Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Stirnu buka splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 Rezultāts
1 Andrejs Bānis 3447 V1 V1 00:18:42 (1) 00:28:24
2 Mareks Zālītis 3124 Ķekava V1 V2 00:18:57 (2) 00:29:34
3 Braens Meškis 3481 ASK Patria V1 V3 00:19:38 (3) 00:31:00
4 Atis Jansons 3297 Swedbank V1 V4 00:21:10 (4) 00:32:44
5 Arturs Nordens 3044 V1 V5 00:21:29 (5) 00:32:52
6 Mārtiņš Lindāns 3498 V1 V6 00:21:35 (6) 00:33:07
7 Andris Bukovskis 3158 Bukiņi V1 V7 00:21:42 (7) 00:33:28
8 Kristaps Kurzemnieks 10166 V1 V8 00:22:04 (8) 00:34:37
9 Dainis Bautris 3345 Sk Tērauds/SiS V1 V9 00:22:33 (9) 00:35:03
10 Toms Paulsons 3451 Zemgales Ziņas V1 V10 00:23:42 (13) 00:35:26
11 Mara Drozdova 3374 S1 S1 00:23:11 (10) 00:36:00
12 Iļja Kaščenko 3173 Swedbank V1 V11 00:24:08 (14) 00:36:12
13 Kristaps Vītoliņš 10303 V1 V12 00:23:40 (12) 00:36:36
14 Haralds Jansons 3367 Carnikavas Nafta V1 V13 00:24:10 (15) 00:37:13
15 Egīls Naglis 3379 Swedbank V1 V14 00:23:32 (11) 00:37:22
16 Renārs Reklaitis 3372 Emergn V1 V15 00:24:27 (16) 00:37:25
17 Valdis Tilts 3486 V1 V16 00:24:39 (17) 00:37:27
18 Roberts Robalds 3207 V1 V17 00:24:48 (18) 00:37:58
19 Armīns Gasjūns 3057 V1 V18 00:25:00 (20) 00:38:05
20 Mārcis Līcis 3107 V1 V19 00:24:55 (19) 00:38:17
21 Markuss Reinis Jansons 3153 V1 V20 00:25:51 (29) 00:38:30
22 Maija Pūpola 3233 Maratona klubs S1 S2 00:25:28 (24) 00:38:44
23 Anete Uljane 3164 S1 S3 00:25:26 (23) 00:38:45
24 Kristīne Dakša-Junolainena 3155 Juno Runners S1 S4 00:25:23 (21) 00:38:46
25 Elīna Vesere 3287 S1 S5 00:25:28 (25) 00:38:48
26 Jānis Grasis 3337 V1 V21 00:25:25 (22) 00:38:57
27 Aldis Krauze 3198 ALA V1 V22 00:26:01 (32) 00:39:21
28 Krists Zambergs 3137 K&K V1 V23 00:25:42 (28) 00:39:31
29 Gita Muceniece 3004 Pilsrundales vidusskola S1 S6 00:26:17 (35) 00:39:34
30 Sintija Zemīte 3380 Swedbank S1 S7 00:25:51 (30) 00:39:41
31 Miks Leitāns 3453 MJ-Partneri V1 V24 00:26:16 (34) 00:39:42
32 Guntars Āboliņš 3078 Maratona klubs V1 V25 00:25:40 (26) 00:39:43
33 Raimonds Zariņš 3315 V1 V26 00:26:16 (33) 00:39:48
34 Linda Žogota 3249 S1 S8 00:25:56 (31) 00:39:52
35 Kitija Elksne 3013 Latvijas autoceļu uzturētājs S1 S9 00:26:18 (36) 00:39:57
36 Mārtiņš Pāvils 3438 FK Bandava/Priekules novads V1 V27 00:25:40 (27) 00:40:04
37 Ilze Drozdova 3150 S1 S10 00:26:46 (38) 00:40:33
38 Aigars Liniņš 10067 V1 V28 00:26:52 (39) 00:41:16
39 Līga Blumfelde 10397 S1 S11 00:26:37 (37) 00:41:16
40 Kaspars Konošoniks 10250 V1 V29 00:26:57 (42) 00:41:38
41 Valters Babris 3436 Madona V1 V30 00:27:44 (47) 00:41:43
42 Jānis Švika 3148 MADONA V1 V31 00:26:54 (40) 00:41:49
43 Māris Robežnieks 3170 Mizuno V1 V32 00:26:55 (41) 00:41:54
44 Kristaps Ozols 3213 DPD LATVIJA V1 V33 00:29:01 (65) 00:41:57
45 Jānis Mickevičs 3131 DPD V1 V34 00:27:23 (44) 00:42:01
46 Beāte Medne 3278 S1 S12 00:27:58 (50) 00:42:13
47 Inga Dzene 3228 SCHWENK Latvija S1 S13 00:27:37 (45) 00:42:20
48 Dace Jukuma 3392 S1 S14 00:27:49 (48) 00:42:22
49 Ļubova Krēmere 3034 Swedbank S1 S15 00:27:52 (49) 00:42:29
50 Lauris Zālītis 3333 V1 V35 00:28:00 (51) 00:42:42
51 Lauris Vītols 3086 V1 V36 00:28:23 (54) 00:42:44
52 Dzintars Borozinskis 3117 MARATONA KLUBS V1 V37 00:27:42 (46) 00:42:49
53 Salvis Roga 3320 Liepāja V1 V38 00:27:16 (43) 00:42:50
54 Arnis Veismanis 3035 V1 V39 00:28:04 (52) 00:43:05
55 Ansis Kuplis 3144 Running.lv V1 V40 00:28:47 (60) 00:43:19
56 Gļebs Karjaka 3210 V1 V41 00:29:19 (73) 00:43:21
57 Annija Degtereva 3387 S1 S16 00:28:18 (53) 00:43:24
58 Līga Bogdānova 3256 S1 S17 00:28:39 (58) 00:43:44
59 Zane Nīkrence 3128 S1 S18 00:28:48 (61) 00:43:48
60 Endija Dalbiņa 3373 Ērgļi S1 S19 00:28:32 (56) 00:43:50
61 Jānis Kuželenko 3168 V1 V42 00:29:51 (87) 00:43:53
62 Aivars Mincenbergs 3214 INDI V1 V43 00:28:34 (57) 00:43:54
63 Artūrs Sokolovs 3023 PRINTFUL V1 V44 00:29:25 (76) 00:43:56
