Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Stirnu buka splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 CP 4 Rezultāts
1 Artjoms Rekuņenko 7342 VB1 V1 00:19:05 (3) 00:19:58 (1) 00:49:47 (1) 01:02:00 (1) 01:14:25
2 Kārlis Vīksne 7438 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club VB1 V2 00:19:14 (4) 00:20:27 (5) 00:51:09 (3) 01:02:42 (2) 01:14:40
3 Anatolijs Macuks 7378 "Lūša spēks" Jēkabpils VB2 V3 00:19:03 (2) 00:20:21 (2) 00:50:46 (2) 01:02:58 (3) 01:15:52
4 Dainis Limanāns 7085 RIEKSTI VB1 V4 00:19:24 (5) 00:20:22 (3) 00:52:02 (4) 01:04:17 (4) 01:17:00
5 Mārtiņš Skujenieks 7116 VB1 V5 00:19:26 (6) 00:20:42 (7) 00:52:54 (7) 01:05:14 (6) 01:18:21
6 Uldis Klepers 7337 Virsotne/MARMOT VB2 V6 00:20:11 (12) 00:21:05 (10) 00:52:35 (6) 01:05:26 (7) 01:18:36
7 Andrejs Dmitrijevs 7305 BALTAIS VB1 V7 00:19:03 (1) 00:20:22 (4) 00:52:13 (5) 01:05:06 (5) 01:18:50
8 Pēteris Grīviņš 7030 pulsometrs.lv | Surikati VB1 V8 00:19:47 (8) 00:20:55 (8) 00:53:20 (8) 01:05:51 (8) 01:18:51
9 Dzintars Skrundenieks 7396 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE VB1 V9 00:19:31 (7) 00:20:33 (6) 00:53:24 (9) 01:06:23 (9) 01:20:10
10 Vents Lupkins 7311 SPB RUN/Brooks VB1 V10 00:22:11 (33) 00:23:10 (24) 00:55:39 (13) 01:08:18 (10) 01:21:33
11 Dāvis Uļģis 7302 BALTAIS VB1 V11 00:20:18 (13) 00:21:42 (15) 00:56:13 (16) 01:08:56 (15) 01:21:38
12 Ainārs Brālītis 7296 RIEKSTI VB1 V12 00:20:42 (15) 00:21:28 (14) 00:55:56 (14) 01:08:39 (14) 01:21:43
13 Edgars Apinis 7418 Patria Sportland VB1 V13 00:19:59 (10) 00:21:20 (12) 00:55:05 (12) 01:08:30 (11) 01:21:47
14 Alvis Danovskis 7026 Pulsometrs.lv VB1 V14 00:19:56 (9) 00:21:03 (9) 00:54:56 (11) 01:08:37 (12) 01:22:10
15 Reinis Spaile 10470 TEAM SIMBA VB1 V15 00:20:46 (16) 00:22:09 (17) 00:55:59 (15) 01:09:08 (16) 01:22:39
16 Uģis Karasevs 7374 Kocēnu novads VB1 V16 00:20:02 (11) 00:21:12 (11) 00:54:41 (10) 01:08:38 (13) 01:23:08
17 Ivo Irbe 7345 Talsu pauguraines Zaķi VB1 V17 00:20:48 (17) 00:21:42 (16) 00:56:13 (17) 01:09:10 (17) 01:23:12
18 Vladimirs Ļašs 7042 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC VB2 V18 00:21:53 (18) 00:22:55 (18) 00:56:53 (19) 01:10:26 (18) 01:24:32
19 Jānis Krastiņš 7272 VB1 V19 00:21:55 (20) 00:22:58 (19) 00:56:50 (18) 01:10:53 (19) 01:25:24
20 Ansis Šteiners 7036 Marienburgas Vilki VB1 V20 00:22:07 (27) 00:23:07 (23) 00:57:07 (20) 01:11:22 (20) 01:26:02
21 Kaspars Adijāns 7034 SPB RUN/Brooks/Mežpils VB1 V21 00:22:13 (35) 00:23:14 (26) 00:58:18 (23) 01:12:05 (22) 01:26:11
22 Antis Zunda 7047 VB3 V22 00:21:54 (19) 00:23:04 (21) 00:59:06 (26) 01:12:23 (24) 01:26:22
23 Artūrs Elstiņš 7282 Marienburgas vilki VB2 V23 00:22:05 (25) 00:23:23 (32) 00:58:23 (24) 01:12:10 (23) 01:26:32
24 Jānis Znotiņš 7402 Virsotne/MARMOT VB1 V24 00:22:09 (30) 00:23:17 (29) 00:58:01 (21) 01:12:04 (21) 01:26:41
25 Mārtiņš Fārenhorsts 7227 Talsu pakalnu sporta klubs VB1 V25 00:22:08 (28) 00:23:06 (22) 00:59:09 (29) 01:12:41 (27) 01:26:42
26 Aleksejs Bute 7235 VB1 V26 00:22:27 (41) 00:23:36 (36) 00:59:08 (28) 01:12:35 (25) 01:26:49
27 Ģirts Žagars 7076 Talsu pauguraines zaķi VB1 V27 00:22:27 (40) 00:23:45 (39) 00:59:06 (27) 01:12:39 (26) 01:26:54
28 Kaspars Ušpelis 7417 Patria Sportland VB1 V28 00:22:04 (24) 00:23:02 (20) 00:58:48 (25) 01:13:18 (29) 01:27:53
29 Jānis Skujenieks 7318 Ozons VB1 V29 00:22:28 (42) 00:24:06 (44) 00:59:10 (30) 01:13:50 (30) 01:28:20
30 Voldemārs Lejnieks 7098 SK Dzērvene VB1 V30 00:23:16 (46) 00:24:05 (43) 01:00:58 (37) 01:14:33 (35) 01:28:24
31 Jolanta Krastiņa 7325 SPB Run/ Brooks SB1 S1 00:22:03 (23) 00:23:15 (27) 01:00:14 (34) 01:14:14 (33) 01:28:35
32 Aleksis Borozdins 7398 Salacgrīva VB1 V31 00:22:12 (34) 00:23:37 (37) 00:59:19 (32) 01:13:54 (31) 01:29:13
33 Jānis Veļķeris 7300 Alūksne VB1 V32 00:22:01 (22) 00:23:28 (33) 00:59:14 (31) 01:13:55 (32) 01:29:23
34 Dmitrijs Ničipors 7409 Inov8/ Isostar/ RIEKSTI VB1 V33 00:22:22 (39) 00:23:31 (34) 01:02:02 (41) 01:15:43 (40) 01:29:42
35 Sandis Breiers 7310 VB1 V34 00:22:08 (29) 00:23:20 (30) 00:59:49 (33) 01:14:17 (34) 01:29:43
36 Uldis Kļaviņš 7376 Vivobarefoot /Rieksti VB1 V35 00:20:39 (14) 00:21:24 (13) 00:58:14 (22) 01:13:05 (28) 01:30:25
37 Juris Gudēvics - Liepiņš 8207 VB1 V36 00:23:46 (60) 00:24:47 (51) 01:02:01 (40) 01:16:05 (41) 01:30:34
38 Rolands Pužulis 7415 - VB1 V37 00:22:06 (26) 00:23:12 (25) 01:00:15 (35) 01:15:16 (36) 01:30:41
39 Andris Ratkus 7206 VB1 V38 00:24:02 (64) 00:25:04 (58) 01:01:22 (39) 01:15:38 (39) 01:30:45
40 Mārtiņš Ruttulis 7397 VB1 V39 00:22:41 (43) 00:24:04 (42) 01:01:21 (38) 01:15:28 (37) 01:31:02
41 Jakub Spryngl 7193 VB2 V40 00:23:25 (51) 00:24:38 (49) 01:02:11 (44) 01:16:35 (42) 01:31:26
42 Klinta Lauska 7218 Pulsometrs.lv SB1 S2 00:22:10 (31) 00:23:56 (41) 01:02:05 (43) 01:16:42 (43) 01:31:27
43 Jānis Sīpols 7086 Accenture VB1 V41 00:23:22 (49) 00:24:20 (45) 01:02:05 (42) 01:16:50 (44) 01:32:32
44 Juris Čerpinskis 7120 SK Pūre VB1 V42 00:24:44 (83) 00:25:56 (78) 01:02:22 (45) 01:17:10 (45) 01:32:32
45 Henrijs Lērme 7141 VSK "Burkānciems & Co" VB1 V43 00:21:56 (21) 00:23:22 (31) 01:03:17 (50) 01:17:44 (46) 01:33:20
46 Kristaps Čehovičs 7004 VB1 V44 00:22:20 (38) 00:23:48 (40) 01:00:55 (36) 01:15:30 (38) 01:33:36
47 Renārs Vaivods 7062 DNB Service Centre VB1 V45 00:24:14 (68) 00:25:27 (65) 01:03:18 (51) 01:18:05 (47) 01:33:38
48 Juris Šehtels 7353 ĀDAŽI VB3 V46 00:24:21 (75) 00:25:35 (72) 01:03:38 (52) 01:18:18 (48) 01:33:57
49 Kristiāns Krauklis 10413 ukiyo running VB1 V47 00:22:17 (37) 00:23:39 (38) 01:02:58 (48) 01:18:21 (50) 01:34:04
50 Jānis Teteris 7104 Lidosta "Rīga" VB2 V48 00:24:19 (72) 00:25:31 (68) 01:05:21 (64) 01:19:40 (56) 01:34:08
51 Renārs Vasiļjevs 7266 VB1 V49 00:23:15 (45) 00:24:31 (48) 01:02:47 (47) 01:18:23 (51) 01:34:08
52 Jānis Banders 7049 VB2 V50 00:22:11 (32) 00:23:35 (35) 01:02:27 (46) 01:18:20 (49) 01:34:39
53 Rūdolfs Ričards Andersons 7239 Matisons Runner`s Club VB1 V51 00:24:18 (71) 00:25:32 (70) 01:03:46 (53) 01:19:15 (54) 01:34:43
