Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Zaķa splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 Rezultāts
1 Agris Krūmiņš 5475 SPB RUN/Brooks VZ2 V1 00:03:09 (6) 00:06:28 (2) 00:38:26 (1) 01:00:27
2 Jānis Olengovičs 5222 SPB RUN/Brooks VZ2 V2 00:03:20 (19) 00:06:50 (12) 00:38:28 (2) 01:01:26
3 Jānis Baunis 5535 Pulsometrs.lv VZ2 V3 00:03:13 (8) 00:06:25 (1) 00:39:52 (4) 01:02:45
4 Edijs Eiduks 5896 TEAM EIDUKI VZ1 V4 00:02:46 (1) 00:06:32 (4) 00:38:45 (3) 01:03:25
5 Dainis Limanāns 5451 RIEKSTI VZ2 V5 00:03:16 (13) 00:06:43 (9) 00:40:04 (5) 01:03:49
6 Matīss Slikšjānis 10104 Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race VZ1 V6 00:03:09 (5) 00:06:41 (8) 00:40:35 (7) 01:04:07
7 Krists Eiduks 10179 VZ2 V7 00:02:46 (2) 00:06:31 (3) 00:40:53 (10) 01:04:16
8 Mārtiņš Babkins 5916 BALTAIS VZ2 V8 00:03:15 (11) 00:06:47 (11) 00:40:13 (6) 01:05:02
9 Artis Dude 5814 Tērvete VZ2 V9 00:03:06 (4) 00:06:38 (5) 00:40:39 (9) 01:05:28
10 Artūrs Junolainens 5467 Juno Runners VZ2 V10 00:03:18 (17) 00:06:54 (14) 00:41:00 (11) 01:05:47
11 Agnis Stulpinskis 10123 VSK "Burkānciems & Co" VZ2 V11 00:03:42 (55) 00:07:57 (45) 00:41:08 (12) 01:06:08
12 Jānis Mežiels 5990 Patria Sportland VZ2 V12 00:03:20 (21) 00:06:40 (7) 00:41:22 (14) 01:06:22
13 Ronalds Vītols 6023 Sport Factory Riga / Ilona Marhele team VZ2 V13 00:03:16 (14) 00:07:15 (23) 00:41:11 (13) 01:06:52
14 Valdis Bodnieks 5804 Patria Sportland VZ2 V14 00:03:13 (9) 00:07:11 (19) 00:40:38 (8) 01:07:06
15 Andis Sakne 10183 Saldus Boksa Klubs VZ2 V15 00:03:17 (16) 00:06:55 (15) 00:41:51 (15) 01:07:38
16 Kristaps Bruners 5322 Virsotne/MARMOT VZ1 V16 00:03:17 (15) 00:06:39 (6) 00:42:47 (16) 01:07:48
17 Mārtiņš Karlsons 5133 SK "Tērauds" VZ2 V17 00:03:26 (30) 00:06:57 (16) 00:44:08 (30) 01:07:53
18 Gatis Barons 5639 Kāpa OK VZ2 V18 00:03:32 (37) 00:07:13 (21) 00:43:14 (20) 01:08:34
19 Raivis Blūms 5405 Juno Runners VZ2 V19 00:03:19 (18) 00:07:18 (24) 00:43:21 (22) 01:08:40
20 Jānis Puida 5589 SSK Bebra VZ2 V20 00:03:21 (22) 00:06:50 (13) 00:43:40 (25) 01:08:43
21 Jānis Vītiņš 5054 RIEKSTI VZ3 V21 00:03:25 (28) 00:06:58 (17) 00:43:13 (18) 01:08:55
22 Kaspars Kravalis 5000 Lūša spēks - Jēkabpils VZ2 V22 00:03:14 (10) 00:07:03 (18) 00:43:14 (19) 01:09:08
23 Dāvis Uļģis 5955 BALTAIS VZ2 V23 00:03:21 (23) 00:07:20 (27) 00:43:37 (23) 01:09:22
24 Kaspars Hramcovs 5883 VZ2 V24 00:03:23 (25) 00:07:25 (33) 00:43:45 (27) 01:09:38
25 Nauris Spalviņš 5712 Latvijas autoceļu uzturētājs VZ2 V25 00:03:56 (76) 00:07:56 (44) 00:44:33 (33) 01:09:41
26 Sergejs Ļeta 5321 PATRIA-SPORTLAND VZ2 V26 00:03:20 (20) 00:07:20 (25) 00:43:41 (26) 01:09:44
27 Ilona Marhele 5681 pulsometrs.lv SZ2 S1 00:03:30 (34) 00:07:25 (32) 00:43:39 (24) 01:09:45
28 Antis Zunda 5984 VZ4 V27 00:03:12 (7) 00:07:12 (20) 00:43:19 (21) 01:09:48
29 Jānis Gailis 5581 Kocēnu novads VZ2 V28 00:03:33 (40) 00:07:25 (31) 00:44:03 (29) 01:10:04
30 Dāvis Liepiņš 5779 VZ2 V29 00:03:25 (29) 00:07:51 (42) 00:44:26 (32) 01:10:24
31 Sandijs Suhānovs 5887 Siguldas Sporta Skola VZ1 V30 00:03:35 (47) 00:08:04 (52) 00:44:46 (35) 01:10:24
32 Rainers Paeglis 5701 Siguldas Sporta skola VZ1 V31 00:03:34 (44) 00:08:03 (50) 00:44:46 (34) 01:10:27
33 Sandis Āboliņš 5908 Kocēnu novads VZ1 V32 00:03:33 (43) 00:07:41 (37) 00:44:01 (28) 01:10:36
34 Andris Robalds 5682 pulsometrs.lv VZ2 V33 00:04:00 (82) 00:07:26 (35) 00:44:55 (36) 01:10:47
35 Denis Prikulis 10111 VZ2 V34 00:02:55 (3) 00:06:47 (10) 00:42:59 (17) 01:11:17
36 Jānis Kokins 5926 VZ2 V35 00:03:23 (26) 00:07:24 (30) 00:44:12 (31) 01:12:25
37 Kristaps Vārna 5267 VZ1 V36 00:03:48 (63) 00:08:01 (49) 00:45:09 (37) 01:12:52
38 Gundega Heidingere 5830 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SZ2 S2 00:03:33 (42) 00:07:20 (26) 00:45:58 (38) 01:13:21
39 Eliss Dukaļskis 5057 VZ2 V37 00:04:12 (108) 00:08:26 (68) 00:47:24 (44) 01:13:55
40 Jānis Tamsons 5084 VZ3 V38 00:03:52 (67) 00:08:36 (77) 00:46:33 (40) 01:13:58
41 Ivo Levāns 5374 Engures sportam I Sporta patriots VZ3 V39 00:03:51 (65) 00:08:00 (48) 00:46:48 (42) 01:14:02
42 Zemgus Žagata 6034 Marienburgas vilki VZ2 V40 00:04:38 (166) 00:09:18 (106) 00:47:32 (45) 01:14:10
43 Daiga Hildebrante 5754 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SZ2 S3 00:03:33 (41) 00:07:50 (39) 00:46:49 (43) 01:14:16
44 Artūrs Ločmelis 5793 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ2 V41 00:03:27 (31) 00:07:37 (36) 00:46:25 (39) 01:14:27
45 Vitālijs Ribakovs 5756 JS DREAM TEAM VZ2 V42 00:04:08 (98) 00:08:43 (85) 00:47:41 (47) 01:15:01
46 Markus Urtāns 5994 Lūša spēks - Jēkabpils VZ1 V43 00:03:15 (12) 00:07:20 (28) 00:48:06 (50) 01:15:02
47 Jānis Zvaigznītis 5905 JS DREAM TEAM VZ2 V44 00:04:09 (102) 00:08:47 (89) 00:47:52 (48) 01:15:22
48 Agita Kaļva 5100 Ķegumā spēks SZ3 S4 00:03:41 (52) 00:08:08 (54) 00:47:39 (46) 01:15:36
49 Gatis Melgalvis 5586 Kocēnu novads VZ3 V45 00:03:24 (27) 00:07:51 (41) 00:46:35 (41) 01:15:49
50 Arvīds Grāvelis 5358 DEERED VZ2 V46 00:04:09 (100) 00:08:39 (81) 00:48:21 (56) 01:16:49
51 Jānis Ozoliņš 5293 VZ3 V47 00:03:33 (38) 00:08:00 (47) 00:48:22 (57) 01:16:57
52 Linards Lauskis 10112 VZ2 V48 00:03:48 (62) 00:08:12 (57) 00:48:23 (58) 01:17:13
53 Rita Anopa 5680 Vāveres SZ2 S5 00:03:57 (78) 00:08:27 (69) 00:48:15 (53) 01:17:18
54 Edgars Auziņš 5547 Matisons Runner's Club VZ3 V49 00:03:32 (36) 00:07:26 (34) 00:48:20 (55) 01:17:34
55 Andris Edgars Fecers 5077 VZ1 V50 00:03:37 (48) 00:08:09 (55) 00:48:06 (49) 01:17:42
56 Kaspars Ummers 5966 ind. VZ3 V51 00:05:11 (270) 00:10:07 (165) 00:49:29 (61) 01:17:49
57 Ainārs Miņins 5845 LIDA VZ3 V52 00:03:31 (35) 00:08:04 (51) 00:48:09 (52) 01:17:54
58 Mairis Pētersons 5029 VZ2 V53 00:03:58 (79) 00:08:41 (84) 00:48:18 (54) 01:18:17
59 Bruno Priede 6035 VZ1 V54 00:03:52 (69) 00:08:34 (76) 00:49:39 (62) 01:18:38
60 Mārcis Bogdānovs 5794 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ1 V55 00:03:28 (33) 00:07:50 (40) 00:48:27 (59) 01:18:56
61 Romāns Kuročkins 5592 VZ2 V56 00:04:57 (217) 00:09:36 (125) 00:50:20 (70) 01:18:59
62 Ilze Meijere 6038 ASK Patria SZ2 S6 00:03:53 (71) 00:08:29 (71) 00:48:32 (60) 01:19:00
63 Guntars Eglītis 5653 Zs Skujas/Dabasauglis VZ2 V57 00:04:13 (112) 00:08:37 (78) 00:49:41 (63) 01:19:14
64 Ināra Lūse 10102 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SZ4 S7 00:04:07 (95) 00:08:46 (88) 00:49:44 (64) 01:19:38
65 Kristofers Kanenbergs 5755 VZ1 V58 00:03:35 (46) 00:08:16 (58) 00:48:09 (51) 01:19:47
66 Sandis Ziediņš 5730 MARATONA KLUBS VZ2 V59 00:04:09 (101) 00:08:53 (92) 00:50:49 (77) 01:20:29
67 Andris Ludriks 5017 RIEKSTI VZ3 V60 00:04:17 (120) 00:08:38 (80) 00:50:31 (72) 01:20:40
68 Baiba Šņoriņa 5771 Talsu pakalnu sporta klubs SZ1 S8 00:04:00 (83) 00:08:32 (72) 00:49:45 (65) 01:20:40
69 Laura Čakle 6039 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SZ2 S9 00:04:02 (86) 00:08:20 (62) 00:51:54 (91) 01:21:01
70 Kaspars Vingris 5679 Virsotne/MARMOT VZ2 V61 00:04:27 (139) 00:09:23 (111) 00:51:08 (83) 01:21:12
71 Oļegs Solovjovs 5772 Talsu pakalnu sporta klubs VZ3 V62 00:03:51 (66) 00:08:17 (59) 00:50:25 (71) 01:21:12
72 Viktors Žeikars 10198 VZ1 V63 00:03:54 (72) 00:08:37 (79) 00:50:11 (67) 01:21:13
73 Jānis Pauliņš 5075 VZ2 V64 00:04:38 (163) 00:09:36 (122) 00:50:48 (76) 01:21:17
74 Jurģis Kļavpurs 5899 RWA VZ2 V65 00:04:30 (147) 00:09:34 (121) 00:50:50 (79) 01:21:18
75 Elīna Barone 5623 SPB RUN/Brooks SZ2 S10 00:03:49 (64) 00:08:23 (66) 00:50:47 (75) 01:21:31
76 Edijs Tropiņš 5437 MARATONA KLUBS VZ2 V66 00:03:52 (68) 00:07:59 (46) 00:51:04 (82) 01:21:34
77 Aivars Dobris 5509 ASK PATRIA VZ2 V67 00:03:45 (59) 00:08:34 (74) 00:50:34 (74) 01:21:34
78 Mārtiņs Vārna 5228 VZ1 V68 00:05:18 (300) 00:10:24 (194) 00:52:18 (96) 01:21:48
79 Andris Žukovskis 5048 SQUAD.LV VZ2 V69 00:04:04 (90) 00:08:51 (90) 00:50:33 (73) 01:21:51
80 Gustavs Stradiņš 5869 Marienburgas Vilki VZ1 V70 00:03:22 (24) 00:07:15 (22) 00:51:12 (86) 01:21:51
81 Atis Vanags 5864 VZ2 V71 00:04:30 (146) 00:09:13 (101) 00:51:16 (87) 01:21:55
82 Indra Zvejsalniece 5950 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija SZ2 S11 00:03:38 (50) 00:08:44 (87) 00:51:43 (89) 01:21:55
83 Andris Mežgailis 5177 Limbaži SKRIEN VZ3 V72 00:04:03 (87) 00:08:33 (73) 00:51:03 (81) 01:21:57
84 Māris Āriņš 5362 BU2003 VZ2 V73 00:04:04 (92) 00:08:19 (61) 00:50:09 (66) 01:22:03
85 Rūdolfs Leimanis 5234 Riga Runners VZ2 V74 00:06:16 (532) 00:10:46 (225) 00:52:55 (106) 01:22:07
86 Sandija Sorokina 5505 ASK PATRIA SZ1 S12 00:03:37 (49) 00:08:39 (82) 00:51:12 (85) 01:22:08
87 Dagnis Sakne 5791 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ1 V75 00:05:03 (242) 00:09:40 (129) 00:50:49 (78) 01:22:08
88 Stanislavs Rogovskis 10126 VZ2 V76 00:04:44 (175) 00:09:47 (139) 00:52:26 (101) 01:22:15
89 Jānis Slaidiņš 5237 VZ2 V77 00:03:57 (77) 00:08:58 (96) 00:51:10 (84) 01:22:18
90 Egija Tamsone 5083 Matisons Runner's Club SZ3 S13 00:03:56 (75) 00:09:08 (100) 00:52:17 (95) 01:22:29
91 Jānis Neimanis 5752 Talsu pakalnu sporta klubs VZ4 V78 00:03:58 (80) 00:08:39 (83) 00:50:19 (69) 01:22:29
92 Atis Jansons 5957 Swedbank VZ2 V79 00:03:27 (32) 00:08:04 (53) 00:50:14 (68) 01:22:30
93 Eriks Vasilevskis 5345 DNB Service Centre VZ2 V80 00:05:24 (323) 00:10:32 (203) 00:52:44 (103) 01:22:32
94 Arnis Šūlmeisters 5170 VZ3 V81 00:04:04 (91) 00:09:16 (104) 00:51:57 (93) 01:22:34
95 Liene Blumbeka 5796 Virsotne/MARMOT SZ2 S14 00:04:02 (85) 00:08:34 (75) 00:51:54 (90) 01:22:50
96 Dāvis Poliņš 5315 Supervaroņi VZ2 V82 00:03:53 (70) 00:07:53 (43) 00:52:25 (100) 01:23:12
97 Artis Bisnieks 5829 VZ1 V83 00:05:31 (353) 00:10:42 (220) 00:52:50 (104) 01:23:36
98 Emīls Draška 5696 VZ2 V84 00:05:25 (330) 00:10:16 (178) 00:52:19 (97) 01:23:37
99 Sabīne Valtere 5821 pulsometrs.lv SZ2 S15 00:04:14 (114) 00:09:31 (116) 00:52:21 (98) 01:23:42
100 Ivars Oraševskis 10188 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE VZ4 V85 00:04:16 (119) 00:09:16 (105) 00:51:56 (92) 01:23:53
101 Mārtiņš Lindāns 6026 VZ2 V86 00:04:45 (178) 00:09:43 (134) 00:51:59 (94) 01:24:20
102 Dēvids Kristapsons 5402 ASK Patria VZ1 V87 00:03:35 (45) 00:08:21 (63) 00:51:02 (80) 01:24:23
103 Mikus Mīlgrāvis 5740 Bigbank VZ2 V88 00:04:33 (154) 00:09:45 (137) 00:52:35 (102) 01:25:10
104 Andis Puriņš 5706 VZ3 V89 00:03:41 (54) 00:08:44 (86) 00:52:59 (107) 01:25:33
105 Dāvis Zelmenis 5299 Maratona klubs / Matisons Runner’s Club VZ2 V90 00:03:33 (39) 00:08:22 (64) 00:51:33 (88) 01:25:51
106 Mikus Černoglazovs 5940 VZ1 V91 00:04:57 (219) 00:09:44 (136) 00:52:21 (99) 01:26:00
107 Beatrise Žīgure 5329 colorlib.com SZ2 S16 00:04:13 (111) 00:09:32 (118) 00:54:25 (113) 01:26:07
108 Reinis Graviņš 5470 VZ2 V92 00:04:27 (138) 00:09:34 (120) 00:53:48 (108) 01:26:07
109 Toms Martins Šaķis 10103 Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race VZ1 V93 00:04:15 (115) 00:09:25 (114) 00:53:59 (110) 01:26:15
110 Henrihs Tauriņš 5661 VZ1 V94 00:04:45 (176) 00:09:53 (148) 00:53:54 (109) 01:26:21
111 Zintis Rove 5927 VZ2 V95 00:04:11 (106) 00:09:21 (109) 00:54:23 (112) 01:26:34