64 Ināra Nordena 3032 S1 S20 00:29:01 (64) 00:44:04
65 Agnese Ludzīte 10405 - S1 S21 00:28:58 (63) 00:44:14
66 Kristiāna Ritenberga 3263 Tukuma 2. vidusskola S1 S22 00:29:10 (68) 00:44:16
67 Raitis Ābelnieks 3199 V1 V45 00:28:23 (55) 00:44:23
68 Hanna Luīze Grase 3089 Blāča draugi S1 S23 00:29:16 (72) 00:44:25
69 Everita Balande 3084 S1 S24 00:29:07 (66) 00:44:30
70 Ilvija Bērziņa 3194 S1 S25 00:29:10 (67) 00:44:32
71 Ivo Buliņš 3106 V1 V46 00:28:54 (62) 00:44:41
72 Dāvids Kleimanis 10380 V1 V47 00:28:44 (59) 00:44:42
73 Kristaps Sniķers 3140 Lidosta “Rīga” V1 V48 00:29:27 (77) 00:44:50
74 Aiga Pūpola 3433 Printmix S1 S26 00:29:20 (74) 00:44:55
75 Uģis Madalāns 3110 V1 V49 00:30:04 (92) 00:44:56
76 Kaspars Ansons 3456 BUM BUM V1 V50 00:29:34 (81) 00:45:00
77 Marina Krastiņa 3036 S1 S27 00:29:14 (70) 00:45:02
78 Ilze Biģele 3088 S1 S28 00:29:59 (89) 00:45:02
79 Inga Ziediņa 3376 Maratona klubs S1 S29 00:29:30 (79) 00:45:07
80 Ričards Švaglis 3125 V1 V51 00:30:19 (99) 00:45:22
81 Sandis Gugāns 3063 V1 V52 00:29:12 (69) 00:45:23
82 Iveta Āboliņa-Ābola 3095 Swedbank S1 S30 00:29:43 (83) 00:45:26
83 Tatjana Āboliņa 3353 Maratona klubs S1 S31 00:30:21 (100) 00:45:26
84 Ieva Otaņķe 3138 Maratona klubs S1 S32 00:30:11 (96) 00:45:30
85 Jolanta Bernupe 3407 Bioderma S1 S33 00:29:27 (78) 00:45:30
86 Līva Gertnere 3289 Sportiskie B31 S1 S34 00:29:33 (80) 00:45:37
87 Marija Tretjaka 3414 Bioderma S1 S35 00:29:24 (75) 00:45:39
88 Arnis Pirogs 3094 V1 V53 00:29:15 (71) 00:45:49
89 Ieva Smilga 3178 EJ S1 S36 00:29:45 (85) 00:45:51
90 Jurgis Bucinskis 3268 V1 V54 00:29:39 (82) 00:46:01
91 Inga Brikmane 3391 S1 S37 00:29:50 (86) 00:46:07
92 Agne Matušonoka 3047 S1 S38 00:29:55 (88) 00:46:08
93 Santa Šteinerte 3177 Tukuma 2. vidusskola S1 S39 00:29:45 (84) 00:46:10
94 Irina Čazova 3404 Bioderma S1 S40 00:30:07 (94) 00:46:17
95 Martiņš Meļķis 10420 V1 V55 00:31:00 (111) 00:46:19
96 Annija Tīina Eizengrauda 3167 S1 S41 00:30:33 (103) 00:46:25
97 Jēkabs Majors 3240 Accenture V1 V56 00:30:08 (95) 00:46:33
98 Sintija Juška 3215 Accenture S1 S42 00:30:31 (102) 00:46:35
99 Signe Strujevica 3202 DNB Service Centre S1 S43 00:30:01 (90) 00:46:37
100 Natālija Gostenkova 3416 Bioderma S1 S44 00:30:02 (91) 00:46:38
101 Gita Dubrova 3119 S1 S45 00:31:17 (116) 00:46:41
102 Andris Līdaks 3307 V1 V57 00:30:52 (108) 00:46:45
103 Imants Salnājs 3132 Bermudu sešstūris V1 V58 00:31:14 (113) 00:46:47
104 Roberts Rotelis 3442 V1 V59 00:30:04 (93) 00:46:47
105 Katerīna Paltiņa 3068 S1 S46 00:30:35 (104) 00:46:51
106 Edgars Ligeris 3059 V1 V60 00:30:42 (107) 00:46:53
107 Māris Drīvenieks 3441 V1 V61 00:30:16 (98) 00:46:56
108 Jānis Jaksons 10298 V1 V62 00:30:54 (109) 00:46:58
109 Lauma Ildena 3494 S1 S47 00:31:07 (112) 00:47:04
110 Krišjānis Katkovskis 10432 MJ-Partneri V1 V63 00:31:49 (129) 00:47:07
111 Mihails Egle 3364 V1 V64 00:30:41 (106) 00:47:12
112 Arnita Freināte 3371 Engues sportam S1 S48 00:30:55 (110) 00:47:17
113 Oskars Pučka 3045 V1 V65 00:30:14 (97) 00:47:21
114 Santa Krampāne 3419 Bioderma S1 S49 00:31:17 (117) 00:47:27
115 Laima Ziediņa 3031 VSK Noskrien S1 S50 00:31:38 (125) 00:47:28
116 Juris Rocēns 3332 IZTURĪBA V1 V66 00:31:19 (121) 00:47:35
117 Lauris Zeltiņš 3033 RP SIA RĪGAS SATIKSME V1 V67 00:30:28 (101) 00:47:43
118 Valerijs Dudičs 3303 V1 V68 00:30:39 (105) 00:47:43
119 Inita Jankeviča 3253 Swedbank S1 S51 00:31:48 (128) 00:47:44
120 Jana Gulbe 3472 Ērgļi S1 S52 00:31:17 (118) 00:47:53
121 Agnese Kalniņa 3108 S1 S53 00:32:01 (133) 00:47:57
122 Iveta Leja 3339 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S1 S54 00:31:37 (124) 00:48:13
123 Līva Tompsone 3180 Bigbank S1 S55 00:31:19 (120) 00:48:21
124 Nauris Krūmiņš 3017 Swedbank V1 V69 00:31:15 (114) 00:48:24
125 Māra Melančuka 3383 Accounting Art S1 S56 00:31:21 (122) 00:48:27
