MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Aizputes vidusskola 16
2. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 14
3. Ādažu vidusskola 13
4. Rubenes pamatskola 10
5. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 9
6. Engures vidusskola 9
7. Siguldas pilsētas vidusskola 8
8. Ulbrokas vidusskola 8
9. Ikšķiles vidusskola 8
10. Jelgavas 4. vidusskola 8
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas Sporta skola 3796
2. FK Bandava/Priekule 3759
3. Liepājas rajona sporta skola 3589
4. Bermudu sešstūris 3553
5. Firma L4 3553
6. Kocēnu sporta skola 3505
7. SS Arkādija 3474
8. Marienburgas Vilki 3380
9. Talsu pakalnu sporta klubs 3359
10. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3004
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Talsu 2. vidusskola 817.6667 (6)
2. Siguldas Valsts ģimnāzija 786.6250 (8)
3. Aizputes vidusskola 751.8750 (16)
4. Ikšķiles vidusskola 726.1250 (8)
5. Jaunmārupes pamatskola 723.5714 (7)
6. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 702.8889 (9)
7. Ulbrokas vidusskola 688.7500 (8)
8. Ādažu vidusskola 678.8462 (13)
9. Siguldas pilsētas vidusskola 652.7500 (8)
10. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652.6429 (14)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Kocēnu sporta skola 21
2. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 14
3. Liepājas rajona sporta skola 12
4. Siguldas sporta skola 9
5. Skrienam kopā 9
6. FK Bandava/Priekule 7
7. Bermudu sešstūris 6
8. SS Arkādija 5
9. Firma L4 4
10. Talsu pakalnu sporta klubs 4
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. FK Bandava/Priekule 857.7143 (7)
2. Siguldas sporta skola 821.3333 (9)
3. Bermudu sešstūris 794.8333 (6)
4. Liepājas rajona sporta skola 749.1667 (12)
5. Kocēnu sporta skola 677.3333 (21)
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652.6429 (14)
7. Skrienam kopā 469.4444 (9)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Roberts Glazers 4108 U18V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:33:35
2 Roberts Zeiburliņš 4340 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:34:12
3 Rūdolfs Vanadzins 3199 U16V Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:36:12
4 Kristers Kudlis 10159 U16V Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:36:47
5 Lukass Pušņins 4348 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:37:13
6 Ralfs Dzosens 4070 U16V Ikšķiles vidusskola 00:37:31
7 Jānis Žagars 4055 U14V Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas Vilki 00:37:54
8 Adrians Māris Šņoriņš 10158 U16V Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 00:38:15
9 Matīss Oto Filippovs 4275 U18V Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:38:35
10 Roberts Noviks 4008 U16V Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:38:54
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 4101 U18S Cēsu Valsts ģimnāzija 00:39:1000:39:10
2 Austra Ošiņa 4258 U16S Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:39:1100:39:11
3 Marta Luize Pētersone 4148 U16S Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:40:0200:40:02
4 Nikija Mikāle 4307 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:41:2400:41:24
5 Viktorija Bogdanova 4262 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:41:3500:41:35
6 Melānija Zālīte 4025 U14S Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:41:4300:41:43
7 Alise Petrova 3211 U18S Rīgas Zolitūdes ģimnāzija/SK Arkādija 00:42:2000:42:20
8 Rebeka Draudiņa 3320 U18S Rīgas 41. vidusskola/SS ARKĀDIJA 00:42:4200:42:42
9 Izabella Bogdanova 4263 U18S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:43:0800:43:08
10 Aleksandra Volkane 4335 U14S /SS "Arkādija" 00:43:2800:43:28
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Vladislavs Stepanovs 4085 Rīgas 40. vidusskola 00:43:04 +00:00 1000
2 Dominiks Pētersons 4149 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Scott Running Latvia 00:47:38 +04:34 904
3 Kārlis Gedrovičs 10253 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 00:50:50 +07:46 847
4 Raimonds Saklaurs 4198 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:50:55 +07:51 846
5 Jānis Zālītis 4012 Ulbrokas vidusskola 00:51:26 +08:22 837
6 Roberts Rudītis 4161 Valmieras Viestura vidusskola/Valmieras sporta klubs Burkānciems & Co 00:51:38 +08:34 834
7 Martins Lūsis 4286 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:52:05 +09:01 827
8 Ralfs Lūsis 4202 Talsu 2. vidusskola 00:52:13 +09:10 825
9 Poikāns Kārlis 4212 Rīgas Teikas vidusskola 00:53:29 +10:25 805
10 Maksims Barkovs 4234 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:45 +11:41 787
11 Markuss Zālītis 4026 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:57:05 +14:01 755
