Abavas senlejas Stirnu buks Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks
 

Zaķa splitu rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Grupa Dzim. CP 1 CP 2 CP 3 CP 4 Rezultāts
1 Dmitrijs Serjogins 6051 BALTAIS VZ2 V1 00:03:56 (1) 00:05:27 (1) 00:23:50 (1) 00:39:17 (1) 00:43:56
2 Andris Ronimoiss 5922 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI VZ2 V2 00:04:00 (5) 00:05:44 (2) 00:24:05 (2) 00:40:22 (2) 00:45:16
3 Agris Krūmiņš 5434 SPB RUN/Brooks VZ2 V3 00:04:05 (15) 00:05:56 (8) 00:24:39 (3) 00:41:49 (3) 00:47:16
4 Kārlis Vīksne 5715 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VZ2 V4 00:04:01 (9) 00:06:08 (17) 00:25:50 (5) 00:43:16 (4) 00:48:28
5 Agnis Stulpinskis 5189 VSK "Burkānciems & Co" VZ2 V5 00:03:58 (2) 00:06:16 (23) 00:25:51 (6) 00:43:29 (5) 00:48:51
6 Jānis Gailis 6205 Izturība VZ3 V6 00:04:09 (20) 00:06:24 (33) 00:26:07 (8) 00:43:47 (6) 00:49:02
7 Rihards Serģis 5278 Sporta klubs Ašais VZ1 V7 00:04:01 (8) 00:06:05 (14) 00:25:49 (4) 00:43:48 (7) 00:49:11
8 Dāvis Uļģis 5035 Izturība VZ2 V8 00:04:09 (18) 00:06:07 (16) 00:26:48 (12) 00:44:16 (8) 00:49:19
9 Jānis Mežiels 5225 Patria Sportland VZ2 V9 00:04:09 (19) 00:05:55 (7) 00:26:45 (11) 00:44:21 (9) 00:49:35
10 Jānis Vītiņš 5945 RIEKSTI VZ3 V10 00:04:21 (32) 00:06:11 (19) 00:26:58 (15) 00:45:01 (11) 00:50:11
11 Andris Saldons 5887 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VZ1 V11 00:04:05 (16) 00:05:59 (10) 00:26:32 (10) 00:44:49 (10) 00:50:12
12 Jānis Olengovičs 5227 TRX Cēsis VZ2 V12 00:04:05 (14) 00:06:03 (11) 00:26:15 (9) 00:45:05 (12) 00:50:44
13 Matīss Slikšjānis 5408 Kocēnu novads VZ1 V13 00:04:00 (3) 00:05:57 (9) 00:26:48 (13) 00:45:50 (14) 00:51:06
14 Artis Dude 5183 Tērvete VZ2 V14 00:04:02 (10) 00:05:49 (4) 00:27:43 (19) 00:45:54 (15) 00:51:13
15 Edijs Eiduks 6025 TeamEiduki VZ1 V15 00:04:00 (6) 00:06:11 (20) 00:26:54 (14) 00:45:43 (13) 00:51:15
16 Aigars Matisons 5979 Matisons Runner's Club VZ3 V16 00:04:24 (38) 00:06:38 (47) 00:27:52 (22) 00:46:03 (16) 00:51:22
17 Valdis Ņilovs 5407 Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre VZ3 V17 00:04:10 (22) 00:06:05 (15) 00:25:55 (7) 00:46:19 (17) 00:51:38
18 Reinis Korsūnovs 6020 Talsu pakalnu sporta klubs VZ2 V18 00:04:21 (33) 00:06:04 (13) 00:27:52 (23) 00:46:27 (19) 00:51:40
19 Edijs Dzalbs 5560 Inov-8 Latvia | OSveikals.lv VZ1 V19 00:04:00 (4) 00:05:51 (5) 00:27:41 (17) 00:46:48 (22) 00:51:54
20 Gints Bokums 5350 VZ2 V20 00:04:20 (30) 00:06:27 (35) 00:27:42 (18) 00:46:21 (18) 00:52:04
21 Mārtiņš Babkins 6049 BALTAIS VZ2 V21 00:04:24 (39) 00:06:39 (48) 00:27:50 (20) 00:46:34 (20) 00:52:13
22 Emīls Zērnis 5870 OK Saldus VZ1 V22 00:04:24 (37) 00:06:49 (63) 00:28:08 (24) 00:46:50 (23) 00:52:14
23 Nils Mednis 5141 Saldus Boksa Klubs VZ1 V23 00:04:15 (27) 00:06:09 (18) 00:28:09 (25) 00:46:56 (24) 00:52:23
24 Andris Ponomarenko 6008 Rivello VZ2 V24 00:04:10 (23) 00:06:03 (12) 00:27:51 (21) 00:46:58 (25) 00:52:31
25 Jānis Mūrnieks 6009 SK Tērauds VZ2 V25 00:04:07 (17) 00:05:53 (6) 00:27:13 (16) 00:46:42 (21) 00:52:49
26 Raitis Grablovskis 6048 BALTAIS VZ2 V26 00:04:25 (41) 00:06:11 (21) 00:28:34 (34) 00:47:28 (28) 00:53:03
27 Kārlis Vanags 6026 Talsu pakalnu sporta klubs VZ2 V27 00:04:26 (46) 00:06:16 (24) 00:28:43 (38) 00:47:27 (27) 00:53:07
28 Ronalds Vītols 5438 Sport Factory Riga VZ2 V28 00:04:37 (65) 00:06:46 (55) 00:28:32 (32) 00:47:21 (26) 00:53:12
29 Patrīcija Eiduka 6022 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SZ1 S1 00:04:27 (48) 00:06:37 (46) 00:28:19 (26) 00:47:34 (30) 00:53:16
30 Artis Ķemeris 6203 VZ2 V29 00:04:24 (40) 00:06:44 (53) 00:28:24 (28) 00:47:46 (31) 00:53:26
31 Mairis Pētersons 5503 - VZ2 V30 00:04:20 (31) 00:06:37 (45) 00:28:36 (36) 00:47:31 (29) 00:53:30
32 Jānis Baunis 6233 PH Print VZ1 V31 00:04:03 (13) 00:05:44 (3) 00:29:00 (44) 00:47:53 (32) 00:53:42
33 Gints Jakovels 6133 Empowered to Win VZ2 V32 00:04:28 (51) 00:06:48 (62) 00:28:31 (31) 00:48:26 (34) 00:53:46
34 Edgars Apinis 5714 PATRIA NAA VZ2 V33 00:04:22 (35) 00:06:20 (27) 00:28:26 (30) 00:48:06 (33) 00:54:05
35 Oskars Svars 5360 VZ1 V34 00:04:49 (92) 00:06:57 (73) 00:28:53 (42) 00:48:27 (35) 00:54:08
36 Jeļena Ābele 6293 SZ2 S2 00:04:31 (56) 00:06:22 (28) 00:29:12 (46) 00:48:40 (38) 00:54:20
37 Uldis Spulle 6023 TeamEiduki VZ1 V35 00:04:26 (45) 00:06:40 (49) 00:28:47 (39) 00:48:28 (36) 00:54:22
38 Konstantīns Grišulis 5804 KROKUS VZ2 V36 00:04:12 (25) 00:06:17 (25) 00:28:35 (35) 00:48:43 (39) 00:54:34
39 Roberts Sukonovs 5993 Gentlemen's Club / Supervaroņi VZ2 V37 00:04:32 (59) 00:06:23 (31) 00:28:33 (33) 00:48:31 (37) 00:54:34
40 Viesturs Dude 6106 Dobeles Sporta skola VZ4 V38 00:04:19 (29) 00:06:36 (44) 00:28:54 (43) 00:48:51 (41) 00:54:46
41 Jānis Ručevskis-Rucevics 6251 VSK Noskrien/Saldus VZ2 V39 00:04:00 (7) 00:06:34 (41) 00:28:25 (29) 00:48:46 (40) 00:54:55
42 Santis Setkovskis 5892 SSK Bebra VZ1 V40 00:04:14 (26) 00:06:42 (52) 00:28:52 (41) 00:49:06 (42) 00:54:58
43 Mārcis Bogdānovs 5602 VZ1 V41 00:05:15 (145) 00:07:33 (128) 00:29:34 (49) 00:49:12 (43) 00:55:02
44 Tomass Randa 5325 Marienburgas Vilki VZ1 V42 00:04:41 (73) 00:06:47 (58) 00:29:38 (50) 00:49:42 (46) 00:55:15
45 Āris Lazdiņš 5764 Marienburgas Vilki VZ2 V43 00:04:36 (63) 00:06:32 (40) 00:29:27 (48) 00:49:17 (44) 00:55:17
46 Markus Urtāns 6252 VANAGI VZ1 V44 00:04:21 (34) 00:06:24 (34) 00:29:12 (45) 00:49:40 (45) 00:55:31
47 Jānis Znotiņš 5092 Virsotne/MARMOT VZ2 V45 00:04:38 (66) 00:06:36 (42) 00:30:11 (53) 00:50:23 (51) 00:56:00
48 Artūrs Kārkliņš 5412 Kocēnu novads 1 VZ2 V46 00:04:26 (44) 00:06:23 (30) 00:29:26 (47) 00:49:48 (47) 00:56:12
49 Mārcis Gediņš 5659 Negativus Racing VZ3 V47 00:04:30 (55) 00:06:59 (74) 00:30:13 (54) 00:50:33 (52) 00:56:22
50 Oskars Laucis 5190 VSK "Burkānciems & Co" VZ1 V48 00:04:02 (11) 00:06:12 (22) 00:28:43 (37) 00:49:59 (48) 00:56:25
51 Ints Neilands 5873 Saldus Boksa Klubs VZ2 V49 00:04:41 (74) 00:06:28 (37) 00:31:08 (70) 00:50:57 (55) 00:56:28
52 Dagnis Sakne 5738 PATRIA NAA VZ1 V50 00:04:19 (28) 00:06:30 (38) 00:28:51 (40) 00:50:05 (49) 00:56:36
53 Kristaps Bruners 6217 Siguldas Maratona klubs VZ1 V51 00:04:02 (12) 00:06:18 (26) 00:28:23 (27) 00:50:12 (50) 00:56:45
54 Sandis Āboliņš 5404 Kocēnu novads VZ1 V52 00:04:28 (50) 00:06:41 (51) 00:30:19 (55) 00:50:44 (53) 00:56:47
55 Andis Sakne 15264 Saldus Boksa Klubs VZ2 V53 00:04:38 (70) 00:06:31 (39) 00:30:47 (59) 00:51:01 (57) 00:56:55
56 Kaspars Staņa 6297 Briksnis VZ3 V54 00:04:25 (42) 00:06:44 (54) 00:29:43 (51) 00:50:54 (54) 00:56:58
57 Sanita Buliņa 6012 Marienburgas Vilki SZ1 S3 00:04:41 (75) 00:07:13 (99) 00:31:04 (67) 00:51:01 (56) 00:57:03
58 Gunta Holštroma 5260 Matisons Runner's Club SZ1 S4 00:04:32 (58) 00:06:36 (43) 00:31:05 (68) 00:51:14 (58) 00:57:06
59 Linards Lauskis 15244 VZ2 V55 00:04:52 (99) 00:07:00 (76) 00:30:58 (61) 00:51:17 (59) 00:57:13
60 Ināra Lūse 5791 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SZ4 S5 00:04:45 (83) 00:07:11 (96) 00:30:57 (60) 00:51:31 (60) 00:57:44
61 Mareks Ņikiforovs 5175 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club VZ1 V56 00:04:26 (43) 00:06:47 (57) 00:30:10 (52) 00:51:33 (61) 00:57:46
62 Andrejs Podāns 5736 PATRIA NAA VZ1 V57 00:04:48 (90) 00:06:53 (69) 00:31:02 (64) 00:51:43 (62) 00:57:47
63 Raivis Indēvics 5843 Saldus Boksa Klubs VZ2 V58 00:05:09 (130) 00:07:26 (119) 00:31:12 (72) 00:51:50 (64) 00:57:50
64 Dmitrijs Vladimirovs 5705 Accenture VZ2 V59 00:04:56 (109) 00:07:02 (77) 00:30:46 (58) 00:51:55 (66) 00:57:51
65 Gatis Melgalvis 5245 Valmieras Velo Vienība VZ3 V60 00:04:11 (24) 00:06:41 (50) 00:30:34 (56) 00:51:45 (63) 00:58:05
66 Elīna Kārkliņa 5170 Patria Sportland SZ2 S6 00:04:37 (64) 00:06:50 (65) 00:31:04 (66) 00:51:54 (65) 00:58:18
67 Aksels Bresme 5763 Talsu pakalnu sporta klubs VZ1 V61 00:04:38 (67) 00:06:28 (36) 00:31:17 (75) 00:52:26 (68) 00:58:49
68 Pēteris Mednis 5419 MĀRAS TĒTIS VZ2 V62 00:04:40 (72) 00:07:04 (85) 00:30:34 (57) 00:52:17 (67) 00:58:59
69 Ainārs Elksnis 5959 Biksēs pavasaris VZ2 V63 00:04:51 (96) 00:07:26 (120) 00:31:47 (78) 00:52:53 (70) 00:59:12
70 Artis Šauriņš 5080 New Village Workout VZ2 V64 00:04:35 (60) 00:06:50 (64) 00:31:09 (71) 00:52:56 (72) 00:59:14
71 Jānis Kvante 15240 Vecpiebalga VZ2 V65 00:05:06 (126) 00:07:22 (109) 00:31:54 (85) 00:53:12 (80) 00:59:23
72 Mārtiņš Bērziņš 5090 VZ2 V66 00:04:56 (106) 00:07:04 (84) 00:32:12 (91) 00:53:11 (79) 00:59:28
73 Artūrs Dedzis 15249 PULSAR VZ2 V67 00:04:38 (69) 00:07:02 (81) 00:31:39 (77) 00:53:01 (74) 00:59:29
74 Rihards Peleģis 5780 VZ2 V68 00:06:22 (340) 00:08:39 (234) 00:32:06 (90) 00:53:06 (78) 00:59:30
75 Kārlis Evertovskis 5357 VZ2 V69 00:04:27 (47) 00:06:50 (66) 00:31:07 (69) 00:52:59 (73) 00:59:41
76 Renārs Steselis 5273 IK Auseklis VZ1 V70 00:05:18 (150) 00:07:45 (142) 00:31:52 (83) 00:53:04 (77) 00:59:42
77 Valdis Tilts 5451 Kocēnu novads VZ4 V71 00:04:36 (62) 00:06:47 (59) 00:31:15 (74) 00:52:55 (71) 00:59:42
78 Oļegs Solovjovs 5857 Talsu pakalnu sporta klubs VZ3 V72 00:04:42 (78) 00:06:47 (61) 00:31:52 (84) 00:53:02 (75) 00:59:44
79 Elza Ķuze 5914 OK Saldus SZ1 S7 00:05:21 (162) 00:08:04 (171) 00:32:03 (88) 00:53:21 (82) 00:59:44
80 Agris Hatko 6139 VSK Noskrien VZ2 V73 00:05:36 (189) 00:07:33 (129) 00:32:27 (92) 00:53:36 (86) 00:59:44
81 Signe Birkenberga 5179 Saldus Boksa Klubs SZ2 S8 00:04:32 (57) 00:07:03 (82) 00:31:51 (82) 00:53:27 (83) 00:59:58
82 Aigars Grāvelis 5531 VZ2 V74 00:05:10 (133) 00:07:31 (127) 00:31:00 (63) 00:52:47 (69) 00:59:58
83 Kaspars Vīksne 5140 VZ2 V75 00:04:50 (93) 00:07:08 (92) 00:30:59 (62) 00:53:03 (76) 01:00:04
84 Liene Blumbeka 5878 Virsotne/MARMOT SZ2 S9 00:04:38 (68) 00:06:55 (72) 00:31:03 (65) 00:53:18 (81) 01:00:15
85 Francesco Caputo 6188 Nato VZ2 V76 00:04:42 (79) 00:07:07 (90) 00:31:58 (86) 00:53:34 (85) 01:00:16
86 Aivars Dobris 5342 ASK PATRIA VZ1 V77 00:04:45 (82) 00:07:11 (95) 00:32:02 (87) 00:54:09 (88) 01:00:20
87 Emīls Zalcmanis 5975 VZ2 V78 00:04:54 (104) 00:07:26 (121) 00:32:36 (95) 00:53:58 (87) 01:00:21
88 Jānis Neimanis 5840 Talsu pakalnu sporta klubs VZ4 V79 00:04:45 (84) 00:06:55 (71) 00:31:37 (76) 00:53:31 (84) 01:00:31
89 Māris Bisenieks 5402 OK Purva Bridējs VZ3 V80 00:04:47 (87) 00:07:07 (88) 00:31:49 (80) 00:54:35 (90) 01:01:09
90 Igors Lekomcevs 5739 PATRIA NAA VZ2 V81 00:04:48 (91) 00:06:54 (70) 00:33:52 (114) 00:54:44 (92) 01:01:11
91 Gita Karlsone 5065 Matison runner's club SZ2 S10 00:04:47 (86) 00:07:08 (91) 00:32:40 (96) 00:55:05 (93) 01:01:21
92 Liene Ruģele 5476 - SZ2 S11 00:04:54 (103) 00:07:17 (102) 00:33:06 (102) 00:55:08 (95) 01:01:23
93 Gustavs Millers 15291 VZ1 V82 00:05:43 (205) 00:08:15 (188) 00:32:35 (94) 00:55:06 (94) 01:01:23
94 Jānis Ābols 15260 VSK Noskrien VZ2 V83 00:04:09 (21) 00:06:22 (29) 00:31:48 (79) 00:55:35 (101) 01:01:36
95 Deniss Gorba 5598 LSC VZ3 V84 00:04:46 (85) 00:07:24 (115) 00:32:05 (89) 00:54:35 (91) 01:01:41
96 Mārcis Smalkais 5656 Metam mieru! VZ2 V85 00:04:42 (77) 00:07:15 (101) 00:33:08 (103) 00:55:18 (96) 01:01:43
97 Agris Noviks 5692 Gentlemens Club / Supervaroņi VZ2 V86 00:05:08 (129) 00:07:13 (98) 00:33:30 (110) 00:55:27 (99) 01:01:43
98 Daiga Hildebrante 5886 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club SZ2 S12 00:05:19 (154) 00:07:54 (153) 00:33:14 (106) 00:55:32 (100) 01:01:51
99 Kristaps Matisons 6287 VZ1 V87 00:05:20 (160) 00:07:36 (133) 00:32:49 (100) 00:55:41 (103) 01:01:59
100 Baiba Šņoriņa 6057 Talsu pakalnu sporta klubs SZ1 S13 00:04:27 (49) 00:06:23 (32) 00:31:50 (81) 00:55:21 (97) 01:02:12
101 Zigmunds Zauls 7296 Limbaži skrien! VZ3 V88 00:05:43 (204) 00:08:03 (170) 00:33:53 (115) 00:55:43 (104) 01:02:12
102 Gatis Zvejsalnieks 5378 VZ2 V89 00:05:45 (212) 00:08:29 (211) 00:34:02 (118) 00:56:05 (107) 01:02:20
103 Jānis Ozoliņš 5781 - VZ2 V90 00:04:56 (110) 00:07:22 (108) 00:32:43 (97) 00:55:25 (98) 01:02:22
104 Sergejs Juhno 5208 Born2Win VZ2 V91 00:06:04 (280) 00:08:29 (210) 00:34:18 (123) 00:56:11 (109) 01:02:30
105 Elmārs Āboltiņš 15237 VZ2 V92 00:04:39 (71) 00:07:10 (94) 00:32:31 (93) 00:55:36 (102) 01:02:40
106 Andrejs Grēvis 5201 AG2 VZ3 V93 00:05:20 (157) 00:07:57 (157) 00:33:13 (105) 00:56:07 (108) 01:02:52
107 Edvīns Jaudzems 5675 SPORTLAND VZ2 V94 00:05:26 (173) 00:07:48 (145) 00:33:05 (101) 00:55:50 (105) 01:02:53
108 Kaspars Ummers 6259 ind. VZ3 V95 00:04:53 (102) 00:07:37 (135) 00:33:25 (108) 00:56:04 (106) 01:02:59
109 Sandis Sproģis 5776 Tet VZ3 V96 00:05:17 (149) 00:07:51 (149) 00:33:29 (109) 00:56:11 (110) 01:03:07
110 Ginta Bogdanova 5168 SPB RUN/Brooks SZ1 S14 00:05:04 (119) 00:07:25 (116) 00:33:12 (104) 00:56:15 (111) 01:03:25
111 Arnis Šūlmeisters 5977 VZ3 V97 00:05:23 (168) 00:08:13 (184) 00:34:04 (119) 00:56:44 (113) 01:03:34
112 Jānis Griķis 5452 VZ2 V98 00:05:50 (224) 00:08:32 (219) 00:34:01 (117) 00:57:21 (119) 01:03:49
113 Vieda Lūsa 5605 Sk Tērauds SZ2 S15 00:04:56 (108) 00:07:17 (103) 00:34:15 (121) 00:57:14 (117) 01:03:50
114 Ģirts Viļumovs 6129 Matisons runner club VZ1 V99 00:04:43 (80) 00:07:02 (80) 00:31:12 (73) 00:56:28 (112) 01:03:50
115 Māris Bērziņš 5810 Virsotne/MARMOT VZ2 V100 00:05:15 (146) 00:07:19 (105) 00:35:13 (137) 00:57:11 (115) 01:03:53
116 Elvis Bernhards 5287 AnimalPlanet VZ2 V101 00:05:39 (194) 00:07:58 (158) 00:34:45 (130) 00:57:26 (120) 01:03:58
117 Kaspars Briedis 5096 Saldus Boksa Klubs VZ2 V102 00:04:53 (100) 00:07:29 (124) 00:33:54 (116) 00:57:13 (116) 01:04:00
118 Gļebs Karjaka 5964 VZ2 V103 00:05:05 (123) 00:07:37 (134) 00:34:16 (122) 00:57:15 (118) 01:04:23
119 Dzintars Ernsons 5353 VZ3 V104 00:04:56 (107) 00:07:12 (97) 00:34:43 (127) 00:57:59 (126) 01:04:37
120 Ginta Valtere 6046 BALTAIS SZ2 S16 00:04:54 (105) 00:07:05 (87) 00:34:44 (129) 00:57:57 (124) 01:04:39
121 Irīna Štūla-Pankoka 6052 Liepājas Vieglatlētikas klubs SZ2 S17 00:04:58 (112) 00:07:19 (107) 00:34:46 (131) 00:57:53 (122) 01:04:41
122 Agnese Caica 5759 SZ2 S18 00:05:18 (152) 00:07:58 (161) 00:34:25 (124) 00:57:55 (123) 01:04:45
123 Aldis Buss 5766 SK Tērauds VZ2 V105 00:05:13 (142) 00:07:53 (151) 00:34:14 (120) 00:57:58 (125) 01:04:47
124 Andris Kozačkovs 5990 VZ3 V106 00:05:48 (219) 00:07:59 (166) 00:35:12 (136) 00:58:13 (128) 01:05:05
125 Jānis Sproģis 6191 Saldus Boksa klubs VZ1 V107 00:05:56 (249) 00:08:25 (203) 00:32:47 (99) 00:56:47 (114) 01:05:11
126 Edgars Ošs 5544 VZ2 V108 00:06:16 (313) 00:08:34 (223) 00:35:43 (153) 00:58:32 (131) 01:05:15
127 Andris Žukovskis 5326 SQUAD.LV VZ2 V109 00:05:45 (211) 00:08:30 (213) 00:35:32 (145) 00:58:30 (130) 01:05:25
128 Anda Zandberga 5728 SZ2 S19 00:04:53 (101) 00:07:07 (89) 00:33:31 (111) 00:58:09 (127) 01:05:25
129 Luca Poli 6167 Nato VZ2 V110 00:05:12 (140) 00:07:47 (144) 00:35:24 (138) 00:58:27 (129) 01:05:25
130 Eliass Veigurs 6155 Luminor VZ2 V111 00:05:45 (214) 00:08:31 (217) 00:35:50 (156) 00:58:57 (137) 01:05:29
131 Deniss Galinsh 6292 Bees VZ3 V112 00:05:59 (265) 00:08:40 (240) 00:33:49 (113) 00:57:42 (121) 01:05:29
132 Elīna Barone 5258 SPB RUN/Brooks SZ2 S20 00:05:51 (228) 00:08:34 (222) 00:35:47 (154) 00:59:06 (140) 01:05:34
133 Robert Hanesch 6172 Nato VZ2 V113 00:06:42 (417) 00:09:34 (366) 00:36:39 (181) 00:58:51 (135) 01:05:36
134 Santa Žukovska 6163 SZ2 S21 00:05:37 (192) 00:07:49 (147) 00:35:33 (146) 00:58:57 (138) 01:05:48
135 Māris Žunda 5453 Akva Vitamīns VZ3 V114 00:05:42 (199) 00:08:18 (193) 00:35:31 (144) 00:58:48 (134) 01:05:50
136 Albins Ramiņš 6281 SECE VZ2 V115 00:05:49 (222) 00:08:42 (244) 00:35:33 (147) 00:58:43 (133) 01:05:59
137 Aija Ungure 5571 SZ2 S22 00:05:44 (209) 00:08:18 (194) 00:35:42 (152) 00:59:00 (139) 01:06:06
138 Jānis Pauliņš 5916 VZ2 V116 00:06:09 (292) 00:08:33 (221) 00:36:00 (159) 00:59:12 (141) 01:06:11
139 Jānis Andrējevs 5081 VZ2 V117 00:05:31 (179) 00:08:16 (189) 00:35:57 (158) 00:59:40 (143) 01:06:13
140 Krišjānis Grinšpons 5559 VZ1 V118 00:06:31 (368) 00:09:23 (333) 00:37:01 (190) 00:59:56 (148) 01:06:18
141 Ints Marcinkevičs 5676 VZ3 V119 00:05:45 (213) 00:08:27 (205) 00:35:07 (134) 00:58:55 (136) 01:06:32
142 Kaspars Kursišs 5782 Labākie VZ2 V120 00:05:11 (137) 00:07:59 (165) 00:35:28 (140) 00:59:23 (142) 01:06:34
143 Deniss Loginovs 5815 VZ2 V121 00:06:28 (363) 00:09:06 (296) 00:36:36 (178) 00:59:44 (144) 01:06:37
