Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Zaķa splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 CP 4 Rezultāts
1 Artjoms Rekuņenko 6248 Patria Sportland VZ2 V1 00:04:59 (1) 00:27:30 (3) 00:28:51 (2) 00:36:59 (2) 00:47:49
2 Indulis Bikše 15502 Patria Sportland VZ1 V2 00:05:00 (2) 00:27:18 (2) 00:28:52 (3) 00:36:44 (1) 00:48:05
3 Roberts Slotiņš 5046 BALTAIS VZ2 V3 00:05:03 (4) 00:27:18 (1) 00:28:50 (1) 00:37:05 (3) 00:48:34
4 Edgars Bertuks 5985 MARIENBURGAS VILKI VZ2 V4 00:05:03 (5) 00:27:55 (4) 00:29:39 (4) 00:37:47 (4) 00:49:26
5 Jānis Mūrnieks 5868 SK Tērauds VZ2 V5 00:05:04 (6) 00:28:17 (5) 00:29:41 (5) 00:38:18 (5) 00:50:09
6 Andris Ronimoiss 6021 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI VZ2 V6 00:05:03 (3) 00:29:25 (9) 00:30:50 (6) 00:39:20 (6) 00:50:52
7 Agris Krūmiņš 5550 SPB RUN/Brooks VZ2 V7 00:05:14 (11) 00:29:26 (10) 00:30:53 (7) 00:39:25 (7) 00:51:08
8 Jānis Tamužs 7482 Ozons VZ2 V8 00:05:09 (8) 00:29:23 (8) 00:31:14 (10) 00:39:45 (9) 00:51:23
9 Artūrs Vadzis 5953 VZ2 V9 00:05:08 (7) 00:29:17 (6) 00:31:11 (9) 00:39:43 (8) 00:51:33
10 Alvis Reinsons 6055 Mežmalas VZ1 V10 00:05:21 (20) 00:29:51 (11) 00:31:37 (12) 00:40:14 (12) 00:51:56
11 Dagnis Sakne 6036 PATRIA NAA VZ1 V11 00:05:17 (14) 00:29:23 (7) 00:31:16 (11) 00:40:04 (10) 00:52:02
12 Jānis Baunis 6200 PH Print VZ1 V12 00:05:20 (19) 00:29:57 (14) 00:31:06 (8) 00:40:07 (11) 00:52:31
13 Dzintars Skrundenieks 5988 Deva Fitness - Liepāja VZ2 V13 00:05:19 (18) 00:29:54 (12) 00:31:46 (14) 00:40:30 (14) 00:52:34
14 Edijs Eiduks 5965 TeamEiduki VZ1 V14 00:05:17 (16) 00:29:55 (13) 00:31:42 (13) 00:40:21 (13) 00:52:41
15 Rikards Raimo 5516 Sporta skola "Arkādija" / RSK VZ1 V15 00:05:13 (10) 00:30:37 (16) 00:32:22 (17) 00:41:31 (16) 00:53:29
16 Jānis Gailis 5843 Izturiba VZ3 V16 00:05:15 (13) 00:30:11 (15) 00:32:12 (15) 00:41:05 (15) 00:53:31
17 Jānis Vītiņš 5731 RIEKSTI VZ3 V17 00:05:26 (24) 00:30:58 (18) 00:32:23 (18) 00:41:33 (17) 00:53:51
18 Ilona Marhele 5859 Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati SZ2 S1 00:05:39 (36) 00:31:15 (19) 00:32:53 (22) 00:41:55 (19) 00:54:20
19 Jānis Olengovičs 5165 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums VZ2 V18 00:05:18 (17) 00:30:58 (17) 00:32:22 (16) 00:41:52 (18) 00:54:24
20 Jānis Priževoits 6209 2PīR VZ2 V19 00:06:17 (73) 00:31:38 (26) 00:33:20 (29) 00:42:19 (20) 00:54:36
21 Mārtiņš Babkins 5368 BALTAIS VZ2 V20 00:05:22 (21) 00:31:21 (22) 00:32:46 (20) 00:42:28 (23) 00:54:46
22 Edgars Apinis 6032 PATRIA NAA VZ2 V21 00:05:29 (26) 00:31:18 (21) 00:32:54 (23) 00:42:27 (22) 00:54:51
23 Andris Ponomarenko 5899 Rivello VZ2 V22 00:05:34 (31) 00:31:27 (23) 00:32:49 (21) 00:42:24 (21) 00:55:03
24 Roberts Sukonovs 6254 Gentlemen's Club / Supervaroņi VZ2 V23 00:05:35 (32) 00:31:40 (27) 00:33:10 (25) 00:42:45 (26) 00:55:11
25 Reinis Korsūnovs 5212 Talsu pakalnu sporta klubs VZ2 V24 00:05:24 (22) 00:31:28 (24) 00:32:38 (19) 00:42:35 (24) 00:55:29
26 Oskars Rencis 6026 EŽI VZ2 V25 00:05:37 (33) 00:31:17 (20) 00:33:04 (24) 00:42:42 (25) 00:55:49
27 Uldis Spulle 5515 TeamEiduki VZ1 V26 00:05:30 (27) 00:31:58 (30) 00:33:49 (34) 00:43:19 (30) 00:55:56
28 Andis Sakne 6246 Saldus Boksa Klubs VZ2 V27 00:05:37 (34) 00:31:57 (29) 00:33:25 (30) 00:43:12 (28) 00:55:57
29 Artūrs Kārkliņš 6130 Kocēnu novads 1 VZ2 V28 00:05:25 (23) 00:31:37 (25) 00:33:14 (27) 00:43:05 (27) 00:56:26
30 Mārtiņš Karlsons 5105 SK "Tērauds" VZ2 V29 00:05:28 (25) 00:32:01 (32) 00:33:16 (28) 00:44:07 (34) 00:56:29
31 Andris Saldons 5865 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VZ1 V30 00:05:32 (28) 00:32:12 (34) 00:33:35 (33) 00:43:39 (32) 00:56:36
32 Klinta Lauska 15498 ASK PATRIA SZ2 S2 00:05:54 (48) 00:32:23 (35) 00:34:16 (35) 00:43:50 (33) 00:56:43
33 Uģis Karasevs 6128 Kocēnu novads VZ2 V31 00:05:17 (15) 00:31:59 (31) 00:33:31 (31) 00:43:16 (29) 00:56:55
34 Mareks Meženiks 5141 ZS Skujas/Dabasauglis VZ1 V32 00:05:15 (12) 00:31:41 (28) 00:33:10 (26) 00:43:28 (31) 00:57:20
35 Sandra Grosberga 5693 OK Meridiāns/Suunto Latvia/LKSF SZ1 S3 00:05:43 (38) 00:33:21 (37) 00:34:43 (37) 00:45:21 (37) 00:58:28
36 Ivo Irbe 15552 Aerify VZ2 V33 00:05:34 (30) 00:32:45 (36) 00:34:35 (36) 00:45:01 (36) 00:58:37
37 Nils Mednis 5583 Saldus Boksa Klubs VZ1 V34 00:05:11 (9) 00:32:05 (33) 00:33:31 (32) 00:44:52 (35) 00:59:20
38 Jānis Znotiņš 5824 Virsotne/MARMOT VZ2 V35 00:06:20 (77) 00:34:41 (52) 00:36:19 (51) 00:46:46 (39) 00:59:47
39 Ģirts Viļumovs 5525 Matisons Runner's Club VZ1 V36 00:06:17 (74) 00:33:54 (43) 00:35:47 (42) 00:46:37 (38) 00:59:57
40 Gints Trēziņš 7438 VSK "Burkānciems & Co" VZ3 V37 00:05:51 (45) 00:33:57 (44) 00:35:50 (43) 00:46:57 (41) 01:00:13
41 Jānis Gailis 5696 Kocēnu novads VZ2 V38 00:05:55 (49) 00:34:28 (48) 00:36:06 (47) 00:47:06 (44) 01:00:17
42 Artūrs Junolainens 5929 Juno Runners VZ2 V39 00:06:02 (54) 00:33:37 (39) 00:35:24 (39) 00:47:03 (42) 01:00:19
43 Nauris Spalviņš 6262 SPB RUN/Brooks VZ2 V40 00:06:26 (82) 00:34:39 (51) 00:36:12 (49) 00:47:17 (49) 01:00:20
44 Viesturs Dude 5705 VZ4 V41 00:05:45 (40) 00:33:43 (41) 00:35:37 (40) 00:46:57 (40) 01:00:24
45 Agnis Stulpinskis 5996 VSK "Burkānciems & Co" VZ2 V42 00:06:02 (55) 00:35:04 (61) 00:36:33 (55) 00:47:10 (46) 01:00:27
46 Kaspars Ločmels 5520 Valmiermuižas alus VZ2 V43 00:06:51 (125) 00:34:48 (55) 00:36:39 (57) 00:47:04 (43) 01:00:36
47 Gita Karlsone 5106 Matison Runner's Club SZ2 S4 00:06:24 (81) 00:34:55 (57) 00:36:50 (58) 00:47:07 (45) 01:00:40
48 Kristiāns Mārtuševs 5156 PATRIA NAA VZ1 V44 00:05:49 (41) 00:34:09 (45) 00:36:00 (45) 00:47:16 (48) 01:00:52
49 Miķelis Zumbergs 5240 VZ2 V45 00:06:09 (62) 00:35:28 (65) 00:37:12 (64) 00:47:40 (58) 01:00:58
50 Agris Krievāns 5967 VZ2 V46 00:06:19 (76) 00:34:45 (53) 00:36:29 (54) 00:47:20 (50) 01:01:03
51 Artis Šauriņš 5233 New Village Workout VZ2 V47 00:05:53 (46) 00:34:22 (46) 00:36:09 (48) 00:47:25 (54) 01:01:04
52 Artūrs Ozoliņš 15508 Printmix VZ2 V48 00:05:33 (29) 00:33:50 (42) 00:36:05 (46) 00:47:22 (51) 01:01:05
53 Rainers Paeglis 5984 Siguldas Sporta skola VZ1 V49 00:06:13 (66) 00:34:33 (50) 00:36:13 (50) 00:47:23 (52) 01:01:07
54 Daniels Kodalevs 6062 Marienburgas Vilki VZ1 V50 00:05:41 (37) 00:33:32 (38) 00:35:19 (38) 00:47:27 (55) 01:01:12
55 Mairis Pētersons 15539 VZ2 V51 00:05:50 (42) 00:33:38 (40) 00:35:43 (41) 00:47:14 (47) 01:01:17
56 Rasma Čoiča 15495 Patria Sportland SZ2 S5 00:06:10 (63) 00:34:28 (49) 00:36:21 (52) 00:47:23 (53) 01:01:18
57 Sandra Buliņa 5944 Marienburgas Vilki SZ1 S6 00:05:54 (47) 00:34:46 (54) 00:36:53 (59) 00:47:44 (59) 01:01:25
58 Andis Malējs 5191 TRX Cēsis VZ3 V52 00:06:07 (60) 00:35:06 (62) 00:36:58 (61) 00:47:34 (56) 01:01:34
59 Aivis Siliņš 6190 VZ2 V53 00:07:23 (167) 00:36:21 (73) 00:38:21 (74) 00:48:26 (66) 01:01:47
60 Ainārs Elksnis 6238 Biksēs pavasaris VZ2 V54 00:06:04 (56) 00:35:00 (58) 00:37:00 (62) 00:47:36 (57) 01:01:53
61 Mārtiņš Purenkovs 6058 Legs Miserables VZ2 V55 00:05:44 (39) 00:35:04 (60) 00:36:39 (56) 00:47:54 (60) 01:01:56
62 Artūrs Andersons 5435 Sauleskalns VZ2 V56 00:06:12 (64) 00:35:14 (63) 00:36:54 (60) 00:47:54 (61) 01:02:00
63 Daniels Rēķis 5007 Rīgas satiksme VZ2 V57 00:07:05 (140) 00:35:52 (69) 00:38:00 (71) 00:48:21 (65) 01:02:08
64 Andrejs Bondarevs 5971 BALTAIS VZ3 V58 00:06:04 (57) 00:34:27 (47) 00:35:55 (44) 00:48:16 (63) 01:02:11
65 Ints Neilands 5802 Saldus Boksa Klubs VZ2 V59 00:06:01 (53) 00:34:50 (56) 00:36:22 (53) 00:48:03 (62) 01:02:21
66 Sanita Buliņa 5945 Marienburgas Vilki SZ1 S7 00:06:14 (68) 00:35:51 (68) 00:37:54 (68) 00:48:34 (67) 01:02:54
67 Mārcis Ābelīte 5391 VZ2 V60 00:06:21 (78) 00:35:44 (67) 00:37:55 (69) 00:48:35 (69) 01:02:57
68 Pēteris Mednis 5103 MĀRAS TĒTIS VZ2 V61 00:06:01 (52) 00:35:21 (64) 00:37:19 (65) 00:48:17 (64) 01:03:09
69 Oļegs Solovjovs 5780 Talsu pakalnu sporta klubs VZ3 V62 00:06:05 (58) 00:36:15 (72) 00:38:12 (72) 00:48:52 (70) 01:03:42
70 Kaspars Irbe 5991 Talsu pauguraines Zaķi VZ1 V63 00:06:16 (72) 00:36:28 (76) 00:37:59 (70) 00:49:33 (73) 01:03:42
71 Gatis Melgalvis 5167 Kocēnu novads VZ3 V64 00:05:50 (43) 00:35:02 (59) 00:37:03 (63) 00:48:35 (68) 01:03:48
72 Andrejs Grēvis 5331 VZ3 V65 00:06:19 (75) 00:36:15 (71) 00:38:36 (78) 00:49:34 (74) 01:03:49
73 Uģis Dreimanis 5396 dmanpipes.com VZ2 V66 00:06:36 (96) 00:36:35 (78) 00:38:30 (76) 00:49:07 (71) 01:03:51
74 Aivars Dobris 5904 ASK PATRIA VZ1 V67 00:06:44 (109) 00:36:49 (84) 00:38:39 (79) 00:49:23 (72) 01:03:59
75 Daiga Hildebrante 15512 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SZ2 S8 00:06:29 (86) 00:36:39 (80) 00:38:55 (84) 00:49:43 (77) 01:04:04
76 Aksels Bresme 5713 Talsu pakalnu sporta klubs VZ1 V68 00:06:06 (59) 00:36:31 (77) 00:37:54 (67) 00:49:35 (75) 01:04:05
77 Eliss Dukalskis 15531 VZ1 V69 00:07:17 (155) 00:37:30 (92) 00:39:29 (92) 00:50:30 (89) 01:04:12
78 Jānis Pauliņš 5986 VZ2 V70 00:06:48 (119) 00:36:24 (75) 00:38:22 (75) 00:49:40 (76) 01:04:13
79 Stanislavs Rogovskis 6091 VZ2 V71 00:06:50 (121) 00:36:46 (82) 00:38:41 (80) 00:49:44 (78) 01:04:15
80 Gatis Jarohovičs 5557 AkmensDizains.lv VZ2 V72 00:06:16 (71) 00:36:59 (87) 00:38:34 (77) 00:49:52 (79) 01:04:22
81 Valdis Tilts 5417 Kocēnu novads VZ4 V73 00:06:28 (84) 00:37:29 (91) 00:39:13 (89) 00:50:09 (81) 01:04:27
82 Valts Laicāns 6202 PH Print VZ3 V74 00:06:34 (93) 00:36:22 (74) 00:38:50 (82) 00:50:11 (83) 01:04:41
83 Normunds Zauls 5726 Limbaži Skrien VZ3 V75 00:06:37 (98) 00:36:52 (85) 00:39:05 (86) 00:50:10 (82) 01:04:49
84 Aigars Grāvelis 5581 VZ2 V76 00:06:32 (90) 00:36:46 (83) 00:38:49 (81) 00:50:23 (88) 01:04:55
85 Konstantīns Grišulis 5873 KROKUS VZ2 V77 00:05:58 (51) 00:36:11 (70) 00:38:20 (73) 00:50:22 (86) 01:04:56
86 Elīna Kārkliņa 6204 Patria Sportland SZ2 S9 00:06:47 (114) 00:37:47 (95) 00:39:49 (96) 00:50:55 (93) 01:05:07
87 Kaspars Ummers 5910 Piepe VZ3 V78 00:06:30 (88) 00:36:36 (79) 00:39:02 (85) 00:49:58 (80) 01:05:17
88 Ināra Lūse 5752 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SZ4 S10 00:06:33 (91) 00:36:57 (86) 00:39:07 (87) 00:50:16 (84) 01:05:18
89 Dzintars Ernsons 6230 VZ3 V79 00:06:30 (87) 00:37:27 (90) 00:39:23 (91) 00:50:48 (92) 01:05:27
90 Māris Graudiņš 5215 VZ3 V80 00:06:38 (101) 00:37:54 (98) 00:39:52 (97) 00:50:55 (94) 01:05:27
91 Oskars Eglītis 5709 Skrienam Liepāja VZ1 V81 00:06:15 (70) 00:37:25 (89) 00:39:12 (88) 00:50:40 (90) 01:05:34
92 Jānis Puida 6114 SSK Bebra VZ2 V82 00:07:19 (160) 00:38:08 (105) 00:40:11 (101) 00:50:44 (91) 01:05:35
93 Mārcis Gedrovičs 5614 VZ2 V83 00:06:45 (110) 00:37:57 (101) 00:39:32 (93) 00:51:11 (97) 01:05:43
94 Signe Birkenberga 5528 Saldus Boksa Klubs SZ2 S11 00:06:34 (94) 00:38:03 (104) 00:40:21 (106) 00:51:25 (100) 01:06:16
95 Mareks Zālītis 5764 Baldones vieglatlētikas nodaļa VZ2 V84 00:06:49 (120) 00:42:06 (188) 00:43:21 (169) 00:53:40 (133) 01:06:17
96 Edgars Balunovs 5866 Olainfarm VZ2 V85 00:07:09 (146) 00:38:20 (107) 00:40:17 (103) 00:51:06 (96) 01:06:18
97 Aleksandrs Scukins 5913 Emergn #optimized4running VZ3 V86 00:06:47 (117) 00:37:46 (94) 00:40:05 (100) 00:51:04 (95) 01:06:22
98 Liene Blumbeka 5777 Virsotne/MARMOT SZ2 S12 00:06:46 (112) 00:37:58 (102) 00:40:00 (98) 00:51:13 (98) 01:06:23
99 Edgars Auziņš 5255 Matisons Runner's Club VZ3 V87 00:05:38 (35) 00:36:41 (81) 00:38:51 (83) 00:50:20 (85) 01:06:26
100 Ivo Zemturis 5800 VZ2 V88 00:06:43 (107) 00:38:22 (108) 00:40:20 (105) 00:51:43 (102) 01:06:27
101 Artūrs Dedzis 15551 Aerify VZ2 V89 00:05:56 (50) 00:37:07 (88) 00:39:20 (90) 00:51:22 (99) 01:06:42
102 Jānis Rukmanis 5319 3D Running VZ2 V90 00:07:06 (141) 00:38:59 (113) 00:40:48 (111) 00:52:20 (108) 01:06:48
103 Ints Radziņš 5501 VZ2 V91 00:07:21 (164) 00:38:23 (109) 00:40:44 (109) 00:51:49 (104) 01:06:56
104 Jānis Tamsons 5370 VZ3 V92 00:06:51 (124) 00:38:15 (106) 00:40:38 (108) 00:51:37 (101) 01:07:01
105 Agnis Apinis 5140 VZ2 V93 00:07:59 (241) 00:39:31 (128) 00:41:43 (126) 00:52:32 (111) 01:07:08
106 Eduards Ševics-mikeļševics 15524 VZ1 V94 00:07:18 (159) 00:39:06 (115) 00:40:55 (115) 00:52:21 (109) 01:07:17
107 Mārtiņš Sijāts 5982 Sizis VZ2 V95 00:06:37 (99) 00:37:54 (99) 00:40:15 (102) 00:51:45 (103) 01:07:18
108 Mārcis Klāvs Beitāns 5977 VZ1 V96 00:06:14 (69) 00:37:39 (93) 00:39:47 (95) 00:52:17 (107) 01:07:39
109 Deniss Gorba 5997 LSC VZ3 V97 00:06:34 (95) 00:37:56 (100) 00:40:28 (107) 00:52:00 (105) 01:07:49
110 Māris Bērziņš 5363 Virsotne/MARMOT VZ2 V98 00:06:42 (106) 00:39:15 (119) 00:40:52 (112) 00:52:46 (115) 01:07:50
111 Igors Lekomcevs 6034 PATRIA NAA VZ2 V99 00:05:51 (44) 00:37:50 (96) 00:40:02 (99) 00:52:11 (106) 01:07:53
112 Edijs Tropiņš 5330 Riga Runners I VZ2 V100 00:06:14 (67) 00:37:59 (103) 00:40:19 (104) 00:52:38 (113) 01:07:53
113 Jānis Klindžāns 5393 VZ2 V101 00:07:08 (145) 00:38:37 (111) 00:40:47 (110) 00:52:38 (114) 01:08:01
114 Rainers Meiers 5158 Maratona klubs VZ4 V102 00:06:51 (123) 00:39:34 (131) 00:41:40 (125) 00:52:56 (117) 01:08:22
115 Ivo Grandāns 6123 Sauleskalns VZ2 V103 00:06:22 (79) 00:37:53 (97) 00:39:37 (94) 00:52:29 (110) 01:08:23
116 Jānis Ozoliņš 5323 - VZ2 V104 00:06:27 (83) 00:39:14 (118) 00:41:10 (120) 00:52:53 (116) 01:08:25
117 Gunārs Ozoliņš 5761 DzSK Lokomotīve VZ2 V105 00:06:28 (85) 00:39:17 (120) 00:40:53 (113) 00:53:09 (122) 01:08:29
118 Aija Rogāle 5839 KROKUS SZ3 S13 00:06:46 (113) 00:39:29 (126) 00:41:48 (128) 00:53:15 (123) 01:08:33
119 Indulis Āboliņš 5287 Jaunmārupe skrien II VZ3 V106 00:06:47 (116) 00:39:33 (130) 00:41:22 (122) 00:53:00 (119) 01:08:34
120 Ieviņa Lieldiena 5556 Madona SZ3 S14 00:06:40 (104) 00:38:39 (112) 00:41:08 (118) 00:52:37 (112) 01:08:36
121 Dāvis Poliņš 5933 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga VZ2 V107 00:06:43 (108) 00:39:40 (132) 00:41:01 (116) 00:53:23 (127) 01:08:36
122 Gunta Holštroma 5131 Matisons Runner` s Club SZ1 S15 00:06:09 (61) 00:35:41 (66) 00:37:32 (66) 00:50:23 (87) 01:08:39
123 Santa Žukovska 5781 SZ2 S16 00:06:55 (129) 00:39:25 (123) 00:41:12 (121) 00:53:06 (121) 01:08:44
124 Arnis Šūlmeisters 5784 VZ3 V108 00:06:58 (135) 00:39:09 (116) 00:41:33 (124) 00:53:20 (125) 01:08:44
125 Arnis Kurps 5942 Skrienam kopā - Valmiera VZ1 V109 00:07:06 (142) 00:40:18 (140) 00:42:05 (136) 00:53:21 (126) 01:08:45
126 Zigmunds Rībens 5203 VZ3 V110 00:07:11 (147) 00:39:31 (129) 00:41:45 (127) 00:53:24 (128) 01:08:46
127 Kārlis Stonka 5448 VSK Noskrien VZ2 V111 00:06:53 (127) 00:39:24 (121) 00:41:52 (130) 00:53:17 (124) 01:08:47
128 Jānis Biciņš 6089 VZ2 V112 00:06:13 (65) 00:38:27 (110) 00:40:54 (114) 00:52:58 (118) 01:08:50
129 Sanita Laicāne 6203 PH Print SZ2 S17 00:07:41 (203) 00:40:21 (141) 00:42:32 (145) 00:53:54 (138) 01:08:50
130 Dāvis Zelmenis 5889 Maratona klubs / Matisons Runner's Club VZ1 V113 00:07:28 (177) 00:39:28 (125) 00:41:32 (123) 00:53:02 (120) 01:09:05
131 Jānis Millers 6159 Valmiera VZ2 V114 00:08:06 (253) 00:40:13 (138) 00:41:58 (133) 00:53:50 (136) 01:09:12
132 Beāte Anna Klepere 5810 Takši SZ1 S18 00:06:36 (97) 00:39:24 (122) 00:41:55 (132) 00:53:37 (131) 01:09:20
133 Toms Rohtla 5132 VZ2 V115 00:07:35 (191) 00:40:25 (145) 00:42:36 (146) 00:54:22 (144) 01:09:22
134 Andris Bogdāns 5093 VZ2 V116 00:07:30 (181) 00:39:51 (136) 00:42:13 (141) 00:53:52 (137) 01:09:27
135 Līga Norkus 5187 Saldus Boksa Klubs SZ3 S19 00:06:38 (100) 00:39:45 (133) 00:42:07 (139) 00:53:36 (130) 01:09:30
136 Vaidas Garbačiūnas 5152 Kauno BMK VZ2 V117 00:07:38 (196) 00:40:51 (157) 00:43:18 (166) 00:54:14 (142) 01:09:36
137 Andris Žukovskis 5962 SQUAD.LV VZ2 V118 00:06:39 (103) 00:39:30 (127) 00:42:06 (137) 00:53:45 (134) 01:09:43
138 Kristīne Urtāne 5341 SZ2 S20 00:07:30 (182) 00:39:48 (135) 00:42:00 (134) 00:53:47 (135) 01:09:52
139 Ilgvars Dzedulis 6033 PATRIA NAA VZ1 V119 00:06:34 (92) 00:40:39 (152) 00:41:52 (129) 00:54:24 (145) 01:09:54
140 Viktors Malihins 5890 Rēzeknes novads VZ2 V120 00:07:15 (152) 00:40:27 (148) 00:42:18 (143) 00:54:16 (143) 01:09:57
141 Rihards Kauliņš 5496 Mazsalaca VZ2 V121 00:06:41 (105) 00:39:27 (124) 00:42:05 (135) 00:54:01 (139) 01:10:00
142 Raimonds Celms 15544 AL VZ2 V122 00:07:20 (163) 00:39:46 (134) 00:41:54 (131) 00:53:39 (132) 01:10:04