12 Ralfs Filips Kasparāns 4141 Jaunmārupes pamatskola/Concombres 00:57:54 +14:50 744
13 Edvards Bērziņš 10226 Saldus vidusskola/Saldus Boksa Klubs 00:59:15 +16:11 727
14 Martins Mīlenbergs 4320 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:59:42 +16:38 721
15 Ernests Kančs 4285 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:59:47 +16:43 720
16 Mareks Ķerpe 4287 Valmieras Viestura vidusskola/LIDA 01:00:33 +17:29 711
17 Marks Ummers 4227 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 01:06:46 +23:42 645
18 Jurģis Āboliņš 4061 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 01:07:31 +24:27 638
19 Marko Miščenko 4370 Jelgavas 4. vidusskola 01:08:58 +25:54 625
20 Kaspars Ozoliņš 4135 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 01:10:17 +27:13 613
21 Ralfs Pauliņš 4078 Talsu pamatskola/Talsu pauguraines Zaķi 01:10:25 +27:21 612
22 Rojs Skrastiņš 4063 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Mazie slēpotāji 01:11:29 +28:26 602
23 Teodors Peļņa 4170 Krimuldas vidusskola/Ziemeļpols SK 01:12:36 +29:32 593
24 Kārlis Dauburs 4279 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 01:18:47 +35:44 547
25 Germans Ņikitns 4278 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Ronīši run 01:21:50 +38:46 526
26 Mariss Barkovs 4235 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:22:14 +39:10 524
27 Renārs Saulītis 4131 Ādažu vidusskola 01:25:08 +42:05 506
28 Regnārs Saliņš 4167 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 01:25:32 +42:28 503
29 Rihards Mucenieks 4027 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:27:38 +44:34 491
30 Andrejs Ņesterenko 4127 Rīgas Purvciema vidusskola 01:28:07 +45:03 489
31 Georgs Ošāns 4138 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 01:29:15 +46:11 483
32 Ralfs Krūze 4352 Ulbrokas vidusskola 01:30:16 +47:12 477
33 Fadejs Belokopitovs 10183 Rīgas 40. vidusskola/Rīgas 40.vidusskola 01:32:28 +49:24 466
34 Miķelis Rutkis 4113 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:32:43 +49:39 465
35 Olivers Jansons 4236 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 01:33:39 +50:35 460
36 Renārs Vērsis 4214 Jelgavas 4. vidusskola 01:35:08 +52:04 453
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Gustiņa 4081 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:43:52 +00:00 1000
2 Ariana Kodaleva 4219 Alūksnes novada vidusskola/Marienburgas Vilki 00:51:12 +07:20 857
3 Dārta Rožukalne 4257 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:51:27 +07:35 853
4 Maija Meijere 4058 Rīgas Teikas vidusskola/- 00:52:19 +08:27 838
5 Melānija Vāvere 4368 Rīgas Igauņu pamatskola/PATRIA SPORTLAND 00:53:16 +09:24 824
6 Katalina Allere 4371 Gaiķu pamatskola/PATRIA SPORTLAND 00:53:34 +09:42 819
7 Katrīna Bogdanova 4260 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:53:44 +09:52 816
8 Sofija Meļņikova 4218 Rīgas Franču licejs/X99 00:54:38 +10:46 803
9 Felicita Jerofejeva 4111 Jēkabpils 2. vidusskola/Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! 00:59:44 +15:52 734
10 Alīna Rone 4124 Aizputes vidusskola/Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:59:58 +16:06 731
11 Estere Rizga 10223 Gulbenes novada vidusskola/SPORTLAND 01:03:53 +20:01 687
12 Kate Salnāja 4037 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 01:04:27 +20:35 681
13 Elza Krastiņa 4342 Cēsu 1. pamatskola/Frozen 01:05:50 +21:58 666
14 Emīlija Abiļeva 4088 Baložu vidusskola 01:08:16 +24:24 643
15 Emīlija Lapsiņa 4103 Ogres 1. vidusskola/X99 01:10:19 +26:27 624
16 Ance Kangare 4233 Barkavas pamatskola 01:12:11 +28:19 608
17 Dārta Tīsa 4155 Siguldas 1. pamatskola 01:15:44 +31:52 579
18 Grieta Lāce 4052 Siguldas pilsētas vidusskola/3.m 01:16:58 +33:06 570
19 Letīcija Alma Vīksna 4032 Valmieras sākumskola 01:17:59 +34:07 563
20 Darja Perepjolkina 4280 Rīgas 10. vidusskola/Ronīši run 01:21:50 +37:58 536
21 Madara Māra Saklaure 4197 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 01:22:03 +38:11 535
22 Laura Ozolniece 4044 Saulkrastu vidusskola 01:22:14 +38:22 534
23 Amanda Augstkalne 4017 Pilsrundāles vidusskola 01:25:33 +41:41 513
24 Renāte Petzāle 10185 Cēsu 1. pamatskola 01:27:10 +43:18 503
25 Paula Marija Mačevska 4041 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:49:12 +1:05:20 402
26 Jasmīne Vanaga 10258 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Isostar 02:11:21 +1:27:29 0
27 Līga Fleisa 4057 Rīgas Pļavnieku pamatskola/OldSnails 02:11:56 +1:28:03 0
28 Jasmīna Kriuliņa 4225 Rīgas Imantas vidusskola 02:44:28 +2:00:36 0
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ansis Kristofers Pāvils 4337 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:42:45 +00:00 1000
2 Rodrigo Anops 4350 Friča Brīvzemnieka pamatskola 00:44:32 +01:47 960
