Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Stirnu buka splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 Rezultāts
1 Aleksandrs Juška 3244 Pearl Latvija V1 V1 00:10:03 (2) 00:12:16 (1) 00:22:20 (1) 00:35:59
2 Braens Meškis 3458 V1 V2 00:10:11 (4) 00:12:24 (2) 00:22:49 (2) 00:36:56
3 Renārs Leiskins 3121 Daugavpils Runners V1 V3 00:10:05 (3) 00:12:27 (4) 00:23:27 (3) 00:37:17
4 Edijs Vilnis 3690 Biznesa parks ABAVA V1 V4 00:10:54 (6) 00:12:26 (3) 00:23:59 (5) 00:37:39
5 Jānis Ābols 3339 Maratona klubs V1 V5 00:10:38 (5) 00:13:02 (5) 00:23:58 (4) 00:38:22
6 Andris Bukovskis 13323 TEAM BUKIŅI V1 V6 00:11:20 (12) 00:13:42 (12) 00:24:02 (6) 00:38:41
7 Atis Jansons 3451 Swedbank V1 V7 00:11:34 (15) 00:13:36 (11) 00:24:23 (11) 00:38:42
8 Arturs Nordens 3356 V1 V8 00:11:13 (9) 00:13:32 (8) 00:24:21 (9) 00:38:46
9 Iveta Pūpola 3622 Maratona klubs S1 S1 00:11:36 (16) 00:13:50 (15) 00:24:19 (8) 00:38:48
10 Dmitrijs Belousovs 3010 V1 V9 00:11:33 (14) 00:13:50 (14) 00:24:30 (12) 00:38:51
11 Jānis Dambergs 3250 V1 V10 00:11:20 (11) 00:13:46 (13) 00:24:18 (7) 00:38:51
12 Konstantīns Dinārs 3161 Emergn V1 V11 00:11:16 (10) 00:13:35 (10) 00:24:34 (13) 00:39:24
13 Agita Kaļva 3376 Ķegumā spēks S1 S2 00:11:09 (8) 00:13:32 (9) 00:24:23 (10) 00:39:48
14 Nauris Aukmanis 13318 PATRIA SPORTLAND V1 V12 00:11:04 (7) 00:13:25 (7) 00:24:49 (14) 00:40:00
15 Irīna Štūla-pankoka 3496 S1 S3 00:11:46 (19) 00:14:13 (17) 00:25:02 (16) 00:40:04
16 Matthew Nelson 3127 V1 V13 00:11:40 (17) 00:14:24 (19) 00:25:21 (17) 00:40:12
17 Haralds Jansons 13307 V1 V14 00:11:30 (13) 00:14:01 (16) 00:24:52 (15) 00:40:18
18 Anna Frolova 13306 Liesma S1 S4 00:11:40 (18) 00:14:17 (18) 00:25:23 (18) 00:40:36
19 Intars Driksna 3226 Venden V1 V15 00:12:08 (21) 00:14:40 (21) 00:25:57 (19) 00:42:06
20 Monta Skalbe 3558 Bioderma S1 S5 00:12:32 (26) 00:15:00 (26) 00:26:55 (23) 00:42:28
21 Emīls Čertogonovs 3364 VENDEN V1 V16 00:11:53 (20) 00:14:27 (20) 00:26:14 (20) 00:42:48
22 Edvīns Jaudzems 3665 SPORTLAND V1 V17 00:12:29 (25) 00:14:52 (24) 00:27:03 (26) 00:42:48
23 Alise Gabriela Miteniece 3604 S1 S6 00:12:48 (28) 00:15:37 (30) 00:26:47 (21) 00:43:15
24 Lauris Vītols 3001 SUBARU AD REM Auto V1 V18 00:12:34 (27) 00:15:10 (27) 00:26:50 (22) 00:43:31
25 Didzis Jurgelāns 3618 Benu aptieka V1 V19 00:12:28 (23) 00:14:48 (23) 00:26:57 (25) 00:43:31
26 Fredrik Hagstroem 3285 Emergn V1 V20 00:12:14 (22) 00:14:55 (25) 00:26:56 (24) 00:43:36
27 Ernests Veinbergs 3590 V1 V21 00:14:19 (47) 00:16:28 (42) 00:28:07 (31) 00:44:14
28 Deniss Macevičs 3522 Bauskas sākumskola V1 V22 00:12:49 (29) 00:15:19 (28) 00:27:55 (29) 00:44:21
29 Juris Brēdiķis 3100 Maratons klubs V1 V23 00:12:54 (30) 00:15:36 (29) 00:27:30 (28) 00:44:22
30 Gatis Lozbergs 3438 Limbaži SKRIEN V1 V24 00:13:34 (35) 00:15:40 (32) 00:28:29 (35) 00:44:27
31 Armīns Gasjūns 3023 V1 V25 (505) (505) (504) 00:44:48
32 Emīls Krauze 3189 V1 V26 00:13:26 (32) 00:15:39 (31) 00:28:02 (30) 00:44:49
33 Jūlija Sarksjana 13363 S1 S7 00:13:13 (31) 00:15:47 (33) 00:28:11 (32) 00:45:09
34 Līga Krūmiņa 3528 Milzkalnes sākumskola S1 S8 (605) (605) (604) 00:45:13
35 Lauris Zālītis 3116 V1 V27 (523) (523) (522) 00:45:24
36 Ģirts Bērziņš 3117 V1 V28 00:13:35 (36) 00:16:11 (35) 00:28:13 (33) 00:45:29
37 Rolands Kursišs 13450 V1 V29 00:13:57 (42) 00:16:45 (45) 00:28:50 (37) 00:45:34
38 Andris Vilcāns 3484 V1 V30 00:13:50 (38) 00:16:17 (39) 00:28:43 (36) 00:45:38
39 Martins Puņeiko 3659 PH Print V1 V31 00:13:32 (34) 00:16:03 (34) 00:28:19 (34) 00:45:38
40 Oskars Mozmacs 13329 V1 V32 00:14:02 (45) 00:16:27 (41) 00:29:10 (40) 00:45:56
41 Daiva Olberkyte Elstiņa 3055 S1 S9 00:13:31 (33) 00:16:24 (40) 00:29:12 (41) 00:45:57
42 Līva Andersone 3154 S1 S10 00:14:01 (44) 00:16:41 (44) 00:29:01 (39) 00:46:00
43 Mārcis Goldbergs 3504 Baltais V1 V33 00:13:37 (37) 00:16:12 (36) 00:29:21 (43) 00:46:07
44 Kajs Fogelis 13327 V1 V34 00:12:28 (24) 00:14:43 (22) 00:27:25 (27) 00:46:11
45 Maija Pūpola 3457 Maratona klubs S1 S11 00:13:56 (41) 00:16:36 (43) 00:28:59 (38) 00:46:22
46 Artūrs Grebstelis 3623 Ej! V1 V35 00:14:48 (61) 00:17:18 (52) 00:29:39 (45) 00:47:04
47 Aigars Auziņš 3008 PRINTFUL V1 V36 00:14:16 (46) 00:17:05 (50) 00:29:20 (42) 00:47:16
48 Sandis Daubars 3011 SUBARU AD REM Auto V1 V37 00:14:37 (55) 00:17:14 (51) 00:30:34 (53) 00:47:23
49 Dagnija Kāpiņa 3589 S1 S12 00:14:27 (49) 00:17:00 (48) 00:29:39 (44) 00:47:25
50 Renārs Felcis 3486 FB V1 V38 00:15:16 (73) 00:17:36 (59) 00:30:33 (52) 00:47:26
51 Āris Ozoliņš 3444 V1 V39 00:14:43 (58) 00:17:19 (54) 00:30:20 (50) 00:47:38
52 Inga Brikmane 3160 S1 S13 00:14:26 (48) 00:17:19 (53) 00:30:02 (46) 00:47:56
53 Lidija Zeile 3573 Bioderma S1 S14 00:14:39 (56) 00:17:22 (55) 00:30:11 (47) 00:48:07
54 Andis Jonāns 3600 Atmosphere Cafe V1 V40 00:13:55 (40) 00:16:14 (37) 00:30:13 (49) 00:48:22
55 Roberts Iļjušenko 3601 Atmosphere Cafe V1 V41 00:13:59 (43) 00:16:54 (46) 00:30:27 (51) 00:48:22
56 Gatis Poltiņņikovs 3602 Atmosphere Cafe V1 V42 00:13:53 (39) 00:16:15 (38) 00:30:12 (48) 00:48:22
57 Pāvels Janovičs 6066 lsc V1 V43 00:14:30 (51) 00:17:02 (49) 00:31:04 (60) 00:48:35
58 Marija Nelsone 3126 S1 S15 00:14:35 (53) 00:17:34 (58) 00:30:37 (55) 00:48:36
59 Markuss Jirgensons 3442 V1 V44 00:17:35 (159) 00:19:58 (136) 00:33:05 (89) 00:48:55
60 Krišjānis Eduards Kvēps 3518 V1 V45 00:14:32 (52) 00:16:57 (47) 00:30:39 (56) 00:49:04
61 Arnis Veismanis 3332 V1 V46 (559) (559) (558) 00:49:05
62 Kaspars Blaumanis 3634 V1 V47 00:14:41 (57) 00:17:25 (56) 00:31:02 (59) 00:49:29
63 Daumants Švampe 3298 V1 V48 00:15:26 (78) 00:18:00 (66) 00:31:43 (66) 00:49:32
64 Reinis Gruduls 3288 V1 V49 00:16:30 (118) 00:18:33 (84) 00:32:03 (71) 00:49:37
65 Sandis Gugāns 3383 V1 V50 00:15:34 (81) 00:18:10 (70) 00:31:24 (63) 00:49:37
66 Mārtiņš Birznieks 3167 V1 V51 00:17:32 (155) 00:19:58 (135) 00:32:40 (76) 00:49:39
67 Liene Stiebriņa 3327 Swedbank S1 S16 00:14:28 (50) 00:17:26 (57) 00:30:52 (58) 00:49:40
68 Mikus Saulītis 3024 V1 V52 00:14:46 (59) 00:17:45 (62) 00:30:44 (57) 00:49:54
69 Ilze Tooma 3511 Nav S1 S17 00:15:16 (74) 00:18:20 (74) 00:31:43 (67) 00:49:59
70 Laura Salnāja 3064 S1 S18 00:14:47 (60) 00:17:47 (64) 00:31:18 (61) 00:50:00
71 Nataļja Arbeitere 3431 S1 S19 00:16:00 (95) 00:18:32 (83) 00:31:47 (69) 00:50:00
72 Imants Salnājs 3596 V1 V53 00:15:05 (67) 00:17:44 (61) 00:31:46 (68) 00:50:00
73 Anita Ieviņa 13364 S1 S20 00:15:20 (77) 00:18:04 (68) 00:31:52 (70) 00:50:01
74 Ivars Noviks 3636 V1 V54 00:14:48 (62) 00:17:46 (63) 00:31:22 (62) 00:50:06
75 Kristīne Dakša-Junolainena 3136 Juno Team S1 S21 00:15:03 (64) 00:18:11 (71) 00:31:39 (65) 00:50:07
76 Sanita Strazdiņa 3443 S1 S22 (592) (592) (591) 00:50:10
77 Ļubova Krēmere 3043 Swedbank S1 S23 00:15:15 (71) 00:18:12 (72) 00:31:38 (64) 00:50:21
78 Boriss Lisjonoks 3452 V1 V55 00:15:13 (70) 00:18:04 (67) 00:32:48 (81) 00:50:28
79 Aigars Kuļšs 13317 ENGURES VSKOLA V1 V56 (631) (631) (630) 00:50:31
80 Diāna Elksne 3660 SPORTLAND S1 S24 00:15:45 (85) 00:18:51 (91) 00:32:47 (80) 00:50:35