143 Annija Zāģere 5037 Rīga Runners 1 SZ1 S21 00:06:57 (132) 00:40:21 (142) 00:42:45 (149) 00:54:09 (141) 01:10:10
144 Ivo Pušņins 5725 VZ2 V123 00:07:19 (162) 00:40:17 (139) 00:42:49 (153) 00:54:26 (146) 01:10:13
145 Egija Tamsone 5369 Matisons Runner's Club SZ3 S22 00:07:02 (137) 00:40:28 (149) 00:42:56 (158) 00:54:37 (148) 01:10:18
146 Elīna Barone 5509 SPB RUN/Brooks SZ2 S23 00:07:25 (170) 00:40:25 (146) 00:42:42 (147) 00:54:40 (150) 01:10:18
147 Ingūna Gailīte 6074 SSK Bebra SZ2 S24 00:06:58 (134) 00:40:07 (137) 00:42:07 (138) 00:54:35 (147) 01:10:25
148 Nikolajs Vladimirovs 5086 VZ2 V124 00:06:23 (80) 00:39:02 (114) 00:41:04 (117) 00:53:31 (129) 01:10:25
149 Renāte Šēra 5941 SZ2 S25 00:07:27 (174) 00:40:55 (163) 00:43:22 (170) 00:55:05 (160) 01:10:26
150 Mārtiņš Brenčs 5514 VZ2 V125 00:07:27 (173) 00:40:55 (162) 00:43:23 (172) 00:55:06 (161) 01:10:27
151 Andris Ludriks 15554 VSK Noskrien Rieksti VZ3 V126 00:07:28 (176) 00:40:59 (165) 00:42:44 (148) 00:55:01 (157) 01:10:32
152 Aivis Rumba 5164 OldSnails VZ2 V127 00:07:36 (193) 00:40:46 (155) 00:42:46 (150) 00:54:40 (149) 01:10:33
153 Artis Sproģis 6118 3D Running VZ2 V128 00:07:36 (192) 00:40:44 (154) 00:42:47 (151) 00:54:45 (151) 01:10:36
154 Māris Logins 5992 VZ2 V129 00:07:26 (172) 00:41:15 (170) 00:43:14 (163) 00:55:10 (162) 01:10:44
155 Andis Puriņš 5634 VZ3 V130 00:06:39 (102) 00:40:25 (147) 00:42:11 (140) 00:55:03 (158) 01:10:47
156 Jānis Zālītis 15541 VENDEN VZ2 V131 00:08:33 (314) 00:42:23 (195) 00:44:28 (191) 00:55:41 (170) 01:10:48
157 Ilze Leščinska 15505 Zoorbagan SZ3 S26 00:07:11 (148) 00:40:24 (144) 00:42:56 (160) 00:54:55 (154) 01:10:53
158 Eliass Veigurs 6104 Luminor VZ2 V132 00:07:46 (213) 00:40:35 (150) 00:42:31 (144) 00:54:58 (155) 01:10:55
159 Ēriks Lebedoks 5943 OK Kurmis VZ2 V133 00:07:38 (198) 00:40:57 (164) 00:43:27 (173) 00:55:04 (159) 01:11:03
160 Eldars Trapučka 6035 PATRIA NAA VZ1 V134 00:06:54 (128) 00:40:23 (143) 00:42:18 (142) 00:55:14 (164) 01:11:08
161 Emīls Ummers 5911 Piepe VZ1 V135 00:07:31 (183) 00:40:52 (159) 00:42:48 (152) 00:54:53 (153) 01:11:08
162 Kristaps Sondors 5383 VZ2 V136 00:07:32 (184) 00:40:54 (160) 00:42:58 (161) 00:55:11 (163) 01:11:13
163 Nils Mednis 6016 AMSERV VZ1 V137 00:07:28 (175) 00:41:16 (171) 00:43:31 (174) 00:55:54 (175) 01:11:15
164 Arvīds Grāvelis 5683 DEERED VZ2 V138 00:09:11 (405) 00:42:24 (197) 00:44:22 (188) 00:55:52 (174) 01:11:22
165 Sandija Sorokina 5465 ASK PATRIA SZ1 S27 00:06:57 (133) 00:40:35 (151) 00:42:56 (159) 00:54:52 (152) 01:11:23
166 Julia Dimling 5248 SZ1 S28 00:07:23 (168) 00:41:06 (167) 00:43:37 (175) 00:55:27 (168) 01:11:28
167 Ginta Bogdanova 5268 SPB RUN/Brooks SZ1 S29 00:06:48 (118) 00:40:47 (156) 00:42:53 (154) 00:55:00 (156) 01:11:28
168 Katrīna Levāne 5506 Engures Sportam SZ1 S30 00:07:34 (190) 00:41:35 (179) 00:43:43 (176) 00:55:30 (169) 01:11:29
169 Oskars Saliņš 5831 Kusa VZ2 V139 00:07:38 (197) 00:41:04 (166) 00:42:55 (157) 00:55:26 (167) 01:11:31
170 Druvis Ruciņš 5721 Daba mūs sauc VZ2 V140 00:08:11 (266) 00:41:10 (168) 00:43:19 (168) 00:55:20 (165) 01:11:35
171 Edgars Gargurnis 6022 SterS VZ3 V141 00:07:58 (238) 00:41:31 (177) 00:43:51 (181) 00:55:49 (173) 01:11:39
172 Ģirts Goško 6126 Auseklis IK VZ2 V142 00:07:08 (144) 00:40:40 (153) 00:43:19 (167) 00:55:25 (166) 01:11:43
173 Alise Kalniņa 5874 SZ2 S31 00:08:27 (300) 00:42:08 (189) 00:44:18 (187) 00:56:13 (180) 01:11:47
174 Jurģis Kļavpurs 5948 RWA VZ2 V143 00:09:05 (387) 00:43:27 (213) 00:45:00 (204) 00:56:32 (184) 01:11:48
175 Anda Zandberga 5720 SZ2 S32 00:06:45 (111) 00:40:51 (158) 00:42:54 (156) 00:55:44 (172) 01:11:55
176 Jānis Zvaigznītis 5071 SK MĒS / JS Dream Team VZ2 V144 00:08:14 (269) 00:41:12 (169) 00:42:54 (155) 00:56:08 (178) 01:11:59
177 Intārs Stalbergs 5543 VZ3 V145 00:08:03 (250) 00:41:57 (183) 00:44:23 (189) 00:56:20 (181) 01:12:03
178 Kaspars Briedis 5350 Saldus Boksa Klubs VZ2 V146 00:06:56 (131) 00:41:16 (172) 00:43:16 (165) 00:55:42 (171) 01:12:13
179 Ints Marcinkevičs 5485 VZ3 V147 00:07:47 (216) 00:41:29 (175) 00:43:50 (180) 00:56:07 (177) 01:12:20
180 Linda Meirēna 6011 Legs Miserables / Gjensidige SZ2 S33 00:07:05 (139) 00:41:34 (178) 00:43:46 (178) 00:56:10 (179) 01:12:28
181 Jānis Priedītis 6076 STK RwA VZ2 V148 00:07:22 (165) 00:41:22 (173) 00:43:10 (162) 00:56:00 (176) 01:12:42
182 Arnis Priedītis 15492 VZ3 V149 00:07:17 (157) 00:41:30 (176) 00:43:49 (179) 00:56:20 (182) 01:12:58
183 Atis Lešinskis 6245 VZ2 V150 00:06:31 (89) 00:42:03 (186) 00:44:05 (182) 00:56:38 (186) 01:13:03
184 Māris Katkovskis 5245 KSMR Fitness VZ2 V151 00:08:07 (255) 00:42:13 (191) 00:44:47 (201) 00:56:46 (189) 01:13:05
185 Atis Dēvits 6224 SPORTLAND VZ1 V152 00:08:56 (363) 00:43:54 (226) 00:46:08 (223) 00:57:52 (209) 01:13:08
186 Juris Rukkalns 5074 Ragana VZ4 V153 00:07:34 (189) 00:42:30 (198) 00:45:00 (203) 00:56:57 (192) 01:13:17
187 Kristaps Kemme 5656 DPD LATVIJA VZ2 V154 00:08:16 (274) 00:42:33 (199) 00:44:31 (194) 00:56:44 (188) 01:13:18
188 Pāvels Ābelīte 5652 PROLATIO Systems VZ2 V155 00:08:07 (258) 00:42:36 (201) 00:44:39 (199) 00:57:08 (194) 01:13:20
189 Viesturs Dumpis 6179 Līgatne var! VZ2 V156 00:07:18 (158) 00:39:11 (117) 00:41:09 (119) 00:54:02 (140) 01:13:22
190 Didzis Kalniņš 5221 Maratons klubs VZ3 V157 00:07:33 (187) 00:41:55 (182) 00:44:33 (196) 00:56:51 (191) 01:13:25
191 Inga Kronberga 5891 Jaunmārupe skrien! SZ3 S34 00:07:15 (153) 00:41:48 (181) 00:44:09 (183) 00:56:37 (185) 01:13:27
192 Agate Priedīte 6170 Latvijas Finieris SZ1 S35 00:07:24 (169) 00:42:04 (187) 00:44:18 (186) 00:56:44 (187) 01:13:33
193 Jānis Grundšteins 6001 Baltais VZ2 V158 00:08:09 (260) 00:42:16 (192) 00:44:32 (195) 00:57:10 (195) 01:13:37
194 Dainis Upenieks 6242 SK Ozolnieki VZ3 V159 00:07:14 (151) 00:40:55 (161) 00:43:44 (177) 00:56:24 (183) 01:13:43
195 Zane Kaspere 5280 SZ2 S36 00:07:17 (156) 00:42:21 (194) 00:44:37 (198) 00:57:06 (193) 01:13:43
196 Jānis Kļimenkovs 6015 Swedbank VZ2 V160 00:08:57 (366) 00:43:10 (209) 00:45:30 (211) 00:57:32 (201) 01:13:44
197 Andris Sprūds 5771 VSK Noskrien / Divplākšņi VZ2 V161 00:10:54 (716) 00:46:44 (313) 00:48:07 (280) 00:59:28 (241) 01:13:47
198 Aldis Rancāns 5450 Vecpiebalga VZ3 V162 00:08:39 (328) 00:43:05 (206) 00:45:28 (210) 00:57:26 (200) 01:13:52
199 Ott Levisto 5832 Trelleborg VZ2 V163 00:07:54 (233) 00:42:48 (204) 00:44:46 (200) 00:57:33 (202) 01:13:54
200 Kristaps Dvēselītis 15511 VZ2 V164 00:08:36 (324) 00:43:31 (215) 00:45:25 (209) 00:57:56 (211) 01:13:55
201 Daumants Rodrigo Beinars 5338 Guddžobs Guddans VZ1 V165 00:07:59 (243) 00:43:28 (214) 00:45:22 (208) 00:57:40 (206) 01:14:00
202 Kaspars Kursišs 5099 Labākie.lv VZ2 V166 00:07:07 (143) 00:41:59 (184) 00:44:27 (190) 00:56:48 (190) 01:14:09
203 Juris Balandis 5184 Marienburgas Vilki VZ2 V167 00:07:16 (154) 00:42:38 (202) 00:44:34 (197) 00:57:36 (204) 01:14:09
204 Dainis Kreicbergs 5183 Sēme VZ3 V168 00:07:29 (178) 00:42:13 (190) 00:44:17 (185) 00:57:23 (199) 01:14:14
205 Dārta Otomere 5613 SZ2 S37 00:07:29 (179) 00:42:18 (193) 00:44:29 (193) 00:57:14 (196) 01:14:17
206 Sandris Līdums 5620 Latvijas Finieris VZ3 V169 00:07:54 (231) 00:43:19 (211) 00:45:32 (212) 00:57:47 (208) 01:14:17
207 Dmitrijs Vladimirovs 5788 Accenture VZ2 V170 00:07:54 (232) 00:43:50 (223) 00:45:52 (217) 00:57:53 (210) 01:14:18
208 Ginta Valtere 5229 BALTAIS SZ2 S38 00:07:04 (138) 00:42:24 (196) 00:44:15 (184) 00:57:38 (205) 01:14:19
209 Jurijs Gammeršmidts 15525 ZAS Pārgauja VZ2 V171 00:08:29 (305) 00:43:51 (224) 00:45:47 (216) 00:57:57 (212) 01:14:20
210 Māris Bumbieris 5714 Latvijas Finieris VZ2 V172 00:07:55 (235) 00:42:41 (203) 00:45:05 (205) 00:57:17 (198) 01:14:21
211 Ēriks Spriņģis 6240 VZ1 V173 00:09:26 (444) 00:43:41 (218) 00:45:57 (220) 00:57:43 (207) 01:14:35
212 Roberts Siliņš 5031 Vaidava VZ2 V174 00:09:20 (426) 00:44:42 (245) 00:46:41 (236) 00:59:14 (234) 01:14:35
213 Viktors Žeikars 5432 VZ1 V175 00:08:54 (359) 00:43:52 (225) 00:46:05 (221) 00:58:10 (216) 01:14:35
214 Ansis Zadiņš 15507 VZ2 V176 00:09:35 (469) 00:44:33 (240) 00:46:44 (237) 00:58:40 (222) 01:14:37
215 Jānis Nulle 5177 ind. VZ2 V177 00:10:27 (640) 00:44:36 (243) 00:46:23 (233) 00:59:03 (226) 01:14:40
216 Kaspars Aksenoks 5822 VZ3 V178 00:07:41 (204) 00:42:35 (200) 00:45:06 (206) 00:58:00 (214) 01:14:53
217 Romans Odinecs 5657 Herbalife24 VZ2 V179 00:08:22 (286) 00:43:11 (210) 00:45:41 (215) 00:58:06 (215) 01:15:00
218 Elīna Strode 6169 Griķīši SZ2 S39 00:08:16 (272) 00:44:08 (231) 00:46:15 (230) 00:59:04 (227) 01:15:10
219 Kaspars Olte 5968 VZ3 V180 00:09:09 (398) 00:44:50 (253) 00:47:04 (248) 00:59:09 (233) 01:15:11
220 Martins Podnieks 5639 Silakrogs VZ2 V181 00:07:12 (149) 00:43:27 (212) 00:45:39 (214) 00:58:27 (219) 01:15:23
221 Elvis Rībens 5573 Venden/Maratona klubs VZ2 V182 00:07:39 (200) 00:43:34 (216) 00:45:53 (218) 00:58:16 (217) 01:15:24
222 Zanda Mihailova 5431 SZ2 S40 00:09:57 (536) 00:45:29 (272) 00:47:53 (270) 00:59:32 (244) 01:15:26
223 Jānis Stūrītis 5174 VZ3 V183 00:08:20 (281) 00:43:59 (229) 00:46:21 (231) 00:58:39 (221) 01:15:27
224 Arnis Priedītis 5278 Latvijas Finieris VZ1 V184 00:06:50 (122) 00:41:38 (180) 00:43:23 (171) 00:57:35 (203) 01:15:27
225 Roberts Bērziņš 5553 AMSERV VZ2 V185 00:07:52 (227) 00:43:39 (217) 00:46:09 (225) 00:58:45 (223) 01:15:30
226 Emīls Stallītis 6109 Luminor VZ2 V186 00:08:01 (245) 00:44:24 (236) 00:46:13 (229) 00:59:29 (242) 01:15:32
227 Vladislavs Sarkans 5154 PATRIA NAA VZ1 V187 00:06:56 (130) 00:41:28 (174) 00:43:16 (164) 00:57:57 (213) 01:15:32
228 Andris Dzalbs 5955 Ķērpīši VZ3 V188 00:09:07 (393) 00:44:30 (237) 00:47:02 (246) 00:58:55 (225) 01:15:33
229 Reinis Veinbergs 5422 VZ1 V189 00:07:36 (194) 00:43:07 (207) 00:45:18 (207) 00:58:23 (218) 01:15:39
230 Valters Veiss 6056 VZ2 V190 00:08:53 (357) 00:44:41 (244) 00:46:56 (241) 00:59:17 (235) 01:15:43
231 Silvestrs Auders 5460 DEERED VZ2 V191 00:09:22 (435) 00:44:53 (257) 00:47:24 (260) 00:59:28 (240) 01:15:46
232 Anda Grudule 5463 Swedbank SZ2 S41 00:08:07 (257) 00:43:57 (228) 00:46:29 (234) 00:59:07 (230) 01:16:01
233 Kristaps Brizga 15547 Olainfarm VZ2 V192 00:06:47 (115) 00:43:43 (219) 00:46:11 (227) 00:59:22 (236) 01:16:06
234 Elīna Pinne 5157 PATRIA NAA SZ1 S42 00:07:44 (210) 00:43:46 (221) 00:46:06 (222) 00:58:54 (224) 01:16:08
235 Ilze Sermolīte 6241 Zemgales Ziņas SZ3 S43 00:07:39 (199) 00:43:45 (220) 00:46:12 (228) 00:59:07 (229) 01:16:09
236 Jēkabs Fridmanis 15528 VZ1 V193 00:08:28 (301) 00:44:51 (254) 00:47:02 (245) 00:59:54 (247) 01:16:14
237 Normunds Allens 6018 Labs starts VZ3 V194 00:07:33 (186) 00:42:02 (185) 00:44:29 (192) 00:57:15 (197) 01:16:15
238 Edmunds Stepiņš 5180 VZ3 V195 00:10:06 (569) 00:45:44 (276) 00:48:04 (277) 00:59:58 (249) 01:16:15
239 Baiba Mazrima 6227 Saldus Boksa Klubs SZ2 S44 00:07:55 (234) 00:43:56 (227) 00:46:11 (226) 00:59:05 (228) 01:16:19
240 Rihards Hohbergs 5673 Latvijas Finieris VZ1 V196 00:08:01 (247) 00:44:10 (232) 00:46:08 (224) 00:59:25 (238) 01:16:20
241 Ivars Broničs 6141 Guddžobs Guddans VZ2 V197 00:07:54 (230) 00:44:31 (238) 00:46:39 (235) 00:59:27 (239) 01:16:21
242 Reinis Graviņš 5204 VZ2 V198 00:07:59 (242) 00:43:47 (222) 00:45:56 (219) 00:59:08 (231) 01:16:28
243 Kaspars Auželis 5483 train2win.lv VZ2 V199 00:07:32 (185) 00:43:08 (208) 00:45:34 (213) 00:58:35 (220) 01:16:29
244 Juris Derevjanko 5545 VZ2 V200 00:09:20 (428) 00:45:25 (269) 00:47:30 (263) 00:59:56 (248) 01:16:29
245 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme VZ2 V201 00:08:19 (279) 00:44:35 (241) 00:47:07 (249) 00:59:30 (243) 01:16:30
246 Andris Romans 15510 VZ2 V202 00:08:40 (332) 00:45:05 (260) 00:47:23 (259) 00:59:35 (245) 01:16:35
247 Aleksejs Mescerjakovs 5468 Wild Gang VZ4 V203 00:06:52 (126) 00:42:54 (205) 00:44:58 (202) 00:59:09 (232) 01:16:45
248 Juris Trofimenko 6165 VZ3 V204 00:09:40 (480) 00:46:06 (288) 00:48:10 (281) 01:00:51 (269) 01:16:46
249 Kaspars Dzintars 5019 FK BANDAVAA VZ3 V205 00:09:08 (394) 00:46:10 (293) 00:48:58 (307) 01:00:57 (274) 01:17:05
250 Donats Urtāns 6065 VANAGI VZ1 V206 00:10:03 (557) 00:47:40 (342) 00:49:35 (322) 01:01:40 (291) 01:17:07
251 Sandis Kristaps Lagzdiņš 5512 VZ1 V207 00:10:38 (671) 00:46:35 (303) 00:48:39 (299) 01:01:19 (283) 01:17:15
252 Ivars Kovaļevskis 5418 VZ2 V208 00:08:02 (248) 00:45:33 (273) 00:48:06 (279) 01:00:24 (259) 01:17:16
253 Armands Sīlis 6064 Olainfarm VZ2 V209 00:08:27 (297) 00:44:36 (242) 00:47:15 (252) 00:59:46 (246) 01:17:21
254 Arvis Podnieks 5425 VZ2 V210 00:10:04 (561) 00:45:18 (266) 00:46:59 (243) 01:00:17 (255) 01:17:21
255 Hardija Kristiāna Nagle 5160 PATRIA NAA SZ1 S45 00:08:22 (285) 00:44:53 (256) 00:46:52 (240) 01:00:26 (261) 01:17:26
256 Sandis Sproģis 5392 Tet VZ3 V211 00:08:29 (307) 00:46:09 (292) 00:48:28 (288) 01:00:50 (268) 01:17:30
257 Juris Dombrovskis 5794 Rēzeknes novads VZ3 V212 00:08:23 (289) 00:44:43 (247) 00:47:03 (247) 01:00:16 (254) 01:17:36
258 Andris Ratkus 5045 VZ2 V213 00:09:57 (534) 00:47:32 (334) 00:49:19 (315) 01:01:46 (294) 01:17:41
259 Martinš Kacens 5918 VZ2 V214 00:10:15 (602) 00:46:50 (314) 00:48:22 (285) 01:01:35 (290) 01:17:45
260 Kitija Zaula 5629 Limbaži Skrien SZ1 S46 00:08:42 (337) 00:46:33 (301) 00:48:11 (282) 01:02:06 (301) 01:17:47
261 Elvis Švecs 5562 VZ2 V215 00:10:16 (604) 00:46:32 (300) 00:48:35 (294) 01:00:56 (273) 01:17:49
262 Juris Šķudītis 5455 Latvijas Finieris VZ3 V216 00:07:56 (236) 00:44:17 (233) 00:46:46 (238) 01:00:02 (252) 01:17:52
263 Evija Abiļeva 5875 Swedbank SZ2 S47 00:07:46 (215) 00:44:49 (252) 00:47:09 (250) 01:00:24 (260) 01:17:52
264 Gunnar Koitne 5587 JK Hermes VZ4 V217 00:07:53 (228) 00:44:51 (255) 00:47:22 (258) 01:00:15 (253) 01:17:54
265 Henrijs Helmanis 6010 VZ1 V218 00:07:40 (201) 00:44:18 (234) 00:46:23 (232) 01:00:00 (251) 01:17:57
266 Andris Edgars Fecers 5178 VZ1 V219 00:08:44 (341) 00:45:48 (279) 00:47:52 (269) 01:00:54 (271) 01:17:57
267 Raivita Birkentāla 5815 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S48 00:08:02 (249) 00:44:42 (246) 00:47:01 (244) 01:00:17 (256) 01:17:57
268 Arvis Birkmanis 5778 VZ3 V220 00:07:37 (195) 00:44:21 (235) 00:47:16 (254) 01:00:20 (258) 01:18:06
269 Jevgeņijs Kušakovs 5763 Rēzeknes novads VZ2 V221 00:07:45 (212) 00:45:13 (262) 00:47:12 (251) 01:00:35 (262) 01:18:12
270 Jānis Kopmanis 5377 LSC VZ4 V222 00:07:33 (188) 00:44:31 (239) 00:46:50 (239) 00:59:58 (250) 01:18:13
271 Dāvis Blankenbergs 5382 VZ2 V223 00:10:01 (547) 00:46:00 (283) 00:48:27 (287) 01:01:01 (275) 01:18:14
272 Dzintars Kriķis 5006 Labo sajūtu kolekcionārs VZ3 V224 00:09:02 (377) 00:44:02 (230) 00:46:56 (242) 00:59:24 (237) 01:18:15
273 Diāna Kristiņa 5958 SZ2 S49 00:09:51 (518) 00:47:22 (325) 00:49:30 (318) 01:01:58 (298) 01:18:16
274 Kristers Grava 5826 VZ1 V225 00:07:13 (150) 00:45:04 (259) 00:47:24 (261) 01:00:52 (270) 01:18:17
275 Ingus Mednis 5973 Saldus Boksa Klubs VZ2 V226 00:07:41 (205) 00:45:14 (263) 00:48:01 (274) 01:00:48 (266) 01:18:18
276 Arguts Keirāns 15546 SPORTLAND VZ3 V227 00:10:27 (638) 00:47:13 (322) 00:49:51 (328) 01:01:59 (299) 01:18:20
277 Paula Rozenvalde 7513 Kocēnu novads SZ2 S50 00:08:29 (304) 00:46:25 (299) 00:48:27 (286) 01:01:22 (285) 01:18:21
278 Raivis Puņeiko 6208 PH Print VZ2 V228 00:08:06 (254) 00:45:46 (277) 00:48:31 (290) 01:01:06 (277) 01:18:22
279 Mārtiņš Vilemsons 6013 VSK Noskrien Seniori VZ3 V229 00:07:48 (218) 00:46:09 (291) 00:48:31 (289) 01:01:45 (293) 01:18:31
280 Laura Stepiņa 5030 SZ2 S51 00:08:24 (291) 00:45:07 (261) 00:47:45 (267) 01:01:09 (280) 01:18:31
281 Natālija Rižka 5466 Wild Gang SZ2 S52 00:07:26 (171) 00:44:48 (250) 00:47:18 (255) 01:00:39 (263) 01:18:31
282 Maksims Popkovs 5467 Wild Gang VZ2 V230 00:07:48 (219) 00:44:45 (248) 00:47:22 (257) 01:00:47 (265) 01:18:32
283 Lauma Čerņevska 5796 VSK Noskrien Vāveres SZ2 S53 00:07:43 (209) 00:44:49 (251) 00:47:20 (256) 01:00:46 (264) 01:18:34
284 Dzintars Sarguns 5017 PRINTFUL VZ2 V231 00:08:59 (370) 00:46:05 (287) 00:48:37 (295) 01:01:10 (281) 01:18:41
285 Andrejs Vasiļjevs 5649 PROLATIO Systems VZ2 V232 00:08:11 (265) 00:46:19 (296) 00:48:04 (278) 01:01:31 (287) 01:18:42
