MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artūrs Pauliņš 9123 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 02:28:51 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:55 1000 250 1250
2 Gvido Kalnins 9122 Supervaroņi 02:29:52 VL1 2 V2 +01:01 +01:01 00:03:04 993 238 1231
3 Kristaps Magone 9113 SCOTT RUNNING LATVIA 02:32:29 VL1 3 V3 +03:38 +03:38 00:03:14 976 225 1201
4 Artūrs Vadzis 9088 Pulsometrs.lv 02:35:03 VL1 4 V4 +06:13 +06:13 00:02:55 960 249 1209
5 Raivis Reinfelds 9124 Talsu pakalnu sporta klubs 02:36:05 VL1 5 V5 +07:15 +07:15 00:02:37 954 278 1232
6 Matīss Vecvagaris 9100 ultrataka.lv 02:44:55 VL2 1 V6 +16:04 +00:00 00:03:09 903 232 1135
7 Jevgeņijs Stepanovs 9114 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 02:45:37 VL1 6 V7 +16:46 +16:46 00:02:31 899 289 1188
8 Dainis Limanāns 9008 RIEKSTI 02:46:26 VL1 7 V8 +17:35 +17:35 00:02:51 894 256 1150
9 Aleksejs Bute 9030 02:47:18 VL2 2 V9 +18:27 +02:22 00:03:03 890 240 1130
10 Sergejs Ļeta 9086 PATRIA SPORTLAND 02:54:06 VL1 8 V10 +25:15 +25:15 00:03:22 855 217 1072
11 Anete Švilpe 9070 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES 02:54:50 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:40 1000 247 1247
12 Mikus Zagata 9005 Marienburgas Vilki 02:55:40 VL1 9 V11 +26:49 +26:49 00:03:07 847 234 1081
13 Roms Žilinsks 9058 Skrien Jēkabpils! 02:56:11 VL1 10 V12 +27:20 +27:20 00:03:07 845 234 1079
14 Arturs Kažmers 9102 VSK Burkānciems&Co 02:57:05 VL1 11 V13 +28:14 +28:14 00:03:46 841 193 1034
15 Michael Mueller 9108 02:59:43 VL2 3 V14 +30:52 +14:48 00:03:55 828 186 1014
16 Miks Pētersons 9002 Supervaroņi 03:01:03 VL2 4 V15 +32:13 +16:08 00:03:53 822 188 1010
17 Rolands Rudītis 9027 VSK Burkānciems&Co 03:01:25 VL1 12 V16 +32:35 +32:35 00:03:39 820 200 1020
18 Artūrs Elstiņš 9106 Marienburgas vilki 03:02:22 VL2 5 V17 +33:31 +17:27 00:03:24 816 214 1030
19 Mārtiņš Kaļva 9121 Laputjov Endurance Coaching 03:02:42 VL1 13 V18 +33:51 +33:51 00:03:40 815 199 1014
20 Irita Puķīte 10068 Saulkrasti 03:03:46 SL2 1 S2 +08:57 +00:00 00:04:11 951 217 1168
21 Ramūnas Vilčinskas 10028 Kauno BMK 03:03:53 VL1 14 V19 +35:03 +35:03 00:03:02 809 241 1050
22 Matiss Haritonovs 9087 Pulsometrs.lv 03:04:45 VL1 15 V20 +35:55 +35:55 00:03:27 806 211 1017
23 Andris Sprūds 9029 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:04:59 VL1 16 V21 +36:09 +36:09 00:03:28 805 210 1015
24 Viviana Kirilova 9073 VSK Noskrien Vāveres 03:05:23 SL2 2 S3 +10:34 +01:37 00:03:48 943 239 1182
