Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

Stirnu buka splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 CP 4 Rezultāts
1 Artjoms Rekuņenko 7408 VB1 V1 00:03:17 (3) 00:06:41 (3) 00:41:25 (1) 01:22:53 (1) 01:49:18
2 Mārtiņš Skujenieks 7245 Ozons VB1 V2 00:03:13 (1) 00:07:04 (12) 00:43:38 (4) 01:27:31 (3) 01:52:55
3 Dzintars Skrundenieks 10099 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE VB1 V3 00:03:21 (6) 00:06:56 (7) 00:43:51 (5) 01:28:52 (5) 01:53:27
4 Uldis Kļaviņš 7392 Vivobarefoot /Rieksti VB1 V4 00:03:30 (17) 00:06:39 (1) 00:46:45 (14) 01:29:36 (6) 01:54:20
5 Uldis Klepers 7349 Virsotne/MARMOT VB2 V5 00:03:27 (10) 00:07:00 (9) 00:44:15 (6) 01:28:48 (4) 01:55:00
6 Raitis Jirgensons 7345 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VB1 V6 00:03:34 (23) 00:07:09 (14) 00:45:36 (12) 01:30:51 (9) 01:55:41
7 Aleksandrs Raščevskis 7536 Daugavpils Runners VB1 V7 00:03:24 (7) 00:06:59 (8) 00:42:59 (2) 01:27:13 (2) 01:55:41
8 Kristaps Kaimiņš 7569 Patria Sportland VB2 V8 00:03:18 (4) 00:07:05 (13) 00:43:13 (3) 01:29:41 (7) 01:56:20
9 Jānis Jerofejevs 7005 Lūša spēks - Jēkabpils VB1 V9 00:03:32 (21) 00:07:30 (24) 00:45:22 (8) 01:30:40 (8) 01:56:45
10 Alvis Danovskis 7275 Pulsometrs.lv VB1 V10 00:03:19 (5) 00:06:50 (6) 00:45:28 (10) 01:31:11 (10) 01:57:08
11 Pēteris Grīviņš 7325 pulsometrs.lv | Surikati VB1 V11 00:03:16 (2) 00:06:46 (4) 00:46:19 (13) 01:32:37 (12) 01:59:34
12 Edijs Dzalbs 7575 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE VB1 V12 00:03:25 (8) 00:07:03 (11) 00:45:27 (9) 01:32:26 (11) 02:00:44
13 Ainārs Brālītis 7082 RIEKSTI VB1 V13 00:03:26 (9) 00:06:40 (2) 00:45:29 (11) 01:33:40 (13) 02:02:20
14 Aigars Silkalns 7126 colorlib.com VB1 V14 00:03:45 (32) 00:07:37 (27) 00:48:38 (19) 01:36:21 (17) 02:02:39
15 Vladimirs Ļašs 7040 Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC VB2 V15 00:03:53 (57) 00:07:51 (33) 00:49:11 (26) 01:36:22 (18) 02:02:53
16 Artis Krievāns 7140 VSK Burkānciems & Co VB2 V16 00:03:37 (25) 00:07:19 (18) 00:47:50 (16) 01:35:34 (14) 02:03:12
17 Mikus Zvirbulis 7354 Ogre OK VB1 V17 00:04:31 (140) 00:08:45 (92) 00:48:44 (21) 01:35:38 (15) 02:03:31
18 Jolanta Krastiņa 7465 SPB Run Brooks SB1 S1 00:03:36 (24) 00:07:47 (29) 00:48:13 (18) 01:36:30 (19) 02:04:04
19 Kaspars Adijāns 7057 SPB RUN VB1 V18 00:03:29 (14) 00:07:23 (20) 00:48:44 (20) 01:36:58 (20) 02:05:38
20 Arvis Stivriņš 7207 Engures sportam I Sporta Patriots VB1 V19 00:04:05 (76) 00:07:56 (39) 00:49:09 (25) 01:37:09 (22) 02:05:39
21 Uģis Karasevs 7520 Kocēnu novads. VB1 V20 00:03:31 (20) 00:07:22 (19) 00:45:20 (7) 01:36:06 (16) 02:06:10
22 Ivo Irbe 7523 Talsu pauguraines Zaķi VB1 V21 00:03:28 (13) 00:06:49 (5) 00:47:42 (15) 01:37:03 (21) 02:06:30
23 Mārtiņš Fārenhorsts 7393 Talsu pakalnu sporta klubs VB1 V22 00:03:48 (43) 00:07:26 (22) 00:48:54 (23) 01:38:01 (23) 02:07:26
24 Aleksejs Bute 7360 VB1 V23 00:03:28 (11) 00:07:17 (17) 00:48:11 (17) 01:39:20 (24) 02:09:14
25 Ģirts Žagars 7224 Talsu pauguraines zaķi VB1 V24 00:04:14 (97) 00:08:25 (63) 00:50:38 (34) 01:39:55 (25) 02:09:22
26 Miķelis Zumbergs 7350 Virsotne/MARMOT VB1 V25 00:03:59 (69) 00:07:55 (37) 00:49:44 (28) 01:40:13 (26) 02:10:07
27 Sandis Breiers 7502 VB1 V26 00:03:39 (27) 00:07:55 (38) 00:49:12 (27) 01:40:22 (27) 02:10:33
28 Reinis Markvarts 7217 VB1 V27 00:03:46 (35) 00:08:07 (51) 00:51:28 (37) 01:41:55 (28) 02:10:37
29 Voldemārs Lejnieks 7406 SK Dzērvene VB1 V28 00:03:28 (12) 00:07:03 (10) 00:52:06 (42) 01:42:37 (32) 02:11:03
30 Viesturs Zimackis 7421 VB1 V29 00:03:48 (44) 00:08:04 (45) 00:52:13 (43) 01:42:20 (29) 02:11:52
31 Gusts Fokerots 7561 Vientuļais Vilks VB2 V30 00:04:08 (86) 00:08:16 (52) 00:50:32 (33) 01:42:26 (30) 02:12:12
32 Mārcis Grīnšteins 7499 VB1 V31 00:03:57 (67) 00:08:20 (55) 00:52:56 (51) 01:44:30 (39) 02:12:16
33 Mārtiņš Ragainis 7026 Selga VB1 V32 00:05:26 (287) 00:10:22 (215) 00:52:38 (49) 01:42:36 (31) 02:12:47
34 Jānis Skujenieks 7493 VB1 V33 00:03:59 (70) 00:08:51 (102) 00:51:09 (35) 01:42:38 (34) 02:13:05
35 Kaspars Ušpelis 7094 ASK Patria VB1 V34 00:03:34 (22) 00:07:24 (21) 00:52:22 (47) 01:43:36 (37) 02:13:37
36 Jānis Sīpols 7407 Accenture VB1 V35 00:03:31 (19) 00:07:43 (28) 00:48:44 (22) 01:42:48 (35) 02:13:43
37 Juris Čerpinskis 7181 SK Pūre VB1 V36 00:04:48 (200) 00:09:13 (116) 00:52:27 (48) 01:45:29 (42) 02:13:49
38 Niklāvs Eglītis 7522 Jāņkalni VB1 V37 00:03:50 (51) 00:08:21 (57) 00:50:21 (31) 01:42:37 (33) 02:14:16
39 Jānis Veļķeris 7511 Alūksne VB1 V38 00:03:42 (30) 00:08:23 (62) 00:50:15 (30) 01:42:57 (36) 02:14:29
40 Andris Ratkus 7134 VB1 V39 00:04:41 (176) 00:08:52 (103) 00:51:33 (38) 01:43:40 (38) 02:14:37
41 Dins Vecāns 7446 Marienburgas Vilki VB1 V40 00:03:45 (33) 00:07:15 (16) 00:50:31 (32) 01:45:23 (41) 02:15:10
42 Toms Biders 7101 VB1 V41 00:03:51 (52) 00:07:35 (26) 00:54:08 (64) 01:45:18 (40) 02:16:07
43 Roberts Sukonovs 7533 Supervaroņi VB1 V42 00:03:44 (31) 00:07:29 (23) 00:52:14 (45) 01:45:54 (45) 02:16:30
44 Edijs Vilnis 7497 Biznesa parks ABAVA VB2 V43 00:03:50 (50) 00:08:17 (53) 00:54:05 (63) 01:48:04 (56) 02:16:40
45 Artis Šauriņš 7078 New Village Workout VB1 V44 00:03:47 (39) 00:08:19 (54) 00:49:52 (29) 01:45:46 (43) 02:17:06
46 Aleksis Borozdins 7586 VB1 V45 00:04:20 (120) 00:09:01 (111) 00:53:33 (56) 01:46:37 (50) 02:17:25
47 Dace Banga-Hodžajeva 7197 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SB1 S2 00:03:48 (41) 00:07:58 (41) 00:53:51 (60) 01:48:06 (57) 02:17:49
48 Renārs Vaivods 7166 DNB Service Centre VB1 V46 00:04:33 (144) 00:09:04 (112) 00:53:08 (53) 01:46:38 (51) 02:17:57
49 Mārtiņš Ruttulis 7355 VB1 V47 00:03:47 (40) 00:07:48 (31) 00:51:42 (39) 01:46:27 (49) 02:17:58
50 Kalvis Brūns 7044 PRINTFUL VB1 V48 00:03:31 (18) 00:07:49 (32) 00:49:08 (24) 01:45:52 (44) 02:18:11
51 Deniss Zariņš 10137 Cēsis VB1 V49 00:05:01 (232) 00:09:51 (165) 00:56:06 (82) 01:48:12 (58) 02:18:39
52 Maksims Leščinskis 7461 Zoorbagan VB2 V50 00:04:04 (75) 00:08:55 (106) 00:54:29 (68) 01:48:47 (59) 02:18:45
53 Henrijs Lērme 7109 VSK "Burkānciems & Co" VB1 V51 00:03:38 (26) 00:07:54 (35) 00:51:20 (36) 01:46:13 (47) 02:18:47
54 Gints Krieviņš 7215 VB1 V52 00:03:49 (47) 00:07:51 (34) 00:53:46 (58) 01:47:14 (52) 02:19:02
55 Zigmunds Zauls 7388 Limbaži SKRIEN VB2 V53 00:03:53 (59) 00:08:25 (64) 00:52:38 (50) 01:47:42 (55) 02:19:18
56 Dmitrijs Ničipors 7330 Isostar/Inov8/Suunto/RIEKSTI VB1 V54 00:03:29 (15) 00:07:10 (15) 00:52:05 (41) 01:48:51 (60) 02:20:11
57 Juris Šehtels 7537 ĀDAŽI VB3 V55 00:04:18 (113) 00:08:36 (78) 00:52:14 (46) 01:46:19 (48) 02:20:11
58 Iņigo Torre 7169 VB1 V56 00:03:58 (68) 00:08:34 (74) 00:55:09 (70) 01:50:23 (63) 02:21:00
59 Ineta Jerofejeva 7003 Lūša spēks - Jēkabpils SB1 S3 00:03:56 (65) 00:08:35 (76) 00:52:03 (40) 01:47:31 (54) 02:21:12
60 Jānis Sapats 7495 Klibais Buks VB1 V57 00:04:51 (205) 00:10:21 (214) 00:57:02 (97) 01:52:09 (71) 02:21:49
61 Rūdolfs Ričards Andersons 10150 VB1 V58 00:04:34 (151) 00:09:04 (113) 00:52:13 (44) 01:47:16 (53) 02:21:57
62 Aino Gošs 7104 Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" VB2 V59 00:04:16 (101) 00:08:40 (82) 00:53:14 (54) 01:52:11 (72) 02:22:18
63 Sandis Pavļukevičs 7557 Edu VB1 V60 00:04:18 (114) 00:09:15 (119) 00:54:28 (67) 01:49:09 (61) 02:22:39
64 Igors Morgunovs 7291 Matisons Runners Club VB1 V61 00:04:00 (71) 00:08:37 (80) 00:55:16 (72) 01:51:18 (67) 02:22:47
65 Lauris Repša 7584 VB1 V62 00:04:49 (202) 00:09:54 (170) 00:57:33 (104) 01:52:26 (76) 02:22:57
66 Jānis Sondors 7196 Riga Runners VB1 V63 00:04:36 (156) 00:08:44 (90) 00:56:01 (80) 01:52:07 (69) 02:23:08