112 Viktors Volkovs 6016 VZ2 V96 00:04:17 (121) 00:09:06 (99) 00:52:51 (105) 01:26:35
113 Rihards Rancāns 5588 VZ1 V97 00:03:42 (56) 00:08:18 (60) 00:54:33 (115) 01:26:36
114 Anda Grudule 5660 Swedbank SZ2 S17 00:04:32 (150) 00:09:59 (155) 00:54:30 (114) 01:26:40
115 Raivis Māgurs 5820 VZ2 V98 00:05:54 (451) 00:11:01 (252) 00:54:45 (120) 01:26:41
116 Indulis Āboliņš 5380 Jaunmārupe skrien VZ3 V99 00:04:15 (117) 00:09:42 (131) 00:55:18 (133) 01:27:00
117 Matīss Lakovics 6008 VZ2 V100 00:04:36 (160) 00:09:46 (138) 00:54:38 (116) 01:27:04
118 Arnis Noveičuks 10173 Žolneroviča skriešanas klubs VZ2 V101 00:03:42 (57) 00:07:41 (38) 00:55:29 (141) 01:27:28
119 Aiga Paegle 5354 Engures sportam I Sporta patriots SZ3 S18 00:04:06 (94) 00:09:15 (102) 00:54:23 (111) 01:27:29
120 Svens Spēks 5192 KROKUS VZ1 V102 00:03:41 (53) 00:08:54 (93) 00:54:47 (122) 01:27:31
121 Leonīds Stepanovs 10097 M Baltic Group VZ2 V103 00:05:30 (346) 00:11:08 (268) 00:55:13 (131) 01:27:33
122 Artis Sproģis 5435 3D Running VZ2 V104 00:04:50 (188) 00:10:08 (166) 00:55:12 (130) 01:27:35
123 Megija Stalberga 5227 VSK "Burkānciems & Co" SZ1 S19 00:04:03 (88) 00:08:54 (94) 00:54:40 (117) 01:27:38
124 Pēteris Nikolajevs 10152 VZ2 V105 00:04:11 (104) 00:08:53 (91) 00:54:48 (123) 01:27:39
125 Mārtiņš Grundmanis 5685 Kurland VZ2 V106 00:04:27 (140) 00:09:50 (143) 00:54:42 (118) 01:27:43
126 Sandis Sproģis 5539 Tet VZ3 V107 00:04:22 (128) 00:09:37 (126) 00:55:03 (127) 01:27:50
127 Guntis Rasims 5365 Rēzeknes novads VZ2 V108 00:05:10 (263) 00:10:32 (204) 00:55:26 (138) 01:27:58
128 Kristaps Pugačs 5888 VZ2 V109 00:04:12 (110) 00:08:56 (95) 00:55:21 (134) 01:27:59
129 Māris Bumbieris 5297 Latvijas Finieris VZ2 V110 00:04:51 (195) 00:10:02 (158) 00:54:44 (119) 01:28:12
130 Zigmunds Rībens 5249 VZ3 V111 00:04:29 (143) 00:09:42 (130) 00:54:53 (125) 01:28:17
131 Oskars Ozoliņš 5274 Matisons Runner's Club VZ2 V112 00:05:01 (231) 00:10:27 (198) 00:55:24 (136) 01:28:21
132 Ints Radziņš 5620 VZ2 V113 00:05:12 (276) 00:10:13 (175) 00:55:47 (147) 01:28:32
133 Signe Vilcāne 5019 Run with Anita SZ2 S20 00:04:41 (169) 00:10:06 (163) 00:56:19 (160) 01:28:35
134 Kārlis Bērziņš 5605 Virsotne/MARMOT VZ1 V114 00:05:40 (393) 00:11:06 (264) 00:56:17 (159) 01:28:45
135 Agris Dundurs 5323 MARATONAKLUBS VZ3 V115 00:03:40 (51) 00:09:00 (97) 00:54:46 (121) 01:28:46
136 Jānis Gailītis 5532 Lidosta “Rīga” VZ2 V116 00:04:34 (156) 00:09:19 (107) 00:54:51 (124) 01:28:47
137 Reinis Veinbergs 5208 VZ1 V117 00:04:19 (124) 00:10:02 (157) 00:55:57 (150) 01:28:48
138 Arturs Pulkis 6033 VZ2 V118 00:05:11 (272) 00:10:48 (228) 00:56:31 (163) 01:28:49
139 Rihards Spilva 5867 Blome VZ2 V119 00:03:43 (58) 00:08:09 (56) 00:56:43 (171) 01:28:53
140 Juris Dzērve 10197 Venden VZ2 V120 00:05:18 (302) 00:10:49 (229) 00:55:27 (140) 01:28:53
141 Kristaps Rozenvalds 5244 Zaļo Vārnu aizsardzība VZ2 V121 00:04:55 (207) 00:10:28 (201) 00:56:11 (156) 01:28:54
142 Diāna Vilčinska 6031 SZ2 S21 00:04:08 (99) 00:09:20 (108) 00:55:02 (126) 01:28:55
143 Agris Noviks 5528 Supervaroņi VZ2 V122 00:04:05 (93) 00:09:03 (98) 00:55:16 (132) 01:28:57
144 Oskars Pugačs 5810 VZ2 V123 00:04:13 (113) 00:09:15 (103) 00:55:22 (135) 01:28:59
145 Guntis Leimanis 5881 VZ3 V124 00:06:34 (602) 00:12:28 (449) 00:56:35 (167) 01:29:00
146 Ginta Valtere 5915 BALTAIS SZ2 S22 00:04:10 (103) 00:08:27 (70) 00:55:33 (142) 01:29:03
147 Gvido Lapsa 5877 VZ4 V125 00:05:23 (322) 00:10:59 (247) 00:56:05 (154) 01:29:07
148 Annija Zāģere 5446 Rīga Runers 1 SZ1 S23 00:04:08 (97) 00:10:08 (167) 00:56:12 (157) 01:29:08
149 Oskars Suheckis 5870 VZ2 V126 00:05:00 (230) 00:10:27 (199) 00:56:04 (153) 01:29:08
150 Normunds Allens 5397 Labs starts VZ3 V127 00:04:29 (144) 00:09:43 (133) 00:55:12 (129) 01:29:14
151 Viesturs Tomels 5310 VZ3 V128 00:05:02 (236) 00:10:19 (185) 00:55:55 (149) 01:29:15
152 Valentīna Romanova 5585 SZ2 S24 00:04:35 (157) 00:09:48 (142) 00:56:04 (152) 01:29:22
153 Tomass Fedotovs 5307 ČikČik VZ2 V129 00:05:37 (376) 00:10:50 (231) 00:57:41 (187) 01:29:25
154 Anda Zandberga 5578 Riga Runners SZ2 S25 00:03:47 (61) 00:08:25 (67) 00:55:26 (139) 01:29:26
155 Rūdolfs Karss 5803 VZ2 V130 00:05:01 (232) 00:10:16 (179) 00:55:44 (146) 01:29:26
156 Jānis Lagzdkalns 5047 Jaunmārupe skrien/OK Kurmis VZ4 V131 00:04:08 (96) 00:09:38 (127) 00:56:36 (168) 01:29:33
157 Artis Trapša 5103 Blāča draugi VZ2 V132 00:05:44 (407) 00:11:08 (269) 00:55:10 (128) 01:29:33
158 Agate Kristapsone 5678 Siguldas Maratona klubs SZ2 S26 00:04:20 (126) 00:09:53 (149) 00:55:54 (148) 01:29:33
159 Edgars Miķelsons 5965 Lynxdojo VZ1 V133 00:06:03 (491) 00:11:37 (321) 00:55:58 (151) 01:29:33
160 Anda Grāpēna 5734 SZ3 S27 00:04:46 (179) 00:10:09 (168) 00:56:29 (162) 01:29:34
161 Ints Marcinkevičs 5913 VZ3 V134 00:05:02 (238) 00:10:10 (171) 00:55:38 (144) 01:29:36
162 Artūrs Soročenkovs 5920 Engures sportam / Sporta patriots VZ2 V135 00:05:41 (398) 00:11:25 (290) 00:57:01 (179) 01:29:37
163 Gunārs Bodnieks 10187 VZ2 V136 00:04:32 (152) 00:10:03 (160) 00:56:34 (166) 01:29:38
164 Dzintars Kriķis 5767 Labo Sajūtu Kolekcionārs VZ3 V137 00:05:31 (352) 00:11:11 (273) 00:55:24 (137) 01:29:46
165 Dainis Vēsma 5159 VZ2 V138 00:05:17 (293) 00:10:20 (187) 00:56:33 (164) 01:29:47
166 Dagnis Boltrikovs 5198 Veselīga Slodzīte VZ2 V139 00:04:00 (81) 00:08:23 (65) 00:55:34 (143) 01:29:54
167 Kristīne Lārmane 5165 SZ2 S28 00:04:15 (116) 00:09:36 (123) 00:56:16 (158) 01:30:00
168 Jānis Lakovics 6010 VZ2 V140 00:04:27 (141) 00:09:24 (113) 00:57:28 (185) 01:30:07
169 Tomass Delle 5381 BVA Auseklis VZ2 V141 00:04:43 (172) 00:10:25 (196) 00:57:08 (180) 01:30:08
170 Elvis Bernhards 5300 AnimalPlanet VZ2 V142 00:04:49 (184) 00:10:17 (180) 00:56:08 (155) 01:30:11
171 Mārtiņš Braslavs 6013 VZ2 V143 00:04:54 (206) 00:10:18 (182) 00:56:58 (178) 01:30:20
172 Rolands Kursišs 5690 VZ2 V144 00:05:08 (259) 00:10:42 (217) 00:58:42 (209) 01:30:32
173 Konstantin Ozerov 6012 VZ2 V145 00:05:15 (288) 00:11:06 (265) 00:58:24 (201) 01:30:41
174 Dainis Kreicbergs 5085 SĒME VZ3 V146 00:04:26 (134) 00:09:51 (145) 00:56:23 (161) 01:30:42
175 Aleksandrs Ļitvinskis 5438 HAVI Logistics VZ3 V147 00:04:27 (137) 00:09:47 (140) 00:55:42 (145) 01:30:49
176 Linda Beldava 5807 VSK Noskrien Vāveres SZ3 S29 00:04:19 (125) 00:09:42 (132) 00:56:55 (175) 01:31:09
177 Ivo Pušņins 5932 VZ2 V148 00:04:24 (132) 00:09:50 (144) 00:56:56 (177) 01:31:16
178 Jānis Vilmanis 5010 VZ2 V149 00:05:39 (385) 00:11:31 (302) 00:58:35 (206) 01:31:32
179 Edgars Balunovs 5865 Olainfarm VZ2 V150 00:05:49 (429) 00:11:42 (335) 00:57:29 (186) 01:31:32
180 Māris Graudiņš 5430 VZ3 V151 00:04:56 (211) 00:10:11 (172) 00:56:46 (172) 01:31:38
181 Lana Lindermane 5618 Sporta klubs "AŠAIS" SZ3 S30 00:04:29 (145) 00:10:12 (173) 00:56:52 (174) 01:31:42
182 Jānis Bārda 5157 VZ3 V152 00:05:36 (371) 00:11:29 (298) 00:57:57 (191) 01:31:51
183 Aivars Spūlis 5770 Izturība VZ3 V153 00:05:02 (237) 00:09:39 (128) 00:56:41 (169) 01:31:54
184 Ainis Kanaviņš 5953 SSK Bebra VZ3 V154 00:05:09 (261) 00:10:17 (181) 00:56:41 (170) 01:31:54
185 Dainis Upenieks 5704 SK Ozolnieki VZ3 V155 00:04:36 (159) 00:10:13 (176) 00:56:56 (176) 01:31:55
186 Ģirts Treide 5799 VZ2 V156 00:05:07 (256) 00:10:36 (211) 00:57:48 (189) 01:31:56
187 Aldis Rancāns 5459 Vecpiebalga VZ4 V157 00:05:39 (388) 00:11:34 (313) 00:58:21 (199) 01:32:04
188 Igors Matjola 5582 VZ2 V158 00:06:46 (644) 00:12:54 (502) 00:59:40 (226) 01:32:07
189 Katrīna Levāne 5954 Engures sportam I Sporta patriots SZ1 S31 00:04:26 (136) 00:09:24 (112) 00:57:19 (184) 01:32:07
190 Ērika Gribonika 5719 SZ1 S32 00:04:54 (205) 00:10:42 (218) 00:57:55 (190) 01:32:09
191 Dins Jakuška 5968 BAUERFEIND VZ3 V159 00:04:43 (174) 00:10:04 (162) 00:57:15 (183) 01:32:16
192 Gatis Žeivots 5703 Kompoc VZ2 V160 00:05:11 (269) 00:10:10 (170) 00:56:50 (173) 01:32:21
193 Vita Rence 5777 Marienburgas Vilki SZ2 S33 00:05:28 (342) 00:10:59 (246) 00:58:22 (200) 01:32:22
194 Normunds Grava 5140 VZ3 V161 00:04:19 (123) 00:09:32 (117) 00:57:12 (182) 01:32:26
195 Edgars Zaķis 5741 Bigbank VZ1 V162 00:05:06 (252) 00:11:01 (251) 00:59:07 (219) 01:32:27
196 Jānis Rāzna 5021 SSK Bebra VZ3 V163 00:05:39 (386) 00:11:28 (294) 00:58:27 (202) 01:32:31
197 Jurijs Gammeršmidts 10189 ZAS Pārgauja VZ3 V164 00:05:11 (273) 00:11:02 (255) 00:59:01 (217) 01:32:31
198 Mārtiņš Herings 5921 Emergn VZ2 V165 00:05:27 (339) 00:10:58 (245) 00:57:46 (188) 01:33:00
199 Līga Kaspare 6006 SZ2 S34 00:05:02 (239) 00:11:07 (267) 00:59:28 (223) 01:33:00
200 Edmunds Stepiņš 5622 VZ3 V166 00:05:59 (469) 00:11:47 (347) 00:59:36 (224) 01:33:01
201 Jautrīte Pluša 6015 SZ2 S35 00:04:31 (149) 00:10:23 (193) 00:58:27 (203) 01:33:01
202 Jurijs Varganovs 5464 VZ3 V167 00:04:55 (208) 00:10:37 (212) 00:58:49 (211) 01:33:02
203 Diāna Kristiņa 5613 SZ2 S36 00:05:30 (348) 00:11:34 (314) 00:59:27 (222) 01:33:12
204 Aivis Rumba 5317 OldSnails VZ2 V168 00:04:28 (142) 00:09:36 (124) 00:58:02 (192) 01:33:15
205 Laura Okmane 5949 SZ2 S37 00:04:21 (127) 00:09:55 (150) 00:58:34 (205) 01:33:15
206 Pauls Maurers 5658 VZ2 V169 00:05:27 (338) 00:10:25 (197) 00:58:19 (197) 01:33:34
207 Gatis Kalējs 5708 Swedbank VZ3 V170 00:05:59 (470) 00:11:59 (375) 00:59:02 (218) 01:33:34
208 Daina Stonka 5458 SZ2 S38 00:04:47 (180) 00:10:04 (161) 00:58:52 (213) 01:33:38
209 Lauris Bračka 10202 Priekuļi / Sigulda VZ2 V171 00:05:17 (297) 00:10:52 (239) 00:57:08 (181) 01:33:43
210 Mārtiņš Salnājs 6003 VZ3 V172 00:05:43 (406) 00:11:28 (297) 00:58:57 (215) 01:33:45
211 Gunnar Koitne 5255 JK Hermes VZ4 V173 00:04:23 (130) 00:09:58 (152) 00:58:15 (194) 01:33:48
212 Normunds Liepiņš 5540 Venden VZ3 V174 00:04:02 (84) 00:09:53 (147) 00:58:18 (196) 01:33:48
213 Rihards Vēvers 5420 Lielie dibeni VZ2 V175 00:04:16 (118) 00:09:27 (115) 00:56:33 (165) 01:33:57
214 Armands Rudņickis 5798 AMSERV VZ2 V176 00:05:03 (243) 00:10:32 (205) 00:58:16 (195) 01:34:00
215 Dace Anča 10094 Gulbene SZ3 S39 00:04:51 (192) 00:10:35 (209) 00:58:51 (212) 01:34:02
216 Evija Abiļeva 5401 Swedbank SZ2 S40 00:04:50 (187) 00:10:30 (202) 00:59:46 (229) 01:34:02
217 Armands Ivanovskis 5583 VZ2 V177 00:06:37 (613) 00:12:16 (411) 01:01:23 (253) 01:34:02
218 Rūdis Bundzēns 5951 VZ1 V178 00:04:30 (148) 00:10:00 (156) 00:58:37 (207) 01:34:02
219 Dairis Bodnieks 5644 VZ3 V179 00:04:33 (153) 00:10:12 (174) 00:58:45 (210) 01:34:17
220 Tomass Mičulis 5127 VZ1 V180 00:05:04 (244) 00:11:06 (263) 00:58:53 (214) 01:34:22
221 Artis Regnārs Labsvīrs 5416 Siguldas sporta skola VZ1 V181 00:05:21 (313) 00:11:19 (282) 01:00:08 (233) 01:34:23
222 Egīls Ziediņš 5806 VZ1 V182 00:05:44 (409) 00:11:02 (253) 01:00:10 (234) 01:34:26
223 Artūrs Melbārdis 5003 VZ2 V183 00:04:53 (199) 00:10:20 (186) 00:58:59 (216) 01:34:27
224 Arturs Rimicans 5858 Patria VZ2 V184 00:05:38 (383) 00:11:07 (266) 01:00:11 (235) 01:34:34
225 Dace Tomsone 5812 Jaunmārupe skrien! SZ2 S41 00:04:12 (109) 00:09:44 (135) 00:59:23 (220) 01:34:40
226 Sandra Volodina 5560 anči SZ3 S42 00:05:00 (226) 00:10:41 (216) 00:59:45 (228) 01:34:41
227 Vaidotas Petraitis 5683 VZ2 V185 00:04:50 (191) 00:10:20 (188) 00:59:51 (230) 01:34:48