126 Ivars Rutkops 3445 V1 V70 00:32:22 (142) 00:48:27
127 Laima Kaufiņa 3139 S1 S57 00:31:51 (130) 00:48:38
128 Zane Andrejeva 10423 S1 S58 00:32:21 (141) 00:48:44
129 Kristina Kozlovska 3384 Palīdzēsim.lv S1 S59 00:32:19 (140) 00:48:50
130 Jūlija Vasiļjeva 3252 S1 S60 00:32:11 (136) 00:48:52
131 Ieva Dūduma 3483 S1 S61 00:33:19 (167) 00:48:55
132 Kristīne Ābelniece 10404 S1 S62 00:31:54 (132) 00:48:59
133 Kristine Dzene 3298 S1 S63 00:32:54 (157) 00:49:04
134 Ģirts Joja 3126 V1 V71 00:31:44 (127) 00:49:07
135 Oskars Cerbulis 3176 Swedbank V1 V72 00:31:39 (126) 00:49:07
136 Patrīcija Bolzane 3369 Ērgļi S1 S64 00:31:18 (119) 00:49:07
137 Toms Jurkevičs 3277 V1 V73 00:32:58 (160) 00:49:10
138 Karina Kraukle 3276 S1 S65 00:32:58 (159) 00:49:11
139 Nauris Lorencs 3192 V1 V74 00:31:16 (115) 00:49:12
140 Sigita Šilinska 3105 S1 S66 00:31:52 (131) 00:49:14
141 Gustavs Kuplis 3145 Running.lv V1 V75 00:32:29 (146) 00:49:17
142 Nikita Viderkers 10399 V1 V76 00:33:20 (168) 00:49:25
143 Indra Krēgere 3507 Engures sportam S1 S67 00:32:16 (138) 00:49:28
144 Kristīne Zariņa 3314 S1 S68 00:32:35 (150) 00:49:28
145 Linda Reinholde 3265 Tukuma 2. vidusskola S1 S69 00:32:08 (135) 00:49:33
146 Vilnis Einišs 3318 V1 V77 00:32:32 (148) 00:49:34
147 Natālija Lāce 3002 S1 S70 00:33:21 (171) 00:49:35
148 Aiva Kricka 3311 VSK Burkānciems & co S1 S71 00:32:23 (144) 00:49:35
149 Jakovs Ševčenko    3223 Olainfarm V1 V78 00:32:17 (139) 00:49:41
150 Anda Vīksna 3191 S1 S72 00:32:28 (145) 00:49:44
151 Arta Jaudzeme 3182 Jūrmalas gliemeži S1 S73 00:32:30 (147) 00:49:53
152 Elizabete Spaile 3358 Ērgļi S1 S74 00:31:24 (123) 00:49:53
153 Inga Elksne 3012 Latvijas autoceļu uzturētājs S1 S75 00:32:47 (154) 00:49:59
154 Alise Lāce 3313 turbo S1 S76 00:32:55 (158) 00:50:10
155 Toms Kusiņš 3046 V1 V79 00:32:23 (143) 00:50:13
156 Rigonda Germova 3292 S1 S77 00:32:52 (156) 00:50:14
157 Demija Pleša 3279 S1 S78 00:32:46 (152) 00:50:16
158 Lauma Sargune 3218 S1 S79 00:33:33 (181) 00:50:20
159 Baiba Mazrima 3444 Saldus novada pašvaldība S1 S80 00:33:09 (161) 00:50:20
160 Lilita Saulīte 3365 Ērgļi S1 S81 00:33:33 (182) 00:50:21
161 Marta Simona Štila 3368 Ērgļi S1 S82 00:33:29 (178) 00:50:21
162 Aleksandrs Sergejevs 10403 Polystylex V1 V80 00:33:54 (190) 00:50:25
163 Andīna Sprince 3127 Lāči S1 S83 00:33:16 (164) 00:50:30
164 Lāsma Bergmane-Behmane 3455 Accenture S1 S84 00:32:46 (153) 00:50:37
165 Ilona Šķudīte 3427 Latvijas Finieris S1 S85 00:33:24 (175) 00:50:41
166 Santa Marhele 3443 S1 S86 00:32:36 (151) 00:50:43
167 Intars Abražuns 3226 V1 V81 00:33:10 (163) 00:50:44
168 Kristīne Zariņa 3304 S1 S87 00:33:16 (165) 00:50:47
169 Rihards Jemsts 3234 Smiltene V1 V82 00:33:20 (169) 00:50:49
170 Inga Vīksna 3235 Smiltene S1 S88 00:33:17 (166) 00:50:50
171 Inga Priedīte 3499 S1 S89 00:32:51 (155) 00:51:00
172 Ira Misāne 3269 S1 S90 00:33:21 (172) 00:51:03
173 Dace Gulbe 3051 SK KATRĪNA S1 S91 00:33:29 (177) 00:51:08
174 Jānis Zalags 10412 - V1 V83 00:32:35 (149) 00:51:11
175 Arita Seržāne 3143 Swedbank S1 S92 00:34:10 (194) 00:51:11
176 Madara Briede 3179 S1 S93 00:34:36 (213) 00:51:11
177 Liene Hartpenga 5483 S1 S94 00:33:33 (180) 00:51:15
178 Thibaud Tocqueville 3322 V1 V84 00:33:42 (186) 00:51:16
179 Rita Elste 10300 S1 S95 00:33:23 (174) 00:51:18
180 Agnis Helmanis 3208 V1 V85 00:34:40 (215) 00:51:20
181 Sigita Spudienė 3378 Basakojai S1 S96 00:34:08 (193) 00:51:24
182 Ieva Grāvele 10306 DEERED S1 S97 00:33:35 (184) 00:51:26
183 Jānis Ančs 3181 Jūrmalas gliemeži V1 V86 00:32:15 (137) 00:51:27
184 Liene Puisāne 3171 EJ! S1 S98 00:33:38 (185) 00:51:41
185 Monta Skalbe 3415 Bioderma S1 S99 00:33:27 (176) 00:51:44
186 Zane Saleniece 3424 Bioderma S1 S100 00:33:20 (170) 00:51:44
187 Guntis Meinerts 3090 There is no try V1 V87 00:33:10 (162) 00:51:46