54 Iveta Pūpola 7336 SB2 S3 00:24:01 (63) 00:25:55 (77) 01:04:00 (55) 01:19:14 (53) 01:34:43
55 Lauris Repša 7262 VB1 V52 00:24:51 (86) 00:26:05 (84) 01:05:07 (60) 01:19:59 (57) 01:34:57
56 Aino Gošs 7051 Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" VB2 V53 00:24:18 (70) 00:25:30 (67) 01:03:14 (49) 01:19:07 (52) 01:35:23
57 Reinis Markvarts 7391 VB1 V54 00:22:14 (36) 00:23:16 (28) 01:04:31 (57) 01:20:07 (58) 01:35:32
58 Dovydas Sankauskas 7043 VB2 V55 00:26:06 (112) 00:27:16 (103) 01:06:32 (73) 01:21:05 (64) 01:35:36
59 Juris Redisons 10391 LVM dabas parks Tērvetē VB2 V56 00:25:23 (96) 00:26:37 (96) 01:06:02 (67) 01:20:42 (60) 01:35:43
60 Andris Ludriks 7110 RIEKSTI VB2 V57 00:23:42 (59) 00:24:56 (55) 01:06:06 (68) 01:21:06 (65) 01:35:47
61 Artis Šauriņš 7181 New Village Workout VB1 V58 00:23:57 (61) 00:25:32 (69) 01:03:54 (54) 01:19:22 (55) 01:36:00
62 Andis Lūsis 7264 Talsu pakalnu sporta klubs VB1 V59 00:24:34 (80) 00:26:00 (80) 01:04:52 (58) 01:20:12 (59) 01:36:04
63 Matiss Meinards Puķulauks 10246 VB1 V60 00:23:58 (62) 00:25:19 (62) 01:06:30 (72) 01:20:56 (62) 01:37:17
64 Aivars Fogelis 7170 VB1 V61 00:25:05 (89) 00:26:31 (89) 01:06:23 (70) 01:22:03 (72) 01:37:19
65 Valdis Čunka 7278 Mežpils VB1 V62 00:24:53 (87) 00:26:04 (83) 01:06:24 (71) 01:21:48 (69) 01:37:19
66 Gints Krieviņš 7125 VB1 V63 00:23:24 (50) 00:24:30 (47) 01:06:41 (75) 01:21:38 (68) 01:37:20
67 Aldis Ezers 7142 VB1 V64 00:27:06 (152) 00:28:33 (146) 01:07:38 (85) 01:22:23 (75) 01:37:27
68 Ineta Jerofejeva 7149 Lūša spēks - Jēkabpils SB1 S4 00:23:36 (57) 00:25:21 (63) 01:05:12 (62) 01:21:15 (66) 01:37:44
69 Edgars Tiltanovs 7224 VB1 V65 00:23:28 (54) 00:24:57 (56) 01:04:20 (56) 01:20:51 (61) 01:37:44
70 Atis Vanags 7028 VB1 V66 00:24:41 (81) 00:26:01 (81) 01:05:11 (61) 01:21:03 (63) 01:37:58
71 Aigars Šuvcāns 7150 Lat Met - www.latmet.com VB2 V67 00:24:17 (69) 00:25:25 (64) 01:05:31 (65) 01:21:52 (70) 01:38:00
72 Iņigo Torre 7161 VB1 V68 00:25:19 (93) 00:26:35 (92) 01:06:45 (76) 01:22:11 (73) 01:38:05
73 Aigars Cibuļskis 7083 Legs Miserables VB2 V69 00:23:07 (44) 00:24:24 (46) 01:07:09 (82) 01:22:25 (76) 01:38:13
74 Dace Banga-Hodžajeva 7244 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SB1 S5 00:23:26 (52) 00:24:49 (52) 01:06:52 (77) 01:22:22 (74) 01:38:19
75 Lauris Veidemanis 7403 VB1 V70 00:23:40 (58) 00:25:08 (61) 01:04:59 (59) 01:21:24 (67) 01:38:40
76 Anrijs Hodžajevs 7363 Bohnenkamp VB1 V71 00:25:10 (91) 00:26:21 (87) 01:08:04 (94) 01:23:31 (83) 01:38:55
77 Toms Kalniņš 7316 VB1 V72 00:24:56 (88) 00:26:24 (88) 01:06:53 (79) 01:22:32 (77) 01:38:56
78 Toms Ķelderis 7242 Mežaciems VB1 V73 00:24:42 (82) 00:26:07 (85) 01:05:37 (66) 01:21:57 (71) 01:38:58
79 Aigars Rozenbergs 7090 VB1 V74 00:25:20 (94) 00:26:35 (91) 01:06:57 (81) 01:22:52 (80) 01:39:27
80 Sintija Šaitere 7231 LIDA SB1 S6 00:23:18 (48) 00:24:47 (50) 01:06:53 (78) 01:23:29 (82) 01:39:35
81 Zanda Malančuka 7327 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SB1 S7 00:23:17 (47) 00:24:55 (54) 01:08:34 (98) 01:23:51 (86) 01:39:36
82 Gints Bērziņš 7113 Brīvdienu ģimene VB2 V75 00:26:34 (130) 00:28:00 (123) 01:08:31 (96) 01:23:49 (85) 01:39:42
83 Dinass Talents 7309 VB1 V76 00:26:23 (124) 00:27:47 (112) 01:06:34 (74) 01:22:41 (78) 01:39:54
84 Mārtiņš Brenčs 8214 Engures sportam I Sporta patriots VB1 V77 00:25:43 (99) 00:27:56 (119) 01:07:26 (83) 01:24:08 (90) 01:39:57
85 Ainārs Kravalis 7000 Siguldas maratona klubs VB2 V78 00:24:14 (67) 00:25:42 (73) 01:06:21 (69) 01:22:43 (79) 01:40:00
86 Līga Girgensone 7419 Patria Sportland SB1 S8 00:24:45 (84) 00:26:35 (93) 01:07:43 (88) 01:23:58 (89) 01:40:01
87 Arnis Sluga 7228 Virsotne/MARMOT VB2 V79 00:25:21 (95) 00:26:37 (95) 01:07:41 (87) 01:23:55 (87) 01:40:05
88 Marks Vāle 10245 VB1 V80 00:24:19 (73) 00:25:32 (71) 01:05:18 (63) 01:23:14 (81) 01:40:11
89 Mārtiņš Lūsis 7124 VB1 V81 00:26:41 (134) 00:27:54 (115) 01:09:51 (108) 01:25:10 (99) 01:40:15
90 Renārs Teters-Teterovskis 7132 Marienburgas Vilki VB1 V82 00:24:10 (65) 00:25:07 (59) 01:06:55 (80) 01:23:33 (84) 01:40:22
91 Klāvs Sebris 10434 VB1 V83 00:26:17 (119) 00:27:44 (109) 01:08:10 (95) 01:24:20 (95) 01:40:28
92 Ilze Vindele 7189 SB1 S9 00:24:33 (78) 00:25:54 (76) 01:07:31 (84) 01:23:57 (88) 01:40:38
93 Imants Kaldre 7068 VSK Noskrien VB1 V84 00:23:27 (53) 00:25:08 (60) 01:09:04 (100) 01:25:09 (98) 01:40:40
94 Aiga Taulīna 7263 Saldus Boksa klubs SB1 S10 00:24:30 (76) 00:26:04 (82) 01:07:54 (91) 01:24:15 (93) 01:40:43
95 Ivo Zemturis 7112 Juno Runners VB2 V85 00:24:12 (66) 00:25:29 (66) 01:07:48 (90) 01:24:17 (94) 01:40:45
96 Reinis Skorovs 7351 VSK Noskrien VB1 V86 00:27:07 (153) 00:28:16 (132) 01:10:16 (113) 01:26:12 (110) 01:40:50
97 Guntars Brauns 7130 VB2 V87 00:24:50 (85) 00:26:34 (90) 01:07:46 (89) 01:24:13 (92) 01:40:59
98 Jānis Sondors 7156 Riga Runners VB1 V88 00:25:44 (100) 00:26:49 (98) 01:09:12 (103) 01:25:13 (101) 01:41:05
99 Ralfs Gaubšteins 7128 VB1 V89 00:26:01 (108) 00:27:10 (100) 01:10:08 (112) 01:25:41 (106) 01:41:18
100 Jānis Sīmanis 7232 VB1 V90 00:25:57 (106) 00:27:40 (106) 01:07:56 (92) 01:24:41 (97) 01:41:20
101 Intārs Stalbergs 7315 VB2 V91 00:26:19 (121) 00:27:55 (118) 01:08:02 (93) 01:24:11 (91) 01:41:22
102 Andis Miķelsons 7041 VB2 V92 00:26:09 (115) 00:27:34 (105) 01:09:19 (104) 01:25:21 (104) 01:41:24
103 Valdis Skotelis 7081 VB1 V93 00:26:47 (140) 00:28:11 (130) 01:09:23 (106) 01:25:20 (103) 01:41:27
104 Gita Vilensone 7179 VSK Noskrien Vāveres SB1 S11 00:25:05 (90) 00:26:12 (86) 01:08:33 (97) 01:24:41 (96) 01:41:28
105 Oļegs Solovjovs 7270 Talsu pakalnu sporta klubs VB2 V94 00:23:32 (55) 00:24:50 (53) 01:09:21 (105) 01:25:40 (105) 01:41:54
106 Agris Hermanis 7317 VB2 V95 00:26:04 (110) 00:27:46 (111) 01:09:06 (101) 01:25:11 (100) 01:41:58
107 Jānis Vītols 7059 3D Running VB1 V96 00:24:34 (79) 00:25:52 (75) 01:10:00 (111) 01:26:18 (112) 01:42:27
108 Dzintars Lejiņš 7304 #patsparsevi VB2 V97 00:24:31 (77) 00:25:56 (79) 01:07:38 (86) 01:25:15 (102) 01:42:34
