MEKLĒT
 
VILKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Gvido Kalniņš 5547 Supervaroņi 07:21:17 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 1000 400 1400
2 Toms Komass 5541 Supervaroņi 07:38:17 VL1 2 V2 +17:00 +17:00 963 400 1363
3 Raivis Reinfelds 5626 Talsu pakalnu sporta klubs 07:50:23 VL1 3 V3 +29:06 +29:06 938 400 1338
4 Matīss Vecvagaris 5671 ultrataka.lv 07:54:56 VL2 1 V4 +33:39 +00:00 929 400 1329
5 Artūrs Vadzis 5604 Pulsometrs.lv/OSveikals.lv 08:03:10 VL1 4 V5 +41:53 +41:53 913 400 1313
6 Sergejs Ļeta 5554 PATRIA SPORTLAND 08:04:28 VL1 5 V6 +43:11 +43:11 911 400 1311
7 Jevgeņijs Stepanovs 5666 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 08:05:50 VL1 6 V7 +44:33 +44:33 908 400 1308
8 Konstantīns Biktimirovs 5653 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 08:26:46 VL1 7 V8 +1:05:29 +1:05:29 871 400 1271
9 Dainis Limanāns 5539 RIEKSTI 08:29:38 VL1 8 V9 +1:08:21 +1:08:21 866 400 1266
10 Arturs Kažmers 5629 VSK Burkānciems&Co 08:33:53 VL1 9 V10 +1:12:36 +1:12:36 859 400 1259
11 Rubens Šulcs 5628 Supervaroņi 08:35:17 VL1 10 V11 +1:14:00 +1:14:00 856 400 1256
12 Rolands Rudītis 5538 VSK Burkānciems&Co 08:58:03 VL1 11 V12 +1:36:46 +1:36:46 820 400 1220
13 Aleksejs Bute 5595 09:11:34 VL2 2 V13 +1:50:17 +1:16:38 800 400 1200
14 Artis Šauriņš 5583 New Village Workout 09:11:59 VL1 12 V14 +1:50:42 +1:50:42 799 400 1199
15 Ģirts Bulāns 5565 Supervaroņi 09:15:52 VL1 13 V15 +1:54:35 +1:54:35 794 400 1194
16 Aivars Šķudītis 5573 09:16:56 VL1 14 V16 +1:55:39 +1:55:39 792 400 1192
17 Mikus Zagata 5597 Marienburgas Vilki 09:18:18 VL1 15 V17 +1:57:01 +1:57:01 790 400 1190
18 Andis Jaunķierpis 5576 Maratona klubs 09:21:51 VL2 3 V18 +2:00:35 +1:26:55 785 400 1185
19 Artūrs Blūmiņš 5557 Virsotne/MARMOT 09:23:44 VL1 16 V19 +2:02:27 +2:02:27 783 400 1183
20 Andris Sprūds 5606 VSK Noskrien / Divplākšņi 09:26:54 VL1 17 V20 +2:05:37 +2:05:37 778 400 1178
21 Juris Redisons 5556 ASK Patria 09:30:40 VL2 4 V21 +2:09:23 +1:35:44 773 400 1173
22 Matiss Haritonovs 5657 Pulsometrs.lv 09:30:51 VL1 18 V22 +2:09:34 +2:09:34 773 400 1173
23 Janis Magdalenoks 5612 09:31:09 VL2 5 V23 +2:09:52 +1:36:13 773 400 1173
24 Edgars Kokorevičs 5596 VSK “Burkānciems & Co” 09:32:12 VL1 19 V24 +2:10:55 +2:10:55 771 400 1171
25 Miks Pētersons 5625 Supervaroņi 09:38:12 VL2 6 V25 +2:16:55 +1:43:16 763 400 1163
26 Kalvis Silgals 5537 Surikati / Eveko poligrāfija 09:38:35 VL1 20 V26 +2:17:18 +2:17:18 763 400 1163
27 Elvis Rubīns 5540 09:41:01 VL1 21 V27 +2:19:44 +2:19:44 759 400 1159