3 Aleksis Bogdanovs 10187 Piltenes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:45:22 +02:37 942
4 Roberts Kanģīzeris 4010 Jaunmārupes pamatskola/HK Prizma 00:46:18 +03:33 923
5 Kārlis Ģirnis 4359 Siguldas pilsētas vidusskola 00:48:10 +05:25 888
6 Toms Viekals-Gasjūns 4024 Jelgavas 4. sākumskola 00:48:21 +05:36 884
7 Markuss Āboliņš 4016 Talsu Valsts ģimnāzija/Maratona klubs 00:50:06 +07:21 853
8 Sandris Salna 4022 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:50:13 +07:28 851
9 Kristers Salna 4021 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:50:13 +07:28 851
10 Edvards Krievars 4362 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:51:06 +08:21 837
11 Gustavs Kristians Balodis 10190 Mārupes pamatskola 00:54:46 +12:01 781
12 Matīss Bumbļausks 4334 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:55:00 +12:15 777
13 Reinis Eglītis 4317 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:55:20 +12:35 773
14 Mariss Pētersons 4220 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Supervaroņi 00:56:26 +13:41 757
15 Rodrīgo Rozenbergs 4336 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:56:28 +13:43 757
16 Miks Klempners 10184 Āgenskalna sākumskola 00:58:03 +15:18 736
17 Jēkabs Vadonis 4105 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:00:41 +17:56 704
18 Nikita Belobokova 10231 Ludzas 2. vidusskola/Infinity 01:00:45 +18:00 704
19 Dāvids Lapšāns 4361 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas mūzikas un mākslas skola 01:01:06 +18:21 700
20 Edvards Olte 4346 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 01:02:24 +19:39 685
21 Roberts Toms Lērme 4230 Jauno līderu vidusskola 01:03:41 +20:57 671
22 Haralds Sametis 4375 Iļģuciema vidusskola 01:04:57 +22:12 658
23 Gusts Limbergs 4065 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:05:57 +23:12 648
24 Dāvis Apsītis 4265 Ikšķiles vidusskola 01:06:57 +24:12 639
25 Mikus Kopmanis 4083 Jelgavas 4. sākumskola 01:09:42 +26:57 613
26 Adrians Dobelis 4274 Mārupes Valsts ģimnāzija 01:11:17 +28:32 600
27 Valdis Rusiņš 4252 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 01:18:06 +35:21 547
28 Pauls Jēkabsons 10206 Ādažu vidusskola/Ātrie eži 01:25:47 +43:02 498
29 Mārtiņš Saliņš 4168 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 01:25:50 +43:05 498
30 Artūrs Pormanis 4231 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:27:40 +44:55 488
31 Juris Dauburs 4281 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 01:28:05 +45:20 485
32 Kārlis Elvis Misa 10162 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:38:35 +55:50 434
33 Austris Misāns 4043 Liepājas Centra sākumskola/Skrienam Liepājā 01:39:40 +56:55 429
34 Ričards Kleins 4207 Engures vidusskola 01:46:41 +1:03:56 401
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 4011 Ulbrokas vidusskola 00:45:21 +00:00 1000
2 Lauma Līva Saklaure 4199 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:45:58 +00:37 987
3 Elīza Ērenfrīde 4082 Rīgas 84. vidusskola 00:46:29 +01:08 975
4 Melānija Rožukalne 4256 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:48:23 +03:02 937
5 Beāte Kronberga 4018 Laurenču sākumskola 00:49:31 +04:10 916
6 Ance Linberga 4004 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:50:27 +05:06 899
7 Anete Salnāja 4036 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:50:53 +05:32 891
8 Veronika Bogdanova 4261 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:51:06 +05:45 887
9 Aurēlija Zīdere 4075 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:34 +11:13 802
10 Madara Terentjeva 4073 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:57:33 +12:12 788
11 Katrīna Gedroviča 10252 Jaunmārupes pamatskola/MSC/ Jaunmārupes pamatskola 00:59:27 +14:06 763
12 Elīza Fokerote 4181 Ulbrokas vidusskola 01:00:46 +15:25 746
13 Elīna Vahere-Abražune 4246 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:04:45 +19:25 700
14 Adriana Eisaka 4282 Ogres 1. vidusskola 01:06:05 +20:44 686
15 Estere Elisa Drīveniece 4071 Cēsu Pilsētas vidusskola 01:06:16 +20:55 684
16 Elīza Bērziņa 4162 Laurenču sākumskola/3B 01:06:27 +21:07 682
17 Beatrise Varkale 4354 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 01:07:54 +22:34 668
18 Dārta Rozenvalde 4147 Rīgas Franču licejs/Meža mājas 01:08:27 +23:06 663
19 Eva Linberga 4005 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:10:02 +24:41 648
20 Kate Jukuma 10192 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 01:12:05 +26:44 629
21 Agnese Antonova 4117 Rīgas Juglas vidusskola/&A 01:13:33 +28:12 617
22 Elīza Zīlīte 4156 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 01:13:34 +28:13 616
23 Katrīna Šoka 4326 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:14:23 +29:03 610