81 Sanita Kolna 3381 S1 S25 (578) (578) (577) 00:50:46
82 Ieva Livčāne 3067 S1 S26 00:15:39 (84) 00:18:41 (86) 00:32:20 (72) 00:50:58
83 Santa Krampāne 3553 Bioderma S1 S27 00:16:28 (115) 00:19:33 (113) 00:32:59 (85) 00:51:01
84 Elīna Purcena 3333 S1 S28 (560) (560) (559) 00:51:08
85 Lāsma Millere 3447 Milleri S1 S29 (593) (593) (592) 00:51:14
86 Edijs Laškovs 3498 V1 V57 00:15:50 (87) 00:18:31 (81) 00:32:38 (75) 00:51:20
87 Raitis Ābelnieks 3405 V1 V58 00:15:15 (72) 00:18:32 (82) 00:32:31 (74) 00:51:21
88 Laura Andersone 3222 S1 S30 00:15:37 (83) 00:18:45 (89) 00:33:07 (90) 00:51:25
89 Raimonds Roķis 3286 V1 V59 00:17:13 (140) 00:19:52 (131) 00:33:38 (97) 00:51:35
90 Laima Hauka 3639 Accenture S1 S31 00:17:16 (144) 00:20:01 (138) 00:33:46 (101) 00:51:37
91 Uldis Rūsa 3019 V1 V60 00:15:28 (79) 00:18:08 (69) 00:34:13 (112) 00:51:42
92 Kristiāna Ritenberga 3357 Tukuma 2. vidusskola S1 S32 00:15:56 (93) 00:18:53 (92) 00:32:26 (73) 00:51:42
93 Aldis Ločmelis 3147 V1 V61 (530) (530) (529) 00:51:45
94 Inārs Roģis 3614 BALTAIS V1 V62 00:16:07 (100) 00:19:04 (98) 00:33:04 (87) 00:51:56
95 Artis Mundurs 3216 V1 V63 00:16:43 (131) 00:19:41 (119) 00:33:51 (103) 00:51:57
96 Dzintars Borozinskis 3463 MARATONA KLUBS V1 V64 00:15:20 (76) 00:18:14 (73) 00:32:50 (82) 00:52:01
97 Paula Jakuševa 3072 S1 S33 00:15:52 (89) 00:18:56 (94) 00:33:20 (93) 00:52:04
98 Roberts Meijers 13326 V1 V65 00:14:50 (63) 00:17:59 (65) 00:32:52 (83) 00:52:04
99 Inga Bukovska 13322 TEAM BUKIŅI S1 S34 00:15:35 (82) 00:18:41 (87) 00:33:03 (86) 00:52:05
100 Arnis Pirogs 3256 V1 V66 00:15:11 (69) 00:18:31 (80) 00:32:55 (84) 00:52:06
101 Ričards Alekss Švaglis 3258 V1 V67 00:15:51 (88) 00:18:25 (79) 00:33:05 (88) 00:52:10
102 Juris Jirgensons 3440 V1 V68 00:17:38 (161) 00:20:21 (146) 00:34:04 (108) 00:52:14
103 Inita Jankeviča 3214 Swedbank S1 S35 00:15:18 (75) 00:18:21 (75) 00:32:44 (78) 00:52:25
104 Didzis Brants 3059 Matison's Runner Club V1 V69 00:15:04 (65) 00:18:22 (76) 00:32:47 (79) 00:52:29
105 Normunds Tumulis 3652 V1 V70 00:15:53 (91) 00:18:43 (88) 00:33:37 (96) 00:52:36
106 Anda Petrova 3305 S1 S36 00:15:05 (66) 00:18:22 (77) 00:33:18 (92) 00:52:40
107 Jolanta Bernupe 3580 Bioderma S1 S37 00:16:28 (116) 00:19:22 (106) 00:33:45 (100) 00:52:41
108 Ieva Otaņķe 3069 Maratona klubs S1 S38 00:15:53 (90) 00:19:06 (99) 00:33:41 (99) 00:52:43
109 Rigonda Germova 3627 S1 S39 00:15:33 (80) 00:18:22 (78) 00:32:41 (77) 00:52:51
110 Elīna Vesere 3276 S1 S40 00:15:08 (68) 00:18:40 (85) 00:33:36 (95) 00:52:58
111 Andris Terentjevs 3103 V1 V71 00:17:19 (145) 00:20:17 (143) 00:34:33 (115) 00:53:00
112 Ernests Tolpežņikovs 3035 ind V1 V72 (508) (508) (507) 00:53:03
113 Viesturs Tamulis 3314 SIA Joker Ltd. V1 V73 00:15:47 (86) 00:18:50 (90) 00:33:26 (94) 00:53:08
114 Maksims Brjuncovs 3674 ZILBER V1 V74 00:16:11 (104) 00:19:26 (108) 00:34:58 (129) 00:53:26
115 Una Muriņa 3566 Bioderma S1 S41 00:16:10 (103) 00:19:18 (104) 00:34:04 (109) 00:53:27
116 Normunds Šērs 3353 ENGURES SPORTAM V1 V75 (567) (567) (566) 00:53:28
117 Irina Lugovaja 3446 Sporta klubs "Vēsma" S1 S42 00:16:49 (132) 00:20:04 (139) 00:34:38 (118) 00:53:32
118 Roberta Ernsone 3675 S1 S43 00:16:59 (133) 00:19:52 (132) 00:34:36 (116) 00:53:33
119 Arnita FreinĀte 3454 Engures sportam/Jadals S1 S44 (596) (596) (595) 00:53:34
120 Ivars Rutkops 3531 V1 V76 (607) (607) (606) 00:53:35
121 Krists Dabra 3201 V1 V77 00:17:33 (157) 00:20:22 (148) 00:35:02 (131) 00:53:36
122 Kārlis Kalniņš 13330 V1 V78 00:14:36 (54) 00:17:38 (60) 00:33:08 (91) 00:53:39
123 Helvijs Siubra 3146 V1 V79 00:16:08 (101) 00:19:02 (96) 00:34:09 (110) 00:53:42
124 Jūlija Patrejeva 3552 Bioderma S1 S45 00:16:06 (97) 00:19:07 (100) 00:34:01 (106) 00:53:44
125 Jelizaveta Zima 3560 Bioderma S1 S46 00:16:06 (98) 00:19:08 (101) 00:34:00 (105) 00:53:44
126 Liene Terentjeva 3094 S1 S47 00:16:16 (107) 00:19:20 (105) 00:33:53 (104) 00:53:48
127 Elina Farenhorste 3221 Umlej marathon team S1 S48 00:16:37 (125) 00:19:44 (125) 00:34:46 (122) 00:53:51
128 Inga Sīle 3567 Bioderma S1 S49 00:16:07 (99) 00:19:28 (110) 00:34:03 (107) 00:53:52
129 Natālija Gostenkova 3561 Bioderma S1 S50 00:16:40 (129) 00:19:45 (126) 00:34:29 (113) 00:53:54
130 Liene Glāzere 13319 Sporta klubs "Vēsma"/ S1 S51 00:16:34 (121) 00:19:35 (115) 00:34:10 (111) 00:53:57
131 Valdis Vaišļa 3306 Swedbank V1 V80 00:17:36 (160) 00:20:51 (165) 00:35:20 (141) 00:54:02
132 Alla Radžabova-Cinovska 3369 Maratona klubs S1 S52 00:16:21 (112) 00:19:36 (116) 00:34:48 (124) 00:54:05
133 Kristaps Sniķers 3283 Lidosta “Rīga” V1 V81 00:16:14 (106) 00:19:14 (103) 00:34:37 (117) 00:54:06
134 Gints Gasiņš 3420 V1 V82 00:17:09 (136) 00:20:01 (137) 00:34:30 (114) 00:54:06
135 Artūrs Sniedzītis 3410 V1 V83 00:16:13 (105) 00:19:41 (120) 00:34:39 (119) 00:54:10
136 Beāte Kobilinska 3638 LNV S1 S53 (623) (623) (622) 00:54:32
137 Andra Diāna Vējiņa 3097 S1 S54 00:16:24 (114) 00:19:44 (124) 00:35:03 (132) 00:54:34
138 Andris Pidža 3529 Zelta Zirgs V1 V84 (606) (606) (605) 00:54:34
139 Kristaps Aksenoks 3413 V1 V85 00:15:58 (94) 00:19:04 (97) 00:33:50 (102) 00:54:42
140 Kaspars Kumpiņš 3678 V1 V86 (625) (625) (624) 00:54:43
141 Valdis Mednis 3532 Motoklubs Ape V1 V87 (608) (608) (607) 00:54:45
142 Līga Henke 3572 Bioderma S1 S55 00:16:32 (120) 00:19:48 (128) 00:34:42 (120) 00:54:46
143 Ilze Catlakše 3392 EY S1 S56 (581) (581) (580) 00:54:47
144 Kaspars Janēvičs 3255 Valmiermuižas alus V1 V88 00:15:55 (92) 00:18:54 (93) 00:33:40 (98) 00:54:48
145 Edgars Ozoliņš 3252 Valmiermuižas alus V1 V89 00:16:16 (108) 00:19:35 (114) 00:34:45 (121) 00:54:53
146 Evita Strauta 3028 SK Vēsma S1 S57 (506) (506) (505) 00:54:55
147 Jurģis Muskats 3682 SPORTLAND V1 V90 00:16:19 (110) 00:19:11 (102) 00:35:00 (130) 00:54:56
148 Marta Saliņa 3066 S1 S58 00:17:15 (142) 00:20:22 (147) 00:35:57 (150) 00:54:57
149 Aiva Mellēna 3606 Ozolkalns S1 S59 00:16:39 (128) 00:19:54 (133) 00:35:05 (133) 00:54:58
150 Laura Veličko 3642 Verus Amor S1 S60 00:17:14 (141) 00:20:12 (142) 00:35:29 (144) 00:55:01
151 Miķelis Kristofs Riba 3206 Zaļo Vārnu aizsardzība V1 V91 00:16:35 (122) 00:19:29 (111) 00:35:13 (137) 00:55:04
152 Daina Silgale 3200 S1 S61 00:18:10 (181) 00:21:05 (174) 00:35:28 (143) 00:55:07
153 Ēriks Jukams 3204 V1 V92 (540) (540) (539) 00:55:16
154 Aleksandra Domanska 3562 Bioderma S1 S62 00:16:22 (113) 00:19:28 (109) 00:34:51 (125) 00:55:18
155 Līva Tomsone 3058 S1 S63 00:16:31 (119) 00:19:31 (112) 00:35:13 (136) 00:55:28
156 Reinis Kozilāns 3301 V1 V93 00:17:26 (150) 00:20:43 (160) 00:35:19 (140) 00:55:28
157 Pēteris Zvirgzdiņš 3537 V1 V94 00:08:57 (1) 00:13:04 (6) 00:30:36 (54) 00:55:28
158 Mārcis Grīnbergs 3253 RR V1 V95 00:18:01 (174) 00:20:30 (149) 00:36:27 (163) 00:55:29
159 Ināra Nordena 3358 S1 S64 00:17:16 (143) 00:20:31 (150) 00:34:57 (127) 00:55:31
160 Liāna Brēdenfelde 3461 Marienburgas Vilki S1 S65 00:16:39 (127) 00:19:42 (122) 00:34:58 (128) 00:55:32
161 Aivis Putnāns 3512 Engures sportam I Sporta Patriots V1 V96 00:17:45 (165) 00:20:37 (153) 00:36:06 (157) 00:55:32