109 Ilze Meijere 7416 Patria Sportland SB1 S12 00:23:34 (56) 00:24:59 (57) 01:09:54 (109) 01:25:57 (108) 01:42:51
110 Edgars Bremze 7322 Izturība VB2 V98 00:26:14 (116) 00:28:17 (135) 01:10:49 (120) 01:27:05 (115) 01:43:16
111 Intars Opolais 7377 Izturība VB2 V99 00:26:14 (117) 00:28:16 (133) 01:10:56 (123) 01:27:05 (116) 01:43:16
112 Jānis Zaļums 7040 Swedbank VB1 V100 00:27:15 (158) 00:28:30 (141) 01:10:46 (118) 01:26:52 (114) 01:43:25
113 Elīna Lūse 7427 Lūši SB1 S13 00:26:29 (128) 00:27:58 (121) 01:10:42 (117) 01:26:47 (113) 01:43:31
114 Inese Otomere 7204 PICA LULU SB2 S14 00:24:20 (74) 00:25:51 (74) 01:08:53 (99) 01:25:54 (107) 01:43:33
115 Mārtiņš Gailis 7385 Kocēnu novads VB1 V101 00:25:40 (98) 00:26:38 (97) 01:09:07 (102) 01:26:13 (111) 01:43:42
116 Ritvars Klapars 7288 Burkānciems&Co VB2 V102 00:25:52 (103) 00:27:01 (99) 01:10:33 (115) 01:27:22 (118) 01:43:46
117 Pavels Saveljevs 7019 VB1 V103 00:26:44 (137) 00:28:06 (127) 01:11:09 (125) 01:27:37 (121) 01:43:54
118 Mareks Vaišļa 7286 ssk Bebra VB2 V104 00:28:30 (209) 00:29:30 (178) 01:12:28 (138) 01:28:18 (127) 01:43:56
119 Pēteris Skuja 7258 VB2 V105 00:27:33 (169) 00:28:57 (162) 01:10:24 (114) 01:26:09 (109) 01:43:58
120 Aleksejs Marizihins 7148 POTA42 VB1 V106 00:29:14 (237) 00:30:37 (224) 01:13:11 (149) 01:28:14 (125) 01:44:24
121 Kristaps Palmakovskis 7016 VB1 V107 00:25:55 (105) 00:27:58 (120) 01:09:50 (107) 01:27:26 (120) 01:44:36
122 Kristaps Heinsbergs 7250 PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK VB1 V108 00:28:13 (197) 00:29:27 (176) 01:11:19 (127) 01:28:10 (124) 01:44:41
123 Kaspars Tērauds 7435 Četras Zoles VB1 V109 00:27:44 (177) 00:29:08 (165) 01:11:51 (132) 01:28:36 (132) 01:45:11
124 Ilmars Knipšis 7185 VSK Noskrien Seniori VB3 V110 00:27:04 (149) 00:28:36 (149) 01:11:20 (128) 01:28:10 (123) 01:45:16
125 Valdis Grudulis 7184 Ieskriet kontrollaikā VB1 V111 00:26:49 (142) 00:28:08 (129) 01:11:12 (126) 01:28:04 (122) 01:45:18
126 Māris Reiniks 7037 VB2 V112 00:26:53 (144) 00:28:05 (126) 01:10:36 (116) 01:27:25 (119) 01:45:32
127 Intars Veberis 7365 VB2 V113 00:25:15 (92) 00:26:36 (94) 01:11:03 (124) 01:28:16 (126) 01:45:54
128 Lauris Mežiņš 7001 IGT VB1 V114 00:25:54 (104) 00:28:04 (125) 01:12:32 (142) 01:30:06 (143) 01:46:02
129 Jānis Bute 7202 VB1 V115 00:28:04 (189) 00:29:20 (172) 01:11:55 (133) 01:28:31 (131) 01:46:07
130 Gatis Tīds 7160 VB2 V116 00:27:22 (164) 00:29:14 (169) 01:12:30 (140) 01:28:57 (136) 01:46:10
131 Artūrs Kančs 7343 SSK Bebra VB2 V117 00:28:29 (208) 00:29:30 (179) 01:12:29 (139) 01:28:54 (135) 01:46:12
132 Zane Tilta-Kūma 7326 Vāveres SB1 S15 00:26:37 (132) 00:28:03 (124) 01:11:29 (129) 01:28:27 (128) 01:46:15
133 Ervīns Lūsis 7357 Lūši VB1 V118 00:26:04 (111) 00:27:12 (102) 01:09:56 (110) 01:27:14 (117) 01:46:24
134 Edgars Ogņevs 7097 VB2 V119 00:26:06 (113) 00:27:45 (110) 01:11:33 (130) 01:28:54 (133) 01:46:31
135 Andris Limanāns 7123 Dobeles runners VB1 V120 00:25:38 (97) 00:27:41 (108) 01:10:55 (122) 01:28:54 (134) 01:46:36
136 Edgars Skuja 7229 LIDA VB1 V121 00:27:21 (162) 00:28:50 (158) 01:12:41 (144) 01:29:55 (139) 01:46:44
137 Deivis Ķelderis 7243 Mežaciems VB2 V122 00:25:50 (102) 00:27:40 (107) 01:10:52 (121) 01:28:30 (129) 01:46:47
138 Elita Zālīte 7314 TRX Cēsis SB2 S16 00:26:20 (122) 00:27:55 (117) 01:10:49 (119) 01:28:30 (130) 01:46:56
139 Ieva Upmace-Grīviņa 7350 Surikati SB1 S17 00:26:36 (131) 00:28:18 (136) 01:12:12 (135) 01:29:33 (138) 01:47:22
140 Denis Sokolovs 7404 VB2 V123 00:29:13 (236) 00:30:47 (229) 01:14:26 (157) 01:30:44 (145) 01:47:23
141 Mārtiņš Viļums 7230 VB1 V124 00:28:15 (200) 00:30:10 (205) 01:14:42 (163) 01:31:41 (152) 01:47:35
142 Alise Kalniņa 7219 H.T.L. SB1 S18 00:26:43 (136) 00:28:26 (140) 01:12:36 (143) 01:30:01 (141) 01:47:45
143 Oskars Mozmacs 10422 VB1 V125 00:27:56 (184) 00:29:31 (180) 01:13:40 (152) 01:30:02 (142) 01:47:56
144 Krišjānis Svilpe 7058 EY VB1 V126 00:26:49 (141) 00:28:06 (128) 01:12:31 (141) 01:30:47 (147) 01:48:59
145 Ieviņa Lieldiena 10462 Madona SB3 S19 00:26:01 (109) 00:27:53 (114) 01:11:56 (134) 01:30:11 (144) 01:49:02
146 Ritvars Bušs 10247 VB1 V127 00:25:48 (101) 00:27:10 (101) 01:12:17 (137) 01:29:27 (137) 01:49:05
147 Janis Zile 7434 VB1 V128 00:28:55 (223) 00:30:40 (225) 01:15:55 (188) 01:32:33 (162) 01:49:20
148 Juris Misters 7420 VB1 V129 00:27:21 (163) 00:28:48 (157) 01:13:09 (148) 01:31:22 (151) 01:49:29
149 Zigmārs Mazulis 7428 Marienburgas vilki VB1 V130 00:26:28 (127) 00:27:50 (113) 01:13:04 (147) 01:30:44 (146) 01:49:39
150 Kristaps Daugavietis 7006 Lidosta “Rīga” VB1 V131 00:28:08 (194) 00:29:23 (175) 01:14:27 (158) 01:31:46 (153) 01:49:41
151 Aiga Paegle 7194 Engures sportam I Sporta patriots SB2 S20 00:26:00 (107) 00:27:54 (116) 01:11:51 (131) 01:30:00 (140) 01:49:43
152 Sergejs Kižlo 7022 Swedbank VB1 V132 00:26:45 (138) 00:28:17 (134) 01:13:59 (153) 01:32:14 (160) 01:49:52
153 Juris Grodnis 7186 KROKUS VB3 V133 00:27:49 (178) 00:29:52 (192) 01:15:21 (174) 01:32:04 (157) 01:49:59
154 Aiva Klepere 7151 Ziemeļkurzeme OK SB1 S21 00:28:18 (202) 00:30:23 (215) 01:15:06 (169) 01:32:07 (158) 01:50:00
155 Arnis Pokšāns 7429 Abas Kreisās Kājas VB2 V134 00:28:35 (214) 00:30:10 (206) 01:14:49 (164) 01:32:27 (161) 01:50:02
156 Aigars Vitkovskis 7294 Vitkovsky team VB2 V135 00:28:03 (188) 00:30:08 (203) 01:14:13 (155) 01:31:53 (154) 01:50:08
157 Ivita Šale 7348 SSK Bebra SB1 S22 00:28:32 (211) 00:29:50 (190) 01:15:08 (170) 01:32:34 (163) 01:50:09
158 Linda Ezera 7138 SB1 S23 00:28:39 (216) 00:30:23 (214) 01:16:40 (196) 01:33:07 (172) 01:50:10
159 Māra Kunrade 7389 buldozeri.lv SB1 S24 00:27:31 (167) 00:29:35 (184) 01:15:21 (175) 01:32:44 (164) 01:50:19
160 Mārtiņš Holsts 7256 VB1 V136 00:27:14 (157) 00:28:35 (148) 01:14:55 (165) 01:32:50 (165) 01:50:25
161 Inese Kokoreviča 7265 VSK Burkānciems & Co SB1 S25 00:26:59 (145) 00:28:32 (145) 01:14:27 (159) 01:32:55 (167) 01:50:34
162 Viktors Malihins 7200 Rēzeknes novads VB2 V137 00:28:24 (205) 00:29:52 (193) 01:15:52 (187) 01:33:10 (173) 01:50:43
