MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 8045 Vivobarefoot /Rieksti 01:35:44 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:44 1000 266 1266
2 Pēteris Grīviņš 8170 Pulsometrs.lv | Inov-8 | Surikati 01:37:13 VB1 2 V2 +01:29 +01:29 00:03:07 985 234 1219
3 Uldis Klepers 8098 Virsotne/MARMOT 01:41:51 VB2 1 V3 +06:07 +00:00 00:02:46 940 264 1204
4 Jānis Olengovičs 8090 01:42:50 VB1 3 V4 +07:06 +07:06 00:03:32 931 207 1138
5 Dzintars Skrundenieks 8260 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:44:29 VB1 4 V5 +08:45 +08:45 00:03:11 916 229 1145
6 Valdis Aņikejevs 8271 Patria Sportland 01:46:30 VB1 5 V6 +10:46 +10:46 00:02:52 899 254 1153
7 Jānis Jerofejevs 8111 Skrien Jēkabpils! 01:47:13 VB1 6 V7 +11:29 +11:29 00:03:24 893 215 1108
8 Vents Lupkins 8053 01:47:27 VB1 7 V8 +11:43 +11:43 00:03:39 891 200 1091
9 Konstantīns Biktimirovs 8282 01:47:44 VB1 8 V9 +12:00 +12:00 00:02:57 889 247 1136
10 Dāvis Liepiņš 10064 01:48:14 VB1 9 V10 +12:30 +12:30 00:03:22 885 217 1102
11 Vladimirs Ļašs 8110 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK 01:48:22 VB2 2 V11 +12:38 +06:31 00:03:26 883 213 1096
12 Oskars Cimermanis 8269 Patria Sportland 01:48:33 VB1 10 V12 +12:49 +12:49 00:03:04 882 238 1120
13 Artis Krievāns 8043 VSK Burkānciems & Co 01:48:43 VB2 3 V13 +13:00 +06:53 00:03:07 881 234 1115
14 Ilmārs Bricis 8267 Latvian biathlon team 01:48:57 VB2 4 V14 +13:13 +07:07 00:02:59 879 244 1123
15 Jānis Gailis 8058 Kocēnu novads 01:49:01 VB1 11 V15 +13:17 +13:17 00:02:58 878 247 1125
16 Baiba Bendika 8264 SCOTT RUNNING LATVIA 01:49:16 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:01 1000 300 1300
17 Gints Jakovels 8221 EMPOWERED to WIN 01:50:04 VB1 12 V16 +14:20 +14:20 00:03:16 870 223 1093
18 Ivo Irbe 8122 Talsu pauguraines zaķi 01:50:11 VB1 13 V17 +14:27 +14:27 00:02:59 869 245 1114
19 Antis Zunda 8261 01:50:43 VB3 1 V18 +14:59 +00:00 00:03:25 865 214 1079
20 Ansis Šteiners 8248 Marienburgas Vilki 01:50:51 VB1 14 V19 +15:07 +15:07 00:03:02 864 241 1105
21 Edgars Mise 8274 Krodziņš Šlāgeris 01:50:59 VB1 15 V20 +15:15 +15:15 00:03:24 863 215 1078
22 Kaspars Ušpelis 8268 Patria Sportland 01:51:58 VB1 16 V21 +16:14 +16:14 00:03:08 855 233 1088
23 Edgars Sprūds 8276 Matisons Runner's Club 01:53:27 VB1 17 V22 +17:43 +17:43 00:02:26 844 300 1144
24 Mārtiņš Fārenhorsts 8266 Talsu pakalnu sporta klubs 01:54:02 VB1 18 V23 +18:18 +18:18 00:02:45 840 264 1104
25 Ģirts Žagars 8013 Talsu pauguraines zaķi 01:54:33 VB1 19 V24 +18:49 +18:49 00:03:28 836 210 1046
26 Jānis Skujenieks 8129 Ozons 01:55:48 VB1 20 V25 +20:04 +20:04 00:03:52 827 189 1016
27 Lauris Repša 8100 01:56:48 VB1 21 V26 +21:04 +21:04 00:03:07 820 234 1054
28 Sandis Breiers 8205 01:58:03 VB1 22 V27 +22:19 +22:19 00:03:29 811 210 1021
29 Dovydas Sankauskas 8068 01:58:28 VB2 5 V28 +22:44 +16:38 00:03:08 808 233 1041
30 Reinis Markvarts 8202 01:58:41 VB2 6 V29 +22:57 +16:50 00:03:16 807 223 1030
31 Andrejs Zaicevs 8120 01:59:13 VB2 7 V30 +23:29 +17:23 00:03:52 803 189 992
32 Edgars Kokorevics 8194 VSK “Burkānciems & Co” 02:00:21 VB1 23 V31 +24:37 +24:37 00:03:04 795 238 1033
33 Valdis Prauliņš 8245 Čiekurkala Road Runners 02:00:50 VB2 8 V32 +25:06 +19:00 00:03:42 792 197 989