162 Kristaps Niedols 3207 3D running V1 V97 00:18:50 (216) 00:21:03 (172) 00:36:50 (172) 00:55:58
163 Annija Sokolova 3386 Swedbank S1 S66 00:18:16 (184) 00:21:07 (175) 00:36:02 (154) 00:55:58
164 Edgars Grīga 3396 Swedbank V1 V98 00:18:19 (186) 00:20:46 (163) 00:36:01 (153) 00:55:58
165 Renārs Bents 3262 V1 V99 00:16:30 (117) 00:19:38 (117) 00:35:18 (139) 00:55:59
166 Aivars Seržants 3271 V1 V100 00:17:12 (139) 00:19:55 (134) 00:34:46 (123) 00:56:01
167 Toms Lučins 3120 V1 V101 00:16:10 (102) 00:19:25 (107) 00:35:11 (135) 00:56:03
168 Uldis Veits 3579 Bioderma V1 V102 00:17:29 (153) 00:20:49 (164) 00:35:58 (151) 00:56:03
169 Everita Balande 3141 S1 S67 00:16:37 (124) 00:20:05 (140) 00:35:16 (138) 00:56:10
170 Marats Bogdanovs 3062 V1 V103 00:18:22 (190) 00:21:16 (181) 00:36:53 (173) 00:56:13
171 Līva Bogdanova 3063 S1 S68 00:18:26 (193) 00:21:19 (183) 00:36:53 (174) 00:56:13
172 Ieva Marta Gintere 3445 S1 S69 00:16:39 (126) 00:19:42 (121) 00:35:26 (142) 00:56:20
173 Gunita Kodoliņa 3051 S1 S70 (513) (513) (512) 00:56:21
174 Tatjana Āboliņa 3240 Maratona Klubs S1 S71 (541) (541) (540) 00:56:24
175 Signe Strujevica 3472 DNB Servisa centrs S1 S72 00:17:21 (147) 00:20:43 (161) 00:36:28 (165) 00:56:24
176 Inita Klidzeja 3174 S1 S73 00:18:51 (217) 00:22:03 (210) 00:36:32 (167) 00:56:30
177 Inta Kozilāne 3302 S1 S74 00:17:26 (151) 00:20:42 (157) 00:35:56 (149) 00:56:30
178 Gunta Kalniņa 3375 S1 S75 (575) (575) (574) 00:56:32
179 Agnese Kalniņa 3435 S1 S76 (591) (591) (590) 00:56:34
180 Linda Bernarde 3113 S1 S77 00:18:37 (203) 00:21:58 (207) 00:36:48 (170) 00:56:38
181 Juris Barbals 3272 V1 V104 00:17:09 (135) 00:20:43 (159) 00:35:59 (152) 00:56:38
182 Thibaud Tocqueville 3631 V1 V105 00:18:34 (201) 00:21:38 (190) 00:36:56 (178) 00:56:38
183 Santa Šemeta 3142 S1 S78 00:18:37 (204) 00:22:00 (208) 00:36:48 (171) 00:56:39
184 Dāvis Eduards Tarvids 13321 V1 V106 00:17:52 (170) 00:20:08 (141) 00:36:11 (159) 00:56:39
185 Arturs Arbeiters 3432 V1 V107 00:16:41 (130) 00:19:43 (123) 00:34:53 (126) 00:56:41
186 Andis Mčedlišvili 3610 Baltais V1 V108 00:18:45 (209) 00:21:43 (196) 00:36:55 (177) 00:56:41
187 Enno Martins Andersons 3611 Baltais V1 V109 00:18:45 (210) 00:21:40 (192) 00:36:54 (176) 00:56:41
188 Artūrs Vrubļevskis 3464 V1 V110 00:17:51 (169) 00:20:41 (156) 00:35:49 (148) 00:56:49
189 Atis Vrubļevskis 3466 Surikāti V1 V111 00:17:50 (168) 00:20:40 (155) 00:35:48 (147) 00:56:49
190 Undīne Līduma 3084 Latvijas Finieris S1 S79 00:17:20 (146) 00:20:19 (144) 00:36:04 (155) 00:56:51
191 Sandra Viekale - Gasjūne 3022 S1 S80 (504) (504) (503) 00:56:58
192 Juris Gailis 3592 V1 V112 00:18:02 (175) 00:21:11 (178) 00:37:00 (181) 00:56:58
193 Edgars Ligeris 3110 V1 V113 (520) (520) (519) 00:56:59
194 Vitālijs Obuhovs 3647 Benu aptieka V1 V114 00:18:03 (176) 00:21:21 (184) 00:36:31 (166) 00:57:01
195 Dana Tuča 3550 Bioderma S1 S81 00:16:20 (111) 00:19:48 (127) 00:35:39 (145) 00:57:04
196 Ervīns Fiļovs 3363 PAC PA SEVI V1 V115 (571) (571) (570) 00:57:07
197 Heinrihs Otomers 3403 V1 V116 00:17:35 (158) 00:20:54 (167) 00:36:27 (164) 00:57:16
198 Agnese Dobele 3687 S1 S82 00:17:11 (138) 00:20:19 (145) 00:35:40 (146) 00:57:18
199 Adrians Dobelis 3688 V1 V117 00:16:03 (96) 00:18:59 (95) 00:35:06 (134) 00:57:19
200 Rita Jansone 3310 S1 S83 00:17:46 (166) 00:21:03 (173) 00:36:05 (156) 00:57:21
201 Dana Sila 3292 Jēkabpils S1 S84 (551) (551) (550) 00:57:22
202 Sanija Alksne 3052 S1 S85 (514) (514) (513) 00:57:27
203 Karīna Kahanova 3234 Venden S1 S86 00:17:39 (162) 00:20:57 (168) 00:36:24 (161) 00:57:39
204 Baiba Ledaine 13325 BIODERMA S1 S87 00:18:03 (177) 00:21:12 (179) 00:37:05 (185) 00:57:50
205 Daina Kumpiņa 3164 Lidosta “Rīga” S1 S88 (534) (534) (533) 00:57:52
206 Elmārs Mamajs 3476 V1 V118 00:18:55 (222) 00:21:49 (204) 00:38:04 (200) 00:57:52
207 Raimonds Biedrītis 3245 Grauda Spēks V1 V119 00:18:34 (200) 00:21:44 (198) 00:36:57 (179) 00:58:07
208 Ilze Filipova 3227 S1 S89 00:19:45 (257) 00:22:35 (228) 00:37:58 (196) 00:58:08
209 Mairis Levans 3425 Cēsu draugu grupa V1 V120 00:19:31 (247) 00:22:32 (227) 00:37:36 (190) 00:58:08
210 Kristīne Grava 3213 S1 S90 00:17:07 (134) 00:20:40 (154) 00:36:33 (168) 00:58:09
211 Markuss Āboliņš 3016 Maratona Klubs V1 V121 (502) (502) (501) 00:58:11
212 Elmārs Vanags 13373 DNB Servisa centrs V1 V122 00:16:36 (123) 00:19:50 (130) 00:36:09 (158) 00:58:12
213 Santa Šteinerte 3505 Tukuma 2.vidusskola S1 S91 00:17:11 (137) 00:20:34 (151) 00:36:23 (160) 00:58:15
214 Dace Kukule 3653 FlyMeAway S1 S92 00:18:46 (211) 00:21:57 (206) 00:38:03 (199) 00:58:33
215 Sindija Jaunzema 3696 S1 S93 00:18:53 (220) 00:21:54 (205) 00:37:52 (194) 00:58:41
216 Luīze Dejus 13313 S1 S94 00:19:46 (258) 00:23:05 (251) 00:38:29 (215) 00:58:41
217 Artūrs Melzobs 3012 PRINTFUL V1 V123 00:18:42 (206) 00:21:44 (197) 00:37:59 (197) 00:58:48
218 Laine Čukure - Krievāne 3485 S1 S95 00:18:59 (225) 00:22:26 (223) 00:38:19 (207) 00:58:49
219 Solvita Gaile 3593 S1 S96 00:18:29 (196) 00:21:42 (195) 00:37:01 (182) 00:58:50
220 Santa Krasovska 3603 Kocēnu novads 1 S1 S97 00:19:41 (254) 00:22:53 (243) 00:38:15 (204) 00:58:50
221 Māra Nikoluškina 3559 Bioderma S1 S98 00:17:25 (149) 00:20:51 (166) 00:37:02 (183) 00:58:58
222 Elīna Dejus 13314 Abavas vīni S1 S99 00:19:49 (259) 00:23:05 (252) 00:38:31 (216) 00:58:59
223 Toms Jansons 3419 Kaugurnieki V1 V124 (590) (590) (589) 00:59:06
224 Annija Belogrudova 3196 Guddžobs Guddans S1 S100 00:19:43 (256) 00:23:09 (253) 00:38:39 (220) 00:59:08
225 Daiga Vērse 3368 Swedbank S1 S101 00:19:05 (228) 00:22:36 (230) 00:38:24 (209) 00:59:12
226 Inita Indrāne 3654 FlyMeAway S1 S102 00:19:06 (229) 00:22:29 (225) 00:38:02 (198) 00:59:12
227 Sandra Bušaite 3488 S1 S103 00:17:40 (163) 00:20:45 (162) 00:36:54 (175) 00:59:13
228 Madara Bukša 3132 S1 S104 00:18:14 (183) 00:21:28 (187) 00:37:18 (187) 00:59:14
229 Anta Akantjeva Ummere 3465 ind. S1 S105 00:19:38 (252) 00:22:43 (235) 00:38:26 (212) 00:59:20
230 Sintija Vasiļevska 13371 S1 S106 00:17:57 (172) 00:21:28 (188) 00:37:57 (195) 00:59:23
231 Laura Stupaka 3107 S1 S107 00:17:45 (164) 00:21:11 (177) 00:37:27 (188) 00:59:27
232 Guntis Meinerts 3165 V1 V125 00:17:58 (173) 00:21:14 (180) 00:38:42 (222) 00:59:31
233 Normunds Bulis 3439 Swedbank V1 V126 00:18:21 (189) 00:21:30 (189) 00:38:05 (201) 00:59:31
234 Sanita Pehlaka 3613 BALTAIS S1 S108 00:17:23 (148) 00:21:07 (176) 00:37:34 (189) 00:59:32
235 Kristīne Salnāja 3115 S1 S109 (522) (522) (521) 00:59:35
236 Santa Marhele 3202 S1 S110 00:18:24 (191) 00:21:48 (201) 00:37:43 (192) 00:59:36
237 Vitālijs Šidla 3156 Bauskas sākumskola V1 V127 (532) (532) (531) 00:59:40
238 Reinis Polačenko 3698 HAVI Logistics V1 V128 00:18:31 (198) 00:21:39 (191) 00:38:17 (206) 00:59:45
239 Tatjana Maksimova 3143 Swedbanka S1 S111 (529) (529) (528) 00:59:47
240 Juris Riba 3205 Zaļo Vārnu aizsardzība V1 V129 00:18:28 (195) 00:21:25 (186) 00:38:27 (213) 00:59:47
241 Elīna Santa Mellēna 3626 Ozolkalns S1 S112 00:18:35 (202) 00:21:45 (199) 00:37:03 (184) 00:59:48