188 Tatjana Kārajam-Akimova 3423 Bioderma S1 S101 00:34:34 (210) 00:51:48
189 Ieva Krūzkope 3247 S1 S102 00:33:58 (191) 00:51:49
190 Baiba Jansone 3261 S1 S103 00:34:16 (200) 00:51:49
191 Andris Šakens 3060 V1 V88 00:34:48 (218) 00:51:52
192 Santa Krasovska 3429 Kocēnu novads S1 S104 00:34:24 (205) 00:51:52
193 Rasa Žeikare 10304 TEAM ŽEIKARI S1 S105 00:33:35 (183) 00:51:58
194 Kristaps Aksenoks 3254 V1 V89 00:32:01 (134) 00:52:02
195 Niklāvs Lulle 3434 V1 V90 00:33:50 (189) 00:52:04
196 Elīna Sniega 3037 S1 S106 00:33:22 (173) 00:52:07
197 Kristiāna Mače 3411 Bioderma S1 S107 00:34:14 (199) 00:52:08
198 Rihards Gaugers 3489 FBK Valmiera V1 V91 00:33:30 (179) 00:52:17
199 Baiba Kreišmane 3328 S1 S108 00:34:24 (204) 00:52:18
200 Gunta Šlosberga 3055 S1 S109 00:34:36 (212) 00:52:28
201 Inese Jermiļina 3280 S1 S110 00:34:30 (208) 00:52:37
202 Dāvis Leitāns 3452 MJ-Partneri V1 V92 00:34:49 (219) 00:52:38
203 Agris Eizengrauds 3166 V1 V93 00:34:00 (192) 00:52:45
204 Andis Kauliņš 3018 Latvijas autoceļu uzturētājs V1 V94 00:33:46 (187) 00:52:46
205 Juvents Jurāns 3238 V1 V95 00:34:18 (201) 00:52:55
206 Margarita Sankova 3001 S1 S111 00:34:13 (197) 00:53:02
207 Anna Skredele 3020 PRINTFUL S1 S112 00:34:20 (202) 00:53:04
208 Dāvis Pavlovičs 3152 V1 V96 00:35:18 (227) 00:53:04
209 Baiba Damberga 10463 SPORTLAND S1 S113 00:34:37 (214) 00:53:21
210 Sandra Viekale-Gasjūne 3056 S1 S114 00:34:43 (216) 00:53:25
211 Dagnis Silgals 3120 - V1 V97 00:34:20 (203) 00:53:26
212 Rolands Šusts 3510 V1 V98 00:35:42 (237) 00:53:27
213 Elīna Indriksone 3079 Persiku raķetes S1 S115 00:35:11 (224) 00:53:27
214 Undīne Līduma 3160 Latvijas Finieris S1 S116 00:35:09 (222) 00:53:28
215 Gunita Kodoliņa 3123 Engures sportam/Jadals S1 S117 00:34:25 (206) 00:53:29
216 Marks Ummers 10454 ind. V1 V99 00:33:50 (188) 00:53:33
217 Anta Akantjeva Ummere 3430 ind. S1 S118 00:34:12 (196) 00:53:33
218 Renita Aukšmukste 10401 S1 S119 00:36:08 (248) 00:53:35
219 Lelde Liepiņa 3470 Ērgļi S1 S120 00:35:46 (240) 00:53:36
220 Miks Nikolajevs 3149 Kocēnu sporta klubs V1 V100 00:34:14 (198) 00:53:47
221 Liene Terentjeva 3487 Sten Nordic S1 S121 00:35:07 (221) 00:53:49
222 Anete Ķikuste 3317 TallRo S1 S122 00:35:34 (235) 00:54:05
223 Sandra Strazdiņa 3340 S1 S123 00:35:32 (233) 00:54:06
224 Kristaps Brass 3362 V1 V101 00:34:12 (195) 00:54:16
225 Mārīte Rove 3073 S1 S124 00:34:32 (209) 00:54:18
226 Sarmīte Banga 10417 Trashmob S1 S125 00:34:36 (211) 00:54:20
227 Simona Rutkovska 3133 Kaža klab S1 S126 00:35:16 (225) 00:54:29
228 Leila Fjodorova 3321 S1 S127 00:34:58 (220) 00:54:31
229 Ieva Reklaite 3370 Accenture S1 S128 00:35:23 (229) 00:54:31
230 Beāte Kobilinska 3346 Līgatne S1 S129 00:36:54 (260) 00:54:39
231 Varis Ratnieks 3497 V1 V102 00:35:09 (223) 00:54:40
232 Elīna Meinarte 3385 Palīdzēsim.lv S1 S130 00:35:59 (244) 00:54:44
233 Ilze Kalvāne 3281 S1 S131 00:35:31 (232) 00:54:45
234 Daiga Strode 3400 Bioderma S1 S132 00:34:29 (207) 00:54:49
235 Edgars Mežvēvers 3201 V1 V103 00:35:39 (236) 00:54:50
236 Tatjana Potrubeiko 3242 S1 S133 00:35:23 (228) 00:54:55
237 Aija Andrejeva 3509 Aija Andrejeva S1 S134 00:36:23 (250) 00:54:56
238 Rinalds Metuss 3326 V1 V104 00:35:54 (242) 00:54:58
239 Mārtiņš Metuss 3325 V1 V105 00:35:55 (243) 00:54:59
240 Anda Daubure 3309 SocialGuruLab S1 S135 00:37:17 (269) 00:55:01
241 Arta Paula Ruciņa 3161 S1 S136 00:35:46 (239) 00:55:10
242 Evija G 3043 S1 S137 00:35:17 (226) 00:55:12
243 Jānis Varslavāns 3460 V1 V106 00:36:46 (256) 00:55:12
244 Viktorija Vīgube 3464 Ērgļi S1 S138 00:35:49 (241) 00:55:15
245 Ilze Zute 3061 S1 S139 00:35:34 (234) 00:55:16
246 Kristiāns Ronis 3212 DPD LATVIJA V1 V107 00:36:18 (249) 00:55:16
247 Marta Gaugere 3488 FBK Valmiera S1 S140 00:35:30 (231) 00:55:16
248 Laura Ozola 3122 S1 S141 00:35:44 (238) 00:55:22
249 Dace Voldiņa 3399 Bioderma S1 S142 00:36:00 (245) 00:55:43