286 Aleksandrs Ksenofontovs 5651 PROLATIO Systems VZ2 V233 00:08:10 (262) 00:46:19 (297) 00:48:55 (306) 01:01:32 (288) 01:18:42
287 Mārtiņš Bērziņš 5759 Kurmis OK VZ2 V234 00:07:47 (217) 00:45:21 (267) 00:47:27 (262) 01:01:05 (276) 01:18:42
288 Linda Berga 5661 DPD LATVIJA SZ2 S54 00:08:28 (302) 00:46:02 (285) 00:48:34 (292) 01:01:20 (284) 01:18:45
289 Kaspars Daube 5630 VZ2 V235 00:07:58 (239) 00:44:47 (249) 00:47:39 (265) 01:00:49 (267) 01:18:47
290 Dainis Gailis 5348 Siguldas Maratona klubs VZ3 V236 00:10:37 (667) 00:46:36 (304) 00:48:59 (308) 01:01:53 (295) 01:18:51
291 Aleksandrs Ļitvinskis 5384 HAVI Logistics VZ3 V237 00:08:30 (309) 00:46:01 (284) 00:48:34 (291) 01:01:40 (292) 01:19:00
292 Jānis Rumba 5407 VZ2 V238 00:10:04 (560) 00:47:12 (321) 00:49:43 (325) 01:02:16 (305) 01:19:15
293 Sabīne Valtere 6050 pulsometrs.lv SZ2 S55 00:10:41 (679) 00:48:22 (364) 00:50:40 (357) 01:02:53 (316) 01:19:18
294 Agnese Ulanova 5706 Pūre SZ2 S56 00:07:58 (240) 00:45:38 (274) 00:47:51 (268) 01:02:28 (309) 01:19:18
295 Krišjānis Puriņš 5169 VZ2 V239 00:08:47 (346) 00:46:39 (308) 00:48:44 (302) 01:01:58 (297) 01:19:21
296 Jānis Šliseris 5717 VZ2 V240 00:08:48 (349) 00:46:43 (311) 00:49:31 (319) 01:02:14 (302) 01:19:24
297 Evelīna Vasiļjeva 5932 Daugavpils Runners SZ1 S57 00:08:45 (343) 00:46:22 (298) 00:48:39 (300) 01:02:15 (303) 01:19:33
298 Armands Paeglis 5148 VZ3 V241 00:09:17 (416) 00:45:59 (282) 00:48:22 (284) 01:01:07 (278) 01:19:34
299 Stanislav Biktimirov 5727 VSK Noskrien VZ3 V242 00:08:49 (350) 00:47:09 (320) 00:49:36 (323) 01:02:35 (311) 01:19:34
300 Kaspars Rullis 6255 VZ3 V243 00:08:05 (252) 00:45:24 (268) 00:48:03 (276) 01:01:08 (279) 01:19:42
301 Uldis Doniņš 6177 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VZ2 V244 00:07:43 (208) 00:45:15 (264) 00:47:42 (266) 01:00:56 (272) 01:19:45
302 Mārtiņš Vaskis 6211 PH Print VZ2 V245 00:08:33 (313) 00:44:56 (258) 00:47:16 (253) 01:00:18 (257) 01:19:48
303 Kristaps Pilskalns 6258 Supervaroņi VZ2 V246 00:09:01 (375) 00:47:25 (327) 00:49:17 (313) 01:02:55 (318) 01:19:49
304 Toms Biļūns 5604 SIA Joker Ltd. VZ2 V247 00:10:04 (563) 00:46:36 (305) 00:48:38 (296) 01:02:17 (306) 01:19:52
305 Baiba Bolgzda 5743 nothing.lv SZ3 S58 00:07:46 (214) 00:45:28 (271) 00:48:02 (275) 01:01:30 (286) 01:19:56
306 Līga Brutāne 5617 Swedbank SZ2 S59 00:09:21 (432) 00:47:58 (351) 00:50:20 (343) 01:03:02 (322) 01:19:57
307 Sergejs Soklakovs 5336 VZ1 V248 00:08:36 (320) 00:46:11 (294) 00:48:39 (298) 01:01:33 (289) 01:20:01
308 Eriks Vasilevskis 5026 DNB Servisa centrs VZ2 V249 00:10:40 (676) 00:47:43 (345) 00:50:24 (345) 01:03:06 (323) 01:20:23
309 Edgars Rancāns 5590 VZ2 V250 00:08:57 (367) 00:46:08 (290) 00:48:41 (301) 01:02:34 (310) 01:20:25
310 Raivis Skrinda 6101 Bioderma VZ2 V251 00:08:17 (275) 00:46:41 (309) 00:48:51 (304) 01:02:36 (312) 01:20:28
311 Rūdolfs Beļaunieks 6235 SPORTLAND VZ2 V252 00:07:30 (180) 00:45:18 (265) 00:47:57 (273) 01:01:55 (296) 01:20:31
312 Kaspars Atmats 6223 SPORTLAND VZ2 V253 00:08:22 (284) 00:45:51 (280) 00:48:47 (303) 01:02:25 (307) 01:20:34
313 Uģis Ozols 5270 Latvijas Finieris VZ3 V254 00:10:11 (586) 00:48:27 (366) 00:50:39 (356) 01:03:53 (338) 01:20:36
314 Linda Zukovska 5914 DNB Servisa centrs SZ2 S60 00:08:23 (290) 00:47:02 (317) 00:49:32 (320) 01:02:53 (317) 01:20:41
315 Edgars Bikse 5521 Latvijas Finieris VZ2 V255 00:07:57 (237) 00:46:38 (307) 00:49:08 (312) 01:03:00 (321) 01:20:42
316 Haralds Iesalnieks 5555 VZ1 V256 00:08:18 (278) 00:46:44 (312) 00:48:53 (305) 01:02:39 (313) 01:20:43
317 Kristaps Oškalns 5297 VZ1 V257 00:10:41 (682) 00:49:20 (396) 00:50:56 (364) 01:03:46 (334) 01:20:44
318 Kristaps Cīpols 5462 VZ2 V258 00:07:42 (206) 00:45:26 (270) 00:47:53 (271) 01:02:01 (300) 01:20:49
319 Alfreds Radvils 5879 Skaida VZ2 V259 00:07:22 (166) 00:46:03 (286) 00:49:03 (310) 01:02:26 (308) 01:20:55
320 Uldis Kondratovičs 5750 Virsotne/MARMOT VZ4 V260 00:08:40 (331) 00:47:38 (339) 00:50:02 (332) 01:03:24 (328) 01:20:57
321 Guntis Grīnfelds 5841 Emergn #optimized4running VZ2 V261 00:10:21 (620) 00:49:32 (410) 00:51:54 (400) 01:04:38 (366) 01:20:58
322 Krišjānis Grigalinovičs 5882 VZ2 V262 00:10:08 (578) 00:48:00 (352) 00:49:56 (329) 01:03:47 (335) 01:21:06
323 Arta Martinsone 5249 SZ2 S61 00:10:05 (566) 00:48:17 (360) 00:50:14 (340) 01:04:14 (351) 01:21:12
324 Rūdolfs Karss 6110 Luminor VZ2 V263 00:09:55 (525) 00:47:24 (326) 00:50:10 (338) 01:03:29 (329) 01:21:13
325 Dārta Konošonoka 6072 Limbaži SKRIEN SZ2 S62 00:08:13 (268) 00:46:53 (315) 00:49:27 (316) 01:03:22 (327) 01:21:15
326 Ritvars Paraģis 5189 dreamteam VZ2 V264 00:09:50 (513) 00:48:55 (382) 00:51:19 (379) 01:03:59 (342) 01:21:22
327 Alexey Akhmadulin 5892 Begom ot infarkta VZ2 V265 00:09:18 (419) 00:47:31 (333) 00:49:33 (321) 01:03:18 (325) 01:21:22
328 Evita Knopa 6046 Knopu ģimene SZ2 S63 00:08:51 (353) 00:47:41 (344) 00:50:04 (336) 01:03:45 (332) 01:21:26
329 Sandra Gaile 5842 Izturība SZ2 S64 00:07:53 (229) 00:46:42 (310) 00:49:29 (317) 01:02:52 (315) 01:21:28
330 Samuel Bouquay 15526 VZ2 V266 00:09:44 (494) 00:46:37 (306) 00:49:19 (314) 01:03:14 (324) 01:21:29
331 Andris Mačevskis 5627 VZ3 V267 00:07:51 (226) 00:46:07 (289) 00:48:38 (297) 01:02:44 (314) 01:21:29
332 Edgars Meijers 5175 VZ2 V268 00:10:01 (546) 00:48:47 (379) 00:51:21 (380) 01:04:19 (354) 01:21:30
333 Vilis Trautmanis 5618 Māris atpūšas VZ2 V269 00:08:24 (293) 00:45:58 (281) 00:47:39 (264) 01:02:59 (320) 01:21:31
334 Sanita Roze 5576 SZ2 S65 00:10:01 (548) 00:48:16 (359) 00:50:49 (360) 01:04:02 (344) 01:21:37
335 Renārs Reklaitis 6193 Emergn #optimized4running VZ2 V270 00:10:11 (585) 00:50:11 (431) 00:51:53 (399) 01:05:12 (382) 01:21:38
336 Liene Zilvere 5320 Siguldas takas SZ2 S66 00:08:51 (355) 00:47:39 (341) 00:50:31 (349) 01:03:45 (333) 01:21:38
337 Toms Mintāls 5666 DPD LATVIJA VZ2 V271 00:09:39 (478) 00:48:28 (368) 00:51:01 (367) 01:04:04 (346) 01:21:38
338 Henrijs Eglītis 15536 - VZ2 V272 00:07:50 (223) 00:45:41 (275) 00:47:55 (272) 01:02:56 (319) 01:21:39
339 Ints Mūrnieks 5837 VZ3 V273 00:10:28 (644) 00:49:25 (404) 00:51:41 (390) 01:04:49 (373) 01:21:40
340 Mārtiņš Braslavs 5009 VZ2 V274 00:09:59 (544) 00:48:38 (373) 00:51:26 (384) 01:04:25 (355) 01:21:41
341 Edgars Sondors 5021 Laimīgās Beigas VZ2 V275 00:11:41 (830) 00:49:44 (415) 00:51:48 (395) 01:04:40 (367) 01:21:42
342 Sandris Kaparkalējs 5326 VZ3 V276 00:08:29 (306) 00:46:59 (316) 00:49:45 (326) 01:03:21 (326) 01:21:44
343 Edgars Blūms 5347 Rush b VZ2 V277 00:09:11 (403) 00:48:13 (357) 00:50:32 (350) 01:04:06 (347) 01:21:53
344 Kristaps Radvilavičs 5067 3D Running VZ2 V278 00:08:11 (263) 00:47:32 (335) 00:50:08 (337) 01:03:31 (330) 01:21:54
345 Evgenii Rudakov 5886 VZ2 V279 00:08:22 (288) 00:47:06 (318) 00:49:05 (311) 01:03:57 (341) 01:21:54
346 Normunds Vējiņš 15550 VZ2 V280 00:09:04 (383) 00:47:28 (330) 00:49:59 (330) 01:03:49 (336) 01:21:57
347 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola SZ1 S67 00:08:01 (246) 00:47:30 (332) 00:50:03 (333) 01:03:54 (339) 01:22:04
348 Mareks RudzĪtis 5053 VZ2 V281 00:10:18 (610) 00:48:28 (367) 00:51:11 (373) 01:04:36 (365) 01:22:05
349 Mareks Lucjanovs 5884 VZ2 V282 00:09:04 (385) 00:48:00 (353) 00:50:34 (353) 01:04:09 (350) 01:22:08
350 Igors Trofimenko 6161 VZ2 V283 00:09:45 (497) 00:50:06 (424) 00:52:40 (424) 01:05:22 (387) 01:22:12
351 Roberts Trofimenko 6162 VZ1 V284 00:09:41 (484) 00:50:06 (425) 00:52:25 (416) 01:05:21 (385) 01:22:12
352 Viesturs Tomels 5898 VZ3 V285 00:09:22 (436) 00:48:42 (377) 00:51:07 (370) 01:04:31 (361) 01:22:14
353 Līva Strode 6099 Bioderma SZ1 S68 00:08:08 (259) 00:47:36 (337) 00:50:19 (341) 01:04:02 (343) 01:22:15
354 Kārlis Šenbergs 5077 VZ2 V286 00:08:31 (310) 00:47:08 (319) 00:49:02 (309) 01:03:50 (337) 01:22:17
355 Viktors Borisovskis 6080 Skonto Būve VZ2 V287 00:11:13 (763) 00:49:23 (400) 00:51:46 (393) 01:04:52 (374) 01:22:18
356 Kristīne Lārmane 5304 SZ2 S69 00:08:26 (296) 00:47:20 (324) 00:50:03 (334) 01:03:55 (340) 01:22:29
357 Jānis Osītis 6196 Benu aptieka VZ2 V288 00:10:47 (696) 00:50:37 (455) 00:52:00 (403) 01:05:45 (397) 01:22:31
358 Agnese Sloka 5758 DzSK Lokomotīve SZ2 S70 00:08:00 (244) 00:47:38 (340) 00:50:43 (359) 01:04:18 (353) 01:22:33
359 Dace Tenberga 5612 Engures sportam SZ2 S71 00:08:35 (317) 00:47:54 (348) 00:50:37 (355) 01:04:07 (348) 01:22:36
360 Indulis Ķerus 5809 VZ2 V289 00:09:09 (397) 00:49:05 (391) 00:51:21 (381) 01:04:48 (371) 01:22:37
361 Natālija Joničenko 6031 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S72 00:09:17 (415) 00:48:19 (362) 00:50:51 (361) 01:04:30 (359) 01:22:38
362 Kārlis Strūka 6207 PH Print VZ2 V290 00:08:16 (273) 00:45:47 (278) 00:48:35 (293) 01:01:14 (282) 01:22:38
363 Oļegs Fomins 5355 VZ2 V291 00:10:51 (706) 00:48:58 (384) 00:51:25 (383) 01:04:42 (369) 01:22:40
364 Linda Beldava 5749 VSK Noskrien Vāveres SZ2 S73 00:08:03 (251) 00:48:36 (371) 00:51:02 (369) 01:04:40 (368) 01:22:40
365 Kaspars Raubiškis 5372 VZ2 V292 00:08:18 (277) 00:47:58 (350) 00:50:32 (351) 01:04:03 (345) 01:22:44
366 Jānis Kolužs 6140 Daugavpils Runners VZ2 V293 00:11:16 (774) 00:51:22 (483) 00:53:20 (458) 01:06:06 (412) 01:22:45
367 Dana Rimvide-Mickeviča 5039 Daugavpils Runners SZ2 S74 00:08:41 (333) 00:47:55 (349) 00:50:36 (354) 01:04:31 (360) 01:22:45
368 Mārtiņš Sīpols 5147 Bohnenkamp VZ2 V294 00:09:37 (470) 00:46:13 (295) 00:48:16 (283) 01:02:16 (304) 01:22:46
369 Kārlis Mičulis 5197 VZ2 V295 00:10:38 (669) 00:48:40 (375) 00:51:08 (371) 01:05:13 (383) 01:22:50
370 Kārlis Goldmanis 6143 VZ2 V296 00:09:04 (381) 00:48:11 (356) 00:50:26 (347) 01:04:33 (362) 01:22:55
371 Ansis Kuplis 5522 WWW.RUNNING.LV VZ3 V297 00:09:29 (451) 00:49:24 (402) 00:51:52 (398) 01:05:08 (379) 01:22:57
372 Madara Tīģere-Bernharde 5401 SZ2 S75 00:08:10 (261) 00:47:34 (336) 00:50:21 (344) 01:04:28 (358) 01:22:58
373 Laura Hartmane 5294 SZ2 S76 00:08:36 (319) 00:47:37 (338) 00:50:19 (342) 01:04:09 (349) 01:23:01
374 Gunita Miteniece 6079 SZ2 S77 00:09:16 (412) 00:48:35 (370) 00:51:14 (376) 01:04:49 (372) 01:23:02
375 Mērija Agnese Meiberga 5267 SZ1 S78 00:10:42 (684) 00:50:23 (441) 00:52:30 (417) 01:06:06 (413) 01:23:02
376 Signe Kaupuža 5940 SZ2 S79 00:09:13 (409) 00:49:10 (393) 00:51:38 (388) 01:05:10 (380) 01:23:04
377 Edgars Liepājnieks 5352 Team Kukulītis VZ2 V298 00:09:11 (404) 00:48:30 (369) 00:51:13 (375) 01:04:15 (352) 01:23:05
378 Daiga Siliņa 5265 SZ1 S80 00:08:07 (256) 00:48:01 (354) 00:50:57 (365) 01:04:44 (370) 01:23:07
379 Dainis Vēsma 5570 VZ2 V299 00:10:24 (629) 00:50:27 (448) 00:52:45 (428) 01:06:04 (411) 01:23:08
380 Baiba Zvirbule 5232 SZ3 S81 00:10:59 (725) 00:50:12 (432) 00:52:50 (433) 01:05:46 (398) 01:23:09
381 Alvis Tribockis 5539 VZ2 V300 00:08:59 (372) 00:47:51 (347) 00:50:12 (339) 01:04:35 (364) 01:23:19
382 Nauris Vērsis 5569 Lidosta “Rīga” VZ2 V301 00:10:38 (672) 00:49:46 (417) 00:51:56 (401) 01:05:41 (394) 01:23:22
383 Jānis Gržibovskis 5155 PATRIA NAA VZ1 V302 00:08:44 (340) 00:49:34 (411) 00:51:16 (377) 01:05:40 (393) 01:23:26
384 Juris Ozoliņš 5979 Herbalife24 VZ2 V303 00:09:43 (492) 00:49:26 (405) 00:52:20 (414) 01:05:35 (392) 01:23:29
385 Anda Ansone 5623 SZ2 S82 00:09:49 (510) 00:50:07 (428) 00:52:36 (420) 01:05:59 (406) 01:23:30
386 Zane Brokāne 6117 Matisons runner's club SZ2 S83 00:09:15 (410) 00:48:59 (385) 00:51:33 (385) 01:05:22 (386) 01:23:35
387 Anna Konovalova 5887 SZ1 S84 00:08:21 (283) 00:47:40 (343) 00:50:24 (346) 01:04:25 (357) 01:23:35
388 Mārcis Megnis 5096 VZ2 V304 00:08:51 (354) 00:47:27 (329) 00:50:01 (331) 01:04:25 (356) 01:23:38
389 Diāna Lauska 5654 DPD LATVIJA SZ2 S85 00:10:10 (584) 00:49:17 (395) 00:51:59 (402) 01:05:35 (391) 01:23:40
390 Ieva Freidenfelde 5935 SK Dzērvene SZ2 S86 00:08:31 (311) 00:48:43 (378) 00:51:11 (374) 01:05:11 (381) 01:23:45
391 Lita Sala 6028 SZ2 S87 00:09:22 (434) 00:49:21 (397) 00:52:14 (410) 01:05:49 (399) 01:23:48
392 Gints Sala 6029 VZ2 V305 00:09:21 (430) 00:49:22 (398) 00:52:19 (413) 01:05:49 (400) 01:23:48
393 Lilija Grundmane 5271 Maratona klubs SZ4 S88 00:08:32 (312) 00:48:40 (376) 00:51:35 (386) 01:05:13 (384) 01:23:49
394 Aija Lāce 5145 SZ4 S89 00:08:41 (335) 00:48:04 (355) 00:50:54 (362) 01:04:58 (375) 01:23:51
395 Edmunds Mičulis 5228 VZ3 V306 00:09:20 (427) 00:50:26 (446) 00:52:54 (435) 01:06:10 (416) 01:23:51
396 Normunds Grava 5389 VZ3 V307 00:07:49 (221) 00:47:26 (328) 00:50:03 (335) 01:04:35 (363) 01:23:54
397 Aldis Strožs 5420 VZ3 V308 00:08:36 (321) 00:48:16 (358) 00:51:02 (368) 01:05:00 (376) 01:23:57
398 Ieva Krastiņa 5337 SZ2 S90 00:09:04 (384) 00:49:06 (392) 00:51:52 (397) 01:05:44 (395) 01:23:58
399 Ints Vovers 6216 VZ2 V309 00:10:30 (649) 00:50:47 (465) 00:53:04 (442) 01:06:39 (430) 01:24:01
400 Dana Veselova 5246 Rēzeknes novads SZ2 S91 00:08:15 (270) 00:48:21 (363) 00:51:09 (372) 01:05:31 (390) 01:24:06
401 Kristīne Mergina 5823 SZ2 S92 00:10:21 (619) 00:50:13 (434) 00:52:48 (431) 01:06:07 (415) 01:24:06
402 Māris Modriņš 5033 VZ2 V310 00:09:34 (464) 00:49:49 (418) 00:52:23 (415) 01:05:58 (405) 01:24:14
403 Andis Antāns 5976 Riga Runners I VZ2 V311 00:09:30 (454) 00:48:37 (372) 00:50:33 (352) 01:06:00 (408) 01:24:14
404 Lauris Balgalvis 5678 VZ3 V312 00:08:37 (325) 00:50:41 (459) 00:52:32 (418) 01:06:20 (419) 01:24:17
405 Adam Lambrou 5182 AppXite VZ2 V313 00:08:56 (364) 00:49:04 (389) 00:51:00 (366) 01:06:00 (407) 01:24:19
406 Rinalds Aļeksjonoks 6166 VZ2 V314 00:07:01 (136) 00:47:44 (346) 00:50:43 (358) 01:05:27 (389) 01:24:21
407 Mārtiņš Gublinskis 15521 Gublinski VZ2 V315 00:10:08 (574) 00:51:31 (492) 00:53:18 (456) 01:06:53 (434) 01:24:21
408 Baiba Niparte 5181 AppXite SZ2 S93 00:08:59 (371) 00:49:05 (390) 00:51:51 (396) 01:06:02 (409) 01:24:21
409 Oskars Suheckis 5113 VZ2 V316 00:10:17 (607) 00:51:40 (499) 00:53:32 (464) 01:06:47 (431) 01:24:23
410 Kristaps Černis 6120 Bohnenkamp VZ2 V317 00:10:24 (628) 00:50:27 (447) 00:52:57 (437) 01:06:37 (428) 01:24:26
411 Kaspars Vīksniņš 5259 VZ2 V318 00:10:30 (650) 00:50:20 (440) 00:52:42 (425) 01:06:03 (410) 01:24:26
412 Edgars Ziediņš 5334 VZ2 V319 00:09:35 (468) 00:48:51 (380) 00:51:36 (387) 01:05:54 (402) 01:24:32
413 Dace Linde 5978 SZ3 S94 00:09:09 (399) 00:50:03 (423) 00:53:08 (446) 01:06:35 (427) 01:24:38
414 Lelde Ronimoisa 5785 VSK Noskrien Vāveres SZ2 S95 00:08:22 (287) 00:48:56 (383) 00:51:47 (394) 01:05:44 (396) 01:24:41
415 Kate Dūdele 5901 Legs Miserables Maximus SZ2 S96 00:11:04 (742) 00:51:21 (482) 00:53:15 (452) 01:07:02 (438) 01:24:42
416 Elīza Ozola 5272 Latvijas Finieris SZ1 S97 00:10:11 (587) 00:49:30 (408) 00:52:07 (406) 01:06:30 (423) 01:24:45
417 Andrejs Gaumigs 5716 Maratona klubs VZ4 V320 00:09:30 (452) 00:50:40 (457) 00:53:10 (447) 01:06:53 (435) 01:24:45
418 Andris Bērziņš 5947 VZ3 V321 00:09:47 (504) 00:49:22 (399) 00:52:04 (405) 01:06:06 (414) 01:24:45
419 Nauris Broks 15515 SPORTLAND VZ2 V322 00:07:48 (220) 00:48:17 (361) 00:51:16 (378) 01:05:26 (388) 01:25:05
420 Aleksejs Haritonenko 6020 LEgs Miserables Maximus VZ2 V323 00:11:34 (810) 00:51:37 (495) 00:54:06 (485) 01:07:28 (449) 01:25:08
421 Līga Novokšanova 5975 Swedbank SZ2 S98 00:08:36 (323) 00:49:23 (401) 00:52:36 (421) 01:06:30 (424) 01:25:10
422 Raimonds Spēks 7417 KROKUS VZ2 V324 00:08:49 (351) 00:49:02 (387) 00:51:45 (392) 01:05:57 (404) 01:25:12
423 Aivars Beldavs 5551 VZ3 V325 00:10:12 (593) 00:50:36 (454) 00:53:00 (440) 01:06:51 (433) 01:25:13
424 Kaspars Reinfelds 5679 VZ2 V326 00:11:37 (818) 00:52:10 (514) 00:54:30 (501) 01:07:06 (441) 01:25:15
425 Jolanta Ivanova 5480 SZ2 S99 00:08:42 (336) 00:49:01 (386) 00:51:41 (389) 01:05:56 (403) 01:25:23
426 Armands Ķiploks 6152 VZ2 V327 00:08:34 (315) 00:48:27 (365) 00:51:23 (382) 01:06:13 (417) 01:25:25
427 Rūdolfs Maurāns 6198 KREISAIS KRASTS VZ2 V328 00:09:35 (467) 00:49:42 (414) 00:52:17 (411) 01:06:29 (422) 01:25:28
428 Janeks Frolovs 5387 Lidosta "Rīga" VZ3 V329 00:09:47 (503) 00:49:03 (388) 00:52:03 (404) 01:05:53 (401) 01:25:29
429 Līga Livdāne 6097 Bioderma SZ2 S100 00:07:51 (224) 00:48:39 (374) 00:50:56 (363) 01:06:27 (421) 01:25:32