67 Arnis Sluga 7303 Virsotne/MARMOT VB2 V64 00:05:00 (226) 00:09:25 (131) 00:56:52 (92) 01:52:20 (74) 02:23:20
68 Valdis Čunka 7218 Mežpils VB1 V65 00:04:19 (117) 00:08:42 (86) 00:56:55 (94) 01:51:53 (68) 02:23:27
69 Kārlis Būmans 7015 Emergn VB1 V66 00:03:47 (38) 00:07:58 (40) 00:53:18 (55) 01:50:37 (64) 02:23:29
70 Mārtiņš Lūsis 7152 VB1 V67 00:04:18 (111) 00:08:30 (70) 00:56:54 (93) 01:52:08 (70) 02:23:38
71 Andis Ruskulis 7485 LIDA VB1 V68 00:03:54 (61) 00:08:41 (85) 00:55:35 (76) 01:50:38 (65) 02:23:38
72 Māris Bērziņš 7013 Virsotne/MARMOT VB2 V69 00:04:08 (83) 00:08:26 (65) 00:55:34 (75) 01:51:04 (66) 02:23:42
73 Olafs Smiltnieks 7190 Olainfarm VB2 V70 00:04:09 (87) 00:09:27 (136) 00:57:11 (101) 01:52:23 (75) 02:23:47
74 Jānis Teteris 7299 Lidosta “Rīga” VB2 V71 00:04:08 (84) 00:08:03 (43) 00:53:54 (61) 01:49:36 (62) 02:23:52
75 Agnis Apinis 7056 VB1 V72 00:04:59 (222) 00:10:13 (194) 00:57:38 (107) 01:52:43 (79) 02:24:02
76 Toms Ķelderis 7573 Mežaciems VB1 V73 00:04:48 (201) 00:10:13 (196) 00:57:52 (112) 01:52:18 (73) 02:24:16
77 Emīls Kvālis 7173 EY VB1 V74 00:04:19 (116) 00:08:27 (67) 00:56:06 (81) 01:52:33 (78) 02:24:20
78 Pāvels Beļajevs 7538 BALTAIS VB2 V75 00:05:19 (273) 00:10:02 (183) 00:57:53 (113) 01:52:50 (82) 02:24:22
79 Kristaps Heinsbergs 7487 PATRIA SPORTLAND VB1 V76 00:05:33 (310) 00:10:24 (218) 00:58:00 (118) 01:52:44 (80) 02:24:38
80 Žanis Lulle 7319 BALTAIS VB2 V77 00:04:20 (119) 00:07:55 (36) 00:57:45 (110) 01:53:25 (87) 02:24:52
81 Jānis Vītols 7473 VSK Noskrien Seniori VB3 V78 00:04:28 (134) 00:09:45 (157) 00:57:34 (106) 01:53:35 (90) 02:25:08
82 Valdis Skotelis 7248 VB1 V79 00:04:39 (169) 00:09:39 (149) 00:57:05 (100) 01:53:04 (83) 02:25:11
83 Arnis Rāts 7560 VSK Noskrien Seniori un senioritas VB1 V80 00:04:05 (77) 00:08:05 (47) 00:55:46 (79) 01:53:07 (86) 02:25:11
84 Aivars Fogelis 7376 VB1 V81 00:04:33 (145) 00:09:37 (147) 00:57:34 (105) 01:53:05 (85) 02:25:17
85 Andis Komarovs 7171 Sapiens VB1 V82 00:04:31 (137) 00:09:52 (167) 00:59:04 (133) 01:54:57 (99) 02:25:26
86 Edgars Koncevojs 7532 VB1 V83 00:04:43 (190) 00:09:43 (154) 00:57:00 (96) 01:53:43 (91) 02:25:36
87 Jānis Jurševskis 7068 VB1 V84 00:05:02 (234) 00:10:22 (216) 00:58:12 (120) 01:54:38 (96) 02:25:47
88 Toms Kalniņš 7344 VB1 V85 00:04:58 (219) 00:10:16 (205) 00:58:35 (126) 01:54:35 (95) 02:25:59
89 Aiga Taulīna 7447 Saldus Boksa klubs SB1 S4 00:03:46 (37) 00:08:29 (69) 00:56:58 (95) 01:53:56 (92) 02:26:00
90 Juris Jansons 7503 Swedbank VB2 V86 00:03:54 (62) 00:08:22 (60) 00:54:12 (65) 01:52:47 (81) 02:26:05
91 Ralfs Gaubšteins 7295 VB1 V87 00:04:13 (96) 00:08:31 (72) 00:54:59 (69) 01:53:05 (84) 02:26:10
92 Imants Kaldre 7148 VSK Noskrien VB1 V88 00:04:06 (78) 00:08:32 (73) 00:56:22 (84) 01:53:26 (88) 02:26:17
93 Aigars Cibuļskis 7203 Legs Miserables VB2 V89 00:03:48 (42) 00:07:48 (30) 00:53:04 (52) 01:53:33 (89) 02:26:19
94 Aigars Šuvcāns 7347 Lat Met (www.latmet.eu) VB2 V90 00:04:37 (161) 00:08:50 (99) 00:58:13 (121) 01:54:49 (97) 02:26:22
95 Sintija Šaitere 7484 LIDA SB1 S5 00:03:54 (60) 00:08:21 (56) 00:55:36 (77) 01:54:08 (94) 02:26:27
96 Mārtiņš Sapats 7429 VB1 V91 00:04:36 (159) 00:10:09 (190) 00:58:40 (128) 01:55:03 (101) 02:26:41
97 Inese Otomere 7238 PICA LULU SB2 S6 00:03:55 (63) 00:08:34 (75) 00:56:26 (85) 01:54:54 (98) 02:26:55
98 Gatis Pļaviņš 7378 Brīvdienu ģimene VB1 V92 00:06:20 (473) 00:11:47 (344) 01:00:48 (159) 01:56:25 (109) 02:27:59
99 Dainis Hohbergs 7403 Latvijas Finieris VB2 V93 00:04:11 (93) 00:08:50 (101) 01:00:06 (144) 01:58:32 (134) 02:28:00
100 Aigars Ozolkāja 7582 ASK Patria- Patria Race VB1 V94 00:03:39 (28) 00:08:06 (49) 00:54:13 (66) 01:52:28 (77) 02:28:08
101 Valdis Rozentāls 10225 Ziepniekkalns VB2 V95 00:04:02 (74) 00:08:36 (79) 00:55:27 (74) 01:55:05 (102) 02:28:14
102 Edgars Skuja 7483 LIDA VB1 V96 00:05:36 (322) 00:11:03 (281) 01:01:58 (175) 01:55:39 (107) 02:28:18
103 Sandis Kanbergs 7241 SK Brīvsolis VB2 V97 00:05:41 (342) 00:10:54 (266) 00:58:43 (129) 01:55:12 (104) 02:28:55
104 Aleksejs Belokopitovs 7515 Zoorbagan VB2 V98 00:04:23 (127) 00:09:47 (161) 00:58:31 (124) 01:55:17 (105) 02:28:56
105 Ivo Zemturis 7235 Juno Runners VB2 V99 00:04:07 (82) 00:08:50 (98) 00:57:56 (116) 01:57:02 (114) 02:29:24
106 Jurģis Stukuls 7054 SK Katrīna VB1 V100 00:05:16 (260) 00:09:50 (163) 01:00:18 (148) 01:56:50 (110) 02:29:31
107 Normunds Zauls 7383 Limbaži SKRIEN VB2 V101 00:03:53 (58) 00:08:28 (68) 00:53:57 (62) 01:54:06 (93) 02:29:39
108 Ilze Vindele 7138 SB1 S7 00:04:18 (110) 00:09:22 (125) 00:57:19 (103) 01:55:10 (103) 02:29:57
109 Kristaps Daugavietis 7288 Lidosta “Rīga” VB1 V102 00:04:35 (155) 00:09:16 (120) 00:57:03 (99) 01:58:07 (125) 02:30:03
110 Arvīds Germovs 7546 VB2 V103 00:04:32 (143) 00:09:53 (168) 00:58:22 (122) 01:56:54 (111) 02:30:16
111 Remigijus Spudys 7214 Basakojai VB2 V104 00:05:47 (367) 00:11:11 (291) 01:01:59 (176) 01:57:01 (113) 02:30:24
112 Uģis Dreimanis 7146 VB1 V105 00:04:34 (146) 00:08:46 (94) 00:56:36 (87) 01:57:00 (112) 02:30:25
113 Anrijs Hodžajevs 7189 Bohnenkamp VB1 V106 00:04:11 (92) 00:08:07 (50) 01:00:38 (157) 01:58:51 (138) 02:30:48
114 Jānis Griķis 7300 VB1 V107 00:04:02 (73) 00:10:00 (177) 01:01:51 (173) 02:00:05 (144) 02:30:52
115 Kristaps Poddubnijs 7513 ASK Patria VB1 V108 00:04:31 (141) 00:08:55 (107) 00:59:26 (135) 01:58:39 (137) 02:31:09
116 Andris Rozentālbergs 7061 VB1 V109 00:04:26 (130) 00:08:41 (84) 00:57:03 (98) 01:57:14 (116) 02:31:17
117 Kaspars Tērauds 7562 Četras Zoles VB1 V110 00:05:16 (263) 00:11:02 (278) 01:01:31 (169) 01:55:51 (108) 02:31:21
118 Gita Vilensone 7211 VSK Noskrien Vāveres SB1 S8 00:04:09 (88) 00:09:07 (114) 00:59:32 (137) 01:57:36 (118) 02:31:24
119 Juris Grodnis 7150 KROKUS VB3 V111 00:05:29 (295) 00:11:05 (283) 01:03:13 (197) 01:57:31 (117) 02:31:33
120 Zane Tilta-Kūma 7475 VĀVERES SB1 S9 00:04:38 (167) 00:10:07 (187) 01:00:07 (147) 01:58:38 (136) 02:31:39
121 Ilze Limanane 7105 VSK Noskrien Vāveres SB2 S10 00:04:48 (199) 00:09:54 (169) 01:00:38 (156) 01:58:30 (133) 02:31:41
122 Artūrs Šits 7031 Run With Anita VB1 V112 00:03:53 (56) 00:08:31 (71) 00:53:47 (59) 01:54:59 (100) 02:31:55
123 Baiba Frišenbrūdere 7179 Engures sportam SB2 S11 00:04:22 (125) 00:10:15 (201) 01:01:34 (171) 01:58:16 (127) 02:32:09
124 Ivars Grobiņš 7264 VB1 V113 00:04:18 (112) 00:08:05 (46) 00:58:34 (125) 01:58:20 (130) 02:32:16
125 Edgars Kārklis 7539 BALTAIS VB1 V114 00:04:17 (109) 00:09:27 (137) 00:58:35 (127) 01:57:53 (121) 02:32:29
126 Lelde Kalniņa 7006 SB1 S12 00:04:07 (80) 00:08:53 (104) 00:59:54 (141) 01:57:49 (120) 02:32:31
127 Kaspars Vaivods 7339 KKDEV VB1 V115 00:03:41 (29) 00:08:26 (66) 00:55:39 (78) 01:55:29 (106) 02:32:43
128 Priit Lopsik 7517 Swedbank SK VB2 V116 00:04:45 (195) 00:10:07 (188) 00:59:21 (134) 01:57:44 (119) 02:32:47
129 Aigars Vitkovskis 7448 Vitkovsky team VB2 V117 00:04:57 (218) 00:10:32 (232) 01:01:00 (162) 01:58:51 (139) 02:32:51
130 Daniils Blats 7445 VB2 V118 00:04:43 (189) 00:10:02 (182) 01:00:20 (149) 02:00:10 (146) 02:32:57
131 Julija Mezenina 7506 SB1 S13 00:04:42 (182) 00:10:13 (195) 01:00:38 (158) 02:00:07 (145) 02:32:57
132 Antons Kranga 10217 VB1 V119 00:04:12 (95) 00:08:48 (97) 00:53:38 (57) 01:46:06 (46) 02:33:16
133 Ainārs Kravalis 7255 Siguldas maratona klubs VB2 V120 00:04:35 (154) 00:09:00 (108) 00:56:41 (88) 01:58:35 (135) 02:33:22
134 Artūrs Kančs 7304 SSK Bebra VB2 V121 00:05:46 (363) 00:10:18 (208) 01:02:10 (179) 01:58:11 (126) 02:33:27
135 Valdis Prauliņš 7565 Čiekurkalna road runners VB2 V122 00:03:49 (48) 00:07:58 (42) 00:55:23 (73) 01:57:53 (122) 02:33:48