34 Ivars Grobiņš 8047 02:00:58 VB1 24 V33 +25:14 +25:14 00:03:45 791 194 985
35 Renārs Teters-Teterovskis 8219 Marienburgas Vilki 02:01:03 VB1 25 V34 +25:19 +25:19 00:02:59 791 245 1036
36 Renārs Vasiļjevs 8135 Skrien Jēkabpils! 02:01:40 VB1 26 V35 +25:56 +25:56 00:03:50 787 190 977
37 Aigars Šuvcāns 8229 Kocēni 02:01:55 VB2 9 V36 +26:11 +20:05 00:03:46 785 193 978
38 Aiga Taulīna 8198 Saldus Boksa klubs 02:01:57 SB1 2 S2 +12:41 +12:41 00:03:47 896 240 1136
39 Rūdolfs Ričards Andersons 8085 Matisons Runner`s Club 02:02:49 VB1 27 V37 +27:05 +27:05 00:04:05 780 179 959
40 Arturs Grobins 8224 02:03:10 VB1 28 V38 +27:26 +27:26 00:04:07 777 178 955
41 Valdis Renerts 8179 KROKUS 02:03:17 VB2 10 V39 +27:33 +21:26 00:04:08 777 177 954
42 Agris Hermanis 8231 02:03:21 VB2 11 V40 +27:37 +21:30 00:04:11 776 174 950
43 Ineta Jerofejeva 8178 Skrien Jēkabpils! 02:03:26 SB1 3 S3 +14:10 +14:10 00:04:07 885 221 1106
44 Andris Ratkus 8142 02:04:45 VB1 29 V41 +29:01 +29:01 00:03:48 767 192 959
45 Kaspars Vaivods 8067 KKDEV 02:04:53 VB1 30 V42 +29:09 +29:09 00:04:34 767 160 927
46 Maksims Zagoruiko 8265 IronLat 02:05:08 VB2 12 V43 +29:24 +23:17 00:04:08 765 177 942
47 Roberts Sukonovs 10057 Supervaroņi 02:05:44 VB1 31 V44 +30:00 +30:00 00:03:07 761 234 995
48 Arnis Mālbergs 8082 VSK Noskrien 02:06:47 VB2 13 V45 +31:04 +24:57 00:03:49 755 191 946
49 Edijs Tropiņš 8001 Riga Runners 02:07:22 VB1 32 V46 +31:38 +31:38 00:03:33 752 206 958
50 Klāvs Sebris 8086 02:07:28 VB1 33 V47 +31:44 +31:44 00:04:01 751 181 932
51 Guntars Būmans 8031 Matisons Runner's Club 02:07:31 VB3 2 V48 +31:47 +16:48 00:03:59 751 183 934
52 Aigars Lūsis 8244 Talsu pakalnu sporta klubs 02:08:05 VB3 3 V49 +32:21 +17:22 00:04:28 747 163 910
53 Konstantīns Zorins 8254 TUSA TRI TEAM 02:09:00 VB1 34 V50 +33:16 +33:16 00:03:54 742 187 929
54 Iļja Ivanovs 10002 02:09:23 VB1 35 V51 +33:39 +33:39 00:04:03 740 180 920
55 Jānis Veļķeris 8279 Marienburgas Vilki 02:09:36 VB1 36 V52 +33:52 +33:52 00:04:19 739 169 908
56 Viktors Saveļjevs 8154 02:09:53 VB1 37 V53 +34:09 +34:09 00:04:01 737 182 919
57 Ģirts Fišers 8220 MRC 02:10:16 VB2 14 V54 +34:32 +28:25 00:03:46 735 194 929
58 Normunds Zauls 8069 Limbaži skrien 02:10:27 VB2 15 V55 +34:43 +28:37 00:04:19 734 169 903
59 Mārtiņš Ragainis 8186 Selga 02:10:36 VB1 38 V56 +34:52 +34:52 00:04:04 733 180 913
60 Aigars Rozenbergs 8041 02:11:25 VB1 39 V57 +35:41 +35:41 00:04:07 728 177 905
61 Mārtiņš Viļums 8112 02:11:53 VB1 40 V58 +36:09 +36:09 00:04:39 726 157 883
62 Dainis Hohbergs 8052 Latvijas Finieris 02:12:08 VB2 16 V59 +36:24 +30:17 00:03:15 725 224 949
63 Arnis Rāts 8140 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:12:17 VB1 41 V60 +36:33 +36:33 00:03:15 724 225 949
64 Andris Rozentālbergs 8023 02:12:42 VB1 42 V61 +36:58 +36:58 00:03:26 721 212 933
65 Inese Otomere 8007 VSK Vāveres 02:12:43 SB2 1 S4 +23:27 +00:00 00:04:18 823 211 1034
66 Juris Čerpinskis 8115 Sk pūre 02:13:09 VB1 43 V62 +37:25 +37:25 00:04:27 719 164 883
67 Aigars Zile 10001 02:13:11 VB1 44 V63 +37:27 +37:27 00:04:30 719 162 881
68 Jānis Sīmanis 8009 02:13:34 VB1 45 V64 +37:50 +37:50 00:04:19 717 169 886
69 Edgars Skuja 8174 02:13:39 VB1 46 V65 +37:55 +37:55 00:04:16 716 171 887
