MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Uldis Kuklis 10259 00:35:03 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mareks Zālītis 3030 Ķekava 00:35:47 V1 2 V2 +00:44 +00:44
3 Arturs Nordens 3197 00:38:40 V1 3 V3 +03:37 +03:37
4 Atis Jansons 3174 Swedbank 00:39:55 V1 4 V4 +04:52 +04:52
5 Una Pērkone 3182 00:41:04 S1 1 S1 +00:00 +00:00
6 Krišs Jānis Amantovs 3138 00:41:45 V1 5 V5 +06:42 +06:42
7 Martiņš Lindāns 3008 Swedbank 00:42:52 V1 6 V6 +07:50 +07:50
8 Raivis Porietis 3250 Jūrmala 00:43:18 V1 7 V7 +08:15 +08:15
9 Marta Špundzāne 3251 Jūrmala 00:45:17 S1 2 S2 +04:14 +04:14
10 Renārs Sutris-Adijāns 10247 00:45:24 V1 8 V8 +10:21 +10:21
11 Kristaps Kurzemnieks 3022 00:45:32 V1 9 V9 +10:29 +10:29
12 Lāsma Bauska 3362 00:46:02 S1 3 S3 +04:58 +04:58
13 Ģirts Bērziņš 3321 00:46:24 V1 10 V10 +11:21 +11:21
14 Kristīne Vāvere 3247 Ask Patria 00:46:32 S1 4 S4 +05:29 +05:29
15 Maija Pūpola 3006 Maratona klubs 00:46:50 S1 5 S5 +05:46 +05:46
16 Monta Konstante 3027 00:47:04 S1 6 S6 +06:00 +06:00
17 Ginta Bogdanova 3121 00:47:09 S1 7 S7 +06:06 +06:06
18 Kristaps Ozols 3149 DPD Latvija 00:47:23 V1 11 V11 +12:20 +12:20
19 Gita Karlsone 3004 Matison runner's club 00:47:46 S1 8 S8 +06:43 +06:43
20 Līva Andersone 3052 00:48:05 S1 9 S9 +07:02 +07:02
21 Armīns Gasjūns 3025 00:48:20* V1 12 V12 +13:17 +13:17
22 Kaspars Karklins 3191 00:49:18 V1 13 V13 +14:15 +14:15
23 Aivars Kristiāns Rullis 3309 Kocēnu sporta skola 00:49:42 V1 14 V14 +14:39 +14:39
24 Simas Gedeikis 3113 KAUNO BMK 00:49:44 V1 15 V15 +14:41 +14:41
25 Edgars Glāznieks 3108 00:50:40 V1 16 V16 +15:37 +15:37
26 Guntars Āboliņš 3015 Maratona klubs 00:50:46* V1 17 V17 +15:44 +15:44
27 Ivo Plušs 3206 00:51:27 V1 18 V18 +16:24 +16:24
28 Gļebs Karjaka 3261 00:51:32 V1 19 V19 +16:29 +16:29
29 Intars Abražuns 3238 00:51:42 V1 20 V20 +16:39 +16:39
30 Sintija Zemīte 3007 Swedbank 00:51:51 S1 10 S10 +10:48 +10:48
31 Dāvis Dīzenbahs 3120 00:51:53 V1 21 V21 +16:50 +16:50
32 Gunita Ķelpa 3090 00:51:56* S1 11 S11 +10:52 +10:52
33 Zane Joja 3134 00:52:41 S1 12 S12 +11:37 +11:37
34 Tatjana Āboliņa 3017 Maratona klubs 00:52:53* S1 13 S13 +11:49 +11:49
35 Laima Kaufiņa 3328 Ķauķu kalns 00:52:59 S1 14 S14 +11:55 +11:55
36 Kristīne Dakša-Junolainena 3244 Juno Runners 00:53:01 S1 15 S15 +11:58 +11:58
37 Paul Leonards Brūvers 3356 00:53:08 V1 22 V22 +18:05 +18:05
38 Zane Pakalniece 10249 Es, Džastins un Liene 00:53:48 S1 16 S16 +12:44 +12:44
39 Kristians Kazainis 3152 00:53:50 V1 23 V23 +18:47 +18:47
40 Arnis Namatēvs 3054 Mēs ar brāli - KOLOSĀLI! 00:53:55 V1 24 V24 +18:53 +18:53
41 Iveta Āboliņa-Ābola 3082 Swedbank 00:53:56 S1 17 S17 +12:52 +12:52
42 Arnis Bērziņš 3166 00:53:58* V1 25 V25 +18:55 +18:55
43 Līva Gertnere 3060 00:54:43 S1 18 S18 +13:39 +13:39
44 Tatjana Glaskova-Kuzmina 3009 00:55:10 S1 19 S19 +14:06 +14:06
45 Anete Uljane 3209 00:55:14 S1 20 S20 +14:10 +14:10