228 Andris Kalniņš 5333 VZ2 V186 00:05:35 (365) 00:11:35 (318) 01:00:08 (232) 01:34:52
229 Kristers Grava 5395 VZ1 V187 00:04:18 (122) 00:09:59 (154) 00:58:41 (208) 01:34:58
230 Matīss Vaivods 5277 VZ2 V188 00:05:00 (225) 00:10:19 (184) 00:59:41 (227) 01:35:02
231 Līga Novokšanova 5815 Swedbank SZ3 S43 00:04:45 (177) 00:10:48 (227) 01:00:24 (237) 01:35:19
232 Gatis Molodcovs 5185 MoBo Running VZ2 V189 00:05:07 (253) 00:10:43 (221) 01:01:03 (246) 01:35:23
233 Artūrs Gļauda 5555 VZ2 V190 00:04:54 (204) 00:10:24 (195) 01:00:23 (236) 01:35:50
234 Janis Kopmanis 5049 LSC VZ4 V191 00:04:12 (107) 00:09:48 (141) 00:58:31 (204) 01:35:55
235 Raivita Birkentāla 5843 Talsu Pauguraines Zaķi SZ3 S44 00:04:39 (167) 00:09:51 (146) 00:59:39 (225) 01:36:01
236 Lita Sala 5204 SZ2 S45 00:05:08 (257) 00:10:50 (230) 01:01:13 (247) 01:36:07
237 Anna Konovalova 5542 SZ1 S46 00:04:57 (215) 00:10:56 (242) 01:01:15 (248) 01:36:32
238 Dainis Gailis 5190 Siguldas Maratona klubs VZ3 V192 00:06:08 (504) 00:12:11 (396) 01:00:39 (239) 01:36:39
239 Ilgvars Dzedulis 5790 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ1 V193 00:03:46 (60) 00:07:22 (29) 01:02:14 (279) 01:36:42
240 Mārcis Vītoliņš 5241 Dīvainie Kociņi VZ1 V194 00:05:20 (309) 00:11:05 (260) 01:00:40 (240) 01:36:59
241 Romāns Odiņecs 7230 Team Herbalife VZ2 V195 00:04:54 (202) 00:10:33 (207) 00:58:15 (193) 01:37:06
242 Linda Ezera 5842 SZ2 S47 00:06:30 (587) 00:12:55 (505) 01:03:13 (298) 01:37:07
243 Gints Sala 5205 VZ2 V196 00:05:15 (286) 00:11:17 (278) 01:01:17 (249) 01:37:15
244 Lauris Balgalvis 5981 VZ3 V197 00:05:30 (350) 00:11:37 (322) 01:00:41 (241) 01:37:15
245 Artis Kubliņš 5541 KUBLIŅI VZ3 V198 00:05:37 (377) 00:11:57 (369) 01:02:26 (283) 01:37:22
246 Juris Prokofjevs 5744 VZ2 V199 00:06:01 (479) 00:11:40 (330) 01:01:29 (255) 01:37:25
247 Andris Marherts 5112 H.T.L. VZ2 V200 00:06:22 (552) 00:12:22 (428) 01:01:54 (267) 01:37:26
248 Aija Rogāle 6007 KROKUS SZ3 S48 00:04:47 (182) 00:10:34 (208) 01:00:42 (242) 01:37:26
249 Vikija Buliņa 5693 ELEME LATVIA SZ2 S49 00:06:10 (511) 00:12:19 (419) 01:02:04 (276) 01:37:28
250 Rinalds Nulle 5733 Metam mieru! VZ2 V201 00:05:15 (287) 00:11:24 (289) 01:01:46 (263) 01:37:30
251 Jānis Grants 5342 DPD LATVIJA VZ2 V202 00:05:38 (381) 00:11:56 (367) 01:01:46 (262) 01:37:35
252 Dace Skrastiņa 5889 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S50 00:04:38 (165) 00:10:09 (169) 01:00:55 (245) 01:37:36
253 Jānis Pūpols 6011 Printmix VZ2 V203 00:05:11 (271) 00:11:18 (281) 01:01:53 (266) 01:37:36
254 Jānis Pārums 10148 Projekts Etiopietis / Shalom VZ2 V204 00:05:10 (262) 00:11:03 (256) 01:01:56 (269) 01:37:39
255 Kaspars Krievs 5871 VZ2 V205 00:06:36 (610) 00:12:45 (479) 01:03:42 (315) 01:37:43
256 Kristaps Oškalns 5573 VZ1 V206 00:05:55 (454) 00:12:12 (403) 01:03:39 (314) 01:37:44
257 Toms Martinsons 10199 VZ2 V207 00:06:03 (492) 00:11:58 (373) 01:01:41 (260) 01:37:44
258 Sintija Ozola 5490 ZVOC SZ1 S51 00:05:19 (304) 00:11:46 (345) 01:01:57 (272) 01:37:47
259 Sandris Kaparkalējs 5963 Venden VZ3 V208 00:04:53 (201) 00:10:59 (248) 01:01:21 (252) 01:37:51
260 Laura Klūga 5631 Bioderma SZ2 S52 00:05:00 (227) 00:10:23 (191) 01:00:34 (238) 01:37:56
261 Gaitis Sproģis 5443 VZ3 V209 00:05:52 (442) 00:12:01 (380) 01:02:49 (289) 01:37:58
262 Māris Robežnieks 5822 Mizuno VZ3 V210 00:05:44 (410) 00:11:50 (355) 01:02:02 (273) 01:37:58
263 Kristaps Cīpols 5144 VZ2 V211 00:04:51 (194) 00:10:46 (224) 01:01:43 (261) 01:37:59
264 Dace Spalva 5566 SZ2 S53 00:04:48 (183) 00:10:50 (232) 01:01:19 (250) 01:38:03
265 Rebeka Zekante 5834 Lūša spēks - Jēkabpils SZ1 S54 00:04:03 (89) 00:09:56 (151) 01:00:53 (244) 01:38:04
266 Evelīna Vasiļjeva 5648 SZ1 S55 00:04:22 (129) 00:10:03 (159) 01:01:41 (258) 01:38:05
267 Paula Ivanovaite 5851 Engures sportam SZ1 S56 00:04:23 (131) 00:10:23 (192) 01:01:41 (259) 01:38:08
268 Elīna Dzalbe 5802 Saldus Boksa klubs SZ2 S57 00:04:56 (212) 00:11:04 (258) 01:02:03 (275) 01:38:09
269 Varis Veipāns 5569 VZ3 V212 00:05:24 (325) 00:11:39 (328) 01:01:53 (265) 01:38:15
270 Agris Veipans 5580 VZ3 V213 00:05:23 (320) 00:11:31 (305) 01:01:52 (264) 01:38:15
271 Mārtiņš Maizītis 5710 VZ2 V214 00:07:08 (718) 00:13:23 (576) 01:03:12 (297) 01:38:16
272 Marcis Maizitis 10233 VZ1 V215 00:07:08 (720) 00:13:20 (567) 01:03:13 (299) 01:38:16
273 Edmunds Mičulis 5126 VZ3 V216 00:05:05 (246) 00:11:15 (276) 01:02:51 (290) 01:38:19
274 Alfrēds Radvils 5020 Skaida VZ2 V217 00:03:55 (73) 00:09:33 (119) 00:59:27 (221) 01:38:21
275 Zita Beneševičienė 5150 SLK Kurtuva/Vilmers SZ3 S58 00:04:52 (197) 00:11:00 (249) 01:01:26 (254) 01:38:21
276 Gita Kolerte 5178 SZ2 S59 00:05:15 (285) 00:10:53 (240) 01:01:37 (257) 01:38:21
277 Aigars Auziņš 5109 PRINTFUL VZ2 V218 00:05:14 (280) 00:11:06 (262) 00:59:59 (231) 01:38:23
278 Andis Antāns 5912 VZ2 V219 00:05:35 (370) 00:11:34 (315) 01:02:08 (277) 01:38:24
279 Māris Blumbergs 5184 VZ3 V220 00:05:58 (466) 00:12:18 (414) 01:03:01 (294) 01:38:25
280 Kristaps Kunrads 5303 Saknes LU BD VZ2 V221 00:05:19 (303) 00:11:15 (277) 01:02:10 (278) 01:38:26
281 Mērija Agnese Meiberga 5570 SZ1 S60 00:05:56 (455) 00:12:18 (415) 01:03:38 (313) 01:38:26
282 Signe Kaupuža 5823 SZ2 S61 00:04:57 (218) 00:11:04 (259) 01:02:36 (284) 01:38:27
283 Kristīne Mergina 5737 SZ2 S62 00:05:35 (369) 00:11:38 (325) 01:03:11 (296) 01:38:41
284 Aleksis Jarockis 5053 VZ2 V222 00:05:43 (402) 00:12:05 (385) 01:02:21 (282) 01:38:42
285 Jānis Bikše 5831 VZ2 V223 00:06:49 (656) 00:13:50 (642) 01:04:37 (338) 01:38:50
286 Edgars Bubelis 6027 EDGARA GALDNIECĪBA VZ2 V224 00:05:38 (384) 00:11:44 (340) 01:01:56 (271) 01:39:02
287 Baiba Bolgzda 5606 nothing.lv SZ3 S63 00:04:50 (190) 00:10:39 (214) 01:01:56 (270) 01:39:06
288 Marija Vasiļjeva 5702 SZ2 S64 00:05:39 (389) 00:11:45 (343) 01:03:16 (300) 01:39:09
289 Jānis Kolužs 5929 Daugavpils Runners VZ2 V225 00:05:48 (424) 00:11:48 (349) 01:03:18 (301) 01:39:09
290 Nauris Kozlovs 5960 VZ2 V226 00:06:09 (510) 00:12:27 (447) 01:04:32 (334) 01:39:10
291 Jānis Skamanis 5538 The Last Gentleman VZ2 V227 00:06:32 (592) 00:12:45 (477) 01:03:24 (304) 01:39:14
292 Zane Pakalniece 5840 Džastins, Buks un Liene SZ3 S65 00:05:14 (283) 00:11:31 (306) 01:02:54 (291) 01:39:16
293 Zenta Lakovica 6009 SZ2 S66 00:05:12 (278) 00:11:44 (339) 01:03:47 (317) 01:39:16
294 Liene Salmiņa 5447 ISR SZ2 S67 00:05:16 (289) 00:11:18 (280) 01:02:47 (287) 01:39:17
295 Patrīcija Keita Krumberga 5498 SZ1 S68 00:04:38 (164) 00:10:36 (210) 01:01:55 (268) 01:39:19
296 Roberts Kaufiņš 10205 VZ2 V228 00:03:55 (74) 00:09:21 (110) 00:58:20 (198) 01:39:22
297 Artūrs Kupcovs 5616 VZ1 V229 00:05:49 (428) 00:12:02 (383) 01:03:31 (309) 01:39:25
298 Andris Mačevskis 5281 Machinji VZ3 V230 00:04:41 (170) 00:10:44 (222) 01:02:18 (281) 01:39:27
299 Eduards Pāķis 5516 Saulkrasti SRT VZ3 V231 00:14:36 (914) 00:18:33 (895) 01:07:43 (408) 01:39:28
300 Māris Meinerts 5629 Bioderma VZ2 V232 00:06:59 (689) 00:13:08 (538) 01:03:03 (295) 01:39:28
301 Niklāvs Gintauts 5781 VZ1 V233 00:05:05 (248) 00:10:22 (190) 01:01:19 (251) 01:39:31
302 Andris Bērziņš 5132 VZ3 V234 00:06:05 (496) 00:12:18 (413) 01:04:32 (333) 01:39:36
303 Kaspars Aksenoks 5116 VZ3 V235 00:04:51 (193) 00:10:19 (183) 01:00:49 (243) 01:39:41
304 Ints Vovers 5472 VZ2 V236 00:06:23 (561) 00:12:29 (450) 01:04:11 (324) 01:39:42
305 Juris Šķudītis 5786 Latvijas Finieris VZ3 V237 00:05:47 (420) 00:11:46 (346) 01:03:27 (307) 01:39:43
306 Anita Andersone 5584 SZ2 S69 00:05:50 (434) 00:12:13 (406) 01:03:49 (318) 01:39:44
307 Gatis Jarohovičs 5318 Brīvdienu ģimene VZ2 V238 00:05:51 (437) 00:11:51 (356) 01:04:10 (323) 01:39:45
308 Antons Dolgopolovs 5502 VZ2 V239 00:06:01 (477) 00:12:12 (402) 01:04:18 (328) 01:39:46
309 Ieva Spruženiece 5846 LIDA SZ2 S70 00:04:56 (214) 00:11:02 (254) 01:02:48 (288) 01:39:48
310 Renāts Ņikitins 5286 Rīgas satiksme VZ2 V240 00:05:57 (462) 00:12:10 (394) 01:03:25 (305) 01:39:56
311 Dace Pauriņa 10100 Izturība SZ3 S71 00:05:02 (234) 00:10:28 (200) 01:02:15 (280) 01:39:58
312 Didzis Galauliņš 5040 Es un es pats VZ3 V241 00:05:02 (235) 00:10:52 (235) 01:02:39 (286) 01:40:00
313 Kristiāna Hardija Nagle 5788 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija SZ1 S72 00:04:35 (158) 00:10:40 (215) 01:02:59 (293) 01:40:02
314 Lauma Ildena 5301 SZ2 S73 00:04:58 (220) 00:11:32 (308) 01:04:34 (335) 01:40:09
315 Diāna Gavare 5936 Gjensidige SZ2 S74 00:06:16 (533) 00:12:22 (432) 01:04:26 (330) 01:40:09
316 Kristians Lange 5182 VZ3 V242 00:07:16 (742) 00:12:54 (501) 01:04:07 (322) 01:40:10
317 Mārcis Megnis 5501 VZ2 V243 00:06:05 (498) 00:12:12 (401) 01:03:55 (319) 01:40:11
318 Māra Pucena 5753 SZ2 S75 00:05:12 (277) 00:11:19 (283) 01:04:17 (327) 01:40:13
319 Renāte Kaktabule 5496 SZ2 S76 00:06:03 (488) 00:12:26 (443) 01:04:14 (326) 01:40:15
320 Juris Medvids 5503 VZ2 V244 00:05:19 (306) 00:10:44 (223) 01:04:38 (339) 01:40:29
321 Viktors Borisovskis 10151 Skonto Group VZ2 V245 00:06:38 (614) 00:12:58 (508) 01:04:39 (340) 01:40:31
322 Juris Ozoliņš 5314 Herbalife24 VZ2 V246 00:06:09 (506) 00:12:28 (448) 01:04:41 (341) 01:40:48
323 Jānis Riža 5759 Burkānciems &Co VZ3 V247 00:06:26 (571) 00:13:29 (592) 01:06:25 (378) 01:41:01
324 Evita Hibšmane 5774 SZ2 S77 00:05:00 (229) 00:10:42 (219) 01:02:03 (274) 01:41:10
325 Kaspars Rullis 5946 VZ3 V248 00:04:47 (181) 00:10:46 (226) 01:02:37 (285) 01:41:10
326 Viesturs Stalts 5567 VZ2 V249 00:06:24 (563) 00:13:05 (522) 01:05:20 (356) 01:41:12
327 Aigars Kokins 5607 VZ3 V250 00:06:14 (525) 00:12:45 (478) 01:05:55 (365) 01:41:12
328 Māris Veckalniņš 5052 Madona VZ4 V251 00:04:42 (171) 00:10:58 (243) 01:04:31 (332) 01:41:13
329 Olga Ponomarjova 5572 LLU VK SZ2 S78 00:05:28 (341) 00:11:51 (358) 01:05:08 (352) 01:41:21
330 Linda Bajāre 5747 SZ2 S79 00:05:38 (382) 00:11:45 (344) 01:05:18 (355) 01:41:22
331 Sanita Jolanta Draudiņa 5441 SZ2 S80 00:05:34 (363) 00:11:54 (364) 01:04:37 (337) 01:41:23
332 Vladislavs Kalbjonoks 5722 Bigbank VZ2 V252 00:06:56 (681) 00:13:30 (593) 01:06:23 (377) 01:41:23
333 Aigars Ķauķītis 5962 VZ2 V253 00:05:14 (284) 00:11:19 (284) 01:03:18 (302) 01:41:25
334 Ivars Stūris 5025 VZ3 V254 00:05:52 (440) 00:12:00 (377) 01:04:54 (347) 01:41:26
335 Miks Eihe 5828 VZ2 V255 00:06:02 (485) 00:12:00 (379) 01:04:50 (345) 01:41:35
336 Deniss Denisenko 5666 Sanctimony VZ2 V256 00:06:49 (653) 00:13:03 (517) 01:05:16 (353) 01:41:41
337 Kristaps Radvilavičs 5236 3D Running VZ2 V257 00:05:58 (467) 00:12:47 (486) 01:05:00 (349) 01:41:45
338 Ilga Ozoliņa 5773 DNB Service Centre SZ2 S81 00:06:02 (484) 00:12:02 (384) 01:04:50 (344) 01:41:46
339 Evita Zemlīte 5256 SZ3 S82 00:05:25 (326) 00:11:31 (303) 01:04:04 (321) 01:41:50
340 Evija Upmale 5550 SZ3 S83 00:04:50 (189) 00:10:52 (238) 01:03:26 (306) 01:41:52
341 Elvijs Semjonovs 5142 Zemgales Ziņas VZ1 V258 00:05:27 (334) 00:11:32 (307) 01:03:28 (308) 01:41:53
342 Zane Bulāne 5368 Supervaroņi SZ2 S84 00:05:35 (366) 00:10:52 (237) 01:04:59 (348) 01:42:09
343 Baiba Brakovska 5059 Selga SZ2 S85 00:06:39 (621) 00:12:48 (487) 01:05:01 (350) 01:42:10