430 Jānis Kaibe 6131 Kocēnu novads 1 VZ2 V330 00:09:34 (463) 00:50:15 (436) 00:53:07 (444) 01:06:49 (432) 01:25:36
431 Dairis Bodnieks 5508 VZ3 V331 00:10:52 (710) 00:50:47 (466) 00:53:35 (469) 01:07:16 (444) 01:25:41
432 Līga Pakalna 5840 KROKUS SZ2 S101 00:08:27 (299) 00:49:27 (406) 00:52:12 (409) 01:06:25 (420) 01:25:42
433 Kristaps Goldmanis 15558 Constant Progression Team VZ2 V332 00:11:08 (750) 00:51:19 (481) 00:53:57 (481) 01:07:50 (454) 01:25:47
434 Mārcis Vītoliņš 5263 Kociņi VZ1 V333 00:07:51 (225) 00:46:34 (302) 00:49:40 (324) 01:05:03 (378) 01:25:47
435 Edvards Jaškulis 6052 Dot IT VZ2 V334 00:10:28 (643) 00:49:51 (419) 00:52:37 (422) 01:06:38 (429) 01:25:48
436 Jānis Liepiņš 15538 VZ2 V335 00:09:49 (508) 00:50:17 (438) 00:52:50 (432) 01:07:17 (445) 01:25:48
437 Edgars Rags 5429 VZ2 V336 00:10:15 (601) 00:50:48 (467) 00:53:35 (467) 01:07:19 (447) 01:25:51
438 Saiva Sokolova 5544 SZ3 S102 00:08:50 (352) 00:49:55 (420) 00:52:52 (434) 01:07:03 (439) 01:25:56
439 Renārs Reiniks 5206 VZ3 V337 00:09:19 (421) 00:50:13 (433) 00:53:14 (450) 01:07:18 (446) 01:25:59
440 Andris Riekstiņš 5903 VZ3 V338 00:09:12 (406) 00:50:15 (437) 00:53:17 (455) 01:07:01 (437) 01:26:01
441 Māris Veckalniņš 5850 Madona VZ4 V339 00:08:39 (329) 00:49:29 (407) 00:52:43 (426) 01:06:35 (426) 01:26:03
442 Iveta Stūrīte 5173 SZ2 S103 00:09:27 (445) 00:50:41 (458) 00:53:30 (462) 01:07:11 (442) 01:26:06
443 Martins Ķikuts 6045 VZ1 V340 00:08:12 (267) 00:47:19 (323) 00:50:28 (348) 01:05:03 (377) 01:26:09
444 Kristaps Ceriņš 5489 RECRO/LABIMEISTARI.LV VZ2 V341 00:11:38 (820) 00:52:19 (523) 00:54:47 (516) 01:08:15 (469) 01:26:18
445 Monika Lemese 5998 LSC SZ3 S104 00:08:59 (373) 00:50:23 (442) 00:53:15 (453) 01:07:21 (448) 01:26:22
446 Konstantīns Zorins 6229 ZILBER VZ2 V342 00:10:17 (606) 00:50:45 (463) 00:53:00 (439) 01:08:07 (464) 01:26:23
447 Aigars Ķauķītis 5502 VZ2 V343 00:09:28 (448) 00:49:31 (409) 00:51:42 (391) 01:06:31 (425) 01:26:23
448 Jānis Krēsliņš 5497 Swedbank VZ2 V344 00:09:07 (392) 00:49:44 (416) 00:52:47 (429) 01:07:05 (440) 01:26:25
449 Aivars Zāģers 5149 Meridiāns VZ4 V345 00:09:58 (538) 00:51:42 (501) 00:54:28 (498) 01:08:22 (476) 01:26:28
450 Inese Cīrule 5523 Biznesa parks ABAVA SZ2 S105 00:09:33 (462) 00:50:45 (464) 00:53:32 (465) 01:07:52 (456) 01:26:28
451 Dzintra Kārkliņa 5486 SZ4 S106 00:08:24 (292) 00:49:41 (413) 00:52:45 (427) 01:06:58 (436) 01:26:36
452 Edgars Antēns 15548 Ak12 VZ2 V346 00:09:04 (382) 00:50:31 (450) 00:53:14 (449) 01:07:45 (452) 01:26:39
453 Toms Vitolins 5060 SK ''Pitoni'' VZ2 V347 00:10:57 (720) 00:52:03 (511) 00:54:35 (506) 01:08:24 (478) 01:26:40
454 Vineta Veisberga 5490 Saldus boksa klubs SZ3 S107 00:08:47 (347) 00:50:40 (456) 00:53:49 (477) 01:07:51 (455) 01:26:41
455 Iveta Hāgena 5314 KSMR Fitness Carnikava SZ3 S108 00:09:23 (438) 00:51:07 (474) 00:54:00 (483) 01:07:56 (459) 01:26:42
456 Anita Fišere 17158 Maratona klubs SZ3 S109 00:10:01 (552) 00:51:14 (478) 00:53:55 (480) 01:08:05 (463) 01:26:43
457 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID VZ1 V348 00:07:40 (202) 00:47:28 (331) 00:49:47 (327) 01:03:43 (331) 01:26:44
458 Kristīne Balanasa 5238 Virsotne/MARMOT SZ3 S110 00:09:03 (380) 00:50:35 (453) 00:53:30 (463) 01:07:53 (457) 01:26:47
459 Uldis Krauklis 6225 Accenture VZ2 V349 00:09:03 (379) 00:50:09 (429) 00:53:03 (441) 01:07:36 (450) 01:26:48
460 Evita Pētersone 5195 SZ1 S111 00:09:58 (539) 00:51:58 (505) 00:54:34 (505) 01:08:20 (474) 01:26:58
461 Didzis Galauliņš 5200 Es un es pats VZ3 V350 00:09:43 (489) 00:50:49 (468) 00:53:39 (470) 01:08:00 (461) 01:26:58
462 Jānis Pinka 5063 VZ3 V351 00:09:21 (431) 00:49:58 (421) 00:53:05 (443) 01:07:15 (443) 01:27:01
463 Jānis Svitka 5672 SELGA VZ2 V352 00:12:03 (888) 00:52:29 (539) 00:54:46 (515) 01:08:22 (477) 01:27:02
464 Varis Veipāns 5102 VZ3 V353 00:11:56 (873) 00:53:22 (577) 00:56:07 (572) 01:09:13 (510) 01:27:04
465 Emīls Mūrēns 5172 VZ1 V354 00:12:02 (886) 00:52:28 (537) 00:55:02 (524) 01:08:13 (467) 01:27:04
466 Andis Rubeniņš 6191 VZ2 V355 00:09:10 (401) 00:50:14 (435) 00:53:12 (448) 01:07:55 (458) 01:27:05
467 Roberts Ramba 6181 VZ2 V356 00:08:46 (344) 00:50:07 (427) 00:53:17 (454) 01:08:03 (462) 01:27:06
468 Mārcis Ruks 5469 VZ1 V357 00:10:18 (612) 00:51:02 (472) 00:53:23 (459) 01:08:31 (484) 01:27:06
469 Jānis Logins 6156 VZ1 V358 00:11:20 (780) 00:53:52 (595) 00:56:23 (585) 01:09:15 (512) 01:27:07
470 Jānis Vītiņš 5700 Klinšu ērgļi VZ3 V359 00:09:13 (408) 00:51:25 (485) 00:54:27 (497) 01:08:12 (466) 01:27:07
471 Nerijus Nekrašas 5171 VZ3 V360 00:10:25 (633) 00:52:11 (515) 00:54:56 (521) 01:08:30 (482) 01:27:13
472 Jānis Māsēns 5261 Firma L4 VZ3 V361 00:10:17 (608) 00:51:13 (476) 00:54:15 (488) 01:07:48 (453) 01:27:15
473 Zita Zariņa 3471 run...just run! SZ2 S112 00:10:43 (687) 00:51:23 (484) 00:54:24 (496) 01:08:28 (481) 01:27:16
474 Paula Pakule 5907 Sporta Klubs WENDI SZ2 S113 00:08:45 (342) 00:50:42 (461) 00:53:40 (471) 01:08:33 (486) 01:27:16
475 Sandis Jaskans 6042 Palīdzēsim.lv VZ2 V362 00:09:20 (425) 00:49:35 (412) 00:52:33 (419) 01:06:16 (418) 01:27:18
476 Gatis Šulcs 6053 SPARS fizio VZ2 V363 00:11:11 (758) 00:52:13 (517) 00:53:44 (474) 01:08:36 (488) 01:27:18
477 Ieva Kalniņa 5919 SZ2 S114 00:10:21 (621) 00:52:20 (525) 00:54:49 (519) 01:08:41 (495) 01:27:18
478 Anatolijs Varlamovs 5464 VZ3 V364 00:09:55 (528) 00:51:32 (493) 00:54:12 (486) 01:08:26 (480) 01:27:22
479 Andris Teriņš 6025 VZ2 V365 00:11:54 (864) 00:52:36 (546) 00:55:19 (536) 01:09:04 (506) 01:27:24
480 Gints Žumburs 5303 VZ3 V366 00:09:43 (491) 00:50:19 (439) 00:53:15 (451) 01:08:11 (465) 01:27:24
481 Juris Kalnietis 5367 Emergn #optimized4running VZ2 V367 00:10:54 (715) 00:52:17 (520) 00:55:05 (527) 01:09:02 (505) 01:27:25
482 Agnese Žukova 5411 Olainfarm SZ2 S115 00:08:54 (358) 00:51:29 (488) 00:54:17 (490) 01:08:16 (471) 01:27:25
483 Zane Martinsone 5080 SZ2 S116 00:10:19 (614) 00:52:04 (512) 00:54:43 (512) 01:08:49 (499) 01:27:26
484 Valdis Ivanovs 5960 VZ2 V368 00:11:23 (787) 00:52:21 (526) 00:54:28 (499) 01:08:55 (503) 01:27:32
485 Līva Veļķere 5980 Alūksne SZ2 S117 00:08:20 (282) 00:50:24 (443) 00:53:34 (466) 01:08:14 (468) 01:27:32
486 Ilze Ozola 5440 Matisons Runner's Club SZ3 S118 00:09:46 (500) 00:51:30 (491) 00:54:03 (484) 01:08:30 (483) 01:27:36
487 Uģis Sņigirovs 5257 VZ2 V369 00:09:38 (473) 00:50:54 (470) 00:53:19 (457) 01:08:37 (490) 01:27:38
488 Baiba Brakovska 5681 Selga SZ2 S119 00:09:48 (507) 00:51:58 (506) 00:54:39 (509) 01:08:50 (500) 01:27:40
489 Paula Berķe 5896 SZ1 S120 00:09:30 (453) 00:50:42 (460) 00:53:41 (472) 01:08:15 (470) 01:27:42
490 Annika Nelsone 5247 SZ2 S121 00:10:12 (591) 00:52:23 (529) 00:55:03 (526) 01:08:43 (497) 01:27:43
491 Igors Matjola 5290 VZ2 V370 00:12:35 (958) 00:54:18 (612) 00:56:30 (588) 01:09:44 (525) 01:27:44
492 Irēna Gedroviča 5441 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien SZ2 S122 00:08:40 (330) 00:50:28 (449) 00:52:56 (436) 01:07:57 (460) 01:27:44
493 Irina Voronova 5835 SZ2 S123 00:10:24 (630) 00:51:17 (480) 00:54:22 (494) 01:08:54 (502) 01:27:44
494 Ilona Viļumsone 15514 AkmensDizains.lv SZ3 S124 00:08:28 (303) 00:50:25 (445) 00:53:26 (461) 01:08:17 (472) 01:27:44
495 Rūdolfs Leimanis 5379 VZ2 V371 00:10:14 (599) 00:53:07 (568) 00:54:57 (523) 01:10:28 (551) 01:27:46
496 Anita Hļevicka 5225 SZ3 S125 00:09:10 (402) 00:50:44 (462) 00:53:42 (473) 01:08:20 (475) 01:27:47
497 Dainis Sakalausks 5027 Vudlande VZ3 V372 00:13:21 (1044) 00:55:20 (661) 00:57:48 (638) 01:10:38 (554) 01:27:48
498 Elīna Dzalbe 15518 Saldus Boksa Klubs SZ2 S126 00:09:23 (437) 00:51:12 (475) 00:54:23 (495) 01:08:42 (496) 01:27:50
499 Leo Vīksna 5872 VZ3 V373 00:09:50 (514) 00:52:01 (509) 00:54:44 (513) 01:08:45 (498) 01:27:51
500 Kristaps Ramiņš 15523 Nordi VZ3 V374 00:10:41 (680) 00:51:30 (490) 00:54:15 (487) 01:08:36 (489) 01:27:52
501 Gatis Grandāns 5064 VZ2 V375 00:08:34 (316) 00:50:25 (444) 00:53:25 (460) 01:08:41 (493) 01:27:52
502 Roberts Pūgulis 6182 Benu aptieka VZ3 V376 00:09:09 (395) 00:49:14 (394) 00:52:18 (412) 01:07:39 (451) 01:27:56
503 Rioberts Grotuss 15537 VZ1 V377 00:11:04 (740) 00:53:38 (585) 00:56:36 (593) 01:10:54 (566) 01:27:57
504 Baiba Močāne 15561 Amber Race SZ3 S127 00:09:59 (543) 00:51:28 (487) 00:54:22 (493) 01:09:01 (504) 01:28:04
505 Marks Kornets 6158 VZ1 V378 00:10:05 (565) 00:51:03 (473) 00:53:45 (475) 01:09:37 (521) 01:28:05
506 Nikola Apsīte 5680 2KOKI SZ1 S128 00:07:49 (222) 00:50:51 (469) 00:53:50 (479) 01:08:41 (494) 01:28:17
507 Līga Salmane 5453 Sporta klubs WENDI SZ2 S129 00:09:56 (533) 00:53:07 (569) 00:55:31 (546) 01:09:52 (530) 01:28:21
508 Artūrs Jēkabs Pumpurs 6233 Ind. VZ1 V379 00:09:00 (374) 00:52:23 (528) 00:54:33 (504) 01:09:47 (527) 01:28:23
509 Jānis Bogdanovs 5972 VZ4 V380 00:10:33 (659) 00:52:18 (522) 00:55:23 (540) 01:09:15 (513) 01:28:29
510 Miks Locis 6051 Lynxdojo VZ2 V381 00:07:43 (207) 00:50:07 (426) 00:52:59 (438) 01:08:20 (473) 01:28:35
511 Valdis Sirsniņš 5565 VZ4 V382 00:08:11 (264) 00:50:10 (430) 00:53:08 (445) 01:08:35 (487) 01:28:35
512 Laine Else 5605 SIA Joker Ltd. SZ2 S130 00:10:02 (555) 00:53:08 (571) 00:56:01 (565) 01:09:54 (532) 01:28:49
513 Juris Kārkliņš 5799 VZ3 V383 00:08:35 (318) 00:51:13 (477) 00:54:20 (492) 01:09:11 (509) 01:28:52
514 Guntis Kanaviņš 5817 SSK Bebra VZ4 V384 00:10:08 (577) 00:52:35 (545) 00:55:15 (533) 01:09:18 (514) 01:28:53
515 Juris Broks 5252 VZ4 V385 00:11:55 (867) 00:53:56 (597) 00:56:38 (596) 01:10:20 (545) 01:28:57
516 Sergejs Tišelovičs 5239 VZ3 V386 00:09:43 (490) 00:51:38 (497) 00:54:16 (489) 01:09:10 (508) 01:29:01
517 Krists Pakulis 5327 DOBELE VZ2 V387 00:09:38 (474) 00:51:33 (494) 00:54:38 (508) 01:09:13 (511) 01:29:02
518 Ralfs Miļušis 5318 Latvijas Finieris VZ2 V388 00:09:19 (422) 00:51:55 (504) 00:54:41 (510) 01:09:29 (518) 01:29:04
519 Mārīte Revizore 5897 SZ3 S131 00:09:38 (475) 00:52:20 (524) 00:55:22 (539) 01:09:37 (523) 01:29:04
520 Evita Zemlīte 5253 SZ3 S132 00:10:26 (635) 00:52:34 (544) 00:55:37 (551) 01:09:54 (531) 01:29:05
521 Edgars Miķelsons 5930 Lynxdojo VZ1 V389 00:12:04 (890) 00:54:38 (631) 00:57:01 (614) 01:11:17 (584) 01:29:05
522 Ivars Poļaks 5690 VZ3 V390 00:10:02 (556) 00:52:17 (521) 00:55:07 (529) 01:09:27 (517) 01:29:06
523 Kārlis Birģelis 15534 VZ3 V391 00:12:03 (887) 00:53:03 (564) 00:55:55 (559) 01:09:42 (524) 01:29:16
524 Kristers Artejevs 5954 Skrienam kopā VZ1 V392 00:09:37 (472) 00:53:01 (562) 00:54:44 (514) 01:10:17 (542) 01:29:17
525 Jānis Dainis 6127 Kocēnu novads 1 VZ4 V393 00:10:39 (674) 00:54:13 (606) 00:56:08 (573) 01:10:50 (561) 01:29:20
526 Oskars Zviedris 5438 VZ2 V394 00:10:14 (600) 00:51:29 (489) 00:53:35 (468) 01:09:25 (516) 01:29:21
527 Nora Zvirbule 5801 SZ2 S133 00:10:26 (636) 00:52:01 (508) 00:54:47 (517) 01:09:33 (520) 01:29:27
528 Ulvis Pāvuls 6107 Luminor VZ2 V395 00:11:16 (773) 00:53:08 (570) 00:56:09 (574) 01:10:21 (546) 01:29:30
529 Pēteris Kokums 6178 VZ2 V396 00:10:14 (597) 00:53:36 (583) 00:56:25 (586) 01:10:37 (553) 01:29:32
530 Linda Andersone 5594 Accenture SZ2 S134 00:09:31 (457) 00:52:27 (535) 00:55:33 (548) 01:09:37 (522) 01:29:32
531 Līva Leimane 5069 SZ2 S135 00:09:09 (396) 00:52:31 (540) 00:55:18 (535) 01:09:55 (533) 01:29:39
532 Ināra Rube 5296 S/K Katrīna SZ4 S136 00:09:46 (499) 00:52:17 (519) 00:55:28 (543) 01:09:50 (529) 01:29:39
533 Ēriks Šalājevs 15504 Palīdzēsim.lv VZ2 V397 00:10:09 (582) 00:51:52 (503) 00:54:30 (502) 01:09:49 (528) 01:29:40
534 Inese Upite-Apine 5139 SZ2 S137 00:09:52 (520) 00:53:48 (591) 00:56:48 (600) 01:10:50 (562) 01:29:42
535 Rihards Puķītis 5446 VZ2 V398 00:07:44 (211) 00:48:52 (381) 00:52:10 (407) 01:08:38 (491) 01:29:42
536 Andris Bērziņš 6084 VZ2 V399 00:10:03 (558) 00:52:42 (550) 00:55:59 (562) 01:10:40 (555) 01:29:44
537 Uldis Salna 5774 VZ2 V400 00:11:36 (814) 00:54:03 (602) 00:56:25 (587) 01:11:19 (587) 01:29:44
538 Anni Tatsi 5078 SZ2 S138 00:11:51 (855) 00:54:29 (624) 00:57:25 (627) 01:11:17 (583) 01:29:45
539 Einārs Mednis 5269 VZ3 V401 00:09:48 (506) 00:53:07 (566) 00:56:17 (579) 01:10:16 (540) 01:29:45
540 Ilze Olte 5821 SZ3 S139 00:10:16 (605) 00:51:27 (486) 00:54:35 (507) 01:09:20 (515) 01:29:48
541 Artūrs Millers 5783 ABC software VZ2 V402 00:10:01 (550) 00:51:49 (502) 00:54:19 (491) 01:10:43 (558) 01:29:49
542 Dāvis Palsiņš 5772 3D Running VZ2 V403 00:08:24 (294) 00:50:31 (451) 00:53:46 (476) 01:09:08 (507) 01:29:50
543 Artis Lūsis 5963 VZ2 V404 00:10:27 (642) 00:53:25 (578) 00:56:01 (566) 01:10:48 (560) 01:29:51
544 Pēteris Mūrnieks 5836 VZ1 V405 00:10:56 (719) 00:52:15 (518) 00:55:14 (532) 01:08:51 (501) 01:29:56
545 Sanni Viitanen 5682 Foodies SZ2 S140 00:11:16 (776) 00:54:49 (640) 00:57:41 (636) 01:11:45 (602) 01:29:58
546 Laura Valaine 5732 SZ2 S141 00:08:46 (345) 00:52:40 (549) 00:55:44 (553) 01:10:24 (549) 01:30:00
547 Veronika Buhalova 5740 SZ2 S142 00:09:40 (483) 00:52:54 (554) 00:56:00 (564) 01:10:18 (543) 01:30:02
548 Ingmārs Felcis 5966 FB VZ2 V406 00:10:55 (718) 00:53:00 (560) 00:55:29 (544) 01:10:02 (535) 01:30:05
549 Jānis Skolnieks 5806 Gjensidige VZ3 V407 00:10:07 (571) 00:54:46 (635) 00:57:33 (633) 01:12:25 (624) 01:30:09
550 Elīna Stūrīte 5115 SZ2 S143 00:12:15 (919) 00:56:12 (709) 00:58:58 (691) 01:12:15 (619) 01:30:12
551 Ilona Šķudīte 5760 Latvijas Finieris SZ3 S144 00:09:28 (449) 00:53:09 (572) 00:55:52 (557) 01:10:22 (547) 01:30:15
552 Nauris Legzdiņš 6060 VZ2 V408 00:11:09 (752) 00:53:39 (586) 00:56:36 (591) 01:10:56 (569) 01:30:19
553 Santa Niedola 5307 3D Running SZ2 S145 00:08:56 (365) 00:52:24 (530) 00:55:02 (525) 01:10:14 (539) 01:30:20
554 Mārtiņš Dambis 6002 INSALVO VZ2 V409 00:08:52 (356) 00:49:59 (422) 00:52:12 (408) 01:09:47 (526) 01:30:23
555 Elīna Romanovska 15491 Zaļo vārnu aizsardzība SZ2 S146 00:09:16 (414) 00:52:58 (559) 00:56:06 (571) 01:10:54 (567) 01:30:24
556 Kristīne Stendzeniece 5118 SZ2 S147 00:09:24 (441) 00:52:29 (538) 00:55:25 (542) 01:09:57 (534) 01:30:25
557 Normunds Liepiņš 5495 Venden VZ3 V410 00:08:17 (276) 00:50:33 (452) 00:53:50 (478) 01:08:39 (492) 01:30:25
558 Juris Gaidelis 5020 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VZ4 V411 00:09:01 (376) 00:52:09 (513) 00:55:20 (537) 01:10:08 (537) 01:30:27
559 Sabīne Metāla 5602 Mailigen SZ2 S148 00:11:41 (831) 00:54:22 (617) 00:56:53 (603) 01:11:15 (579) 01:30:29
560 Raivo Pienis 15494 ASK Patria VZ3 V412 00:10:26 (637) 00:52:25 (533) 00:54:31 (503) 01:10:16 (541) 01:30:29
561 Kristīne Kuduma 5321 SZ2 S149 00:10:36 (664) 00:54:10 (604) 00:56:50 (602) 01:11:14 (576) 01:30:33
562 Simona Helmane 6007 SZ1 S150 00:09:24 (439) 00:53:46 (590) 00:56:44 (597) 01:11:18 (585) 01:30:35
563 Valters Hartpengs 5242 VZ1 V413 00:09:41 (485) 00:52:55 (555) 00:55:45 (554) 01:10:55 (568) 01:30:36
564 Evija Dilāne 5577 SZ2 S151 00:09:17 (417) 00:52:02 (510) 00:55:06 (528) 01:10:19 (544) 01:30:39
565 Arvils Pekuless 5527 VZ2 V414 00:07:19 (161) 00:49:25 (403) 00:52:37 (423) 01:08:32 (485) 01:30:42
566 Daiga Ribikauska 5202 Bauska SZ2 S152 00:08:48 (348) 00:51:40 (500) 00:54:42 (511) 01:10:04 (536) 01:30:43
567 Matīss Toms Brūvers 5048 Printful VZ1 V415 00:09:24 (440) 00:51:17 (479) 00:53:59 (482) 01:09:30 (519) 01:30:44
568 Linda Ūdre-Rizga 5121 SZ2 S153 00:08:41 (334) 00:52:28 (536) 00:55:30 (545) 01:10:41 (556) 01:30:47
569 Igors Rižikovs 5436 Olainfarm VZ2 V416 00:11:02 (735) 00:53:11 (573) 00:56:04 (570) 01:11:01 (572) 01:30:55
570 Gatis Dekšenieks 5424 VZ2 V417 00:10:42 (685) 00:53:37 (584) 00:56:02 (568) 01:11:16 (582) 01:30:59
571 Ivars Pirktiņš 6113 VZ2 V418 00:11:06 (745) 00:54:01 (600) 00:56:57 (608) 01:11:41 (596) 01:31:01
572 Krišjānis Pinka 5711 Legs Miserables VZ2 V419 00:10:23 (627) 00:54:32 (626) 00:56:17 (580) 01:11:39 (595) 01:31:01
573 Jurijs Nazarovs 5032 VZ2 V420 00:11:39 (823) 00:54:25 (622) 00:57:03 (618) 01:12:04 (614) 01:31:02
574 Eva Dzene 5635 SZ2 S154 00:10:34 (660) 00:52:52 (553) 00:56:00 (563) 01:10:51 (563) 01:31:03
575 Edgars Anševics 5688 Žubīte un Ērglis VZ2 V421 00:10:59 (726) 00:56:27 (719) 00:58:41 (680) 01:12:48 (638) 01:31:04
576 Juris Peršins 6030 EŽI VZ2 V422 00:11:46 (839) 00:53:34 (582) 00:56:02 (567) 01:10:12 (538) 01:31:10