46 Inga Dzene 3262 SCHWENK Latvija 00:55:36* S1 21 S21 +14:33 +14:33
47 Dzintars Borozinskis 3159 Maratona klubs 00:55:47* V1 26 V26 +20:44 +20:44
48 Everita Balande 3326 00:55:52 S1 22 S22 +14:48 +14:48
49 Inga Bukovska 3216 00:56:09 S1 23 S23 +15:06 +15:06
50 Gatis Štulbergs 3180 Maratona Klubs 00:56:16 V1 27 V27 +21:13 +21:13
51 Karina Zamberga 3079 00:56:29 S1 24 S24 +15:25 +15:25
52 Artūrs Gustiņš 10204 Gustiņi 00:56:49 V1 28 V28 +21:46 +21:46
53 Aija Lāce 3205 00:56:53 S1 25 S25 +15:50 +15:50
54 Krists Dabra 3162 00:57:00 V1 29 V29 +21:57 +21:57
55 Ģirts Joja 3132 00:57:03 V1 30 V30 +22:00 +22:00
56 Auce Auškāpa 3220 Kocēnu novads 00:57:13 S1 26 S26 +16:09 +16:09
57 Sandis Gugāns 3126 00:57:20 V1 31 V31 +22:17 +22:17
58 Sandra Viekale-Gasjūne 3026 00:57:31* S1 27 S27 +16:28 +16:28
59 Kaspars Blaumanis 3065 00:57:33 V1 32 V32 +22:30 +22:30
60 Nora Krummen 10178 00:57:42 S1 28 S28 +16:39 +16:39
61 Arturs Babašins 3353 00:57:42 V1 33 V33 +22:39 +22:39
62 Mārtiņš Birznieks 3165 00:57:43 V1 34 V34 +22:40 +22:40
63 Signe Strujevica 3068 DNB Service centre 00:57:54 S1 29 S29 +16:50 +16:50
64 Marta Medne 3032 00:57:54 S1 30 S30 +16:51 +16:51
65 Liene Terentjeva 3135 Sten Nordic 00:58:03* S1 31 S31 +16:59 +16:59
66 Marika Zālīte 3028 Ķekava 00:58:15* S1 32 S32 +17:12 +17:12
67 Rihards Gaugers 3355 00:58:16 V1 35 V35 +23:13 +23:13
68 Jose Caceres 3349 00:58:34 V1 36 V36 +23:31 +23:31
69 Luīze Adamoviča 3223 00:58:39 S1 33 S33 +17:35 +17:35
70 Uģis Martinsons 3193 Straupe 00:58:39 V1 37 V37 +23:36 +23:36
71 Arnis Veismanis 3001 Engures sportam 00:58:47* V1 38 V38 +23:44 +23:44
72 Guntis Gasners 3317 00:58:55 V1 39 V39 +23:53 +23:53
73 Ģirts Ūtēns 3333 00:58:56 V1 40 V40 +23:53 +23:53
74 Kristofers Kalniņš 10256 00:59:03 V1 41 V41 +24:00 +24:00
75 Kristīna Kozlovska 3265 Palīdzēsim.lv 00:59:17 S1 34 S34 +18:14 +18:14
76 Helmuts Rasa 7622 Palīdzēsim.lv 00:59:17 V1 42 V42 +24:14 +24:14
77 Raitis Ābelnieks 3336 00:59:26 V1 43 V43 +24:23 +24:23
78 Baiba Bule 3246 Swedbank 00:59:39 S1 35 S35 +18:35 +18:35
79 Ernests Tolpežņikovs 3056 Siguldas sporta skola 00:59:45* V1 44 V44 +24:43 +24:43
80 Igors Poļežajevs 3284 00:59:56 V1 45 V45 +24:53 +24:53
81 Normunds Tumulis 3153 01:00:40 V1 46 V46 +25:37 +25:37
82 Kaspars Siliņš 3227 01:00:46 V1 47 V47 +25:43 +25:43
83 Roberts Vergazovs 3282 01:00:58 V1 48 V48 +25:55 +25:55
84 Ojārs Vēzis 3103 01:01:00 V1 49 V49 +25:57 +25:57
85 Līga Vāciete 3283 01:01:02 S1 36 S36 +19:58 +19:58
86 Beāte Medne 3047 SK Lejasciems 01:01:16 S1 37 S37 +20:13 +20:13
87 Ieva Kozlova 3019 01:01:19 S1 38 S38 +20:16 +20:16
88 Rolands Šusts 3297 01:01:19 V1 50 V50 +26:16 +26:16
89 Madara Akmentiņa 3338 01:01:23* S1 39 S39 +20:19 +20:19
90 Amālija Brūvere 3361 01:01:27 S1 40 S40 +20:24 +20:24
91 Anta Akantjeva-Ummere 3219 ind. 01:01:42 S1 41 S41 +20:38 +20:38