70 Māris Reiniks 8127 02:13:41 VB2 17 V66 +37:57 +31:51 00:03:16 716 223 939
71 Vladimirs Tarasovs 8038 02:14:30 VB2 18 V67 +38:46 +32:40 00:03:48 712 192 904
72 Aleksandr Judkin 8200 02:14:34 VB1 47 V68 +38:50 +38:50 00:03:40 711 199 910
73 Kristaps Palmakovskis 8145 02:14:42 VB1 48 V69 +38:58 +38:58 00:04:37 711 158 869
74 Kristaps Heinsbergs 8095 PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK 02:15:02 VB1 49 V70 +39:18 +39:18 00:04:05 709 179 888
75 Zigmunds Vītiņš 8021 Noskrien Cēsis 02:15:44 VB2 19 V71 +40:00 +33:53 00:04:45 705 154 859
76 Ilze Leščinska 8074 Lapmežciems 02:15:49 SB2 2 S5 +26:33 +03:06 00:04:37 805 196 1001
77 Aigars Cibuļskis 8006 Legs Miserables 02:16:00 VB2 20 V72 +40:16 +34:09 00:03:45 704 195 899
78 Raitis Vilsdorfs 8134 02:16:07 VB1 50 V73 +40:23 +40:23 00:04:12 703 174 877
79 Ilze Vindele 8116 02:16:09 SB1 4 S6 +26:53 +26:53 00:04:18 803 211 1014
80 Jānis Jurševskis 8128 02:16:19 VB1 51 V74 +40:35 +40:35 00:03:58 702 184 886
81 Intārs Stalbergs 8208 02:16:44 VB2 21 V75 +41:00 +34:53 00:04:24 700 166 866
82 Alma Vītola 8246 ProMed - Pulvera laboratorija 02:17:11 SB1 5 S7 +27:55 +27:55 00:04:11 797 217 1014
83 Mārtiņš Krauklis 8171 02:17:11 VB1 52 V76 +41:27 +41:27 00:02:42 698 270 968
84 Iveta Pūpola 8172 02:17:18 SB2 3 S8 +28:02 +04:35 00:04:18 796 211 1007
85 Māris Bērziņš 8146 Virsotne/MARMOT 02:17:41 VB2 22 V77 +41:57 +35:51 00:03:22 695 217 912
86 Mārtiņš Salnājs 8029 02:17:47 VB2 23 V78 +42:04 +35:57 00:03:37 695 202 897
87 Miks Dzenis 8250 Trīs buki 02:18:00 VB1 53 V79 +42:16 +42:16 00:04:27 694 164 858
88 Ivita Šale 8256 SSK Bebra 02:18:16 SB1 6 S9 +29:00 +29:00 00:03:51 790 236 1026
89 Alise Kalniņa 8014 H.T.L. 02:18:40 SB1 7 S10 +29:23 +29:23 00:04:45 788 191 979
90 Jānis Vītols 8222 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:18:59 VB3 4 V80 +43:15 +28:17 00:04:21 689 168 857
91 Vasilijs Deņisovs 9039 02:19:24 VB1 54 V81 +43:40 +43:40 00:04:42 687 155 842
92 Dainis Bautris 8173 SiS 02:19:25 VB2 24 V82 +43:41 +37:34 00:04:49 687 152 839
93 Kristīne Roga 8270 ASK Patria 02:19:38 SB1 8 S11 +30:21 +30:21 00:03:54 783 232 1015
94 Aigars Vitkovskis 8176 Vitkovsky team 02:19:54 VB2 25 V83 +44:10 +38:03 00:04:26 684 165 849
95 Alvita Mirecka 8217 Talsu pakalnu sporta klubs 02:20:15 SB2 4 S12 +30:58 +07:32 00:04:25 779 206 985
96 Kaspars Vingris 8155 Virsotne/MARMOT 02:20:32 VB2 26 V84 +44:48 +38:42 00:03:44 681 195 876
97 Lauris Veidemanis 8273 02:20:37 VB1 55 V85 +44:53 +44:53 00:05:09 681 142 823
98 Gita Kolerte 8072 02:20:42 SB1 9 S13 +31:26 +31:26 00:04:30 777 202 979
99 Hārdijs Parādnieks 8063 02:21:25 VB1 56 V86 +45:41 +45:41 00:04:39 677 157 834
100 Boriss Banga 8075 02:21:29 VB1 57 V87 +45:45 +45:45 00:04:35 677 159 836
101 Rēzija Otomere 8165 02:22:05 SB1 10 S14 +32:49 +32:49 00:03:25 769 265 1034
102 Zane Šmite 8105 02:22:22 SB1 11 S15 +33:06 +33:06 00:04:18 768 211 979
103 Verners Vitkovskis 8177 Vitkovsky team 02:22:46 VB1 58 V88 +47:02 +47:02 00:04:52 671 150 821
104 Artūrs Kančs 8255 SSK Bebra 02:22:48 VB2 27 V89 +47:04 +40:57 00:03:43 670 196 866
105 Valdis Skotelis 8000 02:22:48 VB1 59 V90 +47:04 +47:04 00:04:37 670 158 828
