (162) 01:04:17 (154) 03:00:05 (171) 03:38:06 (177) 03:42:18 (177) 04:08:44
178 Aivis Putnāns 8182 Engures sportam I Sporta Patriots VL1 V144 00:05:26 (106) 00:26:25 (118) 02:05:11 (165) 01:03:29 (150) 02:59:28 (170) 03:35:52 (176) 03:38:43 (175) 04:12:05
179 Olena Fomenko 8086 motospots/salomon SL1 S35 00:06:02 (152) 00:29:06 (158) 02:13:42 (182) 01:10:18 (178) 03:07:40 (184) 03:40:00 (178) 03:43:23 (178) 04:12:28
180 Raimonds Buraks 8140 SOLI PA SOLIM VL1 V145 00:06:29 (180) 00:30:44 (184) 02:09:06 (172) 01:08:51 (171) 03:03:18 (179) 03:40:03 (180) 03:45:25 (181) 04:13:08
181 Linda Loce 8144 Lynxdojo SL1 S36 00:06:45 (190) 00:32:28 (194) 02:15:12 (184) 01:13:16 (191) 03:07:38 (183) 03:40:02 (179) 03:43:27 (179) 04:13:20
182 Ilona Sedleniece 8159 SL2 S37 00:06:15 (165) 00:32:08 (192) 02:20:02 (189) 01:16:15 (195) 03:14:10 (186) 03:46:29 (183) 03:50:20 (183) 04:17:00
183 Kristīne Vilcāne 8007 Baldones skriešanas komanda SL2 S38 00:04:59 (75) 00:27:31 (137) 02:18:53 (188) 01:10:48 (183) 03:15:43 (187) 03:52:51 (187) 03:57:12 (188) 04:21:36
184 Kristīne Kampare 8172 Veču lauks SL2 S39 00:06:17 (170) 00:30:43 (182) 02:18:45 (187) 01:12:59 (189) 03:14:03 (185) 03:49:49 (185) 03:54:15 (186) 04:26:36
185 Gatis Krūze 8088 MARATONA KLUBS VL2 V146 00:07:03 (196) 00:33:14 (195) 02:21:28 (194) 01:16:25 (196) 03:20:21 (193) 03:55:53 (190) 04:00:55 (191) 04:26:37
186 Maris Krumins 8014 Amanda ir VL1 V147 00:06:17 (168) 00:29:29 (171) 02:07:02 (169) 01:07:28 (169) 03:03:02 (178) 03:42:35 (182) 03:49:17 (182) 04:26:40
187 Jānis Straukmanis 8122 VL1 V148 00:06:24 (176) 00:31:10 (186) 02:21:09 (191) 01:11:42 (187) 03:20:13 (192) 03:55:54 (191) 03:59:50 (190) 04:26:43
188 Ieva Marta Gintere 8169 SL1 S40 00:06:22 (173) 00:32:12 (193) 02:21:19 (193) 01:16:11 (194) 03:19:15 (190) 03:55:41 (189) 03:59:38 (189) 04:26:55
189 Daniils Blats 8164 MDS Brothers VL2 V149 00:06:46 (191) 00:26:08 (112) 02:49:30 (203) 00:59:56 (112) 03:38:50 (202) 04:03:26 (199) 04:06:41 (198) 04:27:21
190 Aigars Bērziņš 8146 VL1 V150 00:06:34 (184) 00:30:13 (177) 02:14:27 (183) 01:09:27 (176) 03:16:13 (188) 03:53:12 (188) 03:56:29 (187) 04:27:57
191 Liene Kalniņa 8038 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera SL1 S41 00:06:17 (169) 00:30:50 (185) 02:16:04 (185) 01:12:10 (188) 03:18:45 (189) 03:58:13 (192) 04:01:38 (192) 04:28:35