92 Renārs Felcis 3232 FB 01:01:42 V1 51 V51 +26:39 +26:39
93 Agnese Dobele 3252 01:01:45* S1 42 S42 +20:41 +20:41
94 Normunds Klaucāns 3210 01:01:46 V1 52 V52 +26:43 +26:43
95 Kristīne Korpa 3061 01:01:52* S1 43 S43 +20:48 +20:48
96 Agnis Helmanis 3142 01:02:14 V1 53 V53 +27:11 +27:11
97 Emīls Henning 3258 Insalvo 01:02:15 V1 54 V54 +27:12 +27:12
98 Patrīcija Adamoviča 3222 01:02:16 S1 44 S44 +21:12 +21:12
99 Inta Liepina 3360 Vavere 01:02:22 S1 45 S45 +21:18 +21:18
100 Kaspars Olte 3316 01:02:23* V1 55 V55 +27:20 +27:20
101 Anna Tirzmala 3091 01:02:39* S1 46 S46 +21:35 +21:35
102 Kristaps Mauriņš 3335 01:02:39 V1 56 V56 +27:36 +27:36
103 Santa Nikija Kuzmane 10260 01:02:42 S1 47 S47 +21:38 +21:38
104 Krista Voina 3194 Matisons Runner's Club 01:02:45 S1 48 S48 +21:41 +21:41
105 Agne Ellere 10197 01:02:46 S1 49 S49 +21:42 +21:42
106 Inga Brikmane 3005 01:02:48* S1 50 S50 +21:45 +21:45
107 Marta Ernstsone-Grūbe 3207 01:02:58 S1 51 S51 +21:55 +21:55
108 Raivis Ēriks Danenbergs 3278 01:02:58 V1 57 V57 +27:55 +27:55
109 Aiga Stalbe 3264 01:03:06 S1 52 S52 +22:02 +22:02
110 Andris Šakens 3204 01:03:11* V1 58 V58 +28:08 +28:08
111 Agnese Grīsle 3024 01:03:17 S1 53 S53 +22:13 +22:13
112 Daira Cīrule 3276 LIDA 01:03:21 S1 54 S54 +22:17 +22:17
113 Thibaud Tocqueville 3195 01:03:23 V1 59 V59 +28:20 +28:20
114 Alekss Parez 3277 01:03:25 V1 60 V60 +28:22 +28:22
115 Annija Rakstiņa 3155 01:03:26 S1 55 S55 +22:22 +22:22
116 Katrīna Evelīna Šakina 3083 01:03:28 S1 56 S56 +22:25 +22:25
117 Sarmīte Mauriņa 3348 01:03:41 S1 57 S57 +22:37 +22:37
118 Inga Kalniņa 3330 Col du Marine Collagen 01:03:47 S1 58 S58 +22:43 +22:43
119 Inga Mirka 3257 01:03:49 S1 59 S59 +22:45 +22:45
120 Silvita Ķuzīte 3062 Z4 01:03:49 S1 60 S60 +22:46 +22:46
121 Māris Luberts 3112 Suunto 01:03:52 V1 61 V61 +28:49 +28:49
122 Ainārs Arnicāns 3127 01:03:52 V1 62 V62 +28:49 +28:49
123 Inese Klasa 3036 01:03:53 S1 61 S61 +22:49 +22:49
124 Videga Gaigala 3236 01:03:54 S1 62 S62 +22:50 +22:50
125 Guntis Mieriņš 3087 01:04:04* V1 63 V63 +29:01 +29:01
126 Armands Erins 3136 Atea Global Services 01:04:05 V1 64 V64 +29:02 +29:02
127 Vineta Vanaga 3131 01:04:22 S1 63 S63 +23:19 +23:19
128 Jolanta Doniņa 3237 MARATONAKLUBS 01:04:26 S1 64 S64 +23:22 +23:22
129 Imants Salnājs 3046 01:04:28* V1 65 V65 +29:26 +29:26
130 Aiga Pūpola 3051 Brocēni 01:04:44 S1 65 S65 +23:40 +23:40
131 Ieva Ciceri 3248 01:04:50* S1 66 S66 +23:47 +23:47
132 Tomass Vega 3304 01:04:50 V1 66 V66 +29:47 +29:47
133 Iluta Kurzemniece 3038 01:04:57 S1 67 S67 +23:53 +23:53
134 Elīza Dūma 3254 01:05:01 S1 68 S68 +23:57 +23:57
135 Anna Kristīne Mazjāne 10254 Col du Marine Collagen 01:05:02 S1 69 S69 +23:58 +23:58
136 Sintija Sproģe 3034 Aizkraukle 01:05:07 S1 70 S70 +24:03 +24:03
137 Dace Vilne 3045 01:05:18 S1 71 S71 +24:14 +24:14
138 Annija Āboliņa 3334 01:05:18 S1 72 S72 +24:14 +24:14