344 Mareks Lazda 5379 VZ2 V259 00:06:25 (564) 00:13:09 (539) 01:05:29 (358) 01:42:15
345 Arnis Kārkliņš 5212 VZ3 V260 00:06:48 (649) 00:13:07 (533) 01:05:54 (364) 01:42:16
346 Emīls Liepiņš 5792 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ1 V261 00:04:11 (105) 00:09:58 (153) 01:03:23 (303) 01:42:16
347 Kristapa Belinskis 5576 VZ2 V262 00:05:59 (468) 00:11:57 (370) 01:05:06 (351) 01:42:18
348 Ritvars Paraģis 10120 VZ2 V263 00:05:53 (445) 00:11:38 (323) 01:03:37 (312) 01:42:22
349 Nils Ozols 5789 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VZ2 V264 00:05:53 (447) 00:11:52 (361) 01:04:53 (346) 01:42:29
350 Linda Grīnberga 5657 SZ2 S86 00:05:25 (329) 00:11:01 (250) 01:05:44 (362) 01:42:33
351 Hārdijs Parādnieks 5863 VZ2 V265 00:05:56 (457) 00:12:27 (446) 01:06:53 (387) 01:42:33
352 Mārtiņš Sniedze 5675 Vecpiebalga VZ2 V266 00:05:17 (294) 00:11:28 (295) 01:03:33 (310) 01:42:46
353 Jānis Kvante 5836 Vecpiebalga VZ2 V267 00:05:17 (296) 00:11:14 (275) 01:03:34 (311) 01:42:46
354 Jānis Tērauds 5462 VZ3 V268 00:05:43 (405) 00:12:23 (434) 01:05:34 (359) 01:42:48
355 Edgars Bikse 5016 Latvijas Finieris VZ2 V269 00:05:34 (360) 00:12:17 (412) 01:06:09 (366) 01:42:52
356 Mareks Bokta 5187 MoBo running VZ2 V270 00:05:07 (254) 00:10:52 (236) 01:04:14 (325) 01:42:55
357 Kaspars Auželis 5452 train2win.lv VZ2 V271 00:04:26 (135) 00:10:14 (177) 01:01:33 (256) 01:42:55
358 Mārcis Treimanis 5262 Cult of White Dionysos / TRX Cēsis VZ3 V272 00:05:57 (461) 00:12:25 (441) 01:06:34 (380) 01:43:10
359 Inga Rītere 5515 SZ2 S87 00:05:12 (274) 00:11:09 (270) 01:04:30 (331) 01:43:15
360 Aigars Šveicars 5656 Stopiņi Velo VZ2 V273 00:05:23 (321) 00:11:26 (291) 01:03:43 (316) 01:43:19
361 Agnese Sperga 5731 Supervaroņi SZ2 S88 00:06:13 (522) 00:11:52 (360) 01:06:12 (369) 01:43:25
362 Uģis Kampars 5900 VZ2 V274 00:07:00 (694) 00:13:55 (658) 01:09:22 (447) 01:43:25
363 Nelda Neilande 6017 SZ1 S89 00:05:01 (233) 00:10:21 (189) 01:05:36 (360) 01:43:26
364 Matīss Bravlanskis 5360 Latvijas Finieris VZ2 V275 00:05:34 (361) 00:12:16 (410) 01:06:09 (367) 01:43:34
365 Anatolijs Varlamovs 5273 VZ3 V276 00:04:56 (210) 00:11:05 (261) 01:04:49 (343) 01:43:52
366 Tanya Rekis 10181 SZ3 S90 00:04:33 (155) 00:10:38 (213) 01:05:17 (354) 01:43:56
367 Roberts Kārkliņš 5491 ZVOC VZ1 V277 00:05:19 (305) 00:11:45 (341) 01:04:26 (329) 01:43:58
368 Aivars Beldavs 5862 VZ3 V278 00:05:21 (315) 00:10:51 (234) 01:05:53 (363) 01:44:00
369 Valdis Meirēns 5825 IGT VZ2 V279 00:07:00 (693) 00:13:14 (550) 01:06:45 (384) 01:44:01
370 Artis Lūsis 6025 VZ2 V280 00:07:05 (712) 00:13:44 (626) 01:07:33 (405) 01:44:02
371 Raivis Skrinda 5624 Bioderma VZ2 V281 00:04:49 (185) 00:11:04 (257) 01:05:22 (357) 01:44:15
372 Ēriks Roze 10133 VZ2 V282 00:06:20 (547) 00:12:46 (481) 01:07:24 (399) 01:44:24
373 Guntis Gailītis 5599 VZ3 V283 00:07:04 (707) 00:13:54 (652) 01:07:12 (394) 01:44:24
374 Zane Dāvidsone 5643 SZ2 S91 00:05:07 (255) 00:11:32 (309) 01:06:22 (375) 01:44:28
375 Ilvars Bergmanis 5641 VZ2 V284 00:05:47 (419) 00:12:29 (452) 01:06:11 (368) 01:44:30
376 Rinalds Gronskis 5776 Engures Sportam VZ4 V285 00:05:39 (390) 00:11:57 (371) 01:04:01 (320) 01:44:31
377 Raitis Vilsdorfs 5600 VZ2 V286 00:06:56 (680) 00:13:48 (636) 01:07:30 (403) 01:44:33
378 Ieva Krastiņa 5596 SZ3 S92 00:06:35 (605) 00:12:59 (510) 01:07:03 (389) 01:44:36
379 Inese Cīrule 5389 Biznesa parks ABAVA SZ2 S93 00:05:48 (423) 00:12:14 (407) 01:07:34 (406) 01:44:37
380 Jānis Labsvīrs 5284 VZ3 V287 00:05:26 (331) 00:11:49 (350) 01:07:06 (390) 01:44:38
381 Kristīne Stendzeniece 5565 SZ2 S94 00:05:34 (364) 00:12:07 (388) 01:06:15 (372) 01:44:40
382 Guntars Pipurs 10090 VZ2 V288 00:06:03 (487) 00:12:42 (469) 01:06:23 (376) 01:44:47
383 Daina Gotfrīde-Bernsone 5037 Juno Runners SZ3 S95 00:05:54 (448) 00:12:20 (420) 01:07:55 (412) 01:44:47
384 Ieva Lorence 5801 SZ3 S96 00:05:28 (343) 00:12:00 (378) 01:06:43 (382) 01:44:48
385 Kaspars Jaunzems 5166 VZ2 V289 00:05:29 (344) 00:11:54 (363) 01:07:32 (404) 01:44:50
386 Erika Oberkyte 5892 Alūksne SZ1 S97 00:05:10 (265) 00:11:38 (326) 01:07:26 (401) 01:44:51
387 Toms Vāvere 5738 Bigbank VZ2 V290 00:06:52 (665) 00:13:22 (571) 01:04:45 (342) 01:44:52
388 Krišjānis Pinka 5549 VZ2 V291 00:06:31 (589) 00:13:08 (537) 01:08:09 (417) 01:44:55
389 Lauris Grāvelis 5939 Baltic-American Freedom Foundation VZ2 V292 00:06:45 (641) 00:13:06 (529) 01:06:52 (386) 01:44:56
390 Aleksandrs Malašenkovs 5835 - VZ2 V293 00:06:22 (555) 00:12:24 (438) 01:05:43 (361) 01:45:03
391 Konstantīns Lukaševičs 10159 Accenture VZ2 V294 00:06:41 (627) 00:13:13 (548) 01:06:19 (373) 01:45:04
392 Nauris Vērsis 5087 Lidosta "Rīga" VZ2 V295 00:06:12 (515) 00:12:40 (466) 01:07:25 (400) 01:45:04
393 Arita Redzoba 5117 SZ2 S98 00:05:18 (298) 00:11:37 (320) 01:07:23 (398) 01:45:07
394 Līga Livdāne 5686 Bioderma SZ2 S99 00:04:49 (186) 00:10:58 (244) 01:06:44 (383) 01:45:18
395 Inga Kāpiņa 5841 VSK Noskrien Vāveres SZ3 S100 00:04:56 (213) 00:11:28 (296) 01:06:42 (381) 01:45:22
396 Valters Hartpengs 5404 VZ1 V296 00:06:23 (560) 00:12:25 (442) 01:07:56 (413) 01:45:33
397 Dace Saveiko 5897 SZ2 S101 00:05:56 (458) 00:12:06 (387) 01:07:20 (397) 01:45:43
398 Elīza Actiņa 5805 VSK Noskrien SZ1 S102 00:04:53 (200) 00:10:50 (233) 01:02:57 (292) 01:45:45
399 Heilija Laima Keirāne 10177 SZ1 S103 00:06:20 (550) 00:13:05 (526) 01:08:13 (419) 01:45:48
400 Uldis Krauklis 5998 Accenture VZ2 V297 00:05:37 (379) 00:12:11 (398) 01:07:38 (407) 01:45:54
401 Marika Toma 5941 Swedbank SZ2 S104 00:05:30 (349) 00:12:01 (381) 01:07:13 (395) 01:46:18
402 Maija Putāne 5787 SZ3 S105 00:05:14 (282) 00:11:44 (338) 01:07:07 (391) 01:46:30
403 Gints Buivids 10192 VZ3 V298 00:06:06 (501) 00:12:57 (507) 01:09:14 (444) 01:46:34
404 Ieva Grīnberga 5014 Sanctimony SZ3 S106 00:06:51 (660) 00:13:25 (580) 01:08:22 (422) 01:46:35
405 Kristīne Bole 5060 LIDA SZ3 S107 00:05:51 (436) 00:12:21 (423) 01:08:32 (426) 01:46:35
406 Sandra Zālamane 5556 Selga SZ2 S108 00:06:44 (637) 00:13:04 (519) 01:09:09 (442) 01:46:37
407 Māris Plūme 5107 Swedbank VZ3 V299 00:07:01 (696) 00:13:57 (660) 01:09:02 (438) 01:46:39
408 Kaspars Koo 5943 Emergn VZ2 V300 00:06:38 (620) 00:12:24 (439) 01:09:04 (439) 01:46:40
409 Justīne Savitska 5614 Run With Anita SZ2 S109 00:07:01 (697) 00:13:41 (616) 01:08:28 (424) 01:46:43
410 Marita Veinberga 5415 Swedbank SZ3 S110 00:05:50 (433) 00:12:21 (425) 01:08:42 (432) 01:46:46
411 Madara Tīģere-Bernharde 5732 SZ2 S111 00:04:55 (209) 00:11:27 (293) 01:08:05 (416) 01:46:48
412 Dina Alksne 6004 ZVOC SZ3 S112 00:05:10 (266) 00:11:36 (319) 01:08:24 (423) 01:46:48
413 Elvis Lodiņš 5923 VZ2 V301 00:06:22 (556) 00:13:13 (549) 01:09:24 (450) 01:46:50
414 Elza Žumbure 5308 Legs Miserables SZ2 S113 00:06:36 (607) 00:13:17 (559) 01:09:11 (443) 01:47:01
415 Ieva Livčāne 5134 SZ3 S114 00:05:18 (299) 00:11:40 (329) 01:04:35 (336) 01:47:10
416 Zita Zariņa 5531 Just do it! SZ3 S115 00:06:06 (500) 00:12:32 (454) 01:07:58 (415) 01:47:10
417 Zane Matuļone 5370 Sporta centrs Jugla SZ2 S116 00:05:13 (279) 00:11:33 (310) 01:06:13 (370) 01:47:16
418 Ivars Martinovs 5371 Sporta centrs Jugla VZ2 V302 00:05:35 (367) 00:12:08 (391) 01:06:13 (371) 01:47:16
419 Renārs Reiniks 5665 VZ3 V303 00:05:45 (413) 00:12:07 (390) 01:09:23 (448) 01:47:18
420 Vadims Fjodorovs 5409 VZ2 V304 00:05:26 (332) 00:12:19 (418) 01:08:51 (434) 01:47:20
421 Kristīne Balanasa 10122 Virsotne/MARMOT SZ3 S117 00:05:55 (452) 00:12:23 (433) 01:07:57 (414) 01:47:23
422 Estere Romanovska 5866 Olainfarm SZ1 S118 00:06:11 (514) 00:12:31 (453) 01:08:19 (421) 01:47:23
423 Laura Deņisova 5571 LLU VK SZ2 S119 00:05:27 (336) 00:11:49 (352) 01:08:30 (425) 01:47:24
424 Rūta Valaine 3605 SZ3 S120 00:05:56 (459) 00:12:41 (468) 01:09:54 (467) 01:47:30
425 Roberts Neilands 5691 DZĒRBENES STACIJA VZ3 V305 00:05:35 (368) 00:12:05 (386) 01:08:36 (430) 01:47:32
426 Inta Hansone 5421 MARATONA KLUBS SZ3 S121 00:05:36 (373) 00:12:21 (426) 01:09:15 (445) 01:47:35
427 Aija Krieva 5872 SZ2 S122 00:06:36 (611) 00:13:14 (551) 01:09:44 (462) 01:47:37
428 Armīns Kleinbergs 5069 VZ2 V306 00:06:42 (633) 00:13:23 (572) 01:09:31 (455) 01:47:38
429 Elviss Ozols 10193 VZ2 V307 00:06:52 (667) 00:13:20 (566) 01:08:56 (435) 01:47:41
430 Kārlis Kurtišs 10186 VZ2 V308 00:06:13 (523) 00:12:39 (464) 01:07:54 (411) 01:47:56
431 Dace Bukša 5444 SZ2 S123 00:06:56 (678) 00:13:31 (598) 01:09:46 (463) 01:47:58
432 Ulises Miranda Ordonez 5615 Kinza turtles VZ3 V309 00:07:18 (750) 00:14:14 (694) 01:09:59 (471) 01:47:58
433 Liene Terentjeva 5226 Sten Nordic SZ2 S124 00:05:47 (417) 00:12:49 (490) 01:09:08 (441) 01:48:01
434 Andrejs Pētersons 5129 Garkalnes novads VZ2 V310 00:06:41 (629) 00:13:39 (610) 01:08:35 (429) 01:48:03
435 Vladimirs Kļavnieks 5944 VZ4 V311 00:06:31 (590) 00:13:40 (615) 01:09:23 (449) 01:48:06
436 Artūrs Kreišmanis 5410 VZ2 V312 00:05:18 (301) 00:11:51 (357) 01:10:09 (474) 01:48:08
437 Aigars Freimanis 5338 VZ2 V313 00:05:38 (380) 00:12:12 (400) 01:08:32 (427) 01:48:09
438 Ieva Sproģe 5425 3D Running SZ2 S125 00:04:58 (221) 00:11:34 (312) 01:07:14 (396) 01:48:19
439 Līva Leimane 5922 SZ2 S126 00:05:16 (291) 00:12:18 (416) 01:09:38 (458) 01:48:19
440 Irēna Gedroviča 5813 Jaunmārupe skrien SZ2 S127 00:05:09 (260) 00:11:59 (376) 01:07:02 (388) 01:48:24
441 Krista Kupča 5750 MADONA SZ2 S128 00:06:30 (586) 00:13:03 (518) 01:09:33 (457) 01:48:28
442 Jānis Orinskis 5440 VZ2 V314 00:06:28 (577) 00:13:12 (546) 01:10:34 (484) 01:48:41
443 Kyle Vesterdahl 5309 VZ2 V315 00:05:41 (396) 00:11:50 (353) 01:08:33 (428) 01:48:42
444 Matīss Baranovskis 5694 ELEME LATVIA VZ2 V316 00:06:42 (634) 00:13:27 (587) 01:09:58 (470) 01:48:42
445 Vadims Maškancevs 5684 VZ2 V317 00:07:43 (837) 00:14:24 (724) 01:10:51 (491) 01:48:43
446 Janeks Briedis 5676 VZ3 V318 00:05:31 (351) 00:12:10 (395) 01:09:55 (469) 01:48:46
447 Frederika Anna Grende 5671 SZ1 S129 00:05:03 (241) 00:11:22 (286) 01:08:12 (418) 01:48:47
448 Andis Romanovs 5638 Selga VZ1 V319 00:06:27 (575) 00:13:02 (514) 01:09:07 (440) 01:48:52
449 Guntis Strazds 6001 VZ4 V320 00:06:39 (624) 00:12:51 (497) 01:09:27 (452) 01:48:55
450 Gatis Dekšenieks 5824 VZ2 V321 00:06:45 (640) 00:13:45 (628) 01:10:14 (477) 01:48:56
451 Viesturs Tohvs 5038 Gollner Spedition VZ3 V322 00:06:17 (534) 00:12:45 (476) 01:07:08 (392) 01:49:09
452 Diāna Stepāne 7282 STROPS Technologies SZ2 S130 00:05:49 (426) 00:12:24 (436) 01:10:21 (478) 01:49:14
453 Vlada Buharova 5626 Bioderma SZ2 S131 00:06:02 (482) 00:12:26 (444) 01:09:30 (454) 01:49:18
454 Aivars Dzalbs 6014 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE VZ3 V323 00:04:51 (196) 00:11:19 (285) 01:07:09 (393) 01:49:20
455 Jānis Kaupers 5285 DPD LATVIJA VZ2 V324 00:06:57 (683) 00:13:31 (596) 01:10:46 (489) 01:49:21
456 Zane Vīle-Bērziņa 5554 SZ2 S132 00:05:08 (258) 00:11:49 (351) 01:09:26 (451) 01:49:24
457 Mārtiņš Torsters 5894 VZ2 V325 00:06:28 (579) 00:12:34 (456) 01:06:27 (379) 01:49:25
458 Saiva Sokolova 5454 SZ3 S133 00:05:25 (327) 00:11:58 (372) 01:09:30 (453) 01:49:28
