MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 12
2. Ādažu vidusskola 10
3. Rubenes pamatskola 9
4. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 8
5. Jaunmārupes pamatskola 8
6. Priekules vidusskola 5
7. Piltenes vidusskola 5
8. Ikšķiles vidusskola 5
9. Rīgas Igauņu pamatskola 4
10. Lejasciema vidusskola 4
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Firma L4 3805
2. Kocēnu sporta skola 3715
3. FK Bandava/Priekule 3674
4. Bermudu sešstūris 3611
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3144
6. Jaunmārupe skrien 2952
7. Auseklis 2950
8. Liepājas rajona sporta skola 2902
9. Siguldas Sporta skola 2544
10. SK "Lejasciems" 2382
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Ādažu vidusskola 784.7000 (10)
2. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 759.6250 (8)
3. Jaunmārupes pamatskola 732.7500 (8)
4. Rubenes pamatskola 711.6667 (9)
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 691.4167 (12)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Kocēnu sporta skola 16
2. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 12
3. FK Bandava/Priekule 6
4. Bermudu sešstūris 6
5. Skrienam kopā 6
6. Firma L4 5
7. Siguldas sporta skola 4
8. Liepājas rajona sporta skola 4
9. Jaunmārupe skrien 4
10. Kartavkalnu buki 3
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. FK Bandava/Priekule 855.3333 (6)
2. Bermudu sešstūris 851.5000 (6)
3. Kocēnu sporta skola 750.0625 (16)
4. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 691.4167 (12)
5. Skrienam kopā 485.6667 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Lukass Pušņins 1093 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:38
2 Arno Pušņins 1094 U14V Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:57
3 Jānis Žagars 1246 U14V Alūksnes pilsētas sākumskola 00:26:03
4 Rūdolfs Raudziņš 1031 U14V Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:26:43
5 Krišs Liepiņš 1205 U18V Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:27:11
6 Roberts Noviks 1151 U16V Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:27:46
7 Olivers Bresme 1180 U16V Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:27:49
8 Dāvis Zarins 1155 U14V Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:28:05
9 Roberts Kanģīzeris 1184 U12V Jaunmārupes pamatskola 00:28:06
10 Valters Bresme 1179 U16V Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:28:28
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 1213 U18S Cēsu Valsts ģimnāzija/CPSS 00:26:2300:26:23
2 Marta Luize Pētersone 1051 U16S Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:27:0800:27:08
3 Krīvs Rožukalns 1071 U14V Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:27:2000:27:20
4 Viktorija Bogdanova 1190 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:0600:28:06
5 Izabella Bogdanova 1191 U18S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:5200:28:52
6 Nikija Mikāle 1158 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:30:0200:30:02
7 Melānija Zālīte 1017 U14S Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:30:3200:30:32
8 Melānija Rožukalne 1070 U12S Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:31:0500:31:05
9 Natālija Kranāte 1077 U16S Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:5600:31:56
10 Enija Stangute 1112 U16S Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:31:5600:31:56
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Vladislavs Stepanovs 1166 Rīgas 40. vidusskola 00:29:55 +00:00 1000
2 Dominiks Pētersons 1042 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Scott Running Latvia 00:33:47 +03:52 886
3 Ralfs Lūsis 1030 Talsu 2. vidusskola 00:34:26 +04:31 869
4 Raimonds Saklaurs 1142 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:34:57 +05:01 856
5 Roberts Rudītis 1027 Valmieras Viestura vidusskola/Valmieras sporta klubs Burkānciems & Co 00:35:46 +05:50 837
6 Maksims Barkovs 1171 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:48 +05:53 836
7 Markuss Zālītis 1019 Ķekavas vidusskola 00:36:41 +06:46 816
8 Daniels Homko 1103 Limbažu 3. vidusskola 00:36:46 +06:50 814
9 Marko Miščenko 10037 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:37:53 +07:58 790
10 Andžejs Jirgensons 1149 Dobeles 1. vidusskola/Aquatics 00:38:30 +08:35 777
11 Martins Mīlenbergs 10006 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:19 +09:23 761