136 Ivars Sedlenieks 10234 TRX Cēsis VB3 V123 00:04:51 (206) 00:10:36 (239) 01:00:33 (153) 01:59:12 (140) 02:33:54
137 Renārs Vasiļjevs 7322 VB1 V124 00:03:56 (66) 00:08:35 (77) 00:56:49 (90) 01:57:54 (123) 02:33:58
138 Arnis Ābelīte 7312 Virsotne/MARMOT VB2 V125 00:05:47 (369) 00:11:43 (342) 01:04:45 (219) 02:02:39 (161) 02:34:00
139 Ilmars Knipšis 7489 VSK Noskrien Seniori VB3 V126 00:04:29 (135) 00:09:13 (118) 00:57:54 (115) 01:58:28 (132) 02:34:07
140 Mārtiņš Brenčs 7336 Engures sportam I Sporta patriots VB1 V127 00:05:15 (256) 00:11:29 (318) 01:01:59 (177) 02:00:53 (152) 02:34:23
141 Mareks Vaišļa 7298 SSK BEBRA VB2 V128 00:04:34 (147) 00:08:22 (58) 00:57:54 (114) 01:59:35 (142) 02:34:42
142 Kaspars Lācis 7481 Velo klubs Sigulda VB1 V129 00:05:02 (236) 00:10:20 (211) 01:02:30 (184) 02:02:20 (159) 02:34:50
143 Aldis Ezers 7479 VB1 V130 00:06:09 (443) 00:12:31 (414) 01:05:05 (224) 02:02:42 (162) 02:34:52
144 Mārtiņš Kļaviņš 7501 VB1 V131 00:05:54 (397) 00:12:12 (377) 01:05:33 (239) 02:02:46 (163) 02:34:57
145 Igors Zinkevičs 7112 RWA VB2 V132 00:04:39 (168) 00:09:52 (166) 01:01:13 (164) 02:00:00 (143) 02:35:02
146 Māris Reiniks 7361 VB2 V133 00:04:36 (157) 00:08:42 (87) 00:59:42 (139) 02:00:31 (148) 02:35:13
147 Vladimir Tarasov 7164 VB2 V134 00:04:44 (192) 00:09:57 (173) 01:00:07 (145) 02:01:22 (153) 02:35:53
148 Elīna Lūse 7552 Lūši SB1 S14 00:04:36 (160) 00:09:56 (172) 01:02:13 (180) 02:03:01 (165) 02:36:22
149 Edgars Bremze 7527 Izturība VB2 V135 00:05:40 (338) 00:10:41 (246) 01:03:33 (204) 02:03:57 (176) 02:36:23
150 Intars Opolais 7567 Izturība VB2 V136 00:05:40 (339) 00:11:11 (292) 01:03:29 (203) 02:03:53 (174) 02:36:23
151 Raivo Amoliņš 10219 Sporta patriots VB1 V137 00:04:44 (194) 00:09:34 (144) 00:56:31 (86) 01:57:08 (115) 02:36:35
152 Anatolijs Kižlo 7260 VB1 V138 00:04:31 (138) 00:09:18 (122) 00:56:52 (91) 02:01:36 (154) 02:37:10
153 Alvis Bitenieks 7335 Latvijas Finieris VB1 V139 00:05:06 (240) 00:10:00 (178) 01:00:02 (143) 01:58:26 (131) 02:37:32
154 Jānis Vītols 7570 3D Running VB1 V140 00:04:14 (98) 00:08:39 (81) 00:57:13 (102) 02:01:40 (156) 02:37:33
155 Aigars Rozenbergs 7130 VB1 V141 00:04:21 (124) 00:09:24 (130) 01:00:34 (154) 02:03:23 (168) 02:37:42
156 Lauris Mežiņš 7020 IGT VB1 V142 00:05:19 (270) 00:10:15 (200) 01:01:53 (174) 02:04:15 (180) 02:37:45
157 Jānis Zaļums 7496 Swedbank VB1 V143 00:05:00 (227) 00:09:40 (151) 01:06:00 (249) 02:05:03 (184) 02:37:49
158 Santa Puriņa 7564 SB2 S15 00:04:34 (150) 00:09:40 (152) 01:01:41 (172) 02:03:32 (170) 02:38:03
159 Viesturs Puriņš 7500 VB2 V144 00:05:00 (228) 00:10:36 (238) 01:02:23 (182) 02:03:14 (166) 02:38:07
160 Gunārs Grundštoks 7389 VSK Noskrien / PaBaso.lv VB1 V145 00:04:34 (148) 00:10:31 (230) 00:59:54 (142) 02:01:49 (157) 02:38:20
161 Mārcis Smalkais 7122 Metam mieru! VB1 V146 00:04:17 (108) 00:08:40 (83) 01:00:32 (152) 02:03:16 (167) 02:38:24
162 Alvita Mirecka 7398 Talsu pakalnu sporta klubs SB2 S16 00:04:36 (158) 00:09:49 (162) 01:01:21 (167) 02:03:27 (169) 02:38:29
163 Lauris Veidemanis 7453 VB1 V147 00:03:51 (54) 00:08:23 (61) 00:57:44 (109) 02:00:38 (149) 02:38:34
164 Kristīne Slikšāne 7188 Jaunmārupe skrien SB2 S17 00:04:16 (102) 00:09:47 (159) 01:02:22 (181) 02:04:00 (177) 02:38:39
165 Elita Zālīte 7514 TRX Cēsis SB2 S18 00:04:16 (104) 00:09:32 (142) 01:01:21 (168) 02:03:48 (173) 02:38:51
166 Linda Embutniece 7559 TAISNAIS SB1 S19 00:06:00 (419) 00:12:21 (397) 01:05:53 (244) 02:05:27 (186) 02:39:02
167 Ieva Upmace-Grīviņa 7430 Surikati SB1 S20 00:04:34 (149) 00:09:47 (160) 01:00:27 (151) 02:03:00 (164) 02:39:03
168 Santa Žukovska 7554 SB1 S21 00:04:39 (172) 00:09:31 (141) 01:02:26 (183) 02:03:35 (171) 02:39:17
169 Alise Kalniņa 7049 H.T.L. SB1 S22 00:05:18 (266) 00:10:37 (240) 01:02:45 (192) 02:03:38 (172) 02:39:26
170 Andis Miķelsons 7098 VB2 V148 00:04:20 (118) 00:09:29 (138) 00:58:24 (123) 01:59:17 (141) 02:39:34
171 Mārtiņš Ļuļļa 7436 CF Rīga VB1 V149 00:05:40 (337) 00:11:32 (322) 01:02:45 (193) 02:04:02 (179) 02:39:48
172 Māra Kunrade 7578 buldozeri.lv SB1 S23 00:04:42 (184) 00:10:30 (229) 01:03:06 (194) 02:04:01 (178) 02:39:59
173 Kristaps Pilskalns 7462 Supervaroņi VB1 V150 00:05:03 (238) 00:09:26 (134) 01:00:21 (150) 01:58:17 (129) 02:40:00
174 Kalvis Ķikuts 7084 VB1 V151 00:04:40 (173) 00:09:38 (148) 00:57:48 (111) 01:58:06 (124) 02:40:03
175 Aiva Klepere 7017 Ziemeļkurzeme OK SB1 S24 00:05:16 (259) 00:11:01 (274) 01:05:09 (227) 02:06:03 (190) 02:40:06
176 Laine Daktere 10203 SPORTLAND SB1 S25 00:05:41 (346) 00:11:36 (331) 01:02:31 (185) 02:03:54 (175) 02:40:15
177 Dovydas Sankauskas 7526 VB2 V152 00:04:42 (183) 00:09:09 (115) 00:58:53 (131) 02:00:23 (147) 02:40:40
178 Laura Pētersone 7508 Kocēnu novads SB1 S26 00:04:12 (94) 00:08:46 (95) 01:02:41 (190) 02:05:54 (189) 02:40:48
179 Pavels Saveljevs 7115 VB1 V153 00:04:30 (136) 00:09:17 (121) 00:56:42 (89) 02:01:37 (155) 02:40:56
180 Baiba Zvirbule 7326 SB2 S27 00:05:54 (392) 00:12:21 (395) 01:04:57 (223) 02:06:34 (193) 02:41:18
181 Gatis Tīds 7114 VB2 V154 00:04:38 (164) 00:10:16 (204) 01:03:23 (201) 02:06:59 (196) 02:41:49
182 Juris Semjonovs 7060 Zemgales Ziņas VB2 V155 00:04:19 (115) 00:09:19 (123) 01:03:13 (196) 02:06:35 (194) 02:41:50
183 Daiga Rove 7363 Swedbank SB1 S28 00:04:39 (171) 00:10:21 (213) 01:03:21 (199) 02:05:33 (187) 02:41:50
184 Zanda Kārkliņa 7119 Baldone SB2 S29 00:04:17 (107) 00:09:41 (153) 01:02:38 (187) 02:07:03 (198) 02:42:05
185 Arnis Mālbergs 7404 VSK Noskrien VB1 V156 00:05:57 (407) 00:11:23 (309) 01:03:17 (198) 02:06:04 (191) 02:42:07
186 Rihards Hohbergs 7402 Latvijas Finieris VB1 V157 00:04:10 (91) 00:08:50 (100) 01:00:55 (161) 02:00:39 (150) 02:42:20
187 Toms Kaufmanis 7011 Maratona klubs VB1 V158 00:04:01 (72) 00:08:46 (93) 00:57:57 (117) 02:02:39 (160) 02:42:25
188 Līga Norkus 7420 Saldus Boksa Klubs SB2 S30 00:04:06 (79) 00:10:30 (228) 01:05:32 (237) 02:08:55 (215) 02:42:41
189 Kristiāna Bērziņa 7128 SB1 S31 00:06:04 (430) 00:12:36 (426) 01:07:36 (277) 02:10:00 (222) 02:42:42
190 Sergejs Dauksts 7369 Piramida Triathlon Club VB1 V159 00:05:38 (331) 00:12:14 (380) 01:07:07 (265) 02:09:59 (221) 02:42:49
191 Edgars Ogņevs 7021 VB2 V160 00:04:21 (123) 00:09:26 (132) 01:03:36 (206) 02:07:01 (197) 02:43:04
192 Lauris Liberts 7410 VB2 V161 00:04:41 (179) 00:09:51 (164) 00:57:43 (108) 02:02:02 (158) 02:43:37
193 Mārcis Kalniņš 7096 Jaunmārupe skrien! VB1 V162 00:04:43 (186) 00:09:44 (155) 01:01:08 (163) 02:08:15 (208) 02:43:50
194 Ieviņa Lieldiena 10178 Madona SB3 S32 00:03:55 (64) 00:09:22 (126) 00:58:54 (132) 02:04:16 (181) 02:43:52
195 Aivis Gailītis 7047 Latvijas autoceļu uzturētājs VB2 V163 00:04:43 (185) 00:10:29 (226) 01:02:41 (189) 02:07:27 (201) 02:43:58
196 Māris Puriņš 7309 AJ Furniture VB1 V164 00:05:07 (242) 00:10:53 (265) 01:03:53 (210) 02:07:46 (203) 02:44:09
197 Māris Dazarts 7250 VB1 V165 00:05:30 (299) 00:11:05 (284) 01:03:56 (213) 02:08:04 (205) 02:44:18
198 Roberts Sļadzevskis 7444 Robbie`n`zone VB2 V166 00:05:13 (251) 00:11:01 (276) 01:03:09 (195) 02:04:25 (182) 02:44:40
199 Artūrs Čeirāns 7162 VB1 V167 00:05:24 (280) 00:10:58 (270) 01:03:45 (207) 02:08:18 (209) 02:45:29
200 Ivars Damroze 7587 ASK Patria VB1 V168 00:04:20 (121) 00:09:35 (145) 01:01:31 (170) 02:07:24 (200) 02:45:47
201 Ēriks Ozols 10235 VB1 V169 00:05:00 (229) 00:10:35 (236) 01:02:44 (191) 02:08:08 (206) 02:45:55
202 Uģis Holsts 7305 SK BEBRA VB2 V170 00:05:07 (241) 00:09:23 (127) 01:06:48 (262) 02:10:20 (225) 02:46:03
203 Aleksejs Kudikovs 10212 Zoorbagan VB2 V171 00:06:10 (445) 00:12:24 (402) 01:04:38 (218) 02:06:37 (195) 02:46:08