250 Baiba Meļņikova 3381 S1 S143 00:34:45 (217) 00:55:44
251 Kristīne Korpa 3109 S1 S144 00:37:37 (277) 00:55:47
252 Jolanta Kravale 3195 Bez Čiekura S1 S145 00:36:49 (258) 00:55:59
253 Baiba Ģērmane 3064 Accenture S1 S146 00:36:02 (246) 00:56:20
254 Kintija Košinska 3390 S1 S147 00:36:53 (259) 00:56:20
255 Saulcerīte Cielava 3421 Bioderma S1 S148 00:36:57 (263) 00:56:33
256 Kalvis Strods 3312 V1 V108 00:35:25 (230) 00:56:39
257 Aigars Eglājs 3361 Medaļas būs? V1 V109 00:36:34 (253) 00:56:41
258 Inga Zalāne 3329 DNB Service Centre S1 S149 00:36:34 (252) 00:56:42
259 Pārsla Dambe 3230 S1 S150 00:38:26 (293) 00:56:57
260 Emīls Bernāns 3475 Ērgļi V1 V110 00:36:36 (255) 00:56:59
261 Rodrigo Ralfs Graudiņš 3466 Ērgļi V1 V111 00:36:36 (254) 00:57:03
262 Ļesja Zelča 3175 Swedbank S1 S151 00:36:55 (262) 00:57:12
263 Indra Pauliņa 3255 S1 S152 00:37:41 (278) 00:57:16
264 Karīna Jodko 3409 Bioderma S1 S153 00:36:47 (257) 00:57:18
265 Inguna Ērenfrīde 3058 S1 S154 00:36:06 (247) 00:57:20
266 Gunta Stirna 3493 S1 S155 00:36:24 (251) 00:57:21
267 Aira Šmite 3000 S1 S156 00:37:17 (268) 00:57:32
268 Iluta Kurzemniece 3067 S1 S157 00:37:07 (267) 00:57:35
269 Monta Treijere 3087 Blāča draugi S1 S158 00:37:45 (280) 00:57:36
270 Sanda Leimane 3366 Ērgļi S1 S159 00:37:30 (271) 00:57:36
271 Zane Krastiņa 3299 Frozen S1 S160 00:37:06 (266) 00:57:37
272 Paula Zariņa 3300 Jaunlaicene S1 S161 00:37:34 (272) 00:57:39
273 Jeļena Ozoliņa 3506 Salaspils S1 S162 00:37:55 (283) 00:57:41
274 Marta Saklaure 3356 S1 S163 00:37:03 (265) 00:57:48
275 Inese Rīna 3283 S1 S164 00:38:13 (290) 00:57:57
276 Mārtiņš Meikšāns 3005 V1 V112 00:36:55 (261) 00:57:59
277 Kristīne Grava 3359 S1 S165 00:38:56 (302) 00:57:59
278 Jānis Sproģis 3224 V1 V113 00:37:35 (275) 00:58:07
279 Sarmīte Erneste 3342 Laimīgā stunda S1 S166 00:37:57 (285) 00:58:17
280 Aleksandrs Miņenkovs 3348 V1 V114 00:37:47 (281) 00:58:17
281 Roberts Multiņš 3244 V1 V115 00:37:55 (284) 00:58:20
282 Raimonds Sinavskis 3501 Ventspils runner V1 V116 00:38:11 (289) 00:58:22
283 Inga Cīrule 10302 S1 S167 00:38:31 (296) 00:58:24
284 Jānis Lavicevičs 3243 V1 V117 00:38:03 (287) 00:58:28
285 Ģertrūde Silauniece 3227 Olainfarm S1 S168 00:37:50 (282) 00:58:29
286 Svetlana Saulīte 3461 S1 S169 00:37:35 (276) 00:58:32
287 Kristīna Smuļko 3354 S1 S170 00:39:18 (306) 00:58:34
288 Žanna Linde 3072 S1 S171 00:38:38 (298) 00:58:35
289 Elīna Gadzāne 10165 S1 S172 00:37:41 (279) 00:58:39
290 Anete Akimova 3216 LMC S1 S173 00:38:29 (295) 00:58:48
291 Raimonds Knēts 3118 V1 V118 00:37:58 (286) 00:58:49
292 Dārta Arta Medne 3288 S1 S174 00:38:25 (292) 00:58:53
293 Aiga Bondarenko 10379 S1 S175 00:37:03 (264) 00:58:56
294 Inga Kauliņa 3019 Latvijas autoceļu uzturētājs S1 S176 00:38:23 (291) 00:59:08
295 Ketija Bolzane-Vasiļevska 3471 Ērgļi S1 S177 00:38:59 (303) 00:59:11
296 Vita Odziņa-Balode 3334 S1 S178 00:38:42 (300) 00:59:16
297 Leonarda Liepiņa 3154 Venden S1 S179 00:39:47 (317) 00:59:22
298 Karīna Kahanova 3156 Venden S1 S180 00:39:33 (311) 00:59:23
299 Nora   Ševčenko    3222 Olainfarm S1 S181 00:38:42 (299) 00:59:30
300 Inga Kozlovska 3402 Bioderma S1 S182 00:37:22 (270) 00:59:32
301 Zita Barānova 10407 S1 S183 00:39:07 (304) 00:59:34
302 Egita Liepiņa 3360 Baltais S1 S184 00:38:55 (301) 00:59:36
303 Helēna Vāne 3401 Bioderma S1 S185 00:37:34 (273) 00:59:41
304 Liāna Černecova 3389 S1 S186 00:40:11 (328) 00:59:49
305 Ance Millere 3468 Ērgļi S1 S187 00:40:35 (335) 00:59:54
306 Sņežana Golubeva 3422 Bioderma S1 S188 00:39:29 (310) 00:59:57
307 Kintija Kleimane 3393 S1 S189 00:38:34 (297) 01:00:01
308 Karīna Kragele 3386 Palīdzēsim.lv S1 S190 00:39:50 (320) 01:00:05
309 Rasa Biškrēsliņa 3239 S1 S191 00:39:27 (309) 01:00:06
310 Irina Belugina 3403 Bioderma S1 S192 00:38:05 (288) 01:00:14