28 Valdis Čunka 5592 Mežpils/Riga Adventure Team 09:42:48 VL1 22 V28 +2:21:31 +2:21:31 757 400 1157
29 Mārtiņš Niķis 5681 09:42:58 VL1 23 V29 +2:21:41 +2:21:41 757 400 1157
30 Mārtiņš Plaudis 5630 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 09:43:46 VL1 24 V30 +2:22:29 +2:22:29 756 400 1156
31 Guntis Peļņa 5566 Rēzeknes novads 09:45:22 VL2 7 V31 +2:24:05 +1:50:26 754 400 1154
32 Matīss Zilgalvis 5643 09:48:59 VL2 8 V32 +2:27:42 +1:54:03 749 400 1149
33 Uģis Dreimanis 5649 09:49:26 VL1 25 V33 +2:28:09 +2:28:09 749 400 1149
34 Aivars Bondars 5605 Lūša spēks 09:52:47 VL3 1 V34 +2:31:30 +00:00 744 400 1144
35 Kristaps Čehovičs 5602 09:53:00 VL1 26 V35 +2:31:43 +2:31:43 744 400 1144
36 Ilze Limanane 5544 VSK Noskrien Vāveres 09:54:48 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 1000 400 1400
37 Viktors Saveļjevs 5675 RIEKSTI 09:54:50 VL1 27 V36 +2:33:33 +2:33:33 742 400 1142
38 Andis Geste 5562 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 09:56:24 VL1 28 V37 +2:35:07 +2:35:07 740 400 1140
39 Gints Bērziņš 5570 Brīvdienu ģimene 09:59:40 VL2 9 V38 +2:38:23 +2:04:44 736 400 1136
40 Kaspars Lācis 5569 Velo klubs Sigulda 10:01:15 VL2 10 V39 +2:39:58 +2:06:19 734 400 1134
41 Edgars Bukšs 5599 Supervaroņi 10:01:25 VL1 29 V40 +2:40:08 +2:40:08 734 400 1134
42 Gusts Fokerots 5588 Vientuļais Vilks 10:06:57 VL2 11 V41 +2:45:40 +2:12:01 727 400 1127
43 Mārtiņš Birums 5578 VSK “Burkānciems&co” 10:09:42 VL1 30 V42 +2:48:25 +2:48:25 724 400 1124
44 Ivars Brauns 5581 Lynxdojo 10:11:30 VL2 12 V43 +2:50:13 +2:16:34 722 400 1122
45 Miķelis Vietnieks 5601 Noskrien Cēsis 10:11:30 VL1 31 V44 +2:50:13 +2:50:13 722 400 1122
46 Jānis Rozītis 5659 10:15:10 VL1 32 V45 +2:53:53 +2:53:53 717 400 1117
47 Andris Bāliņš 5577 SK Dzērvene / VSK Noskrien 10:15:39 VL2 13 V46 +2:54:22 +2:20:43 717 400 1117
48 Kristīne Troņenkova 5548 Jaunmārupe skrien! 10:21:23 SL1 1 S2 +26:34 +00:00 957 400 1357
49 Ivo Ielītis 10142 Kurpnīca 10:24:14 VL1 33 V47 +3:02:57 +3:02:57 707 400 1107
50 Ruben Martinez 5591 Baldone 10:24:14 VL1 34 V48 +3:02:57 +3:02:57 707 400 1107
51 Žans Verdens 5560 10:24:58 VL2 14 V49 +3:03:41 +2:30:02 706 400 1106
52 Dace Blūma 5650 Kocēni 1 10:26:28 SL1 2 S3 +31:40 +05:05 949 400 1349
53 Girts Daksa 5634 10:26:30 VL1 35 V50 +3:05:13 +3:05:13 704 400 1104
54 Arūnas Dubinskas 5654 UmBongo 10:29:44 VL2 15 V51 +3:08:27 +2:34:48 701 400 1101
55 Dainis Saukāns 5585 10:29:52 VL2 16 V52 +3:08:35 +2:34:56 701 400 1101
56 Edgars Apinis 5607 ASK Patria 10:29:52 VL1 36 V53 +3:08:35 +3:08:35 701 400 1101
57 Laura Čakle 5632 Matisons Runner`s Club 10:37:01 SL1 3 S4 +42:13 +15:39 934 400 1334