204 Raimonds Rozītis 7419 VB1 V172 00:05:38 (332) 00:10:14 (199) 01:03:53 (211) 02:07:53 (204) 02:46:16
205 Kārlis Cinis  7024 IGT VB1 V173 00:05:45 (359) 00:11:24 (311) 01:03:51 (208) 02:08:11 (207) 02:46:22
206 Agris Hermanis 7510 VB2 V174 00:05:19 (272) 00:11:09 (288) 01:05:34 (240) 02:10:27 (226) 02:46:22
207 Juris Leitāns 7427 MJ-Partneri VB2 V175 00:03:48 (45) 00:08:42 (88) 01:03:22 (200) 02:08:40 (213) 02:46:32
208 Aleksis Orlovs 7331 VB2 V176 00:05:30 (300) 00:11:31 (321) 01:07:30 (273) 02:10:55 (229) 02:46:36
209 Arta Martinsone 5674 SB1 S33 00:05:23 (279) 00:11:36 (330) 01:06:29 (258) 02:13:15 (252) 02:46:43
210 Sabīne Metāla 7251 SB1 S34 00:05:48 (373) 00:12:07 (369) 01:06:06 (251) 02:09:04 (217) 02:46:48
211 Roberts Prūsis 7066 Lidosta Rīga VB1 V177 00:05:30 (298) 00:11:27 (315) 01:06:28 (256) 02:10:34 (228) 02:46:51
212 Ivars Upenieks 7320 Rēzeknes novads VB2 V178 00:05:41 (343) 00:11:06 (286) 01:05:22 (233) 02:08:40 (212) 02:47:09
213 Edgars Urtāns 7400 VB1 V179 00:04:41 (178) 00:10:00 (180) 01:01:17 (166) 02:09:37 (220) 02:47:12
214 Jānis Andrējevs 7213 VB1 V180 00:03:51 (53) 00:08:47 (96) 00:58:45 (130) 02:00:46 (151) 02:47:15
215 Sandra Urtāne 7386 Rēzeknes novads SB1 S35 00:04:40 (174) 00:10:00 (179) 01:01:15 (165) 02:09:36 (219) 02:47:16
216 Elīna Lazdiņa 7034 SB1 S36 00:05:38 (328) 00:11:56 (355) 01:08:10 (288) 02:11:28 (235) 02:47:24
217 Guntars Brauns 7018 VB2 V181 00:04:10 (90) 00:09:24 (129) 00:59:53 (140) 02:06:13 (192) 02:47:27
218 Zigmārs Mazulis 7450 Marienburgas vilki VB1 V182 00:04:15 (100) 00:09:00 (109) 01:03:51 (209) 02:08:39 (211) 02:47:33
219 Ēriks Siņicins 7572 Swedbank VB2 V183 00:06:27 (495) 00:13:26 (481) 01:10:45 (331) 02:12:50 (246) 02:47:49
220 Valdis Fiļovs 7116 PacPaSevi VB2 V184 00:04:17 (106) 00:09:27 (135) 01:00:35 (155) 02:08:43 (214) 02:47:55
221 Iveta Kalēja 7380 SB1 S37 00:04:57 (216) 00:10:37 (241) 01:05:28 (236) 02:10:13 (223) 02:48:03
222 Ansis Šteiners 7426 Marienburgas Vilki VB1 V185 00:03:46 (36) 00:07:34 (25) 00:55:15 (71) 01:58:17 (128) 02:48:14
223 Rinalds Zeltiņš 7478 KMKVP VB2 V186 00:05:33 (309) 00:11:20 (305) 01:06:11 (253) 02:09:14 (218) 02:48:14
224 Daniel Lopes Martins 7306 VB1 V187 00:03:52 (55) 00:08:43 (89) 01:04:47 (220) 02:11:37 (239) 02:48:18
225 Lāsma Zebuliņa 7229 VSK Noskrien Blonde SB2 S38 00:05:26 (288) 00:10:45 (252) 01:05:13 (229) 02:09:03 (216) 02:48:29
226 Denis Sokolovs 7311 VB2 V188 00:05:35 (318) 00:10:48 (255) 01:02:08 (178) 02:10:28 (227) 02:48:30
227 Gita Muceniece 7261 Maratona klubs SB1 S39 00:05:25 (285) 00:11:26 (314) 01:08:13 (290) 02:11:44 (240) 02:48:31
228 Mareks Tumašs 7529 Sapiens/Spararats VB2 V189 00:05:55 (399) 00:10:41 (247) 01:07:10 (266) 02:12:30 (245) 02:48:34
229 Andis Meirēns 7482 Legs Miserables / Gjensidige VB1 V190 00:04:08 (85) 00:08:54 (105) 01:05:09 (228) 02:11:33 (238) 02:48:43
230 Indulis Tilgass 7022 VB2 V191 00:05:08 (243) 00:10:35 (235) 01:06:29 (257) 02:11:32 (237) 02:48:45
231 Valdis Grudulis 7050 Ieskriet kontrollaikā VB1 V192 00:05:54 (391) 00:11:17 (299) 01:06:11 (252) 02:11:29 (236) 02:48:50
232 Aivaras Domarkas 7161 VB2 V193 00:05:47 (366) 00:11:27 (316) 01:05:36 (241) 02:11:00 (231) 02:48:57
233 Jānis Sīmanis 7417 VB1 V194 00:03:50 (49) 00:08:22 (59) 01:00:48 (160) 02:05:25 (185) 02:49:02
234 Krišjānis Svilpe 7259 EY VB1 V195 00:04:24 (128) 00:08:45 (91) 01:00:07 (146) 02:07:33 (202) 02:49:05
235 Aldis Kešāns 7154 VB1 V196 00:04:26 (131) 00:09:33 (143) 00:59:38 (138) 02:04:52 (183) 02:49:13
236 Andrejs Semjonovs 7254 VB1 V197 00:05:22 (276) 00:11:12 (293) 01:03:24 (202) 02:07:20 (199) 02:49:25
237 Oļegs Fomins 7313 VB1 V198 00:04:43 (188) 00:10:15 (202) 01:02:32 (186) 02:08:19 (210) 02:49:27
238 Aigars Pekšs 10218 Baldone VB1 V199 00:04:58 (221) 00:10:17 (206) 00:59:28 (136) 02:05:53 (188) 02:49:30
239 Andis Ozoliņš 10071 ISK Ņiprie Ikri VB2 V200 00:05:31 (304) 00:11:09 (289) 01:05:48 (242) 02:13:53 (258) 02:49:40
240 Iveta Šķiņķe 7156 adidas Runners | Riga SB3 S40 00:05:18 (268) 00:11:21 (306) 01:07:42 (280) 02:12:18 (244) 02:49:44
241 Juris Kļaviņš 7302 ZAJEC VB2 V201 00:05:11 (247) 00:10:51 (261) 01:04:20 (215) 02:10:56 (230) 02:49:57
242 Edmunds Brunovskis 7477 VB2 V202 00:05:27 (292) 00:10:51 (263) 01:04:22 (216) 02:11:23 (234) 02:49:57
243 Deivis Ķelderis 7574 Mežaciems VB2 V203 00:04:47 (198) 00:10:32 (233) 01:03:55 (212) 02:11:18 (233) 02:50:13
244 Viesturs Kozilāns 7505 VB2 V204 00:05:10 (246) 00:10:48 (256) 01:05:15 (230) 02:12:05 (243) 02:50:18
245 Marta Kvisvika 7279 KVISVIKI SB1 S41 00:05:47 (368) 00:12:09 (373) 01:09:57 (318) 02:14:23 (264) 02:50:36
246 Dace Tetere 7232 Lielie Dibeni SB1 S42 00:05:53 (387) 00:12:34 (419) 01:11:01 (333) 02:14:49 (270) 02:50:42
247 Andrejs Varčenko 7194 Col Du Marine Collagen VB2 V205 00:05:12 (248) 00:11:06 (285) 01:07:51 (285) 02:14:07 (262) 02:50:55
248 Ruta Šķipare 7449 Lūša spēks - Jēkabpils SB2 S43 00:05:04 (239) 00:10:58 (271) 01:08:48 (299) 02:13:38 (256) 02:50:57
249 Nauris Brakmanis 7212 VB1 V206 00:06:08 (438) 00:12:24 (401) 01:05:59 (247) 02:10:18 (224) 02:50:59
250 Alberts Dambis 7168 Insalvo VB1 V207 00:05:35 (316) 00:09:59 (175) 01:07:41 (279) 02:13:59 (259) 02:51:02
251 Juris Dombrovskis 7328 Rēzeknes novads VB2 V208 00:05:46 (364) 00:11:23 (308) 01:07:13 (267) 02:13:02 (249) 02:51:03
252 Uģis Treikmanis 5366 VB1 V209 00:05:24 (282) 00:11:37 (333) 01:06:23 (255) 02:13:59 (260) 02:51:21
253 Līga Pētersone 7555 SB1 S44 00:04:52 (209) 00:10:50 (260) 01:05:06 (225) 02:13:00 (248) 02:51:27
254 Kristaps Ceriņš 7308 VB1 V210 00:05:48 (374) 00:11:30 (319) 01:07:47 (282) 02:12:55 (247) 02:51:32
255 Alise Kapteine 7025 Selga SB1 S45 00:06:03 (426) 00:12:21 (393) 01:09:18 (308) 02:14:10 (263) 02:51:44
256 Normunds Niedols 10204 VB2 V211 00:05:37 (327) 00:11:34 (326) 01:06:16 (254) 02:13:16 (253) 02:51:52
257 Aldis Sjucillo 7301 Latvijas Finieris VB2 V212 00:05:10 (245) 00:10:25 (219) 01:04:57 (222) 02:13:07 (251) 02:52:05
258 Armands Auziņš 7163 Riga Runners SB VB2 V213 00:05:17 (264) 00:09:56 (171) 01:10:18 (326) 02:14:48 (269) 02:52:08
259 Jānis Saule 7466 GreenGrass VB2 V214 00:05:57 (408) 00:12:16 (387) 01:07:21 (270) 02:14:51 (271) 02:52:11
260 Aleksandrs Ivanovs 7438 VB2 V215 00:05:59 (416) 00:12:21 (396) 01:09:18 (309) 02:14:39 (267) 02:52:14
261 Ivars Eglītis 7099 VB2 V216 00:05:09 (244) 00:10:28 (224) 01:07:31 (274) 02:13:34 (255) 02:52:23
262 Niks Jaunzems 7131 Noskrien Cēsis VB1 V217 00:05:31 (301) 00:11:26 (312) 01:05:33 (238) 02:11:07 (232) 02:52:32
263 Aigars Tohters 7178 SK Dzērvene VB2 V218 00:05:03 (237) 00:09:47 (158) 01:06:47 (261) 02:13:07 (250) 02:52:33
264 Pāvels Janovičs 7409 LSC VB1 V219 00:04:59 (224) 00:10:08 (189) 01:02:40 (188) 02:14:42 (268) 02:52:58
265 Artūrs Rundzāns 7469 Selonija VB1 V220 00:04:42 (181) 00:10:27 (222) 01:05:53 (243) 02:11:49 (242) 02:53:12
266 Viesturs Grīnbergs 7007 Sanctimony VB2 V221 00:05:01 (230) 00:10:45 (251) 01:06:47 (260) 02:14:05 (261) 02:53:59
267 Dāvis Zariņš 7058 VB1 V222 00:05:57 (404) 00:12:17 (389) 01:07:38 (278) 02:16:19 (281) 02:54:24
268 Romans Jeremičevs 7492 VB2 V223 00:06:15 (460) 00:12:57 (451) 01:13:31 (388) 02:19:42 (309) 02:54:28
269 Ina Balgalve 7010 SB2 S46 00:05:25 (283) 00:10:47 (254) 01:08:12 (289) 02:16:45 (283) 02:54:31
270 Zane Dziļuma 7321 Legs Miserables SB1 S47 00:04:39 (170) 00:10:02 (181) 01:09:34 (312) 02:17:59 (293) 02:54:45
271 Alvis Reinbergs 7353 VB1 V224 00:04:51 (204) 00:10:21 (212) 01:05:20 (232) 02:11:47 (241) 02:54:47
272 Dzintars Dūdiņš 7144 Siguldas Maratona klubs VB2 V225 00:05:38 (329) 00:10:20 (209) 01:08:58 (301) 02:16:15 (280) 02:54:55