106 Baiba Frišenbrūdere 8099 Engures sportam 02:23:15 SB2 5 S16 +33:58 +10:32 00:05:02 763 180 943
107 Kalvis Ķikuts 8106 02:23:50 VB1 60 V91 +48:06 +48:06 00:03:34 666 204 870
108 Oskars Apsītis 8160 2KOKI 02:24:11 VB2 28 V92 +48:27 +42:20 00:03:52 664 189 853
109 Margarita Peteļina 8238 Supervaroņu treniņi 02:24:20 SB2 6 S17 +35:03 +11:36 00:04:58 757 182 939
110 Santa Puriņa 8032 02:24:26 SB2 7 S18 +35:10 +11:43 00:04:24 757 206 963
111 Ritvars Klapars 8212 VSK Burkānciems&CO 02:24:38 VB2 29 V93 +48:54 +42:48 00:03:39 662 200 862
112 Jānis Zāle 8251 02:25:04 VB1 61 V94 +49:20 +49:20 00:04:46 660 153 813
113 Mārtiņš Strautiņš 8277 02:25:45 VB1 62 V95 +50:01 +50:01 00:04:33 657 161 818
114 Edvīns Elferts 8216 02:25:55 VB1 63 V96 +50:11 +50:11 00:05:09 656 142 798
115 Mārtiņš Sapats 8123 02:26:03 VB1 64 V97 +50:19 +50:19 00:04:53 655 150 805
116 Gita Vilensone 8048 Vāveres 02:26:39 SB1 12 S19 +37:22 +37:22 00:03:47 745 240 985
117 Andris Bērziņš 8002 02:26:57 VB2 30 V98 +51:14 +45:07 00:04:18 651 170 821
118 Juris Misters 8235 02:27:08 VB1 65 V99 +51:24 +51:24 00:04:31 651 161 812
119 Alvis Bitenieks 8059 Latvijas Finieris 02:27:11 VB1 66 V100 +51:27 +51:27 00:04:35 650 159 809
120 Igors Veliks 8236 Marupe Luxury Village 02:27:30 VB2 31 V101 +51:46 +45:40 00:05:04 649 144 793
121 Reinis Ozols 8252 02:27:36 VB1 67 V102 +51:52 +51:52 00:04:53 649 150 799
122 Jānis Sondors 8181 Riga runners 02:27:46 VB1 68 V103 +52:02 +52:02 00:04:33 648 160 808
123 Zigmunds Zauls 8064 Limbaži Skrien 02:28:06 VB2 32 V104 +52:22 +46:16 00:05:11 646 141 787
124 Jānis Ozols 8011 Riga Runners 02:28:08 VB1 69 V105 +52:24 +52:24 00:05:32 646 132 778
125 Ieva Grīniece 8109 Legs Miserables 02:28:09 SB1 13 S20 +38:53 +38:53 00:05:04 738 179 917
126 Jānis Ausmanis 8040 SK Katrīna 02:28:27 VB2 33 V106 +52:43 +46:36 00:04:50 645 151 796
127 Sigita Vāce 8249 ultrataka 02:28:34 SB2 8 S21 +39:18 +15:51 00:04:52 736 186 922
128 Liene Kļava 8190 Kļavas 02:28:50 SB2 9 S22 +39:33 +16:06 00:05:14 734 173 907
129 Ainārs Apsītis 10071 02:29:06 VB2 34 V107 +53:22 +47:15 00:04:37 642 158 800
130 Laura Andersone 8056 02:29:11 SB1 14 S23 +39:55 +39:55 00:05:03 732 180 912
131 Jānis Šmits 8259 SOLI PA SOLIM 02:29:31 VB1 70 V108 +53:47 +53:47 00:04:11 640 174 814
132 Niks Jaunzems 8136 Noskrien Cēsis 02:29:43 VB1 71 V109 +53:59 +53:59 00:04:42 639 155 794
133 Pēteris Spuriņš 8015 AB3D 02:29:47 VB2 35 V110 +54:03 +47:56 00:04:51 639 150 789
134 Ieva Užāne 8117 02:29:54 SB1 15 S24 +40:37 +40:37 00:05:11 729 175 904
135 Arnis Pokšāns 8030 Abas Kreisās Kājas 02:30:02 VB2 36 V111 +54:18 +48:11 00:04:50 638 151 789
136 Toms Rajunčus 8034 02:30:17 VB1 72 V112 +54:33 +54:33 00:03:38 637 201 838
137 Ivars Upenieks 8150 Rēzeknes novads 02:30:23 VB2 37 V113 +54:39 +48:32 00:04:45 637 153 790
138 Antra Dumbrovska 8005 02:30:39 SB1 16 S25 +41:23 +41:23 00:04:25 725 205 930
139 Maksims Sobolevs 8137 02:30:39 VB2 38 V114 +54:55 +48:48 00:04:32 635 161 796
140 Inga Kjakste 10049 02:30:51 SB1 17 S26 +41:34 +41:34 00:04:44 724 191 915
141 Gunārs Grundštoks 10040 VSK Noskrien 02:30:56 VB1 73 V115 +55:12 +55:12 00:04:45 634 154 788
142 Kārlis Ansons 8073 02:31:12 VB1 74 V116 +55:28 +55:28 00:05:08 633 142 775