144 Kristīne Urtāne 5118 Swedbank SZ2 S23 00:05:22 (163) 00:08:19 (195) 00:36:11 (163) 00:59:47 (146) 01:06:38
145 Gatis Jarohovičs 5154 AkmensDizains.lv VZ2 V122 00:04:57 (111) 00:07:05 (86) 00:34:26 (125) 00:58:37 (132) 01:06:38
146 Guntars Eglītis 5406 VZ2 V123 00:04:30 (54) 00:06:52 (68) 00:35:36 (148) 00:59:47 (147) 01:06:39
147 Ingūna Gailīte 6011 SSK Bebra SZ2 S24 00:05:11 (138) 00:07:27 (122) 00:35:37 (149) 01:00:01 (150) 01:06:44
148 Rolands Rozītis 6262 DEERED VZ2 V124 00:06:50 (443) 00:09:30 (355) 00:37:13 (196) 01:00:01 (151) 01:06:46
149 Aigars Dakteris 6030 Rolling VZ2 V125 00:05:23 (169) 00:08:03 (169) 00:35:30 (142) 00:59:45 (145) 01:07:01
150 Sindija Guntra Zaula 15255 Limbaži Skrien SZ1 S25 00:04:29 (52) 00:07:22 (110) 00:35:27 (139) 01:00:08 (153) 01:07:15
151 Matīss Oto Filippovs 6277 Siguldas Sporta skola VZ1 V126 00:05:22 (165) 00:07:39 (137) 00:36:41 (183) 01:01:03 (175) 01:07:16
152 Rūdis Liepiņš 6223 Grauda Spēks VZ1 V127 00:06:21 (336) 00:08:59 (284) 00:36:34 (175) 01:00:14 (155) 01:07:40
153 Rainers Meiers 5254 Maratona klubs VZ4 V128 00:05:30 (176) 00:07:59 (164) 00:36:53 (186) 01:00:48 (164) 01:07:41
154 Andris Ludriks 5087 Rieksti VZ3 V129 00:05:19 (153) 00:07:38 (136) 00:36:33 (173) 01:00:45 (161) 01:07:44
155 Valdis Kravaļs 6213 VZ2 V130 00:05:51 (232) 00:08:31 (218) 00:35:49 (155) 01:00:20 (156) 01:07:46
156 Dāvis Poliņš 5773 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga VZ2 V131 00:05:03 (117) 00:07:02 (79) 00:35:40 (150) 01:00:50 (165) 01:07:50
157 Juris Derevjanko 6075 VZ2 V132 00:06:03 (278) 00:08:47 (259) 00:36:29 (171) 01:00:37 (159) 01:07:50
158 Alise Putraima 7204 Limbaži SKRIEN SZ2 S26 00:05:43 (203) 00:08:24 (200) 00:36:18 (165) 01:01:03 (176) 01:07:53
159 Linda Meirēna 5542 Legs Miserables / Gjensidige SZ2 S27 00:05:21 (161) 00:07:58 (159) 00:35:10 (135) 01:00:09 (154) 01:07:56
160 Dāvis Dāvids Spēks 6194 FK BANDAVA VZ1 V133 00:06:31 (372) 00:09:15 (314) 00:36:26 (169) 01:00:58 (170) 01:07:58
161 Artis Sproģis 6206 3D Running VZ2 V134 00:05:56 (250) 00:08:28 (208) 00:36:38 (180) 01:00:35 (158) 01:07:59
162 Jānis Sondors 5596 Upeņu iela VZ3 V135 00:05:56 (246) 00:08:37 (229) 00:36:35 (176) 01:00:44 (160) 01:08:00
163 Daniels Kodalevs 6258 Marienburgas Vilki VZ1 V136 00:04:50 (95) 00:07:23 (111) 00:35:41 (151) 01:00:46 (163) 01:08:01
164 Nadīna Dudare 6094 Marienburgas Vilki SZ2 S28 00:05:14 (144) 00:07:34 (130) 00:36:31 (172) 01:01:03 (174) 01:08:03
165 Vladeks Alševskis 15261 VSK Noskrien VZ2 V137 00:07:19 (568) 00:10:24 (498) 00:38:24 (230) 01:01:17 (179) 01:08:03
166 Geoffrey Thorpe 5211 VZ3 V138 00:05:05 (121) 00:07:14 (100) 00:34:39 (126) 01:00:00 (149) 01:08:08
167 Uģis Dreimanis 5262 VZ2 V139 00:06:12 (305) 00:08:35 (226) 00:36:54 (187) 01:00:59 (172) 01:08:08
168 Andis Puriņš 5708 VZ3 V140 00:04:59 (114) 00:07:25 (118) 00:34:58 (132) 01:00:30 (157) 01:08:08
169 Edgars Kārklis 6043 BALTAIS VZ2 V141 00:06:37 (392) 00:09:28 (344) 00:37:48 (211) 01:01:10 (177) 01:08:10
170 Edijs Tropiņš 5468 Riga Runners I VZ2 V142 00:05:06 (125) 00:07:25 (117) 00:36:26 (168) 01:00:45 (162) 01:08:11
171 Egija Tamsone 5519 Matisons Runner's Club SZ3 S29 00:06:22 (339) 00:09:19 (323) 00:37:43 (204) 01:01:16 (178) 01:08:17
172 Ilgvars Dzedulis 5733 PATRIA NAA VZ1 V143 00:05:03 (116) 00:06:47 (60) 00:37:56 (219) 01:01:30 (183) 01:08:21
173 Toms Rohtla 5473 VZ2 V144 00:05:49 (221) 00:08:54 (271) 00:37:57 (220) 01:02:07 (188) 01:08:32
174 Raimonds Spēks 6131 KROKUS VZ2 V145 00:04:50 (94) 00:07:35 (131) 00:36:20 (166) 01:00:08 (152) 01:08:32
175 Dāniels Vladimirovs 6284 Džudo klubs Saldus VZ1 V146 00:04:23 (36) 00:06:46 (56) 00:34:59 (133) 01:00:58 (171) 01:08:33
176 Raimonds Urtāns 15228 Accenture VZ2 V147 00:05:30 (178) 00:08:00 (167) 00:37:00 (189) 01:01:25 (182) 01:08:37
177 Sintija Langenfelde 5639 KSMR Fitness SZ2 S30 00:05:58 (256) 00:08:40 (239) 00:37:09 (195) 01:01:32 (184) 01:08:43
178 Jānis Pugačs 6307 alusvēders VZ2 V148 00:05:22 (166) 00:07:40 (138) 00:35:29 (141) 01:00:52 (166) 01:08:45
179 Toms Rijnieks 5415 FATE.LV VZ2 V149 00:06:00 (267) 00:08:43 (247) 00:36:09 (162) 01:00:58 (169) 01:08:46
180 Kārlis Stonka 5507 VSK Noskrien VZ2 V150 00:05:08 (128) 00:07:46 (143) 00:34:43 (128) 01:00:59 (173) 01:08:51
181 Haralds Pūce 5941 Madona VZ3 V151 00:05:57 (253) 00:08:58 (280) 00:36:40 (182) 01:01:21 (180) 01:08:58
182 Līga Norkus 5577 Saldus Boksa Klubs SZ3 S31 00:04:52 (98) 00:07:42 (139) 00:35:55 (157) 01:00:57 (168) 01:08:59
183 Mārtiņš Spalva 5915 Swedbank VZ2 V152 00:05:25 (171) 00:08:13 (183) 00:36:33 (174) 01:01:51 (187) 01:09:12
184 Mārcis Vītoliņš 5314 Kociņi VZ1 V153 00:05:52 (234) 00:08:47 (257) 00:36:36 (177) 01:01:40 (185) 01:09:17
185 Uldis Liepa-Liepiņš 5346 PDP VZ2 V154 00:05:41 (196) 00:08:06 (179) 00:36:56 (188) 01:01:22 (181) 01:09:17
186 Arvīds Grāvelis 6112 DEERED VZ2 V155 00:06:50 (441) 00:09:14 (310) 00:38:33 (238) 01:02:30 (193) 01:09:19
187 Laura Berķe 15265 Pulsometrs.lv SZ1 S32 00:06:16 (316) 00:09:15 (315) 00:37:31 (200) 01:02:24 (190) 01:09:30
188 Johnny Seal 5526 VZ2 V156 00:05:13 (141) 00:07:53 (150) 00:36:18 (164) 01:02:13 (189) 01:09:35
189 Kārlis Kurtišs 5109 VZ2 V157 00:07:46 (693) 00:10:44 (556) 00:38:33 (237) 01:02:41 (196) 01:09:37
190 Aivars Aksenoks 15262 CSDD VZ4 V158 00:06:17 (320) 00:09:13 (308) 00:37:53 (217) 01:02:34 (194) 01:09:47
191 Jānis Bute 5037 VZ2 V159 00:07:28 (610) 00:09:53 (423) 00:38:40 (246) 01:02:40 (195) 01:09:48
192 Druvis Ruciņš 5784 Daba mūs sauc VZ2 V160 00:07:31 (627) 00:10:38 (533) 00:39:05 (266) 01:03:00 (202) 01:10:00
193 Sandis Zīvarts 6273 VAS Latvijas gaisa satiksme VZ3 V161 00:04:58 (113) 00:07:23 (112) 00:33:49 (112) 01:00:55 (167) 01:10:01
194 Dainis Upenieks 5771 SK Ozolnieki VZ3 V162 00:05:54 (239) 00:08:49 (262) 00:37:51 (215) 01:02:27 (191) 01:10:03
195 Egils Cēberis 5023 Saldus Boksa klubs VZ2 V163 00:05:32 (181) 00:07:36 (132) 00:38:27 (233) 01:03:14 (204) 01:10:09
196 Egils Betmanis 5765 VZ2 V164 00:06:11 (302) 00:08:39 (233) 00:37:44 (205) 01:02:59 (201) 01:10:09
197 Juris Semjonovs 5381 Zemgales Ziņas VZ3 V165 00:05:30 (177) 00:07:56 (156) 00:36:08 (161) 01:02:28 (192) 01:10:10
198 Jānis Tūliks 5935 Swedbank VZ3 V166 00:05:44 (210) 00:08:27 (206) 00:37:48 (210) 01:02:52 (197) 01:10:18
199 Petr Sedlacek 6174 Nato VZ2 V167 00:06:50 (442) 00:10:02 (441) 00:38:53 (256) 01:03:18 (209) 01:10:18
200 Kristaps Sirmais 6207 Guddžobs guddans VZ2 V168 00:06:12 (307) 00:08:48 (260) 00:37:45 (206) 01:03:16 (207) 01:10:19
201 Jānis Ozols 15282 VZ2 V169 00:04:29 (53) 00:06:51 (67) 00:33:24 (107) 01:01:42 (186) 01:10:25
202 Agnis Apinis 5371 VZ2 V170 00:06:32 (374) 00:09:42 (389) 00:39:04 (265) 01:03:24 (211) 01:10:29
203 Vestards Aleksandrs Strautāre 5494 Saldus pamatskola VZ1 V171 00:04:42 (76) 00:07:24 (114) 00:36:28 (170) 01:02:55 (198) 01:10:29
204 Jēkabs Fridmanis 5951 VZ1 V172 00:05:59 (264) 00:08:39 (237) 00:38:08 (224) 01:02:57 (200) 01:10:39
205 Oskars Eglītis 5327 Skrienam Liepāja VZ1 V173 00:05:04 (120) 00:07:29 (125) 00:35:31 (143) 01:02:57 (199) 01:10:50
206 Dārta Otomere 5449 SZ2 S33 00:05:22 (164) 00:08:18 (192) 00:37:22 (197) 01:03:14 (205) 01:10:52
207 Kristaps Sondors 5899 VZ2 V174 00:05:10 (135) 00:07:49 (146) 00:36:51 (185) 01:03:11 (203) 01:10:53
208 Artūrs Vanags 6294 Guddžobs Guddans VZ2 V175 00:06:23 (346) 00:09:20 (326) 00:37:46 (207) 01:03:16 (208) 01:10:56
209 Kaspars Olte 5579 VZ3 V176 00:06:55 (462) 00:09:49 (414) 00:39:02 (263) 01:03:58 (219) 01:10:57
210 Arnis Noveičuks 5985 VZ2 V177 00:07:00 (484) 00:09:30 (354) 00:39:09 (271) 01:03:23 (210) 01:10:57
211 Egīls Ziediņš 6063 VZ1 V178 00:06:18 (324) 00:08:19 (196) 00:39:58 (304) 01:03:43 (214) 01:11:03
212 Ramūnas Adamonis 15267 VZ2 V179 00:07:57 (745) 00:10:44 (560) 00:40:05 (308) 01:04:34 (231) 01:11:05
213 Kaspars Aksenoks 5444 VZ3 V180 00:05:28 (174) 00:08:10 (181) 00:37:28 (198) 01:03:16 (206) 01:11:08
214 Konstantīns Popiks 6140 - VZ2 V181 00:06:22 (341) 00:09:15 (313) 00:38:40 (247) 01:03:49 (215) 01:11:10
215 Uldis Doniņš 15281 Moller Auto Ventspils / MRC VZ2 V182 00:05:55 (244) 00:08:41 (243) 00:37:47 (209) 01:03:42 (213) 01:11:10
216 Edgars Balunovs 6111 Olainfarm VZ2 V183 00:06:53 (454) 00:09:25 (338) 00:39:46 (290) 01:04:24 (226) 01:11:16
217 Agate Priedīte 5868 Latvijas Finieris SZ1 S34 00:05:56 (247) 00:08:34 (224) 00:36:38 (179) 01:03:26 (212) 01:11:24
218 Zigmunds Rībens 6040 VZ3 V184 00:06:01 (272) 00:08:53 (268) 00:38:25 (231) 01:04:12 (224) 01:11:27
219 Tomass Delle 5232 Tet VZ2 V185 00:06:31 (367) 00:08:58 (279) 00:38:36 (240) 01:04:12 (223) 01:11:29
220 Mārcis Kalniņš 5340 Jaunmārupe Skrien/CBL VZ2 V186 00:06:34 (381) 00:09:18 (322) 00:38:34 (239) 01:04:10 (221) 01:11:32
221 Edgars Glāznieks 5633 VZ1 V187 00:06:01 (270) 00:08:15 (187) 00:38:05 (223) 01:04:14 (225) 01:11:41
222 Māris Logins 6248 VZ2 V188 00:06:04 (282) 00:08:37 (230) 00:38:41 (248) 01:04:41 (234) 01:11:45
223 Jānis Uzulēns 6317 Vikingi VZ2 V189 00:06:21 (337) 00:09:09 (299) 00:38:26 (232) 01:04:06 (220) 01:11:45
224 Rūdolfs Blaumanis 5108 VZ2 V190 00:05:35 (187) 00:08:06 (178) 00:36:07 (160) 01:03:56 (217) 01:11:50
225 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto SZ2 S35 00:05:42 (198) 00:08:38 (231) 00:38:16 (226) 01:04:27 (227) 01:11:51
226 Aigars Vitkovskis 5206 Vitkovsky Team VZ3 V191 00:06:42 (413) 00:09:41 (386) 00:39:33 (281) 01:04:47 (236) 01:11:52
227 Sindijs Logins 5148 VZ2 V192 00:05:33 (183) 00:08:29 (209) 00:37:05 (191) 01:03:57 (218) 01:11:56
228 Jegors Mamaševs 6192 Saldus Boksa klubs VZ1 V193 00:05:28 (175) 00:08:02 (168) 00:37:52 (216) 01:04:31 (230) 01:11:56
229 Arnis Priedītis 5293 Latvijas Finieris VZ1 V194 00:04:44 (81) 00:07:09 (93) 00:37:51 (214) 01:03:51 (216) 01:12:00
230 Kaspars Tērauds 5536 Četras Zoles VZ2 V195 00:07:46 (695) 00:10:47 (569) 00:40:10 (313) 01:04:39 (233) 01:12:00
231 Toms Robats 5241 VZ1 V196 00:05:11 (136) 00:07:56 (155) 00:37:07 (193) 01:04:11 (222) 01:12:08
232 Jānis Rukmanis 6267 3D Running VZ2 V197 00:06:11 (303) 00:08:41 (242) 00:38:32 (236) 01:04:49 (239) 01:12:12
233 Dairis Zebuliņš 6149 SPORTLAND VZ3 V198 00:05:20 (159) 00:08:07 (180) 00:37:42 (203) 01:04:57 (242) 01:12:15
234 Beāte Anna Klepere 6219 Takši SZ1 S36 00:05:55 (242) 00:08:53 (269) 00:39:03 (264) 01:05:00 (244) 01:12:17
235 Rolands Marcinkevičš 6150 SPORTLAND VZ2 V199 00:05:19 (155) 00:08:04 (172) 00:37:06 (192) 01:04:48 (237) 01:12:18
236 Aiga Paegle 6062 ENGURES SPORTAM SZ3 S37 00:05:13 (143) 00:08:05 (176) 00:36:50 (184) 01:04:29 (228) 01:12:26
237 Ģirts Brucis 5874 OK Saldus VZ1 V200 00:06:41 (411) 00:09:50 (415) 00:39:47 (292) 01:05:09 (247) 01:12:29
238 Ilze Leščinska 5982 Zoorbagan SZ3 S38 00:06:19 (328) 00:09:30 (353) 00:39:16 (276) 01:04:59 (243) 01:12:35
239 Romans Odiņecs 5276 Herbalife24 VZ2 V201 00:07:34 (638) 00:11:02 (622) 00:40:44 (334) 01:05:21 (252) 01:12:38
240 Elvijs Vanags 5484 KROKUS VZ2 V202 00:04:47 (88) 00:07:30 (126) 00:36:24 (167) 01:04:50 (240) 01:12:38
241 Edmunds Stepiņš 5374 VZ3 V203 00:07:20 (569) 00:10:11 (460) 00:39:18 (278) 01:05:29 (257) 01:12:47
242 Dzintars Kriķis 5007 Labo sajūtu kolekcionārs VZ3 V204 00:07:01 (489) 00:10:06 (447) 00:38:42 (249) 01:04:57 (241) 01:12:48
243 Jurģis Kļavpurs 6019 VZ2 V205 00:07:19 (567) 00:09:34 (364) 00:40:43 (333) 01:05:25 (254) 01:12:50
244 Viktors Saulītis 6154 Luminor VZ2 V206 00:05:05 (124) 00:07:28 (123) 00:39:11 (272) 01:05:18 (250) 01:12:50
245 Edgars Blūms 6087 Rush b VZ2 V207 00:06:00 (268) 00:08:43 (249) 00:37:08 (194) 01:04:46 (235) 01:12:54
246 Ingus Mednis 5853 Saldus Boksa Klubs VZ2 V208 00:05:09 (131) 00:07:58 (162) 00:37:50 (213) 01:04:38 (232) 01:12:57
247 Klāvs Peleģis 5889 VZ2 V209 00:07:01 (491) 00:10:01 (439) 00:39:40 (284) 01:05:16 (248) 01:12:58
248 Kārlis Kostjukovs 6190 Purva kurmji VZ2 V210 00:07:12 (538) 00:09:42 (391) 00:39:24 (279) 01:05:36 (264) 01:13:00
249 Ivo Pušņins 5757 VZ2 V211 00:06:32 (375) 00:09:38 (379) 00:39:08 (269) 01:05:29 (258) 01:13:01
250 Imants Kozačkovs 15296 VZ2 V212 00:05:49 (223) 00:08:04 (173) 00:38:49 (252) 01:05:03 (245) 01:13:04
251 Normunds Allens 6123 Labs starts VZ3 V213 00:06:34 (383) 00:09:24 (335) 00:39:08 (270) 01:05:46 (268) 01:13:05
252 Linda Berga 5649 DPD LATVIJA SZ2 S39 00:05:58 (257) 00:08:55 (275) 00:39:17 (277) 01:05:32 (261) 01:13:06
253 Lauris Kindzulis 6153 Luminor VZ2 V214 00:06:21 (335) 00:09:22 (330) 00:38:57 (259) 01:05:08 (246) 01:13:09
254 Alise Ansone 5986 SZ2 S40 00:05:52 (237) 00:08:51 (265) 00:38:36 (241) 01:05:16 (249) 01:13:14
255 Sandris Līdums 5561 Latvijas Finieris VZ3 V215 00:05:37 (191) 00:08:24 (199) 00:38:51 (254) 01:05:31 (259) 01:13:17
256 Gunnar Koitne 5566 JK Hermes VZ4 V216 00:05:31 (180) 00:08:33 (220) 00:38:21 (228) 01:05:20 (251) 01:13:20
257 Kristaps Radvilavičs 5137 3D Running VZ2 V217 00:06:34 (379) 00:09:38 (377) 00:40:18 (316) 01:05:57 (279) 01:13:21
258 Reinis Zariņš 5311 VZ2 V218 00:07:38 (661) 00:10:59 (612) 00:40:37 (327) 01:06:03 (283) 01:13:22
259 Raimonds Olekšs 6038 VZ2 V219 00:07:00 (485) 00:09:34 (365) 00:40:41 (331) 01:05:55 (278) 01:13:22
260 Artúrs Čeirāns 15239 VZ2 V220 00:06:40 (407) 00:09:05 (295) 00:39:27 (280) 01:05:35 (263) 01:13:23
261 Astra Zaļuma 5902 SZ2 S41 00:06:38 (396) 00:09:43 (395) 00:40:07 (309) 01:05:49 (270) 01:13:25
262 Dāvis Zelmenis 5743 Maratona klubs / Matisons Runner's Club VZ1 V221 00:06:36 (386) 00:09:14 (309) 00:39:07 (268) 01:05:38 (265) 01:13:26
263 Edgars Akmeņkalns 5973 VZ2 V222 00:06:02 (273) 00:09:03 (290) 00:38:53 (255) 01:05:31 (260) 01:13:30
264 Rinalds Gronskis 5465 Engures Sportam VZ4 V223 00:06:47 (429) 00:09:47 (407) 00:39:50 (295) 01:06:02 (281) 01:13:31
265 Linda Meire 6231 PH Print SZ1 S42 00:06:00 (269) 00:09:03 (292) 00:39:13 (274) 01:05:44 (266) 01:13:31
266 Artjoms Limonovs 5799 VZ2 V224 00:06:33 (377) 00:09:47 (409) 00:39:57 (303) 01:05:50 (273) 01:13:32
267 Miks Gabdulļins 5061 SK,,Lejasciems" VZ1 V225 00:05:37 (190) 00:08:31 (215) 00:37:30 (199) 01:05:28 (255) 01:13:33
268 Jānis Priedītis 5034 STK RwA VZ2 V226 00:06:11 (297) 00:08:55 (273) 00:38:39 (245) 01:05:48 (269) 01:13:34
269 Mareks Brokāns 7388 VSK Noskrien VZ3 V227 00:07:58 (748) 00:10:54 (594) 00:40:39 (329) 01:06:02 (282) 01:13:37
270 Jānis Liepiņš 6027 Rolling VZ2 V228 00:05:51 (231) 00:08:49 (263) 00:38:38 (244) 01:05:34 (262) 01:13:40
271 Jānis Pūpols 6230 PH Print VZ2 V229 00:06:48 (436) 00:09:43 (396) 00:38:17 (227) 01:04:29 (229) 01:13:43
272 Juris Šķudītis 5706 Latvijas Finieris VZ3 V230 00:05:58 (258) 00:08:54 (272) 00:38:58 (260) 01:05:45 (267) 01:13:44
273 Matīss Brucis 5871 OK Saldus VZ1 V231 00:05:47 (216) 00:08:16 (190) 00:38:28 (235) 01:05:52 (276) 01:13:44
274 Mārtiņš Herings 6064 VZ2 V232 00:06:18 (325) 00:09:03 (291) 00:39:06 (267) 01:05:51 (274) 01:13:46
275 Edgars Bubelis 5432 VZ2 V233 00:06:39 (401) 00:09:51 (416) 00:39:54 (299) 01:05:50 (271) 01:13:47
276 Lauma Čerņevska 5825 VSK Noskrien Vāveres SZ2 S43 00:05:43 (202) 00:08:47 (258) 00:39:45 (289) 01:06:21 (287) 01:13:47
277 Mārtiņš Egle 6285 Egles VZ3 V234 00:06:35 (384) 00:09:28 (345) 00:39:43 (286) 01:05:54 (277) 01:13:48
278 Anda Grudule 5580 Swedbank SZ2 S44 00:06:41 (409) 00:09:47 (408) 00:39:47 (291) 01:06:22 (289) 01:13:49
279 Linda Zukovska 5695 DNB Servisa centrs SZ2 S45 00:06:16 (314) 00:09:05 (294) 00:39:12 (273) 01:05:50 (272) 01:13:49
280 Oskars Brinkis 5704 DNB Servisa centrs VZ2 V235 00:06:39 (402) 00:09:41 (388) 00:39:52 (297) 01:06:04 (284) 01:13:49
281 Roberts Bērziņš 5816 AMSERV VZ2 V236 00:05:41 (197) 00:08:29 (212) 00:38:04 (221) 01:05:24 (253) 01:13:57
282 Kaspars Atmats 5677 SPORTLAND VZ2 V237 00:05:57 (252) 00:08:53 (267) 00:38:59 (261) 01:05:28 (256) 01:14:01
283 Sintija Gertane 5546 DNB Servisa centrs SZ2 S46 00:06:03 (277) 00:08:59 (282) 00:39:51 (296) 01:06:14 (285) 01:14:05
284 Raivita Birkentāla 5930 Talsu pauguraines Zaķi SZ3 S47 00:06:09 (293) 00:08:55 (276) 00:39:49 (294) 01:06:31 (294) 01:14:10
285 Baiba Brakovska 5668 SELGA SZ2 S48 00:06:19 (327) 00:09:19 (324) 00:39:55 (301) 01:06:23 (290) 01:14:16
286 Elīna Dzalbe 5126 Saldus boksa klubs SZ2 S49 00:06:00 (266) 00:09:04 (293) 00:40:10 (312) 01:06:29 (293) 01:14:18