273 Kārlis Ertmanis 7333 BALTAIS VB2 V226 00:04:41 (177) 00:10:10 (191) 01:07:17 (269) 02:15:28 (275) 02:55:00
274 Aivars Vīksna 7004 VB2 V227 00:05:41 (340) 00:11:58 (359) 01:06:35 (259) 02:13:33 (254) 02:55:03
275 Gunta Reinicāne 7183 SB2 S48 00:05:14 (254) 00:10:53 (264) 01:08:21 (292) 02:17:03 (286) 02:55:13
276 Didzis Sprūds 7125 VB1 V228 00:04:35 (153) 00:09:45 (156) 01:04:24 (217) 02:15:01 (273) 02:55:16
277 Vitālijs Žuselis 7343 Daugavpils runners VB2 V229 00:06:26 (493) 00:11:18 (302) 01:09:05 (305) 02:17:06 (287) 02:55:17
278 Andris Jansons 7397 VSK Noskrien VB3 V230 00:05:41 (344) 00:11:41 (338) 01:08:34 (297) 02:15:21 (274) 02:55:22
279 Elvita Alksne 7434 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija SB1 S49 00:05:47 (371) 00:11:57 (358) 01:12:17 (351) 02:18:56 (301) 02:55:24
280 Mārtiņš Dambis 7036 INSALVO VB1 V231 00:05:35 (314) 00:10:28 (223) 01:12:33 (355) 02:18:11 (295) 02:55:34
281 Aivis Poikāns 7471 VB2 V232 00:05:54 (395) 00:12:29 (409) 01:10:12 (323) 02:17:24 (289) 02:55:37
282 Artūrs Žeibe 7418 Run For Fun VB1 V233 00:06:04 (432) 00:10:55 (267) 01:11:27 (337) 02:18:58 (303) 02:55:42
283 Kate Dūdele 7155 Legs Miserables SB1 S50 00:04:32 (142) 00:10:32 (231) 01:05:55 (245) 02:14:33 (265) 02:56:07
284 Andis Kirsbaums 10145 VB2 V234 00:05:52 (386) 00:11:33 (325) 01:05:08 (226) 02:13:51 (257) 02:56:07
285 Jēkabs Vinciuns 7120 VB1 V235 00:04:38 (165) 00:10:29 (227) 01:08:29 (295) 02:18:16 (296) 02:56:25
286 Liene Labsvīra 7234 SB1 S51 00:05:00 (225) 00:10:56 (269) 01:09:05 (304) 02:17:21 (288) 02:57:08
287 Guntars Siliņš 7266 KROKUS VB2 V236 00:04:50 (203) 00:10:41 (244) 01:08:50 (300) 02:15:45 (277) 02:57:18
288 Guntis Zvilna 7437 Biznesa parks ABAVA VB2 V237 00:05:02 (235) 00:10:27 (221) 01:07:28 (271) 02:16:22 (282) 02:57:18
289 Vladimirs Misāns 7293 VB2 V238 00:04:57 (215) 00:10:44 (249) 01:06:56 (264) 02:18:03 (294) 02:57:23
290 Gints Putniņš 7107 VB2 V239 00:06:05 (434) 00:10:38 (242) 01:08:23 (293) 02:18:19 (297) 02:57:42
291 Romāns Giruckis 7550 VB1 V240 00:05:43 (353) 00:11:42 (340) 01:10:00 (320) 02:18:46 (299) 02:57:47
292 Regimantas Šnipaitis 7246 VB2 V241 00:05:57 (406) 00:12:08 (370) 01:07:50 (284) 02:16:03 (279) 02:57:51
293 Maksims Soboļevs 7518 VB2 V242 00:06:16 (462) 00:12:18 (391) 01:06:02 (250) 02:20:30 (315) 02:57:55
294 Konstantīns Vasiļjevs 7357 VB1 V243 00:05:13 (250) 00:11:01 (275) 01:04:52 (221) 02:15:36 (276) 02:57:56
295 Māris Videmanis 7476 Mežsusuri VB2 V244 00:05:27 (291) 00:11:46 (343) 01:07:42 (281) 02:16:55 (285) 02:57:58
296 Rihards Braķis 7257 Alpha Partners - Pārdošanas Konsultācijas VB1 V245 00:06:01 (421) 00:12:26 (404) 01:07:59 (287) 02:14:39 (266) 02:58:01
297 Kārlis Kostjukovs 7424 Purva Kurmji VB2 V246 00:05:15 (258) 00:10:03 (184) 01:11:32 (340) 02:18:52 (300) 02:58:12
298 Ieva Tāle-Stangute 7223 Baldone SB2 S52 00:04:46 (196) 00:10:06 (185) 01:07:33 (275) 02:19:11 (305) 02:58:19
299 Gita Jurševska 7108 Riga Runners SB1 S53 00:04:07 (81) 00:09:58 (174) 01:08:27 (294) 02:17:59 (292) 02:58:20
300 Kārlis Stonka 7272 VB1 V247 00:04:43 (187) 00:10:39 (243) 01:09:07 (306) 02:17:50 (291) 02:58:23
301 Oskars Brasliņš 10220 VSK Noskrien VB1 V248 00:04:20 (122) 00:09:39 (150) 01:05:15 (231) 02:14:52 (272) 02:58:35
302 Linda Danilāne 7222 Olainfarm SB1 S54 00:05:37 (324) 00:11:49 (346) 01:11:24 (335) 02:19:52 (310) 02:58:44
303 Ritvars Bikšis 7297 VB1 V249 00:05:27 (290) 00:10:26 (220) 01:08:32 (296) 02:17:30 (290) 02:58:48
304 Ilze Sermolīte 7348 Zemgales Ziņas SB2 S55 00:04:37 (162) 00:10:41 (245) 01:09:16 (307) 02:20:04 (311) 02:59:06
305 Valdemārs Timofejevs 7486 LIDA VB1 V250 00:05:24 (281) 00:10:59 (272) 01:07:16 (268) 02:19:40 (307) 02:59:31
306 Arūnas Beržinskas 7063 SLK Kurtuva/Vilmers VB2 V251 00:05:02 (233) 00:10:56 (268) 01:12:21 (352) 02:23:44 (340) 02:59:50
307 Ilze Boldāne 7202 SB2 S56 00:05:37 (323) 00:12:06 (367) 01:12:37 (358) 02:21:34 (324) 02:59:59
308 Vairis Kronbergs 7033 Siguldas maldoņi VB2 V252 00:06:22 (481) 00:13:23 (476) 01:12:55 (368) 02:21:38 (326) 03:00:04
309 Marika Pazare 7480 Swedbank SB2 S57 00:06:08 (440) 00:12:50 (442) 01:13:49 (392) 02:22:28 (334) 03:00:06
310 Dace Podkalne 7460 VSK NOSKRIEN BLONDE SB2 S58 00:05:32 (307) 00:11:13 (295) 01:07:49 (283) 02:18:45 (298) 03:00:07
311 Ģirts Udrass 7072 Marienburgas Vilki VB1 V253 00:04:52 (207) 00:09:26 (133) 01:07:59 (286) 02:21:49 (327) 03:00:09
312 Kaspars Bulindzs 7028 Accenture VB1 V254 00:04:41 (175) 00:10:16 (203) 01:08:15 (291) 02:20:28 (314) 03:00:17
313 Pēteris Zustrups 7142 VB1 V255 00:05:39 (334) 00:11:35 (327) 01:09:47 (315) 02:21:05 (319) 03:00:23
314 Dace Tenberga 7352 Engures sportam SB2 S59 00:05:39 (335) 00:11:35 (328) 01:09:51 (317) 02:21:05 (320) 03:00:23
315 Jānis Amsters 7267 VB1 V256 00:06:07 (437) 00:13:03 (457) 01:11:33 (341) 02:21:12 (322) 03:00:40
316 Gunta Brazauska 7149 SB2 S60 00:05:18 (267) 00:11:26 (313) 01:10:42 (330) 02:20:24 (313) 03:01:04
317 Gatis Čirka 7143 VB2 V257 00:05:19 (271) 00:10:44 (248) 01:05:28 (235) 02:16:49 (284) 03:01:07
318 Santa Birģele 7316 Selga SB1 S61 00:05:58 (410) 00:12:30 (410) 01:11:27 (336) 02:22:04 (328) 03:01:17
319 Baiba Kurme 7340 Selga SB1 S62 00:05:58 (412) 00:12:32 (416) 01:13:24 (384) 02:22:30 (335) 03:01:17
320 Vilnis Vitkovskis 7043 Latvijas autoceļu uzturētājs VB2 V258 00:04:44 (191) 00:10:14 (198) 01:03:35 (205) 02:15:58 (278) 03:01:56
321 Janis Kopmanis 7470 VB2 V259 00:05:56 (403) 00:12:22 (400) 01:11:30 (338) 02:20:22 (312) 03:01:59
322 Aldis Rocēns 7198 Bukdesign I Stirnubuks.lv VB2 V260 00:06:18 (467) 00:12:31 (413) 01:10:09 (321) 02:22:20 (332) 03:02:23
323 Heinrihs Otomers 7239 VB2 V261 00:06:01 (420) 00:12:14 (379) 01:10:27 (328) 02:22:16 (330) 03:03:01
324 Laine Kuzmane 7296 SB1 S63 00:05:25 (286) 00:11:43 (341) 01:10:24 (327) 02:21:08 (321) 03:03:02
325 Rēzija Otomere 7411 SB1 S64 00:06:01 (422) 00:12:14 (381) 01:10:11 (322) 02:22:15 (329) 03:03:02
326 Zanda Malančuka 7474 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club SB1 S65 00:03:45 (34) 00:09:01 (110) 01:07:34 (276) 02:21:16 (323) 03:03:04
327 Sabīne Eglīte 7463 Jāņkalni SB1 S66 00:04:55 (213) 00:10:46 (253) 01:11:11 (334) 02:22:27 (333) 03:03:15
328 Paula Pakule 7580 Sporta Klubs WENDI SB1 S67 00:05:48 (376) 00:12:03 (365) 01:14:44 (405) 02:25:01 (348) 03:03:26
329 Ivita Šale 7416 SSK Bebra SB1 S68 00:05:46 (365) 00:10:36 (237) 01:14:45 (406) 02:22:19 (331) 03:03:50
330 Juris Trofimenko 7396 VB2 V262 00:05:53 (388) 00:12:00 (362) 01:13:30 (387) 02:25:51 (356) 03:04:05
331 Raivis Cakuls 7186 Run with Anita VB2 V263 00:05:35 (317) 00:10:49 (258) 01:09:03 (303) 02:21:36 (325) 03:04:16
332 Ainars Jansons 7367 Cesis VB2 V264 00:06:03 (428) 00:13:03 (458) 01:12:51 (365) 02:24:50 (346) 03:04:55
333 Arnis Pokšāns 7542 Abas Kreisās Kājas VB2 V265 00:05:50 (380) 00:12:08 (372) 01:09:59 (319) 02:24:57 (347) 03:05:08
334 Guntis Pucens 7457 SK Katrīna VB3 V266 00:05:29 (297) 00:11:32 (323) 01:12:36 (357) 02:24:43 (345) 03:05:10
335 Ints Vilks 7521 VB2 V267 00:06:11 (447) 00:12:26 (405) 01:05:23 (234) 02:19:41 (308) 03:05:10
336 Dagnija Tērauda 7494 Klibā stirna SB1 S69 00:05:13 (252) 00:11:39 (334) 01:12:08 (346) 02:23:35 (339) 03:05:20
337 Jānis Silgals 7286 VB1 V268 00:04:15 (99) 00:10:18 (207) 01:11:52 (343) 02:25:50 (355) 03:05:24
338 Sandis Pužulis 7193 VB2 V269 00:05:55 (398) 00:12:34 (418) 01:13:26 (385) 02:25:08 (350) 03:05:42
339 Valdis Bergs 7172 VB1 V270 00:04:47 (197) 00:10:33 (234) 01:12:50 (363) 02:24:03 (343) 03:05:44
