MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Arnis Pašķevičs 5505 Patria Sportland 00:55:57 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:38 1000 276 1276
2 Jānis Kūms 5248 Inov-8 | Isostar | Compressport Team Latvia & Pulsometrs.lv 00:56:12 VZ2 2 V2 +00:15 +00:15 00:03:02 996 241 1237
3 Ainārs Drozds 5439 00:56:40 VZ2 3 V3 +00:43 +00:43 00:03:02 987 240 1227
4 Andris Robalds 5251 Pulsometrs.lv 00:57:41 VZ2 4 V4 +01:43 +01:43 00:02:45 970 265 1235
5 Andis Sakne 5503 Patria Sportland 00:59:35 VZ2 5 V5 +03:37 +03:37 00:02:46 939 263 1202
6 Edijs Dzalbs 5443 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 00:59:44 VZ1 1 V6 +03:46 +00:00 00:03:11 937 230 1167
7 Artis Dude 5235 OK alnis 00:59:50 VZ2 6 V7 +03:53 +03:53 00:02:56 935 248 1183
8 Ainārs Brālītis 5290 RIEKSTI 01:00:16 VZ2 7 V8 +04:19 +04:19 00:02:43 928 268 1196
9 Andris Ronimoiss 5053 Inov8 | OSVeikals.lv | RIEKSTI 01:00:43 VZ2 8 V9 +04:46 +04:46 00:03:10 921 230 1151
10 Kristaps Bruners 5296 Virsotne/MARMOT 01:01:17 VZ1 2 V10 +05:19 +01:33 00:03:03 913 239 1152
11 Artūrs Kārkliņš 5309 01:01:48 VZ2 9 V11 +05:51 +05:51 00:03:04 905 238 1143
12 Kārlis Treimanis 5377 Talsu pakalnu sporta klubs 01:01:57 VZ2 10 V12 +05:59 +05:59 00:03:10 903 230 1133
13 Gatis Barons 5335 OK Kāpa / SK Rekords 01:02:16 VZ2 11 V13 +06:19 +06:19 00:03:23 899 216 1115
14 Diāna Liepiņa 5167 01:02:22 SZ2 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:14 1000 280 1280
15 Sandra Buliņa 5447 Marienburgas Vilki 01:02:31 SZ1 1 S2 +00:09 +00:00 00:03:21 998 271 1269
16 Oļegs Gulua 5512 LMD.LV, ISOSTAR 01:03:15 VZ2 12 V14 +07:17 +07:17 00:03:48 885 192 1077
17 Uģis Karasevs 5383 Kocēni 01:03:21 VZ2 13 V15 +07:24 +07:24 00:03:07 883 234 1117
18 Sandijs Suhānovs 5534 Siguldas sporta skola 01:03:36 VZ1 3 V16 +07:39 +03:52 00:03:23 880 216 1096
19 Klinta Lauska 5354 Pulsometrs.lv 01:03:44 SZ2 2 S3 +01:22 +01:22 00:03:21 979 270 1249
20 Jānis Ozoliņš 5003 01:05:16 VZ3 1 V17 +09:18 +00:00 00:03:46 857 194 1051
21 Jānis Liepiņš 5166 Skapari 01:05:24 VZ2 14 V18 +09:27 +09:27 00:03:23 856 216 1072
22 Mārtiņš Ruttulis 8024 Latvia TrailRace 01:05:37 VZ3 2 V19 +09:39 +00:21 00:03:28 853 211 1064
23 Guntars Logins 5022 Alpha Partners - Pārdošanas apmācības 01:06:04 VZ2 15 V20 +10:07 +10:07 00:03:22 847 217 1064
24 Sanita Buliņa 5415 Marienburgas Vilki 01:06:09 SZ1 2 S4 +03:47 +03:38 00:03:31 943 257 1200
25 Sandis Āboliņš 5408 Kocēni 01:06:09 VZ2 16 V21 +10:12 +10:12 00:03:24 846 215 1061
26 Kaspars Staņa 5392 Briksnis SK 01:06:20 VZ3 3 V22 +10:23 +01:05 00:03:44 843 195 1038
27 Elvis Lodiņš 5325 01:07:23 VZ2 17 V23 +11:26 +11:26 00:03:27 830 212 1042
28 Gatis Melgalvis 5077 Kocēnu novads 01:07:40 VZ3 4 V24 +11:43 +02:25 00:03:44 827 196 1023
29 Jānis Znotiņš 5268 Virsotne/MARMOT 01:07:53 VZ2 18 V25 +11:56 +11:56 00:03:08 824 233 1057
30 Jānis Avotiņš 5504 ASK Patria 01:08:09 VZ3 5 V26 +12:12 +02:54 00:03:50 821 190 1011
31 Kristaps Širaks 5221 Marienburgas Vilki 01:08:13 VZ1 4 V27 +12:16 +08:29 00:04:04 820 179 999
32 Mārcis Bogdānovs 5329 Žolneroviča skriešanas klubs 01:08:34 VZ1 5 V28 +12:37 +08:50 00:03:55 816 187 1003
33 Andris Edgars Fecers 5128 Tupeļdīzelis 01:08:50 VZ1 6 V29 +12:53 +09:06 00:03:13 813 227 1040
34 Eliss Dukaļskis 5177 Valsse.lv 01:08:53 VZ2 19 V30 +12:56 +12:56 00:03:29 812 210 1022
35 Mārtiņš Pāvils 5429 01:09:04 VZ3 6 V31 +13:07 +03:49 00:03:26 810 212 1022
36 Henrijs Lērme 5311 VSK "Burkānciems & Co" 01:09:04 VZ1 7 V32 +13:07 +09:21 00:03:29 810 209 1019
37 Viesturs Dude 5334 Dobeles Sporta skola 01:09:23 VZ4 1 V33 +13:25 +00:00 00:04:10 807 175 982
38 Nauris Dzenis 5295 Madona 01:09:30 VZ3 7 V34 +13:32 +04:14 00:03:38 805 201 1006
39 Aivars Dobris 5250 ASK PATRIA 01:09:36 VZ2 20 V35 +13:39 +13:39 00:03:20 804 219 1023
40 Brets Pirtnieks 5337 01:09:54 VZ3 8 V36 +13:56 +04:38 00:03:49 801 191 992
41 Sandis Freibergs 5161 01:09:59 VZ1 8 V37 +14:02 +10:15 00:03:53 800 188 988
42 Agita Kaļva 5029 Ķegumā spēks 01:10:01 SZ3 1 S5 +07:39 +00:00 00:03:32 891 257 1148
43 Rūdis Jermacāns 10106 01:10:23 VZ1 9 V38 +14:26 +10:39 00:03:41 795 198 993
44 Uģis Dreimanis 5240 01:10:27 VZ2 21 V39 +14:30 +14:30 00:03:26 794 213 1007
45 Linda Meirēna 5399 Legs Miserables / Gjensidige 01:10:34 SZ2 3 S6 +08:12 +08:12 00:03:37 884 251 1135
46 Jānis Pauliņš 5091 Talsu pauguraines Zaķi 01:10:39 VZ2 22 V40 +14:42 +14:42 00:03:27 792 212 1004
47 Kaspars Kārkliņš 5277 Siguldas Maratona klubs 01:11:01 VZ3 9 V41 +15:04 +05:45 00:03:50 788 191 979
48 Ivo Zemturis 5030 Juno Runners 01:11:12 VZ3 10 V42 +15:15 +05:56 00:03:55 786 187 973
49 Laura Puķīte 5267 Supervaroņi 01:11:19 SZ2 4 S7 +08:57 +08:57 00:03:53 875 234 1109
50 Kaspars Vīksne 5273 Supervaroņi 01:12:00 VZ2 23 V43 +16:02 +16:02 00:02:55 777 250 1027
51 Maksims Leščinskis 5110 Lapmežciems 01:12:14 VZ3 11 V44 +16:17 +06:58 00:03:59 775 183 958
52 Normunds Aumeisters 5112 Valkas SIENA 01:12:16 VZ3 12 V45 +16:19 +07:01 00:03:54 774 188 962
53 Uģis Kampars 5433 kontūru meklētājs 01:12:31 VZ2 24 V46 +16:33 +16:33 00:03:39 772 200 972
54 Artūrs Bērziņš 5241 kontūru meklētājs 01:12:32 VZ2 25 V47 +16:35 +16:35 00:03:53 771 188 959
55 Ingars Zagorskis 10062 01:12:33 VZ2 26 V48 +16:35 +16:35 00:03:51 771 190 961
56 Kaspars Ummers 5440 Piepe 01:12:35 VZ3 13 V49 +16:38 +07:19 00:03:52 771 189 960
57 Mārtiņš Grunskis 5414 Puccis 01:12:41 VZ2 27 V50 +16:44 +16:44 00:03:06 770 236 1006
58 Andris Lapiņš 5384 Smiltene 01:13:19 VZ3 14 V51 +17:22 +08:04 00:03:58 763 184 947
59 Pēteris Nikolajevs 5118 01:13:35 VZ2 28 V52 +17:38 +17:38 00:03:59 760 183 943
60 Erasts Bobrovs 5364 Talsu pakalnu sporta klubs 01:13:49 VZ1 10 V53 +17:51 +14:05 00:03:21 758 218 976
61 Ints Radziņš 5358 01:13:51 VZ2 29 V54 +17:54 +17:54 00:03:34 758 204 962