287 Jānis Kopmanis 5086 LSC VZ4 V238 00:05:23 (167) 00:07:59 (163) 00:38:28 (234) 01:06:01 (280) 01:14:26
288 Aigars Bergs 6209 VZ2 V239 00:06:20 (332) 00:09:39 (381) 00:40:18 (317) 01:06:34 (296) 01:14:33
289 Emīls Žubulis 6244 Team Kažemāka/Train2WinLv VZ1 V240 00:05:58 (260) 00:07:49 (148) 00:42:44 (405) 01:07:38 (321) 01:14:34
290 Lana Lindermane 5636 SZ3 S50 00:06:15 (310) 00:09:39 (380) 00:40:32 (323) 01:06:41 (299) 01:14:35
291 Normunds Liepiņš 5500 Venden VZ3 V241 00:05:51 (230) 00:08:46 (256) 00:39:15 (275) 01:06:28 (292) 01:14:36
292 Indulis Ķerus 5730 VZ2 V242 00:06:24 (350) 00:09:11 (304) 00:40:33 (324) 01:06:42 (302) 01:14:36
293 Giuseppe Iacobucci 6180 Nato VZ2 V243 00:05:19 (156) 00:08:20 (197) 00:38:47 (251) 01:06:21 (288) 01:14:36
294 Rihards Dziedātājs 5030 Draugiem Group VZ2 V244 00:06:24 (347) 00:09:16 (316) 00:39:00 (262) 01:06:27 (291) 01:14:38
295 Kaspars Rullis 5417 VZ3 V245 00:05:39 (195) 00:08:39 (232) 00:38:24 (229) 01:06:20 (286) 01:14:46
296 Jānis Nulle 5492 ind. VZ2 V246 00:07:50 (717) 00:10:50 (580) 00:39:45 (288) 01:05:52 (275) 01:14:50
297 Baiba Vekša 15225 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati SZ2 S51 00:04:47 (89) 00:07:17 (104) 00:37:41 (201) 01:06:41 (300) 01:14:50
298 Vigars Kaktinieks 15252 VZ2 V247 00:05:16 (148) 00:07:23 (113) 00:38:56 (258) 01:06:31 (295) 01:14:50
299 Marts Lavrinovičs 6280 VZ2 V248 00:06:33 (378) 00:09:44 (399) 00:40:45 (335) 01:06:46 (303) 01:14:54
300 Anete Astaševska 5439 SK Katrīna SZ2 S52 00:06:23 (343) 00:09:16 (317) 00:40:28 (320) 01:06:42 (301) 01:14:56
301 Rihards Puķītis 5255 VZ2 V249 00:05:46 (215) 00:08:25 (201) 00:39:37 (282) 01:07:28 (313) 01:14:58
302 Intārs Stalbergs 5384 VZ3 V250 00:07:27 (606) 00:10:45 (561) 00:41:02 (346) 01:07:30 (314) 01:14:59
303 Dainis Kreicbergs 5236 SĒME VZ3 V251 00:05:44 (206) 00:08:14 (186) 00:40:04 (307) 01:06:39 (298) 01:15:02
304 Andris Meļķerts 15286 Celms & Čemurs VZ3 V252 00:07:30 (622) 00:10:38 (537) 00:41:14 (356) 01:07:03 (304) 01:15:03
305 Vilnis Vitkovskis 5443 Skrienam Liepājā VZ3 V253 00:06:42 (415) 00:09:47 (406) 00:41:06 (348) 01:07:27 (312) 01:15:08
306 Sabīne Valtere 5931 Pulsometrs.lv SZ2 S53 00:07:59 (755) 00:11:11 (649) 00:41:54 (382) 01:07:42 (323) 01:15:12
307 Mylene Caron 6178 Nato SZ3 S54 00:06:41 (412) 00:09:52 (421) 00:40:46 (337) 01:07:26 (311) 01:15:13
308 Normunds Langins 6003 VSK Noskrien VZ3 V254 00:06:26 (357) 00:09:33 (362) 00:40:52 (342) 01:07:32 (317) 01:15:23
309 Kaspars Raubiškis 15287 VZ2 V255 00:07:25 (597) 00:10:40 (546) 00:41:40 (369) 01:08:00 (334) 01:15:24
310 Agnese Ulanova 6143 Pūre SZ2 S55 00:06:06 (284) 00:08:31 (216) 00:41:50 (379) 01:07:32 (318) 01:15:27
311 Monta Priedola 5464 SZ2 S56 00:06:42 (416) 00:09:13 (307) 00:41:49 (377) 01:08:25 (351) 01:15:28
312 Agnese Sloka 6138 DzSK Lokomotīve SZ2 S57 00:06:08 (290) 00:09:36 (371) 00:41:09 (351) 01:07:52 (328) 01:15:32
313 Māris Graudiņš 5138 VZ3 V256 00:06:36 (385) 00:09:01 (285) 00:39:40 (283) 01:07:23 (308) 01:15:33
314 Jānis Zadovskis 5475 VZ3 V257 00:07:21 (578) 00:10:29 (513) 00:41:15 (357) 01:07:48 (326) 01:15:34
315 Marie-Frédérick Grégoire 5841 NATO SZ1 S58 00:06:57 (468) 00:10:00 (438) 00:40:47 (338) 01:07:30 (315) 01:15:34
316 Stanislav Biktimirov 5654 VSK Noskrien VZ3 V258 00:06:54 (456) 00:09:52 (418) 00:41:10 (353) 01:08:00 (333) 01:15:36
317 Ģirts Treide 5908 VZ2 V259 00:05:09 (132) 00:07:44 (141) 00:37:42 (202) 01:06:36 (297) 01:15:37
318 Edgars Strads 15245 VZ1 V260 00:05:33 (185) 00:08:12 (182) 00:38:54 (257) 01:07:30 (316) 01:15:38
319 Didzis Galauliņš 5351 Es un es pats VZ3 V261 00:06:14 (309) 00:09:15 (311) 00:40:38 (328) 01:07:37 (320) 01:15:39
320 Ivo Levāns 5855 Engures Sportam VZ3 V262 00:05:32 (182) 00:07:43 (140) 00:38:37 (242) 01:07:20 (306) 01:15:42
321 Katrīna Levāne 5856 Engures Sportam SZ1 S59 00:05:35 (188) 00:08:17 (191) 00:38:37 (243) 01:07:21 (307) 01:15:42
322 Mārtiņš Orinskis 5717 Emergn #optimized4running VZ2 V263 00:05:50 (226) 00:08:05 (175) 00:38:46 (250) 01:07:25 (309) 01:15:43
323 Kaspars Šnepers 5936 VZ2 V264 00:06:54 (458) 00:10:16 (472) 00:41:31 (363) 01:07:59 (332) 01:15:44
324 Raitis Urbēns 6241 HAVI Logistics VZ2 V265 00:07:30 (621) 00:10:39 (539) 00:41:26 (361) 01:07:41 (322) 01:15:45
325 Dāvis Suharevskis 6054 VZ2 V266 00:06:25 (354) 00:09:21 (327) 00:40:09 (311) 01:07:34 (319) 01:15:47
326 Sigita Birzniece 5268 SZ2 S60 00:06:55 (459) 00:10:16 (471) 00:41:51 (380) 01:08:07 (337) 01:15:48
327 Ļubova Blaževiča 6078 BIODERMA SZ2 S61 00:06:02 (275) 00:09:08 (297) 00:40:08 (310) 01:08:09 (339) 01:15:49
328 Maruta Guitāne 6000 Ludza SZ3 S62 00:07:04 (506) 00:09:58 (433) 00:41:13 (355) 01:08:02 (335) 01:15:51
329 Kristaps Kerens 5894 DzSK Lokomotīve VZ2 V267 00:07:10 (529) 00:10:17 (474) 00:41:07 (349) 01:07:45 (324) 01:15:53
330 Jānis Dūmiņš 6074 Baldones skriešanas komanda VZ2 V268 00:07:26 (602) 00:10:41 (547) 00:41:42 (372) 01:08:19 (348) 01:15:54
331 Sandra Gaile 6204 Izturība SZ2 S63 00:05:58 (259) 00:08:56 (277) 00:40:26 (319) 01:07:50 (327) 01:15:54
332 Mērija Agnese Meiberga 5974 SZ1 S64 00:06:15 (312) 00:09:01 (287) 00:40:46 (336) 01:08:18 (347) 01:16:05
333 Māris Stūrītis 5312 VZ2 V269 00:07:39 (666) 00:11:02 (623) 00:41:38 (367) 01:08:10 (341) 01:16:14
334 Džanita Freija 15276 Moller Auto Ventspils/SIS SZ3 S65 00:05:55 (243) 00:08:42 (245) 00:41:33 (364) 01:08:17 (346) 01:16:14
335 Reinis Ozols 6218 EY VZ2 V270 00:06:44 (421) 00:09:45 (404) 00:41:34 (365) 01:08:29 (352) 01:16:15
336 Jānis Rāzna 5919 SSK Bebra VZ3 V271 00:07:43 (684) 00:11:11 (648) 00:41:16 (358) 01:08:15 (344) 01:16:23
337 Kaspars Dzintars 5021 FK BANDAVAA VZ3 V272 00:06:50 (439) 00:09:57 (429) 00:40:11 (314) 01:07:11 (305) 01:16:30
338 Andris Mačevskis 5085 VZ3 V273 00:05:49 (220) 00:08:45 (252) 00:39:48 (293) 01:07:47 (325) 01:16:33
339 Kristaps Ķemme 5645 DPD LATVIJA VZ2 V274 00:06:47 (431) 00:09:29 (348) 00:40:28 (321) 01:07:54 (329) 01:16:36
340 Valts Zīverts 5877 VZ2 V275 00:08:03 (777) 00:10:56 (599) 00:42:00 (388) 01:08:14 (343) 01:16:38
341 Sergejs Artemjevs 5197 VZ2 V276 00:06:17 (318) 00:09:43 (393) 00:41:08 (350) 01:08:13 (342) 01:16:39
342 Elvis Lodiņš 5455 Saldus zaķi VZ2 V277 00:07:20 (571) 00:10:29 (512) 00:41:41 (370) 01:08:16 (345) 01:16:39
343 Kaspars Auželis 5130 train2win.lv VZ2 V278 00:06:10 (294) 00:09:28 (342) 00:40:42 (332) 01:08:58 (358) 01:16:40
344 Marta Klaucāne 5830 Swedbank SZ2 S66 00:05:52 (236) 00:08:45 (253) 00:40:00 (305) 01:07:56 (331) 01:16:42
345 Oskars Zviedris 5947 VZ2 V279 00:07:51 (721) 00:10:34 (522) 00:41:49 (378) 01:08:55 (355) 01:16:42
346 Dzintra Kārkliņa 5248 SZ4 S67 00:05:52 (233) 00:09:02 (288) 00:40:49 (339) 01:08:08 (338) 01:16:43
347 Baiba Mazrima 5462 Saldus novada pašvaldība SZ2 S68 00:06:11 (300) 00:09:03 (289) 00:40:16 (315) 01:08:33 (353) 01:16:45
348 Kaspars Daube 5576 VZ2 V280 00:06:11 (301) 00:08:52 (266) 00:39:54 (300) 01:09:00 (360) 01:16:45
349 Aivars Buls 5041 VZ3 V281 00:06:32 (373) 00:09:41 (385) 00:40:31 (322) 01:08:10 (340) 01:16:47
350 Dairis Bodnieks 5054 VZ3 V282 00:06:25 (353) 00:09:34 (363) 00:41:10 (352) 01:08:24 (350) 01:16:57
351 Oskars Damroze 5723 PATRIA NAA VZ2 V283 00:06:38 (393) 00:09:19 (325) 00:39:44 (287) 01:07:26 (310) 01:16:57
352 Kaspars Irbe 6024 Talsu pauguraines Zaķi VZ1 V284 00:06:24 (352) 00:08:44 (251) 00:42:03 (391) 01:09:10 (364) 01:17:01
353 Armands Paeglis 5331 VZ3 V285 00:06:24 (348) 00:09:27 (339) 00:40:25 (318) 01:08:04 (336) 01:17:02
354 Raivis Cakuls 6067 Team Kažemāka/Train2WinLv VZ3 V286 00:06:59 (477) 00:09:40 (383) 00:41:58 (386) 01:08:59 (359) 01:17:06
355 Andis Zvirbulis 5375 Katrīnas klubs VZ3 V287 00:07:49 (711) 00:11:26 (693) 00:43:37 (454) 01:09:01 (361) 01:17:08
356 Nauris Vilciņš 6088 VZ2 V288 00:06:38 (398) 00:09:44 (398) 00:40:51 (341) 01:08:57 (357) 01:17:13
357 Henrijs Štāls 5961 Trīnīši VZ1 V289 00:07:28 (613) 00:10:19 (480) 00:39:56 (302) 01:08:20 (349) 01:17:14
358 Stephanie Maxim 6148 SZ2 S69 00:07:42 (681) 00:11:10 (645) 00:43:01 (420) 01:09:34 (371) 01:17:14
359 Evija Abiļeva 5928 Swedbank AS SZ2 S70 00:05:47 (217) 00:08:39 (236) 00:41:23 (359) 01:08:53 (354) 01:17:15
360 Lelde Ronimoisa 5929 VSK Noskrien Vāveres SZ2 S71 00:06:23 (345) 00:09:17 (321) 00:41:05 (347) 01:08:56 (356) 01:17:15
361 Dace Tenberga 5777 Engures sportam SZ2 S72 00:06:36 (387) 00:09:53 (424) 00:42:43 (404) 01:09:31 (369) 01:17:19
362 Hardijs Nungurs 5735 PATRIA NAA VZ1 V290 00:05:12 (139) 00:07:54 (152) 00:40:03 (306) 01:09:03 (362) 01:17:21
363 Henrijs Eglītis 5839 VZ2 V291 00:06:09 (291) 00:08:39 (235) 00:40:35 (325) 01:09:05 (363) 01:17:21
364 Armands Kerijs 5178 Latvijas Finieris VZ3 V292 00:05:55 (241) 00:08:40 (238) 00:42:45 (407) 01:09:32 (370) 01:17:22
365 Matīss Bravlanskis 6145 Latvijas Finieris VZ2 V293 00:05:56 (248) 00:08:34 (225) 00:41:39 (368) 01:09:38 (373) 01:17:22
366 Andis Meirēns 5543 Legs Miserables / Gjensidige VZ2 V294 00:05:24 (170) 00:07:55 (154) 00:37:49 (212) 01:09:52 (380) 01:17:37
367 Aleksandrs Malašenkovs 5344 Ventspils VZ2 V295 00:07:07 (517) 00:10:23 (491) 00:41:59 (387) 01:09:27 (367) 01:17:46
368 Edgars Bikse 5139 Latvijas Finieris VZ2 V296 00:06:13 (308) 00:08:59 (281) 00:42:56 (414) 01:09:46 (377) 01:17:48
369 Sandis Štubis 5114 VZ2 V297 00:07:42 (677) 00:10:29 (511) 00:43:24 (443) 01:10:02 (384) 01:17:51
370 Pāvels Ābelīte 5129 VZ2 V298 00:08:11 (807) 00:11:34 (720) 00:43:55 (470) 01:09:54 (381) 01:17:53
371 Andrejs Kolupajevs 5651 Vitality Snack VZ2 V299 00:08:11 (810) 00:11:41 (741) 00:43:51 (467) 01:09:55 (382) 01:17:55
372 Artūrs Žmurovs 15301 Pļaviņu novada ģimnāzija VZ1 V300 00:06:22 (342) 00:09:21 (328) 00:40:52 (343) 01:09:23 (366) 01:17:55
373 Ieva Sproģe 5105 3D Running SZ2 S73 00:06:04 (279) 00:09:28 (341) 00:41:44 (374) 01:09:23 (365) 01:18:02
374 Jānis Stūrītis 5393 VZ3 V301 00:05:26 (172) 00:08:05 (174) 00:38:05 (222) 01:07:56 (330) 01:18:06
375 Edgars Rauza 5414 VZ2 V302 00:07:16 (553) 00:10:30 (515) 00:43:50 (466) 01:10:10 (386) 01:18:06
376 Elvijs Jaunbalodis 5174 VZ2 V303 00:06:39 (399) 00:09:43 (392) 00:40:36 (326) 01:09:30 (368) 01:18:07
377 Jānis Orinskis 5315 Dīvaiņi VZ2 V304 00:05:44 (207) 00:08:46 (254) 00:40:40 (330) 01:09:40 (375) 01:18:09
378 Eldars Trapučka 5737 PATRIA NAA VZ1 V305 00:04:35 (61) 00:07:02 (78) 00:41:42 (371) 01:09:39 (374) 01:18:09
379 Uģis Šņigirovs 5209 VZ2 V306 00:07:22 (584) 00:10:09 (454) 00:42:42 (403) 01:09:51 (378) 01:18:12
380 Sandra Stonkus 5222 SZ2 S74 00:06:21 (333) 00:09:33 (359) 00:42:01 (389) 01:09:43 (376) 01:18:12
381 Arvis Birkmanis 5772 VZ3 V307 00:06:15 (311) 00:09:29 (349) 00:41:55 (383) 01:10:05 (385) 01:18:16
382 Sandris Krūmiņš 6065 MRC/Maratona klubs Ventspils VZ3 V308 00:06:31 (371) 00:09:29 (351) 00:40:54 (344) 01:09:51 (379) 01:18:16
383 Pēteris Nikolajevs 15285 VZ2 V309 00:05:50 (227) 00:08:36 (228) 00:39:53 (298) 01:09:36 (372) 01:18:16
384 Emīls Stallītis 6161 Luminor VZ2 V310 00:07:47 (703) 00:10:19 (482) 00:43:10 (429) 01:10:14 (389) 01:18:17
385 Viktors Volkovs 6306 VZ2 V311 00:07:06 (515) 00:09:58 (435) 00:43:01 (421) 01:10:28 (392) 01:18:19
386 Alvis Tribockis 6247 VZ2 V312 00:06:47 (433) 00:09:46 (405) 00:41:57 (385) 01:09:58 (383) 01:18:26
387 Raitis Vilsdorfs 5401 VZ2 V313 00:07:34 (641) 00:10:45 (562) 00:43:00 (419) 01:10:46 (395) 01:18:28
388 Elvis Budrecks 5960 Trīnīši VZ1 V314 00:07:27 (609) 00:10:25 (502) 00:42:25 (394) 01:10:10 (387) 01:18:29
389 Jānis Krēsliņš 5994 Swedbank VZ2 V315 00:07:11 (534) 00:10:19 (481) 00:42:27 (396) 01:10:28 (391) 01:18:46
390 Edgars Rudzroga 5038 VZ2 V316 00:07:34 (636) 00:10:56 (598) 00:42:45 (406) 01:10:13 (388) 01:18:47
391 Māris Lazdiņš 5272 Patisoni VZ3 V317 00:05:59 (262) 00:09:13 (306) 00:40:50 (340) 01:10:27 (390) 01:18:49
392 Mārtiņš Vološčuks 5274 SK Katrīna VZ3 V318 00:07:50 (716) 00:11:25 (688) 00:43:48 (464) 01:10:45 (394) 01:18:50
393 Donats Urtāns 6253 VANAGI VZ1 V319 00:07:20 (574) 00:09:52 (422) 00:43:30 (447) 01:11:02 (403) 01:19:00
394 Edmunds Mičulis 5441 VZ3 V320 00:06:42 (414) 00:09:38 (378) 00:43:09 (428) 01:10:50 (399) 01:19:01
395 Jānis Sakne 5658 VZ1 V321 00:06:37 (389) 00:09:32 (358) 00:41:57 (384) 01:10:57 (402) 01:19:04
396 Gints Putniņš 5903 VZ3 V322 00:07:36 (649) 00:10:05 (446) 00:43:02 (422) 01:11:20 (410) 01:19:04
397 Mārtiņš Plivna 15256 VZ2 V323 00:07:25 (596) 00:10:57 (604) 00:43:29 (446) 01:11:08 (405) 01:19:08
398 Santa Ciagune 5319 SZ3 S75 00:06:11 (299) 00:09:25 (337) 00:41:53 (381) 01:10:36 (393) 01:19:18
399 Guntis Gailītis 5369 VZ3 V324 00:07:04 (504) 00:09:43 (394) 00:42:27 (395) 01:10:55 (401) 01:19:18
400 Renārs Reiniks 5098 VZ3 V325 00:07:02 (493) 00:10:20 (484) 00:43:06 (425) 01:10:51 (400) 01:19:20
401 Irēna Būmeistare 6047 SZ2 S76 00:06:02 (274) 00:09:27 (340) 00:41:43 (373) 01:10:48 (397) 01:19:20
402 Liena Puise-Puiše 5289 Matisons Runner's Club SZ2 S77 00:06:28 (361) 00:09:30 (352) 00:43:22 (441) 01:11:22 (411) 01:19:23
403 Madars Jansons 5454 Saldus zaķi VZ2 V326 00:07:20 (570) 00:10:25 (500) 00:42:11 (392) 01:11:40 (417) 01:19:23
404 Kristaps Ceriņš 5355 RECRO/LABIMEISTARI.LV VZ2 V327 00:07:56 (737) 00:10:57 (602) 00:43:42 (459) 01:11:41 (418) 01:19:24
405 Ralfs Kuģis 7061 Maratona klubs VZ1 V328 00:07:47 (704) 00:10:20 (487) 00:43:38 (455) 01:12:00 (435) 01:19:24
406 Mārtiņš Allers 5904 VZ3 V329 00:07:48 (706) 00:11:27 (696) 00:45:07 (518) 01:11:41 (419) 01:19:29
407 Guntis Rasims 5956 Rēzeknes novads VZ2 V330 00:07:18 (562) 00:10:49 (578) 00:43:49 (465) 01:11:39 (416) 01:19:30
408 Lauris Balgalvis 5937 VZ3 V331 00:06:51 (446) 00:09:31 (356) 00:41:45 (375) 01:11:19 (409) 01:19:33
409 Nils Jansons 15274 VZ2 V332 00:08:41 (949) 00:11:50 (776) 00:43:51 (468) 01:11:59 (434) 01:19:33
410 Kristiāna Dance 5606 SZ2 S78 00:06:12 (306) 00:09:28 (343) 00:42:40 (401) 01:11:18 (408) 01:19:36
411 Jēkabs Skolnieks 5642 Gjensidige VZ1 V333 00:07:43 (683) 00:11:14 (657) 00:44:41 (493) 01:11:13 (406) 01:19:37
412 Vitālijs Rjabcevs 6029 Rolling VZ2 V334 00:05:54 (240) 00:09:10 (302) 00:41:25 (360) 01:10:48 (396) 01:19:40
413 Annija Ozoliņa 15236 SZ2 S79 00:07:03 (503) 00:10:32 (519) 00:43:34 (451) 01:11:35 (412) 01:19:40
414 Ieva Freidenfelde 5330 SZ2 S80 00:05:44 (208) 00:08:22 (198) 00:42:02 (390) 01:11:18 (407) 01:19:41
415 Einārs Jansons 5978 Mrc Matisons runer club VZ2 V335 00:05:01 (115) 00:07:19 (106) 00:38:12 (225) 01:12:31 (447) 01:19:45
416 Jurijs Andrejevs 6130 VZ2 V336 00:07:12 (537) 00:10:40 (544) 00:43:41 (458) 01:11:37 (414) 01:19:45
417 Andris Pikarevskis 6195 VZ2 V337 00:05:57 (254) 00:09:08 (298) 00:42:28 (397) 01:11:44 (420) 01:19:45
418 Krišs Janosns 5905 VZ1 V338 00:07:48 (707) 00:11:02 (624) 00:43:07 (426) 01:11:38 (415) 01:19:47
419 Anita Fišere 5400 Maratona klubs SZ3 S81 00:06:46 (423) 00:09:58 (432) 00:43:11 (430) 01:11:46 (422) 01:19:48
420 Sabīne Metāla 5758 Mailigen SZ2 S82 00:07:17 (560) 00:10:46 (564) 00:43:47 (463) 01:11:55 (430) 01:19:48
421 Ēriks Roze 15298 VZ2 V339 00:07:05 (511) 00:10:28 (510) 00:42:55 (413) 01:11:58 (433) 01:19:48
422 Baiba Zvirbule 5107 SZ3 S83 00:07:03 (499) 00:10:25 (499) 00:43:23 (442) 01:11:47 (423) 01:19:51
423 Dainis Buhrots 5157 VZ3 V340 00:07:26 (598) 00:10:33 (520) 00:42:29 (398) 01:10:49 (398) 01:19:54
424 Veronika Buhalova 5741 SZ2 S84 00:06:46 (425) 00:10:04 (445) 00:43:15 (434) 01:11:55 (429) 01:19:57
425 Paula Rozenvalde 7145 Kocēnu novads SZ2 S85 00:06:28 (364) 00:09:43 (397) 00:43:12 (431) 01:11:47 (424) 01:19:57
426 Rasa Ziediņa - Budze 5283 Jelgavas 4. vidusskola SZ2 S86 00:05:58 (255) 00:09:32 (357) 00:42:57 (415) 01:11:46 (421) 01:20:00
427 Pāvels Janovičs 6255 lsc VZ2 V341 00:07:59 (757) 00:10:59 (615) 00:45:05 (517) 01:11:56 (432) 01:20:00
428 Evita Ruskova 6015 Noskrien.lv SZ2 S87 00:07:07 (519) 00:10:28 (509) 00:43:36 (452) 01:11:54 (428) 01:20:06
429 Haralds Krievs 6060 Krievu spēks VZ3 V342 00:08:18 (847) 00:11:41 (743) 00:46:08 (554) 01:13:04 (461) 01:20:06
430 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID VZ1 V343 00:05:04 (118) 00:07:00 (75) 00:44:16 (476) 01:11:53 (427) 01:20:13
431 Kārlis Kalniņš 15266 VZ2 V344 00:08:11 (813) 00:11:18 (669) 00:45:02 (513) 01:12:53 (453) 01:20:14