242 Vitalijs Fisenkovs 3650 Lacerta Running Team V1 V130 00:18:47 (212) 00:21:22 (185) 00:38:56 (226) 00:59:48
243 Alīna Fisenkova 3697 Lacerta Running Team S1 S113 00:18:47 (213) 00:21:47 (200) 00:38:55 (225) 00:59:48
244 Zane Krastiņa 3482 Frozes S1 S114 00:17:31 (154) 00:20:57 (169) 00:36:58 (180) 00:59:49
245 Kristīne Taube 3564 Bioderma S1 S115 00:17:49 (167) 00:20:59 (170) 00:37:17 (186) 00:59:49
246 Ivo Bērziņš 3080 AJ Furniture V1 V131 00:17:33 (156) 00:20:36 (152) 00:36:47 (169) 01:00:04
247 Eva Kauliņa 3000 S1 S116 00:18:44 (207) 00:22:08 (215) 00:38:24 (208) 01:00:08
248 Dina Briede 13311 Saldus boksa klubs S1 S117 00:18:17 (185) 00:21:40 (193) 00:38:05 (202) 01:00:12
249 Rihards Strauts 3030 SK Vēsma, Rīgas 41. vidusskola V1 V132 00:18:49 (215) 00:22:06 (213) 00:38:46 (224) 01:00:13
250 Artūrs Virsnieks 3128 V1 V133 00:17:27 (152) 00:19:39 (118) 00:36:26 (162) 01:00:13
251 Una Jēkabsone 3340 S1 S118 00:19:08 (230) 00:22:42 (234) 00:39:24 (233) 01:00:13
252 Andris Malahovskis 3621 DzSK Lokomotīve V1 V134 (622) (622) (621) 01:00:16
253 Andrei Ilnitckii 3218 V1 V135 00:17:53 (171) 00:20:43 (158) 00:37:38 (191) 01:00:19
254 Raimonds Sinka 3599 Sporta klubs "Vēsma" V1 V136 (619) (619) (618) 01:00:30
255 Artis Mednis 3377 wAlts V1 V137 00:18:59 (224) 00:22:30 (226) 00:38:35 (219) 01:00:32
256 Līga Kalniņa 3390 Accenture S1 S119 00:20:07 (273) 00:24:20 (303) 00:40:03 (251) 01:00:34
257 Guntars Indriksons 3105 V1 V138 00:18:56 (223) 00:22:23 (221) 00:38:16 (205) 01:00:35
258 Ilona Tropa 3032 BJK "Gauja" S1 S120 00:18:27 (194) 00:21:49 (202) 00:38:11 (203) 01:00:36
259 Dagnija Pūpola 3629 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS S1 S121 00:18:24 (192) 00:22:03 (211) 00:38:25 (210) 01:00:45
260 Ieva Liepiņa 3230 S1 S122 00:18:54 (221) 00:22:41 (231) 00:38:44 (223) 01:00:48
261 Liene Slotina-Bērziņa 3536 S1 S123 00:19:24 (242) 00:23:01 (247) 00:39:15 (231) 01:00:49
262 Marta Lupkina 3091 CPSS S1 S124 00:19:12 (234) 00:22:42 (233) 00:39:52 (245) 01:00:52
263 Guntars Ļaudams 3034 Aizpute V1 V139 00:16:19 (109) 00:19:49 (129) 00:37:51 (193) 01:00:55
264 Kristina Kozlovska 3516 Palīdzēsim.lv S1 S125 00:20:16 (286) 00:23:24 (264) 00:39:42 (241) 01:00:55
265 Ilga Cimare 3535 S1 S126 00:24:15 (439) 00:26:26 (373) 00:41:55 (301) 01:00:55
266 Aira Šmite 3049 S1 S127 00:18:53 (219) 00:22:47 (237) 00:38:34 (218) 01:01:07
267 Aiga Rinka 3169 Swedbank AS S1 S128 00:19:10 (232) 00:22:51 (241) 00:39:05 (229) 01:01:17
268 Inese Jaševa 3311 SIA Joker Ltd. S1 S129 00:20:34 (306) 00:23:47 (276) 00:39:47 (244) 01:01:17
269 Daniela Baumane 3640 Benu aptieka S1 S130 00:18:11 (182) 00:21:02 (171) 00:38:27 (214) 01:01:18
270 Liāna Černecova 3195 S1 S131 00:19:03 (226) 00:22:50 (240) 00:39:28 (234) 01:01:20
271 Santa Bērziņa 3460 S1 S132 00:18:32 (199) 00:22:01 (209) 00:38:58 (227) 01:01:20
272 Niklāvs Lulle 3490 V1 V140 00:19:19 (238) 00:22:14 (219) 00:39:41 (239) 01:01:20
273 Kaspars Pudists 3130 Latvijas Finieris V1 V141 (526) (526) (525) 01:01:21
274 Laine Lupkina 3090 S1 S133 00:19:12 (233) 00:22:49 (239) 00:39:53 (246) 01:01:25
275 Andra Narvaite 3274 S1 S134 00:18:48 (214) 00:22:22 (220) 00:39:06 (230) 01:01:28
276 Anželika Ivanova 3061 S1 S135 00:19:25 (243) 00:23:10 (254) 00:39:36 (236) 01:01:30
277 Baiba Medne 3173 S1 S136 00:18:09 (180) 00:21:41 (194) 00:38:32 (217) 01:01:38
278 Lauma Sargune 3102 S1 S137 00:20:27 (300) 00:23:37 (273) 00:40:03 (250) 01:01:41
279 Zane Vītiņa 3437 Klinšu ērgļi S1 S138 00:19:57 (266) 00:23:23 (262) 00:39:54 (247) 01:01:41
280 Ilona Livčāne 3575 Bioderma S1 S139 00:18:07 (178) 00:21:18 (182) 00:38:41 (221) 01:01:43
281 Iluta Gaigala 3503 S1 S140 (600) (600) (599) 01:01:45
282 Kārlis Dalbiņš 13310 V1 V142 00:19:56 (265) 00:23:56 (287) 00:40:05 (252) 01:01:45
283 Elīna Sniega 3478 S1 S141 00:18:52 (218) 00:22:11 (217) 00:39:03 (228) 01:01:47
284 Māris Jundzis 3053 V1 V143 00:20:30 (301) 00:23:56 (285) 00:40:38 (263) 01:01:54
285 Vita Popova 3144 S1 S142 00:19:16 (236) 00:22:47 (238) 00:39:40 (238) 01:02:01
286 Monta Starce 3615 BALTAIS S1 S143 00:19:30 (245) 00:22:54 (244) 00:39:46 (243) 01:02:07
287 Sabīne Gailīte 3617 BALTAIS S1 S144 00:19:30 (246) 00:22:52 (242) 00:39:45 (242) 01:02:07
288 Agris Silgals 3669 V1 V144 00:20:34 (307) 00:23:31 (269) 00:40:31 (258) 01:02:12
289 Vita Irbe 3397 Emergn #optimized4running S1 S145 00:19:55 (263) 00:23:31 (267) 00:40:29 (256) 01:02:14
290 Kristīne Zariņa 13303 S1 S146 (629) (629) (628) 01:02:16
291 Valērija Vtrova 3685 SPORTLAND S1 S147 00:21:15 (327) 00:25:00 (323) 00:41:29 (289) 01:02:18
292 Līga Grāvele 3297 S1 S148 00:19:18 (237) 00:23:04 (250) 00:40:49 (266) 01:02:19
293 Sintija Upmale 3681 SPORTLAND S1 S149 00:20:22 (294) 00:23:58 (290) 00:40:16 (255) 01:02:21
294 Aigars Garais 3533 V1 V145 00:20:23 (295) 00:23:56 (286) 00:40:12 (253) 01:02:22
295 Solvita Sama 3502 S1 S150 00:18:41 (205) 00:22:07 (214) 00:39:17 (232) 01:02:25
296 Inga Skuja 3515 Palīdzēsim.lv S1 S151 00:20:00 (270) 00:22:59 (246) 00:39:42 (240) 01:02:26
297 Jevgenija Jasāne 3578 Bioderma S1 S152 00:18:30 (197) 00:22:05 (212) 00:39:37 (237) 01:02:27
298 Kristine Groma 3260 S1 S153 00:19:09 (231) 00:22:41 (232) 00:39:32 (235) 01:02:38
299 Diana Polika 3099 S1 S154 (519) (519) (518) 01:02:39
300 Loreta Luīze Jurēvica 3135 S1 S155 00:19:16 (235) 00:22:36 (229) 00:40:32 (259) 01:02:45
301 Inese Otomere 3402 PICA LULU S1 S156 00:21:39 (336) 00:25:11 (331) 00:41:34 (294) 01:02:47
302 Laura Ozols 3083 Saldus S1 S157 00:18:08 (179) 00:21:49 (203) 00:38:26 (211) 01:02:48
303 Alise Griķe 3398 Daugavpils Runners S1 S158 00:20:42 (311) 00:24:31 (310) 00:41:10 (277) 01:02:54
304 Monta Sebre-Rudzīte 3018 S1 S159 (503) (503) (502) 01:03:04
305 Santa Zeibārte 3134 S1 S160 00:19:20 (239) 00:23:03 (249) 00:40:47 (265) 01:03:19
306 Evija Griņeviča 3014 S1 S161 00:19:05 (227) 00:22:46 (236) 00:40:33 (260) 01:03:22
307 Inga Kozlovska 3582 Bioderma S1 S162 00:20:17 (288) 00:23:57 (288) 00:41:20 (282) 01:03:23
308 Ilze Leigūte 3427 S1 S163 00:19:38 (251) 00:23:23 (261) 00:40:35 (261) 01:03:25
309 Sandra Krumberga 3029 Līkā kalna rambātāji S1 S164 00:20:14 (283) 00:24:10 (296) 00:41:14 (280) 01:03:26
310 Natālija Pavļenko 3459 S1 S165 00:20:33 (305) 00:24:26 (308) 00:41:28 (287) 01:03:26
311 Ivo Buliņš 3037 Zemgales ziņas V1 V146 (509) (509) (508) 01:03:29
312 Jūlija Dzene 3583 Bioderma S1 S166 00:20:02 (272) 00:23:31 (268) 00:41:02 (272) 01:03:29
313 Adrija Muša 3494 S1 S167 00:20:00 (269) 00:23:35 (271) 00:40:31 (257) 01:03:34
314 Gunta Vilne 3689 S1 S168 00:20:26 (299) 00:24:18 (302) 00:41:10 (278) 01:03:36
315 Raimonds Knēts 13308 Eugesta V1 V147 00:18:44 (208) 00:22:23 (222) 00:40:14 (254) 01:03:40
316 Katrīna Samoviča 3554 Bioderma S1 S169 00:20:21 (292) 00:23:58 (289) 00:41:05 (273) 01:03:44
317 Anete Putne 3632 Palīdzēsim.lv S1 S170 00:20:17 (289) 00:23:39 (274) 00:41:22 (283) 01:03:51
318 Dženeta Umalas 3277 S1 S171 00:20:35 (308) 00:24:11 (298) 00:40:58 (270) 01:03:52
319 Aiga Smirnova 3209 Individuāls S1 S172 00:20:15 (284) 00:24:03 (291) 00:41:11 (279) 01:03:59