62 Iņigo Torre 5090 01:13:52 VZ2 30 V55 +17:55 +17:55 00:03:45 757 195 952
63 Rūdolfs Leimanis 5009 Riga Runners 01:14:23 VZ2 31 V56 +18:26 +18:26 00:03:35 752 204 956
64 Ilze Bērziņa 10102 Swedbank 01:14:25 SZ3 2 S8 +12:03 +04:24 00:04:35 838 198 1036
65 Alise Putraima 5427 Limbaži SKRIEN 01:14:27 SZ2 5 S9 +12:05 +12:05 00:04:19 838 210 1048
66 Mairis Petersons 5178 01:14:36 VZ2 32 V57 +18:38 +18:38 00:04:02 750 181 931
67 Aleksandrs Serovs 5308 01:14:37 VZ3 15 V58 +18:40 +09:21 00:04:23 750 166 916
68 Arnis Vilčinskis 5184 iSK ZB Fizkultūra 01:14:45 VZ2 33 V59 +18:48 +18:48 00:04:24 749 166 915
69 Andris Vilcans 5198 01:15:06 VZ3 16 V60 +19:09 +09:50 00:04:02 745 181 926
70 Andris Leja 5215 Talsu pauguraines zaķi 01:15:08 VZ3 17 V61 +19:10 +09:52 00:04:14 745 173 918
71 Guntars Eglītis 5269 Vaidava 01:15:08 VZ2 34 V62 +19:10 +19:10 00:03:29 745 209 954
72 Annija Zāģere 5115 Riga Runners 1 01:15:09 SZ1 3 S10 +12:47 +12:38 00:04:10 830 218 1048
73 Māris Āriņš 5390 ASK PATRIA 01:15:13 VZ2 35 V63 +19:16 +19:16 00:03:54 744 187 931
74 Kārlis Stonka 5083 Kalnieši 01:15:18 VZ2 36 V64 +19:21 +19:21 00:04:00 743 182 925
75 Agnese Ulanova 5431 Pūre 01:15:36 SZ2 6 S11 +13:14 +13:14 00:03:34 825 254 1079
76 Artis Trapša 5085 Blāča draugi 01:15:39 VZ2 37 V65 +19:42 +19:42 00:03:50 740 191 931
77 Rihards Hohbergs 5073 Latvijas Finieris 01:15:45 VZ1 11 V66 +19:48 +16:01 00:04:05 739 179 918
78 Greer Chambless 5416 US Embassy 01:15:56 VZ3 18 V67 +19:59 +10:41 00:04:02 737 181 918
79 Pēteris Mednis 5084 01:16:16 VZ2 38 V68 +20:19 +20:19 00:04:16 734 171 905
80 Krišs Jānis Amantovs 5511 01:16:19 VZ1 12 V69 +20:22 +16:35 00:03:47 733 193 926
81 Linda Beldava 5059 VSK Noskrien Vāveres 01:16:22 SZ3 3 S12 +14:00 +06:21 00:03:58 817 229 1046
82 Juris Lācis 5155 01:16:26 VZ2 39 V70 +20:29 +20:29 00:04:22 732 167 899
83 Viesturs Tomels 5046 01:16:27 VZ3 19 V71 +20:29 +11:11 00:04:06 732 178 910
84 Andis Puriņš 5042 01:16:28 VZ3 20 V72 +20:31 +11:12 00:04:06 732 178 910
85 Sandija Sorokina 5097 ASK PATRIA 01:16:30 SZ1 4 S13 +14:08 +13:59 00:03:54 815 232 1047
86 Armands Ivanovskis 5203 01:16:30 VZ2 40 V73 +20:33 +20:33 00:04:05 731 179 910
87 Niks Balgalvis 5386 Kocēni 01:16:38 VZ1 13 V74 +20:41 +16:54 00:03:38 730 201 931
88 Aurelija Kisieliūtė 5257 Kauno BMK 01:16:41 SZ2 7 S14 +14:19 +14:19 00:04:31 813 201 1014
89 Oskars Brasliņš 8166 TRX CĒSIS 01:16:43 VZ2 41 V75 +20:46 +20:46 00:04:11 729 175 904
90 Jānis Zvaigznītis 5389 JS Dream Team 01:16:53 VZ2 42 V76 +20:55 +20:55 00:04:00 728 182 910
91 Dana Mačtama 10029 Moller Auto Ventspils/SIS 01:17:20 SZ2 8 S15 +14:58 +14:58 00:03:38 806 250 1056
92 Juris Brēdiķis 5372 Maratona Klubs 01:17:44 VZ3 21 V77 +21:47 +12:29 00:03:56 720 186 906
93 Valdis Ezeriņš 5407 01:17:50 VZ1 14 V78 +21:53 +18:07 00:03:33 719 206 925
94 Vita Rence 5244 Marienburgas Vilki 01:18:06 SZ2 9 S16 +15:44 +15:44 00:04:11 799 216 1015
95 Igors Matjola 10058 Visma Labs 01:18:09 VZ2 43 V79 +22:12 +22:12 00:04:00 716 182 898
96 Reinis Graviņš 5234 01:18:15 VZ2 44 V80 +22:18 +22:18 00:04:21 715 168 883
97 Dāvis Zelmenis 5068 Maratona klubs / Matisons Runner’s Club 01:18:23 VZ2 45 V81 +22:26 +22:26 00:03:46 714 194 908
98 Daina Stonka 5129 Kalnieši 01:18:42 SZ2 10 S17 +16:20 +16:20 00:04:16 793 213 1006
99 Andris Marherts 5025 H.T.L. 01:18:43 VZ2 46 V82 +22:46 +22:46 00:03:49 711 191 902
100 Mārtiņš Holsts 5249 01:18:45 VZ2 47 V83 +22:48 +22:48 00:03:42 710 197 907
101 Pavels Mazurs 10097 Zoorbagan 01:18:52 VZ3 22 V84 +22:54 +13:36 00:04:09 710 176 886
102 Ginta Bogdanova 5138 01:19:19 SZ1 5 S18 +16:57 +16:48 00:04:04 786 223 1009
103 Raimonds Lapiņš 5168 OK KURMIS 01:19:28 VZ3 23 V85 +23:31 +14:12 00:03:49 704 191 895
104 Māris Bumbieris 5260 Latvijas Finieris 01:19:35 VZ2 48 V86 +23:38 +23:38 00:03:55 703 186 889
105 Lauris Laumanis 5232 Rīdzene Functional Fitness 01:19:39 VZ2 49 V87 +23:41 +23:41 00:04:41 703 156 859
106 Viktors Volkovs 5402 01:19:41 VZ2 50 V88 +23:44 +23:44 00:04:05 702 179 881
107 Ainārs Miņins 5127 LIDA 01:19:44 VZ3 24 V89 +23:47 +14:28 00:04:43 702 155 857
108 Jūlija Sarksjana 5524 01:19:45 SZ2 11 S19 +17:23 +17:23 00:04:28 782 203 985
109 Lauris Bračka 5432 Sava 01:20:09 VZ3 25 V90 +24:12 +14:53 00:04:49 698 152 850
110 Antons Brehovs 5101 01:20:12 VZ2 51 V91 +24:15 +24:15 00:04:25 698 165 863
111 Inese Kokoreviča 8076 VSK "Burkānciems & Co" 01:20:16 SZ2 12 S20 +17:54 +17:54 00:03:53 777 234 1011
112 Renārs Rumjancevs 5340 Skrienam kopā 01:20:31 VZ1 15 V92 +24:33 +20:47 00:03:35 695 204 899
113 Ervīns Fiļovs 5430 PacPaSevi 01:20:44 VZ1 16 V93 +24:46 +21:00 00:04:18 693 170 863
114 Jānis Pūpols 5041 01:20:44 VZ2 52 V94 +24:47 +24:47 00:04:24 693 166 859
115 Aleksandrs Ļitvinskis 5034 Super Bee 01:20:51 VZ3 26 V95 +24:54 +15:36 00:04:50 692 151 843
116 Normunds Stepāns 5070 STROPS Technologies 01:21:00 VZ3 27 V96 +25:03 +15:44 00:04:00 691 182 873
117 Kristaps Pilskalns 5336 Supervaroņi 01:21:23 VZ2 53 V97 +25:26 +25:26 00:03:35 688 204 892
118 Gvido Lapsa 5356 01:21:25 VZ4 2 V98 +25:28 +12:03 00:04:33 687 161 848
119 Dainis Vēsma 5065 01:21:26 VZ2 54 V99 +25:29 +25:29 00:03:46 687 194 881
120 Gatis Molodcovs 5274 MoBo Active 01:21:47 VZ2 55 V100 +25:49 +25:49 00:03:31 684 207 891
121 Valdis Fiļovs 5448 PacPaSevi 01:21:48 VZ3 28 V101 +25:50 +16:32 00:04:19 684 169 853
122 Mārtiņš Gailis 5331 01:21:49 VZ2 56 V102 +25:52 +25:52 00:03:38 684 201 885
123 Edgars Rauza 5381 01:22:04 VZ2 57 V103 +26:07 +26:07 00:04:29 682 163 845
124 Roberts Gaidulis 5213 01:22:25 VZ2 58 V104 +26:27 +26:27 00:04:01 679 182 861
125 Ieva Siugale 5265 ŠKODA/GREEN MOTORS 01:22:35 SZ3 4 S21 +20:13 +12:34 00:03:57 755 230 985