24 Jete Lāce 4051 Siguldas pilsētas vidusskola/4.m 01:16:56 +31:36 589
25 Marta Grīnberga 4069 Cēsu 1. pamatskola 01:26:21 +41:00 525
26 Rasa Kristiāna Arnicāne 4143 Jelgavas 4. vidusskola 01:28:29 +43:08 513
27 Grēta Gabriela Tohva 4068 Engures vidusskola/EVS 01:30:49 +45:28 499
28 Elizabete Balgalve 4241 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:35:50 +50:29 473
29 Annija Dreimane 4290 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:42:22 +57:01 443
30 Ieva Marta Mačevska 4040 Jelgavas 4. vidusskola 01:46:16 +1:00:55 427
31 Karlīna Kalve 4204 Rīgas 45. vidusskola 02:02:31 +1:17:10 0
32 Selga Straupe 4203 Rīgas 45. vidusskola 02:02:36 +1:17:15 0
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Žagars 4055 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas Vilki 00:37:54 +00:00 1000
2 Arno Pušņins 4349 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:39:20 +01:26 963
3 Roberts Tolpežņikovs 4047 Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"/Siguldas sporta skola 00:39:26 +01:33 961
4 Rūdolfs Raudziņš 4163 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:40:46 +02:53 929
5 Todors Godiņš 4132 Cēsu 1. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:41:04 +03:10 923
6 Gustavs Valdmanis 4206 Ikšķiles vidusskola 00:41:34 +03:40 912
7 Dāvis Zarins 4066 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:39 +03:45 910
8 Daniels Gribs 4201 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:42:59 +05:06 882
9 Toms Ozols 4077 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:43:02 +05:09 881
10 Dāvis Bergs 4313 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:43:10 +05:16 878
11 Oskars Kronbergs 4182 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:20 +06:26 855
12 Daniels Lagzdiņš 4119 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:32 +07:39 832
13 Tanels Lapsiņš 4102 Ogres 1. vidusskola/X99 00:45:42 +07:48 829
14 Inguss Jēkabsons 4129 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:46:18 +08:25 818
15 Markuss Pabērzis 4123 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:21 +08:27 818
16 Rūdolfs Žideņš 4291 Mežinieku pamatskola/Aquatics 00:46:39 +08:45 812
17 Aleksandrs Glaskovs 4366 Baložu vidusskola 00:48:59 +11:06 774
18 Jēkabs Zvagulis 4159 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:49:03 +11:09 773
19 Toms Vītols 4301 Siguldas pilsētas vidusskola 00:49:25 +11:32 767
20 Valters Gaišais 4372 Rīgas Daugavgrīvas vidusskola/SS Arkādija 00:49:27 +11:34 766
21 Valts Vilcāns 4239 Baldones vidusskola/Krosmintona klubs SK Sporta Punkts 00:50:37 +12:43 749
22 Rūdolfs Leščinskis 4267 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lapmežciems 00:51:02 +13:08 743
23 Gustavs Ločmelis 4355 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:51:30 +13:37 736
24 Eduards Gauris 4343 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:52:14 +14:20 726
25 Laimiņš Mastiņš 4356 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:52:16 +14:22 725
26 Jēkabs Poikāns 4213 Rīgas Teikas vidusskola 00:54:59 +17:06 689
27 Rūdolfs Kozlovs 4020 Ventspils 4. vidusskola 00:55:33 +17:39 682
28 Roberts Ratnieks 4120 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:50 +17:56 679
29 Gustavs Vaivods 4134 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 00:56:18 +18:25 673
30 Ēriks Muško 4157 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:56:23 +18:30 672
31 Valters Pūcītis 4304 Ādažu vidusskola 00:57:50 +19:56 655
32 Edijs Veismanis 4002 Engures vidusskola 00:58:13 +20:20 651
33 Olivers Skanis 4369 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 00:58:16 +20:22 650
34 Rūdolfs Smilga 4276 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:59:19 +21:26 639
35 Helvijs Tupureins 4216 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:59:41 +21:47 635
36 Edijs Dobelis 4039 Jēkabpils 2. vidusskola/KROKUS 01:00:29 +22:35 627
37 Dāvis Leitāns 4295 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 01:01:30 +23:37 616
38 Krišs Āboliņš 4062 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 01:01:45 +23:51 614
39 Ēriks Eduards Lazda 4153 Iecavas vidusskola 01:02:06 +24:12 610
40 Ralfs Emīls Enītis 4097 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:02:42 +24:48 604
41 Krišjānis Ozoliņš 4259 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 01:03:29 +25:36 597
42 Francis Kozlovs 4272 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1. vidusskola 01:03:41 +25:47 595
43 Raivis Treijs 4327 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:03:51 +25:58 593
44 Valentīns Ozols 4324 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:06:11 +28:18 573