139 Jeļena Ždaņenko 3070 01:05:34 S1 73 S73 +24:30 +24:30
140 Laura Gutmane 3018 01:05:41* S1 74 S74 +24:38 +24:38
141 Undīne Līduma 3240 Latvijas finieris 01:05:55 S1 75 S75 +24:51 +24:51
142 Baiba Ponomarjova 3249 01:05:55* S1 76 S76 +24:52 +24:52
143 Pārsla Miķelsone 3106 01:05:56 S1 77 S77 +24:52 +24:52
144 Ritma Ritene 3359 01:06:00* S1 78 S78 +24:57 +24:57
145 Vladimirs Ļevčenko 3044 Zeltneši 01:06:16 V1 67 V67 +31:13 +31:13
146 Māris Drīvenieks 3314 01:06:19* V1 68 V68 +31:16 +31:16
147 Roberts Vītols 10212 01:06:22 V1 69 V69 +31:19 +31:19
148 Miks Eglītis 3104 01:06:27 V1 70 V70 +31:24 +31:24
149 Lauma Lieksne 3049 Jaunmārupe skrien! 01:06:31 S1 79 S79 +25:27 +25:27
150 Māris Dambis 3259 INSALVO 01:06:45 V1 71 V71 +31:43 +31:43
151 Sindija Pranta 3137 01:06:53 S1 80 S80 +25:49 +25:49
152 Sandra Strazdiņa 3167 01:06:56* S1 81 S81 +25:52 +25:52
153 Eliza Andra Ozoliņa 3307 KĀPOSTU LAPAS 01:07:10 S1 82 S82 +26:06 +26:06
154 Krišs Borītis 3318 Deered 01:07:12 V1 72 V72 +32:09 +32:09
155 Juris Ozoliņš 3308 KĀPOSTU LAPAS 01:07:14 V1 73 V73 +32:11 +32:11
156 Laura Medvide 3366 01:07:16 S1 83 S83 +26:12 +26:12
157 Niks Lankovskis 3035 ---- 01:07:31 V1 74 V74 +32:28 +32:28
158 Santa Zvejniece 3351 01:07:31 S1 84 S84 +26:28 +26:28
159 Mārīte Rove 3055 01:07:33 S1 85 S85 +26:29 +26:29
160 Viesturs Zemlītis 3253 01:07:35 V1 75 V75 +32:32 +32:32
161 Linda Ūdre-Rizga 10224 Madona 01:07:43* S1 86 S86 +26:39 +26:39
162 Māra Ļevčenko 3043 Zeltneši 01:08:04 S1 87 S87 +27:00 +27:00
163 Ilze Leigūte 3325 01:08:06* S1 88 S88 +27:02 +27:02
164 Līna Gundega Corbus 3358 SV Schott Jena Kanu 01:08:06 S1 89 S89 +27:03 +27:03
165 Dace Semjonova 10163 01:08:09 S1 90 S90 +27:06 +27:06
166 Ilze Biģele 3107 01:08:17 S1 91 S91 +27:14 +27:14
167 Monta Liepiņa 3029 01:08:22 S1 92 S92 +27:19 +27:19
168 Aivita Lasmane 3188 01:08:27 S1 93 S93 +27:24 +27:24
169 Ludmila Brahmane 3287 01:08:28 S1 94 S94 +27:25 +27:25
170 Inga Forda 3363 01:08:40 S1 95 S95 +27:37 +27:37
171 Edīte Sorokina 10180 01:08:52 S1 96 S96 +27:48 +27:48
172 Gustavs Kuplis 3181 Running.lv 01:09:08 V1 76 V76 +34:05 +34:05
173 Aleksandrs Miņenkovs 3213 01:09:32 V1 77 V77 +34:30 +34:30
174 Liene Knēta 3272 01:09:32 S1 97 S97 +28:28 +28:28
175 Aija Kasparāne 3119 Concombres 01:09:36* S1 98 S98 +28:32 +28:32
176 Alda Vulāne 3350 01:09:37 S1 99 S99 +28:33 +28:33
177 Svetlana Ivanova 3270 01:09:39 S1 100 S100 +28:35 +28:35
178 Agnese Tohva 3086 braucamkopa.lv 01:09:50 S1 101 S101 +28:46 +28:46
179 Ralfs Rudzītis 4330 Kocēnu sporta skola 01:09:55* S1 247 V78 +34:52 +28:51
180 Vineta Krafta 3059 01:10:04 S1 102 S102 +29:01 +29:01
181 Edgars Mežvēvers 3302 01:10:05 V1 78 V79 +35:03 +35:03
182 Kristīna Novikova 3150 Swedbank 01:10:12 S1 103 S103 +29:08 +29:08
183 Inese Žaimunde 3341 Baltais 01:10:22 S1 104 S104 +29:18 +29:18
184 Gunārs Valinks 10261 Firma L4 01:10:23 V1 79 V80 +35:20 +35:20