143 Santa Žukovska 10050 Supervaroņi 02:31:15 SB1 18 S27 +41:59 +41:59 00:04:31 722 201 923
144 Dāvis Gotlands 8019 SK Katrīna 02:31:34 VB1 75 V117 +55:50 +55:50 00:04:27 632 164 796
145 Juris Leitāns 8280 MJ-Partneri 02:31:44 VB2 39 V118 +56:00 +49:54 00:04:48 631 152 783
146 Heinrihs Otomers 8258 02:31:44 VB2 40 V119 +56:00 +49:54 00:04:22 631 167 798
147 Guntars Brauns 8237 02:32:17 VB2 41 V120 +56:33 +50:26 00:05:24 629 135 764
148 Armands Upīte 8153 02:32:21 VB2 42 V121 +56:37 +50:31 00:04:07 628 177 805
149 Ivars Eglītis 8230 Kocēni 02:32:40 VB2 43 V122 +56:56 +50:49 00:03:52 627 188 815
150 Juris Grodnis 8051 KROKUS 02:32:59 VB3 5 V123 +57:15 +42:16 00:04:46 626 153 779
151 Didzis Sprūds 8210 02:33:13 VB1 76 V124 +57:29 +57:29 00:04:31 625 162 787
152 Aldis Kešāns Plenkovs 8167 02:34:00 VB1 77 V125 +58:16 +58:16 00:05:43 622 128 750
153 Lauris Zemvalds 8182 GJENSIDIGE 02:34:10 VB2 44 V126 +58:26 +52:20 00:04:39 621 157 778
154 Iveta Kalēja 8018 02:34:49 SB1 19 S28 +45:33 +45:33 00:05:33 706 163 869
155 Giedrė Gedeikienė 8233 KAUNO BMK 02:35:34 SB2 10 S29 +46:18 +22:51 00:05:26 702 167 869
156 Kristaps Šteinbergs 8027 Legs Misérables 02:35:40 VB1 78 V127 +59:56 +59:56 00:03:18 615 221 836
157 Juris Dombrovskis 8114 Rēzeknes novads 02:35:52 VB2 45 V128 +1:00:09 +54:02 00:04:59 614 146 760
158 Madars Mikelsons 8144 02:36:00 VB1 79 V129 +1:00:16 +1:00:16 00:05:26 614 135 749
159 Janis Silgals 8080 02:36:09 VB1 80 V130 +1:00:25 +1:00:25 00:05:22 613 136 749
160 Līga Jurševica 8175 zakitis_bizotajs 02:36:31 SB1 20 S30 +47:15 +47:15 00:04:23 698 207 905
161 Anete Casno 8062 02:37:00 SB1 21 S31 +47:44 +47:44 00:04:14 696 214 910
162 Juris Balandis 8003 Marienburgas Vilki 02:37:04 VB2 46 V131 +1:01:20 +55:13 00:04:44 610 154 764
163 Justīne Undzēna 8159 02:37:09 SB1 22 S32 +47:53 +47:53 00:05:33 695 164 859
164 Kristīne Eižvertiņa-Šulce 8087 02:37:17 SB1 23 S33 +48:01 +48:01 00:05:23 695 169 864
165 Sabīne Metāla 8089 02:37:20 SB1 24 S34 +48:04 +48:04 00:04:54 695 185 880
166 Reinis Zauers 10022 02:37:27 VB2 47 V132 +1:01:43 +55:37 00:05:04 608 144 752
167 Romāns Giruckis 10065 02:38:03 VB1 81 V133 +1:02:20 +1:02:20 00:05:19 606 138 744
168 Rūdolfs Bondars 8199 3D Running 02:38:14 VB1 82 V134 +1:02:30 +1:02:30 00:04:44 605 154 759
169 Oskars Oleksivs 8223 Ballu Motors 02:39:02 VB1 83 V135 +1:03:18 +1:03:18 00:04:35 602 159 761
170 Valērijs Markovskis 8197 DPD LATVIJA 02:39:04 VB1 84 V136 +1:03:20 +1:03:20 00:05:47 602 126 728
171 Ivars Āboltiņš 8093 LYNX 02:39:48 VB2 48 V137 +1:04:04 +57:57 00:05:57 599 123 722
172 Jānis Priedītis 8241 STK - Stāvgrūžu koledža 02:39:59 VB1 85 V138 +1:04:15 +1:04:15 00:05:32 598 132 730
173 Aivars Vīksna 8081 02:40:30 VB2 49 V139 +1:04:46 +58:39 00:05:24 597 135 732
174 Gints Putniņš 8215 02:40:45 VB2 50 V140 +1:05:01 +58:54 00:03:26 596 213 809
175 Aleksandra Fjodorova 8234 02:40:55 SB1 25 S35 +51:39 +51:39 00:04:45 679 191 870
176 Gints Ošiņš 10020 SK Kenijas Brieži 02:41:04 VB2 51 V141 +1:05:20 +59:13 00:06:16 594 117 711
177 Zane Lukstiņa 8183 02:41:09 SB1 26 S36 +51:52 +51:52 00:05:34 678 163 841
178 Nauris Pļaviņš 8253 Brīvdienu ģimene 02:41:14 VB1 86 V142 +1:05:30 +1:05:30 00:04:34 594 160 754