45 Kristofers Auželis 4059 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu Brīvā Valdorfa Skola 01:06:57 +29:04 566
46 Umberts Teters 4096 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:07:29 +29:35 562
47 Daniels Tupureins 4215 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 01:07:44 +29:50 560
48 Markuss Mīlenbergs 4321 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:08:11 +30:18 556
49 Lauris Pogulis 4309 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 01:08:19 +30:25 555
50 Eižens Kaupe 4358 Jūrmalas Alternatīvā skola/ART 01:08:25 +30:32 554
51 Renārs Kociņš-Lielupe 4193 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 01:09:22 +31:28 546
52 Kārlis Jānis Strazdiņš 4164 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 01:12:59 +35:05 519
53 Kristers Voldemārs Lazda 4154 Iecavas vidusskola 01:13:40 +35:46 515
54 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks 4325 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:14:37 +36:43 508
55 Roberts Mēlerts 4364 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:15:49 +37:55 500
56 Markus Zeltagrauds 4152 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:16:00 +38:06 499
57 Aigars Laķis 4179 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:18:01 +40:07 486
58 Kristaps Graudiņš 4056 Ikšķiles vidusskola 01:18:01 +40:07 486
59 Damirs Ņikitins 4277 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Ronīši run 01:21:48 +43:54 463
60 Gabriels Lenis 10205 Ādažu vidusskola 01:25:47 +47:53 442
61 Martins Eigenfelds 4140 Siguldas 1. pamatskola/3E 01:34:37 +56:44 401
62 Lamins Roberts Savo 4289 Ulbrokas vidusskola/Baltais 01:36:54 +59:00 391
63 Iļja Mihailovs 4250 Daugavpils 10. vidusskola 01:59:39 +1:21:45 317
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Nikija Mikāle 4307 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:41:24 +00:00 1000
2 Melānija Zālīte 4025 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:41:43 +00:19 992
3 Aleksandra Volkane 4335 /SS "Arkādija" 00:43:28 +02:05 952
4 Stella Paltiņa 4109 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:44:39 +03:16 927
5 Keita Marcinkeviča 4303 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:46:04 +04:40 899
6 Elīza Gustiņa 4080 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:47:35 +06:11 870
7 Ance Poļaka 4049 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:49:15 +07:51 841
8 Laura Kallase 4007 Gulbenes novada vidusskola 00:50:02 +08:38 827
9 Katrīna Kārkliņa 4323 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:50:03 +08:39 827
10 Emīlija Terentjeva 4072 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:50:14 +08:50 824
11 Elizabete Zaprivoda 4344 Rīgas 49. vidusskola/Supervaroņi 00:53:15 +11:52 777
12 Amanda Linda Hohlova 4315 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:29 +12:05 774
13 Jasmīna Tīna Spēka 4338 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:54:03 +12:39 766
14 Karlīna Keita Šmite 4205 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:55:23 +13:59 747
15 Anna Irbe 4000 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:55:39 +14:15 744
16 Laura Kranāte 4090 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:56:41 +15:17 730
17 Grēta Nora Kasparāne 4142 Mārupes Valsts ģimnāzija/Concombres 00:56:51 +15:28 728
18 Estere Grandava 4095 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:56:52 +15:28 728
19 Eleonora Kristiana Labsvīra 4035 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:58:44 +17:20 705
20 Emīlija Zaķe 4107 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:59:43 +18:19 693
21 Kristiāna Brikmane 4006 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 00:59:50 +18:26 692
22 Annija Strauta 4092 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:00:40 +19:17 682
23 Kristiāna Kudle 10160 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 01:01:13 +19:49 676
24 Kristiāna Krūze 4353 Ulbrokas vidusskola 01:03:02 +21:38 657
25 Ance Hermane 4357 Ulbrokas vidusskola 01:03:02 +21:38 657
26 Elza Kozlova 4019 Ventspils 4. vidusskola 01:04:02 +22:39 646
27 Marta Ļaudama 4122 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:34 +23:11 641
28 Anna Marija Zaķe 4273 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 01:04:54 +23:31 638
29 Anabella Treija 4328 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:05:32 +24:08 632
30 Laura Vadone 4104 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:07:44 +26:20 611
31 Jūlija Eglīte 4314 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:08:13 +26:49 607
32 Paula Zemvalde 4139 Rīgas Franču licejs 01:08:57 +27:34 600
33 Elīza Tarasova 4292 Valmieras 5. vidusskola 01:11:11 +29:47 582
34 Luīze Tarasova 4293 Valmieras 5. vidusskola 01:11:12 +29:48 581