12 Edvards Bernsons 1066 Rīgas sākumskola "Valodiņa"/Juno Runners 00:40:17 +10:22 743
13 Nils Devaiji 1235 Rīgas Franču licejs 00:40:23 +10:27 741
14 Ernests Kančs 1212 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:42:13 +12:17 709
15 Jānis Homko 1102 Limbažu 3. vidusskola 00:42:32 +12:37 703
16 Marks Ummers 1219 Carnikavas pamatskola 00:43:04 +13:09 695
17 Jurģis Āboliņš 1085 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:43:11 +13:16 693
18 Bruno Sprincis 1106 Ogres sākumskola/SPB Run 00:43:13 +13:17 693
19 Ralfs Pauliņš 1242 Talsu pamatskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:43:42 +13:47 685
20 Adrians Ušpelis 1196 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:43:43 +13:48 684
21 Jānis Saldūksnis 1251 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:46:23 +16:27 645
22 Toms Bartušauskis 10004 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:47:27 +17:32 631
23 Ralfs Atis Terehovs 1101 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/TURBO 00:49:23 +19:28 606
24 Matejs Purviņš 10036 Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 00:49:29 +19:34 605
25 Dominiks Zorins 1211 Rīgas 13. vidusskola/TUSA TRI TEAM 00:51:01 +21:05 587
26 Regnārs Saliņš 1090 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 00:51:23 +21:28 582
27 Renārs Saulītis 1167 Ādažu vidusskola 00:51:24 +21:29 582
28 Kārlis Dauburs 1147 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:53:03 +23:07 564
29 Georgs Ošāns 1194 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:54:11 +24:16 552
30 Rihards Mucenieks 1038 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:00:48 +30:53 492
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Dārta Rožukalne 1072 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:35:38 +00:00 1000
2 Katrīna Bogdanova 1187 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:36:26 +00:49 978
3 Sofija Meļņikova 1248 Rīgas Franču licejs/X99 00:36:40 +01:02 972
4 Meldra Indriksone 1197 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Persiku Raķete 00:38:15 +02:37 932
5 Felicita Jerofejeva 1218 Jēkabpils 2. vidusskola/Skrien Jēkabpils! 00:38:40 +03:02 921
6 Kate Salnāja 1061 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:39:51 +04:14 894
7 Elīza Zīlīte 10073 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 00:41:19 +05:42 862
8 Dārta Tīsa 10089 Siguldas 1. pamatskola 00:41:19 +05:41 862
9 Emīlija Abiļeva 1056 Baložu vidusskola/New Village Workout 00:43:48 +08:10 814
10 Elza Krastiņa 1165 Cēsu 1. pamatskola/Frozen 00:44:56 +09:19 793
11 Rūta Knipše 1028 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 00:53:17 +17:39 669
12 Laura Ozolniece 1138 Saulkrastu vidusskola 00:54:07 +18:29 658
13 Madara Māra Saklaure 1141 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:55:28 +19:51 642
14 Emīlija Lapsiņa 1115 Ogres 1. vidusskola/X99 00:56:35 +20:57 630
15 Rebeka Martīnova 1209 Cēsu 2. pamatskola 00:58:18 +22:40 611
16 Amanda Augstkalne 1039 Pilsrundāles vidusskola 01:00:49 +25:12 586
17 Marta Bartušauska 10003 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 01:01:42 +26:05 577
18 Katrīne Dreimane 1088 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:20:15 +44:38 444
19 Odrija Irbe 1067 Pļavniekkalna sākumskola/Talsu pauguraines zaķi DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Kanģīzeris 1184 Jaunmārupes pamatskola 00:28:06 +00:00 1000
2 Tornike Gulua 1241 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/LMD.LV, ISOSTAR 00:28:46 +00:41 976
3 Ansis Kristofers Pāvils 1159 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:30:14 +02:08 929
4 Aleksis Bogdanovs 1188 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:31:25 +03:20 894
5 Toms Viekals-Gasjūns 1006 Jelgavas 4. sākumskola 00:31:39 +03:33 888
6 Rihards Teters-Teterovskis 1174 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas Vilki 00:34:19 +06:14 819
7 Valts Vilcāns 10031 Baldones vidusskola/Baldones riteņbraukšanas nodaļa 00:34:19 +06:13 819
8 Reinis Teters-Teterovskis 1240 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienbuirgas vilki 00:34:25 +06:20 816
9 Edvards Krievars 1253 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:34:46 +06:41 808
10 Kārlis Gedrovičs 1068 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:36:07 +08:02 778
11 Deniss Gasperts 1126 Jauno līderu vidusskola 00:36:13 +08:07 776
12 Reinis Eglītis 1123 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:31 +09:26 749