163 Ingus Jakstiņš 7117 Swedbank VB2 V138 00:28:45 (218) 00:30:23 (213) 01:13:37 (151) 01:31:16 (149) 01:50:52
164 Mārcis Kalniņš 7139 Jaunmārupe Skrien! VB1 V139 00:26:08 (114) 00:27:29 (104) 01:12:50 (145) 01:31:54 (155) 01:50:57
165 Sandra Urtāne 7329 Rēzeknes novads SB1 S26 00:26:38 (133) 00:27:59 (122) 01:18:41 (222) 01:35:07 (195) 01:50:59
166 Alvis Bitenieks 7074 Latvijas Finieris VB1 V140 00:27:41 (174) 00:29:21 (173) 01:15:49 (181) 01:33:19 (175) 01:51:03
167 Aldis Sjucillo 7432 Latvijas Finieris VB2 V141 00:28:05 (191) 00:29:11 (168) 01:15:49 (182) 01:33:19 (176) 01:51:05
168 Kaspars Burka 7127 VB1 V142 00:28:10 (196) 00:29:54 (196) 01:15:57 (189) 01:33:24 (177) 01:51:09
169 Guntis Grīnfelds 7196 Emergn VB1 V143 00:27:42 (175) 00:29:08 (164) 01:14:31 (162) 01:32:13 (159) 01:51:10
170 Gunārs Grundštoks 7233 VSK Noskrien / PaBaso.lv VB1 V144 00:27:51 (179) 00:29:30 (177) 01:13:36 (150) 01:31:09 (148) 01:51:15
171 Matīss Grahoļskis 7153 VB1 V145 00:26:26 (126) 00:28:13 (131) 01:12:13 (136) 01:31:17 (150) 01:51:16
172 Zanda Kārkliņa 7020 Baldone SB2 S27 00:26:34 (129) 00:28:55 (161) 01:14:29 (160) 01:33:04 (170) 01:51:19
173 Andris Rozentālbergs 7283 VB1 V146 00:27:25 (165) 00:29:19 (171) 01:14:29 (161) 01:33:03 (169) 01:51:20
174 Ivars Upenieks 7276 Rēzeknes novads VB2 V147 00:27:44 (176) 00:29:33 (182) 01:15:18 (172) 01:33:24 (178) 01:51:23
175 Aivaras Domarkas 7321 VB2 V148 00:27:36 (171) 00:29:50 (189) 01:16:06 (193) 01:34:05 (182) 01:51:24
176 Reinis Braķis 7400 VB1 V149 00:29:08 (231) 00:31:07 (244) 01:18:51 (225) 01:35:16 (198) 01:51:29
177 Maksims Leščinskis 7436 Zoorbagan VB2 V150 00:30:28 (293) 00:32:22 (291) 01:17:56 (209) 01:34:17 (186) 01:51:32
178 Tomass Fedotovs 7328 ČikČik VB1 V151 00:29:15 (238) 00:30:36 (223) 01:15:50 (184) 01:33:40 (179) 01:51:40
179 Ivars Damroze 7425 ASK Patria VB1 V152 00:28:22 (204) 00:29:57 (198) 01:16:33 (195) 01:34:20 (188) 01:51:41
180 Jurģis Balodis 7088 VB1 V153 00:27:32 (168) 00:29:21 (174) 01:14:12 (154) 01:33:00 (168) 01:51:45
181 Dāvis Rozītis 7052 SPB RUN/Brooks VB1 V154 00:27:05 (150) 00:28:31 (142) 01:15:51 (185) 01:33:49 (181) 01:51:50
182 Kārlis Kostjukovs 7414 Purva Kurmji VB2 V155 00:27:10 (155) 00:28:41 (153) 01:15:03 (168) 01:33:12 (174) 01:51:53
183 Viesturs Puriņš 7312 VB2 V156 00:28:57 (224) 00:31:03 (240) 01:17:01 (201) 01:34:38 (193) 01:51:58
184 Andrejs Varčenko 7066 Col Du Marine Collagen VB2 V157 00:26:18 (120) 00:28:38 (150) 01:15:48 (180) 01:34:18 (187) 01:52:06
185 Oskars Oleksivs 7382 VB1 V158 00:30:25 (289) 00:31:58 (275) 01:18:26 (216) 01:35:17 (199) 01:52:10
186 Ilze Sermolīte 7032 Zemgales Ziņas SB2 S28 00:27:00 (146) 00:28:35 (147) 01:15:52 (186) 01:34:23 (189) 01:52:13
187 Evita Ruskova 7339 VSK Noskrien SB1 S29 00:28:39 (217) 00:30:19 (210) 01:17:38 (208) 01:35:08 (196) 01:52:18
188 Andis Meirēns 7393 Legs Miserables / Gjensidige VB1 V159 00:28:13 (198) 00:29:47 (188) 01:15:59 (191) 01:34:23 (190) 01:52:19
189 Sandra Platā 7135 SK”Ozolnieki” SB2 S30 00:26:15 (118) 00:28:23 (138) 01:14:58 (166) 01:32:55 (166) 01:52:24
190 Gatis Lejnieks 7387 NAA VB1 V160 00:29:04 (227) 00:30:33 (221) 01:15:22 (176) 01:33:06 (171) 01:52:29
191 Ģirts Udrass 7437 Marienburgas Vilki VB1 V161 00:26:22 (123) 00:28:31 (144) 01:14:20 (156) 01:34:14 (185) 01:52:47
192 Juris Kļaviņš 7274 ZAJEC VB2 V162 00:27:53 (182) 00:29:53 (194) 01:15:35 (177) 01:33:47 (180) 01:52:52
193 Kaspars Lācis 7295 Velo klubs Sigulda VB1 V163 00:29:27 (247) 00:30:56 (234) 01:16:06 (192) 01:34:09 (183) 01:52:52
194 Santa Žukovska 10425 Mailigen SB1 S31 00:27:20 (161) 00:28:39 (151) 01:15:44 (179) 01:34:11 (184) 01:52:57
195 Baiba Zvirbule 7096 SB2 S32 00:29:37 (254) 00:31:19 (255) 01:18:35 (220) 01:35:18 (200) 01:53:04
196 Ēriks Siņicins 7372 Swedbank VB2 V164 00:31:08 (312) 00:32:34 (297) 01:18:21 (215) 01:35:36 (206) 01:53:19
197 Lāsma Zebuliņa 7423 VSK Noskrien Blonde SB2 S33 00:28:51 (219) 00:30:23 (216) 01:17:17 (207) 01:35:35 (205) 01:53:29
198 Edijs Bogomolovs 7271 Emergn VB1 V165 00:27:29 (166) 00:29:09 (166) 01:16:49 (199) 01:35:23 (203) 01:53:40
199 Kārlis Ansons 7118 VB1 V166 00:30:15 (278) 00:32:00 (276) 01:19:19 (237) 01:36:57 (219) 01:53:41
200 Krišjānis Hartmanis 7111 Juno Runners VB1 V167 00:27:09 (154) 00:28:31 (143) 01:15:20 (173) 01:34:25 (191) 01:53:45
201 Baiba Frišenbrūdere 7146 Engures sportam SB2 S34 00:27:35 (170) 00:29:51 (191) 01:17:05 (204) 01:35:46 (209) 01:53:55
202 Artūrs Rukkalns 7087 VB2 V168 00:28:06 (192) 00:29:00 (163) 01:17:02 (202) 01:34:36 (192) 01:53:57
203 Ints Vovers 7163 VB1 V169 00:30:16 (279) 00:31:43 (269) 01:19:30 (243) 01:36:57 (220) 01:54:11
204 Arta Martinsone 7089 SB1 S35 00:29:17 (240) 00:31:41 (267) 01:18:20 (214) 01:36:40 (215) 01:54:19
205 Rinalds Zeltins 7171 KMKVP VB2 V170 00:29:05 (229) 00:30:54 (231) 01:17:00 (200) 01:35:22 (202) 01:54:24
206 Laura Vīķe 7411 OK Kāpa SB1 S36 00:29:04 (228) 00:30:47 (230) 01:17:04 (203) 01:35:18 (201) 01:54:37
207 Artis Lūsis 7306 VB1 V171 00:28:14 (199) 00:30:04 (201) 01:16:45 (197) 01:35:10 (197) 01:54:38
208 Māris Puriņš 7285 AJ Furniture VB1 V172 00:26:51 (143) 00:28:48 (156) 01:12:57 (146) 01:31:57 (156) 01:54:44
209 Kārlis Stonka 7065 VB1 V173 00:27:06 (151) 00:29:11 (167) 01:15:37 (178) 01:35:37 (207) 01:54:49
210 Guntis Zvilna 7220 Biznesa parks ABAVA VB2 V174 00:28:03 (187) 00:29:38 (185) 01:15:57 (190) 01:35:30 (204) 01:54:57
211 Jurijs Nazarovs 7223 VB1 V175 00:29:48 (266) 00:31:32 (263) 01:18:53 (227) 01:36:18 (213) 01:54:57
212 Evija Abiļeva 7234 Swedbank SB1 S37 00:29:06 (230) 00:30:42 (226) 01:19:50 (248) 01:37:47 (226) 01:55:07
213 Aldis Rocēns 7360 Bukdesign I Stirnubuks.lv VB2 V176 00:29:00 (225) 00:30:20 (212) 01:18:43 (223) 01:37:48 (227) 01:55:15
214 Ivars Eglītis 7383 Kocēnu novads 1 VB2 V177 00:27:38 (172) 00:29:16 (170) 01:17:05 (205) 01:36:33 (214) 01:55:34
215 Artūrs Kupcovs 7054 VB1 V178 00:29:12 (235) 00:30:59 (237) 01:19:15 (233) 01:36:58 (221) 01:55:44