179 Dace Tenberga 8102 02:41:24 SB2 11 S37 +52:08 +28:41 00:05:19 677 171 848
180 Jānis Tenbergs 8103 02:41:25 VB2 52 V143 +1:05:41 +59:34 00:05:11 593 141 734
181 Vilnis Vitkovskis 8071 Skrien Liepāja / LAU 02:41:30 VB2 53 V144 +1:05:46 +59:40 00:06:12 593 118 711
182 Uģis Zanders 8187 02:41:54 VB2 54 V145 +1:06:10 +1:00:04 00:05:34 591 131 722
183 Mārcis Petzāle 8139 Noskrien Cēsis 02:42:04 VB1 87 V146 +1:06:20 +1:06:20 00:04:54 591 149 740
184 Arnis Kuzmanis 8133 02:42:23 VB2 55 V147 +1:06:39 +1:00:33 00:06:01 590 122 712
185 Dace Bukša 8035 02:42:36 SB1 27 S38 +53:19 +53:19 00:05:42 672 159 831
186 Andis Kirsbaums 8104 02:42:54 VB2 56 V148 +1:07:10 +1:01:04 00:06:07 588 119 707
187 Arturs Vanags 10066 newhouse.lv 02:43:12 VB1 88 V149 +1:07:28 +1:07:28 00:05:24 587 135 722
188 Ruta Šķipare 8188 Lūša spēks 02:43:22 SB2 12 S39 +54:06 +30:39 00:06:42 669 135 804
189 Līva Leimane 8050 02:43:23 SB1 28 S40 +54:06 +54:06 00:04:46 669 190 859
190 Deniss Rostkovskis 8286 02:43:30 VB1 89 V150 +1:07:46 +1:07:46 00:05:21 586 137 723
191 Evija Abiļeva 8113 Swedbank AS 02:43:39 SB1 29 S41 +54:22 +54:22 00:05:18 668 171 839
192 Ilona Balode 8201 Sirmā Roņa pēdās 02:43:57 SB3 1 S42 +54:40 +00:00 00:05:16 667 172 839
193 Kaspars Bulindžs 8157 02:44:52 VB1 90 V151 +1:09:08 +1:09:08 00:05:02 581 145 726
194 Aiva Kukmilka 8149 02:45:19 SB2 13 S43 +56:02 +32:35 00:05:29 661 166 827
195 Kristiana Pole 8132 Bio Kalnozoli | Raiskums 02:45:30 SB1 30 S44 +56:13 +56:13 00:05:28 660 166 826
196 Ina Balgalve 8083 02:45:34 SB2 14 S45 +56:18 +32:51 00:05:30 660 165 825
197 Ainars Jansons 8066 Cēsis 02:45:50 VB3 6 V152 +1:10:06 +55:07 00:05:01 577 145 722
198 Sarmīte Jermolova 8169 02:46:44 SB1 31 S46 +57:28 +57:28 00:05:28 655 166 821
199 Gints Krieviņš 8016 02:46:44 VB1 91 V153 +1:11:00 +1:11:00 00:06:18 574 116 690
200 Arvis Taurenis 8213 Paskriesim 02:47:12 VB1 92 V154 +1:11:28 +1:11:28 00:05:21 573 137 710
201 Kristaps Brēža 8204 Skrienam kopā 02:47:29 VB1 93 V155 +1:11:45 +1:11:45 00:04:21 572 168 740
202 Olegs Tokars 8070 02:47:31 VB1 94 V156 +1:11:47 +1:11:47 00:05:27 572 134 706
203 Raivis Zelenkevičs 8121 Shiny Happy People 02:48:33 VB1 95 V157 +1:12:49 +1:12:49 00:06:07 568 119 687
204 Mārcis Treimanis 8207 Baltā Dionīsa Kults / TRX Cēsis 02:48:42 VB2 57 V158 +1:12:58 +1:06:51 00:05:56 567 123 690
205 Deniss Denisenko 8195 Sanctimony 02:48:50 VB1 96 V159 +1:13:06 +1:13:06 00:05:45 567 127 694
206 Arnis Ķēniņš 8124 02:49:26 VB1 97 V160 +1:13:42 +1:13:42 00:05:27 565 134 699
207 Svetlana Savanovica 8042 Engures sportam 02:49:40 SB2 15 S47 +1:00:23 +36:56 00:05:04 644 179 823
208 Laura Stankuna 8049 Legs Miserables 02:50:05 SB1 32 S48 +1:00:49 +1:00:49 00:04:32 642 200 842
209 Agita Grizāne 8156 02:50:12 SB2 16 S49 +1:00:56 +37:29 00:05:59 642 152 794
210 Uldis Velps 8141 02:50:16 VB2 58 V161 +1:14:32 +1:08:25 00:05:22 562 136 698
211 Jānis Kolužs 8257 Daugavpils Runners 02:50:39 VB2 59 V162 +1:14:55 +1:08:49 00:04:14 561 173 734
212 Juris Medvids 8107 02:50:44 VB3 7 V163 +1:15:00 +1:00:02 00:06:08 561 119 680
213 Ieva Tāle-Stangute 8162 02:51:01 SB2 17 S50 +1:01:45 +38:18 00:05:55 639 153 792
214 Edgars Kapteinis 8184 Selga 02:51:27 VB1 98 V164 +1:15:43 +1:15:43 00:05:21 558 137 695