432 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme VZ2 V345 00:08:06 (784) 00:11:40 (739) 00:44:35 (486) 01:12:23 (443) 01:20:17
433 Toms Cēsnieks 5354 SIA Bite Latvija VZ2 V346 00:07:46 (694) 00:10:24 (494) 00:44:40 (492) 01:12:30 (446) 01:20:17
434 Kristaps Priedoliņš 5850 Lielīgie seski VZ2 V347 00:07:15 (551) 00:10:26 (505) 00:43:57 (473) 01:12:04 (438) 01:20:17
435 Malvīne Mennika 5672 pulsometrs.lv SZ2 S88 00:07:37 (655) 00:11:04 (629) 00:43:56 (472) 01:12:07 (440) 01:20:20
436 Armands Rudņickis 5589 AMSERV VZ2 V348 00:06:31 (369) 00:09:41 (387) 00:42:36 (400) 01:11:50 (425) 01:20:31
437 Arnis Sloka 5564 Swedbank VZ2 V349 00:07:03 (500) 00:10:32 (518) 00:43:19 (438) 01:12:04 (437) 01:20:32
438 Jeļena Vērdiņa 5076 SZ2 S89 00:06:44 (419) 00:09:58 (430) 00:43:39 (456) 01:12:36 (448) 01:20:34
439 Henrijs Helmanis 6224 AMSERV VZ1 V350 00:07:33 (634) 00:10:58 (606) 00:44:32 (483) 01:12:28 (445) 01:20:34
440 Ilona Šķudīte 5724 Latvijas Finieris SZ3 S90 00:06:24 (349) 00:09:35 (368) 00:42:53 (412) 01:11:56 (431) 01:20:37
441 Inese Pētersone 6152 Luminor SZ2 S91 00:06:45 (422) 00:09:58 (434) 00:42:33 (399) 01:12:02 (436) 01:20:38
442 Anna Zara 5732 PATRIA NAA SZ1 S92 00:05:33 (184) 00:08:49 (261) 00:42:48 (409) 01:11:37 (413) 01:20:40
443 Jānis Jankavs 5155 VZ2 V351 00:06:40 (405) 00:09:48 (410) 00:42:58 (416) 01:12:05 (439) 01:20:41
444 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola SZ1 S93 00:05:08 (127) 00:08:14 (185) 00:38:50 (253) 01:12:17 (442) 01:20:42
445 Edgars Sondors 5025 Laimīgās Beigas VZ2 V352 00:08:05 (781) 00:11:30 (705) 00:45:01 (512) 01:13:16 (468) 01:20:44
446 Alfreds Radvils 5569 skaida VZ2 V353 00:05:10 (134) 00:08:28 (207) 00:41:48 (376) 01:12:27 (444) 01:20:47
447 Edgars Rancāns 5950 VZ2 V354 00:08:30 (905) 00:11:55 (791) 00:44:50 (502) 01:13:01 (456) 01:20:48
448 Edgars Skore 5537 VZ2 V355 00:08:32 (910) 00:12:05 (822) 00:46:35 (578) 01:13:15 (467) 01:20:52
449 Iveta Biruma 5318 Archibald Greenfield SZ2 S94 00:08:26 (884) 00:12:29 (896) 00:47:07 (605) 01:14:09 (497) 01:21:07
450 Jevgeņijs Kušakovs 6017 Rēzeknes novads VZ2 V356 00:06:58 (473) 00:09:37 (376) 00:42:46 (408) 01:12:48 (450) 01:21:08
451 Kaspars Lasmanis 5345 18 VZ2 V357 00:06:58 (472) 00:10:27 (508) 00:42:41 (402) 01:12:14 (441) 01:21:11
452 Rinalds Aļeksjonoks 6102 VZ2 V358 00:05:16 (147) 00:08:05 (177) 00:40:57 (345) 01:11:51 (426) 01:21:13
453 Elīna Vanaga 5720 EY SZ2 S95 00:08:02 (769) 00:10:36 (530) 00:44:49 (500) 01:13:11 (464) 01:21:16
454 Romans Sledzevskis 6056 VZ2 V359 00:06:43 (418) 00:10:10 (459) 00:44:31 (482) 01:13:02 (458) 01:21:21
455 Ilze Ozola 5625 Matisons Runner’s Club SZ3 S96 00:07:07 (518) 00:10:19 (479) 00:43:27 (444) 01:12:53 (452) 01:21:22
456 Didzis Biķernieks 15300 VZ2 V360 00:08:22 (866) 00:12:00 (812) 00:45:30 (531) 01:13:49 (483) 01:21:26
457 Artūrs Beļenovskis 5688 SPORTLAND VZ2 V361 00:06:44 (420) 00:09:33 (360) 00:43:14 (433) 01:13:04 (459) 01:21:33
458 Desjardins Mathieu 5505 NATO VZ2 V362 00:07:21 (579) 00:10:54 (592) 00:44:30 (481) 01:12:55 (454) 01:21:37
459 Lilija Grundmane 5267 Maratona klubs SZ4 S97 00:05:57 (251) 00:09:01 (286) 00:39:42 (285) 01:11:08 (404) 01:21:41
460 Evita Ukavica 5050 SZ2 S98 00:06:59 (476) 00:10:36 (526) 00:44:33 (484) 01:13:07 (462) 01:21:42
461 Kārlis Šenbergs 5847 VZ2 V363 00:06:18 (323) 00:09:17 (320) 00:41:29 (362) 01:13:04 (460) 01:21:43
462 Kristīne Krista Lejniece 5858 Zemgales Ziņas SZ2 S99 00:06:38 (395) 00:09:29 (350) 00:43:55 (471) 01:13:00 (455) 01:21:43
463 Ainars Vītoliņš 5313 Kociņi VZ3 V364 00:06:07 (285) 00:08:51 (264) 00:43:17 (436) 01:13:13 (465) 01:21:44
464 Aleksis Orlovs 6309 VZ3 V365 00:07:14 (549) 00:10:24 (497) 00:43:05 (424) 01:13:20 (471) 01:21:44
465 Marita Veinberga 5515 Swedbank SZ3 S100 00:07:13 (542) 00:10:40 (541) 00:44:39 (491) 01:13:19 (470) 01:21:47
466 Olga Daņilova 5824 Baldones skriešanas komanda SZ2 S101 00:07:26 (600) 00:10:46 (565) 00:44:34 (485) 01:13:28 (476) 01:21:47
467 Iluta Sprukule 5361 SZ1 S102 00:05:20 (158) 00:08:36 (227) 00:42:58 (417) 01:12:50 (451) 01:21:50
468 Daniels Rēķis 5009 Rīgas satiksme VZ2 V366 00:07:30 (618) 00:11:01 (618) 00:44:53 (504) 01:13:18 (469) 01:21:57
469 Guna Martinsone 6296 Vikingi SZ2 S103 00:06:46 (427) 00:09:55 (428) 00:44:43 (494) 01:13:37 (479) 01:21:57
470 Evita Knopa 6268 Knopu ģimene SZ2 S104 00:07:00 (487) 00:09:48 (413) 00:43:44 (460) 01:13:37 (478) 01:22:02
471 Evelīna Vasiļjeva 5413 Daugavpils Runners SZ1 S105 00:06:05 (283) 00:09:10 (301) 00:43:03 (423) 01:13:02 (457) 01:22:05
472 Andis Antāns 6146 Riga Runners VZ2 V367 00:07:06 (514) 00:09:40 (384) 00:43:08 (427) 01:13:14 (466) 01:22:05
473 Uldis Urbāns 5187 VZ2 V368 00:07:06 (512) 00:10:19 (478) 00:43:21 (440) 01:13:10 (463) 01:22:09
474 Aleksandrs Ksenofontovs 5522 PROLATIO Systems VZ2 V369 00:08:11 (809) 00:11:41 (740) 00:45:19 (524) 01:13:26 (475) 01:22:09
475 Miks Eglitis 5533 Accenture VZ2 V370 00:07:27 (608) 00:10:00 (437) 00:44:47 (498) 01:14:01 (492) 01:22:10
476 Uldis Krauklis 6257 Accenture VZ2 V371 00:07:38 (663) 00:11:04 (631) 00:45:36 (536) 01:13:56 (488) 01:22:10
477 Mārtiņš Bērziņš 5528 Kurmis OK VZ2 V372 00:07:02 (495) 00:09:45 (400) 00:44:48 (499) 01:13:31 (477) 01:22:11
478 Mārcis Heniņš 5808 Swedbank VZ2 V373 00:06:29 (365) 00:09:51 (417) 00:43:29 (445) 01:13:22 (472) 01:22:15
479 Valdis Meirēns 5640 Gjensidige VZ2 V374 00:06:21 (334) 00:09:29 (347) 00:42:49 (410) 01:13:23 (473) 01:22:16
480 Kārlis Goldmanis 6315 VZ2 V375 00:07:25 (595) 00:10:25 (503) 00:44:35 (487) 01:13:54 (486) 01:22:16
481 Kristaps Vidžis 6321 Madona VZ2 V376 00:07:51 (723) 00:10:11 (462) 00:46:16 (558) 01:15:03 (517) 01:22:16
482 Artjoms Kalita 5488 Wandoo Finance Group VZ2 V377 00:07:27 (607) 00:10:48 (570) 00:46:26 (569) 01:14:02 (493) 01:22:17
483 Zita Zariņa 6110 run...just run! SZ2 S106 00:08:00 (762) 00:11:20 (674) 00:45:32 (533) 01:13:57 (489) 01:22:19
484 Ilze Baumane 6197 SZ3 S107 00:07:20 (573) 00:10:48 (572) 00:46:23 (566) 01:14:08 (496) 01:22:20
485 Linda Krūmiņa 6045 Krūmiņi SZ2 S108 00:07:36 (650) 00:11:25 (692) 00:44:52 (503) 01:14:03 (494) 01:22:22
486 Liene Bērziņa 5703 SZ2 S109 00:06:34 (382) 00:10:04 (444) 00:44:26 (477) 01:13:48 (481) 01:22:31
487 Artūrs Kamenders 15273 Ofšors VZ2 V378 00:07:43 (685) 00:11:27 (697) 00:46:24 (567) 01:13:58 (490) 01:22:31
488 Kate Ikauniece 6263 Latefekts SZ2 S110 00:07:03 (502) 00:10:42 (549) 00:44:59 (510) 01:14:07 (495) 01:22:33
489 Daiga Ribikauska 6214 SZ2 S111 00:06:59 (480) 00:09:53 (425) 00:44:44 (495) 01:13:55 (487) 01:22:36
490 Mareks Lucjanovs 5652 Mailigen VZ2 V379 00:05:05 (122) 00:07:58 (160) 00:43:32 (449) 01:14:09 (498) 01:22:41
491 Zane Kauliņa 5535 SZ2 S112 00:07:53 (728) 00:11:27 (695) 00:46:27 (571) 01:14:29 (504) 01:22:45
492 Ulvis Trēgers 6073 EY VZ2 V380 00:07:08 (520) 00:10:22 (490) 00:44:28 (479) 01:13:42 (480) 01:22:48
493 Arturs Brikmanis 5376 VZ4 V381 00:05:52 (235) 00:08:43 (246) 00:43:31 (448) 01:14:15 (499) 01:22:49
494 Dina Gira 5891 SZ3 S113 00:07:02 (497) 00:10:40 (543) 00:44:46 (497) 01:13:52 (485) 01:22:52
495 Ģirts Seleckis 5334 VSK noskrien VZ3 V382 00:07:27 (605) 00:10:52 (587) 00:45:17 (522) 01:13:50 (484) 01:22:53
496 Raivo Pienis 5230 ASK Patria VZ3 V383 00:05:56 (245) 00:08:55 (274) 00:41:37 (366) 01:12:43 (449) 01:23:01
497 Jānis Zāle 5809 EY VZ2 V384 00:06:40 (406) 00:09:37 (375) 00:45:30 (530) 01:14:40 (509) 01:23:03
498 Gunita Daldere 5367 SZ2 S114 00:05:34 (186) 00:09:12 (305) 00:43:40 (457) 01:14:00 (491) 01:23:05
499 Baiba Bolgzda 5774 nothing.lv SZ3 S115 00:05:48 (218) 00:08:57 (278) 00:42:25 (393) 01:13:24 (474) 01:23:07
500 Andris Kalniņš 5611 VZ2 V385 00:09:19 (1078) 00:12:46 (950) 00:47:36 (634) 01:15:53 (534) 01:23:08
501 Juris Mortuļevs 6108 VZ3 V386 00:07:58 (747) 00:11:33 (716) 00:46:35 (579) 01:15:06 (519) 01:23:09
502 Vilis Trautmanis 6104 Māris Atpūšas VZ2 V387 00:08:44 (959) 00:12:50 (960) 00:47:44 (640) 01:15:43 (528) 01:23:10
503 Kristers Grava 5753 VZ1 V388 00:05:18 (151) 00:08:30 (214) 00:42:59 (418) 01:13:48 (482) 01:23:13
504 Elīna Romanovska 15219 SZ2 S116 00:06:32 (376) 00:09:35 (370) 00:46:07 (553) 01:14:54 (514) 01:23:14
505 Ilgvars Bebrišs 5836 VZ4 V389 00:07:37 (657) 00:11:11 (647) 00:45:04 (515) 01:15:22 (524) 01:23:17
506 Dovydas Jonaitis 5281 Penki kalnai VZ1 V390 00:07:21 (577) 00:10:21 (489) 00:44:50 (501) 01:15:02 (516) 01:23:20
507 Ieva Krastiņa 5300 SZ2 S117 00:07:17 (557) 00:10:53 (588) 00:45:32 (532) 01:14:37 (508) 01:23:20
508 Rūdis Bundzēns 5437 VZ1 V391 00:06:04 (281) 00:10:06 (448) 00:44:45 (496) 01:14:34 (506) 01:23:24
509 Gints Dreija 5689 SPORTLAND VZ1 V392 00:07:24 (588) 00:10:53 (590) 00:46:29 (572) 01:15:27 (526) 01:23:39
510 Arturs Biezbardis 5557 VZ2 V393 00:08:38 (934) 00:12:15 (854) 00:46:21 (563) 01:14:43 (511) 01:23:41
511 Ernests Jānis Korbs 6225 Orthomol VZ1 V394 00:08:18 (848) 00:11:53 (785) 00:47:07 (606) 01:15:46 (530) 01:23:41
512 Kaspars Korbs 6226 Orthomol Latvija VZ3 V395 00:08:18 (849) 00:11:54 (788) 00:47:14 (613) 01:15:46 (531) 01:23:41
513 Lilita Lauraite 5377 SZ3 S118 00:05:53 (238) 00:09:10 (300) 00:44:55 (507) 01:14:57 (515) 01:23:42
514 Anete Bruževica 6160 Luminor SZ3 S119 00:06:20 (330) 00:09:42 (390) 00:44:04 (475) 01:15:07 (521) 01:23:42
515 Edgars Ogņevs 5946 VZ3 V396 00:08:29 (899) 00:11:52 (781) 00:47:11 (610) 01:15:56 (536) 01:23:46
516 Liene Labsvīra 5469 Siguldas marstona klubs SZ2 S120 00:06:07 (286) 00:09:23 (331) 00:43:19 (437) 01:14:23 (502) 01:23:47
517 Rolands Paļuga 15303 Pļaviņu novada ģimnāzija VZ1 V397 00:06:16 (317) 00:09:23 (334) 00:43:36 (453) 01:14:45 (512) 01:23:50
518 Inga Jurčinska 5952 OptiO SZ2 S121 00:06:24 (351) 00:09:35 (369) 00:43:59 (474) 01:15:13 (523) 01:23:52
519 Ervīns Lūsis 5113 Lūši VZ2 V398 00:06:12 (304) 00:08:44 (250) 00:41:12 (354) 01:14:27 (503) 01:23:53
520 Aleksandrs Ļitvinskis 6196 HAVI Logistics VZ3 V399 00:06:39 (403) 00:09:36 (372) 00:43:13 (432) 01:14:20 (500) 01:23:54
521 Aldis Putniņš 5831 Matisons Runner’s Club VZ2 V400 00:07:48 (705) 00:10:40 (542) 00:44:59 (509) 01:14:42 (510) 01:23:56
522 Paula Pakule 6234 PH Print SZ2 S122 00:07:26 (603) 00:10:58 (607) 00:45:41 (540) 01:15:37 (527) 01:23:59
523 Māris Dambis 5094 VZ2 V401 00:07:22 (583) 00:10:52 (586) 00:45:00 (511) 01:14:22 (501) 01:24:00
524 Viktors Aleksejevs 6120 Aldaris GO VZ2 V402 00:06:36 (388) 00:09:15 (312) 00:42:51 (411) 01:14:29 (505) 01:24:00
525 Līga Brence 6069 VSK Noskrien SZ3 S123 00:07:00 (486) 00:10:38 (534) 00:44:57 (508) 01:15:10 (522) 01:24:01
526 Jānis Šadauskis 5134 Trīs pieni VZ1 V403 00:08:19 (851) 00:11:08 (639) 00:46:30 (573) 01:16:06 (543) 01:24:02
527 Ilze Goša 5167 Maratona klubs SZ3 S124 00:06:10 (295) 00:09:40 (382) 00:45:13 (519) 01:15:05 (518) 01:24:04
528 Jānis Labsvīrs 5793 Siguldas maratona klubs VZ3 V404 00:06:07 (287) 00:09:17 (319) 00:43:34 (450) 01:15:07 (520) 01:24:06
529 Ilze Golovko 5485 Wandoo Finance Group SZ2 S125 00:07:05 (508) 00:10:37 (532) 00:45:42 (541) 01:14:34 (507) 01:24:07
530 Vladimirs Isajevs 5854 VZ3 V405 00:08:34 (920) 00:12:09 (836) 00:47:22 (620) 01:16:04 (542) 01:24:08
531 Ieva Nora Gediņa 5660 Negativus Racing SZ2 S126 00:08:10 (804) 00:11:53 (783) 00:47:29 (627) 01:16:10 (547) 01:24:09
532 Madara Dzalbe-Ķenava 15253 Saldus boksa klubs SZ2 S127 00:06:10 (296) 00:08:53 (270) 00:46:06 (552) 01:15:58 (539) 01:24:11
533 Rihards Djadela 5627 Aldaris Go VZ2 V406 00:08:27 (887) 00:11:58 (803) 00:47:06 (604) 01:16:13 (553) 01:24:22
534 Mārtiņš Krūklis 6243 K4IF Team VZ2 V407 00:10:55 (1175) 00:14:26 (1130) 00:48:44 (682) 01:16:37 (574) 01:24:24
535 Zita Beneševičienė 5213 SLK KURTUVA/VILMERS SZ3 S128 00:06:53 (451) 00:10:13 (465) 00:45:24 (525) 01:15:24 (525) 01:24:25
536 Kristīne Mergina 5948 SZ2 S129 00:07:28 (612) 00:10:46 (566) 00:46:25 (568) 01:15:57 (537) 01:24:27
537 Emmanuelle Piche 6169 Nato SZ2 S130 00:06:59 (478) 00:10:18 (476) 00:45:14 (520) 01:15:45 (529) 01:24:33
538 Veronique Trepanier 6182 Nato SZ2 S131 00:06:59 (479) 00:10:18 (477) 00:45:15 (521) 01:15:47 (532) 01:24:33
539 Kristaps Cīpols 15259 VZ2 V408 00:07:53 (729) 00:11:28 (701) 00:46:39 (582) 01:16:07 (545) 01:24:35
540 Mārtiņš Braslavs 5010 VZ2 V409 00:08:07 (789) 00:11:48 (765) 00:47:14 (612) 01:16:22 (561) 01:24:37
541 Ģirts Magone 6276 VZ2 V410 00:08:29 (900) 00:11:58 (804) 00:47:38 (635) 01:16:33 (570) 01:24:40
542 Reinis Sietiņš 6310 3D Running VZ2 V411 00:07:11 (535) 00:10:20 (486) 00:46:32 (576) 01:16:19 (558) 01:24:40
543 Inmars Didaitis 15268 VZ2 V412 00:07:58 (749) 00:10:55 (597) 00:46:34 (577) 01:16:11 (549) 01:24:42
544 Elvis Teninsons 5680 Moller Auto Krasta VZ2 V413 00:07:46 (697) 00:10:48 (571) 00:45:54 (546) 01:16:12 (551) 01:24:43
545 Rihards Pulkstenis 5562 VZ2 V414 00:08:15 (830) 00:11:50 (774) 00:46:55 (594) 01:16:29 (568) 01:24:46
546 Agnese Kokorevica 6319 Madona SZ2 S132 00:07:51 (722) 00:11:34 (723) 00:47:01 (599) 01:16:24 (563) 01:24:46
547 Mihails Zinčenko 5630 VZ2 V415 00:07:36 (647) 00:11:07 (638) 00:46:47 (589) 01:16:14 (554) 01:24:48
548 Jānis Grundšteins 6221 Baltais VZ2 V416 00:08:48 (971) 00:11:55 (793) 00:47:13 (611) 01:16:26 (565) 01:24:48
549 Agnese Žukova 5499 Olainfarm SZ2 S133 00:07:16 (554) 00:10:36 (529) 00:45:35 (535) 01:15:58 (538) 01:24:50
550 Ieva Kalniņa 5832 SZ2 S134 00:07:45 (689) 00:11:16 (664) 00:46:18 (560) 01:16:16 (557) 01:24:52
551 Oļegs Kopijs 6270 Saldus Boksa klubs VZ2 V417 00:06:58 (475) 00:10:07 (451) 00:45:48 (542) 01:16:01 (540) 01:24:54
552 Emīls Liepiņš 5501 Venden VZ1 V418 00:05:50 (225) 00:08:41 (241) 00:43:53 (469) 01:15:55 (535) 01:25:01
553 Jānis Sēkliņš 5125 VZ3 V419 00:07:37 (652) 00:11:10 (643) 00:45:37 (537) 01:16:07 (544) 01:25:02
554 Ināra Rube 5347 S/K KATRĪNA SZ4 S135 00:06:47 (428) 00:10:36 (528) 00:45:34 (534) 01:16:12 (550) 01:25:06
555 Dace Saveiko 15227 SZ2 S136 00:06:57 (469) 00:10:40 (545) 00:46:20 (562) 01:16:15 (556) 01:25:07
556 Anita Urkauska 5188 Liepāja SZ2 S137 00:06:03 (276) 00:09:35 (367) 00:44:55 (506) 01:16:03 (541) 01:25:08
557 Līga Livdāne 6084 BIODERMA SZ2 S138 00:05:42 (201) 00:08:43 (248) 00:44:53 (505) 01:15:52 (533) 01:25:08
558 Juris Kārkliņš 6100 VZ3 V420 00:06:58 (474) 00:10:06 (449) 00:45:27 (528) 01:16:14 (555) 01:25:09
559 Zane Matuļone 5177 Sporta centrs Jugla SZ2 S139 00:06:18 (321) 00:09:37 (373) 00:45:29 (529) 01:16:09 (546) 01:25:11
560 Ģirts Pijols 6237 PH Print VZ2 V421 00:08:11 (811) 00:11:22 (681) 00:48:57 (693) 01:16:59 (581) 01:25:11
561 Iveta Hāgena 5558 KSMR Fitness Carnikava SZ3 S140 00:07:40 (670) 00:10:58 (605) 00:47:25 (623) 01:16:22 (562) 01:25:12
562 Girts Fridrihsons 6289 VZ2 V422 00:08:31 (909) 00:12:14 (852) 00:47:30 (628) 01:16:21 (560) 01:25:13
563 Roberts Pūgulis 6324 BENU Aptieka VZ3 V423 00:07:48 (709) 00:11:17 (666) 00:45:52 (544) 01:16:31 (569) 01:25:13
564 Elīna Ozoliņa 5309 Matisons Runner's Club SZ2 S141 00:07:10 (528) 00:10:32 (517) 00:45:53 (545) 01:16:38 (575) 01:25:18
565 Anita Hļevicka 5380 SZ3 S142 00:07:30 (619) 00:11:16 (663) 00:47:10 (608) 01:16:36 (573) 01:25:18
566 Artūrs Rozenfelds 6021 Jaunmārupe skrien VZ3 V424 00:08:08 (794) 00:11:25 (691) 00:47:02 (600) 01:17:50 (608) 01:25:20
567 Dina Zūdiņa 5934 SZ3 S143 00:06:38 (397) 00:10:10 (458) 00:45:51 (543) 01:16:12 (552) 01:25:21
568 Mihails Grigorjevs 15302 PROLATIO Systems VZ2 V425 00:08:10 (806) 00:11:38 (734) 00:46:37 (581) 01:16:27 (566) 01:25:21
569 Maija Paunina 5998 SZ2 S144 00:07:24 (591) 00:11:00 (617) 00:47:04 (603) 01:17:04 (582) 01:25:23
570 Agnese Freimane 6109 SZ2 S145 00:06:25 (355) 00:10:17 (475) 00:46:14 (556) 01:16:53 (579) 01:25:23
571 Karīna Sukute 5876 EY SZ2 S146 00:06:47 (432) 00:10:14 (468) 00:44:38 (490) 01:16:26 (564) 01:25:24
572 Artūrs Baltiņš 15292 VZ2 V426 00:07:33 (635) 00:11:04 (632) 00:47:39 (636) 01:16:33 (572) 01:25:27
573 Guntis Strazds 5698 VZ4 V427 00:07:46 (698) 00:10:50 (581) 00:46:22 (564) 01:16:28 (567) 01:25:30
574 Krists Pakulis 5244 DOBELE VZ2 V428 00:07:13 (541) 00:10:33 (521) 00:46:27 (570) 01:16:40 (576) 01:25:32
575 Jānis Liepiņš 15288 VZ2 V429 00:07:14 (550) 00:10:42 (550) 00:46:31 (574) 01:16:33 (571) 01:25:41
576 Kristīne Rozmiaņeca 5861 SPORTLAND SZ2 S147 00:08:03 (776) 00:11:35 (724) 00:47:04 (602) 01:16:52 (578) 01:25:42