126 Signe Vilcāne 5124 Lielie Dibeni 01:22:46 SZ2 13 S22 +20:24 +20:24 00:04:20 754 209 963
127 Jānis Liepiņš 5411 01:22:50 VZ2 59 V105 +26:53 +26:53 00:04:36 676 159 835
128 Līva Kārkliņa 5398 01:22:59 SZ1 6 S23 +20:37 +20:28 00:04:48 752 189 941
129 Artūrs Kupcovs 5229 01:23:01 VZ1 17 V106 +27:04 +23:17 00:04:02 674 181 855
130 Sandris Norenbergs 5134 01:23:11 VZ1 18 V107 +27:14 +23:27 00:04:37 673 158 831
131 Ronalds Liepiņš 10120 SK Metroons 01:23:23 VZ3 29 V108 +27:25 +18:07 00:04:23 671 167 838
132 Līga Novokšanova 5258 Swedbank 01:23:25 SZ3 5 S24 +21:03 +13:24 00:04:56 748 184 932
133 Linda Miščenko 5281 01:23:33 SZ2 14 S25 +21:11 +21:11 00:04:30 746 201 947
134 Tomass Mazurs 10095 Zoorbagan 01:23:33 VZ1 19 V109 +27:36 +23:49 00:04:41 670 156 826
135 Edgars Leškēvičs 5278 01:23:40 VZ2 60 V110 +27:43 +27:43 00:04:43 669 155 824
136 Kārlis Skutāns 5160 VPK 01:23:42 VZ1 20 V111 +27:45 +23:58 00:04:37 669 158 827
137 Līga Vēja-Āboliņa 5194 01:23:57 SZ2 15 S26 +21:35 +21:35 00:04:42 743 193 936
138 Mārtiņš Torsters 5343 01:23:59 VZ2 61 V112 +28:02 +28:02 00:04:45 666 154 820
139 Kārlis Ertmanis 5096 BALTAIS 01:24:08 VZ3 30 V113 +28:11 +18:53 00:04:30 665 163 828
140 Arnis Šūlmeisters 5002 01:24:15 VZ3 31 V114 +28:17 +18:59 00:04:37 664 158 822
141 Jānis Krēsliņš 5255 SWEDBANK 01:24:18 VZ2 62 V115 +28:20 +28:20 00:04:19 664 169 833
142 Lauris Balgalvis 5135 01:24:25 VZ3 32 V116 +28:28 +19:09 00:04:18 663 170 833
143 Marta Kvisvika 5089 KVISVIKI 01:24:39 SZ2 16 S27 +22:17 +22:17 00:04:39 737 195 932
144 Mārtiņš Braslavs 5528 01:24:54 VZ2 63 V117 +28:56 +28:56 00:04:16 659 171 830
145 Normunds Grava 5039 01:25:06 VZ3 33 V118 +29:09 +19:51 00:04:52 657 150 807
146 Alberts Tilgass 5313 DPD LATVIJA 01:25:20 VZ1 21 V119 +29:23 +25:37 00:04:30 656 162 818
147 Sindija Zaula 5093 LIMBAŽI SKRIEN 01:25:24 SZ1 7 S28 +23:02 +22:53 00:05:29 730 166 896
148 Laura Okmane 5233 01:25:24 SZ2 17 S29 +23:02 +23:02 00:04:56 730 184 914
149 Kaspars Kaupe 5326 ART 01:25:25 VZ3 34 V120 +29:28 +20:09 00:05:13 655 140 795
150 Ints Vovers 5319 01:25:41 VZ2 64 V121 +29:44 +29:44 00:04:01 653 182 835
151 Ivars Martinovs 5201 01:25:44 VZ2 65 V122 +29:46 +29:46 00:04:55 653 148 801
152 Ainars Andzans 5136 01:25:46 VZ3 35 V123 +29:48 +20:30 00:04:22 652 167 819
153 Gatis Otomers 5122 01:25:47 VZ2 66 V124 +29:50 +29:50 00:04:02 652 181 833
154 Aleksejs Belokopitovs 5302 Col du Marine Collagen 01:26:00 VZ3 36 V125 +30:02 +20:44 00:05:40 651 129 780
155 Andrejs Varčenko 5299 Col du Marine Collagen 01:26:00 VZ3 37 V126 +30:03 +20:44 00:05:40 651 129 780
156 Ingus Jakstins 5256 Swedbank 01:26:03 VZ3 38 V127 +30:06 +20:47 00:04:36 650 158 808
157 Jānis Circāns 5219 01:26:12 VZ4 3 V128 +30:14 +16:49 00:04:42 649 156 805
158 Māris Robežnieks 5342 Mizuno 01:26:24 VZ3 39 V129 +30:27 +21:08 00:05:04 648 144 792
159 Jurģis Urtāns 5301 Lūša spēks 01:26:27 VZ2 67 V130 +30:30 +30:30 00:04:29 647 163 810
160 Lauris Kugrēns 5400 01:26:29 VZ2 68 V131 +30:31 +30:31 00:04:58 647 147 794
161 Edgars Pundurs 5238 01:26:30 VZ2 69 V132 +30:33 +30:33 00:03:35 647 203 850
162 Gaitis Sproģis 5048 01:26:31 VZ3 40 V133 +30:33 +21:15 00:04:14 647 172 819
163 Haralds Čibals 5517 01:26:33 VZ2 70 V134 +30:36 +30:36 00:04:04 647 179 826
164 Zigmunds Rībens 5045 01:26:34 VZ3 41 V135 +30:37 +21:18 00:04:45 646 154 800
165 Klāvs Jermakovs 5242 01:26:36 VZ1 22 V136 +30:39 +26:52 00:04:40 646 157 803
166 Sandris Kaparkalējs 5438 PacPaSevi 01:26:36 VZ3 42 V137 +30:38 +21:20 00:04:44 646 154 800
167 Raivis Cakuls 5004 RwA 01:26:41 VZ3 43 V138 +30:44 +21:25 00:04:27 646 164 810
168 Gunnar Koitne 5078 JK Hermes 01:27:00 VZ4 4 V139 +31:03 +17:37 00:04:48 643 152 795
169 Laura Salnāja 5058 01:27:07 SZ3 6 S30 +24:45 +17:06 00:04:41 716 194 910
170 Arnis Sloka 5261 Swedbank 01:27:11 VZ2 71 V140 +31:14 +31:14 00:04:14 642 173 815
171 Jānis Rullis 5253 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:27:13 VZ2 72 V141 +31:15 +31:15 00:05:03 642 145 787
172 Aleksis Jarockis 5007 01:27:18 VZ3 44 V142 +31:20 +22:02 00:04:35 641 160 801
173 Sanita Jolanta Draudiņa 5145 01:27:22 SZ2 18 S31 +25:00 +25:00 00:04:29 714 202 916
174 Kristīne Mergina 5028 01:27:36 SZ2 19 S32 +25:14 +25:14 00:04:41 712 194 906
175 Monta Misūna 5146 01:27:52 SZ2 20 S33 +25:30 +25:30 00:04:45 710 191 901
176 Kristīne Vilcāne 5132 01:27:55 SZ3 7 S34 +25:33 +17:54 00:05:42 709 159 868
177 Zane Matuļone 5200 01:27:57 SZ2 21 S35 +25:35 +25:35 00:04:49 709 188 897
178 Mārtiņš Dambis 5388 INSALVO 01:27:59 VZ2 73 V143 +32:01 +32:01 00:03:41 636 198 834
179 Agris Prelgauskis 5275 Lēnie divplākšņi 01:28:00 VZ2 74 V144 +32:03 +32:03 00:04:17 636 170 806
180 Armīns Kleinbergs 5182 Lēnie divplākšņi 01:28:01 VZ2 75 V145 +32:04 +32:04 00:04:17 636 170 806
181 Aldis Putniņš 5033 Matisons Runner’s Club 01:28:07 VZ2 76 V146 +32:10 +32:10 00:04:23 635 167 802
182 Jurģis Kļavpurs 5246 RWA 01:28:17 VZ2 77 V147 +32:20 +32:20 00:05:04 634 144 778
183 Grandāns Mārtiņš 5292 01:28:18 VZ3 45 V148 +32:20 +23:02 00:04:42 634 155 789
184 Jānis Lakovics 10091 01:28:18 VZ2 78 V149 +32:21 +32:21 00:04:04 634 180 814
185 Mārcis Kārkliņš 5092 Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis 01:28:20 VZ2 79 V150 +32:23 +32:23 00:03:21 633 218 851
186 Andris Šveicers 10125 01:28:22 VZ2 80 V151 +32:24 +32:24 00:04:47 633 153 786
187 Andris Žukovskis 5409 SQUAD.LV 01:28:28 VZ3 46 V152 +32:31 +23:12 00:04:53 633 149 782
188 Santa Rudzīte 10123 01:28:34 SZ2 22 S36 +26:12 +26:12 00:05:08 704 177 881
189 Janis Kopmanis 5024 LSC 01:28:36 VZ4 5 V153 +32:39 +19:14 00:05:11 632 141 773
190 Andis Fridbergs-Fridenbergs 5357 01:28:37 VZ2 81 V154 +32:40 +32:40 00:05:16 631 139 770
191 Haralds Iesalnieks 5360 01:28:39 VZ1 23 V155 +32:42 +28:56 00:04:23 631 167 798