215 Vladislavs Aļehnovičs 8263 KROKUS 02:51:28 VB1 99 V165 +1:15:44 +1:15:44 00:03:08 558 233 791
216 Gatis Kriuliņš 8226 02:51:57 VB2 60 V166 +1:16:13 +1:10:07 00:04:35 557 159 716
217 Guntis Zvilna 8084 Biznesa parks ABAVA 02:52:08 VB2 61 V167 +1:16:24 +1:10:18 00:04:36 556 159 715
218 Ineta Saulīte 8094 02:52:31 SB2 18 S51 +1:03:14 +39:47 00:06:42 633 135 768
219 Liene Labsvīra 8010 02:52:58 SB1 33 S52 +1:03:42 +1:03:42 00:05:30 632 165 797
220 Konstantīns Vasiļjevs 8240 02:53:29 VB1 100 V168 +1:17:45 +1:17:45 00:05:19 552 137 689
221 Daina Silgale 8033 02:54:49 SB3 2 S53 +1:05:33 +10:52 00:06:31 625 139 764
222 Māra Priede 8101 02:55:19 SB1 34 S54 +1:06:03 +1:06:03 00:06:44 623 135 758
223 Ivars Austers 8118 turbo 02:58:08 VB2 62 V169 +1:22:24 +1:16:17 00:06:01 537 122 659
224 Ģirts Udrass 8025 Marienburgas Vilki 02:58:18 VB2 63 V170 +1:22:34 +1:16:28 00:06:44 537 109 646
225 Tālis Paeglis 8028 02:58:25 VB1 101 V171 +1:22:41 +1:22:41 00:05:45 537 127 664
226 Evita Bērziņa 8158 02:58:34 SB2 19 S55 +1:09:18 +45:51 00:06:30 612 140 752
227 Ilze Ramiņa 8227 02:58:40 SB2 20 S56 +1:09:24 +45:57 00:06:30 612 140 752
228 Armands Beitiks 8148 Vācu Kalni 03:00:26 VB2 64 V172 +1:24:42 +1:18:35 00:06:12 531 118 649
229 Aldis Rocēns 8189 Stirnu Buks Design 03:01:12 VB2 65 V173 +1:25:28 +1:19:22 00:04:36 528 159 687
230 Artūrs Dukaļskis 8164 PROskrīņ 03:01:16 VB1 102 V174 +1:25:32 +1:25:32 00:06:57 528 105 633
231 Dainis Driņķis 8036 DzSK Lokomotīve 03:01:17 VB3 8 V175 +1:25:33 +1:10:34 00:06:06 528 120 648
232 Edgars Aleksejevs 8091 03:02:12 VB1 103 V176 +1:26:28 +1:26:28 00:06:15 525 117 642
233 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 8078 Noskrien Cēsis 03:04:22 SB1 35 S57 +1:15:06 +1:15:06 00:05:50 593 156 749
234 Raimonda Fokerote 8191 03:04:40 SB1 36 S58 +1:15:24 +1:15:24 00:06:39 592 137 729
235 Dace Tilgase 8196 DPD LATVIJA 03:06:23 SB2 21 S59 +1:17:06 +53:39 00:06:50 586 133 719
236 Dainis Kauliņš 10025 LSC Riga 03:07:07 VB3 9 V177 +1:31:23 +1:16:24 00:05:11 512 141 653
237 Renāte Rusecka-Krūze 8147 03:07:10 SB2 22 S60 +1:17:54 +54:27 00:06:12 584 146 730
238 Aiva Kramiņa 8126 Bauska 03:07:23 SB2 23 S61 +1:18:07 +54:40 00:06:48 583 133 716
239 Edgars Laķis 8180 Skrienošie Lūši 03:07:41 VB1 104 V178 +1:31:57 +1:31:57 00:06:19 510 116 626
240 Egija Gulbinska 8004 Skriešanas akadēmija 03:08:14 SB2 24 S62 +1:18:58 +55:31 00:06:02 581 151 732
241 Linda Danilāne 8275 03:09:44 SB1 37 S63 +1:20:28 +1:20:28 00:07:10 576 126 702
242 Olena Fomenko 8272 Maratona klubs, LSC 03:10:44 SB1 38 S64 +1:21:28 +1:21:28 00:06:07 573 148 721
243 Anita Gavare 10074 Global Fitness 03:10:45 SB1 39 S65 +1:21:29 +1:21:29 00:06:08 573 148 721
244 Simona Skalberga 8097 2KOKI 03:11:13 SB1 40 S66 +1:21:56 +1:21:56 00:06:13 571 146 717
245 Aldis Sjucillo 8243 Latvijas Finieris 03:11:15 VB2 66 V179 +1:35:31 +1:29:24 00:07:57 501 92 593
246 Kristaps Caune 8209 03:13:14 VB1 105 V180 +1:37:31 +1:37:31 00:07:18 495 100 595
247 Silva Audere 8152 03:13:16 SB1 41 S67 +1:24:00 +1:24:00 00:06:47 565 134 699
248 Edgars Mūrnieks 8211 03:14:13 VB1 106 V181 +1:38:29 +1:38:29 00:06:05 493 120 613