25 Mārtiņš Purenkovs 9066 Legs Miserables 03:06:52 VL1 17 V22 +38:02 +38:02 00:03:15 797 225 1022
26 Artis Šauriņš 9017 New Village Workout 03:06:58 VL1 18 V23 +38:07 +38:07 00:04:07 796 177 973
27 Viesturs Zimackis 9043 03:08:07 VL1 19 V24 +39:17 +39:17 00:03:31 791 207 998
28 Andis Lūsis 9110 Talsu pakalnu sporta klubs 03:08:16 VL1 20 V25 +39:26 +39:26 00:03:43 791 196 987
29 Aivars Bondars 9076 Jēkabpils 03:08:25 VL3 1 V26 +39:34 +00:00 00:03:35 790 203 993
30 Artūrs Blūmiņš 9057 Virsotne/MARMOT 03:08:47 VL1 21 V27 +39:56 +39:56 00:02:35 788 282 1070
31 Ģirts Bulāns 9052 Supervaroņi 03:09:23 VL1 22 V28 +40:32 +40:32 00:03:16 786 223 1009
32 Artis Pūcītis 9120 SSK Bebra 03:09:38 VL2 6 V29 +40:48 +24:43 00:04:04 785 179 964
33 Andis Jaunķierpis 9065 Maratona klubs 03:09:43 VL2 7 V30 +40:52 +24:48 00:03:25 785 213 998
34 Kristaps Broks 9031 RIEKSTI 03:11:39 VL1 23 V31 +42:48 +42:48 00:03:22 777 216 993
35 Ritvars Kalniņš 9092 Skrienam kopā 03:12:40 VL2 8 V32 +43:49 +27:45 00:03:18 773 222 995
36 Kaspars Pauliņš 9081 Talsu pauguraines Zaķi 03:13:24 VL1 24 V33 +44:34 +44:34 00:03:30 770 209 979
37 Ivars Brauns 9009 Lynxdojo 03:15:53 VL2 9 V34 +47:02 +30:58 00:03:53 760 188 948
38 Aigars Ozolkāja 9125 ASK Patria 03:15:55 VL1 25 V35 +47:04 +47:04 00:03:55 760 187 947
39 Mārtiņš Plaudis 9034 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 03:15:57 VL1 26 V36 +47:07 +47:07 00:03:43 760 197 957
40 Edijs Veide 9051 DC Vecsalacas United 03:18:30 VL1 27 V37 +49:39 +49:39 00:03:34 750 205 955
41 Mārtiņš Niķis 9126 03:18:42 VL1 28 V38 +49:51 +49:51 00:03:48 749 192 941
42 Edgars Lapiņš 10072 VSK Noskrien / SSE Riga 03:18:45 VL1 29 V39 +49:54 +49:54 00:03:09 749 231 980
43 Linda Boldāne 8161 Pulsometrs.lv 03:19:15 SL1 2 S4 +24:25 +24:25 00:04:08 877 219 1096
44 Andis Gailis 8054 Kocēnu novads 03:21:00 VL2 10 V40 +52:10 +36:05 00:03:17 741 222 963
45 Kristaps Ceriņš 9112 03:21:01 VL1 30 V41 +52:10 +52:10 00:02:51 740 256 996
46 Juris Redisons 9006 ASK Patria 03:21:49 VL2 11 V42 +52:58 +36:54 00:03:30 738 209 947
47 Dmitrijs Ničipors 9118 RIEKSTI/Inov8/Isostar 03:24:21 VL1 31 V43 +55:30 +55:30 00:03:54 728 188 916
48 Mareks Vaišļa 9068 ssk Bebra 03:26:47 VL2 12 V44 +57:56 +41:52 00:03:02 720 240 960
49 Artūrs Pielēns-Pelēns 9060 Squalio 03:28:22 VL1 32 V45 +59:31 +59:31 00:04:13 714 173 887
50 Dainis Saukāns 9077 03:29:20 VL2 13 V46 +1:00:29 +44:24 00:03:51 711 190 901
51 Edgars Bukšs 9059 Supervaroņi 03:30:40 VL1 33 V47 +1:01:50 +1:01:50 00:03:13 707 227 934
52 Pēteris Kļava 9098 Kļavas 03:31:43 VL2 14 V48 +1:02:52 +46:48 00:03:30 703 209 912