577 Ieva Lorence 5090 SZ3 S155 00:11:18 (779) 00:54:23 (619) 00:57:23 (625) 01:11:44 (600) 01:31:10
578 Elīna Dūda-Veigule 6098 Bioderma SZ2 S156 00:10:51 (705) 00:53:51 (594) 00:56:36 (592) 01:11:13 (575) 01:31:11
579 Guntis Veigulis 5598 VZ2 V423 00:10:50 (704) 00:53:50 (593) 00:55:31 (547) 01:11:14 (578) 01:31:11
580 Artūrs Miltiņš 5956 Miltiņi VZ1 V424 00:11:50 (854) 00:54:18 (613) 00:56:57 (609) 01:11:18 (586) 01:31:14
581 Andris Dalbiņš 6059 VZ1 V425 00:09:59 (542) 00:52:56 (558) 00:55:59 (561) 01:10:52 (564) 01:31:18
582 Arnis Kārkliņš 5136 VZ3 V426 00:10:20 (617) 00:52:27 (534) 00:54:49 (518) 01:11:32 (593) 01:31:18
583 Uldis Gailītis 5640 VZ2 V427 00:08:15 (271) 00:50:59 (471) 00:52:47 (430) 01:10:27 (550) 01:31:20
584 Laura Strupa 6019 SZ2 S157 00:09:20 (424) 00:52:25 (532) 00:55:08 (530) 01:10:23 (548) 01:31:23
585 Līga Everte 5846 SZ2 S158 00:09:21 (433) 00:53:30 (580) 00:56:35 (590) 01:11:15 (580) 01:31:23
586 Aija Briede 5912 SZ3 S159 00:11:04 (743) 00:54:48 (637) 00:57:35 (634) 01:11:54 (608) 01:31:23
587 Jēkabs Skolnieks 5807 Gjensidige VZ1 V428 00:10:08 (576) 00:54:47 (636) 00:57:02 (617) 01:12:27 (626) 01:31:24
588 Gints Fjodorovs 5554 AMSERV VZ3 V429 00:09:32 (459) 00:52:12 (516) 00:55:20 (538) 01:10:36 (552) 01:31:25
589 Lelde Sarma 5126 SZ2 S160 00:08:55 (362) 00:53:01 (561) 00:56:03 (569) 01:11:12 (574) 01:31:26
590 Viesturs Sproģis 5983 VZ2 V430 00:11:28 (801) 00:54:27 (623) 00:56:21 (582) 01:11:53 (607) 01:31:26
591 Agnese Irbīte 5371 Lidosta “Rīga” SZ2 S161 00:10:58 (722) 00:54:20 (615) 00:56:46 (599) 01:11:51 (606) 01:31:27
592 Jake Branson 5072 Team America VZ2 V431 00:10:49 (701) 00:54:52 (643) 00:57:50 (639) 01:12:29 (629) 01:31:30
593 Inese Meldere 5235 SZ2 S162 00:11:25 (794) 00:54:24 (621) 00:57:04 (619) 01:11:41 (597) 01:31:36
594 Kristaps Čeksters 5566 VZ2 V432 00:11:00 (730) 00:53:54 (596) 00:57:02 (616) 01:11:58 (610) 01:31:38
595 Jānis Rullis 5902 VZ2 V433 00:10:08 (579) 00:54:08 (603) 00:57:00 (613) 01:11:49 (605) 01:31:42
596 Kristaps Kunrads 5819 VZ2 V434 00:09:58 (541) 00:53:39 (587) 00:56:55 (606) 01:11:43 (599) 01:31:44
597 Mārtiņš Smalkais 5718 EY VZ2 V435 00:10:30 (651) 00:54:39 (632) 00:57:21 (624) 01:11:59 (611) 01:31:45
598 Kristiāns Kudiņš 6008 Palīdzēsim.lv VZ1 V436 00:11:07 (746) 00:54:52 (642) 00:57:32 (632) 01:12:21 (621) 01:31:46
599 Andris Kiršteins 15533 VZ2 V437 00:10:29 (645) 00:52:22 (527) 00:54:57 (522) 01:10:53 (565) 01:31:46
600 Kristīne Krista Lejniece 5916 Zemgales Ziņas SZ2 S163 00:08:36 (322) 00:52:24 (531) 00:55:24 (541) 01:11:00 (571) 01:31:47
601 Krista Kupča 5325 Madona SZ2 S164 00:10:48 (699) 00:53:13 (574) 00:56:21 (581) 01:11:14 (577) 01:31:48
602 Gunita Kārkliņa 5744 Pauguru iekarotājas SZ2 S165 00:10:37 (668) 00:52:01 (507) 00:54:29 (500) 01:08:24 (479) 01:31:48
603 Baiba Juruša 5871 Pauguru iekarotājas SZ2 S166 00:10:44 (691) 00:54:02 (601) 00:57:00 (612) 01:11:46 (603) 01:31:48
604 Ivars Lapše 5375 DzSK Lokomotīve VZ4 V438 00:11:51 (857) 00:54:37 (630) 00:57:27 (630) 01:12:03 (613) 01:31:50
605 Inga Rītere 6116 SZ1 S167 00:09:05 (386) 00:52:49 (551) 00:55:39 (552) 01:11:00 (570) 01:31:51
606 Gints Buivids 15543 VZ3 V439 00:10:02 (554) 00:55:04 (653) 00:58:29 (667) 01:12:57 (644) 01:31:54
607 Intars Metums 5276 Latvijas Finieris VZ3 V440 00:09:41 (486) 00:53:07 (567) 00:55:53 (558) 01:11:16 (581) 01:31:57
608 Mikhail Samon 5829 Begom ot infarkta VZ3 V441 00:09:32 (460) 00:52:55 (557) 00:55:46 (555) 01:11:20 (588) 01:32:01
609 Aigars Treijs 5351 VZ2 V442 00:11:57 (874) 00:55:40 (678) 00:57:59 (651) 01:12:50 (640) 01:32:03
610 Sigita Šilinska 5201 SZ3 S168 00:09:49 (509) 00:53:20 (576) 00:56:22 (583) 01:11:24 (591) 01:32:10
611 Auce Auškāpa 5742 Kocēnu novads SZ2 S169 00:10:27 (641) 00:52:55 (556) 00:55:58 (560) 01:10:47 (559) 01:32:10
612 Jānis Kaupers 5655 DPD LATVIJA VZ2 V443 00:11:22 (786) 00:54:22 (618) 00:57:15 (621) 01:12:09 (616) 01:32:12
613 Anita Urkauska 5510 SZ2 S170 00:08:38 (326) 00:52:52 (552) 00:56:14 (577) 01:11:26 (592) 01:32:13
614 Kaspars Gulbinskis 15519 GULBINSKI VZ2 V444 00:10:36 (662) 00:54:56 (646) 00:57:53 (644) 01:12:13 (618) 01:32:14
615 Sarmīte Zommere 5427 SZ2 S171 00:09:45 (498) 00:53:02 (563) 00:56:22 (584) 01:11:21 (589) 01:32:24
616 Ainars Vītoliņš 5266 Kociņi VZ3 V445 00:08:30 (308) 00:51:37 (496) 00:54:53 (520) 01:10:43 (557) 01:32:26
617 Dace Limmere 5641 Maushi SZ2 S172 00:10:04 (564) 00:54:16 (610) 00:57:25 (628) 01:12:10 (617) 01:32:31
618 Ameli Mazure 6111 Zoorbagan SZ1 S173 00:08:44 (338) 00:54:31 (625) 00:57:55 (647) 01:12:42 (633) 01:32:32
619 Liene Sirmā 5128 SZ2 S174 00:10:13 (595) 00:54:50 (641) 00:58:01 (652) 01:12:34 (631) 01:32:33
620 Andrejs Kirma 5722 VZ2 V446 00:11:42 (835) 00:54:21 (616) 00:56:55 (605) 01:12:00 (612) 01:32:33
621 Vladimirs Kļavnieks 6006 Baltais VZ4 V447 00:09:56 (530) 00:52:32 (541) 00:56:12 (575) 01:11:23 (590) 01:32:34
622 Paula Ivanovaite 5959 SZ1 S175 00:10:21 (622) 00:54:34 (628) 00:57:40 (635) 01:12:23 (622) 01:32:34
623 Ilze Galviņa 5939 SZ2 S176 00:08:58 (368) 00:51:38 (498) 00:55:12 (531) 01:11:11 (573) 01:32:40
624 Gints Vaseris 6024 EŽI VZ2 V448 00:11:46 (838) 00:53:34 (581) 00:56:34 (589) 01:11:48 (604) 01:32:41
625 Nadezda Guscenko 6093 Stefi-L SZ3 S177 00:08:59 (369) 00:53:41 (588) 00:57:02 (615) 01:12:32 (630) 01:32:41
626 Dace Bērta 5677 SZ2 S178 00:10:44 (689) 00:55:33 (670) 00:58:39 (679) 01:13:35 (653) 01:32:44
627 Mārtiņš Sniedze 5928 VZ2 V449 00:10:43 (688) 00:55:03 (652) 00:58:16 (659) 01:12:44 (634) 01:32:46
628 Monta Cimdiņa 5262 SZ2 S179 00:11:03 (737) 00:54:59 (650) 00:58:02 (653) 01:12:45 (635) 01:32:48
629 Ģirts Jaunzems 5937 VZ2 V450 00:11:13 (766) 00:55:51 (690) 00:58:45 (683) 01:13:12 (646) 01:32:48
630 Vlada Buharova 6100 Bioderma SZ2 S180 00:11:39 (821) 00:56:04 (702) 00:59:15 (705) 01:13:38 (656) 01:32:49
631 Kristīne Freimane 5454 Accenture SZ2 S181 00:11:54 (865) 00:56:09 (707) 00:58:59 (692) 01:13:36 (654) 01:32:51
632 Zane Dankbāre 5075 SZ1 S182 00:08:55 (361) 00:53:27 (579) 00:56:37 (594) 01:12:08 (615) 01:32:52
633 Margita Lagzdiņa 5058 - SZ3 S183 00:09:51 (515) 00:54:34 (627) 00:57:51 (641) 01:12:41 (632) 01:32:54
634 Valērijs Arbuzovs 5120 VZ3 V451 00:11:13 (765) 00:52:36 (547) 00:55:51 (556) 01:11:42 (598) 01:33:04
635 Andis Ozols 6237 VZ2 V452 00:09:33 (461) 00:53:05 (565) 00:56:15 (578) 01:11:45 (601) 01:33:05
636 Jānis Sēkliņš 5308 VZ3 V453 00:11:24 (792) 00:55:13 (656) 00:57:52 (643) 01:12:51 (641) 01:33:07
637 Rūdolfs Abiļevs 5900 New village Workout VZ2 V454 00:09:06 (389) 00:52:38 (548) 00:55:17 (534) 01:11:57 (609) 01:33:17
638 Vita Rancāne 5927 SZ2 S184 00:09:53 (521) 00:54:00 (599) 00:57:20 (623) 01:12:49 (639) 01:33:19
639 Ruta Malacanova 5701 Swedbank SZ3 S185 00:11:14 (769) 00:54:58 (649) 00:58:12 (657) 01:13:25 (649) 01:33:22
640 Zane Davidsone 5186 SZ2 S186 00:09:34 (465) 00:54:24 (620) 00:57:55 (648) 01:12:55 (643) 01:33:24
641 Klinta Gritāne 5452 SZ2 S187 00:10:18 (611) 00:54:12 (605) 00:57:18 (622) 01:12:47 (636) 01:33:27
642 Viktors Aleksejevs 6189 Aldaris GO VZ2 V455 00:12:17 (924) 00:56:00 (699) 00:58:34 (673) 01:13:37 (655) 01:33:30
643 Inga Ziediņa 6112 Maratona klubs SZ3 S188 00:09:58 (537) 00:55:33 (668) 00:58:10 (656) 01:13:24 (648) 01:33:33
644 Miks Eglitis 5302 Accenture VZ2 V456 00:10:36 (663) 00:56:07 (704) 00:57:46 (637) 01:13:31 (651) 01:33:34
645 Juris Ķibilds 5622 Selga VZ2 V457 00:11:59 (879) 00:56:02 (701) 00:58:26 (665) 01:13:54 (664) 01:33:35
646 Wade Armstrong 5159 Team America VZ3 V458 00:10:10 (583) 00:53:58 (598) 00:57:07 (620) 01:12:26 (625) 01:33:36
647 Aivis Reinholds 5905 Siguldas maratona klubs VZ3 V459 00:12:37 (967) 00:55:39 (677) 00:57:25 (629) 01:13:41 (659) 01:33:38
648 Mareks Strihors 6253 VZ3 V460 00:11:56 (870) 00:55:09 (654) 00:58:21 (661) 01:13:39 (657) 01:33:45
649 Jānis Runcis 6138 RJ VZ2 V461 00:12:21 (934) 00:56:08 (705) 00:59:28 (712) 01:14:19 (679) 01:33:47
650 Mārtiņš Krūklis 5530 K4IF Team VZ2 V462 00:12:21 (936) 00:56:08 (706) 00:59:24 (711) 01:14:18 (678) 01:33:47
651 Anna Zuntmane 6063 SZ2 S189 00:09:19 (420) 00:53:49 (592) 00:56:58 (610) 01:12:17 (620) 01:33:48
652 Dace Liepiņa 5795 SZ3 S190 00:08:27 (298) 00:52:33 (543) 00:56:12 (576) 01:11:38 (594) 01:33:50
653 Gatis Mellups 6249 VZ3 V463 00:11:14 (768) 00:55:49 (686) 00:58:55 (687) 01:13:51 (663) 01:33:51
654 Jevgenijs Sološičs 5925 Accenture VZ2 V464 00:11:57 (876) 00:56:47 (734) 00:59:15 (706) 01:14:31 (684) 01:33:55
655 Maksims Ivanovs 5146 VZ2 V465 00:11:15 (770) 00:55:37 (673) 00:58:32 (671) 01:14:16 (677) 01:33:56
656 Andis Pētersons 5876 VZ2 V466 00:12:46 (990) 00:56:38 (728) 00:59:33 (716) 01:14:49 (695) 01:33:56
657 Dace Pētersone 5284 MINTprint SZ2 S191 00:09:54 (524) 00:55:27 (665) 00:58:36 (676) 01:13:40 (658) 01:34:00
658 Kaspars Līcītis 5853 VZ3 V467 00:12:47 (992) 00:56:25 (716) 00:59:40 (720) 01:14:54 (699) 01:34:02
659 Ilva Paltere 5664 DPD LATVIJA SZ1 S192 00:11:08 (751) 00:54:58 (648) 00:58:17 (660) 01:13:07 (645) 01:34:03
660 Evita Taurene 5735 SZ2 S193 00:09:24 (442) 00:53:44 (589) 00:56:58 (611) 01:13:19 (647) 01:34:15
661 Baiba Krūmiņa 15496 SZ3 S194 00:11:03 (739) 00:55:19 (660) 00:57:54 (646) 01:14:09 (670) 01:34:26
662 Jēkabs Majors 5775 Accenture VZ2 V468 00:11:26 (797) 00:54:15 (608) 00:56:44 (598) 01:15:00 (701) 01:34:37
663 Janeks Briedis 5095 VZ3 V469 00:08:44 (339) 00:54:16 (609) 00:57:30 (631) 01:12:54 (642) 01:34:40
664 Ieva Kalere 5412 SZ2 S195 00:10:53 (713) 00:56:22 (713) 00:59:46 (728) 01:14:29 (682) 01:34:41
665 Kaspars Kallass 5433 VZ3 V470 00:11:51 (858) 00:55:45 (681) 00:58:57 (689) 01:14:28 (681) 01:34:41
666 Anastasija Rjabuha 6256 SZ2 S196 00:11:17 (778) 00:55:42 (680) 00:58:34 (674) 01:14:00 (666) 01:34:42
667 Ērika Bužinska 5198 SZ1 S197 00:10:23 (626) 00:56:02 (700) 00:59:03 (695) 01:14:34 (685) 01:34:43
668 Inga Nartiša 5580 Mailigen SZ2 S198 00:11:03 (738) 00:56:27 (718) 00:59:47 (729) 01:14:52 (697) 01:34:45
669 Laura Barauska 5092 SZ1 S199 00:11:31 (805) 00:55:28 (666) 00:58:38 (677) 01:14:12 (673) 01:34:46
670 Ina Eigenfelde 6027 Mansardi SZ2 S200 00:11:37 (815) 00:56:39 (729) 00:59:29 (713) 01:15:03 (704) 01:34:47
671 Māra Pucena 5400 SZ2 S201 00:09:13 (407) 00:55:26 (664) 00:58:04 (654) 01:14:11 (672) 01:34:52
672 Guntis Šīmanis 5540 VZ2 V471 00:10:12 (592) 00:55:09 (655) 00:58:22 (662) 01:13:49 (661) 01:34:58
673 Andrejs Pētersons 5548 VZ2 V472 00:10:04 (562) 00:55:53 (691) 01:00:04 (737) 01:15:01 (702) 01:34:58
674 Aija Tīlena 5143 TRX Cēsis SZ4 S202 00:09:55 (526) 00:55:33 (669) 00:58:54 (686) 01:14:07 (668) 01:35:08
675 Jānis Skamanis 5949 VZ2 V473 00:10:25 (634) 00:53:17 (575) 00:55:33 (549) 01:12:47 (637) 01:35:08
676 Paula Gavare 15527 SZ2 S203 00:12:43 (983) 00:57:47 (764) 01:00:40 (754) 01:15:28 (720) 01:35:09
677 Vita Rusiņa 5097 Unicorns are real SZ2 S204 00:10:22 (624) 00:55:55 (692) 00:58:35 (675) 01:15:32 (724) 01:35:09
678 Mikus Bērziņš 5098 Unicorns are real VZ2 V474 00:10:27 (639) 00:56:19 (711) 00:57:51 (642) 01:15:35 (726) 01:35:09
679 Liene Bundziņa 5076 SZ2 S205 00:09:52 (519) 00:55:24 (663) 00:58:32 (670) 01:13:50 (662) 01:35:10
680 Anete Ozoliņa 5373 SZ2 S206 00:10:14 (598) 00:54:56 (647) 00:57:50 (640) 01:14:14 (675) 01:35:10
681 Ance Bičuka 5567 SZ2 S207 00:10:48 (700) 00:55:50 (688) 00:59:12 (702) 01:14:13 (674) 01:35:10
682 Mihails Zinčenko 5885 VZ2 V475 00:09:27 (447) 00:55:36 (672) 00:59:07 (696) 01:14:38 (686) 01:35:13
683 Juris Līpacis 6092 VZ3 V476 00:11:00 (729) 00:56:23 (714) 00:59:44 (723) 01:15:06 (707) 01:35:14
684 Daina Gotfrīde-Bernsone 5047 SZ2 S208 00:10:41 (681) 00:56:21 (712) 00:59:14 (703) 01:15:02 (703) 01:35:15
685 John Aage Andersen 5380 Atea Global Services VZ4 V477 00:10:52 (709) 00:55:47 (684) 00:58:45 (682) 01:14:15 (676) 01:35:16
686 Inese Kazarevska 5423 SZ3 S209 00:09:07 (391) 00:54:52 (644) 00:58:25 (664) 01:14:07 (669) 01:35:18
687 Gunita Vilcāne 5658 DPD LATVIJA SZ2 S210 00:11:09 (755) 00:56:05 (703) 00:59:33 (715) 01:14:42 (689) 01:35:19
688 Līga Irbe 5989 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S211 00:09:53 (522) 00:55:55 (693) 00:58:09 (655) 01:14:40 (687) 01:35:19
689 Mārtiņš Bankovskis 15559 VZ2 V478 00:12:09 (901) 00:56:53 (741) 01:00:03 (736) 01:15:10 (711) 01:35:20
690 Oļegs Kopijs 6094 Saldus Boksa klubs VZ2 V479 00:10:43 (686) 00:55:39 (676) 00:58:27 (666) 01:14:11 (671) 01:35:23
691 Ārnis Sloka 15556 VZ1 V480 00:10:32 (654) 00:54:17 (611) 00:56:49 (601) 01:12:28 (627) 01:35:25
692 Arvo Soosalu 5507 JK Hermes VZ4 V481 00:10:51 (707) 00:55:37 (674) 00:59:00 (694) 01:14:26 (680) 01:35:25
693 Zanda Kokarēviča 5974 Swedbank SZ2 S212 00:10:32 (656) 00:54:18 (614) 00:56:53 (604) 01:12:28 (628) 01:35:25
694 Laura Dzepuka 5192 Zemgales Ziņas SZ1 S213 00:09:15 (411) 00:55:56 (694) 00:58:56 (688) 01:14:47 (692) 01:35:26
695 Eduards Kļaviņš 5402 VZ2 V482 00:11:39 (825) 00:56:54 (742) 01:00:36 (753) 01:15:57 (737) 01:35:26
696 Agnese Liepiņa 5408 SZ2 S214 00:11:52 (861) 00:56:32 (722) 00:59:30 (714) 01:14:48 (693) 01:35:26
697 Lukas Beckers 5626 Foodies VZ1 V483 00:11:16 (775) 00:55:59 (698) 00:58:57 (690) 01:14:30 (683) 01:35:26
698 Markus Mednis 6132 VZ1 V484 00:09:50 (511) 00:54:42 (633) 00:57:54 (645) 01:13:26 (650) 01:35:31
699 Iveta Bērziņa 5487 Riga Runners II SZ2 S215 00:10:17 (609) 00:55:57 (696) 00:59:12 (701) 01:14:51 (696) 01:35:33
700 Kristaps Eglītis 6195 Expecto Patronum VZ2 V485 00:09:44 (493) 00:55:48 (685) 00:57:57 (650) 01:14:53 (698) 01:35:34
701 Alise Buceniece 5864 Sporta Klubs WENDI SZ1 S216 00:09:44 (496) 00:55:46 (683) 00:59:18 (707) 01:14:58 (700) 01:35:34
702 Estere Romanovska 6175 Olainfarm SZ1 S217 00:10:37 (666) 00:56:52 (739) 00:59:46 (727) 01:15:03 (705) 01:35:43
703 Emīls Stūrītis 5430 VZ1 V486 00:09:29 (450) 00:54:44 (634) 00:57:24 (626) 01:13:49 (660) 01:35:44
704 Raivis Zariņš 6157 VZ3 V487 00:08:55 (360) 00:54:55 (645) 00:58:16 (658) 01:14:02 (667) 01:35:45
705 Andis Ābele 5987 Ābeles VZ2 V488 00:11:15 (772) 00:56:50 (736) 00:59:45 (726) 01:15:03 (706) 01:35:46
706 Juta Buklovska 5405 SZ1 S218 00:11:49 (848) 00:57:27 (753) 01:00:16 (745) 01:15:35 (727) 01:35:48
707 Laura Anševica 5689 Žubīte un Ērglis SZ2 S219 00:10:59 (727) 00:56:28 (720) 00:59:42 (722) 01:15:22 (717) 01:35:51
708 Guntis Domburs 5343 Individual VZ2 V489 00:12:21 (935) 00:58:09 (779) 01:00:59 (767) 01:16:08 (747) 01:35:52
709 Rihards Djadela 6188 Aldaris Go VZ2 V490 00:10:52 (708) 00:56:55 (743) 00:59:44 (724) 01:15:17 (714) 01:35:55
710 Vilmārs Mangalis 5324 Pēdējā elpa VZ2 V491 00:11:05 (744) 00:56:55 (744) 00:59:55 (733) 01:16:01 (742) 01:35:57
711 Armands Kerijs 5322 Latvijas Finieris VZ3 V492 00:08:19 (280) 00:52:33 (542) 00:55:36 (550) 01:12:24 (623) 01:35:58
712 Anete Grandāne 5552 ASK PATRIA SZ2 S220 00:09:37 (471) 00:55:41 (679) 00:58:59 (693) 01:14:45 (690) 01:36:02
713 Ilze Orinska 5101 Dīvaiņi SZ2 S221 00:09:18 (418) 00:55:15 (658) 00:58:47 (684) 01:14:49 (694) 01:36:03
714 Liene Krūze 5845 Maratona klubs SZ2 S222 00:10:32 (655) 00:56:32 (724) 00:59:54 (732) 01:15:53 (734) 01:36:03
715 Māris Valtiņš 5493 VZ4 V493 00:09:25 (443) 00:54:36 (629) 00:57:55 (649) 01:13:35 (652) 01:36:05
716 Anete Geduševa-Bērziņa 5797 Valmiera SZ2 S223 00:12:17 (925) 00:57:13 (746) 01:00:24 (749) 01:15:41 (732) 01:36:05
717 Jānis Vilks 5116 VZ2 V494 00:10:50 (703) 00:56:23 (715) 00:59:37 (718) 01:15:21 (716) 01:36:08
718 Roberts Neilands 5439 Lāčplēša māja Cēsīs VZ3 V495 00:10:58 (723) 00:56:14 (710) 00:59:37 (719) 01:15:06 (708) 01:36:16
719 Sarmīte Jermolova 5686 SZ2 S224 00:10:18 (613) 00:56:45 (732) 00:59:41 (721) 01:15:12 (712) 01:36:22
720 Jurģis Jurčenko 15563 VZ2 V496 00:11:24 (790) 00:56:49 (735) 00:59:45 (725) 01:15:38 (729) 01:36:25
721 Inga Vate 5754 SZ3 S225 00:10:22 (625) 00:55:51 (689) 00:59:20 (708) 01:15:09 (710) 01:36:25
722 Blend Fathalla 5698 VZ2 V497 00:12:13 (913) 00:57:35 (756) 01:00:21 (748) 01:15:37 (728) 01:36:30
723 Katrin Tänav 5860 JK Sarma SZ3 S226 00:09:27 (446) 00:55:56 (695) 00:59:23 (710) 01:15:14 (713) 01:36:30
724 Aivis Pijols 5946 BRIX2 VZ2 V498 00:13:00 (1015) 00:59:03 (805) 01:01:48 (790) 01:17:12 (774) 01:36:33