459 Agris Spalviņš 5958 Rauna VZ4 V326 00:06:49 (657) 00:13:57 (661) 01:11:49 (515) 01:49:29
460 Jānis Vilks 5423 4 Vilki VZ2 V327 00:07:32 (795) 00:14:42 (752) 01:11:14 (500) 01:49:30
461 Jurijs Šlamovs 5699 VZ3 V328 00:06:32 (593) 00:13:23 (575) 01:10:07 (473) 01:49:37
462 Līga Irbe 5891 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S134 00:05:33 (359) 00:11:23 (287) 01:08:49 (433) 01:49:42
463 Jānis Sprincis 10132 VZ2 V329 00:06:00 (473) 00:12:35 (457) 01:09:54 (466) 01:49:43
464 Edgars Bariss 10107 VZ2 V330 00:06:52 (663) 00:14:00 (667) 01:10:02 (472) 01:49:48
465 Toms Dreiže 6020 Accenture VZ2 V331 00:06:53 (670) 00:13:25 (583) 01:10:35 (485) 01:49:48
466 Ilze Andrijauska 5221 SZ3 S135 00:05:21 (312) 00:11:53 (362) 01:09:43 (461) 01:49:50
467 Jānis Liepiņš 10184 VZ2 V332 00:06:31 (591) 00:13:37 (605) 01:11:21 (502) 01:49:56
468 Aigars Veckungs 10185 VZ2 V333 00:06:32 (594) 00:13:37 (606) 01:11:22 (503) 01:49:56
469 Kristaps Sirmais 5173 Guddžobs guddans VZ2 V334 00:05:40 (391) 00:12:19 (417) 01:09:39 (460) 01:50:00
470 Aivars Freimanis 5378 VZ2 V335 00:05:27 (335) 00:12:11 (397) 01:09:20 (446) 01:50:02
471 Georgijs Bulgakovs 5714 VZ3 V336 00:06:09 (508) 00:12:48 (489) 01:08:37 (431) 01:50:04
472 Roberts Siliņš 5514 Vaidava VZ2 V337 00:05:10 (264) 00:11:10 (271) 01:07:48 (409) 01:50:05
473 Edgars Kuzmans 10208 VZ2 V338 00:05:10 (267) 00:11:30 (301) 01:11:01 (494) 01:50:08
474 Edgars Blūms 5063 ziķeri VZ2 V339 00:05:20 (307) 00:11:35 (317) 01:06:48 (385) 01:50:11
475 Aleksejs Haritoņenko 5070 VZ2 V340 00:07:31 (792) 00:14:16 (698) 01:10:37 (486) 01:50:13
476 Agnese Berga 5551 SZ2 S136 00:04:54 (203) 00:11:27 (292) 01:09:55 (468) 01:50:22
477 Ansis Kuplis 5961 Running.lv VZ3 V341 00:06:39 (623) 00:13:45 (629) 01:12:20 (528) 01:50:22
478 Jānis Sēkliņš 5400 VZ3 V342 00:06:35 (604) 00:13:16 (556) 01:10:10 (476) 01:50:24
479 Ulrika Plotniece 5784 Rimi Riga Marathon SZ3 S137 00:06:49 (654) 00:13:54 (654) 01:10:24 (479) 01:50:38
480 Jānis Baltiņš 5808 Olainfarm VZ2 V343 00:05:40 (394) 00:11:55 (366) 01:08:59 (437) 01:50:45
481 Madara Muižniece 10194 Eco Teh Baltia SZ2 S138 00:07:15 (741) 00:13:06 (530) 01:10:24 (480) 01:50:45
482 A Moneem Adam 5668 Kinza turtles VZ2 V344 00:06:26 (570) 00:12:46 (483) 01:11:03 (496) 01:50:55
483 Kristīne Sekace 5175 Kustību telpa SZ3 S139 00:05:52 (441) 00:12:51 (494) 01:11:56 (519) 01:51:07
484 Dzintars Strads 5876 nothing.lv VZ4 V345 00:05:16 (290) 00:11:40 (331) 01:10:29 (481) 01:51:13
485 Sintija Borskoviča 5101 PRINTFUL SZ2 S140 00:06:17 (535) 00:12:47 (485) 01:10:33 (483) 01:51:25
486 Janeks Frolovs 5122 Lidosta "Rīga" VZ3 V346 00:06:53 (668) 00:13:17 (558) 01:07:29 (402) 01:51:30
487 Aija Tilena 5258 TRX Cēsis SZ4 S141 00:05:22 (317) 00:12:21 (424) 01:09:32 (456) 01:51:37
488 Līva Līce 5461 Frosties SZ2 S142 00:07:08 (717) 00:13:58 (663) 01:11:15 (501) 01:51:37
489 Uldis Doniņš 5507 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club VZ2 V347 00:05:24 (324) 00:11:48 (348) 01:09:53 (464) 01:51:42
490 Ilze Ozola 5552 Matisons Runner's Club SZ3 S143 00:05:25 (328) 00:11:45 (342) 01:09:53 (465) 01:51:43
491 Zanda Kokarēviča 5895 Swedbank SZ2 S144 00:06:09 (509) 00:12:50 (493) 01:11:26 (505) 01:51:43
492 Evija Grigule 5468 SZ2 S145 00:07:25 (771) 00:13:40 (614) 01:11:52 (516) 01:51:47
493 Kārlis Krīgalis 5557 VZ2 V348 00:06:04 (495) 00:13:09 (540) 01:12:05 (523) 01:51:50
494 Vineta Veisberga 5487 Saldus boksa klubs SZ3 S146 00:05:20 (310) 00:11:42 (333) 01:10:09 (475) 01:51:55
495 Agnese Irbīte 5119 Lidosta "Rīga" SZ2 S147 00:05:39 (387) 00:12:20 (421) 01:11:27 (506) 01:51:57
496 Valters Veipāns 5604 VZ1 V349 00:05:33 (358) 00:11:51 (359) 01:06:21 (374) 01:52:01
497 Sanda Putniņa 5630 Bioderma SZ1 S148 00:06:33 (598) 00:13:35 (601) 01:12:18 (527) 01:52:07
498 Aivis Pijols 5098 Draugiem Group VZ2 V350 00:07:30 (788) 00:14:42 (751) 01:13:30 (562) 01:52:08
499 Inga Ziediņa 5859 Maratona klubs SZ3 S149 00:05:57 (465) 00:13:02 (515) 01:11:55 (518) 01:52:08
500 Santa Vītola 5553 3D Running SZ2 S150 00:04:57 (216) 00:11:38 (324) 01:11:10 (497) 01:52:10
501 Anna Klēšmite 5239 SZ2 S151 00:06:26 (569) 00:13:25 (582) 01:12:31 (530) 01:52:11
502 Pavels Kirilovskis 5672 Zoorbagan VZ3 V351 00:06:30 (584) 00:13:18 (563) 01:10:50 (490) 01:52:11
503 Sintija Bērziņa 5985 SZ2 S152 00:06:42 (635) 00:13:14 (552) 01:11:47 (514) 01:52:11
504 Marta Lorence 5448 SZ2 S153 00:06:49 (652) 00:13:15 (553) 01:11:40 (511) 01:52:13
505 John Aage Andersen 5007 Atea Global Services VZ4 V352 00:06:41 (628) 00:13:31 (595) 01:11:28 (507) 01:52:20
506 Inese Macuka 5762 Lūša spēks - Jēkabpils SZ2 S154 00:06:02 (483) 00:12:22 (431) 01:10:53 (492) 01:52:27
507 Maruta Krūmiņa 5453 Maratona klubs SZ2 S155 00:05:44 (408) 00:12:46 (482) 01:11:41 (512) 01:52:33
508 Madars Miķelsons 5524 VZ2 V353 00:06:38 (618) 00:13:16 (557) 01:11:34 (508) 01:52:33
509 Santa Bērziņa 5544 SZ2 S156 00:05:51 (438) 00:12:24 (437) 01:12:01 (521) 01:52:35
510 Anete Bruževica 5408 SZ3 S157 00:05:36 (372) 00:12:09 (392) 01:11:11 (498) 01:52:36
511 Sandris Greilihs 5749 Emergn VZ3 V354 00:05:00 (228) 00:11:17 (279) 01:07:50 (410) 01:52:39
512 Valdis Sirsniņš 5027 VZ4 V355 00:04:37 (161) 00:11:14 (274) 01:10:32 (482) 01:52:41
513 Blaž Cugmas 5243 Slovenia VZ2 V356 00:07:19 (752) 00:14:17 (702) 01:12:53 (541) 01:52:43
514 Kitija Zaula 5833 Limbaži SKRIEN SZ1 S158 00:14:28 (913) 00:19:09 (902) 01:16:14 (621) 01:52:43
515 Jānis Kazāks 5183 VZ2 V357 00:07:13 (733) 00:13:28 (590) 01:13:09 (548) 01:52:47
516 Jānis Avens 5904 MARATONA KLUBS/REMBATE VZ3 V358 00:05:47 (422) 00:12:45 (480) 01:12:38 (533) 01:52:55
517 Kristaps Brēža 5868 Skrienam kopā - Valmiera VZ1 V359 00:07:27 (779) 00:14:01 (671) 01:13:53 (574) 01:53:03
518 Gunita Lemeševska 5530 SZ2 S159 00:05:12 (275) 00:11:56 (368) 01:12:30 (529) 01:53:06
519 Uldis Kleinbergs 5611 Ko Te Notiek? VZ2 V360 00:05:30 (347) 00:12:44 (475) 01:11:03 (495) 01:53:06
520 Dārta Antāne 5914 SZ2 S160 00:06:18 (541) 00:13:07 (534) 01:12:38 (534) 01:53:11
521 Lelde Pētersone 6005 SZ1 S161 00:06:18 (542) 00:13:07 (535) 01:12:37 (532) 01:53:11
522 Andrejs Platacis 5982 Kvikworks VZ2 V361 00:06:02 (486) 00:13:12 (547) 01:11:52 (517) 01:53:12
523 Liga Vintere 5295 SZ2 S162 00:06:33 (597) 00:13:53 (649) 01:13:38 (567) 01:53:15
524 Aivars Birks 6029 703 / VSK Noskrien VZ4 V362 00:04:59 (224) 00:11:34 (316) 01:09:38 (459) 01:53:27
525 Raivis Vilūns 5619 VZ2 V363 00:07:15 (740) 00:14:22 (716) 01:13:04 (544) 01:53:28
526 Edgars Krastiņš 5993 vsk Noskrien VZ2 V364 00:05:51 (439) 00:12:26 (445) 01:12:01 (522) 01:53:35
527 Arvo Soosalu 5055 JK Hermes VZ4 V365 00:07:18 (748) 00:14:02 (672) 01:13:07 (546) 01:53:37
528 Vladimirs Isajevs 5838 VZ3 V366 00:06:52 (666) 00:14:00 (669) 01:10:41 (487) 01:53:43
529 Edgars Marcinkevičs 5104 Lidosta "Rīga" VZ2 V367 00:07:09 (721) 00:13:49 (637) 01:13:20 (555) 01:53:45
530 Matīss Toms Brūvers 5118 PRINTFUL VZ1 V368 00:06:21 (551) 00:13:08 (536) 01:08:57 (436) 01:53:46
531 Gatis Mellups 5882 VZ3 V369 00:06:30 (588) 00:13:20 (565) 01:13:09 (549) 01:53:47
532 Didzis Dobelis 5999 Latvijas gaisa satiksme VZ2 V370 00:07:04 (708) 00:13:54 (656) 01:13:10 (551) 01:53:48
533 Jānis Dainis 5911 Kocēnu novads 1 VZ4 V371 00:07:18 (751) 00:13:24 (579) 01:13:01 (543) 01:54:04
534 Patriks Stērninieks 10158 HCP VZ1 V372 00:06:45 (638) 00:13:46 (630) 01:13:27 (561) 01:54:07
535 Evita Zāle 5121 SZ3 S163 00:06:17 (536) 00:13:07 (532) 01:12:54 (542) 01:54:12
536 Andželika Gladkova 5457 SZ1 S164 00:05:53 (446) 00:12:38 (462) 01:11:25 (504) 01:54:18
537 Aldis Strožs 5276 VZ3 V373 00:05:40 (392) 00:12:15 (409) 01:10:42 (488) 01:54:19
538 Lauris Reinbergs 5649 Skumbrija VZ3 V374 00:07:26 (774) 00:14:34 (745) 01:13:12 (552) 01:54:22
539 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5013 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI SZ3 S165 00:06:23 (558) 00:13:10 (541) 01:13:19 (554) 01:54:23
540 Linda Lūse 5558 Swedbank SZ2 S166 00:06:37 (612) 00:13:23 (574) 01:11:38 (509) 01:54:26
541 Edgars Kirhners 5559 VZ2 V375 00:06:38 (619) 00:13:24 (578) 01:11:39 (510) 01:54:26
542 Ivars Poļaks 5564 VZ3 V376 00:06:02 (481) 00:12:49 (491) 01:12:52 (540) 01:54:30
543 Agris P 5068 VZ2 V377 00:06:42 (632) 00:13:22 (569) 01:13:21 (556) 01:54:32
544 Indra Simsone 5001 SZ2 S167 00:06:00 (474) 00:12:47 (484) 01:13:51 (572) 01:54:36
545 Rinalds Aļeksjonoks 5853 VZ2 V378 00:04:25 (133) 00:10:32 (206) 01:13:38 (568) 01:54:48
546 Laura Kalniņa 5692 Matisons Runner's Club SZ3 S168 00:05:06 (251) 00:11:42 (334) 01:12:40 (535) 01:54:54
547 Ilze Galviņa 5817 SZ2 S169 00:05:29 (345) 00:12:12 (404) 01:13:07 (547) 01:54:59
548 Laura Stankuna 5837 Legs Miserables SZ2 S170 00:06:36 (609) 00:13:04 (520) 01:14:22 (583) 01:54:59
549 Signe Simsone 5548 SZ1 S171 00:06:01 (478) 00:13:01 (513) 01:13:59 (576) 01:55:06
550 Gints Žumburs 5128 VZ3 V379 00:06:01 (476) 00:12:25 (440) 01:11:01 (493) 01:55:07
551 Raitis Puriņš 5058 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas VZ4 V380 00:06:02 (480) 00:12:54 (500) 01:12:47 (537) 01:55:08
552 Andris Riekstiņš 5697 VZ3 V381 00:06:17 (538) 00:13:11 (545) 01:13:26 (560) 01:55:10
553 Kristīne Groma 5850 SZ2 S172 00:05:57 (464) 00:12:21 (427) 01:13:24 (557) 01:55:12
554 Ieva Kalere 5163 Did someone say "chocolate"? SZ2 S173 00:05:47 (416) 00:12:38 (461) 01:12:47 (538) 01:55:22
555 Jevgeņijs Kušakovs 5925 Rēzeknes novads VZ2 V382 00:06:40 (626) 00:13:27 (589) 01:14:20 (581) 01:55:22
556 Evita Gredzena 10091 REALTO SZ2 S174 00:05:41 (395) 00:12:36 (459) 01:12:08 (524) 01:55:33
557 Ģirts Jaunzems 5536 The Last Gentleman VZ2 V383 00:06:41 (630) 00:13:46 (632) 01:14:44 (588) 01:55:39
558 Ieva Siliņa 5383 JazzCom SZ2 S175 00:06:38 (616) 00:13:42 (619) 01:14:16 (580) 01:55:41
559 Andris Valters 5463 VZ2 V384 00:04:52 (198) 00:10:54 (241) 01:12:00 (520) 01:55:42
560 Zane Kauliņa 10211 SZ2 S176 00:07:01 (700) 00:13:30 (594) 01:14:07 (578) 01:55:54
561 Daina Silgale 5647 SZ4 S177 00:05:21 (314) 00:12:07 (389) 01:13:53 (573) 01:56:00
562 Elīna Stūrīte 5406 SZ2 S178 00:06:12 (517) 00:12:48 (488) 01:13:33 (564) 01:56:01
563 Zanda Straume 5086 SZ2 S179 00:06:33 (595) 00:13:25 (581) 01:14:03 (577) 01:56:02
564 Guntis Voldiņš 5433 VZ2 V385 00:07:29 (786) 00:14:25 (725) 01:15:35 (608) 01:56:03
565 Mārtiņš Viļums 5598 VZ2 V386 00:20:31 (917) 00:26:15 (917) 01:18:37 (675) 01:56:08
566 Krišs Borītis 5885 VZ2 V387 00:04:37 (162) 00:11:30 (300) 01:13:18 (553) 01:56:14
567 Jurģis Jurčenko 10207 VZ2 V388 00:06:50 (659) 00:13:50 (644) 01:14:57 (594) 01:56:24
568 Zane Berdaškeviča 5590 Sportland SZ2 S180 00:07:11 (727) 00:13:58 (664) 01:13:32 (563) 01:56:26
569 Māris Valtiņš 6000 VZ4 V389 00:05:49 (431) 00:13:05 (525) 01:13:05 (545) 01:56:26
570 Ieva Freiberga 5811 SZ2 S181 00:06:51 (662) 00:13:43 (622) 01:15:28 (605) 01:56:34
571 Raitis Brecs 10239 VZ2 V390 00:05:26 (333) 00:11:43 (336) 01:13:24 (558) 01:56:38
572 Juris Ķibilds 5065 Selga VZ2 V391 00:07:22 (760) 00:13:40 (613) 01:15:50 (612) 01:56:54