185 Santa Ķauķīte 3183 01:10:30 S1 105 S105 +29:26 +29:26
186 Varis Ratnieks 10245 01:10:37* V1 80 V81 +35:34 +35:34
187 Nellija Baliko 10257 Isostar 01:10:39 S1 106 S106 +29:35 +29:35
188 Rodions Galiņš 3170 Bites 01:10:51 V1 81 V82 +35:49 +35:49
189 Ksenia Galinsh 3171 Bites 01:11:04 S1 107 S107 +30:00 +30:00
190 Anastasija Samete 3367 01:11:10* S1 108 S108 +30:06 +30:06
191 Elīna Medne 3293 01:11:20 S1 109 S109 +30:16 +30:16
192 Jeļena Matisone 3063 Z4 01:11:22 S1 110 S110 +30:18 +30:18
193 Pārsla Dambe 3322 01:12:06 S1 111 S111 +31:02 +31:02
194 Evelīna Cīrule 3105 01:12:06 S1 112 S112 +31:02 +31:02
195 Irina Bute 3201 01:12:07 S1 113 S113 +31:03 +31:03
196 Guntars Avdejevs 3185 Zaķi 1 01:12:11 V1 82 V83 +37:08 +37:08
197 Arnis Pirogs 3229 01:12:12* V1 83 V84 +37:09 +37:09
198 Veronika Kreitsar 3217 Zaķi 1 01:12:12 S1 114 S114 +31:09 +31:09
199 Gunta Stirna 3014 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:12:19 S1 115 S115 +31:15 +31:15
200 Zane Brokāne 10211 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:12:21 S1 116 S116 +31:17 +31:17
201 Laila Ceika 3280 01:12:23 S1 117 S117 +31:19 +31:19
202 Inese Rozentāle 3098 01:12:23 S1 118 S118 +31:20 +31:20
203 Elīna Ozoliņa 3156 01:12:31 S1 119 S119 +31:28 +31:28
204 Agnese Kleina 3198 01:12:33 S1 120 S120 +31:30 +31:30
205 Kristīne Brūvere 3352 01:12:40 S1 121 S121 +31:36 +31:36
206 Ilze Čunka 10255 01:12:41 S1 122 S122 +31:37 +31:37
207 Zane Krastiņa 10164 Frozen 01:12:45* S1 123 S123 +31:42 +31:42
208 Jekaterīna Kuzmenko 3281 01:12:55 S1 124 S124 +31:52 +31:52
209 Dace Krūmiņa 3144 CĒSIS 01:13:23* S1 125 S125 +32:20 +32:20
210 Inese Ūdre 3117 01:13:25* S1 126 S126 +32:21 +32:21
211 Vita Odziņa-Balode 3078 01:13:43* S1 127 S127 +32:39 +32:39
212 Modris Salna 3332 01:13:46 V1 84 V85 +38:43 +38:43
213 Zanda Bokvalde 3291 01:13:54 S1 128 S128 +32:50 +32:50
214 Jeļena Kijaško 3218 Infinity 01:14:08 S1 129 S129 +33:05 +33:05
215 Aigars Voicesčuks 3315 01:14:28 V1 85 V86 +39:26 +39:26
216 Ģertrūde Silauniece 3255 01:14:40* S1 130 S130 +33:36 +33:36
217 Indra Pauliņa 3077 01:14:41* S1 131 S131 +33:37 +33:37
218 Jolanta Mieze 3365 01:14:41* S1 132 S132 +33:38 +33:38
219 Arta Paula Ruciņa 3066 01:14:55 S1 133 S133 +33:51 +33:51
220 Kristīna Smuļko 3177 01:14:59 S1 134 S134 +33:56 +33:56
221 Kristiāna Eglīte 3099 Sigulda 01:15:06 S1 135 S135 +34:02 +34:02
222 Antons Fedorenko 3267 01:15:07 V1 86 V87 +40:04 +40:04
223 Daiga Vērse 3203 01:15:27 S1 136 S136 +34:24 +34:24
224 Matīss Mieriņš 3089 01:15:40* V1 87 V88 +40:37 +40:37
225 Lukas Vega 3303 01:15:58 V1 88 V89 +40:55 +40:55
226 Dainis Susejs 3076 01:16:01 V1 89 V90 +40:58 +40:58
227 Baiba Saprovska 3357 01:16:03 S1 137 S137 +34:59 +34:59
228 Enija Marta Liepiņa 3343 01:16:05 S1 138 S138 +35:01 +35:01
229 Dagnija Suseja 3075 01:16:09 S1 139 S139 +35:06 +35:06