192 Jurijs Gammeršmits 10086 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:28:40 VZ3 47 V156 +32:42 +23:24 00:04:37 631 158 789
193 Evelīna Vasiļjeva 5318 Skrien Jēkabpils! 01:28:43 SZ1 8 S37 +26:21 +26:12 00:04:52 703 186 889
194 Andrejs Gaumigs 5362 Vivace 01:28:48 VZ4 6 V157 +32:51 +19:25 00:05:03 630 144 774
195 Kaspars Raubiškis 5533 01:28:50 VZ2 82 V158 +32:52 +32:52 00:04:43 630 155 785
196 Kristaps Hermanis 5442 01:29:01 VZ1 24 V159 +33:04 +29:18 00:04:32 629 161 790
197 Māris Blumbergs 5434 01:29:03 VZ3 48 V160 +33:06 +23:47 00:05:09 628 142 770
198 Kristaps Rozenvalds 5156 Arbor/ Berģi 01:29:12 VZ2 83 V161 +33:15 +33:15 00:04:23 627 167 794
199 Māris Graudiņš 5012 01:29:22 VZ3 49 V162 +33:25 +24:07 00:03:19 626 219 845
200 Kaspars Verdens 5107 Virsotne/Marmot 01:29:28 VZ2 84 V163 +33:31 +33:31 00:05:00 625 146 771
201 Rinalds Osis 10104 Kurbads 01:29:30 VZ2 85 V164 +33:32 +33:32 00:04:30 625 162 787
202 Armands Kalniņš 5397 Local 01:29:33 VZ2 86 V165 +33:35 +33:35 00:05:14 625 140 765
203 Zane Saidova 5191 01:29:35 SZ2 23 S38 +27:13 +27:13 00:04:40 696 194 890
204 Alfrēds Radvils 5349 Skaida 01:29:40 VZ2 87 V166 +33:43 +33:43 00:05:18 624 138 762
205 Santa Birģele 5015 Selga 01:29:47 SZ2 24 S39 +27:25 +27:25 00:04:58 695 183 878
206 Artis Regnārs Labsvīrs 5019 Siguldas sporta skola 01:29:50 VZ1 25 V167 +33:53 +30:06 00:05:22 623 136 759
207 Aija Rogāle 5071 KROKUS 01:30:13 SZ3 8 S40 +27:51 +20:12 00:05:10 691 175 866
208 Ēriks Apšenieks 5437 Balvi 01:30:25 VZ4 7 V168 +34:27 +21:02 00:05:08 619 142 761
209 Evija Vaišļa 8131 01:30:26 SZ2 25 S41 +28:04 +28:04 00:05:17 690 171 861
210 Kristaps Vidžis 10098 Madona 01:30:32 VZ2 88 V169 +34:34 +34:34 00:04:46 618 153 771
211 Roberts Neilands 5259 DZĒRBENES STACIJA 01:30:44 VZ3 50 V170 +34:47 +25:28 00:05:15 617 139 756
212 Agnese Vidže 10013 01:30:45 SZ2 26 S42 +28:23 +28:23 00:04:27 687 204 891
213 Andrejs Sokolovs 5103 Baltma 01:30:49 VZ3 51 V171 +34:51 +25:33 00:05:07 616 143 759
214 Jānis Agrums 5108 BALTMA 01:30:50 VZ2 89 V172 +34:52 +34:52 00:05:08 616 142 758
215 Jānis Riža 5231 Burkānciems&Co 01:30:53 VZ3 52 V173 +34:56 +25:37 00:04:55 616 148 764
216 Agnese Apsīte 5436 01:30:57 SZ1 9 S43 +28:35 +28:26 00:05:19 686 171 857
217 Leo Vīksna 5082 01:31:07 VZ3 53 V174 +35:10 +25:51 00:04:44 614 154 768
218 Mārcis Vītoliņš 5196 Dīvainie kociņi 01:31:12 VZ1 26 V175 +35:15 +31:28 00:05:56 614 123 737
219 Kaspars Auželis 5095 Train2Win.cc Endurance Coaching 01:31:13 VZ3 54 V176 +35:15 +25:57 00:04:46 614 153 767
220 Edijs Soms 5288 01:31:14 VZ2 90 V177 +35:17 +35:17 00:04:36 613 159 772
221 Ance Bičuka 5023 01:31:19 SZ2 27 S44 +28:57 +28:57 00:05:09 683 176 859
222 Aija Briede 5148 01:31:25 SZ3 9 S45 +29:03 +21:24 00:05:12 682 174 856
223 Ieva Livčāne 5212 Riga Runners II 01:31:27 SZ3 10 S46 +29:05 +21:26 00:04:55 682 184 866
224 Uldis Kleinbergs 5339 Ko Te Notiek? 01:31:29 VZ2 91 V178 +35:32 +35:32 00:04:22 612 167 779
225 Reinis Bērziņš 5341 Virsotne/MARMOT 01:31:32 VZ2 92 V179 +35:35 +35:35 00:05:03 611 144 755
226 Dace Spalva 5413 01:31:42 SZ2 28 S47 +29:20 +29:20 00:04:22 680 208 888
227 Falk Kobusch 5374 01:31:45 VZ4 8 V180 +35:47 +22:22 00:05:32 610 132 742
228 Māris Sproģis 10129 Aesthetica beauty clinic 01:31:46 VZ2 93 V181 +35:49 +35:49 00:05:05 610 144 754
229 Gaidis Barovskis 5170 (idividuāli) 01:32:00 VZ3 55 V182 +36:03 +26:45 00:05:03 608 145 753
230 Anatolijs Varlamovs 5305 01:32:04 VZ3 56 V183 +36:06 +26:48 00:04:44 608 154 762
231 Mārtiņš Plivna 5428 01:32:09 VZ2 94 V184 +36:12 +36:12 00:05:15 607 139 746
232 Jānis Labsvīrs 5018 01:32:18 VZ3 57 V185 +36:21 +27:03 00:04:34 606 160 766
233 Didzis Galauliņš 10085 Es un es pats 01:32:24 VZ3 58 V186 +36:27 +27:09 00:04:55 606 149 755
234 Oskars Pugačs 5405 01:32:32 VZ2 95 V187 +36:35 +36:35 00:05:33 605 132 737
235 Dmitrijs Čursins 5051 ChursinTeam 01:32:33 VZ1 27 V188 +36:36 +32:49 00:04:39 605 157 762
236 Anna Konovalova 5346 A2 01:32:40 SZ2 29 S48 +30:18 +30:18 00:05:26 673 167 840
237 Alberts Dambis 5283 Insalvo 01:32:43 VZ2 96 V189 +36:45 +36:45 00:03:44 604 196 800
238 Zigmārs Zvagulis 5137 Kartavkalnu buki 01:32:53 VZ3 59 V190 +36:55 +27:37 00:05:29 602 133 735
239 Toms Jurkevičs 5252 01:32:57 VZ2 97 V191 +37:00 +37:00 00:04:46 602 153 755
240 Kaspars Liepiņš 10035 01:33:06 VZ3 60 V192 +37:09 +27:51 00:05:02 601 145 746
241 Aija Freiberga 5027 Matisons Runner’s Club 01:33:11 SZ2 30 S49 +30:49 +30:49 00:04:52 669 186 855
242 Andis Ozols 5143 Smiltene 01:33:15 VZ3 61 V193 +37:18 +28:00 00:05:01 600 146 746
243 Mārtiņš Balodis 5208 ĀdažiVelo 01:33:29 VZ3 62 V194 +37:31 +28:13 00:05:07 599 143 742
244 Ērika Urtāne 5303 Lūša spēks 01:33:40 SZ2 31 S50 +31:18 +31:18 00:04:36 666 197 863
245 Vlada Buharova 5152 01:33:43 SZ2 32 S51 +31:21 +31:21 00:05:10 665 175 840
246 Agra Ieleja 5226 Divplākšņi 01:33:54 SZ3 11 S52 +31:32 +23:53 00:05:21 664 169 833
247 Heilija Laima Keirāne 10131 01:34:01 SZ1 10 S53 +31:39 +31:30 00:05:20 663 170 833
248 Vineta Petersone 5294 01:34:01 SZ3 12 S54 +31:39 +24:00 00:04:43 663 192 855
249 Arguts Keirāns 10128 SPORTLAND 01:34:01 VZ3 63 V195 +38:04 +28:46 00:05:20 595 137 732
250 Zane Pakalniece 10130 Es, Džastins un Liene 01:34:03 SZ3 13 S55 +31:41 +24:01 00:05:16 663 172 835
251 Inga Jurčinska 5366 01:34:10 SZ2 33 S56 +31:48 +31:48 00:05:17 662 172 834
252 Oskars Eglītis 10026 01:34:26 VZ1 28 V196 +38:28 +34:42 00:05:05 593 144 737
253 Ameli Mazure 10094 Zoorbagan 01:34:27 SZ1 11 S57 +32:05 +31:56 00:05:57 660 153 813
254 Raivo Pienis 5291 Patria Race 01:34:28 VZ3 64 V197 +38:31 +29:13 00:04:04 592 180 772
255 Vairis Kronbergs 5225 01:34:33 VZ3 65 V198 +38:36 +29:17 00:05:09 592 142 734
256 Kristīne Stendzeniece 5111 01:34:39 SZ2 34 S58 +32:17 +32:17 00:05:28 659 166 825