311 Inga Onskule 3021 Latvijas autoceļu uzturētājs S1 S193 00:39:51 (321) 01:00:24
312 Kristīne Kalēja 3377 Baltais S1 S194 00:38:26 (294) 01:00:25
313 Rasa Kuple 3147 Running.lv S1 S195 00:39:41 (314) 01:00:27
314 Tīna Kuple 3146 Running.lv S1 S196 00:39:59 (325) 01:00:28
315 Rūdolfs Abiļevs 3231 New Village Workout V1 V119 00:39:22 (308) 01:00:29
316 Natālija Suļtrekova 3417 Bioderma S1 S197 00:37:34 (274) 01:00:34
317 Dženeta Umalas 3503 S1 S198 00:40:26 (332) 01:00:39
318 Karīna Goluba 3410 Bioderma S1 S199 00:39:19 (307) 01:00:39
319 Līva Grēta Tirzmale 3341 Ērgļi S1 S200 00:39:39 (312) 01:00:46
320 Tīna Tirzmale 3382 Ērgļi S1 S201 00:39:40 (313) 01:00:48
321 Laura Beirote 3174 Swedbank S1 S202 00:39:45 (315) 01:00:57
322 Lauma Lazda 10414 Fitlife S1 S203 00:39:10 (305) 01:01:09
323 Klinta Bļusina 3449 Latvijas Vieglatlētikas savienība S1 S204 00:39:46 (316) 01:01:27
324 Baiba Zariņa 3070 S1 S205 00:40:05 (327) 01:01:28
325 Solvita Bļusina 3450 Latvijas Vieglatlētikas savienība S1 S206 00:40:11 (329) 01:01:28
326 Jolanta Mieze 3075 S1 S207 00:40:45 (339) 01:01:37
327 Madara Ūze 3229 S1 S208 00:39:47 (318) 01:01:43
328 Klāvs Grūtups 3248 V1 V120 00:39:53 (322) 01:01:47
329 Lija Ruperte 3232 Olainfarm S1 S209 00:40:28 (333) 01:01:53
330 Lidija Zeile 3412 Bioderma S1 S210 00:39:54 (323) 01:01:59
331 Evita Kalmane 10398 S1 S211 00:41:19 (353) 01:02:03
332 Margarita Pudova 3413 Bioderma S1 S212 00:41:15 (349) 01:02:13
333 Sindija Plahotina 3336 S1 S213 00:40:49 (341) 01:02:17
334 Zanda Tabiņa 3092 S1 S214 00:41:10 (348) 01:02:44
335 Rudīte Bērziņa 3349 Olainfarm S1 S215 00:40:48 (340) 01:02:44
336 Kristīne Frolova 3098 Lidosta "Rīga" S1 S216 00:41:37 (361) 01:02:56
337 Līga Mastiņa 3500 S1 S217 00:40:03 (326) 01:02:57
338 Dace Spalviņa 3050 S1 S218 00:40:36 (336) 01:02:57
339 Santa Zeļenkova 3420 Bioderma S1 S219 00:40:18 (330) 01:02:59
340 Anna Maslaka 10402 S1 S220 00:40:44 (338) 01:03:04
341 Henrijs Vīgants 10439 V1 V121 00:39:56 (324) 01:03:05
342 Ilona Krasta 3129 S1 S221 00:40:24 (331) 01:03:27
343 Inga Bukovska 3157 Bukiņi S1 S222 00:41:19 (354) 01:03:33
344 Jekaterina Artemenkova 3405 Bioderma S1 S223 00:42:02 (367) 01:03:35
345 Anna Grebeņņikova 3398 Bioderma S1 S224 00:42:01 (366) 01:03:39
346 Leons Peļņa 3251 30draugi.lv V1 V122 00:40:51 (343) 01:03:41
347 Ilze Janmere 3446 S1 S225 00:42:26 (373) 01:03:44
348 Betija Liepiņa 3477 Ērgļi S1 S226 00:40:29 (334) 01:03:45
349 Līga Kalniņa 3204 Accenture S1 S227 00:40:52 (344) 01:03:46
350 Evija Aišpure 3465 Europark S1 S228 00:40:39 (337) 01:03:47
351 Jasmīne Vanaga 3495 Isostar S1 S229 00:42:26 (374) 01:03:51
352 Jānis Aišpurs 3459 BUM BUM V1 V123 00:42:47 (381) 01:03:52
353 Emilija Aišpure 3458 BUM BUM S1 S230 00:42:42 (379) 01:03:54
354 Nellija Baliko 3496 Isostar S1 S231 00:42:32 (376) 01:03:54
355 Ilze Sala 3463 S1 S232 00:41:56 (364) 01:03:57
356 Jānis Kalniņš 3162 V1 V124 00:41:18 (351) 01:03:59
357 Līga Rulle 10438 ABB S1 S233 00:41:30 (356) 01:04:00
358 Laura Liniņa 3375 ALA S1 S234 00:41:38 (362) 01:04:00
359 Līga Stroža 3302 S1 S235 00:41:18 (352) 01:04:02
360 Linda Fridrihsone 3394 S1 S236 00:41:34 (360) 01:04:03
361 Ilga Nikolajeva 3344 Laimīgā stunda S1 S237 00:41:49 (363) 01:04:31
362 Andris Vasilevskis 3479 Ērgļi V1 V125 00:39:49 (319) 01:04:36
363 Liene Salmane 3330 DNB Service Centre S1 S238 00:42:33 (377) 01:04:41
364 Niks Jaunzems 3074 Noskrien Cēsis V1 V126 00:42:28 (375) 01:04:48
365 Jolanta Kataja-Paegle 3083 S1 S239 00:40:59 (346) 01:04:48
366 Kate Jaunzema 3220 Noskrien Cēsis S1 S240 00:42:17 (370) 01:04:48
367 Arlita Marcinkeviča 3097 Lidosta "Rīga" S1 S241 00:41:30 (357) 01:04:50
368 Alise Vanaģele 3467 Ērgļi S1 S242 00:40:50 (342) 01:04:53
369 Katrīna Icaka 3454 Selga S1 S243 00:41:26 (355) 01:04:54
370 Emīlija Zommere 3469 Ērgļi S1 S244 00:40:52 (345) 01:04:54