249 Elizabete Ločmele 10024 VSK “Burkānciems&Co” 03:14:49 SB1 42 S68 +1:25:32 +1:25:32 00:06:22 561 143 704
250 Līva Skolmeistare 8039 03:15:20 SB1 43 S69 +1:26:04 +1:26:04 00:07:07 559 128 687
251 Inese Meldere 8108 03:15:23 SB2 25 S70 +1:26:06 +1:02:39 00:05:37 559 161 720
252 Andrejs Semjonovs 8281 03:15:29 VB1 107 V182 +1:39:45 +1:39:45 00:07:44 490 95 585
253 Sandris Greilihs 8061 Emergn 03:15:44 VB2 67 V183 +1:40:00 +1:33:54 00:05:15 489 139 628
254 Regimantas Šnipaitis 8020 03:17:00 VB2 68 V184 +1:41:16 +1:35:09 00:06:32 486 112 598
255 Laura Barkova 8012 VSK Noskrien Divplākšņi 03:17:56 SB1 44 S71 +1:28:39 +1:28:39 00:08:46 552 104 656
256 Māris Ansons-Jansons 8079 VSK NOSKRIEN 03:19:22 VB1 108 V185 +1:43:38 +1:43:38 00:07:23 480 99 579
257 Jānis Birģelis 8057 03:22:12 VB2 69 V186 +1:46:28 +1:40:21 00:06:21 473 115 588
258 Zane Skudrīte 8284 03:22:57 SB2 26 S72 +1:33:41 +1:10:14 00:07:40 538 118 656
259 Jānis Laganovskis 8022 VSK Noskrien 03:23:56 VB2 70 V187 +1:48:12 +1:42:06 00:06:16 469 116 585
260 Artūrs Žeibe 8283 *brīva vieta reklāmai 03:24:01 VB1 109 V188 +1:48:17 +1:48:17 00:03:01 469 242 711
261 Igors Kozlovs 8055 03:24:02 VB3 10 V189 +1:48:18 +1:33:19 00:03:58 469 184 653
262 Solvita Bērziša 8044 03:24:49 SB1 45 S73 +1:35:33 +1:35:33 00:07:10 534 127 661
263 Ilze Rāta 8060 Emergn 03:25:13 SB3 3 S74 +1:35:57 +41:16 00:06:15 533 145 678
264 Dāvis Zariņš 8247 03:25:35 VB1 110 V190 +1:49:51 +1:49:51 00:03:31 466 207 673
265 Sandris Līdums 8168 Latvijas Finieris 03:27:33 VB2 71 V191 +1:51:49 +1:45:43 00:04:18 461 170 631
266 Georgs Lazdāns 8193 03:30:26 VB1 111 V192 +1:54:42 +1:54:42 00:05:20 455 137 592
267 Māris Vīlips 8008 03:30:56 VB2 72 V193 +1:55:12 +1:49:06 00:06:47 454 108 562
268 Kristīne Hermane 8214 03:35:58 SB2 27 S75 +1:46:42 +1:23:15 00:06:22 506 142 648
269 Diāna Ivanova 8138 03:36:12 SB2 28 S76 +1:46:56 +1:23:29 00:07:35 505 120 625
270 Dainis Kronbergs 8206 TUKUMS 03:36:12 VB2 73 V194 +2:00:28 +1:54:21 00:05:51 443 125 568
271 Kaspars Burka 8125 03:36:50 VB1 112 V195 +2:01:06 +2:01:06 00:05:25 442 135 577
272 Kārlis Kostjukovs 8192 Riga Adventure Team 03:37:09 VB2 74 V196 +2:01:25 +1:55:19 00:04:16 441 171 612
273 Dārta Otomere 8077 03:37:15 SB1 46 S77 +1:47:59 +1:47:59 00:04:49 503 188 691
274 Andris Ludriks 8046 RIEKSTI 03:38:57 VB2 75 V197 +2:03:13 +1:57:06 00:-50:-37 437 0 437
275 Jānis Straukmanis 8065 03:40:28 VB1 113 V198 +2:04:44 +2:04:44 00:07:36 434 96 530
276 Aleksandrs Naumenko 8037 Gausā Jūdze 03:40:46 VB3 11 V199 +2:05:02 +1:50:03 00:05:41 434 129 563
277 Liene Kalniņa 5284 Skrienam kopā Valmiera 03:54:27 SB1 47 S78 +2:05:11 +2:05:11 00:08:00 466 113 579
278 Natālija Zeņina 8096 04:04:17 SB2 29 S79 +2:15:00 +1:51:33 00:06:05 0 0 0
279 Ilmārs Jānis Blūzmanis 8143 04:11:10 VB1 114 V200 +2:35:26 +2:35:26 00:06:18 0 0 0
280 Valters Alliks 8151 04:11:15 VB1 115 V201 +2:35:31 +2:35:31 00:06:22 0 0 0
281 Sanita Junele 8163 04:25:14 SB1 48 S80 +2:35:58 +2:35:58 00:09:47 0 0 0
282 Ilva Sīpola 8092 04:34:19 SB2 30 S81 +2:45:03 +2:21:36 0 0 0
283 Gints Polis 8203 Bio Kalnozoli Raiskums 04:39:01 VB3 12 V202 +3:03:17 +2:48:18 0 0 0
284 Mārtiņš Skujenieks 8130 Ozons DNF
285 Krišjānis Svilpe 8225 DNF
286 Andis Meirēns 8242 Legs Miserables / Gjensidige DNF