58 Dainis Muško 5610 Kartavkalnu buki 10:37:29 VL2 17 V54 +3:16:12 +2:42:33 692 400 1092
59 Aigars Bundzinieks 5618 10:38:36 VL3 2 V55 +3:17:19 +45:49 691 400 1091
60 Iņigo Torre 5609 10:41:27 VL1 37 V56 +3:20:10 +3:20:10 688 400 1088
61 Alvita Mirecka 5642 Talsu pakalnu sporta klubs 10:42:42 SL2 2 S5 +47:54 +47:54 925 400 1325
62 Reinis Bērziņš 5611 Virsotne/MARMOT 10:44:17 VL1 38 V57 +3:23:00 +3:23:00 685 400 1085
63 Guna Sprūde 5542 Divplākšņi 10:48:46 SL1 4 S6 +53:57 +27:23 917 400 1317
64 Armands Lunts 5568 10:59:19 VL2 18 V58 +3:38:02 +3:04:23 669 400 1069
65 Aleksandr Judkin 5574 11:01:04 VL1 39 V59 +3:39:47 +3:39:47 668 400 1068
66 Edgars Lapiņš 5663 VSK Noskrien / Luminor / SSE Riga 11:05:27 VL1 40 V60 +3:44:10 +3:44:10 663 400 1063
67 Evita Ruskova 5564 11:07:42 SL1 5 S7 +1:12:54 +46:19 891 400 1291
68 Andžejs Stepančuks 5552 Noskrien Cēsis 11:09:26 VL1 41 V61 +3:48:09 +3:48:09 659 400 1059
69 Ilva Kārkliņa 5641 11:10:27 SL2 3 S8 +1:15:39 +1:15:39 887 400 1287
70 Artūrs Kadiķis 5594 11:13:47 VL1 42 V62 +3:52:30 +3:52:30 655 400 1055
71 Mihails Seļivanovs 10147 LSC 11:16:41 VL2 19 V63 +3:55:24 +3:21:45 652 400 1052
72 Liene Allere 5567 PATRIA SPORTLAND 11:19:00 SL2 4 S9 +1:24:11 +1:24:11 876 400 1276
73 Kaspars Allers 5616 PATRIA SPORTLAND 11:19:01 VL1 43 V64 +3:57:44 +3:57:44 650 400 1050
74 Kaspars Ģērmanis 5637 Individuāli 11:20:30 VL1 44 V65 +3:59:13 +3:59:13 648 400 1048
75 Arnis Mūrnieks 5667 11:23:28 VL2 20 V66 +4:02:11 +3:28:32 646 400 1046
76 Sergejs Maslobojevs 5660 NRC Rīga 11:29:21 VL1 45 V67 +4:08:04 +4:08:04 640 400 1040
77 Gints Krastiņš 5619 11:31:41 VL1 46 V68 +4:10:24 +4:10:24 638 400 1038
78 Aivis Poikāns 5640 11:31:51 VL2 21 V69 +4:10:35 +3:36:55 638 400 1038
79 Mārtiņš Ozoliņš 5617 VSK Burkānciems&Co 11:35:55 VL1 47 V70 +4:14:38 +4:14:38 634 400 1034
80 Jānis Ābols 5584 Maratona Klubs 11:39:56 VL2 22 V71 +4:18:39 +3:45:00 630 400 1030
81 Uldis Pormeisters 5651 Ātrās ļipas 11:41:24 VL1 48 V72 +4:20:07 +4:20:07 629 400 1029
82 Zane Dziļuma 5558 Legs Miserables 11:43:21 SL1 6 S10 +1:48:33 +1:21:59 846 400 1246
83 Elīna Dimza 5575 Supervaroņi 11:49:34 SL1 7 S11 +1:54:46 +1:28:12 838 400 1238
84 Edgars Porciks 5615 VSK Noskrien 11:49:34 VL2 23 V73 +4:28:17 +3:54:38 622 400 1022
85 Agris Samcovs 5623 Musliks 11:51:59 VL2 24 V74 +4:30:42 +3:57:03 620 400 1020
86 Edijs Vilnis 5636 Biznesa parks ABAVA 11:53:08 VL2 25 V75 +4:31:52 +3:58:12 619 400 1019
87 Artūrs Krūmiņš 5561 11:58:37 VL1 49 V76 +4:37:20 +4:37:20 614 400 1014
88 Inese Kokoreviča 5647 VSK "Burkānciems & Co" 12:03:07 SL1 8 S12 +2:08:19 +1:41:45 823 400 1223