53 Aigars Bundzinieks 9072 03:32:11 VL3 2 V49 +1:03:20 +23:46 00:03:43 702 196 898
54 Ansis Šķibusts 9091 ProMed 03:32:13 VL1 34 V50 +1:03:23 +1:03:23 00:03:55 701 187 888
55 Kārlis Būmans 9041 Emergn 03:32:27 VL1 35 V51 +1:03:36 +1:03:36 00:03:46 701 194 895
56 Miķelis Zumbergs 9062 Virsotne/MARMOT 03:34:58 VL1 36 V52 +1:06:07 +1:06:07 00:03:12 692 229 921
57 Ilze Limanane 9015 VSK Noskrien Vāveres 03:35:11 SL2 3 S5 +40:22 +31:25 00:04:15 812 214 1026
58 Žans Verdens 9016 03:36:49 VL2 15 V53 +1:07:58 +51:54 00:03:17 687 223 910
59 Laura Čakle 9067 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 03:37:23 SL1 3 S6 +42:34 +42:34 00:03:30 804 259 1063
60 Kalvis Silgals 9012 Surikati / Eveko poligrāfija 03:38:00 VL1 37 V54 +1:09:10 +1:09:10 00:04:02 683 181 864
61 Reinis Skorovs 9045 VSK Noskrien 03:39:12 VL1 38 V55 +1:10:21 +1:10:21 00:03:31 679 208 887
62 Aivars Šķudītis 9018 03:39:14 VL1 39 V56 +1:10:23 +1:10:23 00:04:07 679 177 856
63 Konstantīns Čursins 9028 ChursinTeam 03:39:55 VL1 40 V57 +1:11:04 +1:11:04 00:03:25 677 213 890
64 Gints Bērziņš 9037 Brīvdienu ģimene 03:40:07 VL2 16 V58 +1:11:17 +55:12 00:03:42 676 197 873
65 Kristīne Slikšāne 9013 Jaunmārupe skrien 03:40:16 SL2 4 S7 +45:26 +36:29 00:04:05 794 222 1016
66 Elvis Rubīns 9001 03:40:35 VL1 41 V59 +1:11:45 +1:11:45 00:03:30 675 208 883
67 Dace Blūma 9055 Juno Runners 03:40:41 SL1 4 S8 +45:51 +45:51 00:04:12 792 216 1008
68 Aleksandrs Antonovs 9105 &A 03:40:42 VL2 17 V60 +1:11:52 +55:47 00:04:15 674 172 846
69 Toms Kaufmanis 9046 Maratona klubs 03:41:39 VL1 42 V61 +1:12:48 +1:12:48 00:04:46 672 153 825
70 Māris Ozols 9079 03:43:09 VL1 43 V62 +1:14:19 +1:14:19 00:03:36 667 203 870
71 Arnis Ābelīte 9090 Virsotne/MARMOT 03:43:16 VL3 3 V63 +1:14:25 +34:51 00:03:28 667 211 878
72 Denis Sokolovs 9053 POTA 42 03:43:28 VL2 18 V64 +1:14:38 +58:33 00:04:07 666 177 843
73 Mārtiņš Birums 9004 VSK “Burkānciems&co” 03:43:40 VL1 44 V65 +1:14:50 +1:14:50 00:03:54 665 187 852
74 Aivis Poikāns 9044 03:45:15 VL2 19 V66 +1:16:24 +1:00:19 00:03:52 661 189 850
75 Andris Bāliņš 9035 SK Dzērvene / VSK Noskrien 03:45:39 VL2 20 V67 +1:16:48 +1:00:44 00:03:21 660 218 878
76 Kaspars Pētersons 9111 Kocēni 03:48:05 VL2 21 V68 +1:19:15 +1:03:10 00:04:21 653 168 821
77 Gita Muceniece 9054 Maratona klubs 03:49:32 SL1 5 S9 +54:42 +54:42 00:05:00 762 181 943
78 Marko Tõll 9095 03:49:37 VL2 22 V69 +1:20:46 +1:04:42 00:04:53 648 149 797
79 Gvido Čerbakovs 9050 03:50:44 VL2 23 V70 +1:21:54 +1:05:49 00:04:28 645 164 809