725 Ģirts Pijols 5770 BRIX VZ2 V499 00:13:00 (1014) 00:59:04 (806) 01:02:05 (798) 01:17:12 (773) 01:36:37
726 Dace Bērziņa 5964 Ieskriet kontrollaikā SZ3 S227 00:12:13 (915) 00:57:24 (751) 01:00:44 (757) 01:16:00 (741) 01:36:40
727 Anna Zara 6037 PATRIA NAA SZ1 S228 00:10:25 (632) 00:58:07 (776) 01:01:08 (775) 01:16:40 (758) 01:36:42
728 Anna Grāmatniece 5741 SZ4 S229 00:09:55 (529) 00:56:33 (725) 00:59:59 (734) 01:15:20 (715) 01:36:42
729 Signe Lode 5542 SZ2 S230 00:12:42 (981) 00:59:33 (819) 01:02:37 (809) 01:17:12 (772) 01:36:46
730 Zemgus Eglītis 5633 VZ2 V500 00:11:01 (731) 00:56:37 (727) 00:59:51 (731) 01:16:04 (744) 01:36:46
731 Raimonds Kairovs 5848 VZ2 V501 00:10:47 (698) 00:57:58 (770) 01:00:11 (741) 01:16:53 (762) 01:36:47
732 Aleksejs Čuvailovs 6232 SPORTLAND VZ2 V502 00:09:47 (502) 00:56:41 (730) 01:00:10 (739) 01:16:25 (751) 01:36:50
733 Aigars Olavs 5769 VZ2 V503 00:10:59 (728) 00:56:11 (708) 00:58:32 (672) 01:15:47 (733) 01:36:57
734 Zanda Ruskule 6068 Gjensidige SZ2 S231 00:09:56 (532) 00:56:26 (717) 00:59:50 (730) 01:15:34 (725) 01:37:02
735 Toms Krauklis 6260 VZ2 V504 00:11:32 (806) 00:57:44 (762) 01:00:28 (750) 01:16:07 (746) 01:37:05
736 Arturs Svekris 5659 DPD LATVIJA VZ3 V505 00:12:56 (1008) 00:58:22 (785) 01:01:51 (791) 01:17:00 (767) 01:37:05
737 Daiga Kalniņa 5339 SZ2 S232 00:11:27 (799) 00:57:32 (755) 01:00:32 (752) 01:16:25 (752) 01:37:06
738 Ritma Kamendere 5710 SZ2 S233 00:09:40 (482) 00:56:32 (723) 00:59:36 (717) 01:15:31 (723) 01:37:07
739 Sanita Adamoviča 5999 SZ2 S234 00:12:08 (900) 00:58:05 (775) 01:01:12 (776) 01:16:12 (749) 01:37:08
740 Ilona Bēmere 5867 Baldones skriešanas komanda SZ3 S235 00:10:58 (724) 00:57:51 (767) 01:00:44 (756) 01:16:30 (753) 01:37:09
741 Ņikita Šikins 6180 VZ1 V506 00:12:37 (965) 00:58:25 (787) 01:00:45 (758) 01:16:58 (766) 01:37:10
742 Romāns Kuročkins 5921 VZ2 V507 00:12:37 (968) 00:58:26 (788) 01:00:14 (743) 01:16:57 (764) 01:37:10
743 Kristaps Štelmahers 5194 KALĒJS VZ2 V508 00:09:06 (388) 00:55:14 (657) 00:58:39 (678) 01:14:41 (688) 01:37:11
744 Erlands Krivāns 5511 VZ2 V509 00:13:07 (1026) 00:59:05 (807) 01:02:25 (804) 01:17:22 (777) 01:37:11
745 Vadims Maškancevs 6264 VZ2 V510 00:14:50 (1130) 01:01:07 (871) 01:04:02 (858) 01:18:44 (807) 01:37:20
746 Lauma Rudzīte 5572 Venden/Maratona klubs SZ2 S236 00:09:51 (517) 00:56:43 (731) 01:00:18 (747) 01:16:05 (745) 01:37:20
747 Anete Ķikuste 6087 SZ2 S237 00:12:19 (931) 00:58:35 (791) 01:01:04 (771) 01:16:58 (765) 01:37:23
748 Inga Abu-Dema 6023 SZ3 S238 00:09:31 (455) 00:56:30 (721) 01:00:02 (735) 01:15:56 (735) 01:37:24
749 Pēteris Poga 15542 VZ2 V511 00:09:07 (390) 00:55:49 (687) 00:59:12 (698) 01:15:26 (719) 01:37:29
750 Guna Berlande 5847 SZ2 S239 00:10:47 (697) 00:57:45 (763) 01:01:05 (774) 01:16:56 (763) 01:37:29
751 Jevgenijs Brovackis 5286 Latvijas Finieris VZ2 V512 00:11:25 (795) 00:57:22 (749) 01:00:50 (762) 01:16:31 (754) 01:37:34
752 Uldis Reinicāns 5135 VZ3 V513 00:11:48 (845) 00:56:52 (740) 00:59:12 (699) 01:16:02 (743) 01:37:38
753 Jānis Aizpurietis 6135 VZ2 V514 00:10:02 (553) 00:55:23 (662) 00:58:44 (681) 01:15:29 (722) 01:37:49
754 Edgars Dūms 5833 VZ1 V515 00:10:01 (551) 00:55:03 (651) 00:56:56 (607) 01:15:28 (721) 01:37:49
755 Anuar Zhumabayev 6041 Accenture VZ2 V516 00:12:26 (943) 00:58:27 (789) 01:01:24 (780) 01:17:38 (784) 01:37:51
756 Marks Maro Strazdiņš 5005 STRAZDIŅI VZ1 V517 00:11:10 (756) 01:00:01 (834) 01:02:27 (806) 01:17:31 (781) 01:37:56
757 Sanita Mazure 5119 Legs Miserables SZ2 S240 00:11:07 (747) 00:57:39 (757) 01:00:40 (755) 01:15:59 (739) 01:37:56
758 Elīza Astra Vectirāne 5712 SZ1 S241 00:09:42 (488) 00:56:36 (726) 01:00:11 (740) 01:15:56 (736) 01:37:56
759 Madara Zvirgzdiņa 5880 SZ2 S242 00:11:07 (749) 00:56:51 (738) 01:00:07 (738) 01:15:59 (740) 01:37:56
760 Maija Putāne 15517 SZ3 S243 00:12:05 (892) 00:57:48 (765) 01:00:56 (764) 01:16:32 (755) 01:37:57
761 Ieva Leikarte 5226 SZ3 S244 00:11:24 (791) 00:58:08 (778) 01:01:21 (778) 01:17:05 (768) 01:37:59
762 Gundars Grinšpons 6214 Velo Saldus VZ3 V518 00:11:39 (822) 00:57:42 (760) 01:01:00 (768) 01:16:36 (756) 01:38:02
763 Daiga Grinšpona 6218 Velo Saldus SZ3 S245 00:11:38 (819) 00:57:41 (758) 01:01:04 (772) 01:16:39 (757) 01:38:02
764 Kristiāna Kirša 5642 SZ2 S246 00:10:12 (594) 00:57:43 (761) 01:00:58 (766) 01:17:11 (771) 01:38:05
765 Elviss Ozols 15549 VZ2 V519 00:12:02 (885) 00:58:15 (784) 01:01:23 (779) 01:17:16 (775) 01:38:08
766 Dzintars Boldāns 5768 DzSK Lokomotīve VZ3 V520 00:08:38 (327) 00:55:29 (667) 00:58:53 (685) 01:15:24 (718) 01:38:16
767 Laura Priedīte 15493 SZ3 S247 00:09:09 (400) 00:55:45 (682) 00:59:14 (704) 01:15:57 (738) 01:38:18
768 Maruta Krūmiņa 5185 Maratona klubs SZ2 S248 00:11:59 (878) 00:59:37 (820) 01:03:06 (830) 01:18:05 (795) 01:38:25
769 Līga Riņķe 6061 SZ2 S249 00:11:24 (789) 00:58:38 (794) 01:02:00 (793) 01:17:39 (785) 01:38:26
770 Jānis Brēde 5403 VZ2 V521 00:11:21 (784) 00:55:38 (675) 00:59:12 (700) 01:15:09 (709) 01:38:28
771 Zane Kučinska 5660 DPD LATVIJA SZ2 S250 00:09:44 (495) 00:55:57 (697) 00:59:21 (709) 01:16:19 (750) 01:38:32
772 Anete Lasmane 5444 SZ1 S251 00:11:42 (833) 00:58:11 (782) 01:01:46 (789) 01:17:36 (783) 01:38:40
773 Ilze Volfa-Kirilova 5909 Swedbank SZ2 S252 00:11:12 (762) 00:56:46 (733) 01:00:12 (742) 01:16:10 (748) 01:38:41
774 Jānis Sīpols 5300 VZ3 V522 00:10:45 (692) 00:57:49 (766) 01:00:46 (760) 01:16:43 (760) 01:38:42
775 Gatis Plots 15501 VZ2 V523 00:11:55 (868) 00:59:12 (813) 01:02:10 (800) 01:18:07 (796) 01:38:42
776 Laura Adamoviča 5981 SZ2 S253 00:11:23 (788) 00:58:39 (795) 01:02:07 (799) 01:17:43 (786) 01:38:45
777 Armands Rudņickis 5646 AMSERV VZ2 V524 00:10:11 (588) 00:54:49 (638) 00:58:30 (668) 01:15:39 (730) 01:38:52
778 Aleksandrs Galkins 5647 AMSERV VZ2 V525 00:10:11 (589) 00:54:49 (639) 00:58:31 (669) 01:15:39 (731) 01:38:52
779 Matīss Līcis 5663 DPD LATVIJA VZ2 V526 00:09:39 (477) 00:54:15 (607) 00:56:37 (595) 01:14:46 (691) 01:38:59
780 Vija Utāne 5213 Sk Magnen SZ3 S254 00:10:42 (683) 00:58:02 (773) 01:01:28 (782) 01:17:31 (782) 01:39:01
781 Viktors Griņevičs 6049 ABC software VZ3 V527 00:10:06 (568) 00:57:03 (745) 01:00:46 (759) 01:17:19 (776) 01:39:03
782 Uģis Treikmanis 5291 VZ2 V528 00:12:12 (908) 00:58:35 (792) 01:00:16 (744) 01:17:58 (793) 01:39:04
783 Gundega Groma 5524 SZ3 S255 00:10:09 (581) 00:56:51 (737) 01:00:28 (751) 01:16:41 (759) 01:39:04
784 Agnese Raga 5292 MRC SZ2 S256 00:11:07 (748) 00:59:57 (828) 01:03:02 (828) 01:18:21 (800) 01:39:05
785 Madara Dambe-Krastkalne 5895 SZ2 S257 00:12:14 (917) 00:59:43 (822) 01:02:38 (811) 01:18:08 (797) 01:39:06
786 Aija Smalkā 5697 SZ2 S258 00:10:40 (678) 00:58:01 (771) 01:01:40 (786) 01:17:54 (790) 01:39:16
787 Sintija Kārkliņa 5702 SZ1 S259 00:12:14 (916) 00:58:09 (780) 01:01:34 (784) 01:17:44 (787) 01:39:19
788 Dace Saveiko 15500 SZ2 S260 00:12:04 (891) 01:00:00 (833) 01:03:10 (833) 01:18:31 (803) 01:39:23
789 Didzis Krīgers 5908 VZ4 V529 00:11:11 (759) 00:57:56 (768) 01:01:33 (783) 01:17:52 (789) 01:39:29
790 Inga Vīksna 5219 Kocēnu MTB SZ3 S261 00:09:51 (516) 00:57:21 (748) 01:00:51 (763) 01:17:24 (778) 01:39:31
791 Jevgenijs Kurovs 5376 VZ2 V530 00:12:50 (997) 00:59:56 (826) 01:02:48 (817) 01:18:46 (809) 01:39:37
792 Dzintra Šteinberga 5390 Swedbank SZ2 S262 00:10:36 (665) 00:58:07 (777) 01:01:02 (770) 01:17:29 (780) 01:39:38
793 Ilze Malovka 5360 SZ2 S263 00:10:54 (714) 01:00:00 (830) 01:03:22 (841) 01:18:42 (805) 01:39:39
794 Sintija Sproģe 5915 Aizkraukle SZ2 S264 00:09:16 (413) 00:58:03 (774) 01:01:44 (788) 01:18:12 (798) 01:39:43
795 Ruta Mālniece 5855 AkmensDizains.lv SZ2 S265 00:10:11 (590) 00:58:01 (772) 01:01:24 (781) 01:17:57 (792) 01:39:50
796 Vita Helmane 6009 SZ3 S266 00:09:56 (531) 00:57:18 (747) 01:01:01 (769) 01:17:26 (779) 01:40:01
797 Arina Maļčenkova 5222 SZ2 S267 00:10:08 (575) 00:57:41 (759) 01:01:04 (773) 01:17:10 (770) 01:40:15
798 Klāvs Grūtups 5385 VZ3 V531 00:10:09 (580) 00:58:11 (781) 01:01:42 (787) 01:17:58 (794) 01:40:18
799 Inguna Korņējeva 5443 Daba mūs sauc SZ4 S268 00:09:58 (540) 00:57:30 (754) 01:00:48 (761) 01:17:05 (769) 01:40:18
800 Kaspars Sanders 6257 Baltic Zinc Technics SIA VZ3 V532 00:10:22 (623) 00:58:14 (783) 01:01:38 (785) 01:17:56 (791) 01:40:20
801 Antons Fedorenko 5746 VZ2 V533 00:10:45 (693) 00:58:33 (790) 01:02:26 (805) 01:18:44 (808) 01:40:21
802 Dārta Antāne 5142 Riga Runners II SZ2 S269 00:12:07 (896) 01:00:48 (856) 01:03:18 (837) 01:19:36 (826) 01:40:22
803 Inga Puņeiko 6210 PH Print SZ3 S270 00:12:40 (973) 01:00:56 (861) 01:04:31 (869) 01:19:54 (835) 01:40:30
804 Agnese Briede 5584 SZ2 S271 00:09:20 (429) 00:55:35 (671) 00:59:09 (697) 01:16:43 (761) 01:40:31
805 Ance Koškina 5163 SZ1 S272 00:10:46 (694) 00:58:46 (797) 01:02:04 (795) 01:18:28 (802) 01:40:32
806 Baiba Olte 5012 PRINTFUL SZ2 S273 00:11:35 (812) 00:59:12 (812) 01:02:53 (822) 01:19:07 (816) 01:40:35
807 Dana Rudzīte-Ločmele 5332 SZ2 S274 00:11:09 (754) 00:59:01 (803) 01:02:43 (813) 01:18:41 (804) 01:40:35
808 Linda Grīnberga 5776 SZ2 S275 00:12:07 (897) 01:00:48 (857) 01:03:36 (845) 01:19:35 (825) 01:40:35
809 Solvita Skrabe 5951 Baltais SZ2 S276 00:11:50 (853) 01:01:05 (869) 01:04:08 (862) 01:19:37 (827) 01:40:35
810 Evita Pauriņa 5305 SZ3 S277 00:10:35 (661) 00:59:06 (808) 01:02:05 (797) 01:18:24 (801) 01:40:39
811 Ruta Jansone 5861 VSK Noskrien SZ2 S278 00:10:24 (631) 00:58:24 (786) 01:02:02 (794) 01:18:53 (810) 01:40:41
812 Ieva Ustupa 5434 Burbulīte un radi SZ3 S279 00:12:39 (971) 01:00:03 (835) 01:03:16 (836) 01:19:15 (818) 01:40:43
813 Karīna Mamedova 6147 Daugavpils Runners SZ2 S280 00:11:17 (777) 00:59:52 (824) 01:02:34 (807) 01:19:40 (830) 01:40:45
814 Elizabete Veinberga 5869 SZ1 S281 00:10:46 (695) 00:59:11 (811) 01:02:37 (810) 01:18:58 (813) 01:40:45
815 Krists Jānis Krūmiņš 6054 VZ1 V534 00:13:06 (1022) 01:00:27 (846) 01:03:11 (834) 01:20:14 (843) 01:40:46
816 Lauris Mellēns 5082 VZ2 V535 00:11:33 (808) 01:00:59 (865) 01:03:43 (849) 01:20:56 (859) 01:40:47
817 Ilze Goša 5133 Maratona klubs SZ3 S282 00:09:50 (512) 00:58:56 (800) 01:02:45 (814) 01:18:57 (812) 01:40:51
818 Jolanta Lebedoka 15529 SZ3 S283 00:14:03 (1099) 01:01:47 (895) 01:04:46 (877) 01:19:49 (832) 01:40:53
819 Anna Žilinska 5638 SZ1 S284 00:13:05 (1021) 01:00:26 (845) 01:03:54 (854) 01:20:15 (844) 01:40:54
820 Edīte Šnikvalde 5036 SZ2 S285 00:11:12 (760) 00:58:59 (802) 01:02:50 (818) 01:19:03 (814) 01:40:55
821 Ieva Kļaviņa Kindzule 5094 SZ2 S286 00:10:31 (652) 00:59:30 (817) 01:03:02 (827) 01:19:20 (821) 01:41:02
822 Anda Ozoliņa 5734 SZ3 S287 00:12:16 (923) 01:00:00 (831) 01:03:29 (844) 01:19:11 (817) 01:41:03
823 Evgenii Volokotkin 6139 VZ2 V536 00:12:44 (985) 01:01:29 (881) 01:04:32 (870) 01:20:11 (841) 01:41:06
824 Dagnija Bramane 5079 Emergn SZ2 S288 00:09:57 (535) 01:00:11 (839) 01:03:45 (850) 01:19:39 (829) 01:41:09
825 Ieva Kiseļeva 6105 Luminor SZ2 S289 00:11:53 (862) 00:59:57 (827) 01:02:59 (825) 01:19:30 (823) 01:41:11
826 Kaspars Vilcāns 5484 VZ2 V537 00:11:54 (866) 00:59:58 (829) 01:02:46 (816) 01:19:31 (824) 01:41:11
827 Inese Tohva 5488 Engures vidusskola SZ3 S290 00:11:42 (834) 00:59:09 (809) 01:02:36 (808) 01:18:55 (811) 01:41:21
828 Lauma Upmane 5231 SZ2 S291 00:11:04 (741) 00:59:19 (815) 01:02:51 (820) 01:19:19 (820) 01:41:23
829 Blaž Cugmas 5109 Slovenija VZ2 V538 00:13:12 (1034) 01:03:09 (928) 01:05:33 (900) 01:21:49 (880) 01:41:27
830 Ilze Zēberga 5478 N/a SZ2 S292 00:11:37 (817) 00:58:53 (799) 01:02:18 (802) 01:18:43 (806) 01:41:30
831 Aigars Kājiņš 6163 AK VZ3 V539 00:13:08 (1027) 01:00:19 (843) 01:03:09 (831) 01:19:54 (834) 01:41:32
832 Uldis Zemlītis 5254 VZ3 V540 00:10:38 (670) 00:57:26 (752) 01:00:18 (746) 01:17:45 (788) 01:41:33
833 Līga Hartpenga 5243 SZ3 S293 00:10:31 (653) 00:59:02 (804) 01:02:52 (821) 01:19:52 (833) 01:41:39
834 Zita Andersone 5619 Dardedzieši SZ2 S294 00:12:48 (996) 01:01:13 (877) 01:04:33 (872) 01:20:29 (850) 01:41:41
835 Reinis Virsis - Šneiders 5923 VZ2 V541 00:12:36 (964) 01:00:00 (832) 01:03:09 (832) 01:19:04 (815) 01:41:49
836 Līva Līce 5579 SZ2 S295 00:14:45 (1129) 01:02:27 (910) 01:06:05 (914) 01:21:30 (872) 01:41:50
837 Aira Jaunzare 6142 SZ2 S296 00:12:13 (910) 01:00:35 (849) 01:03:58 (856) 01:20:17 (845) 01:41:56
838 Daina Reveliņa 5708 RWA SZ3 S297 00:10:01 (549) 00:59:19 (816) 01:03:24 (842) 01:20:04 (837) 01:42:02
839 Arta Purina 5854 SZ2 S298 00:12:08 (899) 01:01:01 (867) 01:04:20 (864) 01:20:19 (846) 01:42:21
840 Martins Plonis 5366 VZ2 V542 00:12:35 (960) 01:01:12 (876) 01:04:00 (857) 01:20:45 (856) 01:42:28
841 Anna Ivanova 5364 SZ2 S299 00:12:35 (959) 01:01:12 (875) 01:03:20 (839) 01:20:44 (855) 01:42:29
842 Mike Mayne 15506 Team America VZ3 V543 00:12:35 (961) 00:59:10 (810) 01:02:38 (812) 01:19:17 (819) 01:42:29
843 Kārlis Krīgalis 5050 VZ2 V544 00:12:18 (928) 01:01:40 (890) 01:04:58 (884) 01:21:24 (871) 01:42:32
844 Linda Smalka 5762 DNB Servisa centrs SZ2 S300 00:12:46 (989) 01:01:42 (892) 01:05:07 (888) 01:21:02 (862) 01:42:35
845 Alex Bukovskis 15540 VZ2 V545 00:11:20 (781) 01:00:04 (836) 01:03:42 (848) 01:20:08 (839) 01:42:36
846 Egija Veide 5421 DC VECSALACAS UNITED SZ2 S301 00:09:55 (527) 00:59:32 (818) 01:03:18 (838) 01:20:10 (840) 01:42:38
847 Sandra Kadiķe 5282 SZ3 S302 00:10:53 (712) 01:01:05 (868) 01:04:33 (871) 01:20:24 (848) 01:42:39
848 Kristīne Jaudzema 15532 SZ2 S303 00:12:40 (975) 01:01:32 (883) 01:04:37 (874) 01:21:04 (863) 01:42:42
849 Indra Liepiņa 5289 Ripsija team SZ2 S304 00:12:23 (940) 01:00:29 (848) 01:03:56 (855) 01:21:19 (870) 01:42:48
850 Inese Mellēna 5251 SZ2 S305 00:11:33 (809) 01:00:57 (862) 01:04:38 (875) 01:20:56 (860) 01:42:56
851 Sintija Ozoliņa 6244 Jaunmārupes skrējēji SZ3 S306 00:09:31 (456) 01:01:11 (873) 01:05:05 (885) 01:22:14 (887) 01:43:02
852 Ance Katlapa 5600 Mailigen SZ1 S307 00:13:11 (1033) 01:02:16 (906) 01:05:51 (908) 01:21:49 (881) 01:43:05
853 Krists Krastiņš 5601 Mailigen VZ2 V546 00:13:10 (1031) 01:02:17 (907) 01:05:37 (904) 01:21:50 (883) 01:43:05
854 Anna Temerova-Allena 5748 Labs starts SZ3 S308 00:11:27 (800) 01:00:54 (860) 01:04:25 (866) 01:20:41 (853) 01:43:08
855 Inguna Folberga 7191 Ej! SZ3 S309 00:10:07 (572) 01:00:08 (837) 01:03:48 (851) 01:20:31 (851) 01:43:13
856 Sintija Elizabete Prince 5990 SZ1 S310 00:09:34 (466) 00:59:40 (821) 01:03:20 (840) 01:20:06 (838) 01:43:15
857 Evita Ansone 6137 SZ2 S311 00:11:49 (847) 01:00:37 (852) 01:04:07 (861) 01:20:47 (858) 01:43:16
858 Iveta Kaverska 6125 SZ3 S312 00:12:15 (918) 01:00:54 (859) 01:04:06 (860) 01:20:25 (849) 01:43:28
859 Aivars Freimanis 5828 Fredis VZ2 V547 00:09:39 (479) 00:57:24 (750) 01:00:57 (765) 01:18:19 (799) 01:43:30
860 Inga Krastiņa 6183 SZ2 S313 00:10:00 (545) 00:59:13 (814) 01:02:51 (819) 01:20:03 (836) 01:43:31
861 Sanita Čivča 6115 SZ2 S314 00:12:02 (883) 01:00:12 (840) 01:03:41 (846) 01:19:38 (828) 01:43:41
862 Artūrs Levins 5055 Olainfarm VZ2 V548 00:11:56 (872) 00:59:50 (823) 01:01:53 (792) 01:23:04 (908) 01:43:45
863 Egils Kampuss 5040 VZ2 V549 00:12:45 (986) 01:01:00 (866) 01:03:52 (853) 01:21:17 (869) 01:43:47
864 Rinalds Nulle 5481 VZ2 V550 00:12:46 (988) 01:00:58 (864) 01:02:45 (815) 01:21:15 (866) 01:43:47
865 Sindija Skangale 5644 Swedbank SZ2 S315 00:14:00 (1095) 01:04:03 (953) 01:06:53 (934) 01:22:52 (903) 01:43:48
866 Inga Beizaka 5670 Swedbank SZ2 S316 00:14:02 (1097) 01:04:03 (954) 01:06:15 (917) 01:22:55 (905) 01:43:50
867 Aleksandrs Sergejevs 15545 Polystylex VZ2 V551 00:09:40 (481) 01:01:45 (893) 01:05:08 (889) 01:22:16 (889) 01:43:53
868 Ilze Liepiņa 5445 SZ2 S317 00:12:50 (998) 01:01:48 (897) 01:05:29 (898) 01:21:39 (877) 01:43:55
869 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5374 STRAZDIŅI VZ1 V552 00:10:20 (618) 01:00:36 (851) 01:02:59 (826) 01:20:46 (857) 01:43:58
870 Liva Romanova 6095 DNB Servisa centrs SZ2 S318 00:13:04 (1019) 01:01:36 (888) 01:04:53 (881) 01:21:00 (861) 01:44:03
871 Tatjana Vološčuka 5236 SZ2 S319 00:10:29 (646) 01:02:00 (901) 01:04:57 (883) 01:22:01 (885) 01:44:06