35 Anete Stepāne 4166 Rīgas Kultūru vidusskola/Rīgas Kultūru vidusskola 01:13:59 +32:35 560
36 Austra Jēkabsone 4209 Engures vidusskola 01:15:36 +34:12 548
37 Madara Veinberga 4014 Rīgas 41. vidusskola 01:15:53 +34:29 546
38 Alise Komasa 4086 Jelgavas 4. sākumskola/Supervaroņi 01:22:15 +40:51 503
39 Inese Tedere 4150 Limbažu 3. vidusskola 01:22:16 +40:52 503
40 Annija Raga 4194 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 01:36:26 +55:02 429
41 Helēna Reinfelde 4042 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Skrienam Liepājā 01:39:36 +58:12 416
42 Adriāna Anete Eihvalde 4110 Jelgavas 4. vidusskola/6.C 01:47:30 +1:06:07 385
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Rūdolfs Vanadzins 3199 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:36:12 +00:00 1000
2 Kristers Kudlis 10159 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:36:47 +00:35 984
3 Lukass Pušņins 4348 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:37:13 +01:01 973
4 Ralfs Dzosens 4070 Ikšķiles vidusskola 00:37:31 +01:19 965
5 Adrians Māris Šņoriņš 10158 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 00:38:15 +02:03 947
6 Roberts Noviks 4008 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:38:54 +02:41 931
7 Adrians Šiļins 4360 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:39:08 +02:55 925
8 Niks Ričards Odiņš 4121 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:10 +03:57 902
9 Alfs Vilcāns 4238 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:41:11 +04:59 879
10 Valters Bresme 4300 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:41:26 +05:13 874
11 Olivers Bresme 4299 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:41:49 +05:37 866
12 Kārlis Liepiņš 4189 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:42:50 +06:38 845
13 Knuts Sidorovičs 4222 Ikšķiles vidusskola 00:42:59 +06:46 842
14 Kristers Doniņš 4247 Rojas vidusskola/- 00:44:15 +08:02 818
15 Leons Zīders 4076 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:44:31 +08:18 813
16 Adrians Zviedris 4254 Limbažu novada ģimnāzija 00:45:32 +09:19 795
17 Ernests Solovjovs 4192 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:45:43 +09:31 792
18 Ernests Pauls Mednis 4038 Lejasciema vidusskola/SK Lejasciems 00:47:25 +11:13 764
19 Rikardo Enītis 4093 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:47:42 +11:30 759
20 Miks Leitāns 10215 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:48:11 +11:59 751
21 Pēteris Mūrnieks 4211 Lielvārdes pamatskola 00:49:16 +13:03 735
22 Krists Kalniņš 4188 Ventspils 1. pamatskola/SB21_MRC_KLUBS 00:51:53 +15:41 698
23 Reinis Vītols 4253 Rīgas 84. vidusskola 00:52:49 +16:37 685
24 Toms Rusiņš 4251 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:52:49 +16:37 685
25 Artūrs Pogulis 4310 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:54:53 +18:41 660
26 Marats Nadjaks 4118 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:49 +19:37 649
27 Krišjānis Katkovskis 4373 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/MJ-Partneri 00:56:37 +20:25 639
28 Mārtiņš Ķereksis 4284 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres Valsts ģimnāzija 00:56:50 +20:38 637
29 Sandijs Jansons 4100 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:58:49 +22:36 616
30 Olivers Āboltiņš 4255 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:59:38 +23:26 607
31 Adrians Vilnis Zūkers 4171 Rīgas 25. vidusskola 00:59:51 +23:39 605
32 Ralfs Bartušauskis 4283 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 01:00:34 +24:22 598
33 Emīls Ābelītis 4305 Krimuldas vidusskola 01:01:38 +25:26 587
34 Mārtiņš Apsītis 4266 Ikšķiles vidusskola 01:01:54 +25:42 585
35 Salvis Kozuliņš 4099 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:02:21 +26:09 581
36 Rinalds Veinbergs 4013 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:03:41 +27:29 569
37 Toms Balanass 4269 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 01:04:05 +27:53 565
38 Gustavs Radels 4221 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:06:12 +29:59 547
39 Ralfs Kanģīzeris 4009 Jaunmārupes pamatskola 01:07:30 +31:18 536
40 Toms Sudrabs 4151 Siguldas Valsts ģimnāzija/8.b 01:08:52 +32:40 526
41 Toms-Kārlis Auziņš 4137 Rīgas Katoļu ģimnāzija/SS Arkādija 01:08:56 +32:44 525
42 Roberts Vaivods 4133 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 01:10:28 +34:15 514
43 Edžus Krūmiņš 4245 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:13:01 +36:49 496
44 Elans Balgalvis 4243 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:13:03 +36:51 496
45 Matīss Grava 4195 Jelgavas 4. vidusskola 01:15:31 +39:19 479
46 Jānis Riža 4084 Valmieras Valsts ģimnāzija/Straume 01:18:03 +41:51 464