573 Edgars Pētersons 5707 VZ2 V392 00:06:53 (669) 00:14:02 (674) 01:13:25 (559) 01:56:54
574 Zane Letapure Neļķe 5039 SZ2 S182 00:05:33 (357) 00:12:33 (455) 01:14:48 (591) 01:56:56
575 Santa Rudzīte 5856 SZ2 S183 00:06:58 (688) 00:13:54 (655) 01:15:06 (598) 01:56:56
576 Zane Kučinska 5002 SZ2 S184 00:05:06 (249) 00:11:42 (332) 01:15:03 (595) 01:56:57
577 Miks Locis 5769 Lynxdojo VZ2 V393 00:04:43 (173) 00:11:33 (311) 01:13:48 (570) 01:56:58
578 Ilze Orinska 5439 SZ2 S185 00:06:44 (636) 00:13:59 (666) 01:15:31 (606) 01:56:59
579 Peep Ristmägi 5094 JK Hermes VZ4 V394 00:05:22 (316) 00:12:13 (405) 01:14:25 (586) 01:57:00
580 Inese Kazarevska 5176 SZ3 S186 00:05:20 (308) 00:12:43 (470) 01:13:44 (569) 01:57:02
581 Dace Mačevska 6021 SZ2 S187 00:05:20 (311) 00:12:01 (382) 01:15:21 (603) 01:57:03
582 Lelde Sarma 5384 SZ2 S188 00:05:34 (362) 00:12:43 (472) 01:14:45 (590) 01:57:06
583 Līga Jermolova 5067 Accenture SZ2 S189 00:06:14 (524) 00:13:38 (607) 01:16:10 (617) 01:57:08
584 Artūrs Jermolovs 5765 VSK Noskrien/Cēsis ECO Trail VZ2 V395 00:06:15 (528) 00:13:39 (612) 01:16:11 (619) 01:57:08
585 Andris Bukšs 5095 VSK Noskrien VZ2 V396 00:06:16 (531) 00:13:07 (531) 01:13:50 (571) 01:57:13
586 Sandra Gaile 5593 SZ2 S190 00:07:28 (783) 00:14:21 (713) 01:13:36 (565) 01:57:17
587 Ilze Bebre 5594 SZ2 S191 00:07:28 (784) 00:14:17 (703) 01:13:36 (566) 01:57:17
588 Līga Zeme 5488 Kuldīga SZ2 S192 00:05:41 (397) 00:12:22 (429) 01:15:54 (614) 01:57:20
589 Ina Eigenfelde 5419 Mansardi SZ2 S193 00:06:55 (674) 00:14:22 (714) 01:16:43 (632) 01:57:25
590 Valērija Fedotova 5832 SZ2 S194 00:06:47 (648) 00:14:06 (683) 01:15:04 (596) 01:57:25
591 Vilmārs Mangalis 5304 Pēdējā elpa VZ2 V397 00:06:23 (559) 00:13:43 (620) 01:14:50 (592) 01:57:27
592 Līga Vāciete 5848 Sportland SZ2 S195 00:07:21 (758) 00:14:38 (749) 01:16:10 (618) 01:57:27
593 Edgars Cirvelis 10213 0 VZ2 V398 00:06:22 (557) 00:13:25 (584) 01:13:58 (575) 01:57:28
594 Kristers Ozoliņš 5044 VZ1 V399 00:06:27 (573) 00:13:51 (646) 01:15:20 (602) 01:57:32
595 Zane Cera 5427 SZ2 S196 00:07:04 (706) 00:13:27 (586) 01:15:07 (599) 01:57:33
596 Ieva Kauliņa 5442 SZ2 S197 00:05:14 (281) 00:12:09 (393) 01:14:24 (585) 01:57:34
597 Rolands Norkus 5782 VZ3 V400 00:05:17 (295) 00:11:50 (354) 01:12:09 (525) 01:57:37
598 Baiba Damberga 5902 SZ3 S198 00:06:25 (566) 00:13:47 (635) 01:14:54 (593) 01:57:44
599 Anda Ozoliņa 5677 SZ3 S199 00:07:30 (790) 00:14:33 (742) 01:15:43 (610) 01:57:48
600 Zane Andrejeva 5250 SZ3 S200 00:07:00 (692) 00:14:03 (675) 01:16:03 (615) 01:57:50
601 Sanita Mazure 5392 Legs Miserables SZ2 S201 00:06:34 (599) 00:13:23 (573) 01:15:05 (597) 01:57:59
602 Jēkabs Majors 5764 Accenture VZ2 V401 00:04:32 (151) 00:10:06 (164) 01:13:10 (550) 01:58:00
603 Ingars Tiltiņš 5080 VZ3 V402 00:05:43 (404) 00:12:55 (504) 01:14:23 (584) 01:58:03
604 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5012 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VZ4 V403 00:06:38 (615) 00:14:05 (679) 01:15:08 (600) 01:58:05
605 Zane Dankbāre 5513 SZ1 S202 00:05:11 (268) 00:11:54 (365) 01:14:14 (579) 01:58:06
606 Kamilla Krilova 5645 Swedbank SZ2 S203 00:05:36 (374) 00:12:14 (408) 01:14:21 (582) 01:58:15
607 Kaspars Grīnberga 5500 VZ2 V404 00:05:06 (250) 00:11:39 (327) 01:12:33 (531) 01:58:33
608 Viktorija Čerņavska 5721 Bigbank SZ2 S204 00:07:08 (719) 00:14:20 (710) 01:16:55 (635) 01:58:37
609 Anita Daugaviete-Žagata 5705 Marienburgas Vilki SZ2 S205 00:06:54 (671) 00:13:54 (653) 01:15:46 (611) 01:58:39
610 Liva Zarina 10134 SZ2 S206 00:07:22 (759) 00:15:14 (802) 01:17:47 (657) 01:58:53
611 Daniels Rēķis 5642 Rīgas satiksme VZ2 V405 00:05:56 (456) 00:12:43 (473) 01:14:44 (589) 01:58:54
612 Artis Mednis 5597 wAlts I Noskrien Cēsis VZ3 V406 00:07:29 (787) 00:14:15 (696) 01:17:43 (654) 01:59:02
613 Laura Dzepuka 5141 Zemgales Ziņas SZ1 S207 00:06:19 (543) 00:13:03 (516) 01:17:16 (643) 01:59:03
614 Ieva Leikarte 5465 SZ3 S208 00:06:57 (685) 00:14:10 (685) 01:17:02 (638) 01:59:05
615 Maruta Rancāne 5306 Visma Active SZ2 S209 00:06:58 (686) 00:14:04 (677) 01:17:07 (641) 01:59:06
616 Raivis Hofmanis 5670 Remoss VZ1 V407 00:06:20 (549) 00:13:05 (523) 01:17:17 (644) 01:59:07
617 Xavier Delamotte 10135 VZ2 V408 00:07:07 (714) 00:14:27 (730) 01:19:01 (683) 01:59:09
618 Ieva Apine 3041 SZ3 S210 00:04:39 (168) 00:11:23 (288) 01:12:41 (536) 01:59:13
619 Kristīne Freimane 5493 Accenture SZ2 S211 00:07:14 (736) 00:14:23 (720) 01:17:56 (661) 01:59:22
620 Juris Ozoliņš 10175 Salaspils / Bandana.lv VZ3 V409 00:07:12 (731) 00:14:33 (744) 01:15:53 (613) 01:59:25
621 Ivars Noviks 5193 tet VZ3 V410 00:07:29 (785) 00:14:55 (771) 01:16:42 (631) 01:59:31
622 Oskars Silkalns 6019 VZ3 V411 00:07:31 (794) 00:14:47 (761) 01:17:25 (647) 01:59:33
623 Anete Pažusa 5485 SZ2 S212 00:05:49 (427) 00:12:29 (451) 01:16:33 (627) 01:59:51
624 Anastasija Samete 5504 SZ2 S213 00:07:30 (789) 00:15:13 (800) 01:18:10 (667) 01:59:51
625 Laine Vilcāne 5325 DPD LATVIJA SZ2 S214 00:05:57 (463) 00:12:51 (495) 01:15:42 (609) 01:59:53
626 Laura Skuķe 5469 SZ2 S215 00:07:25 (772) 00:14:12 (689) 01:14:26 (587) 01:59:54
627 Sandis Jaškāns 10171 Palīdzēsim.lv VZ2 V412 00:07:14 (738) 00:14:44 (756) 01:17:18 (645) 01:59:56
628 Juta Skrabe 5066 SZ2 S216 00:06:08 (503) 00:13:06 (527) 01:15:34 (607) 01:59:57
629 Santa Kuželenko 5780 SZ2 S217 00:06:03 (489) 00:12:56 (506) 01:15:27 (604) 01:59:59
630 Ligita Saulīte 5973 SZ4 S218 00:06:19 (546) 00:13:17 (562) 01:17:42 (653) 02:00:04
631 Anete Kampare 5775 SZ2 S219 00:06:29 (583) 00:13:34 (599) 01:17:46 (656) 02:00:07
632 Zane Skudrīte 5673 SZ3 S220 00:07:24 (767) 00:14:10 (686) 01:16:24 (622) 02:00:08
633 Evita Kalmane 6036 SZ2 S221 00:06:14 (526) 00:13:19 (564) 01:17:08 (642) 02:00:09
634 Ieva šakena 5197 SZ3 S222 00:07:28 (781) 00:14:52 (769) 01:18:30 (671) 02:00:13
635 Elīna Ozoliņa 5331 Matisons Runner's Club SZ3 S223 00:06:04 (493) 00:13:06 (528) 01:17:31 (649) 02:00:13
636 Anna Šakena 5979 SZ1 S224 00:07:30 (791) 00:14:54 (770) 01:18:31 (672) 02:00:13
637 Olga Izinkēviča 5460 Frosties SZ2 S225 00:07:12 (730) 00:14:11 (687) 01:11:11 (499) 02:00:15
638 Liene Sirmā 5062 ziķeri SZ2 S226 00:05:43 (403) 00:12:40 (465) 01:17:06 (640) 02:00:20
639 Raivis Paeglītis 5471 VZ3 V413 00:06:56 (679) 00:13:47 (634) 01:16:45 (633) 02:00:20
640 Iveta Bērziņa 5235 Riga Runners II SZ2 S227 00:07:18 (749) 00:14:28 (733) 01:17:58 (662) 02:00:22
641 Signe Lode 5521 SZ2 S228 00:05:42 (400) 00:12:51 (496) 01:16:13 (620) 02:00:22
642 Jānis Nikels 5723 Bigbank VZ2 V414 00:07:05 (711) 00:13:49 (638) 01:16:25 (624) 02:00:22
643 Gints Fjodorovs 5797 AMSERV VZ3 V415 00:06:49 (655) 00:13:49 (640) 01:17:28 (648) 02:00:42
644 Līva Strode 5628 Bioderma SZ1 S229 00:05:03 (240) 00:11:11 (272) 01:11:42 (513) 02:00:43
645 Ainars Kļaviņš 5930 Venden VZ2 V416 00:09:08 (889) 00:16:13 (841) 01:18:17 (669) 02:00:43
646 Dace Bērziņa 5335 Ieskriet kontrollaikā SZ3 S230 00:05:28 (340) 00:12:12 (399) 01:15:14 (601) 02:00:48
647 Džineta Dimante 10232 TRX Cēsis SZ3 S231 00:06:45 (643) 00:13:57 (662) 01:16:24 (623) 02:00:50
648 Guntars Ļaudams 5449 VZ3 V417 00:05:55 (453) 00:13:05 (521) 01:17:00 (637) 02:00:51
649 Beāte Kampare 5364 SZ1 S232 00:06:29 (580) 00:13:31 (597) 01:17:48 (659) 02:00:52
650 Andris Bērziņš 5393 VZ2 V418 00:07:33 (800) 00:14:46 (758) 01:17:42 (652) 02:00:57
651 Kristine Radkovska 5826 SZ2 S233 00:06:12 (519) 00:14:04 (678) 01:17:04 (639) 02:01:05
652 Aigars Kājiņš 5367 AK VZ3 V419 00:06:58 (687) 00:14:16 (700) 01:16:53 (634) 02:01:07
653 Valdis Groza 5970 VZ4 V420 00:07:32 (797) 00:15:00 (780) 01:17:40 (651) 02:01:09
654 K O N S T A O S H 5989 Accenture VZ2 V421 00:05:48 (425) 00:12:20 (422) 01:16:56 (636) 02:01:14
655 Sabīne Kjahjare 5715 SZ1 S234 00:06:30 (585) 00:13:55 (657) 01:18:11 (668) 02:01:15
656 Jeļena Ždaņenko 5627 Bioderma SZ2 S235 00:05:50 (435) 00:12:58 (509) 01:18:06 (666) 02:01:26
657 Zane Brokāne 5072 Matisons Runner's Club SZ3 S236 00:05:05 (245) 00:11:44 (337) 01:16:29 (625) 02:01:28
658 Inga Jurčinska 5663 SZ2 S237 00:05:22 (319) 00:12:41 (467) 01:18:05 (664) 02:01:43
659 Vladimirs Hohrjakovs 5996 X3 VZ3 V422 00:06:26 (572) 00:13:50 (643) 01:17:43 (655) 02:01:59
660 Evelīna Paurniete 5545 SZ2 S238 00:07:52 (857) 00:15:58 (836) 01:18:36 (674) 02:02:00
661 Kristaps Eglītis 10157 Kreg Group VZ2 V423 00:05:32 (354) 00:12:44 (474) 01:25:32 (780) 02:02:05
662 Ance Bičuka 5506 SZ2 S239 00:04:59 (223) 00:11:31 (304) 01:08:19 (420) 02:02:09
663 Inese Mellēna 5561 SZ2 S240 00:05:52 (443) 00:12:53 (498) 01:16:41 (629) 02:02:10
664 Jūlijs Kisils 5972 A24 VZ2 V424 00:08:38 (874) 00:16:23 (848) 01:19:36 (697) 02:02:12
665 Edmunds Sproģis 5976 A24 VZ3 V425 00:08:38 (875) 00:16:25 (850) 01:19:36 (698) 02:02:12
666 Elīza Astra Vectirāne 5418 SZ1 S241 00:06:27 (574) 00:13:17 (560) 01:12:51 (539) 02:02:18
667 Annika Nelsone 5414 Accenture SZ2 S242 00:06:38 (617) 00:13:46 (631) 01:17:49 (660) 02:02:19
668 Sintija Elizabete Prince 5879 SZ1 S243 00:05:37 (378) 00:12:23 (435) 01:16:30 (626) 02:02:24
669 Agnese Egliņa 5265 Did someone say "chocolate"? SZ2 S244 00:05:46 (415) 00:12:43 (471) 01:18:57 (681) 02:02:38
670 Roberts Jačmenkins 5886 Emergn VZ2 V426 00:07:13 (735) 00:14:27 (732) 01:18:57 (682) 02:02:39
671 Gatis Kriuliņš 5667 VZ3 V427 00:06:22 (554) 00:13:15 (554) 01:19:13 (687) 02:02:48
672 Jūlija Patrejeva 5398 Bioderma SZ2 S245 00:07:43 (835) 00:15:10 (794) 01:18:52 (679) 02:03:02
673 Aleksejs Ščogols 5778 VZ2 V428 00:07:42 (833) 00:15:10 (796) 01:18:54 (680) 02:03:02
674 Inga Vaļska 5344 TRX Cēsis SZ3 S246 00:06:04 (494) 00:13:22 (570) 01:18:03 (663) 02:03:27
675 Ainārs Leimanis 5898 Smiltene VZ4 V429 00:05:36 (375) 00:12:59 (511) 01:18:41 (676) 02:03:29
676 Valerii Kozhevnikov 5189 Чорне море VZ2 V430 00:06:18 (540) 00:12:37 (460) 01:19:05 (685) 02:03:39
677 Jānis Vaivods 5245 Jūrmalas Rūķīši VZ3 V431 00:06:13 (520) 00:13:11 (544) 01:16:09 (616) 02:04:10
678 Armands Šaraks 10113 VZ2 V432 00:07:36 (809) 00:15:25 (810) 01:19:39 (699) 02:04:13
679 Inga Heidemane 5456 SK Katrīna SZ3 S247 00:06:05 (497) 00:13:10 (542) 01:18:06 (665) 02:04:17
680 Liene Burkāne 5931 SZ2 S248 00:07:06 (713) 00:14:22 (718) 01:19:40 (700) 02:04:26
681 Vita Fjodorova 5006 SZ2 S249 00:06:20 (548) 00:13:21 (568) 01:18:35 (673) 02:04:28
682 Anete Maže 5045 SZ1 S250 00:06:28 (576) 00:13:51 (647) 01:19:19 (691) 02:04:29
683 Līga Krūziņa 5473 SZ2 S251 00:07:34 (803) 00:14:59 (778) 01:19:52 (704) 02:04:33
684 Rūdolfs Subačus 10176 Palīdzēsim.lv VZ1 V433 00:06:55 (677) 00:14:15 (697) 01:18:23 (670) 02:04:39
685 Amanda Ciguze 10096 SZ1 S252 00:06:24 (562) 00:13:51 (645) 01:17:20 (646) 02:04:48
686 Aleksandrs Makarovs 5575 LLU VK VZ2 V434 00:05:27 (337) 00:11:29 (299) 01:12:13 (526) 02:04:52
687 Zanda Ruskule 5880 Gjensidige SZ2 S253 00:07:09 (722) 00:14:19 (707) 01:19:35 (696) 02:05:07
688 Didzis Krīgers 5651 Skrienam kopā Valmiera VZ4 V435 00:07:33 (801) 00:15:32 (819) 01:19:27 (695) 02:05:09
689 Arnis Ķēpulis 5662 Grieze VZ2 V436 00:07:13 (734) 00:14:26 (728) 01:19:03 (684) 02:05:10
690 Krista Ķīse 5316 SZ2 S254 00:06:15 (527) 00:13:42 (618) 01:19:47 (703) 02:05:18
