MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Marats Budjko Z1
2 Nelli Budjko M1
3 Matīss Nordens Z1
4 Roberts Emīls Beitiks Vācu Kalni Z1
5 Hugo Eiduks Team Eiduki Z1
6 Jegors Korjanovs Z1
7 Katrīna Kleinberga Lēnie divplākšņi M1
8 Sandis Kleinbergs Lēnie divplākšņi Z1
9 Rota Krūziņa M1
10 Jēkabs Alberts Krastiņš Z1
11 Ernests Krastiņš Z1
12 Paula Veide DC Vecsalacas United M1
13 Renārs Lūsis Lūši Z1
14 Edgars Lūsis Lūši Z1
15 Alise Poļaka M1
16 Ārons Saklaurs Bermudu sešstūris Z1
17 Alberts Pielēns-Pelēns Squalio Z1
18 Rēzija Rizga M1
19 Paula Tone Donnas M1
20 Dans Tons Donnas Z1
21 Maija Rudīte Burkānciems & Co Valmieras sporta klubs M1
22 Karlīna Dzosena M1
23 Kārlis Ļaudams Aizpute Z1
24 Nikola Aumeistere Valkas SIENA M1
25 Ralfs Slaide Z1
26 Hūberts Slaide Z1
27 Uvis Antužāns Z1
28 Valters Vancāns Z1
29 Dārta Zemvalde M1
30 Kristaps Liepiņš Z1
31 Mia Kļavniece Baltais M1
32 Tina Tirzmala M1
33 Regnārs Gabriels Ozolnieks Z1
34 Jēkabs Bautris Z1
35 Lūkass Miščenko Z1
36 Jānis Grīnbergs Z1
37 Sven Weinbrenner Z1
38 Anna Leščinska Lapmežciems M1
39 Elīza Lāce M1
40 Ēriks Lācis Z1
41 Enija Dambe INSALVO M1
42 Juris Aumeisters Valkas SIENA Z1
43 Anete Aumeistere Valkas SIENA M1
44 Māra Medne M1
45 Undīne Vīksna M1
46 Rūdis Kaupe ART Z1
47 Estere Silgale M1
48 Lote Pūpola M1
49 Leons Līcītis Z1
50 Emīls Fiļipovs Z1
51 Roberts Fiļipovs Z1
52 Mārcis Zālītis Ķekava Z1
53 Emīlija Olte M1
54 Nellija Sprince Lāči M1
55 Alisa Mitrohina M1
56 Aleksis Liepa Z1
57 Miķelis Zariņš Trapene Z1
58 Marta Jirgensone Aquatics M1
59 Ansis Pūpols Saldus OK Z1
60 Alberts Sidorovičs Z1
61 Alekss Jūns Sidorovičs Z1
62 Roberts Jirgensons Aquatics Z1
63 Roberts Šuvcāns Lat Met - www.latmet.com Z1
64 Undīne Jansone Jansonu susuri M1
65 Guna Jansone Jansonu susuri M1
66 Lote Danenberga Grauda Spēks M1
67 Roberts Tulubjevs Skrienam kopā Valmiera Z1
68 Dārta Kūma M1
69 Teodors Vāvere #esesmustirnubuks Z1
70 Elīza Stepanova M1
71 Alise Saulīte M1
72 Kārlis Stulpāns Gravis Z1
73 Elīza Aizupīte Meža mājas M1
74 Viāna Dorofejeva M1
75 Simona Fjodorova M1
76 Elza Lipska M1
77 Gabriela Eiduka M1
78 Patrīcija Parādniece M1
79 Hugo Parādnieks Z1
80 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Z1
81 Laura Latika Ape-Ligzdiņas M1
82 Paula Latika Ape-Ligzdiņas M1
83 Marta Latika Ape-Ligzdiņas M1
84 Amanda Viļuma M1
85 Alise Marherte M1
86 Dāvis Eņģelis Z1
87 Armands Ābele Ābeles Z1
88 Grieta Ābele Ābeles M1
89 Patrīcija Tetere-Teterovska Marienburgas Vilki M1
90 Patriks Kanģīzeris Mārupes pamatskola Z1
91 Elza Kārkliņa M1
92 Annika Anna Viškere AAVExplorer M1
93 Valters Purmalis Z1
94 Markuss Komass Supervaroņi Z1
95 Rebeka Krievāne M1
96 Vladimirs Sysun Z1
97 Mārcis Āboliņš Jaunmārupe skrien Z1
98 Loreta Eiduka M1
99 Olīvija Kivlāne H.T.L. M1
100 Rūta Marta Mežale M1
101 Maija Jete Mežale M1
102 Kārlis Balanass Virsotne/MARMOT Z1
103 Beāte Puisāne EJ! M1
104 Karina Korjanova M1
105 Gabriela Rībena M1
106 Agata Dubiņina M1
107 Linda Zaļkalne LSFP M1
108 Marians Ušpelis ASK Patria Z1
109 Edvards Antužāns Z1
110 Miķelis Soročenkovs Z1
111 Daniela Zorina TUSA TRI TEAM M1
112 Toms Dzenis Taku Skrējējs Z1
113 Francis Dzenis Taku Skrējējs Z1
114 Laura Ābelīte M1
115 Elīna Marta Ābelīte M1
116 Mariss Ummers ind. Z1
117 Amēlija Ķauķīte M1
118 Kristīne Štrāle ŠTRĀLI M1
119 Kristians Pūcītis Z1
120 Rūdolfs Žagars Z1
121 Luize Rence Marienburgas Vilki M1
122 Marta Pētersone M1
123 Matiss Devaiji Z1
124 Valters Indriksons Persiku Raķete Z1
125 Luīze Gudēvica Liepiņa Jasmīni M1
126 Marlēna Gudēvica-Liepiņa Jasmīni M1
127 Georgs Gudēvics-Liepiņš Jasmīni Z1
128 Dionisijs Altans Z1
129 Gerda Kondratjeva Susuriņš M1
130 Marta Bērziņa M1
131 Madara Bērziņa M1
132 Rinalds Rullis VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" Z1
133 Alise Meļņikova X99 M1
134 Agate Širaka Turbo peles :) M1
135 Dzintars Molodcovs MoBo Active Z1
136 Silvera Niparte M1
137 Sofija Muraška M1
138 Karlīna Muraška M1
139 Alberts Krievars Z1
10052 Marta Zeltagrauds M1
10053 Arvids Zeltagrauds Z1
10054 Arturs Zeltagrauds Z1
10055 Magnus Zeltagrauds Z1
10056 Mārtiņš Deņīsovs Smiltene Z1
10108 Eliza Atare M1
10109 Roberts Teters-Teterovskis Z1
10110 Emīlija Zelenkeviča M1
10111 Viesturs Zelenkevičs Z1
10112 Vestards Gailis Z1
10113 Amēlija Purviņa M1
10114 Mētra Purviņa M1
10115 Emīlija Kauce M1
10116 Pēteris Matjola Z1
10117 Jēkabs Kārkliņš Z1
Kopā: 154 dalībnieki.