216 Kristaps Ceriņš 7173 RECRO VB1 V179 00:26:46 (139) 00:28:47 (154) 01:15:11 (171) 01:36:02 (211) 01:55:49
217 Matīss Vaivods 7192 VB1 V180 00:27:02 (148) 00:28:54 (160) 01:15:50 (183) 01:34:57 (194) 01:56:01
218 Sandris Līdums 7131 Latvijas Finieris VB2 V181 00:29:41 (257) 00:31:19 (256) 01:18:10 (211) 01:36:40 (216) 01:56:04
219 Dainis Hohbergs 7188 Latvijas Finieris VB2 V182 00:29:41 (258) 00:30:58 (236) 01:18:11 (212) 01:36:42 (217) 01:56:04
220 Jurijs Varganovs 7122 VB2 V183 00:28:16 (201) 00:30:08 (202) 01:16:48 (198) 01:35:40 (208) 01:56:11
221 Aija Rogāle 7424 KROKUS SB2 S38 00:27:57 (185) 00:30:00 (199) 01:18:28 (218) 01:37:11 (223) 01:56:12
222 Aivars Zaķis 7349 Maratona klubs/LSC VB3 V184 00:27:00 (147) 00:28:25 (139) 01:21:24 (275) 01:39:27 (254) 01:56:24
223 Ainārs Apsītis 10410 VB2 V185 00:28:33 (213) 00:30:25 (217) 01:17:06 (206) 01:36:15 (212) 01:56:26
224 Tālis Paeglis 7210 No Running, No Party! VB1 V186 00:30:24 (287) 00:31:45 (271) 01:18:55 (228) 01:37:12 (224) 01:56:31
225 Māris Videmanis 7055 Mežsusuri VB2 V187 00:30:34 (297) 00:32:11 (283) 01:20:26 (257) 01:38:29 (232) 01:56:32
226 Jānis Kudums 7029 VB2 V188 00:29:11 (234) 00:30:45 (228) 01:18:51 (224) 01:38:48 (238) 01:56:53
227 Dmitrijs Perlovs 7108 POTA42 VB2 V189 00:29:17 (241) 00:30:55 (232) 01:19:35 (245) 01:38:32 (234) 01:57:05
228 Aigars Tohters 7158 SK Dzērvene VB2 V190 00:29:38 (255) 00:30:55 (233) 01:19:11 (232) 01:38:06 (230) 01:57:17
229 Jēkabs Vinciuns 10408 VB1 V191 00:30:17 (281) 00:32:03 (279) 01:20:59 (265) 01:39:19 (249) 01:57:17
230 Andrejs Semjonovs 10451 The House VB1 V192 00:29:47 (265) 00:31:16 (251) 01:19:27 (240) 01:38:32 (235) 01:57:18
231 Agnese Sperga 7183 Supervaroņi SB1 S39 00:29:54 (271) 00:31:12 (249) 01:20:42 (259) 01:39:09 (240) 01:57:19
232 Jānis Sakne 7133 Plānais galdiņš VB2 V193 00:30:55 (304) 00:33:01 (309) 01:20:29 (258) 01:39:19 (248) 01:57:20
233 Ainars Jansons 7346 Cesis VB2 V194 00:30:28 (292) 00:32:33 (296) 01:21:01 (266) 01:39:26 (253) 01:57:20
234 Mārtiņš Krauklis 7180 VB1 V195 00:32:31 (347) 00:33:17 (320) 01:22:58 (297) 01:40:09 (272) 01:57:23
235 Aivars Vīksna 7252 VB2 V196 00:29:16 (239) 00:31:12 (250) 01:18:34 (219) 01:37:16 (225) 01:57:25
236 Ina Balgalve 7175 SB2 S40 00:29:33 (251) 00:31:08 (245) 01:20:17 (254) 01:39:10 (243) 01:57:28
237 Guntis Leimanis 7057 VB2 V197 00:31:05 (308) 00:32:22 (290) 01:21:35 (280) 01:39:45 (263) 01:57:34
238 Gunta Reinicāne 7281 SB2 S41 00:29:29 (249) 00:31:24 (259) 01:20:47 (260) 01:39:11 (244) 01:57:41
239 Dace Tetere 7126 Lielie Dibeni SB1 S42 00:29:28 (248) 00:31:37 (265) 01:20:16 (253) 01:39:14 (245) 01:57:42
240 Māris Balceris 7253 VB1 V198 00:27:52 (180) 00:29:47 (187) 01:19:16 (235) 01:38:02 (228) 01:57:42
241 Aleksis Orlovs 7155 VB2 V199 00:30:22 (286) 00:31:56 (274) 01:20:55 (262) 01:39:18 (247) 01:57:44
242 Iveta Šķiņķe 10465 Riga Runners SB3 S43 00:29:24 (245) 00:31:21 (257) 01:19:10 (231) 01:38:05 (229) 01:57:48
243 Aivis Gailītis 7005 Latvijas autoceļu uzturētājs VB2 V200 00:31:00 (307) 00:33:02 (310) 01:20:57 (263) 01:39:36 (258) 01:57:49
244 Kristaps Skujiņš 10416 Spararats VB1 V201 00:30:12 (276) 00:31:37 (266) 01:21:41 (282) 01:40:08 (271) 01:57:51
245 Jēkabs Vanags 7021 Akuna Tribe VB1 V202 00:31:38 (324) 00:33:16 (319) 01:21:18 (273) 01:39:21 (250) 01:57:54
246 Dace Bukša 7100 SB1 S44 00:27:55 (183) 00:29:54 (195) 01:19:16 (234) 01:38:49 (239) 01:58:02
247 Ivars Grobiņš 7103 VB1 V203 00:27:53 (181) 00:28:48 (155) 01:19:17 (236) 01:38:41 (237) 01:58:02
248 Dārta Otomere 7121 SB1 S45 00:28:31 (210) 00:30:14 (207) 01:19:53 (249) 01:38:33 (236) 01:58:02
249 Reinis Bileskalns 7287 VB1 V204 00:29:39 (256) 00:31:00 (238) 01:17:58 (210) 01:35:56 (210) 01:58:10
250 Mārtiņš Dambis 7073 INSALVO VB1 V205 00:29:50 (268) 00:31:03 (239) 01:21:11 (272) 01:39:42 (260) 01:58:12
251 Vilnis Vitkovskis 7033 Latvijas autoceļu uzturētājs VB2 V206 00:29:18 (242) 00:31:17 (252) 01:18:58 (229) 01:38:22 (231) 01:58:14
252 Lelde Rāviņa 10415 SB1 S46 00:30:54 (303) 00:33:04 (312) 01:21:07 (269) 01:39:52 (268) 01:58:17
253 Arnis Kuzmanis 7084 Brīvdienu ģimene VB2 V207 00:29:35 (252) 00:31:06 (241) 01:19:24 (239) 01:38:29 (233) 01:58:19
254 Justīne Undzēna 7267 SB1 S47 00:31:07 (311) 00:33:14 (316) 01:21:22 (274) 01:40:07 (270) 01:58:22
255 Kaspars Vēzītis 7260 Lielupes Buki VB2 V208 00:30:04 (274) 00:31:35 (264) 01:20:00 (250) 01:39:47 (265) 01:58:29
256 Vitālijs Žuselis 7335 Daugavpils runners VB2 V209 00:31:34 (320) 00:32:59 (306) 01:21:36 (281) 01:40:30 (275) 01:58:40
257 Andris Jansons 7211 VSK Noskrien VB3 V210 00:30:21 (284) 00:31:55 (273) 01:20:53 (261) 01:39:43 (261) 01:58:47
258 Dāvis Gotlands 7102 SK "Katrīna" VB1 V211 00:28:55 (222) 00:30:28 (218) 01:20:15 (252) 01:39:28 (255) 01:58:56
259 Uģis Pauriņš 7379 Izturība VB2 V212 00:28:05 (190) 00:29:34 (183) 01:16:31 (194) 01:37:11 (222) 01:59:07
260 Ņikita Priede 7406 VB1 V213 00:26:41 (135) 00:28:20 (137) 01:14:59 (167) 01:36:54 (218) 01:59:11
261 Austris Vasiļevskis 7355 Emergn VB2 V214 00:29:31 (250) 00:31:17 (253) 01:19:47 (247) 01:39:44 (262) 01:59:13
262 Ēriks Melkurts 7384 Kocēnu novads 1 VB3 V215 00:27:19 (160) 00:29:42 (186) 01:22:52 (294) 01:41:38 (283) 01:59:19
263 Edgars Rollis 7334 VB1 V216 00:29:44 (262) 00:31:25 (260) 01:19:22 (238) 01:39:09 (241) 01:59:21
264 Roberts Prūsis 7147 Lidosta "Rīga" VB1 V217 00:27:19 (159) 00:29:32 (181) 01:18:39 (221) 01:39:39 (259) 01:59:22
265 Ilze Baumane 7292 SB2 S48 00:28:09 (195) 00:30:18 (209) 01:19:37 (246) 01:39:53 (269) 01:59:38
266 Elvita Alksne 7388 NAA SB1 S49 00:29:25 (246) 00:31:10 (247) 01:21:24 (276) 01:40:26 (274) 01:59:40
267 Viesturs Kozilāns 7293 VB2 V218 00:29:01 (226) 00:30:44 (227) 01:18:58 (230) 01:39:15 (246) 01:59:48
268 Juris Balandis 7067 Marienburgas Vilki VB2 V219 00:28:28 (206) 00:30:04 (200) 01:20:22 (255) 01:39:24 (252) 01:59:49
269 Mārcis Treimanis 7277 Cult Of White Dionysos / TRX Cēsis VB2 V220 00:29:47 (264) 00:32:00 (277) 01:20:24 (256) 01:40:25 (273) 01:59:52