80 Santa Kadiķe 9109 03:51:12 SL1 6 S10 +56:22 +56:22 00:05:05 756 178 934
81 Dainis Muško 9023 Kartavkalnu buki 03:55:13 VL2 24 V71 +1:26:22 +1:10:18 00:04:56 633 148 781
82 Māris Bergšteins 9128 avanTūristi 03:56:21 VL1 45 V72 +1:27:30 +1:27:30 00:04:15 630 172 802
83 Gatis Tīds 9021 03:57:43 VL2 25 V73 +1:28:52 +1:12:48 00:04:53 626 149 775
84 Guna Sprūde 9047 Divplākšņi 03:59:22 SL1 7 S11 +1:04:32 +1:04:32 00:04:18 730 211 941
85 Kārlis Ielejs 9089 VSK Noskrien Divplākšņi 03:59:24 VL2 26 V74 +1:30:33 +1:14:29 00:03:36 622 202 824
86 Andrejs Baltkājis 10061 03:59:46 VL2 27 V75 +1:30:55 +1:14:51 00:04:53 621 150 771
87 Inese Franzke 9097 04:00:16 SL2 5 S12 +1:05:27 +56:30 00:04:25 728 206 934
88 Uvis Braunfelds 10027 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 04:01:28 VL2 28 V76 +1:32:37 +1:16:33 00:04:42 616 155 771
89 Ervīns Lūsis 9049 Lūši 04:03:45 VL1 46 V77 +1:34:54 +1:34:54 00:04:38 611 157 768
90 Vitālijs Žuselis 9010 Daugavpils Runners 04:04:03 VL2 29 V78 +1:35:12 +1:19:08 00:04:01 610 182 792
91 Ruslans Mamedovs 9099 04:04:05 VL1 47 V79 +1:35:14 +1:35:14 00:03:41 610 198 808
92 Dovydas Rogulis 9116 04:04:43 VL1 48 V80 +1:35:53 +1:35:53 00:05:15 608 139 747
93 Armands Auziņš 9003 Riga Runners SB 04:05:21 VL2 30 V81 +1:36:31 +1:20:26 00:04:07 607 177 784
94 -Māris Lūsis 9074 Skrienošie Lūši 04:09:12 VL2 31 V82 +1:40:21 +1:24:16 00:04:57 597 147 744
95 Artūrs Kadiķis 9082 04:09:23 VL1 49 V83 +1:40:32 +1:40:32 00:03:56 597 186 783
96 Sandis Apenītis 9020 Brīvdienu ģimene 04:13:39 VL1 50 V84 +1:44:48 +1:44:48 00:03:30 587 208 795
97 Kristine Self 9103 04:13:54 SL2 6 S13 +1:19:04 +1:10:08 00:05:25 689 168 857
98 Artis Līcītis 9063 Top Media 04:14:08 VL1 51 V85 +1:45:17 +1:45:17 00:04:52 586 150 736
99 Edgars Dobelis 9011 KROKUS 04:15:53 VL2 32 V86 +1:47:02 +1:30:58 00:04:26 582 164 746
100 Guntars Siliņš 9024 KROKUS 04:16:46 VL2 33 V87 +1:47:56 +1:31:51 00:04:25 580 165 745
101 Antra Spundiņa 9000 VSK Noskrien 04:17:24 SL1 8 S14 +1:22:34 +1:22:34 00:04:12 679 216 895
102 Andris Rosickis 9093 04:17:30 VL2 34 V88 +1:48:40 +1:32:35 00:04:46 578 153 731
103 Ivo Pušņins 9069 Sigulda 04:22:00 VL1 52 V89 +1:53:10 +1:53:10 00:05:46 568 127 695
104 Indulis Tilgass 9078 04:22:54 VL2 35 V90 +1:54:03 +1:37:59 00:05:28 566 134 700
105 Jānis Andrējevs 9084 04:23:01 VL1 53 V91 +1:54:10 +1:54:10 00:05:31 566 133 699
106 Mārtiņš Freibergs 9007 Latvia TrailRace 04:23:25 VL1 54 V92 +1:54:35 +1:54:35 00:04:32 565 161 726
107 Ēriks Melkurts 8232 Kocēni 04:23:28 VL3 4 V93 +1:54:38 +1:15:03 00:06:05 565 120 685