320 Inga Fiļa 3129 Lidojošās PELES S1 S173 00:20:52 (317) 00:24:23 (305) 00:42:05 (303) 01:04:00
321 Jevgeņija Millere 3231 ABC software S1 S174 00:19:41 (253) 00:23:24 (263) 00:40:36 (262) 01:04:00
322 Indra Pauliņa 3335 S1 S175 00:19:37 (250) 00:23:22 (260) 00:40:50 (268) 01:04:02
323 Marta Saklaure 3530 S1 S176 00:20:09 (278) 00:23:50 (279) 00:41:07 (275) 01:04:07
324 Indra Ābele 3192 S1 S177 (539) (539) (538) 01:04:08
325 Everita Romule 3404 S1 S178 00:19:59 (268) 00:23:49 (277) 00:41:23 (284) 01:04:08
326 Edīte Sorokina 13328 S1 S179 00:20:24 (296) 00:23:54 (284) 00:41:06 (274) 01:04:10
327 Māra Madara Galvanovska 3341 S1 S180 00:21:52 (349) 00:25:25 (335) 00:41:50 (298) 01:04:14
328 Ieva Uzulniece 3469 S1 S181 00:21:46 (340) 00:25:31 (338) 00:42:06 (304) 01:04:15
329 Zane Lasmane 3565 Bioderma S1 S182 00:19:51 (260) 00:23:15 (256) 00:40:43 (264) 01:04:27
330 Andris Šakens 3056 V1 V148 00:21:43 (338) 00:24:54 (320) 00:40:50 (267) 01:04:28
331 Rūdolfs Zass 3455 V1 V149 00:19:28 (244) 00:23:18 (258) 00:40:55 (269) 01:04:28
332 Una Kalniņa-Malzubre 3031 S1 S183 00:20:54 (320) 00:24:08 (294) 00:41:25 (286) 01:04:34
333 Armands Malzubris 3042 V1 V150 00:20:53 (319) 00:24:08 (295) 00:41:24 (285) 01:04:35
334 Aiga Mālniece 3153 S1 S184 00:19:52 (261) 00:23:20 (259) 00:40:59 (271) 01:04:37
335 Paula Zariņa 3198 S1 S185 00:20:16 (285) 00:24:12 (300) 00:41:17 (281) 01:04:38
336 Tatjana Podoļska 3155 Bauskas sākumskola S1 S186 (531) (531) (530) 01:04:44
337 Indra Krēgere 3542 Engures vidusskola S1 S187 (612) (612) (611) 01:04:44
338 Kristīne Eglīte 3054 ZS Skujas/Dabasauglis S1 S188 (515) (515) (514) 01:04:47
339 Rita Saltuma 3082 S1 S189 00:19:36 (249) 00:23:16 (257) 00:42:12 (309) 01:04:48
340 Kristīne Kalēja 3506 Baltais S1 S190 (601) (601) (600) 01:04:48
341 Svetlana Saulite 3238 Lidosta "Rīga" S1 S191 00:20:45 (313) 00:24:04 (292) 00:42:10 (306) 01:05:02
342 Nadežda Ancāne 3330 Latvijas Finieris S1 S192 00:20:11 (282) 00:23:52 (281) 00:41:48 (297) 01:05:02
343 Sarmīte Kunkulberga 3060 S1 S193 00:19:53 (262) 00:23:52 (280) 00:41:32 (291) 01:05:09
344 Irina Belugina 3549 Bioderma S1 S194 00:20:00 (271) 00:24:23 (306) 00:42:20 (312) 01:05:15
345 Madara Mētere 3684 SPORTLAND S1 S195 00:21:14 (325) 00:24:58 (322) 00:42:14 (311) 01:05:15
346 Elita Indriksone 3104 S1 S196 00:20:39 (309) 00:24:25 (307) 00:41:32 (292) 01:05:16
347 Baiba Jansone 3208 S1 S197 00:20:26 (297) 00:24:42 (313) 00:42:22 (313) 01:05:16
348 Elīna Tolpežņikova 3036 ind. S1 S198 00:20:53 (318) 00:23:37 (272) 00:41:53 (300) 01:05:17
349 Santa Siksna 3355 S1 S199 00:21:15 (326) 00:25:02 (324) 00:42:14 (310) 01:05:18
350 Juris Bērziņš 3470 Engures sportam V1 V151 (599) (599) (598) 01:05:18
351 Laura Voškāne 3693 Ikšķile skrien S1 S200 00:20:19 (291) 00:23:54 (283) 00:41:46 (296) 01:05:18
352 Karīna Jodko 3557 Bioderma S1 S201 00:20:19 (290) 00:24:22 (304) 00:41:56 (302) 01:05:19
353 Elīza Andra Ozoliņa 3526 AIRSTREAM COFFEE S1 S202 00:18:20 (187) 00:22:09 (216) 00:40:00 (248) 01:05:24
354 Paula Naumova 3527 AIRSTREAM COFFEE S1 S203 00:18:20 (188) 00:22:13 (218) 00:40:00 (249) 01:05:24
355 Annija Tīna Eizengrauda 13331 S1 S204 00:20:51 (316) 00:24:41 (312) 00:42:10 (307) 01:05:27
356 Rihards Nevlans 3391 Jelgavas 4. vidusskola V1 V152 00:20:08 (276) 00:23:33 (270) 00:41:33 (293) 01:05:29
357 Ilona Krasta 3002 S1 S205 00:21:45 (339) 00:25:42 (343) 00:43:00 (325) 01:05:31
358 Kalvis Sedliņš 3299 V1 V153 00:19:59 (267) 00:23:15 (255) 00:41:08 (276) 01:05:36
359 Daina Pastare 3317 SIA Joker Ltd. S1 S206 00:22:43 (380) 00:25:37 (340) 00:42:35 (316) 01:05:37
360 Agris Eizengrauds 13362 V1 V154 00:20:51 (315) 00:24:40 (311) 00:42:08 (305) 01:05:38
361 Nikola Ķikute 3517 S1 S207 00:20:32 (304) 00:24:45 (315) 00:42:29 (314) 01:05:39
362 Evita Saulīte-Mčedlišvili 3612 Baltais S1 S208 (620) (620) (619) 01:06:08
363 Indra Anckiņa 3524 S1 S209 00:22:10 (361) 00:25:58 (352) 00:43:18 (331) 01:06:10
364 Jurijs Beļinskis 3122 Latvijas Finieris V1 V155 00:21:20 (330) 00:25:06 (329) 00:42:33 (315) 01:06:16
365 Anita Beļinska 3123 Latvijas Finieris S1 S210 00:21:20 (331) 00:25:20 (333) 00:42:48 (319) 01:06:16
366 Intars Abražuns 3137 V1 V156 00:19:20 (240) 00:23:02 (248) 00:41:52 (299) 01:06:16
367 Liene Puisāne 3229 EJ! S1 S211 00:20:58 (321) 00:25:10 (330) 00:42:59 (324) 01:06:16
368 Vladimirs Asrijancs 3595 Sporta klubs "Vēsma" V1 V157 (618) (618) (617) 01:06:19
369 Gunta Biteniece 3624 Latvijas Finieris S1 S212 00:20:10 (279) 00:24:10 (297) 00:42:11 (308) 01:06:23
370 Samanta Sonora Kalniņa 3044 Jēkabpils S1 S213 (512) (512) (511) 01:06:28
371 Madara Mičule 3095 S1 S214 00:21:14 (324) 00:25:06 (328) 00:42:52 (320) 01:06:35
372 Agnese Zilvere 3570 Bioderma S1 S215 00:19:35 (248) 00:24:11 (299) 00:43:07 (329) 01:06:59
373 Raitis Dovāns 3462 V1 V158 (597) (597) (596) 01:07:02
374 Daniela Vībāne 3334 Selga S1 S216 00:21:54 (351) 00:25:03 (327) 00:43:02 (327) 01:07:04
375 Evija Zandberga 3047 S1 S217 00:20:50 (314) 00:24:55 (321) 00:42:57 (323) 01:07:07
376 Amanda Marija Sproģe 13297 Medaļnieki S1 S218 00:22:58 (393) 00:26:23 (371) 00:43:07 (330) 01:07:09
377 Eva Jakuševa 3075 S1 S219 00:19:43 (255) 00:23:25 (265) 00:42:40 (317) 01:07:12
378 Ralfs Tomsons 3294 V1 V159 (552) (552) (551) 01:07:27
379 Dārta Medne 3450 S1 S220 00:22:15 (363) 00:26:16 (366) 00:44:37 (351) 01:07:27
380 Paavo Tänav 3441 V1 V160 00:20:07 (274) 00:23:54 (282) 00:42:56 (322) 01:07:28
381 Ilgonis Vimba 3079 AJ Furniture V1 V161 00:22:39 (376) 00:26:14 (364) 00:44:12 (345) 01:07:30
382 Laura Birzniece 3395 Tet S1 S221 (582) (582) (581) 01:07:30
383 Elvis Jānelsiņš 3077 AJ Furniture V1 V162 00:22:40 (377) 00:26:07 (358) 00:44:09 (343) 01:07:31
384 Gustavs Kuplis 3257 WWW.RUNNING.LV V1 V163 00:22:17 (364) 00:25:45 (346) 00:43:01 (326) 01:07:34
385 Anna Kate Tērauda 3588 S1 S222 00:19:55 (264) 00:23:41 (275) 00:42:41 (318) 01:07:34
386 Viktorija Novikova 3073 Saule S1 S223 00:20:11 (280) 00:22:58 (245) 00:41:29 (288) 01:07:37
387 Jana Pauliņa 3074 Saule S1 S224 00:20:11 (281) 00:23:50 (278) 00:41:30 (290) 01:07:37
388 Inese Rozentāle 3046 S1 S225 00:21:50 (345) 00:26:00 (355) 00:44:01 (338) 01:07:38
389 Dace Brizga 3319 SIA Joker Ltd. S1 S226 00:20:08 (275) 00:24:27 (309) 00:44:08 (342) 01:07:38
390 Jolanta Kataja-Paegle 3093 S1 S227 00:19:23 (241) 00:23:27 (266) 00:41:45 (295) 01:07:47
391 Diāna Virsniece 3159 S1 S228 00:22:20 (367) 00:26:41 (379) 00:45:18 (365) 01:07:56
392 Annija Čiščakova 3247 S1 S229 00:22:25 (368) 00:25:59 (354) 00:44:34 (350) 01:08:04
393 Laura Leistmane 3349 VFK Staldzene S1 S230 00:22:35 (372) 00:26:38 (377) 00:44:58 (357) 01:08:05
394 Iluta Kurzemniece 3138 vāvere S1 S231 00:22:36 (374) 00:25:44 (345) 00:43:25 (333) 01:08:07
395 Liene Hartpenga 3108 S1 S232 00:21:57 (352) 00:25:19 (332) 00:43:24 (332) 01:08:09
396 Aiva Skulte 3168 S1 S233 00:20:44 (312) 00:24:50 (318) 00:42:54 (321) 01:08:12
397 Viktors Gusevs 3534 ABC software V1 V164 00:20:26 (298) 00:22:27 (224) 00:43:57 (337) 01:08:19