257 Agnese Šimanska 5185 iSK ZB Fizkultūra 01:34:42 SZ2 35 S59 +32:20 +32:20 00:05:43 659 158 817
258 Aiga Tora 5529 Supervaroņi 01:34:45 SZ2 36 S60 +32:23 +32:23 00:05:16 658 172 830
259 Diāna Stepāne 5209 STROPS Technologies 01:34:53 SZ2 37 S61 +32:31 +32:31 00:05:36 657 162 819
260 Edgars Krastiņš 5316 VSK Noskrien Seniori 01:34:56 VZ2 98 V199 +38:59 +38:59 00:04:53 589 150 739
261 Justīne Savitska 5369 01:34:58 SZ2 38 S62 +32:36 +32:36 00:05:03 657 179 836
262 Jānis Kopmanis 5314 01:35:05 VZ3 66 V200 +39:08 +29:49 00:04:36 589 159 748
263 Kristaps Černis 5081 Bohnenkamp 01:35:10 VZ2 99 V201 +39:13 +39:13 00:04:52 588 150 738
264 Sandra Balode 5207 ĀdažiVelo 01:35:11 SZ3 14 S63 +32:49 +25:10 00:05:39 655 161 816
265 Anete Kampare 5141 01:35:34 SZ2 39 S64 +33:12 +33:12 00:05:26 653 167 820
266 Dzintars Kriķis 5323 01:35:38 VZ3 67 V202 +39:41 +30:22 00:05:10 585 141 726
267 Signe Lode 5262 01:35:48 SZ2 40 S65 +33:27 +33:27 00:05:27 651 166 817
268 Edgars Klints 5370 01:35:54 VZ3 68 V203 +39:57 +30:38 00:05:24 583 135 718
269 Artis Lūsis 5049 01:35:55 VZ2 100 V204 +39:58 +39:58 00:05:32 583 132 715
270 Zane Dille 5333 01:36:06 SZ3 15 S66 +33:44 +26:05 00:05:14 649 173 822
271 Daina Gotfrīde-Bernsone 5183 Juno Runners 01:36:09 SZ3 16 S67 +33:47 +26:08 00:05:15 649 173 822
272 Matīss Baranovskis 5263 ELEME LATVIA 01:36:09 VZ2 101 V205 +40:12 +40:12 00:04:29 582 163 745
273 Māris Veckalniņš 5069 Madona 01:36:15 VZ4 9 V206 +40:18 +26:53 00:05:18 581 138 719
274 Kate Dūdele 5056 Legs Miserables 01:36:16 SZ2 41 S68 +33:54 +33:54 00:04:23 648 207 855
275 Kristīne Krista Lejniece 5063 Zemgales Ziņas 01:36:23 SZ2 42 S69 +34:01 +34:01 00:05:48 647 156 803
276 Egils Purviņš 5205 01:36:28 VZ3 69 V207 +40:30 +31:12 00:05:12 580 140 720
277 Inga Heidemane 5435 SK Katrīna 01:36:36 SZ3 17 S70 +34:14 +26:35 00:05:37 646 162 808
278 Guntars Pipurs 5064 01:36:40 VZ2 102 V208 +40:43 +40:43 00:05:20 579 137 716
279 Gatis Daugavietis 5371 01:36:42 VZ2 103 V209 +40:44 +40:44 00:05:11 579 141 720
280 Rustams Saidovs 5193 01:36:45 VZ2 104 V210 +40:47 +40:47 00:05:05 578 144 722
281 Sandis Jaškāns 5510 Palīdzēsim.lv 01:36:47 VZ2 105 V211 +40:50 +40:50 00:05:10 578 141 719
282 Kristīne Freimane 5173 Accenture Latvia 01:36:55 SZ2 43 S71 +34:33 +34:33 00:05:43 644 159 803
283 Agnis Melderis 10023 01:36:59 VZ3 70 V212 +41:02 +31:44 00:05:23 577 136 713
284 Gints Gasiņš 5338 01:37:00 VZ3 71 V213 +41:03 +31:44 00:05:35 577 131 708
285 Iveta Liepiņa 10124 SK Metroons 01:37:01 SZ3 18 S72 +34:39 +27:00 00:05:39 643 160 803
286 Uldis Krauklis 5088 Accenture 01:37:01 VZ2 106 V214 +41:03 +41:03 00:05:33 577 131 708
287 Annija Vutkēviča 5506 STROPS Technologies 01:37:04 SZ2 44 S73 +34:42 +34:42 00:05:50 642 156 798
288 Jurijs Šlamovs 5047 01:37:05 VZ3 72 V215 +41:07 +31:49 00:05:22 576 136 712
289 Egons Ansbergs 5228 01:37:09 VZ2 107 V216 +41:12 +41:12 00:05:41 576 128 704
290 Vladimirs Kļavnieks 5286 Baltais 01:37:13 VZ4 10 V217 +41:16 +27:50 00:05:31 576 132 708
291 Vita Fjodorova 5352 01:37:15 SZ2 45 S74 +34:53 +34:53 00:05:31 641 165 806
292 Guntis Pucens 5036 SK Katrīna 01:37:22 VZ4 11 V218 +41:24 +27:59 00:05:22 575 136 711
293 Raivis Viluns 5368 01:37:22 VZ2 108 V219 +41:25 +41:25 00:05:25 575 135 710
294 Gita Dubrova 5328 01:37:37 SZ2 46 S75 +35:15 +35:15 00:05:46 639 157 796
295 Andis Ābele 5365 Ābele 01:37:44 VZ2 109 V220 +41:46 +41:46 00:04:46 573 153 726
296 Iveta Karole 5154 01:38:01 SZ4 1 S76 +35:39 +00:00 00:05:25 636 168 804
297 Irēna Gedroviča 5188 Jaunmārupe skrien 01:38:01 SZ3 19 S77 +35:39 +28:00 00:05:01 636 181 817
298 Ansis Kuplis 5204 Running.lv 01:38:09 VZ3 73 V221 +42:12 +32:53 00:05:45 570 127 697
299 Karina Zamberga 5351 01:38:22 SZ2 47 S78 +36:00 +36:00 00:05:34 634 163 797
300 Aivars Beldavs 5391 01:38:35 VZ3 74 V222 +42:37 +33:19 00:04:40 568 157 725
301 Kaspars Kallass 10014 01:38:51 VZ3 75 V223 +42:54 +33:35 00:05:35 566 131 697
302 Inta Hansone 5315 Maratona klubs 01:39:11 SZ3 20 S79 +36:49 +29:10 00:05:23 629 169 798
303 Saiva Sokolova 5202 01:39:16 SZ3 21 S80 +36:54 +29:15 00:05:35 628 162 790
304 Kristīne Balanasa 5396 Virsotne/MARMOT 01:39:18 SZ3 22 S81 +36:56 +29:17 00:05:48 628 156 784
305 Agita Beikule 5393 Grauda Spēks 01:39:19 SZ3 23 S82 +36:58 +29:18 00:05:39 628 160 788
306 Aivars Lapa 5052 Autostarts.lv 01:39:21 VZ3 76 V224 +43:24 +34:05 00:04:52 563 150 713
307 Kristīne Geidāne 5172 01:39:24 SZ3 24 S83 +37:02 +29:23 00:05:08 627 177 804
308 Ludmila Joce 5525 Moller Auto Matiisonruner club Ventspils 01:39:26 SZ4 2 S84 +37:04 +01:25 00:04:55 627 184 811
309 Līga Hartpenga 5417 01:39:40 SZ3 25 S85 +37:18 +29:39 00:05:28 626 166 792
310 Daiga Kalniņa 5179 01:39:40 SZ2 48 S86 +37:18 +37:18 00:05:16 626 172 798
311 Aigars Treijs 5180 01:39:41 VZ2 110 V225 +43:44 +43:44 00:05:11 561 141 702
312 Ilze Slaide 5317 01:39:45 SZ3 26 S87 +37:23 +29:44 00:05:07 625 177 802
313 John Aage Andersen 5157 Atea Global Services 01:39:46 VZ4 12 V226 +43:49 +30:24 00:04:56 561 148 709
314 Julija Belokopitova 5300 Col du Marine Collagen 01:40:03 SZ3 27 S88 +37:41 +30:02 00:05:44 623 158 781
315 Gunta Lebedoka 5037 OK KURMIS 01:40:07 SZ4 3 S89 +37:46 +02:07 00:05:11 623 175 798
316 Raimonds Tohvs 5363 01:40:23 VZ3 77 V227 +44:26 +35:08 00:05:43 557 128 685
317 Liene Larnovska 5086 01:40:29 SZ2 49 S90 +38:07 +38:07 00:05:31 621 164 785
318 Kristers Grava 5218 01:40:40 VZ1 29 V228 +44:43 +40:56 00:05:56 556 123 679
319 Jānis Dainis 5385 Kocēni 01:40:47 VZ4 13 V229 +44:49 +31:24 00:04:01 555 182 737
320 Arita Germova 10118 01:40:49 SZ2 50 S91 +38:27 +38:27 00:05:34 619 163 782
321 Margita Lagzdiņa 5289 01:40:50 SZ3 28 S92 +38:28 +30:49 00:05:56 619 153 772