230 Olga Koneva 3140 DPD LATVIJA 01:16:20 S1 140 S140 +35:17 +35:17
231 Ilze Zemvalde 3118 01:16:25 S1 141 S141 +35:22 +35:22
232 Ērika Bužinska 3031 01:16:28 S1 142 S142 +35:24 +35:24
233 Teiksma Ģirkale 3245 01:16:32 S1 143 S143 +35:28 +35:28
234 Marta Gaugere 3354 01:17:06 S1 144 S144 +36:02 +36:02
235 Liene Mieriņa 3085 01:17:33* S1 145 S145 +36:29 +36:29
236 Irina Glaudiņa 10251 01:17:36 S1 146 S146 +36:32 +36:32
237 Inga Smuļko 3172 01:17:36 S1 147 S147 +36:33 +36:33
238 Kristīne Vega 3301 01:17:39 S1 148 S148 +36:35 +36:35
239 Indra Ābele 3000 01:17:45* S1 149 S149 +36:41 +36:41
240 Sanita Poļaka 3057 01:17:45 S1 150 S150 +36:42 +36:42
241 Kristers Gromovs 3221 01:17:49 V1 90 V91 +42:47 +42:47
242 Baiba Jansone 3129 01:17:57 S1 151 S151 +36:53 +36:53
243 Inese Jurdže 3040 01:18:02* S1 152 S152 +36:58 +36:58
244 Santa Briede 3058 01:18:06 S1 153 S153 +37:03 +37:03
245 Jeļena Bičkova 3139 Susuri 01:18:31 S1 154 S154 +37:27 +37:27
246 Kristīne Salnāja 3192 01:18:35* S1 155 S155 +37:32 +37:32
247 Vēsma Martuzāne 3331 01:18:38 S1 156 S156 +37:35 +37:35
248 Elīna Gadzāne 3021 01:18:45 S1 157 S157 +37:41 +37:41
249 Anda Daubure 3269 SocialGuruLab 01:18:47* S1 158 S158 +37:43 +37:43
250 Raimonds Knēts 3273 01:18:53 V1 91 V92 +43:50 +43:50
251 Leonarda Liepiņa 3123 Venden 01:18:59 S1 159 S159 +37:56 +37:56
252 Inguna Ērenfrīde 3080 01:19:00 S1 160 S160 +37:56 +37:56
253 Dženeta Umalas 3233 01:19:02 S1 161 S161 +37:58 +37:58
254 Sintija Gērmane 3200 01:19:13 S1 162 S162 +38:09 +38:09
255 Laura Balandiņa 3168 01:19:22 S1 163 S163 +38:18 +38:18
256 Diāna Šņepste 3164 01:19:28 S1 164 S164 +38:24 +38:24
257 Ralfs Gustavs Kukulis 3346 01:19:33 V1 92 V93 +44:30 +44:30
258 Eva Andersone-Sivgale 3110 01:19:37 S1 165 S165 +38:33 +38:33
259 Markuss Jaksts 3073 DC VECSALACAS UNITED 01:19:41* V1 93 V94 +44:38 +44:38
260 Aira Veinberga 3122 Venden 01:19:51 S1 166 S166 +38:47 +38:47
261 Kristīne Kalēja 3324 Baltais 01:20:18* S1 167 S167 +39:14 +39:14
262 Līva Knēta 3266 01:20:39 S1 168 S168 +39:35 +39:35
263 Valentīna Tumuļkāne 3154 01:20:43 S1 169 S169 +39:39 +39:39
264 Ieva Šteinberga 3300 01:21:05 S1 170 S170 +40:01 +40:01
265 Aija Pētersone 3037 01:21:16 S1 171 S171 +40:12 +40:12
266 Inese Kanģīzere 3011 Latvijas gaisa satiksme 01:22:05* S1 172 S172 +41:02 +41:02
267 Marta Saklaure 3187 01:22:11* S1 173 S173 +41:07 +41:07
268 Vjačeslavs Voliņecs 3228 01:22:13 V1 94 V95 +47:10 +47:10
269 Jānis Sproģis 3176 01:22:42* V1 95 V96 +47:39 +47:39
270 Romans Malihins 10250 RV Team 01:22:47 V1 96 V97 +47:44 +47:44
271 Natālija Malihina 3311 Infinity 01:23:05 S1 174 S174 +42:01 +42:01
272 Sanita Ciekure 3312 Swedbank 01:23:24 S1 175 S175 +42:20 +42:20
273 Atis Miķelsons 3158 01:24:54 V1 97 V98 +49:51 +49:51
274 Anda Sproģe-Vāvere 3064 #esesmustirnubuks 01:25:07* S1 176 S176 +44:04 +44:04
275 Sintija Benuža 3016 01:25:33* S1 177 S177 +44:30 +44:30