89 Mārtiņš Freibergs 5559 Latvia TrailRace 12:03:13 VL1 50 V77 +4:41:56 +4:41:56 610 400 1010
90 Ritvars Klapars 5620 VSK Burkānciems&Co 12:03:45 VL2 26 V78 +4:42:28 +4:08:49 610 400 1010
91 Māris Lūsis 5656 Skrienošie Lūši 12:14:39 VL2 27 V79 +4:53:22 +4:19:43 601 400 1001
92 Artis Līcītis 5600 Top Media 12:22:10 VL1 51 V80 +5:00:53 +5:00:53 595 400 995
93 Edgars Dobelis 5549 KROKUS 12:24:03 VL2 28 V81 +5:02:46 +4:29:07 593 400 993
94 Sergejs Kuzmins 5668 SK Magnen 12:25:54 VL3 3 V82 +5:04:38 +2:33:08 592 400 992
95 Vladislavs Aļehnovičs 5674 KROKUS 12:26:42 VL1 52 V83 +5:05:25 +5:05:25 591 400 991
96 Aleksandrs Antonovs 5593 &A 12:39:12 VL2 29 V84 +5:17:55 +4:44:16 581 400 981
97 Jānis Vizulis 5638 Liepāja 12:46:24 VL2 30 V85 +5:25:07 +4:51:28 576 400 976
98 Zigmunds Vītiņš 5553 Noskrien Cēsis 12:48:55 VL2 31 V86 +5:27:38 +4:53:59 574 400 974
99 Arnis Avots 5614 Avots 12:53:24 VL3 4 V87 +5:32:07 +3:00:37 571 400 971
100 Jurģis Urtāns 5670 Lūša spēks 12:55:28 VL1 53 V88 +5:34:11 +5:34:11 569 400 969
101 Romans Šroms 5551 VSK Noskrien / ig: romeo_run 13:06:56 VL1 54 V89 +5:45:39 +5:45:39 561 400 961
102 Olga Maloļetņikova 5543 RR 13:06:58 SL1 9 S13 +3:12:10 +2:45:36 756 400 1156
103 Mārtiņš Gailis 10151 Kocēnu sporta klubs 13:07:03 VL1 55 V90 +5:45:46 +5:45:46 561 400 961
104 Sandris Līdums 5582 Burkānciems&Co 13:10:24 VL2 32 V91 +5:49:07 +5:15:28 558 400 958
105 Mārtiņš Sirmais 10148 13:12:35 VL2 33 V92 +5:51:18 +5:17:39 557 400 957
106 Rihards Mickēvičs 5587 13:17:19 VL1 56 V93 +5:56:02 +5:56:02 553 400 953
107 Armands Auziņš 5679 Riga Runners SB 13:26:14 VL2 34 V94 +6:04:58 +5:31:18 547 400 947
108 Andris Rosickis 5648 13:30:58 VL2 35 V95 +6:09:41 +5:36:02 544 400 944
109 Jānis Zālītis 5677 13:35:15 VL1 57 V96 +6:13:58 +6:13:58 541 400 941
110 Mārtiņš Brūveris 5536 13:38:12 VL1 58 V97 +6:16:55 +6:16:55 539 400 939
111 Viktors Aleksejevs 5563 13:38:53 VL1 59 V98 +6:17:36 +6:17:36 539 400 939
112 Dace Hartmane 5613 Talsu pauguraines zaķi 14:00:20 SL2 5 S14 +4:05:31 +4:05:31 708 400 1108
113 Dace Skrastiņa 5608 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 14:00:20 SL2 6 S15 +4:05:31 +4:05:31 708 400 1108
114 Vasilijs Deņisovs 5664 14:16:47 VL1 60 V99 +6:55:31 +6:55:31 515 400 915
115 Arvis Taurenis 5555 Paskriesim 14:26:11 VL1 61 V100 +7:04:54 +7:04:54 509 400 909
116 Artūrs Ketlers 5579 SK Dzērvene 14:29:05 VL1 62 V101 +7:07:48 +7:07:48 508 400 908
117 Raimonds Buraks 5586 KopāKopā 14:32:30 VL1 63 V102 +7:11:13 +7:11:13 506 400 906