577 Evita Hibšmane 5077 SZ2 S148 00:07:45 (687) 00:10:49 (575) 00:45:59 (547) 01:16:20 (559) 01:25:43
578 Intars Metums 5291 Latvijas Finieris VZ3 V430 00:06:51 (445) 00:10:10 (456) 00:45:40 (539) 01:16:46 (577) 01:25:46
579 Reinhards Grīnbergs 6128 VZ2 V431 00:07:49 (715) 00:11:21 (679) 00:47:33 (631) 01:17:24 (590) 01:25:46
580 Linda Grīnberga 6127 SZ2 S149 00:07:09 (526) 00:10:12 (464) 00:45:26 (527) 01:16:53 (580) 01:25:47
581 Liam Edwards 15295 VZ3 V432 00:08:29 (901) 00:12:15 (857) 00:47:27 (625) 01:17:20 (586) 01:25:49
582 Aigars Olavs 5429 VZ2 V433 00:06:08 (288) 00:08:46 (255) 00:43:16 (435) 01:14:50 (513) 01:25:53
583 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5746 Vsk Noskrien SZ3 S150 00:06:38 (394) 00:09:48 (411) 00:45:25 (526) 01:17:36 (599) 01:25:53
584 Oksana Krīgere 5620 SZ2 S151 00:07:54 (730) 00:11:33 (715) 00:47:28 (626) 01:17:25 (591) 01:25:54
585 Guntis Veigulis 5769 VZ2 V434 00:09:12 (1052) 00:12:16 (859) 00:48:40 (680) 01:17:43 (603) 01:25:54
586 Elīna Dūda 6080 BIODERMA SZ2 S152 00:09:12 (1053) 00:12:32 (909) 00:48:39 (679) 01:17:42 (602) 01:25:54
587 Niks Zauls 5026 Limbaži Skrien VZ1 V435 00:17:39 (1229) 00:19:16 (1224) 00:53:20 (870) 01:19:27 (645) 01:25:55
588 Kitija Zaula 5693 Limbaži Skrien SZ1 S153 00:17:39 (1230) 00:19:23 (1225) 00:53:19 (868) 01:19:26 (642) 01:25:55
589 Ralfs Kanģīzeris 5228 VZ1 V436 00:06:39 (400) 00:10:36 (527) 00:45:03 (514) 01:17:35 (598) 01:26:00
590 Mairita Lāce 6093 ASK Patria SZ2 S154 00:07:25 (593) 00:11:17 (665) 00:46:55 (595) 01:17:16 (584) 01:26:08
591 Kyle Vesterdahl 5005 VZ2 V437 00:07:17 (556) 00:10:37 (531) 00:46:58 (597) 01:17:45 (604) 01:26:10
592 Kristaps Brizga 5699 Olainfarm VZ2 V438 00:07:03 (501) 00:09:59 (436) 00:48:25 (665) 01:18:16 (619) 01:26:10
593 Ieva Meijere 5218 SZ2 S155 00:07:27 (604) 00:11:16 (662) 00:46:55 (593) 01:17:19 (585) 01:26:11
594 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5614 VZ2 V439 00:08:09 (798) 00:11:48 (767) 00:47:47 (642) 01:17:33 (596) 01:26:11
595 Sergejs Kubraks 6119 Engures sportam VZ3 V440 00:07:38 (662) 00:11:26 (694) 00:47:20 (619) 01:17:32 (595) 01:26:11
596 Stephanie Pike 6171 Nato SZ3 S156 00:06:20 (331) 00:09:52 (420) 00:47:23 (621) 01:18:03 (615) 01:26:21
597 Anete Pažusa 5149 SZ2 S157 00:07:31 (623) 00:11:11 (646) 00:47:04 (601) 01:17:27 (592) 01:26:24
598 Aivars Beldavs 5541 VZ3 V441 00:07:41 (673) 00:10:49 (577) 00:46:02 (550) 01:18:01 (614) 01:26:28
599 Antra Kanušniece 5550 BIODERMA SZ2 S158 00:06:55 (461) 00:10:10 (457) 00:46:23 (565) 01:17:09 (583) 01:26:28
600 Krišjānis Stepiņš 6055 Purva Kurmji VZ2 V442 00:07:18 (563) 00:10:43 (553) 00:46:46 (588) 01:17:28 (593) 01:26:35
601 Saiva Sokolova 5075 SZ3 S159 00:06:56 (464) 00:10:30 (514) 00:46:40 (583) 01:17:22 (588) 01:26:36
602 Silvija Veide 5212 DC VECSALACAS UNITED SZ2 S160 00:06:34 (380) 00:09:58 (431) 00:46:45 (586) 01:17:21 (587) 01:26:36
603 Ņikita Šikins 5744 VZ1 V443 00:09:21 (1085) 00:12:34 (914) 00:48:37 (678) 01:17:48 (606) 01:26:37
604 Iveta Bērziņa 5554 Riga Runners SZ2 S161 00:07:11 (533) 00:10:57 (603) 00:46:45 (587) 01:17:29 (594) 01:26:38
605 Madara Dambe-Krastkalne 5955 SZ2 S162 00:08:13 (822) 00:12:04 (821) 00:48:21 (661) 01:17:59 (613) 01:26:38
606 Evita Zemlīte 5379 SZ3 S163 00:07:45 (688) 00:11:13 (654) 00:47:36 (633) 01:17:53 (610) 01:26:39
607 Dace Vesterdāla 5446 SZ2 S164 00:07:17 (558) 00:10:35 (523) 00:47:00 (598) 01:17:52 (609) 01:26:39
608 Rolands Rudovskis 5159 VZ2 V444 00:09:15 (1061) 00:12:30 (898) 00:49:09 (705) 01:18:56 (632) 01:26:40
609 Baiba Mežgaile 6260 Limbaži SKRIEN SZ3 S165 00:07:05 (510) 00:10:03 (443) 00:47:40 (637) 01:18:36 (627) 01:26:45
610 Līva Leimane 5396 Riga Runners SZ2 S166 00:07:12 (536) 00:10:42 (548) 00:47:41 (638) 01:18:07 (617) 01:26:46
611 Elmārs Martinsons 5722 EY VZ3 V445 00:08:22 (864) 00:12:05 (825) 00:48:18 (657) 01:18:53 (631) 01:26:49
612 Jānis Kaupers 5644 DPD LATVIJA VZ2 V446 00:08:21 (861) 00:11:18 (667) 00:46:32 (575) 01:17:54 (611) 01:26:50
613 Rigonda Ņikiforova 5055 Matisons Runner's Club SZ2 S167 00:06:58 (470) 00:10:52 (585) 00:48:13 (652) 01:18:26 (622) 01:26:52
614 Aivars Freimanis 5553 Fredis VZ2 V447 00:06:27 (359) 00:09:23 (332) 00:45:18 (523) 01:17:47 (605) 01:27:03
615 Raitis Puriņš 15243 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas VZ4 V448 00:07:08 (521) 00:10:19 (483) 00:44:29 (480) 01:16:10 (548) 01:27:03
616 Kristīna Veļjaņinova 6142 - SZ2 S168 00:07:45 (692) 00:11:35 (725) 00:47:42 (639) 01:17:55 (612) 01:27:04
617 Kārlis Mičulis 5294 VZ2 V449 00:08:01 (764) 00:10:59 (611) 00:47:16 (615) 01:18:05 (616) 01:27:05
618 Liene Sirmā 5480 SZ2 S169 00:07:14 (546) 00:10:51 (582) 00:47:17 (616) 01:17:49 (607) 01:27:06
619 Edgars Zēbergs 5573 Lidosta “Rīga” VZ1 V450 00:06:47 (430) 00:09:37 (374) 00:44:38 (489) 01:17:38 (600) 01:27:06
620 Lelde Sarma 5056 SZ2 S170 00:07:18 (561) 00:10:49 (574) 00:48:02 (646) 01:18:35 (626) 01:27:08
621 Anna Zuntmane 5556 SZ2 S171 00:07:23 (585) 00:10:53 (589) 00:48:09 (649) 01:18:27 (624) 01:27:09
622 Andris Riekstiņš 5467 VZ3 V451 00:06:56 (466) 00:10:54 (591) 00:47:33 (630) 01:18:27 (623) 01:27:11
623 Erlands Krivāns 5567 VZ2 V452 00:08:12 (816) 00:11:57 (800) 00:49:23 (711) 01:19:10 (636) 01:27:14
624 Inese Upite 5372 SZ2 S172 00:07:01 (490) 00:10:40 (540) 00:48:20 (660) 01:18:13 (618) 01:27:15
625 Aldis Strožs 5111 VZ3 V453 00:05:59 (261) 00:09:25 (336) 00:45:05 (516) 01:17:34 (597) 01:27:17
626 Jānis Baltiņš 6126 Olainfarm VZ2 V454 00:08:09 (802) 00:11:12 (653) 00:48:01 (645) 01:18:41 (630) 01:27:20
627 Juris Balandis 5548 Marienburgas Vilki VZ2 V455 00:05:42 (200) 00:08:25 (202) 00:45:38 (538) 01:18:40 (629) 01:27:35
628 Kristaps Mikelsons 5794 IM ADORNMENT VZ2 V456 00:06:55 (463) 00:10:35 (524) 00:46:57 (596) 01:18:21 (620) 01:27:35
629 Dace Liepiņa 5710 SZ3 S173 00:06:01 (271) 00:09:33 (361) 00:46:04 (551) 01:17:40 (601) 01:27:36
630 Ieva Ziemele 5628 RL Grupa SZ2 S174 00:07:37 (654) 00:11:29 (703) 00:48:36 (676) 01:19:14 (637) 01:27:38
631 Ivan UNGER 6181 Nato VZ3 V457 00:05:37 (193) 00:09:45 (403) (1233) (1233) 01:27:46
632 Ansis Kuplis 5679 WWW.RUNNING.LV VZ3 V458 00:08:41 (946) 00:11:55 (790) 00:51:28 (778) 01:19:51 (661) 01:27:55
633 Mārcis Megnis 5053 VZ2 V459 00:07:11 (532) 00:10:39 (538) 00:46:50 (592) 01:18:59 (633) 01:27:58
634 Vita Rancāne 6014 SZ2 S175 00:08:36 (924) 00:12:18 (865) 00:51:03 (768) 01:19:46 (658) 01:28:01
635 Aleksandra Domanska 6085 BIODERMA SZ2 S176 00:06:56 (467) 00:10:26 (506) 00:46:14 (555) 01:17:23 (589) 01:28:01
636 Agnese Goba 15290 SZ2 S177 00:07:58 (750) 00:12:00 (811) 00:49:08 (704) 01:19:26 (644) 01:28:05
637 Simona Birkenberga 5180 LIESMA SZ2 S178 00:06:48 (434) 00:10:44 (557) 00:46:49 (591) 01:19:29 (646) 01:28:06
638 Edgars Goba 8141 Salaspils Zīriņi VZ3 V460 00:07:57 (743) 00:11:58 (805) 00:49:08 (703) 01:19:26 (643) 01:28:06
639 Zaneta Urbietiene 5364 5 kalnai SZ3 S179 00:07:34 (639) 00:11:25 (689) 00:48:31 (671) 01:19:26 (641) 01:28:07
640 Antons Dolgopolovs 5226 VZ2 V461 00:08:25 (878) 00:11:36 (726) 00:48:41 (681) 01:19:34 (648) 01:28:08
641 Igors Rižikovs 5618 Olainfarm VZ2 V462 00:08:42 (951) 00:12:05 (823) 00:49:10 (706) 01:18:29 (625) 01:28:08
642 Mārcis Grinbergs 5570 RR VZ2 V463 00:08:00 (759) 00:11:38 (732) 00:48:51 (688) 01:19:36 (651) 01:28:10
643 Lana Radčenko 6091 Saldus Boksa Klubs SZ2 S180 00:06:49 (438) 00:10:46 (567) 00:46:48 (590) 01:19:30 (647) 01:28:11
644 Anastasija Samete 5422 SZ2 S181 00:07:30 (620) 00:11:15 (660) 00:47:09 (607) 01:19:39 (654) 01:28:12
645 Verners Vitkovskis 5207 Vitkovsky Team VZ1 V464 00:07:33 (632) 00:11:14 (655) 00:48:20 (659) 01:19:35 (650) 01:28:25
646 Zane Berdaškeviča 5678 SPORTLAND SZ2 S182 00:08:17 (843) 00:12:08 (833) 00:48:47 (685) 01:19:22 (639) 01:28:29
647 Kaspars Reķis 15257 VZ2 V465 00:07:46 (700) 00:11:33 (717) 00:48:16 (656) 01:18:36 (628) 01:28:30
648 Andrejs Golubčikovs 5506 VZ2 V466 00:08:29 (898) 00:11:59 (806) 00:47:10 (609) 01:19:09 (635) 01:28:31
649 Maruta Krūmiņa 5420 Maratona klubs SZ2 S183 00:07:33 (633) 00:11:38 (731) 00:48:53 (690) 01:19:42 (657) 01:28:33
650 Ģirts Vitkovskis 5637 Kokkopis Vitkovskis VZ2 V467 00:08:05 (782) 00:11:48 (768) 00:50:43 (755) 01:20:04 (667) 01:28:34
651 Laura Freimane 6274 Skrienam Liepājā SZ2 S184 00:07:12 (539) 00:10:48 (573) 00:48:24 (664) 01:19:54 (663) 01:28:35
652 Mikus Poikans 5608 VZ1 V468 00:08:34 (918) 00:12:34 (913) 00:50:19 (740) 01:20:15 (672) 01:28:40
653 Jurģis Ķikulis 5031 VZ2 V469 00:07:55 (733) 00:11:53 (782) 00:49:41 (716) 01:20:12 (670) 01:28:43
654 Ieva Kalere 5390 SZ2 S185 00:07:06 (513) 00:10:43 (551) 00:47:31 (629) 01:19:25 (640) 01:28:44
655 Peep Ristmägi 5481 JK Hermes VZ4 V470 00:06:50 (440) 00:10:24 (495) 00:47:34 (632) 01:19:38 (653) 01:28:44
656 Santa Birģele 5867 VSK Noskrien SZ2 S186 00:07:19 (566) 00:11:05 (634) 00:48:46 (684) 01:19:47 (659) 01:28:45
657 Ruta Poikāne 5609 SZ3 S187 00:08:33 (914) 00:12:23 (880) 00:49:11 (707) 01:19:49 (660) 01:28:46
658 Mārtiņš Smalkais 6141 EY VZ2 V471 00:07:52 (726) 00:11:42 (747) 00:48:13 (653) 01:19:41 (656) 01:28:50
659 Aigars Kājiņš 6068 AK VZ3 V472 00:06:16 (315) 00:09:16 (318) 00:44:27 (478) 01:18:23 (621) 01:28:52
660 Viesturs Tohvs 5944 VZ3 V473 00:06:37 (391) 00:10:08 (452) 00:46:01 (549) 01:19:34 (649) 01:28:54
661 Monika Lemese 5599 LSC SZ3 S188 00:06:17 (319) 00:10:14 (467) 00:47:59 (643) 01:19:53 (662) 01:28:55
662 Maruta Eriņa 5859 Individ. SZ2 S189 00:08:13 (821) 00:12:07 (831) 00:50:18 (739) 01:20:14 (671) 01:28:56
663 Ingars Tiltiņš 5622 VZ3 V474 00:06:52 (450) 00:10:15 (469) 00:46:19 (561) 01:19:39 (655) 01:28:58
664 Gunta Lebedoka 5284 OK Kurmis SZ4 S190 00:07:31 (625) 00:10:59 (610) 00:50:01 (724) 01:21:04 (693) 01:29:05
665 Valdis Sirsniņš 5470 VZ4 V475 00:05:51 (229) 00:09:29 (346) 00:47:15 (614) 01:20:00 (666) 01:29:06
666 Kristīne Šmite-Šņigirova 5210 SZ2 S191 00:08:17 (840) 00:12:13 (848) 00:48:49 (686) 01:20:32 (678) 01:29:11
667 Julija Belokopitova 5362 Zoorbagan SZ3 S192 00:07:16 (552) 00:11:22 (680) 00:50:51 (760) 01:20:30 (676) 01:29:20
668 Didzis Krīgers 6107 VZ4 V476 00:07:34 (642) 00:11:37 (730) 00:49:21 (710) 01:20:21 (675) 01:29:20
669 Solvita Pujāte 6279 SK Katrīna SZ2 S193 00:07:32 (631) 00:11:20 (675) 00:50:12 (734) 01:20:39 (683) 01:29:21
670 Edgars Krastiņš 15284 VZ2 V477 00:07:39 (669) 00:11:23 (682) 00:48:30 (670) 01:20:37 (681) 01:29:33
671 Renāte Kubliņa-Ķemere 6202 SZ2 S194 00:06:26 (358) 00:10:20 (485) 00:48:58 (694) 01:21:25 (698) 01:29:38
672 Anete Eliņa 15271 SZ2 S195 00:08:08 (796) 00:11:48 (770) 00:49:07 (702) 01:20:11 (669) 01:29:40
673 Sintija Kārkliņa 5398 SZ1 S196 00:08:14 (826) 00:12:10 (841) 00:49:57 (720) 01:20:45 (687) 01:29:41
674 Vilmārs Mangalis 5805 Pēdējā elpa VZ2 V478 00:07:36 (648) 00:11:12 (651) 00:49:06 (701) 01:20:42 (684) 01:29:44
675 Inese Midrijāne 5235 Mammadaba SZ4 S197 00:06:48 (435) 00:10:46 (563) 00:48:14 (654) 01:19:57 (665) 01:29:48
676 Kaspars Salenieks 6101 Emergn #optimized4running VZ2 V479 00:08:02 (771) 00:10:51 (583) 00:48:12 (651) 01:20:33 (680) 01:29:48
677 Andrejs Pētersons 5527 VZ2 V480 00:08:40 (941) 00:12:13 (849) 00:50:26 (748) 01:21:00 (692) 01:29:55
678 Māra Krūmiņa 6044 Krūmiņi SZ1 S198 00:08:12 (817) 00:12:16 (860) 00:49:58 (721) 01:21:29 (699) 01:29:59
679 Ilona Bēmere 6016 Baldones skriešanas komanda SZ3 S199 00:07:45 (690) 00:11:34 (722) 00:48:45 (683) 01:20:32 (679) 01:30:00
680 Dace Ronimoisa 5100 Supervaroņu treniņi SZ3 S200 00:08:26 (881) 00:12:25 (883) 00:50:15 (736) 01:20:56 (690) 01:30:02
681 Aivis Rumba 5827 OldSnails VZ2 V481 00:06:27 (360) 00:08:59 (283) 00:46:17 (559) 01:19:56 (664) 01:30:07
682 Džaneta Suta 6288 SZ4 S201 00:08:13 (823) 00:12:25 (884) 00:49:17 (708) 01:20:53 (688) 01:30:14
683 Dana Rudzīte-Ločmele 5146 SZ2 S202 00:07:29 (614) 00:10:49 (576) 00:48:37 (677) 01:20:16 (673) 01:30:20
684 Liene Linde 6254 SZ2 S203 00:06:48 (437) 00:10:01 (440) 00:45:59 (548) 01:20:31 (677) 01:30:20
685 Edgars Bariss 5842 VZ2 V482 00:08:13 (819) 00:11:28 (699) 00:48:54 (691) 01:21:07 (695) 01:30:21
686 Andris Dūzens 5512 VZ2 V483 00:08:33 (913) 00:12:20 (872) 00:50:49 (758) 01:21:19 (696) 01:30:22
687 Leo Vīksna 5826 VZ3 V484 00:07:51 (720) 00:11:28 (698) 00:48:18 (658) 01:20:42 (685) 01:30:29
688 Andris Ratkus 5992 Alfis SIA VZ2 V485 00:09:43 (1137) 00:13:40 (1075) 00:52:59 (850) 01:23:15 (754) 01:30:33
689 Māra Zepa 5082 SZ3 S204 00:07:28 (611) 00:11:12 (650) 00:48:30 (669) 01:20:38 (682) 01:30:36
690 Mikus Saulītis 5116 VZ2 V486 00:06:40 (404) 00:10:16 (470) 00:46:42 (584) 01:20:09 (668) 01:30:39
691 Jānis Pērkons 5719 Emergn #optimized4running VZ3 V487 00:08:09 (800) 00:11:54 (787) 00:47:20 (618) 01:19:02 (634) 01:30:39
692 Dana Veselova 5104 Rēzeknes novads SZ2 S205 00:08:45 (960) 00:12:23 (879) 00:52:07 (808) 01:22:10 (716) 01:30:40
693 Gvido Kalniņš 5616 VZ2 V488 00:08:22 (862) 00:11:58 (802) 00:48:28 (668) 01:21:49 (709) 01:30:40
694 Ilze Galviņa 5813 SZ2 S206 00:06:23 (344) 00:09:45 (402) 00:46:44 (585) 01:19:36 (652) 01:30:50
695 Lina Robate 5242 SZ3 S207 00:07:31 (624) 00:11:21 (677) 00:48:53 (689) 01:21:38 (704) 01:30:51
696 Baiba Gusta 5745 DNB Servisa centrs SZ2 S208 00:07:49 (712) 00:11:42 (745) 00:49:18 (709) 01:21:32 (702) 01:30:51
697 Elza Rozenstrauha 6002 SZ1 S209 00:08:00 (761) 00:11:53 (784) 00:52:21 (823) 01:22:24 (724) 01:30:53
698 Ivars Liepiņš 6271 Lustes VZ3 V489 00:06:30 (366) 00:09:55 (427) 00:46:36 (580) 01:21:23 (697) 01:30:53
699 Linda Megro 6295 SZ1 S210 00:08:01 (766) 00:11:55 (794) 00:52:21 (824) 01:22:25 (725) 01:30:53
700 Santa Niedola 5173 3D Running SZ2 S211 00:06:58 (471) 00:10:27 (507) 00:48:04 (647) 01:20:54 (689) 01:30:54
701 Uldis Zīle 5694 VSK Noskrien VZ4 V490 00:06:54 (457) 00:10:11 (461) 00:47:27 (624) 01:21:57 (711) 01:30:54
702 Andra Stiebre 5028 Draugiem Group SZ2 S212 00:08:24 (871) 00:12:20 (869) 00:48:51 (687) 01:21:06 (694) 01:30:55
703 Guntis Domburs 5043 Individual VZ2 V491 00:08:16 (834) 00:11:56 (796) 00:50:24 (746) 01:22:01 (714) 01:30:55
704 Laine Else 5517 SIA Joker Ltd. SZ2 S213 00:07:39 (668) 00:11:36 (727) 00:50:09 (731) 01:22:08 (715) 01:30:55
705 Mārtiņš Pakulis 6099 EY VZ2 V492 00:08:03 (778) 00:11:14 (658) 00:48:34 (675) 01:21:50 (710) 01:30:56
706 Anete Viziņa 5093 SZ1 S214 00:08:16 (835) 00:12:21 (875) 00:50:27 (749) 01:22:13 (717) 01:30:58
707 Aleksejs Ērglis 5063 VZ2 V493 00:07:56 (735) 00:11:31 (708) 00:49:37 (712) 01:21:40 (706) 01:31:00
708 Antra Berkina 5069 SZ2 S215 00:07:56 (736) 00:11:33 (714) 00:49:38 (713) 01:21:45 (707) 01:31:03
709 Mārtiņš Torsters 5502 VZ2 V494 00:06:52 (449) 00:10:03 (442) 00:48:16 (655) 01:20:19 (674) 01:31:06
710 Marita Lapa 5385 Autostarts.lv SZ3 S216 00:07:09 (522) 00:11:07 (637) 00:50:02 (725) 01:22:00 (713) 01:31:07
711 Madara Puliņa 5143 Saldus Boksa Klubs SZ2 S217 00:06:22 (338) 00:10:09 (453) 00:48:10 (650) 01:21:00 (691) 01:31:11
712 Elīna Medne 5797 SZ2 S218 00:09:21 (1087) 00:13:04 (1002) 00:51:01 (764) 01:22:26 (726) 01:31:12
713 Aleksejs Gavrilovs 5833 VZ2 V495 00:09:20 (1082) 00:13:03 (999) 00:51:02 (766) 01:22:27 (728) 01:31:13
714 Inese RĪna 5288 SZ2 S219 00:07:37 (653) 00:11:37 (728) 00:50:26 (747) 01:22:17 (719) 01:31:14
715 Inga Lekstīte 5963 Trīnīši SZ2 S220 00:07:24 (590) 00:11:01 (621) 00:48:27 (667) 01:21:47 (708) 01:31:14
716 Jānis Kanuševskis 5062 VZ2 V496 00:08:19 (850) 00:12:06 (827) 00:51:36 (783) 01:22:23 (722) 01:31:16
717 Inga Priedīte 5893 Latvijas Finieris SZ3 S221 00:06:37 (390) 00:10:13 (466) 00:48:33 (674) 01:21:31 (701) 01:31:17
718 Dace Limmere 5798 Maushi SZ2 S222 00:07:02 (496) 00:10:54 (593) 00:48:22 (662) 01:21:31 (700) 01:31:22
719 Estere Romanovska 5032 Olainfarm SZ1 S223 00:08:15 (828) 00:12:26 (886) 00:50:34 (752) 01:22:43 (738) 01:31:26
720 Arvils Pekuless 15232 VZ2 V497 00:08:37 (931) 00:12:29 (897) 00:51:26 (775) 01:22:18 (720) 01:31:27
721 Dārta Pētersone 15304 SZ2 S224 00:08:49 (978) 00:12:26 (889) 00:51:26 (776) 01:22:23 (723) 01:31:27
722 Kristaps Kunrads 5775 VZ2 V498 00:07:49 (714) 00:11:18 (668) 00:46:15 (557) 01:21:33 (703) 01:31:37
723 Mikus Salcēvičs 5662 VZ3 V499 00:07:59 (754) 00:11:44 (751) 00:50:13 (735) 01:22:34 (733) 01:31:41