322 Edgars Pētersons 5530 01:40:53 VZ2 111 V230 +44:55 +44:55 00:04:08 555 177 732
323 Signe Bērziņa 5355 01:40:56 SZ1 12 S93 +38:34 +38:25 00:05:38 618 161 779
324 Karlīna Bāra 10083 01:40:56 SZ2 51 S94 +38:34 +38:34 00:05:30 618 165 783
325 Krišjānis Pinka 10081 Legs Miserables 01:40:57 VZ2 112 V231 +45:00 +45:00 00:05:22 554 136 690
326 Vilmārs Mangalis 5062 Pēdējā elpa 01:40:57 VZ2 113 V232 +45:00 +45:00 00:04:45 554 154 708
327 Aigars Veckungs 10084 01:40:57 VZ2 114 V233 +45:00 +45:00 00:05:29 554 133 687
328 Olga Vasiļjeva 5169 01:40:59 SZ3 29 S95 +38:37 +30:58 00:05:42 618 159 777
329 Ilze Volfa Kirilova 10012 Swedbank 01:41:06 SZ2 52 S96 +38:44 +38:44 00:05:21 617 170 787
330 Evita Pauriņa 5074 01:41:11 SZ3 30 S97 +38:49 +31:10 00:05:23 616 168 784
331 Kristīne Groma 10099 Valmiermuižas alus 01:41:20 SZ2 53 S98 +38:58 +38:58 00:05:34 616 163 779
332 Agris Spalviņš 5279 01:41:21 VZ4 14 V234 +45:24 +31:58 00:04:45 552 154 706
333 Sintija Lungeviča 5113 01:41:21 SZ2 54 S99 +38:59 +38:59 00:05:38 615 161 776
334 Kristaps Rīders 10103 01:41:30 VZ3 78 V235 +45:33 +36:15 00:05:25 551 135 686
335 Normunds Kronbergs 5344 GCFS 01:41:30 VZ2 115 V236 +45:33 +45:33 00:05:31 551 132 683
336 Aivars Dzalbs 10030 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:41:32 VZ3 79 V237 +45:35 +36:16 00:06:11 551 118 669
337 Karīna Svikle 5102 01:41:38 SZ2 55 S100 +39:16 +39:16 00:05:48 614 156 770
338 Andris Riekstiņš 5117 Ņiprie Ikri 01:41:49 VZ3 80 V238 +45:51 +36:33 00:05:48 550 126 676
339 Signe Simsone 5176 01:41:52 SZ1 13 S101 +39:30 +39:21 00:05:45 612 158 770
340 Armands Šaraks 5016 KROKUS 01:41:53 VZ2 116 V239 +45:56 +45:56 00:05:04 549 144 693
341 Linda Eldmane 5094 US Embassy 01:42:02 SZ2 56 S102 +39:40 +39:40 00:05:51 611 155 766
342 Raitis Puriņš 5121 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 01:42:10 VZ4 15 V240 +46:13 +32:48 00:05:19 548 138 686
343 Eva Lapsiņa 5044 X99 01:42:10 SZ2 57 S103 +39:48 +39:48 00:06:12 610 146 756
344 Ainārs Leimanis 5378 TRX Cēsis 01:42:16 VZ4 16 V241 +46:18 +32:53 00:05:48 547 126 673
345 Raimonds Spricis 5367 Mežaparka Republika 01:42:27 VZ2 117 V242 +46:30 +46:30 00:05:40 546 129 675
346 Dana Veselova 5223 Rēzeknes novads 01:42:35 SZ2 58 S104 +40:13 +40:13 00:05:48 608 156 764
347 Jevgenijs Sološičs 5000 01:42:41 VZ2 118 V243 +46:43 +46:43 00:05:56 545 123 668
348 Dace Bērziņa 5523 Ieskriet kontrollaikā 01:42:44 SZ3 31 S105 +40:22 +32:43 00:05:34 607 163 770
349 Agnese Zīlīte 5165 01:42:45 SZ2 59 S106 +40:23 +40:23 00:05:59 607 152 759
350 Andris Stukāns 5306 01:42:52 VZ2 119 V244 +46:54 +46:54 00:05:52 544 125 669
351 Elīna Drēziņa 5014 01:42:57 SZ2 60 S107 +40:35 +40:35 00:05:01 606 181 787
352 Artūrs Baikovs 5332 01:43:05 VZ2 120 V245 +47:08 +47:08 00:05:41 543 129 672
353 Ilze Rungule 5214 01:43:16 SZ3 32 S108 +40:54 +33:15 00:05:57 604 153 757
354 Sarmīte Ježaka 5109 Valkas SIENA 01:43:19 SZ2 61 S109 +40:57 +40:57 00:05:52 604 154 758
355 Ivita Aumeistere 5105 Valkas SIENA 01:43:20 SZ3 33 S110 +40:58 +33:18 00:06:01 604 151 755
356 Aldis Bohāns 5189 01:43:25 VZ3 81 V246 +47:28 +38:09 00:05:55 541 124 665
357 Aigars Ķauķītis 5449 01:43:26 VZ2 121 V247 +47:29 +47:29 00:05:25 541 135 676
358 Agnese Pūra 5187 01:43:42 SZ3 34 S111 +41:20 +33:41 00:05:52 601 155 756
359 Liene Krūze 5350 Maratona klubs/Vienoti sportam 01:43:51 SZ3 35 S112 +41:29 +33:50 00:05:49 601 156 757
360 Jānis Kaupers 5312 DPD LATVIJA 01:43:54 VZ2 122 V248 +47:57 +47:57 00:05:52 539 124 663
361 Nora Urbāne 10034 01:44:22 SZ2 62 S113 +42:00 +42:00 00:05:39 598 160 758
362 Jānis Sprincis 5239 Lāči 01:44:27 VZ2 123 V249 +48:29 +48:29 00:05:40 536 129 665
363 Māris Valtiņš 5072 01:44:29 VZ4 17 V250 +48:32 +35:07 00:05:51 536 125 661
364 Lelde Spriņģe 5010 01:44:29 SZ2 63 S114 +42:07 +42:07 00:05:59 597 152 749
365 Maija Katkovska 5519 MJ-Partneri 01:45:02 SZ2 64 S115 +42:40 +42:40 00:05:57 594 152 746
366 Uldis Doniņš 5254 01:45:10 VZ2 124 V251 +49:13 +49:13 00:04:17 532 170 702
367 Kitija Odriņa 5509 01:45:42 SZ3 36 S116 +43:20 +35:40 00:06:05 590 149 739
368 Ksenija Burda-Lapsiņa 5120 01:46:07 SZ2 65 S117 +43:45 +43:45 00:06:43 588 135 723
369 Simona Rutkovska 5271 Ilona Marhele team 01:46:08 SZ2 66 S118 +43:46 +43:46 00:05:57 588 153 741
370 Juris Ķibilds 5298 Selga 01:46:09 VZ2 125 V252 +50:12 +50:12 00:05:41 527 129 656
371 Uldis Ūsītis 5422 01:46:23 VZ3 82 V253 +50:26 +41:07 00:05:57 526 123 649
372 Ieviņa Gaiziņa 5276 Grauda Spēks 01:46:27 SZ3 37 S119 +44:05 +36:26 00:06:29 586 140 726
373 Karina Mamedova 5307 01:46:34 SZ2 67 S120 +44:12 +44:12 00:05:03 585 180 765
374 Inese Kalniņa 10077 01:46:35 SZ2 68 S121 +44:13 +44:13 00:05:54 585 154 739
375 Lība Jansone 5361 01:46:37 SZ1 14 S122 +44:15 +44:06 00:05:26 585 167 752
376 Zane Cera 5159 01:46:39 SZ2 69 S123 +44:17 +44:17 00:06:01 585 151 736
377 Anete Tone 5174 Dnb service centre 01:46:39 SZ2 70 S124 +44:17 +44:17 00:06:01 585 151 736
378 Kārlis Šulcs 10015 01:46:44 VZ2 126 V254 +50:47 +50:47 00:05:47 524 126 650
379 Kristina Žusele 5040 Daugavpils Runners 01:46:45 SZ3 38 S125 +44:23 +36:44 00:05:42 584 159 743
380 Armīns Meisters 5401 01:47:10 VZ3 83 V255 +51:13 +41:54 00:06:07 522 119 641
381 Agnese Ose 5310 Baltais 01:47:13 SZ2 71 S126 +44:51 +44:51 00:06:05 582 149 731
382 Evita Gredzena 5211 Realto 01:47:35 SZ3 39 S127 +45:13 +37:34 00:06:06 580 149 729
383 Igors Rižikovs 5144 01:47:38 VZ2 127 V256 +51:40 +51:40 00:05:30 520 133 653
384 Ilvija Bērziņa 5005 01:47:50 SZ2 72 S128 +45:28 +45:28 00:05:58 578 152 730
385 Zane Davidsone 5186 01:47:55 SZ2 73 S129 +45:33 +45:33 00:05:51 578 155 733
386 Kristaps Skobeļevs 5199 01:47:55 VZ2 128 V257 +51:58 +51:58 00:05:50 519 125 644
387 Ilze Filipova 5280 01:48:03 SZ2 74 S130 +45:42 +45:42 00:05:46 577 157 734