47 Arvils Apsītis 4347 Rīgas 93. vidusskola 01:20:02 +43:50 452
48 Markuss Ralfs Lans 4172 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:37:34 +1:01:22 371
49 Raimonds Vanags 4240 Lielvārdes pamatskola 01:38:16 +1:02:04 368
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Austra Ošiņa 4258 Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:39:11 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 4148 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:40:02 +00:51 979
3 Viktorija Bogdanova 4262 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:41:35 +02:24 942
4 Diāna Bičkovska 3256 Rīgas Ostvalda vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:43:33 +04:21 900
5 Sanija Ramona Ābeltiņa 4318 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:25 +05:14 882
6 Emīlija Vahere-Abražune 4242 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:47:38 +08:26 823
7 Enija Stangute 4237 Baldones vidusskola 00:48:42 +09:30 805
8 Natālija Kranāte 4089 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:50 +10:38 787
9 Loreta Zālīte 4087 Ulbrokas vidusskola 00:52:35 +13:24 745
10 Amanda Griķe 10217 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:52:35 +13:23 745
11 Eleonora Dombrovska 4112 Siguldas pilsētas vidusskola 00:53:39 +14:27 731
12 Karlīna Utkina 4145 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:55:29 +16:17 706
13 Adele Balanasa 4271 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:56:55 +17:44 689
14 Estere Stokmane 4144 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:58:12 +19:00 673
15 Neonella Meiberga 4074 Rīgas 64. vidusskola 00:59:53 +20:42 654
16 Madara Kļavniece 4345 Murjāņu sporta ģimnāzija/Baltais 01:00:19 +21:08 650
17 Kate Zaķe 4106 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 01:01:12 +22:01 640
18 Kristiāna Ķauķīte 4196 Nītaures vidusskola 01:03:26 +24:15 618
19 Elīza Ģēģere 4067 Majoru vidusskola/“Vāveres” 01:03:50 +24:39 614
20 Anna Freiberga 4363 Rīgas 49. vidusskola/Vāveres 01:04:04 +24:53 612
21 Zane Strazdiņa 4186 Sējas pamatskola 01:04:28 +25:17 608
22 Enija Muceniece 4341 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:05:08 +25:57 602
23 Amēlija Nikola Vīksna 4033 Valmieras Valsts ģimnāzija 01:05:58 +26:47 594
24 Katrīna Priede 4332 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 01:06:45 +27:34 587
25 Līga Opincāne 4365 Cēsu Pilsētas vidusskola 01:12:33 +33:22 540
26 Klāra Sidoroviča 4223 Ikšķiles vidusskola 01:12:41 +33:30 539
27 Elza Anna Kļavniece 4264 Carnikavas pamatskola/baltais 01:14:07 +34:56 529
28 Una Gailīte 4217 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 01:19:03 +39:52 496
29 Sandija Laķe 4178 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:22:05 +42:54 477
30 Selina Strautniece 4308 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:23:50 +44:39 467
31 Anabella Barkova 4232 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:26:34 +47:22 453
32 Eleonora Kleina 4208 Engures vidusskola 01:27:26 +48:15 448
33 Samanta Brēža 4180 Valmieras 5. vidusskola/Skrienam kopā 01:28:48 +49:36 441
34 Sindija Ozolniece 4045 Saulkrastu vidusskola 01:30:24 +51:12 434
35 Kristjāna Misa 10161 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:38:59 +59:47 396
36 Selma Skane 4367 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 01:47:09 +1:07:58 366
37 Elza Rutka 4374 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 01:47:10 +1:07:58 366
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Glazers 4108 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:33:35 +00:00 1000
2 Roberts Zeiburliņš 4340 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:34:12 +00:38 982
3 Matīss Oto Filippovs 4275 Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:38:35 +05:01 870
4 Jānis Riekstiņš 4333 Rīgas Franču licejs/SS Arkādija 00:42:28 +08:53 791
5 Jānis Kravalis 4031 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:42:39 +09:04 787
6 Donats Urtāns 4298 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks 00:44:34 +10:59 754
7 Jānis Marcinkevičs 4302 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:44:44 +11:09 751
8 Matīss Caunītis 4351 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:46:11 +12:36 727
9 Ralfs Jansons 4339 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:46:30 +12:55 722
10 Markuss Ernestsons 4060 Talsu 2. vidusskola/Krauzers 00:46:31 +12:56 722
11 Dāvids Ramlavs 4054 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles Valsts ģimnāzija 00:49:18 +15:43 681
12 Jurģis Egons Strazdiņš 4165 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:53:34 +19:59 627
13 Kaspars Borozinskis 4169 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Maratona klubs 00:53:41 +20:07 625