192 Inta Zīriuse 8006 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm SL1 S42 00:06:32 (182) 00:31:50 (191) 02:30:10 (199) 01:15:43 (193) 03:29:40 (199) 04:00:40 (196) 04:03:40 (196) 04:29:01
193 Denis Aļeksejevs 8118 VL1 V151 00:06:43 (188) 00:31:16 (187) 02:11:30 (180) 01:10:23 (179) 03:07:03 (182) 03:50:07 (186) 03:53:47 (185) 04:29:52
194 Haralds Krievs 8124 Krievu spēks VL2 V152 00:06:43 (189) 00:31:17 (188) 02:11:28 (179) 01:10:24 (180) 03:06:59 (181) 03:49:30 (184) 03:52:51 (184) 04:29:53
195 Linda Kubiloviča 8139 Nūjo ar vēju SL2 S43 00:08:07 (201) 00:36:38 (200) 02:29:47 (196) 01:22:14 (199) 03:26:11 (195) 03:59:58 (194) 04:02:43 (193) 04:31:50
196 Dace Janeka 8174 Nūjo ar vēju SL2 S44 00:08:07 (202) 00:36:38 (201) 02:30:07 (198) 01:22:15 (200) 03:26:26 (197) 04:00:01 (195) 04:03:14 (195) 04:31:50
197 Imants Ločmelis 8052 Nūjo ar vēju VL3 V153 00:08:07 (200) 00:36:56 (202) 02:29:59 (197) 01:22:57 (201) 03:26:14 (196) 03:59:58 (193) 04:02:54 (194) 04:32:09
198 Māris Vīlips 8079 VL2 V154 00:08:45 (204) 00:38:52 (204) 02:36:45 (200) 01:26:52 (204) 03:29:07 (198) 04:02:26 (197) 04:05:02 (197) 04:33:22
199 Uģis Bents 8104 VL2 V155 00:05:55 (146) 00:28:53 (157) 02:21:12 (192) 01:11:09 (184) 03:24:22 (194) 04:03:23 (198) 04:07:04 (199) 04:40:41
200 Sandra Lindenberga 8010 Matisons Runner’s Club SL1 S45 00:07:39 (199) 00:35:44 (197) 02:29:06 (195) 01:19:53 (197) 03:30:01 (200) 04:09:45 (201) 04:13:35 (201) 04:43:38
201 Ilze Rāta 8190 Emergn #optimized4running SL3 S46 00:08:23 (203) 00:38:11 (203) 02:37:37 (201) 01:26:13 (203) 03:36:53 (201) 04:12:10 (202) 04:15:44 (202) 04:45:56
202 Estere Romanovska 8204 Olainfarm SL1 S47 00:06:36 (186) 00:31:38 (189) 02:20:15 (190) 01:13:04 (190) 03:19:27 (191) 04:06:11 (200) 04:09:31 (200) 04:48:10
203 Vitālijs Jakovļevs 8070 www.endo.lv VL1 V156 00:07:37 (198) 00:36:36 (199) 02:46:28 (202) 01:22:12 (198) 03:59:10 (203) 04:39:55 (203) 04:44:46 (203) 05:25:07
204 Vladislav Shulga 8077 FerrumTeam I MDS Brothers VL2 V157 00:07:14 (197) 00:36:28 (198) 02:49:33 (204) 01:25:20 (202) 04:06:37 (204) 04:53:09 (204) 04:58:03 (204) 05:35:14
205 Ilona Ozoliņa 8055 Emergn #optimized4running SL2 S48 00:09:05 (205) 00:41:14 (205) 03:01:45 (205) 01:36:07 (205) 04:16:00 (205) 04:58:49 (205) 05:02:25 (205) 05:36:26
206 Kristaps Broks 8036 VL1 V158 00:03:47 () 00:18:56 () () () () () () DSQ
207 Monta Ločmele 8183 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SL1 S49 00:04:05 () 00:21:37 () 01:45:17 () 00:51:31 () 02:27:23 () () () DSQ