398 Inguna Ērenfrīde 3199 S1 S234 00:21:35 (333) 00:25:42 (344) 00:43:05 (328) 01:08:31
399 Dace Voldiņa 3571 Bioderma S1 S235 00:21:48 (342) 00:26:05 (357) 00:43:37 (334) 01:08:34
400 Kaiva Maskalāne 3598 S1 S236 00:21:24 (332) 00:25:21 (334) 00:43:48 (336) 01:08:36
401 Dainis Homko 3303 V1 V165 (554) (554) (553) 01:08:37
402 Efeja Glinska 3587 Luminor S1 S237 (617) (617) (616) 01:08:37
403 Nellija Karnīte 3003 STRAZDIŅI S1 S238 00:20:40 (310) 00:24:05 (293) 00:44:04 (341) 01:08:50
404 Līva Levane 3495 Cēsu draugu grupa S1 S239 00:22:14 (362) 00:26:11 (363) 00:44:42 (354) 01:08:51
405 Žanete Delvera 3242 venden S1 S240 00:21:49 (343) 00:25:27 (337) 00:44:11 (344) 01:08:54
406 Ričards Breiers 3481 V1 V166 00:20:30 (302) 00:25:02 (326) 00:44:03 (340) 01:08:57
407 Dainis Breiers 3479 V1 V167 00:20:32 (303) 00:25:02 (325) 00:44:03 (339) 01:08:58
408 Justin Fliesser 3423 Atea Global Services V1 V168 00:21:40 (337) 00:25:36 (339) 00:44:16 (346) 01:09:01
409 Marika Pumpure 13302 S1 S241 00:22:18 (365) 00:25:40 (341) 00:44:30 (348) 01:09:08
410 Toms Lācis 13312 V1 V169 00:22:18 (366) 00:25:40 (342) 00:44:28 (347) 01:09:08
411 Jana Venta 3078 AJ Furniture S1 S242 00:21:39 (335) 00:25:26 (336) 00:45:20 (366) 01:09:14
412 Marta Subačus 3513 Palīdzēsim.lv S1 S243 00:22:55 (391) 00:26:17 (367) 00:44:39 (352) 01:09:14
413 Marija Tretjaka 3563 Bioderma S1 S244 00:22:59 (394) 00:26:35 (376) 00:45:36 (373) 01:09:20
414 Kristiāns Ronis 3352 DPD LATVIJA V1 V170 (566) (566) (565) 01:09:24
415 Santa Ķauķīte 3241 S1 S245 00:21:57 (353) 00:26:23 (370) 00:45:07 (360) 01:09:33
416 Zastine Skrebele 3509 DNB Servisa centrs S1 S246 00:23:00 (396) 00:27:31 (404) 00:45:25 (369) 01:09:37
417 Diana Horohorina 3655 DNB Servisa centrs S1 S247 00:22:48 (387) 00:26:55 (384) 00:45:02 (358) 01:09:37
418 Jolanta Mieze 3033 S1 S248 (507) (507) (506) 01:09:48
419 Anete Akimova 3408 LMC S1 S249 (587) (587) (586) 01:09:52
420 Arta Paula Ruciņa 3473 S1 S250 00:21:53 (350) 00:26:18 (368) 00:45:48 (377) 01:09:52
421 Sabīne Goša 3070 Maratona klubs S1 S251 00:22:01 (357) 00:26:09 (361) 00:44:56 (356) 01:10:03
422 Mārīte Kanča 3166 S1 S252 00:21:52 (348) 00:25:51 (349) 00:44:40 (353) 01:10:08
423 Irīna Vecozola 3282 S1 S253 00:21:51 (347) 00:25:47 (348) 00:44:46 (355) 01:10:08
424 Svetlana Lazareva 3491 S1 S254 00:21:17 (328) 00:25:46 (347) 00:45:39 (374) 01:10:10
425 Nikita Dudars 3492 V1 V171 00:21:17 (329) 00:25:55 (351) 00:45:43 (375) 01:10:10
426 Linda Mamedova 3315 SIA Joker Ltd. S1 S255 00:22:48 (386) 00:26:35 (375) 00:45:15 (362) 01:10:12
427 Līga Kalniņa 3387 Bauskas sākumskola S1 S256 (579) (579) (578) 01:10:16
428 Aleksandrs Širins 3348 PROLATIO Systems V1 V172 00:21:11 (323) 00:24:46 (316) 00:45:17 (363) 01:10:17
429 Marats Širins 3418 Prolatio Systems V1 V173 00:21:10 (322) 00:24:46 (317) 00:45:17 (364) 01:10:17
430 Baiba Kanča 3261 SSK Bebra S1 S257 (542) (542) (541) 01:10:20
431 Līga Pauliņa 3106 Lidojošās PELES S1 S258 00:22:37 (375) 00:26:59 (387) 00:45:28 (371) 01:10:26
432 Natālija Tetervenoka 3630 OptiO S1 S259 00:22:40 (379) 00:27:32 (405) 00:46:49 (382) 01:10:30
433 Liāna Čiževska 3668 SPORTLAND S1 S260 00:22:56 (392) 00:26:58 (386) 00:45:44 (376) 01:10:32
434 Anita Sebeža 3521 NĪKRĀCES PAMATSKOLA S1 S261 (603) (603) (602) 01:10:37
435 Ilze Sala 3415 S1 S262 00:20:22 (293) 00:24:50 (319) 00:43:42 (335) 01:10:42
436 Iveta Ņemova 3323 ART S1 S263 00:22:00 (356) 00:26:16 (365) 00:45:24 (367) 01:10:48
437 Anders Holck Zeltagrauds 13316 V1 V174 (630) (630) (629) 01:10:53
438 Baiba Zēbolde 3585 Luminor S1 S264 (616) (616) (615) 01:10:57
439 Anrijs Vazdikis 3367 SELGA V1 V175 (572) (572) (571) 01:11:02
440 Uģis Joksts 3278 Joksti V1 V176 (545) (545) (544) 01:11:13
441 Sintija Macijauska 3081 S1 S265 00:20:17 (287) 00:24:45 (314) 00:45:06 (359) 01:11:35
442 Agnis Alsbergs 3651 V1 V177 00:22:05 (359) 00:25:58 (353) 00:44:33 (349) 01:11:51
443 Maija Krauze 3190 S1 S266 00:21:58 (354) 00:26:08 (359) 00:45:10 (361) 01:11:53
444 Dina Repša 3312 SIA Joker Ltd. S1 S267 00:21:37 (334) 00:25:52 (350) 00:45:25 (368) 01:11:55
445 Dzintra Liekmane 3523 NĪKRĀCES PAMATSKOLA S1 S268 (604) (604) (603) 01:11:58
446 Evita Judina 3520 Voviņa foršā sieva S1 S269 00:23:49 (423) 00:28:11 (419) 00:47:18 (391) 01:12:02
447 Simona Rutkovska 3378 SimoonskiTV S1 S270 (576) (576) (575) 01:12:09
448 Sarmīte Kaunese 3112 Saldus 2007 S1 S271 00:21:50 (346) 00:26:11 (362) 00:45:26 (370) 01:12:11
449 Gunda Laizāne 3351 DPD LATVIJA S1 S272 00:23:07 (401) 00:27:21 (400) 00:46:47 (381) 01:12:26
450 Sintija Šmoteka 13298 Medaļnieki S1 S273 00:23:02 (399) 00:26:27 (374) 00:47:51 (394) 01:12:28
451 Vita Čirjevska 13366 Čiriki S1 S274 00:22:46 (384) 00:26:20 (369) 00:48:49 (410) 01:12:30
452 Valentīns Ņikitins 3609 V1 V178 00:20:08 (277) 00:24:16 (301) 00:45:30 (372) 01:12:36
453 Viesturs Zemlītis 3114 V1 V179 00:22:07 (360) 00:26:25 (372) 00:46:59 (385) 01:12:44
454 Sarmīte Žeibe 3487 Swedbank S1 S275 00:22:35 (373) 00:27:28 (403) 00:46:42 (379) 01:12:55
455 Līga Kāršeniece 3421 Atea Global Services S1 S276 00:23:44 (419) 00:27:41 (409) 00:47:16 (390) 01:13:17
456 Elīna Gulbe 3382 S1 S277 00:23:01 (397) 00:27:44 (411) 00:47:10 (387) 01:13:21
457 Daniils Brjuncovs 3677 ZILBER V1 V180 00:23:11 (404) 00:27:40 (408) 00:49:08 (414) 01:13:21
458 Estere Penke 13369 Apes draugu grupa S1 S278 00:22:54 (390) 00:27:35 (407) 00:47:55 (399) 01:13:28
459 Evija Ozoliņa 3251 Valmiermuižas alus S1 S279 00:22:40 (378) 00:26:39 (378) 00:46:55 (384) 01:13:52
460 Liene Gundare 3551 Bioderma S1 S280 00:23:01 (398) 00:27:08 (393) 00:47:28 (392) 01:13:56
461 Anete Bernova 3243 S1 S281 00:22:04 (358) 00:26:08 (360) 00:46:01 (378) 01:13:58
462 Agrita Lapinska 3344 S1 S282 00:23:35 (412) 00:27:59 (415) 00:48:40 (406) 01:14:00
463 Elīna Lanka 3118 S1 S283 (524) (524) (523) 01:14:03
464 Maigurs Mūrmanis 13301 Medaļnieki V1 V181 00:23:25 (409) 00:27:15 (398) 00:47:51 (395) 01:14:03
465 Nellija Nulle 3477 S1 S284 00:24:49 (448) 00:29:05 (438) 00:48:57 (411) 01:14:09
466 Ingrīda Kanele 3325 ART S1 S285 00:22:29 (370) 00:27:02 (390) 00:47:13 (388) 01:14:10
467 Iveta Lazdiņa 3468 SK Vēsma S1 S286 (598) (598) (597) 01:14:14
468 Luīze Zaksa- Ozola 3489 Astes mežā S1 S287 00:22:43 (381) 00:26:44 (381) 00:46:54 (383) 01:14:24
469 Ģertrūde Silauniece 3265 Olainfarm S1 S288 (544) (544) (543) 01:14:39
470 Laura Dāvidsone 13320 S1 S289 00:23:39 (417) 00:27:53 (413) 00:47:31 (393) 01:14:46
471 Leons Peļņa 3385 30draugi.lv V1 V182 00:22:50 (388) 00:27:04 (391) 00:46:45 (380) 01:14:48
472 Aiva Kāposta 3337 Kocēnu novads S1 S290 (562) (562) (561) 01:14:51
473 Vita Liepiņa 3541 Engures vidusskola S1 S291 00:23:28 (410) 00:27:04 (392) 00:47:14 (389) 01:15:05
474 Kristīne Prince 3350 VFK "Staldzene" S1 S292 00:23:22 (408) 00:26:44 (380) 00:47:52 (396) 01:15:09
475 Santa Nākmane 3400 Bauskas sākumskola S1 S293 (583) (583) (582) 01:15:17
476 Ēriks Ozoliņš 3284 Swedbank V1 V183 00:25:05 (450) 00:29:01 (435) 00:49:11 (415) 01:15:30
477 Dace Penke 13304 Cēsu draugu grupa S1 S294 00:23:38 (415) 00:28:01 (416) 00:48:37 (404) 01:15:46