270 Jānis Kolužs 7340 Daugavpils Runners VB1 V221 00:31:35 (321) 00:32:57 (305) 01:22:19 (287) 01:40:48 (276) 02:00:13
271 Normunds Vējiņš 7431 GC VB1 V222 00:28:32 (212) 00:30:33 (222) 01:18:51 (226) 01:39:35 (257) 02:00:13
272 Dace Podkalne 7290 vsk Noskrien Blonde SB2 S50 00:29:10 (233) 00:31:11 (248) 01:21:10 (271) 01:41:17 (280) 02:00:23
273 Didzis Sprūds 7217 VB1 V223 00:29:43 (260) 00:31:18 (254) 01:20:02 (251) 01:39:51 (267) 02:00:25
274 Liene Gasiņa 7038 Swedbank SB2 S51 00:30:25 (288) 00:32:42 (299) 01:21:55 (284) 01:41:50 (285) 02:00:29
275 Viesturs Grīnbergs 7297 Sanctimony VB2 V224 00:29:44 (261) 00:31:41 (268) 01:19:31 (244) 01:39:45 (264) 02:00:35
276 Gunta Brazauska 7134 SB2 S52 00:30:27 (291) 00:32:19 (289) 01:22:02 (286) 01:41:51 (286) 02:00:42
277 Ieva Tāle-Stangute 7023 Baldone SB2 S53 00:28:36 (215) 00:30:32 (220) 01:21:04 (267) 01:41:02 (277) 02:00:43
278 Elīna Lazdiņa 7060 SB1 S54 00:30:00 (273) 00:32:15 (285) 01:21:58 (285) 01:41:20 (281) 02:00:44
279 Kristaps Brēža 5700 Skrienam kopā - Valmiera VB1 V225 00:30:26 (290) 00:31:26 (261) 01:21:06 (268) 01:39:47 (266) 02:00:55
280 Raivis Ķergalvis 7164 VB2 V226 00:31:56 (334) 00:33:31 (325) 01:22:56 (296) 01:41:48 (284) 02:00:59
281 Ilze Boldāne 7195 SB2 S55 00:29:35 (253) 00:31:43 (270) 01:20:57 (264) 01:41:12 (279) 02:01:21
282 Mārtiņš Vabulis 7093 VSK Burkānciems & Co VB1 V227 00:26:25 (125) 00:28:41 (152) 01:18:16 (213) 01:39:34 (256) 02:01:32
283 Eduards Harčuks 7370 VB1 V228 00:28:20 (203) 00:30:16 (208) 01:21:46 (283) 01:42:31 (287) 02:01:42
284 Toms Ķikusts 7313 TallRo VB2 V229 00:31:25 (319) 00:33:05 (313) 01:21:31 (279) 01:41:33 (282) 02:01:50
285 Konstantīns Vasiļjevs 7354 VB1 V230 00:29:21 (244) 00:31:06 (243) 01:19:29 (241) 01:39:09 (242) 02:01:58
286 Andis Konovalovs 7401 VB1 V231 00:29:09 (232) 00:31:09 (246) 01:19:29 (242) 01:39:23 (251) 02:02:08
287 Laima Vosa 7027 SB1 S56 00:29:49 (267) 00:32:05 (281) 01:22:54 (295) 01:43:16 (294) 02:02:29
288 Edgars Strapcāns 7279 VB1 V232 00:31:37 (322) 00:33:14 (317) 01:24:05 (302) 01:42:47 (289) 02:02:30
289 Eduards Salcevics 7366 VB1 V233 00:31:37 (323) 00:33:14 (318) 01:24:12 (304) 01:42:47 (290) 02:02:30
290 Zane Bulāne 7255 Supervaroņi SB1 S57 00:30:47 (300) 00:32:16 (286) 01:23:58 (301) 01:43:26 (295) 02:02:52
291 Kārlis Kalniņš 10419 VB1 V234 00:31:58 (335) 00:33:46 (332) 01:24:09 (303) 01:43:10 (292) 02:02:52
292 Ineta Saulīte 7143 SB2 S58 00:29:51 (269) 00:32:12 (284) 01:23:37 (299) 01:43:50 (297) 02:02:59
293 Raivis Zelenkevičs 7094 Shiny Happy People VB1 V235 00:31:07 (310) 00:32:32 (295) 01:21:29 (277) 01:41:05 (278) 02:03:07
294 Kristaps Dvēselītis 7368 VB1 V236 00:31:49 (332) 00:33:45 (331) 01:23:00 (298) 01:42:41 (288) 02:03:09
295 Ainārs Jermacāns 7114 Brīvdienu ģimene VB2 V237 00:31:47 (330) 00:33:39 (327) 01:24:50 (309) 01:44:31 (299) 02:03:10
296 Sandra Balode 7291 Ādažuvelo SB2 S59 00:30:19 (283) 00:32:40 (298) 01:24:25 (306) 01:43:53 (298) 02:03:38
297 Jānis Silgals 7075 VB1 V238 00:29:42 (259) 00:31:31 (262) 01:22:28 (289) 01:43:30 (296) 02:03:44
298 Arturs Vanags 7352 newhouse.lv VB1 V239 00:30:37 (298) 00:32:59 (307) 01:22:37 (292) 01:42:55 (291) 02:04:16
299 Mārtiņš Balodis 7289 Ādažuvelo VB2 V240 00:30:18 (282) 00:32:31 (294) 01:24:13 (305) 01:44:37 (303) 02:04:57
300 Alise Kapteine 7178 Selga SB1 S60 00:31:54 (333) 00:33:54 (334) 01:25:00 (310) 01:44:34 (301) 02:04:59
301 Lita Sala 7430 SB1 S61 00:28:07 (193) 00:30:09 (204) 01:22:35 (291) 01:43:11 (293) 02:05:25
302 Liene Labsvīra 7080 SB1 S62 00:29:47 (263) 00:32:04 (280) 01:21:30 (278) 01:44:59 (306) 02:05:33
303 Lauma Muceniece 7421 - SB1 S63 00:32:27 (346) 00:34:38 (343) 01:24:25 (307) 01:44:35 (302) 02:06:03
304 Emīls Dombrovskis 7091 VB1 V241 00:27:39 (173) 00:29:55 (197) 01:22:21 (288) 01:44:34 (300) 02:06:08
305 Ērika Urtāne 7347 Lūša spēks - Jēkabpils SB1 S64 00:31:39 (325) 00:33:30 (324) 01:27:24 (331) 01:46:50 (316) 02:06:15
306 Krišjānis Kallings 7082 VB1 V242 00:33:52 (367) 00:36:03 (366) 01:28:02 (333) 01:48:51 (329) 02:06:38
307 Dāvis Baumanis 5956 RSU VB1 V243 00:31:17 (314) 00:32:56 (304) 01:23:42 (300) 01:46:14 (307) 02:07:04
308 Iveta Bērziņa 7169 RIGA RUNNERS II SB1 S65 00:30:31 (294) 00:32:44 (300) 01:25:01 (311) 01:46:20 (309) 02:07:07
309 Ilona Balode 7191 Balodis ar sirmu Roni SB3 S66 00:30:31 (295) 00:32:55 (302) 01:26:12 (317) 01:46:27 (312) 02:07:15
310 Laura Kaleja 7154 VSK Noskrien Divplākšņi SB1 S67 00:29:52 (270) 00:31:22 (258) 01:24:37 (308) 01:46:47 (315) 02:07:16
311 Ilze Stukule 7215 SK Katrína/Kuldìga SB3 S68 00:30:52 (301) 00:33:00 (308) 01:25:53 (314) 01:46:24 (310) 02:07:29
312 Guntis Pucens 7257 SK Katrīna VB3 V244 00:30:52 (302) 00:32:23 (292) 01:25:53 (315) 01:46:35 (313) 02:07:29
313 Evita Ragovska 7045 SB1 S69 00:28:02 (186) 00:30:20 (211) 01:22:51 (293) 01:46:19 (308) 02:07:39
314 Kristīne Krista Lejniece 7259 Zemgales Ziņas SB1 S70 00:30:58 (306) 00:32:56 (303) 01:25:42 (313) 01:47:25 (318) 02:07:42
315 Svetlana Savanovica 7212 SB2 S71 00:30:39 (299) 00:32:18 (288) 01:25:06 (312) 01:46:37 (314) 02:07:47
316 Edgars Kapteinis 7177 Selga VB1 V245 00:32:04 (336) 00:34:12 (338) 01:26:36 (322) 01:47:18 (317) 02:08:04
317 Kristīne Vilcāne 7053 Baldone SB2 S72 00:30:17 (280) 00:32:52 (301) 01:27:09 (324) 01:48:31 (325) 02:08:55
318 Līva Leimane 7323 SB1 S73 00:31:18 (315) 00:33:32 (326) 01:26:14 (319) 01:47:45 (321) 02:08:59
319 Diāna Stepāne 7012 STROPS Technologies SB1 S74 00:32:56 (354) 00:34:53 (352) 01:28:44 (341) 01:48:41 (326) 02:09:10
320 Kristaps Ķemme 7079 DPD LATVIJA VB1 V246 00:30:13 (277) 00:31:50 (272) 01:22:30 (290) 01:46:25 (311) 02:09:20
321 Armands Kūkajs 7176 VB1 V247 00:32:34 (348) 00:34:46 (347) 01:27:08 (323) 01:48:13 (324) 02:09:35
322 Sandijs Jēkabsons 7261 VB1 V248 00:31:46 (328) 00:33:41 (330) 01:26:13 (318) 01:47:35 (319) 02:09:42
323 Baiba Kurme 7341 Selga SB1 S75 00:32:47 (353) 00:35:13 (356) 01:29:10 (344) 01:49:12 (334) 02:09:50
324 Sintija Usāne 7165 PROskrīņ SB1 S76 00:31:21 (316) 00:33:19 (321) 01:27:22 (328) 01:48:54 (330) 02:09:55