13 Matīss Bumbļausks 1156 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:37:47 +09:42 743
14 Roberts Toms Lērme 1117 Jauno līderu vidusskola 00:39:12 +11:06 717
15 Kristians Bubļausks 1157 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:39:17 +11:11 715
16 Davids Stepe 1054 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:39:56 +11:50 704
17 Mariss Pētersons 1116 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:18 +13:12 680
18 Elmārs Lapiņš 1199 Smiltenes vidusskola/Smiltene 00:42:01 +13:56 669
19 Krišjānis Paegle 1122 Jaunmārupes pamatskola 00:42:48 +14:43 656
20 Edvards Olte 1164 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:43:16 +15:11 649
21 Klāvs Liepiņš 1058 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:43:23 +15:18 648
22 Kristians Ušpelis 1198 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:43:42 +15:36 643
23 Gusts Limbergs 10033 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:49 +16:44 627
24 Dāvis Apsītis 1129 Ikšķiles vidusskola 00:45:14 +17:08 621
25 Gustavs Limanāns 1152 Rīgas 41. vidusskola/RIEKSTI 00:48:34 +20:28 579
26 Juris Dauburs 1146 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:49:34 +21:29 567
27 Valdis Rusiņš 1121 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:53:18 +25:13 527
28 Mārtiņš Saliņš 1089 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 00:53:51 +25:46 522
29 Kristiāns Gožda 1095 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:58:22 +30:16 481
30 Artūrs Pormanis 1163 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:58:58 +30:53 476
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Melānija Rožukalne 1070 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:31:05 +00:00 1000
2 Lauma Līva Saklaure 1144 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:32:09 +01:03 967
3 Veronika Bogdanova 1189 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:32:48 +01:42 948
4 Elīza Fokerote 1150 Ulbrokas vidusskola 00:35:00 +03:54 888
5 Anete Salnāja 1062 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:35:34 +04:29 874
6 Beāte Kronberga 1092 Laurenču sākumskola 00:37:22 +06:17 832
7 Katrīna Gedroviča 1069 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:37:40 +06:35 825
8 Alise Nordena 1004 Penkules pamatskola 00:38:08 +07:02 815
9 Aurēlija Zīdere 1075 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:38:17 +07:11 812
10 Samanta Silina 1250 Gulbenes novada valsts ģimnāzija 00:39:02 +07:56 797
11 Madara Terentjeva 10018 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:39:36 +08:31 785
12 Estere Rizga 1139 Gulbenes novada vidusskola 00:40:12 +09:06 774
13 Kate Hermane 1169 Ulbrokas vidusskola 00:41:10 +10:04 755
14 Elīza Leščinska 1010 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lapmežciems 00:41:20 +10:14 752
15 Estere Elisa Drīveniece 1111 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:42:22 +11:16 734
16 Dārta Rozenvalde 1048 Rīgas Franču licejs/Berģi 00:44:30 +13:25 699
17 Keita Giptere 1223 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:13 +18:08 632
18 Paula Šūlmeistere 1131 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:50:49 +19:44 612
19 Margarita Babicka 1177 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:03 +21:58 586
20 Annija Dreimane 1087 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:55:30 +24:24 560
21 Marta Grīnberga 1032 Cēsu 1. pamatskola 00:56:57 +25:52 546
22 Magdalena Tohva 1172 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/RCHV 01:01:40 +30:35 504
23 Sofija Estere Kruljere 1215 Valmieras 5. vidusskola/Skrienam kopā 01:14:04 +42:59 420
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1094 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:57 +00:00 1000
2 Jānis Žagars 1246 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:26:03 +00:06 996
3 Rūdolfs Raudziņš 1031 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:26:43 +00:45 972
4 Krīvs Rožukalns 1071 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:27:20 +01:23 950
5 Dāvis Zarins 1155 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:28:05 +02:07 925
6 Dāvis Bergs 1226 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:28:44 +02:47 903
7 Toms Ozols 1206 Rīgas Angļu ģimnāzija/- 00:29:39 +03:42 875
8 Ričards Valdmanis 1231 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:30:27 +04:30 852