724 Dace Mačevska 6299 VSK Noskrien SZ2 S225 00:07:36 (651) 00:11:14 (659) 00:49:50 (717) 01:22:42 (737) 01:31:42
725 Maija Milbrete 5932 SZ2 S226 00:08:16 (837) 00:12:01 (813) 00:50:44 (756) 01:22:44 (739) 01:31:54
726 Andris Vilde 5585 If Apdrošināšana VZ2 V500 00:06:28 (362) 00:10:07 (450) 00:48:33 (673) 01:22:30 (730) 01:32:00
727 Edgars Mucenieks 5851 VZ2 V501 00:08:13 (820) 00:11:32 (711) 00:48:59 (695) 01:22:26 (727) 01:32:06
728 Krišs Borītis 6266 Deered VZ2 V502 00:07:13 (545) 00:10:56 (601) 00:47:59 (644) 01:21:38 (705) 01:32:07
729 Diāna Elizabete Daukšte 5626 SZ1 S227 00:07:00 (483) 00:09:55 (426) 00:48:24 (663) 01:22:31 (731) 01:32:09
730 Uldis Gailītis 5806 VZ2 V503 00:07:04 (505) 00:09:45 (401) 00:48:32 (672) 01:22:21 (721) 01:32:11
731 Anna Grāmatniece 5849 SZ4 S228 00:07:23 (586) 00:11:25 (690) 00:49:56 (719) 01:22:42 (736) 01:32:11
732 Dārijs Rozenblats 5383 VZ1 V504 00:07:26 (599) 00:11:03 (627) 00:48:26 (666) 01:22:35 (734) 01:32:12
733 Agnese Irbīte 5513 Lidosta “Rīga” SZ2 S229 00:07:00 (482) 00:10:24 (496) 00:47:19 (617) 01:23:21 (759) 01:32:12
734 Tore Thun 5938 VZ2 V505 00:08:40 (942) 00:12:37 (923) 00:50:20 (742) 01:22:28 (729) 01:32:13
735 Ernests Pētersons 5310 VZ2 V506 00:07:38 (660) 00:11:24 (683) 00:50:06 (728) 01:22:41 (735) 01:32:14
736 Kristīne Grava 5760 SZ2 S230 00:08:03 (774) 00:12:11 (842) 00:51:12 (770) 01:22:54 (741) 01:32:16
737 Laura Zvīdre 15280 SZ2 S231 00:09:29 (1111) 00:13:22 (1042) 00:52:00 (801) 01:23:02 (744) 01:32:16
738 Anete Ozoliņa 5110 SZ2 S232 00:08:28 (891) 00:12:03 (816) 00:52:03 (804) 01:23:10 (749) 01:32:17
739 Mārcis Viļums 5131 VZ3 V507 00:08:27 (885) 00:12:24 (881) 00:52:19 (821) 01:23:39 (771) 01:32:18
740 Kaspars Kalniņš 5147 VZ2 V508 00:08:27 (886) 00:12:22 (878) 00:52:19 (822) 01:23:37 (769) 01:32:18
741 Anna Temerova-Allena 5787 Labs starts SZ3 S233 00:07:29 (616) 00:10:59 (614) 00:49:05 (700) 01:23:02 (743) 01:32:18
742 Inga Nartiša 5869 MAILIGEN SZ2 S234 00:08:53 (988) 00:12:52 (966) 00:52:22 (825) 01:23:07 (748) 01:32:18
743 Agita Spura 6236 PH Print SZ2 S235 00:08:41 (948) 00:12:46 (952) 00:51:13 (771) 01:22:50 (740) 01:32:21
744 Ruta Jansone 5568 VSK Noskrien/ SK Dzērvene SZ2 S236 00:07:46 (696) 00:11:55 (789) 00:52:02 (803) 01:23:04 (746) 01:32:23
745 Anita Šķinuma 15272 SZ2 S237 00:08:28 (896) 00:12:25 (885) 00:50:36 (753) 01:23:26 (763) 01:32:24
746 Rinalds Rūsis 6159 Luminor VZ2 V509 00:08:22 (865) 00:12:18 (866) 00:52:58 (849) 01:23:34 (767) 01:32:25
747 Dainis Sakalausks 5036 Vudlande VZ3 V510 00:09:01 (1014) 00:12:10 (839) 00:51:31 (780) 01:23:17 (755) 01:32:26
748 Uldis Kalniņš 5457 Domdaris VZ3 V511 00:08:44 (956) 00:12:26 (887) 00:53:03 (854) 01:23:23 (761) 01:32:27
749 Sintija Auguste 6033 SZ2 S238 00:07:54 (732) 00:11:47 (764) 00:51:00 (762) 01:23:11 (751) 01:32:28
750 Jānis Lehtla 5796 CosmoProb VZ2 V512 00:08:03 (775) 00:11:04 (630) 00:52:30 (833) 01:24:16 (789) 01:32:31
751 Jevgenijs Kurovs 5968 VZ2 V513 00:08:38 (935) 00:12:41 (935) 00:52:32 (835) 01:23:13 (752) 01:32:31
752 Juris Ķibilds 5667 SELGA VZ2 V514 00:08:06 (786) 00:12:06 (828) 00:50:11 (733) 01:23:10 (750) 01:32:32
753 Aivis Pijols 6238 PH Print VZ2 V515 00:08:11 (812) 00:11:32 (713) 00:51:53 (793) 01:23:47 (777) 01:32:33
754 Dace Kadiķe 5305 SZ2 S239 00:08:50 (980) 00:12:48 (955) 00:52:29 (832) 01:23:55 (781) 01:32:34
755 Mārtiņš Kadiķis 5307 VZ2 V516 00:08:49 (973) 00:12:49 (957) 00:52:27 (829) 01:23:55 (782) 01:32:34
756 Inga Vīksna 5214 Kocēnu MTB SZ3 S240 00:07:07 (516) 00:11:07 (636) 00:49:55 (718) 01:22:57 (742) 01:32:39
757 Alise Lapina 5897 Atea Global Services SZ2 S241 00:07:01 (492) 00:11:24 (686) 00:50:50 (759) 01:23:03 (745) 01:32:39
758 Jevgenijs Sološičs 6116 Accenture VZ2 V517 00:08:53 (992) 00:12:53 (970) 00:52:56 (848) 01:24:27 (791) 01:32:39
759 Toms Kleins 5823 Inbank Latvia, SIA VZ2 V518 00:06:46 (426) 00:10:23 (492) 00:49:40 (715) 01:23:18 (756) 01:32:45
760 Rūdolfs Rutkovskis 5555 VZ2 V519 00:06:46 (424) 00:10:25 (501) 00:49:39 (714) 01:23:21 (760) 01:32:47
761 Eva Sniķere 6158 Luminor SZ2 S242 00:07:04 (507) 00:10:38 (535) 00:50:23 (745) 01:23:06 (747) 01:32:47
762 Gints Žumburs 5095 VZ3 V520 00:07:39 (664) 00:11:21 (676) 00:48:09 (648) 01:21:58 (712) 01:32:55
763 Toms Stonkus 5221 VZ2 V521 00:07:02 (494) 00:10:47 (568) 00:47:47 (641) 01:22:33 (732) 01:32:56
764 Markuss Gaļinovskis 15224 RUN 4 SUN VZ1 V522 00:07:46 (699) 00:11:48 (769) 00:50:33 (751) 01:23:25 (762) 01:32:57
765 Laura Kalniņa 5388 Matisons Runner's Club SZ3 S243 00:07:09 (523) 00:10:59 (613) 00:49:02 (697) 01:23:42 (774) 01:32:59
766 Agnese Matisone 5980 Matisons Runner's Club SZ3 S244 00:07:09 (525) 00:10:56 (600) 00:49:04 (699) 01:23:41 (773) 01:32:59
767 Aleksandrs Vozņuks 5525 PROLATIO Systems VZ2 V523 00:08:25 (880) 00:12:12 (845) 00:52:36 (838) 01:23:57 (783) 01:33:00
768 Gunta Jirgensone 5933 Swedbank SZ2 S245 00:08:14 (827) 00:11:42 (746) 00:52:06 (807) 01:23:57 (784) 01:33:00
769 Iveta Stūrīte 5392 SZ2 S246 00:07:34 (640) 00:11:30 (706) 00:50:48 (757) 01:23:30 (764) 01:33:05
770 Lelde Vancoviča 5335 Nūjo vesels SZ3 S247 00:07:43 (682) 00:11:20 (672) 00:51:46 (787) 01:23:31 (765) 01:33:06
771 Viktors Griņevičs 5748 ABC software VZ3 V524 00:08:44 (957) 00:12:38 (926) 00:51:50 (791) 01:23:32 (766) 01:33:06
772 Ondrej Moudr 6170 Nato VZ2 V525 00:07:52 (727) 00:11:46 (760) 00:50:17 (738) 01:24:47 (798) 01:33:07
773 Blaž Cugmas 5048 Slovenija VZ2 V526 00:07:42 (675) 00:10:44 (554) 00:51:30 (779) 01:23:50 (779) 01:33:11
774 Alfonz Cugmas 5049 Slovenija VZ4 V527 00:07:42 (676) 00:11:54 (786) 00:51:28 (777) 01:23:49 (778) 01:33:11
775 Edgars Rubezis 5574 VZ3 V528 00:07:14 (547) 00:10:26 (504) 00:43:45 (461) 01:19:21 (638) 01:33:12
776 Kristīne Antužāne 5875 SZ2 S248 00:09:18 (1075) 00:13:13 (1024) 00:51:58 (798) 01:23:47 (776) 01:33:19
777 Ina Eigenfelde 5575 Mansardi SZ2 S249 00:09:09 (1036) 00:12:54 (973) 00:52:07 (809) 01:24:39 (794) 01:33:22
778 Reinis Virsis - Šneiders 5967 VZ2 V529 00:08:01 (765) 00:11:55 (792) 00:50:19 (741) 01:23:51 (780) 01:33:24
779 Anna Dance 5012 Rigas Satiksme SZ3 S250 00:08:08 (792) 00:12:10 (838) 00:52:28 (831) 01:24:30 (792) 01:33:25
780 Endija Rutule 5270 SZ1 S251 00:06:11 (298) 00:09:22 (329) 00:52:08 (810) 01:24:30 (793) 01:33:25
781 Aigars Rudzītis 5584 VZ2 V530 00:09:09 (1038) 00:13:51 (1088) 00:55:58 (952) 01:24:56 (806) 01:33:26
782 Svetlana Maskaļa 5647 SB19_KLUBS_MRC SZ3 S252 00:09:14 (1060) 00:12:55 (977) 00:53:25 (874) 01:24:54 (803) 01:33:30
783 Zane Pelčere 15230 SZ2 S253 00:07:57 (744) 00:11:55 (795) 00:51:00 (763) 01:23:36 (768) 01:33:39
784 Aiva Kukmilka 5195 SZ3 S254 00:06:56 (465) 00:10:44 (558) 00:49:01 (696) 01:23:45 (775) 01:33:41
785 Gunita Butāne 15235 Zemgales Ziņas SZ3 S255 00:07:20 (575) 00:11:28 (700) 00:50:08 (730) 01:23:37 (770) 01:33:43
786 Sergejs Tišelovičs 5181 VZ3 V531 00:09:00 (1009) 00:12:34 (912) 00:53:05 (856) 01:25:03 (810) 01:33:44
787 Klăvs Eglītis 5999 VZ2 V532 00:09:19 (1079) 00:13:28 (1055) 00:52:44 (844) 01:24:55 (805) 01:33:45
788 Andrejs Leontjevs 15263 VZ2 V533 00:04:51 (97) 00:07:03 (83) 00:32:46 (98) 00:54:34 (89) 01:33:48
789 Ingus Sāvičs 5460 VZ2 V534 00:07:25 (592) 00:11:05 (633) 00:50:04 (727) 01:23:19 (757) 01:33:50
790 Zanda Ruskule 5610 Gjensidige SZ2 S256 00:07:17 (559) 00:11:00 (616) 00:50:03 (726) 01:24:27 (790) 01:33:50
791 Zane Martinsone 5991 SZ2 S257 00:08:00 (760) 00:12:18 (864) 00:53:00 (852) 01:24:57 (807) 01:33:51
792 Agnese Zīlīte 5399 SZ2 S258 00:07:39 (667) 00:11:51 (777) 00:50:32 (750) 01:23:15 (753) 01:33:52
793 Ernests Važa 5615 VZ2 V535 00:09:26 (1102) 00:13:14 (1025) 00:53:34 (881) 01:25:03 (811) 01:33:52
794 Kristīne Freimane 5624 Accenture SZ2 S259 00:08:09 (799) 00:12:15 (855) 00:52:38 (841) 01:25:26 (824) 01:33:52
795 Jesse Ladia 6186 Nato VZ2 V536 00:09:11 (1048) 00:12:40 (932) 00:53:22 (872) 01:24:49 (799) 01:33:53
796 Zinta Simanoviča 5909 SZ2 S260 00:09:00 (1012) 00:13:11 (1019) 00:53:07 (858) 01:25:03 (812) 01:33:54
797 Martins Jansons 15275 VZ2 V537 00:09:29 (1110) 00:13:23 (1046) 00:52:01 (802) 01:27:35 (859) 01:33:56
798 Dace Bērziņa 6115 SZ3 S261 00:07:45 (691) 00:11:50 (775) 00:52:04 (805) 01:24:45 (796) 01:34:05
799 Ainārs Zeile 7011 VZ2 V538 00:09:17 (1070) 00:13:02 (997) 00:52:18 (820) 01:24:08 (787) 01:34:06
800 Māris Eliņš 15270 VZ2 V539 00:08:08 (795) 00:11:39 (737) 00:52:16 (819) 01:24:15 (788) 01:34:08
801 Ruta Malacanova 5686 Swedbank SZ3 S262 00:08:46 (964) 00:12:40 (931) 00:53:01 (853) 01:24:47 (797) 01:34:09
802 Kristaps Štelmahers 5391 KALĒJS VZ2 V540 00:08:18 (845) 00:11:57 (799) 00:51:57 (797) 01:23:58 (785) 01:34:13
803 Arvo Soosalu 5496 JK Hermes VZ4 V541 00:08:45 (961) 00:13:03 (998) 00:52:37 (839) 01:25:00 (809) 01:34:17
804 Inga Krastiņa 5910 SZ2 S263 00:08:18 (846) 00:12:09 (837) 00:52:31 (834) 01:24:50 (800) 01:34:17
805 Lauma Rudzīte 5520 Venden/Maratona klubs SZ2 S264 00:07:19 (565) 00:11:08 (640) 00:50:00 (723) 01:23:20 (758) 01:34:18
806 Arina Maļčenkova 5356 SZ2 S265 00:08:03 (772) 00:11:57 (798) 00:52:16 (818) 01:25:00 (808) 01:34:20
807 Kristīne Puniņa 6301 SZ2 S266 00:08:38 (937) 00:12:34 (915) 00:51:58 (799) 01:25:05 (813) 01:34:20
808 Dagnija Verze 5397 SZ1 S267 00:08:14 (825) 00:12:10 (840) 00:51:49 (789) 01:24:08 (786) 01:34:27
809 Evita Gredzena 3375 REALTO SZ2 S268 00:07:01 (488) 00:10:59 (608) 00:49:59 (722) 01:24:52 (802) 01:34:41
810 Mārtiņš Bankovskis 6072 VZ2 V542 00:08:35 (923) 00:12:28 (895) 00:53:12 (863) 01:25:10 (816) 01:34:42
811 Līva Liepkalne 5477 SZ2 S269 00:08:49 (974) 00:12:28 (893) 00:53:15 (866) 01:25:32 (825) 01:34:43
812 Anda Ozoliņa 5176 SZ3 S270 00:09:01 (1015) 00:13:08 (1011) 00:52:23 (826) 01:24:55 (804) 01:34:45
813 Uldis Reinicāns 5498 VZ3 V543 00:08:24 (875) 00:11:34 (721) 00:52:10 (812) 01:26:19 (836) 01:34:49
814 Inga Putraima 5778 SZ2 S271 00:07:24 (589) 00:11:08 (641) 00:50:10 (732) 01:25:11 (817) 01:34:51
815 Līga Meļķerte 5394 Celms & Čemurs SZ2 S272 00:09:10 (1041) 00:13:04 (1001) 00:53:13 (864) 01:25:39 (829) 01:34:52
816 Boris Gradisnik 6165 Nato VZ3 V544 00:06:18 (326) 00:09:10 (303) 00:37:54 (218) 01:04:49 (238) 01:34:52
817 Francois Larocque 6166 Nato VZ2 V545 00:07:02 (498) 00:10:38 (536) 00:47:24 (622) 01:20:44 (686) 01:34:53
818 Līna Birže 5158 SZ2 S273 00:08:02 (767) 00:11:46 (758) 00:51:24 (773) 01:25:14 (818) 01:35:01
819 Linda Andersone 5164 Accenture SZ2 S274 00:08:02 (768) 00:11:45 (755) 00:51:23 (772) 01:25:15 (820) 01:35:01
820 Silvestrs Kluburs 6028 Rolling VZ2 V546 00:08:02 (770) 00:12:08 (835) 00:51:48 (788) 01:25:07 (814) 01:35:02
821 Daina Reveliņa 5962 RWA SZ3 S275 00:06:51 (447) 00:11:01 (620) 00:51:49 (790) 01:25:19 (822) 01:35:03
822 Elizabete Ločmele 6242 VSK “Burkānciems&Co” SZ1 S276 00:08:36 (927) 00:12:50 (961) 00:52:05 (806) 01:25:53 (833) 01:35:04
823 Ieva Grīnberga 6135 Eugesta SZ3 S277 00:08:36 (926) 00:12:52 (967) 00:52:45 (845) 01:24:50 (801) 01:35:05
824 Laine Beķere 5734 SZ1 S278 00:07:57 (742) 00:11:39 (735) 00:52:37 (840) 01:25:34 (826) 01:35:07
825 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5316 STRAZDIŅI VZ1 V547 00:07:49 (710) 00:11:46 (759) 00:52:11 (813) 01:25:09 (815) 01:35:08
826 Ričards Riekstiņš 6212 RĪGAS DZIRNAVNIEKS VZ1 V548 00:09:27 (1106) 00:14:13 (1115) 00:54:35 (922) 01:26:37 (843) 01:35:09
827 John Aage Andersen 5238 Atea Global Services VZ4 V549 00:08:39 (939) 00:12:35 (918) 00:52:24 (827) 01:25:17 (821) 01:35:13
828 Dzintra Šteinberga 5595 Swedbank SZ2 S279 00:07:58 (746) 00:12:12 (846) 00:52:33 (836) 01:25:54 (834) 01:35:16
829 Zane Galdiņa 5783 SZ2 S280 00:07:29 (615) 00:11:41 (742) 00:52:41 (842) 01:25:40 (830) 01:35:16
830 Elīna Kreice 5820 SZ3 S281 00:08:27 (889) 00:12:17 (862) 00:51:38 (784) 01:25:14 (819) 01:35:23
831 Daina Gotfrīde-Bernsone 5039 SZ2 S282 00:08:57 (999) 00:12:20 (870) 00:54:22 (912) 01:26:24 (837) 01:35:26
832 Rita Upīte 5957 Zaķis SZ3 S283 00:07:10 (530) 00:11:10 (644) 00:52:27 (830) 01:25:21 (823) 01:35:27
833 Kristīne Jaudzema 15269 SZ2 S284 00:09:02 (1020) 00:13:18 (1034) 00:53:47 (891) 01:26:00 (835) 01:35:28
834 Aivars Malacanovs 6117 VZ3 V550 00:08:38 (936) 00:12:19 (868) 00:54:17 (909) 01:26:42 (845) 01:35:29
835 Ance Bičuka 5306 SZ2 S285 00:08:51 (983) 00:13:01 (995) 00:54:34 (921) 01:26:31 (839) 01:35:30
836 Sanita Mazure 6010 Legs Miserables SZ2 S286 00:08:19 (853) 00:11:44 (753) 00:52:14 (817) 01:25:34 (827) 01:35:31
837 Pavels Kirilovskis 5907 Zoorbagan VZ3 V551 00:08:46 (965) 00:12:32 (908) 00:51:54 (794) 01:26:35 (840) 01:35:35
838 Jurijs Šlamovs 5911 Emergn #optimized4running VZ3 V552 00:08:47 (968) 00:12:35 (919) 00:51:59 (800) 01:26:36 (842) 01:35:35
839 Edīte Šnikvalde 5285 SZ2 S287 00:08:11 (808) 00:12:17 (861) 00:51:45 (786) 01:25:48 (831) 01:35:37
840 Rolands Štrehers 5747 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā VZ2 V553 00:08:35 (922) 00:11:30 (707) 00:53:37 (883) 01:27:31 (857) 01:35:37
841 Māris Valtiņš 5925 VZ4 V554 00:07:13 (543) 00:11:09 (642) 00:51:32 (781) 01:25:36 (828) 01:35:57
842 Klāra Albīne 5495 Saldus pamatskola SZ1 S288 00:09:10 (1042) 00:13:06 (1006) 00:51:02 (765) 01:26:25 (838) 01:36:00
843 Ilze Orinska 5297 Dīvaiņi SZ2 S289 00:06:53 (452) 00:10:50 (579) 00:51:44 (785) 01:25:52 (832) 01:36:14
844 Viola Bundzēna 5430 SZ3 S290 00:07:47 (702) 00:11:32 (710) 00:54:03 (900) 01:27:08 (852) 01:36:29
845 Vita Mazitāne 6249 SZ1 S291 00:07:48 (708) 00:11:43 (749) 00:50:06 (729) 01:23:40 (772) 01:36:29
846 Līva Caune 15220 Infogram SZ2 S292 00:08:19 (854) 00:12:07 (832) 00:53:19 (869) 01:26:50 (846) 01:36:31
847 Sarah Shaver 6168 Nato SZ2 S293 00:07:23 (587) 00:11:39 (736) 00:53:26 (875) 01:27:15 (855) 01:36:37
848 Evita Pauriņa 5592 SZ3 S294 00:07:31 (626) 00:11:04 (628) 00:50:22 (743) 01:24:40 (795) 01:36:39
849 Guntars Balodis 5442 VZ4 V555 00:07:32 (628) 00:11:42 (744) 00:53:31 (879) 01:27:07 (851) 01:36:40
850 Inese Kazarevska 15258 SZ3 S295 00:07:34 (643) 00:11:45 (757) 00:52:08 (811) 01:27:01 (850) 01:36:40
851 Linards Geiba 5671 VZ3 V556 00:07:40 (671) 00:11:37 (729) 00:52:42 (843) 01:26:40 (844) 01:36:41
852 Jānis Lācis 6098 VZ2 V557 00:09:29 (1109) 00:13:30 (1062) 00:53:51 (894) 01:28:09 (875) 01:36:42
853 Jurijs Šatcs 5563 VZ3 V558 00:08:57 (1001) 00:13:02 (996) 00:53:21 (871) 01:27:34 (858) 01:36:52
854 Jānis Zemturis 6005 VZ4 V559 00:08:37 (930) 00:13:14 (1026) 00:55:35 (938) 01:28:15 (879) 01:36:57
855 Juris Mendziņš 6193 VZ3 V560 00:09:22 (1089) 00:13:21 (1040) 00:55:00 (931) 01:27:49 (864) 01:36:57
856 Aija Smalkā 5233 SZ2 S296 00:08:39 (938) 00:12:43 (943) 00:54:12 (906) 01:27:53 (865) 01:37:07
857 Braijens Staškevičs 6061 Emergn #optimized4running VZ2 V561 00:08:31 (908) 00:12:28 (894) 00:53:46 (890) 01:27:18 (856) 01:37:09
858 Juris Kalnietis 15238 Emergn #optimized4running VZ2 V562 00:09:16 (1066) 00:13:11 (1021) 00:54:07 (903) 01:27:41 (863) 01:37:10
859 Elviss Ozols 5084 VZ2 V563 00:09:29 (1108) 00:13:30 (1059) 00:53:50 (892) 01:28:10 (876) 01:37:12
860 Egija Sproğe 5066 Saldus boksa klubs SZ2 S297 00:06:41 (408) 00:10:44 (555) 00:50:59 (761) 01:26:55 (847) 01:37:19
861 Armanda Sokolovska 5835 SK Katrīna SZ3 S298 00:07:32 (629) 00:11:31 (709) 00:51:55 (795) 01:27:01 (849) 01:37:27
862 Inga Heidemane 5097 SK Katrīna SZ3 S299 00:07:51 (719) 00:11:34 (719) 00:51:56 (796) 01:27:01 (848) 01:37:28
863 Linda Zembaha 6211 RĪGAS DZIRNAVNIEKS SZ2 S300 00:09:26 (1103) 00:13:25 (1050) 00:56:16 (969) 01:28:16 (880) 01:37:29
864 Iveta Dobele 6124 SZ2 S301 00:07:05 (509) 00:11:12 (652) 00:52:13 (816) 01:27:58 (866) 01:37:36
865 Raivis Širaks 6041 VZ3 V564 00:08:28 (895) 00:12:21 (876) 00:53:27 (876) 01:28:00 (867) 01:37:39
866 Aija Millere 5295 Skrienam Liepājā SZ2 S302 00:08:38 (933) 00:12:41 (933) 00:53:35 (882) 01:26:36 (841) 01:37:44
867 Alise Griķe 5864 Daugavpils Runners SZ2 S303 00:06:41 (410) 00:10:35 (525) 00:51:52 (792) 01:27:37 (860) 01:37:44
868 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID SZ2 S304 00:06:51 (444) 00:10:52 (584) 00:54:00 (899) 01:28:30 (890) 01:37:45
869 Olga Vasiļjeva 5203 SZ2 S305 00:08:12 (814) 00:12:20 (871) 00:53:33 (880) 01:28:04 (869) 01:37:45
870 Dana Timma 5474 SZ2 S306 00:09:18 (1072) 00:13:23 (1043) 00:54:38 (924) 01:28:11 (877) 01:37:45