388 Ivars Oraševskis 10087 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:48:12 VZ4 18 V258 +52:15 +38:50 00:05:46 517 127 644
389 Sigita Šilinska 5220 01:48:27 SZ3 40 S131 +46:05 +38:26 00:05:59 575 152 727
390 Inga Širaka 5522 Turbo peles :) 01:48:28 SZ2 75 S132 +46:06 +46:06 00:05:45 575 158 733
391 Nikola Apsīte 5237 2koki 01:48:29 SZ1 15 S133 +46:07 +45:58 00:06:07 575 148 723
392 Maruta Rancāne 5057 Visma Active 01:48:43 SZ3 41 S134 +46:21 +38:42 00:06:00 574 151 725
393 Dainis Sakalausks 5330 Vudlande 01:48:44 VZ3 84 V259 +52:47 +43:28 00:04:39 515 157 672
394 Jana Kovača 5535 01:49:14 SZ2 76 S135 +46:52 +46:52 00:05:52 571 154 725
395 Linda Vāgnere 5151 01:49:22 SZ2 77 S136 +47:00 +47:00 00:05:50 570 156 726
396 Daiga Greiškāne 5150 01:49:24 SZ3 42 S137 +47:02 +39:23 00:06:01 570 151 721
397 Arnis Meinarts 10088 Kvist 01:49:25 VZ4 19 V260 +53:28 +40:03 00:05:53 511 124 635
398 Ina Graudiņa 5055 VĀVERES 01:49:34 SZ2 78 S138 +47:12 +47:12 00:06:00 569 151 720
399 Mikus Saulītis 5345 01:49:58 VZ2 129 V261 +54:01 +54:01 00:05:53 509 124 633
400 Jolanta Kravale 5147 01:50:01 SZ3 43 S139 +47:39 +40:00 00:05:51 567 155 722
401 Kristiāna Eglīte 5163 01:50:02 SZ2 79 S140 +47:40 +47:40 00:05:39 567 160 727
402 Klāvs Eglītis 5162 01:50:03 VZ2 130 V262 +54:06 +54:06 00:05:33 508 132 640
403 Svetlana Čursina 5050 ChursinTeam 01:50:09 SZ3 44 S141 +47:47 +40:08 00:05:58 566 152 718
404 Guntars Ļaudams 5043 01:50:29 VZ3 85 V263 +54:31 +45:13 00:06:34 507 111 618
405 Anita Fišere 5445 Maratona klubs 01:50:30 SZ3 45 S142 +48:08 +40:29 00:05:38 564 161 725
406 Ance Liepiņa 5104 Baltma 01:50:31 SZ3 46 S143 +48:09 +40:30 00:06:33 564 139 703
407 Dāvids Pleiers 5395 01:50:40 VZ2 131 V264 +54:42 +54:42 00:05:57 506 123 629
408 Ieva Šifere 5190 Juno Runners 01:50:46 SZ2 80 S144 +48:24 +48:24 00:06:11 563 147 710
409 Inese Vectirāne 5011 01:50:56 SZ3 47 S145 +48:34 +40:55 00:06:02 562 150 712
410 Armands Ķiploks 5222 01:51:13 VZ2 132 V265 +55:15 +55:15 00:05:36 503 130 633
411 Imants Zaķis 5508 CDT 01:51:36 VZ3 86 V266 +55:38 +46:20 00:05:59 501 122 623
412 Solvita Skrabe 5285 01:51:39 SZ3 48 S146 +49:17 +41:38 00:06:05 559 149 708
413 Ļubova Fintjugova 5164 01:51:45 SZ2 81 S147 +49:23 +49:23 00:06:09 558 148 706
414 Armands Bricis 5079 01:52:12 VZ4 20 V267 +56:15 +42:49 00:05:59 499 122 621
415 Liene Sirmā 5425 ziķeri 01:52:12 SZ2 82 S148 +49:50 +49:50 00:06:41 556 136 692
416 Edgars Blūms 5426 ziķeri 01:52:12 VZ2 133 V268 +56:15 +56:15 00:04:23 499 167 666
417 Ainārs Upītis 5031 01:52:41 VZ3 87 V269 +56:43 +47:25 00:06:29 497 113 610
418 Santa Bērziņa 5446 01:52:51 SZ2 83 S149 +50:29 +50:29 00:06:37 553 137 690
419 Aldis Strožs 5245 01:52:53 VZ3 88 V270 +56:56 +47:37 00:06:14 496 117 613
420 Kristīne Priede 5001 01:52:55 SZ3 49 S150 +50:33 +42:54 00:06:23 552 142 694
421 Evita Pētersone 5116 01:53:00 SZ1 16 S151 +50:38 +50:29 00:06:10 552 147 699
422 Līga Jermolova 5106 01:53:19 SZ2 84 S152 +50:57 +50:57 00:06:12 550 146 696
423 Artūrs Jermolovs 5270 01:53:19 VZ2 134 V271 +57:22 +57:22 00:03:49 494 191 685
424 Jānis Sīpols 5153 01:53:33 VZ3 89 V272 +57:36 +48:18 00:05:35 493 131 624
425 Sintija Benuža 5123 01:53:54 SZ2 85 S153 +51:32 +51:32 00:06:06 548 149 697
426 Kristīne Romāne 5293 01:53:55 SZ2 86 S154 +51:33 +51:33 00:06:03 547 150 697
427 Rihards Puķāns 5531 01:53:57 VZ2 135 V273 +57:59 +57:59 00:06:18 491 116 607
428 Ilona Siliņa 5419 01:54:10 SZ3 50 S155 +51:48 +44:09 00:05:48 546 157 703
429 Liene Meldere 5133 01:54:13 SZ3 51 S156 +51:51 +44:12 00:05:53 546 154 700
430 Reinis Klaužs 5114 01:54:29 VZ2 136 V274 +58:32 +58:32 00:05:03 489 145 634
431 Inga Vīksna-Āboliņa 5264 Vaidava 01:54:41 SZ4 4 S157 +52:20 +16:41 00:06:03 544 150 694
432 Gints Žumburs 5087 01:54:47 VZ4 21 V275 +58:50 +45:25 00:06:13 487 117 604
433 Juris Ozoliņš 5380 KĀPOSTU LAPAS 01:55:25 VZ4 22 V276 +59:28 +46:02 00:05:56 485 123 608
434 Karolīna Motina 5224 01:55:34 SZ1 17 S158 +53:13 +53:04 00:06:48 540 134 674
435 Lelde Ronimoisa 5054 VSK Noskrien Vāveres 01:56:15 SZ2 87 S159 +53:53 +53:53 00:06:58 537 130 667
436 Diāna Polika 5526 01:56:33 SZ3 52 S160 +54:11 +46:32 00:06:27 535 141 676
437 Anna Grāmatniece 5061 01:56:41 SZ4 5 S161 +54:19 +18:40 00:06:35 535 138 673
438 Agnese Meikšāne 5197 01:56:48 SZ3 53 S162 +54:26 +46:46 00:05:51 534 155 689
439 Inga Vaļska 5353 TRX Cēsis 01:56:54 SZ3 54 S163 +54:32 +46:53 00:05:24 534 168 702
440 Inguna Eglite 5376 TRX Cēsis 01:56:55 SZ4 6 S164 +54:33 +18:54 00:05:24 533 168 701
441 Agnese Klints 5021 01:57:05 SZ2 88 S165 +54:43 +54:43 00:06:22 533 142 675
442 Anete Bruževica 5206 01:57:38 SZ3 55 S166 +55:16 +47:37 00:05:08 530 177 707
443 Kaspars Vilcāns 5100 Vilciņš Lūsītim 01:57:39 VZ2 137 V277 +1:01:42 +1:01:42 00:06:40 476 109 585
444 Ieva Kiseļeva 5099 01:57:41 SZ2 89 S167 +55:19 +55:19 00:06:36 530 138 668
445 Sandis Sproģis 5210 01:57:44 VZ3 90 V278 +1:01:46 +52:28 00:05:18 475 138 613
446 Laura Vilka 5080 01:58:32 SZ3 56 S168 +56:11 +48:31 00:06:50 526 133 659
447 Laura Jansone 10096 01:58:33 SZ2 90 S169 +56:12 +56:12 00:06:20 526 143 669
448 Gita Ramane 5321 Fitek 01:58:35 SZ2 91 S170 +56:13 +56:13 00:06:35 526 138 664
449 Inese Jurdže 5098 Individuāli 01:58:43 SZ3 57 S171 +56:21 +48:42 00:06:38 525 137 662
450 Marija Ozola 10105 01:58:47 SZ1 18 S172 +56:25 +56:16 00:06:44 525 135 660
451 Valentīna Zvodska 5217 01:59:10 SZ2 92 S173 +56:48 +56:48 00:06:51 523 132 655
452 Pēteris Apinis 5516 kāpa 01:59:20 VZ4 23 V279 +1:03:23 +49:57 00:06:38 469 110 579
453 Guntars Indriksons 5066 01:59:30 VZ4 24 V280 +1:03:33 +50:08 00:07:22 468 99 567
454 Mārtiņš Bankovskis 5266 01:59:42 VZ3 91 V281 +1:03:45 +54:26 00:06:35 467 111 578