9 Inguss Jēkabsons 1050 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:32:06 +06:09 809
10 Dāvis Bautris 1124 Rīgas Juglas vidusskola 00:32:53 +06:56 789
11 Gustavs Ločmelis 1176 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:35:36 +09:39 729
12 Jēkabs Zvagulis 1024 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:36:06 +10:09 719
13 Rūdolfs Leščinskis 1009 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lapmežciems 00:36:17 +10:20 715
14 Ralfs Vazdiķis 1232 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:36:57 +11:00 702
15 Valters Pūcītis 1224 Ādažu vidusskola 00:37:38 +11:41 690
16 Rūdolfs Smilga 1195 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:37:54 +11:56 685
17 Umberts Teters 1013 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:22 +12:25 677
18 Ēriks Muško 1014 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:38:43 +12:46 670
19 Dāvis Leitāns 1243 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:38:56 +12:58 667
20 Ralfs Emīls Enītis 1012 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:58 +13:01 666
21 Krišs Āboliņš 1084 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:39:33 +13:36 656
22 Ieva Jete Jansone 1227 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:42 +13:45 654
23 Edijs Dobelis 1060 Jēkabpils 2. vidusskola/Krokuss 00:40:37 +14:39 639
24 Roberts Leimanis 1011 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:34 +15:36 625
25 Valentīns Ozols 1217 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:08 +16:10 616
26 Jurģis Cakuls 1201 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:42:47 +16:50 607
27 Kārlis Jānis Strazdiņš 1096 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:43:39 +17:42 595
28 Renārs Kociņš-Lielupe 1046 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:43:54 +17:56 591
29 Lauris Pogulis 1225 Valmieras Pārgaujas vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:45:15 +19:18 574
30 Kristaps Graudiņš 1200 Ikšķiles vidusskola 00:47:09 +21:12 551
31 Ēriks Eduards Lazda 1049 Iecavas vidusskola 00:47:19 +21:22 549
32 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks 1233 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:36 +23:38 523
33 Eižens Kaupe 10080 Jūrmalas Alternatīvā skola/ART 00:50:45 +24:47 512
34 Aigars Laķls 1239 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:52:48 +26:51 492
35 Roberts Vēvers 1029 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 00:53:05 +27:08 489
36 Lamins Roberts Savo 1132 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:54:26 +28:28 477
37 Emīls Sīpols 1208 Mežciema pamatskola 01:00:21 +34:24 430
38 Jēkabs Zariņš 1082 Trapenes pamatskola/Trapene 01:03:57 +38:00 406
39 Kārlis Spuriņš 1135 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:16:24 +50:27 340
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Nikija Mikāle 1158 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:30:02 +00:00 1000
2 Melānija Zālīte 1017 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:30:32 +00:30 984
3 Laura Kallase 1055 Gulbenes vidusskola 00:32:34 +02:32 922
4 Evelīna Misāne 1036 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:32:38 +02:36 920
5 Amanda Linda Hohlova 1228 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:50 +03:49 887
6 Karlīna Keita Šmite 1145 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:34:53 +04:52 861
7 Ance Poļaka 1063 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:35:58 +05:57 835
8 Elizabete Zaprivoda 10039 Rīgas 49. vidusskola/Supervaroņu treniņi 00:36:37 +06:35 821
9 Emīlija Terentjeva 10017 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:36:39 +06:37 820
10 Jasmīna Tīna Spēka 1160 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:37:00 +06:58 812
11 Elīza Ģēģere 10041 Majoru vidusskola/Vāveres 00:37:00 +06:58 812
12 Emīlija Zaķe 1127 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:37:11 +07:09 808
13 Laura Kranāte 1076 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:37:25 +07:23 803
14 Eleonora Kristiana Labsvīra 1044 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:39:17 +09:15 765
15 Annija Strauta 1079 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:49 +09:47 754
16 Marta Ļaudama 1057 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:00 +11:58 715
17 Estere Grandava 1078 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:44:00 +13:58 683