276 Ruta Saliņa 3157 01:26:05* S1 178 S178 +45:01 +45:01
277 Jolanta Kataja-Paegle 3071 01:26:37* S1 179 S179 +45:33 +45:33
278 Sanita Fogele 3340 Baltais 01:27:03 S1 180 S180 +45:59 +45:59
279 Melita Šustikova 3175 01:27:43 S1 181 S181 +46:39 +46:39
280 Elīza Astra Vectirāne 3039 01:27:55* S1 182 S182 +46:51 +46:51
281 Dace Klāmane 3342 Baltais 01:28:04 S1 183 S183 +47:00 +47:00
282 Egija Klāmane 3327 Baltais 01:28:14 S1 184 S184 +47:10 +47:10
283 Jānis Kalniņš 3010 01:28:20 V1 98 V99 +53:17 +53:17
284 Irīna Ņesterenko 3084 01:28:26* S1 185 S185 +47:23 +47:23
285 Līvija Muša 3196 Jūrmala 01:28:28 S1 186 S186 +47:25 +47:25
286 Andris Alpeus 3337 01:28:30 V1 99 V100 +53:27 +53:27
287 Agrita Alpeusa 3310 Dikļi 01:28:31 S1 187 S187 +47:27 +47:27
288 Kristīne Ošāne 3116 01:29:15* S1 188 S188 +48:11 +48:11
289 Edgars Krastiņš 3275 VSK Noskrien Seniori 01:29:31 V1 100 V101 +54:28 +54:28
290 Jēkabs Alberts Krastiņš 3239 01:29:32 V1 101 V102 +54:29 +54:29
291 Gundega Gaujēna 3012 01:30:07 S1 189 S189 +49:04 +49:04
292 Katrīna Klinsone 3013 01:30:08 S1 190 S190 +49:05 +49:05
293 Svetlana Laudurga 3020 01:30:29 S1 191 S191 +49:25 +49:25
294 Dita Vanaga 3186 01:31:04 S1 192 S192 +50:00 +50:00
295 Guntis Apsītis 3319 01:31:07* V1 102 V103 +56:04 +56:04
296 Eva Pavlova 3124 Venden 01:31:39 S1 193 S193 +50:35 +50:35
297 Mareks Jānis Silgals 3003 01:31:57 V1 103 V104 +56:54 +56:54
298 Santa Kārkliņa 3364 01:32:33 S1 194 S194 +51:30 +51:30
299 Kaspars Rutkis 3100 EY 01:32:53* V1 104 V105 +57:50 +57:50
300 Kaspars Kalniņš 3339 01:33:13 V1 105 V106 +58:10 +58:10
301 Ingrīda Svoka 3230 01:33:46* S1 195 S195 +52:42 +52:42
302 Zlata Kallase 3263 01:34:45 S1 196 S196 +53:41 +53:41
303 Līga Stroža 3101 01:34:46 S1 197 S197 +53:42 +53:42
304 Alise Kauliņa 10263 01:36:40 S1 198 S198 +55:37 +55:37
305 Jānis Kauliņš 10262 EY Forensic & Integrity Services 01:36:41 V1 106 V107 +1:01:38 +1:01:38
306 Egita Liepiņa 3306 Baltais 01:36:54* S1 199 S199 +55:50 +55:50
307 Sanita Baškevica 3146 SVĒTE 01:37:29 S1 200 S200 +56:26 +56:26
308 Maija Naumenko 3128 Gausā Jūdze 01:37:41 S1 201 S201 +56:37 +56:37
309 Arta Rozenvalde 3130 Zaļās Vārnas 01:38:23* S1 202 S202 +57:20 +57:20
310 Inese Misa 10165 Tukuma 2.vidusskola 01:38:36* S1 203 S203 +57:33 +57:33
311 Paula Ķempele 3231 01:38:52 S1 204 S204 +57:48 +57:48
312 Eva Bērziņa 3143 Kartavkalnu buki 01:38:52* S1 205 S205 +57:49 +57:49
313 Samanta Valdmane 3109 01:38:56 S1 206 S206 +57:52 +57:52
314 Marta Klaucāne 3208 01:38:59 S1 207 S207 +57:55 +57:55
315 Sanita Gožda 3069 01:39:10* S1 208 S208 +58:06 +58:06
316 Maija Rusiņa 3243 Kalnieši 01:39:25* S1 209 S209 +58:21 +58:21
317 Elīza Sīpola 3285 01:40:36 S1 210 S210 +59:32 +59:32
318 Rihards Jēkabsons 3115 01:41:00 V1 107 V108 +1:05:57 +1:05:57
319 Solvita Jēkabsone 3114 01:41:04 S1 211 S211 +1:00:00 +1:00:00