872 Andrejs Goršanovs 5409 Lidosta “Rīga” VZ3 V553 00:14:11 (1109) 01:02:33 (913) 01:05:47 (907) 01:22:17 (890) 01:44:09
873 Edvīns Helmanis 6012 VZ3 V554 00:10:08 (573) 01:01:06 (870) 01:04:35 (873) 01:21:33 (874) 01:44:12
874 Matīss Karlsons 6048 VZ2 V555 00:12:06 (895) 01:03:36 (943) 01:07:15 (948) 01:23:11 (913) 01:44:17
875 Līva Leja 6047 SZ2 S320 00:12:06 (894) 01:03:35 (942) 01:07:16 (950) 01:23:11 (912) 01:44:18
876 Viktors Artamonovs 5416 VZ2 V556 00:11:48 (846) 01:00:13 (841) 01:03:14 (835) 01:21:06 (864) 01:44:19
877 Dace Dūka 5316 SZ2 S321 00:11:24 (793) 01:02:03 (902) 01:05:41 (906) 01:22:23 (893) 01:44:21
878 Armands Bisenieks 6121 Guddžobs Guddans VZ2 V557 00:10:20 (616) 00:58:51 (798) 01:02:12 (801) 01:19:28 (822) 01:44:22
879 Ivars Vācers 6168 VZ2 V558 00:11:46 (840) 01:00:40 (853) 01:03:05 (829) 01:21:36 (875) 01:44:23
880 Ance Liepiņa 5519 BALTMA SZ3 S322 00:09:46 (501) 00:58:56 (801) 01:02:56 (824) 01:20:20 (847) 01:44:29
881 Linards Geiba 5564 VZ3 V559 00:10:05 (567) 00:59:55 (825) 01:03:29 (843) 01:21:45 (878) 01:44:38
882 Nils Eduards Jakobsons 5532 Lynxdojo VZ1 V560 00:12:25 (941) 01:02:59 (924) 01:06:22 (921) 01:21:15 (867) 01:44:45
883 Ieva Grīnberga 15560 Sanctimony SZ3 S323 00:11:56 (871) 01:00:44 (855) 01:04:28 (868) 01:21:16 (868) 01:44:46
884 Ginta Lapinska 5653 SZ2 S324 00:12:30 (949) 01:04:05 (955) 01:07:36 (961) 01:23:58 (934) 01:44:53
885 Inga Vīksna 5648 SZ2 S325 00:11:29 (803) 01:00:16 (842) 01:04:16 (863) 01:21:32 (873) 01:44:54
886 Dace Kapture 5881 Daba mūs sauc SZ3 S326 00:10:52 (711) 01:00:53 (858) 01:04:22 (865) 01:21:11 (865) 01:44:59
887 Viola Bundzēna 5298 SZ3 S327 00:12:11 (904) 01:00:58 (863) 01:04:45 (876) 01:22:15 (888) 01:45:01
888 Ilze Vācere 6167 Team Kažemāka / Noskrien SZ3 S328 00:11:41 (829) 01:00:43 (854) 01:03:50 (852) 01:21:37 (876) 01:45:04
889 Anastasija Samete 5920 SZ2 S329 00:13:09 (1030) 01:05:16 (987) 01:08:28 (975) 01:23:57 (933) 01:45:06
890 Arta Silkāne 5220 SZ3 S330 00:09:39 (476) 00:58:44 (796) 01:02:54 (823) 01:20:44 (854) 01:45:07
891 Edite Pumpure-Lauce 5703 SZ3 S331 00:11:01 (732) 01:01:47 (896) 01:05:33 (901) 01:21:48 (879) 01:45:07
892 Vitauts Laucis 5704 VZ3 V561 00:11:01 (733) 01:01:49 (898) 01:05:35 (902) 01:21:49 (882) 01:45:07
893 Ieva Jakobsone 5538 Lynxdojo SZ3 S332 00:11:47 (842) 01:03:06 (926) 01:06:35 (928) 01:23:45 (923) 01:45:10
894 Ivārs Melnis 6252 Olainfarm VZ4 V562 00:11:27 (798) 01:00:09 (838) 01:03:42 (847) 01:20:35 (852) 01:45:16
895 Ilona Svekre 5003 SZ2 S333 00:12:59 (1011) 01:03:13 (931) 01:06:22 (920) 01:22:43 (899) 01:45:18
896 Inga Ādmine - Stūris 6040 SZ3 S334 00:10:16 (603) 01:01:36 (887) 01:04:56 (882) 01:22:45 (900) 01:45:19
897 Anna Endija Ansone 5926 SZ1 S335 00:12:52 (1000) 01:02:48 (921) 01:06:24 (922) 01:22:41 (898) 01:45:19
898 Inese Avota 5211 SZ3 S336 00:10:57 (721) 01:01:07 (872) 01:04:52 (880) 01:21:58 (884) 01:45:21
899 Guntars Balodis 5356 VZ4 V563 00:12:08 (898) 01:01:34 (885) 01:05:27 (897) 01:22:49 (901) 01:45:26
900 Baiba Bule 5857 Swedbank SZ2 S337 00:12:11 (906) 01:02:38 (916) 01:06:17 (918) 01:22:53 (904) 01:45:28
901 Edgars Marcinkevičs 5358 Lidosta "Rīga" VZ2 V564 00:08:25 (295) 00:55:17 (659) 00:58:24 (663) 01:13:59 (665) 01:45:32
902 Ieva Šakena 5123 SZ3 S338 00:11:09 (753) 01:01:11 (874) 01:05:19 (893) 01:22:36 (896) 01:45:35
903 Anete Maže 5517 Francūži SZ1 S339 00:12:54 (1003) 01:00:35 (850) 01:04:03 (859) 01:23:25 (918) 01:45:37
904 Kristers Ozoliņš 5518 Francūži VZ1 V565 00:12:54 (1004) 01:00:28 (847) 01:02:04 (796) 01:23:31 (919) 01:45:37
905 Agris Kotlete 5388 PRINS VZ2 V566 00:12:34 (957) 01:04:15 (961) 01:06:44 (931) 01:23:36 (921) 01:45:38
906 Kristīne Karsa 6259 SZ2 S340 00:11:40 (827) 01:01:20 (879) 01:05:31 (899) 01:23:13 (914) 01:45:39
907 Anta Bojane 5699 SZ2 S341 00:12:54 (1005) 01:03:55 (950) 01:06:54 (935) 01:23:47 (925) 01:45:40
908 Aira Semjonova 5970 SZ3 S342 00:12:54 (1006) 01:03:55 (951) 01:07:14 (947) 01:23:52 (929) 01:45:40
909 Aira Urtāne 5723 SZ2 S343 00:10:38 (673) 01:03:10 (929) 01:06:34 (926) 01:23:15 (916) 01:45:42
910 Aigars Freimanis 5849 VZ2 V567 00:12:10 (903) 01:02:11 (905) 01:05:51 (910) 01:22:51 (902) 01:45:46
911 Evija Šica 5125 SZ2 S344 00:12:34 (956) 01:04:11 (959) 01:07:10 (944) 01:23:35 (920) 01:45:53
912 Līga Zeme 5410 Kuldīga SZ2 S345 00:12:11 (905) 01:02:58 (923) 01:06:09 (915) 01:23:15 (915) 01:45:55
913 Maira Ķeirāne 5065 SZ2 S346 00:12:31 (950) 01:04:06 (956) 01:07:31 (956) 01:24:04 (935) 01:45:57
914 Laila Ceika 5818 SZ4 S347 00:10:06 (570) 01:02:26 (909) 01:06:28 (924) 01:23:06 (909) 01:45:59
915 Dace Veipa 5687 VSK Noskrien Vāveres SZ3 S348 00:11:12 (761) 01:01:31 (882) 01:04:50 (879) 01:22:58 (906) 01:46:02
916 Zita Štrausa 5256 SZ4 S349 00:11:15 (771) 01:01:16 (878) 01:04:49 (878) 01:22:08 (886) 01:46:03
917 Olga Izinkēviča 5574 SZ2 S350 00:14:52 (1131) 01:03:13 (932) 01:06:47 (933) 01:22:29 (894) 01:46:05
918 Elīna Pliķēna 5906 SZ2 S351 00:10:29 (648) 01:01:32 (884) 01:05:11 (890) 01:23:00 (907) 01:46:05
919 Elza Žumbure 5309 Legs Miserables SZ2 S352 00:12:32 (952) 01:03:24 (936) 01:06:19 (919) 01:24:05 (936) 01:46:07
920 Matīss Baranovskis 5691 GARMIN VZ2 V568 00:12:20 (932) 01:02:46 (919) 01:05:40 (905) 01:23:51 (928) 01:46:08
921 Aivars Ulanovs 5707 Pūre VZ4 V569 00:12:16 (922) 01:01:46 (894) 01:05:20 (895) 01:22:22 (892) 01:46:12
922 Marina Kaže 5767 Auces aeroklubs SZ2 S353 00:11:36 (813) 01:02:20 (908) 01:05:20 (896) 01:23:23 (917) 01:46:13
923 Aleksandrs Ciguļins 5111 VZ2 V570 00:14:16 (1115) 01:05:44 (998) 01:09:23 (991) 01:25:19 (962) 01:46:14
924 Lelde Grīnvalde 5362 SZ2 S354 00:13:31 (1055) 01:04:13 (960) 01:07:23 (952) 01:24:27 (947) 01:46:14
925 Emīls Kuningass 5274 VZ2 V571 00:11:37 (816) 01:03:27 (940) 01:06:59 (938) 01:24:20 (941) 01:46:21
926 Denisa Preimane 5856 Swedbank SZ2 S355 00:14:00 (1096) 01:04:18 (965) 01:07:54 (966) 01:23:57 (932) 01:46:23
927 Kristiāna Dolge 5345 SZ1 S356 00:13:06 (1024) 01:04:34 (975) 01:07:53 (965) 01:24:27 (946) 01:46:26
928 Inta Hansone 5745 SZ3 S357 00:12:13 (914) 01:04:16 (962) 01:07:44 (963) 01:24:41 (955) 01:46:28
929 Monta Ozola 15520 SZ2 S358 00:13:05 (1020) 01:04:25 (970) 01:08:39 (980) 01:24:43 (956) 01:46:33
930 Daiga Vilkaste 5917 SZ3 S359 00:12:18 (929) 01:03:01 (925) 01:06:42 (929) 01:23:47 (926) 01:46:37
931 Sintija Lungeviča 5306 MADONA SZ2 S360 00:10:49 (702) 01:02:07 (904) 01:05:56 (911) 01:23:10 (911) 01:46:46
932 Zane Vanaga 5342 VSK Noskrien SZ2 S361 00:12:32 (953) 01:04:26 (971) 01:07:26 (953) 01:24:28 (948) 01:47:03
933 Agnese Raubena 5100 SZ2 S362 00:12:53 (1001) 01:03:41 (946) 01:07:30 (955) 01:24:29 (949) 01:47:04
934 Laine Rupeika-Ruža 15497 SZ2 S363 00:11:39 (826) 01:02:31 (911) 01:06:33 (925) 01:23:48 (927) 01:47:08
935 Zita Kreinerte 5114 SZ2 S364 00:10:03 (559) 01:01:37 (889) 01:05:20 (894) 01:22:39 (897) 01:47:22
936 Arita Virka 5404 SZ2 S365 00:13:02 (1017) 01:03:33 (941) 01:07:04 (940) 01:24:19 (940) 01:47:29
937 Olga Ščebrina 5969 SZ3 S366 00:13:15 (1038) 01:04:40 (977) 01:07:37 (962) 01:24:40 (954) 01:47:29
938 Inga Priedīte 5333 Latvijas Finieris SZ3 S367 00:09:19 (423) 00:57:57 (769) 01:01:17 (777) 01:20:11 (842) 01:47:36
939 Eva Lapsiņa 5753 X99 SZ2 S368 00:13:01 (1016) 01:05:41 (997) 01:09:41 (999) 01:26:31 (983) 01:47:37
940 Kristīne Daņiļeviča 5482 SZ2 S369 00:12:48 (994) 01:03:37 (944) 01:07:19 (951) 01:24:24 (944) 01:47:38
941 Ainārs Zizlāns 5595 VZ3 V572 00:10:33 (658) 00:58:37 (793) 01:02:20 (803) 01:19:47 (831) 01:47:38
942 Laura Brīdaka 5237 SZ1 S370 00:11:02 (734) 01:02:46 (918) 01:06:43 (930) 01:24:15 (939) 01:47:39
943 Ieva Leitlande 5934 VSK "Burkānciems & Co" SZ3 S371 00:11:58 (877) 01:01:55 (900) 01:05:18 (892) 01:23:55 (931) 01:47:45
944 Anete Dimza 5413 Matisons Runner’s Club SZ3 S372 00:13:39 (1069) 01:04:50 (982) 01:08:30 (977) 01:25:30 (967) 01:47:48
945 Baiba Karele 5415 Matisons Runner’s Club SZ3 S373 00:13:39 (1070) 01:04:50 (983) 01:08:29 (976) 01:25:30 (968) 01:47:49
946 Kristers Krivāns 5470 Selonija VZ1 V573 00:12:54 (1002) 01:01:42 (891) 01:05:37 (903) 01:23:54 (930) 01:47:49
947 Jekaterina Borodavko 5456 SZ2 S374 00:12:42 (980) 01:04:28 (972) 01:08:07 (969) 01:25:25 (964) 01:47:56
948 Simona Klodža 5179 SZ1 S375 00:10:39 (675) 01:03:59 (952) 01:07:14 (946) 01:24:57 (960) 01:48:01
949 Daila Pastare 15503 SZ2 S376 00:12:05 (893) 01:03:40 (945) 01:07:31 (957) 01:24:34 (952) 01:48:03
950 Gunita Butāne 5406 Zemgales Ziņas SZ3 S377 00:12:15 (920) 01:03:14 (933) 01:06:56 (937) 01:23:09 (910) 01:48:09
951 Zane Galdiņa 5724 SZ2 S378 00:10:44 (690) 01:03:11 (930) 01:07:33 (958) 01:24:36 (953) 01:48:12
952 Dalia Aniulyte 5877 SZ1 S379 00:12:43 (984) 01:05:22 (991) 01:08:54 (985) 01:25:39 (970) 01:48:13
953 Alise Gromule 5049 SZ2 S380 00:12:13 (911) 01:04:19 (966) 01:07:57 (967) 01:24:52 (959) 01:48:19
954 Lība Jansone 5922 SZ1 S381 00:12:59 (1012) 01:04:24 (969) 01:07:57 (968) 01:25:27 (966) 01:48:20
955 Gita Briņķe 5591 Valle SZ3 S382 00:12:09 (902) 01:01:25 (880) 01:05:07 (887) 01:22:31 (895) 01:48:22
956 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID SZ2 S383 00:09:54 (523) 01:01:52 (899) 01:06:15 (916) 01:24:32 (951) 01:48:26
957 Sanita Ločmele 5193 SZ2 S384 00:11:46 (841) 01:04:46 (978) 01:08:58 (986) 01:25:55 (973) 01:48:30
958 Liene Mudrova 5190 Jaunmārupe skrien SZ2 S385 00:11:50 (850) 01:03:53 (948) 01:07:08 (941) 01:24:46 (957) 01:48:34
959 Anete Apsīte 5218 SZ2 S386 00:10:33 (657) 01:02:32 (912) 01:06:35 (927) 01:24:23 (943) 01:48:36
960 Marika Lapiņa 5662 DPD LATVIJA SZ3 S387 00:11:41 (832) 01:02:55 (922) 01:07:11 (945) 01:24:05 (937) 01:48:38
961 Armands Šaraks 6078 VZ2 V574 00:12:36 (962) 01:03:09 (927) 01:06:28 (923) 01:23:46 (924) 01:49:03
962 Edgars Tooms 6039 Nav VZ3 V575 00:13:07 (1025) 01:04:07 (957) 01:07:34 (959) 01:24:49 (958) 01:49:14
963 Edgars Indrušonoks 5625 Selga VZ2 V576 00:12:25 (942) 01:04:48 (980) 01:08:30 (978) 01:26:19 (980) 01:49:15
964 Ilze Irbe 6038 - SZ3 S388 00:12:19 (930) 01:04:54 (984) 01:08:53 (984) 01:26:14 (979) 01:49:20
965 Ruslans Kavlišs 5217 VZ2 V577 00:13:51 (1085) 01:07:30 (1028) 01:10:36 (1016) 01:27:02 (993) 01:49:27
966 Linda Medne 5615 Saldus Boksa klubs SZ2 S389 00:12:21 (937) 01:04:49 (981) 01:08:22 (972) 01:25:34 (969) 01:49:28
967 Gatis Zvirbulis 6153 VZ3 V578 00:13:06 (1023) 01:01:35 (886) 01:05:17 (891) 01:22:20 (891) 01:49:30
968 Andis Virskulis 6205 PH Print VZ3 V579 00:12:40 (972) 01:03:25 (937) 01:06:56 (936) 01:26:04 (974) 01:49:37
969 Jolanta Virskule 6206 PH Print SZ2 S390 00:12:42 (979) 01:03:26 (939) 01:07:10 (942) 01:26:09 (975) 01:49:38
970 Jana Marta Gavare 6215 PH Print SZ2 S391 00:12:34 (955) 01:03:21 (934) 01:07:10 (943) 01:26:10 (976) 01:49:38
971 Andris Turciņš 6217 PH Print VZ2 V580 00:12:37 (966) 01:03:22 (935) 01:07:00 (939) 01:26:11 (977) 01:49:38
972 Anete Tone 5546 DNB Servisa centrs SZ2 S392 00:13:29 (1054) 01:04:22 (967) 01:08:24 (973) 01:25:51 (972) 01:49:40
973 Lelde Keiša 5798 SZ2 S393 00:13:47 (1079) 01:06:54 (1014) 01:10:40 (1019) 01:27:00 (992) 01:49:40
974 Neonella Māra Meiberga 5264 Rīgas V. Zālīša sākumskola SZ1 S394 00:11:50 (851) 01:05:23 (992) 01:08:59 (987) 01:25:46 (971) 01:49:41
975 Katrīna Justoviča 5081 Jenoti SZ2 S395 00:12:39 (970) 01:06:04 (1004) 01:09:57 (1005) 01:26:58 (990) 01:49:44
976 Madara Zviedre 5399 SZ2 S396 00:09:32 (458) 01:03:25 (938) 01:07:15 (949) 01:25:27 (965) 01:49:45
977 Dana Trautmane 5616 Māris atpūšas SZ2 S397 00:12:41 (977) 01:03:55 (949) 01:07:28 (954) 01:24:26 (945) 01:49:45
978 Kristians Lange 5117 VZ3 V581 00:11:51 (856) 01:02:43 (917) 01:06:45 (932) 01:24:29 (950) 01:49:54
979 Egita Ozoliņa 5038 Printful SZ2 S398 00:13:41 (1072) 01:07:21 (1023) 01:11:25 (1028) 01:28:51 (1023) 01:50:04
980 Ivo Kleins 5858 Ķesterciems / Engures sportam VZ3 V582 00:11:02 (736) 01:02:35 (914) 01:06:01 (912) 01:25:02 (961) 01:50:10
981 Liene Burkāne 5310 SZ2 S399 00:13:19 (1042) 01:06:57 (1016) 01:10:43 (1020) 01:27:44 (1007) 01:50:33
982 Sendija Galdiņa 5474 SZ3 S400 00:13:59 (1093) 01:06:59 (1017) 01:10:35 (1015) 01:27:37 (1004) 01:50:37
983 Agnese Kleina 5808 Ķesterciems-Engures sportam. SZ2 S401 00:09:02 (378) 01:02:36 (915) 01:06:02 (913) 01:25:23 (963) 01:50:42
984 Dace Tītmane 5961 SZ3 S402 00:11:44 (837) 01:05:07 (986) 01:08:47 (983) 01:27:16 (997) 01:50:42
985 Elīna Gloda 15553 LiLi-BA SZ2 S403 00:12:41 (976) 01:06:02 (1002) 01:10:00 (1007) 01:27:23 (999) 01:50:44
986 Valerijs Smirnovs 5863 VZ4 V583 00:10:55 (717) 01:04:31 (973) 01:08:27 (974) 01:26:56 (989) 01:50:44
987 Laila Dambite 5295 SZ2 S404 00:10:29 (647) 01:04:23 (968) 01:08:41 (982) 01:26:28 (981) 01:51:05
988 Ilona Ķikute 5671 SZ2 S405 00:11:57 (875) 01:05:29 (994) 01:09:23 (992) 01:26:29 (982) 01:51:06
989 Līga Ančeva 5505 Varakļāni SZ2 S406 00:13:38 (1066) 01:06:23 (1009) 01:09:56 (1004) 01:27:25 (1000) 01:51:09
990 Daniels Kogans 5888 Lynxdojo VZ1 V584 00:12:17 (926) 01:03:48 (947) 01:07:34 (960) 01:26:52 (988) 01:51:11
991 Diāna Ceika 6014 SZ3 S407 00:09:42 (487) 01:00:24 (844) 01:04:26 (867) 01:23:43 (922) 01:51:22
992 Aija Miķīte 5250 SZ2 S408 00:12:16 (921) 01:06:08 (1005) 01:09:34 (995) 01:26:38 (984) 01:51:29
993 Laura Liepiņa 15530 SZ2 S409 00:11:35 (811) 01:04:33 (974) 01:08:41 (981) 01:26:59 (991) 01:51:32
994 Diāna Šņepste 5210 SZ1 S410 00:12:22 (938) 01:06:41 (1011) 01:09:45 (1000) 01:27:56 (1009) 01:51:48
995 Daniela Kārkle 5378 Smaida līnija SZ2 S411 00:12:01 (881) 01:05:21 (990) 01:09:34 (996) 01:27:03 (994) 01:51:54
996 Jana Jurčenko 5313 SZ2 S412 00:12:28 (944) 01:06:16 (1007) 01:10:12 (1011) 01:27:54 (1008) 01:52:03
997 Kristīne Kraukle 15509 SZ2 S413 00:12:47 (993) 01:05:59 (1001) 01:09:50 (1002) 01:27:20 (998) 01:52:04
998 Alise Bērziņa 6226 Saldus sporta skola SZ1 S414 00:11:26 (796) 01:04:10 (958) 01:07:50 (964) 01:26:12 (978) 01:52:10
999 Pārsla Dambe 5349 SZ2 S415 00:13:52 (1086) 01:07:13 (1021) 01:10:27 (1013) 01:27:27 (1001) 01:52:11
1000 Laine Līsmane 6067 SZ2 S416 00:13:26 (1050) 01:07:25 (1025) 01:11:04 (1022) 01:27:37 (1003) 01:52:12
1001 Endžija Niedra 5475 SZ1 S417 00:13:59 (1094) 01:07:25 (1026) 01:11:03 (1021) 01:27:37 (1005) 01:52:12
1002 Niklāvs Kadiķis 5285 VZ1 V585 00:11:29 (802) 01:07:06 (1019) 01:11:14 (1024) 01:28:36 (1017) 01:52:24
1003 Anna Greitāne 5952 Lynxdojo SZ1 S418 00:12:17 (927) 01:05:31 (996) 01:09:16 (989) 01:27:14 (996) 01:52:33
1004 Kristīne Reinholde 5479 Siguldas maratona klubs SZ3 S419 00:13:03 (1018) 01:07:12 (1020) 01:10:04 (1009) 01:28:26 (1014) 01:52:34
1005 Zinta Mača 5558 SZ2 S420 00:14:25 (1122) 01:08:06 (1034) 01:11:33 (1029) 01:28:18 (1013) 01:52:41
1006 Zinaida Grīnberga 5089 LSC SZ4 S421 00:10:19 (615) 01:04:47 (979) 01:09:10 (988) 01:27:41 (1006) 01:52:47
1007 Ieva Krūzkope 5586 SZ2 S422 00:11:47 (843) 01:04:18 (963) 01:08:21 (971) 01:26:46 (986) 01:52:49
1008 Juris Birģelis 5610 VZ3 V586 00:11:47 (844) 01:04:18 (964) 01:08:18 (970) 01:26:51 (987) 01:52:50
1009 Santa Bērziņa 5066 4B SZ2 S423 00:11:39 (824) 01:05:24 (993) 01:09:24 (993) 01:27:36 (1002) 01:52:51
1010 Jānis Ronis 5668 DPD LATVIJA VZ3 V587 00:11:49 (849) 01:02:06 (903) 01:05:51 (909) 01:24:10 (938) 01:52:54
1011 Gints Ronis 6154 Sirms Ronis un draugi VZ3 V588 00:11:31 (804) 01:04:39 (976) 01:08:35 (979) 01:26:43 (985) 01:52:55
1012 Ulla Bogdanoviča 5344 OldSnails SZ2 S424 00:11:20 (782) 01:06:50 (1013) 01:10:39 (1018) 01:28:49 (1022) 01:53:15
1013 Kristofers Bierands 5692 GARMIN VZ1 V589 00:12:20 (933) 01:02:48 (920) 01:05:05 (886) 01:24:22 (942) 01:53:15
1014 Daiga Brasliņa 15562 0 SZ2 S425 00:12:36 (963) 01:08:08 (1035) 01:12:13 (1038) 01:29:47 (1026) 01:53:16
1015 Anna Mitrohina 5526 SZ2 S426 00:10:40 (677) 01:06:10 (1006) 01:10:09 (1010) 01:28:31 (1015) 01:53:30
1016 Frederiks Kope 5104 Ziemeļvalstu ģimnāzija VZ1 V590 00:09:48 (505) 01:07:32 (1029) 01:12:03 (1035) 01:30:37 (1035) 01:53:36
1017 Ilva Brenča 5513 SZ3 S427 00:12:31 (951) 01:07:44 (1030) 01:12:10 (1036) 01:29:51 (1027) 01:53:36
1018 Eduards Pāķis 5283 Saulkrasti SRT VZ3 V591 00:12:22 (939) 01:11:49 (1071) 01:12:58 (1048) 01:35:05 (1063) 01:53:37
1019 Līva Skolmeistare 5747 SZ2 S428 00:10:13 (596) 01:06:34 (1010) 01:10:20 (1012) 01:28:41 (1019) 01:53:41