18 Madara Veinberga 1025 Rīgas 41. vidusskola 00:48:34 +18:32 618
19 Karlīna Ošāne 1193 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:54:03 +24:01 556
20 Annija Raga 1047 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:56:13 +26:11 534
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1093 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:38 +00:00 1000
2 Roberts Noviks 1151 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:27:46 +02:08 923
3 Olivers Bresme 1180 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:27:49 +02:10 922
4 Valters Bresme 1179 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:28:28 +02:50 901
5 Kārlis Bērziņš 1100 Ēdoles pamatskola/Virsotne/MARMOT 00:28:44 +03:06 892
6 Alfs Vilcāns 1037 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:28:52 +03:14 888
7 Adrians Stepe 1053 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:29:11 +03:32 879
8 Knuts Sidorovičs 1033 Ikšķiles vidusskola 00:29:17 +03:38 876
9 Leons Zīders 1073 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:31:04 +05:25 825
10 Roberts Kārlis Karss 1247 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:31:34 +05:56 812
11 Ernests Pauls Mednis 1000 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:32:06 +06:27 799
12 Pēteris Mūrnieks 1080 Lielvārdes pamatskola 00:32:24 +06:46 791
13 Reinis Vītols 1125 Rīgas 84. vidusskola 00:32:30 +06:51 789
14 Rikardo Enītis 1018 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:34:48 +09:09 737
15 Emīls Ābelītis 1220 Krimuldas vidusskola 00:35:34 +09:56 721
16 Ralfs Kaņģīzeris 1186 Jaunmārupes pamatskola 00:35:40 +10:02 719
17 Kārlis Liepiņš 1059 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:36:32 +10:53 702
18 Toms Balanass 1204 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:38:13 +12:34 671
19 Ralfs Bartušauskis 1104 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:39:37 +13:58 647
20 Toms Rusiņš 1120 Rīgas 84. vidusskola 00:40:14 +14:35 638
21 Markuss Sokolovs 1210 Jēkabpils 3. vidusskola 00:40:24 +14:45 635
22 Krišjānis Katkovskis 1245 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/MJ-Partneri 00:41:05 +15:27 624
23 Salvis Kozuliņš 1021 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:58 +16:19 611
24 Rinalds Veinbergs 1022 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:42:39 +17:01 601
25 Sandijs Jansons 1020 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:45 +17:06 600
26 Ernests Limbergs 10032 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:50 +19:12 572
27 Mārtiņš Apsītis 1130 Ikšķiles vidusskola 00:45:20 +19:42 566
28 Gustavs Radels 1110 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:49:24 +23:46 519
29 Arvils Apsītis 1252 Rīgas 93. vidusskola 00:53:46 +28:08 477
30 Jānis Riža 1105 Valmieras Valsts ģimnāzija/Straume 00:54:17 +28:39 472
31 Verners Alksnis 1083 Lielvārdes pamatskola 00:56:02 +30:24 458
32 Raimonds Vanags 1081 Lielvārdes pamatskola 00:56:45 +31:06 452
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Luize Pētersone 1051 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:27:08 +00:00 1000
2 Viktorija Bogdanova 1190 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:06 +00:58 965
3 Natālija Kranāte 1077 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:56 +04:48 850
4 Enija Stangute 1112 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:31:56 +04:48 850
5 Emīlija Vahere-Abražune 1109 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:08 +04:59 845
6 Madara Kļavniece 1133 Murjāņu sporta ģimnāzija/Baltais 00:32:08 +04:59 845
7 Eleonora Dombrovska 1086 Siguldas pilsētas vidusskola 00:34:22 +07:14 790
8 Melanija Silina 1249 Gulbenes novada valsts ģimnāzija 00:34:53 +07:45 778
9 Karlīna Utkina 1222 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:35:52 +08:44 757
10 Kate Zaķe 1128 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:37:26 +10:18 725
11 Sanija Ramona Ābeltiņa 1221 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:38 +10:30 721
12 Adele Balanasa 1203 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:37:56 +10:48 715
13 Zane Strazdiņa 1002 Sējas pamatskola 00:41:08 +14:00 660
14 Neonella Meiberga 1074 Rīgas 64. vidusskola 00:42:08 +15:00 644
15 Klāra Sidoroviča 1034 Ikšķiles vidusskola 00:44:49 +17:41 606
16 Zane Štāle 1181 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:54 +18:46 591