325 Artūrs Dukaļskis 7166 PROskrīņ VB1 V249 00:31:22 (317) 00:33:28 (323) 01:27:22 (329) 01:48:42 (327) 02:09:55
326 Indars Melzobs 7380 VB2 V250 00:31:44 (327) 00:33:13 (315) 01:26:27 (321) 01:47:52 (322) 02:09:58
327 Aļģirts Valužis 7395 FK Bandava/Priekules novads VB2 V251 00:31:12 (313) 00:33:19 (322) 01:26:24 (320) 01:47:57 (323) 02:10:18
328 Armands Klotiņš 7249 VB3 V252 00:33:44 (362) 00:35:41 (361) 01:28:45 (342) 01:49:42 (336) 02:10:23
329 Dainis Ragovskis 7046 VB3 V253 00:29:21 (243) 00:32:08 (282) 01:27:24 (330) 01:48:50 (328) 02:10:36
330 Dina Zūdiņa 7394 SB2 S77 00:32:17 (342) 00:34:42 (345) 01:29:29 (349) 01:50:13 (341) 02:10:41
331 Aiga Tora 7413 SB1 S78 00:30:57 (305) 00:33:39 (328) 01:27:20 (327) 01:48:57 (331) 02:10:49
332 Jānis Zemturis 7018 VB3 V254 00:33:58 (369) 00:36:12 (368) 01:30:22 (352) 01:50:32 (345) 02:10:56
333 Juris Medvids 7106 VB1 V255 00:33:32 (361) 00:35:30 (359) 01:28:29 (337) 01:49:08 (332) 02:10:58
334 Paula Pakule 7298 Latvian Rollerski Team SB1 S79 00:33:31 (360) 00:35:21 (357) 01:28:30 (338) 01:49:11 (333) 02:10:58
335 Ģirts Auniņš 7225 Zemgales Ziņas VB2 V256 00:32:18 (343) 00:34:35 (342) 01:27:39 (332) 01:49:37 (335) 02:11:01
336 Simona Skalberga 7319 2KOKI SB1 S80 00:32:38 (349) 00:34:47 (348) 01:29:11 (345) 01:50:15 (343) 02:11:06
337 Gatis Otomers 7238 VB1 V257 00:28:28 (207) 00:30:30 (219) 01:21:08 (270) 01:44:44 (305) 02:11:21
338 Kaspars Kalniņš 7371 Matisons Runner's Club VB2 V258 00:31:22 (318) 00:33:53 (333) 01:28:07 (336) 01:49:46 (337) 02:11:21
339 Vilnis Liepiņš 7280 Maratona klubs VB3 V259 00:30:33 (296) 00:33:02 (311) 01:28:05 (335) 01:49:55 (338) 02:11:37
340 Ivars Timko 7140 Jēkabpils VB2 V260 00:32:41 (351) 00:34:28 (341) 01:26:02 (316) 01:47:44 (320) 02:11:56
341 Natalija Zeņina 7011 SB2 S81 00:31:49 (331) 00:34:03 (336) 01:29:27 (348) 01:51:45 (350) 02:12:02
342 Inese Lībiete 7002 SB1 S82 00:32:08 (337) 00:34:07 (337) 01:29:52 (350) 01:51:19 (349) 02:12:20
343 Sandra Rocēna 7269 IZTURĪBA SB2 S83 00:32:25 (345) 00:34:39 (344) 01:28:04 (334) 01:50:02 (339) 02:12:27
344 Raimonds Eglītis 7214 VB2 V261 00:34:47 (380) 00:37:06 (380) 01:29:23 (346) 01:50:25 (344) 02:12:49
345 Baiba Mežgaile 7361 Limbaži SKRIEN SB2 S84 00:31:46 (329) 00:33:40 (329) 01:28:32 (339) 01:50:57 (347) 02:13:13
346 Katrīna Mihalovska 7162 Bigbank SB1 S85 00:33:17 (357) 00:35:43 (362) 01:32:19 (362) 01:52:47 (353) 02:13:24
347 Jānis Strazdiņš 7044 VB2 V262 00:34:09 (372) 00:36:18 (369) 01:28:58 (343) 01:50:37 (346) 02:13:25
348 Janis Kopmanis 7105 LSC VB3 V263 00:27:11 (156) 00:28:51 (159) 01:18:28 (217) 01:44:39 (304) 02:13:29
349 Ilgvars Ratnieks 7362 Ērgļi VB1 V264 00:28:52 (220) 00:30:57 (235) 01:28:32 (340) 01:51:09 (348) 02:13:31
350 Edijs Ramiņš 7331 Sece VB2 V265 00:31:06 (309) 00:33:09 (314) 01:27:17 (326) 01:50:14 (342) 02:13:43
351 Armands Upīte 7408 VB2 V266 00:30:21 (285) 00:32:17 (287) 01:27:12 (325) 01:50:08 (340) 02:14:39
352 Ilze Kronberga 7077 TUKUMS SB2 S86 00:36:21 (398) 00:38:43 (397) 01:33:57 (373) 01:54:40 (362) 02:14:45
353 Antra Freiberga 7205 DPD LATVIJA SB1 S87 00:32:10 (339) 00:34:48 (349) 01:30:34 (353) 01:52:28 (351) 02:14:47
354 Kristīne Kabaļina 7115 SB1 S88 00:32:14 (340) 00:34:17 (339) 01:31:56 (359) 01:54:33 (360) 02:14:54
355 Žanna Vanaga 7152 Noskrien Cēsis SB2 S89 00:32:45 (352) 00:35:07 (354) 01:31:49 (357) 01:53:57 (355) 02:15:16
356 Inese Leinasare 7069 SB2 S90 00:33:52 (366) 00:36:10 (367) 01:32:21 (363) 01:54:02 (357) 02:16:06
357 Dainis Driņķis 7137 DzSK Lokomotīve VB2 V267 00:32:10 (338) 00:34:43 (346) 01:31:12 (354) 01:54:02 (358) 02:16:27
358 Evita Ozola 7159 Bauska SB2 S91 00:34:20 (375) 00:36:53 (377) 01:32:06 (361) 01:54:00 (356) 02:16:40
359 Līga Jermolova 10309 Accenture SB1 S92 00:33:17 (358) 00:35:27 (358) 01:31:41 (356) 01:54:36 (361) 02:16:47
360 Artūrs Jermolovs 10435 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni VB1 V268 00:33:15 (356) 00:34:57 (353) 01:31:50 (358) 01:55:07 (364) 02:16:47
361 Normunds Kronbergs 7109 TUKUMS VB1 V269 00:30:05 (275) 00:32:01 (278) 01:30:10 (351) 01:53:30 (354) 02:17:00
362 Alīna Fisenkova 7070 AVIA/Lacerta Running Team SB1 S93 00:32:22 (344) 00:34:50 (351) 01:33:34 (371) 01:56:18 (367) 02:17:11
363 Raimonda Fokerote 7358 SB1 S94 00:32:40 (350) 00:34:49 (350) 01:32:53 (366) 01:55:17 (365) 02:17:11
364 Viesturs Tohvs 7367 Gollner Spedition VB2 V270 00:32:17 (341) 00:34:19 (340) 01:29:24 (347) 01:52:30 (352) 02:17:33
365 Vineta Skrastiņa 7236 Noskrien Cēsis SB2 S95 00:33:51 (365) 00:36:24 (372) 01:35:25 (378) 01:57:44 (373) 02:18:40
366 Sabīne Šķēle 7332 SB1 S96 00:34:09 (373) 00:36:42 (376) 01:34:39 (374) 01:56:41 (369) 02:18:47
367 Kārlis Šķēle 7333 VB1 V271 00:34:12 (374) 00:35:45 (363) 01:34:42 (375) 01:56:40 (368) 02:18:47
368 Sarmīte Jermolova 10411 SB1 S97 00:35:45 (394) 00:37:32 (383) 01:35:41 (380) 01:57:20 (372) 02:18:52
369 Jūlija Kuzņecova 7144 SB2 S98 00:33:19 (359) 00:35:30 (360) 01:32:30 (364) 01:54:40 (363) 02:18:56
370 Ingars Šakalis 7226 VSK Noskrien VB1 V272 00:34:05 (371) 00:36:28 (373) 01:33:49 (372) 01:56:58 (370) 02:19:13
371 Miks Locis 7199 Lynxdojo VB1 V273 00:33:49 (363) 00:35:52 (364) 01:31:15 (355) 01:54:22 (359) 02:19:26
372 Aivars Ābols 7190 VB3 V274 00:34:31 (377) 00:36:38 (375) 01:33:05 (368) 01:55:56 (366) 02:19:45
373 Daiga Vilkaste 7216 ASK Patria SB2 S99 00:33:59 (370) 00:36:23 (371) 01:38:41 (385) 02:00:22 (382) 02:20:34
374 Antra Kanušniece 7107 SB1 S100 00:33:50 (364) 00:35:56 (365) 01:35:38 (379) 01:58:17 (376) 02:20:59
375 Inese Meldere 7048 SB2 S101 00:34:34 (378) 00:36:18 (370) 01:33:10 (369) 01:57:03 (371) 02:21:43
376 Solvita Bērziša 7338 Accenture SB1 S102 00:37:10 (405) 00:39:44 (403) 01:38:14 (384) 02:00:35 (383) 02:23:12
377 Ivars Noviks 7050 Rēzekne VB2 V275 00:33:03 (355) 00:35:10 (355) 01:33:30 (370) 01:58:10 (375) 02:23:43
378 Madara Tīģere-Bernharde 7399 SB1 S103 00:34:53 (381) 00:37:48 (386) 01:36:28 (382) 01:59:35 (380) 02:23:55