14 Ingus Ābeltiņš 4297 Rēzeknes tehnikums 00:58:59 +25:24 569
15 Ralfs Daniels Zeile 4114 Babītes vidusskola/Donnas 01:04:33 +30:59 520
16 Ernests Limbergs 4064 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:05:53 +32:18 510
17 Roberts Mucenieks 4028 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:27:33 +53:59 384
18 Kristaps Trēziņš 4329 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:32:10 +58:36 364
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 4101 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:39:10 +00:00 1000
2 Alise Petrova 3211 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija/SK Arkādija 00:42:20 +03:10 925
3 Rebeka Draudiņa 3320 Rīgas 41. vidusskola/SS ARKĀDIJA 00:42:42 +03:32 917
4 Izabella Bogdanova 4263 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:43:08 +03:58 908
5 Karīna Reuta 4306 Ikšķiles vidusskola 00:46:35 +07:25 841
6 Jolanta Pence 4268 Alūksnes novada vidusskola/SK "Lejasciems" 00:47:32 +08:22 824
7 Ieva Pūpola 4184 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:41 +12:31 758
8 Megija Nordena 4210 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:56:13 +17:03 697
9 Vendija Vitkovska 4294 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:56:36 +17:26 692
10 Signe Bērziņa 4183 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:57:15 +18:06 684
11 Līva Poļaka 4050 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:57:24 +18:14 682
12 Madara Pūpola 4185 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:57:41 +18:31 679
13 Alise Otaņķe 4130 Aizputes vidusskola/LIEPĀJAS RAJONA SPORTA SKOLA 00:57:45 +18:35 678
14 Endija Ozolniece 4046 Rīgas Juglas vidusskola 00:59:10 +20:00 662
15 Dārta Elīza Bērziņa 4094 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:04:02 +24:52 612
16 Reičela Rone 4125 Aizputes vidusskola/Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:34 +25:24 607
17 Krista Kristīne Miķelsone 4175 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:05:54 +26:44 594
18 Agnese Ikauniece 4229 Smiltenes tehnikums 01:05:55 +26:45 594
19 Emīlija Strazdiņa 4187 Sējas pamatskola 01:06:49 +27:39 586
20 Violeta Žusele 4116 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 01:09:26 +30:16 564
21 Lauma Pope 4160 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:10:04 +30:55 559
22 Zane Līduma 4249 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 01:10:58 +31:48 552
23 Evelīna Vahere-Abražune 4244 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:13:18 +34:08 534
24 Melānija Alne 4174 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:19:42 +40:32 491
25 Melānija Tinkus 4173 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 01:22:23 +43:13 475
26 Inese Kaminska 4091 Engures vidusskola 01:26:11 +47:01 454
27 Ērika Kalniņa 4177 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:36:09 +56:59 407
28 Luīze Lūcija Kriuliņa 4226 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 01:38:31 +59:21 398
29 Līva Rebeka Ivanovska 4053 Rīgas 49. vidusskola/OldSnails 02:11:46 +1:32:36 0
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daniels Blumbahs 4128 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:24 +00:00 1000
2 Ralfs Bračikovs 4312 Smiltenes tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:57:57 +10:33 818
3 Daniils Kijaško 4228 Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola/Infinity 01:00:02 +12:38 790
4 Roberts Muško 4158 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 01:00:59 +13:35 777
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 4248 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:46:27 +00:00 1000
2 Katrīna Erne 4003 Rīgas 6. vidusskola 00:46:29 +00:03 999
3 Daido Dagne Brūvere 4048 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:47:19 +00:52 982
4 Elīza Viekale-Gasjūne 4023 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:48:33 +02:06 957
5 Katrīna Špundzāne 4126 Majoru vidusskola/Jūrmalas Sporta skola 00:52:31 +06:04 885
6 Evelīna Sirmā 4319 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:55:36 +09:10 835
7 Amanda Ignāte 4200 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:56:03 +09:36 829
8 Rebeka Zekante 4015 Jēkabpils Agrobiznesa koledža/Skrien Jēkabpils! 01:01:14 +14:47 758
9 Emīlija Krūmiņa 4311 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 01:08:14 +21:47 681
10 Diāna Apsīte 4296 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 01:13:17 +26:50 634
11 Līga Zlaugotne 4030 Eiropas Tālmācības vidusskola/YF Runners 01:18:59 +32:32 588
12 Loreta Knospiņa 4176 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:36:11 +49:44 483
13 Kristiāna Paula Eihvalde 4115 Jelgavas 4. vidusskola 01:44:30 +58:04 444