691 Dāvis Sosārs 5664 #teamkrokusiņi VZ2 V437 00:07:07 (716) 00:14:56 (773) 01:19:58 (706) 02:05:26
692 Laura Gūtmane 5031 SZ2 S255 00:06:51 (661) 00:14:20 (709) 01:19:44 (701) 02:05:28
693 Armands Bricis 5917 VZ3 V438 00:07:40 (825) 00:14:32 (740) 01:19:53 (705) 02:05:29
694 Linda Zurina 5091 PRINTFUL SZ2 S256 00:06:12 (516) 00:13:16 (555) 01:19:16 (689) 02:05:30
695 Liene Mudrova 5455 Jaunmārupe skrien SZ2 S257 00:07:15 (739) 00:14:42 (753) 01:19:15 (688) 02:05:33
696 Evija Tilaka 5725 Bigbank SZ2 S258 00:06:19 (544) 00:13:23 (577) 01:21:20 (723) 02:05:41
697 Mykhailo Zvonov 5188 Чорне море VZ2 V439 00:06:18 (539) 00:13:42 (617) 01:18:49 (678) 02:05:44
698 Ieva Kiseļeva 5411 SZ2 S259 00:07:41 (827) 00:15:09 (791) 01:20:14 (707) 02:05:57
699 Kaspars Vilcāns 5412 VZ2 V440 00:07:41 (828) 00:15:10 (795) 01:20:14 (708) 02:05:57
700 Lauris Mellēns 5901 VZ2 V441 00:05:52 (444) 00:12:53 (499) 01:16:41 (630) 02:05:57
701 Liene Krūze 5760 Garkalnes Olimpiskais Centrs (GOC) SZ2 S260 00:05:54 (450) 00:13:44 (625) 01:20:43 (714) 02:06:34
702 Kristīne Priede 5827 SZ3 S261 00:06:00 (475) 00:13:05 (524) 01:17:32 (650) 02:06:37
703 Līga Riņķe 5529 SZ2 S262 00:07:10 (724) 00:14:13 (692) 01:19:46 (702) 02:06:40
704 Jana Gladiseva 5546 SZ2 S263 00:06:29 (581) 00:13:50 (641) 01:21:44 (732) 02:06:43
705 Edgars Indrušonoks 5061 Selga VZ2 V442 00:07:17 (746) 00:14:18 (705) 01:22:07 (738) 02:06:45
706 Ainars Vītoliņš 5240 Dīvainie Kociņi VZ3 V443 00:06:33 (596) 00:13:39 (611) 01:16:34 (628) 02:06:46
707 Natālija Bernāne 5700 Rēzeknes novads SZ2 S264 00:06:29 (582) 00:14:38 (748) 01:21:55 (736) 02:06:54
708 Solvita Skrabe 5952 Baltais SZ3 S265 00:05:16 (292) 00:12:35 (458) 01:19:17 (690) 02:06:58
709 Ginta Lapinska 5424 SZ2 S266 00:06:36 (608) 00:13:52 (648) 01:23:34 (759) 02:06:59
710 Sindija Skangale 5818 Swedbank SZ2 S267 00:07:36 (812) 00:14:36 (746) 01:20:16 (709) 02:06:59
711 Denisa Preimane 5839 Swedbank SZ3 S268 00:07:35 (807) 00:14:42 (754) 01:20:16 (710) 02:06:59
712 Anna Temerova-Allena 5761 Labs starts SZ3 S269 00:07:01 (698) 00:14:16 (701) 01:20:50 (717) 02:07:00
713 Olga Kavliša 5716 SZ2 S270 00:07:26 (775) 00:15:01 (783) 01:23:06 (753) 02:07:09
714 Ruslans Kavlišs 5717 VZ2 V444 00:07:27 (778) 00:15:02 (785) 01:23:07 (754) 02:07:09
715 Agita Kārkliņa 5890 SZ2 S271 00:07:38 (818) 00:15:30 (818) 01:22:15 (739) 02:07:12
716 Jānis Lehtla 5980 CosmoProb VZ2 V445 00:07:25 (773) 00:14:32 (741) 01:22:34 (744) 02:07:18
717 Arina Maļčenkova 5426 SZ2 S272 00:07:37 (814) 00:14:48 (762) 01:20:21 (711) 02:07:31
718 Zane Gaiķe 5726 Bigbank SZ1 S273 00:06:19 (545) 00:13:49 (639) 01:21:20 (724) 02:07:33
719 Santa Briede 5041 SZ3 S274 00:07:36 (810) 00:15:16 (806) 01:21:54 (733) 02:07:41
720 Kristina Žusele 5355 Daugavpils runners SZ3 S275 00:06:55 (673) 00:14:45 (757) 01:20:45 (715) 02:07:41
721 Vita Irbe 5450 Emergn SZ2 S276 00:07:03 (704) 00:14:21 (712) 01:21:31 (727) 02:07:42
722 Linda Smalka 5346 DNB Service Centre SZ2 S277 00:07:10 (723) 00:14:29 (735) 01:21:00 (719) 02:07:44
723 Solvita Bērziša 5739 Accenture SZ2 S278 00:07:47 (847) 00:15:27 (813) 01:23:09 (755) 02:07:46
724 Dmitrijs Čursins 5181 ChursinTeam VZ1 V446 00:07:38 (816) 00:15:39 (824) 01:23:15 (757) 02:07:49
725 Līga Hartpenga 5519 SZ3 S279 00:07:27 (776) 00:14:15 (695) 01:24:14 (763) 02:07:54
726 Elīza Andra Ozoliņa 5991 AIRSTREAM COFFEE SZ4 S280 00:07:02 (703) 00:14:26 (729) 01:20:53 (718) 02:07:58
727 Agnese Raubena 5375 SZ2 S281 00:07:05 (710) 00:14:23 (719) 01:21:32 (728) 02:08:04
728 Ieva Viksna 5537 SZ2 S282 00:06:12 (518) 00:13:17 (561) 01:20:28 (712) 02:08:11
729 Rihards Puķāns 5918 VZ2 V447 00:07:34 (805) 00:15:00 (779) 01:21:54 (734) 02:08:12
730 Ruta Liene Garoza Puķāne 5919 SZ2 S283 00:07:34 (806) 00:15:01 (784) 01:21:54 (735) 02:08:12
731 Anna Greitāne 5857 Lynxdojo SZ1 S284 00:06:59 (691) 00:14:32 (739) 01:22:02 (737) 02:08:14
732 Jānis Knēts 5743 Accenture VZ2 V448 00:06:41 (631) 00:13:43 (621) 01:19:25 (693) 02:08:15
733 Signe Tuklere 6024 Ieskriet kontrollaikā SZ2 S285 00:06:45 (642) 00:14:25 (727) 01:21:06 (720) 02:08:20
734 Inga Skuja 10170 Palīdzēsim.lv SZ3 S286 00:07:32 (798) 00:15:00 (781) 01:21:17 (722) 02:08:24
735 Jānis Ausmanis 5766 SK Katrīna VZ3 V449 00:08:10 (863) 00:15:45 (831) 01:21:23 (725) 02:08:36
736 Kate Ozola 5348 SZ2 S287 00:07:24 (766) 00:14:27 (731) 01:22:17 (740) 02:08:37
737 Sandris Sabajevs 5403 VZ3 V450 00:07:25 (770) 00:14:14 (693) 01:22:17 (741) 02:08:37
738 Agnese Kleina 10140 Ķesterciems-Engures sportam. SZ2 S288 00:07:23 (762) 00:15:29 (816) 01:22:18 (742) 02:08:44
739 Indra Anckiņa 5847 SZ2 S289 00:06:55 (676) 00:14:44 (755) 01:22:41 (747) 02:08:47
740 Elīna Kuduma 5873 SZ2 S290 00:07:34 (804) 00:14:48 (763) 01:22:52 (748) 02:08:54
741 Olga Ščebrina 10180 SZ3 S291 00:07:01 (699) 00:14:19 (708) 01:20:34 (713) 02:08:55
742 Daiga Brasliņa 10182 0 SZ2 S292 00:07:38 (820) 00:15:15 (805) 01:23:53 (761) 02:08:57
743 Lība Jansone 5257 SZ1 S293 00:07:41 (826) 00:14:49 (764) 01:24:23 (766) 02:09:05
744 Antra Sprede 10200 SZ2 S294 00:07:42 (834) 00:15:16 (808) 01:23:13 (756) 02:09:06
745 Linda Ūdre-Rizga 10098 SZ2 S295 00:05:43 (401) 00:13:29 (591) 01:21:37 (729) 02:09:20
746 Sintija Lungeviča 5422 Madona SZ2 S296 00:06:57 (684) 00:14:22 (715) 01:21:38 (730) 02:09:20
747 Ilze Goša 5036 Maratona klubs SZ3 S297 00:05:46 (414) 00:13:11 (543) 01:17:48 (658) 02:09:26
748 Līva Leja 5292 SZ2 S298 00:07:22 (761) 00:15:06 (787) 01:26:27 (785) 02:09:34
749 Matīss Karlsons 5978 VZ2 V451 00:07:23 (765) 00:15:02 (786) 01:26:27 (786) 02:09:34
750 Uldis Klemperis 5203 VZ4 V452 00:06:57 (682) 00:15:14 (803) 01:21:14 (721) 02:09:49
751 Baiba Bērtiņa 10101 SZ1 S299 00:06:11 (512) 00:13:45 (627) 01:20:47 (716) 02:09:53
752 Inese Vaivode 5246 Jūrmalas Rūķīši SZ3 S300 00:06:13 (521) 00:13:37 (603) 01:21:43 (731) 02:09:57
753 Anete Apsīte 5511 SZ3 S301 00:05:05 (247) 00:12:39 (463) 01:22:40 (746) 02:09:59
754 Aija Loca 5587 SZ3 S302 00:05:22 (318) 00:12:22 (430) 01:19:27 (694) 02:10:25
755 Santa Roze 5942 VSK Noskrien Divplākšņi SZ3 S303 00:07:35 (808) 00:15:40 (828) 01:26:21 (783) 02:10:53
756 Laura Kaleja 5971 VSK Noskrien Divplākšņi SZ2 S304 00:06:25 (567) 00:13:38 (609) 01:22:59 (751) 02:11:03
757 Agra Ieleja 5161 Divplākšņi SZ3 S305 00:06:26 (568) 00:13:38 (608) 01:22:55 (749) 02:11:04
758 Liene Hartpenga 5520 SZ1 S306 00:07:28 (782) 00:14:50 (767) 01:24:11 (762) 02:11:15
759 Karlīna Kienkas 5510 SZ2 S307 00:07:43 (836) 00:15:30 (817) 01:24:54 (772) 02:11:19
760 Aivita Lasmane 5652 SZ1 S308 00:07:10 (725) 00:14:39 (750) 01:25:21 (778) 02:11:21
761 Inese Nudiena 5609 VFK Staldzene SZ2 S309 00:07:44 (840) 00:15:40 (827) 01:25:11 (776) 02:12:07
762 Jana Jurčenko 10201 SZ3 S310 00:07:03 (705) 00:14:51 (768) 01:24:49 (771) 02:12:22
763 Liene Kirkopa Pahomova 5742 SZ2 S311 00:06:39 (622) 00:13:53 (651) 01:22:20 (743) 02:12:26
764 Ivārs Melnis 5728 Olainfarm VZ4 V453 00:05:59 (471) 00:13:44 (624) 01:21:25 (726) 02:12:27
765 Viola Bundzēna 5860 SZ3 S312 00:07:31 (793) 00:15:26 (812) 01:25:31 (779) 02:12:47
766 Kristaps Niedols 5445 3D Running VZ2 V454 00:07:16 (744) 00:15:14 (804) 01:26:04 (781) 02:12:49
767 Inga Vate 5729 SZ3 S313 00:06:54 (672) 00:14:20 (711) 01:24:39 (768) 02:13:13
768 Anna Grāmatniece 5910 SZ4 S314 00:06:15 (530) 00:14:12 (690) 01:24:15 (764) 02:13:13
769 Gundars Kristapsons 5390 ASK Patria VZ3 V455 00:04:59 (222) 00:11:59 (374) 01:18:47 (677) 02:13:17
770 Lelde Vancovica 5595 Nūjo vesels SZ3 S315 00:07:14 (737) 00:14:29 (736) 01:23:04 (752) 02:13:20
771 Ruta Mālniece 5495 Brīvdienu ģimene SZ2 S316 00:05:47 (418) 00:12:50 (492) 01:24:39 (767) 02:13:36
772 Ance Liepiņa 5171 BALTMA SZ3 S317 00:06:22 (553) 00:14:00 (668) 01:23:39 (760) 02:13:42
773 Sigita Žideļūna 5736 SZ3 S318 00:07:42 (832) 00:15:44 (830) 01:25:05 (775) 02:13:46
774 Signe Gūtmane 5969 SZ2 S319 00:07:11 (729) 00:15:07 (789) 01:26:22 (784) 02:14:07
775 Rinalds Puķe 6002 CosmoProb VZ2 V456 00:07:24 (768) 00:14:30 (738) 01:22:38 (745) 02:14:08
776 Rita Kaipšteina 5852 Accenture SZ2 S320 00:07:02 (702) 00:14:56 (774) 01:19:09 (686) 02:14:34
777 Sandija Ozoliņa 5568 Sandijas komanda SZ1 S321 00:06:17 (537) 00:13:46 (633) 01:25:19 (777) 02:14:39
778 Santa Ulmane 5155 Kalnu lapsiņas SZ2 S322 00:06:40 (625) 00:14:50 (765) 01:26:38 (793) 02:14:54
779 Selva Ločmele 5878 SZ2 S323 00:05:47 (421) 00:13:34 (600) 01:24:16 (765) 02:15:08
780 Kristīne Kampare 5088 SZ3 S324 00:06:35 (603) 00:14:05 (680) 01:24:42 (770) 02:15:12
781 Laine Rupeika-Ruža 5875 SZ2 S325 00:07:23 (763) 00:14:57 (775) 01:29:01 (811) 02:15:29
782 Eliza Ozolina 5987 SZ2 S326 00:05:49 (430) 00:13:00 (512) 01:26:48 (798) 02:15:36
783 Gints Ronis 5785 Sirms Ronis ar Balodi VZ4 V457 00:06:11 (513) 00:14:33 (743) 01:26:36 (790) 02:15:44
784 Viktors Artamonovs 5997 VZ2 V458 00:07:46 (844) 00:15:16 (807) 01:22:56 (750) 02:16:11
785 Māris Dambis 5903 INSALVO VZ4 V459 00:07:40 (824) 00:15:42 (829) 01:24:40 (769) 02:16:16
786 Evita Baltiņa 5015 SZ2 S327 00:07:05 (709) 00:14:58 (776) 01:26:37 (792) 02:16:19
787 Līva Nereta 5909 SZ2 S328 00:07:23 (764) 00:15:09 (793) 01:29:02 (812) 02:17:18
788 Artūrs Levins 5698 VSK Noskrien VZ2 V460 00:07:11 (728) 00:15:09 (792) 01:29:21 (819) 02:17:20
789 Svetlana Čursina 5336 ChursinTeam SZ2 S329 00:07:39 (821) 00:15:39 (825) 01:27:10 (800) 02:17:23
790 Lauris Zarins 10156 VZ2 V461 00:07:11 (726) 00:15:08 (790) 01:26:37 (791) 02:17:30
791 Ojārs Čeksters 5489 VZ2 V462 00:07:19 (753) 00:14:46 (759) 01:26:18 (782) 02:17:42
792 Jānis Ronis 5291 DPD LATVIJA VZ3 V463 00:06:08 (505) 00:13:27 (585) 01:19:23 (692) 02:17:44
793 Andrejs Soboļevs 5533 Unicorns VZ2 V464 00:07:36 (811) 00:15:11 (799) 01:34:09 (856) 02:17:47
794 Laura Jansone 5906 SZ2 S330 00:06:03 (490) 00:13:27 (588) 01:26:31 (787) 02:18:06
795 Diāna Polika 5030 SZ3 S331 00:06:50 (658) 00:15:07 (788) 01:27:02 (799) 02:18:24
796 Kristofers Bierands 5695 ELEME LATVIA VZ1 V465 00:06:46 (645) 00:13:53 (650) 01:23:17 (758) 02:18:38
797 Eva Lapsiņa 5650 X99 SZ2 S332 00:06:59 (690) 00:14:28 (734) 01:30:00 (826) 02:18:39
798 Zane Mirdza Paikena 5290 Domdaris SZ2 S333 00:07:46 (842) 00:15:55 (835) 01:29:20 (818) 02:19:13
799 Una Medne 5720 Bigbank SZ2 S334 00:07:41 (829) 00:15:38 (823) 01:29:04 (813) 02:19:19
800 Baiba Šnepste 5543 SZ3 S335 00:06:52 (664) 00:15:13 (801) 01:29:12 (816) 02:19:33
801 Santa Bērziņa 5436 3B SZ2 S336 00:06:55 (675) 00:14:24 (722) 01:28:10 (801) 02:19:43
802 Zita Štrausa 5026 Tukuma 2. vidusskola SZ4 S337 00:07:34 (802) 00:15:49 (833) 01:26:41 (794) 02:19:44
803 Sindija Sirmā 5028 Guddžobs Guddans SZ2 S338 00:07:01 (695) 00:14:13 (691) 01:26:44 (795) 02:19:44
804 Agnese Krieva 5407 Guddžobs Guddans SZ1 S339 00:07:02 (701) 00:14:12 (688) 01:26:45 (796) 02:19:45
805 Ieva Šteinberga 10196 SPORTLAND SZ2 S340 00:07:27 (780) 00:15:28 (815) 01:28:59 (810) 02:19:47
806 Sandra Kadiķe 5156 SZ4 S341 00:07:13 (732) 00:15:11 (797) 01:28:47 (806) 02:19:49
807 Evita Pauriņa 5466 SZ3 S342 00:15:35 (915) 00:22:55 (914) 01:29:19 (817) 02:19:52