1020 Ieva Smildziņa 5827 SZ2 S429 00:11:21 (785) 01:05:52 (999) 01:09:55 (1003) 01:28:48 (1021) 01:53:42
1021 Ieva Grauduma 6071 Accenture SZ2 S430 00:13:11 (1032) 01:05:20 (988) 01:09:36 (998) 01:28:17 (1012) 01:53:51
1022 Anastasija Sardiko 5773 Accenture SZ2 S431 00:13:12 (1035) 01:05:20 (989) 01:09:35 (997) 01:28:15 (1011) 01:53:53
1023 Juris Rāts 6057 kamparmazi VZ4 V592 00:13:39 (1068) 01:06:55 (1015) 01:10:29 (1014) 01:28:43 (1020) 01:54:04
1024 Solvita Bērziša 6171 Accenture SZ2 S432 00:12:47 (991) 01:08:30 (1039) 01:12:39 (1045) 01:30:18 (1031) 01:54:10
1025 Aleksandra Brombaha 5645 SZ1 S433 00:13:58 (1091) 01:09:26 (1050) 01:12:13 (1039) 01:30:48 (1039) 01:54:12
1026 Helēna Gabrāne 5070 SK MĒS / JS Dream Team SZ1 S434 00:12:30 (947) 01:06:03 (1003) 01:09:59 (1006) 01:28:32 (1016) 01:54:20
1027 Inga Vaivode 5052 SZ2 S435 00:13:28 (1052) 01:07:48 (1031) 01:12:01 (1033) 01:30:00 (1028) 01:54:22
1028 Signe Gūtmane 5632 SZ2 S436 00:14:14 (1113) 01:13:19 (1085) 01:17:07 (1083) 01:33:58 (1054) 01:54:25
1029 Jolanta Kravale 15557 SZ3 S437 00:13:35 (1063) 01:08:15 (1036) 01:12:25 (1043) 01:30:28 (1033) 01:54:38
1030 Līga Kalniņa 6075 Swedbank SZ2 S438 00:12:55 (1007) 01:07:24 (1024) 01:11:25 (1027) 01:30:08 (1029) 01:54:46
1031 Santa Ozola-Tīruma 6231 SZ3 S439 00:11:44 (836) 01:04:58 (985) 01:09:20 (990) 01:28:11 (1010) 01:55:01
1032 Daiga Igaune 5018 Bezgalīgie sajūtu stāsti SZ2 S440 00:12:12 (907) 01:05:57 (1000) 01:09:26 (994) 01:27:09 (995) 01:55:04
1033 Raminta Dubinskaite 5715 Užupis SZ1 S441 00:14:10 (1108) 01:11:07 (1064) 01:14:34 (1063) 01:31:56 (1044) 01:55:25
1034 Žanna Matrosova 5137 SZ2 S442 00:12:01 (880) 01:06:45 (1012) 01:11:18 (1025) 01:29:30 (1025) 01:55:28
1035 Dace Junaka 5329 SZ3 S443 00:11:21 (783) 01:08:51 (1044) 01:12:24 (1042) 01:30:13 (1030) 01:55:29
1036 Aigars Zupa 5208 Acsaabols VZ2 V593 00:13:26 (1051) 01:06:19 (1008) 01:10:02 (1008) 01:28:38 (1018) 01:55:31
1037 Gabriella Kallase 6082 SZ1 S444 00:13:59 (1092) 01:09:53 (1054) 01:13:58 (1055) 01:31:22 (1042) 01:56:11
1038 Zlata Kallase 5328 gulbene SZ3 S445 00:13:56 (1089) 01:09:40 (1052) 01:13:44 (1052) 01:31:19 (1041) 01:56:11
1039 Vladimirs Tiščenko 5112 VSK Noskrien VZ2 V594 00:11:10 (757) 01:07:03 (1018) 01:11:12 (1023) 01:30:47 (1038) 01:56:18
1040 Jānis Lehtla 6081 CosmoProb VZ2 V595 00:12:57 (1009) 01:08:31 (1040) 01:11:38 (1030) 01:30:43 (1036) 01:56:31
1041 Rinalds Puķe 5995 CosmoProb VZ2 V596 00:12:58 (1010) 01:08:34 (1042) 01:12:30 (1044) 01:30:45 (1037) 01:56:32
1042 Madara Kļaviņa 5365 Varakļāni SZ2 S446 00:13:34 (1060) 01:08:06 (1033) 01:12:12 (1037) 01:30:24 (1032) 01:56:35
1043 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto SZ2 S447 00:11:33 (807) 01:07:27 (1027) 01:12:02 (1034) 01:31:54 (1043) 01:56:45
1044 Edgars Mežvēvers 5786 VZ3 V597 00:13:38 (1067) 01:08:32 (1041) 01:12:21 (1041) 01:31:07 (1040) 01:57:15
1045 Laura Smukule 5346 SZ2 S448 00:11:40 (828) 01:05:31 (995) 01:09:50 (1001) 01:29:23 (1024) 01:58:23
1046 Zane Mirdza Paikena 5685 Domdaris SZ2 S449 00:13:34 (1061) 01:14:03 (1101) 01:17:19 (1086) 01:34:28 (1056) 01:58:29
1047 Laura Čakle 5669 SZ2 S450 00:13:14 (1037) 01:10:59 (1062) 01:14:32 (1062) 01:33:57 (1053) 01:58:49
1048 Anna Grebeņņikova 6103 Bioderma SZ1 S451 00:12:46 (987) 01:10:13 (1055) 01:14:07 (1056) 01:33:22 (1048) 01:59:03
1049 Aigars Eglajs 5789 Pa Vienam VZ2 V598 00:13:47 (1078) 01:10:29 (1057) 01:14:11 (1058) 01:33:45 (1051) 01:59:08
1050 Inga Zalane 5766 DNB Servisa centrs SZ2 S452 00:13:48 (1080) 01:10:26 (1056) 01:14:08 (1057) 01:33:44 (1050) 01:59:10
1051 Emīls Brizga 15522 VZ1 V599 00:11:13 (764) 01:08:29 (1037) 01:11:49 (1031) 01:32:42 (1046) 01:59:13
1052 Mārtiņš Brizga 15513 VZ2 V600 00:11:13 (767) 01:08:29 (1038) 01:11:49 (1032) 01:32:43 (1047) 01:59:16
1053 Inese Bāriņa 5107 SZ3 S453 00:14:12 (1110) 01:10:49 (1059) 01:14:47 (1065) 01:33:43 (1049) 01:59:41
1054 Sanita Birzniece 5244 SZ3 S454 00:13:46 (1076) 01:13:06 (1083) 01:16:51 (1080) 01:35:29 (1067) 01:59:51
1055 Jānis Stukuls 5592 SK Katrīna VZ4 V601 00:14:03 (1100) 01:10:55 (1061) 01:14:31 (1061) 01:33:49 (1052) 02:00:17
1056 Selva Ločmele 6069 Engures sportam SZ2 S455 00:12:02 (882) 01:07:54 (1032) 01:12:47 (1046) 01:35:03 (1062) 02:00:23
1057 Jānis Eglītis 5353 Biznesa parks ABAVA VZ2 V602 00:13:33 (1059) 01:09:47 (1053) 01:12:14 (1040) 01:35:28 (1066) 02:00:24
1058 Laine Vilcāne 5667 DPD LATVIJA SZ2 S456 00:12:33 (954) 01:11:32 (1070) 01:15:59 (1072) 01:34:31 (1058) 02:00:30
1059 Māris Liepiņš 5503 LSFP VZ3 V603 00:13:31 (1056) 01:11:02 (1063) 01:14:55 (1066) 01:35:19 (1064) 02:00:51
1060 Kristaps Zaļkalns 5504 LSFP VZ2 V604 00:13:31 (1057) 01:08:56 (1045) 01:10:38 (1017) 01:35:33 (1068) 02:00:51
1061 Anna Wiemann 5628 Foodies SZ2 S457 00:12:38 (969) 01:08:43 (1043) 01:12:50 (1047) 01:32:24 (1045) 02:00:56
1062 Līga Simkeviča 5814 SZ2 S458 00:11:53 (863) 01:13:21 (1087) 01:17:35 (1089) 01:35:39 (1070) 02:01:09
1063 Kitija Egle 6213 SZ2 S459 00:13:54 (1087) 01:12:22 (1075) 01:16:26 (1075) 01:35:45 (1072) 02:01:13
1064 Krista Kozlovska 6234 SPORTLAND SZ1 S460 00:11:56 (869) 01:11:12 (1065) 01:14:22 (1060) 01:34:38 (1060) 02:01:19
1065 Laura Lapiņa 6222 SPORTLAND SZ1 S461 00:12:02 (884) 01:11:14 (1066) 01:15:45 (1068) 01:35:27 (1065) 02:01:29
1066 Anita Veinberga 5224 SZ3 S462 00:14:13 (1111) 01:13:40 (1095) 01:17:42 (1090) 01:36:16 (1078) 02:01:31
1067 Olesja Ņukša 5608 SIA Joker Ltd. SZ3 S463 00:13:45 (1075) 01:12:55 (1080) 01:16:38 (1079) 01:34:35 (1059) 02:01:56
1068 Olga Kavliša 5216 SZ2 S464 00:14:26 (1123) 01:13:28 (1089) 01:17:17 (1085) 01:36:29 (1082) 02:01:57
1069 Solvita Depša 6119 SZ3 S465 00:13:37 (1065) 01:11:29 (1068) 01:15:38 (1067) 01:34:57 (1061) 02:01:59
1070 Olga Vasiļjeva 5214 SZ2 S466 00:13:28 (1053) 01:11:56 (1072) 01:16:09 (1073) 01:35:44 (1071) 02:01:59
1071 Inese Biguze 5230 Biznesa parks ABAVA SZ2 S467 00:13:33 (1058) 01:09:33 (1051) 01:14:21 (1059) 01:35:51 (1073) 02:02:01
1072 Inga Lagzdiņa 5571 ART SZ3 S468 00:14:13 (1112) 01:13:39 (1094) 01:17:43 (1091) 01:36:17 (1079) 02:02:30
1073 Elizabete Brauna 5472 Lynxdojo SZ1 S469 00:13:00 (1013) 01:12:50 (1078) 01:16:37 (1077) 01:36:21 (1080) 02:02:35
1074 Ilze Olšteina 6133 SZ3 S470 00:14:10 (1107) 01:12:33 (1076) 01:15:53 (1070) 01:35:53 (1074) 02:02:39
1075 Gunta Šlosberga 5397 SZ3 S471 00:13:50 (1081) 01:15:44 (1118) 01:19:51 (1113) 01:37:33 (1092) 02:02:41
1076 Bruno Ivanovs 5398 VZ1 V605 00:13:50 (1082) 01:15:43 (1117) 01:19:35 (1110) 01:37:31 (1091) 02:02:41
1077 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5335 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VZ4 V606 00:13:23 (1047) 01:07:19 (1022) 01:11:20 (1026) 01:30:36 (1034) 02:02:49
1078 Matīss Simkevičs 5813 VZ1 V607 00:13:24 (1048) 01:13:33 (1092) 01:16:37 (1078) 01:36:59 (1088) 02:02:57
1079 Marita Dižbite 5636 SZ3 S472 00:14:15 (1114) 01:13:22 (1088) 01:17:56 (1093) 01:37:08 (1090) 02:02:59
1080 Sanita Junele 5621 Selga SZ2 S473 00:13:42 (1073) 01:13:31 (1091) 01:18:02 (1096) 01:36:43 (1085) 02:03:05
1081 Līga Dāboliņa 5694 SZ2 S474 00:11:50 (852) 01:11:18 (1067) 01:15:45 (1069) 01:36:04 (1075) 02:03:24
1082 Evija Kapteine 6136 SZ3 S475 00:13:20 (1043) 01:10:45 (1058) 01:14:47 (1064) 01:35:38 (1069) 02:03:29
1083 Sindija Sirmā 6122 Guddžobs Guddans SZ2 S476 00:12:13 (909) 01:13:04 (1081) 01:17:16 (1084) 01:36:36 (1083) 02:03:30
1084 Agnese Krieva 5199 Guddžobs Guddans SZ1 S477 00:12:13 (912) 01:13:04 (1082) 01:17:22 (1087) 01:36:38 (1084) 02:03:30
1085 Sandis Krutovs 5994 cedric.lv VZ2 V608 00:13:34 (1062) 01:11:56 (1073) 01:16:32 (1076) 01:37:00 (1089) 02:03:54
1086 Egita Pumpure 5536 SZ3 S478 00:12:29 (946) 01:09:19 (1048) 01:13:56 (1054) 01:36:45 (1086) 02:04:45
1087 Aigars Rudzītis 5534 VZ2 V609 00:12:30 (948) 01:09:20 (1049) 01:13:55 (1053) 01:36:46 (1087) 02:04:46
1088 Inese Birģele 15535 SZ4 S479 00:14:21 (1118) 01:12:08 (1074) 01:16:10 (1074) 01:36:23 (1081) 02:04:47
1089 Laima Letiņa 6247 SZ2 S480 00:13:17 (1040) 01:13:50 (1098) 01:18:04 (1098) 01:37:36 (1094) 02:04:58
1090 Inga Riba 5176 Nūjo vesels SZ4 S481 00:14:24 (1121) 01:14:06 (1102) 01:18:02 (1095) 01:38:47 (1102) 02:05:13
1091 Dinara Bekeshova 5582 Accenture SZ2 S482 00:12:48 (995) 01:13:30 (1090) 01:18:06 (1099) 01:37:47 (1095) 02:05:19
1092 Zane Skreija 5684 Emergn #optimized4running SZ2 S483 00:14:53 (1133) 01:15:17 (1112) 01:19:32 (1109) 01:40:05 (1110) 02:05:59
1093 Iveta Zizlāne 5597 SZ4 S484 00:13:44 (1074) 01:12:40 (1077) 01:16:56 (1081) 01:37:35 (1093) 02:06:01
1094 Ineta Lamberte 5161 PRINTFUL SZ3 S485 00:13:16 (1039) 01:11:32 (1069) 01:15:55 (1071) 01:36:06 (1076) 02:06:35
1095 Kaspars Lamberts 5162 VZ3 V610 00:13:17 (1041) 01:10:51 (1060) 01:13:06 (1049) 01:36:07 (1077) 02:06:35
1096 Gints Berņikovs - Bondars 5563 VZ2 V611 00:12:50 (999) 01:13:43 (1097) 01:18:44 (1103) 01:39:22 (1104) 02:06:39
1097 Sofja Gavrilova 5057 Olainfarm SZ2 S486 00:13:14 (1036) 01:13:52 (1099) 01:17:59 (1094) 01:38:14 (1096) 02:06:40
1098 Ieva Strazdiņa 6212 PH Print SZ2 S487 00:12:29 (945) 01:14:31 (1103) 01:19:03 (1104) 01:39:28 (1105) 02:06:50
1099 Elīna Maskale 5085 PRINTFUL SZ1 S488 00:11:52 (859) 01:09:04 (1046) 01:13:26 (1050) 01:34:21 (1055) 02:06:54
1100 Inese Rīna 5596 AnimalPlanet SZ2 S489 00:12:42 (982) 01:15:34 (1116) 01:19:45 (1111) 01:38:44 (1100) 02:06:55
1101 Elvis Bernhards 5894 AnimalPlanet VZ2 V612 00:12:41 (978) 01:15:20 (1114) 01:16:57 (1082) 01:38:45 (1101) 02:06:55
1102 Artjoms Volaščuks 5087 VZ2 V613 00:11:52 (860) 01:09:04 (1047) 01:13:26 (1051) 01:34:29 (1057) 02:06:57
1103 Aleksandrs Voino 5816 VZ3 V614 00:14:02 (1098) 01:13:19 (1086) 01:18:03 (1097) 01:38:25 (1097) 02:07:18
1104 Sarmīte Loce 5395 Lynxdojo SZ4 S490 00:14:31 (1127) 01:13:11 (1084) 01:17:24 (1088) 01:38:34 (1099) 02:07:19
1105 Inese Brēdiķe 5170 Maratona klubs SZ3 S491 00:13:51 (1084) 01:12:52 (1079) 01:17:56 (1092) 01:38:31 (1098) 02:07:21
1106 Rihards Valeniks 5442 CSDD Rēzeknes KAC VZ3 V615 00:14:58 (1134) 01:15:17 (1111) 01:19:30 (1108) 01:40:13 (1111) 02:07:41
1107 Olga Dadeika 5585 Swedbank SZ3 S492 00:13:40 (1071) 01:14:58 (1107) 01:19:58 (1116) 01:39:31 (1106) 02:07:56
1108 Laura Šulca 5851 SZ2 S493 00:12:04 (889) 01:14:56 (1106) 01:19:26 (1106) 01:39:55 (1107) 02:08:20
1109 Sanita Šaitere 5359 Lidosta “Rīga” SZ3 S494 00:15:21 (1140) 01:15:18 (1113) 01:19:21 (1105) 01:40:03 (1109) 02:08:23
1110 Linda Bērziņa 5782 Virsotne/MARMOT SZ2 S495 00:14:06 (1103) 01:14:01 (1100) 01:18:26 (1101) 01:40:00 (1108) 02:08:49
1111 Ilona Ozoliņa 5674 Emergn #optimized4running SZ3 S496 00:14:09 (1106) 01:13:38 (1093) 01:18:07 (1100) 01:40:20 (1112) 02:09:25
1112 Maira Balana 6000 SZ3 S497 00:15:16 (1138) 01:13:42 (1096) 01:18:34 (1102) 01:38:49 (1103) 02:09:28
1113 Anastasija Zabello 6150 SZ2 S498 00:14:09 (1105) 01:16:25 (1125) 01:21:24 (1126) 01:41:08 (1114) 02:09:52
1114 Vjačeslavs Pantepajevs 6149 VZ2 V616 00:14:09 (1104) 01:16:25 (1124) 01:21:26 (1127) 01:41:09 (1115) 02:09:53
1115 Ilva Sīpola 5301 SZ3 S499 00:13:09 (1029) 01:15:03 (1108) 01:19:46 (1112) 01:41:12 (1116) 02:10:16
1116 Elita Vītola 5205 SZ4 S500 00:14:23 (1120) 01:14:48 (1104) 01:19:27 (1107) 01:41:30 (1118) 02:10:27
1117 Ilva Radziņa 5957 SZ3 S501 00:13:57 (1090) 01:15:49 (1119) 01:20:43 (1121) 01:40:46 (1113) 02:10:46
1118 Mārtiņš Veseris 5241 VZ2 V617 00:13:25 (1049) 01:16:03 (1121) 01:20:12 (1117) 01:42:04 (1121) 02:10:50
1119 Laura Briede 5273 SZ2 S502 00:13:56 (1088) 01:15:12 (1109) 01:19:56 (1114) 01:41:49 (1119) 02:10:50
1120 Liene Salmane 5547 DNB Servisa centrs SZ2 S503 00:13:36 (1064) 01:15:16 (1110) 01:20:13 (1118) 01:41:53 (1120) 02:10:59
1121 Kristīne Frolova 5386 Lidosta "Rīga" SZ3 S504 00:14:05 (1102) 01:16:42 (1128) 01:21:16 (1122) 01:42:17 (1123) 02:11:16
1122 Karīna Aksenoka 5029 SZ3 S505 00:14:22 (1119) 01:15:53 (1120) 01:20:35 (1120) 01:42:47 (1124) 02:12:29
1123 Ilze Saukāne 6228 SZ3 S506 00:12:40 (974) 01:16:17 (1123) 01:21:22 (1123) 01:42:09 (1122) 02:12:41
1124 Svetlana Kločko 5609 SIA Joker Ltd. SZ4 S507 00:13:47 (1077) 01:14:55 (1105) 01:19:56 (1115) 01:41:29 (1117) 02:13:01
1125 Aiva ŠĒra 5852 ENGURES SPORTAM SZ3 S508 00:15:22 (1141) 01:16:08 (1122) 01:21:23 (1125) 01:43:55 (1126) 02:14:23
1126 Ieva Anna Ozoliņa 5091 PRINTFUL SZ2 S509 00:14:05 (1101) 01:15:31 (1115) 01:20:33 (1119) 01:44:16 (1129) 02:14:37
1127 Brigita Pētersone 5549 SZ4 S510 00:15:41 (1144) 01:17:08 (1130) 01:21:35 (1128) 01:44:02 (1127) 02:14:44
1128 Liene Čevere 5805 SZ3 S511 00:13:08 (1028) 01:16:40 (1126) 01:21:22 (1124) 01:43:15 (1125) 02:16:08
1129 Zane Auslande 5728 Lynxdojo SZ2 S512 00:15:40 (1143) 01:22:27 (1144) 01:27:25 (1144) 01:48:45 (1132) 02:16:32
1130 Ilze Brokane 5588 Limbaži SKRIEN SZ2 S513 00:14:27 (1124) 01:18:02 (1131) 01:23:23 (1132) 01:46:18 (1131) 02:17:34
1131 Jekaterina Seraja 5035 SZ2 S514 00:13:22 (1046) 01:18:11 (1132) 01:23:10 (1131) 01:45:43 (1130) 02:17:50
1132 Inga Melne 6251 Olainfarm SZ3 S515 00:13:22 (1045) 01:16:41 (1127) 01:21:41 (1129) 01:44:14 (1128) 02:19:20
1133 Verners Ozoliņš 6160 VZ1 V618 00:13:51 (1083) 01:24:00 (1149) 01:30:08 (1149) 01:51:01 (1140) 02:19:32
1134 Ineta Elksne 5196 Cipariņi SZ3 S516 00:16:06 (1149) 01:20:58 (1141) 01:26:15 (1140) 01:50:27 (1139) 02:20:23
1135 Anete Gabrūna 5729 SZ2 S517 00:14:18 (1116) 01:20:50 (1140) 01:26:16 (1141) 01:49:22 (1134) 02:20:59
1136 Denisa Ragovska 5277 DEDA SZ3 S518 00:15:31 (1142) 01:19:31 (1133) 01:25:20 (1134) 01:51:03 (1141) 02:21:01
1137 Māra Miķelsone 5931 Lynxdojo SZ2 S519 00:16:27 (1153) 01:20:34 (1137) 01:25:53 (1139) 01:50:25 (1138) 02:22:30
1138 Elīna Golde 5130 Acsaabols SZ2 S520 00:15:11 (1137) 01:21:39 (1143) 01:26:21 (1143) 01:51:17 (1142) 02:22:50
1139 Olga Bule 5607 SIA Joker Ltd. SZ3 S521 00:15:10 (1136) 01:20:17 (1135) 01:24:51 (1133) 01:50:17 (1135) 02:23:29
1140 Velga Krasovska 5606 SIA Joker Ltd. SZ3 S522 00:15:09 (1135) 01:20:23 (1136) 01:25:50 (1137) 01:50:19 (1136) 02:23:30
1141 Simona Birkenberga 5862 LIESMA SZ2 S523 00:14:52 (1132) 01:21:22 (1142) 01:26:19 (1142) 01:50:24 (1137) 02:24:59
1142 Agita Šmaukstele 5024 Draugiem Group SZ2 S524 00:15:54 (1147) 01:20:48 (1138) 01:25:25 (1135) 01:52:43 (1144) 02:25:29
1143 Līga Zvīdriņa 5739 SZ4 S525 00:16:24 (1152) 01:23:53 (1148) 01:28:40 (1147) 01:53:44 (1146) 02:25:38
1144 Andra Stiebre 5023 Draugiem Group SZ2 S526 00:15:53 (1146) 01:20:49 (1139) 01:25:41 (1136) 01:52:44 (1145) 02:26:05
1145 Astra Breikša 5166 Nūjo priekam SZ3 S527 00:16:21 (1150) 01:23:30 (1147) 01:28:45 (1148) 01:53:54 (1148) 02:26:35
1146 Irēna Šibeika 5461 Nūjo priekam SZ4 S528 00:16:21 (1151) 01:23:29 (1146) 01:28:36 (1146) 01:53:55 (1149) 02:26:35
1147 Aivars Kronbergs 5108 TUKUMS VZ4 V619 00:15:16 (1139) 01:20:15 (1134) 01:25:52 (1138) 01:51:50 (1143) 02:27:58
1148 Madara Petrovska 15555 SZ2 S529 00:14:34 (1128) 01:22:28 (1145) 01:28:26 (1145) 01:53:50 (1147) 02:28:45
1149 Ilze Brauna 5471 Lynxdojo SZ3 S530 00:15:47 (1145) 01:24:28 (1150) 01:30:19 (1150) 01:55:37 (1150) 02:29:10
1150 Laura Vilka 6261 SZ2 S531 00:55:38 (1171) 01:46:29 (1170) 01:50:50 (1170) 02:07:54 (1161) 02:30:57
1151 Raivis Bartušauskis 5122 Doles sala VZ3 V620 00:14:30 (1126) 01:16:49 (1129) 01:21:51 (1130) 01:49:09 (1133) 02:33:11
1152 Marta Dieviņa 6004 EY SZ2 S532 00:14:20 (1117) 01:25:44 (1151) 01:30:49 (1151) 01:58:50 (1151) 02:34:05
1153 Dana Zandersone 5804 Swedbank SZ2 S533 00:16:36 (1154) 01:42:50 (1169) 01:46:52 (1165) 02:07:42 (1160) 02:34:36
1154 Agnese Kuzmina 5535 Jāņa sēta SZ2 S534 00:16:50 (1158) 01:28:21 (1155) 01:33:18 (1152) 01:59:09 (1154) 02:35:56
1155 Guna Balakleite 5537 Jāņa sēta SZ2 S535 00:16:52 (1159) 01:28:24 (1157) 01:33:25 (1154) 01:59:08 (1153) 02:35:56
1156 Dana Spulle 5533 Jāņa sēta SZ2 S536 00:16:50 (1157) 01:28:23 (1156) 01:33:24 (1153) 01:59:05 (1152) 02:35:58
1157 Evija Homko 6134 SZ2 S537 00:16:40 (1155) 01:27:46 (1152) 01:33:30 (1155) 02:00:53 (1155) 02:36:12
1158 Dagmāra Freiberga 5293 SZ4 S538 00:15:57 (1148) 01:28:16 (1154) 01:34:36 (1156) 02:01:13 (1156) 02:37:25
1159 Inita Kuningasa 5275</