320 Ilze Brauna 3067 Lynxdojo 01:41:15 S1 212 S212 +1:00:12 +1:00:12
321 Agnese Hohberga 3234 Kalnieši 01:42:15* S1 213 S213 +1:01:11 +1:01:11
322 Ilze Komasa 3081 Supervaroņi 01:43:10* S1 214 S214 +1:02:07 +1:02:07
323 Kintija Dreimane 3286 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:43:18* S1 215 S215 +1:02:15 +1:02:15
324 Krišjānis Lanka 3290 01:43:50 V1 108 V109 +1:08:47 +1:08:47
325 Ainārs Spuriņš 3163 Lidosta “Rīga” 01:43:54 V1 109 V110 +1:08:51 +1:08:51
326 Inese Eglīte 3214 01:44:02 S1 216 S216 +1:02:58 +1:02:58
327 Jeļena Ozoliņa 3305 01:44:03* S1 217 S217 +1:02:59 +1:02:59
328 Ilze Bartušauska 3271 Doles banda 01:44:03* S1 218 S218 +1:02:59 +1:02:59
329 Luīze Nartiša 3313 Sigulda 01:45:01 S1 219 S219 +1:03:57 +1:03:57
330 Jekaterina Varliga 3296 01:45:01 S1 220 S220 +1:03:57 +1:03:57
331 Sarmīte Kaunese 3235 Saldus novada pašvaldība 01:45:43* S1 221 S221 +1:04:39 +1:04:39
332 Līga Zvīdriņa 3225 01:46:03 S1 222 S222 +1:04:59 +1:04:59
333 Gunta Jurevica 3094 01:46:12 S1 223 S223 +1:05:08 +1:05:08
334 Ina Graudiņa 3161 VĀVERES 01:46:55* S1 224 S224 +1:05:51 +1:05:51
335 Lelde Ronimoisa 3260 VSK Noskrien Vāveres 01:46:56* S1 225 S225 +1:05:53 +1:05:53
336 Karolīna Vaščilo 3241 01:47:23 S1 226 S226 +1:06:20 +1:06:20
337 Patrīcija Parādniece 3088 01:47:27 S1 227 S227 +1:06:24 +1:06:24
338 Rita Štrausa 3190 Ar Elza Štrausa 01:47:31* S1 228 S228 +1:06:28 +1:06:28
339 Sniedze Sproģe 10248 #esesmustirnubuks 01:47:41* S1 229 S229 +1:06:37 +1:06:37
340 Ilze Sala 3102 01:48:13 S1 230 S230 +1:07:10 +1:07:10
341 Daniels Jermolajevs 3215 01:48:19 V1 110 V111 +1:13:16 +1:13:16
342 Olga Jermolajeva 3212 01:48:35 S1 231 S231 +1:07:31 +1:07:31
343 Solita Āboliņa 3189 Jaunmārupe skrien 01:49:54* S1 232 S232 +1:08:50 +1:08:50
344 Madara Ceriņa 3298 01:51:12 S1 233 S233 +1:10:08 +1:10:08
345 Denisa Lipska 3347 01:51:15 S1 234 S234 +1:10:11 +1:10:11
346 Iveta Lanka 3289 01:52:38 S1 235 S235 +1:11:34 +1:11:34
347 Dzintra Rafaela Mačevska 3050 Machinji 01:56:56* S1 236 S236 +1:15:52 +1:15:52
348 Evija Eihvalde 3092 01:59:00* S1 237 S237 +1:17:56 +1:17:56
349 Dace Eihvalde 3093 01:59:04* S1 238 S238 +1:18:00 +1:18:00
350 Elena Mihailova 3242 01:59:39* S1 239 S239 +1:18:35 +1:18:35
351 Līva Štegmane 3133 02:04:24 S1 240 S240 +1:23:20 +1:23:20
352 Ludmila Miņina 3147 SVĒTE 02:07:42 S1 241 S241 +1:26:39 +1:26:39
353 Sarmīte Ņikiforova 3145 SVĒTE 02:07:43 S1 242 S242 +1:26:39 +1:26:39
354 Beāte Sietiņa 3095 02:14:03 S1 243 S243 +1:33:00 +1:33:00
355 Kitija Goldberga 3096 02:14:05 S1 244 S244 +1:33:01 +1:33:01
356 Edvards Liepiņš 3344 02:27:24 V1 111 V112 +1:52:21 +1:52:21
357 Samanta Liepiņa 3345 02:27:29 S1 245 S245 +1:46:25 +1:46:25
358 Madara Ustinova 10209 _ 02:27:29 S1 246 S246 +1:46:26 +1:46:26
359 Anda Knēta 3274 DNF
360 Liene Pipure 3226 DNF
361 Inese Spuriņa 3048 DNF
362 Kārlis Jermacāns 3299 DNF
363 Renārs Starcovs 10264 DNF