808 Ilze Vācere 5758 SZ3 S343 00:06:34 (601) 00:14:22 (717) 01:26:35 (789) 02:19:59
809 Rita Upīte 5654 Nav SZ4 S344 00:07:40 (822) 00:16:08 (839) 01:29:30 (822) 02:20:09
810 Eduards Zaharovs 5278 Unicorns VZ2 V466 00:07:38 (817) 00:15:11 (798) 01:34:11 (857) 02:20:16
811 Daniels Kogans 5254 VZ1 V467 00:07:20 (754) 00:15:01 (782) 01:28:49 (808) 02:20:18
812 Laima Dreimane - Zvilna 5795 Biznesa parks ABAVA SZ3 S345 00:07:21 (757) 00:16:42 (862) 01:29:07 (815) 02:20:51
813 Edgars Rauza 5251 VZ2 V468 00:06:48 (650) 00:14:06 (682) 01:25:04 (773) 02:20:54
814 Gita Rauza 5527 SZ2 S346 00:06:47 (647) 00:14:05 (681) 01:25:05 (774) 02:20:54
815 Gita Ramane 5482 Fitek SZ2 S347 00:07:42 (831) 00:15:39 (826) 01:26:46 (797) 02:21:02
816 Iluta Gaigala 10093 SZ3 S348 00:06:06 (499) 00:14:37 (747) 01:28:18 (802) 02:21:26
817 Santa Līce Krūze 5115 PRINTFUL SZ3 S349 00:06:47 (646) 00:14:08 (684) 01:29:29 (821) 02:21:32
818 Sandra Melgalve 5646 Nūjo vesels SZ4 S350 00:08:34 (872) 00:16:36 (857) 01:29:05 (814) 02:21:47
819 Renāte Kaše 5034 SZ2 S351 00:07:33 (799) 00:14:59 (777) 01:30:24 (829) 02:22:10
820 Ainārs Upītis 5655 VZ3 V469 00:07:40 (823) 00:16:18 (843) 01:28:43 (804) 02:22:25
821 Emīls Stallītis 5601 VZ2 V470 00:07:17 (747) 00:13:44 (623) 01:29:31 (823) 02:22:29
822 Sandra Bušaite 5602 SZ2 S352 00:07:16 (745) 00:14:02 (673) 01:29:31 (824) 02:22:29
823 Kristīne Karsa 5748 SZ3 S353 00:06:25 (565) 00:14:17 (704) 01:28:38 (803) 02:22:30
824 Evita Zoltnere 5268 ZIPSNIS SZ3 S354 00:06:07 (502) 00:14:16 (699) 01:29:35 (825) 02:23:09
825 Juta Kacena 5986 SZ2 S355 00:05:41 (399) 00:13:37 (604) 01:28:46 (805) 02:23:10
826 Rita Jansone 5874 SZ3 S356 00:08:40 (876) 00:16:53 (866) 01:30:05 (827) 02:23:24
827 Guntars Indriksons 5494 VZ4 V471 00:08:53 (882) 00:17:20 (876) 01:30:06 (828) 02:23:25
828 Lāsma Sīle 5382 JazzCom SZ3 S357 00:07:07 (715) 00:14:55 (772) 01:28:48 (807) 02:23:35
829 Laila Ceika 5849 SZ4 S358 00:05:59 (472) 00:14:18 (706) 01:29:28 (820) 02:23:48
830 Inese Zepa 5476 EDIZE SZ2 S359 00:05:45 (411) 00:14:25 (726) 01:30:36 (832) 02:24:18
831 Edvards Eglītis 5477 EDIZE VZ2 V472 00:05:45 (412) 00:14:24 (723) 01:30:36 (833) 02:24:18
832 Arta Purvīte 5612 Maratona klubs SZ2 S360 00:06:35 (606) 00:15:21 (809) 01:30:56 (837) 02:24:49
833 Ērika Inkina 5051 Rīga SZ2 S361 00:07:37 (813) 00:16:24 (849) 01:31:25 (843) 02:24:56
834 Zinaida Grīnberga 5164 LSC SZ4 S362 00:05:57 (460) 00:13:59 (665) 01:30:35 (830) 02:24:57
835 Alise Buceniece 6028 individuāli SZ1 S363 00:05:32 (356) 00:13:36 (602) 01:31:23 (842) 02:25:00
836 Irina Polagaja 5636 Bioderma SZ2 S364 00:09:46 (905) 00:18:27 (892) 01:31:36 (848) 02:25:26
837 Ivo Kleins 6037 Ķesterciems / Engures sportam VZ3 V473 00:07:38 (819) 00:15:28 (814) 01:31:00 (838) 02:25:33
838 Aleksandrs Voino 5311 VZ3 V474 00:07:16 (743) 00:15:34 (820) 01:31:04 (839) 02:25:44
839 Ilze Šarna 5816 DNB Service Centre SZ3 S365 00:09:09 (890) 00:17:27 (880) 01:31:22 (841) 02:25:56
840 Jānis Stukuls 5046 SK Katrīna VZ4 V475 00:08:14 (865) 00:16:38 (860) 01:31:35 (847) 02:25:57
841 Elita Indriksone 5218 SZ3 S366 00:08:54 (883) 00:17:22 (878) 01:31:28 (845) 02:25:58
842 Aija Strazda 5035 SZ2 S367 00:07:25 (769) 00:16:17 (842) 01:30:47 (835) 02:26:02
843 Alejandro Mauricio Melgar 5369 Kinza Turtles VZ2 V476 00:07:45 (841) 00:16:20 (845) 01:30:43 (834) 02:26:12
844 Kristīne Ķēniņa Jurēvica 5417 SZ2 S368 00:06:49 (651) 00:14:50 (766) 01:30:36 (831) 02:26:20
845 Lelde Beāte Ziemele 5508 SZ1 S369 00:06:28 (578) 00:14:03 (676) 01:30:48 (836) 02:26:22
846 Santa Jakovļeva 5302 Visa Veida Kustība SZ3 S370 00:07:44 (839) 00:16:26 (851) 01:33:06 (853) 02:26:32
847 Mārtiņš Dimiters 5945 Zemgales ziņas VZ4 V477 00:07:20 (756) 00:16:19 (844) 01:33:06 (854) 02:26:32
848 Janis Oslejs 5248 VZ3 V478 00:30:44 (920) 00:38:14 (920) 01:41:35 (891) 02:27:02
849 Dainis Mors 5289 VZ4 V479 00:09:14 (893) 00:17:21 (877) 01:28:56 (809) 02:27:06
850 Sarmīte Loce 5768 Lynxdojo SZ4 S371 00:09:04 (887) 00:17:25 (879) 01:31:34 (846) 02:27:15
851 Evita Judina 5608 SZ2 S372 00:07:47 (846) 00:16:12 (840) 01:31:16 (840) 02:27:19
852 Inga Riba 5396 Nūjo vesels SZ4 S373 00:08:41 (877) 00:17:16 (874) 01:34:49 (864) 02:28:09
853 Pāvels Kuļikovs 5294 A24 VZ2 V480 00:08:35 (873) 00:16:36 (856) 01:34:24 (860) 02:29:14
854 Ulla Bogdanoviča 5361 OldSnails SZ3 S374 00:05:54 (449) 00:14:01 (670) 01:34:30 (862) 02:29:20
855 Kristīne Reinholde 5287 Siguldas maratona klubs SZ3 S375 00:07:48 (849) 00:15:47 (832) 01:32:32 (850) 02:29:28
856 Valerijs Smirnovs 5855 VZ4 V481 00:06:15 (529) 00:14:47 (760) 01:35:10 (871) 02:29:36
857 Sanita Birzniece 5481 Tukuma 2. vidusskola SZ3 S376 00:07:49 (850) 00:15:51 (834) 01:32:40 (851) 02:30:11
858 Jekaterina Karpova 5975 A24 SZ2 S377 00:08:32 (870) 00:16:35 (854) 01:34:25 (861) 02:30:16
859 Anastasija Fjodorova 5617 SZ1 S378 00:08:12 (864) 00:17:11 (871) 01:35:00 (867) 02:30:40
860 Anna Mitrohina 5579 SZ2 S379 00:08:09 (862) 00:16:58 (867) 01:35:00 (866) 02:30:41
861 Laura Vilka 6022 SZ2 S380 00:18:08 (916) 00:25:48 (915) 01:37:27 (878) 02:30:55
862 Olga Tutiņina 5523 SZ4 S381 00:07:52 (856) 00:16:37 (858) 01:34:57 (865) 02:31:07
863 Gatis Garaissils 5478 Fitek VZ2 V482 00:07:42 (830) 00:15:38 (822) 01:31:26 (844) 02:31:09
864 Olga Vasiļjeva 5591 SZ3 S382 00:07:32 (796) 00:15:35 (821) 01:36:28 (876) 02:31:14
865 Gunita Vilcāne 5330 DPD LATVIJA SZ2 S383 00:06:09 (507) 00:13:56 (659) 01:33:37 (855) 02:31:17
866 Līga Ančeva 5562 SZ2 S384 00:07:47 (845) 00:16:23 (847) 01:33:01 (852) 02:31:17
867 Ivars Vacers 5757 VZ2 V483 00:06:34 (600) 00:14:23 (721) 01:26:33 (788) 02:31:31
868 Elizabete Brauna 5479 Lynxdojo SZ1 S385 00:06:45 (639) 00:16:00 (837) 01:35:13 (872) 02:31:46
869 Ilze Saukāne 5959 SZ3 S386 00:07:43 (838) 00:16:34 (852) 01:35:08 (869) 02:31:49
870 Raivis Pauls 5603 HCP VZ2 V484 00:07:27 (777) 00:16:01 (838) 01:31:48 (849) 02:31:53
871 Zlata Kallase 5800 SZ3 S387 00:07:51 (855) 00:16:46 (863) 01:38:48 (883) 02:33:09
872 Dace Šmite 5938 SZ3 S388 00:07:47 (848) 00:16:39 (861) 01:34:19 (859) 02:33:19
873 Monika Hermane 5610 SZ2 S389 00:07:54 (859) 00:16:37 (859) 01:35:18 (873) 02:34:27
874 Sanita Šaitere 5518 Lidosta "Rīga" SZ3 S390 00:08:43 (878) 00:17:47 (884) 01:37:32 (879) 02:34:40
875 Ilona Ozoliņa 5711 Emergn SZ3 S391 00:09:49 (908) 00:18:19 (891) 01:35:56 (874) 02:35:03
876 Jurģis Ķikulis 5233 Slapjās ķepas VZ2 V485 00:09:12 (892) 00:17:40 (883) 01:35:07 (868) 02:35:04
877 Ilze Brokane 5064 Kājputni SZ2 S392 00:08:33 (871) 00:17:09 (870) 01:37:49 (880) 02:35:52
878 Gita Biezuma 5709 SZ3 S393 00:07:56 (860) 00:17:08 (868) 01:35:09 (870) 02:35:52
879 Ingūna Felzenberga 5934 SZ4 S394 00:08:51 (880) 00:17:11 (872) 01:36:37 (877) 02:36:00
880 Sanita Junele 5169 SZ2 S395 00:05:50 (432) 00:14:30 (737) 01:34:35 (863) 02:36:01
881 Madara Kļaviņa 5563 SZ2 S396 00:07:46 (843) 00:16:22 (846) 01:36:25 (875) 02:36:34
882 Solvita Depša 5497 SZ3 S397 00:07:50 (852) 00:16:35 (853) 01:38:34 (881) 02:36:51
883 Ilze Briņķe 5992 SZ3 S398 00:07:50 (853) 00:16:35 (855) 01:38:34 (882) 02:36:51
884 Dmitrijs Staričenko 5763 UNICORNS VZ2 V486 00:07:37 (815) 00:15:26 (811) 01:34:14 (858) 02:39:10
885 Rihards Valeniks 5948 VZ3 V487 00:09:44 (901) 00:18:52 (899) 01:39:47 (888) 02:40:10
886 Ilva Brenča 5009 SZ3 S399 00:09:12 (891) 00:18:09 (890) 01:39:27 (884) 02:40:31
887 Anita Veinberga 6018 ART SZ3 S400 00:12:02 (912) 00:20:25 (911) 01:39:34 (886) 02:40:43
888 Inga Lagzdiņa 5399 ART SZ3 S401 00:07:50 (851) 00:17:14 (873) 01:39:34 (885) 02:40:44
889 Gabriella Kallase 6030 SZ1 S402 00:07:53 (858) 00:16:50 (865) 01:39:49 (889) 02:42:51
890 Una Strogonova 5924 Katrīna skriešanas klubs SZ3 S403 00:08:51 (879) 00:17:18 (875) 01:39:43 (887) 02:43:01
891 Iveta Sīle 5635 Bioderma SZ4 S404 00:08:32 (869) 00:17:36 (881) 01:40:03 (890) 02:43:07
892 Ina Graudiņa 5252 VSK NOSKRIEN VĀVERES SZ2 S405 00:09:37 (896) 00:18:58 (900) 01:43:48 (895) 02:44:33
893 Evita Reimane 5745 SZ3 S406 00:08:22 (867) 00:17:36 (882) 01:43:49 (896) 02:44:35
894 Karīna Aksenoka 5114 SZ3 S407 00:08:53 (881) 00:18:06 (889) 01:43:22 (894) 02:44:50
895 Aivars Kronbergs 5669 TUKUMS VZ4 V488 00:09:48 (907) 00:19:13 (906) 01:43:15 (893) 02:46:22
896 Līga Dāboliņa 5275 SZ2 S408 00:07:51 (854) 00:16:50 (864) 01:43:08 (892) 02:48:21
897 Oksana Lisjuka 10191 SZ2 S409 00:08:20 (866) 00:17:48 (885) 01:44:04 (898) 02:48:32
898 Alla Bečere 5746 SZ3 S410 00:08:22 (868) 00:18:03 (888) 01:44:01 (897) 02:48:36
899 Dace Danenberga 5844 SZ3 S411 00:08:57 (884) 00:17:49 (886) 01:45:54 (900) 02:48:54
900 Duber Maris Ospina Alvarez 5937 SZ4 S412 00:08:58 (885) 00:17:56 (887) 01:45:56 (901) 02:49:05
901 Maija Naumenko 5486 Gausā Jūdze SZ4 S413 00:09:44 (900) 00:21:15 (913) 01:51:59 (908) 02:53:42
902 Elina Kuzmane 10209 SZ2 S414 00:09:55 (910) 00:19:39 (909) 01:49:16 (904) 02:54:00
903 Jaan Vehlmann 5056 JK Hermes VZ4 V489 00:08:05 (861) 00:17:09 (869) 01:46:15 (902) 02:54:11
904 Zane Auslande 5313 Lynxdojo SZ2 S415 00:09:43 (898) 00:18:28 (893) 01:44:25 (899) 02:55:37
905 Zinta Zīverte 5413 Nūjo vesels SZ3 S416 00:09:46 (903) 00:18:50 (897) 01:51:01 (905) 02:59:31
906 Albīna Kalenda 5526 Nūjo vesels SZ4 S417 00:09:46 (904) 00:19:11 (903) 01:51:23 (906) 02:59:31
907 Irēna Šibeika 5483 Nūjo priekam SZ4 S418 00:09:45 (902) 00:19:13 (905) 01:51:43 (907) 03:01:02
908 Agris Skulte 5324 VZ2 V490 00:09:30 (895) 00:20:32 (912) 01:55:39 (909) 03:01:57
909 Viktors Safutins 5640 Maratona klubs VZ4 V491 00:09:23 (894) 00:19:04 (901) 01:47:48 (903) 03:04:02
910 Dagmāra Freiberga 5215 SZ4 S419 00:09:41 (897) 00:19:35 (908) 01:56:47 (912) 03:05:30
911 Irina Kanaševiča 5974 A24 SZ3 S420 00:09:01 (886) 00:18:32 (894) 02:01:37 (913) 03:05:57
912 Ilze Brauna 5480 Lynxdojo SZ3 S421 00:09:43 (899) 00:19:13 (904) 01:55:52 (910) 03:07:05
913 Līga Zvīdriņa 5751 SZ4 S422 00:09:47 (906) 00:19:24 (907) 01:56:46 (911) 03:08:16
914 Sandra Pavilone 5688 Engures Sportam SZ3 S423 00:09:05 (888) 00:18:52 (898) 02:01:56 (914) 03:17:50
915 Līga Rakšte 5499 MARATONA KLUBS SZ2 S424 00:07:20 (755) 00:18:46 (896) 02:02:09 (915) 03:18:37
916 Mārtiņš Veseris 5819 VZ2 V492 00:05:32 (355) 00:12:54 (503) 02:02:15 (916) 03:21:56
917 Viktorija Kostrova 5634 Bioderma SZ3 S425 00:09:51 (909) 00:19:40 (910) 02:02:16 (917) 03:22:13
918 Inga Ezeriņa 5429 Nūjo savam priekam SZ3 S426 00:21:31 (918) 00:32:26 (918) 02:47:03 (919) 04:19:17
919 Lolita Palaima 5431 SZ3 S427 00:21:33 (919) 00:33:03 (919) 02:47:02 (918) 04:19:17
920 Anna Cvetkova 5632 Bioderma SZ2 S428 00:11:28 (911) 00:25:51 (916) 02:54:06 (920) 04:32:10
921 Normunds Nordens 5090 Latvijas autoceļu uzturētājs VZ3 V493 () () () DNF
922 Edmunds Garančs 5269 Laimes meklētāji VZ3 V494 00:04:30 () 00:09:26 () () DNF
923 Ilona Viļumsone 5349 Brīvdienu ģimene SZ3 S429 02:03:57 () () () DNF
924 Pete Koch 5956 VZ2 V495 00:07:03 () 00:14:56 () () DNF
925 Māra Miķelsone 5964 Lynxdojo SZ2 S430 () () () DNF
926 Tatsiana Sproge 5967 A24 SZ3 S431 00:09:40 () () () DNF
927 Dmitrijs Mironovs 5977 A24 VZ3 V496 00:09:40 () () () DNF