371 Reinis Lilienšteins 3049 Latvijas autoceļu uzturētājs V1 V127 00:43:36 (387) 01:04:56
372 Agnese Lilienšteina 3048 Latvijas autoceļu uzturētājs S1 S245 00:43:49 (393) 01:05:00
373 Niks Jēkabs Jaunzems 3221 Noskrien Cēsis V1 V128 00:43:00 (385) 01:05:06
374 Ruta Saliņa 3103 S1 S246 00:42:22 (371) 01:05:52
375 Verners Vitkovskis 3274 VV Production V1 V129 00:41:16 (350) 01:05:54
376 Ēriks Ozoliņš 3485 Swedbank V1 V130 00:41:08 (347) 01:05:57
377 Anastasija Frančuka 3397 Bioderma S1 S247 00:42:45 (380) 01:05:58
378 Sintija Gērmane 3273 S1 S248 00:42:05 (368) 01:06:01
379 Inese Allika 3319 S1 S249 00:42:51 (382) 01:06:34
380 Ieva Einiša 3306 S1 S250 00:44:25 (397) 01:06:40
381 Nellija Nulle 3355 S1 S251 00:43:52 (395) 01:06:44
382 Edgars Treigūts 3211 Paskriesim V1 V131 00:42:25 (372) 01:06:51
383 Svetlana Laudurga 3183 S1 S252 00:42:34 (378) 01:06:53
384 Ilze Veļugo 3172 Swedbank S1 S253 00:42:55 (383) 01:06:56
385 Kristīne Marija Trepša 3209 Paskriesim S1 S254 00:43:16 (386) 01:07:00
386 Laura Mežale 3343 Laimīgā stunda S1 S255 00:41:59 (365) 01:07:09
387 Inga Melne 3435 Olainfarm S1 S256 00:45:41 (411) 01:07:55
388 Inese Monika Seska 3490 Ērgļi S1 S257 00:43:44 (390) 01:08:02
389 Inese Misa 3250 Tukuma 2.vidusskola S1 S258 00:42:07 (369) 01:08:13
390 Aļona Kuzevanova 3448 S1 S259 00:45:10 (403) 01:08:16
391 Sarmīte Kaunese 3301 Saldus novada pašvaldība S1 S260 00:43:37 (388) 01:08:18
392 Eva Strazdovska 10299 S1 S261 00:43:47 (391) 01:08:28
393 Jelizaveta Patrejeva 3406 Bioderma S1 S262 00:41:32 (358) 01:08:29
394 Bogdans Patrejevs 3052 V1 V132 00:41:34 (359) 01:08:36
395 Kaiva Maskalāne 3038 S1 S263 00:45:14 (404) 01:08:40
396 Arturs Abele 3388 V1 V133 00:42:56 (384) 01:09:03
397 Irina Riekstiņa 3431 S1 S264 00:46:27 (418) 01:09:09
398 Diāna Virsniece 3130 S1 S265 00:46:01 (414) 01:09:20
399 Maija Balode 3163 VENTSPILS MARATONA KLUBS S1 S266 00:44:27 (398) 01:09:34
400 Inese Spuriņa 3100 S1 S267 00:45:27 (409) 01:09:38
401 Inese Jurdže 3331 S1 S268 00:43:48 (392) 01:09:39
402 Dace Kļaviņa 3206 S1 S269 00:46:27 (417) 01:10:12
403 Sanita Putniņa 10479 S1 S270 00:46:01 (413) 01:10:23
404 Ilona Uljane 3237 S1 S271 00:44:43 (399) 01:10:29
405 Aldis Banga 10418 Trashmob V1 V134 00:44:58 (401) 01:10:32
406 Līvija Muša 3308 S1 S272 00:45:59 (412) 01:10:47
407 Solvita Valucka 3275 S1 S273 00:43:50 (394) 01:10:55
408 Līga Rakšte 3042 MARATONA KLUBS S1 S274 00:46:57 (422) 01:10:56
409 Matīss Simkevičs 3504 V1 V135 00:44:21 (396) 01:11:06
410 Inguna Spaile 10469 Chasing the Deer S1 S275 00:47:18 (425) 01:11:06
411 Anete Tone 3071 DNB Service Centre S1 S276 00:44:47 (400) 01:11:15
412 Karlīna Ošāne 3082 Individuāli S1 S277 00:45:20 (405) 01:11:15
413 Georgs Ošāns 3080 Individuāli V1 V136 00:45:08 (402) 01:11:18
414 Kristīne Ošāne 3081 Individuāli S1 S278 00:45:22 (407) 01:11:20
415 Liene Mieriņa 3347 Līgatne S1 S279 00:46:18 (415) 01:11:40
416 Pēteris Paikens 3502 Domdaris V1 V137 00:46:44 (420) 01:11:45
417 Māra Lorence 3041 S1 S280 00:47:08 (423) 01:12:19
418 Baiba Lejiņa 3116 RSVK S1 S281 00:46:21 (416) 01:12:34
419 Mikus Saulītis 3076 V1 V138 00:45:22 (406) 01:12:40
420 Renārs Saulītis 3077 V1 V139 00:45:24 (408) 01:12:40
421 Dace Muiženiece 3091 S1 S282 00:45:29 (410) 01:13:18
422 Aušra Šnipaitienė 3225 S1 S283 00:48:06 (430) 01:13:26
423 Angelika Bērziņa 3053 Tukums S1 S284 00:46:37 (419) 01:13:30
424 Anita Barbane 3193 Nūjo priekam S1 S285 00:47:35 (426) 01:14:01
425 Irīna Ņesterenko 3085 S1 S286 00:47:15 (424) 01:14:14
426 Ieva Gronska 3062 Engures Sportam S1 S287 00:50:05 (440) 01:14:49
427 Mārīte Berķe 3316 S1 S288 00:47:45 (428) 01:15:08
428 Gunta Blumfelde 3093 Mazrūķīši S1 S289 00:46:52 (421) 01:15:23
429 Dina Tohva 10301 S1 S290 00:47:45 (427) 01:16:22
430 Dace Kraukle 3462 DARU L S1 S291 00:48:52 (433) 01:16:50