340 Kristaps Skujiņš 7583 IGT VB1 V271 00:05:55 (400) 00:11:32 (324) 01:13:02 (372) 02:25:05 (349) 03:05:45
341 Kristaps Šteinbergs 7315 Legs Misérables VB1 V272 00:04:31 (139) 00:10:11 (192) 01:09:26 (311) 02:25:56 (358) 03:05:46
342 Aigars Bērziņš 7037 VB1 V273 00:05:35 (315) 00:11:55 (354) 01:13:08 (373) 02:25:10 (351) 03:05:49
343 Kristīne Krista Lejniece 7342 Zemgales Ziņas SB1 S70 00:04:53 (210) 00:10:44 (250) 01:10:13 (324) 02:23:35 (338) 03:06:05
344 Raivis Zelenkevičs 7551 VB1 V274 00:05:59 (417) 00:11:48 (345) 01:07:29 (272) 02:19:04 (304) 03:06:05
345 Ēriks Ajausks 7095 VB1 V275 00:05:50 (379) 00:12:22 (398) 01:11:44 (342) 02:23:53 (342) 03:06:07
346 Natalja Iljičeva 5947 SB2 S71 00:05:13 (253) 00:11:09 (290) 01:12:51 (366) 02:25:11 (352) 03:06:08
347 Einārs Stavro 7394 Stavro ģimene VB1 V276 00:05:16 (262) 00:11:22 (307) 01:12:59 (370) 02:26:41 (361) 03:06:12
348 Alise Stavro 7395 Stavro Ģimene SB1 S72 00:05:14 (255) 00:11:17 (300) 01:13:00 (371) 02:26:42 (362) 03:06:12
349 Svetlana Savanovica 7219 SB2 S73 00:06:19 (469) 00:12:35 (421) 01:10:36 (329) 02:23:46 (341) 03:06:25
350 Raimonds Kaže 7576 Auces aeroklubs VB1 V277 00:06:11 (448) 00:10:48 (257) 01:21:37 (467) 02:27:12 (365) 03:06:26
351 Lauma Muceniece 7346 - SB1 S74 00:06:09 (442) 00:12:49 (439) 01:13:47 (391) 02:26:15 (359) 03:06:29
352 Igors Terjajevs 7364 VB1 V278 00:05:39 (336) 00:11:14 (296) 01:21:53 (470) 02:26:38 (360) 03:06:47
353 Jānis Pugačs 7512 Alusvēders VB1 V279 00:05:34 (312) 00:11:02 (277) 01:04:10 (214) 02:19:19 (306) 03:06:47
354 Roberts Trofimenko 7365 VB1 V280 00:05:52 (385) 00:12:08 (371) 01:13:33 (389) 02:28:05 (378) 03:06:48
355 Igors Trofimenko 7488 VB2 V281 00:05:54 (396) 00:12:11 (376) 01:14:19 (400) 02:28:07 (379) 03:06:48
356 Dāvis Gotlands 7208 Kuldža VB1 V282 00:05:45 (360) 00:12:15 (384) 01:09:02 (302) 02:23:05 (336) 03:06:50
357 Natālija Joničenko 10105 Talsu pauguraines Zaķi SB2 S75 00:06:20 (475) 00:13:23 (477) 01:13:10 (376) 02:24:39 (344) 03:07:25
358 Ilze Ramiņa 7281 Sece SB2 S76 00:06:12 (450) 00:12:44 (432) 01:15:21 (410) 02:27:36 (373) 03:07:50
359 Toms Ķikusts 7519 TallRo VB2 V283 00:05:37 (325) 00:11:16 (298) 01:15:34 (413) 02:29:02 (388) 03:08:01
360 Jānis Vērdiņš 7423 Murjāņi/Loja/OZO VB1 V284 00:06:02 (424) 00:12:44 (433) 01:14:09 (397) 02:27:17 (367) 03:08:24
361 Armands Kūkajs 7425 VB1 V285 00:06:02 (425) 00:12:45 (436) 01:12:50 (364) 02:27:17 (368) 03:08:25
362 Dina Zūdiņa 7390 SB2 S77 00:05:22 (277) 00:11:54 (352) 01:13:21 (383) 02:27:31 (371) 03:08:47
363 Ieva Dobule 7067 Swedbank SB2 S78 00:05:57 (405) 00:12:48 (438) 01:14:05 (395) 02:28:19 (381) 03:08:52
364 Justīne Undzēna 7327 SB1 S79 00:05:23 (278) 00:12:00 (361) 01:13:08 (374) 02:27:54 (377) 03:08:53
365 Aivars Zaķis 7455 Maratona klubs/LSC VB3 V286 00:04:27 (133) 00:09:30 (139) 01:06:52 (263) 02:21:01 (318) 03:08:53
366 Ivars Āboltiņš 7544 Lynxdojo VB1 V287 00:05:44 (357) 00:12:12 (378) 01:12:37 (359) 02:25:38 (353) 03:09:28
367 Arvīds Martinsons 7358 Straupe VB1 V288 00:05:43 (352) 00:11:04 (282) 01:10:14 (325) 02:20:54 (317) 03:09:54
368 Armands Bisenieks 7283 Guddžobs Guddans VB1 V289 00:06:03 (427) 00:12:05 (366) 01:11:32 (339) 02:28:20 (382) 03:09:55
369 Ieviņa Gaiziņa 7452 VSK Noskrien SB2 S80 00:05:54 (393) 00:12:30 (411) 01:13:18 (381) 02:27:20 (370) 03:09:55
370 Kristīne Kabaļina 7093 SB1 S81 00:04:38 (163) 00:11:29 (317) 01:16:03 (418) 02:29:06 (391) 03:09:58
371 Kaspars Vēzītis 7467 Lielupes Buki VB2 V290 00:04:53 (211) 00:10:20 (210) 01:22:38 (477) 02:34:01 (411) 03:10:04
372 Raivis Ķergalvis 7177 VB2 V291 00:05:38 (330) 00:11:18 (301) 01:05:58 (246) 02:18:58 (302) 03:10:26
373 Agris Krumbergs 7277 Līkā kalna rambātāji VB2 V292 00:05:33 (308) 00:11:51 (349) 01:22:22 (475) 02:30:46 (398) 03:10:28
374 Kristīne Vilcāne 7323 Baldone SB2 S82 00:04:26 (132) 00:11:00 (273) 01:14:11 (399) 02:29:18 (392) 03:10:56
375 Jurijs Nazarovs 7221 VB1 V293 00:06:17 (463) 00:12:39 (428) 01:10:52 (332) 02:23:24 (337) 03:11:02
376 Liene Gasiņa 7442 Swedbank SB2 S83 00:05:01 (231) 00:10:51 (262) 01:16:10 (419) 02:30:08 (395) 03:11:06
377 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7242 Noskrien Cēsis SB1 S84 00:05:44 (355) 00:12:22 (399) 01:16:46 (422) 02:30:45 (397) 03:11:16
378 Kaspars Kalniņš 7356 Matisons Runner's Club VB2 V294 00:05:35 (319) 00:11:50 (347) 01:13:26 (386) 02:28:33 (386) 03:11:16
379 Jānis Dukurs 7227 VB1 V295 00:06:11 (446) 00:12:36 (427) 01:20:05 (449) 02:33:28 (409) 03:11:20
380 Vladislavs Petičonoks 7195 Olainfarm VB1 V296 00:05:48 (372) 00:12:33 (417) 01:12:38 (360) 02:31:05 (400) 03:11:38
381 Ēriks Melkurts 7524 Kocēnu novads 1 VB3 V297 00:06:04 (433) 00:12:10 (375) 01:13:14 (377) 02:28:58 (387) 03:11:54
382 Artūrs Upenieks 10216 Olaine VB2 V298 00:06:11 (449) 00:12:54 (447) 01:17:01 (423) 02:28:20 (383) 03:12:03
383 Dainis Sakalausks 7023 Vudlande VB2 V299 00:05:52 (384) 00:12:36 (424) 01:12:05 (345) 02:27:19 (369) 03:12:39
384 Juris Balandis 7236 Marienburgas Vilki VB2 V300 00:04:16 (103) 00:09:13 (117) 01:09:50 (316) 02:29:26 (393) 03:12:49
385 Ilze Kronberga 7563 SB2 S85 00:05:58 (413) 00:13:08 (463) 01:19:03 (440) 02:31:54 (404) 03:13:13
386 Gatis Lejnieks 7433 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija VB1 V301 00:05:47 (370) 00:11:57 (357) 01:12:17 (350) 02:20:52 (316) 03:13:16
387 Artūrs Dukaļskis 7174 PROskrīņ VB1 V302 00:05:36 (320) 00:11:40 (336) 01:12:15 (349) 02:29:03 (389) 03:13:17
388 Sintija Usāne 7175 PROskrīņ SB1 S86 00:05:36 (321) 00:11:40 (337) 01:12:29 (354) 02:29:03 (390) 03:13:17
389 Ilona Balode 7385 Balodis ar sirmu Roni SB3 S87 00:04:59 (223) 00:11:50 (348) 01:12:54 (367) 02:28:22 (384) 03:13:21
390 Kristaps Kemme 7187 DPD LATVIJA VB1 V303 00:06:21 (477) 00:12:52 (443) 01:14:06 (396) 02:27:52 (376) 03:13:23
391 Sandra Garkalna 10074 SB1 S88 00:05:53 (390) 00:12:02 (364) 01:12:14 (348) 02:25:52 (357) 03:13:33
392 Ērika Urtāne 7571 Lūša spēks - Jēkabpils SB1 S89 00:05:28 (293) 00:11:35 (329) 01:15:53 (417) 02:29:36 (394) 03:14:01
393 Dace Tilgase 7191 DPD LATVIJA SB2 S90 00:05:43 (349) 00:12:15 (383) 01:14:25 (401) 02:31:23 (401) 03:14:13
394 Juris Misters 7351 VB1 V304 00:05:15 (257) 00:10:12 (193) 01:24:42 (488) 02:33:25 (408) 03:14:53
395 Indars Melzobs 7534 The Fashion Point VB2 V305 00:05:17 (265) 00:11:08 (287) 01:13:41 (390) 02:31:42 (403) 03:16:03
396 Inese Leinasare 7086 SB2 S91 00:05:51 (382) 00:12:36 (425) 01:17:27 (428) 02:33:45 (410) 03:16:38
397 Dairis Zariņš 7318 VB1 V306 00:06:04 (431) 00:12:41 (430) 01:12:03 (344) 02:25:47 (354) 03:17:00
398 Krišjānis Kallings 7252 VB1 V307 00:05:43 (350) 00:12:21 (394) 01:13:15 (378) 02:28:28 (385) 03:17:46
399 Raivis Kirhners 7071 VB1 V308 00:05:44 (354) 00:12:18 (390) 01:12:42 (361) 02:32:01 (405) 03:17:48
400 Gļebs Karjaka 7375 VB1 V309 00:04:23 (126) 00:10:07 (186) 01:09:19 (310) 02:27:51 (375) 03:18:17
401 Ainārs Jermacāns 7165 Brīvdienu ģimene VB2 V310 00:06:21 (476) 00:13:25 (479) 01:17:15 (425) 02:34:07 (412) 03:18:42
402 Ritvars Bušs 7566 VB1 V311 00:05:37 (326) 00:11:02 (279) 01:21:55 (471) 02:33:03 (407) 03:18:43
403 Juris Redisons 7073 LVM dabas parks Tērvetē VB2 V312 00:03:49 (46) 00:08:06 (48) 00:56:08 (83) 02:26:51 (363) 03:18:47
404 Kristaps Dvēselītis 7329 VB1 V313 00:04:54 (212) 00:09:37 (146) 01:05:59 (248) 02:27:45 (374) 03:18:47
405 Atis Apenītis 7548 Coffeepolizei VB1 V314 00:03:29 (16) 00:08:03 (44) 00:58:11 (119) 02:26:51 (364) 03:18:47
406 Viesturs Rauza 7110 Lidosta “Rīga” VB1 V315 00:04:35 (152) 00:09:20 (124) 01:14:41 (403) 02:35:23 (414) 03:19:42