379 Valdis Groza 7299 VB3 V276 00:34:37 (379) 00:36:57 (378) 01:35:14 (377) 01:57:59 (374) 02:24:05
380 Zane Timma 7324 SK Katrīna SB1 S104 00:35:04 (385) 00:37:31 (382) 01:34:56 (376) 01:58:49 (378) 02:24:13
381 Elīna Tolokonceva 7172 VSK Noskrien SB2 S105 00:37:50 (408) 00:40:05 (405) 01:40:15 (392) 02:02:01 (385) 02:24:17
382 Normunds Vilūns 7024 vsk noskrien senjori un senjoritas VB3 V277 00:33:55 (368) 00:36:33 (374) 01:36:28 (381) 02:00:09 (381) 02:24:20
383 Liene Krūze 7273 Maratona klubs SB1 S106 00:36:15 (397) 00:38:29 (395) 01:39:55 (390) 02:02:29 (387) 02:25:08
384 Ilgvars Ribušs 10249 VB1 V278 00:29:58 (272) 00:32:26 (293) 01:32:01 (360) 01:58:35 (377) 02:25:37
385 Pēteris Leja 7254 VB3 V279 00:34:22 (376) 00:37:02 (379) 01:40:08 (391) 02:02:42 (388) 02:26:25
386 Aigars Jirgensons 7392 VB2 V280 00:37:35 (406) 00:40:11 (407) 01:38:02 (383) 02:02:10 (386) 02:27:08
387 Aiva Kramiņa 7095 Bauska SB1 S107 00:35:29 (387) 00:38:04 (390) 01:39:47 (389) 02:03:40 (391) 02:27:33
388 Daiga Greiškāne 7241 SB2 S108 00:35:08 (386) 00:37:45 (385) 01:40:18 (393) 02:03:43 (392) 02:27:57
389 Sintija Ozoliņa 7433 Jaunmārupe skrien! SB2 S109 00:34:57 (382) 00:37:19 (381) 01:42:11 (400) 02:05:59 (397) 02:27:57
390 Inga Vaļska 7198 TRX Cēsis SB2 S110 00:35:35 (389) 00:37:55 (387) 01:38:44 (386) 02:03:35 (389) 02:28:03
391 Inguna Eglīte 7275 TRX Cēsis SB3 S111 00:35:35 (390) 00:37:55 (388) 01:38:44 (387) 02:03:35 (390) 02:28:03
392 Igors Laščenko 7136 Open API VB1 V281 00:28:54 (221) 00:31:06 (242) 01:32:57 (367) 01:59:13 (379) 02:29:43
393 Imants Zaķis 7390 CDT VB2 V282 00:37:51 (409) 00:39:58 (404) 01:40:51 (396) 02:05:03 (394) 02:29:44
394 Madara Berga 8143 Accenture SB1 S112 00:35:37 (391) 00:38:36 (396) 01:39:20 (388) 02:04:39 (393) 02:30:39
395 Kristīne Leja 7145 SB1 S113 00:35:42 (393) 00:37:34 (384) 01:41:08 (397) 02:06:18 (399) 02:30:45
396 Līva Skolmeistare 7078 SB1 S114 00:35:00 (383) 00:38:07 (392) 01:41:22 (398) 02:05:39 (396) 02:31:25
397 Kristīne Kampare 7369 SB2 S115 00:35:32 (388) 00:38:19 (393) 01:43:07 (402) 02:07:25 (401) 02:31:58
398 Inese Nudiena 7157 VFK Staldzene SB1 S116 00:36:28 (399) 00:39:19 (399) 01:43:59 (404) 02:08:46 (404) 02:32:18
399 Māris Ansons-Jansons 7010 VSK Noskrien VB1 V283 00:35:39 (392) 00:38:23 (394) 01:40:29 (394) 02:06:25 (400) 02:33:12
400 Win Win 10448 SB2 S117 00:41:22 (415) 00:43:24 (414) 01:42:09 (399) 02:05:32 (395) 02:33:41
401 Jānis Sīpols 7072 VB2 V284 00:36:05 (395) 00:38:06 (391) 01:40:46 (395) 02:06:11 (398) 02:33:45
402 Vita Vecvanaga 10322 SB2 S118 00:37:48 (407) 00:40:29 (409) 01:44:14 (405) 02:08:43 (403) 02:33:49
403 Guntars Irbe 7381 VB2 V285 00:31:42 (326) 00:33:58 (335) 01:32:42 (365) 02:01:51 (384) 02:34:51
404 Laine Rupeika-Ruža 7245 SB1 S119 00:36:44 (400) 00:39:43 (402) 01:42:18 (401) 02:08:37 (402) 02:35:00
405 Diāna Ivanova 7015 SB2 S120 00:36:13 (396) 00:38:58 (398) 01:43:44 (403) 02:09:29 (405) 02:36:00
406 Didzis Krīgers 5682 Skrienam kopā Valmiera VB3 V286 00:36:53 (403) 00:39:42 (401) 01:44:50 (406) 02:11:44 (406) 02:39:12
407 Arnis Leikarts 7213 VB2 V287 00:36:52 (401) 00:39:42 (400) 01:46:44 (407) 02:13:43 (408) 02:39:36
408 Inese Kraģe 7064 Pole Pole SB3 S121 00:40:12 (412) 00:42:40 (412) 01:50:01 (412) 02:15:10 (409) 02:41:56
409 Māris Vīlips 7209 VB2 V288 00:43:56 (421) 00:45:59 (421) 01:48:21 (410) 02:13:34 (407) 02:42:12
410 Sandra Kapče 7119 SB1 S122 00:35:01 (384) 00:37:58 (389) 01:49:24 (411) 02:16:28 (412) 02:43:13
411 Una Medne 7167 Bigbank SB1 S123 00:36:53 (402) 00:40:13 (408) 01:47:37 (409) 02:15:14 (410) 02:43:51
412 Andis Ozoliņš 7240 Nūjo priekam VB3 V289 00:38:22 (410) 00:41:14 (410) 01:47:36 (408) 02:15:53 (411) 02:44:41
413 Jānis Laganovskis 7412 VSK Noskrien VB1 V290 00:41:06 (413) 00:42:41 (413) 01:51:07 (415) 02:18:30 (413) 02:45:57
414 Darya Skakouskaya 7307 Zhive Belarus! SB1 S124 00:39:16 (411) 00:41:44 (411) 01:52:41 (416) 02:19:53 (417) 02:47:03
415 Reinholds Pīrāgs 7308 Zhive Belarus! VB1 V291 00:37:07 (404) 00:40:10 (406) 01:52:49 (417) 02:19:48 (416) 02:47:03
416 Edgars Ābeltiņš 7330 Nordic Fitness Walking VB1 V292 00:41:20 (414) 00:43:28 (415) 01:51:00 (413) 02:19:28 (415) 02:50:47
417 Ilgonis Rudaks 7407 Pole Pole VB3 V293 00:41:54 (418) 00:44:15 (418) 01:51:05 (414) 02:19:26 (414) 02:50:52
418 Uldis Dīcis 7248 Gausā Jūdze VB3 V294 00:41:25 (417) 00:43:44 (417) 01:53:49 (419) 02:21:45 (418) 02:52:35
419 Ruta Dīce 7247 Gausā Jūdze SB3 S125 00:41:24 (416) 00:43:43 (416) 01:53:49 (418) 02:21:57 (420) 02:52:36
420 Andris Jurgenbergs 7168 Bigbank VB1 V295 00:42:32 (419) 00:44:41 (419) 01:53:58 (420) 02:21:53 (419) 02:52:42
421 Jekaterina Girucka 7303 SB1 S126 00:45:22 (428) 00:47:57 (424) 01:57:50 (421) 02:25:00 (421) 02:55:06
422 Aleksandrs Naumenko 7268 Gausā Jūdze VB3 V296 00:44:10 (422) 00:46:15 (422) 01:58:06 (422) 02:25:52 (422) 02:56:03
423 Zane Dālberga 7207 DPD LATVIJA SB1 S127 00:44:56 (424) 00:48:36 (428) 02:05:40 (427) 02:32:49 (427) 02:56:57
424 Ilva Sīpola 7071 SB2 S128 00:42:34 (420) 00:45:16 (420) 01:59:36 (423) 02:28:34 (423) 02:58:19
425 Ingūna Semjonova 7056 Zemgales ziņas SB2 S129 00:45:10 (426) 00:48:00 (425) 02:02:10 (425) 02:30:00 (424) 02:59:37
426 Danute Ābelīte 7251 SB2 S130 00:45:32 (429) 00:48:02 (426) 02:02:22 (426) 02:30:16 (426) 02:59:43
427 Agnese Leiburga 7284 Zemgales Ziņas SB2 S131 00:45:11 (427) 00:48:05 (427) 02:02:09 (424) 02:30:03 (425) 02:59:44
428 Marita Ozoliņa 7197 Nūjo priekam SB1 S132 00:47:22 (430) 00:49:35 (430) 02:06:26 (428) 02:37:14 (429) 03:08:45
429 Normunds Šibeiks 7039 Nūjo priekam VB3 V297 00:47:23 (431) 00:49:36 (431) 02:06:28 (429) 02:37:14 (428) 03:08:47
430 Jana Smiltina 7208 DPD LATVIJA SB1 S133 00:45:02 (425) 00:48:40 (429) 02:10:51 (430) 02:43:11 (430) 03:17:02
431 Olga Mikulova 7405 MARATONA KLUBS SB1 S134 00:44:36 (423) 00:47:45 (423) 02:12:49 (431) 02:49:01 (431) 03:24:47
432 Sanita Babure 7246 Nūjo vesels SB2 S135 00:48:58 (432) 00:52:08 (432) 02:18:14 (432) 02:51:57 (432) 03:25:56