431 Gita Dambe 3169 SIA "Insalvo" S1 S292 00:49:29 (437) 01:17:23
432 Inese Krūze 10307 1836 S1 S293 00:47:46 (429) 01:17:24
433 Liene Kauķe 3285 S1 S294 00:49:21 (434) 01:17:28
434 Mārtiņš Stūrnieks 3113 V1 V140 00:49:23 (435) 01:17:30
435 Enija Marta Liepiņa 3350 S1 S295 00:43:41 (389) 01:17:32
436 Evija Stūrniece 3114 S1 S296 00:49:23 (436) 01:17:35
437 Eva Bērziņa 3203 Kartavkalnu buki S1 S297 00:50:27 (441) 01:18:03
438 Žastīne Skrebele 3351 DNB Service Centre S1 S298 00:50:42 (443) 01:18:52
439 Jēkabs Alberts Krastiņš 3189 V1 V141 00:50:01 (439) 01:19:05
440 Elva Krastiņa 3190 S1 S299 00:50:00 (438) 01:19:06
441 Solita Āboliņa 3327 Jaunmārupe skrien S1 S300 00:51:53 (447) 01:19:39
442 Laura Ārente 3363 Pilsrundāles vidusskola S1 S301 00:50:39 (442) 01:20:05
443 Sarmīte Eglīte 3217 S1 S302 00:51:35 (444) 01:20:11
444 Ieva Miķelsone 3290 S1 S303 00:51:38 (445) 01:20:11
445 Ainārs Spuriņš 3101 Lidosta “Rīga” V1 V142 00:51:43 (446) 01:20:27
446 Elīna Ruka 10436 S1 S304 00:55:58 (458) 01:21:28
447 Inga Ozolkalna 3069 S1 S305 00:51:55 (448) 01:21:40
448 Iveta Pucena 3257 SK Katrīna S1 S306 00:55:28 (456) 01:23:34
449 Māra Pucena 3305 S1 S307 00:56:23 (459) 01:23:35
450 Agnese Hohberga 3270 Kalnieši S1 S308 00:54:23 (453) 01:24:01
451 Liene Hohberga 3271 Kalnieši S1 S309 00:54:03 (450) 01:24:03
452 Maija Rusiņa 3272 Kalnieši S1 S310 00:54:13 (451) 01:24:06
453 Irīna Kļaviņa 3323 VENDEN S1 S311 00:54:20 (452) 01:24:54
454 Jessica Maisonnave 3295 Los Lobos Locos S1 S312 00:48:25 (432) 01:26:32
455 Liene Grosa 3428 S1 S313 00:55:54 (457) 01:26:39
456 Inesa Avotiņa 3121 Bauskas Valsts ģimnāzija S1 S314 00:56:27 (460) 01:27:26
457 Dzintra Rafaela Mačevska 3186 Machinji S1 S315 00:56:37 (461) 01:28:08
458 Silvija Boreiko 3099 S1 S316 00:57:40 (462) 01:28:27
459 Rita Selicka 3102 S1 S317 00:57:51 (465) 01:28:39
460 Ekaterina Tikhomirova 3151 S1 S318 00:57:43 (463) 01:29:53
461 Oksana Chistokletova 3291 S1 S319 00:57:44 (464) 01:30:04
462 Ilze Pērkone 10464 Dzērbene S1 S320 00:58:10 (467) 01:30:27
463 Eleonora Ruka-Pērkone 10243 S1 S321 00:58:36 (470) 01:30:27
464 Agra Vāvere 3141 Māsas S1 S322 00:59:03 (471) 01:30:31
465 Anda Žolneroviča 3142 Māsas S1 S323 00:58:13 (468) 01:30:31
466 Kristīne Gereiša 3262 Tukuma 2. vidusskola S1 S324 00:55:21 (455) 01:30:48
467 Kristīne Upmane 3264 Tukuma 2. vidusskola S1 S325 00:53:29 (449) 01:30:49
468 Juris Ceika 3357 V1 V143 00:58:01 (466) 01:31:40
469 Norah Bouquay Maisonnave 3294 Los Lobos Locos S1 S326 00:54:46 (454) 01:33:07
470 Tiago Bouquay Maisonnave 3293 Los Lobos Locos V1 V144 00:48:18 (431) 01:33:09
471 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveria 3335 S1 S327 00:58:33 (469) 01:33:30
472 Dace Kukule 3054 Kukulītes S1 S328 01:01:11 (476) 01:33:32
473 Anna Kukule 3011 Kukulītes S1 S329 01:01:09 (475) 01:33:34
474 Anda Sproģe-Vāvere 3104 #esesmustirnubuks S1 S330 01:00:37 (473) 01:33:48
475 Sniedze Sproģe 3266 #esesmustirnubuks S1 S331 01:00:58 (474) 01:33:50
476 Lelde Ronimoisa 10167 VSK Noskrien Vāveres S1 S332 01:00:22 (472) 01:34:02
477 Regīna Ūbele 3135 S1 S333 01:05:46 (477) 01:47:13
478 Rota Rozenblate 3134 S1 S334 01:06:45 (479) 01:47:15
479 Edīte Baroniņa 3296 S1 S335 01:16:54 (482) 01:47:16
480 Inese Eglīte 10297 S1 S336 01:06:32 (478) 01:48:01
481 Arnis Kauķis 3286 V1 V145 01:14:09 (480) 02:03:10
482 Vigda Jirgensone 3236 Nūjo priekam S1 S337 01:16:01 (481) 02:03:41
483 Iveta Zvīdriņa 3284 S1 S338 01:18:06 (483) 02:03:47
484 Anatolijs Balaško 10477 Mailigen V1 V146 () DNF
485 Viktorija Babkina 10478 S1 S339 () DNF
486 Olga Krilova 3136 S1 S340 () DNF
487 Braens Meškis 3184 ASK Patria V1 V147 () DNF
488 Ervīns Fiļovs 3196 PacPaSevi V1 V148 () dns
489 Diāna Stivriņa 3197 PatiPaSevi S1 S341 () dns
490 Linda Smalka 3200 DNB Service Centre S1 S342 () dns
491 Dace Mačevska 3437 S1 S343 () dns