17 Sindija Ozolniece 1137 Saulkrastu vidusskola 00:45:57 +18:49 591
18 Evelīna Allere 1175 Jaunmārupes pamatskola 00:50:45 +23:36 535
19 Laura Zaharova 1185 Rīgas Pļavnieku pamatskola 00:50:50 +23:42 534
20 Nikola Sāra Bogdanova 10005 Rīgas Juglas vidusskola 00:50:50 +23:41 534
21 Sandija Laķe 1214 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 00:52:50 +25:41 514
22 Madara Bērziņa 1202 Ogres Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:53:36 +26:28 506
23 Elza Anna Kļavniece 1134 Carnikavas pamatskola/Baltais 00:54:23 +27:15 499
24 Anabella Barkova 1170 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:54 +31:45 461
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Krišs Liepiņš 1205 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:27:11 +00:00 1000
2 Ralfs Jansons 1161 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:29:09 +01:58 933
3 Donats Urtāns 1148 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks 00:29:44 +02:33 914
4 Miks Leitāns 1244 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:33:29 +06:18 812
5 Ingus Ābeltiņš 1016 Salas vidusskola 00:35:20 +08:09 769
6 Aleksis Kārkliņš 1192 Rīgas Igauņu pamatskola 00:40:15 +13:04 675
7 Pauls Rozenvalds 10019 Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums 00:40:51 +13:40 665
8 Sandis Dobelis 1099 Rīgas 64. vidusskola 00:41:07 +13:56 661
9 Ralfs Daniels Zeile 1140 Babītes vidusskola/Babītes vidusskola 00:43:33 +16:22 624
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1213 Cēsu Valsts ģimnāzija/CPSS 00:26:23 +00:00 1000
2 Izabella Bogdanova 1191 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:52 +02:29 914
3 Jolanta Pence 10076 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:15 +05:52 818
4 Ieva Pūpola 1118 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:27 +08:05 765
5 Megija Nordena 1005 Penkules pamatskola 00:36:19 +09:57 726
6 Madara Pūpola 1119 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:35 +10:13 721
7 Alise Otaņķe 1091 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:36 +11:14 701
8 Līva Poļaka 1064 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:37:49 +11:27 697
9 Dārta Elīza Bērziņa 1007 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:26 +12:04 686
10 Zane Eglīte 1113 Penkules pamatskola 00:39:23 +13:00 670
11 Emīlija Strazdiņa 1003 Sējas pamatskola 00:43:35 +17:13 605
12 Lauma Pope 1023 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:38 +17:16 605
13 Agnese Ikauniece 1108 Jauno līderu vidusskola 00:44:00 +17:37 600
14 Renāte Babicka 1178 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:44:06 +17:43 598
15 Violeta Žusele 1107 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:46:01 +19:38 573
16 Zane Līduma 1035 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:46:42 +20:19 565
17 Elīza Puriņa 1065 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:52:49 +26:26 499
18 Melānija Tinkus 1234 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:52:50 +26:27 499
19 Endija Ozolniece 1136 Rīgas Juglas vidusskola 00:55:25 +29:03 476
20 Inese Kaminska 1168 Engures vidusskola 00:58:54 +32:31 448
21 Ērika Kalniņa 1238 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 00:59:46 +33:24 441
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Bračikovs 1230 Smiltenes tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:35:37 +00:00 1000
2 Roberts Muško 1043 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:43:33 +07:56 818
3 Roberts Mucenieks 1040 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:00:49 +25:12 586
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Elīza Viekale-Gasjūne 1008 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:32:43 +00:00 1000
2 Daido Dagne Brūvere 1001 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:33:15 +00:33 984
3 Amanda Ignāte 1143 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:37:20 +04:37 876
4 Evelīna Sirmā 1229 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:38:10 +05:27 857
5 Rebeka Zekante 1154 Jēkabpils Agrobiznesa koledža/Skrien Jēkabpils! 00:38:33 +05:50 849
6 Diāna Apsīte 1015 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:47:20 +14:37 691
7 Līga Zlaugotne 1041 Eiropas Tālmācības vidusskola/YF Runners 00:52:05 +19:23 628
8 Loreta Knospiņa 1237 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 00:59:39 +26:56 548
9 Elīza Sīpola 1207 Rīgas 84. vidusskola 01:00:23 +27:40 542