407 Jeļena Stanovenko 7371 SB1 S92 00:05:44 (356) 00:12:29 (408) 01:12:57 (369) 02:28:16 (380) 03:20:21
408 Dāvis Rozītis 10072 SPB RUN/Brooks VB1 V316 00:05:34 (313) 00:11:39 (335) 01:09:38 (313) 02:27:35 (372) 03:20:29
409 Romans Sledzevskis 7490 Salaspils Karatē Klubs VB1 V317 00:04:41 (180) 00:10:28 (225) 01:08:35 (298) 02:27:14 (366) 03:20:39
410 Lauris Lizbovskis 7558 TAISNAIS VB2 V318 00:06:00 (418) 00:12:35 (423) 01:20:55 (458) 02:38:24 (427) 03:20:57
411 Tomass Meļņiks 7412 VB1 V319 00:06:08 (439) 00:12:55 (449) 01:14:44 (404) 02:31:00 (399) 03:20:59
412 Elīna Pajuste 7556 SB1 S93 00:05:41 (345) 00:13:02 (456) 01:19:12 (442) 02:36:44 (419) 03:21:10
413 Toms Galins 7384 DNB Service Centre VB1 V320 00:06:24 (487) 00:13:29 (487) 01:15:19 (409) 02:36:36 (418) 03:21:43
414 Raimonda Fokerote 7405 SB1 S94 00:06:03 (429) 00:12:56 (450) 01:18:29 (435) 02:37:27 (421) 03:22:13
415 Zane Timma 7055 SK Katrīna SB1 S95 00:05:43 (347) 00:12:31 (412) 01:21:24 (463) 02:40:08 (433) 03:22:30
416 Aleksejs Vorobjovs 7289 VB1 V321 00:05:51 (383) 00:12:43 (431) 01:15:44 (416) 02:36:53 (420) 03:22:35
417 Kristīne Antužāne 7249 SB1 S96 00:05:59 (414) 00:12:45 (435) 01:15:23 (411) 02:38:40 (428) 03:23:04
418 Vineta Pētersone 7509 SB2 S97 00:06:23 (485) 00:13:18 (470) 01:17:58 (432) 02:36:35 (417) 03:23:08
419 Vilnis Liepiņš 7035 Maratona klubs VB3 V322 00:05:25 (284) 00:12:25 (403) 01:15:15 (408) 02:35:46 (416) 03:23:13
420 Uģis Pauriņš 10073 Izturība VB2 V323 00:05:45 (361) 00:11:18 (303) 01:22:52 (480) 02:40:33 (439) 03:23:26
421 Elīna Tolokonceva 7158 VSK Noskrien SB2 S98 00:06:13 (453) 00:13:48 (501) 01:21:34 (465) 02:38:50 (429) 03:23:28
422 Aļģirts Valužis 7545 FK Bandava/Priekules novads VB2 V324 00:06:14 (457) 00:12:57 (452) 01:13:53 (393) 02:31:27 (402) 03:23:28
423 Valdis Kulpe 10240 Latvijas Finieris I Izturība VB2 V325 00:05:45 (362) 00:10:13 (197) 01:22:47 (478) 02:40:53 (440) 03:23:28
424 Alīna Fisenkova 7280 AVIA/Lacerta Running Team SB1 S99 00:05:16 (261) 00:11:52 (350) 01:17:49 (431) 02:37:37 (426) 03:23:31
425 Ilze Stukule 7441 SK Katrína/Kuldìga SB3 S100 00:05:29 (296) 00:11:42 (339) 01:17:44 (430) 02:37:32 (423) 03:23:41
426 Inese Neilande 7292 SB2 S101 00:05:12 (249) 00:12:28 (407) 01:19:16 (443) 02:37:30 (422) 03:23:49
427 Dace Pelne 7464 SB1 S102 00:06:22 (482) 00:13:00 (453) 01:18:09 (434) 02:34:43 (413) 03:23:56
428 Ligita Leitlande 7401 Zemgales Ziņas SB2 S103 00:06:13 (455) 00:13:24 (478) 01:20:48 (456) 02:40:10 (434) 03:24:07
429 Krista Bome 7435 Zemgales Ziņas SB1 S104 00:06:19 (471) 00:13:34 (492) 01:20:36 (453) 02:40:20 (436) 03:24:07
430 Roberts Treijs 10070 Noskrien ziemu! VB2 V326 00:06:18 (468) 00:13:29 (488) 01:20:46 (455) 02:40:16 (435) 03:24:07
431 Aija Kandele 7269 Swedbank SB2 S105 00:06:39 (503) 00:13:43 (499) 01:26:46 (498) 02:43:54 (461) 03:24:41
432 Renāte Rusecka-Krūze 7180 SB2 S106 00:06:27 (494) 00:13:32 (490) 01:20:55 (457) 02:43:56 (462) 03:25:12
433 Uģis Bents 7414 VB2 V327 00:04:57 (217) 00:11:12 (294) 01:20:16 (450) 02:40:30 (438) 03:25:16
434 Andris Limanāns 7530 Dobeles runners VB1 V328 00:04:44 (193) 00:10:22 (217) 01:22:01 (473) 02:37:36 (425) 03:26:13
435 Mārtiņš Puriņš 7014 VB1 V329 00:06:23 (483) 00:13:05 (459) 01:19:39 (446) 02:40:01 (432) 03:26:37
436 Evita Biezmane 7585 SB1 S107 00:05:53 (389) 00:12:16 (388) 01:13:17 (380) 02:40:27 (437) 03:26:41
437 Laima Vosa 7225 SB1 S108 00:06:10 (444) 00:12:53 (445) 01:17:19 (427) 02:42:25 (453) 03:27:06
438 Sintija Ozoliņa 7581 Jaunmārupe skrien! SB2 S109 00:05:49 (378) 00:12:44 (434) 01:21:34 (466) 02:42:19 (452) 03:27:16
439 Mārcis Petzāle 7256 VB1 V330 00:06:09 (441) 00:12:50 (441) 01:12:45 (362) 02:32:08 (406) 03:27:17
440 Ilze Fiļipova 7577 SB1 S110 00:06:27 (496) 00:13:39 (495) 01:21:42 (468) 02:41:42 (444) 03:27:40
441 Gvido Mušperts 7568 VB2 V331 00:06:14 (458) 00:13:19 (472) 01:18:32 (436) 02:41:03 (441) 03:27:41
442 Jevgenijs Sološičs 7332 VB1 V332 00:05:59 (415) 00:12:32 (415) 01:13:08 (375) 02:30:13 (396) 03:27:57
443 Raimonds Zoltners 7113 ZIPSNIS VB2 V333 00:05:32 (305) 00:12:41 (429) 01:22:04 (474) 02:41:59 (449) 03:28:20
444 Ervīns Lūsis 7549 Lūši VB1 V334 00:04:16 (105) 00:09:30 (140) 01:09:46 (314) 02:38:52 (430) 03:28:28
445 Baiba Juruša 7451 SB2 S111 00:06:24 (488) 00:13:20 (473) 01:18:51 (437) 02:44:12 (464) 03:28:32
446 Uģis Joksts 7472 Joksti VB2 V335 00:06:25 (491) 00:13:18 (469) 01:19:28 (444) 02:44:12 (465) 03:28:32
447 Aivis Putnāns 7157 Engures sportam I Sporta patriots VB1 V336 00:05:21 (274) 00:12:02 (363) 01:19:39 (447) 02:41:56 (447) 03:28:50
448 Edgars Kapteinis 7027 Selga VB1 V337 00:06:02 (423) 00:12:16 (385) 01:14:27 (402) 02:35:40 (415) 03:28:52
449 Jānis Kaibe 7525 Kocēnu novads 1 VB1 V338 00:05:26 (289) 00:11:15 (297) 01:12:27 (353) 02:39:49 (431) 03:29:01
450 Dāniels Ziemelis 7271 EDIZE VB1 V339 00:04:25 (129) 00:09:59 (176) 01:14:47 (407) 02:41:21 (443) 03:29:07
451 Ingars Šakalis 7268 VSK Noskrien VB1 V340 00:06:29 (498) 00:13:13 (465) 01:19:02 (439) 02:41:45 (445) 03:29:36
452 Jolanta Campion 7391 SB2 S112 00:04:38 (166) 00:10:50 (259) 01:18:09 (433) 02:41:20 (442) 03:30:03
453 Sintija Berga-Grinfelde 7310 Nūjo vesels SB2 S113 00:07:26 (517) 00:14:18 (509) 01:21:46 (469) 02:43:14 (458) 03:30:26
454 Evita Bērziņa 7231 SB2 S114 00:04:56 (214) 00:11:19 (304) 01:16:24 (420) 02:41:51 (446) 03:31:19
455 Mārtiņš Krams-Keirāns 7547 #ērglisunpiekūns VB1 V341 00:06:33 (500) 00:11:23 (310) 01:13:54 (394) 02:42:09 (450) 03:31:50
456 Kristīne Gržibovska 7121 SK Dzērvene SB1 S115 00:06:05 (435) 00:11:31 (320) 01:14:11 (398) 02:37:34 (424) 03:31:55
457 Andris Lanka 7540 TRX Cēsis VB2 V342 00:06:17 (466) 00:12:53 (446) 01:20:40 (454) 02:42:59 (454) 03:32:01
458 Inese Meldere 7240 SB2 S116 00:06:17 (464) 00:13:42 (497) 01:21:22 (462) 02:43:03 (455) 03:32:21
459 Kristīne Leja 7085 SB1 S117 00:05:29 (294) 00:11:37 (332) 01:19:06 (441) 02:43:47 (459) 03:32:34
460 Inese Vectirāne 7237 SB2 S118 00:06:21 (478) 00:13:34 (491) 01:21:16 (459) 02:45:34 (474) 03:32:47
461 Julija Belokopitova 7516 Zoorbagan SB2 S119 00:06:12 (452) 00:13:18 (471) 01:21:30 (464) 02:44:45 (467) 03:32:48
462 Anna Proskurina 7151 SB1 S120 00:06:23 (484) 00:13:07 (461) 01:17:18 (426) 02:45:06 (472) 03:33:00
463 Kaspars Kloviņš 7541 Pretorians VB2 V343 00:06:21 (480) 00:13:16 (468) 01:20:20 (451) 02:42:17 (451) 03:33:05
464 Sandijs Jēkabsons 10149 VB1 V344 00:05:44 (358) 00:12:18 (392) 01:20:29 (452) 02:44:44 (466) 03:33:06
465 Vija Utāne 7100 SB2 S121 00:05:22 (275) 00:11:56 (356) 01:16:30 (421) 02:43:12 (457) 03:33:08
466 Aivars Ābols 7284 VB3 V345 00:06:21 (479) 00:13:08 (462) 01:17:05 (424) 02:44:52 (469) 03:34:00
467 Deniss Rostkovskis 7064 VB1 V346 00:06:06 (436) 00:12:46 (437) 01:15:38 (414) 02:44:55 (471) 03:34:32
468 Agnis Bērziņš 7030 DNB Service Centre VB1 V347 00:05:51 (381) 00:11:59 (360) 01:12:34 (356) 02:41:59 (448) 03:34:41
469 Miks Vilsons 7362 VSK Noskrien VB2 V348 00:06:28 (497) 00:13:27 (483) 01:17:28 (429) 02:51:20 (485) 03:34:42
470 Ļubova Blažēviča 7314 Bioderma SB1 S122 00:04:52 (208) 00:11:03 (280) 01:13:20 (382) 02:44:52 (470) 03:37:35
471 Inguna Eglīte 7103 TRX Cēsis SB3 S123 00:05:43 (348) 00:12:53 (444) 01:21:19 (461) 02:48:37 (478) 03:37:39
472 Jānis Birģelis 7307 VB2 V349 00:06:13 (454) 00:13:28 (485) 01:23:07 (483) 02:46:27 (475) 03:37:46
473 Anda Daubure 7377 SocialGuruLab SB2 S124 00:05:31 (303) 00:12:49 (440) 01:22:49 (479) 02:46:29 (476) 03:37:46
474 Antra Kanušniece 7317 SB1 S125 00:05:58 (411) 00:13:01 (454) 01:24:36 (487) 02:51:57 (489) 03:37:57
475 Ilona Sedleniece 7507 SB2 S126 00:05:18 (269) 00:12:35 (422) 01:25:37 (494) 02:52:10 (490) 03:38:34