478 Sannija Bērziņa 3616 Sporta klubs "Vēsma" S1 S295 (621) (621) (620) 01:15:49
479 Ieva Lapšāne 13296 Sējas Mūzikas un mākslas skola S1 S296 (627) (627) (626) 01:16:02
480 Leonarda Liepiņa 3233 Venden S1 S297 00:22:52 (389) 00:27:26 (401) 00:47:02 (386) 01:16:11
481 Agris Spalviņš 3414 Rauna V1 V184 00:24:12 (438) 00:29:06 (440) 00:49:20 (421) 01:16:11
482 Dace Spalviņa 3086 Rauna S1 S298 00:24:12 (437) 00:29:06 (439) 00:49:20 (420) 01:16:12
483 Iveta Rēpiņa 3048 S1 S299 00:23:37 (414) 00:27:58 (414) 00:48:18 (400) 01:16:15
484 Renāte Rēpiņa 3050 S1 S300 00:23:46 (420) 00:28:08 (418) 00:48:21 (402) 01:16:15
485 Sanita Poļaka 3483 S1 S301 00:23:51 (425) 00:28:19 (424) 00:49:12 (416) 01:16:15
486 Tīna Estere Pokšāne 3671 Abas Kreisās Kājas S1 S302 00:23:07 (402) 00:27:12 (395) 00:47:54 (397) 01:16:20
487 Alise Pokšāne 3676 Abas Kreisās Kājas S1 S303 00:23:08 (403) 00:27:13 (396) 00:47:54 (398) 01:16:24
488 Laimdota Sakne-Sokolovska 3038 S1 S304 (510) (510) (509) 01:16:30
489 Evija Stepiņa 3322 Dardzedzieši S1 S305 00:21:47 (341) 00:26:53 (383) 00:50:06 (430) 01:16:44
490 Daiga Ščerbicka 3346 S1 S306 00:21:49 (344) 00:26:56 (385) 00:50:10 (431) 01:16:45
491 Dominiks Zorins 3672 ZILBER V1 V185 00:23:12 (405) 00:27:48 (412) 00:49:14 (418) 01:16:50
492 Katrīna Līcīte 3633 Palīdzēsim.lv S1 S307 00:23:17 (407) 00:27:11 (394) 00:49:25 (424) 01:16:53
493 Kristina Zorina 3673 ZILBER S1 S308 00:23:12 (406) 00:27:43 (410) 00:49:13 (417) 01:16:57
494 Gunta Skromane 3354 S1 S309 (568) (568) (567) 01:17:01
495 Alla Šarigina 3318 SIA Joker Ltd. S1 S310 00:23:47 (422) 00:28:46 (429) 00:48:45 (407) 01:17:07
496 Marta Medne 3605 S1 S311 00:23:46 (421) 00:28:46 (430) 00:49:23 (423) 01:17:14
497 Līvija Muša 3493 S1 S312 00:23:56 (427) 00:28:41 (428) 00:49:22 (422) 01:17:18
498 Daina Levane 3424 Cēsu draugu grupa S1 S313 00:23:36 (413) 00:28:31 (425) 00:49:17 (419) 01:17:20
499 Olga Elste 3372 Emergn #optimized4running S1 S314 (574) (574) (573) 01:17:21
500 Jeļena Ozoliņa 3212 S1 S315 00:24:09 (434) 00:28:14 (420) 00:49:56 (429) 01:17:23
501 Jānis Grīnbergs 3453 V1 V186 (595) (595) (594) 01:17:41
502 Madara Roziņa 3321 Maratona klubs/VFK Staldzene S1 S316 00:24:26 (441) 00:29:23 (443) 00:50:48 (436) 01:17:46
503 Nataliya Kroshkina 3359 Tukuma 2. vidusskola S1 S317 00:25:36 (456) 00:29:56 (449) 00:49:35 (425) 01:17:47
504 Evija Kļaviņa 3217 S1 S318 00:23:39 (416) 00:28:07 (417) 00:49:46 (426) 01:17:59
505 Svetlana Vasiļjeva 3005 Rīgas satiksme S1 S319 00:23:51 (424) 00:28:58 (433) 00:50:54 (437) 01:18:02
506 Sintija Kļaviņa 3246 S1 S320 00:23:40 (418) 00:28:18 (423) 00:49:47 (427) 01:18:02
507 Sanita Šelegoviča 3279 S1 S321 (546) (546) (545) 01:18:05
508 Aiga Apse 3281 S1 S322 (547) (547) (546) 01:18:06
509 Daiga Bikše 3412 S1 S323 00:23:04 (400) 00:27:26 (402) 00:48:20 (401) 01:18:06
510 Signe Vilcāne 3263 Lielie Dibeni S1 S324 (543) (543) (542) 01:18:31
511 Inta Brīdaka 3343 S1 S325 (564) (564) (563) 01:18:31
512 Viktorija Bumbiere 3379 Latvijas Finieris S1 S326 (577) (577) (576) 01:18:32
513 Antra Krievāne 3497 S1 S327 00:24:29 (443) 00:29:22 (442) 00:49:50 (428) 01:18:47
514 Linda Fridrihsone 3692 S1 S328 00:24:33 (444) 00:29:24 (444) 00:50:21 (432) 01:18:51
515 Kristīne Rozniece 3635 PARTNER19_OZK_BENU S1 S329 00:22:59 (395) 00:27:33 (406) 00:51:10 (440) 01:19:05
516 Madara Lāce 13324 riga runers S1 S330 00:45:26 (498) 00:51:33 (498) (631) 01:19:19
517 Arlita Marcinkeviča 3163 Lidosta "Rīga" S1 S331 00:24:22 (440) 00:28:55 (432) 00:50:22 (433) 01:19:22
518 Aigars Dauksts 3594 Sporta klubs "Vēsma" V1 V187 00:24:05 (433) 00:28:54 (431) 00:51:09 (439) 01:19:36
519 Atis Miķelsons 3158 SK Vēsma V1 V188 00:22:27 (369) 00:27:18 (399) 00:48:48 (409) 01:19:39
520 Nadīna Miklāva 3296 S1 S332 (553) (553) (552) 01:19:45
521 Zane Mundure 3215 S1 S333 00:24:44 (447) 00:29:49 (448) 00:50:54 (438) 01:19:49
522 Mārtiņš Čivlis 13300 Medaļnieki V1 V189 (628) (628) (627) 01:19:54
523 Liene Avotiņa 3185 S1 S334 00:24:57 (449) 00:29:46 (446) 00:50:45 (435) 01:19:55
524 Margarita Pudova 3581 Bioderma S1 S335 00:25:28 (454) 00:30:29 (454) 00:52:52 (449) 01:20:11
525 Inga Saviele 3223 3D Running S1 S336 00:24:01 (430) 00:28:34 (426) 00:51:48 (443) 01:20:16
526 Baiba Stūre 3345 Bauskas sākumskola S1 S337 (565) (565) (564) 01:20:17
527 Eduards Nākmanis 3401 Bauskas sākumskola V1 V190 (584) (584) (583) 01:20:17
528 Renāte Ribaka 3591 S1 S338 00:25:18 (452) 00:29:57 (450) 00:51:53 (444) 01:20:29
529 Agrita Kaļvera 3336 Kocēnu novads S1 S339 (561) (561) (560) 01:20:45
530 Kristīne Erne 3131 Latvijas Finieris S1 S340 (527) (527) (526) 01:20:52
531 Maija Jansone 13368 Team Jansoni S1 S341 00:22:44 (383) 00:27:01 (389) 00:49:01 (413) 01:21:16
532 Estere Čirjevska 13367 S1 S342 00:22:43 (382) 00:27:01 (388) 00:49:01 (412) 01:21:17
533 Sanita Saulīte 3139 S1 S343 00:23:55 (426) 00:29:12 (441) 00:51:39 (442) 01:21:30
534 Edgars Čoka 3448 V1 V191 00:23:59 (429) 00:28:39 (427) 00:51:12 (441) 01:21:43
535 Elīna Lieltīruma 3546 Olainfarm S1 S344 (615) (615) (614) 01:21:43
536 Inese Kravale 3366 S1 S345 00:22:33 (371) 00:26:48 (382) 00:48:36 (403) 01:21:46
537 Indra Rasmane 13372 S1 S346 00:22:46 (385) 00:27:15 (397) 00:48:38 (405) 01:21:46
538 Anita Bāriņa 3371 S1 S347 (573) (573) (572) 01:21:53
539 Ieva Skirusa 3157 SK Vēsma S1 S348 (533) (533) (532) 01:21:58
540 Bruno Kigitovičs 3328 EUGESTA un Partneri V1 V192 00:24:10 (435) 00:29:00 (434) 00:52:09 (446) 01:22:05
541 Vizma Kigitoviča 3329 EUGESTA un Partneri S1 S349 00:24:10 (436) 00:29:03 (437) 00:52:07 (445) 01:22:06
542 Vizma Kuzmane 3076 S1 S350 00:24:27 (442) 00:29:02 (436) 00:50:32 (434) 01:22:10
543 Angelika Bērziņa 3186 Tukums S1 S351 00:25:24 (453) 00:29:49 (447) 00:52:23 (448) 01:22:22
544 Agnese Zandersone 3179 S1 S352 (538) (538) (537) 01:22:29
545 Inese Gibeiko 3407 OMTK S1 S353 (586) (586) (585) 01:22:44
546 Roberts Bārzdainis 3191 V1 V193 00:21:58 (355) 00:26:03 (356) 00:48:47 (408) 01:22:47
547 Miķelis Rutkis 3175 V1 V194 (535) (535) (534) 01:23:06
548 Kaspars Rutkis 3176 EY V1 V195 (536) (536) (535) 01:23:08
549 Aija Bārzdaine 3187 S1 S354 00:24:35 (445) 00:29:30 (445) 00:52:19 (447) 01:23:10
550 Vēsma Kaņepe 3098 Tukumā 2.vidusskola S1 S355 00:24:39 (446) 00:29:59 (451) 00:53:33 (450) 01:23:21
551 Irina Čazova 3569 Bioderma S1 S356 00:23:56 (428) 00:28:16 (421) 00:54:06 (451) 01:24:11
552 Edgars Žēpers 3649 Benu aptieka V1 V196 00:24:04 (432) 00:30:10 (453) 00:54:22 (454) 01:24:22
553 Inese Žēpere 3648 Benu aptieka S1 S357 00:24:03 (431) 00:30:10 (452) 00:54:22 (453) 01:24:27
554 Dagnja Sproģe 13299 Medaļnieki S1 S358 00:26:21 (458) 00:31:13 (460) 00:54:27 (455) 01:24:45
555 Ināra Žizena 3249 S1 S359 00:26:29 (459) 00:31:11 (459) 00:55:14 (457) 01:26:11
556 Natālija Suļtrekova 3576 Bioderma S1 S360 00:23:33 (411) 00:28:17 (422) 00:54:07 (452) 01:26:21
557 Laura Mekša 3545 S1 S361 (614) (614) (613) 01:26:49
558 Andra Viļuma 3111 S1 S362 (521) (521) (520) 01:26:51
559 Evija Eihvalde 3087 S1 S363 (516) (516) (515) 01:27:48