108 Dzintars Rendenieks 10044 #plus100nieks 04:23:28 VL1 55 V94 +1:54:37 +1:54:37 00:04:40 565 157 722
109 Aigars Bērziņš 9038 04:28:10 VL2 36 V95 +1:59:19 +1:43:15 00:05:12 555 141 696
110 Baiba Kurme 9096 Selga 04:28:36 SL1 9 S15 +1:33:47 +1:33:47 00:05:20 651 170 821
111 Artūrs Čeirāns 9107 04:29:29 VL1 56 V96 +2:00:38 +2:00:38 00:04:51 552 150 702
112 Dace Hartmane 9075 Talsu pauguraines zaķi 04:31:32 SL2 7 S16 +1:36:43 +1:27:46 00:04:37 644 196 840
113 Iveta Leja 9083 Noskrien.lv/Skrienam Liepājā 04:34:00 SL2 8 S17 +1:39:11 +1:30:14 00:05:20 638 170 808
114 Rolands Štrehers 9022 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 04:34:00 VL1 57 V97 +2:05:10 +2:05:10 00:03:44 543 196 739
115 Evita Ozola 9064 Bauska 04:39:03 SL2 9 S18 +1:44:13 +1:35:17 00:05:56 627 153 780
116 Jānis Kauliņš 10079 EY Forensic & Integrity Services 04:46:28 VL1 58 V98 +2:17:37 +2:17:37 00:06:04 520 120 640
117 Daiga Vilkaste 9071 ASK Patria 04:46:42 SL2 10 S19 +1:51:52 +1:42:56 00:05:50 610 156 766
118 Artūrs Ketlers 9033 SK Dzērvene 04:49:25 VL1 59 V99 +2:20:34 +2:20:34 00:03:59 514 183 697
119 Artūrs Topecs 9117 SK Dzērvene 04:53:42 VL1 60 V100 +2:24:51 +2:24:51 00:05:41 507 129 636
120 Valdis Bergs 9019 04:58:23 VL2 37 V101 +2:29:32 +2:13:28 00:06:05 499 120 619
121 Kristīne Ketlere 9032 SK Dzērvene 05:05:07 SL1 10 S20 +2:10:18 +2:10:18 00:05:25 573 167 740
122 Jana Romanovska 9061 ZEMGALES ZIŅAS 05:07:46 SL1 11 S21 +2:12:57 +2:12:57 00:05:56 568 153 721
123 Linda Loce 9040 Lynxdojo 05:07:47 SL1 12 S22 +2:12:57 +2:12:57 00:05:51 568 155 723
124 Ligita Leitlande 9094 Zemgales Ziņas 05:07:51 SL2 11 S23 +2:13:02 +2:04:05 00:05:55 568 154 722
125 Mareks Tumašs 9048 Sapiens/Spararats 05:16:14 VL2 38 V102 +2:47:23 +2:31:19 00:04:39 471 157 628
126 Mārtiņš Zīle 9119 motorsvelk 05:31:33 VL1 61 V103 +3:02:42 +3:02:42 00:06:03 449 121 570
127 Kaspars Allers 9056 Patria Sportland 05:34:43 VL1 62 V104 +3:05:53 +3:05:53 00:03:19 445 220 665
128 Mārtiņš Podnieks 9080 05:53:06 VL1 63 V105 +3:24:15 +3:24:15 00:07:50 422 93 515
129 Raido Puust 9129 Sparta 05:53:51 VL2 39 V106 +3:25:00 +3:08:56 00:04:34 421 160 581
130 Vitālijs Jakovļevs 10059 www.endo.lv 05:55:39 VL1 64 V107 +3:26:48 +3:26:48 00:07:46 419 94 513
131 Valerijs Smirnovs 9025 06:23:23 VL3 5 V108 +3:54:32 +3:14:58 00:08:01 0 0 0
132 Daniel Lopes Martins 9014 DNF
133 Rubens Šulcs 9036 Supervaroņi DNF
134 Ilona Sedleniece 9104 DNF
135 Vairis Krauklis 9127 Smiltene DNF
136 Jānis Zālītis 10067 FK Priekuļi DNF