455 Līga Riņķe 5287 02:00:13 SZ2 93 S174 +57:51 +57:51 00:06:51 519 132 651
456 Kristīne Kampare 5142 02:00:16 SZ3 58 S175 +57:54 +50:15 00:07:11 519 126 645
457 Elīza Ozoliņa 5521 02:00:45 SZ2 94 S176 +58:23 +58:23 00:06:21 517 143 660
458 Astrīda Vēja-Āboliņa 5195 02:00:48 SZ3 59 S177 +58:26 +50:47 00:07:08 516 127 643
459 Madara Linde 5216 02:01:52 SZ2 95 S178 +59:30 +59:30 00:06:40 512 136 648
460 Ieva Kalniņa 5418 ORTHOMOL 02:01:52 SZ2 96 S179 +59:30 +59:30 00:06:30 512 139 651
461 Indulis Āboliņš 5272 Jaunmārupe skrien 02:02:04 VZ3 92 V282 +1:06:07 +56:49 00:05:09 458 142 600
462 Gints Ronis 10016 Sirms Ronis ar Balodi 02:02:42 VZ4 25 V283 +1:06:45 +53:20 00:06:24 456 114 570
463 Santa Jakovļeva 5060 02:04:38 SZ3 60 S180 +1:02:16 +54:36 00:07:25 500 122 622
464 Tamāra Bukovska 5382 02:05:06 SZ4 7 S181 +1:02:44 +27:05 00:06:47 499 134 633
465 Didzis Krīgers 5032 Skrienam kopā Valmiera 02:05:28 VZ4 26 V284 +1:09:31 +56:05 00:07:12 446 101 547
466 Silvija Veide 5125 DC Vecsalacas United 02:05:30 SZ3 61 S182 +1:03:08 +55:29 00:06:17 497 145 642
467 Gatis Garaissils 5322 Fitek 02:05:32 VZ3 93 V285 +1:09:35 +1:00:17 00:06:11 446 118 564
468 Aira Andrējeva 5424 02:05:46 SZ2 97 S183 +1:03:24 +1:03:24 00:06:49 496 133 629
469 Inese Žaimunde 5502 Baltais 02:06:17 SZ3 62 S184 +1:03:56 +56:16 00:07:28 494 121 615
470 Normunds Vilūns 5171 VSK noskrien Senjori un Senjoritas 02:06:44 VZ4 27 V286 +1:10:47 +57:22 00:07:34 442 97 539
471 Aiga Krūmiņa 5527 02:07:11 SZ3 63 S185 +1:04:49 +57:10 00:05:52 490 155 645
472 Ilona Jermacāne 5394 Grauda Spēks 02:07:16 SZ3 64 S186 +1:04:54 +57:15 00:06:14 490 146 636
473 Elita Indriksone 5067 02:07:32 SZ3 65 S187 +1:05:11 +57:31 00:07:15 489 125 614
474 Anete Apsīte 5282 02:07:36 SZ3 66 S188 +1:05:14 +57:34 00:07:40 489 118 607
475 Diāna Šņepste 5324 02:07:57 SZ1 19 S189 +1:05:35 +1:05:26 00:06:29 487 140 627
476 Juta Buklovska 5347 02:07:58 SZ1 20 S190 +1:05:36 +1:05:27 00:03:44 487 242 729
477 Liene Salmane 5175 DNB Service Centre 02:08:35 SZ2 98 S191 +1:06:13 +1:06:13 00:07:01 485 129 614
478 Inguna Korņejeva 5444 daba mūs sauc 02:08:47 SZ4 8 S192 +1:06:25 +30:46 00:06:48 484 133 617
479 Arina Maļčenkova 5119 02:08:47 SZ2 99 S193 +1:06:25 +1:06:25 00:06:05 484 149 633
480 Agnija Siliņa 5421 02:09:09 SZ1 21 S194 +1:06:47 +1:06:38 00:07:02 483 129 612
481 Daniels Rēķis 5406 Rīgas Satiksme 02:09:16 VZ2 138 V287 +1:13:18 +1:13:18 00:07:18 433 100 533
482 Gita Biezuma 5181 02:09:31 SZ3 67 S195 +1:07:09 +59:30 00:07:47 482 116 598
483 Aivars Ulanovs 5410 02:10:19 VZ4 28 V288 +1:14:21 +1:00:56 00:07:04 429 103 532
484 Inese Brēdiķe 5373 Maratona Klubs 02:12:29 SZ3 68 S196 +1:10:07 +1:02:28 00:08:01 471 113 584
485 Vineta Jansone 10069 02:12:48 SZ3 69 S197 +1:10:26 +1:02:47 00:06:08 470 148 618
486 Laila Iesalniece 5359 #ejuiet 02:14:34 SZ3 70 S198 +1:12:13 +1:04:33 00:07:15 463 125 588
487 Kristīne Reinholde 5076 Siguldas Maratona klubs 02:14:58 SZ3 71 S199 +1:12:36 +1:04:57 00:06:20 462 143 605
488 Sarmīte Loce 5403 Lynxdojo 02:18:40 SZ4 9 S200 +1:16:18 +40:39 00:06:52 450 132 582
489 Daniels Kogans 10119 Lynxdojo 02:19:59 VZ1 30 V289 +1:24:02 +1:20:16 00:06:50 400 107 507
490 Laima Dreimane Zvilna 5139 Biznesa parks ABAVA 02:20:05 SZ3 72 S201 +1:17:43 +1:10:03 00:07:43 445 118 563
491 Gustavs Daniels Ozols 5507 Lynxdojo 02:20:33 VZ1 31 V290 +1:24:36 +1:20:50 00:05:29 398 133 531
492 Rihards Valeniks 5192 Rēzeknes novads 02:21:16 VZ3 94 V291 +1:25:19 +1:16:00 00:07:02 396 104 500
493 Normunds Kalniņš 5515 02:21:58 VZ3 95 V292 +1:26:01 +1:16:42 00:05:49 394 126 520
494 Agita Kalniņa 5514 02:21:59 SZ3 73 S202 +1:19:37 +1:11:58 00:07:56 439 114 553
495 Līga Rakšte 5035 Maratona klubs / Riga runners 02:22:01 SZ2 100 S203 +1:19:39 +1:19:39 00:08:34 439 106 545
496 Duber Maris Ospina Alvarez 5227 02:22:36 SZ4 10 S204 +1:20:14 +44:35 00:07:41 437 118 555
497 Evija Homko 5230 02:26:03 SZ2 101 S205 +1:23:41 +1:23:41 00:07:28 427 121 548
498 Inga Melne 5518 Olainfarm 02:27:52 SZ3 74 S206 +1:25:30 +1:17:51 00:09:01 422 101 523
499 Guntars Ozols 5131 Nūjo priekam 02:28:02 VZ4 29 V293 +1:32:05 +1:18:39 00:08:09 378 90 468
500 Sanita Fogele 5441 Baltais 02:29:43 SZ3 75 S207 +1:27:21 +1:19:42 00:07:51 417 116 533
501 Dace Klāmane 5500 Baltais 02:29:45 SZ3 76 S208 +1:27:23 +1:19:44 00:07:50 416 116 532
502 Pārsla Dambe 5423 02:30:34 SZ2 102 S209 +1:28:12 +1:28:12 00:06:36 414 137 551
503 Zane Auslande 5026 Lynxdojo 02:31:45 SZ2 103 S210 +1:29:23 +1:29:23 00:07:25 411 122 533
504 Aivars Kronbergs 5327 TUKUMS 02:32:46 VZ4 30 V294 +1:36:48 +1:23:23 00:08:13 366 89 455
505 Ginta Martinsone 10101 02:37:42 SZ3 77 S211 +1:35:20 +1:27:41 00:07:53 396 115 511
506 Agris Skulte 5017 02:39:39 VZ2 139 V295 +1:43:41 +1:43:41 00:08:11 351 89 440
507 Mara Vītola 5513 02:43:33 SZ2 104 S212 +1:41:11 +1:41:11 00:08:58 381 101 482
508 Zinta Zīverte 5247 Nūjo vesels 02:45:53 SZ3 78 S213 +1:43:31 +1:35:52 00:07:41 376 118 494
509 Albīna Kalenda 5243 Nūjo vesels 02:45:56 SZ4 11 S214 +1:43:34 +1:07:55 00:08:11 376 111 487
510 Līga Zvīdriņa 5008 02:46:51 SZ4 12 S215 +1:44:29 +1:08:50 00:08:37 374 105 479
511 Inga Ozolkalna 5158 03:04:07 SZ3 79 S216 +2:01:45 +1:54:06 00:11:31 0 0 0
512 Santa Logina 10093 Zemgales Ziņas 03:07:03 SZ2 105 S217 +2:04:41 +2:04:41 00:09:26 0 0 0
513 Kristīne Pēča 3259 03:07:04 SZ2 106 S218 +2:04:42 +2:04:42 00:09:42 0 0 0
514 Astra Breikša 5130 Nūjo priekam 03:18:39 SZ3 80 S219 +2:16:17 +2:08:38 00:08:00 0 0 0
515 Anita Barbane 5126 Nūjo priekam 03:22:22 SZ4 13 S220 +2:20:00 +1:44:21 00:08:16 0 0 0
516 Māra Miķelsone 5404 lynxdojo 03:28:29 SZ3 81 S221 +2:26:07 +2:18:27 00:08:05 0 0 0
517 Anita Daugaviete-Žagata 5006 Marienburgas Vilki DNF
518 Elīza Astra Vectirāne 5013 DNF