118 Rolands Štrehers 5658 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 14:39:10 VL1 64 V103 +7:17:53 +7:17:53 502 400 902
119 Iveta Leja 5662 Skrienam Liepājā 14:39:11 SL2 7 S16 +4:44:23 +4:44:23 677 400 1077
120 Deniss Rostkovskis 5669 14:41:43 VL1 65 V104 +7:20:26 +7:20:26 500 400 900
121 Igors Kozlovs 5655 14:42:41 VL3 5 V105 +7:21:24 +4:49:54 500 400 900
122 Birte Anscheit 10149 14:43:16 SL2 8 S17 +4:48:27 +4:48:27 673 400 1073
123 Kristīne Ketlere 5624 SK Dzērvene 14:43:30 SL1 10 S18 +4:48:42 +4:22:07 673 400 1073
124 Iveta Suvorova 5603 Maratonaklubs 14:44:53 SL2 9 S19 +4:50:05 +4:50:05 672 400 1072
125 Anita Gavare 5622 Global Fitness 14:45:37 SL1 11 S20 +4:50:48 +4:24:14 672 400 1072
126 Samanta Petakova 5550 IG: samanta.runner 14:46:02 SL1 12 S21 +4:51:14 +4:24:40 671 400 1071
127 Reinis Ozoliņš 5676 Dūša tupelēs 14:48:30 VL1 66 V106 +7:27:13 +7:27:13 497 400 897
128 Jānis Baumanis 10146 Swedbank 15:14:10 VL1 67 V107 +7:52:53 +7:52:53 483 400 883
129 Ainars Cirulis 10150 Belimo 15:14:26 VL3 6 V108 +7:53:09 +5:21:39 483 400 883
130 Dainis Kauliņš 5661 LSC Riga 15:23:51 VL3 7 V109 +8:02:34 +5:31:04 478 400 878
131 Aigars Ūdris 5639 B&B 15:25:44 VL3 8 V110 +8:04:27 +5:32:57 477 400 877
132 Maksims Mogilins 5572 2 Dbl 15:27:03 VL2 36 V111 +8:05:46 +7:32:07 476 400 876
133 Gunta Lebedoka 5631 OK KURMIS 15:27:26 SL3 1 S22 +5:32:38 +00:00 641 400 1041
134 Einars Vilnis 5645 Noskrien Cēsis 15:31:14 VL3 9 V112 +8:09:57 +5:38:27 474 400 874
135 Sanda Putniņa 5672 15:32:25 SL1 13 S23 +5:37:37 +5:11:03 638 400 1038
136 Armands Beitiks 5546 15:35:20 VL2 37 V113 +8:14:03 +7:40:24 472 400 872
137 Laura Barauska 5665 15:38:57 SL1 14 S24 +5:44:09 +5:17:34 633 400 1033
138 Uģis Bents 5590 15:38:58 VL2 38 V114 +8:17:41 +7:44:02 470 400 870
139 Māris Sokolovskis 5683 TAKA 15:52:58 VL2 39 V115 +8:31:41 +7:58:02 463 400 863
140 Stanislavs Pugacovs 5571 2 Dbl 16:07:04 VL1 68 V116 +8:45:47 +8:45:47 0 0 0
141 Sanita Janava 5635 Noskrien Cēsis 17:18:37 SL2 10 S25 +7:23:49 +7:23:49 0 0 0
142 Sigita Zvaigzne 5633 Noskrien Cēsis 18:01:45 SL1 15 S26 +8:06:57 +7:40:23 0 0 0
143 Māris Avotiņš 5644 18:07:10 VL2 40 V117 +10:45:54 +10:12:14 0 0 0
144 Elīna Jokuma 5652 Legs Miserables DNF
145 Roberts Krusts 5627 Vācu Kalni DNF
146 Sergejs Kižlo 5621 DNF
147 Pēteris Spuriņš 5598 AB3D DNF
148 Linda Loce 5545 Lynxdojo DNF
149 Andis Gailītis 5678 DNF
150 Margarita Peteļina 5680 Supervaroņi Adventure DNF
151 Jānis Mirķis 10145 Virtuļviesuļi un Saulesmeitas DNF
152 Alvis Drozds 10144 VSK.noskrien DNF
153 Ance Aumeistere 10143 Spēkakoks DNF
154 Toms Miķis 10152 50 DNF