476 Linda Kubiloviča 7274 Nūjo ar vēju SB3 S127 00:07:06 (512) 00:13:35 (493) 01:22:59 (481) 02:49:32 (479) 03:39:05
477 Dace Janeka 7276 Nūjo ar vēju SB2 S128 00:07:09 (513) 00:14:03 (505) 01:23:07 (482) 02:49:35 (480) 03:39:19
478 Arnis Leikarts 7220 VB2 V350 00:06:16 (461) 00:14:01 (504) 01:24:12 (486) 02:51:38 (487) 03:39:34
479 Ilze Rāta 7531 Emergn SB3 S129 00:07:23 (516) 00:14:59 (511) 01:25:50 (495) 02:50:06 (481) 03:39:38
480 Raimonds Meiruška 7428 VB1 V351 00:06:14 (456) 00:13:37 (494) 01:21:58 (472) 02:46:56 (477) 03:40:19
481 Sandis Apenītis 7145 Brīvdienu ģimene VB1 V352 00:08:23 (535) 00:13:22 (474) 01:18:58 (438) 02:43:50 (460) 03:40:20
482 Evita Ozola 7133 Bauska SB2 S130 00:05:39 (333) 00:13:26 (480) 01:25:23 (492) 02:51:40 (488) 03:40:26
483 Anita Fišere 7432 Maratona klubs SB2 S131 00:05:32 (306) 00:12:27 (406) 01:22:26 (476) 02:50:45 (483) 03:41:25
484 Dainis Driņķis 7147 DzSK Lokomotīve VB2 V353 00:05:56 (402) 00:12:16 (386) 01:19:33 (445) 02:45:22 (473) 03:41:38
485 Sarmīte Jermolova 7137 SB1 S132 00:06:31 (499) 00:13:51 (502) 01:24:02 (485) 02:51:33 (486) 03:42:36
486 Sandra Rocēna 7399 IZTURĪBA SB2 S133 00:06:19 (470) 00:13:16 (467) 01:21:16 (460) 02:50:46 (484) 03:42:38
487 Andris Melnis 7370 Olainfarm VB1 V354 00:06:37 (501) 00:12:34 (420) 01:19:46 (448) 02:44:03 (463) 03:42:40
488 Jānis Sīpols 7337 VB2 V355 00:06:17 (465) 00:12:55 (448) 01:23:55 (484) 02:52:48 (493) 03:42:41
489 Māris Vīlips 7167 VB2 V356 00:07:42 (525) 00:15:10 (515) 01:25:06 (490) 02:50:07 (482) 03:43:26
490 Elita Ozoliņa 7008 Rīga SB2 S134 00:06:39 (502) 00:13:43 (498) 01:28:56 (506) 02:56:27 (495) 03:45:08
491 Linda Eldmane 7123 US Embassy SB1 S135 00:06:26 (492) 00:13:48 (500) 01:28:07 (501) 02:56:29 (496) 03:45:08
492 Ieva Bogustova 7029 SB1 S136 00:05:56 (401) 00:13:02 (455) 01:25:19 (491) 02:57:08 (500) 03:46:02
493 Imants Ločmelis 7001 Nūjo ar vēju VB3 V357 00:07:19 (515) 00:14:14 (508) 01:25:26 (493) 02:55:06 (494) 03:46:18
494 Normunds Paško 7498 LSC VB2 V358 00:05:33 (311) 00:12:06 (368) 01:15:41 (415) 02:43:11 (456) 03:46:33
495 Elina Vanaga 7413 Noskrien Cēsis SB1 S137 00:06:20 (474) 00:14:08 (507) 01:24:43 (489) 02:52:19 (492) 03:46:35
496 Inese Kraģe 7069 Pole Pole SB3 S138 00:07:38 (524) 00:15:23 (518) 01:27:54 (500) 02:56:33 (498) 03:46:52
497 Dainis Romāns 7456 VB1 V359 00:07:03 (511) 00:15:05 (512) 01:26:45 (497) 02:56:30 (497) 03:47:14
498 Aigars Rudzītis 7454 VB3 V360 00:05:54 (394) 00:11:54 (353) 01:15:25 (412) 02:52:11 (491) 03:49:42
499 Undis Sprūdžs 7253 SAPŅU FRAGMENTI VB1 V361 00:05:31 (302) 00:11:53 (351) 01:13:15 (379) 02:44:50 (468) 03:49:51
500 Madara Berga 7176 Accenture SB1 S139 00:05:41 (341) 00:13:28 (484) 01:27:50 (499) 03:02:06 (505) 03:50:48
501 Lelde Spriņģe 7210 SB1 S140 00:06:25 (489) 00:13:54 (503) 01:28:16 (502) 03:00:32 (501) 03:52:00
502 Armands Jelinskis 7258 VB1 V362 00:05:43 (351) 00:12:10 (374) 01:12:13 (347) 02:56:46 (499) 03:52:02
503 Egija Gulbinska 7247 SB1 S141 00:06:25 (490) 00:14:05 (506) 01:28:17 (503) 03:00:34 (502) 03:52:07
504 Jānis Laganovskis 7041 VSK Noskrien VB1 V363 00:06:57 (510) 00:15:06 (513) 01:29:28 (509) 03:00:58 (503) 03:54:33
505 Liene Lelle 7048 PRINTFUL SB1 S142 00:06:47 (505) 00:14:57 (510) 01:28:39 (505) 03:02:01 (504) 03:55:07
506 Dainis Kronbergs 7294 TUKUMS VB2 V364 00:08:29 (536) 00:15:42 (523) 01:33:05 (520) 03:02:15 (506) 03:58:08
507 Liene Kalniņa 7019 Skrienam kopā SB1 S143 00:06:24 (486) 00:13:41 (496) 01:29:54 (510) 03:04:37 (509) 03:59:09
508 Edgars Ābeltiņš 7170 Nordic Fitness Walking VB1 V365 00:07:28 (518) 00:15:09 (514) 01:28:23 (504) 03:02:41 (507) 04:00:19
509 Jolanta Āboltiņa 7543 Lynxdojo SB2 S144 00:05:48 (375) 00:13:22 (475) 01:31:25 (514) 03:07:33 (510) 04:00:23
510 Ilgonis Rudaks 7341 Pole Pole VB3 V366 00:07:33 (523) 00:15:19 (517) 01:29:17 (508) 03:03:03 (508) 04:00:50
511 Līga Trēziņa 7087 VSK Burkānciems un Ko SB2 S145 00:07:47 (527) 00:15:46 (524) 01:32:59 (519) 03:09:02 (512) 04:05:57
512 Andis Ozoliņš 7491 Nūjo priekam VB3 V367 00:07:30 (520) 00:15:28 (522) 01:36:12 (521) 03:11:40 (514) 04:05:57
513 Benita Ločmele 7016 Nūjo ar vēju SB3 S146 00:07:29 (519) 00:15:14 (516) 01:32:44 (518) 03:08:58 (511) 04:06:04
514 Toms Toms 7459 VB2 V368 00:06:12 (451) 00:13:05 (460) 02:07:12 (537) 03:22:21 (527) 04:06:20
515 Henrijs Rūsis 7579 Noskrien Cēsis VB2 V369 00:04:09 (89) 00:09:23 (128) 02:07:17 (538) 03:22:21 (528) 04:06:20
516 Pēteris Leja 7440 VB3 V370 00:04:58 (220) 00:12:14 (382) 01:32:15 (516) 03:13:39 (516) 04:07:47
517 Evija Kļave 7287 Jaunmārupe skrien! SB2 S147 00:08:13 (528) 00:16:37 (532) 01:37:44 (524) 03:13:55 (518) 04:08:11
518 Līva Skolmeistare 7117 SB1 S148 00:05:49 (377) 00:13:09 (464) 01:25:57 (496) 03:12:26 (515) 04:09:59
519 Jekaterina Girucka 7127 SB1 S149 00:08:19 (533) 00:16:51 (538) 01:38:44 (526) 03:13:42 (517) 04:10:38
520 Maris Ansons-Jansons 7324 VSK Noskrien VB1 V371 00:06:15 (459) 00:13:31 (489) 01:29:12 (507) 03:11:15 (513) 04:11:04
521 Imants Zaķis 7504 CDT VB2 V372 00:06:41 (504) 00:13:28 (486) 01:32:17 (517) 03:14:22 (520) 04:11:20
522 Marita Ozoliņa 7088 Nūjo priekam SB1 S150 00:08:31 (537) 00:16:39 (533) 01:37:25 (522) 03:14:10 (519) 04:11:56
523 Ruta Dīce 7373 Gausā Jūdze SB3 S151 00:07:31 (521) 00:15:24 (520) 01:30:22 (511) 03:15:25 (521) 04:17:56
524 Uldis Dīcis 7374 Gausā Jūdze VB3 V373 00:07:31 (522) 00:15:23 (519) 01:30:34 (512) 03:15:29 (522) 04:17:56
525 Normunds Šibeiks 7273 Nūjo priekam VB3 V374 00:08:32 (538) 00:16:45 (535) 01:37:26 (523) 03:18:39 (525) 04:19:46
526 Iveta Dobele 7070 SB1 S152 00:06:53 (507) 00:16:05 (527) 01:42:26 (529) 03:23:30 (530) 04:20:33
527 Jānis Viziņš 7226 VB2 V375 00:08:19 (534) 00:16:28 (530) 01:38:55 (527) 03:17:42 (523) 04:22:28
528 Vitālijs Jakovļevs 7135 www.endo.lv VB1 V376 00:05:58 (409) 00:13:16 (466) 01:31:58 (515) 03:17:54 (524) 04:22:38
529 Aleksandrs Naumenko 7263 Gausā Jūdze VB3 V377 00:08:14 (529) 00:16:16 (529) 01:39:14 (528) 03:22:52 (529) 04:22:43
530 Ilva Sīpola 7334 SB2 S153 00:06:47 (506) 00:15:27 (521) 01:38:40 (525) 03:23:39 (531) 04:24:14
531 Normunds Vilūns 7083 vsk noskrien senjori un senjoritas VB3 V378 00:06:20 (472) 00:13:27 (482) 01:30:55 (513) 03:18:43 (526) 04:29:28
532 Ingūna Semjonova 7059 Zemgales Ziņas SB2 S154 00:08:17 (532) 00:16:42 (534) 01:49:59 (534) 03:39:27 (533) 04:41:28
533 Agnese Leiburga 7077 Zemgales Ziņas SB2 S155 00:08:16 (531) 00:16:48 (536) 01:49:30 (533) 03:39:26 (532) 04:41:28
534 Kristīna Ceika 7387 Nūjo ar vēju SB1 S156 00:07:46 (526) 00:16:04 (526) 01:46:27 (530) 03:39:47 (534) 04:46:44
535 Olga Mikulova 7111 MARATONA KLUBS SB1 S157 00:07:13 (514) 00:16:35 (531) 01:52:18 (536) 03:49:25 (536) 04:52:14
536 Danute Ābelīte 7379 SB2 S158 00:08:15 (530) 00:16:50 (537) 01:51:08 (535) 03:49:18 (535) 04:52:23
537 Zane Dalberga 7160 DPD LATVIJA SB1 S159 00:06:54 (509) 00:15:52 (525) 01:48:43 (531) 03:56:40 (537) 05:03:27
538 Jana Smiltina 7141 DPD LATVIJA SB1 S160 00:06:54 (508) 00:16:14 (528) 01:48:45 (532) 03:56:43 (538) 05:11:31
539 Valters Alliks 7206 VB1 V379 00:15:02 () 00:22:43 () 01:54:03 () () DNF
540 Artūrs Krūmiņš 7233 VB1 V380 00:03:31 () 00:08:30 () () () DNF
541 Zane Karpenko 7338 IGT SB1 S161 00:06:06 () 00:13:13 () () () DNF
542 Evita Pētersone 7359 SB1 S162 00:04:54 () () () () DNF
543 Mečislavs Stanovenko 7372 VB1 V381 00:05:45 () () () () DNF
544 Nauris Pļaviņš 7381 VB1 V382 00:39:07 () 00:48:04 () () () DNF
545 Mārtiņš Malzubris 10237 Zubru Trieciens VB1 V383 00:05:42 () 00:12:20 () 02:11:32 () () DNF