560 Dace Eihvalde 3088 S1 S364 (517) (517) (516) 01:27:48
561 Ruta Bērziņa 3361 Engures sportam S1 S365 (570) (570) (569) 01:27:58
562 Atis Bērziņš 3360 Engures sportam V1 V197 (569) (569) (568) 01:27:59
563 Kristīne Meilerte 3374 Latvijas Finieris S1 S366 00:27:36 (463) 00:32:36 (463) 00:57:34 (462) 01:28:34
564 Keta Meilerts 13315 S1 S367 00:27:37 (464) 00:32:40 (464) 00:57:33 (461) 01:28:34
565 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3039 V1 V198 (511) (511) (510) 01:28:39
566 Dace Kļaviņa 3416 S1 S368 (588) (588) (587) 01:28:47
567 Linda Medne 3280 S1 S369 00:25:35 (455) 00:30:56 (457) 00:55:57 (458) 01:28:56
568 Gita Gintere Kikuste 3338 S1 S370 (563) (563) (562) 01:29:56
569 Dace Vilkena 3406 OMTK S1 S371 (585) (585) (584) 01:29:57
570 Sanita Gožda 3449 S1 S372 (594) (594) (593) 01:30:00
571 Liāna Lastovkina 3608 S1 S373 00:25:07 (451) 00:31:06 (458) 00:57:20 (460) 01:30:27
572 Ekaterina Tikhomirova 3149 S1 S374 00:28:56 (474) 00:33:58 (468) 00:59:07 (464) 01:30:29
573 Ivo Ivanovs 3178 V1 V199 (537) (537) (536) 01:30:36
574 Aiva Baufale 3293 Art S1 S375 00:28:25 (468) 00:33:42 (465) 00:58:29 (463) 01:30:45
575 Iveta Lapiņa- Beroza 3577 Bioderma S1 S376 00:26:49 (460) 00:32:11 (461) 00:56:53 (459) 01:30:55
576 Zinta Uskale 3331 Rozā vilciena labdarības fonds S1 S377 (558) (558) (557) 01:31:02
577 Arnis Bardaška 13365 V1 V200 00:26:52 (461) 00:30:46 (456) 01:00:48 (467) 01:31:08
578 Anita Feldmane 3388 Bauskas sākumskola S1 S378 (580) (580) (579) 01:31:27
579 Ilva Veidemane 3430 S1 S379 00:26:19 (457) 00:30:45 (455) 00:54:58 (456) 01:31:28
580 Rudīte Jaksta 3021 S1 S380 00:28:58 (475) 00:34:56 (473) 01:00:20 (466) 01:32:07
581 Gita Avotiņa 3695 Olainfarm S1 S381 (626) (626) (625) 01:32:32
582 Līga Leimane 3096 S1 S382 00:28:09 (466) 00:33:45 (466) 00:59:54 (465) 01:33:28
583 Sanita Anspoka 3089 Bauskas sākumskola S1 S383 (518) (518) (517) 01:34:31
584 Dace Muiženiece 3300 S1 S384 00:30:51 (480) 00:36:00 (479) 01:03:18 (477) 01:35:20
585 Eva Radziņa 3184 S1 S385 00:28:08 (465) 00:34:13 (471) 01:01:31 (470) 01:36:01
586 Dace Kraukle 3667 DARU S1 S386 (624) (624) (623) 01:36:39
587 Solita Āboliņa 3133 Jaunmārupe skrien II S1 S387 (528) (528) (527) 01:36:50
588 Inga Cirīte 3326 S1 S388 (557) (557) (556) 01:36:50
589 Inta Vīksna 3017 S1 S389 00:28:38 (471) 00:34:39 (472) 01:01:02 (469) 01:36:59
590 Anita Barbane 3417 Nūjo priekam S1 S390 (589) (589) (588) 01:37:07
591 Jolanta Janmere 3225 Engures Sportam S1 S391 00:30:19 (478) 00:35:14 (476) 01:01:52 (471) 01:37:11
592 Bruno Bārzdainis 3188 V1 V201 00:31:23 (484) 00:37:34 (484) 01:04:14 (478) 01:37:28
593 Alberts Kvisviks 3151 KVISVIKI V1 V202 00:27:05 (462) 00:32:29 (462) 01:00:54 (468) 01:37:32
594 Žanna Gulbe 3119 Tukuma 2. vidusskola S1 S392 (525) (525) (524) 01:37:57
595 Eva Bērziņa 3287 Kartavkalnu buki S1 S393 (548) (548) (547) 01:38:06
596 Dina Tohva 3232 S1 S394 00:30:26 (479) 00:35:45 (477) 01:01:52 (472) 01:38:16
597 Dana Pizāne 3514 Palīdzēsim.lv S1 S395 00:30:06 (476) 00:35:59 (478) 01:02:48 (475) 01:38:28
598 Jona Armstrong 3268 Team America S1 S396 00:28:36 (469) 00:34:09 (469) 01:02:47 (474) 01:38:43
599 Jean Sweeton 3475 Team America S1 S397 00:28:36 (470) 00:34:12 (470) 01:02:45 (473) 01:38:43
600 Liene Kauķe 3501 S1 S398 00:34:33 (494) 00:41:17 (493) 01:06:00 (481) 01:39:39
601 Agnese Hohberga 3124 Latvijas Finieris S1 S399 00:31:19 (481) 00:36:57 (482) 01:05:01 (480) 01:39:41
602 Liene Hohberga 3125 Latvijas Finieris S1 S400 00:31:20 (482) 00:36:51 (481) 01:04:59 (479) 01:39:41
603 KatrĪna Kvisvika 3150 KVISVIKI S1 S401 00:28:12 (467) 00:33:52 (467) 01:03:06 (476) 01:39:54
604 Kristīne Kārkliņa 3539 Engures vidusskola S1 S402 (610) (610) (609) 01:40:36
605 Agnija Zizlāne 3307 S1 S403 (556) (556) (555) 01:42:20
606 Rita Selicka 3295 S1 S404 00:31:22 (483) 00:37:50 (485) 01:06:35 (482) 01:42:46
607 Liene Mieriņa 3637 LNV S1 S405 00:30:13 (477) 00:36:31 (480) 01:06:57 (483) 01:43:49
608 Aleksandra Kartuzova 13374 Accenture > Be Yourself & Make a difference S1 S406 00:32:38 (488) 00:37:23 (483) 01:09:13 (486) 01:44:05
609 Monta Kuzmina 3540 Engures vidusskola S1 S407 (611) (611) (610) 01:44:09
610 Inga Dreimane 3543 Engures vidusskola S1 S408 (613) (613) (612) 01:44:09
611 Iveta Jēkabsone 3194 S1 S409 00:32:04 (485) 00:38:11 (487) 01:10:20 (491) 01:44:18
612 Agnese Bēma 3193 S1 S410 00:32:06 (486) 00:38:11 (486) 01:10:12 (490) 01:44:19
613 Jēkabs Alberts Krastiņš 3220 V1 V203 00:28:42 (472) 00:35:04 (474) 01:08:40 (485) 01:44:38
614 Edgars Krastiņš 3670 V1 V204 00:28:42 (473) 00:35:04 (475) 01:08:39 (484) 01:44:38
615 Inese Plūme 3370 VSK Noskrien S1 S411 00:33:13 (491) 00:39:42 (489) 01:10:06 (488) 01:47:41
616 Beāte Sietiņa 3304 Bauskas sākumskola S1 S412 (555) (555) (554) 01:48:59
617 Inita Nagņibeda 3480 BAUSKAS SĀKUMSKOLA S1 S413 00:33:51 (492) 00:40:02 (490) 01:09:46 (487) 01:49:00
618 Linuta Ģerģe 3510 Bauskas sākumskola S1 S414 (602) (602) (601) 01:49:05
619 Dzidra Straumīte 3538 Bauskas sākumskola S1 S415 (609) (609) (608) 01:49:06
620 Māra Pokšāne 3291 Abas kreisās kājas S1 S416 00:32:23 (487) 00:39:28 (488) 01:10:07 (489) 01:49:13
621 Agra Vāvere 3289 Māsas S1 S417 (549) (549) (548) 01:49:30
622 Anda Žolneroviča 3290 Māsas S1 S418 (550) (550) (549) 01:49:30
623 Beate Tumaševska 3228 S1 S419 00:33:04 (490) 00:40:11 (491) 01:12:13 (493) 01:53:17
624 Ieva Garanča 3525 Nūjo priekam S1 S420 00:35:58 (496) 00:44:26 (496) 01:16:39 (494) 01:58:19
625 Kaspars Kārkliņš 3544 Engures vidusskola V1 V205 00:32:42 (489) 00:40:45 (492) 01:12:09 (492) 01:58:40
626 Arnis Kauķis 3499 V1 V206 00:34:29 (493) 00:42:30 (494) 01:16:42 (495) 02:01:14
627 Iveta Zvīdriņa 3500 S1 S421 00:34:37 (495) 00:42:38 (495) 01:16:45 (496) 02:01:15
628 Aleksejs Urbanovičs 3264 Piearsta.lv V1 V207 00:49:54 (500) 00:54:13 (499) 01:25:23 (499) 02:02:43
629 Juris Ceika 3409 V1 V208 00:38:03 (497) 00:45:49 (497) 01:19:26 (497) 02:03:32
630 Tatjana Karaja-Akimova 3547 Bioderma S1 S422 00:50:09 (501) 00:56:25 (500) 01:25:21 (498) 02:05:04
631 Knuts Kvisviks 3152 KVISVIKI V1 V209 00:47:36 (499) 00:59:03 (501) 01:47:07 (500) 02:51:26
632 Iveta Ubaviča 3085 S1 S423 () () () DNF
633 Adelīna Veismane 3140 S1 S424 00:14:25 () () () DNF
634 Ilze Kalvāne 3197 Putnu iela S1 S425 () () () DNF
635 Adrians Ābelīte 3210 PROLATIO Systems V1 V210 () () () DNF
636 Roza Jenevska 3324 ART S1 S426 00:32:07 () () () DNF
637 Kārlis Tiltiņš 3347 PROLATIO Systems V1 V211 () () () DNF
638 Enija Marta Liepiņa 3434 - S1 S427 00:35:11 () () () DNF
639 Vitālijs Liepiņš 3436 - V1 V212 00:35:11 () () () DNF
640 Toms Miesnieks 3656 V1 V213 00:23:52 () () () DNF
641 Elīza Miesniece 3657 S1 S428 00:23:49 () 00:28:03 () () DNF
642 Jolanta Kokoreviča 3658 S1 S429 00:27:46 () () () DNF
643 Jennifer Mayne 3694 Team America S1 S430 () () () DNF
644 Igors Mihaļevs 3041 Jēkabpils V1 V214 () () () dns
645 Gints Freināts 3456 Engures sportam V1 V215 () () () dns
646 Ilze Sirmā 3507 S1 S431 () () () dns
647 Anda Knēta 13309 Eugesta S1 S432 () () () dns