871 Andrejs Vasiļjevs 5521 PROLATIO Systems VZ2 V565 00:08:24 (876) 00:12:07 (829) 00:52:11 (814) 01:28:09 (873) 01:37:45
872 Karīna Mamedova 5619 Daugavpils Runners SZ2 S307 00:08:07 (791) 00:11:43 (748) 00:53:50 (893) 01:28:24 (885) 01:37:46
873 Jeļena Ždaņenko 6083 BIODERMA SZ2 S308 00:07:40 (672) 00:11:44 (754) 00:53:04 (855) 01:28:09 (874) 01:37:48
874 Laila Ceika 5997 SZ4 S309 00:06:20 (329) 00:10:12 (463) 00:50:23 (744) 01:27:13 (854) 01:37:50
875 Ieva Smildziņa 5263 SZ2 S310 00:08:39 (940) 00:12:42 (936) 00:54:14 (907) 01:28:05 (871) 01:37:53
876 Sigita Šilinska 5271 SZ3 S311 00:08:33 (912) 00:12:42 (937) 00:54:23 (913) 01:28:27 (888) 01:37:54
877 Gints Fjodorovs 5588 AMSERV VZ3 V566 00:07:36 (646) 00:11:24 (684) 00:51:25 (774) 01:28:08 (872) 01:37:56
878 Kristīne Kuduma 5251 SZ2 S312 00:09:09 (1034) 00:13:11 (1017) 00:55:57 (951) 01:28:35 (895) 01:37:57
879 Beatrise Šlitke 6050 SZ2 S313 00:08:31 (907) 00:12:48 (956) 00:56:13 (966) 01:29:18 (917) 01:37:58
880 Liene Graudiņa 5196 SZ2 S314 00:06:52 (448) 00:10:59 (609) 00:53:06 (857) 01:28:01 (868) 01:37:59
881 Rinolds Rozentāls 5234 VZ3 V567 00:07:34 (637) 00:11:19 (670) 00:51:03 (767) 01:28:05 (870) 01:37:59
882 Rolands Šusts 5811 VZ2 V568 00:08:27 (888) 00:12:41 (934) 00:54:25 (914) 01:28:22 (883) 01:38:00
883 Līva Strode 6079 BIODERMA SZ1 S315 00:08:53 (989) 00:12:39 (928) 00:55:03 (933) 01:28:26 (887) 01:38:01
884 Kristīne Vilciņa 6081 BIODERMA SZ1 S316 00:08:52 (986) 00:12:37 (925) 00:55:01 (932) 01:28:25 (886) 01:38:01
885 Andris Rozentāls 5089 AR VZ3 V569 00:07:21 (576) 00:10:31 (516) 00:43:20 (439) 01:29:51 (924) 01:38:02
886 Romans Barkovskis 5691 UPS Latvia VZ2 V570 00:07:21 (580) 00:10:43 (552) 00:43:46 (462) 01:29:53 (925) 01:38:03
887 Agnese Ose 6070 BALTAIS SZ2 S317 00:08:36 (925) 00:12:37 (924) 00:53:10 (861) 01:28:33 (893) 01:38:07
888 Lilita Ertmane 5321 SZ3 S318 00:08:37 (928) 00:12:31 (902) 00:53:12 (862) 01:28:34 (894) 01:38:08
889 Inese Jevsejčika 5650 MRC SZ2 S319 00:09:15 (1062) 00:13:15 (1029) 00:53:38 (884) 01:28:22 (882) 01:38:13
890 Ingrida Kumpienė 5885 SLK Kurtuva/Vilmers SZ3 S320 00:06:53 (453) 00:10:23 (493) 00:50:42 (754) 01:27:40 (861) 01:38:13
891 Baiba Zadraka 5518 SZ3 S321 00:09:01 (1017) 00:13:12 (1023) 00:56:17 (970) 01:29:00 (909) 01:38:16
892 Daiga Greiškāne 5921 VSK Noskrien SZ3 S322 00:07:32 (630) 00:11:29 (704) 00:53:00 (851) 01:28:13 (878) 01:38:17
893 Dzintars Boldāns 5749 DzSK Lokomotīve VZ3 V571 00:06:31 (370) 00:10:09 (455) 00:48:56 (692) 01:27:12 (853) 01:38:18
894 Lelde Grīnvalde 5427 SZ2 S323 00:08:19 (852) 00:11:51 (778) 00:53:41 (887) 01:28:33 (892) 01:38:19
895 Anda Cielava 6113 Olainfarm SZ1 S324 00:08:53 (991) 00:13:29 (1058) 00:54:27 (915) 01:28:47 (903) 01:38:20
896 Lauris Mellēns 5329 VZ2 V572 00:08:17 (842) 00:12:03 (817) 00:52:12 (815) 01:28:38 (897) 01:38:21
897 Sintija Bite 5770 SZ2 S325 00:08:34 (919) 00:12:57 (983) 00:53:54 (895) 01:28:50 (906) 01:38:21
898 Valērijs Smirnovs 15248 Myfitness VZ4 V573 00:06:25 (356) 00:10:20 (488) 00:52:53 (846) 01:28:32 (891) 01:38:26
899 Juta Muravska 6095 Eugesta SZ2 S326 00:07:59 (756) 00:11:32 (712) 00:52:34 (837) 01:28:47 (902) 01:38:33
900 Māris Reliņš 5115 VZ2 V574 00:08:49 (972) 00:13:04 (1000) 00:53:59 (898) 01:28:44 (899) 01:38:34
901 Egija Veide 5299 DC VECSALACAS UNITED SZ2 S327 00:06:55 (460) 00:11:01 (619) 00:54:10 (905) 01:28:24 (884) 01:38:36
902 Inese Mellēna 5328 SZ2 S328 00:08:17 (841) 00:12:15 (853) 00:53:25 (873) 01:28:38 (896) 01:38:40
903 Dace Kapture 5785 Daba mūs sauc SZ3 S329 00:07:50 (718) 00:12:03 (819) 00:53:54 (896) 01:28:46 (901) 01:38:41
904 Rinalds Puķe 5701 CosmoProb VZ2 V575 00:08:05 (783) 00:12:07 (830) 00:53:09 (860) 01:29:07 (912) 01:38:42
905 Diāna Krastiņa 6039 Daba mūs sauc SZ2 S330 00:07:56 (740) 00:12:11 (843) 00:54:04 (901) 01:29:01 (910) 01:38:43
906 Signe Tuklere 5837 SZ2 S331 00:09:09 (1039) 00:13:23 (1044) 00:54:33 (920) 01:28:49 (904) 01:38:48
907 Santa Koziorova 6151 Trakās Vāveres un Rieksti SZ2 S332 00:07:13 (544) 00:10:55 (595) 00:53:39 (886) 01:28:59 (908) 01:38:48
908 Kintija Celmiņa 15305 SZ1 S333 00:08:06 (788) 00:11:46 (761) 00:54:06 (902) 01:28:58 (907) 01:38:48
909 Baiba Olte 5456 Printful SZ2 S334 00:09:36 (1126) 00:13:53 (1092) 00:56:19 (972) 01:29:33 (919) 01:38:49
910 Zane Letapure - Neļķe 5684 Moller Auto Krasta SZ2 S335 00:09:11 (1045) 00:13:11 (1018) 00:56:18 (971) 01:29:08 (913) 01:38:52
911 Ance Liepiņa 5426 BALTMA SZ3 S336 00:07:09 (524) 00:11:14 (656) 00:53:28 (877) 01:28:46 (900) 01:38:57
912 Maija Ceruka 5996 Mežmalas SZ2 S337 00:08:16 (838) 00:12:08 (834) 00:54:48 (928) 01:29:35 (920) 01:39:02
913 Anuar Zhumabayev 6283 Accenture VZ2 V576 00:08:51 (985) 00:12:56 (981) 00:54:18 (910) 01:29:03 (911) 01:39:03
914 Inga Abu-Dema 5917 SZ3 S338 00:06:08 (289) 00:09:48 (412) 00:51:06 (769) 01:28:28 (889) 01:39:04
915 Aleksejs Čuvailovs 5690 SPORTLAND VZ2 V577 00:07:37 (656) 00:11:44 (752) 00:53:18 (867) 01:29:21 (918) 01:39:08
916 Baiba Bule 5539 Swedbank SZ2 S339 00:08:08 (793) 00:12:26 (888) 00:54:42 (927) 01:29:12 (914) 01:39:09
917 Līva Morica 5132 SZ2 S340 00:09:45 (1139) 00:15:07 (1159) 00:56:46 (986) 01:30:14 (935) 01:39:12
918 Zanda Tune 5939 SZ2 S341 00:08:49 (976) 00:12:49 (958) 00:55:12 (935) 01:30:12 (932) 01:39:19
919 Marks Maro Strazdiņš 5601 STRAZDIŅI VZ1 V578 00:09:20 (1081) 00:12:51 (963) 00:56:05 (959) 01:30:14 (936) 01:39:20
920 Liene Mudrova 5150 Jaunmārupe skrien SZ2 S342 00:08:50 (979) 00:13:05 (1005) 00:55:04 (934) 01:30:02 (929) 01:39:23
921 Edgars Mežvēvers 5762 VZ3 V579 00:08:20 (858) 00:12:19 (867) 00:53:45 (889) 01:28:50 (905) 01:39:23
922 Anda Sproģe-Vāvere 5231 Pandas banda SZ2 S343 00:08:06 (785) 00:12:00 (807) 00:54:29 (918) 01:30:10 (931) 01:39:24
923 Zane Brokāne 6275 Matisons runner's club SZ2 S344 00:07:09 (527) 00:10:55 (596) 00:49:03 (698) 01:27:40 (862) 01:39:30
924 Andrejs Soboļevs 5279 Unicorns VZ2 V580 00:08:47 (967) 00:11:47 (762) 00:55:52 (948) 01:29:56 (926) 01:39:35
925 Angelina Soboļeva 5280 Unicorns SZ2 S345 00:08:48 (969) 00:13:07 (1009) 00:55:51 (947) 01:29:59 (927) 01:39:35
926 Sandra Upena 6036 SZ2 S346 00:09:31 (1117) 00:13:48 (1082) 00:56:30 (981) 01:30:13 (934) 01:39:36
927 Edgars Ligeris 5943 VZ2 V581 00:07:52 (725) 00:11:51 (779) 00:52:25 (828) 01:28:40 (898) 01:39:37
928 Airita Olekša 6035 SZ2 S347 00:09:31 (1116) 00:13:47 (1081) 00:57:17 (997) 01:30:12 (933) 01:39:37
929 Mikhail Samon 5976 Begom ot infarkta VZ3 V582 00:07:21 (581) 00:10:44 (559) 00:52:55 (847) 01:29:16 (915) 01:39:45
930 Elīna Siliņa 5920 SZ3 S348 00:07:20 (572) 00:11:06 (635) 00:53:39 (885) 01:30:20 (940) 01:39:50
931 Kristaps Kaņepe 5713 VZ3 V583 00:06:18 (322) 00:09:52 (419) 00:51:35 (782) 01:28:19 (881) 01:40:04
932 Marina Kaže 5117 Auces aeroklubs SZ2 S349 00:08:01 (763) 00:11:44 (750) 00:54:28 (917) 01:30:18 (938) 01:40:06
933 Gita Briņķe 5269 Valle SZ3 S350 00:07:59 (751) 00:12:16 (858) 00:53:31 (878) 01:30:08 (930) 01:40:07
934 Zita Kreinerte 5463 SZ2 S351 00:08:29 (897) 00:12:36 (921) 00:54:37 (923) 01:29:37 (921) 01:40:07
935 Emīls Kuningass 5410 VZ2 V584 00:08:16 (836) 00:12:02 (814) 00:53:15 (865) 01:30:42 (950) 01:40:08
936 Inga Ādmine - Stūris 5607 SZ3 S352 00:07:41 (674) 00:11:24 (685) 00:54:08 (904) 01:29:38 (922) 01:40:08
937 Rihards Ozols 5896 Atea Global Services VZ2 V585 00:09:11 (1046) 00:13:25 (1049) 00:54:38 (925) 01:30:01 (928) 01:40:10
938 Krista Ķīse 5593 SZ1 S353 00:09:21 (1084) 00:13:21 (1039) 00:56:01 (955) 01:30:37 (949) 01:40:11
939 Kristaps Dundurs 5529 VZ1 V586 00:08:09 (797) 00:12:03 (818) 00:56:10 (964) 01:31:23 (963) 01:40:12
940 Ruta Mālniece 5752 AkmensDizains.lv SZ2 S354 00:07:49 (713) 00:11:38 (733) 00:56:07 (961) 01:30:21 (941) 01:40:12
941 Toms Didrhsons 5924 VZ1 V587 00:08:10 (805) 00:12:05 (826) 00:56:11 (965) 01:31:24 (964) 01:40:12
942 Sarmīte Jermolova 5712 SZ2 S355 00:07:54 (731) 00:12:18 (863) 00:56:08 (962) 01:30:26 (945) 01:40:15
943 Toms Krauklis 5702 VZ2 V588 00:08:23 (869) 00:12:20 (873) 00:55:45 (942) 01:30:22 (942) 01:40:21
944 Vita Helmane 6228 AMSERV SZ3 S356 00:07:44 (686) 00:12:00 (810) 00:54:15 (908) 01:30:14 (937) 01:40:27
945 Ieva Šteinberga 15242 SZ2 S357 00:09:04 (1023) 00:13:14 (1027) 00:57:23 (1003) 01:30:23 (943) 01:40:28
946 Armands Bricis 5074 VZ3 V589 00:09:31 (1113) 00:13:20 (1037) 00:54:28 (916) 01:30:25 (944) 01:40:29
947 Alise Kirkila 6006 VAS Latvijas gaisa satiksme SZ2 S358 00:07:56 (739) 00:12:12 (847) 00:56:00 (954) 01:32:13 (981) 01:40:33
948 Kristiāna Dolge 5958 SZ1 S359 00:08:40 (943) 00:12:54 (975) 00:56:06 (960) 01:30:33 (946) 01:40:40
949 Svetlana Čursina 5489 ChursinTeam SZ2 S360 00:09:13 (1057) 00:13:30 (1060) 00:56:09 (963) 01:30:47 (954) 01:40:44
950 Agnese Stalberga 5387 SZ2 S361 00:09:05 (1024) 00:13:26 (1051) 00:56:42 (984) 01:30:46 (952) 01:40:47
951 Maruta Rancāne 5789 Visma Active SZ2 S362 00:08:45 (963) 00:13:00 (993) 00:55:19 (936) 01:30:43 (951) 01:40:48
952 Linda Smalka 5801 DNB Servisa centrs SZ2 S363 00:08:44 (958) 00:12:50 (959) 00:55:53 (949) 01:30:19 (939) 01:40:48
953 Inguna Korņējeva 6037 Daba mūs sauc SZ4 S364 00:08:09 (801) 00:12:42 (940) 00:54:50 (929) 01:30:46 (953) 01:40:51
954 Ritma Kamendere 5549 SZ2 S365 00:08:50 (981) 00:12:59 (988) 00:57:23 (1002) 01:31:30 (966) 01:40:52
955 Alise Buceniece 6004 Dodkepu.lv SZ1 S366 00:07:26 (601) 00:11:49 (773) 00:56:04 (958) 01:31:06 (959) 01:40:52
956 Anete Tone 5587 DNB Servisa centrs SZ2 S367 00:08:56 (997) 00:13:30 (1061) 00:56:16 (968) 01:30:59 (957) 01:41:02
957 Agra Ieleja 5365 VSK Noskrien Divplākšņi SZ3 S368 00:07:59 (752) 00:11:47 (763) 00:54:20 (911) 01:31:16 (961) 01:41:03
958 Gita Lenša 5653 Mailigen SZ3 S369 00:08:28 (894) 00:12:05 (824) 00:55:43 (940) 01:32:13 (979) 01:41:03
959 Jānis Dainis 5411 Kocēnu novads 1 VZ4 V590 00:13:23 (1224) 00:15:50 (1177) 00:58:19 (1037) 01:32:11 (978) 01:41:05
960 Ilze Irbe 6278 SZ3 S370 00:08:34 (921) 00:12:54 (976) 00:54:32 (919) 01:30:50 (955) 01:41:05
961 Graham Macmillan 6185 Nato VZ2 V591 00:07:29 (617) 00:11:15 (661) 00:55:35 (939) 01:32:04 (976) 01:41:06
962 Inga Kairova 6216 SZ2 S371 00:09:15 (1065) 00:13:04 (1003) 00:54:40 (926) 01:31:17 (962) 01:41:06
963 Zane Degro 5277 SZ3 S372 00:07:39 (665) 00:11:29 (702) 00:53:56 (897) 01:30:51 (956) 01:41:08
964 Jurģis Jurčenko 15283 VZ2 V592 00:08:57 (1004) 00:12:58 (986) 00:54:59 (930) 01:30:34 (947) 01:41:11
965 Žanna Matrosova 5123 LEVERSA SZ2 S373 00:08:14 (824) 00:12:34 (911) 00:57:12 (992) 01:31:33 (967) 01:41:17
966 Daniela Kārkle 5102 Smaida līnija SZ2 S374 00:08:13 (818) 00:12:35 (917) 00:57:18 (998) 01:31:39 (970) 01:41:18
967 Aigars Svaija 6018 VZ2 V593 00:07:16 (555) 00:11:02 (625) 00:50:15 (737) 01:29:17 (916) 01:41:21
968 Līga Riņķe 5888 SZ2 S375 00:08:42 (953) 00:13:10 (1015) 00:56:29 (979) 01:31:35 (968) 01:41:22
969 Selva Ločmele 6058 Engures sportam SZ2 S376 00:08:27 (890) 00:12:55 (979) 00:56:14 (967) 01:31:29 (965) 01:41:22
970 Maksims Ivanovs 5219 VZ2 V594 00:08:07 (790) 00:12:28 (891) 00:55:44 (941) 01:29:47 (923) 01:41:29
971 Dāvis Dieziņš 5015 PRINTFUL VZ1 V595 00:08:58 (1005) 00:13:15 (1028) 00:56:22 (975) 01:31:03 (958) 01:41:31
972 Inta Hansone 5252 SZ3 S377 00:08:30 (902) 00:12:58 (984) 00:56:02 (956) 01:30:36 (948) 01:41:31
973 Jūlija Lūsiņa 5972 SZ2 S378 00:09:00 (1013) 00:13:23 (1045) 00:56:20 (973) 01:31:41 (971) 01:41:34
974 Karlīna Kienkas 5243 SZ2 S379 00:08:24 (872) 00:12:31 (901) 00:56:25 (976) 01:31:54 (975) 01:41:52
975 Artis Janeks 5478 Nūjo ar vēju VZ3 V596 00:09:26 (1100) 00:13:31 (1063) 00:57:29 (1008) 01:32:27 (984) 01:41:52
976 Baiba Mazrima 5479 Saldus Boksa Klubs SZ2 S380 00:09:26 (1101) 00:13:31 (1064) 00:57:30 (1010) 01:32:27 (985) 01:41:52
977 Elizabete Matule 15279 Pamatskola ''Rīdze''' SZ1 S381 00:07:21 (582) 00:11:24 (687) 00:53:42 (888) 01:31:36 (969) 01:41:52
978 Alda Ozola 15278 SZ3 S382 00:07:37 (658) 00:11:39 (738) 00:55:49 (946) 01:31:50 (974) 01:41:53
979 Aleksejs Žiļcovs 5483 VAS Latvijas gaisa satiksme VZ2 V597 00:09:18 (1073) 00:13:38 (1071) 00:57:14 (994) 01:31:08 (960) 01:42:01
980 Inese Miltiņa 5337 SZ3 S383 00:07:42 (678) 00:11:48 (766) 00:55:48 (945) 01:31:45 (972) 01:42:16
981 Raivis Zīrups 5461 Saldus novada pašvaldība VZ3 V598 00:07:00 (481) 00:10:17 (473) 00:44:37 (488) 01:22:15 (718) 01:42:16
982 Amanda Miltiņa 5338 SZ1 S384 00:07:42 (679) 00:11:49 (771) 00:55:47 (943) 01:31:47 (973) 01:42:17
983 Lelde Strautiņa 5266 HighFive SZ2 S385 00:09:23 (1092) 00:13:56 (1095) 00:58:05 (1029) 01:32:35 (990) 01:42:24
984 Antons Fedorenko 5742 VZ2 V599 00:09:02 (1019) 00:13:20 (1038) 00:57:53 (1021) 01:32:13 (980) 01:42:25
985 ArmĪns Meisters 5901 VZ3 V600 00:09:00 (1011) 00:12:51 (964) 00:56:44 (985) 01:32:31 (987) 01:42:31
986 Dace Pētersone 5829 MINTprint SZ2 S386 00:09:07 (1028) 00:12:45 (948) 00:57:20 (1000) 01:32:22 (982) 01:42:33
987 Ieva Kļaviņa Kindzule 5078 SZ2 S387 00:09:07 (1026) 00:12:43 (942) 00:57:20 (999) 01:32:29 (986) 01:42:34
988 Oksana Kļeimjonova 5200 SZ2 S388 00:09:23 (1090) 00:13:49 (1083) 00:56:34 (983) 01:32:53 (995) 01:42:35
989 Jānis Irmejs 5898 Atea Global Services VZ2 V601 00:09:37 (1129) 00:13:44 (1078) 00:57:16 (996) 01:32:35 (991) 01:42:53
990 Normunds Vilūns 5918 vsk noskrien seniori VZ4 V602 00:08:37 (929) 00:13:00 (994) 00:55:55 (950) 01:32:26 (983) 01:42:55
991 Dana Trautmane 6105 Māris Atpūšas SZ2 S389 00:08:53 (990) 00:13:24 (1047) 00:58:03 (1028) 01:33:33 (1005) 01:43:06
992 Evita Saulīte-Mčedlišvili 6313 Baltais SZ2 S390 00:08:33 (916) 00:13:11 (1020) 00:57:24 (1004) 01:32:32 (988) 01:43:08
993 Elza Žumbure 5256 Legs Miserables SZ2 S391 00:08:53 (987) 00:12:30 (899) 00:57:56 (1024) 01:33:09 (999) 01:43:14
994 Liena Grina 15294 SZ2 S392 00:08:59 (1008) 00:13:21 (1041) 00:56:28 (978) 01:32:32 (989) 01:43:22
995 Māris Sardiko 5795 Team Kažemāka/Train2WinLv VZ2 V603 00:09:31 (1115) 00:11:57 (801) 00:58:11 (1032) 01:33:11 (1000) 01:43:23
996 Ieva Staģe 5863 SZ2 S393 00:09:24 (1095) 00:13:26 (1053) 00:58:16 (1036) 01:33:11 (1001) 01:43:23
997 Dāniels Harijs Apsītis 5060 2KOKI VZ1 V604 00:08:20 (855) 00:12:35 (916) 00:56:34 (982) 01:32:37 (992) 01:43:24
998 Krists Austrums 6210 RĪGAS DZIRNAVNIEKS VZ2 V605 00:09:27 (1105) 00:14:15 (1119) 00:57:55 (1023) 01:32:46 (994) 01:43:24
999 Linda Žūriņa 5788 EY SZ2 S394 00:08:30 (904) 00:12:46 (951) 00:57:21 (1001) 01:33:07 (997) 01:43:27
1000 Alise Jēkabsone 5161 SZ2 S395 00:08:26 (882) 00:12:44 (946) 00:58:39 (1049) 01:33:06 (996) 01:43:29
1001 Mikus Zarāns 5162 VZ2 V606 00:08:26 (883) 00:12:40 (929) 00:58:39 (1050) 01:32:46 (993) 01:43:29
1002 Jevgenijs Brovackis 5292 Latvijas Finieris VZ2 V607 00:09:28 (1107) 00:13:47 (1080) 00:58:13 (1034) 01:33:08 (998) 01:43:36
1003 Mārtiņš Dambis 5862 INSALVO VZ2 V608 00:10:02 (1148) 00:12:55 (978) 01:01:35 (1109) 01:34:56 (1029) 01:43:39
1004 Aivars Ulanovs 6144 Pūre VZ4 V609 00:09:08 (1032) 00:13:49 (1085) 00:57:29 (1009) 01:33:43 (1010) 01:43:45
1005 Laura Sekste 5418 LAUMIŅAS REZIDENCE SZ2 S396 00:08:25 (879) 00:12:28 (892) 00:59:11 (1067) 01:34:14 (1015) 01:43:54
1006 Elīza Astra Vectirāne 5530 SZ1 S397 00:07:36 (645) 00:11:49 (772) 00:53:08 (859) 01:32:07 (977) 01:44:05
1007 Andris Akmentins 5448 Vuvuzela VZ2 V610 00:09:09 (1035) 00:13:38 (1070) 00:58:46 (1055) 01:34:09 (1012) 01:44:07
1008 Dace Sēja 6034 Ņiprie Ikri SZ3 S398 00:07:42 (680) 00:12:00 (809) 00:56:47 (987) 01:33:44 (1011) 01:44:18
1009 Linda Medne 5301 Saldus Boksa Klubs SZ2 S399 00:07:36 (644) 00:12:33 (910) 00:57:13 (993) 01:33:41 (1009) 01:44:22
1010 Laura Jansone 6090 SZ2 S400 00:07:18 (564) 00:11:45 (756) 00:56:29 (980) 01:34:42 (1019) 01:44:30
1011 Christian Brahinger 6175 Nato VZ3 V611 00:09:35 (1125) 00:13:39 (1073) 00:58:33 (1045) 01:34:11 (1013) 01:44:34
1012 Aija Ozere 5623 SZ2 S401 00:08:33 (915) 00:12:43 (945) 00:55:59 (953) 01:33:22 (1002) 01:44:36
1013 Gaspare Rinaudo 6189 Nato VZ3 V612 00:09:34 (1122) 00:13:40 (1076) 00:59:38 (1076) 01:34:45 (1022) 01:44:36
1014 Kristīne Priede 6312 SZ3 S402 00:08:46 (966) 00:13:09 (1013) 00:57:32 (1012) 01:33:23 (1003) 01:44:38
1015 Viktors Artamonovs 5756 VZ2 V613 00:08:03 (773) 00:12:00 (808) 00:57:59 (1027) 01:34:13 (1014) 01:44:40
1016 Jānis Sīpols 5638 VZ3 V614 00:08:49 (975) 00:12:31 (903) 00:57:51 (1020) 01:33:35 (1006) 01:44:41
1017 Edgars Indrušonoks 5664 SELGA VZ2 V615 00:08:42 (952) 00:12:57 (982) 00:56:28 (977) 01:33:37 (1007) 01:44:41
1018 Līga Balode 15293 OnPlate SZ2 S403 00:07:56 (741) 00:12:21 (877) 00:56:52 (988) 01:33:32 (1004) 01:44:41
1019 Nora Zvirbule 5204 SZ2 S404 00:09:07 (1027) 00:12:53 (968) 00:56:03 (957) 01:34:56 (1028) 01:45:12
1020 Gunta Neija 5803 Pēdējās vietas pavēlnieki SZ2 S405 00:08:06 (787) 00:13:06 (1008) 00:57:11 (991) 01:34:48 (1023) 01:45:18
1021 Sandra Bobrova 5386 SZ3 S406 00:08:20 (856) 00:12:42 (938) 00:57:47 (1017) 01:34:39 (1018) 01:45:19
1022 Paula Bobrova 5389 SZ1 S407 00:08:21 (859) 00:12:44 (947) 00:57:45 (1016) 01:34:36 (1017) 01:45:20
1023 Vlada Buharova 6086 BIODERMA SZ2 S408 00:08:17 (844) 00:12:31 (905) 00:57:25 (1005) 01:35:04 (1031) 01:45:20
1024 Anna Mitrohina 5198 SZ2 S409 00:08:28 (893) 00:12:51 (962) 00:57:26 (1006) 01:35:07 (1032) 01:45:21
1025 Helēna Bodniece 6298 SZ1 S410 00:09:37 (1131) 00:14:10 (1108) 00:58:43 (1053) 01:34:52 (1026) 01:45:21
1026 Alise Bērziņa 5988 Saldus sporta skola SZ1 S411 00:08:23 (870) 00:12:38 (927) 00:57:43 (1014) 01:34:52 (1025) 01:45:22
1027 Līga Kalniņa 5594 Swedbank SZ2 S412 00:09:18 (1074) 00:13:55 (1093) 00:57:57 (1025) 01:34:43 (1020) 01:45:26
1028 Līga Brutāne 5890 Swedbank SZ2 S413 00:09:17 (1069) 00:13:51 (1090) 00:57:58 (1026) 01:34:43 (1021) 01:45:26
1029 Anna Greitāne 5727 Lynxdojo SZ1 S414 00:08:58 (1006) 00:13:10 (1014) 00:57:54 (1022) 01:34:51 (1024) 01:45:27
1030 Aleksandrs Voino 5700 VZ3 V616 00:09:30 (1112) 00:13:51 (1089) 00:58:45 (1054) 01:35:28 (1044) 01:45:30
1031 Andra Strikmane 5073 SZ2 S415 00:08:17 (839) 00:12:43 (941) 00:57:04 (989) 01:34:28 (1016) 01:45:34
1032 Sendija Galdiņa 5246 SZ3 S416 00:09:22 (1088) 00:14:12 (1112) 00:58:30 (1043) 01:35:10 (1034) 01:45:35
1033 Zane Auziņa 5332 SZ2 S417 00:09:34 (1121) 00:13:50 (1086) 00:58:34 (1046) 01:34:55 (1027) 01:45:35
1034 Simona Rutkovska 5425 SimoonskiTV SZ1 S418 00:09:19 (1077) 00:13:59 (1099) 00:58:55 (1060) 01:34:59 (1030) 01:45:44
1035 Sintija Ozoliņa 6198 Jaunmārupes skrējēji SZ3 S419 00:07:10 (531) 00:11:56 (797) 00:58:29 (1042) 01:35:36 (1047) 01:45:48
1036 Anda Anmane 5761 SZ1 S420 00:08:20 (857) 00:12:31 (904) 00:59:39 (1077) 01:35:16 (1037) 01:45:49
1037 Vera Panasina 6125 SZ2 S421 00:09:35 (1124) 00:13:55 (1094) 00:58:08 (1031) 01:35:13 (1035) 01:45:49
1038 Gundega Groma 6103 SZ3 S422 00:07:25 (594) 00:11:51 (780) 00:57:04 (990) 01:35:33 (1046) 01:45:52
1039 Linda Eizenbārde 6322 Nūjo Ventspils SZ2 S423 00:10:48 (1168) 00:14:59 (1151) 00:59:25 (1072) 01:35:20 (1041) 01:45:57
1040 Reno Eizenbārdis 15226 Nūjo Ventspils VZ3 V617 00:10:41 (1166) 00:14:48 (1144) 00:59:40 (1078) 01:35:08 (1033) 01:45:58
1041 Nellija Karnīte 5006 STRAZDIŅI SZ1 S424 00:09:20 (1080) 00:12:54 (972) 00:58:26 (1040) 01:36:41 (1061) 01:45:59
1042 Zanda Strazdiņa 5768 STRAZDIŅI SZ2 S425 00:09:21 (1086) 00:12:58 (985) 00:58:27 (1041) 01:36:38 (1058) 01:46:01
1043 Guntis Rozenblats 5382 VZ3 V618 00:09:46 (1140) 00:14:21 (1125) 00:59:03 (1064) 01:36:11 (1051) 01:46:04
1044 Indra Anckiņa 5872 SZ2 S426 00:07:52 (724) 00:12:13 (850) 00:58:32 (1044) 01:35:21 (1042) 01:46:05
1045 Elīna Lazdiņa 5814 SZ2 S427 00:08:43 (954) 00:13:16 (1031) 00:57:31 (1011) 01:35:28 (1045) 01:46:12
1046 Valdis Pūķis 5185 PŪĶI VZ3 V619 00:08:28 (892) 00:12:27 (890) 00:57:42 (1013) 01:35:15 (1036) 01:46:14
1047 Ruslans Kavlišs 5359 VZ2 V620 00:09:08 (1030) 00:14:12 (1113) 01:00:51 (1094) 01:36:30 (1056) 01:46:15
1048 Jana Pūķe 5186 PŪĶI SZ3 S428 00:08:15 (829) 00:12:32 (906) 00:57:44 (1015) 01:35:18 (1038) 01:46:16
1049 Olga Kavliša 5358 SZ2 S429 00:09:08 (1029) 00:14:11 (1110) 01:00:50 (1093) 01:36:29 (1055) 01:46:16
1050 Santa Roze 5725 VSK Noskrien Divplākšņi SZ3 S430 00:09:08 (1031) 00:12:53 (969) 00:59:15 (1069) 01:36:01 (1049) 01:46:18
1051 Laura Brīvība-Dzenuška 5613 Visma Active SZ2 S431 00:09:33 (1118) 00:14:45 (1142) 01:00:45 (1090) 01:35:43 (1048) 01:46:23
1052 Līga Zeme 5153 Kuldīga SZ2 S432 00:08:00 (758) 00:12:04 (820) 00:59:35 (1074) 01:36:10 (1050) 01:46:25
1053 Alise Kalniņa 5166 SZ2 S433 00:34:00 (1233) 00:36:56 (1233) 01:12:00 (1211) 01:39:06 (1088) 01:46:25
1054 Ieva Grauduma 5665 Accenture SZ2 S434 00:09:04 (1022) 00:13:49 (1084) 00:58:53 (1059) 01:36:13 (1052) 01:46:25
1055 Juris Gailis 6311 Rūsiņa komanda VZ1 V621 00:08:55 (996) 00:11:02 (626) 00:58:36 (1047) 01:35:20 (1040) 01:46:25
1056 Agnese Kalēja 5051 Rūsiņa komanda SZ2 S435 00:08:57 (1000) 00:13:16 (1030) 00:58:37 (1048) 01:35:19 (1039) 01:46:26
1057 Alejandro Mauricio Melgar Sandoval 5612 VZ2 V622 00:09:53 (1144) 00:14:25 (1129) 00:56:21 (974) 01:33:40 (1008) 01:46:47
1058 Gunta Kalniņa 5848 SZ2 S436 00:10:50 (1170) 00:14:51 (1146) 01:00:46 (1091) 01:36:42 (1062) 01:46:47
1059 Jēkabs Majors 5674 Accenture VZ2 V623 00:09:15 (1063) 00:13:25 (1048) 00:58:08 (1030) 01:36:39 (1059) 01:46:50
1060 Anastasija Sardiko 6066 Accenture SZ2 S437 00:09:15 (1064) 00:13:28 (1056) 00:58:12 (1033) 01:36:40 (1060) 01:46:51
1061 Pārsla Dambe 15231 SZ2 S438 00:09:59 (1146) 00:15:02 (1153) 00:58:59 (1063) 01:36:51 (1064) 01:46:51
1062 Māris Dambis 5913 INSALVO VZ4 V624 00:10:04 (1150) 00:13:40 (1074) 00:58:41 (1051) 01:35:25 (1043) 01:46:52
1063 Katrīna Šteina 15299 SZ2 S439 00:08:41 (950) 00:13:18 (1035) 00:59:36 (1075) 01:36:14 (1053) 01:46:57
1064 Diāna Luščika 5819 SZ2 S440 00:08:57 (1002) 00:13:33 (1066) 00:58:13 (1035) 01:36:16 (1054) 01:46:58
1065 Ralfs Pilainis 5661 VZ1 V625 00:08:22 (863) 00:12:42 (939) 00:57:14 (995) 01:36:59 (1067) 01:47:33
1066 Ilma Melne 5966 Olainfarm SZ2 S441 00:08:30 (906) 00:12:45 (949) 00:59:41 (1079) 01:37:11 (1070) 01:47:49
1067 Liesma Vicinska 6200 Brocēnu cilpotājas SZ3 S442 00:10:39 (1164) 00:14:54 (1148) 00:59:52 (1080) 01:36:57 (1066) 01:47:53
1068 Zanda Gertnere 5718 DNB Servisa centrs SZ2 S443 00:08:48 (970) 00:13:29 (1057) 00:58:50 (1058) 01:36:46 (1063) 01:47:54
1069 Ronalds Rodiks 5339 VZ2 V626 00:08:23 (868) 00:12:12 (844) 00:57:27 (1007) 01:36:32 (1057) 01:47:56
1070 Ingrīda Jēka 5423 SZ2 S444 00:09:39 (1132) 00:14:45 (1141) 01:01:58 (1114) 01:37:53 (1077) 01:47:56
1071 Anastasija Čekriževa 5282 SK Tērauds/Suunto Latvija SZ2 S445 00:08:24 (873) 00:13:09 (1012) 00:57:49 (1018) 01:37:07 (1069) 01:48:09
1072 Jūlija Kuzņecova 5099 SZ3 S446 00:08:25 (877) 00:13:08 (1010) 00:57:50 (1019) 01:37:06 (1068) 01:48:10
1073 Madara Mētere 5551 SPORTLAND SZ2 S447 00:08:41 (945) 00:13:06 (1007) 00:58:57 (1062) 01:37:45 (1074) 01:48:11
1074 Inga Anmane 5597 Lidosta Rīga SZ1 S448 00:07:59 (753) 00:12:02 (815) 00:59:59 (1081) 01:37:39 (1072) 01:48:11
1075 Santa Siksna 5106 SZ3 S449 00:08:41 (944) 00:13:05 (1004) 00:58:56 (1061) 01:37:46 (1075) 01:48:21
1076 Arvis Krūmiņš 5547 LMT VZ2 V627 00:09:10 (1043) 00:12:14 (851) 00:55:20 (937) 01:37:56 (1078) 01:48:21
1077 Sofja Gavrilova 15223 Olainfarm SZ2 S450 00:08:57 (1003) 00:13:27 (1054) 01:00:44 (1089) 01:37:30 (1071) 01:48:35
1078 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5047 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VZ4 V628 00:07:38 (659) 00:12:47 (953) 01:01:29 (1105) 01:38:06 (1079) 01:48:43
1079 Līga Ančeva 5866 Varakļāni SZ2 S451 00:09:10 (1044) 00:13:38 (1072) 01:00:29 (1085) 01:37:50 (1076) 01:48:44
1080 Monika Hermane 5895 Atea Global Services SZ2 S452 00:09:39 (1133) 00:14:15 (1118) 01:02:28 (1120) 01:38:24 (1082) 01:49:00
1081 Zanda Jākobsone 5215 SZ1 S453 00:09:13 (1055) 00:13:19 (1036) 00:58:48 (1056) 01:38:24 (1081) 01:49:04
1082 Keralaine Šipa 5220 SZ1 S454 00:09:14 (1058) 00:13:18 (1033) 00:58:50 (1057) 01:38:23 (1080) 01:49:04
1083 Renāte Dekante 5540 DNB Servisa centrs SZ2 S455 00:08:10 (803) 00:12:40 (930) 00:58:42 (1052) 01:36:53 (1065) 01:49:06
1084 Viktors Gusevs 6164 ABC software VZ1 V629 00:08:54 (993) 00:12:36 (922) 01:01:02 (1096) 01:37:40 (1073) 01:49:07
1085 Anna Endija Ansone 6264 SZ1 S456 00:08:51 (984) 00:12:59 (990) 01:00:08 (1083) 01:38:58 (1087) 01:49:13
1086 Juta Buklovska 5079 SZ1 S457 00:09:10 (1040) 00:12:36 (920) 00:59:16 (1070) 01:38:46 (1084) 01:49:16
1087 Diāna Šņepste 15229 SZ1 S458 00:09:11 (1050) 00:12:53 (971) 00:59:17 (1071) 01:38:52 (1086) 01:49:16
1088 Linda Krūmiņa 5635 SZ2 S459 00:08:59 (1007) 00:13:31 (1065) 01:01:20 (1101) 01:38:30 (1083) 01:49:33
1089 Ojārs Čeksters 5144 VZ2 V630 00:07:47 (701) 00:11:20 (671) 01:01:21 (1103) 01:39:11 (1089) 01:49:59
1090 Iveta Radiņa-Liepkaula 5865 SK TĒRAUDS SZ3 S460 00:09:33 (1119) 00:13:58 (1098) 00:59:33 (1073) 01:38:49 (1085) 01:50:18
1091 Anatolijs Kelberers 5545 MAILIGEN VZ4 V631 00:08:55 (994) 00:13:36 (1069) 01:00:40 (1087) 01:39:19 (1090) 01:50:25
1092 Jānis Stukuls 5669 SK Katrīna VZ4 V632 00:10:48 (1167) 00:14:19 (1123) 01:01:08 (1097) 01:40:06 (1093) 01:50:53
1093 Lauma Lazda 5020 SZ2 S461 00:09:42 (1135) 00:15:07 (1158) 01:02:16 (1116) 01:39:49 (1092) 01:50:59
1094 Līva Skolmeistare 6261 SZ2 S462 00:08:49 (977) 00:13:10 (1016) 01:01:15 (1098) 01:39:21 (1091) 01:51:22
1095 Marta Dieviņa 5812 EY SZ2 S463 00:09:36 (1127) 00:13:52 (1091) 01:01:34 (1108) 01:40:33 (1097) 01:51:32
1096 Aija Miķīte 5163 SZ2 S464 00:09:27 (1104) 00:14:04 (1104) 01:03:42 (1137) 01:40:58 (1103) 01:51:33
1097 Inga Zalane 5128 DNB Servisa centrs SZ2 S465 00:09:24 (1094) 00:14:32 (1136) 01:01:38 (1111) 01:40:37 (1099) 01:51:35
1098 Aigars Eglajs 5591 Pa Vienam VZ2 V633 00:09:25 (1096) 00:14:30 (1135) 01:01:36 (1110) 01:40:37 (1100) 01:51:35
1099 Marija Siliņa 5366 SZ1 S466 00:09:01 (1016) 00:13:45 (1079) 01:00:42 (1088) 01:40:46 (1102) 01:51:40
1100 Monta Peciņa 6042 Māsas Peciņas SZ2 S467 00:14:37 (1228) 00:17:19 (1199) 01:06:14 (1166) 01:41:29 (1112) 01:51:41
1101 Linda Peciņa 5818 Māsas Peciņas SZ2 S468 00:11:21 (1184) 00:16:15 (1182) 01:06:13 (1165) 01:41:29 (1111) 01:51:42
1102 Agnese Kleina 5603 Ķesterciems-Engures sportam. SZ2 S469 00:08:45 (962) 00:13:17 (1032) 00:58:22 (1038) 01:41:02 (1104) 01:51:43
1103 Inese Kraģe 5119 SZ3 S470 00:10:50 (1169) 00:15:25 (1166) 01:03:09 (1129) 01:40:38 (1101) 01:52:04
1104 Anete Kalniņa 5068 SZ2 S471 00:07:13 (540) 00:11:34 (718) 01:00:52 (1095) 01:40:21 (1094) 01:52:10
1105 Ilze Martuļeva 5436 SZ2 S472 00:08:21 (860) 00:12:59 (987) 01:01:32 (1106) 01:41:28 (1109) 01:52:11
1106 Egita Pumpure 5583 SZ3 S473 00:09:09 (1037) 00:13:51 (1087) 01:01:33 (1107) 01:41:28 (1110) 01:52:12
1107 Matīss Simkevičs 6302 VZ1 V634 00:08:15 (832) 00:12:15 (856) 01:02:41 (1122) 01:41:36 (1116) 01:52:16
1108 Līga Simkeviča 6303 SZ2 S474 00:08:15 (833) 00:12:55 (980) 01:01:20 (1102) 01:41:32 (1113) 01:52:18
1109 Sanita Junele 5655 Selga SZ2 S475 00:08:32 (911) 00:12:54 (974) 00:58:24 (1039) 01:40:34 (1098) 01:52:19
1110 Guntis Buks 5582 Swedbank VZ3 V635 00:10:52 (1172) 00:15:29 (1170) 01:02:40 (1121) 01:41:58 (1123) 01:52:37
1111 Beāte Virskule 5333 SZ1 S476 00:08:24 (874) 00:12:47 (954) 01:04:20 (1144) 01:41:36 (1115) 01:52:39
1112 Maija Matroze 5440 SZ2 S477 00:10:51 (1171) 00:15:29 (1169) 01:03:25 (1133) 01:41:23 (1105) 01:52:43
1113 Iveta Rutkovska 15289 SZ3 S478 00:10:04 (1151) 00:15:05 (1156) 01:00:37 (1086) 01:40:31 (1096) 01:52:43
1114 Liene Meldere 5317 SZ2 S479 00:09:17 (1068) 00:14:01 (1101) 01:01:18 (1100) 01:42:38 (1128) 01:52:46
1115 Solvita Bērziša 6013 Accenture SZ2 S480 00:09:51 (1142) 00:15:01 (1152) 01:03:32 (1135) 01:41:39 (1118) 01:53:02
1116 Jekaterina Ļežaņina 15254 SZ3 S481 00:09:12 (1054) 00:13:35 (1068) 01:01:56 (1113) 01:41:38 (1117) 01:53:11
1117 Zane Zilberga 5152 EY SZ2 S482 00:08:23 (867) 00:12:52 (965) 01:03:01 (1126) 01:41:35 (1114) 01:53:17
1118 Jurģis Suts 6290 VZ2 V636 00:09:44 (1138) 00:14:29 (1134) 01:00:28 (1084) 01:41:43 (1119) 01:53:18
1119 Sindija Sirmā 5070 Guddžobs Guddans SZ2 S483 00:08:04 (779) 00:12:21 (874) 00:59:08 (1065) 01:41:26 (1107) 01:53:27
1120 Inga Riba 5160 Nūjo vesels SZ4 S484 00:11:00 (1176) 00:15:38 (1173) 01:03:52 (1138) 01:41:52 (1122) 01:53:28
1121 Agnese Krieva 5165 Guddžobs Guddans SZ1 S485 00:08:04 (780) 00:12:24 (882) 00:59:09 (1066) 01:41:26 (1108) 01:53:28
1122 Ivo Kleins 5493 Ķesterciems / Engures sportam VZ3 V637 00:08:34 (917) 00:13:00 (992) 01:01:27 (1104) 01:41:45 (1120) 01:53:39
1123 Zinta Elksne 5447 SZ2 S486 00:09:26 (1099) 00:14:08 (1106) 00:59:13 (1068) 01:40:30 (1095) 01:54:02
1124 Agrita Lapinska 5685 SZ3 S487 00:11:00 (1177) 00:15:38 (1174) 01:03:55 (1139) 01:42:46 (1132) 01:54:02
1125 Daiga Vabule 6007 SZ2 S488 00:08:43 (955) 00:12:59 (989) 01:04:29 (1146) 01:41:45 (1121) 01:54:02
1126 Agnese Dambe 5240 SZ2 S489 00:09:23 (1091) 00:13:57 (1096) 01:03:02 (1127) 01:42:43 (1130) 01:54:03
1127 Inga Minkeviča 5343 SZ2 S490 00:09:23 (1093) 00:14:09 (1107) 01:03:05 (1128) 01:42:44 (1131) 01:54:03
1128 Māris Holsts 5216 Arī vaļiem ir bail VZ2 V638 00:10:40 (1165) 00:15:04 (1155) 01:02:44 (1123) 01:43:56 (1137) 01:54:12
1129 Jānis Valāts 5590 AMSERV VZ2 V639 00:07:14 (548) 00:11:20 (673) 01:00:49 (1092) 01:42:12 (1125) 01:54:17
1130 Līga Buhrote 5156 SZ2 S491 00:08:38 (932) 00:13:00 (991) 01:01:17 (1099) 01:42:51 (1133) 01:54:21
1131 Inguna Skujiņa 6132 Nūjo vesels SZ4 S492 00:09:51 (1143) 00:14:16 (1121) 01:03:23 (1132) 01:42:37 (1127) 01:54:24
1132 Ieva Vīksna 5729 EY SZ2 S493 00:08:30 (903) 00:13:26 (1052) 01:03:31 (1134) 01:42:11 (1124) 01:54:30
1133 Dinara Bekeshova 6250 Accenture SZ2 S494 00:09:11 (1049) 00:14:04 (1105) 01:04:38 (1150) 01:43:20 (1135) 01:54:31
1134 Eduards Pāķis 5403 Saulkrasti SRT VZ3 V640 00:20:51 (1232) 00:22:42 (1231) 01:12:03 (1212) 01:44:49 (1144) 01:54:36
1135 Lelde Pāķe 6053 SRT Saulkrasti SZ1 S495 00:20:09 (1231) 00:22:57 (1232) 01:09:21 (1197) 01:44:49 (1145) 01:54:41
1136 Rihards Gromuls 5193 Reliņš VZ2 V641 00:09:09 (1033) 00:14:02 (1102) 01:03:18 (1131) 01:41:25 (1106) 01:54:45
1137 Santa Japeniņa 5424 SZ2 S496 00:09:31 (1114) 00:14:15 (1117) 01:02:21 (1119) 01:42:40 (1129) 01:54:48
1138 Ulla Bogdanoviča 5395 SZ2 S497 00:07:56 (738) 00:12:43 (944) 01:02:18 (1117) 01:42:35 (1126) 01:54:52
1139 Aleksandra Brombaha 5121 SZ1 S498 00:09:21 (1083) 00:14:23 (1127) 01:03:41 (1136) 01:44:00 (1139) 01:55:15
1140 Kristīne Meldere-Drāzniece 5122 SZ3 S499 00:09:17 (1067) 00:14:14 (1116) 01:04:06 (1141) 01:44:18 (1140) 01:55:33
1141 Dace Raudone 6199 Baltais SZ2 S500 00:08:41 (947) 00:13:59 (1100) 01:02:20 (1118) 01:43:13 (1134) 01:55:34
1142 Kristīne Kraukle 6256 SZ2 S501 00:09:06 (1025) 00:14:38 (1138) 01:05:09 (1153) 01:44:20 (1141) 01:55:42
1143 Liene Salmane 6147 DNB Servisa centrs SZ2 S502 00:08:56 (998) 00:13:33 (1067) 01:02:57 (1125) 01:43:56 (1138) 01:55:50
1144 Elizabete Brauna 5912 Lynxdojo SZ1 S503 00:09:11 (1047) 00:14:11 (1111) 01:04:55 (1152) 01:44:56 (1147) 01:55:58
1145 Sintija Borskoviča 5014 PRINTFUL SZ2 S504 00:09:02 (1018) 00:14:22 (1126) 01:05:43 (1159) 01:45:41 (1156) 01:56:24
1146 Ieva Ceruka 5450 Mežmalas SZ2 S505 00:09:46 (1141) 00:14:29 (1133) 01:04:31 (1148) 01:44:45 (1143) 01:56:24
1147 Inese Brēdiķe 5172 Maratona klubs SZ3 S506 00:10:12 (1154) 00:15:04 (1154) 01:02:03 (1115) 01:43:23 (1136) 01:56:49
1148 Anete Gabrūna 5707 SZ2 S507 00:09:58 (1145) 00:14:56 (1149) 01:04:34 (1149) 01:44:52 (1146) 01:56:57
1149 Inese Bāriņa 5970 SZ3 S508 00:11:53 (1195) 00:16:47 (1191) 01:04:25 (1145) 01:45:34 (1153) 01:57:07
1150 Inese Kanģīzere 5229 VAS Latvijas gaisa satiksme SZ3 S509 00:07:55 (734) 00:12:32 (907) 01:01:54 (1112) 01:44:28 (1142) 01:57:08
1151 Māris Bumbieris 5433 Latvijas Finieris VZ2 V642 00:05:59 (263) 00:08:27 (204) 00:37:47 (208) 01:48:39 (1172) 01:57:09
1152 Laima Dreimane Zvilna 5802 Biznesa parks ABAVA SZ3 S510 00:09:00 (1010) 00:14:28 (1132) 01:05:17 (1154) 01:45:22 (1150) 01:57:24
1153 Solvita Zeipiņa 5421 SZ2 S511 00:09:19 (1076) 00:14:16 (1120) 01:03:16 (1130) 01:45:28 (1152) 01:57:32
1154 Sanita Birzniece 5217 SZ3 S512 00:09:40 (1134) 00:14:32 (1137) 01:04:19 (1143) 01:45:55 (1158) 01:57:34
1155 Baiba Dektere 6118 SZ2 S513 00:11:45 (1191) 00:16:37 (1187) 01:05:42 (1158) 01:46:48 (1161) 01:57:35
1156 Sandis Krutovs 6071 cedric.lv VZ2 V643 00:10:09 (1152) 00:15:21 (1164) 01:04:16 (1142) 01:45:38 (1155) 01:58:07
1157 Ilva Sīpola 5641 SZ3 S514 00:09:43 (1136) 00:14:18 (1122) 01:04:30 (1147) 01:45:24 (1151) 01:58:17
1158 Lau